''ישיבישע נייעס''

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה

Re: ''ישיבישע נייעס''

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 08 נובמבר 2017, 10:09

פך שמן כתב:
חויזר כתב:סערה בישיבת חברון :
בעקבות הזדהותו של המשגיח ר' חיים יצחק קפלן עם קיצוני הפלג והשתתפותו בקבלת פנים לאחד מהאסירים
שוקלים ראשי הישיבה הגר''ד כהן והגר''י חברוני לפטרו לאלתר.
תיקון טעות: המק"ק
ממש לא,לאחר פטירת הגר''א סלומות זצ''ל וא מונה כמשגיח ואף מוסר שיחות.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 02 יולי 2019, 12:52

כיצד מרקדין

הרב אלבז (75 בלעה''ר) משמח חתן

פינטל נט
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 07 יולי 2019, 08:00

דברי מרן הגרי"ג אדלשטיין בהכנסת ס""ת לישיבת אהבת אהרן (שבראשות בנו רבי בצלאל), בשבוע שעבר.

במשאו אמר רבינו מרן רה"י שליט"א כי "זה זכות גדולה מאד לתורמים, לכל המשפחה, מה שתרמו ספר תורה לעילוי נשמת האבא שלהם, בעזרת השם יזכו לברכה והצלחה בכל העניינים, בכל מה שהם צריכים, גם בגשמיות וגם ברוחניות יזכו לברכה והצלחה ואריכות ימים ושנים לכל המשפחה, וגם אנו נזכה לכל מה שאנחנו צריכים בעזרת השם".

מרן שליט"א הוסיף בגודל הזכות להכניס ספר תורה ואמר "תורה הקדושה, תורה שבכתב, שנמסרה למשה מסיני, התורה שבכתב, כמה אלפי שנים היא קיימת, התורה שבכתב התורה לא נשתנתה, זה אותו הנוסח בדיוק כמו שמשה רבינו כתב, אותו הנוסח קיים עד עכשיו, התורה שבכתב. בתורה שבכתב רמוזים כל ההלכות של תורה שבעל פה, כל התורה שבעל פה רמוזה בתורה שבכתב, ששה סדרי משנה זה כל התורה שבעל פה, ששה סדרי משנה, אז זה הכל מרומז בתורה, הלכה למשה מסיני זה גם מרומז בתורה".

כל הזמן

גאליציאנער, ביקשת קיבלת :P

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 07 יולי 2019, 16:26

תודה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

קא סלקא דעתך

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 08 יולי 2019, 00:06

yehuda כתב:
03 יוני 2016, 19:19
אם זה לא פוטושופ, אז אני מזגן
סליחה על האיחור,
אבל לפי דעתי התמונות אמיתיות, מזגן שלי...

התבונן נא בתמונה מס' 3: התמונה על מעבר החציה :
1. הצל של כל אחד מתחת רגליו מאוד מתאים לכל בחור, במיוחד שלוקחים בחשבון את האורות מכל הכיוונים ומלמעלה.
2. אין שום סימני טישטוש סביב הבחורים, כפי המקובל במשחקי תמונות חובבניים.
3. התמונה קעורה מעט, וגם הבחורים משתלבים בעיגול. כלומר הם נמצאים בתמונת המקור והתעגלו יחד עם התמונה.
וכן מהתבוננות בתמונה מס' 4: הבחורים נראים באמת בתנופת זינוק לפי הפיאות המונפות. וכן הבחור שרגליו כמעט נוגעות בכביש גם נראה בתנופת זינוק ע"פ חולצתו שמשתרבבת לחוץ, וכן שמחזיק את הכיפה שלא יפול. ושוב בתמונה זו גם לא נראים סימני טישטוש סביב, וכן המרחק והגובה והפרופורציות מתאימות.
ואם לא, צריך להיות גרפיקאי מומחה כדי להפיק תוצאה מושלמת שכזו, ולפי דעתי זה משהו לוקח זמן רב מאוד.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 08 יולי 2019, 13:50

קא סלקא דעתך כתב:
08 יולי 2019, 00:06
yehuda כתב:
03 יוני 2016, 19:19
אם זה לא פוטושופ, אז אני מזגן
סליחה על האיחור,
אבל לפי דעתי התמונות אמיתיות, מזגן שלי...

התבונן נא בתמונה מס' 3: התמונה על מעבר החציה :
1. הצל של כל אחד מתחת רגליו מאוד מתאים לכל בחור, במיוחד שלוקחים בחשבון את האורות מכל הכיוונים ומלמעלה.
2. אין שום סימני טישטוש סביב הבחורים, כפי המקובל במשחקי תמונות חובבניים.
3. התמונה קעורה מעט, וגם הבחורים משתלבים בעיגול. כלומר הם נמצאים בתמונת המקור והתעגלו יחד עם התמונה.
וכן מהתבוננות בתמונה מס' 4: הבחורים נראים באמת בתנופת זינוק לפי הפיאות המונפות. וכן הבחור שרגליו כמעט נוגעות בכביש גם נראה בתנופת זינוק ע"פ חולצתו שמשתרבבת לחוץ, וכן שמחזיק את הכיפה שלא יפול. ושוב בתמונה זו גם לא נראים סימני טישטוש סביב, וכן המרחק והגובה והפרופורציות מתאימות.
ואם לא, צריך להיות גרפיקאי מומחה כדי להפיק תוצאה מושלמת שכזו, ולפי דעתי זה משהו לוקח זמן רב מאוד.

אני חושב שזה לא פוטושופ מסיבה אחרת.
על התמונות מצויין שם של צלם שבודאי לא רוצה להפוך לחוכא ואיטלולא.

יע

נושא שלא נקרא על ידי יע » 09 יולי 2019, 05:20

הצלם עזרא טרבולסקי הוא צלם אמיתי והיה איתו ראיון בעיתון 'משפחה' בעברית וגם באנגלית בחודשים האחרונים, ואכן התמקדות שלו הייתה בכאלו סוגי תמונות.
חוץ מזה שלדעתי אין שום סיבה לחשוב כך [רואים שזה בלילה ולכן לא היה איכפת להם וגם כמו שנראה לי זה בחורים ממקום מסוים].

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 14 יולי 2019, 13:37

יע כתב:
09 יולי 2019, 05:20
הצלם עזרא טרבולסקי הוא צלם אמיתי והיה איתו ראיון בעיתון 'משפחה' בעברית וגם באנגלית בחודשים האחרונים, ואכן התמקדות שלו הייתה בכאלו סוגי תמונות.
חוץ מזה שלדעתי אין שום סיבה לחשוב כך [רואים שזה בלילה ולכן לא היה איכפת להם וגם כמו שנראה לי זה בחורים ממקום מסוים].
עשית 'פוטושופ' מהשם שלו,
עזרא טרבלסי ולא טרבולסקי..

קא סלקא דעתך

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 14 יולי 2019, 18:33

מי זה כתב:
14 יולי 2019, 13:37
יע כתב:
09 יולי 2019, 05:20
עשית 'פוטושופ' מהשם שלו,
עזרא טרבלסי ולא טרבולסקי..

:lol::

שלח תגובה