בחירות לכנסת ה25

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

מיהו יהודי
נתן תודה: 41 פעמים
קיבל תודה: 120 פעמים

בחירות לכנסת ה25

נושא שלא נקרא על ידי מיהו יהודי »

עוד 90 יום, מהשבוע הבא =

בערך 25 לספטמבר = ערב ראש השנה.

אז כנראה יהיו בתחילת חשוון = ז או יד
מיהו יהודי
נתן תודה: 41 פעמים
קיבל תודה: 120 פעמים

Re: בחירות לכנסת ה25

נושא שלא נקרא על ידי מיהו יהודי »

בסוף כנראה בל' תשרי.

שלא יהיה ביטול תורה.
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 537 פעמים
קיבל תודה: 3072 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

הבחירות בז' חשון
סמל אישי של משתמש
אני פה

הועדה הציבורית המלווה את הפריימריז במפלגת הציונות הדתית מסרה היום (חמישי) ליו"ר המפלגה ח"כ בצלאל סמוטריץ' ולמנכ"ל יהודה ולד את החלטתה על תאריכי הבחירות ונהלי הפריימריז.

על פי ההחלטה הפריימריז לתפקיד יו"ר המפלגה ולרשימה לכנסת יתקיימו ביום שלישי כ"ו אב, 23.8. המועד האחרון להגשת מועמדות ולהתפקדות למפלגה הוא יום שלישי, ה' באב, 2.8.

הועדה צפויה לקבל החלטה ולפרסם בצורה שקופה בימים הקרובים פרטים נוספים על הגשת המועמדות, קריטריונים , לוחות זמנים ונהלי ההצבעה.

ח"כ סמוטריץ' אמר: "אנו יוצאים לשחר חדש בבניית המחנה הלאומי. קיבלתי מהועדה את ההחלטה ונפעל למימושה בצורה הטובה ביותר. זהו צעד נוסף כחלק מקיום ההבטחה לפתוח את השורות ואני קורא לציבור הרחב להצטרף לחגיגה של אחדות ודמוקרטיה כדי שנעמיד רשימה חזקה מגוונת שמחוייבת בראש ובראשונה לציבור ולערכיו".

יהודה ולד הוסיף: "אנו יוצאים למהלך היסטורי שיאחד ויחבר את הציונות הדתית והימין המאמין לבית אחד. יש לנו אחריות גדולה לבנות מפלגה חזקה ששייכת לציבור ומקדמת את ערכי הציונות הדתית וביחד נקים פה ממשלה לאומית ציונית ויהודית בהקדם".
סמל אישי של משתמש
אני פה

*הודעה לעיתונות - יו"ר הכנסת לשעבר, ח"כ יולי אדלשטיין:*
*תנועת הליכוד היא הבית שלי.*

בכל דרך בה הלכתי, תמיד העמדתי את תנועת הליכוד בראש מעייני.
הליכוד מחבר את רעיון ארץ ישראל השלמה, מחבר אנשים מכל המגזרים, מחבר מגוון דעות ורעיונות – הליכוד הוא של כולנו ויחד נתקן את מחדליה של ממשלת לפידבנט בכלכלה, בחינוך, בתחבורה, בבריאות ובביטחון.
כל החלטה שלקחתי נבעה מתוך מטרה לקדם את הערכים הללו ומתוך האמונה כי הליכוד והמחנה הלאומי הם אלה שצריכים להנהיג את מדינת ישראל.
כעת, כשאנחנו ניצבים בפני מערכת בחירות קריטית למדינת ישראל אינני יכול לגרור את תנועת הליכוד לעימות בשורותיה ולכן החלטתי להסיר את מועמדותי לראשות המפלגה בבחירות הקרובות.

החלטתי זו נובעת מהרצון לליכוד השורות ולניצחון. במערכת הבחירות הנוכחית נעשה שינוי ונפעל אחרת. הדרך בה נצעד להשיג את מטרתנו תהיה חשובה ומשמעותית - ננצח ברגישות, בנחישות ובחוכמה.

זה הזמן להיות מלוכדים, כמשמעות שם מפלגתנו. יחד עם יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, אוביל לניצחון המחנה הלאומי בבחירות ולהקמת ממשלת ימין על מלא.
ובכן
נתן תודה: 31 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ובכן »

מיהו יהודי כתב: 20 יוני 2022, 19:12 בסוף כנראה בל' תשרי.

שלא יהיה ביטול תורה.
?
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1650 פעמים
קיבל תודה: 2662 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של משתמש
מתכנת web
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 53 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתכנת web »

videoplayback (4).mp4
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
בשמחה
סמל אישי של משתמש
אני פה

נתניהו: 5 הערות על מה שאמר ולא אמר הערב ראש המעבר יאיר לפיד

שבוע טוב לאזרחי ישראל.
5 הערות על מה שאמר ולא אמר הערב ראש המעבר יאיר לפיד:

1 - לפיד לא אמר מילה על ההתמודדות של כל אזרחי ישראל בשנה האחרונה - עליית מחירים מטורפת תחת הממשלה בהנהגתו, שהוא לא עשה דבר כדי לעצור אותה.

בשנה האחרונה מחיר הדלק זינק ב-26%, מחירי הדירות ב-16%, מחירי המזון ב-15%, מחיר החלב ב-5%, מחיר החשמל ב-6%. המשכנתאות עלו במאות שקלים לחודש לכל משפחה.

2 - גם הערב לפיד ניסה להסתיר את העובדה שהממשלה היחידה שהוא יכול להקים היא עם האחים המוסלמים והרשימה המשותפת של אחמד טיבי ואיימן עודה. רק ביום שישי האחרון נחשף שהוא שלח את מנכ״לית משרדו נעמה שולץ למועצת השורא עם צ׳ק פתוח. ממשלה כזו היא סכנה אמיתית לביטחון ישראל. הברירה בבחירות הקרובות היא ממשלה לאומית חזקה בראשות הליכוד שתדאג לכל אזרחי ישראל, או ממשלה נסחטת של לפיד עם האחים המוסלמים והמשותפת.

3 - לפיד דיבר על ארבעת הסכמי השלום ההיסטוריים שראש הממשלה לשעבר נתניהו הביא, אך שכח לציין שהליכוד ונתניהו הם אלה שהביאו אותם ושלפיד לא הצביע בעדם.

4 - לפיד דיבר גבוהה-גבוהה על המאבק נגד איראן. הוא שוב שכח לציין שהוא תמך בהסכם הגרעין המסוכן עם איראן ותקף את ראש הממשלה לשעבר נתניהו שהתייצב נגד הנשיא אובמה נגד ההסכם הזה. בשנה האחרונה איראן דהרה לארסנל של פצצות גרעין ויאיר לפיד, כשר חוץ וכראש ממשלה חליפי, שמר על שתיקה רועמת ולא אמר או עשה דבר נגד איראן מעל שום במה בינלאומית חשובה.

5 - לפיד דיבר על אחדות אך רק לפני ימים אחדים הוא התייחס למצביעי הליכוד כאל ״כוחות האופל״ והקים ממשלה שהדירה את מיליוני אזרחי ישראל לטובת תומכי טרור ושוללי הציונות.
סמל אישי של משתמש
אני פה

ישי כהן

סקר דיירקט פולס (פילבר) עבור עיתון 'משפחה':
‏66% מהציבור החרדי דורשים מנבחריהם לתמוך בממשלה חלופית אם נתניהו לא ישיג רוב. (יש מי שיקרה לזה 'רעידת אדמה').
‏צייצני הימין, תמשיכו לתקוף ולאיים על גפני.
‏שבוע טוב.
סמל אישי של משתמש
אני פה

ח"כים חרדים פנו עם מסר לח"כים בכחול לבן ואמרו להם, "אם אתם מכניסים את מתן כהנא למפלגה שלכם, אנחנו לא אתכם", כך דיווח העיתונאי יניר קוזין.
סמל אישי של משתמש
אני פה

יו״ר ימינה ושרת הפנים, איילת שקד וסגן שר הדתות, ח״כ מתן כהנא נפגשו כעת בלשכתה.

*כהנא הודיע לשקד כי אין בכוונתו להתפצל בימים הקרובים מימינה.*

השניים קבעו להיפגש שוב ולדון על המשך שיתוף הפעולה.
סמל אישי של משתמש
אני פה

עמית סגל: כהנא דורש: מכתב שעליו יחתמו עוד היום כל חברי ימינה שיאפשר לו להתפלג בהמשך
סמל אישי של משתמש
אני פה

המשמעות אם ימינה לא מתפלגת ששקד קורצת למרכז, ותוכל לכפות ממשלחת אחדות ביבי-גנץ, אם לביבי לא יהיו 61.

שקד שומרת על קשר אדוק עם החכי"ם החרדים.
סמל אישי של משתמש
אני פה

‏מיכאל שמש: שקד הופכת להיות הטרגדיה של גוש נתניהו. יו"ר האופוזיציה מנסה לפגוע בה כמה שאפשר. הסיבה: הוא מעריך שהסיכוי שהיא תישאר מתחת לאחוז החסימה גבוה יותר - או לחלופין שהיא לא תמליך אותו לרה"מ ‎
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל
נתן תודה: 536 פעמים
קיבל תודה: 406 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי וינסטון צ'רצ'יל »

אני פה כתב: 03 יולי 2022, 12:28 ישי כהן

‏66% מהציבור החרדי דורשים מנבחריהם לתמוך בממשלה חלופית אם נתניהו לא ישיג רוב. (יש מי שיקרה לזה 'רעידת אדמה').
‏שבוע טוב.
משהו מוזר הוא, שתמיד שאני רואה סקר של דיירקט פולס, רק מקריאת תחילת הנתונים, אני יודע שזהו המכון של פילבר. נראה פעמים רבות כי הוא מפברק נתונים. ונדמה לי כי אינני הראשון שטוען זאת.
גם בסקר הזה, שלח לי מישהו במייל שהנתונים נראים לו מוזרים, כביכול התאמצו שיהיה 66 שזה שני שליש. הוא אגב, במענה לשאלתי, השיב כי מעולם לא שת ליבו להבדל בין מכון זה למכונים אחרים, רק נתון זה החשידו.

אגב - גם נתוני קמיל פוקס קמלים מינם ובם, אבל זה כבר ידוע...
”אני לא יכול לחזות את הפעולות של רוסיה. מדובר בחידה, עטופה במסתורין, בתוך תעלומה; אבל אולי ישנו מפתח, והמפתח הזה הוא האינטרס הלאומי הרוסי (וינסטון צ'רצ'יל)“.
מים רבים
קיבל תודה: 33 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מים רבים »

היום מתן כהנא,שקלי,סילמן לא התפצלו מימינה
וזה אומר שהם לא יוכו לקחת איתם את יחידות המימון שלהם
מי יכול להסביר למה הם לא עשו את זה ולמה הם נתנו את המתנה הזאת לשקד
מנחם
נתן תודה: 210 פעמים
קיבל תודה: 321 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מנחם »

מים רבים כתב: 04 יולי 2022, 00:41 היום מתן כהנא,שקלי,סילמן לא התפצלו מימינה
וזה אומר שהם לא יוכו לקחת איתם את יחידות המימון שלהם
מי יכול להסביר למה הם לא עשו את זה ולמה הם נתנו את המתנה הזאת לשקד
אם בספקולציות עסקינן, יש לומר,
שהם מעונינים ששקד תרוץ כדי שהיא תסחוף אחריה מצביעי ימין, ולמעשה לא תעבור את אחוז החסימה, וכך תפיל את גוש נתניהו,
אם היו לוקחים לעצמם את המימון, היה מאד קשה לשקד לרוץ מבחינה כלכלית.
עוד י"ל, שכמו ששקד היתה אדריכלית הממשלה של בנט, וכל הכאבי בטן שלה היו מעושים ומדומים,
כך היום הם מתכננים יחד את עוצמת המכה שיקבל נתניהו לאחר ששקד תרוץ ותעבור את אחוז החסימה, ולא תצטרף אליו, ואולי תבקש להיות ראש ממשלה חליפי....
מים רבים
קיבל תודה: 33 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מים רבים »

נראה לי שדבר ראשון כל אחד חושב על עצמו
ואם כל אחד מהם יכול להביא איתו נדוניא מכובדת של קרוב למליון וחצי ש"ח מימון בחירות דבר שיעזור לו להתקבל למפלגה אחרת למה שלא יעשה את זה
מנחם
נתן תודה: 210 פעמים
קיבל תודה: 321 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מנחם »

מי רוצה אותם? לצערם אף אחד לא מוכן לקבל אותם, כי אין להם מצביעים, הם רק נטל.
א איד
נתן תודה: 23 פעמים
קיבל תודה: 40 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א איד »

ציטוט מישי כהן:
‏שבוע טוב.

מס' הערות קצרות על כך:
הרב ישי נ"י, משום מה טרם יצא לי להיפגש אפילו עם אחד (!) מה-66 אחוזים הנ"ל. (לא בת"ת, לא בישיבה, לא במשפחה, לא בשטיבלאך, לא בקניות, אתמהה)
כל המשוחחים בנושא מציינים עם ברק בעיניים איזה דבר היסטורי אירע לנו, שכל הגוש האמוני בעם ישראל התאחד, שהימין 'החילוני' כביכול הבין שחלק בלתי נפרד מהמדינה הזו היא הדת, היא השמירה על הדת. על מסורת ישראל.
שנית, האם מר אינו נחשב צייצן? האם במעשהו זה או אינו נחשב צייצן השמאל? (ראו לשונו: "צייצני הימין" רוצה לומר: אני איני כזה)
שלישית, צייצנים יקרים, הציבור שלנו לא רודף אחרי נתניהו האיש, אבל ממשלה חלופית לא של נתניהו משמעותה עם מי? עם ליברמן? עם הורביץ? מיכאלי? מישהו פה צריך הסבר למה דבר כזה לא שייך בשום צורה? לא מצד שמאל וימין.
מצד תורת ה', או חלילה ההפך רח"ל.
ונזכה בעז"ה לגאולת עולם במהרה.
שבוע טוב.
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל
נתן תודה: 536 פעמים
קיבל תודה: 406 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי וינסטון צ'רצ'יל »

א איד כתב: 04 יולי 2022, 01:58 ציטוט מישי כהן:

שבוע טוב.
כתבתי לעיל, שלדעתי הסקר מזוייף מתוכו. לא אשלול תזה לפיה מדובר בבלון ניסוי של המפלגות החרדיות כדי למשש את השטח.
”אני לא יכול לחזות את הפעולות של רוסיה. מדובר בחידה, עטופה במסתורין, בתוך תעלומה; אבל אולי ישנו מפתח, והמפתח הזה הוא האינטרס הלאומי הרוסי (וינסטון צ'רצ'יל)“.
לולב הגזול
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 131 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי לולב הגזול »

נו איך אפשר לדעת?? אבל אומרים שהמכון של פילבר נחשב אמין יותר מכל הסוקרים האחרים!! והאמת שהייתי מעדיף שזה לא יהיה נכון כי אני באופן אישי לא מהשישים האחוזים האלה אבל באמת זה תלוי מה בדיוק השאלה ואיך הנוסח שלה כי ברור שאנחנו לא צריכים להמליך את ביבי אבל השאלה היא באמת כמו שכבר כתבו כאן חכמים ונבונים לפניי האם בכלל אנחנו יכולים לעשות ממשלה עם מישהו אחר?? מה זה יעזור כזאת ממשלה כשזה בכלל מלחמה עכשיו על להיות מדינה של יהודים או ככל הגוים!! ועל זה בדיוק כל המלחמה בכל השנים האחרונות ולאט לאט נהיה יותר ויותר ברור שהם בכלל אין להם שום בעיה שנהיה ממש כמו גוים ושכל הבנים והבנות יתחתנו רח"ל עם גוים וממש לא אכפת להם!! ואם אנחנו לא אומרים בצורה ברורה שאנחנו בצד של המאמינים אז אפשר כבר לסגור את המפלגות שלנו שילכו לכל הרוחות ואתם תראו שתהיה נהירה לסמוטריץ ובן גביר וכל אלה שמבינים את מה שבאמת קורה כאן ועל מה המלחמה! אז אנחנו צריכים להתעורר כדי שהמפלגות שלנו יהיו גם עם אמירה ברורה!! ולא משנה ביבי או לא אבל כן משנה מה המשמעות של הדברים!! וגם קצת ביבי אכפת לי אבל לא יותר מדי כי יש לו מעלות וגם חסרונות והכל תלוי במי עומד מולו ואי אפשר לשאול שאלה בלי שיש אופציה ברור מה עומד מול מה!
סמל אישי של משתמש
אני פה

איילת שקד : גדעון סער ניהל מו''מ עם אנשי נתניהו

‏גדעון, אם אתה מאשים אותי בכך שהפכתי עולם למנוע הליכה לבחירות - אני מודה באשמה.
אני תמיד מתנהלת באחריות כלפי המדינה שלי.

הנה הכלל:
בכל מצב, עם ה״קלפים״ שיש, אעשה מה שהכי טוב למדינה.

רק יש לי שאלה: למה אתה ניהלת משא ומתן עם אנשי נתניהו במשך מספר שבועות, אם זה כל כך מפריע לך?
סמל אישי של משתמש
אני פה

הכנסת, היא חתרה להקמת ממשלה בראשותו. זו דעה שגויה לפי דעתי, אבל לגיטימית".

שקד מנגד הגיבה וצייצה בדף הטוויטר: "גדעון, אם אתה מאשים אותי בכך שהפכתי עולם למנוע הליכה לבחירות - אני מודה באשמה. אני תמיד מתנהלת באחריות כלפי המדינה שלי. הנה הכלל: בכל מצב, עם ה'קלפים' שיש, אעשה מה שהכי טוב למדינה. רק יש לי שאלה: למה אתה ניהלת משא ומתן עם אנשי נתניהו במשך מספר שבועות, אם זה כל כך מפריע לך?"

בהמשך, סער הגיב לדברי שקד וכתב בדף הטוויטר: "גב׳ שקד, אני עמדתי במבחן שאף פוליטיקאי לא עמד בו. את יודעת היטב, כמי שפעלה לשכנע אותי, שסרבתי לפני כשנה להצעת גוש נתניהו לכהן כראש ממשלה ראשון ברוטציה. הכל - בשביל להקים את הממשלה שאת יושבת בה. גם עתה קיבלתי הצעות מפתות - וסרבתי. האם יש אדם אחד שמאמין שאת היית עומדת במבחן כזה?"
סמל אישי של משתמש
אני פה

ליברמן: ''אני רואה את עצמי מועמד לראשות ממשלה''.
סמל אישי של משתמש
אני פה

הבחירות בפתח וההסתה ברוסית החלה: במפלגת 'ישראל ביתנו' החלו לשדר מסרים לציבור הרוסי, הבוקר (שני) בתקשורת הרוסית. התפרסמה באתר 'עיתון טי וי' ברוסית מסר לקראת הבחירות מטעם ח"כ של ישראל ביתנו, "תשמרו על הכיסים שלכם החרדים בדרך לשלטון".

חבר הכנסת אורי מקלב התייחס להסתה, "זהו המסר של 'ישראל ביתנו' שמנסה להסית כנגד הציבור החרדי בניסיון לכסות על כשלנו - מי שיסית כנגד הציבור החרדי אזרחי ישראל לא יסלחו לו".

בנאום במליאה זעק מקלב על ההסתה, "כמה אפשר לפלג את העם?, אותו אחד שמקדם את חוק המטרו לצרכים אישיים, מאחורי חוק המטרו שנראה אולי כחוק תמים, יש מנויים וג'ובים למקורבים של שר האוצר. ליברמן מנוע מלפעול בכל דבר כמעט. יש לו ניגוד עניינים לו ולמשפחתו בכל דבר והוא עוד מדבר כי החרדים אשמים?.
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1650 פעמים
קיבל תודה: 2662 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

אני פה כתב: 04 יולי 2022, 21:11 ליברמן: ''אני רואה את עצמי מועמד לראשות ממשלה''.
אולי לראש ועד הקופים...

אפילו לנהל גן חיות לא הייתי נותן לדוברמן...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
משיב.
נתן תודה: 50 פעמים
קיבל תודה: 326 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משיב. »

אני פה כתב: 04 יולי 2022, 10:49 הכנסת, היא חתרה להקמת ממשלה בראשותו. זו דעה שגויה לפי דעתי, אבל לגיטימית".

שקד מנגד הגיבה וצייצה בדף הטוויטר: "גדעון, אם אתה מאשים אותי בכך שהפכתי עולם למנוע הליכה לבחירות - אני מודה באשמה. אני תמיד מתנהלת באחריות כלפי המדינה שלי. הנה הכלל: בכל מצב, עם ה'קלפים' שיש, אעשה מה שהכי טוב למדינה. רק יש לי שאלה: למה אתה ניהלת משא ומתן עם אנשי נתניהו במשך מספר שבועות, אם זה כל כך מפריע לך?"

בהמשך, סער הגיב לדברי שקד וכתב בדף הטוויטר: "גב׳ שקד, אני עמדתי במבחן שאף פוליטיקאי לא עמד בו. את יודעת היטב, כמי שפעלה לשכנע אותי, שסרבתי לפני כשנה להצעת גוש נתניהו לכהן כראש ממשלה ראשון ברוטציה. הכל - בשביל להקים את הממשלה שאת יושבת בה. גם עתה קיבלתי הצעות מפתות - וסרבתי. האם יש אדם אחד שמאמין שאת היית עומדת במבחן כזה?"
זה משחק למקם את ימינה של שקד בצד ימין, כדי לקחת קולות מהימין. סער ושקד מתואמים בכאילו "מתקפה".
כך גם היה בבחירות האחרונות, היה הסכם סער-בנט, שבמקום לתקוף אחד את השני, סער יצהיר שבשום אופן לא ילך עם ביבי, ויקח קולות רל"בים. ובנט ישחק כאילו הוא בצד של ביבי ויקח קולות מתומכי נתניהו. ההסכם כלל את לפיד שמי משניהם (בנט-סער) שיהיה גדול יותר במנדטים יהיה ראש ממשלה ברוטציה עם לפיד.
גם עכשיו שקד משחקת לכיוון של ביבי, כי בלי לקחת קולות ימניים אין סיכוי לממשלה של השמאל, הכוונה לקחת קולות מימין, ואח"כ ללכת לאותה ממשלה כמו עכשיו.
סמל אישי של משתמש
אני פה

הפרשן הפוליטי (ישראל היום) יהודה שלזינגר ליקי אדמקר במהדורה המרכזית: "בליכוד בודקים אם איילת שקד תשרוד למרות המתקפות שלהם. או שהיא לא תהיה רלוונטית ואז ממילא הקולות האלה יעברו לליכוד. בסוף אם שקד תהיה עם חמשה מנדטים לא יילכו לה על הראש"
שלח תגובה