בחירות לכנסת ה25

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 537 פעמים
קיבל תודה: 3072 פעמים

Re: בחירות לכנסת ה25

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

עמיחי שיקלי בתגובה ראשונה לפשרת השופטים המאפשרת לו להתמודד בבחירות הבאות במפלגה קיימת: "המסר הוא, לכל שליח ציבור, לך עם מה שהבטחת לבוחר. בסוף האמת תנצח"

חבר הכנסת עמיחי שיקלי מפרסם סרטון תגובה ראשון אחרי ההחלטה בבית המשפט המחוזי: "אנחנו מסיימים יום משמעותי מאוד ותהליך ארוך שבסופו של דבר השגנו בו הישג מאוד מאוד משמעותי"

זאת לאחר שהיום (ראשון) עמיחי שיקלי רשם ניצחון משמעותי והוא יוכל להתמודד בבחירות הבאות במפלגה קיימת. לאחר שניהל מערכה משפטית נגד ההכרזה עליו כפורש.

שיקלי עוקץ את בנט ומוסר: "בסופו של דבר מי שרצה להכריז עלי פורש רק משום שהתחייבתי לעמוד בהבטחות שלנו לציבור הבוחרים מצא את עצמו בבית" ומוסיף "המסר הוא, לכל שליח ציבור, לך עם מה שהבטחת לבוחר. בסוף האמת תנצח".

"נמקסם את הכוח של המחנה הלאומי"

חבר הכנסת מסביר כיצד הדברים יתנהלו עכשיו: "אני בלב שקט מתפטר למעשה מהכנסת על מנת להבטיח את מקומי בכנסת הבאה כדי שאמשיך לשרת את עם ישראל ואת המחנה הלאומי. בימים הקרובים אפרסם הצהרה איך הדבר הזה יהיה ובאיזה פורמט בדיוק, נעשה את זה שיהיה חכם כדי שנמקסם את הכוח של המחנה הלאומי".

ומסיים בפרשת השבוע "בשבת קראנו את פרשת 'בלק' שבה ניסיונות לקלל התהפכו ויצאו לברכה. וזה בדיוק מה שקרה פה, הניסיונות להכשיל אותי רק חיזקו אותי".

כידוע, בליכוד כבר בירכו על ההחלטה וחברי הכנסת של המפלגה כבר קוראים לראש התנועה בנימין נתניהו, לשריין את שיקלי במפלגה.

https://mobile.srugim.co.il/article/689738
סמל אישי של משתמש
אני פה

יקי אדמקר: הנדל מנהל מגעים עם שקד והשאלה היא אחת: איך יצליחו לגשר על הפער שבו שקד לא שוללת אפשרות של ישיבה עם נתניהו ומבחינתו זה בכלל לא בא בחשבון.
שיך
נתן תודה: 39 פעמים
קיבל תודה: 1174 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

מגעים מתקדמים על צירופו של כהנא למפלגתו של ליברמן
מבחינת "ישראל ביתנו" מדובר בחיבור שיאפשר פניה לקהלים רחבים יותר • ליברמן זקוק לחובש כיפה כדי להגיע גם לדתיים מתונים וממלכתיים • המשותף בין כהנא לליברמן: התנגדות חד משמעית לישיבה עם נתניהו
אמנון אברמוביץ'
חיים בוימל
נתן תודה: 157 פעמים
קיבל תודה: 52 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חיים בוימל »

שיך כתב: 13 יולי 2022, 13:52 מגעים מתקדמים על צירופו של כהנא למפלגתו של ליברמן
מבחינת "ישראל ביתנו" מדובר בחיבור שיאפשר פניה לקהלים רחבים יותר • ליברמן זקוק לחובש כיפה כדי להגיע גם לדתיים מתונים וממלכתיים • המשותף בין כהנא לליברמן: התנגדות חד משמעית לישיבה עם נתניהו
אמנון אברמוביץ'
יש עוד משותף השנאה התהומית לכל דבר שבקדושה. כמאמרם לא לחינם הלך הזרזיר וכו'.
טוב ומטיב
נתן תודה: 951 פעמים
קיבל תודה: 505 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

אמנון אברמוביץ'
הבהרה מלשכתו של מתן כהנא: ״אין שום מגעים בין כהנא לישראל ביתנו. כהנא וליברמן לא נפגשו, ולא איש מטעמם. בעידן הפייק ניוז, לא נתייחס לכל ספקולציה״.
חיים בוימל
נתן תודה: 157 פעמים
קיבל תודה: 52 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חיים בוימל »

טוב ומטיב כתב: 13 יולי 2022, 14:32
אמנון אברמוביץ'
הבהרה מלשכתו של מתן כהנא: ״אין שום מגעים בין כהנא לישראל ביתנו. כהנא וליברמן לא נפגשו, ולא איש מטעמם. בעידן הפייק ניוז, לא נתייחס לכל ספקולציה״.
וכמובן מחר נשמע שהם כן חתמו, ולא נצליח לדעת מה פייק וחוזר חלילה. או שאדרבה, ברגע שפוליטקאי מכחיש משהו, כנראה שזוהי האמת לאמתה.
בין הטיפות
נתן תודה: 109 פעמים
קיבל תודה: 137 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

אני חושב ליישב שכל דברי הפוליטיקאים אמת, כדרכם לומר את האמת בלבד ללא כל תערובת וסרך שקר, חלילה.
אלא מאי, כיצד מתקיימים החיבורים לאחר הכחשות כה נמרצות???
וי"ל שכל האיחודים נהיים אחרי שעיתונאים מפיצים כמובן "פייק", ואז הפוליטיקאים אומרים, היי, בעצם למה לא, יאללה, בואו נסגור!
טוב ומטיב

ביידן אמר לנתניהו כשפנה ללחוץ את ידו: ״אתה יודע שאני אוהב אותך״.

מבוכה! דנה וייס ב׳ערוץ 12׳: ״ביידן לא לחץ את ידו של נתניהו״. כל חברי הפאנל מתקנים אותה: ״הוא ניגש במיוחד ללחוץ את ידו, כולם ראו על המסך״.
טוב ומטיב

בשולי הטקס: שרי הממשלה + נתניהו ישבו במקום הכי גרוע מבחינת החום. מספרים לי שמירב מיכאלי חיפשה ממחטה בשביל שנתניהו ינגב את הזיעה. נמצאה אחת מרופטת בכיס של יועז הנדל. נתניהו הסתובב כדי להודות, הנדל הבטיח שזה לא משומש.
סמל אישי של משתמש
זעיר שם
נתן תודה: 97 פעמים
קיבל תודה: 508 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זעיר שם »

חיים בוימל כתב: 13 יולי 2022, 14:49
טוב ומטיב כתב: 13 יולי 2022, 14:32
אמנון אברמוביץ'
וכמובן מחר נשמע שהם כן חתמו, ולא נצליח לדעת מה פייק וחוזר חלילה. או שאדרבה, ברגע שפוליטקאי מכחיש משהו, כנראה שזוהי האמת לאמתה.
למה להמתין למחר, באותה הבהרה שהם מתייחסים הם אם אומרים שלא נתייחס לכל ספקולציה, כנראה שזה לא ספקולציה
כשאתה צועק :x שומעים אותך,
כשאתה מדבר מקשיבים לך,
וכשאתה :) אוהבים אותך.
סמל אישי של משתמש
אני פה

לאחר שסורב להתקבל כח"כ ברשימות כחול לבן ותקווה חדשה לכנסת הבאה, הצליח יועז הנדל, שר התקשורת לשכנע את שקד להכניסו לרשימת ימינה בבחירות הקרובות.

שקד ויועז הנדל יודיעו על האיחוד ביניהם ועל ריצה משותפת בבחירות הקרובות. כך חושף העיתונאי יהודה שלזינגר באתר 'ישראל היום.

>

המהלך הצפוי נסגר בימים האחרונים, והשניים מחכים לסיום ביקורו של הנשיא ביידן - שגורף את כל תשומת הלב התקשורתית והציבורית בימים אלה - כדי להודיע על שיתוף הפעולה באופן רשמי.

הפער המרכזי בין השניים היה בסוגיית האפשרות לכהן בממשלה תחת נתניהו. שקד לא פוסלת, אך הנדל צריך לרכך את ההתנגדות שלו. הפתרון לבעיית המסרים בסוגיה הוא אמירה, שלפיה השניים יתנגדו לממשלה צרה, ובכך מנסים לפתוח את השורות.

כזכור, ביום שלישי ערך הנדל כנס פעילים לקראת הבחירות, ובו השתתף גם ח"כ אביר קארה מימינה, שאמר "הזמנתי את יועז לפני כמה חודשים לרכוב על סוסים. כמו שאז עלית על הסוס, אני מקווה שעכשיו נעלה על הסוס ביחד".

הנדל עצמו דיבר בכנסת על עניין שיתוף הפעולה עם נתניהו. "אני עושה הכל כדי שיהיו חיבורים, ובקרוב יהיו חדשות גדולות. לא ניתן לחזור לממשלה צרה של נתניהו כדי שהוא ידאג לעצמו, ולא אתן שנגיע לבחירות שישיות".

בסקרים האחרונים איילת שקד לא עוברת את אחוז החסימה. הצטרפותו של הנדל הביאה לעלייה של מנדט, אך השניים עדיין נשארים מתחת לאחוז החסימה.
סמל אישי של משתמש
אני פה

לכידה.JPG
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
מתי
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 123 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

לא פחות ממדהים!
:P "החליטו לגרום למישהו לחייך בכל יום, אך לעולם אל תשכחו שאתם זה גם מישהו!" :P
שיך
נתן תודה: 39 פעמים
קיבל תודה: 1174 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

עמית סגל חושף ב׳ערוץ 12׳: לפיד שומר על קשר עם כמה גורמים חרדים, אחד מהם הוא איש התקשורת החרדי מנחם טוקר. לאחר שלפיד הפך לראש ממשלה, הוא כתב לטוקר ״אח, זה הרגע להקים את המפלגה החרדית! תמצא רב חשוב שיורה לך ללכת על זה״. טוקר מגיב לו: ״הרב הראשי לאו איתי״. לפיד מגיב: ״מעולה. אמצא דרכים לכבד אותם עכשיו מהתפקיד״.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
משה 10
נתן תודה: 331 פעמים
קיבל תודה: 436 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

דיווח: בכיר 'קול חי' מתרברב ומבטיח ללפיד תמיכה פוליטית
התכתבות שנחשפת הערב חושפת ניסיון של ראש ממשלת המעבר יאיר לפיד להתקרב לחרדים כבר עכשיו מכס ראש הממשלה בתקווה שהללו ישבו בממשלה תחתיו לאחר הבחירות. מי שהתיימר להבטיח ללפיד שזה אפשרי הוא שדרן הרדיו מנחם טוקר ששרבב את שמו של הרב הראשי | כל הפרטים
ארי קלמן | פוליטי17.7.2022 | 21:09
יאיר לפיד | צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש 90
פרשן 'חדשות 12' עמית סגל מדווח הערב (ראשון) על התקרבות בין החרדים לראש ממשלת המעבר יאיר לפיד שחותר לשיתוף פעולה פוליטי שיבטיח לו את המשך כהונתו לאחר הבחירות.

סגל הציג התכתבות אישית בין איש הבידור והיח"צ החרדי מנחם טוקר לבין ראש הממשלה לפיד ימים קודם שנכנס לתפקידו, התכתבות שהודלפה מצידו של טוקר.

לפיד כותב לטוקר: "אח, זה הזמן להקים את המפלגה!!", כשהוא מתייחס לקמפיין שטוקר מנהל ברשתות לפתוח מפלגה לחרדים העובדים, לפיד מוסיף "תמצא רב חשוב שיורה לך ללכת על זה".

טוקר משרבב את שמו של הרב הראשי הגר"ד לאו ועונה לראש הממשלה, "הרב הראשי לאו איתי", ולפיד משיב "מעולה!!!", טוקר ממשיך ומתרברב "זה אנשים שאין להם גרם של ענין עם ביבי, אין להם בעיה ולהפך שתנהיג אותם".

השדרן מנחם טוקר. (מתוך שידורי ערוץ 20/14)

בהמשך ההתכתבות, כותב לפיד: "אמצא דרכים לכבד אותם עכשיו מהתפקיד", הצעה שעלולה להתפרש כשוחד בחירות, שהוא כותב שחור על גבי לבן כי ינצל את תפקיד ראש הממשלה כדי להתקרב לחרדים למטרות פוליטיות.

מלשכתו של הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו מיהרו להכחיש ומסרו: "בעקבות מידע שפורסם הערב בו נאמר כביכול כי הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו, היה מעורב בצורה כזו או אחרת בהתארגנות כלשהיא, נבקש להבהיר כי הרב הראשי מעולם לא עסק בפוליטיקה וכי כל שרבוב של שמו לנושא בצורה כזו או אחרת - בשקר יסודו".

טוקר הינו בכיר השדרנים ברדיו החרדי 'קול חי', וכעת יהיה מעניין לעקוב כיצד יפעלו בהנהלת התחנה מול מי שפועל לשיתוף פעולה פוליטי בניגוד לדעת תורה.
משה 10
נתן תודה: 331 פעמים
קיבל תודה: 436 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

17.7.2022 23:07

גואל ועקנין בטוויטר: ‏יאיר לפיד בונה על מנחם טוקר שיביא לו את החרדים, בקצב הזה הוא עוד עלול לבנות על ליברמן שיביא לו את הראש של הנייה.

17.7.2022 23:07

תגובות נוספות ברשת לפרסום של עמית סגל - אבישי גרינצייג: ״אם לפיד באמת חשב שמנחם טוקר יכול לעבור את אחוז החסימה (ולא סתם לשרוף 2,500 קולות של חרדים), שיקול הדעת שלו לא בדיוק איתנו״. אשר מדינה: ״אם טוקר הוא התכנית של לפיד להרכבת ממשלה אז את התיק האיראני הוא יכול להפקיד בידי יהודה שוקרון״. שימי שפר: ״מישהו צריך להסביר לעמית סגל שטוקר כמו להבדיל יצחק שפירא מייצגים בקושי את עצמם, ושלא כל חמור אדמו״ר״.

17.7.2022 23:06

עוד תגובות לחשיפת ׳ערוץ 12׳ - משה גלסנר: ״הכותרת האמיתית היא בעיקר הבורות המוחלטת והמביכה של לפיד בכל הנוגע לחרדים. גם לדמיין שהרב לאו ייצא נגד ההנהגה הרבנית החרדית, וגם לדמיין שאילו זה היה קורה - היתה לו איזו השפעה על ציבור חרדי כלשהוא. מישהו עשה על לפיד סיבוב אכזרי״. אריה ארליך: ״הסיכוי של טוקר להקים מפלגה ולסחוף ציבור שווה לסיכוי שלי להגיש תוכנית מוזיקה ולסחוף מאזינים״.

התגובות לחשיפת עמית סגל ב׳ערוץ 12׳ - יהודה שלזינגר: ״כן, טוקר יקים מפלגה והמוני חרדים יעזבו את הרבנים וילכו אחריו. שמישהו ימסור ללפיד שיש לי קרקע חקלאית נפלאה להשקעה בטיזנראבי״. ישי כהן: ״‏לקרוא ולא להאמין. מכל כיוון״. אריאל אלחרר: ״‏יאיר לפיד. גם אם כל העסקנים והפוליטקאים החרדים שבעולם יתמכו בך, הציבור החרדי לא יתמוך בך!״.

מלשכת נשיא בית הדין הגדול הגר״ד לאו נמסר - ״בעקבות מידע שפורסם הערב בו נאמר כביכול כי הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו, היה מעורב בצורה כזו או אחרת בהתארגנות כלשהיא, נבקש להבהיר כי הרב הראשי מעולם לא עסק בפוליטיקה וכי כל שרבוב של שמו לנושא בצורה כזו או אחרת - בשקר יסודו״.

עמית סגל: מה אני לומד מההתכתבות הזו של לפיד וטוקר - שלפיד מאוד רוצה שת״פ חרדי או אפילו מראית עין כזה כדי להסביר שגם לו יש קואליציה שלא כוללת את המשותפת. שלפיד מבטיח להשתמש בתפקיד ראש הממשלה כדי לכבד חרדים שיתמכו בו פוליטית.

עוד מעמית סגל ב׳ערוץ 12׳: בתחילה לפיד מדבר עם טוקר על הקמת מפלגה חרדית, אח״כ הם מדברים על פורום של רבנים וקובעי דעת קהל חרדים כדי להלבין את לפיד בתודעה החרדית. ללפיד זה חשוב מאוד להוכיח לקהל שלו, שהוא יכול להקים ממשלה בלי המשותפת. מלשכת לפיד לא נמסרה תגובה.

עמית סגל חושף ב׳ערוץ 12׳: לפיד שומר על קשר עם כמה גורמים חרדים, אחד מהם הוא איש התקשורת החרדי מנחם טוקר. לאחר שלפיד הפך לראש ממשלה, הוא כתב לטוקר ״אח, זה הרגע להקים את המפלגה החרדית! תמצא רב חשוב שיורה לך ללכת על זה״. טוקר מגיב לו: ״הרב הראשי לאו איתי״. לפיד מגיב: ״מעולה. אמצא דרכים לכבד אותם עכשיו מהתפקיד״.

17.7.2022 23:05

יונית לוי ב׳ערוץ 12׳: ״לפיד יודע שאם הוא רצה לשמש כראש הממשלה גם אחרי הבחירות, הוא יזדקק לשותפים פוליטיים גם מחוץ למחנה. החרדים האשכנזיים רוצים את גנץ״.

17.7.2022 23:05

יונית לוי בכותרות המהדורה המרכזית ב׳ערוץ 12׳: פרסום ראשון! כך מנסה יאיר לפיד לגייס קבוצה של רבנים ומשפיענים חרדים שיקראו להקים איתו ממשלה.
zeevi
נתן תודה: 1366 פעמים
קיבל תודה: 819 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

לא יאומן
zeevi

"תמצא רב חשוב"
הבעיה שהוא לא יודע שצריך להגיד אמר רבי בנימין
zeevi

מה טוקר הגיב על הפרסום?

נראה לי שמישהו שם התפדח?
לולב הגזול
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 131 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי לולב הגזול »

נו מעניין מי זה שהיה לו ענין להפיץ את ההתכתבות הזאת?? טוקר או לפיד??? זה נראה צילום מסך מהטלפון של טוקר!! אז מה העניין של טוקר בזה???
עקיב'לה
נתן תודה: 107 פעמים
קיבל תודה: 640 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

אני רואה כותרת בעניין זה אולם גוף הכתבה חסום לי. בכל אופן משמע מהדברים שיש דברים בגו. אני מעתיק לכם את הכותרת, ומי שפתוח לו יביא נא את גופן של דברים. תודה:
עורר סערה: מנחם טוקר שיבח את לפיד, ברדיו התנערו | ערוץ 7https://www.inn.co.il › כיפה שחורה
24 ביוני 2022 — איש התקשורת מנחם טוקר, המשדר ברדיו 'קול חי', אוהב לגעת בנושאים רגישים במגזר החרדי ולהעלות אותם בחשבון הטוויטר שלו, מה שמוביל בדרך כלל ...
סמל אישי של משתמש
אני פה

התשובה לישראל ביתנו: סטלה ויינשטיין תקים מפלגת עולים?

סטלה ווינשטיין שפרשה ממנכ"לות ימינה שוקלת להקים מפלגת עולים שתתמודד מול אביגדור ליברמן אותו היא תוקפת בחריפות. "הציבור הרוסי כבר לא קונה את הסיפור הזה שהחרדים אשמים ביוקר המחיה".
האם תוקם מפלגת עולים בראשות סטלה ויינשטיין שתתמודד מול יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן?
אתרים מקומיים באשדוד טוענים כי ויינשטיין, שפרשה מתפקיד מנכ''לית מפלגת ימינה ומכהנת כחברת מועצה ברשימתו של כצנלסון השואב תמיכה פוליטית ותקציבים מישראל ביתנו של ליברמן, צפויה להריץ רשימה שתקרא לעולי ברית המועצות להתנתק מליברמן ולהצביע עבורה.
בראיון שהעניקה לעיתון החרדי 'יתד נאמן' ויינשטיין לא הכחישה את השמועות ואישרה כי הצעה כזו אכן היתה על השולחן. "נכון לעכשיו פסלתי אותה אבל יחד עם זאת אני בוחנת את כל האופציות", היא אמרה.
ויינשטיין הסבירה את הרקע להתמודדות האפשרית ותקפה בחריפות את אביגדור ליברמן. "במשך שנים רבות ציבור העולים נתקל באין ספור בעיות שלא זוכות למענה, ובכל פעם שהבטחות הבחירות לא מומשו, מצאה ישראל ביתנו תירוצים למה הן לא מומשו".

"הציבור הרוסי כבר לא קונה את הסיפור הזה שהחרדים אשמים ביוקר המחיה. ולראיה, שנה שלימה החרדים לא היו חלק מהקואליציה ולא ראינו שליברמן עשה משהו עבור המצביעים שלו", היא אומרת.

ויינשטיין אף זועמת על כך שליברמן הצליח למתג את עולי רוסיה כמנותקים מהיהדות. "אנו סבורים שהגיור צריך להיעשות על פי ההלכה", היא אומרת בהתייחס לחוק הגיור שקודם באגרסיביות לאורך שנים רבות על ידי ליברמן, "ההורים והסבים שלנו עברו הרבה בהמהלך הדורות כדי לא להתבולל ואנו חוששים מאד שדווקא בארץ זה יקרה".

https://www.inn.co.il/news/571752
rich
נתן תודה: 807 פעמים
קיבל תודה: 764 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

אני אצביע לה
חח
סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 125 פעמים
קיבל תודה: 1050 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

זהבה גלאון הודיעה שחוזרת להתמודד על ראשות מרץ.

סליחה רגע. פיהוווווווק. זהו סיימתי לפהק. אפשר להמשיך בשנ"צ.
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:
לולב הגזול

ביטחון כתב: 19 יולי 2022, 16:51 זהבה גלאון הודיעה שחוזרת להתמודד על ראשות מרץ.

סליחה רגע. פיהוווווווק. זהו סיימתי לפהק. אפשר להמשיך בשנ"צ.
שי הלוי כתב: 19 יולי 2022, 16:54 סוף סוף כתוב:
המלבין פני חבירו (אפי על האדם הכי פשוט וכן על האדם הכי גדול) ברבים אין לו חלק לעולם הבא
היצה"ר עובד קשה מאוד. זה מאוד מפתה אבל צריך להזכר במאמר חז"ל הנ"ל.
ביטחון כתב: 19 יולי 2022, 16:56 מסכים! (ואני מאוד מסמפט את סדיגורה בבני ברק. לא קשור)
סמל אישי של משתמש
ביטחון

סלח לי, נראה לי שאתה באמצע שנ"ץ. מה הקשר, לא הבנתי. פרסמתי תמונה מבזה שלה? איפה?
לולב הגזול

נו זה האיפה ואיפה שאתה עושה!!
סמל אישי של משתמש
ביטחון

אין לי מושג על מה אתה מדבר, חושב אולי יש לי בעיה בהבנת הנקרא
לולב הגזול

נו תגיד פיהוק היית כותב גם על מוישה גפני?? על ליצמן?? דרעי?? אבל מה אכפת לך לזלזל באחרים!! אבל זה גם הלבנת פנים!! אז מה אין לה פרצוף של תופס מלאכים אבל לפחות היא לא מרמה את הציבור היא מרשעת ויודעת את זה ומודיעה לכל הציבור שזה מה שיה לה לעשות רשע ורע וזה מרץ ומי שרוצה שיצביע לה אבל הצבועים זה הבעיה הכי גדולה של הדור שבסוף עושה בלבול גדול!!
סמל אישי של משתמש
ביטחון

למרות הטקסט הארוך לא הבנתי.
זה שלא מעניין מה קורה במרץ, שווה ערך לזלזול האישי שלך בסדיגורה?
מי שמבלבל את השכל זה אתה במחילה
שלח תגובה