בחירות לכנסת ה25

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

rich
נתן תודה: 807 פעמים
קיבל תודה: 764 פעמים

Re: בחירות לכנסת ה25

נושא שלא נקרא על ידי rich »

קטןודל כתב: 02 אוגוסט 2022, 23:38 אכן: חכם מה הוא אומר....................
!!
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 537 פעמים
קיבל תודה: 3072 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

עקיב'לה כתב: 02 אוגוסט 2022, 23:47 מה נתניהו הולך לומר
תוכנית כלכלית...
zeevi
נתן תודה: 1366 פעמים
קיבל תודה: 819 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

אני פה כתב: 02 אוגוסט 2022, 23:07 מכין הפתעה?

נתניהו: ‏מחר ב-10:00 בבוקר. היציבות חוזרת ובשורה מיוחדת.

נתניהו ברשתות החברתיות:
מחר ב-10:00 בבוקר. היציבות חוזרת ובשורה מיוחדת
הצטרפו לשידור בפייסבוק וביוטויב
מה היה בסוף?
rich

למען האמת הוא תותח בלהעיף ספינים, מה שמעניין שהספינים שלו מסקרנים ומותחים אנשים...
סמל אישי של משתמש
מתי
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 123 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

יו"ר האופוזיציה, בנימין נתניהו, הכריז הבוקר (רביעי) על התוכנית הכלכלית לממשלה הבאה ובראשה צעדים לבלימת עליית המחירים והפחתת מסים. התוכנית גובשה בשבועות האחרונים יחד עם ראש המועצה לכלכלה לשעבר פרופ' אבי שמחון, מנכ"ל משרד האוצר לשעבר שי באב"ד ושר האוצר לשעבר יובל שטייניץ.

נתניהו הציג בפתח דבריו את עומק המשבר וטען: "בשנה האחרונה כל משפחה בישראל משלמת לפחות 7,900 שקלים תוספת הוצאה - נטל עצום על המשפחות. עליית המחירים תגרור עוד עליית מחירים. אנחנו עומדים בפני סכנה של סחרור אינפלציוני. יש פה משבר כלכלי עולמי, אף אחד לא מכחיש את זה, אבל זה לא תירוץ לאי-עשייה. משבר כלכלי עולמי מחייב הנהגה שתוציא את ישראל מהמשבר הזה ראשונה בעולם. זה לא גזירת גורל".

נתניהו הסביר כי ממשלה בראשותו תוכל להציל את המצב: "רק ממשלה לאומית יציבה תוריד את המחירים שמשתוללים בשנה האחרונה. בממשלה שלנו עליית המחירים הייתה חצי אחוז בשנה, לעומת זאת רק בשנה האחרונה המחירים עלו פי 9 - 4.5%. החשמל עלה, המזון עלה, הדלק התייקר, המים התייקרו", טען נתניהו.

הוא הוסיף, "ישראל יכולה לצאת מזה וכבר עשינו את זה, הוצאנו את ישראל משלושה משברים כלכליים עולמיים ב-2003, ב-2009 וב-2020 במשבר הקורונה. אנחנו נוציא את ישראל מהמשבר. יש שלושה תנאים להצלחה: ממשלה יציבה, הובלה אישית של ראש הממשלה - אני לוקח על עצמי את המשימה כפי שעשיתי בשלושת המשברים הכלכליים הקודמים. הדבר השלישי, אני מביא תוכנית חירום זמנית ונועזת כדי להוריד את המחירים".

עיקרי התוכנית הכלכלית של הליכוד:
בלימת עליית המחירים: הפחתת מחירים מיידית על מחוללי האינפלציה: נוריד את מחיר החשמל, את מחיר הדלק, את מחיר המים ונקפיא את תעריפי הארנונה לשנה. נוריד את מחירי המזון באמצעות הורדת מיסים ומכסים.
הפחתת מיסים: הורדת מס ההכנסה על ידי ריווח נוסף של מדרגות המס והגדלה נוספת של נקודות הזיכוי + תגבור מס הכנסה שלילי + הפחתת מס חברות לטובת עידוד צמיחה והכנסה. בנוסף, נתגבר מס הכנסה שלילי, ונפחית את מס החברות לטובת עידוד צמיחה והכנסה.
מקורות המימון של התכנית יהיו שימוש בחלק מעודפי המיסים של ישראל, קרוב ל-60 מיליארד שקלים, לצד ייעול נוסף בתקציב המדינה. אנחנו נייעל את המערכת הציבורית וזה יביא לנו מקורות תקציביים לתכנית.
בעניין הדיור: ננפיק אג״ח ממשלתי שצמוד למחירי הדיור (הורדת ביקושים) + קיצור הזמן לקבלת היתרי בנייה + מודל ״אכיפה בדיעבד״ (קודם בונים, אח״כ מקבלים אישורים) + סבסוד קרקע לבנייה עבור זוגות צעירים + תקצוב תשתיות תומכות לפני הבנייה. שיטת מקל וגזר מול הקבלנים - אם יחזיקו קרקעות ולא יבנו - יקבלו מקל. אם יבנו מהר - יקבלו גזר.
בעניין חינוך: הליכוד מתחייב להביא חינוך חינם לילדים בגילאי 0-3. זה יוזיל את העלות למשפחה בעשרות אלפי שקלים. זה מצמיח את המשק ויאפשר לבן או בת הזוג לצאת לעבודה.

מכחול לבן התקווה החדשה נמסר: "מי שמנע תקציב מדינה משיקולים אישיים ומשפטיים, שם את טובתו האישית על פני המדינה ופגע קשות בכלכלת ישראל - לא ראוי ולא יכול לקדם שום פיתרון בנושא הכלכלי. אחרי הבחירות, נקים ממשלה יציבה ורחבה שתוציא את ישראל מהמשבר - בלעדיו".

מיש עתיד נמסר: "יו״ר האופוזיציה נתניהו ממשיך במסע הפייק ניוז המנותק שלו כדי להסתיר את העבודה שבמשך 15 שנה הוא הזניח בצורה רשלנית ומופקרת את כלכלת ישראל. ממשלת השינוי בראשות לפיד תמשיך להביא הישגים במאבק להורדת יוקר המחייה עבור אזרחיות ואזרחי ישראל".

שרת הכלכלה אורנה ברביבאי מ'יש עתיד' הגיבה לפרסום התוכנית: "‏נתניהו פעם ידעת לשקר יותר טוב. השארת אדמה חרוכה גם בכלכלה ואנחנו עובדים קשה ומתקנים אותה. אל תפריע."

שר הרווחה מאיר כהן מגיב לתוכנית נתניהו: "יו"ר האופוזיציה נתניהו ממשיך במסע הפייק ניוז המנותק שלו כדי להסתיר את העובדה שבמשך 15 שנה הוא הזניח בצורה רשלנית ומופקרת את כלכלת ישראל. ממשלת השינוי בראשות לפיד תמשיך להביא השגים במאבק להורדת יוקר המחייה עבור אזרחיות ואזרחי ישראל."
:P "החליטו לגרום למישהו לחייך בכל יום, אך לעולם אל תשכחו שאתם זה גם מישהו!" :P
סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 125 פעמים
קיבל תודה: 1049 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

פינטו פורשת מהרוח הציונית.

שם טוב הם נתנו למפלגה. כי כשפורשים מהרוח הציונית זה נשמע דרמטי. כמו, יעני, שפורשים מהציונות והופכים להיות תורה ויראה מאה שערים
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:
סמל אישי של משתמש
אני פה

כנראה רץ לבד
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1650 פעמים
קיבל תודה: 2662 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

נו תעדכנו
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
א חסידישער איד
נתן תודה: 248 פעמים
קיבל תודה: 200 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א חסידישער איד »

אני פה כתב: 04 אוגוסט 2022, 17:35 כנראה רץ לבד
או אולטימטום
לכל מי שנהנה שים 👍
מיהו יהודי
נתן תודה: 41 פעמים
קיבל תודה: 120 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מיהו יהודי »

מוותר על המקום העשירי לסמוטריץ. מוכן ל4:6 בעשיריה הפותחת
rich

אתה צוחק או שבאמת זו ההצהרה שלו?
מיהו יהודי
נתן תודה: 41 פעמים
קיבל תודה: 120 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מיהו יהודי »

אמת דיברתי
טוב ומטיב
נתן תודה: 951 פעמים
קיבל תודה: 505 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

מיהו יהודי כתב: 04 אוגוסט 2022, 18:31 מוותר על המקום העשירי לסמוטריץ. מוכן ל4:6 בעשיריה הפותחת
שש ארבע לטובת מי?
משה 10
נתן תודה: 331 פעמים
קיבל תודה: 436 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

איתמר בן גביר ב׳ערוץ 14׳: ״מוכן לוותר גם על המקום העשירי ברשימה עבור ח״כ מכהן מהציונות הדתית שיידחק בפריימריז״.
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

אז זה יהיה כך?:

1 סמורטיץ'
2 בן גביר
3 סמורטיץ'
4 בן גביר
5 סמורטיץ'
6 בן גביר
7 סמורטיץ'
8 בן גביר
9 סמורטיץ'
10 סמורטיץ'
בין הטיפות
נתן תודה: 109 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

התכנית הית ש-2,5,9,10 יהיו לב"ג (ו-7 למועמד משותף), כך שאם הוא מוותר על 10, זה יוצא- 2,5,7,9

(אגב, מי זה סמורטיץ)
סמל אישי של משתמש
אני פה

ו”ר עוצמה יהודית ח”כ איתמר בן גביר התראיין הערב באולפן של יעקב ברדוגו בערוץ 14, ומסר הצהרה דרמטית, לפיה הוא מוותר על דרישת השוויון למען האחדות, ויסכים לשריין את אחד ממועמדי הציונות הדתית במקום העשירי ברשימה המאוחדת, מקום עליו כבר סוכם בין הצדדים שיוצב בו מועמד של עוצמה יהודית.

לדברי בן גביר: “ברוח פיוס של ערב תשעה באב, אני בא לכאן כדי להגיע לאיחוד והסכמה. לעוצמה יהודית יש כמיהה גדולה של קהלים גדולים שרואים בנו כבית, ואני רוצה לחבק אותם ולתת להם ייצוג: מסורתיים, פריפריה, חרדים ואפילו חילונים”.

בן גביר הוסיף: “יש פער משמעותי בכוח של עוצמה יהודית בכל הסקרים שהתפרסמו, גם כשמדובר בריצה נפרדת וגם כשאני עומד בראש הרשימה המשותפת ופער גדול עוד יותר בסקרים הפנימיים שלנו, אבל בניגוד לקולות שאני שומע מהשטח, אני מוכן לעשות ויתור נוסף למען האחדות”.

בן גביר הציע כי: “לחברי בצלאל סמוטריץ’ חשוב שגם חברי הכנסת המכהנים וגם סעדה יהיו בעשירייה הראשונה, ואני מוכן לקבל את זה. באתי כדי לומר שלמרות הכל, אני מוותר על החלוקה השוויונית. אני מוכן לשים במקום העשירי שכבר סיכמנו שהוא שלי, מועמד של הציונות הדתית, וככה ייכנסו לעשירייה גם חברי הכנסת המכהנים וגם סעדה. אני עושה את זה למען האחדות, כדי שתהיה כאן ממשלת ימין מלא מלא”.
סמל אישי של משתמש
אני פה

ע"פ סקר הערב ריצה נפרדת מניבה 5 לכל אחד.
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

בין הטיפות כתב: 04 אוגוסט 2022, 21:24 התכנית הית ש-2,5,9,10 יהיו לב"ג (ו-7 למועמד משותף), כך שאם הוא מוותר על 10, זה יוצא- 2,5,7,9

(אגב, מי זה סמורטיץ)
נא לדייק. כתבתי סמורטיץ'!
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

אני פה כתב: 04 אוגוסט 2022, 21:26 ע"פ סקר הערב ריצה נפרדת מניבה 5 לכל אחד.
וביחד כמה?
סמל אישי של משתמש
אני פה

11
סמל אישי של משתמש
אני פה

יו"ר הבית היהודי, יוסי ברודני, טוען כי לא יהיה מוכן לשבת בממשלה אחת עם מפלגת הציונות הדתית.

בכנס בחירות בפתח תקווה אמר ברודני: "אני בחיים לא אשב בממשלה עם בן גביר וסמוטריץ', אני מעדיף לשבת עם מרצ".
בין הטיפות
נתן תודה: 109 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

אני פה כתב: 04 אוגוסט 2022, 22:04 יו"ר הבית היהודי, יוסי ברודני, טוען כי לא יהיה מוכן לשבת בממשלה אחת עם מפלגת הציונות הדתית.

בכנס בחירות בפתח תקווה אמר ברודני: "אני בחיים לא אשב בממשלה עם בן גביר וסמוטריץ', אני מעדיף לשבת עם מרצ".
"מה יפית"דיג מאוס שמכר את נשמתו לשטן.
כל האלו חושבים שאם הם יגידו את המילים הנכונות, הם יהיו אהובי ונערצי השמאל ואולי "יזכו" להיכנס לבניין הכנסת כח"כים בזכותם. רק חבל שהם לא מעיינים בערך "נפתלי בנט" ודכאונותיו לאחר שהשמאל מדלג מעליו בעליזות ולא זוכר ממנו.
סמל אישי של משתמש
אני פה

הפרשן הפוליטי עמית סגל מציע שלא להתלהב משני הסקרים הללו. לדבריו, ה-62 בסקר ערוץ 13 מגיעים בגלל 4.3 אחוז תחת אחוז החסימה: שקד ואבידר. בהנחה שבוחרי איילת שקד באים חצי חצי מהגושים, המצב האמיתי הוא 60.5-61 לבלוק נתניהו.

כלומר לדברי סגל, נתניהו הוא אמנם בעל הסיכויים הגבוהים נכון לעכשיו לנצח את הבחירות ולהשיג את מבוקשו, אך הוא מציע שלא להסתנוור מסקרים כאלה ואחרים.
סמל אישי של משתמש
אני פה

מכון הסקרים מנבא את השביעייה המובילה בליכוד

מכון הסקרים 'דיירקט פולס' מפרסם את התחזית שלו בנוגע לשבעת חברי הכנסת שיגיעו למקומות הראשונות בפריימריז בליכוד
בשבוע הבא יגיעו 140,000 מתפקדי הליכוד ויבחרו את רשימת המפלגה לקראת הבחירות לכנסת ה-25, כאשר הצפי הוא שלפחות שליש מחברי הכנסת המכהנים ימצאו את עצמם בבית בבחירות הבאות.

לקראת הפריימריז הגדולים ביותר בפוליטיקה הישראלית, מכון הסקרים 'דיירקט פולס' מפרסם הבוקר את התחזית שלו לגבי חברי הכנסת שיבחרו לשביעייה הראשונה.

במכון הסקרים מסבירים כי "הרשימה די מפתיעה ומבוססת על תמונת מגמות שאנחנו מזהים כבר לאורך זמן. דירוג השמות להלן אינו לפי המיקום, בגלל השפעתם של הדילים הצפויים".

אז מי בשביעייה הראשונה בליכוד? אבי דיכטר, יריב לוין, אלי כהן, יואב גלנט, אמיר אוחנה, דוד אמסלם וניר ברקת. ב'דיירקט פולס' שבים ומדגישים כי לא מדובר בסדר הרשימה אלא רק בזהות חברי הכנסת שישובצו בשביעיה הראשונה.

באותו עניין: לקראת הפריימריז בליכוד שייערכו בשבוע הבא, סקר חדש בדק מיהו חבר הכנסת, מלבד בנימין נתניהו, שמביא הכי הרבה קולות לליכוד. מהצד השני נבדק מיהם חברי הכנסת שמבריחים מצביעים מהמפלגה.

על פי הסקר, שנערך על ידי מכון 'פאנלס פוליטיקס' עבור 'מעריב', חבר הכנסת שמושך הכי הרבה קולות הוא ניר ברקת, מי שבעיני רבים נתפס כמנהיג המפלגה אחרי נתניהו.

בקרב כלל המשיבים, 58% השיבו כי ברקת הוא חבר הכנסת שמייצר הכי הרבה קולות לליכוד. בקרב מצביעי הליכוד 69% השיבו תשובה זהה. גם בקרב 61% ממצביעי גוש המתנגדים לנתניהו, ברקת נתפס כמושך הקולות הגדול בליכוד.

עם זאת, בקרב מצביעי מפלגות הימין-חרדים, ברקת נמצא רק במקום הרביעי, כאשר מקדימים אותו יריב לוין, דודי אמסלם ואמיר אוחנה.

בנוסף, שאלה שנשאלו כלל משתתפי הסקר, היא מי הם חברי הכנסת שמבריחים קולות מהליכוד. על פי התוצאות מירי רגב, דודי אמסלם ודוד ביטן, הן מבריחי הקולות הגדולים ביותר במפלגה.
א חסידישער איד
נתן תודה: 248 פעמים
קיבל תודה: 200 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א חסידישער איד »

אליטוב: קשה לאתר את הנרטיב ההגיוני בשלל אמירותיו של גולדקנופף במתקפת הראיונות. חוץ מאל ג'זירה היהודי הנכבד פרס כבר את משנתו בכל מקום. זו משנה שמלאה בהגיגים דוגמת דרישה לכהן כשר האוצר ומשפטים נוספים שאינם תורמים הרבה. אין ספק שאם גולדקנופף יקח ספר תהילים ויקרא מזמורים בכוונה - הוא יתרום הרבה יותר מאשר באמצעות ראיונות, בטח אם ילחין כמה לחנים חדשים לתפילת ימים נוראיים שבפתח .
לכל מי שנהנה שים 👍
סמל אישי של משתמש
אני פה

בבית היהודי החליטו לרוץ לבד ובונים את הרשימה לכנסת

במפלגת הבית היהודי החליטו להיערך לריצה עצמאית לכנסת ובימים אלה בונים את הרשימה שיאשרו חברי המרכז, "הבית היהודי רצה לבד. נקודה. נא להפנים" | כמה הם שווים בסקרים?
במפלגת הבית היהודי בראשות יוסי ברודני נחושים להתמודד בבחירות לכנסת ה-25 ומתכוונים לרוץ באופן עצמאי, הודעות מתוך הקבוצה הסגורה שהגיעו לידנו מראות כי בימים אלה במפלגה בונים את הרשימה ובוחרים את הנציגים למקומות 4,7,10,15. נציין כי בסקר שהתבצע אתמול המפלגה קיבלה 0.2 אחוז בלבד.

חברי המרכז קיבלו הודעה ממנכ"ל המפלגה כי, "על פי החלטת מרכז המפלגה מיום יט' בתמוז תשפ"ב, להלן הנחיות לבחירת רשימת הבית היהודי לכנסת ה-25: מרכז המפלגה יבחר את הנציגים למקומות 4,7,10,15חברי מרכז המעוניינים, מתבקשים להגיש את מועמדותם עד ליום ג׳ באלול תשפ״ב והבחירות לנציגי המרכז לכנסת ה-25, ואשרור הצעת וועדת האיתור לרשימת הבית היהודי לכנסת ה-25, יתקיימו, אי״ה, ביום שלישי, י׳ באלול תשפ״ב".

בנוסף, חברי המרכז טוענים כי: "הבית היהודי רצה לבד. נקודה. נא להפנים ולהתחיל לשדר זאת החוצה לכל העולם וחמותו. בעת הזו אנו צריכים קמפיין קצר ומהודק, לא כזה שנמרח 3 חודשים. אין שום סיבה בעולם לשרוף כסף עד שלא נרכיב את הרשימה שלנו. לצערנו, הפעם, אנו לא עושים פריימריז".
סמל אישי של משתמש
מתי
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 123 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

מסקרים ראשוניים לאחר שנודע כי הבית היהודי מתכוונת לרוץ לבד, מסתמנת דרמות מטורפות בכל מפת המפלגות וכי הציונות הדתית צפויה שלא לעבור את אחוז החסימה והליכוד לעומתה מתרסקת לפחות מעשרה מנדטים!!!
פאניקה אדירה בקרב ראשי הגוש!!!
:P "החליטו לגרום למישהו לחייך בכל יום, אך לעולם אל תשכחו שאתם זה גם מישהו!" :P
סמל אישי של משתמש
אני פה

הודעתי לאשתי עכשיו שגם אני רץ לבד.
לולב הגזול
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 131 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי לולב הגזול »

אני פה כתב: 09 אוגוסט 2022, 13:17 בבית היהודי החליטו לרוץ לבד ובונים את הרשימה לכנסת

במפלגת הבית היהודי החליטו להיערך לריצה עצמאית לכנסת ובימים אלה בונים את הרשימה שיאשרו חברי המרכז, "הבית היהודי רצה לבד. נקודה. נא להפנים" | כמה הם שווים בסקרים?
במפלגת הבית היהודי בראשות יוסי ברודני נחושים להתמודד בבחירות לכנסת ה-25 ומתכוונים לרוץ באופן עצמאי, הודעות מתוך הקבוצה הסגורה שהגיעו לידנו מראות כי בימים אלה במפלגה בונים את הרשימה ובוחרים את הנציגים למקומות 4,7,10,15. נציין כי בסקר שהתבצע אתמול המפלגה קיבלה 0.2 אחוז בלבד.

חברי המרכז קיבלו הודעה ממנכ"ל המפלגה כי, "על פי החלטת מרכז המפלגה מיום יט' בתמוז תשפ"ב, להלן הנחיות לבחירת רשימת הבית היהודי לכנסת ה-25: מרכז המפלגה יבחר את הנציגים למקומות 4,7,10,15חברי מרכז המעוניינים, מתבקשים להגיש את מועמדותם עד ליום ג׳ באלול תשפ״ב והבחירות לנציגי המרכז לכנסת ה-25, ואשרור הצעת וועדת האיתור לרשימת הבית היהודי לכנסת ה-25, יתקיימו, אי״ה, ביום שלישי, י׳ באלול תשפ״ב".

בנוסף, חברי המרכז טוענים כי: "הבית היהודי רצה לבד. נקודה. נא להפנים ולהתחיל לשדר זאת החוצה לכל העולם וחמותו. בעת הזו אנו צריכים קמפיין קצר ומהודק, לא כזה שנמרח 3 חודשים. אין שום סיבה בעולם לשרוף כסף עד שלא נרכיב את הרשימה שלנו. לצערנו, הפעם, אנו לא עושים פריימריז".
נו אבל העיקר חסר מן הספר!! מה המצע שלהם?? ועיקר העיקרים אם הם הולכים עם ביבי או רק לא ביבי???
שלח תגובה