בחירות לכנסת ה25

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

לולב הגזול
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 132 פעמים

Re: בחירות לכנסת ה25

נושא שלא נקרא על ידי לולב הגזול »

אני פה כתב: 25 יולי 2022, 23:09 יענקי פרבר: ‏תזכרו טוב, אם סמוטריץ' רץ לבד הוא עובר, ובן גביר לא עובר, לייקים אהדה וחיבוקים לא מביאים קולות בקלפי, תזכרו שהסקרים העבירו את בן גביר ואלי ישי ובסוף הם לא עברו, כשהיה צריך רק 125 אלף קולות, עכשיו צריך 165 אלף קולות, לבן גביר יש מקסימום 100,000 ביום טוב.
נו לזה קוראים בלה בלה בלה!! מה הקשר מה היה בסקרים ובמציאות לפני כמה שנים???? לפני כמה שנים היו כאן כל מיני מפלגות שהיום נעלמו מהמפה!! הפוליטיקה כל הזמן משתנה ולפעמים בשנה אחת מפלגה מקבלת עשר מנדטים ובשנה שאחריה היא יכולה להיות מתחת לאחוז החסימה!! זה כל ילד יודע רק החכמולוגים שבאים לעשות מניפולציות וכותבים את ההגיגים שלהם עם מילים מפוצצות שתמיד מתחילים במילים תזכרו טוב עושים עליהם מניפולציה ומנופפים במספרים האלה כדי להטעות!! ואני האדם הפשוט אין לי מושג אם בן גביר יש לו היום יותר מסמוטריץ או הפוך אבל לבוא ולקשקש כאלה דברים רק בגלל שלפני כמה שנים היה כך וכך זה הבל!! אם רוצים לכתוב כזה דברים צריך סקרי עומק ורק אז אפשר לדעת את האמת!! וגם זה אולי!!
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 541 פעמים
קיבל תודה: 3098 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

בעוצמה יהודית הציעו מתווה: 4 מקומות לאנשיו של בן גביר, 4 לאנשיו של סמוטריץ' ו-2 מקומות לנעם והבית היהודי. גורמים בציונות הדתית הגיבו: "חבל שיש מי שמעדיף לנהל את המו"מ בתקשורת ופוגע באמון הציבור".
98 ימים לבחירות: חברי הכנסת בצלאל סמוטריץ' ואיתמר בן גביר מנהלים משא ומתן עיקש ועדיין לא הגיעו להסכמות על ריצה משותפת בבחירות לכנסת ה-25. הפערים בין שניהם עדיין גדולים.

מי שמנהל את צוות המו"מ מצידו של סמוטריץ' הוא יהודה אליהו, מנכ"ל מועצת בנימין לשעבר ומקורבו, ומי שמנהל את המגעים מצידו של בן גביר הוא איש אמונו, עו"ד חנמאל דורפמן.

"עוצמה יהודית" העבירה ביממה האחרונה מתווה לעשירייה הראשונה של הרשימה המאוחדת. במסגרת המתווה יוקצו ארבעה מקומות לאנשיו של בן גביר, ארבעה מקומות לסמוטריץ' ואנשיו שייבחרו בפריימריז של מפלגתו, ושני מקומות יוקצו לאבי מעוז יו"ר מפלגת נעם ויוסי ברודני יו"ר רשימת הבית היהודי.

גורמים בציונות הדתית מסרו בתגובה: "חבל שיש מי שמעדיף לנהל את המו"מ בתקשורת ופוגע באמון הציבור. נמשיך לעשות הכל בשקט ובחדר הסגור של המו"מ כדי להגיע לאחדות ולבשורה אמיתית לציבור מהר ככל האפשר".
מצקת
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 50 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מצקת »

מתי התאריך הסופי להגשת הרשימות והמועמדים?
קטןודל
נתן תודה: 10 פעמים
קיבל תודה: 38 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קטןודל »

אני יודע שאתם הולכים לצחוק עלי, אבל אני חושב שהמתיחות בין ממשלות רוסיה וישראל אודות הסוכנות היהודית, הוא מכוונת במיוחד ע"י ממשלת רוסיה דוקא קודם הבחירות בישראל במטרה לעזור את ביבי נתניהו ולהשפיל את יאיר לפיד.

משום סיבות לא ברורות פוטין מעדיף את נתניהו, וגם נחלץ לעזרתו קודם הבחירות בשנת 2019 כאשר מצא לנכון להחזיר את גופתו של זכריה באומל דווקא בטקס מלכותי מפואר ומרשים ודווקא בהשתתפות ביבי.

אם אתם מאמינים לטראמפ, אלו הם דבריו בשנת 2018 לרשות פוקס: "פוטין עזר לנתניהו והוא ימשיך לעשות זאת, הוא מעריץ את נתניהו".
סמל אישי של משתמש
אני פה

אטילה שומפלבי: ‏איילת שקד מציגה תמונה חדשה בוואטס אפ. שימו לב: ללא הלוגו של ימינה. מסתמן; המפלגה של שקד תחליף שם, וימינה תעבור לארכיון ההיסטורי. היכונו לשם החדש
משה 10
נתן תודה: 337 פעמים
קיבל תודה: 438 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

יעקב ריבלין: ליבת ההסכם בין שקד להנדל והאוזר. היא תשרוף מנדט וחצי ממחנה הימין. הם ישרפו מנדט וחצי ממחנה רל״ב.
סמל אישי של משתמש
אני פה

׳סרוגים׳: מתן כהנא נגד האיחוד של שקד והנדל - בשיחות סגורות כהנא אומר: ״למעשה קול לשקד, זה קול לביבי. אני לא מוכן להיות במפלגה שעלולה להחזיר את נתניהו לשלטון. יש הסכמה בין שקד להנדל, שאחרי הבחירות היא תוכל להשלים לנתניהו את המנדט ה-61, גם בלי כל חברי הרשימה בהובלתה״.
סמל אישי של משתמש
אני פה

אני פה כתב: 27 יולי 2022, 14:17 ׳סרוגים׳: מתן כהנא נגד האיחוד של שקד והנדל - בשיחות סגורות כהנא אומר: ״למעשה קול לשקד, זה קול לביבי. אני לא מוכן להיות במפלגה שעלולה להחזיר את נתניהו לשלטון. יש הסכמה בין שקד להנדל, שאחרי הבחירות היא תוכל להשלים לנתניהו את המנדט ה-61, גם בלי כל חברי הרשימה בהובלתה״.
ניבא ולא ידע מה ניבא..
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
אני פה

"רוח ציונית". יו"ר ימינה ושרת הפנים, איילת שקד ויו"ר דרך ארץ ושר התקשורת, יועז הנדל מסרו הערב (ד') הצהרה לתקשורת לאחר שחתמו על הסכם לאיחוד מפלגות.

לפי ההסכם בין הצדדים, מפלגת דרך ארץ תקבל את המקומות 2 ו-4 ברשימה לכנסת.

"בשנים האחרונות מדינת ישראל נכנסה לסחרור. זר לא יבין זאת", אמרה השרה שקד בפתח דבריה לקהל התומכים שהגיע לאירוע. "קיטוב פוליטי שכמו כדור שלג הפך לגורם מספר אחד לאי היציבות השלטונית בישראל. כל קבוצה נלחמת מלחמת חורמה בשם פסילת הצד השני. ניצחון של מחנה אחד הוא אֵבל וחורבן הבית למחנה השני. הבחירות הקרובות הן צומת דרכים קריטי למדינת ישראל כל אחד מהגושים שואף להקים ממשלה צרה שתישען על הגורמים הקיצוניים".

"תהיה תוצאת הבחירות אשר תהיה, חצי עם ירגיש שגנבו לו את המדינה. אם תוקם ממשלה צרה היא תהיה חסרת יציבות ורק תגביר את הקיטוב ותגרור אותנו למערכת בחירות נוספת, זה לא הדבר הנכון. יחד נביא ליציאה מהלופ חסר התקדים שהפוליטיקה כפתה על עם ישראל. אני שמחה על שיתוף הפעולה עם דרך ארץ בהנהגת השר הנדל. יועז הוא שר ביצועיסט עם קבלות רבות בממשלה".

"ביחד נוביל להקמת ממשלת אחדות ציונית שתוכל למשול ולטפל בחיים עצמם של אזרחי ישראל. את משבר הדיור ויוקר המחיה לא מעניין 'כן ביבי' ו'לא ביבי'. רק ממשלה לאומית יציבה תוכל לקדם את השוק החופשי בישראל ולקדם את שגשוגם של החיים במדינה. אמשיך לפעול להשבת כוחם של נבחרי הציבור אל מול המשפטיזציה שנכנסה לוואקום השלטוני בישראל".

"אני מבקשת לעשות חשבון נפש כלפי הציבור שבחר בי. אני יודעת שרבים מכם נפגעו. לפני שנה, בעת הקמת הממשלה, רצינו למנוע את הטירוף שבבחירות חמישיות. חשבנו מה הדבר הנכון בעת הזו למדינת ישראל. האמנו שאפשר לייצר שותפות על מנת לטפל בצרכים של כלל אזרחי ישראל. צעדנו, למהלך שטמן בחובו סיכונים ציבוריים ואישיים וסיכויים. בלי לוותר על קוצו של יוד מערכי הימין".

שקד הביעה צער על החבירה למפלגת רע"מ בממשלת בנט, "ממשלה ציונית לא יכולה להישען על מפלגה ערבית", אמרה.

"רק הצבעה לרוח ציונית תבטיח ממשלה ציונית לאומית רחבה. אחדות ישראל היא ערך שהוא בסיס לקיומנו כמדינה יהודית ריבונית. הדרך היחידה לטפל בבעיות היסוד של החברה הישראלית היא אם נשוב להביט בתמונה הגדולה. והתמונה הגדולה היא ששבנו ארצה לכונן מדינה שתהיה אור לגויים. מדינה שבכל העולם תהיה מושא להערצה".

ר
השר יועז הנדל אמר "אנחנו עומדים כאן הערב, איילת ואני, מתוך תחושת שליחות גדולה להוציא את מדינת ישראל מהסחרור המטורף שבו היא נמצאת. חמש מערכות בחירות בזמן קצר רק העמיקו את הקרע והפילוג בעם. אין כאן מנצחים, רק מפסידים. מדינה שמפסידה. אנחנו כאן כדי שמדינת ישראל תנצח", אמר.

"כל חיי בחרתי להאמין. הגנתי על המדינה כלוחם ומפקד בשייטת 13, בתפקידיי במערכת הביטחון וכמקבל החלטות בממשלה. כל מה שעשיתי היה מתוך אמונה שכך נכון וצריך לעשות. זו הרוח הציונית. זו גם הסיבה שבגללה הצטרפתי לפוליטיקה. אמונה שאפשר להשפיע לטובה. קיבלתי החלטות קשות למרות איומים ומחיר פוליטי כבד. למען מדינת ישראל. היום איילת ואני יוצרים את השותפות הזו מתוך אחריות לעתיד המדינה. מתוך רוח ציונית. אנחנו מתנגדים נחרצות לממשלה צרה של נתניהו שבה יעסקו אך ורק במה שטוב לו. אנחנו מתנגדים נחרצות לממשלה צרה משמאל עם המשותפת וגורמים קיצונים".

"יש פה שני מחנות. מחנה אחד מציע ממשלת 61 עם בן גביר שתפטר את היועמשית, תפסיק את המשפט ועוד ועוד נושאים שקשורים רק לאדם אחד. והמחנה השני מציע לנו ממשלה עם המשותפת או לחילופין לגרור את ישראל לבחירות שישיות ושבעיות כדי להתיש את הצד היריב. לנו נמאס. דווקא עכשיו, בימי בן המצרים רגע לפני התזכורת שלנו על הבית שנחרב בגלל שנאת חינם, אנחנו דורשים אחדות.

אנחנו נהייה הציר שיכפה ממשלת אחדות. אני אומר זאת בקול ברור לפני הבחירות: ממשלה שתורכב מהליכוד והשמאל מרכז. אין שום דרך אחרת. בממשלה הזאת למדנו שהדרה של חצי מהעם מובילה לחוסר יציבות. אחדות היא נכס אם יודעים לקיים אותה נכון. תמכתי בממשלה האחרונה מתוך אמונה תמימה שכך נכון וראוי. עבדנו מצוין אבל זה נפל כי אין יציבות בממשלה שמבוססת על הקצה. עכשיו צריך לשאול איך מביאים יציבות ומונעים קרע. לא איך ממשיכים במלחמת ההתשה. יש בישראל ימין ממלכתי. לא יכפו עלינו לבחור בין שמאל מרכז לבין מחנה רק ביבי. לא יכפו עלינו לבחור בין בחירות שישיות ושביעיות לבין ממשלה צרה שמדירה חצי מהעם.
אנחנו נכפה יציבות. ככל שנהייה גדולים יותר כך נצליח יותר. יציבות כדי שנמשיך לעבוד".

הנדל הוסיף "שרת הפנים, איילת שקד, היא מנהיגה עם תוצאות. היא הספיקה להקים 14 ישובים בפחות משנה ועוד היד נטויה", אמר הנדל ועקץ את גדעון סער "איילת שירתה כשרת המשפטים הטובה ביותר שהייתה למדינת ישראל והיחידה שהצליחה להעביר רפורמות בבתי המשפט. באותה נשימה אני גאה מאוד ברפורמות שהעברתי אני במשרד התקשורת".

שנינו יחד מתכוונים להמשיך ברפורמות אמיצות למען כלל אזרחי ישראל. אנחנו זקוקים ליציבות כדי שנעבוד למען המדינה. שתי המשימות המרכזיות מול עינינו הן משילות ומאבק ביוקר המחייה.

מדינת ישראל עוברת תהליך מואץ של לבנוניזציה בנגב, בגליל בערים המעורבות. ירי ברחובות, פרוטקשן, פוליגמיה, פאלנגות חמושות במגזר הערבי, אובדן קרקעות ועוד. התהליך נובע מפחדנות וחוסר תגובה של מקבלי החלטות במשך עשורים. כאלו שהעדיפו לא להסתבך, ורק רצו לשרוד פוליטית. אני מודיע כאן שהמשימה שלי היא תיק בטחון הפנים. מה שהיה במשרד התקשורת יהיה גם במשטרה. מהפיכה.

היום פורסם דוח המבקר על משטרת ישראל ואירועי שומר החומות, אף אחד לא יכול לעצום את עיניו מול הזנחה פושעת של שנים. המשטרה נטולת אמצעים ונטולת גיבוי. התוצאות בשומר החומות. מי שחושב שזה לא יקרה שוב אם נשאר כך, משקר לעצמו".

"אנחנו דורשים את תיק בטחון הפנים ונדאג לתוספת של מליארדים בשנה כדי להוביל לעידן חדש של משילות. נגייס שוטרים ונכניס אותם לכל מקום. נהפוך את תפקיד השוטר לתפקיד נחשק ומתגמל ונמשוך אליו את טובי הלוחמים. נקים חטיבות טקטיות ייעודיות בנגב ובגליל ונשלוט בערים המעורבות, ונשחרר את הפקק בבתי המשפט. אנשים מפחדים להסתובב ברחובות, ומפחדים להניף את הדגל. כל זה ייפסק. חייב להיפסק. בשביל זה אנחנו כאן. בנוגע ליוקר המחייה, אחדות תוביל ליציבות שלטונית ותאפשר רפורמות שיטפלו בכל הבעיות הבוערות של אזרחי ישראל. עידוד שוק חופשי ותחרות. נחזיר את היציבות נחזיר את הבטחון בתוך הבית. בטחון שאיבדנו בשני העשורים האחרונים. נחזיר את האומץ למקבלי ההחלטות להחליט ולבצע. אנחנו רוצים שרים שיודעים לעבוד. ישראל כולה חייבת לנצח. לא מחנה ביבי ולא מחנה רק לא ביבי.

איילת ואני, שותפי לדרך צביקה האוזר, יחד עם שאר חברי הרוח הציונית, אנשי הביצוע שלכם. כשיש רוח ציונית אפשר להביא תוצאות. לא למכור מילים רק מבחן התוצאה. אנחנו יוצאים לבקש את אמונכם כדי לעבוד. הכל על השולחן. התוצאות שלנו מהעבר והתוכניות שלנו לעתיד. הרוח הציונית. אנחנו נכריע את הבחירות האלה. תאמינו. זה אפשרי".
סמל אישי של משתמש
אני פה

דרעי: לגנץ אין שום אפשרות להקים ממשלה. בוודאי לא עם ש״ס ולא עם המשותפת| אנחנו רק עם הליכוד ונתניהו

*״אני חושב שיש מקום לנציג אשכנזי בתוך ש"ס, אני לא פוסל את האמירות הללו, בכפוף להחלטת מועצת חכמי התורה״*
*״כשרואים את כל הטעויות שנעשו בתום לב או שלא בתום לב בתיקי נתניהו, אתה לא יכול לחשוב שאין פה יד מכוונת״*

*עיקרי דבריו של יו״ר ש״ס אריה דרעי בראיון למהדורות המרכזיות ברדיו ׳קול חי׳ ורדיו ב׳קול ברמה׳:*

•״לא הופתעתי מהדברים של משה סעדה, הייתי במקום הזה לפני עשרות שנים, זה התרחש בעבר כשדיברו על הצורך להחליש את אריה דרעי. המערכת הזו איבדה את אמון הציבור כי הם לא מסוגלים לתקן ולקבל את הביקורת עליהם. אי אפשר להשאיר את הדברים שאמר משה סעדה, בלי בדיקה של מבקר המדינה ו/או היועמ״ש לממשלה.

•כשרואים את כל הטעויות שנעשו בתום לב או שלא בתום לב בתיקי נתניהו, אתה לא יכול לחשוב שאין פה יד מכוונת.

•הייתה במערכת הבחירות האחרונה אדישות מוחלטת. גם לפי הסקרים וגם לפי השטח, לפי מחקרי העומק שביצענו השאננות של הציבור הייתה בעיקר עייפות החומר ותחושה של ניצחון וודאי. לקראת הבחירות הקרובות אני מאוד אופטימי. עם ישראל ראה את הפגיעה בזהות היהודית, ביוקר המחייה, ואת תפקוד מערכת המשפט.

•בכדי שגוש הימין יקבל לפחות 61 מנדטים אנחנו צריכים ש"ס חזקה ושהליכוד יצליח למצות את כוחו ואנחנו בש״ס עוזרים להם בנושא הזה, אנחנו נותנים להם את הידע ומשתמשים במשאבים של הליכוד במטרה לאתר את המקומות שאחוז ההצבעה היה נמוך ולדעת ביום הבחירות להוציא את האנשים הללו לקלפיות.

•בש״ס מדברים בקול אחד וברור, אנחנו רק עם הליכוד ונתניהו, אין משהו אחר. זו הדעה גם של חבריי ביהדות התורה.
הבחירות הללו מאוד ברורות, או ניצחון של גוש הימין בראשות נתניהו. או ממשלת שמאל מסוכנת בראשות לפיד. לגנץ אין שום אפשרות להקים ממשלה. בוודאי לא עם ש״ס ולא עם המשותפת.

•הציבור הספרדי החרדי בירושלים גדל מאוד בשנים האחרונות בכמות ובאיכות, השיבוצים שנעשו כל השנים מיצו כבר את עצמם, הפתרון שהיינו צריכים לעשות כבר לפני כמה שנים זה לפתוח עוד סמינרים ספרדים טובים, ואנחנו עובדים על זה. שום בת לא תישאר בבית, אני מתאמץ ועובד קשה למצוא פתרונות לכולם, בתאום עם גדולי ישראל. במוסדות החינוך של הבנים הספרדים כבר עשינו את המהפכה ברוך השם, והמגמה הזאת פורחת גם במוסדות היסודיים של הבנות.

•מגיעות אלי מאות פניות של אנשים מהציבור האשכנזי שאומרים לי: ״אתם אלה שמייצגים אותי, אנחנו מרגישים חלק מכם״. לכן אני לא פוסל את האמירות הללו, אני בהחלט מחפש מישהו שמתאים לתפקיד הזה ע״פ החלטת מועצת חכמי התורה שלנו״.

•אין לאף אחד היום את הלוקסוס לרוץ לבד ולסכן את כל גוש הימין. גדולי ישראל מנחים את יהדות התורה ואני מאמין שהם צריכים לרוץ ביחד ואני מאוד מייחל שהם ימצאו את הדרך הטובה לכך״.
סמל אישי של משתמש
אני פה

לפיד הראשון שבירך את מפלגת שקד.

יש חשש שאם לביבי לא יהיו 61 שקד והנדל יגרמו לממשלת אחדות בין ביבי ולפיד שחושש מגנץ. והחרדים ישארו בחוץ.
סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 125 פעמים
קיבל תודה: 1053 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

עוד שונא של ביבי מתנדף לפח האשפה של ההיסטוריה. בני בגין פורש מהחיים הפוליטיים. היה ברשימת תקוה חדשה
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1670 פעמים
קיבל תודה: 2697 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

מה אתה אומר?...
(המבין יבין..)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של משתמש
אני פה

יועז הנדל ל'ידיעות': "אף פעם לא הייתי במחנה רק לא ביבי. מי שמספר שהוא יכול להקים ממשלת אחדות בלי הליכוד – משקר"
סמל אישי של משתמש
אני פה

לכידה.JPG
ובכן
נתן תודה: 35 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ובכן »

יאיר כתב: 28 יולי 2022, 21:12 מה אתה אומר?...
(המבין יבין..)
ומה יעשה מי שלא הבין?...
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

ובכן כתב: 29 יולי 2022, 13:07
יאיר כתב: 28 יולי 2022, 21:12 מה אתה אומר?...
(המבין יבין..)
ומה יעשה מי שלא הבין?...
הייתי צריך לומר המבין והזוכר יבין..
לפני 30 שנה בתשדירי הבחירות היו מביאים ציטוט של ח"כ ואז בני בגין היה אומר "מה אתה אומר?"...
זה היה מפורסם אז..אגב, הוא היה נוסע באוטובוסים
סמל אישי של משתמש
אני פה

גלאון וגנץ נועדו הבוקר. נמסר שדנו בדרכים למנוע את חזרת נתניהו לשלטון

אין מדינה אין אזרחים אין ביטחון אין כלכלה, כבר 5 שנים עוסקים רק בבעיה אחד כן ביבי או לא ביבי.
סמל אישי של משתמש
אני פה

יוסי ורטר, הפרשן הפוליטי הבכיר של ‘הארץ’, מותח בטורו השבועי ביקורת על יועז הנדל וצבי האוזר, שלטענתו נפגעו בעבר מנתניהו ובכל זאת הצטרפו למפלגת הרוח הציונית שיכולה לחבור אליו ואף להוות את לשון המאזניים להקמת הממשלה הבאה.

“הקלילות שבה הם דילגו מגוש רק־לא־ביבי לגוש גמביבי (כביכול, לאחר התלבטות קצרצרה שלא היתה אלא כסות לסחר־מכר), היא עוד נוצה בכתר האופורטוניזם הטווסי של השניים הללו”, כותב ורטר.

“מפלגה פיקטיבית, ‘דרך ארץ’ שמה, עדיין באריזה, מועברת חתומה מאכסניה אחת לרעותה, כמו הבונבוניירה בהומורסקה הקלאסית של אפרים קישון. חייבים לומר – ההצלחה מסחררת. מכה אחר מכה, עוקץ אחר עוקץ. שלוש שנים וחצי, חמש מערכות בחירות, הם מלליינים את דרכם בין ערוגות הפוליטיקה הישראלית. טרמפיסטים נצחיים, אצבעם מונפת לעבר כל טנדר מקרטע או עגלה עם סוסה, שיישאו אותם לעבר מושבי העור במליאה.

“גם הפעם הם עשו את עסקת המאה. מקומות 2 ו-4, על חשבון ימינאים ותיקים כשירלי פינטו ואביר קארה, שגייס נפתלי בנט. אם מתן כהנא יעמוד במילתו, לא לחבור למפלגה שהוא מכנה ‘כלי ריק’, ולא ייקח את המקום השלישי שמשוריין לו, זה יהיה סופה לא רק של מורשת בנט, אלא גם של אנשי בנט”.

הפרשן מציין, כי “הנדל את האוזר הם סוחרים ממולחים. עקרונותיהם מתחלפים לפי הקונסטלציה: תחת משה יעלון, שהכניס אותם למערכה, הם היו אנטי ביבי. תחת בני גנץ הם היו נגד ערבים ובעד ביבי. תחת גדעון סער הם חזרו להיות אנטי ביבי, אבל בעד הערבים. כעת, כשהעבירו את מטלטליהם אל ההוסטל המפורק של איילת שקד, הם כבר לא פוסלים את נתניהו. אם צריך, יישבו איתו, ישרתו תחתיו. בשורה התחתונה, הם תמיד יצאו מורווחים. בפרפרזה על יענקלה רוטבליט, היו להם פעם עקרונות, מכרו את כולם. עסקה מוצלחת בשבילם”.

ורטר מציין לטובה את יו”ר ימינה: “את שקד לא נאשים בזגזגנות. יש בה עקביות. ערב הרכבת הממשלה היוצאת היא לא חסכה מאמץ כדי לסכל את רוחות השינוי שהתרגשו עלינו. וכשזו קמה, החמיצות שלה התחרתה בזו של בני גנץ. שנה שלמה היא שקדה על יצירת קשרים חדשים בתוך הליכוד. ערב נפילת הממשלה היא ניסתה לסדר לנתניהו בלוק שימנע את פיזור הכנסת, במקביל למאמציה להשיג לעצמה שריון במפלגתו. יש מי שחושד בה שגם הקוניונקטורה הנוכחית נועדה לשם אותה מטרה”.

הפרשן מוסיף: “הסיפור שהנדל ושקד מספרים לנו על האופן שוב הם ‘יכפו’ על גנץ ונתניהו ממשלת אחדות, לא מתיישב עם שום מציאות פוליטית מוכרת. אם הם יהיו הגרוש המפורסם ללירה של נתניהו (וכדאי שיבדקו אם השטר לא מזויף), איזה אינטרס יהיה להם בממשלה רחבה, שבה איש לא יזדקק לשירותיהם? רק ממשלה צרה תוכל לספק את מאווייהם הפרסונליים התפוחים.

“עם רוח ציונית וצלצולים לא הולכים לקלפי. מתחת לבלורית נדרשת קרקע אלקטורלית מוצקה. אם תימצא כזו איכשהו, והם יעברו את אחוז החסימה ויהיו המנדטים ה-61 או ה-62 של נתניהו, זה מה שיקרה: שקד תדבר בהתרגשות על חשיבות האחדות ובלה־בלה, תקבע פגישה עם גנץ וסער, תבקש מהם לבוא, ו’שיסתדרו עם ביבי מי ראשון ומי שני’. הם ידפדפו אותה הלאה בתוך דקות.

“או אז תגיע ההופעה הנרגשת שלה ושל הנדל, שיבשרו לאומה שעל מנת להימנע מבחירות שישיות, הם מצטרפים לממשלת נתניהו ויעמלו ללא לאות ‘מבפנים’ על הרחבתה. הנדל והאוזר ימכרו לעצמם ולבוחרים שאין להם, שרק־הם יהיו הבלם שיעצור את נתניהו מללכת רחוק מדי, קיצוני מדי. שקד תישאר על הגלגל ותנסה לסגור במסגרת המו”מ הקואליציוני היטמעות בליכוד.

“ונתניהו? הוא ידרוס אותם תחת מגפיו בקלילות, עד שיתחוור להם שהמחיר בלעשות איתו עסקים, אלא אם יש לך כיפה שחורה או שטריימל, הוא תמיד לצאת מופסד, מבוזה, מרוסק”.
סמל אישי של משתמש
אני פה

ברדוגו בטורו ב׳ישראל היום׳: בסביבת בני גנץ מאוכזבים מהסקרים האחרונים, הציפייה הייתה לפתוח את החיבור עם 20 עד 22 בסקרים ולתת פייט ל׳יש עתיד׳. גנץ דמיין אחרי 22 בסקרים לצרף את אייזנקוט ולהתחיל להתקרב לבלפור. כל זה לא קורה ובגזרת גנץ מורגש הדכדוך והתסכול. גנץ ואנשיו עושים חשבון ומבינים שלפי הסקרים, מפלגתו של גנץ תכניס לכנסת פחות נציגים מהכנסת הנוכחית. הוא מתחיל להפנים את גודל הטעות ומבין שעדיף היה לו לרוץ לבד. בסביבתו ניכרים איתותי חרטה וזו הסיבה שגנץ יורה לכל הכיוונים. גנץ אינו טיפש ומבין את המתמטיקה האכזרית: אין לו באמת ממשלה בלי ׳הליכוד׳. גם אם יצליח לגייס חלקים או אפילו את כל המפלגות החרדיות, הוא לא מגיע ל-30 ממליצים.
סמל אישי של משתמש
אני פה

שרת הפנים איילת שקד אומרת כי "כל מי שמדבר על ממשלת אחדות בלי נתניהו - מוכר לוקשים כי אין כזאת ממשלה".

בריאיון שהעניקה לתוכנית "חדשות השבת" בכאן 11 הוסיפה שקד כי מי שמדבר על ממשלת אחדות ללא נתניהו זורה חול בעיני הציבור - כי נתניהו עומד בראש הליכוד.

"ראינו שממשלות צרות פשוט לא עובדות", אמרה שקד. "היינו בממשלה צרה, היא לא החזיקה מעמד. היא הייתה תלויה בכל מיני גורמים כאלה ואחרים, קיצוניים, שהפילו אותה ולכן למדינת ישראל אחרי חמש מערכות בחירות מגיעה יציבות". כשנשאלה מהי בעיניה הממשלה הרחבה האידיאלית, השיבה כי הליכוד, כחול לבן וכוחות אחרים מגוש הימין תבטא ותיתן ביטוי לחלקים גדולים בעם.

באשר להישענות הממשלה היוצאת בה הייתה חברה עם מפלגת רע"ם, אמרה השרה שקד כי "הלכנו למהלך הזה כי לא הייתה אפשרות אחרת, בחשש גדול. ואנחנו רואים שאחרי שנה זה לא עבד". לדבריה, הייתה הסמן הימיני של הממשלה היוצאת. "בניגוד לממשלות קודמות, אצלנו היה מצעד דגלים מפואר בלי להרכין ראש לחמאס. בעוטף עזה יש היום שקט, האיראנים ישנים לא טוב בלילה. אבל, זה לא מקהה את העובדה שבסוף חצי מהציבור הרגיש שזו לא הממשלה שלו".
סמל אישי של משתמש
אני פה

שגריר ישראל באו"ם לשעבר והמועמד בליכוד דני דנון דוחה את דבריה של איילת שקד בראיונות לתקשורת.

"איילת שקד יכולה להמשיך להתראיין בכל תחנה אפשרית ולמכור ססמאות לבוחרי הימין. אני מזכיר לכולם שגם הערב שקד והנדל הם שרים בממשלה המנוהלת על ידי מנסור עבאס ומועצת השורא. הציבור לא מטומטם. פעם אחת הם גנבו את קולות הימין והקימו ממשלה עם השמאל ומחבקי מחבלים. הפעם זה לא יקרה"
סמל אישי של משתמש
אני פה

ראש ישיבת הסדר לשעבר מקים מפלגה: ''קואליציה רחבה ככל האפשר''

ראש ישיבת הסדר לשעבר מקים מפלגה: "קואליציה רחבה ככל האפשר"
מפלגה חדשה עם נוכחות מגזרית בולטת הגישה את מועמדותה לרשם המפלגות: המפלגה תיקרא 'רעות' ותפעל ליציבות שלטונית, אחדות העם וקיום תהליכי שיח וגישור בין הקצוות | הרב אביב זגלמן מקים המפלגה: "נערכים לרוץ לבחירות"
אביחי ישראל, חדשות כיפה

הכתבה המלאה בכיפה https://g.kipa.co.il/1139352/r/

מפלגה חדשה: בצל הקרבות של בצלאל סמוטריץ' ואיתמר בן גביר, ניסיון התקומה של הבית היהודי, ההצהרות של שקד ומפלגה מסתורית שהוקמה לפני כשבועיים, נראה ששחקן נוסף מצטרף לזירה. לרשם המפלגות הוגשה בימים האחרונים בקשה לרישום מפלגה בראשה עומד הרב אביב זגלמן, ראש ישיבת ההסדר בחולון לשעבר.

מקים המפלגה: "יש לנו פטנט לנצח את השיטה"

המפלגה, שתישא את השם 'רעות', תשאף ל"אחדות העם, יציבות שלטונית, קואליציה רחבה ככל האפשר וקיום תהליכי שיח וגישור בין קצוות". מי שעומד בראש הרשימה, כאמור, הוא הרב אביב זגלמן שעלה לכותרת בעבר כאשר סירב לקבל בוגרי הר המור ללמד בישיבת חולון בראשה עמד.

בשיחה עם חדשות כיפה מסביר הרב זגלמן: "יש לנו פטנט לנצח את השיטה. אנחנו בונים את הרשימה מפעילים לשינוי חברתי שפועלים בכיוונים מנוגדים, אבל יותר מזה הם נחושים לפעול יחד. אנחנו לא רוצים לצאת בהצהרות של גבולות גזרה, זו בדיוק הבעיה של הפוליטיקה הנוכחית". עוד הוא מוסיף: "אנחנו נערכים לרוץ לבחירות. יש כמה תחנות יציאה שבהן נשקול את העניין שוב. כרגע אין לנו מועמד לראשות הממשלה, מה שאנחנו רוצים לעשות במידה וניבחר הוא להשפיע על עיצוב קואליציה רחבה ככל האפשר".

"הממשלה שהייתה מבוססת על החרמה של חלק גדול מהמפלגות והעם"

לגביי המהלך של בנט בהקמת הממשלה אומר הרב זגלמן: "זו ממשלה שהייתה מבוססת על החרמה של חלק גדול מהמפלגות והעם, אבל אני לא שופט את בנט כי לא הייתי במקום שלו. למה אני צריך לשפוט אותו? אני לא נכנס לצעד הזה. יש נקודת אמת בצעד להתאחד, אבל בצורה הזו של חרם זה דבר שהוא לא מה שאנחנו רוצים".

בשיחה עם חדשות כיפה מספר עורך הדין אריאל גולן, מספר 2 ברשימת 'רעות': "יצאנו לרחוב כדי להחתים מאה אנשים, הייתה היענות מטורפת. אנשים חתמו אחד אחרי השני". על המהלך של בנט בשנה האחרונה אומר גולן: "איחודים בדרך כלל הם טובים, הבעיה היא שהוא יצא בהצהרות לפני הבחירות ואז הלך הפוך. אם בנט היה אומר מראש שהוא הולך לאחדות אני חושב שהוא היה מצליח הרבה יותר".
סמל אישי של משתמש
אני פה

"הלוחם מהנגב": אלמוג כהן, מייסד 'הועד להצלת הנגב', ממקימי 'סיירת בראל', ונציג הפריפריה, הוא הנציג השלישי של עוצמה יהודית, שיוצב במקום השביעי ברשימה המאוחדת
סמוטריץ מתעקש על משה סעדה מהממ"ד.
נ.ב הוא נראה מפחיד ירחיק הרבה מצביעים מתונים.
סמל אישי של משתמש
אני פה

מכין הפתעה?

נתניהו: ‏מחר ב-10:00 בבוקר. היציבות חוזרת ובשורה מיוחדת.

נתניהו ברשתות החברתיות:
מחר ב-10:00 בבוקר. היציבות חוזרת ובשורה מיוחדת
הצטרפו לשידור בפייסבוק וביוטויב
קטןודל
נתן תודה: 10 פעמים
קיבל תודה: 38 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קטןודל »

'חכם' מה הוא אומר...

יו"ר יהדות התורה המיועד יצחק גולדקנופף ל׳ערוץ 14׳ על הישיבה עם רע"מ: "זה מעורר בי חלחלה שמדברים איתי על זה. אני נזכר בפיגועים באלעד ובני ברק. המחבלים לא באים מבתי המדרש שלנו, הם באים משם, הם התייעצו עם מועצת השורא. צריך להתרחק מאנשים שנקראים ערבים".
עקיב'לה
נתן תודה: 107 פעמים
קיבל תודה: 648 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

מה נתניהו הולך לומר
סמל אישי של משתמש
אני פה

אין מידע

ניחוש שלי התחייבות החרדים לא להמליך את גנץ, או משהו עם מפלגת שקד.
בין הטיפות
נתן תודה: 116 פעמים
קיבל תודה: 157 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

אני פה כתב: 02 אוגוסט 2022, 13:47 ראש ישיבת הסדר לשעבר מקים מפלגה: ''קואליציה רחבה ככל האפשר''

ראש ישיבת הסדר לשעבר מקים מפלגה: "קואליציה רחבה ככל האפשר"
מפלגה חדשה עם נוכחות מגזרית בולטת הגישה את מועמדותה לרשם המפלגות: המפלגה תיקרא 'רעות' ותפעל ליציבות שלטונית, אחדות העם וקיום תהליכי שיח וגישור בין הקצוות | הרב אביב זגלמן מקים המפלגה: "נערכים לרוץ לבחירות"
אביחי ישראל, חדשות כיפה

הכתבה המלאה בכיפה https://g.kipa.co.il/1139352/r/
קוצר למניעת כפילויות

מקים המפלגה: "יש לנו פטנט לנצח את השיטה"

בשיחה עם חדשות כיפה מסביר הרב זגלמן: "יש לנו פטנט לנצח את השיטה. אנחנו בונים את הרשימה מפעילים לשינוי חברתי שפועלים בכיוונים מנוגדים, אבל יותר מזה הם נחושים לפעול יחד. אנחנו לא רוצים לצאת בהצהרות של גבולות גזרה, זו בדיוק הבעיה של הפוליטיקה הנוכחית". עוד הוא מוסיף: "אנחנו נערכים לרוץ לבחירות. יש כמה תחנות יציאה שבהן נשקול את העניין שוב. כרגע אין לנו מועמד לראשות הממשלה, מה שאנחנו רוצים לעשות במידה וניבחר הוא להשפיע על עיצוב קואליציה רחבה ככל האפשר".
מכירים את ה"שיטה" לנחש את מספרי מפעל הפיס? קבלו את זה בגירסה פוליטית...
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

לא יודע לגבי פוליטי אבל לגבי הפיס תתפלא שיש באמת שיטה (אבל צריך לקנות הרבה מאוד כרטיסים) ואותו אחד שעשה אותה זכה איזה 17 פעמים בעולם ובהרבה ארצות אסרו עליו כבר להשתתף...
שלח תגובה