נעדר - אברהם משה קלינרמן

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 537 פעמים
קיבל תודה: 3072 פעמים

Re: נעדר - אברהם משה קלינרמן

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

חכמון: ‏חוקרי היחידה המרכזית של מחוז ש"י במשטרה עצרו לחקירה בחור שנהג להסתובב בשטחי מירון ומכיר את החשוד הנוסף שנעצר בפרשה, אולם הוא לא סיפק מידע שהוביל להתפתחות בחקירה
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1650 פעמים
קיבל תודה: 2662 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

אני פה כתב: 26 יולי 2022, 12:56 חכמון: ‏חוקרי היחידה המרכזית של מחוז ש"י במשטרה עצרו לחקירה בחור שנהג להסתובב בשטחי מירון ומכיר את החשוד הנוסף שנעצר בפרשה, אולם הוא לא סיפק מידע שהוביל להתפתחות בחקירה
אז זהו? זו היתה ההתפתחות או שיש עוד דברים?
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של משתמש
אני פה

מדובר בתושב מירון

מודאגים: במשפחתו של הנער החרדי בן ה-16, מוישי קליינרמן, מגיבים הצהריים (שלישי) להתפתחות החדשה בתיק ההיעדרות, התפתחות שכללה אמש מעצר חשוד שמתגורר ביישוב מירון ונוהג להסתובב באזור ההר. מוישי נעדר כבר 122 ימים, ומאז יצא מביתו בעיר מודיעין עילית – נצפה בפעם האחרונה במושב מירון בסמוך לציון הרשב"י.

"היחידה החוקרת נמצאת בקשר רצוף עם הורי הנעדר ומעדכנת אודות ההתקדמות בחקירה", הגיבו הצהריים במשפחת קליינרמן, בפעם הראשונה מאז פורסם על מעצר של חשוד נוסף בפרשיית ההיעלמות שמסעירה את המדינה. "אנו רואים מחויבות עמוקה של כל העוסקים בפרשה החל מרמת המפכ"ל, מפקד המחוז ,ראש הימ"ר ועד אחרון שוטרי היחידה החוקרת", הוסיפו.

עם זאת הבהירו במשפחת קליינרמן, כי "אנו סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי הנעדר מזה 122 יום ולהשיבו הביתה, ובהתאם אנו דורשים כי הנושא לא ירד מסדר היום". לסיום מסרו מטעם המשפחה על מעצר החשוד, כי "כידוע, צו איסור הפרסום הוארך, אנו מכבדים את צו בית המשפט ופועלים בהתאם להוראות החוק".

מעצר החשוד בוצע אמש, והוא נחקר במשך הלילה על ידי חוקרי היחידה המרכזית של מחוז ש"י. עם זאת דווח, כי החשוד לא ניפק מידע משמעותי וחדש על תעלומת ההיעלמות. הבוקר הוא הובא להארכת מעצר בבית המשפט המחוזי בירושלים, וכאמור מדובר בתושב מירון שנהג להסתובב באזור ההר. עוד דווח, כי לעצור השני יש קשר לעצור הראשון בפרשייה שכבר שוחרר.
משה 10
נתן תודה: 331 פעמים
קיבל תודה: 436 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

יוסף ברגר מסר בעידכון שלו,
שהמשפחה תמיד ידעה שיש לחשוד שנעצר קשר לסיפור
ופעם ראשונה כששאלו אותו איפה מוישי אז הוא הוציא מהגרב שלו תמונה של הנעדר משה אילוביץ ( שנעדר לפני 3 שים ג"כ במירון)
והוא אמר להם כשתמצאו אותו תימצאו גם אותו.
ומה שקרה עכשיו זה שהצליחו לשכנע את המשטרה שצריך לעצור אותו
zeevi
נתן תודה: 1366 פעמים
קיבל תודה: 819 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

אני חושב שמה שקרה עכשיו, זה שאתמול פג התוקף לצו איסור פרסום, והמשטרה רצתה להאריך את הצו, ולכן עצרו מישהו בלי שיש משהו רציני\, בכדי להאריך הצו.

איך בדיוק אתמול כשהיה צריך לבקש אישור על הארכת הצו, בדיוק באותו יום עצרו מישהו?
שחמט2
נתן תודה: 5 פעמים
קיבל תודה: 5 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שחמט2 »

אני לא חושב שזה עובד ככה...
ס'איז דאך אלץ הבל הבלים-אין עוד מלבדו!
zeevi

למה?

על המשטרה שלנו (וכל מערכת אכיפת החוק) אפשר להאמין ה כ ל
שחמט2

סרוגים:
על פי הדיווח באתר ynet, שני החשודים נעצרו בנפרד זה מזה. שמם, כמו יתר פרטי הפרשה עדיין אסורים לפרסום.
חן הולנדר, עורך דינו של אחד החשודים, צוטט באתר ynet: "לטעמי המעצר הזה הוא מעצר מיותר לחלוטין, כחלק ממסע דיג במסגרת חקירה שהתחילה לא היום, ואני מקווה מאוד שהלקוח שלי ישוחרר מהמעצר בהקדם".
הולנדר הוסיף כי "מדובר על פרשה שנחקרת לא יום ולא יומיים. אני מאמין שכמו במקרי עבר, גם הלקוח שלי ישוחרר מהר מאוד מהמעצר והפרשה הזאת תהיה מאחוריו בקרוב".
רועי אטיאס, עורך דינו של חשוד נוסף, אמר: "צר לי מאוד על המעצר הזה. כבר מבקשת המעצר ניתן להבין שהחשוד שאני מייצג לא קשור בשום אופן להיעלמות הנער, אלא להיפך – הוא עשה כל שביכולתו לסייע מהמידע שבידו כדי לקדם את מציאתו. אין לי שמץ של ספק שהחשדות יתבהרו ובקרוב הוא ישוחרר מתוך הבנה שאין לו יד ורגל בדבר הזה".
מטעם משפחתו של מוישי קליינרמן נמסר מוקדם יותר היום: "היחידה החוקרת נמצאת בקשר רצוף עם ההורים ומעדכנת אותם אודות ההתקדמות בחקירה. אנו רואים מחויבות עמוקה מצד כל העוסקים בפרשה, החל מרמת המפכ"ל, מפקד המחוז, ראש הימ"ר ועד אחרון שוטרי היחידה החוקרת".

"אנו סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך כדי לאתר את מוישי, הנעדר מזה 122 יום, ולהשיבו הביתה. בהתאם, אנו דורשים כי הנושא לא ירד מסדר היום".
שחמט2

סלומון אברמוב, חרדי בן 35 מירושלים, הוא אחד החשודים שנעצר בחשד למעורבות היעלמותו של הנער משה קליינרמן. על כל שאר פרטי החקירה עדיין יש צו איסור פרסום.

עוד רועי אטיאס שמיצג את החשוד מסר בתגובה: "למען הסר ספק אף אחד לא יכול לחשוד במרשי, גם לא היחידה החוקרת, בכך שגרם להיעדרותו של הנער. אין לי צל של ספק שבסוגיית ההיעדרות מרשי ינוקה מכל חשד בזמן הקרוב".

כזכור, יותר מ-100 ימים, 2,400 שעות, 144 אלף דקות - חלפו עברו להם, מאז הנער החרדי אברהם משה קליינרמן, בן ה-16, נעלם מבלי לשוב ולביתו ומבלי להותיר אחריו עקבות. ולמשטרה עדיין אין קצה חוט לפענוח התעלומה הנוראית.
רפי
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי רפי »

-׳ווינט׳: החשוד השני שנעצר בפרשת היעלמות מוישי קליינרמן שוחרר ללא תנאים מגבילים.-
מוזר...
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

בסוף עוד יגידו שזה זדורוב...

ואח"כ גם יגידו שהוא רצח את אלנבי
דובבער
נתן תודה: 45 פעמים
קיבל תודה: 78 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי דובבער »

להלן פרוטוקול בית משפט השלום משנת 2017
האם זה אותו בן אדם? האם שוב יש כאן אצבע קלה על ההדק?

-----------------------------------------------------------------
בית משפט השלום בבאר שבע תפ"ק 39050-05-16
בפני כב' השופטת דרורה בית אור, עמיתה

המאשימה
מדינת ישראל
ע"י ב"כ עוה"ד חן יבין

נגד

הנאשם
סלומון אברמוב - בעצמו
ע"י ב"כ עוה"ד עמית דויטשר
נוכחים:
קצינת המבחן הגב' טל אמיר
מרכזת הפרויקט הגב' עדי בלוטנר
<#1#>

פרוטוקול
קצינת המבחן:
סלומון עורך מאמצים משמעותיים לשמר ולקדם את השינוי בחייו.
הוא מגיע לפגישות בשירות המבחן, הוא מגיע למפגשים במרכז למניעת אלימות.
חשוב שימשיך כך ויגיע למפגשים במרכז למניעת אלימות כשכרגע אנחנו מבינים שישנה חפיפה בין שעות העבודה לשעות קיום המפגשים שם.
סלומון החל לעבוד במפעל אריזות דרך לשכת התעסוקה, אנחנו מברכים על כך ואנו סבורים שהדבר מצביע על מאמצים לנהל אורך חיים נורמטיבי ויציב.
חשוב להדגיש שיהיה קשר עם המרכז למניעת אלימות.

בית המשפט:
מתחילת הדרך סלומון שומר על יופי של רצף הצעה לכל המקומות ושיתוף פעולה מלא ועל כך יש רק לברך אותך. לא היו שום נפילות, המשך כך ואני שמחה שהתחלת לעבוד כי זה באמת מלמד אותי שיש שינוי בהרבה דברים. בהצלחה רבה.
לעניין מרכז האלימות תקפיד להגיע, אתה מגיע למפגשים בשירות המבחן וכל הכבוד גם על זה. נעים לשמוע ולראות את זה.

ב"כ המאשימה:
אני רוצה לחזק את הנאשם על כל העשייה למן היום הראשון, יוזמה חיוביות, כל הכבוד יישר כוח.

ב"כ הנאשם:
אני מחזק את סלומון על העבודה החדשה, קמים מוקדם ועובדים הרבה שעות ובאמת יישר כוח.
לגבי הקשר של מרכז למניעת האלימות במפגש הבא עם קצין המבחן צריך לברר את הקשר ומה אפשר לעשות.

<#4#>
החלטה
נדחה למעקב ליום 11.09.17 בשעה 10:30.
<#5#>

ניתנה והודעה היום א' אב תשע"ז, 24/07/2017 במעמד הנוכחים.

דרורה בית אור , שופטת עמיתה
רפי
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי רפי »

א. על מה הואנאשם
ב. יכול להיות שנעצר לפני שבוע , דיבר בחקירה על השני שנעצר לפני יומיים ושוחרר (גם אם לא ממשיכים בדרך, עדיין ממשיכים להיות קושרים אליה וודאי "שמכירים אותה"..וד"ל
בעזה"י שיבוא סיום לדבר הזה"והשיב לב אבות על בנים"
טריסקער
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 58 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טריסקער »

רפי כתב: 28 יולי 2022, 22:58 א. על מה הואנאשם
ב. יכול להיות שנעצר לפני שבוע , דיבר בחקירה על השני שנעצר לפני יומיים ושוחרר (גם אם לא ממשיכים בדרך, עדיין ממשיכים להיות קושרים אליה וודאי "שמכירים אותה"..וד"ל
בעזה"י שיבוא סיום לדבר הזה"והשיב לב אבות על בנים"
נקוה שישובו בנים לאבות
zeevi

אישום: דקר את חברו לישיבה, ואז ביקש להסתיר את הסכין

פורסם: 18.02.09 , 13:23

לבית משפט השלום בנצרת הוגש כתב אישום נגד סולומון אברמוב, בן 22 מנצרת עילית, הנאשם כי דקר בשבוע שעבר את חברו לישיבה.

מכתב האישום עולה כי סלומון, המתגורר בישיבת הרב קוק בטבריה, איים על חברו ואז דקר אותו בבטנו ובידו. עו"ד מורן רייצ'ס-ברגר, שהגישה את האישום מטעם פרקליטות המחוז, ציינה עוד כי לאחר הדקירה ביקש הנאשם מחבריו להסתיר עבורו את הסכין. הוא נאשם בפציעה בנסיבות מחמירות, שיבוש הליכים ואיומים.

(אחיה ראב"ד)

ynet
סמל אישי של משתמש
זעיר שם
נתן תודה: 97 פעמים
קיבל תודה: 505 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זעיר שם »

zeevi כתב: 29 יולי 2022, 13:08 אישום: דקר את חברו לישיבה, ואז ביקש להסתיר את הסכין

לבית משפט השלום בנצרת הוגש כתב אישום נגד סולומון אברמוב, בן 22 מנצרת עילית, הנאשם כי דקר בשבוע שעבר את חברו לישיבה.

מכתב האישום עולה כי סלומון, המתגורר בישיבת הרב קוק בטבריה, איים על חברו ואז דקר אותו בבטנו ובידו. עו"ד מורן רייצ'ס-ברגר, שהגישה את האישום מטעם פרקליטות המחוז, ציינה עוד כי לאחר הדקירה ביקש הנאשם מחבריו להסתיר עבורו את הסכין. הוא נאשם בפציעה בנסיבות מחמירות, שיבוש הליכים ואיומים.

(אחיה ראב"ד)

ynet
איך זה קשור לקליינרמן?
כשאתה צועק :x שומעים אותך,
כשאתה מדבר מקשיבים לך,
וכשאתה :) אוהבים אותך.
zeevi

גיטי קליינרמן על העצור בפרשה: "מוישי דיבר עליו"

אימו של מוישי קליינרמן התייחסה הבוקר לזהותו של החשוד במעורבות בהיעלמות בנה: "כבר מזמן שמעתי את השם" | אתמול: אחד החשודים שוחרר ממעצר

אימו של מוישי קליינרמן, שנעדר מזה כארבעה חודשים, אישרה הבוקר (שישי) כי לבנה הייתה היכרות עם העצור בפרשה - סולומון אברמוב. אתמול התיר בית המשפט לפרסום כי אחד החשודים בהיעלמותו של הנער מוישי קליינרמן, הוא סולומון אברמוב, תושב ירושלים בשנות השלושים לחייו. החשוד השני שהיה עצור במסגרת הפרשה שוחרר אמש ממעצר, ללא תנאים מגבילים.

"כבר מזמן שמעתי את השם", אמרה היום קליינרמן בראיון לרשת ב. "מוישי דיבר עליו. אבל אני מעדיפה לא לדבר על אנשים. כל אחד יכול לעשות את התשובה שלו. אני מודה למשטרה אך לא מרפה עד שלא אראה את מוישי בבית. אני רוצה שהוא יחזור לאמא חזקה".

מוקדם יותר השבוע הותר לפרסום כי במסגרת הפרשה נעצרו בימים האחרונים שני חשודים. אחד מהם, סולומון אברמוב, שנעצר לפני למעלה משבוע במסגרת חקירה אחרת - ובהמשך נקשר שמו להיעלמותו של קליינרמן. החשוד הנוסף נעצר ביום שני האחרון. אברמוב חשוד במעורבות בהיעלמותו של מוישי, אך טרם ברור האם הוא אכן יוביל לפריצת דרך בפרשה.

קליינרמן נעדר מזה 125 ימים. הוא נראה בפעם האחרונה ביישוב מירון - אך מאז נעלמו עקבותיו. במשפחתו של מוישי אמרו השבוע כי הם "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך, על מנת לאתר את מוישי יום ולהשיבו הביתה, ובהתאם אנו דורשים כי הנושא לא ירד מסדר היום".
zeevi

זעיר שם כתב: 29 יולי 2022, 13:20
zeevi כתב: 29 יולי 2022, 13:08 אישום: דקר את חברו לישיבה, ואז ביקש להסתיר את הסכין

(אחיה ראב"ד)

ynet
איך זה קשור לקליינרמן?
זה נראה אותו חשוד שעצור בפרשה
שחמט2

בית המשפט האריך היום את מעצרו של סלומון אברמוב, אחד החשודים במעורבות בהיעדרותו של מוישי קליינרמן, ב 4 ימים נוספים • בד בבד, החיפושים אחר הנער מוישי בן ה-16 שנעדר נמשכים
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

רפי כתב: 28 יולי 2022, 20:59 -׳ווינט׳: החשוד השני שנעצר בפרשת היעלמות מוישי קליינרמן שוחרר ללא תנאים מגבילים.-
מוזר...
הוא שוחרר ונעצר שוב??
סמל אישי של משתמש
מתי
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 123 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

נראה כאילו המשטרה לא מצליחה להתקדם בכלום ואת תסכולה העמוק משחררת בכל מיני 'חשודים' למיניהם, (כדי שלא יגידו שהיא לא עושה בנידון)
מה שמפריע לי זה שאנחנו נגרררים כפתיים אחר כל רסיס שמועה כמו טמבלים! אל תתנו להם לתעתע בנו! רוצים תשובות ברורות והתקדמות אמיתית!
כולם יודעים שכשהמשטרה רוצה היא יכולה, במקרה דנן אני ספקטי לגבי ה'רצון האדיר' של המשטרה להשבת הילד...
:P "החליטו לגרום למישהו לחייך בכל יום, אך לעולם אל תשכחו שאתם זה גם מישהו!" :P
בין הטיפות
נתן תודה: 109 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

הרישא של דבריך צודקים שיתכן שאת תיסכולה המשטרה מוציאה על "כל מיני חשודים" כהגדרתך, אך במה שעשית אותה ככל יכולה, זו טעות, אמנם יש להם אפשרויות קצת יותר... אבל מכאן ועד ל"כשהמשטרה רוצה היא יכולה" זה לא מדוייק. ואני לא רואה אף סיבה להיות ספקטי לגבי רצונה האדיר וכו'.
איזה אינטרס יש להם לדעתך בשביל גודל המרכאות שסימנת על ה"רצון האדיר"?
וברור שיש להם כזה רצון כי כבודה ויוקרתה תלויים בזה.
עד שהם נכנסו לזה לא היה להם מי יודע מה רצון, ואולי לכן הם לא ששו להיכנס לזה ולהיתקע במבוי הסתום, אבל עכשיו זה אינטרס שלהם וודאי לא פחות ממה שלך.
rich
נתן תודה: 807 פעמים
קיבל תודה: 764 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

(*סקפטי)
סמל אישי של משתמש
אני פה

היעלמות הנער מוישי קליינרמן: המשטרה עצרה שני חשודים נוספים

המשטרה עצרה היום (רביעי) שני חשודים נוספים בחשד למעורבות בהיעדרות הנער מוישי קליינרמן, שנעדר כבר 130 ימים - מאז שנראה לאחרונה בהר מירון ב-25 במרץ. כך נודע ל-ynet. בעניינו של החשוד שבמעצר, סלומון אברמוב, יתקיים בהמשך היום דיון הארכת מעצר.
בשבוע שעבר נעצרו שני חשודים נוספים במעורבות בפרשת היעלמותו של קליינרמן. אחד מהם הוא י סלומון אברמוב (35), תושב ירושלים, כשהחשוד השני שוחרר מאז ללא תנאים מגבילים. בית המשפט השלום בירושלים התיר לפרסם את זהותו של אברמוב, אך הותיר את שאר פרטי החקירה תחת צו איסור פרסום. מעצרם של שני החשודים הוגדר "התפתחות משמעותית בחקירה".

הנער בן ה-16 ממודיעין עילית נראה לאחרונה בהר מירון לפני 130 ימים, ומאז נעלמו עקבותיו. לפני שלושה שבועות אמר המפכ"ל רנ"צ יעקב שבתאי: "לא נרפה עד שנבין מה עלה בגורלו של מוישי". במסגרת חקירת ההיעלמות כבר נעצרו בעבר חשודים, ושוחררו.
סמל אישי של משתמש
אני פה

131 יום להיעדרות הנער מוישי קליינרמן: בית משפט המחוזי ירושלים הורה על הארכת מעצרו עד ליום ראשון הקרוב של החשוד ה-5 שנעצר במסגרת החקירה ודחה את הערר שהוגש על ידי סנגורו עו"ד דותן דניאלי. למרות גל המעצרים הנרחב, עד כה לא חלה התפתחות משמעותית בחקירה (שלומי הלר)
טוב ומטיב
נתן תודה: 951 פעמים
קיבל תודה: 505 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

משפחתו של מוישי קליינרמן מאשימה את השר בני גנץ, בכך שהוא מתעלם ולא נותן שום מענה לפניות המשפחה הכואבת • "לא יעלה על הדעת שהדרג המדיני מסיר אחריות מהאירוע המזעזע שאנו עוברים", תקפו בחריפות
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

לפני מספר ימים האם היתה בהרצאה של הרב אמנון בקרית גת וביקשה ברכה למציאת בנה
בין הטיפות
נתן תודה: 109 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

נו, ומה פסק הרב?
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

אין מה לפסוק. ברך..

למרות שדי ברור לצערנו שהילד כבר לא בין החיים ה"י
שחמט2

לא בטוח בכלל,
וגם אם 99% שכן- עדיין יש כוח למילים של יהודי...
שלח תגובה