התפרקות הממשלה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

שיך
נתן תודה: 37 פעמים
קיבל תודה: 948 פעמים

Re: התפרקות הממשלה

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

דובסל כתב: 22 יוני 2022, 18:59
שיך כתב: 22 יוני 2022, 15:20 יאיר נתניהו כותב לאבא שלו אחרי ההצבעה בקריאה טרומית "לדעתי זה תרגיל"
לדעתי זה פייק
מהסיבה הפשוטה
לא נראה לי סביר שהוא כתוב באנשי קשר של אבא שלו כיאיר נתניהו ולא יאיר לבד
יש תמונה שהפלאפון ביד של ביבי וזה תמונה מקרוב...
מעיל
נתן תודה: 17 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מעיל »

בין הטיפות כתב: 22 יוני 2022, 13:07למה הוא נאחז בקרנות הכנסת יותר ממה שלעגו בזמנו לרביץ?
סיפר לי יהודי אחד שבשנת תשמ"ט אמר לו גפני "כשאני יתקלקל תסלקו אותי", והוא ענה לו "כשתתקלקל אתה לא תאפשר לנו לסלק אותך", ואחר כך סיפר זאת לגר"ש אוירבך שאמר מייד "הוא יסלק אותנו"...
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 519 פעמים
קיבל תודה: 2987 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

מקורבי בנט ממליצים לו: תודיע על פרישה עם פיזור הכנסת

עמית סגל חדשות 12
סמל אישי של משתמש
אני פה

'חדשות 13': במסגרת מרתון השיחות שלו עם בנט והניסיונות למנוע ממנו לפזר את הכנסת, הונחה על השולחן הצעה לאורבך להתמנות ליושב ראש מפעל הפיס או מנכ״ל קרן היסוד אם יתפטר מהכנסת. אורבך דוחה את ההצעות ומבהיר שהמהלך שלו הוא ערכי ולא כדי לקבל תפקיד
סמל אישי של משתמש
אני פה

תאריך הבחירות המסתמן ז' מרחשוון ה'תשפ"ג
סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
נתן תודה: 118 פעמים
קיבל תודה: 170 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת »

מעיל כתב: 22 יוני 2022, 19:37
בין הטיפות כתב: 22 יוני 2022, 13:07למה הוא נאחז בקרנות הכנסת יותר ממה שלעגו בזמנו לרביץ?
סיפר לי יהודי אחד שבשנת תשמ"ט אמר לו גפני "כשאני יתקלקל תסלקו אותי", והוא ענה לו "כשתתקלקל אתה לא תאפשר לנו לסלק אותך", ואחר כך סיפר זאת לגר"ש אוירבך שאמר מייד "הוא יסלק אותנו"...
מה הקשר? עצניקים בכלל לא מצביעים?
לא היה ולא נברא. תגיד ליהודי האחד הזה שזה "נחמד" לתלות במישהו שכבר איננו כאן...
מעיל
נתן תודה: 17 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מעיל »

מדען צמרת כתב: 22 יוני 2022, 23:38
מעיל כתב: 22 יוני 2022, 19:37
מה הקשר? עצניקים בכלל לא מצביעים?
לא היה ולא נברא. תגיד ליהודי האחד הזה שזה "נחמד" לתלות במישהו שכבר איננו כאן...
הוא סיפר לי את זה בחיי הגר"ש, כאשר העצניקים עוד לא החליטו סופית שהם לא מצביעים.
bms
נתן תודה: 3819 פעמים
קיבל תודה: 513 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי bms »

videoplayback.mp4
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
טוב ומטיב
נתן תודה: 799 פעמים
קיבל תודה: 404 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

ביום ראשון הקרוב תעלה להצבעה בוועדת השרים לענייני חקיקה, הצעת החוק להורדת אחוז החסימה, הפעם היוזמת היא סיעת 'מרצ' על ידי חבר הכנסת מוסי רז, במטרה לאשר את ההצעה בשבוע הבא עוד בטרם היציאה לבחירות.

מדובר ביוזמה דומה לזו שהגישו ב'יהדות התורה', המבקשת להוריד את אחוז החסימה ל2% לעומת 3.25% כיום. המטרה היא להציל את סיעות השמאל ושאר המפלגות שעל גבול החסימה וחוששות מאוד מהבחירות, כשגם ב'דגל התורה' רוצים לנצל את הורדת אחוז החסימה למיקוח במו"מ מול 'אגודת ישראל'
רוב הסיעות בכנסת מביעות תמיכה בחוק, כך ביהדות התורה, בתקווה חדשה, בימינה, בעבודה, במרצ ובסיעות הערביות שתומכות בהעברת החוק, כאשר בציונות הדתית, בש"ס, בכחול לבן ובישראל ביתנו מתנגדים. באשר לליכוד וליש עתיד עדיין לא ברור האם יתמכו או יתנגדו.

בש"ס, שלא מעוניינים בפיצול חרדי, חוששים כי בליכוד יתמכו לבסוף בחוק, ברקע הסקרים שמראים כי עמיחי שיקלי לא מצליח לעבור את אחוז החסימה, וכן חשש כי הליכוד יבקשו להשאיר זאת כאופציה במקרה ובצלאל סמוטריץ' ואיתמר בן גביר יתפצלו, כדי לא לאבד מנדטים לגוש נתניהו.
סמל אישי של משתמש
אני פה

לכידה.JPG
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
אני פה

שר המשפטים ויו”ר תקווה חדשה גדעון סער, שלאורך כל השנה האחרונה מצא עצמו בסקרים ניצב ממש על גבול החסימה, קיבל הצעה משר הביטחון ויו”ר כחול לבן בני גנץ לבחון אפשרות לריצה משותפת בבחירות. כך פורסם ב’אולפן שישי’ בחדשות 12.

השלם, טען גנץ, גדול מסכום חלקיו – אך מטבע הדברים כל חיבור לא יתרחש לפני פיזור הכנסת.

בתוך כך, שרות הביטחון הכללי נערך לכניסתו של שר החוץ יאיר לפיד ללשכת ראש הממשלה כבר ביום שלישי או רביעי.

בלשכת בנט הכינו תיק חפיפה מסודר, שיכלול סקירה של כל הסוגיות המדיניות והביטחוניות הרגישות.

אם פיזור הכנסת יעבור בקריאה שנייה ושלישית כבר ביום שני – טקס חילופי ראש הממשלה ייערך יום או יומיים לאחר מכן. אם לפיד ייכנס ללשכת ראש הממשלה כבר ביום שלישי, הוא צפוי לנהל את ישיבת הקבינט הראשונה כבר באותו היום.

לפיד ביקש להיכנס מיד למעון ראש הממשלה ברחוב בלפור אך בשב”כ מבקשים להשלים את השיפוץ.

לפיד מתכוון להיכנס ללשכת ראש הממשלה עם אנשיו בהם נעמה שולץ שתשמש כממלאת מקום מנכ”ל משרד רה”מ לאחר שהמנכ”ל המכהן יאיר פינס הודיע על כוונתו לעזוב; דני וסלי, יועצו הקרוב של לפיד במשרד החוץ; גילי האושנר ראש המטה; יעל בר ראש מערך תקשורת; יאיר זיוון יהיה היועץ המדיני; ורועי קונקול ישמש כדובר המדיני.
סמל אישי של משתמש
אני פה

10 מעלות ימינה...

בנט בראיון לחדשות 13: ''ממשלת ימין על מלא במובן הנוכחי היא בעיניי אסון''
סמל אישי של משתמש
אני פה

בחירות תשפ"ג

מסתמן כי השרה איילת שקד תקבל לידיה את ראשות מפלגת ימינה וראש הממשלה נפתלי בנט ייקח פסק זמן מהחיים הפוליטיים.

החלטה ברוח זו התקבלה בתום פגישה שקיימו בצהריים (ראשון) בנט ושקד יחד עם השר מתן כהנא ועסקה בעתידה של מפלגת ימינה.

כהנא ושקד הביעו רצון להמשיך ולהשתמש בפלטפורמה של ימינה ולרוץ עם המפלגה בבחירות הקרובות. בנט נוטה לקבל את הבקשה ולהעמיד לרשותם את ימינה.
סמל אישי של משתמש
אני פה

חוק הנאשם אושר בוועדת שרים לחקיקה למרות שהמשנה ליועמ״שית אמרה שיש קושי בקידומו של החוק אחרי שכבר הוכרזו בחירות

ספק גדול אם יקודם בכנסת.
שלח תגובה