מחקר שתי בתי חולים

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 3605
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 369 פעמים
יצירת קשר:

מחקר שתי בתי חולים

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

ד"ר ג'וש גצקו ניתח את נתוני בית החולים רמב"ם בחיפה ומרכז הרפואי שיבא במרכז
לגבי לידות של תינוקות מתים ( SBMA)או איבוד הריון אצל נשים שהשתתפו בניסוי פייזר (קרא: עשו "חיסון קורונה") לעומת נשים שלא השתתפו בניסוי פייזר (קראו: לא עשו "חיסון" קורונה).
הנתונים זהים, חד-משמעים וזועקים לשמיים:

בשני בתי חולים שונים בישראל, 2021 הציגה שיעורים גבוהים משמעותית של לידות שקטות (לידת תינוק מת) ואובדן הריונות מאשר בשנתיים הקודמות, כאשר כמה חודשים קבעו שיא במספר ה-SBMA בהשוואה לשנים 2019 ו-2020. עבור בית החולים היחיד שבו יש לנו נתונים המשווים בין נשים מחוסנות לנשים שאינן מחוסנות, שיעור ה- SBMAs בקרב נשים מחוסנות גבוה ב -34% מאשר בקרב נשים לא מחוסנות.

בעוד שיחס סיכויים זה גבוה בהרבה מהיחס לנשים מחוסנות, שיעור הנשים בבית החולים הזה שהיה להן זיהום SARS-CoV-2 במהלך ההיריון היה נמוך ביותר (0.17%), ולכן הסיכונים הכוללים להפלה או לידה שקטה עקב הידבקות בקורונה עולים בבירור על הסיכון לחיסון נשים בהריון שיש להן סיכוי של 100% להתחסן – בהנחה שהחיסון הוא המניע להבדלים אלה.

היו גם נשים נוספות שנדבקו ב- COVID לפני ההיריון, לכולם היו לידות חיות.

בעולם שפוי, המידע הזה היה רעידת אדמה. משרד הבריאות הישראלי היה מפסיק לאלתר לחסן נשים הרות כנגד COVID-19 ופותח בחקירה יסודית. האם נוכל לומר בוודאות שחיסונים הם הגורם לדפוסים אלה? לא. לא עם הנתונים האלה. אבל אף אחד לא יכול לומר בוודאות שהחיסונים לא שיחקו כאן כל תפקיד. אבל עיקרון הזהירות המונעת יחד עם השבועה "ראשית, אל תזיק" דורשים לנקוט בפעולה. אך מכיוון שאנחנו לא חיים בעולם שפוי, זה לא יקרה. במקום זאת, החדשות יתקבלו בפיטורים מהירים וחסרי זהירות על טענות מבוססות על השערות.

ד"ר גצקו הוא חוקר בכיר לסוציולוגיה וקרימינולוגיה באונ' העברית בירושלים.
את המאמר המלא, כולל כל הדיאגרמות תוכלו לראות כאן:
https://educated-choice.co.il/smba-rate ... ted-women/
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/
שלח תגובה