יהדות התורה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

zeevi
נתן תודה: 1254 פעמים
קיבל תודה: 778 פעמים

Re: יהדות התורה

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

לולב הגזול כתב: 16 יוני 2022, 16:51 נו לא רוצה להפריע לך בחלומות אז אתה יכול להמשיך אבל זה דמיונות! מה קשור ביבי עם הגזירות שלו אתה לא מבין את ההבדל?? לביבי הייתה שנאה?? הוא היה קר ואדיש ומנוכר ורצה לעשות כלכלה חזקה ובגלל זה הוא חתך את הקצבאות וזה באמת לא בסדר אבל לא הייתה לו שום שנאה לנו!! רק כלכלה זה מה שעניין אותו! אבל כל הרשעים האלה עכשיו רואים להם את השנאה נוטפת!! אין שום דמיון!! ומה קשור בכלל מה שישבנו פעם עם ליברמן?? אתה לא מתייחס לזה שרק הרגע הם חוקקו את החוקים ואמרו את האמירות האנטישמיות שלהם נגדנו אז לא שייך בכלל בשום דמיון שהם יתחברו אתנו עכשיו!! אבל מה אתה רוצה לחלום אז תמשיך לחלום אבל אני כבר קצת יותר מבוגר ממך כנראה ואני כבר מכיר איך זה עובד שגם כשאנחנו מזדנבים כמו סמרטוטים אז בסוף הקב"ה עוזר ויחזק השם את לב פרעה וליברמן ולפיד יגידו לא תודה ואתם תשארו עם הבושות שלכם ובלי הכסף המדומיין!!!
א. לא גלית לנו בן כמה אתה.
ב. הוא כבר גילה לך בן כמה הוא?
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1555 פעמים
קיבל תודה: 2439 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

לולב הגזול כתב: 16 יוני 2022, 16:29 זה לא שכחתי זה במיוחד בשבילך שאתה לא אוהב את הסגנון של הכתיבה שלי!!
ח"ו! אתה יכול לכתוב איך שנח לך..

נו אל תפגע לי עכשיו
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
לולב הגזול
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 87 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי לולב הגזול »

zeevi כתב: 16 יוני 2022, 17:20
לולב הגזול כתב: 16 יוני 2022, 16:51 נו לא רוצה להפריע לך בחלומות אז אתה יכול להמשיך אבל זה דמיונות! מה קשור ביבי עם הגזירות שלו אתה לא מבין את ההבדל?? לביבי הייתה שנאה?? הוא היה קר ואדיש ומנוכר ורצה לעשות כלכלה חזקה ובגלל זה הוא חתך את הקצבאות וזה באמת לא בסדר אבל לא הייתה לו שום שנאה לנו!! רק כלכלה זה מה שעניין אותו! אבל כל הרשעים האלה עכשיו רואים להם את השנאה נוטפת!! אין שום דמיון!! ומה קשור בכלל מה שישבנו פעם עם ליברמן?? אתה לא מתייחס לזה שרק הרגע הם חוקקו את החוקים ואמרו את האמירות האנטישמיות שלהם נגדנו אז לא שייך בכלל בשום דמיון שהם יתחברו אתנו עכשיו!! אבל מה אתה רוצה לחלום אז תמשיך לחלום אבל אני כבר קצת יותר מבוגר ממך כנראה ואני כבר מכיר איך זה עובד שגם כשאנחנו מזדנבים כמו סמרטוטים אז בסוף הקב"ה עוזר ויחזק השם את לב פרעה וליברמן ולפיד יגידו לא תודה ואתם תשארו עם הבושות שלכם ובלי הכסף המדומיין!!!
א. לא גלית לנו בן כמה אתה.
ב. הוא כבר גילה לך בן כמה הוא?
זה אתה צודק שאני סתם כתבתי בלי ביסוס ואולי באמת זה הפוך והוא יותר מבוגר ממני אז אני לא יודע! טעות לכתוב ככה!
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1555 פעמים
קיבל תודה: 2439 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

לולב הגזול כתב: 16 יוני 2022, 18:03 זה אתה צודק שאני סתם כתבתי בלי ביסוס ואולי באמת זה הפוך והוא יותר מבוגר ממני אז אני לא יודע! טעות לכתוב ככה!
לולב יקר (מהודר), פעם הבאה תצטט בבקשה (תלחץ על 'ציטוט' = " ) ואז תכתוב כדי שיבינו למי אתה מדבר ולמי מופנית כוונת הודעתך.

נגיד במקרה הזה, היית צריך ללחוץ ציטוט והיה מופיע לך:
https://chl.co.il/posting.php?mode=quote&p=612364

הפעם תיקנתי בשבילך את ההודעה
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
א יודעלע
נתן תודה: 374 פעמים
קיבל תודה: 407 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע »

מתברר שלצורכי מריבה מותר לשתף פעולה עם יאיר לפיד
לולב הגזול

א יודעלע כתב: 16 יוני 2022, 18:13 מתברר שלצורכי מריבה מותר לשתף פעולה עם יאיר לפיד
אני עושה עם ציטוט שיבינו אז ככה שזה לא העיקר השיתוף פעולה שזה לא אכפת לי! מה אכפת לי שישתף פעולה עם יאיר לפיד? שישתף פעולה עם מי שהוא רוצה אבל בשביל האינטרסים האמיתיים ולא בשביל זבל! והתוצאה שהוא קודח חור בספינה של כולנו ובסוף כולם יפסידו כי השמאל יצליח להכניס עוד מפלגות ויהיה עוד פעם צרות לחרדים!! אבל מה אכפת העיקר שיהיה עוד נציג לזה ועוד נציג לההוא ושיתפוצץ העולם!
משיב.
נתן תודה: 50 פעמים
קיבל תודה: 318 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משיב. »

טוב ומטיב כתב: 16 יוני 2022, 15:44
טוב ומטיב כתב: 16 יוני 2022, 15:43 פרסום ראשון: המהלך של 'דגל' בדרך לפיצול היסטורי עם 'אגודת ישראל'
מאז שנת תשמ"ט מתמודדות סיעות 'אגודת ישראל' ו'דגל התורה' תחת רשימה אחת - 'יהדות התורה', מהלך שנרקם בימים אלו בסיעה הליטאית ובגיבוי מנהיג המפלגה, הגרי"ג אדלשטיין, מלמד כי ב'דגל' נערכים ברצינות לפיצול היסטורי מהסיעה החסידית
אתמול (רביעי) הניח חבר הכנסת משה גפני על שולחן הכנסת הצעת חוק המבקשת להוריד את אחוז החסימה לאחוז וחצי בלבד, עוד בטרם היציאה לבחירות. המטרה במהלך היא להבשיל את השטח לפיצול היסטורי במפלגת 'יהדות התורה'.

בחודשים האחרונים נשמעו ב'דגל התורה' איומים כלפי 'אגודת ישראל' על פיצול הרשימה והתמודדות בנפרד לכנסת, כפי שעשו בכמה מהערים הבולטות בבחירות המוניציפליות האחרונות, בהן זכו 'דגל התורה' להישגים רבים, בדגש על ירושלים וחיפה.

אחוז החסימה שעומד כיום על 3.25% מאיים כי אחת מהמפלגות 'דגל התורה' או 'אגודת ישראל' שלא תעבורנה את אחוז החסימה במקרה של פיצול, מה שיפגע קשות באלקטורט החרדי בכנסת הבאה וממילא יהווה פגיעה בכוח החרדי בכנסת ובממשלה.

הורדת אחוז החסימה שיוזם גפני צפויה לזכות בתמיכה רחבה של מפלגות נוספות המדשדשות סביב אחוז החסימה, כמו תקווה חדשה, מרצ ועוד, ושמא אף בתמיכת הליכוד (שאף הגישו הצעה דומה) שהרי במערכות הקודמות כשל גוש הימין בהשגת 61 להקמת ממשלה בגלל מפלגות ימין שלא צלחו את מחסום אחוז החסימה.

בטרם החל גפני בגיבוש החוק וגיוס חתימות של חברי כנסת, הוא קיבל את אישור מנהיג המפלגה, ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין, מה שמלמד כי לא מדובר בהצעה למטרת כותרת או הטרלה אלא בכוונה אמיתית לקדם את החוק ולשנות את רף אחוז החסימה.

הדרך לשינוי אחוז החסימה עוד ארוכה, אך בעצם הגשת החוק מעביר גפני מסר לשותפים החסידים כי הוא אינו חושש מהליכה נפרדת. ב'דגל התורה' מעריכים כי הם ישיגו 5 מנדטים במקרה של הליכה נפרדת לבחירות. במידה והמהלך לא יצא לפועל ב'דגל' ישמיעו את הטענות כמיקוח על הסכמי הריצה המשותפת.

לצד האיומים שנשמעו באחרונה על פיצול הרשימה, ב'דגל התורה' חוששים כי הפיצולים בחלק מהחסידויות ב'אגודת ישראל', והמו"מ הפומבי שנעשה באחרונה בין חברי הסיעה לממשלה, יחד עם זליגת הקולות לאיתמר בן גביר ולבצלאל סמוטריץ', יפגעו בכוחה של המפלגה.

המטרה בריצה נפרדת היא להביא לגיוס המוני של המצביעים כולם, גם הליטאים וגם החסידים שיבקשו להוכיח את כוחם האלקטורלי, ויתגייסו כדי להביא את מלוא המצביעים לקלפיות וכך ייתכן והחרדים אף יגדילו את כוחם בשתי מפלגות נפרדות בכנסת ה 25 וממילא את הכוח החרדי בקואליציה הבאה.
זה לא יעבוד.
יש כעס גדול על גור, רשימה שבראשה נציג של גור תאבד קולות רבים, חלקם יצביעו 'דגל' וחלקם 'עוצמה'.
גולדקנופף ידוע כמי שקיפח את הגננות בצורה מחפירה, וזה שהוא המועמד יגרש עוד מצביעים.
אין כעס על הליטאים כמו שהיה בתשמ"ט, כך שלא תהיה התגייסות מצביעים.
חבד הספיקו להתרחק מאד מיהדות התורה, כ- 80% מהם לא יצביעו ג.
הליכה נפרדת תביא לדגל 5 מנדטים (יותר ממנדט יבוא מחוגים חסידיים שמאסו באגודת ישראל)
אגודת ישראל לא תעבור את אחוז החסימה.
גפני צודק מבחינתו, הח"כים של אגודת ישראל דאגו כל אחד לחוג שלו, ולא עשו מאומה עבור הכלל.
משיב.

לפי רשימות הקהילות גור: 25214 בעלי זכות בחירה.
בעלזא: 10778 בעלי זכות בחירה.
ויזניץ: 9332 בעלי זכות בחירה.
שלושת הגדולים כ 45,000 קולות = 1%.
לפי ההצעה להוריד את אחוז החסימה ל2.5%, פרוש צריך להביא עוד 1.5%, שזה כ 67,000 קולות, במירמור הגדול על הנציגים, ובעיקר על גור, אין שום סיכוי שהוא יביא את זה.
סמל אישי של משתמש
יעבץ
נתן תודה: 216 פעמים
קיבל תודה: 341 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ »

משיב. כתב: 16 יוני 2022, 19:26 לפי רשימות הקהילות גור: 25214 בעלי זכות בחירה.
לפי ההצעה להוריד את אחוז החסימה ל2.5%, פרוש צריך להביא עוד 1.5%, שזה כ 67,000 קולות, במירמור הגדול על הנציגים, ובעיקר על גור, אין שום סיכוי שהוא יביא את זה.
תיקון טעות, ההצעה של גפני זה 1.5 אחוז. ושל אייכלר 2 אחוז.
משיב.

יעבץ כתב: 16 יוני 2022, 19:30
אם כך.
1.5% יהיה לשלומי אמונים אם ירוצו לבד. ואם ירוצו אגודת ישראל ביחד לא יהיה יותר.
מצביעי החסידויות הקטנות מאסו בנציגים שלא רואים אף אחד, דואגים לחזק ולשמור על מעמדם בתוך החוג שלהם. וכל השאר מבחינתם 0.
סמל אישי של משתמש
יעבץ
נתן תודה: 216 פעמים
קיבל תודה: 341 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ »

משיב. כתב: 16 יוני 2022, 20:14
יעבץ כתב: 16 יוני 2022, 19:30
אם כך.
1.5% יהיה לשלומי אמונים אם ירוצו לבד. ואם ירוצו אגודת ישראל ביחד לא יהיה יותר.
מצביעי החסידויות הקטנות מאסו בנציגים שלא רואים אף אחד, דואגים לחזק ולשמור על מעמדם בתוך החוג שלהם. וכל השאר מבחינתם 0.
נכון מאוד.
להזכיר, התכנית הייתה של אייכלר. ובמקור נועדה לאיים על גור, שאם לא ילכו לבוררות כדין. אז פורוש-אייכלר ילכו לבד, וישאיר את ויז'ניץ גור להתבוסס.

כנראה שליצמן בחוץ, יש סכוי לא קטן שציר פורוש אייכלר יכבוש את אגודות ישראל.
חיים בוימל
נתן תודה: 126 פעמים
קיבל תודה: 28 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חיים בוימל »

המטרה של גפני בחוק זה, אינו בשביל שדגל תעבור את אחוז החסימה. אלא להסיר את נקיפות המצפון. באם כיום פירוד יכול לגרום שאגודת ישראל לא תעבור את אחוז החסימה. באם יעבירו חוק להוריד את אחוז החסימה, מובטח שאגודת ישראל תצליח לעבור. כך שמטרתו לסייע לאגודת ישראל.
טייטל
נתן תודה: 166 פעמים
קיבל תודה: 120 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טייטל »

א יודעלע כתב: 16 יוני 2022, 18:13 מתברר שלצורכי מריבה מותר לשתף פעולה עם יאיר לפיד
מתברר שלצורכי מריבה מותר למשה גפני, ואך ורק למשה גפני, לשתף פעולה עם יאיר לפיד
סמל אישי של משתמש
קא סלקא דעתך
נתן תודה: 119 פעמים
קיבל תודה: 179 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך »

תרחיש אפשרי : דגל הולכים לבד, בעלזא מצטרפת כמו אז, פורוש לא רוצה להישאר עם לבד עם גור ומצטרף לדגל, ויזניץ לא ירצו להישאר על המים ומצטרפים, אין לגור את 'אגודת ישראל' הם מוציאים הוראה להצביע יש עתיד כי סגרו עם לפיד על כמה מתחמים בירושלים שיעברו לחסידות [עיין ערך ברקת].

סתם, צחקתי.
לולב הגזול

קא סלקא דעתך כתב: 16 יוני 2022, 21:59 תרחיש אפשרי : דגל הולכים לבד, בעלזא מצטרפת כמו אז, פורוש לא רוצה להישאר עם לבד עם גור ומצטרף לדגל, ויזניץ לא ירצו להישאר על המים ומצטרפים, אין לגור את 'אגודת ישראל' הם מוציאים הוראה להצביע יש עתיד כי סגרו עם לפיד על כמה מתחמים בירושלים שיעברו לחסידות [עיין ערך ברקת].

סתם, צחקתי.
נו אבל למה אתה כותב שזה תרחיש אפשרי?? זה ממש התרחיש שעכשיו גפני עושה! גפני! הוא סגר עם לפיד על כמה זוטות ומצידו העיקר לנצח את הקרב גם אם נפסיד את המערכה!
סמל אישי של משתמש
קא סלקא דעתך

מי שהחזיק חרם מוחלט על לפיד היה רק ליצמן.
שאר החכי"ם החרדים כן דיברו איתו בעת הצורך.

וכל עוד לא יודעים (לשער לא נקרא לדעת) מה הוא דיבר איתו, אין מה לדון בזה.
לולב הגזול

קא סלקא דעתך כתב: 16 יוני 2022, 22:06 מי שהחזיק חרם מוחלט על לפיד היה רק ליצמן.

אני לא מחזיק מחרם!! בשום אופן!! אבל כאן יודעים כי פרסמו כי היו צריכים להניח את החוק במזכירות הכנסת אז לא משנה לי מה הם סיכמו ואם הוא קיבל דבר כזה או אחר מה שמשנה זה התוצאה ובזה אין שום ספק שיש כאן חוק שהוא לטובת לפיד וכל הגוש של השמאל ורק הם ירוויחו מזה באמת וגפני הסכים לזה בשביל איזה רווח טיפשי של אגו!! אני רותח מזעם על נציגים כאלה אגואיסטים שיש לנו בכנסת! לא מצאו אנשים קצת יותר הגונים וראויים לשלוח לשם?? אין עסקנים עם קצת פחות אגו נפוח ותאוות ניצחון וגאווה?????
סמל אישי של משתמש
קא סלקא דעתך

לולב הגזול כתב: 16 יוני 2022, 22:09
קא סלקא דעתך כתב: 16 יוני 2022, 22:06 מי שהחזיק חרם מוחלט על לפיד היה רק ליצמן.

אני לא מחזיק מחרם!! בשום אופן!! אבל כאן יודעים כי פרסמו כי היו צריכים להניח את החוק במזכירות הכנסת אז לא משנה לי מה הם סיכמו ואם הוא קיבל דבר כזה או אחר מה שמשנה זה התוצאה ובזה אין שום ספק שיש כאן חוק שהוא לטובת לפיד וכל הגוש של השמאל ורק הם ירוויחו מזה באמת וגפני הסכים לזה בשביל איזה רווח טיפשי של אגו!! אני רותח מזעם על נציגים כאלה אגואיסטים שיש לנו בכנסת! לא מצאו אנשים קצת יותר הגונים וראויים לשלוח לשם?? אין עסקנים עם קצת פחות אגו נפוח ותאוות ניצחון וגאווה?????

זה נראה שאתה יורה חץ ואח"כ מסמן סביבו מטרה...
קודם אתה יורה על גפני אש וגופרית ואח"כ מחפש סיבה למסיבה.
שוב, האם אתה יודע מה דיברו שם גפני ולפיד או רק משער לפי תוצאות או משהו דומה?
משה בצלאל
נתן תודה: 53 פעמים
קיבל תודה: 122 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה בצלאל »

לולב הגזול כתב: 16 יוני 2022, 22:02
קא סלקא דעתך כתב: 16 יוני 2022, 21:59 תרחיש אפשרי : דגל הולכים לבד, בעלזא מצטרפת כמו אז, פורוש לא רוצה להישאר עם לבד עם גור ומצטרף לדגל, ויזניץ לא ירצו להישאר על המים ומצטרפים, אין לגור את 'אגודת ישראל' הם מוציאים הוראה להצביע יש עתיד כי סגרו עם לפיד על כמה מתחמים בירושלים שיעברו לחסידות [עיין ערך ברקת].

סתם, צחקתי.
נו אבל למה אתה כותב שזה תרחיש אפשרי?? זה ממש התרחיש שעכשיו גפני עושה! גפני! הוא סגר עם לפיד על כמה זוטות ומצידו העיקר לנצח את הקרב גם אם נפסיד את המערכה!
מה הבעיה לסגור כמה זוטות עם לפיד?? כידוע סגרו איתו כמה זוטות בערד ג"כ
א יודעלע

הבחירה של גור בגולדקנופף מזעזעת
מבחינתו לא קיים שום דבר בעולם מלבד כיסו וכיס חסידותו
כל השאר שווים פחות מעפר

כולנו תקווה שהחוק יעבור ושציר פרוש איכלר ירוצו בנפרד (הם יצליחו להביא 2%)
לולב הגזול

א יודעלע כתב: 17 יוני 2022, 00:50 הבחירה של גור בגולדקנופף מזעזעת
כל השאר שווים פחות מעפר

נו אבל גם אתה כמו מה שאתה מאשים את גור! גם אתה אומר לא קיים כלו רק הכיס שלי והחסידות שלי כי מה אכפת לך אם בגלל שפורוש ואייכלר ילכו לבד ודגל תלך לבד והם יצליחו להכנס אבל בגלל זה גור תלך לבד ולא תכנס והפסדנו אולי את המנדט שיכול להיות 61 אז הכל הולך לטמיון אבל העיקר הכנסנו בום בעיניים של גור ושיתפוצץ העולם!! זה בדיוק אותו דבר רק כל אחד עושה את החור בספינה בחדר שלו כדי לנקר את העיניים לשני ואף אחד לא מבין שכולם טובעים ככה!! לא לומדים לקח??
בין הטיפות
נתן תודה: 66 פעמים
קיבל תודה: 97 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

לולב הגזול, אתה כותב תוכן לעניין אבל הצורה מתלהמת ושופכת אש וגפרית על כל מה שזז!
ועוד מה שמפריע זה שגם אם תכתוב את כל י"ג העיקרים- ה"אני מאמין", זה יהיה במשפט אחד ארוך בלי הפסק ורק שני סימני קריאה אחר כל "אני מאמין".
ככה זה לא נוח לקריאה! וכשזה מצטרף יחד עם הסגנון המתלהם, זה נראה שאתה ממשיך לקרוא את כל פר' התוכחה ב"כי תבא" (שכתובים בתורה ללא הפסק פרשה, פ או ס) יחד עם עשרת בני המן בנשימה אחת!
מה שכן, את פר' התוכחה קוראים גם בשקט, אך כאן זה נשמע שאתה צורח.
וזה גרם כאן לכולנו קוצר נשימה...
אז בבקשה, עדן נא את הנוסח, תן לכל 2-3 משפטים שורה חדשה. ואם אתה לא יודע איך עושים את זה, אגלה לך שצריך ללחוץ על "אנטר" (יש שם אותיות אנגליות כאלו- Enter, תחפש חזק, אני בטוח שאתה מוכשר ותמצא את זה, זה בד"כ המקש התחתון בצד הימני) תלחץ שם ותראה (ובעיקר אנחנו) נפלאות!!!
בפוסט הבא אכתוב את מה שאני חושב לעצם הדיון.
בין הטיפות

אנו מבינים את כוונתך -מר לולב הגזול- בזה שגפני מחורר כאן חור בספינה וגורם למפלגות שקיוינו שכבר לא נראה אותם בכנסת הבאה שאולי זה יגרום להם להופיע מחדש, ובזה אתה צודק לחלוטין.
גפני חושב עם ראש קטן (וסליחה לכל הליטאים שמרגישים כאילו אני כותב ממש נגדם, ממש לא! אין לי נגדכם כלום וגם לא נגדו) כל מה שיועיל לדגל, גם אם זה יגרום לירידה לגוש האמוני והימיני, הוא מוכן לעשות.
הרי בחירות בעת הזו אמורים להגדיל את הכח הימיני, וגם אם לא נהיה 61, עדיין כוח הגוש יגדל ולא תהיה ברירה לימינה ואולי גם תקווה חדשה אלא לבוא אתנו. אלא א"כ הם לא יעברו בבחירות ואז ממילא כל מפלגה תקבל יותר בזכות הקולות השרופים ואז שוב יגדל גוש הימין.
ואז נוכל לעשות מה שצריך בבית המשפט (בג"ץ) ובשאר הנקודות שחייבים לשנות פה.
אבל גפני שחושב על גדולתה של דגל (ולדעתי הוא טועה בגדול, א. ירושלים בעלת ה6-3 אינה משקפת את כל הארץ. ב. אז הגר"ח היה בחייו הקדושים ועמד מאחורי המהלך, והיו הרבה שלא שייכים לזרם ועדיין העריצוהו ובחרו כך רק בשבילו. ועכשיו לאחר פטירתו ללא כל ספק הכח ירד, זה המצב על בטוח!!!) מוכן לוותר על גודל הגוש, העיקר שלא יהיו מי ששיכים לחרדים וחלילה וחס, רחמנא לשיזבן, היל"ת וכו' וכו' יצביעו -ה' ישמרינו- לבן גביר ולסמוטריץ שמה לעשות, הרבה נמשכים אחריהם ואחרי חוסר הזיגזג, המסר האידיאולוגי, העקרונות הימניים והאחדות היפה ששוררת שם, ולצערינו, הרבה יותר טובה ומוצלחת משלנו...
אגלה לכם שגם אני אילולי הוראת הרבי שליט"א להצביע ל-ג הייתי בוחר בהם. כן, העקרונות שלהם לא להיות עם הערבים (מה שהיום כולם רואים איך זה כ"כ צדק) והם לא התבלבלו למרות הצעקות של הליכוד וגפני, משכנעים אותי יותר(שאגב, גפני המשיך לצעוק ולקנטר את סמוטריץ על זה גם בתקופה האחרונה שכבר כולם התחילו לראות כמה זה צודק, עדיין גפני המשיך לגדף את סמוטריץ שרק בגללו יש קואליציה כזו, ולזכור רק את האסיפות של גפני לליטאים המודרנים ערב הבחירות ששיכנע אותם שהוא לא פחות ימני ואידיאולוג מסמוטריץ... ... ... ... ... בדיחת העשור).
גם בנושא בית המשפט העליון שאגודה ודגל (וכמובן גם הליכוד ושס) מוכנים לשבת עם גנץ אפי' שלא יוכלו לעשות כלום נגד בג"ץ עקב שמירתו ההדוקה של גנץ על "מעוז הצדק של הדמוקרטיה", חמץ בפסח בבתי החולים, כל עקירות הדת שהם תומכים בהם ממגדלי השן, נו, העיקר שתהיה ממשלה שלנו.
גם בזה הציונות הדתית (ןחלק מהליכוד, אמסלם ושות') לא מוכנה להתפשר, וע"ז נאמר חלל עליו שבת אחת כדי שישמור שבתות הרבה. עדיף להיות עוד קצת באופוזיציה, ואח"כ שנחזור לקואליציה עם עם כוחות חדשים ומחודשים יוכלו לסדר ולהשפיע הרבה יותר, ולא לוותר ע"כ כי גנץ לא מוכן לזה.
אז יש הרבה משלנו שלא מספיק מחוברים לרב ולאדמו"ר ויצביעו לבן גביר, נכון, אפי' גם קצת חבל, יתכן שזה יגדיל את כוח הציונות הדתית על יהדות התורה, אבל לפחות תהיה כאן ממשלה משלנו, יהודית, ערכית, אמונית ואידיאולוגית, אז מה הראש הקטן הזה???
אבל "כבוד בית בלז, סליחה, ליטא" חשוב יותר מהכל. עדיף לא בחירות כי בן גביר יגדל, ואם כבר כן בחירות, אז לפחות אחוז חסימה נמוך כדי לאיים/לדפוק את אגודה, אפי' שאז הסיכוי לממשלת ימין על מלא יפחת והסיכון לראות כמה מהשונאים שלנו בחזרה בפנים, יגדל.
הרי לך שיטת גפני על רגל אחת... עצוב.
לולב הגזול

נו רציתי להגיב שכל אחד כאן יש לו בעיה באיך שהסגנון שלי וזה לא אוהב את הנו והשני לא אוהב את האנטר והשלישי רוצה שאני יעשה ציטוט והרביעי יש לו בעיה שיש הרבה סימני קריאה וכל אחד מעיר משהו ואני לא רובוט שיכול לכתוב בהזמנה איך שאתה רוצה זה ככה הסגנון!
אבל אתה כתבת כל כך יפה עכשיו ממש מתוק מדבש! אז בשבילך עשיתי אנטר ואני ממש מודה לך! רואים שהשקעת חשיבה וגם כתבת ברור ומאד יפה! הלוואי שגפני וכל העסקנים הנפוחים שיש בכנסת יקראו את מה שכתבת ואולי יצא קצת טוב ליהודים מכל המאמר שלך!
א יודעלע

לולב הגזול כתב: 17 יוני 2022, 01:16
א יודעלע כתב: 17 יוני 2022, 00:50 הבחירה של גור בגולדקנופף מזעזעת
כל השאר שווים פחות מעפר

נו אבל גם אתה כמו מה שאתה מאשים את גור! גם אתה אומר לא קיים כלו רק הכיס שלי והחסידות שלי כי מה אכפת לך אם בגלל שפורוש ואייכלר ילכו לבד ודגל תלך לבד והם יצליחו להכנס אבל בגלל זה גור תלך לבד ולא תכנס והפסדנו אולי את המנדט שיכול להיות 61 אז הכל הולך לטמיון אבל העיקר הכנסנו בום בעיניים של גור ושיתפוצץ העולם!! זה בדיוק אותו דבר רק כל אחד עושה את החור בספינה בחדר שלו כדי לנקר את העיניים לשני ואף אחד לא מבין שכולם טובעים ככה!! לא לומדים לקח??
יש הבדל ענק בין גור לבין פרוש אייכלר
גור כבר ישבו על השיבר עשרות בשנים והוכיחו את מה שכתבתי
ותאמין לי שכתבתי בשיא העדינות
גולדקנופף הוא סדין אדום בעיני הרבה אנשים ולא בכדי
עשק את הגננות ועוד ועוד

פרוש זה נכון שהוא דואג לכיס שלו, אבל אין לו חסידות אחת לדאוג לה, כך שלפחות בתחומים ציבוריים אין אצלו עושק

אייכלר מעולם לא ישב על השיבר ולא עשק אף אחד, ולכן לכל הפחות הוא לא סדין אדום כמו גולדקנופף
בין הטיפות

מר א יודעלע, לא ענית כלום על הטענה והחשש שלולב הגזול הציע בפניך.
אתה רק אומר: אעקור לכם עין אחת אפי' שעי"ז ייעקרו שתי עיני...
גור פושעים (לשיטתך), אז מה הפתרון, לוותר על כ-30000 קול?
ואגב, גולדקנופף נמצא שם על תקן זמני, יתכן שהוא ישאר אך גם דובר ע"ז שיתכן שזה עד קרוב לבחירות ועד שימצא מישהו מתאים יותר!
א יודעלע

בין הטיפות אתה יוצא מתוך נקודת הנחה שאם גור בפנים כולם מצביעים
אבל האמת היא שגור מביאים 30 אלף קול אבל גם מרחיקים 30 אלף קול...
(חוץ ממה שהוכח אתמול שמדובר ב25, אבל לא נכנס לזוטות)
בום
נתן תודה: 39 פעמים
קיבל תודה: 46 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בום »

בין הטיפות כתב: 17 יוני 2022, 02:57 אנו מבינים את כוונתך -מר לולב הגזול- בזה שגפני מחורר כאן חור בספינה וגורם למפלגות שקיוינו שכבר לא נראה אותם בכנסת הבאה שאולי זה יגרום להם להופיע מחדש, ובזה אתה צודק לחלוטין.
גפני חושב עם ראש קטן (וסליחה לכל הליטאים שמרגישים כאילו אני כותב ממש נגדם, ממש לא! אין לי נגדכם כלום וגם לא נגדו) כל מה שיועיל לדגל, גם אם זה יגרום לירידה לגוש האמוני והימיני, הוא מוכן לעשות.
הרי בחירות בעת הזו אמורים להגדיל את הכח הימיני, וגם אם לא נהיה 61, עדיין כוח הגוש יגדל ולא תהיה ברירה לימינה ואולי גם תקווה חדשה אלא לבוא אתנו. אלא א"כ הם לא יעברו בבחירות ואז ממילא כל מפלגה תקבל יותר בזכות הקולות השרופים ואז שוב יגדל גוש הימין.
ואז נוכל לעשות מה שצריך בבית המשפט (בג"ץ) ובשאר הנקודות שחייבים לשנות פה.
אבל גפני שחושב על גדולתה של דגל (ולדעתי הוא טועה בגדול, א. ירושלים בעלת ה6-3 אינה משקפת את כל הארץ. ב. אז הגר"ח היה בחייו הקדושים ועמד מאחורי המהלך, והיו הרבה שלא שייכים לזרם ועדיין העריצוהו ובחרו כך רק בשבילו. ועכשיו לאחר פטירתו ללא כל ספק הכח ירד, זה המצב על בטוח!!!) מוכן לוותר על גודל הגוש, העיקר שלא יהיו מי ששיכים לחרדים וחלילה וחס, רחמנא לשיזבן, היל"ת וכו' וכו' יצביעו -ה' ישמרינו- לבן גביר ולסמוטריץ שמה לעשות, הרבה נמשכים אחריהם ואחרי חוסר הזיגזג, המסר האידיאולוגי, העקרונות הימניים והאחדות היפה ששוררת שם, ולצערינו, הרבה יותר טובה ומוצלחת משלנו...
אגלה לכם שגם אני אילולי הוראת הרבי שליט"א להצביע ל-ג הייתי בוחר בהם. כן, העקרונות שלהם לא להיות עם הערבים (מה שהיום כולם רואים איך זה כ"כ צדק) והם לא התבלבלו למרות הצעקות של הליכוד וגפני, משכנעים אותי יותר(שאגב, גפני המשיך לצעוק ולקנטר את סמוטריץ על זה גם בתקופה האחרונה שכבר כולם התחילו לראות כמה זה צודק, עדיין גפני המשיך לגדף את סמוטריץ שרק בגללו יש קואליציה כזו, ולזכור רק את האסיפות של גפני לליטאים המודרנים ערב הבחירות ששיכנע אותם שהוא לא פחות ימני ואידיאולוג מסמוטריץ... ... ... ... ... בדיחת העשור).
גם בנושא בית המשפט העליון שאגודה ודגל (וכמובן גם הליכוד ושס) מוכנים לשבת עם גנץ אפי' שלא יוכלו לעשות כלום נגד בג"ץ עקב שמירתו ההדוקה של גנץ על "מעוז הצדק של הדמוקרטיה", חמץ בפסח בבתי החולים, כל עקירות הדת שהם תומכים בהם ממגדלי השן, נו, העיקר שתהיה ממשלה שלנו.
גם בזה הציונות הדתית (ןחלק מהליכוד, אמסלם ושות') לא מוכנה להתפשר, וע"ז נאמר חלל עליו שבת אחת כדי שישמור שבתות הרבה. עדיף להיות עוד קצת באופוזיציה, ואח"כ שנחזור לקואליציה עם עם כוחות חדשים ומחודשים יוכלו לסדר ולהשפיע הרבה יותר, ולא לוותר ע"כ כי גנץ לא מוכן לזה.
אז יש הרבה משלנו שלא מספיק מחוברים לרב ולאדמו"ר ויצביעו לבן גביר, נכון, אפי' גם קצת חבל, יתכן שזה יגדיל את כוח הציונות הדתית על יהדות התורה, אבל לפחות תהיה כאן ממשלה משלנו, יהודית, ערכית, אמונית ואידיאולוגית, אז מה הראש הקטן הזה???
אבל "כבוד בית בלז, סליחה, ליטא" חשוב יותר מהכל. עדיף לא בחירות כי בן גביר יגדל, ואם כבר כן בחירות, אז לפחות אחוז חסימה נמוך כדי לאיים/לדפוק את אגודה, אפי' שאז הסיכוי לממשלת ימין על מלא יפחת והסיכון לראות כמה מהשונאים שלנו בחזרה בפנים, יגדל.
הרי לך שיטת גפני על רגל אחת... עצוב.
מזדהה איתך כבוד ר בין הטיפות, חוץ משרבוב שם בעלז בין המילים, זה נקרא פרשנות אמיתית, אהבתי כל מילה.
בום
נתן תודה: 39 פעמים
קיבל תודה: 46 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בום »

א יודעלע כתב: 17 יוני 2022, 11:05 בין הטיפות אתה יוצא מתוך נקודת הנחה שאם גור בפנים כולם מצביעים
אבל האמת היא שגור מביאים 30 אלף קול אבל גם מרחיקים 30 אלף קול...
(חוץ ממה שהוכח אתמול שמדובר ב25, אבל לא נכנס לזוטות)
הוא מדבר על הראש הקטן של גפני, למה אתה מערב כאן את גור? מה שגפני רוצה לעשות פה עקב החישוב שכאילו הוא עבר את החסידים בכפל כפליים הוא צריך לחטוף על הראש כפל כפליים.
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 519 פעמים
קיבל תודה: 2987 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

לכידה.JPG
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
שלח תגובה