יהדות התורה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 1988 פעמים
קיבל תודה: 561 פעמים

Re: יהדות התורה

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

אחרי המתקפות שחטף ח״כ גפני בעקבות הזמנתו של לפיד וראשי הקואליציה ליום ההולדת שלו - לפיד מגונן על גפני בפוסט ארוך שמפרסם הבוקר.
מחפש חתימה. כל הצעה תתקבל בברכה!!
סמל אישי של משתמש
4000

בקרב בין גפני לדרעי לא יהיו מנצחים, גפני טוען כי דרעי מתדרך נגדו חודשים ארוכים, בטענות לשת״פ עם הממשלה, וגם בנושאי איידישיקט כביכול גפני לא פועל מספיק לטובת העניין (למשל במועצה הדתית בבית שמש). גפני דורך הערב את נשק יום הדין ושולף את אוסלו, המתיחות לא תירגע כל-כך בקלות. ארי קלמן
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 519 פעמים
קיבל תודה: 2987 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

מסיפורי צדיקים הסכסוך על יום ההולדת.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
4000

ציר שלומי אמונים-בעלזא יורד אל השטח: ח״כ מאיר פרוש וח״כ ישראל אייכלר כעת בפגישת עבודה עם ראש עיריית קרית גת אבירם דהרי יחד עם נציגי הקהילות, בנושאי הצרכים של הציבור החרדי בעיר
סמל אישי של משתמש
אני פה

רבנים בדגל התורה שלחו הערב מסרים נחרצים לחברי הכנסת כי חגיגות יום ההולדת של גפני עם הקואליצייה האנטי חרדית זה הקו האדום. אם חלילה חברי כנסת מהתנועה יתנו ידיהם למינויו של מתן כהנא לשר הדתות זו תהיה חציה קווים חמורה שתחייב דין וחשבון מעמיק, כך נודע לאקטואליק.

הח”כים החסידיים אומרים לקובי בורשטיין בערוץ 14 שהם “מכוונים מטרה להפיל את הממשלה הרעה הזו ואין שום סיכוי שניתן למינוי כהנא לעבור גם אם נצטרך להיות בכנסת בזמן ההילולא”. הם מוסיפים: “מציעים לכם לשים עין ולעקוב אחרי חברי הכנסת של דגל התורה, מריח שמתבשלת שם הברזה מהצבעות”.

שמוליק סילמן שוחח עם גורמים בממשלה והבהיר כי סילמן לא תתמוך במינוי של כהנא לשר – שמוליק סילמן בחר שלא להגיב לפניית ישראל היום. באופוזיציה אומרים: סילמן תצביע נגד המינוי.
סמל אישי של משתמש
4000

4000 כתב: 13 מאי 2022, 11:53 משה פרידמן: עדכון: כעת דגל התורה פתחה חזית נוספת לא רק מול אגו"י אלא גם מול ש"ס, וכמו שאומרים בציבור שיהיה להם שם בהצלחה. כנראה שהפוליטיקאים במפלגה הליטאית מבושמים בשכרון כח גדול מאוד, אם הם חושבים שהם יכולים לבד מול כולם.

4000: זה חוץ ממה שרואים שמה שאייכלר עשה לאורך הדרך בשליחת קודש וקיבל אש וגופרית מדגל ומפידרוס יותר. ובכל אחרי כמה שבועות עושים אותו דבר, ועכשיו פינדרס כבר מדבר על אותו דבר צבועים שכמותם!
בהמשך לזה:

הקולות ביהדות התורה נגד הליכוד, וההצעה שתאתגר את הקואליציה
חברי יהדות התורה חשים שהם כלי שרת בידי הליכוד לצרכיו. בליכוד מתלבטים אם לתמוך בחוק החשוב למשרתים שסיימו את שירותם 'ממדים ללימודים' וב'יהדות התורה' מבקשים לנצל את החוק שחשוב לקואליציה ואין לו רוב לצרכיהם; "אסור לנו להיות מנוהלים על ידם"

ארי קלמן, ט"ו אייר תשפ"ב 16/05/2022 22:38

שאלת ההתנגדות העקרונית באופוזיציה לכל חוקי הקואליציה, על רקע הדילמה של הליכוד כיצד לנהוג מול חוק 'ממדים ללימודים', מחשש שמא התנגדות תביא לפגיעה אלקטורלית בקרב החיילים, עלתה היום (שני) גם בישיבת סיעת יהדות התורה, אלא שהחברים לא אהבו שהתנהלות האופוזיציה סובבת רק על ציר האינטרסים של הליכוד.

ראשי הסיעה עדכנו כי בישיבת סיעת ראשי האופוזיציה הוחלט כרגע להתנגד לכל החוקים, כשהיו חברים בסיעה שטענו כי יש חשש כי הליכוד לא יחזיק בעמדתו בעניין חוק ממדים ללימודים, ועל כן על הסיעות החרדיות לראות איך האינטרסים החרדים יישמרו גם הם וייכללו אם יוחלט על הסכמות מול הקואליציה על תמיכה הדדית במספר חוקים מצומצם ולא לתת לליכוד להחליט לבד.

אחד מחברי הכנסת אמר בדיון: "אמנם אנחנו תומכים בליכוד, אך אסור לנו להיות מנוהלים על ידם". ואילו ח"כ אורי מקלב אמר: "לנו יש את האינטרסים שלנו וצריך שהם יישמרו".

ח"כ יעקב אשר הציע בישיבת הסיעה לדרוש חופש הצבעה הדדי ברשימת חוקים מצומצמת כמו ממדים ללימודים, כשסיעות האופוזיציה יציגו חוקים שחשובים להן, כך ל'יהדות התורה' חשוב חוק התקשורת שנועד לבטל את רפורמת השר יועז הנדל לביטול הקומה הכשרה שתיכנס לתוקף כבר ב-31.7. חופש הצבעה בקואליציה יאפשר להעביר אותו. "ואם הם יתנגדו יהיה לליכוד צידוק ציבורי להתנגד גם הם להכל", אמר אשר.

בהמשך הדיון העלו חברי יהדות התורה את הצורך לדרוש שוב מהליכוד לאייש את הוועדות כדי לאתגר את הקואליציה בהצבעות השונות, בפרט אחרי פרישת עידית סילמן שתקשה עליהם עוד יותר להעביר חוקים. אלא שראשי הסיעה עדכנו כי בליכוד ובסיעת ש"ס עדיין מתנגדים לאיוש הוועדות.
סמל אישי של משתמש
אני פה

חלק מיהדות התורה נמנעו כעת בהצעת חוק של ליברמן על נקודות זיכוי בהם גפני ואייכלר וליצמן. כנראה שרוקמים דילים בכל זאת.
סמל אישי של משתמש
אני פה

אני פה כתב: 16 מאי 2022, 23:17 חלק מיהדות התורה נמנעו כעת בהצעת חוק של ליברמן על נקודות זיכוי בהם גפני ואייכלר וליצמן. כנראה שרוקמים דילים בכל זאת.
המשותפת מצביעים בעד חלק מצוצמם מהחוקים בעד מליארדים שזורמים חופשי (הרבה חוקים לא עולים כלל) ולכן ג' נמנעים כי אין להם ממילא משמעות. עד שלא יהיה 61 או שתהיה מלחמה או כשיגמר הכסף הממשלה לצערינו תמשיך להחזיק.
סמל אישי של משתמש
אני פה

ח”כ אורי מקלב שוחח עם יקי אדמקר וישראל כהן ב’שמונה אפס אפס’: “אני לא בעד אולטימטום לרשימה המשותפת. הם נמצאים על הגדר וצריך לאפשר להם להתנהל אבל בסוף אנחנו מאוחדים כאופוזיציה, גם אם יש לנו זכות לעמדה עצמאית איך להתנהל”.

מקלב חשף: ״קיבלנו הוראה לפעול בדברים החשובים לנו גם מול לפיד. באו אלי מראשי הקואליציה לקדם חוקים שלהם בתמורה לחוקים שלנו, זרקתי אותם מכל המדרגות כי אנחנו לא עושים עסקים איתם. פעילות ושתדלנות כן, דילים ושיתוף פעולה לא ולא״.
zeevi
נתן תודה: 1254 פעמים
קיבל תודה: 778 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

מה נכלל בפעילות ושתדלנות, ומה בדילים ושיתוף פעולה?
סמל אישי של משתמש
יעבץ
נתן תודה: 216 פעמים
קיבל תודה: 341 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ »

zeevi כתב: 17 מאי 2022, 20:16 מה נכלל בפעילות ושתדלנות, ומה בדילים ושיתוף פעולה?
פשוט מאוד!
מה שאנחנו עושים, זה 'פעילות ושתדלנות'
מה שאחרים עושים, זה 'דילים ושיתוף פעולה', יוק.
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1555 פעמים
קיבל תודה: 2438 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

יש פ"ש (פעילות ושתדלנות) ויש ש"פ (שיתוף פעולה)..זה לא אותו דבר..
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של משתמש
4000

הח״כים החרדים שמתלוננים על המתרחש בהילולה במירון. איפה הייתם כל החודש האחרון שהתחננו אליכם שתסייעו בהיערכות? הייתם עסוקים בלבקר את מאיר פרוש שניסה לסייע קצת. תחסכו מאיתנו את ההודעות שלכם.
סמל אישי של משתמש
4000

אירוע ׳חוק ממדים ללימודים׳ מביא לכעס אדיר של החרדים על הליכוד בטענה כי הם דואגים לעצמם ולא דואגים כלל לאינטרסים החרדים. התחושה היא כי החרדים מעניקים לנתניהו גיבוי במשך למעלה משנתיים אך פעם אחר פעם הליכודניקים לא מתחשבים ולו לרגע בצרכים של החרדים.
ארי קלמן

(גפני ה תעורר.... )
סמל אישי של משתמש
4000

חכ ביהדות התורה: צריך להפסיק להיות מנוהלים על ידי הליכוד! כשאנחנו דורשים לאייש את הוועדות כדי להתיש את הקואליציה מתדרכים שאנחנו בדרך לממשלה, אני תוהה מתי פורום ראשי האופוזיציה קיבל החלטה שמייצגת את האינטרס החרדי? אם פורום ראשי האופו׳ הפך לסניף של הליכוד אפשר לסגור את הבאסטה.
סמל אישי של משתמש
אני פה

עמית סגל: אירוע ממדים ללימודים הופך רציני מאוד עבור הליכוד. יש גם איום מצד החרדים: אם הליכוד יצביע בעד – נשקול לפרק את פורום ראשי האופוזיציה
zeevi

4000 כתב: 19 מאי 2022, 10:42 הח״כים החרדים שמתלוננים על המתרחש בהילולה במירון. איפה הייתם כל החודש האחרון שהתחננו אליכם שתסייעו בהיערכות? הייתם עסוקים בלבקר את מאיר פרוש שניסה לסייע קצת. תחסכו מאיתנו את ההודעות שלכם.
קודם תביא את התלונות של החכים החרדים.
התגובה הזו כבר מוכנה מטעם פרוש מלפני שבועיים.
בוא תספר בדיוק מה פרוש סייע בהיערכות, חוץ מלדאוג קצת לאנ"ש, ואיך אמר אולמרט בשם ליצמן? דואג לאינטרסים שלי ושכל השאר ישרפו.
סמל אישי של משתמש
4000

אני פהתביא לה כל ההודעות של שס וכו'

וזה לא פרוש זה ישי כהן שכתב את זה...
סמל אישי של משתמש
4000

תכף נראה מצעד ח״כים חרדים ״זועמים״ על הקריסה במירון. אבל חייבים לומר את האמת: כולם חיכו לרגע הזה כדי להאשים את המשרד לשירותי דת בכישלון. במקום לעלות להר ולנסות לפעול ולשנות - הם ישבו רגל ושתקו, היחיד שעשה זאת וחטף הוא ח״כ מאיר פרוש ולו יש את הזכות לדבר ממקום נקי יותר מחבריו.
ארי קלמן
סמל אישי של משתמש
אני פה

ארי קלמן
לכידה.JPG
סמל אישי של משתמש
אני פה

כל זמן שאין 61 המשותפת עושה מקח וממכר עם הממשלה על כל חוק וסוחטת מאות מליונים, הגיע הזמן שגם יהדות התורה תאמר שכל עוד אין 61 היא תסחוט מליארדי דולרים וחוקים, למה שרק הערבים יקבלו? בפרט שעכשיו מגיע תקצב חדש.

יכולים לעבוד בשיתוף פעולה ולעשות בלוק עם טיבי על נושאים של רווחה ושיכון.

לא רשת ביטחון לממשלה, אלא רשת סחיטה מהממשלה.
סמל אישי של משתמש
4000

החכים החרדים הם חבורת פרייארים שהולכים אחרי הליכוד כעדר עיוור בלי לקבל אף תמורה או לדאוג לציבור ששלח אותם. ״ברגע האמת״, קצת לחץ תקשורתי והליכוד משתפים פעולה עם הקואליציה, לו זה היה ח״כ חרדי שהיה משת״פ עם הקואליציה לטובת הציבור שלו, השמיים היו נופלים, אבל לליכוד מותר ולחרדים אסור.
ארי קלמן
סמל אישי של משתמש
4000

הליכוד הפסיד הלילה בענק, גם לא קיבלו את הדרישה שלהם למימון 100% וגם הצילו את הקואליציה בעקבות קמפיין תקשורתי נגדם. במקום לחדד לעם כולו שחיילי צה״ל תלויים ברע״מ , הליכוד שימש הלילה כרשת ביטחון לקואליציה. מקווה שהחרדים ילמדו מהליכוד ויפעלו כך למען האינטרסים הרדים.
ארי קלמן
סמל אישי של משתמש
4000

החרדים זועמים על הליכוד: אחד מבכירי הסיעות החרדיות הבוקר ״הליכוד שוב הוכיח שהוא דואג רק לעצמו ולמסחר עם הקואליציה עם חוקים שחשובים לו. מהיום אין סיבה בעולם שהחרדים לא ימסחרו עם הקואליציה בהצבעות עבור הצבעות לחוקים שחשובים לציבור שלהם״
ארי קלמן
סמל אישי של משתמש
4000

אולי הגיע הזמן שגפני ודרעי יתנצלו לפורש ואייכלר??
zeevi

מדוע המפלגות החרדיות לא עושות 'דילים' עם הממשלה? | האזינו

יעקב איזק: "המפלגות הערביות קובעות לנו רף חדש של דרישות. זה משרת אותנו". ירח טוקר: "כל שקל שאנשים שומעים עליו בתקשורת לא עובר בקלות כמו שחושבים, יש מיליון בירוקרטיות בדרך"

יעקב איזק, יועצו של ח"כ יעקב ליצמן וירח טוקר, לשעבר יועצו של ח"כ משה גפני שוחחו הערב (שלישי) עם אבי מימרן במהדורה המרכזית על המצב הפוליטי.

בפתח השיחה התייחס איזק לשאלה מדוע המפלגות החרדיות לא עושות עסקים עם הממשלה על חוקים כאלה ואחרים: "הסיטואציה הנוכחית אינה רגילה, אין כאן ממשלה פעילה רגילה. זה מופע סחטנות מרהיב. תחושה של אכול ושתה כי מחר נופלים.

"מצד שני המפלגות הערביות כרגע קובעות לנו רף חדש להבא. כשהממשלה תיפול בקרוב והימין והחרדים יחזרו לשלטון לא יהיה להם פתחון פה. בעניין הזה זה משרת אותנו. אי אפשר להגיד על העבר למה לא נהגנו כמותם ויבקשנו יותר, זה לא בר השוואה".

ירח טוקר ביחס להצעת החוק "ממדים ללימודים": "בכל חוק אחר אולי אפשר היה לדרוש דברים, אבל כאן היה מדובר בחוק רגיש בהיבט ההסברתי התקשורתי. חברי הכנסת שלנו ותיקים ומנוסים. כל שקל שאנשים שומעים עליו בתקשורת לא עובר בקלות כמו שחושבים, יש מיליון בירוקרטיות בדרך. שומעים כותרות על מיליארדים אבל לדעתי 80 אחוז בסוף לא עובר בפועל".

איזק: "יש חשיבות לשמור על האופוזיציה כאופוזיציה כי אנחנו איתם באותה סירה וכמובן שמשלמים על זה מחיר. גם אם נדרוש דברים ונעשה 'דילים' עם הממשלה, בסוף יהיה ליברמן שישים את הסכר ואנחנו נתבזה. אנחנו יודעים בדיוק עם מי יש לנו עסק. הסיכון גדול מהסיכוי. אנחנו צריכים קצת סבלנות והרבה תפילות וסייעתא דשמיא שהממשלה הזו תתמוטט. זה קרוב ממה שחושבים".
d6f484e6e4306708b2fc3c51da724b7e.mp4
סמל אישי של משתמש
4000

התחיל הבגידה של הליכוד בחרדים!!!

ישי כהן: משהו רע עובר על ׳הליכוד׳.
חוק העלת המיסים על שקיות חד פעמי של הקואליציה.
חוק שהחרדים מתנגדים לו. מבחינתם מדובר בהמשך של גזירת החד פעמי שהביא ליברמן. חוק שיפגע בחלשים.
בליכוד החליטו לאפשר חופש הצבעה.
הח״כים החרדים לא יודעים את נפשם מרוב תסכול.
פעם שניה בתוך שבוע שזה קורה להם.
סמל אישי של משתמש
4000

ישי כהן: בום.
ח"כ ישראל אייכלר: ״שיהיה ברור - אם בליכוד יעניקו חופש הצבעה על העלאת מחירי השקיות, חברים ביהדות התורה יראו בכך אישור רשמי להצביע על כל חוק שיעלה בכנסת לפי שיקול דעת ענייני ולא לפי הוראות הליכוד״.
סמל אישי של משתמש
4000

אהרון נוראני: אולי באמת הגיע הזמן לסיים את הברית המטופשת של החרדים עם הליכוד? חוץ מנזקים החרדים לא הרוויחו כלום מהברית הזאת

אגב הראשון שצעק את זה וכולם לעגו לו היה ח"כ אייכלר היום כולם מבינים שהוא צדק

הליכוד משתמש בחרדים וזורק. שום תועלת לא יוצא לחרדים מהליכוד. הגיע הזמן להקים ממשלה שטובה לחרדים ולאו דווקא לליכוד (גנץ וכדומה) או אפילו לסגור דילים עם הממשלה מאחורי הקלעים.
סמל אישי של משתמש
4000

דרעי התעורר!....
ארי קלמן:פרסום ראשון: שיחה קשה בין יו״ר ש״ס דרעי עם נתניהו ולוין, אם הליכוד החליט לעשות דין לעצמו, גם המפלגות החרדיות רשאיות לעשות דין לעצמם. מתן חופש הצבעה על חוק הרע של העלאת השקיות משמעותו פירוק בלוק הימין. כנראה שיש גורמים בליכוד שעושים הכל בכדי לפרק את האופוזיציה.
שלח תגובה