חדשות מחצה"ק פני מנחם ורבינו ראש הישיבה שליט"א

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

חוזר ומגיד
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 6 פעמים

Re: חדשות מחצה"ק פני מנחם ורבינו ראש הישיבה שליט"א

נושא שלא נקרא על ידי חוזר ומגיד »

ישראל הלוי כתב: 24 מאי 2022, 17:17
זלמן כתב: 24 מאי 2022, 17:10 לא לגור, חזק!

לא לגור.jpg
מספר לא כשר, איכס, אם אלו הם האנשים שנגדינו - אנחנו במצב מצויין !!!
"חמורה עליהם טהרת כלים יותר משפיכות דמים" יומא כג
אני לא פה
נתן תודה: 34 פעמים
קיבל תודה: 27 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני לא פה »

קונ. כתב: 24 מאי 2022, 18:14
שיך כתב: 24 מאי 2022, 17:49
קונ. כתב: 24 מאי 2022, 10:31 אני הבוקר הגשתי תלונה במשטרה נגד הגאון האדיר הרב שאול אלתר שליט"א וגרינציג
בלי נדר אגיש תלונה נגד זלמן על הודעתו, המשווה אותי להיטלר.
המשטרה תחליט באם התלונות שלי נגד הגאון האדיר הרב שאול אלתר שליט"א ואנשיו הם תלונות שווא.
אני מגיש תלונות על הסתה המסוגלת להוביל לרצח.
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
אני לא פה

קונ. כתב: 24 מאי 2022, 19:14 תלונה חריפה הוגשה גם לגופים ממשלתים אחרים מלבד המשטרה תלונה נגד אתר חרדים לדעת והכותב זלמן.jpeg כנגד הכותב וכנגד האתר
גם גרפיקאי חובבן? זה כבר שתי ידים שמאליות, אדון קונ חשבתי שאתה מכיר יותר את העולם, אם לא תצליח למצוא גרפיקאי יותר מוכשר פנה אלי, אשלח לך בל"נ.

חחחחחחח
אני לא פה

לא ידוע כתב: 24 מאי 2022, 21:20
קונ. כתב: 24 מאי 2022, 20:03 ב"ה יום ג' כ"ז אדר ראשון ת"ר לפ"ק ווארשא.

החיים וה שלום לכבוד אהובי ידיד נפשי הרב המאוה"ג חריף ובקי נ"י, פ"ה החסיד מו"ה אלעזר הכהן נ"י
מכתבו קבלתי לעת ערב ש"ק, הייתי בקאצק וב"ה הכל טוב. ג' שבתים היה יושב עם העולם, הקולות בודאי יצאו מזדים ארורים אשר כקוץ מכאיב בעיניהם מה שיש בעולם הרוצים ללכת בתורת ה', ובעיר בארזין נגיד אחד דיבר סרה, ועשו החסידים בפומבי כמשפט הראוי לו, ונתחייבו לשלם אלף זהובים, וב"ה פה לא נשמע עוד.
דברי ידידו הק' יצחק מאיר

מאיר עיני הגולה
מעניין אם הפליאו החסידים מכותיהם גם בבניו של הנגיד ואחיו ומשפחתו וכל אשר לו...
שנית, אם ראוי כן לעשות מדוע התאפקתם ג' שנים?

ורק למען כבוד החידושי הרי"מ אביא מכתב אחר ממנו [לשוחרי ההיסטוריה אכתוב כי הדברים ידועים מדוע הוצרך לכתוב כן ומבדיקה באוצה"ח הוא אינו מופיע במהדורות ס' חידושי הרי"מ בשונה מהמכתב דלהלן]:

ב"ה אור ליום ועש"ק ט' ניסן תורה לפ"ק.
חיים וברכה ושלום וכ"ט לידידי הרבני מ' יוסיל וטוב והשלום לידיד נפשי הרב מו"ה אלעזר נ"י ולכל הידידים שליט"א.
הנני להודיעכם משלומי ב"ה, ואבקש מכם הגם כי גולה ומטולטל אנכי ע"י רגשת דוברי שקר משנאת חנם על לא חמס בכפי,
נא מאוד שלא לצאת לריב עם שום אדם עבורי או לדבר קשות, רק למשוך בדברי שלום ואמת ואהבה, כי כולנו בני אברהם יצחק ויעקב,
ולא הוצרכה התורה להזהיר ואהבת לרעך, לא תשנא וכו', על אנשים אחים ורעים,
בפרט בחג הקדוש הבע"ל אשר הוא ראשית היות עם ה',
ומתעורר זכירת חסד נעורים אהבת כלילותינו, יתן ה' שיתעורר גם בלבנו התחלה זו להיות שפת אמת תכון לעד, אשר הוא זמן פדות נפשינו,
ושלא להעביר בהבל וריק ח"ו בימי חגנו, ועכ"פ להכניס במעמקי לבנו ידיעה זו ברורה, עיקר בריאותנו לעשות רצון יוצרנו ולעבוד בכל לב
ונפש ולהשגיח היטב על כל הלאוין והעשין העוברים בכל יום על האדם בכל העסקים ביושר כראוי, תקבלו חג הקדוש הבע"ל בשמחה וכ"ט כחפץ
ידידכם דור"ש הקטן יצחק מאיר

ובענין צוואת האמרי אמת מגור חשוב להדגיש דווקא קטע אחר שנתפרסם לאחרונה, שקורא לאנשי שלומו להתחזק בעבודת השי"ת
נגד כל פגעי הזמן שיוכל עוד להיות נסיונות עד שיבוא גואל צדק כמו שכתב בספר הזכות

‏‏מתוך הצוואה - עותק.JPG
ומה כתוב בספר הזכות?
הנה (פרשת שלח):
"ללמד לכללות ישראל, שהגם שיהי' נביאי שקר, או מנהיגים כירבעם ושאר גדולים, ויראו שנוטים מדרך השי"ת לפי פשוט, לא ישמעו להם כלל, ואפשר יהי' עוד נסיונות כאלו לפני הגאולה".
הקטע האחרון של ספר הזכות חזק ביותר!!!!!
שיך
נתן תודה: 37 פעמים
קיבל תודה: 948 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

תיעוד תקיפת הדיין הרב משה בצלאל בורז'קובסקי שליט"א
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
zeevi
נתן תודה: 1254 פעמים
קיבל תודה: 778 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

photo_2022-05-25_00-34-19.jpg
whynot
נתן תודה: 2290 פעמים
קיבל תודה: 554 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי whynot »

ידוע הפתגם שמה שאדם יכול לעולל לעצמו, אחרים לא יכולים לעולל לו, וכאן אנחנו רואים את זה, כי תחת שהחסידים באו כביכול להגן על כבוד רבם, גרמו את ההיפך הגמור, כי הנני רואה הן בפורום הזה והן בפורומים אחרים (אוצה"ח ולתורה), שעד עכשיו אנשים נזהרו מלדבר ולכתוב נגד האדמו"ר מגור (ואולי קמת רמזו, אבל לא יותר מזה), ועכשיו גרמו חסידי גור המהוללים שהותרה הרצועה, ואנשים כותבים נגד האדמו"ר מגור להדיא.

ניצחתם חסידי גור ניצחתם!

הצלחתם להביא לבזיון החסידות שלכם והאדמו"ר שלכם בצורה שאף קונטרס או מחאה לא היה יכול להביא לידי כך!

נ. ב. יש להעיר ש(לפחות חלק מ)חסידי גור טוענים שהאדמו"ר לא יודע מכלום, ושהכל בא רק מהועדה, וכמו"כ ישנם אימרות מכמה מצדיקי הדור זצ"ל ולהבלחט"א על גדולת האדמו"ר.
whynot
נתן תודה: 2290 פעמים
קיבל תודה: 554 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי whynot »

דרך אגב, למי שמנסה לטעון כאילו זה רק משפחת סנדיק וכו', באשכול בפורום אוצה"ח ישנם כמה עדויות אישיות על אנשים שהסיתו ילדיהם ונשותיהם כנגדם וכו', ע"ש ולא תמצאו נחת.
סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 1988 פעמים
קיבל תודה: 561 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 »

whynot כתב: 25 מאי 2022, 01:01 דרך אגב, למי שמנסה לטעון כאילו זה רק משפחת סנדיק וכו', באשכול בפורום אוצה"ח ישנם כמה עדויות אישיות על אנשים שהסיתו ילדיהם ונשותיהם כנגדם וכו', ע"ש ולא תמצאו נחת.
לינק
מחפש חתימה. כל הצעה תתקבל בברכה!!
ישראל הלוי
נתן תודה: 70 פעמים
קיבל תודה: 99 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ישראל הלוי »

אני לא פה כתב: 25 מאי 2022, 00:08

לא לגור.jpg
רשעים על פתחו של גיהנום אומרים שהם במצב מצוין, לראות את דברי חז"ל בהתגשמותם לא זוכים כל יום...
טייטל כתב: 24 מאי 2022, 21:29

לא לגור.jpg
מספר לא כשר, אבל לא מחלל שבת [-מי הסריט ותיעד את כל האלימות שהיתה בשבת במחוזות שונים, מי, אם לא אנשי הקבוצה שנצפו מצויידים במכשירים ומתעדים] ולא נבחן על הל' מכות (רצח)

אתה באמת במצב מצויין, תישאר שם בבקשה...
חוזר ומגיד כתב: 25 מאי 2022, 00:13

לא לגור.jpg
לכל התוקפים!!!

אני לא נהגתי באלימות, לא נגעתי בציפורנו של אף אדם כמו כ-90% מגור. ולא, לא שאני מתכחש לכך שהיתה אלימות, אלימות היתה, אבל בחשבון פשוט אם מתוך 500 מתקהלים שצועקים "אהההההה" ושרים "מחה תמחה" "וכל קרני" - 50 מרביצים [נראה לי שאפי' פחות אבל ודאי לא יותר], כלומר, בהנחה ש10% מתוך משתתפי ההפגנה מתנהגים באלימות, ואולי שליש או רבע [ומאוד יכול להיות שאפי' פחות מזה] מגור השתתפו בהפגנות, ז"א שכמות ה'אלימים' מסתכמת בכמה אחוזים בודדים מתוך החסידות.
באומדן גס, 12,000 אבות בתי אב + 5,000 בחורים, מתוך 17,000 איש היו כמה עשרות אלימים מרביצים ואולי מספרם מגיע לכמה מאות, אפי' 1,000 איש מתוך 17,000 זה פחות מ10%.
למעשה, אני - כמו רובא דרובא של חסידי גור שלא נגעו ביהודי לרעה - והסמארטפוניסט הלז שפסול לעדות ושחיטתו פסולה ואינו מצטרף למניין [כפסק הרב וואזנר זצ"ל], הוא בדיוק הקורא תיגר נגדנו ?! הוא מחנך אותנו ?! הבנו.
מלוכלך ומטונף שכמותך, שב בשקט ותעשה תשובה על העבירות האישיים שלך ואל תחנך עדה קדושה שרובם לא עשו כלום לאיש ולרובם המוחלט אין מכשירי רפש ותועבה.
חסוי
נתן תודה: 14 פעמים
קיבל תודה: 106 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חסוי »

whynot כתב: 25 מאי 2022, 00:55 ידוע הפתגם שמה שאדם יכול לעולל לעצמו, אחרים לא יכולים לעולל לו, וכאן אנחנו רואים את זה, כי תחת שהחסידים באו כביכול להגן על כבוד רבם, גרמו את ההיפך הגמור, כי הנני רואה הן בפורום הזה והן בפורומים אחרים (אוצה"ח ולתורה), שעד עכשיו אנשים נזהרו מלדבר ולכתוב נגד האדמו"ר מגור (ואולי קמת רמזו, אבל לא יותר מזה), ועכשיו גרמו חסידי גור המהוללים שהותרה הרצועה, ואנשים כותבים נגד האדמו"ר מגור להדיא.

ניצחתם חסידי גור ניצחתם!

הצלחתם להביא לבזיון החסידות שלכם והאדמו"ר שלכם בצורה שאף קונטרס או מחאה לא היה יכול להביא לידי כך!

נ. ב. יש להעיר ש(לפחות חלק מ)חסידי גור טוענים שהאדמו"ר לא יודע מכלום, ושהכל בא רק מהועדה, וכמו"כ ישנם אימרות מכמה מצדיקי הדור זצ"ל ולהבלחט"א על גדולת האדמו"ר.
כל כך נכון. ביודעי ומכירי קאמינא. בהחלט הצלחה מסחררת.
ואם כבר מביאים לינקים לפורום אוצה"ח, כדאי גם להפנות להודעה הזו https://forum.otzar.org/viewtopic.php?f ... 38#p758726 שמציגה צדדים נוספים בתמונה (בקצרה יש להבחין בין המסיתים והטרוריסטים בפועל לבין רוב הציבור שצריך לדון אותם לכף זכות שהם הם אנוסים או שוגגים).
חיים בוימל
נתן תודה: 126 פעמים
קיבל תודה: 28 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חיים בוימל »

א] גם אם זה נכון, שמתוך חמש מאות מתקהלים רק חמישים מרביצים. עדיין יש כאן חמש מאות אלימים. לולי הארבע מאות חמישים לא היו החמישים מכים. התמיכה היא חלק מהאלימות. מלבד זאת, זה נראה שכולם ששים אלי קרב, רק שבמקרה רק חמישים זכו למחות 'כדרכה של תורה', ואילו השאר עדיין לא זכו. כך שהחשבון אינו נכון כלל. לא זו בלבד, גם אלה שהיו בבית, שמחו מאד שסוף סוף גור הראו מה הם יכולים, ומעתה שוב יפחדו מאתנו, והגור והמגור ישובו. כך שניתן לומר שכל חסידות גור אלימה לפי חשבון זה. אולי בודדים בלבד אכן אנוסים. אך צא ולמד מחטא העגל, שלמרות שהעובדים היו שלושת אלפים בלבד, נענשו כל הס' ריבוא. כי קבוצה של ג' אלף עע"ז לא יכולה לצמוח בתוך ס' ריבוא ללא גיבוי והסכמה ורצון הלב.

ב] מקריאת תגובות הקוראים הרבות. יש מקום לחשוב, ואומר זאת בזהירות רבה. שאי אפשר לכנות קבוצה זו, לא בשם 'חסידות גור', ולא בשם 'כת' כפי שחלק מהכותבים ניסו לכנותם. אלא בשם 'דת גור'. באם שוחחתם או קראתם מכתביהם ומאמריהם של רבניהם. אתה עומד נדהם, מבין שיש כאן שיח חרשים. יש להם משה רבינו משלהם, אייבשטער משלהם, הלכות משלהם, בנוגע לכיבוד או"א, או ביזוי ת"ח, הליכה לערכאות, לחמוס רכוש של אחרים וכיו"ב. זאת דת חדשה, בדמיון גדול ליהדות, אבל דת לעצמה.
לא ידוע
נתן תודה: 22 פעמים
קיבל תודה: 108 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי לא ידוע »

ישראל הלוי כתב: 25 מאי 2022, 01:45

לא לגור.jpg
רשעים על פתחו של גיהנום אומרים שהם במצב מצוין, לראות את דברי חז"ל בהתגשמותם לא זוכים כל יום...

לא לגור.jpg
מספר לא כשר, אבל לא מחלל שבת [-מי הסריט ותיעד את כל האלימות שהיתה בשבת במחוזות שונים, מי, אם לא אנשי הקבוצה שנצפו מצויידים במכשירים ומתעדים] ולא נבחן על הל' מכות (רצח)

לא לגור.jpg
לכל התוקפים!!!

אני לא נהגתי באלימות, לא נגעתי בציפורנו של אף אדם כמו כ-90% מגור. ולא, לא שאני מתכחש לכך שהיתה אלימות, אלימות היתה, אבל בחשבון פשוט אם מתוך 500 מתקהלים שצועקים "אהההההה" ושרים "מחה תמחה" "וכל קרני" - 50 מרביצים [נראה לי שאפי' פחות אבל ודאי לא יותר], כלומר, בהנחה ש10% מתוך משתתפי ההפגנה מתנהגים באלימות, ואולי שליש או רבע [ומאוד יכול להיות שאפי' פחות מזה] מגור השתתפו בהפגנות, ז"א שכמות ה'אלימים' מסתכמת בכמה אחוזים בודדים מתוך החסידות.
באומדן גס, 12,000 אבות בתי אב + 5,000 בחורים, מתוך 17,000 איש היו כמה עשרות אלימים מרביצים ואולי מספרם מגיע לכמה מאות, אפי' 1,000 איש מתוך 17,000 זה פחות מ10%.
למעשה, אני - כמו רובא דרובא של חסידי גור שלא נגעו ביהודי לרעה - והסמארטפוניסט הלז שפסול לעדות ושחיטתו פסולה ואינו מצטרף למניין [כפסק הרב וואזנר זצ"ל], הוא בדיוק הקורא תיגר נגדנו ?! הוא מחנך אותנו ?! הבנו.
מלוכלך ומטונף שכמותך, שב בשקט ותעשה תשובה על העבירות האישיים שלך ואל תחנך עדה קדושה שרובם לא עשו כלום לאיש ולרובם המוחלט אין מכשירי רפש ותועבה.
רבי ישראל היקר.
הפני מנחם כתב במכתב על המכה את חבירו שאין לצרפו למנין.
אפילו אם רק אחד היה מרביץ, הבעיה היא הגיבוי, ולצערנו לא נשמע כל גינוי ברור למה שהיה ולהיפך...
הערה אחת, החישוב לא צריך להיות כמה מתוך גור הרביצו באלימות, אלא כמה בין גיל 13 לגיל 25 שאלו היו 95% מהפורעים שהסתובבו כאן ברחובות כחיות טרף בשאגות אימה.
וכמה מבין השאר התנגדו למעשיהם וכמה עודדו אותם.

כתבתי לך גם בפרטי, ואני כותב זאת בכאב עצום, אברך כמוך אמור בדרך הטבע לתפוס ולהכיר בבלוף הגדול במוקדם או במאוחר.
בכל אופן אתעניין בכנות, מה הסבירו היום בשטיבלעך על הסתירה בין מצעד המחאה על הליכה לערכאות שנמשך כמה חודשים תוך כדי הסתה פרועה
להיתר הגורף שיצא אמש שאינו עומד בשום תקן לדרישת הרבנים במכתב שהחתמתם אותם עליו ופורסם בעיתונכם [ואתה ידידי העלית אותו כאן: viewtopic.php?p=601276#p601276 ]?
אני לא פה

לא לגור.jpg

לא לגור.jpg

לא לגור.jpg
לכל התוקפים!!!

אתה לא נהגת באלימות?? בזוי ונבזה, מתוך סגנון כתיבתך האלימה כאן ראינו מיד עם מי יש לנו עסק! הסכין שתחובה לך בין השיניים!
אם מתוך חבורה של 12000 איכרים גסים יצאו 500 מרביצים ואין פוצה פה, מה זה מראה על כל החבורה?
חבורת שוטים וטפשים מונהגים בידי עז עיור כמאמר הגמרא.
אני לא פה

whynot כתב: 25 מאי 2022, 00:55 ידוע הפתגם שמה שאדם יכול לעולל לעצמו, אחרים לא יכולים לעולל לו, וכאן אנחנו רואים את זה, כי תחת שהחסידים באו כביכול להגן על כבוד רבם, גרמו את ההיפך הגמור, כי הנני רואה הן בפורום הזה והן בפורומים אחרים (אוצה"ח ולתורה), שעד עכשיו אנשים נזהרו מלדבר ולכתוב נגד האדמו"ר מגור (ואולי קמת רמזו, אבל לא יותר מזה), ועכשיו גרמו חסידי גור המהוללים שהותרה הרצועה, ואנשים כותבים נגד האדמו"ר מגור להדיא.

ניצחתם חסידי גור ניצחתם!

אוי כמה זה נכון!
עוד לא דברנו על שירת מחה תמחה את זכר עמלק על הגר"ש כשבעצם כך הם הסגירו מה הם אומרים על רבם שהוא מאותו זרע... איי איי ייייי 🤣🤣😃
אני לא פה

במאמר המוסגר
זה נראה ש*** הוא גערער (כנראה מהאנוסים, לא כמו קונ וישראל הלוי מכשירי השרץ), ומפריע לו כל המחאות פה, ולכן הוא מנסה להסיח את דעתינו בלפתוח כל הזמן מאמרים שכבר עליהם הכלח,
נתן לא יעזור לך!! לא ננוח ולא נשקוט עד שתפסיקו את הטרור ותחזרו בתשובה!!!

בהצלחה ***
חבקוק
נתן תודה: 142 פעמים
קיבל תודה: 164 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק »

ועכשיו למעשים.
כל מי שאכפת לו על הנעשה, בין חסיד גור שפוי עד לטאי.
לדבר קל מאד, לכתוב השמצות גם.
זה הלינק https://www.matara.pro/nedarimplus/onli ... ad=7002446
תומכים יקרים!

ההוצאות של מערך האבטחה, עורכי הדין, שיפוץ בתי המדרשות ונזקים אחרים מגיעים לכדי מיליוני שקלים הנדרשים מיידית להפעלת תגובה חוקית מדויקת.

נודה על כל עזרה שתוכלו.
פיקוח נפש ממש.

תודה רבה!!!

להשתתפות נחוצה ומהירה,
קונ.
נתן תודה: 203 פעמים
קיבל תודה: 114 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קונ. »

חסוי כתב: 24 מאי 2022, 19:20 מדהים לראות את קונ. שרואה כ"כ הרבה חומר מצמרר נגד הכת אליה הוא משתייך, ולא מרגיש שום אי נעימות ולא רואה שום צורך לענות/להסביר/להצטדק וכדו', אלא רק מנפנף באיומים כאחרון המאפיונרים.
ברוך ה' שיטת ההפחדות פסה מן העולם. הציבור החרדי כולו כבר יודע בדיוק במי מדובר (מהראש עד הזנב) ויודע איך להתנהל בהתאם.
בעזרת ה' עוד נשיר להם בדרכם לכלא למאסר הממושך.
אסביר לך בקצרה, באמת פלא .
אני מכיר טוב את כתבי המשכילים והכופרים יש"ו כנגד החסידים והאדמורי"ם החל מלפני 200 שנה ועד המחקרים של השנים האחרונות והימים האחרונים ממש.
וכן את דברי הגאונים הגדולים והאדירים בפולין אשר יצאו בעלילות שווא כנגד מלאכי אלקים כשנאת עמי ארצות לתלמידי חכמים. ובס"ד יש לי חיסון מהם.
כאשר אני רואה ושומע את דברי רבכם, ועושי דברו ,ומערכת היחצנות הגדולה, וכן את כל המלל שלכם כאן, ושל החברים שלכם באתרי ניאוף כגון שאולזון ,פרום בח"ח, ועוד.
בשבילי זה בדיוק העתק הדבק מהסופרים אפטשו יש"ו פנחס שדה יש"ו או מאותם מתנגדים גאונים בפולין שיצאו נגד קדושי עליון.
קונ.

ואני כבר לא מדבר על אתרי הזנות רלב"ח ועוד שכבר מעל 10 שנים משמיץ בצורה השפלה ביותר, וכנראה זה בחסות שלכם.
נערך לאחרונה על ידי קונ. ב 25 מאי 2022, 08:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
קונ.

מעניין למה יאיר מחק את הכרזה שכתב אותו שונא ישראל העורכת השוואה בין הנאצים לגור.
מיהו יהודי
נתן תודה: 35 פעמים
קיבל תודה: 101 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מיהו יהודי »

לכל התוקפים!!!

זה כבר מתוק מדבש...

להרביץ לאנשים שלא עשו לכם מאומה, אלא רק חברים באותה הקהילה ש(לדבריכם) נותנת גיבוי לאנשים ש(לדבריכם) פגעו בציפור נפשכם = זה מצוין, ואף רב בגור לא יצייץ מילה (ברבים) נגד זה.

אבל למחות באדם שחבר בקהילה שיצאה באופן מאורגן ושיטתי ל"מחאות על פי ההלכה" שבאורח פלא הסתיימו באלימות קשה ומרדף אחרי חפים מפשע ברחובות העיר = זה ממש לא בסדר.
מיהו יהודי
נתן תודה: 35 פעמים
קיבל תודה: 101 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מיהו יהודי »

דוגמא מההסתה הנוראית של אנשי הקבוצה נגד האדמו"ר מגור:

ציטוט מחוברת שחתומה על ידי רבני הפורשים, והופצה בדיוור ישיר לכל חסידי גור, ואף הונחה בבתי הכנסת:

אותו האדם ששמו ... (כאן מופיע שם האדמו"ר הפרטי ללא תואר כלשהו) שונא שנאה פתולוגית את מרן רה"י ורודף אותו שנים ארוכות. דינו כאפיקורוס המובא בשו"ע וכרשעי ישראל.

לפני שאתם מתעצבנים...

הציטוט הנ"ל מדויק במאה אחוז.

אלא שהפוך לחלוטין. הוא הופיע בחוברת שנכתבה ע"י גור, נגד רה"י
אהבת ישראל
קיבל תודה: 15 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אהבת ישראל »

הרב של קוממיות ביחד עם ידידו משכבר הימים (כלשון הכתבה שממנה התמונה נלקחה) המתועב ברלנד
IMG-20220524-WA0099.jpg
אהבת ישראל

התמונה היא מלפני חודשיים שלושה למי שתוהה
אהבת ישראל

לכל חסידי גור שכותבים כאן ולא מתביישים להגן ולהכשיר את הזוועות שכל העולם רואה, אנא מכם שחררו אותנו מלקרוא את דברי ההבל ההזויים שלכם.
תרחמו על עצמכם ועל נשיכם וילדיכם, ותעשו תשובה שלמה.

פשוע מבחיל לקרוא את הדברים הבזויים שלכם!
zeevi
נתן תודה: 1254 פעמים
קיבל תודה: 778 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

ביום ב' בעת המאורעות הקשים, במסגרת סיבוב החיזוק שערך רבינו #ראש_הישיבה שליט"א במוסדותינו הק', הגיע לבקר בישיבה גדולה פני מנחם אך לא רצה להיכנס כדי לא להפריע לסדר שהיה בעיצומו, בעוד בחוץ הזוועות משתוללים.
FormatFactoryPart1.mp4
FormatFactoryPart2.mp4
סמל אישי של משתמש
מתי
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 64 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

כשהכו את מנחם פרוש בזמן ה"לב שמחה" ניגש יפה נפש לפני מנחם שכיהן אז כראש ישיבת פני מנחם וצעק מה זה הדבר הזה שמכים וכו' שאל אותו הפני מנחם "האם זה מפריע לך?" מספר פעמים והמשיך הפני מנחם "לי זה לא מפריע"....
סמל אישי של משתמש
מתי
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 64 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

לכל חסידי הגר"ש שכותבים כאן ולא מתביישים להגן ולהכשיר את הזוועות שכל העולם רואה, אנא מכם שחררו אותנו מלקרוא את דברי ההבל ההזויים שלכם.
תרחמו על עצמכם ועל נשיכם וילדיכם, ותעשו תשובה שלמה.

פשוט מבחיל לקרוא את הדברים הבזויים שלכם!
שלח תגובה