מצווה לפרסם - לעוצמה יהודית אין שום סיכוי לעבור את אחוז החסימה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
אני פה
קיבל תודה: 66 פעמים

Re: מצווה לפרסם - לעוצמה יהודית אין שום סיכוי לעבור את אחוז החסימה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 23:48

אז השאלה מה עדיף במקרה שהוא עקשן טיחו. להביא לו את הקולות האלו מבחוץ או לא מה דעתך?

חוץ מזה שהחשבון שלך מוטעה. 2.5 מתוך 3.25 אומר שיש לו 77 אחוז מהקולות במקרה שאחוז החסימה יהיה 135 אלף קול הוא צריך בדיוק עוד 32 אלף קול.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 11 ספטמבר 2019, 23:55

אני פה כתב:
11 ספטמבר 2019, 23:48
עקשן טיחו.
לתשומת לב ר' אני פה טיכו ולא טיחו ואין בהגדרה מקום למילה נרדפת ל'מאוד' אלא דוגמה למשהו עתיק מאוד
מקור
מקור הביטוי משנת טיכו / מימי טיכו
ד"ר טיכו, רופא העיניים האגדי / זאב ולק

ד"ר טיכו, שעלה לירושלים כציוני בשנת 1912, עסק ברפואת עיניים קרוב ליובל שנים. הוא הקים בית חולים פרטי, וטיפל במהלך השנים בכ-100,000 חולים. בידיו האמונות בצע כ-22,000 ניתוחים ובכך הציל את ראייתם של המונים. בזכותו הצטמצמה מאד מחלת הגרענת, שפגעה תחילה בכל אדם שלישי בעיר.

ד"ר טיכו הפך לשם-דבר בהווי הארץ-ישראלי וסביבו התהלכו הרבה סיפורים. השחקן שייקה אופיר הנציח אותו במערכון "מקרה עין", בו הוא מתאר איך העין של ציונה התקלקלה וכיצד ד"ר טיכו תיקן אותה...

המושג "מימי טיכו" בא לציין משהו ישן נושן. טוענים כי הוא נולד ממעשה שהיה:
ד"ר טיכו קיבל תרומה של הרבה זוגות משקפיים, על-מנת לחלקם לנצרכים. ואמנם כך עשה, אלא שכמה זוגות נשארו אצלו ללא דורש. אחרי שנים רבות נמצאו הזוגות הללו, אך כשביקשו לחלק גם אותם לעניי ירושלים התברר כי הם כבר אינם תקינים כי הם מאד מאד ישנים, עוד מימי טיכו.

בני הזוג טיכו לא זכו לילדים, שינציחו את שמם לאחר מותם, אך מעשיהם הנאצלים למען האנושות הם המנציחים את שמם הטוב לדורות הבאים.

(עפ"י נסים לוי, "פרקים בתולדות הרפואה בארץ-ישראל 1948-179

9", עמ' 142-144. ועוד).
נערך לאחרונה על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א ב 11 ספטמבר 2019, 23:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

א יודעלע
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 15 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 11 ספטמבר 2019, 23:55

יאללה.
בא נביא לו 60 אלף קולות מתנה.
מאיפה בדיוק?
ואיך אפשר לוודא שעוד 60 אלף קולות הולכים להצביע לו?

היתה דרך אחת להביא לו 60 אלף קול, וזה אם נתניהו היה אומר: 'תצביעו עוצמה'
ברגע שזה לא קרה, הוא יביא פחות מ100 אלף.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 11 ספטמבר 2019, 23:58

מרן ראש הממשלה שליט''א כתב:
11 ספטמבר 2019, 23:55
אני פה כתב:
11 ספטמבר 2019, 23:48
עקשן טיחו.
לתשומת לב ר' אני פה טיכו ולא טיחו ואין בהגדרה מקום למילה נרדפת ל'מאוד' אלא דוגמה למשהו עתיק מאוד
מקור
מקור הביטוי משנת טיכו / מימי טיכו
ד"ר טיכו, רופא העיניים האגדי / זאב ולק

ד"ר טיכו, שעלה לירושלים כציוני בשנת 1912, עסק ברפואת עיניים קרוב ליובל שנים. הוא הקים בית חולים פרטי, וטיפל במהלך השנים בכ-100,000 חולים. בידיו האמונות בצע כ-22,000 ניתוחים ובכך הציל את ראייתם של המונים. בזכותו הצטמצמה מאד מחלת הגרענת, שפגעה תחילה בכל אדם שלישי בעיר.

ד"ר טיכו הפך לשם-דבר בהווי הארץ-ישראלי וסביבו התהלכו הרבה סיפורים. השחקן שייקה אופיר הנציח אותו במערכון "מקרה עין", בו הוא מתאר איך העין של ציונה התקלקלה וכיצד ד"ר טיכו תיקן אותה...

המושג "מימי טיכו" בא לציין משהו ישן נושן. טוענים כי הוא נולד ממעשה שהיה:
ד"ר טיכו קיבל תרומה של הרבה זוגות משקפיים, על-מנת לחלקם לנצרכים. ואמנם כך עשה, אלא שכמה זוגות נשארו אצלו ללא דורש. אחרי שנים רבות נמצאו הזוגות הללו, אך כשביקשו לחלק גם אותם לעניי ירושלים התברר כי הם כבר אינם תקינים כי הם מאד מאד ישנים, עוד מימי טיכו.

בני הזוג טיכו לא זכו לילדים, שינציחו את שמם לאחר מותם, אך מעשיהם הנאצלים למען האנושות הם המנציחים את שמם הטוב לדורות הבאים.

(עפ"י נסים לוי, "פרקים בתולדות הרפואה בארץ-ישראל 1948-179

9", עמ' 142-144. ועוד).
נראה לך שבן גביר יודע דקדוק, אפילו חשבון הוא לא יודע...

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 12 ספטמבר 2019, 00:01

אני רואה שאני צריך להקדיש זמן ולכתוב אחת ולתמיד פוסט מדויק של הקולות של עוצמה.
אחרי זה כל הטענות יסתתמו
ואני לא אצטרך שוב ושוב להסביר את עצמי.

בקצרה:
א. מעגל הקולות שלו כולל חב"ד שווה 80-85 אלף קול.
ב. עוצמה זו מפלגה ששנואה במעגל הציונות הדתית הרחבה יותר.
ג. בגדול, אין לעוצמה מהיכן להביא קהלים חדשים.
ד. גם אם כן, היא לא עשתה זאת עד כה. היא לא פונה לשום קהל יעד חדש.

מסקנה סופית:
כל הקמפיין של עוצמה נועד להחזיק את הקהל שלו שיצביעו לעוצמה. אילולי הקמפיין שלו, חצי מהמצביעים היו בורחים ממנו, ובפעם הבאה הוא היה נעלם.(כי גם להם יש שכל בראש, והם לא רוצים לזרוק קולות לפח. אבל עכשיו מפמפמים להם שרק דוחפים עוד קצת והם בפנים, אז הם דוחפים את עצמם עוד קצת, אבל לא מביאים שום קהל חדש.)

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 12 ספטמבר 2019, 00:57

איך בן גביר ומרזל יוכלו להסתכל למתנחלים בחברון בעיניים אם בגללו גנץ יבחר, וכבר היום אמר שהוא ישאיר רק את גושי ההתנחלויות? לא למדו לקח מממשלת רבין? גאווה גאווה גאווה.

יעקב עקיבא
נתן תודה: 38 פעמים
קיבל תודה: 14 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 12 ספטמבר 2019, 03:07

הוא יאשים את בליכוד.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 12 ספטמבר 2019, 08:35

20190912000433.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 12 ספטמבר 2019, 08:55

עו"ד איתמר בן גביר: לפני כשבועיים פנו אליי מהליכוד והציעו לי לבדוק בסקר כמה אנו שווים, אם נעבור, הליכוד יתמוך בנו. אני סירבתי.
הם הלכו למכון של קמיל פוקס, בסקר עלה שעוצמה יהודית עוברת את אחוז החסימה. הסקר נמצא על שולחנו של ראש הממשלה.
אני ציפיתי שראש הממשלה יתמוך. יכול להיות שיש אנשים בלשכתו שזנחו את ההחלטה להקים ממשלת ימין. רה"מ הוא אדם מאוד חכם, אני מעריך אותו.
מתחת לשולחן יש הרבה מגעים, בעבר הוא הכניס את ציפי לבני.
מי שתוקף את עוצמה יהודית, וויתר על אופציית ממשלת ימין.
גם הסקרים הפנימיים של נתניהו, מעידים שעוצמה עוברת את אחוז החסימה ואף נמצאת במגמת עלייה.
אני לא מתכוון לתקוף את ראש הממשלה. אני מעריך אותו. ובודאי שאמליץ עליו לנשיא.
ראש הממשלה יודע שאצלי הימין יהיה ימין. לא אותו הימין שרק יוצא בהצהרות ואז הכל רק דיבורים. מה שאני אומר, אני מתכוון באמת ליישם.
רשת ב' עם אריה גולן
חשפתי הבוקר בראיון לכאן רשת ב': "בכירים בלשכת רה"מ ושרים בליכוד פנו אלי בהצעה לעשות סקר גדול לבדוק כמה אנחנו שווים, ובסקר שמונח כעת על שולחן רה"מ עוצמה יהודית עומדת על ארבעה וחצי מנדטים"

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 12 ספטמבר 2019, 09:54

נתניהו נשאל עכשיו בראיון לרשת ב' על עוצמה ומסרב בתוקף לומר שלא יצביעו אליהם, הוא רק אומר שלימינה יש מספיק מנדטים...

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 12 ספטמבר 2019, 13:47

*נייעס 'כפר חב"ד:* לאור דברי ראש הממשלה מר בנימין נתניהו שמפלגת 'עוצמה יהודית' עוברת את אחוז החסימה בסקרי עומק פנימיים של הליכוד ולאור שמונת הסקרים החיובים שמראים מגמה של 4-5 מנדטים למפלגה, רבני חבד מדברים על חישוב מסלול מחדש לגבי תמיכה במפלגה.
גורם בחב"ד מאשר: לא רצינו לשים את הקולות על קרן הצבי. אבל לאור הסחף האדיר ולאור דבריו של ראש הממשלה בכל פלגי חב'ד עושים חישוב מסלול מחדש.
בסוף עוצמה יהודית היא היחידה שעונה על כל הקריטריונים שהרבי והחסידות עמדו עליהם לאורך כל השנים.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 55 פעמים
קיבל תודה: 21 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 12 ספטמבר 2019, 14:00

נתניהו אמר אתמול הפוך...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

משה 10
נתן תודה: 11 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 » 12 ספטמבר 2019, 14:39

גאליציאנער כתב:
12 ספטמבר 2019, 14:00
נתניהו אמר אתמול הפוך...
כמו כן, נתניהו התייחס בין הדברים גם לסוגיית עוצמה יהודית והציג עמדה שונה מזו שהציג רק אתמול - באשר לסיכוייה לעבור את אחוז החסימה. נתניהו אמר לעיתונאים שהתלוו אליו לטיסה כי "עוצמה עוברת בסקרים של הליכוד".

הדברים הללו מצטרפים לדברים שאמר ראש הממשלה מוקדם יותר הבוקר בתכנית דקל-סגל ב'כאן'. נתניהו נשאל על ידי העיתונאי עמית סגל: "ראש הממשלה, לעוצמה יהודית אתה קורא לא להצביע?". נתניהו השיב לסגל: "אני אגיד לך, זו שאלה מאוד קשה. משום שאנחנו צריכים להביא קודם כל את הקולות לליכוד".

נתניהו קרא שלא להצביע למפלגת 'ימינה': "אני חושב שיש מפלגות שבוודאות עוברות את אחוז החסימה כמו מפלגת סמוטריץ'-שקד, ולכן אם הם יקבלו עוד מנדט או שניים זה לא ישנה כלום". על דבריו אלו שאל סגל: "ומה לגבי עוצמה יהודית"? נתניהו השיב: "שאלה טובה. שאלה טובה. אני אומר הדבר הכי נכון לעשות זה קודם כל להצביע ליכוד", אולם רה"מ נמנע מלהגיד שלא להצביע לעוצמה יהודית.

מדובר בשינוי כיוון מבחינתו של ראש הממשלה, שרק אמש אמר בראיון לערוץ 7 על התמודדותם של מפלגת 'נעם' ו'עוצמה יהודית', ואמר; "יבזבזו לצערי, זורקים את הקולות שלהם לפח, הם יכולים להביא לעליית שלטון השמאל ושלטון השמאל זה באמת שלטון השמאל".

זלמן1
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 12 ספטמבר 2019, 20:39

לדעתי, כשנתניהו מתנגד להצבעה לעוצמה יהודית בטענה שהם לא עוברים את האחוז החסימה, זה מבריח קולות מעוצמה יהודית לחמינה, וזה מה שנתניהו לא רוצה...

משיב.
קיבל תודה: 8 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 12 ספטמבר 2019, 21:36

זלמן1 כתב:
12 ספטמבר 2019, 20:39
לדעתי, כשנתניהו מתנגד להצבעה לעוצמה יהודית בטענה שהם לא עוברים את האחוז החסימה, זה מבריח קולות מעוצמה יהודית לחמינה, וזה מה שנתניהו לא רוצה...
לדעתך נתניהו רוצה לאבד את השלטון! לאן הלך השכל?
הרי אם הוא חושב שעוצמה לא עוברת, אז ודאי עדיף לו שהקולות לא ילכו לאיבוד אלא למפלגה אחרת בימין.
יש סקר שהליכוד עשה, סקר עומק של מספר גדול של נשאלים, וזה שכנע את נתניהו שלא כדאי לשתות קולות של עוצמה.
עוד מנדט לליכוד, ו4 מנדטים פחות לגוש לא שווים את זה.

זלמן1
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 12 ספטמבר 2019, 22:24

משיב. כתב:
12 ספטמבר 2019, 21:36
זלמן1 כתב:
הרי אם הוא חושב שעוצמה לא עוברת, אז ודאי עדיף לו שהקולות לא ילכו לאיבוד אלא למפלגה אחרת בימין.
יש סקר שהליכוד עשה, סקר עומק של מספר גדול של נשאלים, וזה שכנע את נתניהו שלא כדאי לשתות קולות של עוצמה.
פתאום צץ לו כזה סקר???
אתמול הוא תקף אותם שאסור להצביע להם כי הם לא עוברים את אחוז החסימה, ופתאום, אחרי שהוא תקף אותם, צץ לו סקר 'עומק' שהם כן עוברים???

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 12 ספטמבר 2019, 22:31

זלמן1 כתב:
12 ספטמבר 2019, 22:24
משיב. כתב:
זלמן1 כתב:
פתאום צץ לו כזה סקר???
אתמול הוא תקף אותם שאסור להצביע להם כי הם לא עוברים את אחוז החסימה, ופתאום, אחרי שהוא תקף אותם, צץ לו סקר 'עומק' שהם כן עוברים???
זה לא שחור לבן, המצב מאוד מורכב. הם איפה שהוא באמצע, וזה הדילמה האם להגדיל או להקטין. כנראה שעכשיו יותר מסתבר שעוברים.

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 12 ספטמבר 2019, 22:32

ההכרעה כנראה תהיה ביום ראשון, אם ירצו להעביר אותם יהיה קאמפיין מאסיבי של חב"ד בעדם, הפוך מהקו הנוכחי.

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 12 ספטמבר 2019, 22:45

זלמן1 כתב:
משיב. כתב:
זלמן1 כתב:
פתאום צץ לו כזה סקר???
עמית סגל: ביממה האחרונה הציבור חוזה במפגן חריג: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, משנה עמדות בכל התייחסויותיו לרשימת עוצמה יהודית. אחרי שאתמול (רביעי) אמר שכל הצבעה להם כמוה כזריקת הקול לפח, הערב לפני טיסתו לרוסיה הודיע שבסקרים פנימיים המפלגה דווקא עוברת את אחוז החסימה. סקר גדול שנערך בקרב מצביעי ימין צפוי לפתור את ההתלבטות הזו. במקביל - במפלגת כחול לבן רבים עדיין מקווים שיאיר לפיד יוותר על הרוטציה.
אני פה כתב:
12 ספטמבר 2019, 09:54
נתניהו נשאל עכשיו בראיון לרשת ב' על עוצמה ומסרב בתוקף לומר שלא יצביעו אליהם, הוא רק אומר שלימינה יש מספיק מנדטים...

אז אתם יודעים יותר טוב מנתניהו?
עכשיו הוא מגלה את מה שכבר כתבתי: עוצמה יהודית על גבול אחוז החסימה.

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 12 ספטמבר 2019, 22:56

משיב. כתב:
12 ספטמבר 2019, 22:45
זלמן1 כתב:
משיב. כתב:
זלמן1 כתב:
פתאום צץ לו כזה סקר???
עמית סגל: ביממה האחרונה הציבור חוזה במפגן חריג: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, משנה עמדות בכל התייחסויותיו לרשימת עוצמה יהודית. אחרי שאתמול (רביעי) אמר שכל הצבעה להם כמוה כזריקת הקול לפח, הערב לפני טיסתו לרוסיה הודיע שבסקרים פנימיים המפלגה דווקא עוברת את אחוז החסימה. סקר גדול שנערך בקרב מצביעי ימין צפוי לפתור את ההתלבטות הזו. במקביל - במפלגת כחול לבן רבים עדיין מקווים שיאיר לפיד יוותר על הרוטציה.
אני פה כתב:
12 ספטמבר 2019, 09:54

אז אתם יודעים יותר טוב מנתניהו?
עכשיו הוא מגלה את מה שכבר כתבתי: עוצמה יהודית על גבול אחוז החסימה.
כולם פתאום עושים פה חשבונות, אבל אני כבר הוכחתי שוב ושוב שהחישובים שלי הם הנכונים.
עוצמה על גבול אחוז החסימה, ראש הממשלה מבין את זה אבל אין לו יכולת להעביר להם קצת קולות, הוא לא יכול להגיד לתמוך בהם כי זה יכול להעביר כמה מנדטים מהליכוד, עצם זה שהוא מסרב לקרוא לא להצביע להם, זה כבר אמירה לתומכיהם תצביעו להם!
שתיית קולות מעוצמה תפסיד 4 מנדטים לגוש.
משיב. כתב:
11 ספטמבר 2019, 22:29

שמישהו יסביר לי איך אחרי שפייגלין ירד, לא היתה שום התחזקות לימינה.
איפה 2%+ שזה כ90,000 קולות שאמרו בסקרים שיצביעו זהות?
ולאן נעלמים מצביעי ימינה שיורדת בסקרים בכמעט 2 מנדטים מלפני פרישת זהות?
גם הליכוד לא התחזק בסקרים במאומה.

איפה 420,000 שהיו נאמנים למפלגות הימין והצביעו להם גם לאחר שתיית הקולות של ביבי.
לפי הסקרים מצביעי ימינה הם כ 270,000. חסרים 150,000 קולות בימין. היכן הם?

התשובה ברורה: אצל עוצמה יהודית.

נ. ב. אני מנתח את הדברים על פי אמיתותם, לא מתוך אינטרס להשפיע.
אין בדברים כדי לקרוא למצביעי ג' ושס להצביע להם. אנחנו מצביעים כהוראת גדולי התורה.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 12 ספטמבר 2019, 23:23

ואתה מצביע להם?

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 10 פעמים
קיבל תודה: 35 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 12 ספטמבר 2019, 23:25

לדעתי הסיפור הוא כזה.

רבים בציונות הדתית, החרד"לים אבל לא רק, לא מרגישים בנוח עם העובדה ששקד, אישה, חילונייה, נמצאת במקום הראשון. הם חשים שמדובר בליכוד ב', לא במפד"ל. לא רק מבחינה ערכית, רוחנית - אלא גם מבחינת ציבור כציוני-דתי. הם צובטים את עצמם ושואלים: מה? ברשימה שלנו, הציבו בראש מישהו שלא משלנו. ועוד כזו שהשליכה אותנו לכלבים ופתחה מפלגה כשלא אכפת לה שנתרסק?
תצרפו לכך את העובדה שכולם יודעים שמדובר במקפצה לליכוד, ותו לא מידי.

ולכן רבים רבים בציונות הדתית מחפשים בית.

חלקם מוצאים אותו ביהודות התורה וזה ההסבר למטה שנפתח בציונות הדתית.
חלקם מצביעים ש"ס.
והחלק הארי לדעתי - פשוט מצביע לעוצמה יהודית. לא בגלל שהם צדיקים אלא בגלל שזה יותר קרוב להשקפת עולם מבחינה ערכית-דתית-ציונית-רוחנית.

זו גם התשובה לשאלה המטרידה, איך פתאום יביאו לבד 130 אלף קול, כשבבחירות הקודמות יחד עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי היה רק 170 אלף קול בערך. כן, רבים מאלו שהצביעו לבית היהודי ולאיחוד הלאומי בבחירות הקודמות - לא מצביעים הפעם לימינה, אלא לעוצמה!!!

וזה פשר הסקרים המקרבים את עוצמה לאחוז החסימה.
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

שמעיה

נושא שלא נקרא על ידי שמעיה » 12 ספטמבר 2019, 23:29

ביטחון כתב:
12 ספטמבר 2019, 23:25
לדעתי הסיפור הוא כזה.

רבים בציונות הדתית, החרד"לים אבל לא רק, לא מרגישים בנוח עם העובדה ששקד, אישה, חילונייה, נמצאת במקום הראשון. הם חשים שמדובר בליכוד ב', לא במפד"ל. לא רק מבחינה ערכית, רוחנית - אלא גם מבחינת ציבור כציוני-דתי. הם צובטים את עצמם ושואלים: מה? ברשימה שלנו, הציבו בראש מישהו שלא משלנו. ועוד כזו שהשליכה אותנו לכלבים ופתחה מפלגה כשלא אכפת לה שנתרסק?

חלקם מצביעים ש"ס.
והחלק הארי לדעתי - פשוט מצביע לעוצמה יהודית. לא בגלל שהם צדיקים אלא בגלל שזה יותר קרוב להשקפת עולם מבחינה ערכית-דתית-ציונית-רוחנית.

זו גם התשובה לשאלה המטרידה, איך פתאום יביאו לבד 130 אלף קול, כשבבחירות הקודמות יחד עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי היה רק 170 אלף קול בערך. כן, רבים מאלו שהצביעו לבית היהודי ולאיחוד הלאומי בבחירות הקודמות - לא מצביעים הפעם לימינה, אלא לעוצמה!!!

למה בתשע"ה לא היה להם בעיה עם אשה בראש המפלגה?

סמל אישי של משתמש
חכם מכל אדם

נושא שלא נקרא על ידי חכם מכל אדם » 12 ספטמבר 2019, 23:32

שמעיה כתב:
12 ספטמבר 2019, 23:29
ביטחון כתב:
לדעתי הסיפור הוא כזה.

חלקם מצביעים ש"ס.

למה בתשע"ה לא היה להם בעיה עם אשה בראש המפלגה?
איזו אשה היתה בתשע"ה ? בראשות איזו מפלגה??
על שלושה דברים העולם עומד
על כסף על געלט ועל money

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 12 ספטמבר 2019, 23:34

אני פה כתב:
12 ספטמבר 2019, 23:23
ואתה מצביע להם?
בדרך לקלפי אני שוכח 21 אותיות, ונזכר בהם רק בדרך חזור.
האות היחידה שאני זוכר היא האות שעליה נאמר שמושיטה ידה לגמול דלים.
מ"ט פשוטה כרעיה דגימ"ל לגבי דל"ת שכן דרכו של גומל חסדים לרוץ אחר דלים...(שבת קד.)

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 17 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 12 ספטמבר 2019, 23:44

הזיגזג של נתניהו שמעורר את זעמן של המפלגות החרדיות
חמישה ימים לפני הבחירות - בהם הוא נלחם על עתידו, ראש הממשלה בנימין נתניהו מצליח לעורר את זעם החרדים ומפלגת 'ימינה', בכך שזגזג בתוך שעות בקו שהוא נוקט באשר לסיכויה של 'עוצמה יהודית' להיכנס לכנסת
פוליטי12.9.2019 | 22:52

חיים צח, לע"מ
בתוך פחות מ-24 שעות משנה ראש הממשלה ויושב ראש 'הליכוד' בנימין נתניהו, את עמדת 'הליכוד' בכל הנוגע לסיכויים של 'עוצמה יהודית' לעבור את אחוז החסימה, כאשר במפלגות החרדיות מבקרים את התנהלותו של נתניהו וטוענים כי הוא פוגע בגוש הימין.

בראיון שהעניק אתמול (רביעי) ל'ערוץ 7', טען נתניהו כי המצביעים ל'עוצמה יהודית' מבזבזים קולות באומרו, "יבזבזו לצערי, זורקים את הקולות שלהם לפח, הם יכולים להביא לעליית שלטון השמאל ושלטון השמאל זה באמת שלטון השמאל".

"הייתי אומר", הוסיף נתניהו, "ממשלת שמאל - ערבים מעולם לא הייתה יותר קרובה, קודם כל כי הם עשו ברית והם אומרים באופן גלוי. איימו עודה אומר: אנחנו נמליץ על גנץ וגנץ אומר אין לי בעיה שיהיה שר מהמפלגות הערביות".

אלא שהבוקר (חמישי) קודם עלייתו למטוס לביקור בזק ברוסיה אמר נתניהו כי "מי שמתלבט איך להצביע בין מפלגה כזו או אחרת, בין 'עוצמה' ל'ליכוד' שיצביע ליכוד, אם אתם רוצים להיות בטוחים הצביעו ליכוד", במענה לשאלת 'בחדרי חרדים' האם גם מי שמתלבט בין ש"ס לליכוד שיצביע ליכוד השיב נתניהו, "אני לא מתערב ונותן כיוון מדויק, איני יכול לעשות זאת - אני אומר לכם מי שעובר בוודאות זה שקד וסמוטריץ', תביאו לנו את המנדטים העודפים הללו בגלל שאנחנו צריכים את זה", כשהוא מוסיף ומזגזג באומרו, "בסקרים שלנו עוצמה עוברת את רף אחוז החסימה".

בעקבות דבריו היום, טענו בסיעות החרדיות וביתר סיעות הימין כי "נתניהו פוגע בגוש הימין" בהסבירם כי ברגע שראש הממשלה אומר כי 'עוצמה יהודית' עוברת את אחוז החסימה, הוא גורם למתלבטים להצביע לה ושורף יותר קולות, כשהם מעריכים כי 'עוצמה יהודית' תשרוף כ-100 אלף קולות במקום 30 אלף, באם היה ממשיך באותו קו כי מצביעי 'עוצמה יהודית' זורקים את קולם לפח.

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 13 ספטמבר 2019, 00:24

ביטחון כתב:
לדעתי הסיפור הוא כזה.

חלקם מצביעים ש"ס.

איחוד מפלגות הימין הביאו 158 אלף קול.
אתה באמת מאמין שחוץ מ18 אלף קול שהולכים עכשיו לימינה, כולם 'בן גביר'?

א יודעלע

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע » 13 ספטמבר 2019, 00:26

משיב,
אני מקווה מאוד שביום רביעי לא תוכל לאמר 'ידי לא שפכו את הדם הזה'
אחרי שאתה מעודד להצביע עוצמה

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 13 ספטמבר 2019, 01:20

2 אקדחים, אחד טעון ואחד לא - מוצמדים לך לראש, ואתה חייב ללחוץ על ההדק של אחד מהם אחרת יורים בך. אתה לא יודע מה טעון ומה לא. עליך לנחש ולבחור אחד.

זה המצב שבן גביר הכניס אליו את נתניהו ואת כל הימין.
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 13 ספטמבר 2019, 01:36

א יודעלע כתב:
13 ספטמבר 2019, 00:26
משיב,
אני מקווה מאוד שביום רביעי לא תוכל לאמר 'ידי לא שפכו את הדם הזה'
אחרי שאתה מעודד להצביע עוצמה
תפסיקו עם האמוציות, תתחילו להפעיל הגיון.
לא עודדתי אף אחד. אני מנתח את כל המפלגות, בלי חישובים ואינטרסים.
כמו שאמרתי שהליכוד הרבה מעל ה 30. וגם כח"ל מעל 30.
וכמו שאמרתי שאולי עבודה גשר תפתיע ולא תעבור, עוד כשהיתה בסקרים 6 ויותר. היום בחלק מהסקרים 4.

לאחר שהרבה משווים לכוחה בבחירות קודמות, ולא מחשבים עד הסוף. את אי הרצון להצביע לבנט-שקד תומכי הטמאים וכו', את מצביעי זהות שנשארו ללא מפלגה, את מצביעי נעם שעדיין אני מאמין שיפרשו.
אני לוקח בחשבון את כל המשתנים ומחשב נכון.
לא בשביל לשכנע אף אחד.
ותאמין לי אין פה את מי לשכנע. 15 הצופים כאן (אולי הגזמתי) כבר החליטו מזמן.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 13 ספטמבר 2019, 01:52

ראיתי עכשיו באתר של נועם זה באמת מפחיד מה שקורה, בנט במימון הקרן החדשה החדירו במשרד החינוך לימודי תועבה לכל ילד בן 4, והכרה ברפורמים וכו' וכו', אפי' סמוטריץ דיבר שאסור לבייש את הרפורמים, לא ייאמן מה שקורה כאן במדינה, הקרן החדשה משתלטת כאן, משיח דחוף! צריכים להתעורר פן הרפורמים יעוללו כאן מה שעוללו ליהדות ארצות הברית ש90 אחוז נישאים לגויות רח"ל.

סמל אישי של משתמש
4000

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 13 ספטמבר 2019, 02:23

אני פה כתב:
13 ספטמבר 2019, 01:52
ראיתי עכשיו באתר של נועם זה באמת מפחיד מה שקורה, בנט במימון הקרן החדשה החדירו במשרד החינוך לימודי תועבה לכל ילד בן 4, והכרה ברפורמים וכו' וכו', אפי' סמוטריץ דיבר שאסור לבייש את הרפורמים, לא ייאמן מה שקורה כאן במדינה, הקרן החדשה משתלטת כאן, משיח דחוף! צריכים להתעורר פן הרפורמים יעוללו כאן מה שעוללו ליהדות ארצות הברית ש90 אחוז נישאים לגויות רח"ל.
האם aipac גם קשור לקרן החדשה?

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 13 ספטמבר 2019, 02:47

מאחורי הקלעים: כך שינה ראש הממשלה את היחס לעוצמה יהודית

ביוזמת הליכוד, בכירים ביש"ע הזמינו סקר שבו זכתה עוצמה יהודית ב-4.5 מנדטים • נתניהו החליט לשדר מסר כאילו היא עוברת, אולם סקר נוסף יקבע אם תותקף שוב לקראת הישורת האחרונה • במפלגת הימין הגיבו לשינוי: "שמחים שראש הממשלה שינה את עמדתו"

מתי טוכפלד

ראש הממשלה בנימין נתניהו הספיק לשנות את עמדתו כמה פעמים ביחס למפלגת עוצמה יהודית, שהשאלה אם תעבור או לא תעבור את אחוז החסימה עשויה להכריע את הבחירות.

כבר ביום רביעי שעבר הוציאה הליכוד הודעה לפיה הצבעה לעוצמה יהודית תביא לבזבוז קולות של מצביעי ימין. שלשום חזר נתניהו על המסר ובראיונות שהעניק לכלי התקשורת אמר כי עוצמה יהודית לא תעבור את אחוז החסימה ותביא לזריקת קולות לפח. אלא שאתמול נשמע נתניהו אחרת.

בראיון ברשת ב' התחמק נתניהו ממתן תשובה ישירה לשאלה לגבי עוצמה יהודית ואילו כמה שעות אחר כך, בטרם עלייתו למטוס לרוסיה, אמר נתניהו כי בסקרים שהוא רואה עוצמה יהודית עוברת את אחוז החסימה.

גורם המעורה בפרטים אמר כי גורמים בליכוד פנו בשבוע האחרון לראשי עוצמה יהודית והציעו להם לערוך סקר משותף במכון סקרים שלישי, שאינו עובד עבור אחת מהמפלגות, ועל פי הסקר יוחלט האם עוצמה יהודית תישאר במרוץ ותזכה לתמיכת ראש הממשלה בדרך עקיפה, או תפרוש מהמירוץ במידה שיתברר שאינה עוברת. בעוצמה יהודית סירבו להצעה וטענו כי סקר הוא לא תחליף לאידיאולוגיה, ולא יתכן שיהיה בכוחו לקבוע לגבי שאלה כה גורלית.

בליכוד החליטו לערוך סקר באופן חד צדדי, אולם לא עשו זאת באמצעות מכון הסקרים הרגיל אלא פנו לבכירים במועצת יש"ע שיהיו אלה שיזמינו את הסקר, זאת מתוך הערכה כי אנשי עוצמה יהודית יקבלו יותר את דעתם הנחשבת אובייקטיבית יותר. הסקר הוזמן על ידי פרופ' קמיל פוקס. מהתוצאות עלה כי עוצמה יהודית מקבלת 4.5 מנדטים. בשלב הזה החל להתעורר ויכוח בין יועצי נתניהו מה לעשות עם עוצמה יהודית

אחרי שכבר נפלה ההכרעה לנסות להוריד מהם מנדטים כמה שניתן, פנו חברי מועצת יש"ע שהיו בסוד העניינים לאנשי ראש הממשלה וידם תוצאות של בדיקה מיוחדת שערכו, לפיה במידה שאנשי חב"ד יגיעו למסקנה שיש סיכוי שעוצמה יהודית עוברת, עשוי לגדול מאגר המצביעים של המפלגה בכמה עשרות אלפי קולות.

על מנת לבדוק את יציבות המפלגה, בטרם תתחיל "שתיית הקולות" שמתכנן נתניהו ביומיים האחרונים, החליט ראש הממשלה לשנות כיוון ולשדר את המסר כאילו עוצמה יהודית עוברת. בשלב הבא יערך עוד סקר, ככל הנראה הפעם על ידי הליכוד, ובמידה שהמפלגה תהיה יציבה יתכן שיעדיף נתניהו להמשיך לחזק אותה על ידי שידור תחושת ביטחון ביכולתה לעבור. במידה שלא, יחזור ראש הממשלה לתקוף את מפלגת הימין ולבקש ממצביעי הימין לא לבזבז עליהם קולות.

גורמים בעוצמה יהודית אמרו בתגובה כי "אנו שמחים שראש הממשלה שינה את עמדתו והבין כי רק כניסה של עוצמה יהודית לכנסת מצילה את ממשלת הימין. עוצמה יהודית תהיה בכנסת הקרובה ותביא לכך שלראשונה תהיה כאן ממשלת ימין במעשים ולא בדיבורים".

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 13 ספטמבר 2019, 03:27

משיב. כתב:
13 ספטמבר 2019, 02:47

גורם המעורה בפרטים אמר כי גורמים בליכוד פנו בשבוע האחרון לראשי עוצמה יהודית והציעו להם לערוך סקר משותף במכון סקרים שלישי, שאינו עובד עבור אחת מהמפלגות, ועל פי הסקר יוחלט האם עוצמה יהודית תישאר במרוץ ותזכה לתמיכת ראש הממשלה בדרך עקיפה, או תפרוש מהמירוץ במידה שיתברר שאינה עוברת. בעוצמה יהודית סירבו להצעה וטענו כי סקר הוא לא תחליף לאידיאולוגיה, ולא יתכן שיהיה בכוחו לקבוע לגבי שאלה כה גורלית.

גורמים בעוצמה יהודית אמרו בתגובה כי "אנו שמחים שראש הממשלה שינה את עמדתו והבין כי רק כניסה של עוצמה יהודית לכנסת מצילה את ממשלת הימין. עוצמה יהודית תהיה בכנסת הקרובה ותביא לכך שלראשונה תהיה כאן ממשלת ימין במעשים ולא בדיבורים".
חוצפנים! אחרי זה שלא יגיעו לאף אחד אם טענות על איך שהמדינה נראית.
לא איכפת להם שיוקם ממשלת שמאל, "אם אנחנו לא עוברים, שכולם יגררו לתהום איתנו".
אם עד עכשיו האמנתי שיש פה אידיאולוגיה, עכשיו אני רואה שהעיקר זה ה'אני ואני ואני ואפסי עוד'.

מי זה
נתן תודה: 27 פעמים
קיבל תודה: 27 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 13 ספטמבר 2019, 07:51

יוסף בן יוסף כתב:
11 ספטמבר 2019, 22:38
כבר ניסיתי לבדוק אם זהו גלגול נוסף של... :D

אז אולי באמת נשאל את מושקה למי הוא מצביע ונדע לפחות על בטוח שיש מצביע 1 לעוצמה :?:
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 13 ספטמבר 2019, 07:57

משיב. כתב:
11 ספטמבר 2019, 22:41
המציאות הוכיחה שהעוילם גוילם, וברגע האחרון מתלכדים סביב שני הגדולים.

יאיר לפיד 2013?

ברגע הראשון חשבתי שאתה מדבר על ר' חיים וחכם שלום....

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 13 ספטמבר 2019, 07:59

יוסף בן יוסף כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:55
מי זה כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:44
א יודעלע כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:01
אגב, שאלה לחב"דניקים:
במה עוצמה נחשבת מפלגה חרדית?
- אין לה שום רב מורה דרך
- משלבת נשים ברשימה
- מקפידה לשלב גם חילונים ברשימה (יורם שפטל ועוד)

- במידה מסויימת, גם לחב"ד אין כיום מנהיג על [כפי שיש למפלגות החרדיות]
- המגדריות בחבד תמיד היתה אחרת מאשר בציבוד החרדי הקלאסי
- הכיפה של שפטל? נו.
שפטל לא חסר כיפה, אלא מצהיר על עצמו כי איננו מאמין שהעולם נברא על ידי בורא רח"ל, "הוא מקיים מצוות, כי זה חלק מהזהות/לאומיות היהודית", שילך לעזאזל עם המצוות שלו...

זה לא ידעתי
זה באמת בעיה אני לא חושב שיש כזה בנאדם ברביעיות הפותחות של הרבה מפלגות.
ישיב ה' נדחיו

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 13 ספטמבר 2019, 08:47

עו"ד בן גביר לשוומנפלד ואדמקר ב'קול ברמה':
בכירים בליכוד הציעו לי שניגש לסגה"ש פרוש לבקש שיאפשרו לעוצמה יהודית לעשות קמפיין במגזר החרדי כדי להציל את גוש הימין, אמרתי להם שאין סיכוי שהוא יסכים.

מבזקים

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 13 ספטמבר 2019, 15:06

מאמר של רב חב''ד הרב מנחם ברוד: עשר נקודות למצביע המתלבט - (בין עוצמה לשאר המפלגות)

מתלבטים למי להצביע? רגע לפני שאתם משלשלים את הפתק שלכם לקלפי, הרב מנחם ברוד עם עשר נקודות לחסידי חב"ד על הבחירות הגורליות הקרבות ובאות • טור מיוחד
עשר נקודות למצביע המתלבט: טור אישי מאת הרב מנחם ברוד

ידועה דעתו הברורה של הרבי כי ממשלת שמאל היא סכנת פיקוח נפש ממש. וכי מישהו מאיתנו מוכן להמר בעניין של פיקוח נפש, ולגלות בדיעבד שבמו ידיו, באבדן מנדטים יקרים, הקים ממשלת שמאל רח"ל?! לכל הדעות זה הימור מטורף

1. מאוד הייתי רוצה לראות את איתמר בן-גביר בכנסת. הוא רהוט, מתוחכם, חרוץ, מבריק, מתוקשר. בדיוק מה שצריך כנגד שולי השמאל הקיצוני, ההזוי, שחבר לאויבי ישראל.

2. הייתי רוצה לראות את 'עוצמה יהודית' בכנסת כתשובה לפרקליטות ולבג"צ, שפסלו את מועמדותם של יהודים אוהבי ישראל ואישרו תומכי טרור ושונאי ישראל.

3. אנשי 'עוצמה' נפגעו, בצדק, מההתייחסות הלא הוגנת של 'ימינה' כלפיהם. ראוי היה שהללו יגלו קצת יותר אחריות, לנוכח ההכרח לאַחד כוחות למען ארץ ישראל ותורת ישראל.

4. ואחרי שאמרנו כל זאת צריך להיות מציאותיים. הלב מתפתה להיתלות בתקווה שאולי בכל-זאת 'עוצמה' תצליח לחולל את הבלתי-אפשרי, ולהשיג 140,000 קולות, שיעבירו אותה את אחוז החסימה. אבל המוח מניף דגל אדום בוהק. זה לא ריאלי. זה כנראה לא יקרה, עם כל הצער והאכזבה.

5. מתמטיקה פשוטה: בבחירות האחרונות הלכה 'עוצמה' עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי. כל אלה יחד הביאו 5 מנדטים. בנט-שקד הביאו כמעט 4 מנדטים. עכשיו 'ימינה' מקבלת בסקרים 8-9, שזה בעצם חיבור סך הקולות שקיבלו. 'עוצמה' הולכת לבד ופתאום היא יכולה להביא עוד 4 מנדטים?! מאיפה בדיוק?

6. כש'עוצמה' הלכה עם אלי ישי, לפני ארבע שנים, נתנו להם הסקרים 4-5 מנדטים. ברגע האמת זה לא הספיק. בבחירות האחרונות אפילו בנט ושקד, שקיבלו 5-6 בסקרים – נפלו. כנ"ל זהות של פייגלין.

7. שימו לב למהפך התקשורתי. בבחירות הקודמות התקשורת תקפה בשצף קצף את ה'כהניסטים'. עכשיו ראיונות מלטפים, חיבוקים ובדיחות. חזרה בתשובה? ממש לא. התקשורת המגויסת להפלת ממשלת הימין מזהה כאן פוטנציאל להוריד לטמיון 2-3 מנדטים מגוש הימין. לכן היא נותנת ל'עוצמה' רוח גבית, עם סקרים מחמיאים.

8. העיתונאי מתי טוכפלד חשף יוזמות מפורשות ברשתות החברתיות הקוראות לאנשי השמאל להשיב בסקרים כי הם מצביעים 'עוצמה', כדי לגרום אבדן מנדטים לימין. זה מסביר איך צצו פתאום סקרים שבהם 'עוצמה' מקבלת 4 מנדטים.

9. וגם אם יש אולי סיכוי כלשהו – עדיין לכל הדעות זה הימור מטורף. וכי מישהו מאיתנו היה משקיע את כספו בקרן בעלת רמת סיכון כזאת? האם אחרי שראינו בבחירות האחרונות את המשמעות הטראגית של אבדן מנדטים מהימין (אילו 'הימין החדש' הייתה עוברת, לא היינו הולכים שוב לבחירות!) – מותר לנו להמר בדבר כזה? הלוא דעתו הברורה של הרבי היא כי ממשלת שמאל היא סכנת פיקוח נפש ממש. וכי מישהו מאיתנו מוכן להמר בעניין של פיקוח נפש, ולגלות בדיעבד שבמו ידיו הקים ממשלת שמאל רח"ל?

10. למתקשים להצביע למפלגה אחרת יש עצה – סותמים את האף ומצביעים. איננו מצביעים מתוך הזדהות ותחושה שזה 'הבית הפוליטי' שלנו. מצביעים, כי זו הבחירה הנכונה כרגע לחיזוק גוש הימין ולחיזוק הכוחות שיילחמו על קודשי ישראל. לא חייבים לדקדק בציציות ולחפש שלמות שאיננה. הרבי לא הורה לנו להצביע לרשימה המושלמת, אלא למי שהיא "החרדית ביותר". בכל רשימה יש אנשים שאינם כל-כך לרוחנו, אבל יש אחרים שהם יותר לטעמנו. אז תבחרו מבין הרשימות הקיימות, העוברות בוודאות את אחוז החסימה, את זו שבעיניכם היא הטובה ביותר. ואם עדיין אתם מתלבטים, בדיוק בשביל זה יש 'עשה לך רב'. נעשה את שלנו וה' יהיה בעזרנו.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 13 ספטמבר 2019, 15:44

מחקר מקיף על ההצבעה בציונות הדתית, מבוסס על סקר בן 916 נשאלים

הסוקר צוריאל שרון:

אז 96 שעות לבחירות - נגמרו הסקרים ומתחילים הקרבות האמיתיים בין המפלגות בתוך הגושים.

הקרב שאנו חווים במועד ב' הוא אדיר, ויוכרע ממש על הקצוות, מימין ומשמאל. אז החלטנו להשתמש במומחיות החזקה של Direct Polls: פילוח מגזרים ברזולוציה גבוהה.

נתחיל עם הציונות הדתית ובמוצ"ש נמשיך עם ערביי ישראל ועם יוצאי ברית המועצות. מוכנים?

כאמור, ערכנו אמש 3 סקרים גדולים. בקרב הציונות הדתית דגמנו 916 משיבים. לא פחות. הממצאים מרתקים וניתן ללמוד מהם המון על הצפוי לנו בימים הקרובים.

ככלל, הציונות הדתית כוללת בתוכה את הדתיים הלאומיים הקלאסיים (67%) החרדלי"ם (15%), המסורתיים שומרי השבת (5%), הדתיים הליברליים - לייטים בקיצור - (10%), והחרדים המודרניים (3%). הם מייצגים כ- 12 מנדטים פוטנציאליים.

להלן המגמות המרתקות:

- 67% יצביעו ימינה, 12% לליכוד, 16% לעוצמה יהודית, נעם מקבלת 3%, כחול לבן עם פחות מ- 2% (!) לתשומת לב המטה הדתי במפלגה.

- עוצמה יהודית חזקה במעוזים המוכרים שלה, בה מרוכזים תומכיה יותר מעשור: אזור יו"ש, ירושלים וקצת בדרום. בכל שאר הארץ חלקם בציונות הדתית כ- 10% בעיקר בקרב הצעירים. כל אלו ביחד שווים כ- 2 מנדטים בלבד.

- בהנחה שעוצמה יהודית לא חדרה למעוזי ש"ס והליכוד ברמה של 70,000 קולות, היא כנראה לא עוברת את אחוז החסימה. צייצנו על זה רק שלשום.

- קמפיין 'הממשלה החילונית' של כחול לבן בולם מעבר קולות גם של דתיים ליברליים לכחול לבן. כאמור, רק 2% יצביעו להם.

- עוצמת הוודאות (פריכות כפי שקוראים לזה) של בוחרי ימינה כי יצביעו למפלגה הוא 95% - חיסון כמעט מלא מפני כל געוועלד שהוא.

- דווקא בוחרי עוצמה יהודית פחות בטוחים בהצבעה שלהם למפלגה, עם 69%. אפילו תומכי הליכוד בטוחים יותר מתומכי עוצמה עם 85%.

נועם סוגרת את הרשימה עם 60% בטחון בהצבעה בלבד בקרב בוחריה. בזבוז קולות מוחלט בשורה התחתונה.

נפגשים שוב במוצ"ש. שבת שלום.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 13 ספטמבר 2019, 15:49

הנ"ל לא לוקח בחשבון את מצביעי זהות החילוניים שכנראה חלקם עברו לעוצמה, וכן חרדים וחלק מחב"ד שיצביעו לעוצמה. כך שאם עוצמה לא יעברו הם ישרפו למעלה ממאה אלף קול ולא רק שבעים אלף.

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 13 ספטמבר 2019, 17:02

אני פה כתב:
13 ספטמבר 2019, 15:49
הנ"ל לא לוקח בחשבון את מצביעי זהות החילוניים שכנראה חלקם עברו לעוצמה, וכן חרדים וחלק מחב"ד שיצביעו לעוצמה. כך שאם עוצמה לא יעברו הם ישרפו למעלה ממאה אלף קול ולא רק שבעים אלף.
והנ"ל הוא הסוקר של מפלגת ימינה.....

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 13 ספטמבר 2019, 17:06

נתניהו החליט סופית - יקרא לימין לא להצביע לעוצמה יהודית.

מקור: עמית סגל

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 13 ספטמבר 2019, 17:21

נתניהו קרא כעת בשידור חי יחד עם עורך הסקרים שלו לא להצביע עוצמה, לאחר כמה סקרים מקיפים שערכו הגיעו למסקנא שאין להם שום סיכוי לעבור.

השאלה מה יעשו הבוחרים....

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 13 ספטמבר 2019, 17:38

בן גביר: "החלטת נתניהו אומרת כי פניו לממשלת אחדות"

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 14 ספטמבר 2019, 20:32

נעשה סקר בקרב הציונות דתית.
כדי למנוע רמאויות הסקר התחיל בשאלות בענייני דת ומדינה, כמו תח"צ בשבת, נישואין אזרחיים וכן בנושאי לאום, ולפי התשובות קבעו מי שייך לציונות הדתית.
ואח"כ שאלו על אופן ההצבעה. התוצאה הראתה 19% בלבד לעוצמה יהודית שזה כ2 מנדטים.

עדיין הם עומדים על גבול אחוז החסימה כי יש הרבה חרדים, כמו חבד ואחרים. ויש חילונים ימנים, יש הרבה כאלה שמחפשים את הימין הכי קיצוני גם אצל החילונים.

לחץ פנימי חזק בתוך הליכוד הכריע.
הליכודניקים דרשו שידאג לליכוד שעומדים מאחוריו בנאמנות, וכן המו"מ הקואליציוני האחרון שליברמן עם 5 מנדטים קיבל תיק בטחון +תיק קליטה מורחב. כחלון עם 4 מנדטים קיבל אוצר+שיכון. ולא נשאר כמעט שום תיק בכיר לבכירי הליכוד, ומעט מאד תיקים בכלל. לכן הם דורשים ליכוד גדול ושותפים קטנטנים כדי שיוכלו להשאיר תיקים בכלל ותיקים בכירים אצלם.
הם טענו כי ע"י שראש הממשלה יצא בהכרזה שאינם עוברים החילונים שחשבו להצביע עוצמה יצביעו ימינה או ליכוד. החרדים יצביעו לג' או שס ומיעוטם לימינה או ליכוד.
וישאר להם רק הגרעין הקבוע שלהם, שהוא כ70,000.

סמל אישי של משתמש
4000

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 14 ספטמבר 2019, 21:07

משיב. כתב:
14 ספטמבר 2019, 20:32
נעשה סקר בקרב הציונות דתית.
כדי למנוע רמאויות הסקר התחיל בשאלות בענייני דת ומדינה, כמו תח"צ בשבת, נישואין אזרחיים וכן בנושאי לאום, ולפי התשובות קבעו מי שייך לציונות הדתית.
ואח"כ שאלו על אופן ההצבעה. התוצאה הראתה 19% בלבד לעוצמה יהודית שזה כ2 מנדטים.

עדיין הם עומדים על גבול אחוז החסימה כי יש הרבה חרדים, כמו חבד ואחרים. ויש חילונים ימנים, יש הרבה כאלה שמחפשים את הימין הכי קיצוני גם אצל החילונים.

לחץ פנימי חזק בתוך הליכוד הכריע.
הליכודניקים דרשו שידאג לליכוד שעומדים מאחוריו בנאמנות, וכן המו"מ הקואליציוני האחרון שליברמן עם 5 מנדטים קיבל תיק בטחון +תיק קליטה מורחב. כחלון עם 4 מנדטים קיבל אוצר+שיכון. ולא נשאר כמעט שום תיק בכיר לבכירי הליכוד, ומעט מאד תיקים בכלל. לכן הם דורשים ליכוד גדול ושותפים קטנטנים כדי שיוכלו להשאיר תיקים בכלל ותיקים בכירים אצלם.
הם טענו כי ע"י שראש הממשלה יצא בהכרזה שאינם עוברים החילונים שחשבו להצביע עוצמה יצביעו ימינה או ליכוד. החרדים יצביעו לג' או שס ומיעוטם לימינה או ליכוד.
וישאר להם רק הגרעין הקבוע שלהם, שהוא כ70,000.
בשביל התיק הגדול והשר שמענין גם מוכן לאבד את הגוש
הקנאה התאווה ״״והכבוד״״ מוציא את האדם מדעתו!

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 63 פעמים
קיבל תודה: 4 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 15 ספטמבר 2019, 00:26

מי זה כתב:
13 ספטמבר 2019, 07:59
יוסף בן יוסף כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:55
מי זה כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:44
א יודעלע כתב:
11 ספטמבר 2019, 17:01
אגב, שאלה לחב"דניקים:
במה עוצמה נחשבת מפלגה חרדית?
- אין לה שום רב מורה דרך
- משלבת נשים ברשימה
- מקפידה לשלב גם חילונים ברשימה (יורם שפטל ועוד)

- במידה מסויימת, גם לחב"ד אין כיום מנהיג על [כפי שיש למפלגות החרדיות]
- המגדריות בחבד תמיד היתה אחרת מאשר בציבוד החרדי הקלאסי
- הכיפה של שפטל? נו.
שפטל לא חסר כיפה, אלא מצהיר על עצמו כי איננו מאמין שהעולם נברא על ידי בורא רח"ל, "הוא מקיים מצוות, כי זה חלק מהזהות/לאומיות היהודית", שילך לעזאזל עם המצוות שלו...

זה לא ידעתי
זה באמת בעיה אני לא חושב שיש כזה בנאדם ברביעיות הפותחות של הרבה מפלגות.
ישיב ה' נדחיו
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7 ... 7%A0%D7%95

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 15 ספטמבר 2019, 02:36

איך הגיע לכאן שפטל?
דעותיו בקצה הימני.
אבל הוא לא חבר בעוצמה יהודית, לא מועמד מטעמה. וגם לא מצביע להם, לדבריו.

משיב.

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 15 ספטמבר 2019, 02:54

אחרי שטענתי כאן ובצדק שעוצמה על גבול אחוז החסימה, לאחר קריאת נתניהו סביר שסיכויים אבד, והם לא יעברו.
הקריאה של נתניהו לא להצביע להם כי הם לא עוברים תשפיע ככה"נ, אנשים מאמינים לו כי הרי הוא לא רוצה לאבד קולות לגוש.
לכן סביר שהרבה יושפעו מדבריו והם לא יעברו.

הברירה השניה שנתניהו רצה לבחור בה, וכך אכן עשה, שהוא יאמר שהם כן עוברים, וכך באמת יעברו, הרגיזה את כל בכירי ומועמדי הליכוד.
הם טענו שברגע שהציבור מבין שביבי רוצה לעזור להם לעבור, עלול להיות סחף. הרי אי אפשר לתרום להם רק X קולות, ואמירה שתתן להבין שכדאי לעזור לעוצמה לעבור, עלולה להעביר גם 4-5 ח"כים מהליכוד אליהם.

כך לא נותרה לו ברירה אלא לבחור באופציה לשתות להם כמה שיותר קולות, וסביר שהוא יצליח. רבים יאמינו לו שאין להם סיכוי, וככל שיותר יאמינו כך ילכו וירדו ויישארו רק עם הגרעין הקשה שלהם.

שלח תגובה