חקירות ראש הממשלה לשעבר - בנימין נתניהו

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

imeir22
נתן תודה: 25 פעמים
קיבל תודה: 50 פעמים

Re: חקירות ראש הממשלה לשעבר - בנימין נתניהו

נושא שלא נקרא על ידי imeir22 »

כשאתה מנפח לושענורע'ס על מישהו ומוציא אותו חאזע'ר
כשהרכילות מתנפצת, הוא נהפך ל'למדוווני'ק'
שימו לב, גב' קליין 'ניפחה' את משפ' נהנתניהו בשמפניות וסיגרים לרוב והוציאה אותם בלי פרצוף
אלא שאחרי יום אחד של חקירה נגדית צולבת הבלון מתפוצץ
יש אנשים שהרגע הזה של הפיצוץ 'הופך להם את הראש'.
והתוצאה: עליה של 2 מנדטים בסקרים לגוש נתניהו..
ומילה אחת טובה לפרקליטי נתניהו ש'נותנים עבודה' כמו שצריך.
בין הטיפות
נתן תודה: 109 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

ווינסטון צ'רצ'יל כתב: 13 יולי 2022, 22:15 שופרותיו של הביובי עושים לילות כימים כדי להגן על אדונם הנהנתן. כל שעה שהם עסוקים הנאה להם והנאה לעולם...
אדונם נהנתן, זה ללא ספק.
שופרותיו עושים לילות כימים להגן עליו, וודאי ווודאי.
אך כל זה שווה לנו כשהבן אדם יעשה את העבודה, ואם בסופו של דבר הוא יביא את הסחורה ויקים ממשלת ימין ויעשה מה שנדרש ממנו, אז אין לי כל בעיה בזה שהבנ"א גס, נהנתן ומושחת, לא בחרתי בו כדי ליסוע אליו נסיעות ולשמןע לקול קורא שלו, אלא כדי שיביא את המדינה למקום הכי טוב שהוא יכול להביא אותה.
בפרט שכמה שנאמר שתומכיו לא הוגנים, הרי אלו שחתרו לחקירתו ולהפללתו, לא הוגנים פי אלף!
הבעיה תתחיל באם לאחר שהוא יצליח להקים ממשלה, הוא יהפוך לעושה דברם של אלו שדחקו לנפילתו ויעשה ממקום שלטונו את רצונותיו של שונאיו (וכבר היו אתו דברים מעולם) לזה לא אפשרי להסכים ואז צריך להתנגד לו ולהפילו בכל דרך.
וכן, יותר נוח לנו לראות ממשלת שמאל שעושה דברים שאיננו מעוניינים בהם ממשלת ימין שעושה את אותם דברים.
אולי אם הייתי נהפך לשר או ליו"ר וועדת הכספים, הייתי מעוניין בזה למרות האינטרס הציבורי השונה, אבל אני לא, לצערי, וכנראה גם לצערכם... ואני כחלק מהציבור יקשה עלי לראות אותו עושה את הדברים שלפיד היה עושה יותר מהמקורי (לפיד).
יאללה, זה צריך להיות ברור שבאם אז הוא יתחיל לקרוץ לשמאל, להעיף אותו על אתרררררררררררררררררררררררררררררררר.
רק חבל שנציגינו המופלאים אינם גולשים ב"חרדים לדעת" ואינם יודעים את רחשי לב הציבור...
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 537 פעמים
קיבל תודה: 3072 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

אבי וייס: חשיפת הפתק שכתבה הדס קליין למפעיל שלה עידן מלהב 433 וקישור לצילומי 34 חשבוניות
בתגובה להודעה מספר 0

של מגוון אדיר של סוגי משקאות אלכוהוליים עבור פאקר, שהעבירה הדס קליין למפעיל משטרתי שלה
למרות האמור בפתק, שיש מלאי של בקבוקים ב-2 דירות של פאקר בקיסריה ובתל אביב, לא ידוע שהמשטרה הוציאה צו חיפוש לדירות הללו.

כ"כ, המשטרה והפרקליטות לא עשו שום פעילות חקירתית יזומה כדי להוכיח, שהבקבוקים אכן הגיעו בסופו של דבר למשפחת נתניהו, אם בכלל....

יתכן, והם נמצאים שם עד היום אלא אם העובדים או אנשים אחרים - שתו אותם...

ד. קישור לצילומי 34 חשבוניות (דוגמא אחת כאן למטה), של מגוון אדיר של סוגי משקאות אלכוהוליים עבור פאקר, שהעבירה הדס קליין למפעיל משטרתי שלה נמצא - כאן.

אין בכך שום רמז, שאכן המשקאות הגיעו למשפחת נתניהו, מה גם שיש שם סוגי משקאות מאוד מגוונים ולאו דווקא שמפניות...

כ"כ, כל החשבוניות אינן מקוריות, אלא העתקים משוחזרים ולא ברורה הסיבה מדוע המקור לא הוצג.

כ"כ, לא הוצגו תעודות המשלוח למוצרים הללו, שהם מאוד יקרים ואין שום אפשרות מבחינה מעשית, שהם יצאו מבעל העסק - ללא תעודות משלוח.

כ"כ, רואים, שבכל ראש דף במסמכים יש סימון של פקס נכנס. כלומר, כל החשבוניות התקבלו בפקס יותר משנה וחצי ומעלה ממועד ההפקה של החשבוניות המקוריות, ולא ברור כיצד המשטרה והפרקליטות הסכימו לקבל העתקים מאוחרים בפקס ולא את החשבוניות המקוריות מזמן אמת ואת תעודות המשלוח.

נראה, שהמטרה של העברת החשבוניות הייתה לנסות "להלביש" אותן על משפחת נתניהו ללא כל ראיות, וסביר להניח, ששפע המשקאות המגוונים הללו, כלל לא הגיעו למשפחת נתניהו אי פעם. מהחשבוניות ניכר, שהשמפניות הן במיעוט וכאמור, אין בכך שום ודאות או ראיה, שהן נשלחו או הגיעו אי פעם למשפחת נתניהו.

קישור ל 34 חשבוניות https://drive.google.com/file/d/1fglzVX ... XODle/view
עקיב'לה
נתן תודה: 107 פעמים
קיבל תודה: 640 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

שמח שם בחקירה הנגדית
סמל אישי של משתמש
אני פה

לכידה.JPG
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
חיים בוימל
נתן תודה: 157 פעמים
קיבל תודה: 52 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חיים בוימל »

עקיב'לה כתב: 18 יולי 2022, 13:27 שמח שם בחקירה הנגדית
אפשר לפרט?
עקיב'לה

העו"ד חדד מוכיח שהעדה משקרת.
ר' אני פה האם יש את תמלילי החקירה?
סמל אישי של משתמש
אני פה

לכידה.JPG
סמל אישי של משתמש
אני פה

חדד: אראה לך, לא עכשיו, יש פגרה, ויש פרוטוקול
חדד: מספר על קופסאות אוכל
חדד מקריא חקירת אפי אזולאי אב הבית
"היה שאריות אוכל ושניים שלושה בקבוקים..."
קליין: אני אשאל שאלה
חדד: אראה לך גרסאות שלך
קליין: אפי היה מקבל אותם בשתיים בלילה? היה גר בבית בבלפור? זה השעות שהיו עוזבים אצלנו

קליין: אני לא זוכרת 2-3 בקבוקים
בר-עם: מנסה להבין מאיפה היבטחון המוצק
קליין: הבגאז' פתוח, שם ארגזים
בר-עם: כמה פעמים ראית?
קליין: בכל ארוחה. לא עומדת על הדברים שיוצאים מקסיריה, לא יודעת להגיד, כשאני רואה בגאז אוטו נפתח, אני לא ראיתי 3 בקבוקים

חדד: אראה גרסאות שלך, זכרון מתעצב
סמל אישי של משתמש
אני פה

גיא לוי מבית המשפט
בין הטיפות

אני פה כתב: 18 יולי 2022, 14:43 חדד: אראה לך, לא עכשיו, יש פגרה, ויש פרוטוקול
חדד: מספר על קופסאות אוכל
חדד מקריא חקירת אפי אזולאי אב הבית
"היה שאריות אוכל ושניים שלושה בקבוקים..."
קליין: אני אשאל שאלה
חדד: אראה לך גרסאות שלך
קליין: אפי היה מקבל אותם בשתיים בלילה? היה גר בבית בבלפור? זה השעות שהיו עוזבים אצלנו

קליין: אני לא זוכרת 2-3 בקבוקים
בר-עם: מנסה להבין מאיפה היבטחון המוצק
קליין: הבגאז' פתוח, שם ארגזים
בר-עם: כמה פעמים ראית?
קליין: בכל ארוחה. לא עומדת על הדברים שיוצאים מקסיריה, לא יודעת להגיד, כשאני רואה בגאז אוטו נפתח, אני לא ראיתי 3 בקבוקים

חדד: אראה גרסאות שלך, זכרון מתעצב
מי שהבין, שיצביע!
בין הטיפות

אני לא מבין מה גרם לו לספור את הפעמים שהוא נסע לקיסריה במשך 6 שנים. איזה אדם זוכר כמה פעמים בשש השנים האחרונות הוא הלך לבקר את חברו?
אא"כ הם ידעו שמתבשל כאן משהו וספרו עם האצבעות שיוכלו להעיד ע"כ בביהמ"ש.
מי יכול להסביר לקשה הבנה כמוני את הדברים?
סמל אישי של משתמש
אני פה

קליין: מחולקת הוצאות פרטיות, לימסול...
חדד: מילצ'ן אמר תורם מיליונים רבים, אומר שההוצאה על שמפניות וסיגרים לא היתה משמעותית, הוסיף שלא היו תלונות מצד בני הזוג נתניהו. חקירה 27.2
חדד מקריא חקירה:
- אני עוסק בהחלטות של מאות מיליוני דולרים, אני לא יודע למה
-היה פעם שכעסו?
-לא
-למה היה חסר
-לא

קליין: יש עוד משפט שלו למטה
חדד: מה זה חשוב... פעם אחת... מה שרלוונטי אומר שבני הזוג לא כעסו למה לא הבאת מספיק,] אומר אף פעם לא, למה היה חסר, לא, זה מה שמילצ'ן עולה
קליין: כשהוא יעלה, תשאל אותו
חדד: תאשרי לי, שאת רוב השיחות עם בני הזוג נתניהו, לא היית בחדר, נכון, אמרת שהיה מתקשר ישירות לבית, את לא על הקו
קליין: אז הוא ממציא לי סיפורים אחרים?
קליין: אם ארנון ממציא לי ושרה לא מתעצבנת? הרמתי טלפון לגיל שפר, עשיתי פעולה בעניין הזה

חדד: גיל שפר עד תביעה

חדד: אומר מילצ'ן בחקירה לא פעם, שמר נתניהו לא מבקש ממנו סיגרים ושיוזמת הסיגרים היתה שלו
-ביקש ממך?
-לא
-לא ביקש?
-הייתי אומר לו, ביבי אני מביא לך סיגר

חדד:...
גילדין: נאלץ לחקור בחקירה חוזרת כי זו הצגה חלקית
חדד: המציאות אותה מציאות

(פרשנות: מילצ'ן אמר דברים שונים בכמה חקירות) - (פרשנות בר לב. הסנדק)

חדד: לא שמעת שביקש, למעט החבק
קליין: אמר לי דברים שונים ושדומיניקנים לא טובים... אומרת מה יודעת לפי זה קניתי, לא ידעתי מה זה אופן איגל, ארנון היה מפנה לי דברים
חדד: מילצ'ן, אותו צריך לשאול
קליין: שאל
חדד: היה נשאל אם היה מפסיק את הענקת הסיגרים אם נתניהו לא היה רה"מ והשיב בשלילה

חדד מקריא. נושאים שמילצ'ן יכול להעיד עליהם
קליין: תשאל אותו
חדד: שיערת השערות
קליין: לא שיערתי, אמרתי איזה ריקושטים הייתי חוטפת. המחשבות שלו מה היה עושה, של ארנון
חדד: המחשבות, יחסים טובים
קליין: והיה פסק זמן

חדד: אמרת 2006
גילדין...
קליין: 2007 כבר עבדתי
חדד: גילדין אמר 2007-2008
חדד: 2006-2007 נתניהו לא ר"מ
חדד: יודעת על איזה נושאים היו מדברים? יודעת היסטוריה?
קליין: בטח, היה עומד ולוקח מהספריה ספרים, אהב סדרות היסטוריות

חדד: היו מדברים תולדות העם היהודי
קליין: בטח, בסדר גמור, לא סתרתי את זה
חדד: אם מישהו טוען שלגבי הסיגרים לא היו בקשות, היו מוכנים מראש, כשמילצ'ן מארח, נוסע, רק לגבי שמפניות בקשות, אם מישהו אומר?
קליין: לא מדייק, אם מישהו אומר לנסוע למשרד רה"מ, זה היה התנדבות של ארנון?

חדד: נשאיר רגע את האירוע הזה... הפרטים חשובים, הכלל חשוב, להוציא את האירוע הזה שנדבר בו, מי דיבר עם מי, מה את זוכרת, לא כי שיקרת, לא וזכרת, יש לך הודעות שלך במשטרה?
קליין: לא, מאיפה יהיו לי
חדד: לא קוראת אותם בחקירה
קליין: בקושי אומרת שלום, הזהרתם אותי

חדד: לגבי סיגרתם היו מוכנים מראש מילצ'ן רצה להביא, לגבי שמפניה היו בקשות, אם מישהו אומר את זה, משקר?
קליין: אירוע חבק, אירוע קובה, הפך ל...
חדד: להוציא קובה, ירושלים,
קליין: להוציא למה 45 ולא 56, ארנון מתקשר אלי מהחדר ליד
חדד: להוציא 4 אירועים אלה, יש 5? להוציא את זה זה נכון?

קליין: זה ארנון אומר לי. ארנון אומר לי תרכשו. אני לא יודעת מאיםה הגיע. להוציא שני פעמים רצועת שעון, פעם נוספת בית בקיסריה
-לא הבאת
קליין: לא הבאתי אמרתי שאין לי, קיסריה שבאתי לדבר על המכרז הנמוך ונתן רקיעה עם היד, אז הוצאתי, דיבר איתי אז כבר 6 אירועים

קליין: אני יודעת כשהיה שמפניה היו סיגרים. לא תמיד, זה אתה אומר, לא תמיד.
חדד: אם מישהו אומר שמשלוח לא 2-3 ארגזים, אלא 2-3 בקבוקים ולעיתים רחוקות...
קליין: לי לא מסתדר, קופסאות סגורות, גם 3 וגם שניים
חדד: בטוחה בזה
קליין: כן

חדד: נתחיל בעניין שעוסק בסיגרים - נראה מה אומר יונתן, הוא אומר שלא היו בקשות, אראה לך
27.12.17
מספר שסיגרים הוכנו מראש אוטומטית
קליין: יונתן לא יקבל דרישות ממישהו, רק מאיתנו
חדד: מספר הקופסא חיכתה מראש, בלי בקשה מראש של נתניהו

קליין: ברור שחיכתה, מכבדים את האורח, אם יגיע ישראל, מגיע פותח, לכן מחכה קופסא, מאפרה, קוצץ, אומרת לך התנהגות...
חדד: לגבי..
גילדין: לא פעם כל פעם שאומר שהתמונה חלקית
חדד: אומר יונתן חסון, מרבית הפעמים שנסעתם שמפניה
חדד: אומר גם, שואלים אותו, שמפניות למי
"גברת נתניהו, מינימום 3 מקסימום 12 בקבוקים"
חדד: יש מי שנתן גרסה ש- 12 בקבוקים לעיתים רחוקות, ולרוב 6 בקבוקים. אם מישהו אמר, נכון?
קליין: לא. יש בית מאובטח. בוטקה. שואלים. כבר העדתי שבבגאז', יונתן לא היה נוסע עם 3 בקבוקים עד ירושלים
סמל אישי של משתמש
אני פה

בין הטיפות כתב: 18 יולי 2022, 15:19 אני לא מבין מה גרם לו לספור את הפעמים שהוא נסע לקיסריה במשך 6 שנים. איזה אדם זוכר כמה פעמים בשש השנים האחרונות הוא הלך לבקר את חברו?
אא"כ הם ידעו שמתבשל כאן משהו וספרו עם האצבעות שיוכלו להעיד ע"כ בביהמ"ש.
מי יכול להסביר לקשה הבנה כמוני את הדברים?
אולי לפי המשכורת כנהג.
בין הטיפות

אני פה כתב: 18 יולי 2022, 15:23 קליין: מחולקת הוצאות פרטיות, לימסול...
חדד: מילצ'ן אמר תורם מיליונים רבים, אומר שההוצאה על שמפניות וסיגרים לא היתה משמעותית, הוסיף שלא היו תלונות מצד בני הזוג נתניהו. חקירה 27.2
חדד מקריא חקירה:
- קוצר למניעת הכפילות
רק אני הטמבל שלא מבין כלום? את הקודמים הבנתי, וכאן, כלום לא!
לולב הגזול
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 131 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי לולב הגזול »

נו גם אני אתך בצרה אבל האמת שגם את הקודמים לא קראתי את הכל כי זה היה ארוך מאד מאד ואני לא יודע למי יש זמן וכח וסבלנות לקרוא כל כך הרבה מלל אבל פה ושם קצת קראתי והיה אפשר להבין והפעם באמת שום דבר לא מובן!! אולי זה בגלל שמי שכתב את זה שתה קצת שמפניות בשביל להכנס לאווירה!!
סמל אישי של משתמש
אני פה

כנראה המצב שלהם חמור

פרשת הטרדת עד המדינה שלמה פילבר: יועצי ראש האופוזיציה נתניהו יחקרו בקרוב שוב באזהרה במשטרה
עקיב'לה

של מי המצב חמור
סמל אישי של משתמש
אני פה

של הפקליטות.
zeevi
נתן תודה: 1366 פעמים
קיבל תודה: 819 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

עו"ד עמית חדד, ראש צוות ההגנה של בנימין נתניהו בתיק 1,000 (תיק המתנות), המשיך היום (שני) לחקור את העדה המרכזית הדס קליין, העוזרת האישית של אנשי העסקים ארנון מילצ'ן וג'יימס פאקר, במסגרת החקירה הנגדית בבית המשפט המחוזי בירושלים. היום השלישי של החקירה הנגדית החל בשעות הבוקר ונמשך עד לשעות אחה"צ, כשבמהלכן ניסה עו"ד חדד לערער את אמינות עדותה של קליין הן לגבי המניע לשליחת המתנות ובעיקר לגבי היקף המתנות שקיבל נתניהו ממילצ'ן ופאקר, שלפי חדד נמוך בהרבה מהסכומים שציינה קליין ושמופיעים בכתב האישום.

כבר בשעה הראשונה של החקירה הנגדית, הרוחות באולם בית המשפט סערו לאחר שעו"ד חדד חשף כי העדה המרכזית קליין לקחה מסמכים מאנשי העסקים מילצ'ן ופאקר והעבירה אותם לחוקרי המשטרה בחניון חשוך ברעננה וזאת, ללא שגילתה לבעלי המסמכים את הסיבה האמיתית ללקיחתם. "אף פעם לא שאלת את. עצמך למה את מעבירה פעם אחר פעם מסמכים מרכב לרכב, בחניון ברעננה ללא צו ולא בתחנת המשטרה? לא עבר לך בראש?", שאל חדד לקליין וביקש לפסול את המסמכים בנימוק שהושגו במרמה ואינם יכולים לשמש כראייה. "משטרת ישראל לא רשאית להפעיל אדם אחר, להציג מצג שווא ולהשיג ככה מסמכים", אמר. "יש דרך לעשות דברים - צו חיפוש". קליין, מצדה, העידה שכל המסמכים אושרו על ידי עורך דינה.

החקירה הנגדית גילתה לא מעט סדקים באמינות עדותה של קליין. אחד הטיעונים המרכזיים של עו"ד חדד היה שמילצ'ן חילק סיגריות ושמפניות לכל האורחים בביתו, ולא רק לנתניהו. עובדה שקליין לא טרחה לציין בחקירתה. כך גם הזכיר חדד ביקור של מילצ'ן ופאקר בבית הנשיא לשעבר שמעון פרס ב-2013, ושאל את קליין מדוע לא סיפרה בעדות הראשית על כך שהם הגיעו לביקור עם עשרות בקבוקי שמפניות. היא השיבה כי היא "לא מכירה דבר כזה", אך חדד המשיך לחשוף מקרים דומים בהם מילצ'ן ופאקר חילקו מתנות או תרמו מיליונים לאנשים וארגונים שאינם קשורים כלל לנתניהו. אך כל אלה קליין כלל לא הזכירה בעדות הראשית.

לקראת סיום השלב השלישי של החקירה הנגדית, ולאחר שכבר הצביע על מספר ליקויים משפטיים בעניין עדותה וחקירתה של קליין – עו"ד חדד הצליח להוכיח כי גם קליין בעצמה סותרת את הגרסה שמסרה בפני חוקרי המשטרה. תחילה הציג חדד את גרסת אפי אזולאי, אב הבית במעון ראש הממשלה לשעבר, שהעיד על שניים או שלושה בקבוקים שמשפחת נתניהו לקחה לאחר ביקור אצל מילצ'ן.

קליין אמרה: "אלו היו שניים או שלושה ארגזים". השופט משה בר-עם תהה על תשובת קליין: "מאיפה הביטחון שלך להעיד על דברים שלא ראית?" קליין השיבה כי ראתה את הארגזים כשהעמיסו אותם לרכב. בשלב הזה, חדד הראה לקליין שהיא בעצמה העידה במשטרה על 6-12 בקבוקים (ארגז אחד עד שני ארגזים) וכי לרוב מדובר על אותו ארגז. "מעולם לא העדת במשטרה על שלוש שישיות, ואין אף אחד שהעיד על שלוש שישיות", סיכם חדד.
סמל אישי של משתמש
אני פה

לכידה.JPG
סמל אישי של משתמש
אני פה

עורך הדין גיא בוסי, מומחה למשפט מנהלי וחוקתי, ניתח הבוקר (רביעי) ב-103FM את חקירתה הנגדית של הדס קליין, העוזרת האישית של איש העסקים ארנון מילצ’ן – במשפט נתניהו.

עו”ד בוסי טען בדבריו, כי הפרקליטות “עשתה עוול לקליין, מסתבר שמה שהיא אמרה, לא כל כך קשור למציאות”. בנוסף הוא תקף את הפרקליטות ואמר: “כך לא מנהלים את התיק החשוב בישראל”.

המומחה למשפט נשאל האם תיק 1,000 קרס במהלך חקירתה הנגדית של קליין?

על כך השיב: “צריך להודות ביושר שהמשטרה והפרקליטות עשו לה עוול. העמידו אותה במצב בלתי אפשרי ואילצו אותה להעריך כל מיני הערכות, תוך שהם משקרים לה במצח נחושה שמדובר בהערכות בלבד שהם עוד יבדקו אותן, והעמידו את התיק כולו על הכתפיים הרעועות שלה.

“הפרקליטות הפושעת ידעה כבר לפני הגשת כתב האישום על העדות של יונתן חסון, הנהג של מילצ’ן והמקורב של קליין, שסותרת לחלוטין את העדות של קליין, ולמרות זאת המשיכו עם התזה השקרית.

“חסון הנהג, זה מי שבפועל מסר את אותן סיגריות ושמפניות, הוא העד הטוב ביותר, הכי קשור לעניין, והוא זה שהעיד שהוא בסך הכול נסע 25 פעמים בשש שנים להביא שמפניות, ורק 10 מתוכן, זה עם סיגרים. זה רחוק מאוד מהסיפורים של הגברת קליין על קו אספקה שוטף.

“כנראה שהפרקליטות בהובלתו של שי ניצן רצתה להרשיע את נתניהו בכל מחיר ולכן העלימה גם מהציבור את הסיפור הזה של הנהג. לא אני אומר את זה, אומר את זה השופט בר-עם, כשהוא נוזף בקליין ואומר לה: ‘מאיפה הביטחון שלך על כמויות השמפניות שלא את מסרת אותן?”

לטענתו, בבית המשפט רואים כי כתב האישום אמנם מכיל סיפור מעשה, אבל הוא לא בהכרח תואם את המציאות: “אני חושב שזה אחד מכתבי האישום היחידים שאני מכיר, שיש בו סיפור מעשה, יש בו איזושהי תזה, ומה היא אומרת – שבתמורה לסיגרים ולשמפניות, קיבל מילצ’ן את מה שקיבל כעזרה באינטרסים כלכליים.

“עכשיו, לאחר פינג פונג שהיה בין חדד להדס קליין, שאל אותה השופט בר-עם: ‘אני רוצה להבין, האם מילצ’ן אי פעם ביקש מנתניהו שיעזור לו באינטרסים הכלכליים שלו?’ התשובה היא לא. יתר על כן, בעדות של מילצ’ן הוא אמר, שנתניהו דפק אותו בפונקציה של רפורמות החלפים, והוא אמר לו, ‘אני מצטער, מה שמעניין אותי, זה עם ישראל’. יתר על כן, מסתבר שאותן מתנות ניתנו בתקופה שנתניהו היה באופוזיציה”.

עוד הסביר המומחה: “עדות ראשית זו כמו הבקעה מול שער ריק, ומה שקורה כאן, זה שמסתבר שמה שהדס קליין אמרה, לא כל כך קשור למציאות. מעבר לזה, מסתבר שכשבדקו אחד לאחד, כל הרכישות נעשו לקראת ההגעה של מילצ’ן לישראל. זאת אומרת, שבחודשים שמילצ’ן לא היה כאן, לא נמצאו רכישות של אותם הדברים, כך ששוב אין את אותה רכישה אישית או קו אספקה שוטף.

“יתר על כן, כאשר מעמתים את הגברת קליין עם העדויות של מילצ’ן, שהוא אומר שנתניהו לא ביקש ממנו דבר, שמעולם לא היו תלונות על המתנות, היא אומרת, ‘אני לא מכירה את זה’, ואז כשמצטטים לה מהעדות, היא אומרת, ‘אני חולקת על מה שאומר מר מילצ’ן’ או במילים אחרות, ‘הבוס שלי משקר’.

“מדובר בפרקליטות רשלנית שלא הייתי נותן לה לנהל מדף בסופר. הוציאו צו חיפוש למחשבים והטלפונים, לא עשו בו שימוש, אלא איך התנהגו? הביאו לגברת קליין, מילות חיפוש, אמרו לה ‘תחפשי בעצמך ותגידי לנו מה התוצאה’. זה נשמע לכם הגיוני?”.

עו”ד בוסי הדגיש כי השופטים בבית המשפט הם הדבר הכי טוב שקרה לנאשמים ובראשם בנימין נתניהו: “מדובר בשופטים איכותיים, מצוינים שמבינים את הטענות. ואני חושב שבעיניים משפטיות קרות, כמו שתיק 4,000 הוא בר מינן, הואיל ומסתבר שפגישת ההנחיה לא הייתה ולא נבראה, גם כאן, עו”ד חדד, כמו מסי של הכדורגל, בתבונה, גרם לעדות הזאת לקרוס.

“הטענה שלי היא לא כלפי או לטובת נתניהו, הטענות הן נגד הפרקליטות שהתנהלה כאן בחוסר תבונה משווע, כך לא מנהלים את התיק הכי חשוב במדינת ישראל. לא ייתכן שבתיק החשוב בישראל מאז משפט אייכמן, מנהלים אותו בכזאת רשלנות”.

“נשמע לכם הגיוני שמגישים את כתב האישום ליו”ר הכנסת בלי השם של בית המשפט למעלה? אם מישהו היה עושה את זה מהעובדים שלי, הוא היה מקבל בראש. אצלם מישהו משלם משהו? מישהו אומר משהו? אצלם מותר הכול. אם כל חטאת זה שי ניצן, הוא מבחינתו שינה את התזה של הפרקליטות, להרשיע בכל מחיר.

“המאבק שלי הוא לא בשביל נתניהו, הוא בשביל מסעודה משדרות, בשביל השרת בבית ספר רמב”ם באשקלון, בשביל הילד בדיר אל-אסד, שכשהוא יגיע אל מול הפרקליטות, הם ישמידו אותו. אז מה הם יעשו? יתפרו לי תיק? שיתפרו לי תיק. אני אומר שזה לא הגיוני ולא סבירה ההתנהלות הזאת”.
סמל אישי של משתמש
אני פה

משה סעדה: חוקר בחקירות ניר חפץ מתקשר אלי ואומר: ״מתבצעת עבירה פלילית״ ומבקש חסינות

מנהלת מח״ש דורשת שהחוקר יחשוף עצמו ויבוא להתלונן. הליך שלא מקובל במח״ש.
הטיעונים שקיבל מבכירי הפרקליטות לטיוח תרגיל החקירה הפלילי לניר חפץ: ״זה יעזור לביבי״.

חדשות 12
סמל אישי של משתמש
אני פה

עמית סגל ב'ידיעות': איש מבכירי המערכת טרם התנצל על שבעה כשלים חריפים שנפלו במערכת: האשמת אזרח חף מפשע באום אל חיראן, שיבוש חקירת הרג נער בן 17 במרדף משטרתי, תרגיל סחיטה פלילי לנחקר בתיקי נתניהו, הכשרת פריצה פלילית לטלפון של יריב משפטי, פתיחת חקירה נגד ראש הממשלה בלי אישור מסודר, הצרת צעדיה של נציבת הביקורת על הפרקליטות עד שהתפטרה והחלשת מח"ש עד הפיכתה לגוף כמעט לא רלבנטי.
סמל אישי של משתמש
אני פה

יהיה מעניין...
סמל אישי של משתמש
אני פה

העיתונאי אלי ציפורי חושף: מסמך שצפוי להיות מזכה לנתניהו בתיק 1000 | עו״ד חדד יבקש להוכיח התנהלות נתניהו כחוק

נתניהו ביקש מהיועצת המשפטית של משרד רוה"מ בזמן אמת היתר לקבל מתנות מתכלות כמו סיגרים ואלכהול.
סמל אישי של משתמש
אני פה

ז׳ק חן, עורך דינו של שאול אלוביץ, הגיש בקשה מפורטת לביטול כתב האישום נגדו ונגד רעייתו בשל הגנה מן הצדק

שלום רב,
בקשה יסודית, מפורטת וחריפה:

*שאול ואיריס אלוביץ' בבקשתם להגנה מן הצדק:"הטייה וראיית מנהרה, הפגמים קשים; מסה קריטית של כשלים מחרידה ומבהילה"*

==

היום, ה-10 באוגוסט 2022, 4 שנים מאז החלה להיחקר פרשת 4000, הגישו בני הזוג, מר שאול אלוביץ׳ וגב׳ איריס אלוביץ׳ לבית המשפט המחוזי בירושלים את בקשתם להגנה מן הצדק. בבקשה החשובה, האוחזת למעלה מ-200 עמודים, סוקרים בני הזוג אלוביץ׳, בפירוט וביסודיות, את ריבוי האירועים והעובדות אשר ממחישים כיצד חקירת תיק 4000, למן ימי החקירה הראשונים, החל בשלב תפיסות הרכוש והמעצרים, דרך תרגילי החקירה וגיוס עדי המדינה, ועד לניהול ההוכחות בבית המשפט, נוהלה תוך ראיית מנהרה מוטה, נפסדת ומעוולת, באופן חריג, שיטתי וחסר תקדים בחומרתו. פרק אחר פרק, דוגמה אחר דוגמה, פסיקה אחר פסיקה, ובאמצעות אלפי סעיפים, ראיות ונימוקים, מצביעים בני הזוג אלוביץ׳ בבקשתם על הצטברותה של מסה קריטית, מחרידה ומבהילה, של פגמים, שלפיה הגשת כתב האישום וניהול ההליך הפלילי נגדם עומדים בסתירה מהותית לעקרונות של צדק והגינות משפטית, ומחייבת את הפעלת דוקטרינת ההגנה מן הצדק בעניינם.

*בני הזוג אלוביץ' מיוצגים בידי עוה״ד ז׳ק חן, שי אילון, נעה פירר, יהל דאר ושניר כלימי, ממשרד חן, יערי ושות׳.*

*מצורפת לנוחותכם.ן ההודעה לעיתונות המלאה, וכן הבקשה שהוגשה זה עתה לבית המשפט. אנו ממליצים להקדיש זמן לקריאת הבקשה במלואה.*

בברכה,
עו״ד איתי הר-אור

המסמך המלא בלינק הבא
https://t.me/amitsegal/18480
סמל אישי של משתמש
אני פה

.
תיק בזק (4000): יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו מתכוון להגיש לבית המשפט בקשה לבטל את האישומים נגדו בטענה להגנה מן הצדק. בא כוחו הודיע היום (חמישי) על כך לשופטים, זאת לאחר שאתמול הגישו בני הזוג אלוביץ' את אותה בקשה. בהודעת בא כוחו של נתניהו נכתב כי הוא מצטרף לטענות בני הזוג אלוביץ' ובכוונתו להוסיף עליהן. בין השאר הוא מתכוון לטעון גם לעניין הפרת הוראות חוק יסוד הממשלה והוא יבקש לזמן לעדות חוקרים רלוונטיים לפני הדיון וההכרעה בבקשתו.

לפני כשלושה שבועות חלה התפתחות בתיק, שמתנהל בבית המשפט המחוזי בתל אביב. השופטת מיכל אגמון הורתה על מחיקת שני אישומים מתוך השלושה נגד שאול אלוביץ' ומחיקת כל האישומים נגד הבן אור אלוביץ', נגד מזכירת החברה, לינור יוכלמן, שהדליפה את החומרים מהוועדה הבלתי תלויה ונגד סמנכ"ל בזק לשעבר עמיקם שורר. השופטת אגמון קבעה בין השאר כי כתב האישום אינו מגלה יסוד לאשמה בעבירות קבלת דבר במרמה, הפרת אמונים ועבירות דיווח.

עוד קבעה השופטת בנוגע לוועדה הבלתי-תלויה, שבחנה את עסקת מיזוג בזק-yes, שהפרקליטות לא הצביעה על עובדה המבססת את המקור לחובת הסודיות של דיוני הוועדה. בנימוקיה ציינה בין השאר: "העבירות בהן הואשמו הנאשמים באישום השני והשלישי מציגות את ההתלבטות בנוגע לגבול בין הפלילי לאזרחי במלוא הדרה. במקרה שלפניי היה על המאשימה להימנע מחציית הגבול בין אזרחי לפלילי".
שלח תגובה