חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

משה 10
נתן תודה: 337 פעמים
קיבל תודה: 438 פעמים

Re: חדשות - האשכול המרכזי

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

zeevi כתב: 07 יולי 2022, 20:10 לא הבנתי למה הוא הודח?
כתוב פה
מתי כתב: 07 יולי 2022, 15:13
התפטרותו של ג'ונסון באה ברקע שורה ארוכה של פרשיות, כשהאחרונה בהם הייתה התפטרות של מקורבו שר האוצר רישי סונאק ושל שר הבריאות כשהתברר שראש הממשלה הבריטי שיקר כשאמר שלא ידע שחבר פרלמנט שקידם היה חשוד בהתנהגות לא הולמת.
מנחם
נתן תודה: 213 פעמים
קיבל תודה: 332 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מנחם »

קיבלתי עכשיו מייל מהמוקד, ושם כתוב כתבה על ראש עיריית פתח תקוה ששוחרר לאחר חקירה של 14 שעות, וכו' וכו'
בתוך הכתבה כתוב ששמו נאסר לפרסום עד יום רביעי בבוקר......
לשיטתם מותר לפרסם איזה עירייה, אבל אסור להזכיר את שמו במפורש??????
לולב הגזול
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 132 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי לולב הגזול »

נו זה אמיתי שקיבלת מייל כזה?? או שאתה רק רצית לספר לנו בדרך מקורית מה השם של ראש העירייה שנחקר??
מנחם
נתן תודה: 213 פעמים
קיבל תודה: 332 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מנחם »

הנה הציטוט מהמייל. [מייל יומי עם הכתבות החדשותיות העיקריות]
ראש העיר פ"ת הורחק מהעירייה ליומיים

בתום 14 שעות חקירה, שוחררו הערב (שני) ראש העיר פ"ת ושלושת מקורביו בתנאים מגבילים - בעוד שחקירת הפרשה נמשכת ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433. לפי החשד, הם מעורבים בעבירות של מרמה והפרת אמונים, סחיטה באיומים, שימוש לרעה בכוח המשרה, מתן שוחד וקשירת קשר לביצוע פשע. ראש העיר הורחק ליומיים מהעירייה, ונאסר על המעורבים להיפגש זה עם זה. שמו של ראש העיר נאסר לפרסום עד יום רביעי בבוקר.

החקירה נפתחה לפני כשנה, בעקבות תלונה ולפיה ראש העיר דרש לפטר או להרחיק ממקומות עבודה הפועלים מול העירייה את מתנגדיו או את בני משפחתם. לפי החשד, הוא איים על המוסדות שקיבלו תקציב מהעירייה כי ישלול את התקציב אם לא יפטרו את מתנגדיו - ואף הציב זאת כתנאי להעברת תקציבים למוסדות המעסיקים אותם ומתוקצבים על-ידי הרשות שבראשה הוא עומד. את החקירה מלווה המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה.

ראש העיר מכחיש את המיוחס לו
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 541 פעמים
קיבל תודה: 3098 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

עזוע בהתיישבות לאור תוכניות המתאר הפלסטיניות שישראל מבקשת לאשר אישורי כמחווה לנשיא ביידן: אלפי דונמים לבניה חדשה על אתרי מורשת, על צירי התנועה של הישראלים ביו"ש ועל גדרות היישובים.
במסגרת המחוות לרשות הפלסטינית המתוכננות לרגל ביקורו של נשיא ארה"ב בישראל, פורסם כי יאושרו 6 תכניות מיתאר חדשות ליישובים פלסטיניים בכל מרחבי יהודה ושומרון.

התכניות כוללות הלבנה של מאות מבנים לא חוקיים וכן הרחבת היישובים באלפי דונמים לבניה נוספת על גבי צירי תנועה מרכזיים, על שמורות טבע ואתרי מורשת.

כך למשל, בכפר בתיר הממוקם בין שכונת גילה בירושלים לגוש עציון, מתוכננת הלבנה של למעלה מ-500 מבנים לא חוקיים והרחבת הכפר בכ 3,600 דונם נוספים (כגודלה של העיר אריאל).

תוכנית זו תנתק למעשה את גוש עציון מירושלים ותהווה איום בטחוני על הנוסעים בכביש המנהרות, בציר העוקף לירושלים דרך הר גילה (ציר וואלג'ה) ובכביש המוביל לצור הדסה.

תכנית נוספת במזרח גוש עציון מאשרת הרחבה של הכפר כיסאן ב 615 דונם, תצמצם את הגישה ליישובי מזרח גוש עציון ותחסום אותם מלהתפתח בעתיד. כמו כן תכנית הרחבה לכפר פאקיקס אשר תחסום את הגישה ליישוב נגוהות בהר חברון.

אישורי תב"עות נוספים המתוכננים בבנימין ובשומרון כוללים תכנית בלב השומרון בצמוד לכביש 5 בין אריאל לרבבה וכן בחיזמה, סמוך לפסגת זאב, תכנית הרחבה לכיוון מזרח במאות דונמים.

"זו קטסטרופה שחייבים לעצור מיד", אומר מאיר דויטש מנכ"ל תנועת רגבים, "סער, שקד, כהנא, אלקין, הנדל, אורבך - נבחרתם בקולות הימין בהבטחה לשמור על ההתיישבות, הבאתם לנו את יאיר לפיד ראש הממשלה ואת בני גנץ שר הביטחון, באחריותכם לעצור את המהלך המטורף של הלבנת אלפי מבנים לא חוקיים, יצירת נתק בין גושי ההתיישבות לירושלים וקיבוע ההשתלטות הפלסטינית העבריינית על שטחי C".
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
שיך
נתן תודה: 39 פעמים
קיבל תודה: 1188 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

דיווח ראשוני
חשש לחדירת מחבלים לבית חורון
משה 10

YINONEWS - ינון מגל: ❗❗❗ ראשוני מחבלים חדרו לישוב בית חורון ❗❗❗ ההוראות כעת להיכנס מיד למבנה, לנעול את הדלתות ולסגור את החלונות. אין לצאת מהמבנה עד לקבלת הודעה על סיום האירוע. התנועה באזור אסורה וחל איסור להיכנס אליו עד להודעה חדשה. הוכרז אביר לילה ג' בבית חורון בעקבות זיהוי חשוד שעלה מהואדי וזוהה בשביל ביטחון בצד הדרומי של היישוב. מג"ב ומשטרה בדרך למקום. מדווח: רבש"צ בית חורון. מוקד בנימין 1208
שומר החומות
נתן תודה: 1086 פעמים
קיבל תודה: 367 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שומר החומות »

שיך כתב: 14 יולי 2022, 16:08 דיווח ראשוני
חשש לחדירת מחבלים לבית חורון
זה מאומת?

בדיוק כשביידן פה...
JOS
נתן תודה: 38 פעמים
קיבל תודה: 25 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי JOS »

ככהנ חזלש. נתפס חשוד ישראלי העונה לתיאור החשוד. אין חשד לאירוע פחע.
משה 10

חזל"ש
סמל אישי של משתמש
כוכב
נתן תודה: 28 פעמים
קיבל תודה: 40 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי כוכב »

לא הבנתי מה האינטרס של ישראל להזהיר את חמאס ואבו מזאן לא לעורר פרובוקציות כשביידן כאן,
אדרבה, שיראה מקרוב מה אנחנו עוברים עם הטרור.
משה 10

בנימין: קפץ על הגדר לבקש מים והפעיל את האזעקות; אין סכנה לתושבים • צפו
בנימין: יהודי קפץ על הגדר של יישוב בית חורון כדי לבקש מים, ובשל טעות בזיהוי והחשש שהוא מחבל הופעלו אזעקות צבע אדום • כוחות הביטחון הוקפצו למקום, אך התברר כי אין סכנה לתושבים • בחסדי שמיים אין נפגעים
דוד גולדברג

צופרי צבע אדום הופעלו הצהריים (חמישי) ביישוב בית חורון, שממוקם באזור בנימין ביהודה ושומרון. מדובר ביישוב שנמצא כמובן מעבר לקו הירוק, והצופרים הופעלו בעקבות חשד לחדירת מחבלים ליישוב. התושבים נקראו להסתגר בבתים, ולא לצאת עד להודעה חדשה. כוחות מג"ב, צה"ל וכיתות כוננות הוקפצו לאיזור. עם זאת, בהמשך הוסר החשש.

לפי דיווח ב'חדשות 12', על פי דיווח של תושב בית חורון, מדובר בחשוד יהודי שקפץ על גדר היישוב וביקש ממנו מים, לאחר שככל הנראה נתקע עם רכבו. נמשכות הסריקות לאיתור החשוד ושלילת חדירה. כאמור, בדיקה העלתה כי לא בוצעה חדירה ליישוב, ואין סכנה לתושבים. האירוע בחסדי שמיים לא הסתיים בנפגעים, ובצה"ל יצטרכו לבחון מחדש את מדיניות האזקעות.

דובר צה"ל מסר בתחילה כי "לפני זמן קצר הופעלה התרעה ביישומון פיקוד העורף על חשש לאירוע ביטחוני בבית חורון. פרטי האירוע בבדיקה". מדוברות פיקוד העורף נמסר: "אזור שומרון. בית חורון. היכנסו מיד למבנה, נעלו את הדלתות וסגרו את החלונות. אין לצאת מהמבנה עד לקבלת הודעה על סיום האירוע. התנועה באזור אסורה וחל איסור להיכנס אליו עד להודעה חדשה".

פרשן 'כאן חדשות', איתי בלומנטל, כתב כי "‏לאחרונה הכניסו את ישובי יהודה ושומרון להתרעות פיקוד העורף כדי לסייע לתושבים לקבל התראות במידה והם לא מחוברים להודעות היישובים. זיהוי חשוד שהתקרב לגדר של בית חורון הוביל להתראה במערכת ארצית. בצה"ל יצטרכו להחליט אם להקפיץ את כל המדינה באירוע נקודתי שעדיין לא ברור כמה הוא חריג".
סמל אישי של משתמש
אני פה

*מוקד עדכוני יו"ש -*
סיכום ארוע עד כה -
קבוצה של חסידים נכנסו לקבר יוסף הצדיק בשכם *ללא* תיאום ואישור.
מדיווח ראשוני עולה כי ככול הנראה בוצע ירי לכיוונם, כרגע פצוע אחד לפחות עושה דרכו למחסום לחבור לכוחות הרפואה, כוחות הביטחון נכנסים לתוך שכם לסרוק את האזור ולוודא כי אכן כולם יצאו מהמקום .
סמל אישי של משתמש
אני פה

עדכון : ככל הנראה ירי לעבר רכב ובו 4 מתפללים שנכנסו ללא אישור לשכם . במהלך מנוסתם הרכב התהפך כוחות חברו אליהם והם בדרכם החוצה יש פצוע קל שיבדק בהמשך ממה נפצע
סמל אישי של משתמש
אוהב ישראל
קיבל תודה: 15 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אוהב ישראל »

אני פה כתב: 13 יולי 2022, 20:51 כך למשל, בכפר בתיר הממוקם בין שכונת גילה בירושלים לגוש עציון, מתוכננת הלבנה של למעלה מ-500 מבנים לא חוקיים והרחבת הכפר בכ 3,600 דונם נוספים (כגודלה של העיר אריאל).

תוכנית זו תנתק למעשה את גוש עציון מירושלים ותהווה איום בטחוני על הנוסעים בכביש המנהרות, בציר העוקף לירושלים דרך הר גילה (ציר וואלג'ה) ובכביש המוביל לצור הדסה.
זה מוזר, כי בצור הדסה הסמוכה לביתר עילית מתגוררים לא דתיים וכן הבנתי שגרים שמה כמה פוליטיקיים שמאלניים. הם ינתקו את עצמם מירושליים?
zeevi
נתן תודה: 1370 פעמים
קיבל תודה: 825 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

אוהב ישראל כתב: 15 יולי 2022, 12:15
אני פה כתב: 13 יולי 2022, 20:51 כך למשל, בכפר בתיר הממוקם בין שכונת גילה בירושלים לגוש עציון, מתוכננת הלבנה של למעלה מ-500 מבנים לא חוקיים והרחבת הכפר בכ 3,600 דונם נוספים (כגודלה של העיר אריאל).

זה מוזר, כי בצור הדסה הסמוכה לביתר עילית מתגוררים לא דתיים וכן הבנתי שגרים שמה כמה פוליטיקיים שמאלניים. הם ינתקו את עצמם מירושליים?
הם יוכלו להתחבר למזרח ירושלים
סמל אישי של משתמש
@.@
נתן תודה: 12 פעמים
קיבל תודה: 19 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי @.@ »

ארבע רקטות נורו השבת בשני גלים מרצועת עזה לעבר שטח ישראל. שתי הרקטות הראשונות שוגרו בשעה 00:53, ואזעקה הופעלה באשקלון ובמרחב עוטף עזה. לוחמי ההגנה האווירית יירטו רקטה אחת, בעוד השנייה נפלה בשטח פתוח. בשעה 04:48 הופעלה התרעה במושב אחוזם. זוהו שני שיגורים, ושניהם נפלו בשטח פתוח.

בתגובה לירי מעזה, תקף חיל האוויר אתר צבאי של חמאס, ובו מתקן לייצור אמצעי לחימה. בנוסף, הותקף אתר תת-קרקעי לייצור רקטות של ארגון הטרור. מדובר צה"ל נמסר כי "תקיפת האתר תקשה באופן משמעותי על הליך ייצור הרקטות ברצועה, וזאת במטרה לפגוע ביכולות ההתעצמות של ארגון הטרור חמאס. חמאס הוא הריבון ברצועת עזה, והוא האחראי על כל הנעשה ברצועה וממנה".
סמל אישי של משתמש
אני פה

הפצצה החדשה של איילה חסון: בכיר פוליטי איים לרצוח קצין משטרה
איילה חסון מטילה פצצה חדשה בחדשות 13: בכירים באגף החקירות במשטרה קיבלו לאחרונה מידע נגד הבכיר, ובו נטען כי אמר לפני שנים למקורבו כי הוא מוכן לשלם 100 אלף דולר כדי לרצוח קצין בכיר במשטרה. ברשת כבר שיערו שמדובר בפוליטיקאי שהיה מיוזמי קואליציית השינוי אחרים הציעו שעדיף כבר לשלוח את הקצין למריצה. צפו בכתבה
משה 10

אני פה כתב: 17 יולי 2022, 03:17 הפצצה החדשה של איילה חסון: בכיר פוליטי איים לרצוח קצין משטרה
איילה חסון מטילה פצצה חדשה בחדשות 13: בכירים באגף החקירות במשטרה קיבלו לאחרונה מידע נגד הבכיר, ובו נטען כי אמר לפני שנים למקורבו כי הוא מוכן לשלם 100 אלף דולר כדי לרצוח קצין בכיר במשטרה. ברשת כבר שיערו שמדובר בפוליטיקאי שהיה מיוזמי קואליציית השינוי אחרים הציעו שעדיף כבר לשלוח את הקצין למריצה. צפו בכתבה
ליברמן?
82828282
נתן תודה: 5 פעמים
קיבל תודה: 11 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 82828282 »

משה 10 כתב: 17 יולי 2022, 12:10
אני פה כתב: 17 יולי 2022, 03:17 הפצצה החדשה של איילה חסון: בכיר פוליטי איים לרצוח קצין משטרה
ליברמן?
כך השמעות אומרות
מתפללים לשלומה של איילה חסון
שלא תעלם פתאום כמו העדים
סמל אישי של משתמש
אני פה

כל זמן שהוא בצד הנכון לא יגעו בו בפרקליטות.
סמל אישי של משתמש
מתי
נתן תודה: 20 פעמים
קיבל תודה: 129 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

אני פה כתב: 17 יולי 2022, 14:32 כל זמן שהוא בצד הנכון לא יגעו בו בפרקליטות.
זה אולי יכול להוות תיאוריה לשינוי הטוטאלי שעשה ליברמן לאחר הבחירות הראשונות ב- 2019 שבצעד מפתיע עזב את מחנה הימין וערק למחנה רק-לא-ביבי, אולי זו חלק ממזימת הפרקליטות שוחרת הצדק והיושר, מי יודע...
:P "החליטו לגרום למישהו לחייך בכל יום, אך לעולם אל תשכחו שאתם זה גם מישהו!" :P
סמל אישי של משתמש
אני פה

מזל טוב: נכד חמישי נולד לבנימין נתניהו
ראש האופוזיציה בנימין נתניהו התבשר היום כי לבתו הבכורה נעה נולד ילד חמישי במספר. נעה גרה בירושלים ונשואה לחרדי
לולב הגזול
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 132 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי לולב הגזול »

מזל טוב!! התרגשות גואה!! איפה השולם זוכר?? ביבי משתתף??
שיך

דיווח ראשוני
פח"ע דקירה בצומת רמות
שיך

מחבל מנוטרל
נערך לאחרונה על ידי שיך ב 19 יולי 2022, 17:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
שיך

המחבל חוסל
יש פצוע קשה
סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 125 פעמים
קיבל תודה: 1053 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

חמוש פתח בירי בשכונת רמות בירושלים ודקר אזרח. הרקע בבדיקה, חשד כי מדובר בפיגוע טרור על רקע לאומני • החשוד נוטרל בידי כוחות המשטרה (ביטחון)
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:
סמל אישי של משתמש
אני פה

הפצוע כנראה קשה

תמונת המפגע שוכב.
סמל אישי של משתמש
אני פה

מחבל לא חוסל הוא פצוע בנוני
שלח תגובה