חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1649 פעמים
קיבל תודה: 2662 פעמים
יצירת קשר:

Re: חדשות - האשכול המרכזי

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

לולב הגזול כתב: 16 יוני 2022, 18:16 נו זה גימטריא שמסתדרת רק לפי הגמרא במכות!
תסביר בבקשה את הקשר לבגרות
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 537 פעמים
קיבל תודה: 3072 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

מקורות איראנים: בסיס צבאי במערב איראן הותקף ביום שישי באמצעות כטב"מים
מקורות אופוזיציה איראנים מדווחים כי ביום שישי האחרון, בשעת לילה מאוחרת, אירע פיצוץ עז במערב העיר טהרן.
ע"פ הדיווח מקור הפיצוץ הוא תקיפת כטב"מים על הבסיס הצבאי האסטרטגי של משמרות המהפכה האיראנים - "שהיד המאת", הנחשב לאחד ממרכזי ייצור הנשק החשובים באיראן.
עוד נמסר כי היעד שהותקף בתוך בסיס זה היה מרכז מחקרים שבו עסקו בתכנון ובייצור טילים בליסטיים וטילים קצרי טווח.
ע"פ מקורות אלו הכטב"מים התוקפים המריאו מתוך איראן, מנקודה המרוחקת עשרה ק"מ בלבד מיעד התקיפה. ע"פ ההערכות הכטב"מים הוברחו בחלקים אל תוך איראן והורכבו בתחומה.

עוד נמסר כי בבסיס שהותקף נערך לאחרונה ניסוי במנועים לטילים בליסטיים.
המקורות ציינו כי שר ההגנה האיראני הגיע ביום שבת בבוקר לביקור בבסיס, תחת אבטחה כבדה, על מנת לעמוד מקרוב על הנזק באתר.
סמל אישי של משתמש
אני פה

דיווחים ראשונים באיראן:
מהנדס בכיר בתעשיות הביטחוניות מצא את מותו בביתו.

ע"פ הדיווחים, הוא ועוזרו חוסלו ע"י מתנקשים חמושים שנמלטו מהאזור זמן קצר לאחר מכן.
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

שריפה בחיפה

דוברות כבאות והצלה לישראל | מחוז חוף
בהמשך לשריפה בדרך בר יהודה בחיפה נציב כבאות והצלה לישראל רב טפסר אייל כספי הגיע למקום לבקר את לוחמי האש ממחוז חוף שפועלים מזה קרוב לארבע שעות מול עשן סמיך, אש בעוצמה גבוהה ופיצוצים מסוכנים מהשטח הבוער.

למרות שכרגע הצליחו לוחמי האש להשיג דעיכה בעוצמת הבעירה, מפקד הארוע טפסר חזי לוי עדיין לא מדווח כי השריפה בשליטה ועדיין יש חשש להתחדשות והתגברות האש במקום וכמו כן לקריסת האנגרים ומבנים נוספים שבוערים בשטח.

יובל ברק, דובר תחנת חיפה

https://rr1---sn-5hnekn7z.googlevideo.c ... HiqY524%3D
שיך
נתן תודה: 39 פעמים
קיבל תודה: 1174 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

תיעוד מקולומביה:
יציע קרס במהלך מלחמת שוורים, 5 נהרגו מאות נוספים נפצעו
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

פיגוע ירי בלילה בקבר יוסף, שלשה נפצעו קל

כצפוי

חדשים ניסן אייר שייכים ליעקב
סיוון מזל תאומים חציו הראשון ליעקב והשני לעשו
חדשים תמוז אב לעשו

ובדרך כלל בחדשי עשו נעשות יותר צרות לישראל
חדשי החום החזק. חדשי דין
להודיע
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי להודיע »

יאיר כתב: 30 יוני 2022, 12:22 פיגוע ירי בלילה בקבר יוסף, שלשה נפצעו קל

כצפוי

חדשים ניסן אייר שייכים ליעקב
סיוון מזל תאומים חציו הראשון ליעקב והשני לעשו
חדשים תמוז אב לעשו

ובדרך כלל בחדשי עשו נעשות יותר צרות לישראל
חדשי החום החזק. חדשי דין
תזכיר לי רק, מתי היו הפיגועים בבני ברק? ובאלעד?
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

מה זה קשור? מי אמר שרק בחדשים האלו יש צרות? אבל תמיד או כמעט תמיד יש צרות בחדשים האלו מה שבשאר חדשים לא תמיד
שיך
נתן תודה: 39 פעמים
קיבל תודה: 1174 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

צה"ל יירט אחר הצהריים 3 כטב"מים של חיזבאללה בדרך לאסדת גז כריש.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל
נתן תודה: 536 פעמים
קיבל תודה: 405 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי וינסטון צ'רצ'יל »

כביש 4: אברך חרדי נדקר ומצבו בינוני, סריקות אחר החשוד
כוחות משטרה והצלה הוזעקו הבוקר לגשר המוביל לגבעת שמואל בכביש 4 לאחר שחרדי, כבן 47, נדקר ופונה לבית החולים כשמצבו הוגדר בינוני • כוחות משטרה פתחו בסריקות אחר החשוד (ארץ)

כוחות משטרה והצלה הוזעקו עות הבוקר המוקדמות (שלישי9 לגשר המוביל לעיר גבעת שמואל בכביש 4 לאחר שאברך חרדי, כבן 47, נדקר ופונה לבית החולים כשמצבו הוגדר בינוני.כוחות משטרה גדולים פתחו בסריקות אחר החשוד.

האברך סיפר לשוטרים שהוזעקו לזירה כי נדקר בהפתעה על ידי ערבי שנמלט ובמשטרה חוקרים האם מדובר בפיגוע על רקע לאומני.

מדוברות המשטרה נמסר: "לפני זמן קצר התקבל במשטרה דיווח על גבר שנדקר סמוך לגשר הולכי רגל בכביש 4 - גבעת שמואל. הפצוע פונה לבית חולים במצב בינוני. נסיבות המקרה נבדקות".

אבי פישמן חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "הענקתי לו סיוע ראשוני בזירה עד להגעת חובשים נוספים. לדברי הפצוע (שאותר חבול ומדמם) הוא נפצע כתוצאה מאלימות".

דניאל ברק חובש נוסף של איחוד הצלה הוסיף: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה למרכז הרפואי תל השומר כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".

חובש רפואת חרום במד"א שימי זילברשלג ופארמדיק מד"א אלחנן אלון, סיפרו: "ראינו על הגשר גבר כבן 47 יושב בהכרה מלאה וסובל מפציעות חודרות מדממות, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו בינוני. בדרך הוא סיפר שהותקף כשהלך על הגשר לכיוון בני ברק."
”אני לא יכול לחזות את הפעולות של רוסיה. מדובר בחידה, עטופה במסתורין, בתוך תעלומה; אבל אולי ישנו מפתח, והמפתח הזה הוא האינטרס הלאומי הרוסי (וינסטון צ'רצ'יל)“.
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

אז אם גם אתם שומעים רעש של מסוק טורדני, תדעו את הסיבה.
”אני לא יכול לחזות את הפעולות של רוסיה. מדובר בחידה, עטופה במסתורין, בתוך תעלומה; אבל אולי ישנו מפתח, והמפתח הזה הוא האינטרס הלאומי הרוסי (וינסטון צ'רצ'יל)“.
82828282
נתן תודה: 5 פעמים
קיבל תודה: 11 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 82828282 »

בי גדלוביץ: למעלה מ-4 שעות אחרי אירוע הדקירה סמוך לבני ברק, שמסתמן כפיגוע לאומני - טרם נעצר חשוד. מצבו של הנדקר מוגדר קשה. במשטרה מתמקדים בעיקר בכיוון המודיעיני ובודקים עשרות מצלמות אבטחה באזור, לצד סריקות רגליות ברחבי העיר. גם שב״כ נמצא בשטח.

5.7.2022 08:55
82828282

ערוץ 12׳: החשד לפיגוע דקירה בגבעת שמואל: יעל דהן רעייתו של הפצוע, בן 46 אב ל-6 ילדים, מספרת כי ״בעלי הלך לתפילה בגבעת שמואל, עלה את הגשר והבן אדם בא מולו, הוציא משהו משקית ונתן לו מכות חזקות בראש. הוא אמר שמדובר בבן אדם עם חזות ערבית שברח מיד״.
סמל אישי של משתמש
אני פה

סמוטריץ בהודעה חריגה:בבקשה תעצרו ותגידו תהילים יש אירוע דרמטי של פיקוח נפש שמתגלגל עכשיו

לא התכוונתי להלחיץ. לא פיגוע חלילה. אבל אירוע של הצלת נפשות שדורש תפילות. בלי סקרנות. פשוט תגידו פרק תהילים.
עקיב'לה
נתן תודה: 107 פעמים
קיבל תודה: 640 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

אני פה כתב: 05 יולי 2022, 10:44 סמוטריץ בהודעה חריגה:בבקשה תעצרו ותגידו תהילים יש אירוע דרמטי של פיקוח נפש שמתגלגל עכשיו

לא התכוונתי להלחיץ. לא פיגוע חלילה. אבל אירוע של הצלת נפשות שדורש תפילות. בלי סקרנות. פשוט תגידו פרק תהילים.
מה נסגר
סמל אישי של משתמש
אני פה

עידכן-חילוץ אם ובנה מכפר ערבי
82828282

בצלאל סמוטריץ:
מעדכן: בדקות האחרונות חולצו על ידי צה"ל אם ובנה מכפר ערבי בשומרון. מדובר במבצע ארוך ומורכב שהסתבך, וב"ה נגמר בטוב. האשה ובנה היו שבויים וחטופים פשוטו כמשמעו בכפר הערבי, עברו מסכת התעללות קשה וחייהם היו בסכנה בשל מירוץ בין צה"ל לשו"פים מי מגיע אליהם ראשון. תודה לכל העוסקים במלאכה.
סמל אישי של משתמש
אני פה

פיגוע דקירה ב-7 בבוקר בבני ברק על גשר גבעת שמואל
גבר שנדקר סמוך לגשר הולכי רגל בכביש 4 - גבעת שמואל. הפצוע פונה לבית חולים במצב בינוני.
משה 10
נתן תודה: 331 פעמים
קיבל תודה: 436 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

"שבויים וחטופים": סמוטריץ' עורר פאניקה וחשף מבצע צבאי לחילוץ יהודים מהכפר
יו"ר הציונות הדתית פרסם הודעה חריגה עם בקשה מהציבור להתפלל להצלת נפשות ובהמשך התברר כי מדובר היה בפעילות צבאית לחילוץ אישה ובנה מכפר ערבי בשומרון – בזמן שגם השוטרים הפלסטינים ניסו להגיע אל בני המשפחה שהסתבכה
מערכת JDN

יו"ר מפלגת הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ' כתב היום (שלישי) בחשבון הטוויטר שלו: "בבקשה תעצרו הכל ותגידו פרק תהילים. יש אירוע דרמטי של פיקוח נפש שמתגלגל ממש עכשיו וצריך תפילות. לא יכול לפרט. בע"ה אעדכן אחרי. פשוט תגידו פרק תהילים להצלת נפשות מישראל".

ההודעה כמובן עוררה פאניקה רבה בקרב הציבור שנחשף להודעה החריגה וסמוטריץ' הבהיר: "לא התכוונתי להלחיץ. לא פיגוע חלילה. אבל אירוע של הצלת נפשות שדורש תפילות. בלי סקרנות. פשוט תגידו פרק תהילים".

כעבור שעה קלה, עדכן בפרטי המבצע הצבאי לחילוץ משפחה יהודייה מתוך כפר ערבי שהסתבך, אך ב"ה הגיע לסיומו הטוב. "בדקות האחרונות חולצו על ידי צה"ל אם ובנה מכפר ערבי בשומרון. מדובר במבצע ארוך ומורכב שהסתבך, וב"ה נגמר בטוב".

"האשה ובנה היו שבויים וחטופים פשוטו כמשמעו בכפר הערבי, עברו מסכת התעללות קשה וחייהם היו בסכנה בשל מירוץ בין צה"ל לשוטרים הפלסטינים מי מגיע אליהם ראשון. תודה לכל העוסקים במלאכה".
סמל אישי של משתמש
אני פה

איראן: דיווחים על פיצוץ באזור פרצ'ין

יש לציין שפרצ'ין זה בסיס ניסויים של האיראנים לנשק גרעיני
שומר החומות
נתן תודה: 1079 פעמים
קיבל תודה: 358 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שומר החומות »

מה עם המחבל מהבוקר? עוד לא נתפס???
סמל אישי של משתמש
מתי
נתן תודה: 18 פעמים
קיבל תודה: 123 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

שומר החומות כתב: 05 יולי 2022, 15:10 מה עם המחבל מהבוקר? עוד לא נתפס???
איפה חסידי דושינסקיא?
:P "החליטו לגרום למישהו לחייך בכל יום, אך לעולם אל תשכחו שאתם זה גם מישהו!" :P
82828282

הותר לפרסום: בפעילות משותפת של שב״כ ומשטרת ישראל נעצר חשוד בתקיפה בגבעת שמואל בו נדקר תושב בני ברק. החשוד הפלסטיני הועבר לחקירת שב״כ, ככל הנראה מדובר בפיגוע.
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

כנראה עדיין לא הרביצו לו מספיק כדי שיודה סו''ס וזהו...
סמל אישי של משתמש
מתי

דרמה פוליטית בממלכה: ראש הממשלה ויו"ר המפלגה השמרנית בוריס ג'ונסון הודיע היום (חמישי), בשעת צהרים, כי הוא מתפטר מתפקידו כמנהיג בריטניה.

בהצהרה שנשא מול המצלמות אמר כי "הגיע זמן למנהיג חדש". הוא הודה לתושבי בריטניה ואמר כי ימשיך לשרת אותם עד שייבחר מנהיג חדש.

בדבריו שיגר גם מסר לתושבי אוקראינה והבטיח להמשיך לתמוך בהם במלחמה. "אנחנו בבריטניה נמשיך לתמוך בקרב שלכם כל עוד הוא נמשך", אמר ג'ונסון.

עוד אמר בנאומו: "תודה על המנדט שנתתם לי, תודה על הישג שלא היה כמותו מאז שנות ה-70. הסיבה שנלחמתי כל כך קשה בימים האחרונים היא שהרגשתי שזו החובה שלי. זו העבודה שלי, המחויבות שלי. אני גאה מאוד בהישגים של הממשלה הזו".

הוא הוסיף: "אני רוצה לומר כמה אני עצוב לוותר על העבודה החשובה ביותר בעולם. אני רוצה להודות לכם. העם הבריטי, על האמון שנתתם לי. אני רוצה לומר לכם כי עד שיגיע מישהו חדש - אמשיך לדאוג לכם כראש הממשלה".

התפטרותו של ג'ונסון באה ברקע שורה ארוכה של פרשיות, כשהאחרונה בהם הייתה התפטרות של מקורבו שר האוצר רישי סונאק ושל שר הבריאות כשהתברר שראש הממשלה הבריטי שיקר כשאמר שלא ידע שחבר פרלמנט שקידם היה חשוד בהתנהגות לא הולמת.

עוד קודם לכן, שרד ג'ונסון הצבעת אי אמון בעניינו בתוך המפלגה, לאחר ששורה של חברי פרלמנט קראו תגר על מנהיגותו ועל הפרת הסגרים בתחילת הקורונה, פרשייה שזכתה לכינוי 'פארטיגייט'.

ג'ונסון לא היחיד ששרד הצבעת אי אמון מפלגתית ונאלץ לפרוש זמן קצר לאחר מכן. גם קודמתו בתפקיד, רה"מ לשעבר תרזה מיי שרדה הצבעת אי אמון, אך תוך פחות מחצי שנה - הודיעה על פרישתה מראשות הממשלה.

בשנת 2019 - תשע"ט, הפתיע את הממלכה המאוחדת והעולם כולו כשזכה להישג שלא היה כמותו למפלגה השמרנית מאז ימיה של 'אשת הברזל' מרגרט תאצ'ר.

לאחר פלישת פוטין לאוקראינה, הוביל ג'ונסון את הקו הניצי מול פוטין והיה הראשון לכנותו 'פושע מלחמה'. בנוסף, דחף את שאר מנהיגי העולם להטיל כמה שיותר סנקציות על משטר פוטין כל עוד המלחמה באוקראינה נמשכת.

לאורך המלחמה עקץ ברמיזה את מנהיגי צרפת וגרמניה על התנהלותם הרכה מול פוטין ועל שיחותיהם עם הנשיא הרוסי למרות שהאחרון לא מראה כוונה לסיום המלחמה
סמל אישי של משתמש
מתי

תכל'ס פוטין יושב עכשיו בקרמלין מחויך ומבסוט מתמיד.
בעוד יריביו העיקריים שהלכו נגדו ראש בראש ג'ונסון וביידן נמסים כל אחד במדינתו, הוא ממשיך להנהיג בבטחה ללא חשש ובראש מורם את מדינתו כרצונו האישי וככל העולה על רוחו, אז שימשיכו לאיים ולהטיל עליו סנקציות והוא ימשיך להתלוצץ עליהם מלמעלה כשהוא אחוז בכיסאו ללא עוררין, צחוק הגורל...
טוב ומטיב
נתן תודה: 951 פעמים
קיבל תודה: 505 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טוב ומטיב »

מתי כתב: 07 יולי 2022, 15:13 דרמה פוליטית בממלכה: ראש הממשלה ויו"ר המפלגה השמרנית בוריס ג'ונסון הודיע היום (חמישי), בשעת צהרים, כי הוא מתפטר מתפקידו כמנהיג בריטניה.

בהצהרה שנשא מול המצלמות אמר כי "הגיע זמן למנהיג חדש". הוא הודה לתושבי בריטניה ואמר כי ימשיך לשרת אותם עד שייבחר מנהיג חדש.

בדבריו שיגר גם מסר לתושבי אוקראינה והבטיח להמשיך לתמוך בהם במלחמה. "אנחנו בבריטניה נמשיך לתמוך בקרב שלכם כל עוד הוא נמשך", אמר ג'ונסון.

עוד אמר בנאומו: "תודה על המנדט שנתתם לי, תודה על הישג שלא היה כמותו מאז שנות ה-70. הסיבה שנלחמתי כל כך קשה בימים האחרונים היא שהרגשתי שזו החובה שלי. זו העבודה שלי, המחויבות שלי. אני גאה מאוד בהישגים של הממשלה הזו".

הוא הוסיף: "אני רוצה לומר כמה אני עצוב לוותר על העבודה החשובה ביותר בעולם. אני רוצה להודות לכם. העם הבריטי, על האמון שנתתם לי. אני רוצה לומר לכם כי עד שיגיע מישהו חדש - אמשיך לדאוג לכם כראש הממשלה".

התפטרותו של ג'ונסון באה ברקע שורה ארוכה של פרשיות, כשהאחרונה בהם הייתה התפטרות של מקורבו שר האוצר רישי סונאק ושל שר הבריאות כשהתברר שראש הממשלה הבריטי שיקר כשאמר שלא ידע שחבר פרלמנט שקידם היה חשוד בהתנהגות לא הולמת.

עוד קודם לכן, שרד ג'ונסון הצבעת אי אמון בעניינו בתוך המפלגה, לאחר ששורה של חברי פרלמנט קראו תגר על מנהיגותו ועל הפרת הסגרים בתחילת הקורונה, פרשייה שזכתה לכינוי 'פארטיגייט'.

ג'ונסון לא היחיד ששרד הצבעת אי אמון מפלגתית ונאלץ לפרוש זמן קצר לאחר מכן. גם קודמתו בתפקיד, רה"מ לשעבר תרזה מיי שרדה הצבעת אי אמון, אך תוך פחות מחצי שנה - הודיעה על פרישתה מראשות הממשלה.

בשנת 2019 - תשע"ט, הפתיע את הממלכה המאוחדת והעולם כולו כשזכה להישג שלא היה כמותו למפלגה השמרנית מאז ימיה של 'אשת הברזל' מרגרט תאצ'ר.

לאחר פלישת פוטין לאוקראינה, הוביל ג'ונסון את הקו הניצי מול פוטין והיה הראשון לכנותו 'פושע מלחמה'. בנוסף, דחף את שאר מנהיגי העולם להטיל כמה שיותר סנקציות על משטר פוטין כל עוד המלחמה באוקראינה נמשכת.

לאורך המלחמה עקץ ברמיזה את מנהיגי צרפת וגרמניה על התנהלותם הרכה מול פוטין ועל שיחותיהם עם הנשיא הרוסי למרות שהאחרון לא מראה כוונה לסיום המלחמה
בנוגע לישראל מדובר בהפסד כואב מאוד, מאחר וג'ונסון נהג לכנות את ישראל כ"טובה" מול "הרעים", והיה לאחד מראשי הממשלות הבריטיים הכי אוהדים של ישראל תמיד התייצב לצדינו בכל מצב קשה מול הפלסטינים ומול העולם.
מנחם
נתן תודה: 210 פעמים
קיבל תודה: 321 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מנחם »

זה ממש מרגיז שצריך להיות ראש ממשלה או נשיא לא ממש נורמלי, כמו ג'ונסון או טראמפ כדי להיות תומך נלהב לישראל,
שאר המנהיגים ה"נורלמליים", לצערינו מנסים להתייפיף מול הערבים ולא לתמוך בישראל.
סמל אישי של משתמש
יעבץ
נתן תודה: 231 פעמים
קיבל תודה: 377 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ »

מנחם כתב: 07 יולי 2022, 19:23 זה ממש מרגיז שצריך להיות ראש ממשלה או נשיא לא ממש נורמלי, כמו ג'ונסון או טראמפ כדי להיות תומך נלהב לישראל,
שאר המנהיגים ה"נורלמליים", לצערינו מנסים להתייפיף מול הערבים ולא לתמוך בישראל.
ברור שכן הוא, הרי הלכה בידוע שעשיו שונא ליעקב.
ואם נמצא גוי שפחות שונא יהודים, הוא חייב להיות 'לא נורמלי'.
zeevi
נתן תודה: 1366 פעמים
קיבל תודה: 819 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

לא הבנתי למה הוא הודח?
שלח תגובה