חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
ספירה
קיבל תודה: 274 פעמים

Re: חדשות - האשכול המרכזי

נושא שלא נקרא על ידי ספירה »

ח"כ שמחה רוטמן:
כעת בוועדת חוקה, מועצה אזורית הגישה לאישור הוועדה הטלת קנס על מי שייכנס לחוף עם כלי חד פעמי מפלסטיק. לא מי שיזרוק כלי פלסטיק. גם מי שהולך לאורך החוף ויש לו בתיק כלי מפלסטיק, יחטוף קנס של 730 ש"ח.
זו לגמרי דת חדשה. לבלוש אחר חמץ בתיקים אסור. אבל כוס חד פעמית, זה השטן. טרלול!
נתן יעקובוביץ
נתן תודה: 685 פעמים
קיבל תודה: 548 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נתן יעקובוביץ »

מה?
זה אמיתי?
סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 519 פעמים
קיבל תודה: 2987 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

=האינפלציה בישראל כבר על 4%, הדירות התייקרו ב-16.3% בשנה

קצב עליות המחירים רק מתגבר: מדד המחירים לצרכן עלה באפריל ב-0.8% והשלים עלייה של 4% בשנה האחרונה. מחירי הדירות עלו בפברואר-מרץ ב-1.9%, כך שב-12 חודשים העלייה המצטברת הגיעה לשיעור עצום של 16.3%. מדד מחירי תשומות הבנייה שמשפיע על מחירי הדירות מקבלן עלה באחוז שלם נוסף
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1555 פעמים
קיבל תודה: 2439 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

ספירה כתב: 15 מאי 2022, 17:09 ח"כ שמחה רוטמן:
כעת בוועדת חוקה, מועצה אזורית הגישה לאישור הוועדה הטלת קנס על מי שייכנס לחוף עם כלי חד פעמי מפלסטיק. לא מי שיזרוק כלי פלסטיק. גם מי שהולך לאורך החוף ויש לו בתיק כלי מפלסטיק, יחטוף קנס של 730 ש"ח.
זו לגמרי דת חדשה. לבלוש אחר חמץ בתיקים אסור. אבל כוס חד פעמית, זה השטן. טרלול!
באילת זה כבר 3 שנים ובתוקף לכל הפחות כבר שנה וחצי
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של משתמש
אני פה

גדודי אל-אקצא:תגובתנו לרצח המנהיג, דאוד אל-זוביידי, תהיה כואבת, אכזרית ולא אופיינית.‌
סמל אישי של משתמש
אני פה

טרגדיה בבני ברק: אישה כבת 50 התמוטטה ברחוב - בבית חולים נקבע מותה

כוחות הצלה הוזעקו לרחוב פרל בבני ברק בעקבות דיווח על אישה שהתמוטטה ברחוב. הצוותים שהגיעו למקום ביצעו פעולות החייאה מתקדמות, כולל מתן שוקים חשמליים באישה כבת 50, והיא פונתה תוך כדי המשך פעולות החייאה להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר. למרבה הצער, מותה נקבע בבית החולים.
סמל אישי של משתמש
אני פה

סוכל פיגוע באזור השומרון, נעצר מחבל חמוש בגרזן

*דוברות המשטרה: (מחוז ש"י )*
*כוחות המשטרה סיכלו פיגוע באזור השומרון, לאחר שעצרו פלסטיני חמוש בגרזן ובכליו נמצא מכתב התאבדות המצביע על כוונתו לבצע פיגוע*

הלילה במהלך פעילות יזומה של השוטרים למניעת חיכוך ואירועי סדר ציבורי, בצומת תפוח. עצרו השוטרים רכב אשר העלה את חשדם.

בחיפוש ברכב נתפס ע"י השוטרים גרזן ןמכתב התאבדות, בו נכתב ע"י החשוד כי הוא בדרכו לבצע פיגוע נקמה.

מחקירה ראשונית עולה כי החשוד הסתובב במשך כשעה כשהוא מחפש ישראלים העומדים לבדם במטרה לפגוע בהם עם הגרזן שברשותו.

החשוד פלסטיני תושב אל בירה בן 22 נעצר לחקירה.

*מפקד המרחב נצ"מ חיים סרגרוף:*

*"עירנותם של השוטרים והחתירה למגע מנע ככל הנראה פיגוע גדול, אנו נמשיך בנחישות ומקצועיות יחד עם שאר גורמי הביטחון להגן על ביטחון אזרחי ישראל בכל מקום ובכל זמן."*
משה בצלאל
נתן תודה: 53 פעמים
קיבל תודה: 122 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה בצלאל »

כל רגע

מלחמה במזרח ירושלים: 6 שוטרים נפצעו באורח קל, עד כה נעצרו 20 מחבלים שלקחו חלק במהומות ותקפו את הכוחות, בהמשך צפויים מעצרים נוספים.

16.5.2022 23:24

יוסי יהושוע: לוחמת מג״ב נפגעה מאבן במהלך ההתפרעויות בירושלים. פונתה לקבלת טיפול רפואי.

16.5.2022 23:03

אבי רבינא בתיעוד: ‏תראו עם מה שוטרי ירושלים מתמודדים הערב. ערבים זורקים על הכוחות דוד מים ענק שברגע אחד יכל לרסק שוטר.

16.5.2022 22:51

מזרח ירושלים בוער: הסהר האדום מדווחים על 37 פצועים - 10 מהם פונו לבית החולים.

16.5.2022 22:50

עימותים אלימים כעת במזרח ירושלים! ערבים זורקים אבנים לעבר שוטרים. יש 4 שוטרים פצועים קל.

16.5.2022 22:50

העימותים בין ערבים לשוטרים במזרח י-ם - לירן תמרי: ״לילה דרמטי בירושלים״. ישי כהן: ״‏התיעודים ממזרח ירושלים מטורפים״.
שיך
נתן תודה: 37 פעמים
קיבל תודה: 948 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

מחבל ניסה לדקור חיילים סמוך לכיכר חטיבת שומרון ונוטרל בירי,אין נפגעים, המחבל פצוע בינוני
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
נתן תודה: 118 פעמים
קיבל תודה: 170 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת »

איפה זה כיכר חטיבת שומרון? מפ"י לא מכיר את זה וגם לא מפות גוגל.
ישראל הלוי
נתן תודה: 70 פעמים
קיבל תודה: 99 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ישראל הלוי »

ביקור ניחומים טעון: בנט ביקר את משפחת הלוחם; היתום: אתה אשם כמו המחבל

ראש הממשלה נפתלי בנט עורך הבוקר ביקור תנחומים בבית משפחתו של לוחם ימ"מ נעם רז, שנהרג בחילופי אש ליד ג'נין | זהו ביקור הניחומים הראשון שעורך בנט מאז החל גל הפיגועים האחרון | עשרות בני אדם מפגינים מחוץ לבית המשפחה במאחז קידה | האלמנה והבן הטיחו בו מילים קשות

לראשונה מאז נכנס לתפקידו הגיע ראש הממשלה נפתלי בנט לישוב קידה כדי לנחם את משפחתו של לוחם הימ"מ נעם רז שנהרג בפעילות מבצעית בג׳נין ביום שישי החולף.

בישוב ציפו לבואו של ראש הממשלה ותכננו להפגין נגדו אלא שבהפתעה הקדים בנט את הגעתו בשעה והגיע קודם השעה 8:00 בבוקר בליווי אבטחה כבדה.

בתוך הבית הטיחו בני המשפחה דברים קשים כלפי ראש הממשלה בנט, בנו הבכור של נועם רז אמר לו: "לא יודע איך אתה מסתכל על עצמך במראה. אני מאשים אותך כמו שאני מאשים את המחבל".

"הרסת את ההזדמנות שלך. רוצים לראות מישהו שאנחנו מאמינים בו. לא מגיע לך להיות בבית שאבא שלי חי בו. מקווה שאתה מקשיב ולא רק מהנהן", הוסיף הבן ואמר לבנט.

האלמנה אפרת אמרה לראש הממשלה: "הערבים מרימים ראש, הם מרשים לעצמם", בהמשך היא הוסיפה "יש לך עוד זמן לשנות. כל יום שאתה בכסא הזה אתה יכול לשנות. כשאתה לא נאמן למהות שלשמה נבחרת אתה לא תהיה כאן".

ראש הממשלה בנט ניסה להשיב: "אנחנו פועלים, כוחות הביטחון...", אך האלמנה נכנסה לדבריו ושאלה: "עזוב את כוחות הביטחון, הם עושים את שלהם ועשו גם לפניך. מה אתה עושה?".

נציין כי זהו ביקור הניחומים הראשון של בנט כראש ממשלה, כאשר את כל משפחות הרוגי הטרור שנהרגו בחודשים האחרונים ראש הממשלה נפתלי בנט נמנע מלבוא ולנחם.
סמל אישי של משתמש
אני פה

עשרות רבנים סרוגים בתגובה לרב אליעזר מלמד: לגיור ללא קבלת מצוות מוחלטת אין תוקף הלכתי

עשרות רבנים סרוגים בתגובה לרב אליעזר מלמד
גיא עזרא , חדשות סרוגים

17.05.22 | 17:58

מעל ל-50 רבנים סרוגים פרסמו מכתב המבהיר כי לגיור ללא קבלת מצוות מוחלטת אין תוקף הלכתי: "הדעה שהוצגה שיש לאפשר גיור ללא קבלה מוחלטת של המצוות היא דעה שאין לה תוקף ומשקל כלל וכלל"

במכתב חדש מתייחסים למעלה מ-50 מרבני הציונות הדתית לסדרת המאמרים שפורסמה בעיתון 'בשבע' בחודשים האחרונים מאת הרב אליעזר מלמד.

בסדרת המאמרים של הרב מלמד נכתב שניתן ואף צריך לגייר מתגיירים שמראש לא מקבלים על עצמם עול תורה ומצוות בשלימות, אלא רק רוצים לחיות כמו יהודים 'מסורתיים' (בטור מהשבת האחרונה אף טען שזו היא שיטתם של ההולכים בדרכו של הרב קוק זצ"ל). במכתב החדש, בו מצוטטים מקורות מהרמב"ם, מהרב קוק ומהרב סולוביצ'יק זצ"ל, שוללים הרבנים את שיטה זו מכל וכל.

על המכתב חתומים, בין היתר: הרב אביגדור נבנצל, הרב אברהם יצחק כלאב, הרב דב ליאור, הרב דוד חי הכהן, הרב צבי טאו, הרב שלמה אבינר, הרב שמואל אליהו, הרב מיכה הלוי רב העיר פתח תקוה, הרב שלמה לוי ראש הכולל בישיבת הר עציון ונשיא השיבה בקרית גת, הרב יהודה עמיחי המשמש כדיין במערך הגיור הממלכתי, הרב שמעון כהן ראש מוסדות "בית מוריה" בבאר שבע, הרב דוד דודקביץ', ראש הישיבה ביצהר, הרב צבי קוסטינר ראש ישיבת מצפה רמון ורבני העיר מעלה אדומים – הרב יהושע כ"ץ והרב מרדכי נגארי.

הרבנים פותחים את מכתבם בהסברה שקבלת מצוות היא לא רק תנאי הכרחי בגיור, אלא היא עיקר מהות הגיור:

"הלכה פשוטה וברורה בישראל היא שכדי להתגייר יש צורך בקבלת עול תורה ומצוות. קבלת עול התורה והמצוות איננה רק תנאי הכרחי בגיור, אלא היא עיקר מהות הגיור, כדברי הרמב"ם: "וכן לדורות, כשירצה הנוכרי להיכנס לברית ולהסתופף תחת כנפי השכינה ויקבל עליו עול תורה – צריך מילה וטבילה…". היטיב לבטא זאת הרב יוסף דב הלוי סולוביצ'יק זצ"ל (בספרו "עמודו של עולם", עמ' 65): "יודעים אנו כי הגיור דורש קבלת מצוות, כמו גם טבילה במקוה טהרה וברית מילה. למעשה המילה והטבילה הן ביטויים טכניים, בעוד שעיקר הגירות מתבטאת בהתחייבות הבלתי מותנית והמוחלטת לקיום המצוות".

בהמשך מכתבם מביאים הרבנים את דברי הפוסקים שאין לגייר את מי שלא מקבל על עצמו את עול המצוות כולן:

"יתר על כן, הלכה פסוקה היא שאין לגייר אדם שלא מקבל על עצמו את עול המצוות כולן, כפי שהובא בגמרא (בכורות ל: ) ונפסק ברמב"ם: "אפילו קיבל עליו כל התורה כולה חוץ מדקדוק אחד – אין מקבלין אותו". וכן דעת גדולי הפוסקים מאז ומעולם, וכפי שכתב הרב קוק זצ"ל (דעת כהן סי' קנד): "פשוט הוא דהיינו (שמקבלים גרים) דוקא כשמכירים בהם שהם מתגיירים בלב שלם לשם שמים, אבל אלה שמקבלין גרים גרורים, שבשביל דברים של חמריות ותאות לבם הם מתגיירים, בודאי עליהם נאמר 'רע ירוע', ותבא עליהם רעה אחר רעה, כי גרים כאלה ודאי קשים לישראל כספחת, והם מביאים קוצים בכרם בית ישראל. והרי מפורש אמרו חז"ל: 'נכרי שבא לקבל דברי תורה חוץ מדבר אחד אין מקבלין אותו', רבי יוסי ברבי יהודה אומר: 'אפילו דקדוק אחד מדברי סופרים', ואיך אפשר לקבל גרים באופן כזה שיודעים ברור שאחר גירותם יעברו על דברי תורה".

בהמשך המכתב מתייחסים הרבנים לסדרת המאמרים שכתב הרב מלמד בנושא, ומצביעים על השלכותיה החמורות:

"לא נצרכנו לדברים פשוטים אלו, לולא הובאה לידינו סדרת מאמרים שפורסמה לאחרונה, ובהם נטען שניתן לגייר אדם שידוע לנו שבכוונתו לחיות כיהודי המכונה: "מסורתי", ללא קבלת עול המצוות כולן. היות ולדברים אלו השלכות חמורות מאוד, מפני שאם דעה זו תתקבל – יכנסו גוים גמורים לעם ישראל, תוך מחשבה שכביכול הם כבר יהודים, לכן הרינו להודיע כי לדעה זו אין כלל מקום בהלכה. לפי ההלכה – קבלת מצוות מעכבת בגיור, ואין לגייר אדם שלא מקבל על עצמו את עול המצוות כולן, ולגיור שכזה אין תוקף כלל".

הרבנים חותמים את דבריהם בהבהרה שאין כלל מחלוקת בדבר זה, ושלדעה של הרב מלמד בנושא אין כלל תוקף ומשקל:

"יובהר, אין בענין זה מחלוקת, והדעה שהוצגה שכביכול יש לאפשר גיור ללא קבלה מוחלטת של המצוות היא דעה שאין לה תוקף ומשקל כלל וכלל. והאמת והשלום אהבו".
שיך
נתן תודה: 37 פעמים
קיבל תודה: 948 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שיך »

דיווח ראשוני
בכיר במשמרות המפכה חוסל בירי במרכז טהרן
סמל אישי של משתמש
אני פה

ראשוני: חיסול במרכז טהרן
סוכנות ידיעות איראניות רשמיות: אישיות צבאית איראנית חוסלה באחד מרחובות טהרן.

פרטים נוספים בהקדם.

אבו עלי אקספרס בטלגרם
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
אני פה

בכיר במשמרות המהפכה חוסל בירי מטווח קצר בטהרן.
כוחות הביטחון האיראנים רודפים אחרי המתנקשים.
לא פורסמה זהותו של המחוסל.
גורמים לא רשמיים מייחסים את החיסול למוסד הישראלי.

החיסול אירע בשעה 16:00 שעון טהרן.
2 רוכבי אופנוע ירו לעבר המחוסל ברחוב "מג'אהדין אלאסלאם"בטהרן.
החיסול בוצע ליד ביתו של המחוסל.
סמל אישי של משתמש
אני פה

בית המשפט קבע הערב: יהודים יכולים להגיד שמע ישראל ולהשתחוות בהר הבית
סמל אישי של משתמש
אני פה

מקורות זרים: הבכיר האיראני שחוסל בלב טהרן תכנן פיגועים נגד יהודים וישראלים
סמל אישי של משתמש
אני פה

ישי כהן
אריה דרעי ומשה גפני, כמנהיגי הסיעות החרדיות בכנסת, צריכים ללמוד מח"כ ג'ידא רינאווי זועבי איך עושים פוליטיקה. איך דורשים ומקבלים כל מה שרוצים. איך דואגים לציבור ששלח אותם לכנסת. זועבי צריכה להיות מודל לחיקוי של הנציגים החרדים.

בשבוע שעבר זועבי הפתיעה את חבריה לקואליציה והודיעה על החלטתה לפרוש. הפרשנים היו בטוחים שכבר השבוע הכנסת תצביע בעד פיזור הכנסת וישראל הולכת לבחירות. אבל יאיר לפיד, בעל התואר 'ראש ממשלה חליפי' למרות שמכהן כראש ממשלה בפועל, הוכיח - שוב - לכל המספידים שהוא כאן כדי להישאר, כמה שיהיה אפשר. משחק ההישרדות רק החל. וייתכן שהוא יהיה ארוך.

שלושה ימים של משא ומתן עם זועבי, פגישה במשרד החוץ והגיעה ההכרזה על פתרון המשבר. ראש עיריית נצרת עלי סלאם שנכח בפגישה, חשף שהובטח לזועבי תקציבים בסך מאות מילונים עבור ראשי רשויות מהמגזר הערבי. זועבי ולפיד הצטלמו מחויכים והמשבר הנוכחי נפתר.

עכשיו תתארו לכם את הסיטואציה הבאה: ח"כ יעקב טסלר מאיים לפרוש מהקואליציה וגורר משבר. ימים לאחר מכן הוא מגיע לפגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, לצידו משתתפים בפגישה שישה ראשי ערים חרדיות. בסיום, הצדדים מודיעים שהמשבר נפתר וראשי הערים מספרים על מאות מילונים שהובטחו להם.

איך התקשורת הייתה מגיבה? איך הפרשנים בערוצי החדשות היו פותחים את המהדורות? "החרדים סחטו את נתניהו", "לממשלה אין זכות קיום", "כל ח"כ זוטר מלך", "מאות מילונים למגזר החרדי, על חשבונכם". וכו' וכו'.

יתרה מזאת, איך יאיר לפיד עצמו היה מגיב? נעזור לכם. כך לפיד תקף את המשא ומתן של הסיעות החרדיות עם בנימין נתניהו: "מה שאנחנו רואים כרגע, זה לא משא ומתן קואליציוני. זו עסקת שוחד. אין לזה שם אחר. זה שוחד. זה פלילי. זה למכור את המדינה". לא פחות. כן, זה אותו לפיד שחותם כעת על כל ההסכמים עם רע"ם וזועבי. אותו יאיר לפיד שכעת מסביר שמדובר בסך הכל בדאגה ל"20% מתושבי המדינה".

יאיר לפיד צודק וג'ידא רינאווי זועבי מנטורית. לפיד צודק כי אכן צריך לדאוג גם למגזר הערבי, בתשתיות, בהכל. זועבי מנוטרית, היא מלמדת את כולנו איך מנהלים משא ומתן עם ראשי ממשלה.
imeir22
נתן תודה: 25 פעמים
קיבל תודה: 48 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי imeir22 »

אני פה כתב: 22 מאי 2022, 17:23 ראשוני: חיסול במרכז טהרן
סוכנות ידיעות איראניות רשמיות: אישיות צבאית איראנית חוסלה באחד מרחובות טהרן.

פרטים נוספים בהקדם.

אבו עלי אקספרס בטלגרם
בכיר איראני עם כזה רכב פשוט?
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1555 פעמים
קיבל תודה: 2439 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

זה הרכב שאיתו הוא נוסע כהסוואה...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של משתמש
אני פה

בנט: אנחנו מוציאים היום קול קורא לגופים שונים להציע תוכניות הכשרה למגזר החרדי

‏אנחנו מוציאים היום קול קורא לגופים שונים להציע תוכניות הכשרה למגזר החרדי כדי לשלב אותם בתעשיית ההייטק. יש לנו כאן הזדמנות חד פעמית וזה יקרה בזכות שיתוף פעולה בין כולנו - מעסיקים, משרדים ממשלתיים והחברה החרדית.
עקיב'לה
נתן תודה: 102 פעמים
קיבל תודה: 588 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

כ"ק מרן אדמו"ר מסקווירא שליט"א הודיע בשבת קודש זו, יומא דהילולא דהרה"ק המגיד מטשערנאביל זיע"א, שכל אחד מהחסידים שיקבל על עצמו להיות בסדר בענייני הטעכנאלאגיה לפי הוראות הוועד של רבני סקווירא, יקבל מידי קדשו מתנה יקרת ערך
בית מיוחד למזוזה מכסף טהור ובתוכה מזוזה מהודרת
המזוזה הנאה והיקרה צהיה כמו סמל ואת ומופת בכל בתי החסידים לאמור: "***[דרוש תרגום]"
סמל אישי של משתמש
אני פה

ד.ע- יצאה הנחיה של הפלגים בעזה לצייד את המשגרים ברקטות, ולהכין הצהרה נוספת רשמית בימים הקרובים (צעדת הדגלים)
bms
נתן תודה: 3819 פעמים
קיבל תודה: 513 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי bms »

עקיב'לה כתב: 23 מאי 2022, 22:40 כ"ק מרן אדמו"ר מסקווירא שליט"א הודיע בשבת קודש זו, יומא דהילולא דהרה"ק המגיד מטשערנאביל זיע"א, שכל אחד מהחסידים שיקבל על עצמו להיות בסדר בענייני הטעכנאלאגיה לפי הוראות הוועד של רבני סקווירא, יקבל מידי קדשו מתנה יקרת ערך
המזוזה הנאה והיקרה צהיה כמו סמל ואת ומופת בכל בתי החסידים לאמור: "***[דרוש תרגום]"
שייך לפורם או סקווירא או בחצרות הקודש
סמל אישי של משתמש
אני פה

חברי חוליית חמאס נעצרו בתכנון התנקשות בח״כ בן גביר ובניסיון להפעיל רחפן נפץ על הרכבת הקלה, כולם בעלי תעודות זהות כחולות.
נתן יעקובוביץ

מישהו יודע מה קורה עם החיפוש אחר הנעדר, הבחור אברהם משה קלינרמן בן השש עשרה?
סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
נתן תודה: 118 פעמים
קיבל תודה: 170 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת »

bms כתב: 24 מאי 2022, 00:06
עקיב'לה כתב: 23 מאי 2022, 22:40 כ"ק מרן אדמו"ר מסקווירא שליט"א הודיע בשבת קודש זו, יומא דהילולא דהרה"ק המגיד מטשערנאביל זיע"א, שכל אחד מהחסידים שיקבל על עצמו להיות בסדר בענייני הטעכנאלאגיה לפי הוראות הוועד של רבני סקווירא, יקבל מידי קדשו מתנה יקרת ערך
שייך לפורם או סקווירא או בחצרות הקודש
זה הכל צופן על מה שקורה בעזה ובשב"כ. תקראו בין המילים.
zeevi
נתן תודה: 1254 פעמים
קיבל תודה: 778 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

נתן יעקובוביץ כתב: 24 מאי 2022, 23:20 מישהו יודע מה קורה עם החיפוש אחר הנעדר, הבחור אברהם משה קלינרמן בן השש עשרה?
בנתיים ללא שינוי.
עדיין נעדר. רח"ל.
נתן יעקובוביץ

אוי.
ה' ירחם.
תודה.
סמל אישי של משתמש
אני פה

ארגוני הטרור הפלסטיניים העלו את הכוננות ברצועת עזה נוכח האפשרות לסבב עימות צבאי עם ישראל במהלך הימים הקרובים על רקע צדעת הריקודגלים.

העיתון "אל-אח'באר" דיווח כי במסר שהעביר החמאס באמצעות המתווכים לישראל נאמר כי בכוונתם לפעול למנוע את קיום ריקודגלים "בכל מחיר".

על פי הדיווח הנסמך על מקורות בעזה, "הנהגת ארגוני המאבק הפלסטיניים עוקבת אחר התבטאויות וצעדים שנוקט הכיבוש בעיר ירושלים הכבושה, והם קיבלו החלטה ברורה להיאבק בהתגרות שחותרים לבצע הקיצונים באמצעות צעדת הדגלים במסלול שיעבור ברובע המוסלמי ובפריצה למסגד אל-אקצה משער שכם".

בשיחה עם האתר הערבי ישראלי "פאנט", כינה עיכרמה סברי, ראש המועצה המוסלמית העליונה, את צעדת הריקודגלים "התגרות ברגשות תושבי ירושלים הערבים וניסיון לכפות את הריבונות של הישראלים על ירושלים".

סברי הטיל על ישראל את האחריות להשלכות עריכת הצעדה.
שלח תגובה