סיפור בהמשכים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

בין הטיפות
נתן תודה: 109 פעמים
קיבל תודה: 137 פעמים

Re: סיפור בהמשכים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

בעיקר ע"פ הרצאותיו של בעלה הפנסיונר הרה"ג ר בנימין שליט"א שבעבר הקים את המפלגה הידועה "למען אחי ורעי" שסימנה אותיות "רלב"...
שובאל שלא לקח באותו היום את הריטלין לא טמן ידו בצלחת אלא טמן את ידו ב...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל
נתן תודה: 536 פעמים
קיבל תודה: 406 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי וינסטון צ'רצ'יל »

מקלו של ג'ו ביידן, שהביט בפה פעור ברה''מ החוזר עם הקפה המובטח מהנגרייה ממול ושואל את ביידן: 'נו, מה אתה אומר על מה שראית זה עתה? מדינת ישראל מובילה בחדשנות כלי הנשק שלה, הלא כן?.

ביידן הביט מבולבל בבן גביר, והוציא את 'פתק ההנחיות' אותו קיבל מעוזריו, מכיסו. 'מה עושים'? שאל את עצמו. 'בן גביר ודאי הראה טילים ורק אני מרוב זיקנה רואה עכברים וקפה'.

הוא ניגש בצעד נמרץ אל כוס הקפה, כפי שהוא כבר הבין כי היא טיל חדשני, ובא ללחוץ על הכפתור.

כל מה שאירע במציאות הוא, כמובן, טבילה הגונה של היד הנשיאותית בכוס הקפה הרותח.

מאבטחי השירות החשאי אצו רצו לעבר הנשיא [שאמר להם: 'לפחות לא טבלתי את היד באוויר], אשר בידו הפנוייה החזיק בגזיר עיתון אותו הגיש לו גולדקנופף 'ככה בינתיים תעביר את הזמן במרפאה כמו שאנשים בגילנו עושים'.

אלא שהרבנית נתניהו תליט''א, צורחת בייאוש מכמיר, שעטה לאולם (מתחילת הסיפור אני מנסה להבין באיזה אולם מדובר...) כשמאחריה שיירת בנות סמינר מבוהלות, ובסוף השיירה בתו של רה''מ אמונה אסתר בן גביר, מחייכת בזחיחות כשבידה...
”אני לא יכול לחזות את הפעולות של רוסיה. מדובר בחידה, עטופה במסתורין, בתוך תעלומה; אבל אולי ישנו מפתח, והמפתח הזה הוא האינטרס הלאומי הרוסי (וינסטון צ'רצ'יל)“.
בין הטיפות

חבישת ברנשילד נגד כויות להגיש לנשיא ביידן.
אלא שהנשיאה החליפית של ביידן, הלא הוא גברת מריה פוטין (בתו של... שערקה למערב לאחר מלחמת רוסיה ובת בריתה אוקראיינה כנגד צרפת, 2024) הזהירה את הנשיא שלא יעז לחבוש את רטיית הברנשילד כי היא...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

מבוססת על עץ התה, ותה הוא משקה בריטי, ומדובר בהשפלה לאומית...

אולי דיי כבר עם הכווייה המעצבנת שלך???????? מה אתה דוחף את אצבעותיך למקומות שאתה לא מבין בהם? נזף רה''מ בביידן הנבוך.

'אם שכחת', אמר בן גביר, 'חסרות לי שתי אצבעות ל-61, ונכוו לך בדיוק 2 אצבעות, אז יאללה'... זירז בן גביר.

ביידן הביט שוב ממושכות בפתק ההנחיות שקיבל, ומקץ כמה שניות הניף אל על 2 אצבעות זקנות, נפוחות מהכוויה, ורועדות.

רעמי מחיאות כפיים נשמעו מכל צדדי הבית - הלא הוא הכנסת, וגם האופוזיציה עמדה על רגליה והריעה ממושכות לנשיא האמריקני, שבתגובה לחץ את האוויר שנכחו לחיצה ממושכת ונרגשת, ולאחר מכן נופף לשלום בכיוון השלט של ה'.w. c'.

וכאן נכנס לתמונה החליפי גולדקנופף, שהגיע כאשר מאחוריו ארבעה מנהלי סמינר נחושים, מורה אחוזת פאניקה, שיירת בנות סמינר נרעדות, בת רה''מ במבט תוהה ובידה תחבושת בראנשילד, ועכבר עליז דולק אחריהם, והודיע לביידן כי כל עוד אינו...
”אני לא יכול לחזות את הפעולות של רוסיה. מדובר בחידה, עטופה במסתורין, בתוך תעלומה; אבל אולי ישנו מפתח, והמפתח הזה הוא האינטרס הלאומי הרוסי (וינסטון צ'רצ'יל)“.
סמל אישי של משתמש
אוהב ישראל
נתן תודה: 39 פעמים
קיבל תודה: 10 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אוהב ישראל »

מפסיק...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

ללחוץ ידיים לאוויר, אין סיכוי שמנהלי הסמינרים ימלאו את בקשתו ש...
בין הטיפות

שביקש לא לטוס לסין כדי לא להרגיז את טיוואן שניצחה את סין ב-2022.
"אתה חייב להבין" אמר לו המנהל שעמד השלישי מימין, "הסינים הם התורמים הגדולים ביותר לסמינרים".
"מה יש להם עם הסמינרים שלכם?" תמה הנשיא את תמיהתו הנשיאותית.
" זה פשוט מאד" ענה מנהל הסמינר הראשון משמאל. "פשוט...
סמל אישי של משתמש
אוהב ישראל
נתן תודה: 39 פעמים
קיבל תודה: 10 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אוהב ישראל »

"פשוט..." הוא לא הספיק להשלים את משפט כשהמנהל שעמד לידו קטע אותו:

"חאלס עם ההתמרחות! הסמינר שלנו הרי ידוע כסמינר מהטובים בארץ, אם לא הכי טוב, כך שאם הסינים רוצים שהבנות שלהם יתקבלו לסמינר, הם חייבים לשחד בגל..."

"אתם מקבלים תלמידות לפי השוחד?" התפלא ביידן המופתע.

"לא..." אמר המנהל הראשון מימין, זה שעד עכשיו שתק, "זה לא כמו שאתה חושב... פשוט אצלנו הכללים בסמינר קובעים כי...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

'הבנות חייבות להשתתף במכירה הסינית השנתית, ורק רצינו להכניס כמה תלמידות מסין כדי לשוות למכירה יתר אותנטיות'.

''טוב. לא אתערב בענייניכם'', אמר הנשיא. ''רק אם תוכלו'', פנה למנהל הסמינר המדושן יותר ['בטח הם אוכלים טוב, במוסד ההוא'..., הרהר ביידן בעודו מלקלק את שפתיו ובולע את רוקו] ''יש לי בת נינה ממש מבריקה ומצויינת. לא יהודייה מי יודע מה אבל הם ממשפחה שתורמת טוב מאד''. חינן את קולו.

''תראה; אם תקציב הביטחון הלאומי של ארה''ב כולו יוסב לטובת הסמינר שלנו, יכול להיות שנשקול - אמנם לא לקבל את הבת -, אבל בהחלט ל...''
סמל אישי של משתמש
יתוש קדמך
נתן תודה: 186 פעמים
קיבל תודה: 196 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יתוש קדמך »

"אבל בהחלט ל... אבל בהחלט ל..." התבלבל מנהל המוסד מעודן הדושן ואיבד את מילותיו.

"אבל בהחלט לכובע שלי שלוש פינות!" נחלץ לעזרתו מנהל המוסד השני. כלומר, המנהל השני של המוסד. לא מנהלו של המוסד השני. יהיה זה טיפשי מצד קוראינו הנאמנים להבין כי הכוונה הייתה למנהלו של המוסד השני, שכן זה האחרון היה ביחסים רעים מאוד עם הסינים. הסיפור ידוע לכולנו.

הנשיא נמלא התרגשות לשמע מילותיו של מנהל המוסד השני (שכאמור, הכוונה היא למנהל השני של המוסד ולא למנהל של המוסד השני) עד כדי טפיחה על שכמו של מי שאינו מנהלו של המוסד השני, טפיחה שעד מהרה נתדרדה לחיבוק רעים ארוך וסוחט דמעות.

מי שהשתוממו בקהל לפשר התפתחות העניינים המרתקת בהחלט, נוכחו להבין עד מהרה כי "לכובע שלי שלוש פינות" זהו...
ראשית מחקר - פליאה. (- אריסטו)
בין הטיפות

שיר המלווה סרט קולנועי ישן ביותר מתקופת הרנסנס.
ויש שאמרו שזה מהתקופה של כ-200 שנה לפני הספירה.
ושובאל בנו של רה"מ שיש לו רגשות עמוקים לסרטים ותיקים, לא עמד בזה אלא פשוט... התיישב!
וכשקם ממקומו בעיניים מצועפות, הוא ראה מזוית עינו...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

את מנהלו השני של המוסד, שהוא כמובן בנו של מנהל המוסד העיקרי, שממרומי גילו - 3, חיבב מאד את הכובע בעל שלושת הפינות.
אממה, היות ואמרו 'מוסד' במקום 'סמינר', שמע זאת השר לענייני בטחון פנים מר עומר בר-לב, שהגיע למקום על מנת לקושש טישיו לקנח את דמעותיו על התוצאה בפריימריז.
אלא שטישו כזה לא נמצא. 'במאחזים אין לנו טישיו'!, הטעים שובאל; 'בשביל מה יש שרוול'? תהה.
'הנה', קרא ביידן, הצופה נרעד בהכנות לטקס השבעת הממשלה החדשה. 'יש לי ממחטה', ניגש לבר-רל''ב, ולחץ - לא את ידו המושטת, אלא את האוויר שבסביבה.
היות ויחסי ראש הממשלה בן גביר עם בר לב אינם מן המשופרים בלשון המעטה, ניגש שובאל בעדינות אל הממחטה, וכצפוי...
סמל אישי של משתמש
יתוש קדמך

קינח את אפו.
את אפו של ראש הממשלה.
את אפו של ראש הממשלה הסיני.

דבר שהוביל, כמובן, ל...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

קרב גירסאות בקשר למה שאירע אחר-כך.
לגירסת ערוץ החדשות 'רוסיה ופוטין חד הם - ערוץ החדשות האובייקטיבי של רוסיה', מנהל הסמינר החליפי - בן ה-3, הודיע כי לאור כך שאין בעולם תפקיד כמו ראש ממשלה סיני, בהכרח שהוא ראש ממשלת טייוואן, ולכן בתו לא תתקבל לסמינר עקב 'נסיון סיניאות'. לגירסה זו, עומר בר לב בינתיים עומד דומע וממתין.
לגירסת אל ג'זירה, הודיע שובאל חגיגית כי עקב השתמשות רה''מ הסיני בטישיו המיוצר בהתנחלויות, הוא יזכה לזכות להיות אחראי על מכסה של קבלת 20 תלמידות לאחת הכיתות שיבחר. לגירסה זו. עומר בר לב כל כך שמח שהחל לבכות מרוב שמחה.
לגירסה האמינה ביותר בעיניי, לא ניחן שובאל במוטוריקה עדינה במיוחד, כך שניתן לומר כי אחר הקינוח, לא ניתן להגדיר את אפו של ראש הממשלה כ...
סמל אישי של משתמש
יתוש קדמך

ככובע בעל שלוש פינות. למעשה לא ניתן להגדירו כלל ככובע!
כמובן, למען מרימי הגבה למיניהם, שני דברים אומר:
א, הסיפור הזה מתעלם מגבולות ההיגיון, אנא, עיזבו אותי.
ב, "כובע" הוא מטאפורה פה.

אפו של ראש הממשלה הסיני היה כה מעוך עקב השימוש המוגזם בכוח, שהיה יותר ראוי להגדרה "נחש נשך נחש"
(כמובן, מטאפורה שוב.)

הבעייה הייתה, שהכוח שהפעיל שובאל, היה כוח אותו אגר במשך שנים רבות ל...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

למען הקמת התנחלויות בעבר הירדן המזרחי. כעת הוא לא היסס, ולמול עיניו הנדהמות של ביידן פשוט כפה עליו לחתום על הצהרה נשיאותית בה נאמר:
'אני, נשיא ארה''ב ג'ו ביידן, בלא שמישהו כפה עלי או ניסה להטות את דעתי, מצהיר בלשון שאינה משתמעת לשני פנים, כי...
בין הטיפות

מדינת יוטה, טקסס ואוקלהומה עוברות תחת שלטון ישראל ויחולו עליה כל דיני שטחי C ביו"ש וינתנו למרות מדינת ישראל בראשות ראש הממשלה הבלתי מעורער מר איתמר בן גביר ואחריו יועברו בירושה (דמוקרטית ונשיאותית) לבנו שובאל.
אך מנהל הסמינר השלישי (מימין, ימיני בתמונה ולא במציאות, שהוא גם השני במעמדו בסמינר ולא -כמובן- רק בסמינר השני. ז"א השישי בחשיבותו שהוא השני מתוך בעלי המעמד השני, דהיינו הראשון מתוך קבוצת השלישיים. וחזקה על קוראינו שפיענחו את התוצאה הפשוטה והברורה) שלא מצא חן בעיניו שביידן היה מוכן להפקיר רק כמה מדינות רפובליקניות (אדומות) ולא היה מוכן לפרגן ג"כ מתוך הכחולות הדמוקרטיות כגון ניו יורק, הוואי ווושינגטון, לא נתן להמשיך את האירוע.
עד שבא הבכיר מהשב"כ ו...
שלח תגובה