סיפור בהמשכים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
יתוש קדמך
נתן תודה: 186 פעמים
קיבל תודה: 196 פעמים

Re: סיפור בהמשכים

נושא שלא נקרא על ידי יתוש קדמך »

השתיק את כולם. "יש לנו סיפור מרתק על האדמו"ר מאפטא (https://www.hamichlol.org.il/%D7%90%D7%A4%D7%AA%D7%94) תשומת לבכם בבקשה"
למקום הובא מיד המקרנצ'יק הרדיואקטיבי, שמתוכו הוקרנו פניו של עיוות ליברמן המספר ברגש חסידי את סיפור המעשה.
הכל הלך חלק, עד שלפתע הגיע למקום לא אחר מאשר...
ראשית מחקר - פליאה. (- אריסטו)
סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 125 פעמים
קיבל תודה: 1049 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

רון קובי ר"ע טבריה לשעבר
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל
נתן תודה: 536 פעמים
קיבל תודה: 406 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי וינסטון צ'רצ'יל »

שנופף בחוק עזר עירוני לפיו אין להקרין סרטים שלא בסינמטק העירוני.

הפוטין רב ניגש אליו, וניסה להוכיח מש''ס ופוסקים שקובי איננו עוד רשע העיר, וללא הועיל. נראה כי רון קובי 'מעט' מתקשה להבין דברים פשוטים.

ובינתיים, סיימו הנשיא הרוסי ורעהו הצרפתי את הארוחה הדשנה...

עוזרי הנשיא מקרון הוציאו קלבדוס (https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7 ... 7%95%D7%A1) עתיק מתנת חבל נורמנדייה, וניסו לפתוח את הבקבוק, ללא הועיל...
גם החגורה של מקרון לא הועילה בניסיונות הפתיחה. פוטין הרהר לרגע, ואז אורו עיניו. הוא רימז להביא לפניהם מוביל טנקים, וללא שהות החל...
”אני לא יכול לחזות את הפעולות של רוסיה. מדובר בחידה, עטופה במסתורין, בתוך תעלומה; אבל אולי ישנו מפתח, והמפתח הזה הוא האינטרס הלאומי הרוסי (וינסטון צ'רצ'יל)“.
סמל אישי של משתמש
יתוש קדמך

לדפוק את הבקבוק העטוף במגבת על דופן מוביל הטנקים בנסיון לפותחו.
לפתע, דופן מוביל הטנקים החלה לגנוח, ואז אפילו לצעוק.
עוזרי הנשיאים המבולבלים מיהרו להסיר את הבד העוטף את מוביל הטנקים, ותחתיו התגלה, לא מוביל טנקים אלא לא אחר מאשר, כמובן...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

יעקב ברדוגו, שניגש לבנט (הוא עדיין כאן?, לא 'הרגתי' אותו או משהו, אני מקוה) ואמר לו: 'הכל בגללך'!!!! תוך שהוא מגדף אותו בשלל גידופים.

בנט הנסער ניסה להתגונן, אך מקרון ניגש, חילץ בעדינות את הקלבדוס מידי פוטין, וקראן לנער גבעות שעמד בסמוך, שחזר לאחר דקותיים עם בקבוק פתוח.

מסתבר, שמצחו של רועה צאן ערבי ישיש 'סייע' בפתיחת הבקבוק. בית החולים ימסור בעוד שעה קלה עדכון על מצב הפלאח.

בעוד העיתונאים ממתינים לעדכון, והסאונד-מן מנסה לסדר את הרמקול ומפטפט את עצמו לדעת 'אחד אחד' לתוכו, איש לא הבחין בערבי הישיש החומק בלאט כשידיו עמוסות בציוד רפואי מבית החולים, בין השאר את מכשיר ה...
”אני לא יכול לחזות את הפעולות של רוסיה. מדובר בחידה, עטופה במסתורין, בתוך תעלומה; אבל אולי ישנו מפתח, והמפתח הזה הוא האינטרס הלאומי הרוסי (וינסטון צ'רצ'יל)“.
סמל אישי של משתמש
יתוש קדמך

מקרנצ'יק שהביאו לו קרוביו על מנת "להנעים" את זמן שהייתו בבית החולים.

"זהירות" אמר אחד ממאבטחיו של מקרון "זה נראה כמו מקרנצ'יק רדיואקטיבי!"

צחוקו המבחיל של קים ג'ונג און בקע מבעד לרמקוליו הפעורים של המכשיר וכולם מיהרו לתפוס מחסה מה...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

עוזר של איתמר בן גביר שבידיו שלל ציוד למען פתיחת לשכה בבית החולים.

'באתי הנה כדי למחות על תנאי אשפוזו של הפלאח הישיש. לא ייתכן שכספי משלם המיסים שלי ישמשו למען ערבים. תחת ליוויי הקרוב אין ספק כי הערבי יקבל טיפול ”ענייני ומקצועי” להחריד', אמר בן גביר אל מיקרופון שאמור היה לשמש לעדכון בדבר מצב הפלאח.

תוך כדי דיבור, ניסה בן גביר להשיג בטלפון אקדח פיקות טעון ע''מ לערוך ”טיפול רפואי ראוי” באוזניהם של בנט (הוכה ע''י שוטרי אבו מאזן) ומוזס (אוזנו ננשכה 'קלות' ע''י הרמטכ''ל הרוסי, עקב ניסיון־נפל של מוזס להטרידו בסיפור חסידי).

בכל מקרה, הקמת הלשכה עמדה כעת בסימן שאלה כמובן, היות והפלאח היה הרחק משם, שועט לו בכביש חוצה שומרון, עם מקרנצ'יק רדיואקטיבי, בדרכו ליעד בלתי ידוע.

בחסות המהומה, שעט קים ג'ונג און אל מטבח בית החולים, לחטוף דבר־מה.

בכניסה, התנגש חזיתית במהירות גבוהה ביונס גר סטיורה כשבידיו מגש עמוס בשלל טובין, ביניהם קערית עמוסה לעייפה מרק מהביל, מה שהוביל לתוצאת הבלתי נמנעת של...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

הודעה מצד פוטין כי 'התגרות צפון קוריאה בנורבגיה היא באשמת אוקראינה וממשלת הבובות המערבית שלה, ולכן אני מודיע על פלישה מיידית לאוקראינה למען השכנת השלום שם'.

בעודו מדבר, החל המקרנצ'יק הרדיואקטיבי להשמיע קולות מחרידים, ונחיל יתושים החל לחוג שביבו כבטקס של שבט האינקה.

פוטין פלט נאקה, מביט בהפתעה ביונס גר סטיורה שכבר התמודד עם יתוש טורדני (viewtopic.php?p=593596#p593596), הניגש בצעדים בוטחים אל המקרן, ו... מתחיל לידות בו פיסות קוגל שהכניס ארגון התמר לבית החולים, עבור קרוביהם.

פיסות הקוגל נהפכו בצבען ללבן בוהק, כאשר הסתובב פוטין לאחוריו ורואה את ה'פוטין רב'.

איתמר בן גביר, שעסק כעת בסידור הכיסאות בלשכתו, ניגש אל פוטין וניסה לברר כיצד ייתכן שהמקרנצ'יק נמצאבבית החולים אם הוא בכלל אצל הפלאח הישיש הדוהר ליעד בלתי ידוע.

'לא קשיא מידי', השיב פוטין באצבע מונפת בלמדנות ישיבתית, 'אפילו אם לא ננקוט מיגו להציא, הלא....
סמל אישי של משתמש
יתוש קדמך

לא ננקוט מגו להוציא!"

בן גביר הביט בו בבלבול
"במשא ומתן עם אוקראינה זה היה עובד... כזו דמגוגיה..." גמגם פוטין במבוכה

"אני דורש תשובה אמיתית!" שאג בן גביר

"טוב נו!" נענה אלברט איינשטיין באי חשק בולט "הפלאח העברי ברח לשיח ג'ראח כדי לשים את המקרנצ'יק בלשכה שלך, כיוון שהעברת את הלשכה לכאן, החפצא של הלשכה
הוא כאן ולכן הגם שהניח את המקרנצ'יק בלשכה שלך בשיח ג'ראח, החלות של ההנחה נעשתה כאן!"

"ומה עם הפלאח הערבי?" שאל בן גביר בחשש

"הוא...
בין הטיפות
נתן תודה: 109 פעמים
קיבל תודה: 134 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בין הטיפות »

"הוא הלך לסייע לצצ'נים האיסלמיסטים במלחמתם נגד רוסיה"
באותו רגע פוטין נזעק וחטף את אחת מההתקפות הזעם הידועות שלו:
שטויות, איך אתה אומר כאלו דברים? הצ'צ'נים הרי מגויסים לצידנו נגד זלנסקי הברבר והרוצח!
תשואות ומחיאות כפיים נשמעו מכל המשתתפים ופוטין הסמיק בקול.
הוא עדיין לא הבין מה הוא אמר ואיזה משפט יצא מפיו שכך זכה לכזו הערצה זלנסקית בציבור.
אך כשהוא הפנה את ראשו ופניו לכיוון הרקיע, התחוורו לו הדברים תוך כדי שפניו החוירו ובשרו נעשה חידודים חידודים...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

הגבאי האימתני של אוז'רוב חנצ'ין ניגש לפוטין במבט מזרה אימה וזעק:

''כמה ימים אני מחפש אותך! אתה נורמאלי??? אני ממנה אותך 'גוי של שבת' ואתה מבריז והולך לנייעס לי עם בן גביר ואינשטיין? שכח ממשכורת, ושום בונוס'!!!!!

פוטין פתח את פיו וניסה להתגונן, כשהגבאי משסה אותו: 'עוד מילה אחת ואני מפטר אותך'! אחד גלעד קריב שלח כבר קו''ח!'.

פוטין אמר: 'אבל זה פיקוח נפש, וחוצמזה קים לי כהרמב''ן דאמרינן מיגו להוצ...'

אל פיו הפעור הוכנס מיידית המקרן הרדיואקטיבי, ע''י הפלאח הערבי שחזר בינתיים.

כמובן שפוטין נהפך מיד ל'ביביסט' שרוף, והחל לזעוק אחוז אמוק, במבטא רוסי בולט 'הליכוד'!! 'הליכוד'!!.

אלא שעקב שפתו המשובשת, היה נשמע שהוא צועק 'עלי, קוד!', דבר שהכעיס מאוד את האייתולה חמינאי (זומן ע''י מנסור עבאס כמובן) שנכח בסמוך, וצמד מאבטחיו, שתמהו מדוע על חמינאי לקוד קידה לפני פוטין...

הם ניגשו לפוטין באיום, מתעלמים מהרמטכ''ל גראסימוב (שערק לאוקראינה) שניסה לעצור בעדם (הוא תכנן לשבות את פוטין לאוקראינה, שם ייערך לו 'מבחן טעימות' בין נוביצ'וק לציאניד) ובלא להתרגש יותר מדי הניחו לימינו...
בין הטיפות

את אמנון דה הרטוך.
פוטין בתחילה לא ידע מה זה אומר ומה זה אמור להביע???!!!
אך כשהסטירות החלו לנחות עליו אחד אחד, הוא נזכר, וכשכולו אחוז אמוק החל לצעוק בחלחלה: "הביאו לכאן את יענקל כהן, הוא ילמד אותי מה עושים"
והדלת נפתחה, ושם הופיע לתדהמת כל הנוכחים...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

היארמער רב.
בן אדם אלא מי אני?
נתן תודה: 68 פעמים
קיבל תודה: 50 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בן אדם אלא מי אני? »

ווינסטון צ'רצ'יל כתב: 22 מרץ 2022, 00:24 היארמער רב.
מי זה?
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1650 פעמים
קיבל תודה: 2662 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

בן אדם אלא מי אני? כתב: 22 מרץ 2022, 16:23
ווינסטון צ'רצ'יל כתב: 22 מרץ 2022, 00:24 היארמער רב.
מי זה?
https://www.hamichlol.org.il/%D7%99%D7% ... 7%9C%D7%A8
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

היארמער רב ניגש, ובשלוה סטואית הניח את ברוך גולדשטיין משמאלו של פוטין.

כעת ישב פוטין בין הרטוך לגולדשטיין, כשיענקל מילר עומד על גבם ומשמש.

'מה תרצה לארוחת בוקר'? בירר היאמער רב.

'את שויגו (שר ההגנה הרוסי ה’נעדר’)'! השיב פוטין.

'אבל מסוכן לבריאות שלך לאכול אותו', ציין היאמער רב. 'גופו מלא בנוביצ'וק'.

'בהמה שאכלה סם המות זה לא מדינא, רק ממידת חסידות; ראה יו''ד סו''ס יז וקטז' ירה פוטין.

סרגיי שויגו הופיע רועד כולו, עם חלוק בית חולים ירוק. רופאו הרוסי בירר אצל פוטין בזהירות: 'ש”אאלץ” לקבוע את מותו'? ופוטין השיב בנחת: לא, אני אוכל רק משחיטת סכינים מלוטשות. כך פסק לי הרב לאזאר'.

בסער המו''מ ההלכתי, היה סיפק ביד שר ההגנה לשחרר את ניצרת הרימון שבידו...

לא תופתעו, כמובן, לגלות כי...
סמל אישי של משתמש
יתוש קדמך

כרטיסי ברכה שעליהם המילה "שנה טובה" צבועה בלורדים "בלי לצאת מהקווים" הופיעו כמתאבן לרימון העסיסי.

נצנצים מלאו את החדר ושירת "היום יום הולדת" פרצה מפיות כ-ל חמשת מצביעי בנט. (לא היה שייך לבדוק עליהם את העצה שבחתימתו של נשיא בריטניה לשעבר האוחז בסיגר, כי אין עם מי לדבר...)

"יומולדת? אבל נולדתי בכלל בתשעה באב!" אמר בנט, שכמובן היה מאחורי הוילון של המיטה הסמוכה. לא! הוא לא היה החולה! הוא היה האחות! החולה היה עבאס שנאלץ להתאשפז לאחר ה"טיפול המסור" שעבר ע"י חמינאי.

"מה הקשר תשעה באב?" -כך הרב ליאור גלזר.

"מקיש אבל לאבל" ענה פוטין בהרהור

"שירת ה"היום יום הולדת" אינה עבורך" הבהיר את עצמו ראש מצביעי בנט-חסן נסראללה, אשר עמד בראש החבורה המגוחכת "היא עבור..."
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

כלל הנוכחים בחדר. הוחלט לחסוך בהוצאות של כלל מנהיגי העולם ולאחד את כלל מסיבות ימי ההולדת'.

אחות רוסייה קשישה עברה במקום עם מחולל חמצן ענקי. בראותה את פוטין סיננה ’איחול עסיסי’ ברוסית לעברו.

פוטין, ש’ככל הנראה’ לא רווה נחת מתוכן האיחול, נטל את מחולל החמצן בידו האחת, את שויגו בידו השנייה, ובידו השלישית הרכיב את הישיש הערבי על המחולל.

'אתם צריכים להשתתף בחתונה ב’מחסני מלכות’ של ’מת־מצוה’ שאין מי שירקוד אצלו'. הטעים.

כך יצאה שיירה ססגונית לאולם, אחר שחיילי פוטין הנותרים ’הלאימו’ את ’רכבו חביבו’.

'רגע, ומה איתי?' שאל טסלר. 'אתה תגיע עם הטסלה שלך'! נענה.

יענקי קורנבליט התעשת, וטיפס על גג הרכב הענקי, מסמן לאייזנבך (שנתלה על החלון) לאסוף את שרולי ברונכר בדרך. 'החתן מעריץ שלו'.

הרכב (נהוג בידי הישיש הערבי כמובן) נעצר בחריקה מכוונת מקפיאת דם ליד הוילה (https://www.geula.fm/video/22279/) של שרולי.

רק, שמן הנתיב הנגדי, הגיח במהירות עצומה...
בן אדם אלא מי אני?

אאודי ממוגן ירי בצבע שחור. האאודי עצר בחריקת בלמים וממנו יצא...
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
בין הטיפות

עומר בר לב, כמובן.
פוטין הביט בו בעיניים מזרות אימה, "מה אתה רוצה, ולשם מה הגעת?" ירה.
"כמה חיילים רוסים נהרגו לך עד עתה?" ענה הצר לבטח"פ של מדינת מולדובה בואכה ערב פינת רע"מ.
"עדיין לא ענית מה אתה עושה כאן" שאל פוטין שוב, "ולעניין שאלתך, זה אמנם לא מעניינך, אך רק רציתי שתדע שזלנסקי משקר על כולם שהם חיסלו לנו 16,000 חיילים, המספר המדויק הוא 15,891, וסתם חבל שהוא מתרברב, זה עוד יעלה לו ביוקר!" המשיך הצאר לומר לצר.
"אז יש לי פתרון להוריד לך את המספר ל-0, מעוניין?" שאל בר לב.
"וכיצד תעשה זאת?" תמה פוטין, "גם אני מנסה ומצליח להוריד את המספר לכמה מאות בודדים. אתה יכול לבדוק את זה בעיתונות הדמוקרטית והבלתי תלויה שלנו, כתוב את זה שם באותיות רוסיות שחור ע"ג לבן." המשיך, "אך כיצד ניתן להוריד ל-0, זה אפי' אני לא הצלחתי".
"יש לי שיטה מיוחדת" ענה עומר, "אך הם לא יהיו חיילים בני חורין אלא רק יכנסו לכלא. זה עדיין עדיף מחיילים מתים, לא כן?"
"ומה אעשה עם חיילי השבוייים", שאל פוטין נשיאה של רוסיה, דונאצ'ק וחרסון.
"זה פשוט מאד" ענה. "הרי בחילופי השבויים העתידי בין רוסיה לאוקראינה תוכל לדרוש על כל חייל אוקראיני שתשחרר, כמה עשרות רוסיים, כמו שכבר עשיתם, אגב. אז עדיף שהם יהיו בכלא האוקראיני ולא בקבר או במשאית המשרפה, לא כן"
"תראה אצלנו בישראל", המשיך בר לב, "לקחתי מחבל שאהוד במיוחד עלי, כל הנתונים הוכיחו שהוא כבר מת, הצלחתי להחיות אותו ולהבטיח שהוא יכנס לכלא, ובמחווה הבאה שנעשה לפלסטינים, הוא הראשון שישתחרר, על דברתי!"
"אואהאו, זה מתחיל באמת לעניין" אמר פוטין בתדהמה, "אלא ש..." וכאן נקטעו דבריו עקב צלצול טלפון טורדני במיוחד.
סמל אישי של משתמש
יתוש קדמך

פוטין הרים, מן הפלאפון בקע קול ממוסך "זה בוצע. 2 האוקראינים ששלחת לחסל בבני ברק-חוסלו!"
"וכך רבויסי" סגר פוטין בחדווה את הנייד, "מחסלים בלי להזדקק לנוביצ'וק!"

במספר המילים הנצרכות להיכתב קודם לשלושת הנקודות הדורשות המשך יצירתי מהכותב הבא אחרי, נכתב ש...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

נכתב שהגבאי של אוז'רוב חנצין הגיע והחל שוב לזעוק על פוטין: 'אתה לא מתבייש? חתיכת גוי! אנחנו מאחרים לשמחת חתן וכלה בגלל פלפול רוסי בגדר עמר בר לב'? ולמה לא הבאתם קצת וויסקי או יין?

'אני גוי ואיך אביא יין'? שאל פוטין בתמיהה.

אדהכי והכי, הופיע שרולי ברונכר עם הציוד האלקטרוני שלו.

הישיש הערבי חתך ביניהם בחדות, וחטף את הרמקול מידיו של ברונכר, ומיהר לשיר זמר בדואי עתיק, בעוד שרולי מלווה אותו באורגן ובאפקטים חזותיים וכוריאוגרפיים כאלה ואחרים.

ואז הופיע כצפוי יענקי קורנבליט. 'הסיפור הזה מתרחש כבר חמישה חודשים, ועוד לא אכלנו כדבעי!'

צ'רצ'יל! יתוש! אני יושב כאן ולא זז עד שאתם מביאים לי אוכל'!

צ'רצ'יל טלפן בדחיפות לארמון ווינדזור וביקש לארגן מנה הולמת לקורנבליט. אממה, איציק זרקא פעיל הליכוד ששמע את המילים 'מנה הולמת', סבר שהמדובר בהרמת־יד הגונה, תובנה שהביאה אותו ל...
בן אדם אלא מי אני?

להזעיק כוחות משטרה. כוחות רבים מיד הגיעו. ומהרכב הראשון בשיירה יצא מדושן עונג...
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

רוני אלשיך, שהניח ידו על כרסו המשמעותית, עשה בידיו את תנועת השף המפורסמת, ואמר:
'פוטין מציע לך חתונה ב'מחסני מלכות' ואתה רוצה מנה הגונה? מה רע באוכל של 'מחסני מלכות'?...

'האוכל שם לא אכיל' השיב קורנבליט שלא התרגש ממנכ''ל ה'משטרה ציונית אין אנו מאמינים' לשעבר.
'האמת שיש משהו בדבריך', הרהר אלשיך. הוא פנה אל פוטין בהתעיינות: 'למה באמת הזמנת אותם לשם'? אתה לא חושב שאחרי חמישה חודשים מגיע לגיבורי הסיפור סעודה הגונה?'

'אמרו לי שהאוכל במחסני מלכות הוא רעל, ורציתי להרעיל את כולכם'... השיב פוטין בהנפת יד מבטלת. זה הלא מובן מאליו ומה לו לאלשיך לשאול שאלות בעניינים מובנים מאליהם.

'טוב אנחנו מבזבזים זמן, אני צריך להתחיל להתארגן לבחירות 2024, ואני גם רעעעעעעעעעעעב' הגיח טראמפ, שהציץ בפוטי לרגע ואמר לו: 'אתה גאון'!. (פוטין השיב: הכל זה טיפים מהרב לאזאר!)

טראמפ הודיע כי כולם מוזמנים לטשולנט הזכור, שכונה ע''י הרב יתוש בשם: "טשולנטית וטשולנט עם הרבה עופה ועוף ברמת V.I.PIT וV.I.P אחותי ואחי. ללא בשר אדמה ואדם. בבעלות מירב מיכאלי וביבי נתניהו".

'לא לא', אמר סטיורה, 'לא בא לי טשולנט, אדעתא דהכי לא התגיירתי'. פוטין נעץ בו מבט קר ומתכתי, והנ''ל הבין שאם לא ילועס ויבולע לו מהטשולנט, יבולע לו מפוטין.

כולם התיישבו נינוחים במקומותיהם, ממתינים למנה תוך בליעת רוק תכופה.

רק ברונכר שם לב למשהו מוזר מתקרת המסעדה.
הוא ניסה לומר משהו אך איחר את המועד, וכולם נאלמו למראה ה...
בן אדם אלא מי אני?

דמות עטופה בבד שחור הדמות השילה מפניה את הבד ומהבד הופיע...
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
נתן יעקובוביץ
נתן תודה: 706 פעמים
קיבל תודה: 549 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נתן יעקובוביץ »

מי שהיה מוכר עד כה תחת השם...
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

פרנסואה מיטראן, נשיאה לשעבר של הרפובליקה החמישית של צרפת.

מתברר, כי כיום עוסק הנשיא בביקורת אוכל, וככזה החליט הנשיא לערוך ביקורת על רמת טיב הטשולנט במסעדתו של טראמפ, לאחר השמועות הנחרצות כי מעורב בה בשר אדם, וכמו שתואר לעיל ברוב כישרון.

אממה, להגיע רשמית כדמות פוליטית לא רצה להגיע מסיבות מובנות, ולכן נאלץ להתחפש.

'חביבי, הכל אני מבין, אבל למה להתפרץ מהתקרה ולא מהדלת הראשית? שאל טראמפ הזועם - בעל המסעדה - שהגיע עטוי סינר וכובע שעליו נחרת
’Make The Cholent with Kishke Great Again’
.

מיטראן שלא רואה אף אחד ממיטראן, העלה על כפיתו מלא הכף טשולנט עם בשר, עצם עיניו, וטעם...

למרבה הצער, את עיניו לא הצליח לפתוח יען כי...
בן אדם אלא מי אני?

אורח נכבד ביותר הגיע למנת הטשונלט. האורח לא היה אחר מאשר...
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 125 פעמים
קיבל תודה: 1049 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

אורן חזן
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:
סמל אישי של משתמש
וינסטון צ'רצ'יל

אורן חזן נעמד ואמר: מיטראן שלא תעז לפתוח את עניך!

אח''כ הוסיף: באתי לכאן כדי לתמוך ב... ואז הביט לפתע סביבו, נבוך. במה לתמוך?

ומיד אזר עוז, והמשיך: באתי כאן כדי להביע התנגדות נחרצת ל... ואז הביט לפתע סביבו, נבוך. על מה להתנגד?

ורק טראמפ, שהגיע עם כוס שתייה צוננת, הצליח להשתיק את חזן שכבר החל להפר את שלות הסועדים.

רק ש, כמו במקרה של ארומה, הביא לו הנשיא לשעבר ולעתיד כוס ובה מסיר שומנים, שהועמדה במטבח צורך ניקיון הפסח.

מתברר, שהכוס הסירה מקרבו של אורן חזן כל נטייה ימנית שהייתה לו בעבר, ומאידך הציתה בו שלהבת של רצון לניקיון פסחי, היכן שרק יהיה.

אממה, רעייתו, שבעטיה הגיעה לכאן כיון שגורש מן המטבח עד אחר שינוקה לחג, הבהירה לו כי לעת עתה אין לה צורך בעזרתו.

מחוסר ברירה, הוא ביקש מ...
שלח תגובה