חיסוני הקורונה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 1673 פעמים
קיבל תודה: 1628 פעמים

Re: חיסוני הקורונה

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

לא מזלזל במה שפעלו ועזרו חסדי עמרם, אבל להפוך אותם לאיזה מוסד מקצועי עם מסד של רישום נתונים נורמלי [שברור שאין להם] - הדרך רחוקה. וגם לא צריך להיות תמים ואפשר להניח הנחה שכנראה לא כל כך רחוקה מהמציאות שבחסדי עמרם נפטרו אנשים באחוזים קטסטרופליים למדי מחוסר טיפול מספק ואשפוז בזמן ושברור שבהיעדר רגולציה הם יעשו מה שבא להם, בוודאי בכל הנוגע לרישום נתונים [אם הוא בכלל קיים שם].
אתה לא היית מאמין לבתי חולים ולחברות התרופות [והחיסונים...] באופן אוטומטי אם לא היה עליהם פיקוח, אז למה שתאמין לארגון קטן חסר פיקוח לחלוטין.

סמל אישי של משתמש
מויישה

אגב, אני לא מאשים את חסדי עמרם בכל הפטירות שכנראה היו אצלם, הם גם טיפלו בהרבה סרבני אשפוז שחששו להתאשפז בכל מקרה וגם באנשים שאולי בהתחלה המצב שלהם היה קל ובחרו להיעזר בחסדי עמרם, אבל מכיוון שלא היו תחת פיקוח רפואי שוטף של בית חולים המצב שלהם התדרדר במהירות [לא באשמת חסדי עמרם] וכבר היה מאוחר מדי לאשפז אותם.
אני לא בא כרגע לשפוט את חסדי עמרם על הפטירות הרבות שהיו אצלם, [למרות שמדובר בפיקוח נפש וזה בהחלט לגיטימי לנהל דיון אודות מידת המקצועיות שלהם והאם הם תמיד התנהלו באופן שלא סיכן אנשים, אבל זה לא הנקודה שלי כרגע] אני רק מכניס פרופורציות לסיפור של חסדי עמרם ומאזן את "ההילה" שהר ההר ושדומיו מנסים לייצר סביבם ולפמפם לנו אודות גודל מקצועיותם ושלא נפטרו אצלם אנשים והם הרבה יותר גדולים ומקצועיים מתל השומר ושערי צדק ביחד ועוד כהנה וכהנה שטויות. כמובן שצריך להעריך אותם ואת מסירותם, אבל גם לא צריך להיות תמים ואפשר לראות גם את התמונה הגדולה.

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 397 פעמים
קיבל תודה: 2369 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

אפילו חסדי עמרם לא יצאו נגד החיסונים!

סמל אישי של משתמש
מויישה

בדרך לחיסון ילדים: ממשלת קנדה הודיעה היום (רביעי) כי אישרה את מתן החיסון נגד קורונה של חברת פייזר גם לילדים בני 12 עד 15, זאת לאחר שמחקר של חברת התרופות הוכיח כי אחוזי היעילות של החיסון גבוהים מאד בקרב ילדים בגילאים הללו – וכמעט ללא תופעות לוואי.
לפי תוצאות המחקר של פייזר, רמת היעילות של החיסון בקרב בני הנוער עמד על 100 אחוז – כשמתוך 2,260 ילדים שהשתתפו בניסוי, נמצא כי לא היו כלל מקרי הידבקות בקורונה בקרב אלה שקיבלו את שתי מנות החיסון, לעומת 18 מקרי הדבקה בקרב אלה שקיבלו חיסון דמה (פלצבו). עוד נמצא שרמות הנוגדנים המנטרלים בקרב הילדים המחוסנים היו גבוהות אף ממה שנצפה במחקרים הקודמים.
במקביל נאמר כי תופעות הלוואי בקרב הילדים היו דומות לאלו של מתחסנים בוגרים יותר וכללו כאבים, חום, צמרמורות ועייפות. בדומה למחקרים קודמים, גם כאן נמצא כי תופעות הלוואי היו נפוצות יותר אחרי קבלת מנת החיסון השנייה. בפייזר הבהירו כי החברה ממשיכה לעקוב אחר המתחסנים במשך שנתיים, ומעדכנת באופן שוטף את רשויות הבריאות.
קנדה היא המדינה הראשונה שמאשרת את מתן החיסון לצעירים מתחת לגיל 16 באופן גורף. כיום ישראל נתנה אישור חריג לחסן גם בני 12 ומעלה הנמצאים בקבוצות סיכון מוגדרות, בהן השמנת יתר, פגיעה ריאתית, סוכרת, או טיפול כימותרפי.
בתחילת החודש חברת פייזר הגישה את ממצאי המחקר שלה גם למנהל התרופות והמזון האמריקני (ה-FDA), שעל פי ההערכות צפוי לתת אישור לחסן ילדים בארה"ב כבר בשבוע הבא. בישראל מעריכים כי משרד הבריאות יאשר את מתן החיסון לבני נוער זמן קצר אחרי קבלת אישור ה-FDA, כפי שקרה עם אישור החיסון המקורי בחורף האחרון.
סרוגים
נ.ב. בשבועות הקרובים הFDA צפוי לתת אישור לחיסון של פייזר לילדים החל מגיל 12 בעקבות המחקר הנ"ל ובעקבות כך יחלו לחסן בארה"ב [ולאחר מכן כנראה גם בישראל] ילדים החל מגיל 12.

הר ההר
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 33 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי הר ההר »

מויישה כתב:
05 מאי 2021, 23:08
"הנתונים של חסדי עמרם"... איזה בדיחה. עם כל הכבוד, הם גוף פרטי חסר רגולציה ופיקוח ממשלתי מינימלי ואין שום סיכוי [וגם אין סיבה, הם מתנהלים באופן לא מסודר - "שכונה" כמו ארגון התנדבותי לא מקצועי, בכל מקרה אין להם וגם לא יהיה להם מערך נתונים מסודר] שהם יפרסמו את נתוני הפטירה האמתיים שלהם מחשש לסגירת הארגון.
לעומת בתי החולים שכל נפטר שלהם נרשם בדקדוק ויש עליהם פיקוח ובקרה דקדקנית של משרד הבריאות ואי אפשר להסתיר שם כלום.
חסדי עמרם משקרים
הרב אורי לופליאנסקי משקר
הרב אהרן שטרן משקר
הרב מנדל ניימן מטאש משקר
האדמו"ר מסאסוב משקר
דר זלנקו משקר
בית חולים העמק משקרים
כל העסקנים שמעידים שבטיפול נכון הצילו 99 אחוז משקרים.

הר ההר

מויישה כתב:
05 מאי 2021, 23:15
לא מזלזל במה שפעלו ועזרו חסדי עמרם, אבל להפוך אותם לאיזה מוסד מקצועי עם מסד של רישום נתונים נורמלי [שברור שאין להם] - הדרך רחוקה. וגם לא צריך להיות תמים ואפשר להניח הנחה שכנראה לא כל כך רחוקה מהמציאות שבחסדי עמרם נפטרו אנשים באחוזים קטסטרופליים למדי מחוסר טיפול מספק ואשפוז בזמן ושברור שבהיעדר רגולציה הם יעשו מה שבא להם, בוודאי בכל הנוגע לרישום נתונים [אם הוא בכלל קיים שם].
אתה לא היית מאמין לבתי חולים ולחברות התרופות [והחיסונים...] באופן אוטומטי אם לא היה עליהם פיקוח, אז למה שתאמין לארגון קטן חסר פיקוח לחלוטין.
היא הנותנת, אנשים לא מקצועיים הצליחו להציל פי מאה מהבתי חולים, ע"י שהביאו רופאים מקצועיים שטיפלו במסירות כמו שצריך, זה רק מראה גודל הפשיעה.

א יודעלע
נתן תודה: 271 פעמים
קיבל תודה: 340 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע »

עדיין לא עלו על זה שהחיסונים גרמו לאנשים ליפול במדרגות במירון ורק בגלל החיסונים קרה האסון?

הר ההר

א יודעלע כתב:
06 מאי 2021, 09:51
עדיין לא עלו על זה שהחיסונים גרמו לאנשים ליפול במדרגות במירון ורק בגלל החיסונים קרה האסון?
מה פתאום, זה וריאנט בריטי והודי שמגיע תמיד בתחילת חיסון המוני, עכשיו הןריאנטים התבלבלו כשראו את המחסום, חשבו שמתחילים שוב לחסן.

סמל אישי של משתמש
מויישה

הר ההר כתב:
06 מאי 2021, 09:48
מויישה כתב:
"הנתונים של חסדי עמרם"... איזה בדיחה. עם כל הכבוד, הם גוף פרטי חסר רגולציה ופיקוח ממשלתי מינימלי ואין שום סיכוי [וגם אין סיבה, הם מתנהלים באופן לא מסודר - "שכונה" כמו ארגון התנדבותי לא מקצועי, בכל מקרה אין להם וגם לא יהיה להם מערך נתונים מסודר] שהם יפרסמו את נתוני הפטירה האמתיים שלהם מחשש לסגירת הארגון.
לעומת בתי החולים שכל נפטר שלהם נרשם בדקדוק ויש עליהם פיקוח ובקרה דקדקנית של משרד הבריאות ואי אפשר להסתיר שם כלום.
חסדי עמרם משקרים
הרב אורי לופליאנסקי משקר
הרב אהרן שטרן משקר
הרב מנדל ניימן מטאש משקר
האדמו"ר מסאסוב משקר
דר זלנקו משקר
בית חולים העמק משקרים
משרד הבריאות משקרים
הFDA משקרים
פייזר משקרים
הממשלות משקרות
מעבדות הבדיקות משקרים
כל בתי החולים בעולם ובארץ משקרים
כל הרבנים... אתה אומר,
ארגון הבריאות העולמי משקר
כל הפרופסורים והדוקטורים בעולם משקרים
הרב פירר משקר
הרב בני פישר משקר
כל הרופאים שמעידים שבחיסון הצילו 99 אחוז משקרים.

סמל אישי של משתמש
מויישה

על פי מחקר שפורסם בכתב העת הרפואי 'לאסנט', נתוני יעילות חיסון פייזר בישראל, שהתקיים בין החודשים ינואר-אפריל, יעיל לפחות ב-95 אחוזים.
על פי המחקר, שמבוסס על נתוני משרד הבריאות בישראל, מרבית ההידבקויות בישראל באותם חודשים היו מקרים של 'המוטציה הבריטית'.
עד לתום המחקר, 72 אחוזים מאזרחי ישראל מעל גיל 16, ו-90 אחוזים מהאזרחים שמעל גיל 60, התחסנו בשתי מנות חיסון של פייזר.
החיסון נמצא יעיל ב-96.5% בקרב מתחסני שתי מנות מעל גיל 16, 98% מונע מקבוצת הגיל להגיע לכדי אשפוז בבית חולים ו-98.1% מפני מוות. על פי המחקר, יעלות החיסון בקבוצת הגיל של מבוגרים מעל גיל 85 נמצאה דומה יחסית, לפיו החיסון יעיל ב-94.1% כנגד הידבקויות, 96.7% מגן מפני אשפוז, ו-97% מפני מוות.
ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות הד"ר שרון אלרועי פרייס אומרת: "כמדינה עם השיעור הגבוה ביותר באוכלוסייה המחוסנת נגד קורונה, ישראל מספקת הזדמנות ייחודית בעולם האמיתי לקבוע את יעילות החיסון ולהתבונן בהשפעות רחבות יותר של תכנית החיסונים על בריאות הציבור".

ועד
נתן תודה: 350 פעמים
קיבל תודה: 288 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

האם זה נכון שכ"ק מרן אדמו"ר מבעלזא שליט"א לקח השבוע חיסון?
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

א יודעלע
נתן תודה: 271 פעמים
קיבל תודה: 340 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי א יודעלע »

לפני כמה שבועות הוא לקח את החיסון הראשון
מסתבר שהיום הוא לקח את החיסון השני

הר ההר

מויישה כתב:
06 מאי 2021, 14:41
הר ההר כתב:
מויישה כתב:
חסדי עמרם משקרים
הרב אורי לופליאנסקי משקר
הרב אהרן שטרן משקר
הרב מנדל ניימן מטאש משקר
האדמו"ר מסאסוב משקר
דר זלנקו משקר
בית חולים העמק משקרים
משרד הבריאות משקרים
הFDA משקרים
פייזר משקרים
הממשלות משקרות
מעבדות הבדיקות משקרים
כל הרבנים... אתה אומר,
הרב פירר משקר
הרב בני פישר משקר
מה פתאום, פייזר אף פעם לא שיקרו, סתם קנסו אותם במיליארדים ללא עוול בכפם, ואם אף פעם לא שיקרו, וודאי שלא שיחדו, אבל העסקנים והרופאים החרדיים הרי ידועים כשקרנים רוצחים,והבתי חולים וודאי לא משקרים, שמעת פעם רוצח משקר?

ועד

הר ההר כתב:
06 מאי 2021, 22:40
מויישה כתב:
06 מאי 2021, 14:41
הר ההר כתב:
מויישה כתב:
חסדי עמרם משקרים
הרב אורי לופליאנסקי משקר
הרב אהרן שטרן משקר
הרב מנדל ניימן מטאש משקר
האדמו"ר מסאסוב משקר
דר זלנקו משקר
בית חולים העמק משקרים
משרד הבריאות משקרים
הFDA משקרים
פייזר משקרים
הממשלות משקרות
מעבדות הבדיקות משקרים
כל הרבנים... אתה אומר,
הרב פירר משקר
הרב בני פישר משקר
מה פתאום, פייזר אף פעם לא שיקרו, סתם קנסו אותם במיליארדים ללא עוול בכפם, ואם אף פעם לא שיקרו, וודאי שלא שיחדו, אבל העסקנים והרופאים החרדיים הרי ידועים כשקרנים רוצחים,והבתי חולים וודאי לא משקרים, שמעת פעם רוצח משקר?
תמשיך להתלוצץ, תמשיך.
אתמול (רביעי) פורסם בכתב העת הרפואי Lancet מאמר, המכיל נתונים ארציים של משרד הבריאות על המועילות הלאומית של החיסון נגד נגיף הקורונה בישראל.

מחברי המאמר, שכוללים בין היתר רופאים ממשרד הבריאות אשר מעורבים בניהול המאבק נגד נגיף הקורונה מאז תחילתו, בדקו את שיעורי המקרים המאומתים, אשפוזים, חולים במצב קשה ותמותה בהשוואה בין מחוסנים ללא מחוסנים מאמצע חודש ינואר 2021 ועד תחילת אפריל.

ישראל, היא המדינה הראשונה שמפרסמת נתונים לאומיים המראים שקבלת שתי מנות חיסון מורידה את הסיכון להידבק בנגיף, להתאשפז ולמות. קבלת שתי מנות החיסון הפחיתה מעל 95% מהסיכון להידבק בנגיף, להתאשפז בגינו, לחלות באופן קשה או למות כסיבוך ממנו. כמו כן, מנה אחת של חיסון הקנתה הגנה של 58% מהדבקה, 76% מניעת אשפוזים, ו-77% ממוות, החל מ-14 עד 21 ימים מקבלת המנה.

ניתוח הנתונים התבסס על נתונים מוסכמים ולא מזוהים כפי שפורסם לציבור, לפיהם קבלת החיסון הייתה הגורם המרכזי בירידות המשמעותיות בתחלואה ובתמותה מהנגיף.

תוצאות המחקר שנותחו לפי קבוצות גיל, מין ושבוע קלנדרי הראו, כי החיסון היה מועיל גם בקרב גילאי 85 ומעלה- קבוצת גיל בסיכון גבוה במיוחד לתחלואה קשה ותמותה. 94.1% מפני הדבקה, 96.9% מפני אשפוז, ו-98.1% מפני תמותה.

ד"ר שרון אלרעי-פרייס, ראש שירותי בריאות הציבור אמרה עם פרסום המחקר: "מדינת ישראל יכולה להיות גאה בהישג האדיר אליו הגענו כולנו. בהובלה של משרד הבריאות ובעבודה משותפת עם קופות החולים, בתי החולים, מד״א וגופים נוספים, ובעיקר בזכות הציבור שהגיע להתחסן. מדינת ישראל היא המדינה המחוסנת בעולם ותוצאות החיסון ניכרות בשטח. תוצאות מועילות החיסון המובאות בפרסום זה מתוך הניסיון במדינת ישראל, נותנות תקווה אמיתית שהחיסון יאפשר שליטה על הפנדמיה בכל העולם".

עוד הוסיפה: "משרד הבריאות רואה חשיבות לא רק בתוצאות המעודדות של ההתחסנות המפורסמות במאמר, אלא גם בשיתוף הניסיון הישראלי עם הקהילה המדעית ועם שאר מדינות העולם. המשרד קורא לכל תושבי ישראל שטרם התחסנו בשתי מנות נגד נגיף הקורונה, להתחסן בהקדם ולתרום למערך הלאומי לצאת מהפנדמיה ולחזור לחיי השגרה".
קרדיט: http://kore.co.il/viewArticle/81495

סמל אישי של משתמש
מויישה

הרוצחים הם אלה שאומרים לתת את התרופה של זלנקו שהוכחה כעלולה לגרום למוות בבעיות לב ל"ע, ותמשיך לקשקש ולזרות חול על קנסות שפייזר קיבלה בלי להזכיר שמדובר בפרשה של תרופה אחת של פייזר מלפני 16 שנה [אני בטוח שאתה לא יודע על מה אני מדבר, אתה רק מצטט אתרי קונספירציות בלי לבדוק] כשמאז התחלפו מנכ"ל וסגל בכיר.
"העסקנים והרופאים החרדיים ובתי החולים ידועים כשקרנים רוצחים..." תגיד לי אתה לא מתבייש? על הלכות הוצאת שם רע כנראה לא שמעת. אתה יודע מה, באמת אני רוצה לראות אם כשתהיה לידה במשפחתך בעז"ה לא תבצע אותה אצל אצל הרופאים הרוצחים והשקרנים [או שאולי לא, אין לי מושג עד כמה אתם משוגנערס], או אם מישהו בסביבתך ח"ו יצטרך לעבור ניתוח האם תשלח אותו לרב אשרוב ולחסדי עמרם. נדמה לי שהויכוח הזה הוכיח מה טיבם של קונספירטורי הקורונה, הדרגות השפלות שהתדרדרתם אליהם לכנות רופאים שמלאכתם חסד ועיסוקם להציל יום יום חיי אדם בכינויי "רוצחים שפלים ושקרנים", לכנות כך בלי למצמץ ובלי להתבייש עסקני רפואה מסורים כהרב פירר שכל חייהם קודש כפשוטו לחסד והצלת נפשות כפשוטו - זה ממחיש בדיוק מה טיבכם ומה טיב הבליכם.
אחרי שהוכחת לציבור הרחב בדיוק מה אתם שווים הריני מכריז כי אני רואה את עצמי פטור מכאן והלאה לענות לטענות אידיוטיות בסגנון "הרופאים רוצחים" או מתו רבבות אנשים מהחיסון בחודש ינואר או מי יודע מה עוד תמציאו, ראיתי באשכול השכן בפורום ונשמרתם הזיות חדשות שמחוסנים גורמים ל"תופעות לוואי" אצל הסובבים אותם [!!!] "בדומה" לעישון פסיבי.
לא הגבתי על הבדיחה הירודה הזאת שם כי יש גבול ואני לא חייב להגיב על כל טרלול חדש ואידיוטי שלכם.
אז מצדי תמשיכו להביא לפורום הזה ממים באותיות אדומות גדולות ענקיות שאחות אלמונית בבית חולים נסתר מעידה שמסתירים נתונים והכל קונספירציה ושהFDA לא אישר את החיסון ושמשרד הבריאות מסתיר אלפי מתים. ואפשר גם להביא קישורים לאתרי קונספירציות בעטיפות שונות ומשונות ולסרטוני יוטיוב ערוכים באופן מגוחך עם תוכן עוד יותר מגוחך וקונספירטיבי.
שיהיה לכם לבריאות. אם יש כאן עדיין אידיוט שעוד מאמין לכם אחרי כל השטויות שכתבתם כאן והופרכו מיליון פעם שיהיה לו בהצלחה. אתם תישארו בשגעונותיכם ואנחנו נגן גם עליכם בחיסון העדר.
אני בכל אופן לא הולך יותר להתייחס כמעט תמיד יותר לכותרות ענקיות בסגנון "אתם חייבים לשמוע את מה שאומר דוקוטור ונסן-האך-בוש מאוסטריה על חיסוני הקורונה ובעיות חמורות ובלתי הפיכות בקוץ חלבון וחלמון הוריד שהם עלולים לגרום" או "חשיפה! פייזר קשורה לקרן של ביל גייטס [ומשפחת רוקפלר] שסוחרת בילדים ומשתילה שבבים ומשחדת את ארגון הבריאות העולמי ומשרדי הבריאות בכל מדינה בעולם".
או ציטוטים מרופאים עלומים וחסרי שם במדינות עלומות שיצאו לפנסיה לפני 20 שנה ועכשיו מנסים להשיג קצת תשומת לב ברשתות החברתיות באמצעות העלאת פוסטים מטרילים ומוטרפים על "חששות מדעיים" כביכול מסכנות מומצאות שאינם קיימות שהם מחפשים בכוח לדחוף לחיסון ולעורר קצת רעש מסביבם. אז כמענה למהלך המעורר רחמים הזה של המשועממים הללו שתמיד כמובן גם חסרי רקע לחלוטין בתחומי חקר חיסונים ומגיפות, צריך לשלוח ארגוני התנדבות להפיג את שעמומם של אותם ששת רופאים מסכנים שאתם כל כך מתלהבים מהם ומהבליהם וקופצים על כל "פנינה" שיוצאת מפיהם ומפרסמים אותה בממים באינטרנט ובסרטוני יוטיוב עם גרפיקה מחרידה. וודאי שאין כל צורך להתייחס ברצינות תהומית לכל ההבלים שיוצאים מפיהם של אותם זקני עמי ארצות שדעתם מיטרפת עליהם, ואף על פי כן יש רופאים מומחים בתחום ופרופסורים שעונים באופן מדעי ומקצועי לטענות שלהם והרוצה יחפש בגוגל, עדיף באנגלית, לי נמאס לעשות את העבודה הזאת כל פעם ולעקוב בדריכות אחרי כל קשקוש חדש שיופיע תחילה ברשת ואחר כך גם תעלו לפורום.
מאסתי בקשקושים ובהטרלות האובססיביות שלכם. הרוצה לקפוץ מהגג אחרי שהזהירוהו אלפי פעמים יקפוץ, אני לא הולך יותר להילחם בכמות האנרגיות המטורפת שלכם להפצת פייק ניוז, אומנם אתם גורמים בעקיפין למוות אנשים ועל כך תצטרכו לשוב בתשובה שלימה וה' יסלח לכם, אבל אני לא עומד יותר להציל אתכם מעצמכם ולהפריך כל לוקש חדש שקניתם בהתלהבות ואתם מנסים למכור לקוראי הפורום. בלי נדר אמשיך להשתדל לעדכן אודות מחקרים מדעיים אמתיים אודות החיסון וקבלת אישורים נוספים שלו, אך לא מעבר.
אני את שלי עשיתי די והותר, ולכם ולשגעונותיכם [כפי שאמר אב"ד ביתר עילית] מה אעשה. אז לבריאות שיהיה לכם... ושה' יאיר את עינינו תמיד לראות האמת.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
נתן תודה: 590 פעמים
קיבל תודה: 357 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

תודה מויישה!! חבל שאתה פורש, היה טוב שאחרי כל שטות תבוא תגובה שפויה. אבל אני מבין אותך ב100 אחוז. שוב תודה רבה על כל תגובה ותגובה!
אין עוד מלבדו!

ועד

הרב מויישה היקר והחכם, אל תפרוש בשום אופן יש לך לשון לימודים נכונה וחכמה, ואתה מקיים "ענה כסיל כאיוולתו" בבקשה ממך תמשיך לענות ולהשיב דברים נכוחים חריפים ועוצמתיים.

סמל אישי של משתמש
מויישה

ה-FDA האמריקאי אישר את השימוש בחיסון של פייזר לבני 12-15.

הר ההר

מויישה כתב:
07 מאי 2021, 00:27
הרוצחים הם אלה שאומרים לתת את התרופה של זלנקו שהוכחה כעלולה לגרום למוות בבעיות לב ל"ע,
אין גבול לשקרים, תרופה שלוקחים אותה מיליוני אנשים יום יום למגוון מחלות כבר שבעים שנה, פתאום מזיק ללב, אתה ***, ועל דרך זה שאר השטויות שאתה כותב, מסלף עובדות.

סמל אישי של משתמש
מויישה

תודה על המחמאה. לגבי התרופה זה הFDA אומר, לא אני. הוא ביטל לה את אישור החירום לשימוש לחולי קורונה אחרי שרצחה כמה חולי קורונה. איך אמרת: רוצחים.
אתה מסלף עובדות. תודה.

rich
נתן תודה: 710 פעמים
קיבל תודה: 675 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

אנא, שימרו על כבוד חברכם

הר ההר

מויישה כתב:
12 מאי 2021, 14:32
תודה על המחמאה. לגבי התרופה זה הFDA אומר, לא אני. הוא ביטל לה את אישור החירום לשימוש לחולי קורונה אחרי שרצחה כמה חולי קורונה. איך אמרת: רוצחים.
אתה מסלף עובדות. תודה.
לכן הגיע הזמן להבין שהfda מושחתים, אם אתה לא רואה את זה אתה פתי גמור שמאמין לכל שטות שהם יגידו, ההבדל בינך להם, זה שאתה פתי והם מושחתים.

ועד

הר ההר כתב:
12 מאי 2021, 17:47
מויישה כתב:
אתה מסלף עובדות. תודה.
לכן הגיע הזמן להבין שהfda מושחתים, אם אתה לא רואה את זה אתה פתי גמור שמאמין לכל שטות שהם יגידו, ההבדל בינך להם, זה שאתה פתי והם מושחתים.
יקירי הרב הר ההר, נראה שאתה רושם במקלדת ותוך כדי זה גם צווח....אבל הצוויחות לא יעזרו, אל תנסה לחשוב שמישהו יחשוב שFDA הוא ארגון מושחת, לא יעזור כלום, נכון - יש טעויות, והראיה שבתחילה אישרו לזה, אבל יש בדיקות יומיומיות, וגוף רציני כמוהו מפרסם תמיד את ההודעות שלו, לכן לא יעזור לצווח במקלדת, זה לא משכנע יותר על ידי כך.

סמל אישי של משתמש
מויישה

הFDA אגב נחשב לגוף זהיר ורציני, הרבה יותר מארגון הבריאות העולמי לדוגמא.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת

העולם עוקב אחרי ישראל. ושוקל להפסיק את מבצע החיסונים...
אין עוד מלבדו!

הר ההר

ועד כתב:
12 מאי 2021, 17:49
הר ההר כתב:
מויישה כתב:
אתה מסלף עובדות. תודה.
יקירי הרב הר ההר, נראה שאתה רושם במקלדת ותוך כדי זה גם צווח....אבל הצוויחות לא יעזרו, אל תנסה לחשוב שמישהו יחשוב שFDA הוא ארגון מושחת, לא יעזור כלום, נכון - יש טעויות, והראיה שבתחילה אישרו לזה, אבל יש בדיקות יומיומיות, וגוף רציני כמוהו מפרסם תמיד את ההודעות שלו, לכן לא יעזור לצווח במקלדת, זה לא משכנע יותר על ידי כך.
נכון, עם אמונה קשה להתווכח, בכל מקום יש שחיתות, המקום היחיד שטהור משחיתות זה הfda, שם נכנסים רק צדיקים גמורים שונאי בצע.
תסביר לי איך עושים פלגינן, לקחת את זה לזאבת ולמלריה זה לא עושה התקף לב, ולאנשים עם קורונה זה עושה התקף לב, איך זה ששבעים שנה מיליוני אנשים לוקחים את זה ורק עכשיו נודע שזה גורם להתקף לב, גם בהתחלה כשאישרו את זה רק לאנשים במקרים קשים, זאת בזמן שכל הרופאים המטפלים בזה ביניהם המומחה הכי גדול לוירוסים מצרפת, אומרים שזה עוזר בעיקר רק בתחילת המחלה, היעלה על הדעת שהסיכון להתקף לב מהתרופה יותר גדול מקורונה לאנשים בסיכון, אבל שוב עם אמונה אי אפשר להתווכח.

סמל אישי של משתמש
מויישה

אתה לא זה שהסברת שהקורונה לא מסוכנת כמעט גם לאנשים בסיכון?
בכל מקרה כנראה שכן, כי אם הוכח שנפטרו כמה אנשים מהתקף לב מזה כנראה ש"לא בריא" להשתמש בתרופה הזאת לחולי קורונה, עובדתית.
האם יש קשר לחולי בקורונה והאם זה מחריף את הסיכון בשימוש בתרופה? ייתכן, לא שמעתי שזה נבדק מחקרית אבל זה לא משנה כיוון שהוכח סיכון משמעותי.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת

מחר סוף סוף אזכה להתחסן. כהוראת מרנן ורבנן גדולי הדור שליט"א
אין עוד מלבדו!

הר ההר

ועד כתב:
12 מאי 2021, 17:49
הר ההר כתב:
מויישה כתב:
אתה מסלף עובדות. תודה.
https://www.medical-malpractice.org.il/?p=343

https://www.themarker.com/wallstreet/1.1790278

https://www.calcalist.co.il/world/artic ... 75,00.html

https://www.pc.co.il/featured-news/79349/

http://iw.vapoteurs.net/%D7%90%D7%A8%D7 ... %9E%D7%94/

https://drive.google.com/file/d/17JNOsL ... p=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1HZtRzX ... p=drivesdk

https://www.sciencemag.org/news/2018/07 ... rk-ethical

https://drive.google.com/file/d/1gsnO1P ... p=drivesdk

הר ההר

מויישה כתב:
19 מאי 2021, 22:32
אתה לא זה שהסברת שהקורונה לא מסוכנת כמעט גם לאנשים בסיכון?
בכל מקרה כנראה שכן, כי אם הוכח שנפטרו כמה אנשים מהתקף לב מזה כנראה ש"לא בריא" להשתמש בתרופה הזאת לחולי קורונה, עובדתית.
האם יש קשר לחולי בקורונה והאם זה מחריף את הסיכון בשימוש בתרופה? ייתכן, לא שמעתי שזה נבדק מחקרית אבל זה לא משנה כיוון שהוכח סיכון משמעותי.
אני טוען שהמחלה לא מסוכנת כשמטפלים נכון, אבל לדעתם זה פי אלף יותר מסוכן מהידרוקסיקלורוקווין שמשתמשים בזה כבר שבעים שנה ועדיין משתמשים בזה למניעת מלריה ועוד ורק עכשיו נשמע על מקרים בודדים של בעיות לב.

שלח תגובה