אפליית חרדים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
הודעות: 952
הצטרף: 18 מאי 2020, 17:08
נתן תודה: 1687 פעמים
קיבל תודה: 389 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

איתמר בן גביר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הנער החרדי שהוכה מוקדם יותר היום (ראשון) על ידי שוטר בעיר ביתר עילית, סיפר הערב ל'חדשות 13' את השתלשלות האירועים שהובילו לתקיפותו "השוטרים שהיו במקום שוטרים ניסו להרגיע את הרוחות, ואז הגיעו שוטרי יס"מ שהתחילו להפעיל אלימות".

עוד הוסיף הנער וסיפר "הם תפסו מישהו, אזקו אותו, על אף שהוא סתם ישב בצד, ואני רציתי ללוות אותו כדי לראות לאן הם לוקחים אותו. לאחר מכן השוטר תפס דלי וזרק אותו עליי, חנק אותי ונתן לי אגרוף בראש, הכניס אותי לניידת בברוטאליות, ופשוט לקחו אותי לתחנה כשאני בטראומה מכל הסיטואציה".
במשטרה טענו היום להגנתם "במהלך פיזור של עשרות מתקהלים בביתר עילית הושלכו לעבר הכוחות אבנים וחפצים. חשוד שנצפה משליך בלוק לעבר הרכב המשטרתי נעצר על ידי השוטרים".
תיעוד מזעזע מביתר עילית: שוטר משליך דלי על ראשו של בן 10

עורך דינו של הנער, איתמר בן גביר, אמר בתגובה: "אני חושב שמה שנעשה כאן, כמיטב המסורת של מקצת השוטרים, שכאשר הם נתפסים נוהגים באלימות ומרביצים, פתאום הם ממציאים המצאות - הילד לא זרק אבנים ואפילו לא נגע בהן", טען בן גביר, והוסיף: "יש כאן דבר אחד חמור שכולנו ראינו: שוטר במדינת ישראל רודף ומרביץ לילד, זורק עליו פח וחונק אותו".

"אנחנו דורשים ממח"ש לפעול עוד הלילה ולהשעות את השוטר. השר אוחנה צריך לעשות ניקיון במשטרה. הדרישה שלנו היא שלא יכול להיות שדמו של הציבור החרדי יהיה הפקר". דורש בן גביר.

לאחר מכן כתב איתמר בן גביר בחשבון הטוויטר שלו "חוזר מביתר. התמונות הקשות שראינו היום בתקשורת על שוטר שזרק דלי על ילד חרדי ותקף אותו במכות הם רק סמל לאלימות קשה של המשטרה שמשתוללת נגד הציבור החרדי. אסור להכליל את כל השוטרים זה נכון. יש לא מעט שוטרים שעושים את מלאכתם נאמנה גם זה נכון ודאי בתקופה זו של הקורונה, אולם כאשר משווים בין היחס לאנרכיסטים לעומת היחס לאזרחי שאר המדינה, וודאי חרדים מגלים שיש אפליה, יד קשה כלפי החרדים ואלימות משטרתית שחייבת להיפסק".

"השאלה הגדולה היא איפה הפוליטיקאים של הציבור החרדי ומדוע הם לא מקימים כל זעקה. התשובה היא שהפוליטיקאים מכל המפלגות החוגים והזרמים עסוקים היום במלחמת הישרדות אישית ופחות דואגים לציבור ורק בודדים באמת פועלים כפי שמצופה מהם" הוסיף בן גביר להקשות.

"אמנם לא נבחרתי לכנסת אבל הפעילות הציבורית שלי ממשיכה מידי יום מידי שעה. לא אנוח ולא אשקוט כאשר אני רואה מראות של רדיפה התנכלות ושנאה לחרדים. לא אנוח ולא אשקוט כאשר אני רואה שוטרים אלימים שפוגעים בילדים קטנים. אמנם בתפיסת עולמי אני לא חרדי אבל אני מקנא בציבור הזה על מסירות הנפש ואהבת התורה, והם כמו גם אחי 'החילוניים' מתל אביב כמו גם שכניי הדתיים לאומים מחברון כולם מרכיבים פסיפס נהדר של עם ישראל.

"ואחרי כל אלה, אסור לנו להתייאש. יש לנו עם נפלא וארץ נהדרת". מסיים בן גביר בנימה אופטימית.

בחדרי חרדים

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
הודעות: 952
הצטרף: 18 מאי 2020, 17:08
נתן תודה: 1687 פעמים
קיבל תודה: 389 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

https://drive.google.com/file/d/1GvqMLe ... sp=sharing
אחרי התיעוד בו נראה שוטר מפעיל אלימות קשה כנגד ילד בן 10 בביתר עילית, סרטון נוסף ממוקד העימותים בעיר מציג התנהלות מטרידה של השוטרים שנראים תוקפים אב שחלף במקום, וכתוצאה מכך בתו הפעוטה מטלטלת בעוצמה • צפו

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
הודעות: 952
הצטרף: 18 מאי 2020, 17:08
נתן תודה: 1687 פעמים
קיבל תודה: 389 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

שוטרת מג"ב שסטרה לילד בן שמונה בגבעת 'קומי אורי' ביצהר לפני כשנה הורשעה בדין משמעתי וננזפה בחומרה, כך עולה מכתב הגנה שהגישה המשטרה לתביעת פיצויים שהגישו הורי הילד באמצעות עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו. עוד נחשף כי בתחילה הכחישה השוטרת את הסטירה בחקירת מח"ש, בסתירה לתיעוד ולהודאות חברתה לצוות ומפקדיה.

האירוע אירע לפני כשנה, בזמן שהצבא הכריז על גבעת 'קומי אורי' כשטח צבאי סגור. בסרטון האירוע נראים מספר ילדים מסביב לשתי שקוצ'ס כשהם צועקים לעברן, כשלפתע אחת מהן קמה, תופסת את אחד הילדים וסוטרת לו בפניו "בטח אתה תגיד ככה". הורי הילד הגישו תביעה נגד השוטרת, באמצעות עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו.

לפי כתב ההגנה שהגישה המשטרה, השוטרת שסטרה לילד נחקרה כבר למחרת היום על ידי חוקרת מח"ש. בחקירתה הכחישה השוטרת כי סטרה לילד". וגם לא הבאתי לו כאפה". החוקרת ניסתה לעמת אותה עם הסרטון שהתפרסם "את מתועדת בסרטון נותנת לילד, לקטין סטירה לפניו, כאפה לפניו בלי קשר לזווית או לא לזווית", והשוטרת שבה ומכחישה מספר פעמים "זה לא היה כאפה".

למרות הכחשותיה, מפקידה של השוטרת וכן חברתה למשמרת הודו כי השוטרת סטרה לילד. חברתה למשמרת אמרה בחקירת מח"ש "ישבנו באוהל.. ש' יצאה ותפסה את הילד ונתנה לו כאפה, הוא אמר לה משהו אבל אני לא זוכרת.. ובגלל זה היא יצאה אליו".

כאמור, לאחר החקירות החליטו במח"ש להעמיד את השוטרת לדין משמעתי. השוטרת נשפטה ע"י מפקד גדוד אלון, והודתה בעובדות ובאשמה. היא הורשעה בשימוש בכוח כלפי אדם במסגרת מילוי תפקיד, וננזפה בחומרה.

"תכלית התביעה לייצר הרתעה מסויימת מפני פגיעה של שוטרי מג"ב במתיישבים, מבוגרים וילדים." אומר עו"ד מנשה יאדו, "לצערנו הרתיעה של כוחות הביטחון שאנו רואים אותה חדשות לבקרים מול ערבים ביהודה ושומרון, שמזלזלים ופוגעים בחיילים ושוטרים, זורקים אבנים ובקבוקי תבערה ופוגעים בגוף ובנפש, כאשר החיילים והשוטרים עומדים ונצבים סטטים מול אותם פורעים ובהרבה מקרים אינם מגיבים כלל".

גרנולה
הודעות: 4857
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 4841 פעמים
קיבל תודה: 2858 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

IMG-20201006-WA0049.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
הודעות: 1629
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
נתן תודה: 611 פעמים
קיבל תודה: 361 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

:shock: פשוט לא יאומן כי יסופר
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
הודעות: 952
הצטרף: 18 מאי 2020, 17:08
נתן תודה: 1687 פעמים
קיבל תודה: 389 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

גואל נפש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zeevi
הודעות: 2476
הצטרף: 17 אוגוסט 2015, 23:36
נתן תודה: 932 פעמים
קיבל תודה: 485 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

אחרי ההשתלחות בציבור החרדי: פרופ' רביד התפטר מהנהלת 'מעייני הישועה'

א חסידישער איד
הודעות: 410
הצטרף: 03 אוקטובר 2020, 21:21
נתן תודה: 196 פעמים
קיבל תודה: 140 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי א חסידישער איד »

מנהל ביה"ח 'מעייני הישועה' יורק לבאר: "החרדים התחנכו לקבל הכל ולא לתת כלום"מנהל בית החולים בבני ברק במתקפה מכוערת על הציבור ממנו הוא מתפרנס: "זה אחד מהעניינים הפרועים ביותר שהיו בהיסטוריה של מדינת ישראל, קהל שלם שפורק עול והורג אנשים". דיווח: הדברים מגיעים לאחר שהנהלת ביה"ח החליטה לפטרו בקרוב. אשר: "דברים חמורים מאוד"

מנהל בית החולים מעייני הישועה פרופסור מוטי רביד תקף היום (חמישי) בצורה נמוכה וקטנוניות את המגזר החרדי ממנה הוא מתפרנס במשך שנים, במעטה של דאגה לציבור. "אני כבר לא מודאג ממה שעלול לקרות בעקבות אירועי שמחת תורה כי אני יודע שיהיה עוד גל תחלואה, אני מקווה שהוא לא יהיה גדול מאוד, אבל הוא יהיה", השתלח בראיון ל'כאן רשת ב' בניסיון לקושש כותרות.

"זה אחד מהעניינים הפרועים ביותר שהיו בהיסטוריה של מדינת ישראל", טען, "לא היה עד היום קהל שלם שפורק עול בצורה כזו והורג אנשים, ואפילו לא מתוך אמונה. אני לא מבין מה הקשר בין אמונה, יהדות ודת לבין מה שהם עושים. אין שום קשר". לדבריו, "יש כאן התרסה של 'אני ואפסי עוד'. הם התחנכו לקבל הכל ולא לתת כלום במשך שנים, וזו אחת התגובות".

"האוכלוסייה שלנו בבני ברק היא שונה, רוב האנשים מנסים לשמור על ההנחיות, אבל חלקם הגדול לא ממש מצליח כי העיר מאוד צפופה, והצפיפות היא אורח חיים ואי אפשר אחרת", אמר פרופסור רביד. "גם בבני ברק יש שכונות חסידיות שהתושבים בה מצפצפים על ההנחיות ושיחות עם הרבנים לא יעזרו. מה שקורה היום זו פריקת עול – הרבנים איבדו שליטה. החסידים שלהם מבינים שזה לא כפייה ולכן הם עושים מה שבא להם".

פרופסור רביד טען כי העלייה במספר החולים במגזר החרדי הביאה לתפוסה מלאה בבית החולים אותו הוא מנהל: "המצב אצלנו בבית החולים הוא הגרוע ביותר בארץ. אנחנו מלאים לחלוטין ולא יכולים לקבל עוד חולי קורונה. המצב משתנה כן מיום ליום וכשאנחנו משחררים חולים שהחלימו, אנחנו יכולים לקבל חולים חדשים".

העיתונאי יוסי אליטוב דיווח בטוויטר "סדרת הראיונות על המגזר של פרופ׳ מוטי רביד, הגיעה לאחר שהנהלת המרכז הרפואי ״מעייני הישועה״, בראשות שלמה רוטשילד, אותתה לרביד על כוונתה לפטרו בקרוב. מעניין לשמוע תגובה רשמית מהמרכז הרפואי על עתידו של רביד ועל ראיונותיו האחרונים לתקשורת".

יו"ר ועדת חוקה ח"כ יעקב אשר אמר בראיון ב'גלי צה"לק כי "דבריו של פרופ' רביד חמורים מאוד, מעניין למה הוא 'גילה' את האבחנה הזו רק אחרי 20 שנה שהוא עובד בציבור החרדי, הדבר היחיד שניתן לומר לזכותו הוא שהעומס והתשישות בעבודה הביאו אותו לאמירה האומללה הזו". ‏ח"כ משה ארבל אמר כי "הוא עשה הכללה מכוערת שראויה לכל גינוי. רבים וטובים בציבור החרדי שומרים על הנהלים ועל החיים של ההורים שלהם".
לכל מי שנהנה שים 👍

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
הודעות: 952
הצטרף: 18 מאי 2020, 17:08
נתן תודה: 1687 פעמים
קיבל תודה: 389 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

תיעוד מזעזע: השוטרים מתעללים בבחורי הישיבה
https://drive.google.com/file/d/11bqUFO ... sp=sharing

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
הודעות: 952
הצטרף: 18 מאי 2020, 17:08
נתן תודה: 1687 פעמים
קיבל תודה: 389 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

כל הכתבה:
השבוע האחרון עמוס בכותרות צעקניות ובתיעודים מזעזעים על ה'יד הקלה על ההדק' בכל הנוגע לטיפול באכיפת ההנחיות בקרב המגזר החרדי • אמש תועדו שוטרי משמר הגבול מכים ודוחפים בחורי ישיבה לחינם • נדמה כי אין מגזר אחר במדינת ישראל בו תיעודים מכעיסים שכאלו היו עוברים בשקט
המהומה במודיעין עילית השבוע צילום: באדיבות המצלם

כאילו לא די במראות הקשים המלווים אותנו כמעט מדי ערב בתקופה האחרונה בכלל ובשבוע האחרון בפרט, תיעוד נוסף שפורסם אמש (רביעי) מראה התעללות מחרידה של שוטרי משמר הגבול בבחורי ישיבות.

החל מיום ראשון האחרון מתפרסמים מדי ערב עשרות תיעודים ובהם נראים שוטרי משטרת ישראל פועלים באלימות קשה ובמקרים רבים אף לא מוצדקת, כנגד הציבור החרדי. באחד מהמקרים אף נצפה מפקד תחנת לב הבירה נצ"מ שימי מרציאנו, תוקף באלימות ילד מוגבל כבן 12, מטיח אותו בעוצמה בקיר ולאחר מכן סוטר בפניו.

אמש התפרסם תיעוד נוסף מזעזע לא פחות ובו נראים שני שוטרי משמר הגבול מתעללים בבחורי ישיבה שעברו לידם, מכים בהם, דוחפים, בועטים ואף מפילים לאחד מהם את הכיפה.השימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות היוצרים. אנו עושים מאמץ על מנת לאתר את בעל התיעוד. במידה וידועים לכם פרטים, אנא פנו אלינו למייל kollrega2@..

מהמשטרה נמסר בתגובה: "משטרת ישראל עומדת ביחד עם כלל אזרחי ישראל בראש המאבק למניעת התפשטות נגיף הקורונה שכידוע לכל מפיל חללים רבים. כחלק מהמאבק המשותף עוסקת המשטרה בהסברה ובשיח מתמיד עם כלל הקהילות השונות ברחבי הארץ. לצערנו למרות זאת ישנם כאלה שמזלזלים בהוראות מצילות חיים ועושים דין לעצמם תוך סיכון חייהם וחיי אחרים. משטרת ישראל כגוף אכיפה פועלת כדי למנוע זאת. אולם למרות הצורך הברור לשמור על הכללים המשטרה נדרשת מידי פעם לפעול ולאכוף ויש מי שהדבר לצנינים בעיניו. אנו קוראים לציבור שאינו שומר על הכללים לחשוב שנית על כך ולהציל את עצמו ואת האחרים. נוכחות השוטרים הינה עובדה מוגמרת בכל מקום ובכל ישוב ושכונה. הנוכחות הזו היא למען הציבור וכך תמשך.

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
הודעות: 952
הצטרף: 18 מאי 2020, 17:08
נתן תודה: 1687 פעמים
קיבל תודה: 389 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

גואל נפש
מנהל בית החולים מעייני הישועה בבני ברק, פרופ' מוטי רביד, התבטא בחריפות כנגד הציבור החרדי בריאיון לכאן, "לא היה עד היום קהל שלם שפורק עול בצורה כזאת והורג אנשים. אני לא מבין מה הקשר בין דת לבין מה שהם עושים. הם התחנכו לקבל הכל ולא לתת כלום במשך שנים" תקף רביד בחריפות חסרת תקדים.

פרופסור רביד הוסיף כי הוא כבר "לא מודאג". לדבריו, יהיה עוד גל תחלואה. "אני מקווה שהוא לא יהיה גדול מאוד אבל הוא יהיה". עוד הוסיף מנהל מעייני הישועה כי "השאלה כמה אנשים הם ידביקו – זה אחד מהאירועים הפרועים ביותר שהיו במדינת ישראל".

סגן השר אורי מקלב הגיב על דבריו של פרופ' רביד ואמר, "אדם הרווי שנאה וצביעות, במשך שנים חי ומתפרנס מהציבור אותו הוא כל כך סולד, נמצא במקום שהקימו הציבור החרדי רק כדי לתת, – מוכן בגלל מנעים ידועים להרעיל את הבאר ממנה שתה עשרות שנים".

"לצערינו, הוא עצמו יודע ומכיר כי רוב הציבור החרדי מקפיד ושומר את הזהירות הנדרשת זאת לצד תרומה גדולה לכלל הציבוריים בארץ בהתנדבות בבתי החולים עצמם והחשיבות שיש לציבור החרדי לחיי אדם" אמר מקלב.

מקלב תקף את רביד באופן אישי ואמר, "זו אישיות מסוכסכת עם עצמה, מדוע אינו קם והולך? אם כנים דבריו, כיצד יוכל לתת שירות ולרפא חולים מהציבור אותו הוא סולד – עוד יום אחד?".

משיב.
הודעות: 1427
הצטרף: 01 ספטמבר 2018, 23:40
נתן תודה: 48 פעמים
קיבל תודה: 312 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי משיב. »

פרופ' מוטי רביד: "הם התחנכו לקבל הכל ולא לתת כלום במשך שנים"

יד שרה
עזר מציון
זכרון מנחם
עזרה למרפא
מתנת חיים
הצלה
זקא
ידידים
עשרות בתי תמחוי
ועוד ועוד ועוד

אין חילוני אחד שלא נעזר ע"י המתנדבים החרדים.
כפויי טובה, מה שאנחנו מקבלים חזרה זה שנאה ועוד שנאה.

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
הודעות: 952
הצטרף: 18 מאי 2020, 17:08
נתן תודה: 1687 פעמים
קיבל תודה: 389 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

האברך החסידי טייל עם אשתו והילד והותקף
אברך חסידי טייל לתומו עם רעייתו והילד ברחובות קוני איילנד ביום שלישי אחה"צ ובמפתיע הותקף על-ידי גבר אפרו-אמריקאי ללא שום סיבה. הוא איבד הכרתו ונזקק לטיפול
חדשות בעולם8.10.2020 | 17:55ניידת משטרה בניו יורק צילום: pixabay

אברך חסידי שצעד עם אשתו עם עגלת תינוק בשדרות ווסט סנט בקוני איילנד ביום שלישי אחה"צ, הוכה קשות על ידי גבר אפרו-אמריקאי גדול ממדים שהגיע "משום מקום",

הגבר האלים והאנטישמי כנראה הגיח מאחור, והיכה את החסיד בפניו ושבר את אפו. בעברות התקיפה, החסיד נזקק לתפרים ואף איבד למספר רגעים את הכרתו.

הקורבן הוא תושב בורו פארק, שניסה ליהנות מטיול חול המועד עם משפחתו הצעירה. הוא אינו זוכר שום פרט אחר אודות התוקף, שלא אמר דבר וברח במהירות. לפיכך אין למשטרה הרבה מה לחקור, אם כי המשטרה סיווגה את הפיגוע כפשע שנאה. כך מדווח האתר BoroPark 24.

"האיש באמת לא זכר הרבה", אמר אחד מאנשי השומרים, כוחות משטרה הסתובבנו במשך כ-30 דקות כדי לראות אם הם יכולים למצוא מישהו בשכונה שנראה חשוד, אבל המקום היה די שומם. התוקף רץ לתחנת הרכבת שנמצאת ממש מעבר לרחוב ונעלם.

המשטרה לקחה עדויות, אך העובדה שהאיש לא יכול היה לזכור הרבה, ואף אחד אחר לא ראה את התקיפה לא מבשרת טובות בחיפוש אחר התוקף, הסביר אחד מאנשי השומרים.

"ב-10-15 השנים האחרונות לא היה כל כך הרבה פשע, ברוך השם, בשכונה ההיא, אבל משהו התעורר שם", אמר אחד מהמתנדבים, שמולי פולמן. "מה עורר את זה? אף אחד לא בטוח ב-100%".

"אני מניח שזו הייתה התקפה בכוונה, זה נעשה לגבר יהודי שלבש בגדים חסידיים, אבל אנחנו תמיד יודעים שאנחנו היעד שלהם, במיוחד כשאנחנו לא בשכונות שלנו" הסביר פולמן.

פולמן הוסיף כי יהודים שיוצאים לטיולים בשכונות אחרות, חייבים לפקוח את עיניהם בפני הסכנות סביבם, חלילה. "כל אחד צריך להיות בטוח, להיזהר, ללבוש מסכות ולעשות התרחקות חברתית ככל האפשר". אמר פולמן

rich
הודעות: 2114
הצטרף: 08 אוקטובר 2020, 05:49
נתן תודה: 718 פעמים
קיבל תודה: 690 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

גרנולה כתב:
06 אוקטובר 2020, 15:14
IMG-20201006-WA0049.jpg
אין לי עניין להשוות, אבל מי שמכיר את ההסטוריה, ככה התחילה השואה.

rich
הודעות: 2114
הצטרף: 08 אוקטובר 2020, 05:49
נתן תודה: 718 פעמים
קיבל תודה: 690 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

לקריקטורות האלו משמעות הרבה יותר גדולה ממה שאנחנו חושבים!

rich
הודעות: 2114
הצטרף: 08 אוקטובר 2020, 05:49
נתן תודה: 718 פעמים
קיבל תודה: 690 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

זה נכנס לתת מודע של אנשים, וברגע האמת עלול חלילה וחס להתבטא במעשים!

גרנולה
הודעות: 4857
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 4841 פעמים
קיבל תודה: 2858 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

rich כתב:
10 אוקטובר 2020, 22:38
זה נכנס לתת מודע של אנשים, וברגע האמת עלול חלילה וחס להתבטא במעשים!
היית יכול לכתוב הכל בהודעה אחת.
אבל כנראה אתה באמצע המירוץ ל50... :)

עכ"פ אתה צודק לגמרי. זה מה שהציבור הלא דתי מקבל בתקשורת לצערנו, וזה גורם לשנאה מאוד חזקה לציבור החרדי.
חבל שלא משקיעים בהסברה נגדית.

rich
הודעות: 2114
הצטרף: 08 אוקטובר 2020, 05:49
נתן תודה: 718 פעמים
קיבל תודה: 690 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

גרנולה כתב:
10 אוקטובר 2020, 22:45
היית יכול לכתוב הכל בהודעה אחת.
אבל כנראה אתה באמצע המירוץ ל50... :)
יש בזה משהו ;)

גרנולה
הודעות: 4857
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 4841 פעמים
קיבל תודה: 2858 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

הסתה בתקשורת נגד החרדים:
-הסתה-מכוערת-בתקשורת-הכללית.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

zeevi
הודעות: 2476
הצטרף: 17 אוגוסט 2015, 23:36
נתן תודה: 932 פעמים
קיבל תודה: 485 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

גרנולה כתב:
11 אוקטובר 2020, 14:35
הסתה בתקשורת נגד החרדים:

-הסתה-מכוערת-בתקשורת-הכללית.jpg
נגד החסידים

גרנולה
הודעות: 4857
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 4841 פעמים
קיבל תודה: 2858 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

zeevi כתב:
11 אוקטובר 2020, 14:50
גרנולה כתב:
11 אוקטובר 2020, 14:35
הסתה בתקשורת נגד החרדים:

-הסתה-מכוערת-בתקשורת-הכללית.jpg
נגד החסידים
צודק. למעשה לשמאלני המצוי אין הבדל כ"כ. והוא רואה בכל חרדי מפיץ מחלות..

rich
הודעות: 2114
הצטרף: 08 אוקטובר 2020, 05:49
נתן תודה: 718 פעמים
קיבל תודה: 690 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

משום מה זה נראה לי תוצר של הציונות הדתית ולא של הלא דתיים...
זה מחמיא כאילו למזרוחניקים, למרות שבציבור הרחב שונאים גם אותם (שמאלנים אנטיים, לא כולם כמובן). לכן לא סביר שיפרגנו להם ועוד בשביל לרדת עלינו..

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 3865
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 1679 פעמים
קיבל תודה: 1638 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

כל השרקיים למיניהם והנוביקים והסגלים כבר הוכיחו לא פעם שהם מראשי המטנפים על החרדים (ולפעמים גם מראשי המגינים. פיצול אישיות אופייני לבוגרי הציונות הדתית.) אם כדי למצוא חן בעיני התקשורת הכללית שהם כל כך מחבבים ואם מפני שנאה תהומית לבני התורה שמציבים לציבור שלהם מראה מול העיניים.

סמל אישי של משתמש
פרח שרוצה לשמח
הודעות: 952
הצטרף: 18 מאי 2020, 17:08
נתן תודה: 1687 פעמים
קיבל תודה: 389 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי פרח שרוצה לשמח »

zeevi כתב:
11 אוקטובר 2020, 14:50
גרנולה כתב:
11 אוקטובר 2020, 14:35
הסתה בתקשורת נגד החרדים:

-הסתה-מכוערת-בתקשורת-הכללית.jpg
נגד החסידים
זה לא רק החסידים הם רוצים שזה יבליט שזה החרדים אז הם מציירים את מה שהכי נראה חרדים

מתי
הודעות: 89
הצטרף: 11 אוקטובר 2020, 16:38
נתן תודה: 5 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי מתי »

אולי הסתה מכוערת אבל במחילה מראש גם צודקת, בעוד רוב החרדים משתדלים בכל כוחם לשמור על הכללים עם כל הקשיים, ויש קשיים. אצל קבוצה לא מבוטלת (למעשה רוב החסידים) כאילו אין קורונה ומכערים את שמה של היהדות החרדית כולה!!! (וזה עוד לפני השפיכות דמים- ענין שלפני עצמו)
הגיע הזמן לומר את האמת, הסיבה שיש תחלואה גבוהה במגזר לא קשורה לצפיפות ולכל הקשקושים שמנסים לרמות את עצמינו, הסיבה היא אך ורק בגלל אותם קבוצות אנוכיות שמדביקים את כל הציבור וכשמישהו מעיז לומר להם מילה הוא נהפך לאנטישמי, נאצי וכו.....
כואב לשמוע אבל מוכרחים לומר את האמת!!!!!!!! השינוי צריך להגיע מאיתנו!!!!!!!!!! ויפה שעה אחת קודם!!!!!!!!!!
נ.ב. אני כמובן לא מצדיק שום הסתה פראית ומכוערת נגד המגזר אך מצופה מאיתנו החרדים שרובם שומרים על כל הכללים להוקיע את מעשיהם של אלו ובטח לא לגבותם ולתת להם גב!!!!!!!!
-מוגש באהבה כחומר למחשבה! :!: :!: :!:

גרנולה
הודעות: 4857
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 4841 פעמים
קיבל תודה: 2858 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

flowerf0123 כתב:
11 אוקטובר 2020, 17:16
zeevi כתב:
11 אוקטובר 2020, 14:50
גרנולה כתב:
11 אוקטובר 2020, 14:35
הסתה בתקשורת נגד החרדים:

-הסתה-מכוערת-בתקשורת-הכללית.jpg
נגד החסידים
זה לא רק החסידים הם רוצים שזה יבליט שזה החרדים אז הם מציירים את מה שהכי נראה חרדים
זאבי צודק.

הצייר הוא שי צ'רקה והציור לכאורה התפרסם במקור ראשון.
הוי אומר ציור של הדת"לים נגד החסידים.

zeevi
הודעות: 2476
הצטרף: 17 אוגוסט 2015, 23:36
נתן תודה: 932 פעמים
קיבל תודה: 485 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

מתי כתב:
11 אוקטובר 2020, 17:18
אולי הסתה מכוערת אבל במחילה מראש גם צודקת, בעוד רוב החרדים משתדלים בכל כוחם לשמור על הכללים עם כל הקשיים, ויש קשיים. אצל קבוצה לא מבוטלת (למעשה רוב החסידים) כאילו אין קורונה ומכערים את שמה של היהדות החרדית כולה!!! (וזה עוד לפני השפיכות דמים- ענין שלפני עצמו)
הגיע הזמן לומר את האמת, הסיבה שיש תחלואה גבוהה במגזר לא קשורה לצפיפות ולכל הקשקושים שמנסים לרמות את עצמינו, הסיבה היא אך ורק בגלל אותם קבוצות אנוכיות שמדביקים את כל הציבור וכשמישהו מעיז לומר להם מילה הוא נהפך לאנטישמי, נאצי וכו.....
כואב לשמוע אבל מוכרחים לומר את האמת!!!!!!!! השינוי צריך להגיע מאיתנו!!!!!!!!!! ויפה שעה אחת קודם!!!!!!!!!!
נ.ב. אני כמובן לא מצדיק שום הסתה פראית ומכוערת נגד המגזר אך מצופה מאיתנו החרדים שרובם שומרים על כל הכללים להוקיע את מעשיהם של אלו ובטח לא לגבותם ולתת להם גב!!!!!!!!
-מוגש באהבה כחומר למחשבה! :!: :!: :!:
הופה!
רק רציתי להזכיר שגם לקבוצה הלא מבוטלת (לא יודע אם הם רוב או מיעוט וזה לא משנה) יש להם רבנים ומנהיגים שגם להם יש מידע ודעה.
-מוגש באהבה כחומר למחשבה! :!: :!: :!:

rich
הודעות: 2114
הצטרף: 08 אוקטובר 2020, 05:49
נתן תודה: 718 פעמים
קיבל תודה: 690 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

מתי כתב:
11 אוקטובר 2020, 17:18
אולי הסתה מכוערת אבל במחילה מראש גם צודקת, בעוד רוב החרדים משתדלים בכל כוחם לשמור על הכללים עם כל הקשיים, ויש קשיים. אצל קבוצה לא מבוטלת (למעשה רוב החסידים) כאילו אין קורונה ומכערים את שמה של היהדות החרדית כולה!!! (וזה עוד לפני השפיכות דמים- ענין שלפני עצמו)
הגיע הזמן לומר את האמת, הסיבה שיש תחלואה גבוהה במגזר לא קשורה לצפיפות ולכל הקשקושים שמנסים לרמות את עצמינו, הסיבה היא אך ורק בגלל אותם קבוצות אנוכיות שמדביקים את כל הציבור וכשמישהו מעיז לומר להם מילה הוא נהפך לאנטישמי, נאצי וכו.....
כואב לשמוע אבל מוכרחים לומר את האמת!!!!!!!! השינוי צריך להגיע מאיתנו!!!!!!!!!! ויפה שעה אחת קודם!!!!!!!!!!
נ.ב. אני כמובן לא מצדיק שום הסתה פראית ומכוערת נגד המגזר אך מצופה מאיתנו החרדים שרובם שומרים על כל הכללים להוקיע את מעשיהם של אלו ובטח לא לגבותם ולתת להם גב!!!!!!!!
-מוגש באהבה כחומר למחשבה! :!: :!: :!:

ממש זלזול והכללה על החסידים, אבל יש אמת בדברך.
נערך לאחרונה על ידי rich ב 11 אוקטובר 2020, 17:28, נערך 2 פעמים בסך הכל.

משה 10
הודעות: 626
הצטרף: 01 ינואר 2018, 18:05
נתן תודה: 202 פעמים
קיבל תודה: 278 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 »

מתי כתב:
11 אוקטובר 2020, 17:18
אולי הסתה מכוערת אבל במחילה מראש גם צודקת, בעוד רוב החרדים משתדלים בכל כוחם לשמור על הכללים עם כל הקשיים, ויש קשיים. אצל קבוצה לא מבוטלת (למעשה רוב החסידים) כאילו אין קורונה ומכערים את שמה של היהדות החרדית כולה!!! (וזה עוד לפני השפיכות דמים- ענין שלפני עצמו)
הגיע הזמן לומר את האמת, הסיבה שיש תחלואה גבוהה במגזר לא קשורה לצפיפות ולכל הקשקושים שמנסים לרמות את עצמינו, הסיבה היא אך ורק בגלל אותם קבוצות אנוכיות שמדביקים את כל הציבור וכשמישהו מעיז לומר להם מילה הוא נהפך לאנטישמי, נאצי וכו.....
כואב לשמוע אבל מוכרחים לומר את האמת!!!!!!!! השינוי צריך להגיע מאיתנו!!!!!!!!!! ויפה שעה אחת קודם!!!!!!!!!!
נ.ב. אני כמובן לא מצדיק שום הסתה פראית ומכוערת נגד המגזר אך מצופה מאיתנו החרדים שרובם שומרים על כל הכללים להוקיע את מעשיהם של אלו ובטח לא לגבותם ולתת להם גב!!!!!!!!
-מוגש באהבה כחומר למחשבה! :!: :!: :!:
מי זה השופך דם האדמור מבעלזא
ושאר האדמורים מי אתה מי שמך לאיש להגיד להם מה לעשות !!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
אני פה
הודעות: 15099
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 20:46
נתן תודה: 420 פעמים
קיבל תודה: 2435 פעמים

Re: אפליית חרדים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

מתי כתב:
11 אוקטובר 2020, 17:18
אולי הסתה מכוערת אבל במחילה מראש גם צודקת, בעוד רוב החרדים משתדלים בכל כוחם לשמור על הכללים עם כל הקשיים, ויש קשיים. אצל קבוצה לא מבוטלת (למעשה רוב החסידים) כאילו אין קורונה ומכערים את שמה של היהדות החרדית כולה!!! (וזה עוד לפני השפיכות דמים- ענין שלפני עצמו)
הגיע הזמן לומר את האמת, הסיבה שיש תחלואה גבוהה במגזר לא קשורה לצפיפות ולכל הקשקושים שמנסים לרמות את עצמינו, הסיבה היא אך ורק בגלל אותם קבוצות אנוכיות שמדביקים את כל הציבור וכשמישהו מעיז לומר להם מילה הוא נהפך לאנטישמי, נאצי וכו.....
כואב לשמוע אבל מוכרחים לומר את האמת!!!!!!!! השינוי צריך להגיע מאיתנו!!!!!!!!!! ויפה שעה אחת קודם!!!!!!!!!!
נ.ב. אני כמובן לא מצדיק שום הסתה פראית ומכוערת נגד המגזר אך מצופה מאיתנו החרדים שרובם שומרים על כל הכללים להוקיע את מעשיהם של אלו ובטח לא לגבותם ולתת להם גב!!!!!!!!
-מוגש באהבה כחומר למחשבה! :!: :!: :!:
אני התחלתי להחליף דיסקט...

יש מצב שגם לאחר מציאת החיסון הקורונה תישאר כאן. הרבה חוקרים אומרים שהחיסון שיהיה זמין רק בפסח יהיה יעיל כמו לשפעת היינו בערך 50-60 אחוז מהזקנים.

וממילא לטוח ארוך יצטרכו כנראה ללמוד לחיות עם זה, ורק המבוגרים ובעלי הסיכון יצרכו להישמר בכל מיני דרכים שאני לא יודע מה הם.

עובדה היא שגם הבחורים הליטאים לא הצליחו לעמוד בכללים הנוקשים ונדבקו בכוונה כוללללללם. וא"א כמובן לסגור את מערכת החינוך לעולם, עובדה כשפתחו היתה עלייה מטורפת בכל המגזרים.

שלח תגובה