פוליטיקה בחירות ו' אדר תש''פ

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 130 פעמים
קיבל תודה: 829 פעמים

Re: פוליטיקה בחירות ו' אדר תש''פ

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

לביבי באמת יש צד אפל הוא ידוע כאחד שעושה הכל להפיל את מי שמתנגד אליו, ובסוף זה מתהפך עליו.

gilonot
קיבל תודה: 7 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי gilonot »

אני פה כתב:
07 מרץ 2020, 20:30
בקיצור התברר שהכל פה אישי ליברמן נוקם בנתניהו, ובעקבות זה מסית נגד החרדים שלא מסכימים להחליף את נתניהו.

השאלה אם ליברמן ישתף פעולה עם הערבים, יש פה משחק פסיכולוגי. ליברמן רוצה שגוש הימין יחליף את נתניהו, השאלה אם ילך עם המהלך עד הסוף.
ממשלה שנשענת על הערבים תחזיק מקסימום כמה חדשים. אחרי קבלת חוק פרסונלי נגד נתניהו,הליכוד ושות יחתרו לבחירות ויביכו את גנץ-ליברמן כל יום בכל מיני הצעות חוק כדי להראות שהם משרתי הערבים.בבחירות הבאות עוד השנה גנץ יקרוס,ליברמן יתכווץ ל4-5 של פנסיונרים רוסים,ביבי עם שותפיו יקבלו יותר מ61,יבטלו את חוק הפרסונלי נגד ביבי והוא ירכיב את הממשלה.

2018
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 56 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 2018 »

דפנה ליאל:
עפר שלח- החוק שמדבר על איסור כהונה תחת כתב אישום על השולחן. נתאם עם השותפים שלנו את הפרטים.
*🔅 זירה פוליטית‼*

גנץ- גמלה בליבי החלטה להקים ממשלה שתאפשר לכולנו להתקדם.
*🔅 זירה פוליטית‼*

יובל קרני:
‏הצהרת יו״ר כחול לבן ‎גנץ עכשיו בכפר המכבייה: ״פעם אחר פעם קבעו אזרחי ישראל: תם עידן נתניהו. גמלה בליבי החלטה להקים ממשלה חזקה ויציבה שתרפא את ישראל מהשנאה והפילוג״.
*🔅 זירה פוליטית‼*

גנץ- אעשה כל מאמץ שלא יהיו בחירות רביעיות.
*🔅 זירה פוליטית‼*

*יו״ר העבודה גשר מרצ, ח״כ עמיר פרץ התייחס הערב לדבריו של נתניהו:*

*״נסיונו של נתניהו להסית את הציבור כדי שיצא לרחובות ולקעקע את תוצאות הבחירות אינו לגיטימי ומסוכן.*

הבחירות הסתיימו והרכבת הממשלה עברה לכנסת, כל נסיון להשגת רוב להקמת ממשלה הוא לגיטימי.
כל קול, בין אם של אזרח יהודי או ערבי הוא שווה.

אני מברך את ראשי המפלגות שעושים כל מאמץ להקמת ממשלה חדשה של שינוי ותקוה גם אם מדובר בממשלת מיעוט. זו החובה שלנו לבוחרים שלנו, זו החובה שלנו לערכים שלנו. אסור לאפשר לאיש לגרור אותנו לבחירות נוספות.״
*🔅 זירה פוליטית‼*

דפנה ליאל:
גנץ לנתניהו- לא אאפשר לכך לזרוע שנאה, לא אאפשר לך לשסות אין באחיו, ולא אאפשר לך ליצור מלחמת אזרחים בשביל לחמוק מהמשפט.
*🔅 זירה פוליטית‼*

דפנה ליאל:
הפעם- לא גנץ ולא נתניהו קוראים זה לזה לשבת לשולחן. אפילו להצגה כבר אין להם כח.
*🔅 זירה פוליטית‼*

עמית סגל:
מבהיר במילים כמעט הכי ברורות שכוונתו לממשלת מיעוט אם לא תתאפשר לו ממשלה אחרת.
*🔅 זירה פוליטית‼*

דפנה ליאל:
המסקנה של הערב הזה: גנץ של סבב ג׳ אינו גנץ של סבב א׳ וב׳.
*🔅 זירה פוליטית‼*

דפנה ליאל:
חותר לממשלת מיעוט מלא מלא.
*🔅 זירה פוליטית‼*

דנה וייס בהקלטות באולפן 12: של ליברמן על נתניהו: נתניהו חצה כל קו אדום, ב 2019 הוגשו 7 תלונות נגדי ונגד ילדיי במשטרה בפרקליטות וברשויות המס, 5 אנונימיות ו 2 ע"י העיתונאי יואב יצחק. ברור לי שמאחורי כל המהלך הזה עומד נתניהו ומקורבו עו"ד עמית חדד, באמצעות החוקר הפרטי רפי ויצמן.
*🔅 זירה פוליטית‼*

עוד מההקלטות ליברמן שהובאו ע"י דנה ויס: בקודים שלי מדובר בחטא שאין עליו סליחה ומחילה גם לא ביוה"כ, כדאי להפסיק לשלוח לי שליחים מטעם הליכוד, המחשבה שאשב עם נתניהו היא אשלייה חסרת סיכוי.
*🔅 זירה פוליטית‼*

דפנה ליאל:
אחת האופציות שנשקלות: ממשלה זמנית שתכלול רק את כחול לבן והעבודה. המפלגות שיהיו בחוץ יקבלו הישגים אידיאולוגים משמעותיים כמו חוקים ליברלים וכו. הממשלה תוגדר כממשלת חירום ותשאיר את הדלת פתוחה למפלגות מבלוק הימין לאמור ״אם ככ מפריע לכם שיש ממשלה שנשענת על המשותפת, אתם מזומנים להצטרף בכל שלב.״
*🔅 זירה פוליטית‼*

שירית אביטן:
‏כל מה ששמענו עד עכשיו מאחורי הקלעים מקבל אישור רשמי. כל הסיפור של ליברמן מול נתניהו - אישי.

לא חרדים ולא מדינת הלכה. רצון לפגוע בנתניהו במקום שהכי כואב לו: השלטון.
*🔅 זירה פוליטית‼*

יערה שפירא:
ברשימה המשותפת יקיימו מחר ישיבת סיעה וידונו במה הם ידרשו מגנץ בתמורה להמלצה עליו לנשיא.
*🔅 זירה פוליטית‼*

עופר חדד:
‏לא דת ומדינה, לא מתווה הגיוס או הגיור ולא תחבורה ציבורית בשבת, דנה ויס מביאה את מה שעד כה היה בגדר ספקולציות והשערות: ליברמן מנהל קרב על בסיס אישי נטו. וזה אחרי שנה שלמה שהוא ואנשיו מספרים שנתניהו נכנע לחרדים ושהוא כאן כדי להגן על ישראל מפני הפיכתה לאירן.
*🔅 זירה פוליטית‼*

יואב קרקובסקי:
‏עכשיו תהייה - למה כל כך זעמו בכחול לבן על עמיר פרץ שחשף את התוכנית לממשלת מיעוט בסוף השבוע שעבר? הרי עכשיו זה מה שיהיה כאן - אם גנץ חפץ להיות ראש הממשלה.
*🔅 זירה פוליטית‼*

הליכוד :

זהו שקר וכזב. ליברמן ממשיך עם השקרים ההזויים שלו. לא היו דברים מעולם.
*🔅 זירה פוליטית‼*

אמיר איבגי:
‏שנה שלמה מסיתים כאן נגד הציבור הדתי והחרדי, מוכרים לציבור "ממשלה ליברלית" והערב מתברר: זה לא הגיוס, לא המרכולים ולא התחבורה הציבורית בשבת - הכל נקמה אישית של ליברמן בנתניהו. ככה. פשוט.
*🔅 זירה פוליטית‼*

ירון אברהם:
‏אז בעצם הסיבה לפסילה של ליברמן את נתניהו היא אישית. אני ממש מופתע, הייתי בטוח שבגלל חוק המרכולים.
*🔅 זירה פוליטית‼*

איילת שקד:
‏השנאה של שלושת הרמטכ״לים לנתניהו מעבירה אותם על דעתם אם הם מוכנים לשתף פעולה עם תומכי טרור ואנשים שלא מאמינים במדינה יהודית ודמוקרטית, במקום להקים ביחד ממשלה ציונית.
*🔅 זירה פוליטית‼*

*תא״ל (במיל׳) מירי רגב, שרת התרבות והספורט, בדף הפייסבוק:*

גנץ גם חשבון אתה לא יודע, הרוב היהודי ציוני בחר בנתניהו, לא בך. תתבייש לך, אתה מוכר את המפעל הציוני יהודי לטובת הכיסא שלך. שיקרת לבוחרים ערב הבחירות, אתה הולך לשבת עם טיבי. רמטכ״ל לשעבר תלוי בתומכי טרור, גרמת לערפאת לחייך מהקבר.
*🔅 זירה פוליטית‼*

הליכוד:

יש גבול לפייק ניוז. עוד ניסיון מגוחך של ליברמן להצדיק את הצטרפותו לממשלת שמאל מסוכנת עם הרשימה המשותפת.

תנועת הליכוד ועו״ד עמית חדד שולחים מכתבי אזהרה לדנה ויס ולמערכת ערוץ 12 שאם תוך 48 לא יכחישו ויתקנו את הפרסום השקרי על יו״ר תנועת הליכוד ועו״ד עמית חדד יגישו נגדם תביעת דיבה. מדהים שאפילו לא פנו אלינו לבקשת תגובה.
*🔅 זירה פוליטית‼*

יאיר שרקי:
‏״אמרו לי בעבר שכדי להשיג קולות בקרב עולי רוסיה כדאי להדגיש את הקו האנטי חרדי.. לא עשינו זאת ולא נעשה זאת, גם אם יוכיחו לנו באותו ובמופתים שצעד כזה יביא להכפלת כוחנו. כל ניסיון לניצול הסדקים והניגודים פסול, ומי שעושה זאת מתנהג בחוסר אחריות לאומית״.
אביגדור ליברמן, 2004.
אבל הקודים
*🔅 זירה פוליטית‼*

יאיר שרקי:
‏הבחירה של איווט לחשוף את מניעיו האמיתיים מלמדת שלפחות הוא משוכנע שלא יהיו בחירות רביעיות.
*🔅 זירה פוליטית‼*

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 312 פעמים
קיבל תודה: 187 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

חדשות רוטר - מחאה ספונטנית בקרב אנשי הימין - תליית דגלים שחורים על רכבים ומרפסות

סמל אישי של משתמש
מויישה

דרך אגב איך הסמל החדש שלי?...

ועד
נתן תודה: 24 פעמים
קיבל תודה: 83 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

מויישה כתב:
08 מרץ 2020, 00:17
דרך אגב איך הסמל החדש שלי?...
מיירדיג
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

סמל אישי של משתמש
אני פה

פרשן גלי צה"ל יעקב ברדוגו מבקר בחריפות את מפלגת כחול לבן ומנהיגיה בשל כוונתם להקים ממשלת מיעוט עם הרשימה הערבית המשותפת.

''יאסר ערפאת מחייך מלמעלה, גאה בעבודה של יועצו משכבר הימים. אחמד טיבי הפך לאיש שבו תלויה הממשלה הבאה בישראל. תעזו לומר על זה מילה רעה, ואתם נחשבים לגזענים" כתב ברדוגו במאמר בעיתון ''ישראל היום''.

לדבריו, בניגוד לכל התחייבות שהשמיעו בעבר, אנשי כחול לבן מוכנים להקים ממשלה בתמיכה של הרשימה המשותפת ולשלב בהנהגת המדינה את מי שפועלים לביטול אופייה של מדינת ישראל כמדינה יהודית.

ברדוגו מזכיר כי בכחול לבן הבטיחו לפני הבחירות ''שלא ייגעו ברשימה המשותפת אפילו במקל. זו לא נחשבה לגזענות. אבל להזכיר את זה אחרי הבחירות זו גזענות.

"מפחיד לראות שעכשיו לפיד וגנץ עושים דה־לגיטימציה למושגי היסוד של הציונות, רק כדי לקבל ליטוף תקשורתי ולהכשיר את שיתוף הפעולה עם שוללי הציונות המושבעים - בשם השנאה המטורפת לנתניהו. וכן, השנאה לנתניהו העבירה אותם על דעתם. הם איבדו לחלוטין את המצפן".

ברדוגו תקף: ''גנץ מוכר את חזון המדינה היהודית לאלה שרוצים בהפיכתה למדינת כל אזרחיה. מה צריכים לחשוב אלפי חיילי צה"ל. התגובה העממית לא נעימה, אבל היא אותנטית. אנשים מבינים עד כמה התקדים מסוכן: לראשונה מדינת ישראל מאותתת שהיא מוכנה להתגמש על אופייה הלאומי. זה המסר שעובר כאן. לא "שיתוף האזרחים הערבים" ולא "מחויבות לדו־קיום". אף אחד לא קונה את מתק השפתיים הזה''.

הוא מזהיר כי החלת הריבונות לא תהיה על סדר יומה של ממשלת השמאל שעתידה לקום בקרוב, ''השנאה לביבי הביאה את בוגי־הנדל־האוזר לזרוק הצידה את כל עקרונותיהם, וכתוצאה מכך מעמדה של שלישיית תל"ם בימין הישראלי - בלתי ניתן לשיקום. הם הלכה למעשה תלויים באיימן עודה לעתידם האישי בפוליטיקה.

''בגוש מסתכלים גם על זה, ורושמים. אגב, האוזר והנדל - השנאה העבירה את בוגי על דעתו. אתם עוד יכולים לבחור להיות בצד הנכון של ההיסטוריה", כך ברדוגו.

סמל אישי של משתמש
אני פה

בכירים בכחול לבן: '' אין לנו רוב במפלגה לממשלת מיעוט.הנדל והאוזר יתנגדו

נצטרך להפעיל עליהם לחץ כבד"
זאב קם. רשת ב

סמל אישי של משתמש
אני פה

ליברמן: אלו תנאי הסף של ישראל ביתנו להצטרפות לקואליציה הבאה:

תנאי הסף של ישראל ביתנו להצטרפות לקואליציה הבאה:
1. הכנסת מינימום של 70% משכר המינימום במשק לכל הגמלאים החיים מהבטחת הכנסה ומקצבת זקנה.

2. העברת כל הסמכויות בנושא תחבורה ציבורית ופתיחת עסקים בשבת לשלטון המקומי.

3. חוק גיוס בני ישיבות בנוסח שאושר בקריאה ראשונה בכנסת ה-20.

4. חוק נישואים אזרחיים.

5. גיור על-ידי רבני עיר, כך שכל רב עיר יוכל להקים בית דין ולגייר.

סמל אישי של משתמש
אני פה

סכנה קיומית ליברמן והערבים עושים יד אחד להפוך את ישראל למדינה מתבוללת.

המשמעות של הבטחת הכנסה לעולים זקנים שמיליוני זקנים גויים יעלו לארץ מכח חוק השבות בשביל לקבל פנסיה בשביל שליברמן יוכל לקבל עשרים מנדטים, אנחנו בדרך לאסון, מישהו חייב להתעורר.

סמל אישי של משתמש
אני פה

אין חוק עונש מוות למחבלים, אין גיוס לערבים.

בקיצור ליברמן עם הערבים.

סמל אישי של משתמש
אני פה

‏ליברמן נתן אור ירוק להחלפת יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין; המועמד המוביל: מאיר כהן מכחול לבן.
המהלך דורש רוב רגיל ביום ההשבעה בשבוע הבא אבל גם את הסכמת הרשימה המשותפת שמתכנסת בשעה זו

גנץ הסכים לחמשת התנאים של ליברמן.

gilonot
קיבל תודה: 7 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי gilonot »

חמשת התנאים של ליברמן שווים לזבל,כי הערבים לא יתמכו בהם ובלעדיהם אין רוב.הרוב היהודי של 58 יבלום את החקיקה של הקואליציה המוזרה הזאת על כל צעד ושעל.

סמל אישי של משתמש
אני פה

הערבים יתמכו בהם אם ליברמן יתמוך בביטול חוק הלאום וחוק קמניץ. ליברמן מוכן להכל העיקר לא ביבי.

רק האוזר והנדל יכולים לעצור את החרפה.

2018

אני במקום ביבי היה מזמן מרים ידיים, איזה פייטר האיש הזה !

סמל אישי של משתמש
אני פה

עמית סגל:

במשך שנה תמימה הוסבר לנו שעילת הבחירות החוזרות ונשנות היא סכסוך אידיאולוגי נוקב בין ליברמן ובין החרדים. בקיץ לא הצטרף בשל חוק הגיוס, אחר כך בגלל לימודי הליבה. אמש, בציטוטים שהביאה דנה ויס, הסתבר שהסיפור הוא עלבון אישי עמוק של יו״ר ישראל ביתנו מנתניהו, שלדבריו ניסה לסבך את בניו וביתו בפלילים.
במבט ראשון זה נראה תמוה: למה להודות שהכל אישי? במבט שני, עושה רושם שליברמן מבקש לומר לימין הישראלי את המקבילה הפוליטי של מה שאומרים מגישים לפני כתבות על אסונות: התמונות הבאות קשות לצפיה. מה שיביא אותי לקדם חוק נגד נתניהו בתמיכת המשותפת, ואולי גם בניגוד לכל ההבטחות לתמוך בממשלת מיעוט, רומז ליברמן, הוא לא סכסוך עם הימין אלא עם מנהיגו.

ליברמן משוכנע שבכירי הליכוד יקומו על נתניהו ברגע שיעבור החוק ויתברר שאיננו יכול להקים ממשלה, ואז ניתן יהיה להקים ממשלה אחרת עם מעמד דומיננטי מאוד לליכוד. זו גם הסיבה שהוא רוצה שהחוק נגד נתניהו ייכנס לתוקף עוד בכנסת הזו, כדי להקים מועמד אחר של הימין להרכבת הממשלה.

לא בטוח כלל שהוא צודק, אבל בכל מקרה זה משהו שגנץ יצטרך לקחת בחשבון: הוא צועד כרגע יחד עם ישראל ביתנו, אבל היעד של כל אחד מהם שונה בתכלית.

מה שגנץ לא העז באמת לעשות כשעמד לרשותו בכנסת הקודמת רוב של 10 ח״כים הוא מנסה להוציא לפועל עם רוב של 4 בלבד. אם נניח לרגע בצד את הפרת ההבטחות הבוטה שלו, של יעלון ושל לפיד לא להישען על המשותפת, סיכויי הצלחתו אינם משופרים. הוא תלוי כעת בהנדל והאוזר. התנגדות שלהם תחסל את האפשרות.

פחות משנה אחרי שנבחר לכנסת, הצמד הימני של כחול לבן ניצב על צומת דרכים אדומה. הוא יודע שאם יצביע נגד יסולק מהמפלגה ותמה הקריירה הפוליטית שלו, ואם יאפשר זאת - תמו העקרונות והאידיאולוגיה. אפשר לנחש שיפעלו למסמס את ממשלת המיעוט בטרם יידרשו להכרעה שממנה אין חזרה. האוזר מתבצר בשתיקה לא אופיינית. אולי לקה בדלקת חריפה במיתרי הקול.

זלמן1
נתן תודה: 30 פעמים
קיבל תודה: 14 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 »

8_img-20200307-wa0182.jpg
.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

ועד
נתן תודה: 24 פעמים
קיבל תודה: 83 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

זלמן1 כתב:
08 מרץ 2020, 18:10
8_img-20200307-wa0182.jpg.
מה אתה מביא בזה?
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

סמל אישי של משתמש
מויישה

אחוזי ההצבעה חשודים.

שלום רב
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 16 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שלום רב »

מצד שני, אחוזי ההצבעה הכלליים (מצביעים מתוך סך בעלי זכות בחירה) באותם יישובים נמוכים בדרך כלל מהממוצע הארצי, ואילו היו שם זיופים גם האפיק של הזיוף הזה לא היה צריך להיזנח.

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 218 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף »

האוזר והנדל מתנגדים.

2018

לסיכום האירוע:

אכן כמו שדיווח עקיבא נוביק הייתה שיחה קשה בטונים גבוהים בין יעלון שרוצה ממשלה בתמיכת המשותפת לבין האוזר והנדל שהזכירו לו מה אמר רק לפני שבוע.

השיחה הוגדרה כ״לא טובה״ ובסיומה הבהיר יעלון, גם בראיון אחהצ לעודד בן עמי, שכל החלטה של הנהגת כחול לבן תבוצע.

אלא שאם האוזר והנדל יצביעו נגד, וזו כוונתם, יש תיקו 60 ואין ממשלה. איש לא רוצה להגיע למצב כזה - לא הנדל והאוזר שיוכרזו עפ חוק כפורשים ולא יוכלו להתמודד ברשימה קיימת בכנסת הבאה, ולא כחול לבן שגם תאכל את הדגים המסריחים וגם לא תקים ממשלה

לכן הכל תלוי בשניהם. לפי סקר של דיירקט פולס הערב העמדה שלהם זוכה לתמיכת מחצית ממצביעי כחול לבן, שאינם רוצים ממשלת מיעוט בתמיכת המשותפת.

*עמית סגל*

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב וקורונימון
נתן תודה: 97 פעמים
קיבל תודה: 195 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב וקורונימון »

אפשר לפצל את הכחול מהלבן.
תדברו איתי אחרי פורים.
ה' הושיעה המלך יעננו ביום קורונה, אנא ה' קורו נא
כ"ד הכו"ח עבדכם הנאמן בלונ"ח
פע'מון ז'הב ור'ימון (המכונה לפנים פע"ח),
הגאב"ד דק"ק פצלוחנה פופיטות יצ"ו

סמל אישי של משתמש
אני פה

בכירים בכחול לבן: האוזר והנדל סיימו את דרכם אצלנו. לא ייכללו יותר ברשימה

עמית סגל:
בכירים בכחול לבן: האוזר והנדל סיימו את דרכם אצלנו. לא ייכללו יותר ברשימה.

----

דפנה ליאל- הכל פוליטי!

זה גם אומר שממשלת המיעוט סיימה את דרכה.

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 218 פעמים
קיבל תודה: 13 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף »

אני פה כתב:
09 מרץ 2020, 14:59
בכירים בכחול לבן: האוזר והנדל סיימו את דרכם אצלנו. לא ייכללו יותר ברשימה

עמית סגל:
בכירים בכחול לבן: האוזר והנדל סיימו את דרכם אצלנו. לא ייכללו יותר ברשימה.

----

דפנה ליאל- הכל פוליטי!

זה גם אומר שממשלת המיעוט סיימה את דרכה.
נו אז מתי הם עוברים לליכוד? מי יהיה העריק הנוסף?

סמל אישי של משתמש
אני פה

הליכוד החליט להחזיר את המנדט לבריטים!

סמל אישי של משתמש
אני פה

צוות המו״מ של כחול לבן (עפר שלח ואבי ניסנקורן) צפויים להיפגש מחר עם נציגי הרשימה המשותפת (כולם ולא חלקם) על מנת לדון בהמלצה על גנץ ובמהלכים הקרובים בכנסת.

סמל אישי של משתמש
אני פה

בסביבת האוזר והנדל אומרים: ״מילה שלהם זו מילה, הם לא ישבו עם מי שלא מקבל את ההסדר המכונן של מדינה יהודית ודמוקרטית. אין להם שום כוונה לזוז מילימטר מעמדתם, והסקר של דיירקט פולס מוכיח שהם צודקים.
כעת הם פועלים לאחדות. אם זה לא יצליח יצטרכו להחליט מה עושים.״

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב וקורונימון
נתן תודה: 97 פעמים
קיבל תודה: 195 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב וקורונימון »

הסלוגן מילה זו מילה שמור לליברמן. אוי ואבוי לנו אם גם הם אותו דבר.........
ה' הושיעה המלך יעננו ביום קורונה, אנא ה' קורו נא
כ"ד הכו"ח עבדכם הנאמן בלונ"ח
פע'מון ז'הב ור'ימון (המכונה לפנים פע"ח),
הגאב"ד דק"ק פצלוחנה פופיטות יצ"ו

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 350 פעמים
קיבל תודה: 588 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

שלח תגובה