המפלגות החרדיות, לאן???

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

חבקוק
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

Re: המפלגות החרדיות, לאן???

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 21 אוגוסט 2019, 22:17

לא הבנתי מה הביטויים האלה.
אני מצביע ג' כי כך הורה רבי להצביע וזהו. ומותר לי להביע את דעתי, שנציגנו הנחמדים בכנסת יכולים לשבת בבית. אין היום צורך בחברי כנסת. היום הגוף ששולט זה בג"ץ והגיע הזמן שישימו כמה עורכי דין לענינים שיתחילו להגיש תביעות ועוד תביעות, ולשלוט בחוקים ישר והפוך. רק כך אפשר להתמודד איתם, ולהשיג את מה שרוצים.

נרשמתי...!
נתן תודה: 12 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 21 אוגוסט 2019, 22:32

סבבה, כל עוד אתה לא קורא תיגר על גדולי ישראל.

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 22 אוגוסט 2019, 01:07

יעבץ כתב:
21 אוגוסט 2019, 20:53
על אלה כתב:
21 אוגוסט 2019, 20:48
נרשמתי...! כתב:
21 אוגוסט 2019, 20:40
על אלה כתב:
21 אוגוסט 2019, 20:04
יעבץ כתב:
21 אוגוסט 2019, 20:01
רבותי. מתוך ידיעה שקבלתי.
לפני כל בחירות, המפלגות שמנסים לגרור אליהם מצביעים חרדים (עוצמה יהודית, בבחירות הקודמות 'זהות' וכו'), שוכרים כל משוטטים באתרים, בכדי לעורר שיח נגד העסקונה של יהדות התורה, ולקרר את הצורך לשמוע בקול גדולי ישראל.
תמיד מוצאים איזה פרשיה בה כשלו העסקנים, ומנפחים אותה, והעיקר לעורר את הנושא לכאן ולכאן שאין צריך לשמוע בכל הרבנים המובלים בידי העסקנים.

הבה לא נפול בפח.

אנו נשמעים בקול הרבנים.(ואין ספק שכולם דוגלים שצריך להצביע למפלגה חרדית מובהקת (ג', ש"ס) דייקא.

אם יש למישהו טענות, [ויתכן בהחלט שיש טענות צודקות], נשמח לעורר את הדיון לאחר הבחירות.

נקוה לשיתוף פעולה.
אין חלקי עמהם!!!!
מה זה משנה אם משלמים לך או לא.
אתה עושה אותו דבר כמוהם.
אין ברצוני לקרר כמו שאתה חושב אלא אני רוצה לעורר את הצורך הדחוף בפריימריז בגלל הסיבות שפורטו כבר לעיל.
אין שום צורך 'דחוף' בפריימריז. אין שום תועלת בהם כעת. הרשימות כבר נסגרו!!!
מי שצועק עכשיו כוונתו אך ורק בכדי לקרר!!!
לך מפה!
אם כוונתך כנה. תחזור מיד לאחר הבחירות. זה שהופעת עכשיו מעיד כאלף עדים על כוונתך הזדונית!!!
אני לא אכפת לי לחזור לאחר שתשים בקלפי את האות ג', אבל אני רוצה שאז תענה לי לגופו של ענין ולגופן של טענות בלי להתחמק!!
ובלי לטעון שאני בא רק לקרר את הבחירות של עוד ארבעה שנים (או חודשים).
אני בכל מקרה לא ישים בבחירות הקרובות את האות ג' בקלפי אולי בבחירות הבאות אם יעשו רענון עד אז.......

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 22 אוגוסט 2019, 01:08

יעבץ כתב:

אם כוונתך כנה. תחזור מיד לאחר הבחירות. זה שהופעת עכשיו מעיד כאלף עדים על כוונתך הזדונית!!!
כוונתי אינה זדונית כלל וכלל אלא באה מתוך היכרות עמוקה מעומק המערכת.

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 22 אוגוסט 2019, 01:16

על אלה כתב:
22 אוגוסט 2019, 01:07
יעבץ כתב:
21 אוגוסט 2019, 20:53
על אלה כתב:
21 אוגוסט 2019, 20:48
נרשמתי...! כתב:
21 אוגוסט 2019, 20:40
על אלה כתב:
21 אוגוסט 2019, 20:04
יעבץ כתב:
רבותי. מתוך ידיעה שקבלתי.
לפני כל בחירות, המפלגות שמנסים לגרור אליהם מצביעים חרדים (עוצמה יהודית, בבחירות הקודמות 'זהות' וכו'), שוכרים כל משוטטים באתרים, בכדי לעורר שיח נגד העסקונה של יהדות התורה, ולקרר את הצורך לשמוע בקול גדולי ישראל.
תמיד מוצאים איזה פרשיה בה כשלו העסקנים, ומנפחים אותה, והעיקר לעורר את הנושא לכאן ולכאן שאין צריך לשמוע בכל הרבנים המובלים בידי העסקנים.

הבה לא נפול בפח.

אנו נשמעים בקול הרבנים.(ואין ספק שכולם דוגלים שצריך להצביע למפלגה חרדית מובהקת (ג', ש"ס) דייקא.

אם יש למישהו טענות, [ויתכן בהחלט שיש טענות צודקות], נשמח לעורר את הדיון לאחר הבחירות.

נקוה לשיתוף פעולה.
אין חלקי עמהם!!!!
מה זה משנה אם משלמים לך או לא.
אתה עושה אותו דבר כמוהם.
אין ברצוני לקרר כמו שאתה חושב אלא אני רוצה לעורר את הצורך הדחוף בפריימריז בגלל הסיבות שפורטו כבר לעיל.
אין שום צורך 'דחוף' בפריימריז. אין שום תועלת בהם כעת. הרשימות כבר נסגרו!!!
מי שצועק עכשיו כוונתו אך ורק בכדי לקרר!!!
לך מפה!
אני לא אכפת לי לחזור לאחר שתשים בקלפי את האות ג', אבל אני רוצה שאז תענה לי לגופו של ענין ולגופן של טענות בלי להתחמק!!
ובלי לטעון שאני בא רק לקרר את הבחירות של עוד ארבעה שנים (או חודשים).
אני בכל מקרה לא ישים בבחירות הקרובות את האות ג' בקלפי אולי בבחירות הבאות אם יעשו רענון עד אז.......
טוב, אז נחזור אחרי הבחירות.

טבי

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 22 אוגוסט 2019, 23:14

נרשמתי...! כתב:
20 אוגוסט 2019, 01:05
מנחם מנדל כתב:
19 אוגוסט 2019, 22:55
מצאתם עיסוקים בבין הזמנים...
אם כבר סיבה לא להצביע למפלגות החרדיות זה בגלל התחבורה הציבורית שקורסת שנה אחר שנה אחר שנה בימי בין הזמנים ובכל הזדמנות כאילו ימי בין הזמנים הגיעו משום מקום ובהפתעה מוחלטת
צאו לתחנות בירושלים, בבני ברק, באשדוד, קטסטרופה מוחלטת! עשרות אנשים נשים וטף מתייבשים בשמש ובצמא משוועים לאוטבוסים
למה קו ירושלים- אשדוד שלוקח את הירושלמים לים לא זוכה לתגבור מאסיבי ? למה יש מלחמה על כל מושב באוטבוסים לצפון ?
למה בזמני עומס האוטבוסים לא יוצאים ישירות לתחנות המלאות? התחנות הראשונות ממלאות את האוטובוסים, ועל התחנות האחרונות האוטובסים מדלגים בקביעות. אז למה לא לשלוח אוטובוסים שיתחילו את המסלול מהאמצע ? למה צריך לשרך רגלים בחום עד התחנות הראשונות כדי לזכות להעלות לאוטבוס הנכסף ?
והדוגמאות רבות הן
אתה עומד בתחנות בי-ם משווע ל- 402 או 450. והקווים 417, 418,419 לבית שמש זורמים בלי הפסקה, עמדתי לפני שבוע בתחנה ברח' ירמיהו בי-ם עברו 6 קווים לבית שמש התחנה מפוצצת לבני ברק ואשדוד ועוד קו לבית שמש ועוד בית שמש, חיכיתי שעה ל-450 שהגיע מפוצ,ץ והנהג לא הסכים שיעלו יותר ומי מגיע מאחוריו, איך לא ? קו 417 רי-ק ! הבנו שיש תחרות לאגד בקו לבית שמש אבל אין שום הגיון להוציא אוטובוסים חצי ריקים בעוד 450 מעלה בעמידה ובתחנת ירמיהו מנחת יצחק כבר לא מעלה נוסעים !
נשאר לך רק להתפוצץ!

(גם הראש הקטן של משרד התחבורה ''אסור לנהג לשנות ממסלולו'' אבל הוויז מראה על פקק חצי שעה בכביש 1 !! והנהג כמו גולם יכנס לפקק, כי אסור לו לשנות מהמסלול.. ואם יסע מ-443 ויעקוף את הפקק יקרה משהו ?)

איפה ברגע האמת כל עסקני התחבורה ויועצי החברות למיניהם ? זהו שברגע האמת אין עם מי לדבר כולם נעלמים, יש מישהו בעיר איפשהו (לא אפרט עיר כדי שלא יזהו) שממונה על קו מסוים שבכל פעם שנוצרת קריסה בקו, האיש נעלם ואיננו, לא עונה לטלפונים הנואשים וכשעונה תירוציו רק משתכללים ''התחנה סגורה, אין עם מי לדבר עכשיו'', ''מה אתה רוצה שאני יעשה'', ''מאוחר כבר, אין עם מי לדבר עכשיו'', ''אני לא אחראי לזמנים שפורסמו '' ומדובר באיש שנוסע חינם בקוי אגד כי הוא עובד אגד ויועץ לקו ....

והכי מגוחך לקרוא בעיתונות שבוע קודם על התגבור לקראת בין הזמנים ו'כיצד נערכים בחברות התחבורה לעומסים' בלה, בלה, בלה, אולי לפחות יפסיקו להכניס את הכתבות יח''צ שלועגות לכולנו בפרצוף, ואנחנו כמו פתיים מאמינים שהשנה הופקו הלקחים משנה שעברה והופ כמו קרסולה מסתובבת הקריסה באה
במקום ועדת כספים או משרד פריפריה הגיע הזמן לקחת את משרד התחבורה ולנער אותו מהקיבעון, אפשר לעשות משם המון לציבור החרדי !

אללי.
הכל אשמת המפלגות החרדיות. אולי לא תצביע ליכוד בגלל התחבורה הציבורית? או כחלון? הם החברתיים פה.
אנחנו מצביעים בשביל דברים חשובים יותר מתחבורה ציבורית.
או איך אמר פעם ליצמן,
כשלחילוני נישבר המכונת כביסה הוא מתקשר לטכנאי, כשלחרדי נישבר, הוא מתקשר אלי... ;)

אתה לא יכול להתעלם מהמצוקות הקטנות שמעיקות מאוד על האזרח הקטן החרדי, ועם כל הכבוד לנושאי הליבה שהם חשובים מאוד, אם הח''כים היו מתעסקים 100 אחוז מזמנם ביידשקייט, ניחא. אבל כולם יודעים שלא מעט זמן מושקע בפוליטיקה מבית, ואיך לעצור את ההוא ולדפוק את ההוא ולעזור לשני להפיל את השלישי
הנושא התחבורתי הוזנח מאוד בקדנציות האחרונות, פעם אייכלר עשה עבודה בתחום התחבורתי או לפחות ניסה בקדנציה האחרונה הוא נרדם בשמירה
מה יש לחרדי הממוצע ממשרד הפריפריה ? חוץ מיח''צ לדרעי , אין שם כלום. שיקח את משרד התחבורה ויעשה סוף להתעללות של החברות בציבור החרדי ובאמת יקל על הציבור שרותח בתחנות, לא צריך לעשות הרבה, די אם יהיה לאגד על אותו מסלול של קו 402 עוד קו נוסף של חברה אחרת מי-ם לבני ברק (ולא 422 שנוסע במסלול אחר) אלא קו שיסע על אותו מסלול בדיוק תראה איך הכל ישתנה פלאים, רק כדי לעשות דבר כזה צריך מישהו חזק שלא יהסס להתעמת עם החברות.

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 23 אוגוסט 2019, 10:53

טבי כתב:
22 אוגוסט 2019, 23:14
אתה לא יכול להתעלם מהמצוקות הקטנות שמעיקות מאוד על האזרח הקטן החרדי, ועם כל הכבוד לנושאי הליבה שהם חשובים מאוד, אם הח''כים היו מתעסקים 100 אחוז מזמנם ביידשקייט, ניחא. אבל כולם יודעים שלא מעט זמן מושקע בפוליטיקה מבית, ואיך לעצור את ההוא ולדפוק את ההוא ולעזור לשני להפיל את השלישי.
אכן כן למרבה הצער.

ממ''ש
נתן תודה: 10 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 23 אוגוסט 2019, 14:27

טבי כתב:
22 אוגוסט 2019, 23:14
נרשמתי...! כתב:
20 אוגוסט 2019, 01:05
מנחם מנדל כתב:
19 אוגוסט 2019, 22:55
מצאתם עיסוקים בבין הזמנים...
אם כבר סיבה לא להצביע למפלגות החרדיות זה בגלל התחבורה הציבורית שקורסת שנה אחר שנה אחר שנה בימי בין הזמנים ובכל הזדמנות כאילו ימי בין הזמנים הגיעו משום מקום ובהפתעה מוחלטת
צאו לתחנות בירושלים, בבני ברק, באשדוד, קטסטרופה מוחלטת! עשרות אנשים נשים וטף מתייבשים בשמש ובצמא משוועים לאוטבוסים
למה קו ירושלים- אשדוד שלוקח את הירושלמים לים לא זוכה לתגבור מאסיבי ? למה יש מלחמה על כל מושב באוטבוסים לצפון ?
למה בזמני עומס האוטבוסים לא יוצאים ישירות לתחנות המלאות? התחנות הראשונות ממלאות את האוטובוסים, ועל התחנות האחרונות האוטובסים מדלגים בקביעות. אז למה לא לשלוח אוטובוסים שיתחילו את המסלול מהאמצע ? למה צריך לשרך רגלים בחום עד התחנות הראשונות כדי לזכות להעלות לאוטבוס הנכסף ?
והדוגמאות רבות הן
אתה עומד בתחנות בי-ם משווע ל- 402 או 450. והקווים 417, 418,419 לבית שמש זורמים בלי הפסקה, עמדתי לפני שבוע בתחנה ברח' ירמיהו בי-ם עברו 6 קווים לבית שמש התחנה מפוצצת לבני ברק ואשדוד ועוד קו לבית שמש ועוד בית שמש, חיכיתי שעה ל-450 שהגיע מפוצ,ץ והנהג לא הסכים שיעלו יותר ומי מגיע מאחוריו, איך לא ? קו 417 רי-ק ! הבנו שיש תחרות לאגד בקו לבית שמש אבל אין שום הגיון להוציא אוטובוסים חצי ריקים בעוד 450 מעלה בעמידה ובתחנת ירמיהו מנחת יצחק כבר לא מעלה נוסעים !
נשאר לך רק להתפוצץ!

(גם הראש הקטן של משרד התחבורה ''אסור לנהג לשנות ממסלולו'' אבל הוויז מראה על פקק חצי שעה בכביש 1 !! והנהג כמו גולם יכנס לפקק, כי אסור לו לשנות מהמסלול.. ואם יסע מ-443 ויעקוף את הפקק יקרה משהו ?)

איפה ברגע האמת כל עסקני התחבורה ויועצי החברות למיניהם ? זהו שברגע האמת אין עם מי לדבר כולם נעלמים, יש מישהו בעיר איפשהו (לא אפרט עיר כדי שלא יזהו) שממונה על קו מסוים שבכל פעם שנוצרת קריסה בקו, האיש נעלם ואיננו, לא עונה לטלפונים הנואשים וכשעונה תירוציו רק משתכללים ''התחנה סגורה, אין עם מי לדבר עכשיו'', ''מה אתה רוצה שאני יעשה'', ''מאוחר כבר, אין עם מי לדבר עכשיו'', ''אני לא אחראי לזמנים שפורסמו '' ומדובר באיש שנוסע חינם בקוי אגד כי הוא עובד אגד ויועץ לקו ....

והכי מגוחך לקרוא בעיתונות שבוע קודם על התגבור לקראת בין הזמנים ו'כיצד נערכים בחברות התחבורה לעומסים' בלה, בלה, בלה, אולי לפחות יפסיקו להכניס את הכתבות יח''צ שלועגות לכולנו בפרצוף, ואנחנו כמו פתיים מאמינים שהשנה הופקו הלקחים משנה שעברה והופ כמו קרסולה מסתובבת הקריסה באה
במקום ועדת כספים או משרד פריפריה הגיע הזמן לקחת את משרד התחבורה ולנער אותו מהקיבעון, אפשר לעשות משם המון לציבור החרדי !

אללי.
הכל אשמת המפלגות החרדיות. אולי לא תצביע ליכוד בגלל התחבורה הציבורית? או כחלון? הם החברתיים פה.
אנחנו מצביעים בשביל דברים חשובים יותר מתחבורה ציבורית.
או איך אמר פעם ליצמן,
כשלחילוני נישבר המכונת כביסה הוא מתקשר לטכנאי, כשלחרדי נישבר, הוא מתקשר אלי... ;)

אתה לא יכול להתעלם מהמצוקות הקטנות שמעיקות מאוד על האזרח הקטן החרדי, ועם כל הכבוד לנושאי הליבה שהם חשובים מאוד, אם הח''כים היו מתעסקים 100 אחוז מזמנם ביידשקייט, ניחא. אבל כולם יודעים שלא מעט זמן מושקע בפוליטיקה מבית, ואיך לעצור את ההוא ולדפוק את ההוא ולעזור לשני להפיל את השלישי
הנושא התחבורתי הוזנח מאוד בקדנציות האחרונות, פעם אייכלר עשה עבודה בתחום התחבורתי או לפחות ניסה בקדנציה האחרונה הוא נרדם בשמירה
מה יש לחרדי הממוצע ממשרד הפריפריה ? חוץ מיח''צ לדרעי , אין שם כלום. שיקח את משרד התחבורה ויעשה סוף להתעללות של החברות בציבור החרדי ובאמת יקל על הציבור שרותח בתחנות, לא צריך לעשות הרבה, די אם יהיה לאגד על אותו מסלול של קו 402 עוד קו נוסף של חברה אחרת מי-ם לבני ברק (ולא 422 שנוסע במסלול אחר) אלא קו שיסע על אותו מסלול בדיוק תראה איך הכל ישתנה פלאים, רק כדי לעשות דבר כזה צריך מישהו חזק שלא יהסס להתעמת עם החברות.
באמת מוזר...
יושבים להם אדמורים ראשי ישיבות תלמידי חכמים עובדי ה' שיש להם השפעה על שלוחיהם בכנסת ולא איכפת להם מ"מצוקת התחבורה הנוראה" של הציבור החרדי, באמת מוזר!!!!!!!!!!

אולי הבעיה בכלל בהם!!!!!!!!!

שמעתי פעם בשם הרה"ק מהר"י מסאטמר זצ"ל שכחולקים על עושי דבריהם של צדיקים זה בעצם כי רוצים לחלוק על הצדיקים עצמם אבל מרגישים קצת לא בנוח עם זה, אז מפילים את זה על הגבאים ואנשי החצר וכו'.

יש לי תחושה שלשם אתם חותרים...

אם אתם רוצים בכל זאת להבין את העניין בפרופורציה האמיתית שלו, תחשבו רק שאולי יש דברים שלצערינו קודמים במלחמה על זכויותינו, כן! יש דברים קודמים! אני מעדיף נוחות בתחבורה כמו כולם, אבל לא אסכים שזה יגיע על חשבון אידישקייט, חינוך וכו'.

דיבורים מהסוג שנכתב למעלה נאמרים מתוך תחושת שובע בכל הדברים החשובים, וכל מה שנשאר עכשו זה לסדר את עניני התחבורה, וד"ל!

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 23 אוגוסט 2019, 16:30

ממ''ש כתב:
23 אוגוסט 2019, 14:27
באמת מוזר...
יושבים להם אדמורים ראשי ישיבות תלמידי חכמים עובדי ה' שיש להם השפעה על שלוחיהם בכנסת ולא איכפת להם מ"מצוקת התחבורה הנוראה" של הציבור החרדי, באמת מוזר!!!!!!!!!!

שמעתי פעם בשם הרה"ק מהר"י מסאטמר זצ"ל שכחולקים על עושי דבריהם של צדיקים זה בעצם כי רוצים לחלוק על הצדיקים עצמם אבל מרגישים קצת לא בנוח עם זה, אז מפילים את זה על הגבאים ואנשי החצר וכו'.

אם אתם רוצים בכל זאת להבין את העניין בפרופורציה האמיתית שלו, תחשבו רק שאולי יש דברים שלצערינו קודמים במלחמה על זכויותינו, כן! יש דברים קודמים! אני מעדיף נוחות בתחבורה כמו כולם, אבל לא אסכים שזה יגיע על חשבון אידישקייט, חינוך וכו'.

דיבורים מהסוג שנכתב למעלה נאמרים מתוך תחושת שובע בכל הדברים החשובים, וכל מה שנשאר עכשו זה לסדר את עניני התחבורה, וד"ל!
הנקודה היא לא ענין התחבורה והדיור בלבד, אלא מה שנכתב בהודעה הראשונה בפורום עיי"ש כל ההודעה, וזה ודאי לא נעשה בשליחות גדול"י כמו שהם עצמם העידו לאחמ"כ וכמו שהרבה מגדןל"י ניסו לפעול בנידון אבל הם לא הצליחו מכל מיני סיבות, אז שאותם "שלוחי דרבנן" לא יטיפו לנו על דעת תורה, אני אשמע לדעת תורה כי כך מחייבת התורה, אבל אותם צבועים לא יכולים לומר לי כך, ועל כן הנקודה שהועלתה כאן בפורום הייתה החלפת הנציגות ולא ח"ו החלפת הרבנים או אי שמיעה בקולם.

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 23 אוגוסט 2019, 16:33

2018119_10124510410_jpg.jpg
2018119_101359974_jpg.jpg
תקראו מה כתב הרב רוזנטל בדם ליבו, האם כך מפלגה חרדית צריכה להתנהג?????
כאחרונת המפלגות ללא מצפון בסיסי?? היכן הערכים והחינוך ?

"וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל אָחִיו אֲבָל אֲשֵׁמִים אֲנַחְנוּ עַל אָחִינוּ אֲשֶׁר רָאִינוּ צָרַת נַפְשׁוֹ בְּהִתְחַנְנוֹ אֵלֵינוּ וְלֹא שָׁמָעְנוּ ...................."
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 23 אוגוסט 2019, 16:43

‏‏לכידה.PNG
תיעוד שנכתב ע"י אחד מנכדיו של ר' חיים קניבסקי שליט"א שהודלף.

שימו לב שרוזנטל מנסה להסביר לרב מה עבר עליו בחצי שנה האחרונה ותראו מה קורה..................
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אני פה
קיבל תודה: 73 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 23 אוגוסט 2019, 16:46

חלק מנציגי דגל התנהגו בבחירות למועצה בביריונות ועזות מצח והכל בשם כבוד גדולי ישראל ובשם הכותל, בושה תכסה פניהם. ויש לי גם טענות לכמה מאגודה ואכמ"ל.

מכל מקום אני ממשיך לבחור לג' ומחכה לישועת ה'.

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 24 אוגוסט 2019, 23:53

על אלה כתב:
23 אוגוסט 2019, 16:30
ממ''ש כתב:
23 אוגוסט 2019, 14:27
באמת מוזר...

הנקודה היא לא ענין התחבורה והדיור בלבד, אלא מה שנכתב בהודעה הראשונה בפורום עיי"ש כל ההודעה, וזה ודאי לא נעשה בשליחות גדול"י כמו שהם עצמם העידו לאחמ"כ וכמו שהרבה מגדןל"י ניסו לפעול בנידון אבל הם לא הצליחו מכל מיני סיבות, אז שאותם "שלוחי דרבנן" לא יטיפו לנו על דעת תורה, אני אשמע לדעת תורה כי כך מחייבת התורה, אבל אותם צבועים לא יכולים לומר לי כך, ועל כן הנקודה שהועלתה כאן בפורום הייתה החלפת הנציגות ולא ח"ו החלפת הרבנים או אי שמיעה בקולם.
אז אתה טוען שהאדמורים והראשי ישיבות צריכים למנות שליחים אחרים, א"כ באמת פלא גדול עליהם שלא חושבים כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בקיצור,
אם הרבנים חושבים שליצמן או גפני וכדו' טובים לייצג אותי אז הם פשוט טועים, זה מה שאתה טוען, בושה וחרפה!!!!!!!!!

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 25 אוגוסט 2019, 12:07

ממ''ש כתב:
24 אוגוסט 2019, 23:53

אז אתה טוען שהאדמורים והראשי ישיבות צריכים למנות שליחים אחרים, א"כ באמת פלא גדול עליהם שלא חושבים כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בקיצור,
אם הרבנים חושבים שליצמן או גפני וכדו' טובים לייצג אותי אז הם פשוט טועים, זה מה שאתה טוען, בושה וחרפה!!!!!!!!!
מרן ראש הישיבה ר' גרשון אדלשטיין שליט"א אמר על הנציגים שיש כיום שהם ניסו להטעות אותו!!!! והוסיף שברוך ה' הם לא הצליחו!!!!

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 25 אוגוסט 2019, 15:53

על אלה כתב:
25 אוגוסט 2019, 12:07
ממ''ש כתב:

בקיצור,
מרן ראש הישיבה ר' גרשון אדלשטיין שליט"א אמר על הנציגים שיש כיום שהם ניסו להטעות אותו!!!! והוסיף שברוך ה' הם לא הצליחו!!!!
ואתה טוען שהוא לא מספיק חכם כדי להחליט להעיף את הנציגים האלו!!!!
או אולי לא מספיק מוצלח להחליט כהבנתך שאם לא מחליפים אותם, אז פשוט צריך לא להצביע

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 25 אוגוסט 2019, 16:25

ממ''ש כתב:
25 אוגוסט 2019, 15:53
על אלה כתב:
ממ''ש כתב:

בקיצור,
או אולי לא מספיק מוצלח להחליט כהבנתך שאם לא מחליפים אותם, אז פשוט צריך לא להצביע
ר' גרשון לא רוצה מחלוקת נוספת בציבור החרדי

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 25 אוגוסט 2019, 16:26

על אלה כתב:
25 אוגוסט 2019, 16:25
ממ''ש כתב:
על אלה כתב:
ממ''ש כתב:

בקיצור,
ואתה?????????????????????????????????

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 25 אוגוסט 2019, 16:29

ממ''ש כתב:
25 אוגוסט 2019, 16:26
על אלה כתב:
ממ''ש כתב:
על אלה כתב:
ממ''ש כתב:

בקיצור,
לא רוצה מחלוקת, רוצה פריימריז!!!!!!!!!!!!!!!!

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 25 אוגוסט 2019, 16:31

אתה רוצה עוד מקרה של רצח כמו הרצח של הרב רוזנטל????

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 56 פעמים
קיבל תודה: 22 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 25 אוגוסט 2019, 16:57

על אלה כתב:
ממ''ש כתב:

בקיצור,
הבעיה היא שלמרות כל זאת מ"מ רבי גרשון מורה ויורה להצביע אך ליהדות התורה.
ואם הוא מורה כך, אז בוודאי שעליך יש איסור גמור לקנא על כבודו...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 25 אוגוסט 2019, 16:58

על אלה כתב:
25 אוגוסט 2019, 16:29
ממ''ש כתב:
25 אוגוסט 2019, 16:26
על אלה כתב:
ממ''ש כתב:
על אלה כתב:
ממ''ש כתב:

בקיצור,
לא רוצה מחלוקת, רוצה פריימריז!!!!!!!!!!!!!!!!
מה ההבדל ?
אתה רוצה להפוך את מפלגת יהדו"ת למפלגת כל אזרחיה, ב"ה שלא עשנו כגויי הארצות ולא שם חלקנו כהם.
המפלגה הזאת לא שייכת לך ולי ולכולנו, היא שייכת לגדולי ישראל, ואך ורק להם !!
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 25 אוגוסט 2019, 17:01

על אלה כתב:
25 אוגוסט 2019, 16:31
אם יש לך כאב ספציפי בשל פרשיית הרב רוזנטל, מציע לך להיכנס את רה"י הגרי"ג שליט"א ולבקש ממנו חיזוק בעניין הבחירות - תגיד לו מה שאתה חושב על העסקנים בשל הפרשייה הזאת ומה הוא מורה לך לעשות בשל כך.
מסכים ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

מיהו יהודי
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מיהו יהודי » 25 אוגוסט 2019, 17:03

על אלה כתב:
בקיצור:
אני חכם יותר מכולם, על כולם יכולים לעבוד חוץ ממני, כל גדול בישראל שמצטרף לעמדה המקובלת הוא תמים/טיפש/אינטרסנט, ורק דעתי היא הנכונה. אני מתייעץ כמובן עם רבנים (הרה"ג אני והרה"צ מיר שליט"א) והם מסכימים איתי. כל המערכת רקובה, כל רבני בתי הכנסת ומגידי השיעורים טועים מוטעים ומטעים, ורק אני מבין את הנושא לאשורו.

כמובן, שאני גם מביא איתי רזומה עשיר של עשייה למען הכלל, וגם טיפלתי כמה פעמים בנושאים בעלי חשיבות כלל חרדית (כמו טנדר למירון בסוף שיעור ג'), ולכן אני יכול להבין את סדרי העדיפויות שנראים לאלו שהאחריות מוטלת על שכמם.

ויותר בקיצור:
חלאס, חמוצים. הבנו את הבעיה, ועכשיו תפסיקו לנסות לקרוע את הציבור.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 25 אוגוסט 2019, 17:06

ר' גרשון לא יכול לסדר את כל העניינים ואכמ"ל.

מכל מקום הוא צודק שצריכה להישמע קול זעקה שתהדהד לאוזני חברי הכנסת שהם לא גדולי הדור , והם לא יקבעו לנו מי יהיה ראש עיר בכל מקום, ומי יהיה חבר וועדת רבנים בכל מקום וכו', ואנו רוצים שהכל יתנהל באמת על פי דעת תורה.

ואלו שמסתתרים מאחורי גדלי ישראל ובשמם עושים ככל העולה על רוחם ייאמר להם: אנחנו לא בכיס שלכם.

מכל מקום אחרי שגדולי ישראל אומרים להצביע ג' אין להרהר אחריהם.

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 25 אוגוסט 2019, 18:14

אני פה כתב:
25 אוגוסט 2019, 17:06

זה המשפט הכי מוצלח מכל הנאום הארוך. (נ. ב. לפי כל מה שכתבת בפורום עד היום אני קצת מתפלא עליך)

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 25 אוגוסט 2019, 18:18

על אלה כתב:
צר לי עליך מאוד, נפלת חזק!!!!!!!!

הרב רוזנטל זכויותיו רבים ואולי היו במפלגה שלא נהגו בו כדין. אבל מכאן לבוא ולומר שאם תצביע כהוראת גדולי הדור הינך מעודד לרצח, נסחפת!!!!!!!!!!!!! הגזמת!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 25 אוגוסט 2019, 19:16

ממ''ש כתב:
25 אוגוסט 2019, 18:14
אני פה כתב:
25 אוגוסט 2019, 17:06

זה המשפט הכי מוצלח מכל הנאום הארוך. (נ. ב. לפי כל מה שכתבת בפורום עד היום אני קצת מתפלא עליך)
ישר כח, הוא פשוט החזיר אותי כמעט שנה אחורה עם כל הבחירות המכוערות שהיו אז. חבל.

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 25 אוגוסט 2019, 20:06

ממ''ש כתב:
25 אוגוסט 2019, 18:18
על אלה כתב:

הרב רוזנטל זכויותיו רבים ואולי היו במפלגה שלא נהגו בו כדין. אבל מכאן לבוא ולומר שאם תצביע כהוראת גדולי הדור הינך מעודד לרצח, נסחפת!!!!!!!!!!!!! הגזמת!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני הגזמתי????
שמעתי מאחד מגדול"י שהתבטא על הפרשיה הזאת בדיוק "רוצחים רוצחים רוצחים, ברוך דיין האמת" ברגע ששמע על פטירתו "הפתאומית"!!! אז אני נסחפתי.............

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 25 אוגוסט 2019, 20:52

והגדול הזה אעפ"כ משיך לבחור ג' נכון?

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 25 אוגוסט 2019, 20:53

על אלה כתב:
25 אוגוסט 2019, 20:06
ממ''ש כתב:
על אלה כתב:

אני הגזמתי????
שמעתי מאחד מגדול"י שהתבטא על הפרשיה הזאת בדיוק "רוצחים רוצחים רוצחים, ברוך דיין האמת" ברגע ששמע על פטירתו "הפתאומית"!!! אז אני נסחפתי.............
א"כ אתה מוזמן לצטט כאן את דעת אותו "אחד מגדול"י" בעניין ההצבעה בבחירות וכמובן להביא את שמו המלא!!!!!!!

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 25 אוגוסט 2019, 21:05

ממ''ש כתב:
25 אוגוסט 2019, 20:53
על אלה כתב:
ממ''ש כתב:
על אלה כתב:

אני הגזמתי????
א"כ אתה מוזמן לצטט כאן את דעת אותו "אחד מגדול"י" בעניין ההצבעה בבחירות וכמובן להביא את שמו המלא!!!!!!!
אין לי ברירה אלא לומר את שמו אע"פ שרציתי להמנע מכך, המדובר הוא בר' שרגא שטיינמן שליט"א שהכיר את רוזנטל מבית אביו ששם היה נכנס ויוצא כמה שהיה צריך ללא חסימת דלתות וכו' ושהסיפור התפוצץ ניסה ר' שרגא לעזור לו בבית חמיו ר' חיים שליט"א ולא הצליח וששמע שנפטר התיישב על כסא ואמר כך: "רוצחים רוצחים רוצחים, ברוך דיין האמת"!!!
(מכלי ראשון שהיה שם בעת הבשורה)

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 25 אוגוסט 2019, 22:05

על אלה כתב:
25 אוגוסט 2019, 21:05
ממ''ש כתב:
25 אוגוסט 2019, 20:53
על אלה כתב:
ממ''ש כתב:
על אלה כתב:

אני הגזמתי????
אין לי ברירה אלא לומר את שמו אע"פ שרציתי להמנע מכך, המדובר הוא בר' שרגא שטיינמן שליט"א שהכיר את רוזנטל מבית אביו ששם היה נכנס ויוצא כמה שהיה צריך ללא חסימת דלתות וכו' ושהסיפור התפוצץ ניסה ר' שרגא לעזור לו בבית חמיו ר' חיים שליט"א ולא הצליח וששמע שנפטר התיישב על כסא ואמר כך: "רוצחים רוצחים רוצחים, ברוך דיין האמת"!!!
(מכלי ראשון שהיה שם בעת הבשורה)
אחרי שגילית את שמו, כעת נשאר לך רק לברר מה דעתו בעניין ההצבעה בבחירות ליהדות התורה, אנחנו כאן ממתינים!

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 11 פעמים
קיבל תודה: 36 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 29 אוגוסט 2019, 09:33

'על אלה' הגיע, חולל מהומה, ונעלם. הסדר כבר התחיל?
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
יעבץ
קיבל תודה: 9 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ » 29 אוגוסט 2019, 12:54

ביטחון כתב:
29 אוגוסט 2019, 09:33
'על אלה' הגיע, חולל מהומה, ונעלם. הסדר כבר התחיל?
כנראה הרגיש שעלו עליו ועל מניעיו.
(אל תדאג כנראה יחזור בימים הקרובים תחת ניק חדש).

דובבער

נושא שלא נקרא על ידי דובבער » 29 אוגוסט 2019, 21:12

כנס בחירות בראשות גדו"י במודיעין עילית
שידור ישיר:
http://kore.co.il/viewArticle/54837

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 30 אוגוסט 2019, 12:04

לא נעלמתי פשוט בקשו להמשיך את הדיון לאחר הבחירות

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 01 ספטמבר 2019, 16:16

על אלה כתב:
30 אוגוסט 2019, 12:04
תודה רבה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 01 ספטמבר 2019, 16:39

על אלה כתב:
נכון!

אבל גם בקשו ממך להביא את דעת הר"ש שטיינמן בעניין ההצבעה בבחירות...

על אלה

נושא שלא נקרא על ידי על אלה » 01 ספטמבר 2019, 21:46

ממ''ש כתב:
01 ספטמבר 2019, 16:39
על אלה כתב:
נכון!

זה איני יודע רק כתבתי לך מה ששמעתי מכלי ראשון

יעקב עקיבא
נתן תודה: 43 פעמים
קיבל תודה: 19 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 01 ספטמבר 2019, 21:50

על אלה כתב:
01 ספטמבר 2019, 21:46
ממ''ש כתב:
01 ספטמבר 2019, 16:39
על אלה כתב:
נכון!

זה איני יודע רק כתבתי לך מה ששמעתי מכלי ראשון
זה אתה לא יודע?! אז אני יגיד לך, הוא אומר שכולם צריכים להצביע לרשימה המשותפת או למרץ...

ממ''ש

נושא שלא נקרא על ידי ממ''ש » 01 ספטמבר 2019, 22:28

על אלה כתב:
19 אוגוסט 2019, 10:56
נרשמתי...! כתב:
19 אוגוסט 2019, 01:00
...
עקיב'לה כתב:
18 אוגוסט 2019, 15:26
...

הנציגים שלנו בכנסת לא עובדים לא על דיור לא על השבת ולא על הכותל ולא על שום דבר שבאמת חשוב לציבור החרדי, אז למה להצביע להם אולי אם יבינו שהציבור לא מעונין בהם הם ישנו גישה?
מאיפה הבאת את זה, אם את דעתו אתה לא יודע???????????

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 02 ספטמבר 2019, 14:37

חברה, סיכמנו שרק אחרי הבחירות דנים ע"כ - זה נוגע לשני הצדדים !!
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

שלח תגובה