***הבחירות לכנסת ה - 22 בי"ז אלול תשע"ט - האשכול המרכזי***

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

איש פשוט 0

Re: ***הבחירות לכנסת ה - 22 בי"ז אלול תשע"ט - האשכול המרכזי***

נושא שלא נקרא על ידי איש פשוט 0 » 19 יולי 2019, 11:26

מי זה כתב:
18 יולי 2019, 10:51
יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני ממשיך במדיניות המפלגה לחבק את יו"ר ישראל ביתנו בתקשורת החילונית, "ליברמן בירושלים נלחם איתנו שלא יהיה ראש עיר חילוני. הוא רוצה את הויכוח איתנו ולא יקבל", אמר והוסיף, "הוא חבר שלנו, דיבר אתי ועם דרעי וליצמן כל השנים בשיתוף פעולה מלא. הייתי אתו אצל הרב קנייבסקי, הוא כמעט חסיד של כמה אדמו"רים".

בראיון ל'גלי צה"ל הוסיף כי, "גם אחרי הבחירות, שלא יתפלאו אם יחזור להיות חבר שלנו, אם אנחנו נרצה". מנגד, גפני שלל שיתוף פעולה אפשרי עם 'כחול לבן' כל עוד יאיר לפיד חלק ממנה:‏ "קואליציה שלפיד נמצא בה, לא נהיה בה. יש לנו כבוד עצמי, בגלל מה שהוא אומר על הציבור החרדי. רק אם גנץ יפרד ממנו, יהיה סיפור אחר".

חדש במייל
נקודה למחשבה!
החכי"ם החרדים לקחו החלטה אסטרטגית לחבק את ליברמן בתקשורת הכללית והרוסית, בתקווה שזה ימנע מקולות שונאי החרדים להצטרף אליו. ובינתיים ללא הצלחה.

אני חושב אולי, שזה גורם אפקט הפוך.
החילוני ששונא חרדים, לא מצביע ליברמן כהצבעה אסטרגית בלבד, אלא זה מושא כעסו, אם עכשיו ליברמן מנשב רוח אנטי חרדי, הוא מתלהב מדבריו והסתתו, ותומך בו.
וזה שהחרדים מנסים בכל הכח לשכנע אותם לא להצביע לו - מדליקים אותו עוד יותר. שוב החרדים עם המניפולציות שלהם, הם מנסים בתחכום רב לגרום שאני לא אצביע ליברמן...

לעניות דעתי, האסטרטגיה הזאת היתה מוצלחת כל זמן שהיא לא נעשתה בהתלהבות אלא באדישות, כלומר, כשח"כ התראיין היכןשהו בטעות, ושאלו אותו על ליברמן, הוא הגיב בפיהוק, אה, ליברמן, הוא היה חבר שלנו, וכך יהיה תמיד. אבל לרוץ לאולפנים ולצעוק הי! ליברמן חבר שלנו! אם אתם רוצים לפגוע בנו, אל תצביעו לו כי זה לא יפגע בנו... זה לא נשמע משכנע...
מה דעתכם???

מי זה
נתן תודה: 42 פעמים
קיבל תודה: 36 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 19 יולי 2019, 11:32

איש פשוט 0 כתב:
19 יולי 2019, 11:26
מי זה כתב:
18 יולי 2019, 10:51
יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני ממשיך במדיניות המפלגה לחבק את יו"ר ישראל ביתנו בתקשורת החילונית, "ליברמן בירושלים נלחם איתנו שלא יהיה ראש עיר חילוני. הוא רוצה את הויכוח איתנו ולא יקבל", אמר והוסיף, "הוא חבר שלנו, דיבר אתי ועם דרעי וליצמן כל השנים בשיתוף פעולה מלא. הייתי אתו אצל הרב קנייבסקי, הוא כמעט חסיד של כמה אדמו"רים".

בראיון ל'גלי צה"ל הוסיף כי, "גם אחרי הבחירות, שלא יתפלאו אם יחזור להיות חבר שלנו, אם אנחנו נרצה". מנגד, גפני שלל שיתוף פעולה אפשרי עם 'כחול לבן' כל עוד יאיר לפיד חלק ממנה:‏ "קואליציה שלפיד נמצא בה, לא נהיה בה. יש לנו כבוד עצמי, בגלל מה שהוא אומר על הציבור החרדי. רק אם גנץ יפרד ממנו, יהיה סיפור אחר".

חדש במייל
נקודה למחשבה!
החכי"ם החרדים לקחו החלטה אסטרטגית לחבק את ליברמן בתקשורת הכללית והרוסית, בתקווה שזה ימנע מקולות שונאי החרדים להצטרף אליו. ובינתיים ללא הצלחה.

אני חושב אולי, שזה גורם אפקט הפוך.
החילוני ששונא חרדים, לא מצביע ליברמן כהצבעה אסטרגית בלבד, אלא זה מושא כעסו, אם עכשיו ליברמן מנשב רוח אנטי חרדי, הוא מתלהב מדבריו והסתתו, ותומך בו.
וזה שהחרדים מנסים בכל הכח לשכנע אותם לא להצביע לו - מדליקים אותו עוד יותר. שוב החרדים עם המניפולציות שלהם, הם מנסים בתחכום רב לגרום שאני לא אצביע ליברמן...

לעניות דעתי, האסטרטגיה הזאת היתה מוצלחת כל זמן שהיא לא נעשתה בהתלהבות אלא באדישות, כלומר, כשח"כ התראיין היכןשהו בטעות, ושאלו אותו על ליברמן, הוא הגיב בפיהוק, אה, ליברמן, הוא היה חבר שלנו, וכך יהיה תמיד. אבל לרוץ לאולפנים ולצעוק הי! ליברמן חבר שלנו! אם אתם רוצים לפגוע בנו, אל תצביעו לו כי זה לא יפגע בנו... זה לא נשמע משכנע...
מה דעתכם???

אל תדאג,
גפני ודרעי לא משלים את עצמם שסטפן מבאר שבע הולך להצביע ג' בגלל שהם היו פעם חברים של איווט,
הענין הוא להוריד את מפלס השנאה וזה עובד.
כשמדובר בתגובה מפוהקת כמו שתיארת זה לא יתן את האפקט, תוסיף לכך את התגובה שכל אזרח במדינה הזאת, כולל הפנסיונר הרוסי הממורמר, משתכנעים משיח מתלהם אך מעדיפים סובלנות אם יש מישהו שמציע את זה.

לליברמן אין מה לענות בנתיים על הקמפיין החברי של החרדים.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 19 יולי 2019, 12:09

דיווח: נכשלו המגעים להקמת הרשימה הערבית המשותפת.
במסיבת העיתונאים שתתקיים הערב אמורה ועדת הפיוס להקמת הרשימה הערבית המאוחדת כי כשלו המגעים לאיחוד בין חד"ש, תע"ל, רע"מ ובל"ד, זאת על רקע חילוקי דעות בנוגע לאיוש המקום ה-12 ברשימה. בכיר באחת המפלגות: "בשל עקשנות של בל"ד ותע"ל המהלך נכשל".

הידברות

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 19 יולי 2019, 12:10

חיבור ראשון בשמאל: יו"ר סיעת "גשר" ח"כ לשעבר אורלי לוי-אבקסיס חברה הערב רשמית לעמיר פרץ ותרוץ במסגרת מפלגת העבודה בבחירות הקרובות.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 19 יולי 2019, 12:17

קבוצת ''השותפים הטבעיים'' בוואצאפ.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 19 יולי 2019, 12:20

בין נתניהו לברק.jpg

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 102 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 20 יולי 2019, 22:02

שבוע טוב

לפי ממוצע הסקרים של השבוע האחרון ושל השבוע שקדם לו, גוש נתניהו עומד על כ55-56. וליברמן על 8-9.

הבשורה הטובה של השבוע הוא החיבור של פרץ עם אבוקסיס שניהם כבר הצהירו שיהיו מוכנים לשבת בממשלת נתניהו עד שיוגש נגדו כתב אישום. ולכן יתכן מאוד שנתניהו יצליח להרכיב ממשלת ימין- חרדים- העבודה.

מה חדש

נושא שלא נקרא על ידי מה חדש » 21 יולי 2019, 13:14

התקבלה הכרעה: שקד תעמוד בראשות מפלגת הימין החדש

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד תמסור הערב הצהרה מיוחדת ובמהלכה צפויה להודיע על החלטתה לעמוד בראשות מפלגת הימין החדש. אמש תקף שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' את בנט ושקד "טעינו בסלחנות שגילינו ליצר ההרפתקנות"
שרת המשפטים לשעבר איילת שקד תמסור הערב הצהרה מיוחדת. ובמהלכה צפויה להודיע על החלטתה לעמוד בראשות מפלגת הימין החדש. בנט ושקד נפגשו אתמול למשך כשלוש שעות בניסיון להכריע על עתידם הפוליטי לקראת הבחירות הקרובות. בסיום הפגישה לא פורסמה החלטתם ובשעה האחרונה הודיעה שקד כי היא תכנס מסיב"ע הערב. האירוע יתקיים במלון כפר המכבייה ברמת גן.

גורמים פוליטיים מעריכים כי כעת הלחץ על רפי פרץ יגדל לוותר על מקומו בראשות איחוד הימין והוא יאלץ להסכים ששקד תהיה בראש הרשימה המשותפת של הימין. הוא יוגדר המנהיג הדתי.

סמוטריץ' צייץ אמש כי "איך שזה נראה בנט ושקד לא למדו את הלקח. טעינו כנראה בסלחנות שגילינו ליצר ההרפתקנות המסוכן שלהם. צריך לומר בצורה ברורה: אם הם יחזרו שוב בחוסר אחריות על הטעות שתפצל את הימין הם ישאו באחריות לתוצאותיה. הפעם כבר לא יסלחו להם על הפלת ממשלת הימין והקמת ממשלת שמאל בגלל מניעים אישיים".

גם שר החינוך רפי פרץ התריע כי על הימין להיערך בהתאם, על רק החיבורים האחרונים בגוש השמאל. עם פרסום האיחוד בין מפלגת העבודה לגשר ביום חמישי פרסם הרב פרץ פוסט שבו כתב: "בשמאל כבר מתאחדים. ‏ממשלת הימין תלויה באחריות שלנו להתחבר ולהתאחד. רק יחד ננצח. אחרת זה יתהפך על כולנו. עכשיו תורנו".

https://www.jdn.co.il/breakingnews/1176090/

מה חדש

נושא שלא נקרא על ידי מה חדש » 21 יולי 2019, 13:33

לבשורה טובה מזו לא יכול היה ראש הממשלה לצפות.
אחרי שכל החישובים וכל הנתונים העכשוויים הצביעו על כך שנתניהו לא יוכל לכאורה להקים ממשלה, בהתחשב בכך שליברמן ניתק עצמו סופית ורשמית מגוש הימין, באה ההכרזה המפתיעה של יו"ר העבודה עמיר פרץ וטרפה את הקלפים. לרעת השמאל ולטובת נתניהו.
על פניו, כפסע הפריד בין מיזוג של העבודה ומרצ. פרץ והורביץ לא התווכחו על מאומה. אבל עמיר פרץ, פוליטיקאי משופשף שאת מה שהמועמדים הטריים מתחילים ללמוד ימים אלו, לא בהכרח בהצלחה יתרה, הוא כבר הספיק לשכוח, הסיק בעצמו כי מיזוג של סיעתו והסיעה השמאל קיצונית ממנה לא יקנה לו שום יתרון ביום שאחרי הבחירות גם אם וסיף למפלגתו המדממת עוד מספר מנדטים.
אם כחול לבן מקימה את הממשלה הבאה, היא תחתור למיזוגים אחרים ותנסה לכפות על הליכוד את הדחת נתניהו והליכה לממשלת אחדות עמה. היא בשום אופן לא תרצה להצטייר כממשלת שמאל קיצונית כי זו תהיה הממשלה הראשונה והאחרונה בראשותה. ואם הליכוד יקים את הממשלה הבאה, הוא לא יפנה, אפילו לא בצחוק, לסיעת העבודה שהזרוע השניה שלה היא מרצ.
פרץ עשה אפוא חישוב קר ומפוכח ונקט בצעד שסולל את דרכו הבטוחה לממשלת נתניהו הבאה. החבירה עם ח"כ לשעבר לוי־אבקסיס אולי תוסיף לו מנדט או שניים בלבד (בבחירות האחרונות קיבלה סיעת גשר בראשותה כשבעים אלף קולות) אבל היא תנטרל ממנו את תווית השמאל ותמתג אותו במשבצת החברתית הפנויה בחסות פרישתו של חלון מהמרוץ לטובת היטמעותו בליכוד.
מפיו של יו"ר העבודה, כמו מפי יו"ר גשר, לא נשמע דבר נגד כניסה לממשלת נתניהו במצבו הנוכחי. את החרמות הללו הם מותירים לאנשי כחול לבן ולברק שימשיך לנסות לגרד את אחוז החסימה עד שיפרוש מהמרוץ חבול ופצוע. ולנתניהו נולדה בערבו של יום חמישי (יום לפני ששבר את השיא של בן גוריון בראשות הממשלה) הצלע הנוספת שמבטיחה את הקמת ממשלתו החמישית.
בנימין לייפקין, המודיע

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 21 יולי 2019, 18:43

אני פה כתב:
20 יולי 2019, 22:02
הבשורה הטובה של השבוע הוא החיבור של פרץ עם אבוקסיס שניהם כבר הצהירו שיהיו מוכנים לשבת בממשלת נתניהו עד שיוגש נגדו כתב אישום. ולכן יתכן מאוד שנתניהו יצליח להרכיב ממשלת ימין- חרדים- העבודה.

ביתר דיוק -
הם הצהירו שהם לא מוכנים לשבת בממשלה שבראשה עומד אדם שהוגש נגדו כתב אישום,
משמע מכך וכו'.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 21 יולי 2019, 19:32

קרני ב׳ידיעות׳: קרע בשמאל - סתיו שפיר מאיימת לפרוש ממפלגת ׳העבודה׳ אם עמיר פרץ לא יוביל לחיבורים בגוש השמאל. בכירים במפלגה מעריכים שסתיו שפיר תפרוש ותצטרף ל׳מרצ׳ או לאהוד ברק.

עוד מקרני ב׳ידיעות׳: למרות החיבור בין מפלגות ׳העבודה׳ ו׳גשר׳ - הוחלט כי בקלפי יישארו האותיות ׳אמת׳ אבל יצטרכו לחפש שם חדש לרשימה המשותפת.

זאב קם: ‏פעילים של מפלגת העבודה מתרעמים על החלטת היו"ר פרץ להסיר מהשולחן אפשרות לחיבורים בתוך גוש השמאל-מרכז, לאחר החיבור עם גשר. מספרי הטלפון של פרץ ועוזריו הופצו בקבוצות ווטסאפ בניסיון להפעיל עליו לחץ לחזור בו מההחלטה שלא לחבור לברק ולמרצ.

מבזקי העדכונים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 21 יולי 2019, 19:44

סמוטריץ על הריצה החוזרת של בנט ושקד.jpg
מבזקי העדכונים

סמל אישי של משתמש
מקצועי
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 11 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מקצועי » 22 יולי 2019, 09:38

שקד הכריזה: "אעמוד בראשות 'הימין החדש' בבחירות הקרובות"

איילת שקד הכריזה כי תעמוד בראשות 'הימין החדש' בבחירות הקרובות: "קוראת לראשי המפלגות מימין לליכוד - חיבור הוא תעודת הביטוח של הימין". בנט: "בחרתי לשים את מדינת ישראל מעל לקידומי האישי ולתת לאיילת שקד לעמוד בראש"
במסיבת עיתונאים משותפת שקיימו הערב הודיעו ראשי הימין החדש נפתלי בנט ואיילת שקד, כי שקד תעמוד הפעם בראשות המפלגה. "בחרתי לשים את מדינת ישראל מעל לקידומי האישי, ולתת לאיילת שקד, לעמוד בראשות 'הימין החדש'. אני נכנס תחת האלונקה, כשהפעם איילת בראש", אמר בנט.

בנאומה אמרה שקד כי, "למדנו מהטעויות והפקנו את הלקחים: נציב בפניכם מנהיגות ברורה. באומץ לב פוליטי ואישי, בחר שותפי לדרך, נפתלי בנט, שרק לפני שבוע ראינו לאילו תוצאות טובות הוא הוביל את מערכת החינוך, לוותר על מקומו כמספר אחד, אך לא על מקומו בחזית הנושאים באלונקה. מפלגת היָמין הֶחדש בראשותי, לא רצה בצילה של מפלגה אחרת, אלא כמפלגה המבקשת לאחוז בְּמושכות ההנהגה הלאומית וּלהבטיח את ניצְחון היָמין".

בדבריה קראה לאיחוד מפלגות שמימין לליכוד, "אני קוראת מכאן לשותפיי לדרך, לראשי המפלגות האידיאולוגיות מיָמין לליכוד, שחלקם חברים טובים שלי: נכון, יש בינינו מחלוקות, אבל אל מול האתגרים שלפנינו, הן בטלות בְּשישים. חיבור הוא תעודת הביטוח של היָמין הערכי והאידיאולוגי, עלינו לעשות זאת. יחד בהנהגתי נהפוך לכוח משמעותי וחזק, כוח שיוביל את עם ישראל בעוז וּבְאמונה. איחוד אחד גדול, איחוד של אנשים טובים, של ערכים בריאים וּמעשים אמיצים".

לדבריה, "מעל הכל, עומד החשש האמיתי, זה שכמעט התממש לפני כמה חודשים, והוא מכירת חיסול אידיאולוגית של כל מה שאנחנו ביָמין מאמינים בו. זה עלול לקרות שוב. אין ערך ימני, אין עמדה ימנית, אין ציפור נפש ימנית אחת שלא יוקרבו על מִזְבַּח הקמת הקואליציה, אם לא נהיה כוח משמעותי בכנסת הבאה. הפעם היה לנו מזל – הדלפה קטנה מנעה מכירת חיסול שלמה – אבל מה יהיה מחר?"

"זוֹ העת שלנו להפוך אידיאולוגיה לתכנית עבודה, הרי שמקומכם איתנו, עם היָמין הֶחדש. לא משנה איפה הייתם בֶּעבר – הֶעתיד שלכם כאן. אני ניגשת לִמשימה זוֹ בִּצניעות, אבל בִּנחישות. טובת ישראל היא היחידה שתמיד עמדה וּלְעולם תעמוד לנגד עיניי. זוֹ משימת חיי, ואת כל כוחותיי אני מתכוונת להקדיש לה, ואני מבקשת מכם, שותפיי, את אמונכם", דברי שקד.

בנט אמר בנאומו כי, "כפי שאתם יודעים, לאחר הבחירות נטלתי אחריות מלאה על התוצאות, ואת זאת אני עושה גם כעת. מפני שלמען אחדות, צריך לעשות ויתורים אישיים. לכן בחרתי לקחת אחריות ולשים את הדרך מעל לאדם, את מדינת ישראל מעל לקידום האישי, ולתת לחברתי, איילת שקד, לעמוד בראש 'הימין החדש'. אני נכנס תחת האלונקה כשאיילת הפעם בראש, ואסייע לה להצליח בכל כוחי".

יו"ר הימין החדש לשעבר הוסיף כי, "מקומי ברשימה פחות חשוב. זה יכול להיות מהמקום הראשון, השני, או העשירי. אני לעולם לא ארגיש פחיתות כבוד כמשרת ציבור. לשרת את העם שלי זהו האידיאל. איילת שקד היתה שרת משפטים מוכשרת, ביצועיסטית וערכית, ואני משוכנע שהיא תוביל אותנו להצלחה גדולה. איילת שקד תעמוד גם בראש המפלגה, וגם בראש כל גוש הימין המאוחד. אני קורא לכל שאר מפלגות הימין להתאחד תחת הנהגתה של איילת שקד. זהו זמן לאחדות", סיים בנט בקריאה לשותפיו בימין.

jdn
אין כלום כי...

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 69 פעמים
קיבל תודה: 44 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 יולי 2019, 13:30

מי זה כתב:
21 יולי 2019, 19:32
קרני ב׳ידיעות׳: קרע בשמאל - סתיו שפיר מאיימת לפרוש ממפלגת ׳העבודה׳ אם עמיר פרץ לא יוביל לחיבורים בגוש השמאל. בכירים במפלגה מעריכים שסתיו שפיר תפרוש ותצטרף ל׳מרצ׳ או לאהוד ברק.

עוד מקרני ב׳ידיעות׳: למרות החיבור בין מפלגות ׳העבודה׳ ו׳גשר׳ - הוחלט כי בקלפי יישארו האותיות ׳אמת׳ אבל יצטרכו לחפש שם חדש לרשימה המשותפת.

זאב קם: ‏פעילים של מפלגת העבודה מתרעמים על החלטת היו"ר פרץ להסיר מהשולחן אפשרות לחיבורים בתוך גוש השמאל-מרכז, לאחר החיבור עם גשר. מספרי הטלפון של פרץ ועוזריו הופצו בקבוצות ווטסאפ בניסיון להפעיל עליו לחץ לחזור בו מההחלטה שלא לחבור לברק ולמרצ.

מבזקי העדכונים
היא הפסידה בפריימריז וכעת זה קשה לה לעיכול, לכן היא מנסה להשתלט על המפלגה שלא באמצעות הבחירות...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 22:22

גאליציאנער כתב:
22 יולי 2019, 13:30
מי זה כתב:
21 יולי 2019, 19:32

מבזקי העדכונים
היא הפסידה בפריימריז וכעת זה קשה לה לעיכול, לכן היא מנסה להשתלט על המפלגה שלא באמצעות הבחירות...

לדעתי היא מתאימה יותר למרצ עם כל סיפורי השקיפות שלה.

איש פשוט 0

נושא שלא נקרא על ידי איש פשוט 0 » 22 יולי 2019, 22:38

נכון לסקרים העכשוויים, לעניות דעתי - נתניהו הוא היחיד שיכול להרכיב ממשלה, עם גוש ימין חרדים + עבודה. ללא ליברמן כמובן.

מישהו רואה מועמד אחר עם מהלך סביר להרכיב את הממשלה ???

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 22:47

איש פשוט 0 כתב:
22 יולי 2019, 22:38
נכון לסקרים העכשוויים, לעניות דעתי - נתניהו הוא היחיד שיכול להרכיב ממשלה, עם גוש ימין חרדים + עבודה. ללא ליברמן כמובן.

מישהו רואה מועמד אחר עם מהלך סביר להרכיב את הממשלה ???

לדעתי יכול להיות שבהיוודע התוצאות יתברר שליברמן הגדיל את כוחו על חשבון כחול לבן, וכאשר המנדטים האבודים של הימין החדש יחזרו לגוש יוכל נתניהו להרכיב ממשלה.
אבל השרירים שאיווט עשה לחרדים יהיו צחוק לעומת מה שבנט ושקד מכינים לנתניהו.

איש פשוט 0

נושא שלא נקרא על ידי איש פשוט 0 » 22 יולי 2019, 22:49

יש להם הסטוריה ארוכה של התקפלות מול נתניהו, שכנע אותי שהפעם זה לא יקרה.

בפרט אם יהיה חיבור אחד גדול, שאז הם לא המילה האחרונה

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 22:59

איש פשוט 0 כתב:
22 יולי 2019, 22:49
יש להם הסטוריה ארוכה של התקפלות מול נתניהו, שכנע אותי שהפעם זה לא יקרה.

בפרט אם יהיה חיבור אחד גדול, שאז הם לא המילה האחרונה

גם במקרה שהם חוברים לאיחוד הימין מדובר על בלוק טכני בלבד כדי להשיג תפקידים מיניסטריאליים בכירים.
ברגע שהם יבינו שכדי לסחוט את נתניהו עד הסוף כדאי להם להפרד מסמוטריץ ופרץ הםם יעשו זאת.

את הקדימון נתן כבר בנט כשאמר שהעולם יוכל להסתדר בלי נתניהו.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 23:03

קמפיין הליכוד על האנגלית של יאיר לפיד.mp4

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 23:10

השקת קמפיין ש''ס הערב
קמפיין ש''ס 1.jpg
קמפיין ש''ס 2.jpeg
קמפיין ש''ס 4.jpg
קמפיין ש''ס 5.jpg
פינטל נט
מבזקי העדכונים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 23:20

יו״ר ש״ס השר דרעי בכנס פתיחת מערכת הבחירות של ש״ס - ״הבחירות מיותרות. היינו צריכים להיות עכשיו בעיצומה של פעילות אחרי ההישג הגדול שהבאנו. הממשלה לא קמה רק בגלל שאותם אלו שהתחייבו לתמוך בנתניהו, החליטו לחזור בהם ולא לתת לו להקים ממשלה״.

עוד מהשר דרעי בפתיחת מערכת הבחירות - ״אנחנו לא מזגזגים, לא מחפשים גימיקים ולא חיבורים. אנחנו יציבים וקיימים קרוב ל-40 שנה. לא לחינם העיתונאים מתלוננים שאצלינו משעמם מאוד. אמרנו לכל אורך הדרך שנתמוך ברה״מ נתניהו וכך נמשיך. גם בבחירות הקרובות נמליץ לנשיא רק על נתניהו״.

השר דרעי מציג בהשקת הקמפיין חלק מרשימת ההישגים החברתיים של ש״ס בקדנצייה האחרונה: תחבורה ציבורית, צדק חלוקתי, חופי רחצה בחינם, העלאת שכר המינימום, הנחה במים, סבסוד קייטנות בפריפריה וצמצום פערים ברשויות.
השר דרעי חושף במסיבת העיתונאים - ״ההתחייבות הראשונה שלנו לקדם לאחר הבחירות: לעלות את שכר המינימום מ-5300 ש״ח ל-6300 ש״ח. אנחנו גם מבטיחים לדאוג בשכונות העוני חינוך חינם מגיל 0״.

השר דרעי בהשקת הקמפיין - ״ליברמן 30 שנה שיתף פעולה עם החרדים ולא פגע מעולם בציבור החרדי. מילה שלו זה רק מילה בלבד. הוא כרגע במצוקה בגלל הסקרים והחליט להיכנס בחרדים. לא נעזור לו בהסתה״.

דרעי מסמן את מצביעי כחלון כיעד הבא של שס: ״כולנו לא רצה לבחירות הבאות ולכן כל הנטל והאחריות החברתית נופלת על כתפיי שס. המפלגה החברתית היחידה בצד הימני של המפה״

במענה לשאלה מה יעשה במקרה שלגוש נתניהו-ימין-חרדים לא יהיו 61 מנדטים בלי ליברמן דרעי: מאמין שנתניהו ירכיב ממשלה. מאמין שיהיו גם 61, אבל אפילו אם לא, גם לפי הסקרים לנתניהו רוב ממליצים ולכן יקבל את ההזדמנות ראשון. לא חושב שיהיו בחירות פעם שלישית אלא תקום ממשלה אבל לפיד לא יהיה חלק ממנה.

השר דרעי בהשקת הקמפיין: לא פוסלים את גנץ ואת אשכנזי. אם ייפרדו אחרי הבחירות מלפיד. דרעי: ליברמן - מילה זה רק מילה.

מבזקי העדכונים (להרשמה שלחו את המילה 'הצטרפות' לupdates2424@.)

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 23:24

בנדר: מבוכה במפלגת העבודה. הנהלת המפלגה אישרה אומנם אתמול את השריונים לגשר במקומות 2 , 7 , 10 , 14, 17 ,20 אבל לאף אחד במפלגה אין מושג את מי אורלי לוי מתכוונת לשריין שם.
"מחכים שאורלי לוי תגלה לנו" אמרו בעבודה.

מבזקי העדכונים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 23:25

‏אהוד ברק: אנו נמשיך להאבק עד ה-31 ליולי על איחוד אבל במידה והאיחוד בשמאל לא יקרה אנו נמשיך להשאר במרכז הבמה עד הסוף ונאבק על כך שהאזרחים יזהו מי לא נתנו ידם לאיחוד כזה ויבחרו בהתאם.

‏1 / עידכון מעניין על המתרחש בשמאל: אתמול התקיימה ישיבה של כל המועמדים ב-10 המקומות הראשונים ברשימת מרצ לכנסת כדי לדון באפשרות הריצה המשותפת עם "ישראל דמוקרטית" של אהוד ברק.

‏2 / במהלך הישיבה התברר כי ח"כ תמר זנדברג שרק לפני כמה שבועות הודחה מתפקידה כיו"ר המפלגה הובילה את מחנה המתנגדים לכל ריצה משותפת עם אהוד ברק ומפלגתו. לפני מקורות שהיו בחדר זנדברג אמרה במהלך הישיבה: "אהוד ברק הוא פגע רע. הוא אבי רעיון האין פרטנר. הוא יעשה לנו נזק. אסור לרוץ איתו".

‏3 / דבריה של זנדברג קצת תמוהים כשנזכרים ברקורד שלה. זנדברג היא זו שהאשימה את קודמתה זהבה גלאון ב"טהרנות", השתמשה בשירותי הייעוץ של הוגה קמפיין ההסתה של הימין נגד השמאל משה קלוגהפט (ושיקרה על כך לציבור) והיא זו שהצהירה כי תהיה מוכנה לשבת בממשלה עם אביגדור ליברמן.

‏4 / יו"ר מרצ ניצן הורביץ אמר בישיבה שגם לו יש הסתייגויות מאהוד ברק, אבל ציין כי הוא ממתין לקבל תוצאות של סקרים שהמפלגה מקיימת בנושא גרסאות שונות לריצה משותפת עם מפלגות וגורמים נוספים. בניגוד לזנדברג הורביץ סיכם את הדיון ואמר כי הוא לא סוגר את הדלת בפני איחודים – כולל עם ברק. סוף (ברק רביד)

מבזקי העדכונים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 23:28

אחרי שתיקה ארוכה מתראיין סגן שר הבריאות ויו"ר יהדות התורה, ח"כ יעקב ליצמן, בתוכנית הבכורה של "שחור לבן" עם משה גלסנר ואבי בלום בריאיון הוא תוקף את ברק שהאשים אותו בעבירות פליליות: "הוא סגר איתי חשבון. איזה כבוד יש לעמוד בראשות חברת סמים?"

עוד מליצמן: "מתי שליברמן יקיים את מה שהוא הבטיח לגבי חיסול הנייה תוך 48 שעות, אני אתייחס להבטחות שלו נגד החרדים".

ליצמן לגלסנר ובלום: "לא אפגש עם בני גנץ ברגע שהוא לקח חבר כמו לפיד. יש לנו קו ברור. כשאנחנו אומרים בלי לפיד זה בלי לפיד. בלי שטיקים ובלי טריקים".

מבזקי העדכונים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 יולי 2019, 23:33

פיטפוליטיקה - שחרית 22.7.19.jpg

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יולי 2019, 13:26

שיחת זקני עמי הארץ
[למעט מרן הרבצ''ר והפולישער חוסיד]

פיטפוליטיקה - שחרית 23.7.19.jpg

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יולי 2019, 13:30

׳ערוץ 12׳ במהדורה המרכזית על השקת קמפיין ש״ס - ״לפיד קיבל היום גט כריתות נוסף מהחרדים״.
׳ערוץ 13׳: ״ש״ס השיקה קמפיין חברתי. דרעי דחה שיריונים נוצצים ותקף את ליברמן״. סרטון הקמפיין שודר במהדורות.

מבזקי העדכונים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יולי 2019, 13:31

אבי בלום למימרן ב׳קול חי׳ על השקת קמפיין ש״ס -
״החיבוק של ש״ס לנתניהו עבד בפעם הראשונה, אין סיבה שלא יתפוס גם בפעם השנייה. ש״ס היחידים שלא זייפו פעם אחת בתמיכה לרה״מ.
אין היום שום מפלגה חברתית נוספת על המגרש. בש״ס בטוחים שמתוך ה-11 מנדטים של 2015 יש לפחות 2 מנדטים חברתיים״.
״תזכרו שש״ס התחילה את המערכת הקודמת עם ארבעה מנדטים בסקרים, בחלקם ש״ס אפילו לא עברה את אחוז החסימה. אחרי שהשר דרעי הפתיע את כולם עם 8 מנדטים, היעד הבא שלו: עוד קהלים חדשים״.

==
ישראל כהן ב׳ערוץ 20׳:
"דרעי המציא את עצמו היום בקמפיין חדש וממוקד. לקח בעלות על החברתי שהופקר והמשיך את החיבוק החזק לנתניהו.
היעד הברור של דרעי: עוד מנדטים שמחפשים בית מסורתי חברתי".

מבזקי העדכונים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יולי 2019, 14:24

לומד לקח? "פייגלין – נמליץ רק על נתניהו".
"בניגוד לבחירות הקודמות, הפעם אנחנו אומרים במפורש שנתמוך בבנימין נתניהו. אנחנו פה, מפלגה מאוד משמעותית, רצינית, עם אלפי מתפקדים".

כל הזמן

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יולי 2019, 15:24

'ישראל היום' על אירוע פתיחת קמפיין ש"ס -
"קריצה למצביעי כחלון, מתקפה חריפה על לפיד ועקיצה לליברמן: מפלגת ש"ס השיקה את קמפיין הבחירות שלה, שבמרכזו ניצבים נושאים "חברתיים".
דרעי הביע נכונות לשבת עם גנץ בתנאי שייפרד מלפיד.

'הארץ': קמפיין ש"ס, בדומה לקודם, שם דגש על הנושא החברתי כשש"ס שוב נצמדת לנתניהו.
'כלכליסט': התכנית של השר דרעי להעלאת שכר המינימום תעלה למדינה ולמעסיקים 10 מיליארד שקל.

מבזקי

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יולי 2019, 15:33

קמפיין ש''ס 11.jpg
קמפיין ש''ס 10.jpg
קמפיין ש''ס 9.jpg
קמפיין ש''ס 8.jpg
קמפיין ש''ס 7.jpg
קמפיין ש''ס 6.jpg
מבזקים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 יולי 2019, 15:34

קמפיין ש''ס 12.jpg
קמפיין ש''ס 13.jpg
קמפיין ש''ס 14.jpg
מבזקים

זלמן1
נתן תודה: 14 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 23 יולי 2019, 22:56

נתניהו באמת מפחד מאיילת שקד??!!

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 16:45

זלמן1 כתב:
23 יולי 2019, 22:56
נתניהו באמת מפחד מאיילת שקד??!!

לא נראה לי שהוא מפחד שהיא תפיל אותו, אלא הוא רוצה לסלק אותה מהזירה הפוליטית עקב היריבות האישית, במיוחד כשמעמדה נוסק לגבהים (בסקר בגוש הימין מי ראוי להיות רה''מ אחרי נתניהו היא מקבלת את הבכורה, ואת זה נתניהו בטח לא רוצה, הוא כבר החליט על ישראל כץ).
חוץ מהנ''ל הוא גם מריח כבר את הסחיטה שהיא ובנט מתכננים לעשות לו במו''מ הקואליציוני.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 18:46

ההתקוטטות של דרעי ולפיד 1.jpg
ההתקוטטות של דרעי ולפיד 2.jpg
מבזקים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 19:06

יו"ר דגל התורה, ח"כ משה גפני, אמר הערב (שלישי) בישיבת סניף המפלגה בטבריה: "יהדות התורה חייבים להיות חזקים מאד.
אני 31 שנה בכנסת ומעולם לא הלכתי לממשלת שמאל. אנחנו היחידים שלא מזגזגים, ורק עלינו אפשר לסמוך בעניין הזה,
מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי אמר שיהדות התורה צריכים 'מנין חברי כנסת', ובבחירות האלו המטרה שלנו ברורה – עשרה מנדטים. לא פחות".

פינטל נט

די להזיות
מנין חברי כנסת - כן
עשרה מנדטים - לא

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 19:07

ח״כ הרב ישראל אייכלר לזיגמן ב׳קול ברמה׳ -
אנחנו שקועים בתרדמת קיץ. אצלינו סבורים שלא צריך לבזבז 60 יום על הבחירות, שבועיים -שלושה בסוף מספיקים לנו. אבל יום לאחר ט׳ באב נהיה חייבים לצאת במחאה נמרצות נגד הדה לגיטימציה שעושים לציבור החרדי.

עוד מח"כ אייכלר בקול ברמה:
אם לא נצא למאבק עכשיו, לא נוכל למחוק את זה גם אחרי הבחירות. הנשק היחיד שיש לנו במדינה הזו אלו הפתקים בקלפי. לא בהפגנות רחוב ולא בשום דרך אחרת.

מבזקים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 19:29

איימן עודה ברשת ב': "תהיה רשימה משותפת, אנחנו תוך יומיים–שלושה אמורים להכריז עליה. אני חושב שאנחנו נהיה החיבור הראשון במפה הפוליטית הישראלית. כלומר, זו הרשימה הראשונה שתכריז על אחדות שלמה".

מבזקים

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 20:32

קמפיין ש''ס 12_450x640.jpg

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 20:33

חשבון טוויטר מזוייף על שם אבנר נתניהו_311x640.jpg

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 20:34

ח"כ שמולי קורא לחיבורים:
מפלגת העבודה יקרה לי, אך יש לי מחלוקת מהותית עם הקו שנבחר עבורה ולכן אמשיך להיאבק כדי להחזירה למקום הנכון לה. הבחירות חשובות מדי וקיבלנו בהן מועד ב׳. שריונים לבדם לא יביאו את הבשורה, רק חיבורים.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 20:35

עמית סגל: התקדמות במומ בין ישראל דמוקרטית ומרצ: הורביץ וברק נפגשו. השאלה היא אם ברק יסכים לתנאים של מרצ, שכוללים יתרון מובהק למפלגה בצמרת הרשימה.

יובל קרני: ‏מקורביו של יו״ר ״ישראל דמוקרטית״ ‎אהוד ברק טוענים: ״האיחוד עם מרצ הרבה יותר רחוק ממה שזה נראה״.

ההבנות הראשוניות בין ברק למרצ- ברק במקום ה-10 אך יבחר ראשון את התיק במקרה של כניסה לממשלה.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 24 יולי 2019, 20:35

ישראל בוחרת | ח"כ יאיר לפיד אמר: "בסופו של דבר, אלה בחירות על המפלגה הגדולה, ליברמן שינה את חוקי המשחק. ברגע שהוא אמר 'אני אמליץ על המפלגה הגדולה', הכל זז הצידה". את הדברים אמר בריאיון ל"החדשות" עם יעקב אילון.

מבזקים

יעקב עקיבא
נתן תודה: 87 פעמים
קיבל תודה: 33 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 24 יולי 2019, 22:18

מי זה כתב:
24 יולי 2019, 20:35

ההבנות הראשוניות בין ברק למרצ- ברק במקום ה-10
וע"ז נאמר 'השנאה מקלקלת את השורה' ;)

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 85 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 24 יולי 2019, 22:24

יע כתב:
24 יולי 2019, 22:18
מי זה כתב:

זה באמת הצעה מפגרת, זה קומדיה?

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 24 יולי 2019, 22:30

יוסף בן יוסף כתב:
24 יולי 2019, 22:24
יע כתב:
מי זה כתב:

תקרא את ההמשך שהוא יקבל תפקיד ראשון.

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 24 יולי 2019, 22:34

יע כתב:
24 יולי 2019, 22:30
יוסף בן יוסף כתב:
24 יולי 2019, 22:24
יע כתב:
מי זה כתב:

תקרא את ההמשך שהוא יקבל תפקיד ראשון.
הוא אשר אמרתי קומדיה - כולם מבינים שהסיכוי שמר"צ תהיה בקואליציה שוה לסיכוי שגנץ יבחר לראשות הליכוד...

יעקב עקיבא

נושא שלא נקרא על ידי יעקב עקיבא » 24 יולי 2019, 22:39

המספר מקום לא כ"כ משנה אם הוא ודאי יכנס, במיוחד שהוא מפורסם בתור מי שהוא, למשל בראיון איתו לא יצטרכו להגיד 'אוהד רן מספר 23 במרץ בוקר טוב אדוני'

יוסף בן יוסף

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 24 יולי 2019, 22:40

יע כתב:
24 יולי 2019, 22:39
המספר מקום לא כ"כ משנה אם הוא ודאי יכנס, במיוחד שהוא מפורסם בתור מי שהוא, למשל בראיון איתו לא יצטרכו להגיד 'אוהד רן מספר 23 במרץ בוקר טוב אדוני'
עשירי לא יכנס בוודאות, וגם זה השפלה נוראית.

שלח תגובה