***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 13 אוגוסט 2017, 01:23

לקוח מאתר הידברות

משפחה מתמודדת עם צרה צרורה ונדירה. עדר של טרמיטים פשט על הבית ומאיים למוטטו. בצר להם, הם מפרסמים מודעה בעיתונות "דרוש מדביר טרמיטים". לעזרתם מתגייס אדם בעל חסד שיוצא מגדרו לסייע להם ורק אז הם מגלים שלא רק טרמיטים מסוגלים לעולל הרס וחורבן...


הסיפור שלי מחולק לשניים, כאשר כל חלק הוא סיפור בפני עצמו. חלקו הראשון התרחש לפני כחצי שנה. לפני כחודש התרחש החלק השני, וכעת אין לי שום בעיה לספר, מה גם שיש בכך תועלת רבה לציבור.

נחזור שנה לאחור.

אני מתגורר בקומה ראשונה בבית די ישן, וביום אחד הבחנו בנמלים המשתרכות להן בטור ארוך ארוך שמקורו בגינה. ריססנו אותן בתכשיר נגד נמלים והנחנו שהכול בסדר.

אך לא. טור הנמלים הלך והתעבה מיום ליום ולמעשה השתלט על כל חלקי הבית, ניסינו לסתום חורים, ניסינו להביא רעל חריף יותר אך לשווא.

יום אחד אנו מבחינים שדלת המטבח אכולה, ניעור קטן הביא לנשירתן של מאות נמלים. כעת הבנו שתרסיסים למיניהם לא יועילו כאן – אנחנו צריכים מומחה.

הזמנו מדביר מקצועי. הוא עשה סיור בבית ומהר מאוד נעצר ואמר: אני לא צריך עוד. הבנתי.
ישבנו בסלון והוא אמר: יש לכם בעיה רצינית.

נו טוב, את זה כבר ידענו מהאופן הדרמטי שהפסיק את הסיור שלו.

"יש לכם טרמיטים", אמר. "זה סיפור ממש לא פשוט ולא בהכרח ניתן לפתרון, הנמלים הללו אלימות והבית ישן, הן אולי לא ימוטטו את הבית, אבל יאכלו כל מה שהן יכולות לאכול ותאמינו לי – הן אוכלות כמעט הכול. אני יודע שיש כמה מדבירים מיוחדים לנושא, אבל אני לא מתעסק בתחום, תחפשו אולי במדריך הטלפון או משהו כזה. אני בטוח שתמצאו.

הוא יצא ואנחנו ישבנו עם הראש בין הידיים ולא ידענו מה לעשות עם עצמנו.

פנינו לספר הטלפונים. הייתה שם חברה אחת של הדברת טרמיטים. התקשרנו ואמרו לנו שהם סגרו את העסק.

* * *

בצר לנו פרסמנו מודעה לוח בעיתון "דרוש מדביר טרמיטים באופן דחוף".

כמה ימים חולפים ואז מתקשר אלינו מישהו שלא נשמע כמו מדביר. הוא באמת לא היה מדביר כי אם מנהל תלמוד תורה שסיפר שאצלו בתלמוד תורה היו טרמיטים, והוא במשך חצי שנה חיפש מדביר, הגיעו אליו כל מיני שרלטנים ורמאים ש"ריססו במים". הוא שילם הון, אבל הטרמיטים לא נעלמו.

"ואז הגעתי למדביר מספר אחת במדינה", סיפר "הוא הגיע, פינה את תלמוד התורה לשבוע, ממש כך, ומאז אין אפילו טרמיט אחד".

התלהבנו. "איך מגיעים אליו?" שאלנו.

"אז זהו, שאני לא מוצא את הטלפון שלו, אבל כעת ראיתי את המודעה שלכם וקודם כול התקשרתי, אני אעשה סדר במשרד ואמצא".

סגרנו את הטלפון, ופשוט קיווינו שימצא את המספר.

הוא התקשר כבר באותו ערב. "מצאתי את המדביר", אמר ונתן לנו את מספר הנייד שלו, "אבל לפני שאתם מתקשרים עליכם להחליט מה לעשות. הוא אחד מהיחידים בארץ והוא יודע את זה, ולכן המחירים שלו מוגזמים. אני נאלצתי לשלם לו משהו בסביבות שלושים אלף שקלים, אחרי הנחה. אבל במקרה שלי היה מדובר בפנימייה. הוא אמר לי שהמחיר שלו לדירה הוא משהו בסביבות עשרת אלפים שקלים. לדעתי, אם אתקשר אליו כמעין המשך עבודה למכרים שלי, אוכל להציג זאת כטובה אישית לי, ולבקש ממנו להוזיל את המחיר בחצי. חבל לי שאתם סתם תשלמו מחיר, שהוא לכל הדעות מוגזם עם כל הכבוד לזה שהוא מדביר כל כך נדיר".

"אני חושב שאין בכלל שאלה", עניתי לו, "אני ממש מודה לכם על הזמן שאתם משקיעים בנו, אם הרב יכול להוריד את המחיר זה יהיה ממש חסד גדול בשבילנו".

הוא חזר בתוך שעה ואמר שלא הצליח להוריד למחצית, אבל הוריד אותו לחמשת אלפים וחמש מאות שקלים. הוא ממש התנצל על כך שלא הצליח להוריד לחמשת אלפים עגול.

"זה בסדר", אמרתי לו, "אתה חסכת לנו ארבעת אלפים וחמש מאות שקלים שזה כמו המשכורת החודשית וקצבת הכולל שלי. אין לנו מילים להודות לך, מה גם שהיינו משלמים גם את כל הסכום".

סיכמנו שמבחינת המדביר הוא זה שעשה את ההזמנה, וכל דרישה כספית נוספת, אם תהיה כזו, תופנה אליו כדי שלא ינסו להוציא מאתנו כספים נוספים בטענות כאלה או אחרות.

הרב שלח מונית בתיאום אתנו כדי שנעביר לו את התשלום. המונית הגיעה, ואני ירדתי ונתתי לנהג מעטפה ובה חמשת אלפים וחמש מאות שקל דמי ההדברה ועוד חמש מאות שקל תרומה לתלמוד תורה. שאלתי את הנהג כמה עלתה הנסיעה הוא נקב בסכום ושילמתי לו.

לאחר מכן התקשרתי לרב, הודיתי לו וסיפרתי לו על התרומה ועל כך ששילמתי לנהג (שלא יגבה פעמיים...) הוא התרעם על התרומה ואמר שלא עשה זאת על מנת לקבל פרס, ואני עניתי שזה היה על חשבון הזמן של התלמוד תורה, ולכן אני מרגיש צורך. הוא הודיע לי שיסכם עם המדביר מתי להגיע, ושיתקשר אלי.

* * *

המתנו עד הערב לטלפון והנחנו שלא השיג את המדביר, ושמחר הוא יתקשר.

למחרת הוא לא התקשר עד הצהריים והחלטנו להתקשר אליו. מה ששמענו היה את המשפט הבא: "המספר שאליו הגעת איננו מחובר".

לאחר שהתקשרנו ארבע פעמים התחלנו להבין שמשהו כאן השתבש. אדם שנתנו לו ששת אלפים שקלים ניתק את הקו רגע לאחר מכן.

נזכרנו בטלפון של המדביר שמסר לנו חייגנו ומה אתה חושב? " המספר שאליו הגעת איננו מחובר".

ישבתי מול רעייתי בסלון, ושנינו לא ידענו מה לעשות עם עצמנו.

שחזרנו כל מה שקרה כאן. נפלנו לידיו של מגה-נוכל מתוחכם. הבן אדם ראה מודעה בעיתון, הציג עצמו כמנהל תלמוד תורה, (ואני חייב להחמיא לו שעשה זאת עם כל הניואנסים הדקים) הציג לנו רף מחיר גבוה ואת עצמו כמגן ומושיע, קנה את אמוננו לגמרי בכך "שלא הצליח להוריד אותו כפי שרצה", ובדרך הוסיף לרווחיו עוד חמשת אלפים וחמש מאות שקל, ועל כל החגיגה הזו קיבל כפרס וכאות ומופת להצטיינותו במעשה הנוכלות חמש מאות שקל כ"הכרת תודה".

זה היה יותר מדי בשבילנו. האמת שהתחלנו לצחוק. אל תשאל מדוע, צחקנו על עצמנו שנפלנו ככה... כשסיימנו לצחוק הפך הצחוק אצל אשתי לבכי. בכי על שהוליכו אותנו שולל, על שצחקו עלינו ככה ורק בסוף על זה שגנבו לנו ששת אלפים בלי שום מאמץ. וכאן נזכרנו שאחרי הכול נשארנו עם בעיית טרמיטים שאין לנו מושג איך לפתור אותה.

* * *

פנינו למשטרה כמובן. הם הזמינו אותנו להגיש תלונה. עם כל הסימפטיה גם הם לא יכלו שלא לחייך פה ושם כשסיפרנו להם את הסיפור, הם התנצלו על כך, ואנחנו הבנו אותם.

החוקרים התמקדו משום מה בנהג המונית. ניסו לגרום לנו להיזכר מאיזו חברה הוא הגיע. אמרו שייתכן שהוא עצמו הנוכל, וגם אם לא או שהוא משתף פעולה אתו או שהוא היחיד שראה את הנוכל ויכול לזהותו.

משום מה לא יכולתי לתת שום סימן מזהה על נהג המונית. הסבירו לי זאת במשטרה. כשאדם ממוקד במטרה כלשהי, כל הרקע הסביבתי מיטשטש בעיניו. הם נתנו לנו תמונות של נוכלים שאולי נזהה באחת מהן את נהג המונית. לא זיהיתי משהו שמתקרב לזה.

יצאנו משם במפח נפש.

כמה ימים ארכו לנו כדי להתעשת ולחפש מדביר מקצועי. ידיד חיפש ומצא חברה בשם "חרקירי" שמתמחה בהדברת טרמיטים. היינו מגיעים אליהם לולא הנוכל שהתקשר כל כך מהר "לעזור לנו". תתפלא, הם עשו לנו את העבודה באלף ושש מאות שקל (20 שקל למטר, למי שמתעניין) עם אחריות לארבע שנים בלי טובות ובלי מוניות.
ניקינו את הבית מטרמיטים, אך את הלב לא הצלחנו לנקות מעגמת הנפש.

* * *

עברו כמה חודשים. יום אחד אני הולך ברחוב ורואה מולי מונית. אני מתבונן בנהג ומזהה אותו כנהג המונית שלקח ממני את הכסף.

אינסטינקטיבית אני מושיט יד ומסמן לו לעצור. הוא עוצר. אני עולה למונית מוסר לו כתובת רחוקה בעיר ומיד בודק מסביב את שם בעל המונית או הנהג. רואה דסקית קטנה מימין ורושם לעצמי בפתק את שם הנהג ואת מספר הפלאפון שלו. שיהיה.

לאחר מכן אני שואל אותו: "אתה מזהה אותי?"
הוא אומר: "לא".

"לפני כמה חודשים נתתי לך מעטפה חומה עם כסף ברחוב... ושילמתי לך שבעים שקלים כשליחות, ואמרתי לך שלא תיקח את הכסף ממי ששלח אותך, זוכר?"
הוא נזכר מיד.

"אתה זוכר למי הבאת את הכסף?"
"במעומעם", הוא עונה, "אדם כבן חמישים, מגולח שמנמן. הוא הזמין אותי בטלפון והמתין לי בצומת רחובות", וכאן הזכיר הנהג את הכתובת.

"אתה יודע שהוא נוכל?" אמרתי.

"לא". הוא אמר בהפתעה "למה אתה אומר ככה?"
סיפרתי לו.

כשסיימתי את סיפורי הוא אמר לי "אני אעשה הכול כדי לסייע לך לתפוס אותו".

"באמת?" אמרתי באי אמון, "אתה מוכן לגשת אתי למשטרה למסור עדות?"
"מיידית", אמר בפסקנות.

הגענו למשטרה. הוא המתין יחד אתי, ולאחר מכן נכנס למסור עדות.

יצאנו משם וכבר היינו יותר קרובים לפתרון התעלומה.

"יש לי רעיון", אמר הנהג, "אני חושב שאצליח לעלות עליו".

"איך בדיוק?" אני אומר.

התיישבנו במונית שלו, ובכל הדרך עד ביתי הוא שרטט לי את תכניתו. היא הייתה מעולה.

למחרת פרסמתי מודעה נוספת בעיתון "דרוש מדביר לנמלים שאינן נכחדות בדרך הרגילה".

מספר הנייד שפרסמתי היה של אחי.

עוד באותו היום קיבל אחי טלפון מ"מנהל תלמוד תורה" שהסביר לו שכנראה מדובר בטרמיטים ושהיה לו כזה דבר בתלמוד תורה ויש רק חברה אחת... ושהוא עולה המון...

והוא יכול להוריד לו מעשרים אלף לעשרת אלפים שקל. (קיבל תיאבון הבחור).

אחי הודה לו נרגשות, ולאחר שעתיים קיבל טלפון נוסף שבו בישר לו "הרב" כי הצליח להוריד את המדביר המיוחד לשמונת אלפים שקל. אחי נשמע 'נרגש' מהכרת טובה.

הם סיכמו שישלח מונית, ואכן המונית הגיעה, אלא שהפעם במקום חבילה אחת קיבל הנהג שלוש חבילות. אני ואחי.

החבילה השלישית הייתה בדמות שוטר שנכנס גם הוא למונית, סיפר לנהג איזו שליחות הוא עומד לבצע, והורה לו לשתף אתו פעולה.

כפי שצפה נהג המונית מראש, הנוכל לא אמר לנהג המונית היכן הוא נמצא כי אם מסר לו מספר פלאפון שבאמצעותו כיוון אותו לאזור מסוים.

הגענו לאזור, והוא אמר לנהג: "אני נמצא ליד הקיוסק". לא ראינו כי כופפנו את הראשים, הנהג שעט לידו ועצר בחריקה, ומהמונית יצא השוטר במהירות ועצר את הנוכל המופתע שדמה להפליא לתיאורו של נהג המונית הראשון. שמנמן מגולח ובעיקר רחוק מאוד מתלמוד תורה.

הבן אדם נעצר והובל לחקירה, במהלכה הודה בעשרות רבות של מעשי נוכלות, שכל אחד מהם שווה סיפור בספר שלך, אבל חבל לשעמם כי העיקרון בכולם דומה. ניצל תמימותם של אנשים תוך נקיטת לשון חלקה.

כך קרה שהטרמיטים זיכו אותי להציל את כספם של יהודים תמימים מדי, ולהציל אחרים ליפול בפח דומה.

אם לסכם את הסיפור במשפט: חיפשתי מדביר מצאתי מזיק, ולבסוף מצאתי את עצמי מדביר את המזיק.

לרכישת ספרי חיים ולדר לילדים ולמבוגרים ב"הידברות שופס" חייגו למספר: 073-222-12-50

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 13 אוגוסט 2017, 01:26

יצחק הספרן כתב:צ'צ'ניה: מטוס קל ניסה להמריא בכביש רגיל אך התנגש בטנדר;

רוסיה, צ׳צ׳ניה: תקרית חריגה אירעה היום בכביש כאשר מטוס קל ניסה להמריא אך נכשל לאחר שהתנגש בטנדר, רק בנס הטייס נפצע פצעים קלים, לא דווח על נפגעים נוספים מלבדו.
-התיעוד
יש לי הסרטון

סמל אישי של משתמש
אחד ויחיד
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 19:26

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אחד ויחיד » 13 אוגוסט 2017, 11:36

משולש כתב:
יצחק הספרן כתב:צ'צ'ניה: מטוס קל ניסה להמריא בכביש רגיל אך התנגש בטנדר;

רוסיה, צ׳צ׳ניה: תקרית חריגה אירעה היום בכביש כאשר מטוס קל ניסה להמריא אך נכשל לאחר שהתנגש בטנדר, רק בנס הטייס נפצע פצעים קלים, לא דווח על נפגעים נוספים מלבדו.
-התיעוד
יש לי הסרטון
גם לי יש
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 985
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה » 13 אוגוסט 2017, 17:07

אחד ויחיד כתב:
משולש כתב:
יצחק הספרן כתב:צ'צ'ניה: מטוס קל ניסה להמריא בכביש רגיל אך התנגש בטנדר;

רוסיה, צ׳צ׳ניה: תקרית חריגה אירעה היום בכביש כאשר מטוס קל ניסה להמריא אך נכשל לאחר שהתנגש בטנדר, רק בנס הטייס נפצע פצעים קלים, לא דווח על נפגעים נוספים מלבדו.
-התיעוד
יש לי הסרטון
גם לי יש
תעלה בבקשה
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 אוגוסט 2017, 22:35

בתי המשפט מאפשרים לעברייני תנועה להתחזות לאחרים

בתי המשפט מאפשרים לעברייני תנועה להתחזות לאחרים
בתי המשפט לתעבורה בישראל מאפשרים לעברייני תנועה להתחזות לאחרים באמצעות רישום תעודת זהות פיקטיבית לצד שמם. כך, באמצעות מספר תעודת הזהות הפיקטיבית, העבירות, ההרשעות והקנסות נרשמים על שם אנשים אחרים שלא קשורים למקרים.

עברייני תנועה מצאו שיטה להתחמק מרישומים פליליים: בעזרתם האדיבה של עובדי המזכירויות בבתי המשפט הרשלנים.

מזכירויות בתי המשפט לענייני תעבורה לא בודקים את תעודות הזהות של הפונים אליהם, ובכך מאפשרים לעבריינים הללו להגיש מסמכים למזכירות עם מספר זהות פיקטיבי שנגנב מאזרח אחר.

כך, בסופו של יום, נרשמת הבקשה ו/או ההרשעה ו/או הקנס על מספר תעודת זהות של אדם אחר שלא היה מעורב במקרה.

גם לאחר שהתגלתה הפירצה, לא ממהרת הנהלת בתי המשפט לתקן את העניין ומסתפקת בהודעה לקונית לבעל הדין לתקן את מספר תעודת הזהות שלו. זאת ללא פניה למשטרת ישראל וללא מחיקת הבקשות שנפתחו במזכירות על מספר תעודת זהות שגוי.

מקור:
* מזכירות בית משפט לענייני תעבורה פתח תקוה
* תיק בימ"ש - באש 3186-08-17, תעבורה פתח תקוה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 אוגוסט 2017, 22:39

רופאים קבעו שהמטופלת מעורערת בנפשה - והחמיצו אירוע מוחי''

על פי כתב תביעה שהוגש נגד בית החולים סורוקה, שורה של כשלים בטיפול באישה בת 45, ובראשם קביעה נחרצת של הרופאה המטפלת כי הבעיות שהיא סובלת מהן הן נפשיות, גרמה לצוות הרפואי להחמיץ אירוע מוחי קשה שעברה האישה. כיום היא משותקת בארבע גפיים ומתקשרת באמצעות עיניה בלבד.

על פי כתב התביעה, הרופאה הודיעה בפסקנות כי התובעת צריכה בדיקת פסיכיאטר ולא יותר מזה. האישה, משותקת ולא מתקשרת, המתינה שעות ארוכות עד להגעת הפסיכיאטרית. "מיטתה של התובעת, שהודבקה לה תווית של חולה פסיכיאטרית, מוקמה במעבר במסדרון", נכתב בתביעה, "שכן המיטות שמצוידות במכשור מעקב רפואי נועדו לחולים עם בעיות 'ממשיות' ולא נפשיות".

הפסיכיאטרית הבינה כי אין מדובר בבעיה נפשית וביקשה ייעוץ נוירולוגי, אך הנוירולוגית סירבה להגיע. רק למחרת האירוע ביצעו הרופאים בדיקה נוירולוגית והדמיה, שהעלו כי האישה סובלת מחסימה עורקית על ידי קריש דם עם אוטם בגזע המוח. בבית החולים ביצעו צנתור מוחי בהול, אך זה היה מאוחר מדי - כ-28 שעות מתחילת הסימפטומים. הצנתור כבר לא יכול היה לשנות דבר, שכן רקמת המוח ניזוקה ללא היכר. האישה נותרה כאמור משותקת ו"נעולה בגופה", מתקשרת באמצעות עצימת ופקיחת עיניים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 אוגוסט 2017, 08:29

נדיר: נצפה והוסרט מוס לבן (צבי אמריקאי בצבע לבן)

נצפה והוסרט מוס לבן או בשמו הנוסף מוס רוח הרפאים בגלל צבעו הלבן היחודי, הצבי האמריקאי בשמו העברי נצפה בשבדיה באיזור וורמלד, יש לציין כי בשבדיה חיים כיום כ100 חיות מהזן היחודי
5990c7f42f944bf41.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 15 אוגוסט 2017, 08:39

בני זוג הזמינו חופשה באיטליה וגילו משפחה שלמה באותו חדר  

 
  בני זוג שהזמינו חופשה באיטליה גילו להפתעתם שיש משפחה שלמה שישנה איתם באותו החדר. אחרי שחברת הנסיעות הציעה פיצוי זעום, הזוג החליט להגיש תביעה על עוגמת הנפש שנגרמה לו

זוג ממרכז הארץ שהזמינו חופשה באיטליה לפני עשרה חודשים מחברת "קווי חופשה". כשהזוג הגיע לבית המלון לפרוק את המזוודות ולנוח מעט הם פתחו את החדר וגילו בתוכה משפחה שלמה שכבר ישנה שם ושעליהם לחלוק איתם את החדר.

"הזמנו חדר זוגי פרטי וקיבלו חדר משותף עם עוד משפחה", טענו בני הזוג. "איבדנו את הפרטיות, החופשה שלנו נהרסה ונגרמה לנו עוגמת נפש גדולה". לדבריהם, בנוסף לזה, המרחק בין שדה התעופה לבית המלון היה כ-60 ק"מ והם נאלצו לנסוע באוטובוס במשך כשעתיים עד שהגיעו ליעד, דבר שלא ידעו עליו מראש.

בני הזוג טענו שחברת הנסיעות הציעה להם פיצוי מעליב של 100 דולר אותו דחו על הסף ולכן הגישו תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות בתל אביב. הם צירפו לכתב התביעה סרטון המחזק את טענותיהם.

חברת קווי חופשה הגישה כתב הגנה בו ציינה כי משך הנסיעה משדה התעופה למלון הוא שעה וחצי. לגבי העובדה שהם שוכנו בחדר יחד עם משפחה נוספת, טענה החברה כי בני הזוג טסו עם בני משפחה ורצו להיות בחדרים צמודים וכיוון שלא היו כאלה הם הוכנסו לחדר משותף שהיה פנוי.

השופט ד"ר מנחם (מריו) קליין שצפה בסרטון של בני הזוג הגיע למסקנה שעדותם הייתה אמינה בעיניו ועלתה בקנה אחד עם הסרטון ושאר המוצגים שהגישו בתיק. השופט קבע כי בני הזוג יפוצו על ידי החברה בסכום של 2,200 שקל. "הגעתי למסקנה כי התובעים הרימו את נטל ההוכחה בדבר הפערים בין מה שהובטח להם לבין חבילת הנופש שקיבלו", ציין השופט בפסק הדין. "עדותם הייתה קוהרנטית ועלתה בקנה אחד עם המוצגים ולכן היא אמינה בעיניי".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 15 אוגוסט 2017, 09:38

כמעט אכילה: עוגת פירות בת 106 נמצאה באנטארקטיקה  

  להערכות חוקרים, העוגה היתה של מגלה הארצות הבריטי רוברט פלקון סקוט. "היה ריח דק של חמאה מעופשת, אבל העוגה נראתה כמעט אכילה", סיפרה מנהלת בקרן מורשת אנטארקטיקה

יונטה ג'וזף, הניו יורק טיימס.
1.4347208.3799451300.png
חברי המשלחת של סקוט (שני משמאל) בקוטב הדרומי, צילום: 1912Henry Bowers

עוגת הפירות, שמקומה בארוחות החג בארצות הברית ובשעת התה בבריטניה מובטח, כבשה לאחרונה יעד נוסף באתר מפתיע – אנטארקטיקה. באחד מהאזורים העוינים ביותר לבני אדם, מצאו חוקרים עוגה מכוסה בשכבה דקה של קרח, שלפי ההערכות היתה שייכת למגלה הארצות הבריטי רוברט פלקון סקוט. הגיל של העוגה המשומרת: 106.

בקרן מורשת אנטארקטיקה אמרו בסוף השבוע כי ריחה של העוגה הוא כמעט כאילו היא טובה למאכל. היא נמצאה במבנה העתיק ביותר ביבשת, שהוקם בכף אדייר על ידי משלחת חוקרים נורווגים ב-1899. לפי הקרן, משלחת טרה נובה, בראשותו של סקוט, שהתה במבנה ב-1911.
1.4352163.3876121588.png
העוגה שנמצאה באנטארקטיקה. מאכל אידאלי לתנאים בקוטב צילום:Antarctic Heritage Trust

הקינוח, שטעמו נחשב שנוי במחלוקת, יוצר על ידי חברת העוגיות הבריטית "הנטלי ופאלמרס", ונמצא עטוף בנייר בתוך קופסת הפח המקורית שלו. חברת העוגיות נוהגת להתהדר בתפוצה הרחבה של מוצריה, שמופיעים, לדבריה, "במקומות הכי לא צפויים בעולם".

לפי קרן מורשת אנטארקטיקה, קיימות עדויות לכך שסקוט נהג להצטייד בעוגה מסוג זה במסעותיו. בהודעה של מנהלת התוכנית לשימור ממצאים בקרן נאמר כי למרבה המפתיע העוגה נמצאה כשהיא שמורה היטב. "היה ריח דק ביותר של חמאה מעופשת, אבל מעבר לכך העוגה נראתה והריחה כמעט כאילו היא אכילה", אמרה ליזי מיק. "אין כל ספק שהקור הקיצוני באנטארקטיקה סייע בשימור שלה".

אך מדוע שמשלחת מגלי ארצות תיסחב עם עוגת פירות עד לקוטב הדרומי? "מדובר במזון עתיר אנרגיה שאידיאלי לתנאים באנטארקטיקה", הסבירה מיק. "והוא עדיין נחשב למאכל מועדף בקרב מטיילים מודרניים באזורים מכוסי קרח".

העוגה נמצאה על ידי צוות חוקרים שעובד באתר שבמזרח היבשת מאז מאי 2016. "מציאת עוגת הפירות כשהיא משומרת באופן מושלם התקבלה די בהפתעה", אמרה מיק. בנוסף לעוגה, אסף צוות המחקר כ-1,500 פריטים היסטוריים, בהם כלים, בגדים, בשר ודגים שמצבם, לפי מיק, "הידרדר קשות", וריבות שנראות, לדבריה, "די נאות". הפריטים הוטסו לעיר קרייסטצ'רץ' שבניו זילנד, שם יושבת הקרן, ועברו תהליך שימור במעבדה שבמוזיאון קנטרברי.

בהודעה ששלחה הקרן ביום ראשון, נכתב כי קיימים "כללים מאוד נוקשים" לטיפול בעוגת הפירות, וכי הקינוח "מאוחסן בזהירות, לפני שיושב לבקתה (ברגע שהמבנה יעבור תהליך של שימור)". לדברי הקרן, שימור קופסת הפח שבה העוגה נמצאה כולל, בין היתר, הסרת חלודה, ציפוי שרידי הפח ותחזוק נייר העטיפה והתווית. בעוגה עצמה לא ייגעו כלל.

השלב הבא הוא שימור המבנים בכף אדייר, שלפי הקרן נחשבים לשרידים האחרונים להתיישבות הראשונה בכל יבשת שהיא. שאיפתה של הקרן היא להשיב בסופו של דבר את הפריטים שנאספו לבקתות המתוחזקות.

בניגוד לעוגת הפירות, גורלם של סקוט ויתר חברי המשלחת היה עגום. לאחר מסע מפרך לקוטב הדרומי, הם נוכחו לגלות כי משלחת נורווגית הקדימה אותם ב-33 ימים. בדרכם חזרה ב-1912, סובלים מתנאי מזג אוויר קיצוניים, מכוויות קור ומרעב – חברי המשלחת הבריטית מתו כולם.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אחד
מנהל
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אחד » 16 אוגוסט 2017, 23:00

צפו בקוף שמסתלבט על החיים
הקוף הזה נתן הופעה מרתקת לצופים שלט ישכחו אותו מהר כל כך • מסתבר שתאוות העישון לא פוסחת גם על חיות • נתפס בעדשתו של :יוני צור • צפו
http://media.93fm.co.il/new/m/akplayer/ ... 58752b.mp4
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)

סמל אישי של משתמש
RUSHL
הודעות: 1101
הצטרף: 02 מאי 2016, 14:26

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי RUSHL » 16 אוגוסט 2017, 23:29

אחד כתב:צפו בקוף שמסתלבט על החיים
הקוף הזה נתן הופעה מרתקת לצופים שלט ישכחו אותו מהר כל כך • מסתבר שתאוות העישון לא פוסחת גם על חיות • נתפס בעדשתו של :יוני צור • צפו
http://media.93fm.co.il/new/m/akplayer/ ... 58752b.mp4
חסום........................ תעלה בבקשה כבוד המנהל היקר......
אם אתה לא מנסה להבין בן אדם מקרוב אל תשפוט אותו מרחוק

סמל אישי של משתמש
מתכנת web
הודעות: 1399
הצטרף: 22 מאי 2015, 00:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מתכנת web » 17 אוגוסט 2017, 00:34

RUSHL כתב:
אחד כתב:צפו בקוף שמסתלבט על החיים
הקוף הזה נתן הופעה מרתקת לצופים שלט ישכחו אותו מהר כל כך • מסתבר שתאוות העישון לא פוסחת גם על חיות • נתפס בעדשתו של :יוני צור • צפו
http://media.93fm.co.il/new/m/akplayer/ ... 58752b.mp4
חסום........................ תעלה בבקשה כבוד המנהל היקר......
https://jumbomail.me/j/DrYM8Mo4K02JWLn
בשמחה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 אוגוסט 2017, 15:47

הלובי של מגדל רוטשילד 22 (פייסבוק ישראל) הוא שטח ציבורי חופשי

ערכתי לאחרונה בתאריך 20.08.17 בשעה 11:52 בברכה, mizbala

צריכים מפלט מהחום? מנוחה לרגליים? מסתבר שהלובי שבמגדל רוטשילד 22 הוא "כיכר עירונית" יחידה מסוגה בישראל (לא בטוח שהיחידה י.ה.) שהיא גם ממוזגת, גם עם ספות וגם שטח פתוח לכלל הציבור על פי זכות "זיקת הנאה" (חוק מקרקעין שמעניק הטבות נדלן למי שמעמיד שטחים פרטיים לטובת הציבור). למרבה האירוניה במגדל יושבת חברת פייסבוק ישראל, שכדרך קבע מאבטחיה מונעים כניסה של אזרחים פנימה (בניגוד לחוק). ב-2015 מאבטחים של פייסבוק אף תקפו וגירשו מהבניין עורך דין שביקש להגיש כתב עתירה נגד פייסבוק.
למרות האמור לעיל, ניתן לשבת בלובי באופן חופשי החל מהשעה 08:00 ועד לכל הפחות 22:00. לרבות שימוש בריהוט (ספות וכו'). לתוהים - לא נראה לי שפייסבוק ימנעו מכם (רק אם באתם לבקש מהם עזרה).

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

השמאל ההזוי (העולמי) לא לבעלי קיבה רגישה.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 אוגוסט 2017, 15:56

מיצג בגרמניה: ''אושוויץ על החוף''

הקהילה היהודית בגרמניה מותחת ביקורת קשה על הכוונה להעלות בשבוע הבא מיצג אמנותי המשווה בין השואה לבעיית המהגרים הלא חוקיים מאפריקה. תערוכת האמנות הבינלאומית "דוקומנטה", הנערכת בעיר הגרמנית קאסל ונחשבת לאחת מתערוכות האמנות המודרנית החשובות בעולם, תארח השבוע מיצג המשווה בין יחסה של אירופה למהגרים הלא חוקיים לבין השואה.
המיצג, שיועלה על ידי אמנים מאיטליה ומברזיל, נקרא "אושוויץ על החוף" ומבוסס על יצירה שכתב הסופר והפילוסוף האיטלקי המרקסיסט פאביו "ביפו" ברארדי - מאנשי הרוח הנודעים של השמאל הקיצוני האיטלקי. בדברי ההסבר למיצג, שיועלה במשך שלושה ימים באנגלית ובאיטלקית, מסבירים יוצריו: "האירופאים בונים מחנות ריכוז על אדמתם ומשלמים לגאולייטרים (מושלי מחוזות ברייך הנאצי, א"ב) של טורקיה, לוב ומצרים כדי שיעשו עבורם את העבודה המלוכלכת על חופי הים התיכון, היכן שמלח החליף ציקלון בי. השמדה היא המילה המגדירה נכונה את התחושות וההתנהגות של עמי אירופה ואת פעולתן הפוליטית של ממשלות אירופה. במקום להתמודד עם האחריות ההיסטורית שלנו, אנחנו דוחים אנשים שמנסים לברוח מאומללות וממלחמות ולשחרר את עצמם מכבלי הקולוניזציה שלנו. אנחנו מטביעים מדי יום מספר עצום של ילדים, נשים וגברים".
בחודשים האחרונים חלה עלייה משמעותית במספר האנשים שחצו את הים התיכון מצפון אפריקה לאירופה. לפי נתונים של ארגונים בינלאומיים, רובם המוחלט של אנשים אלו הם מהגרי כלכלה לא חוקיים המגיעים ממדינות אפריקה שאינן נמצאות במצב מלחמה או מלחמת אזרחים. העברת המהגרים הללו לאירופה מתבצעת על ידי כנופיות של מבריחים וסוחרי אדם. מאז תחילת השנה טבעו במימי הים התיכון יותר מ־2000 בני אדם שניסו להגיע לאירופה בדרכים לא חוקיות.
בכירים בקהילה היהודית בגרמניה אומרים שהמיצג פוגע בזכרם של קורבנות השואה ועושה רלטיוויזציה של פשעי הנאצים. שרלוטה קנובלוך, ראשת הקהילה היהודית לשעבר וניצולת שואה, הגדירה את המיצג כ"גרוטסקי" ודרשה למנוע את העלאתו על הבימה.

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 985
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה » 22 אוגוסט 2017, 18:01

טאהש
מיזם חדש !
מכירת מי המקווה שטבלו בו את האדמו"ר זצ"ל בעת הטהרה
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
לעבדך באמת
הודעות: 533
הצטרף: 25 אפריל 2017, 20:16

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי לעבדך באמת » 22 אוגוסט 2017, 18:16

מיזם ישן מאוד, גם בחב"ד עשו את זה...
קרוב ה' לכל קוראיו לכל אשר יקראוהו באמת - אבל באמת - באמת!!!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 אוגוסט 2017, 11:44

בוסניה והרצגובינה: אישה בת למעלה מ-80 נותנת שירות של 'ניקוי עיניים' באמצעות הלשון - וידיאו

השירות שמשגע את בוסניה והרצגובינה.
השירות אומנם נשמע מוזר, אך אישה כבת 80 נותנת שירות של ניקוי תעלות העין באמצעות לשונה הארוכה.
האישה, שנוהגת לעקר לשונה באמצעות אלכוהול, טרם הכנסת לשונה לעין, מספרת כי היכולות הייחודיות שלה גורמות לריפוי.
האישה מספרת כי דחפה את לשונה כבר ליותר מ5,000 זוגות עיניים.
השירות פופולרי מאוד במדינה וזמני ההמתנה לשירות ארוכים.

סמל אישי של משתמש
לייבל'ה
הודעות: 3927
הצטרף: 15 פברואר 2016, 19:43

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי לייבל'ה » 25 אוגוסט 2017, 02:53

ולרי פליים-וילסון, סוכנת סי-איי-איי לשעבר, השיקה קמפיין מימון המונים כדי לגייס כסף לרכוש את חברת טוויטר (16.89 -0.41%) , ואז למחוק את חשבונו של דונלד טראמפ מהרשת החברתית החביבה עליו.

פליים-וילסון השיקה בשבוע שעבר קמפיין מימון ההמונים באתר Gofundme.com עם ציוץ שבו כתבה: "אם מנהלי טוויטר לא יסגרו את האלימות והשנאה של טראמפ, אז הדבר תלוי בנו". בעמוד הקמפיין נכתב כי הציוצים של טראמפ בטוויטר "מזיקים למדינה ומעמידים אנשים בסכנה".


שבעה ימים לאחר השקת הקמפיין גויסו יותר מ-40 אלף דולרים, מתוך היעד השאפתני של מיליארד דולר.

דוברת הבית הלבן, שרה האקבי סנדרס, מסרה בתגובה כי הסכום הנמוך שגויס מראה כי השימוש ש טראמפ בטוויטר מוצא חן בעיני העם האמריקאי.

"ניסיונה המגוחך לשלול את זכותו על פי התיקון הראשון לחוקת ארה"ב היא ההפרה הברורה וביטוי השנאה וחוסר הסבלנות היחיד במשוואה הזו", נאמר בהודעת הבית הלבן.

בעמוד הקמפיין באתר Gofundme כתבה פליים-וילסון כי היא מקווה לגייס סכום כסף שיספיק לרכישת נתח שליטה במניות טוויטר. אם לא יהיה די בסכום כדי לרכוש את השליטה, בכוונה לבחון אפשרויות אחרות לרכישת "נתח משמעותי" ממניות החברה ולקדם הצעה למחיקת חשבונו של טראמפ באסיפה השנתית של בעלי מניות טוויטר.


עם זאת, גם אם היא תצליח לגייס את סכום היעד של מיליארד דולר, זהו עדיין סכום נמוך בהרבה מהנדרש לרכוש את השליטה בחברה. ברמת המחירים הנוכחית של המניה, כדי לרכוש את השליטה בטוויטר ידרשו יותר משישה מיליארד דולר.

עם זאת, נתח בשווי מיליארד דולר היה הופך את פליים-וילסון לבעלת המניות הגדולה ביותר בחברה, והיה מעניק לה אפשרות להפעיל את השפעתה על הנהלת טוויטר.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 27 אוגוסט 2017, 03:05

מודעה לא שגרתית באחד המקומונים בבני ברק - שתי אחיות מחפשות שתי מבוגרות שפגעו בהן בעבר - אחת מהן לאיציק מן ב'בחדרי': "התווכחנו עמן על מקום ישיבה באוטובוס לפני 13 שנה והמבוגרת אמרה בלהט הוויכוח - 'תהיה לך בעיה בשידוכים'. מאז אחותי לא התחתנה ולי אין ילדים כבר 8 שנים. אנחנו מחפשות אותן כדי לבקש את סליחתן".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 27 אוגוסט 2017, 07:43

דרך יצירתית לפתרון משברים: נהגת מצאה את רכבה על הגג

חברת נדל"ן בצפון מזרח סין החליטה ללמד נהגת סוררת שיעור שהיא לא תשכח.

נהגת מהעיר בנשי שבמחוז ליאונינג בסין, אשר יצאה עם רכבה מקומפלקס המסחר והמגורים בבוקר יום שלישי, נעצרה על ידי עובדי הביטחון במקום על מנת לגבות את התשלום עבור השהייה במקום.
הנהגת שלא הייתה מרוצה בלשון המעטה מהדרישה, החלה מתווכחת דקות ארוכות שבסופם החנתה את רכבה מחוץ למתחם החניה ובסמוך לעמדת הביטחון - תוך שהיא חוסמת את הכניסה לחניון ולמעשה מונעת כניסת לקוחות חדשים.
עובדי המקום דיווחו למנהלי משרדי חברת הנדל"ן המחזיקה בנכס וזו לאחר כשעתיים החליטה לשלם לגרר שילמד את הלקוחה הסוררת שיעור לחיים. כאשר הגיע הגרר ונשאל לאן עליו לגרור את הסדאן הלבנה, הורו לו בעלי המתחם להניח את הרכב על גג תחנת הבטחון ולהשאירו שם.
כאשר חזרה הלקוחה ההמומה ומצאה את רכבה על הגג, הלכה לתחנת המשטרה הסמוכה ואלה קראו לבעלי המתחם על מנת לישב את ההדורים ביניהם.
בעלי המתחם הזמינו שוב את הגרר שהוריד את הרכב מהגג. לנהגת ולרכב שלום.
לא נמסר האם חויבה לבסוף הנהגת על תשלומי החנייה שלא שילמה או האם חויבה עבור הגרר שהוזמן (פעמיים).
IMG_20170827_073829.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 27 אוגוסט 2017, 11:13

פאניקה ברחובות לונדון:מכת עכבישים

קור הרוח האנגלי המפורסם נתקל ביריב ראוי. מזג האוויר הגשום הביא להקדמת עונת העכבישים, בה היצורי המבהילים פולשים לבתים ברחבי הממלכה בנחילים.
מזג האוויר הגשום הביא את אזרחי בריטניה להתמודד בימים האחרונים עם נחילי עכבישים גדולים, המחפשים מקלט במקום חמים. מדי שנה מתחילה "עונת העכבישים" בספטמבר, אולם מזג האוויר הגשום הביא את עכבישי הענק לחפש מסתור בתוך הבתים כבר באוגוסט.
רבים מהתושבים העלו לרשתות החברתיות תמונות של עכבישים גדולים, שנמצאו במקומות שונים בתוך הבתים. "חשבתי שיש פורץ בבית כאשר האזעקה הופעלה. קפצתי מהמיטה ומצאתי קבוצת עכבישים גדולה שגרמה להפעלת האזעקה", סיפר אנדרו טיילור ממנצ'סטר. מומחים בריטים טענו כי מרבית העכבישים שפלשו לבתים אינם מסוכנים לבני אדם, ונושכים לעתים נדירות בלבד.
nintchdbpict000340493265.jpg
huntsman.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15884
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 27 אוגוסט 2017, 11:19

איפה 'עכביש' (הניק) שימסור תגובה בענין? אה...שכחתי שהוא כבר ז"ל..
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 אוגוסט 2017, 16:54

בשם התירוץ של התקינות הפוליטית או לא להרגיז את המוסלמים מעלילים על היהודים,

המשטרה הצרפתית מזהירה חקלאים מפני גנבת תרנגולות לקראת יום הכיפורים (מנהג כפרות)

המשטרה המקומית במחוז ליד פריז הזהירה חקלאים על סיכון מוגבר לגניבת כבשים ועופות לקראת חג הקורבן המוסלמי ויום הכיפורים היהודי בהתאמה.
האזהרה שהרגיזה את מנהיגי הקהילות המקומיות שחשו בה אפליה גזענית, הגיעה באמצעות מכתב של המשטרה המקומית במחוז החולש על מספר פרברים ממזרח לבירה הצרפתית.

המכתב מנחה לחקלאים "להיות ערניים ברמות הגבוהות ביותר" כי "אנשים משתי דתות אלו מקריבים 'קורבנות שאינם מורשים' של כבשים ועופות, בהתאמה."

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

כל פעם יש עוד צעדים שאירופה מתאבדת בעיניים פקוחות

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 אוגוסט 2017, 07:25

מנהיגים באיחוד האירופי: מעמד פליט לאפריקנים עוד לפני עזיבתם את מולדתם

מנהיגים מארבע מדינות באיחוד האירופי הגיעו להסכמה על מדיניות של היענות לבקשות מקלט של מבקשים בסיכון שעדיין נמצאים במדינותיהם באפריקה.

באחת התגובות הביאו את הדברים הבאים:
הנה עוד משהו הזוי
מלך ספרד השתתף באירוע זיכרון לחללי הפיגוע המחריד בברצלונה. הוא עומד ליד נערה מוסלמית דתייה. היחידה בקהל שמחייכת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 אוגוסט 2017, 19:51

חלקים גדולים מאוד מהעיר יוסטון ומחוזות אחרים בטקסס נמצאים מתחת למים, בעקבות השיטפונות שיצרה הסערה "הארווי". התושבים והמחלצים שנאבקים במים הגואים ובגשם שלא מפסיק לרדת, מאוימים היום (שלישי) על ידי מכת טבע נוספת: איים של מאות אלפי נמלי אש שצפים במי השיטפונות, מנסים לעלות על הסירות ועל המקומות הגבוהים, ועוקצים בדרך מחלצים ותושבים שנלכדו במים.
"אי" צף של נמלי אש
2017-08-29-19-35-57--50121346.jpg
נמלי אש הם מין פולש באמריקה ה
צפונית, שפלש בעשרות השנים האחרונות מדרום אמריקה והקים מושבות גדולות בטקסס ובלואיזיאנה. לרוב, הם מתרחקות ממקומות מיושבים, ומקימות את הקינים שלהן בשטחים פתוחים ויערות, מה שמפריע לאיזון של עולם החי מסביב, אבל פחות לרוב האנשים בערים.
אלא שהשיטפונות הגואים בטקסס ובמיוחד באזור יוסטון הציפו גם את קיני נמלי האש, ואלה שורדות בדרך לא שגרתית: הן נצמדות זו לזו ויוצרות מעין "אי" מלאכותי המורכב מכ-100 אלף נמלי אש, כאשר האוויר שנכלא במרכז ה'אי' גורם לו לצוף. לפי ביולוגים, נמלי האש יכולות לשרוד על גבי "אי" כזה למעלה משבוע, עד שימצאו מקום יבש.

כמו בני האדם, גם נמלי האש מחפשות מקום יבש.
בחיפושם אחר מקום יבש הנמלים נצמדות גם לסירות של כוחות החילוץ, ומנסות לעלות גם למקומות הגבוהים והיבשים המועטים ביוסטון - אליהם נמלטים גם בני האדם. לאחר שמספר מחלצים נעקצו על ידי "איים" כאלה, הוציא שירות מזג האוויר הלאומי אזהרה למחלצים ולמחולצים לנסות ולהימנע מכל מגע עם האיים העוקצניים. "עקיצה או שתים של נמלת אש היא כואבת, אך אינה מסוכנת למעט אם קיימת רגישות (אלרגית) לארס", מסבירים הביולוגים. "עם זאת עקיצות ממאות או מאלפי נמלים שמרכיבות 'אי' כזה - עלולות לסכן חיים".
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 אוגוסט 2017, 12:18

עובד הצלה ב(שטפונות שיש ב)היוסטון מצא אותה צפה במים
IMG-20170830-WA0031.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 אוגוסט 2017, 20:15

קניה: חוק חדש יכניס משתמשים בשקיות ניילון לכלא

ייצור, מכירה ואפילו שימוש בשקיות ניילון הפכו לפשע שעונשו עד 4 שנות מאסר או 40 אלף דולר קנס בקניה.
החוק החדש, שנכנס לתוקף ביום שני, הופך את המדינה המזרח אפריקאית לקשוחה ביותר בתחום, ומאפשר למשטרה לתפוס אפילו מי שמשתמש בשקית. עם זאת, הודיע השר לאיכות הסביבה, המשטרה תתרכז באכיפה על היצרנים והמשווקים.
סוכנות רוייטרס מדווחת כי נדרשו שלושה נסיונות במשך כעשור על מנת להעביר את החוק, וכן כי קיימים חששות ביחס להשפעה על משרות ועבודות יצור, שכן קניה הינה יצרנית שקיות נילון עיקרית באזור.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 31 אוגוסט 2017, 09:57

כתב על יתוש "תמות" בטוויטר - וחשבונו נמחק

גולש מיפן כתב בחשבונו: "איך אתה מעז לעקוץ אותי. תמות". בטוויטר חסמו לו את החשבון לצמיתות: "החשבון שלך הוקפא מכיוון שהוא נוצל לשליחת הודעות הכוללות איומים"

אין ספק שאלימות ברשת היא תופעה שיש להילחם בה, ובטוויטר לוקחים את הנושא מאוד ברצינות וטורחים להרחיק מהרשת החברתית אנשים החשודים באיומי מוות - אפילו על יתושים.

באתר החדשות היפני SoraNews24 דווח כי משתמש בטוויטר במדינה האסייתית שיגר ציוץ נזעם לאחר שנעקץ על ידי יתוש, וכתב: "ממזר! איך אתה מעז לעקוץ אותי בזמן שאני סתם מנסה להירגע ולראות טלוויזיה? תמות! בעצם, אתה כבר מת".

הציוץ הזה גרר תגובה רשמית מטוויטר, שהודיעה לגולש שהחשבון שלו הוקפא לצמיתות ולא ניתן לשחזור. "תודה שהשתמשת בטוויטר", נכתב למשתמש היפני, לפי אתר החדשות במדינה. "החשבון שלך הוקפא מכיוון שהוא נוצל לשליחת הודעות הכוללות איומים. ציוצים שכוללים איומים אינם מורשים לפי תקנות השימוש באתר. לא ניתן יהיה להפעיל מחדש חשבון זה. תודה על ההבנה".

הגולש היפני לא בדיוק נרתע מההודעה מטוויטר, והחליט לפתוח יוזר חדש שבו הלין על הרשת החברתית. "החשבון שלי הוקפא לצמיתות לאחר שאמרתי שהרגתי יתושים... זו הפרה?" כתב בציוץ שבו תויגה השלוחה היפנית של טוויטר.

באתר Mashable הסבירו כי נושא הבריונות וההטרדות ברשת הוא בעיה ענקית עבור טוויטר, והרשת החברתית הכריזה לאחרונה כי היא "תנקוט צעדים" נגד חשבונות מטרידים "פי 10 יותר" מכפי שנהגה עד כה. טוויטר גם השיקה בשנה שעברה אלגוריתם שמטרתו לזהות התנהגות מטרידה, וזו כנראה הדרך שבה הציוצים של אותו משתמש יפני הדליקו נורה אדומה. המטרה היא לזהות אוטומטית ביטויים בעייתיים, ולדאבונו של המשתמש היפני – היו לו כמה כאלה ("ממזר", "תמות", "מת").
DIIMDYCUAAAVfwJ.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א
הודעות: 664
הצטרף: 13 יולי 2016, 05:50

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 31 אוגוסט 2017, 19:41

יצחק הספרן כתב:כתב על יתוש "תמות" בטוויטר - וחשבונו נמחק

גולש מיפן כתב בחשבונו: "איך אתה מעז לעקוץ אותי. תמות". בטוויטר חסמו לו את החשבון לצמיתות: "החשבון שלך הוקפא מכיוון שהוא נוצל לשליחת הודעות הכוללות איומים"

אין ספק שאלימות ברשת היא תופעה שיש להילחם בה, ובטוויטר לוקחים את הנושא מאוד ברצינות וטורחים להרחיק מהרשת החברתית אנשים החשודים באיומי מוות - אפילו על יתושים.

באתר החדשות היפני SoraNews24 דווח כי משתמש בטוויטר במדינה האסייתית שיגר ציוץ נזעם לאחר שנעקץ על ידי יתוש, וכתב: "ממזר! איך אתה מעז לעקוץ אותי בזמן שאני סתם מנסה להירגע ולראות טלוויזיה? תמות! בעצם, אתה כבר מת".

הציוץ הזה גרר תגובה רשמית מטוויטר, שהודיעה לגולש שהחשבון שלו הוקפא לצמיתות ולא ניתן לשחזור. "תודה שהשתמשת בטוויטר", נכתב למשתמש היפני, לפי אתר החדשות במדינה. "החשבון שלך הוקפא מכיוון שהוא נוצל לשליחת הודעות הכוללות איומים. ציוצים שכוללים איומים אינם מורשים לפי תקנות השימוש באתר. לא ניתן יהיה להפעיל מחדש חשבון זה. תודה על ההבנה".

הגולש היפני לא בדיוק נרתע מההודעה מטוויטר, והחליט לפתוח יוזר חדש שבו הלין על הרשת החברתית. "החשבון שלי הוקפא לצמיתות לאחר שאמרתי שהרגתי יתושים... זו הפרה?" כתב בציוץ שבו תויגה השלוחה היפנית של טוויטר.

באתר Mashable הסבירו כי נושא הבריונות וההטרדות ברשת הוא בעיה ענקית עבור טוויטר, והרשת החברתית הכריזה לאחרונה כי היא "תנקוט צעדים" נגד חשבונות מטרידים "פי 10 יותר" מכפי שנהגה עד כה. טוויטר גם השיקה בשנה שעברה אלגוריתם שמטרתו לזהות התנהגות מטרידה, וזו כנראה הדרך שבה הציוצים של אותו משתמש יפני הדליקו נורה אדומה. המטרה היא לזהות אוטומטית ביטויים בעייתיים, ולדאבונו של המשתמש היפני – היו לו כמה כאלה ("ממזר", "תמות", "מת").
DIIMDYCUAAAVfwJ.jpg
ועל זה נאמר בהושע יג ב
"...וַיַּעֲשׂ֣וּ לָהֶם֩ מַסֵּכָ֨ה מִכַּסְפָּ֤ם כִּתְבוּנָם֙ עֲצַבִּ֔ים מַעֲשֵׂ֥ה חָרָשִׁ֖ים כֻּלֹּ֑ה לָהֶם֙ הֵ֣ם אֹמְרִ֔ים זֹבְחֵ֣י אָדָ֔ם עֲגָלִ֖ים יִשָּׁקֽוּן׃"

ואם כי כוונת הכתוב בנשיקת העגלים היא על דרך הע"ז שהיתה נפוצה בדורם

אנן לדידן אחר שביטלו חז"ל יצרא דע"ז,
הרי הדתות החדשות של שיוויון בין הדומם צומח חי מדבר היא הע"ז עליה התנבא הנביא דהלא דברי הנביא נצחיים ועומדים לעד
רחמנא יצילנו מאותם דעות כוזבות
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 01 ספטמבר 2017, 12:57

לחיילי קוריאה הצפונית נאמר שהמלחמה קרובה ושיגנבו אוכל''

אווירת המלחמה בעקבות המשבר הדיפלומטי החריף בין ארה"ב וקוריאה הצפונית רק גוברת. היום (חמישי) דווח באינדיפנדנט הבריטי כי לחיילי קוריאה הצפונית נאמר לגנוב אוכל כהכנות לקראת מלחמה. קציני צבא של הדיקטטורה המבודדת מעלימים עין ממקרי ביזה, ובמקרים מסוימים מעודדים אותה כאמצעי לשמור על כוחם - בגלל הקצבה קטנה מדי של מזון שהם מקבלים.
"קציני צבא מנחים את חייליהם, המותשים אחרי אימונים קשים, לגנוב תירס מהשדות ואומרים להם שהמלחמה קרובה", אמר מקור במחוז הצפוני המיאנג לדיילי NK, אתר חדשות מקוון במדינה הקומוניסטית הסגורה לעולם.

"הם אפילו מאיימים על החיילים שלהם, ואומרים להם: 'אם תסבלו מתת תזונה למרות האישור לאכול את התירס, תעמדו בפני קשיים", נכתב בדיווח.

מקור אחר ממחוז ריאנג-אנג סיפר: "חיילים שנושאים שקים גדולים של תירס לא מבושל נראים הרבה בשווקים. הם מוכרים את התירס לסוחרים במחירים זולים בעסקאות שנעשו מראש". בתגובה לכך, סיפר המקור, חקלאים הקימו עמדות שמירה בניסיון להגן על היבולים שלהם.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 02 ספטמבר 2017, 22:41

עוד מהליצנות הרפורמית
אנגליה-אדם הסובל משיתוק מוחין ''התגייר'' באמצעות שיחות בסקייפ(גיור ריפורמי)
קריסטופר פרקר, בן 27
הראביי הרפורמי:"אנחנו מתקדמים עם הזמנים המודרניים..."
59aaf78e3cec4838.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 03 ספטמבר 2017, 00:20

יצחק הספרן כתב:בוסניה והרצגובינה: אישה בת למעלה מ-80 נותנת שירות של 'ניקוי עיניים' באמצעות הלשון - וידיאו

השירות שמשגע את בוסניה והרצגובינה.
השירות אומנם נשמע מוזר, אך אישה כבת 80 נותנת שירות של ניקוי תעלות העין באמצעות לשונה הארוכה.
האישה, שנוהגת לעקר לשונה באמצעות אלכוהול, טרם הכנסת לשונה לעין, מספרת כי היכולות הייחודיות שלה גורמות לריפוי.
האישה מספרת כי דחפה את לשונה כבר ליותר מ5,000 זוגות עיניים.
השירות פופולרי מאוד במדינה וזמני ההמתנה לשירות ארוכים.
ירושלמי סוטה פ"א ה"ד מבואר שהרוק הוא תרופה למחלות עיניים

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 ספטמבר 2017, 06:38

טיסה בעמידה: חברת תעופה קולומביאנית רוצה להפעיל טיסות ללא מושבים

חברת התעופה הקולומביאנית ויוה-קולומביה שוקלת בימים אלו להוציא את כל המושבים ממטוסיה ולהציע ללקוחותיה לעמוד בטיסות, כך מפרסם העיתון הבריטי "האינדיפנדנט". המהלך אמור להוזיל את עלויות הטיסה, על ידי כך שיותר לקוחות יוכלו להיכנס בכל מטוס.

החברה מתחמה בתיירות פנים בקולומביה ומציעה בעיקר טיסות "לואו-קוסט" לתיירים ולקולומביאנים מן המעמדות הנמוכים. הטיסות ללא המושבים מיועדות להיות מופעלות ב-50 מטוסים חדשים שייכנסו בהדרגה לצי החברה החל מתחילת 2018.
"אנחנו מאוד מעוניינים בהורדת עלויות", אמר מנכ"ל החברה, וויליאם שאו, "יש אנשים שחוקרים את אפשרי לבצע את המהלך". הוא הוסיף: "למי אפכת אם אין לך מערכת בידור בטיסה של שעה? למי אפכת אם אתה לא מקבל בוטנים?". היוזמה להורדת מושבים אינה חדשה - בשנת 2010 חברת ריינאר האירית ביקשה לבצע מהלך דומה, בטענה שמטוס הוא בסך הכל סוג של אוטובוס. "במקרה של התרסקות, חגורת ביטחות לא תעזור לך", אמר אז מנכ"ל החברה.

עד כה, הרגלוציה הקשורה לטיסות לא אפשרה לבצע מהלך כזה. חגורות ביטחות אנכיות לא אושרו לשימוש באף מדינה. ייתכן מאוד שהדבר לא יאושר גם בקולומביה. קצין הבטיחות הקולומביאני אלפרדו בוסנגרה אמר בראיון לרדיו כי "אנשים צריכים לטוס כמו בני אדם".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 ספטמבר 2017, 06:41

בתגובה לכתבה על נסיעה בעמידה הביא המגיב כתבה מלפני שנתיים מ-וואינט

נראה שהרעיון אינו חדש הנה כתבה מווינט מלפני שנתיים
59aa5e3a7d452ea5.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 ספטמבר 2017, 09:02

אלפסי בעולם
יוצא דופן: המסגד התוניסאי שמעוטר במגני דוד

בעיירה האנדאלוסית טסטור שבתוניס, מצוי מסגד יוצא דופן במיוחד, שעל קירותיו מתנוססים מגני דוד, ביטוי לשיתוף הפעולה המיוחד שהיה בעבר בין מוסלמים ליהודים באזור. צפו בתמונות (בעולם)
צילום: מאיר אלפסי | י"א באלול תשע"ז 02.09.17 21:27

בלבה של העיירה טסטור שבתוניס, מצוי מסגד יוצא דופן במיוחד שאת קירותיו מעטרים מגני דוד. התושבים המקומיים רואים במסגד הנדיר ביטוי לשיתוף הפעולה שהיה נהוג בעבר בין התושבים היהודים והמוסלמים באזור.

"שתי הדתות ידעו לחיות בהרמוניה ובשלום. הלוואי שהימים האלה ישובו" אמר יוסוף, מדריך טיולים מקומי, לצלם מאיר אלפסי שתיעד את המסגד.
onkb7254.jpg
vd06k38z.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 ספטמבר 2017, 13:35

4,000 טון חול בגובה 16.6 מטר: שיא גינס בבניית ארמון החול הגבוה בעולם

צוות של 19 פסלים מרחבי העולם התכנס לפני כחודש בעיר דיסבורג בגרמניה כדי לשבור את שיא גינס בבניית ארמון החול הגבוה בעולם. כמעט 4,000 טון חול נדרשו לבניית הפסל המרשים, שמתנשא לגובה של 16.68 מטר וכולל שחזורים מיניאטוריים של מקומות מפורסמים בעולם. בין האלמנטים שמתנוססים על מגדל החול: הספינקס הגדול של גיזה, גשר ריאלטו בוונציה ועוד.

נציג רשמי של ספר השיאים של גינס הגיע לאתר ביום שישי כדי לאשר את ההישג. ארמון החול הגבוה ביותר עד לזה הגרמני לא החזיק בכתר זמן רב. הוא נבנה בהודו בחודש פברואר והגיע ל-14.84 מטר.
צוות הפסלים הנוכחי ניסה להתמודד על התואר כבר בשנה שעברה, אך נכשל במשימה. כחלק מהליך הפקת הלקחים, החולף החול ששימש את הפסלים לחול עשוי גרגירים מובחרים וקטנים ביותר, שגודלם לא גדול יותר ממילימטר אחד.
"המבנה לא קרס בגלל שאיכות החול היתה טובה יותר מאשר בפעמים קודמות, מזג האוויר היה טוב והתכנון היה מצוין", אמרה הפסלית האוקראינית ג'ניה קולוט לסוכנות הידיעות רויטרס.
696613129.jpg
3555946215.jpg
73700104.jpg
1015554343.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 ספטמבר 2017, 19:16

הרבה שליטים הזויים יש בעולמינו.

נשיא צ'צ'ניה: יש להפציץ גרעינית את בורמה

נשיא צ'צ'ניה, רמזאן קדירוב, אומר כי בתגובה לפגיעה של שלטונות בורמה (מיאנמר) במיעוט המוסלמי שם, בתגובה לפעולות טרור של המיעוט (לטענת המשטר), הוא היה מפציץ את המדינה בנשק גרעיני.
הוא הוסיף כי לא יחשוש לצאת נגד העמדה הרשמית של רוסיה כנגד השטנים של בורמה, כדבריו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 ספטמבר 2017, 22:22

יצחק הספרן כתב:בתגובה לכתבה על נסיעה בעמידה הביא המגיב כתבה מלפני שנתיים מ-וואינט

נראה שהרעיון אינו חדש הנה כתבה מווינט מלפני שנתיים
59aa5e3a7d452ea5.jpg
אין מקום לרגליים במטוס? בקרוב אולי יהיה צפוף עוד יותר עם "כסאות אוכף"
חברה איטלקית מציגה בתערוכה בקליפורניה כיסאות למטוס הדומים לאוכף שיאפשרו לדחוס למטוס נוסעים רבים יותר. המנכ"ל: "בוקרים רוכבים שמונה שעות ביום על הסוסים ועדיין מרגישים בנוח על האוכף"

צפוף לכם במחלקת תיירים במטוס? עוד מעט יהיה לכם צפוף עוד יותר.חברה איטלקית עיצבה כיסא המזכיר אוכף ותופס מקום צר יותר. הוא הוצג השבוע בתערוכת עיצוב המטוסים שנערכה בלונג ביץ', קליפורניה.
המושב שנקרא סקיריידר (SkyRider), עוצב על ידי החברה האיטלקית Aviointeriors. הוא יאפשר כאמור לצמצם את הרווחים בין השורות ל-58.5 ס"מ בלבד ולהוסיף מושבים. כיום המרווחים במחלקות התיירים לרוב נעים בין 80-76 ס"מ.

המושב החדש. צפוף אבל זול
המושב עדיין לא אושר על ידי מינהל התעופה האמריקאי, ומומחים בתעשייה מעריכים שמכשולי רגולציה הן אחת הסיבות לכך שמושב מסוג זה קרוב לוודאי שלא יאומץ על ידי חברות התעופה האמריקאיות. נוחות הנוסעים מהווה מכשול גדול נוסף.
"המושב עוצב ותוכנן כך שיאפשר להפחית אף יותר את מחיר כרטיסי הטיסה תוך כדי שמירה על רווחיות", נכתב באתר החברה האיטלקית. כמו כן, מציינת החברה כי המושב תוכנן עבור טיסות קצרות, והחברה משווה את הישיבה לזו של קטנועים או רכיבה על סוסים. "לטיסות שאורכות בין שעה לשלוש שעות זה יהיה מושב נוח", אמר מנכ"ל Aviointeriors, דומיניק מנונד. "בוקרים רוכבים שמונה שעות ביום על הסוסים ועדיין מרגישים בנוח על האוכף".
BlurImage_4-9-2017-10-20-1.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 05 ספטמבר 2017, 15:27

בריטניה: חקירה מנהלתית נגד סטודנט שלגלג על דעא''ש כי ''סיכן סטודנטים בני מיעוט''

אוניברסיטת אדינבורו בבריטניה פתחה בבדיקה נגד רובי טרוורס בחשד שביצע "פשע שנאה" - זאת, למרות שלא נפתחה חקירה על ידי המשטרה.
הסטודנט למשפטים בן ה-21 כתב פוסט בפייסבוק לאחר שמטוסי ארה"ב תקפו מעוז של דעא"ש באפגניסטן באפריל השנה. "אני שמח שהבאנו את הברברים האלה צעד אחד קרוב יותר לקבל את ... שלהם", כתב טרוורס בפייסבוק.
סטודנטית להיסטוריה התלוננה נגד טרוורס בעקבות הפוסט הזה והאשימה אותו ב"איסלמופוביה גסה". הסטודנטית, אסמה אלמן, אף כתבה בתלונתה ש"הוא שם סטודנטים בני מיעוטים בסיכון ובמצב של פניקה".
בשיחה לטיימס, אמר טרוורס שהתלונה של אלמן היא נקמה בו כי הוא בעבר הצביע על כך שהיא קראה לאדם שחור "זבל", בעודה מנהיגה של קבוצת סטודנטים בני מיעוט אתני.
טרוורס, שבעבר הואשם בהתנהגות שאינה הולמת בנושאים מגדריים, כתב בפייסבוק: "אני חושש ששתקתי יותר מדי, בהינתן שאני מואשם באיסלמופוביה כי לגלגתי על דאע"ש, ואני נחקר על חשד כזה על ידי האוניברסיטה שלי. לטענתם, לגלוג על דעא"ש גרם לסטודנטים בני מיעוט להרגיש "מאוימים" ו"בלתי בטוחים" - כך לפי התלונה חסרת הרסן. עירבתי ייעוץ משפטי לבטל את השטויות האלו. תאחלו לי הצלחה".
דובר האוניברסיטה אישר כי "תלונות בגין התנהגות לא ראויה התקבלו נגד מר טרוורס, והן נחקרות." הדובר הוסיף ומסר: "אנו מחויבים לאווירה בה כל באי האוניברסיטה מכבדים אחד השני וקוד ההתנהגות שלנו מכתיב קווים ברורים להתנהגות מצופה."

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 05 ספטמבר 2017, 15:39

סגירת מעגל: הרופא דאג למטופלים גם לאחר מותו


ד"ר מיכאל גלבוע שטיפל באלפי אנשים בבית החולים רמב''ם, נפטר בגיל 72 וביקש לתרום את קרניות עיניו לשני מטופלים.
עדו בן פורת , י"ד באלול תשע"ז 05/09/17 11:48

ד"ר גלבוע במהלך עבודתו בבית החוליםצילום: פיוטר פליטר
במשך עשרות שנים טיפל ד"ר מיכאל גלבוע, רופא עיניים בכיר, באלפי מטופלים בבית החולים רמב''ם בחיפה.
לפני כמה ימים נפטר גלבוע בבית החולים, וגם לאחר מותו המשיך לדאוג לבריאות המטופלים כאשר ביקש לתרום את קרניות עיניו.
השתלת שתי הקרניות בוצעה אף היא ברמב"ם, בשני מטופלים אשר סבלו ממחלות עיניים שהעמידו את ראייתם בסכנה.
ד"ר גלבוע, בן 72 במותו, היה מוותיקי רופאי העיניים בחיפה ושימש עד לפרישתו לגמלאות כמנהל היחידה לאוקולופלסטיקה במחלקת עיניים – תחום התמחות שמשלב בין רפואת עיניים וכירורגיה פלסטית וכולל גם טיפול בנזקים לעצמות ארובת העין.
חברו למחלקה, פרופ' משנה קליני יצחק בירן, אמר כי "לאחר שהציל את מאור עיניהם של מטופלים רבים מספור במהלך עבודתו כרופא עיניים במשך למעלה מ-40 שנה, דאג ד"ר גלבוע להמשיך ולהציל את מאור עיניהם של הנזקקים לכך גם לאחר מותו".
"אנו מצדיעים לאצילות הנפש של מי שהיה מחויב להצלת מאור עיניהם של הזקוקים לכך תמיד וללא גבול. במותו, כמו בחייו, הייתה ידו שלוחה תמיד כדי לתת ולא כדי לקחת", הוסיף פרופ' בירן.
ד"ר גלבוע החל להתמחות ברפואת עיניים ברמב"ם בשנות ה-60 ועבד גם בבתי חולים אחרים בצפון – בפוריה, בצפת ובנהריה. בסוף שנות ה- 80 שב לרמב"ם לנהל את היחידה לאוקולופלסטיקה ולעבוד כרופא בכיר במסגרת מחלקת העיניים של ביה"ח.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 7578
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 05 ספטמבר 2017, 15:46

אני לא חושב שההודעה האחורנה - המהללת ומשבחת דבר שנעשה בניגוד גמור להלכה ובבזיון המת - מקומה כאן.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 ספטמבר 2017, 11:41

גאליציינער כתב:אני לא חושב שההודעה האחורנה - המהללת ומשבחת דבר שנעשה בניגוד גמור להלכה ובבזיון המת - מקומה כאן.
לידיעתך השתלת קרנית זה לא בזיון המת ולא בניגוד להלכה,
אלא להיפך,
אז פעם הבאה תבדוק לפני שתגיב.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 ספטמבר 2017, 11:43

מיליונר ישראלי ניסה לפתוח חשבון ונזרק מהסניף

הפוסט המקורי של זהר לבקוביץ:
תנחשו איפה אני? נכון. שוב פה. מה לעשות, אוהב את הקיץ בישראל.
וגם צריך להתארגן לזה שאני חוזר. בכל אופן אני בבנק. צריך לפתוח חשבון. כיף. בחרתי בקפידה את הבנק ואת הסניף הנכון. יש להם ויפי חינם וגם יש לידם סניף של ארקפה. מה עוד צריך מבנק? בשביל שלא יצא שאני משמיץ חייב להגיד שזה אחד מהשלושה הגדולים וזה לא לאומי. גם לא דיסקונט.
יושב מול הפקידה. מתחיל לדבר. ההיא מקבלת שיחה לסלולרי שלה. עונה. לא שזה מענייני, אבל שיחה עם חבר שלה. משהו על מה הם יעשו בערב. כלום דרמטי. לא רוצה להיות קוץ, אבל אני עדיין יושב מולה. הייתי מבין אם היא היתה עונה לטלפון ופתאום מתחילה לבכות ולמלמל ״אבא מת. אוי, אבא מת״. אני לא חסר רגישות. במקרה כזה הייתי נותן לה כמה דקות. אבל זה לא המקרה. מציע בנימוס שאולי כדאי שהיא תמשיך את השיחה בזמן אחר, כל זמן אחר, רק שיהיה זמן שאני לא חלק ממנו.
כלומר, מתחילים ברגל ימין.
אומר לה אני צריך חשבון. אומרת לי: איזה? אומר לה פשוט כזה, לשים כמה שקלים, שיהיה לשלם לכמה דברים בסיסיים. אומרת לי: כמה אתה מפקיד?
במקרה בדיוק יש לי 3,000 על איזה אייפד שהבאתי לחברים בארץ.
אומר לה: אין לי הרבה. יש לי 3000. קבלתי על איזו הובלה שעשיתי.
ההיא מסתכלת עלי כמו שמסתכלים על האדים שעולים מהקקי של הסוס. שקוף.
אומרת: איפה אתה עובד?
אומר: לא עובד, כבר כמה שנים שלא עובד.
אומרת: אה, ומה המקצוע כשאתה כן עובד?
לא יודע מה להגיד. מה המקצוע שלי? חושב לרגע, בעיקר אני מבין בסייבר. אומר לה: אבטחה, שמירה, לא משהו רציני.
כמה קור פתאום נושב לעברי.
אומרת לי: וואלה, איך נפלת עלי. אולי תבדוק פה ממול בסניף של בנק דיסקונט? יש להם מבצעים לכמוך.
אומר לה: אולי בכל זאת?
אומרת: אם תתעקש אני אפתח לך, אבל עזוב אותך. לך לדיסקונט.
זהו, יש לי חשבון בבנק דיסקונט.
ואם יש פה מישהו מאחד משלושת הבנקים הגדולים, שהוא לא לאומי ולא דיסקונט, סורי, אני חייב:
"Big mistake. Big. Huge"
מתבקש לא?

כתבה של מאקו:
יזם וסטארטאפיסט מצליח הגיע לבנק עם סכום כסף, שלא היה נראה לפקידה מספיק יוקרתי. בתגובה, היא המליצה לו לגשת לסניף מתחרה, שמציע תנאים ל"אנשים כמוהו". הלקוח קיבל את המלצתה ובפוסט שפרסם בפייסבוק, שיתף את הגולשים באירוע. מאז, הנהלת הבנק לא מפסיקה להתקשר אליו ובראיון ל"חי בלילה", הוא מספר מה ענה להם.

זוהר לבקוביץ', יזם וסטארטאפיסט מצליח, עשה את אחד האקזיטים הגדולים בישראל, כשמכר חברה בבעלותו במעל למיליארד שקל. השבוע, הוא חזר לארץ לאחר תקופה בחו"ל ורצה לפתוח חשבון בנק עם הכסף שהיה ברשותו באותו רגע. מדובר על סכום של כ- 3,000 שקלים, סכום, שהוביל לכך שפקידת אותו סניף פשוט "נפנפה" את הלקוח העמיד.
בראיון ל"חי בלילה", הוא סיפר על יחס מזלזל, שנציגת הבנק הגדילה לעשות והמליצה לו לפנות למתחרים. "הפקידה שאלה שאלות, אמרתי לה שמדובר בחשבון פשוט וזה לא מצא חן בעיניה", שחזר לבקוביץ' את האירועים, "תוך כמה דקות היא המליצה לי לגשת לסניף של בנק אחר".
היזם והסטארטאפיסט סיפר שלאכזבתו, התרשם כי לא לכל האנשים מגיע אותו היחס מבחינת פקידת הבנק, שלא שיערה מי עומד מולה. "יכולתי להגיד לה שתעשה גוגל או להוציא אשראי אבל זה לא הקטע שלי. לא רוצים אותי כבן אדם, אני לא רוצה אותם כבנקאים", הוא הסביר מדוע לא הציג את עצמו. "הפקידה אמרה שאצל הבנק האחר יש תנאים טובים ל"אנשים כמוני". מאז שהעליתי פוסט בנושא בפייסבוק, כל הנהלת הבנק מתקשרת אליי בלי הפסקה, אבל אין לי שום עניין איתם. אני רק חושב שמחובתם לתת לכולנו יחס כבני אדם. לאחר מכן כל אחד יקבל כבר תנאים שונים, אבל זה דבר אחר", סיכם לבקוביץ'.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 07 ספטמבר 2017, 05:48

מטורף: טיסה ממיאמי לאטלנטה מחר 6,389$. מה לא מוכנים לעשות בשביל לברוח מהסופה
59b06dd016c2cd5d1.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

דוגמית לכוונה כשישראל יורדים, הם יורדים עד לתהום

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 07 ספטמבר 2017, 16:16

ולא רק בערכים יהודיים אלא גם בערכים של המדינה\ציוניים,

דף הפייסבוק של אראל מרגלית מופיע אייקון פלסטיני בקישור לדף הכנסת

זה כמובן לא קשור לאראל מרגלית אישית אבל באזור בו מופיע פרטים לגביו ישנו קישור למקום העבודה - הכנסת וכשעומדים על הלינק לדף של הכנסת (במחשב רגיל) מופיע אייקון שכנראה לא אמור להופיע שם של אל-אקצא. לחיצה על הלינק אכן מובילה לדף הכנסת. באפליקציית המובייל באייפון לחיצה מובילה לרשימת העובדים בכנסת עם אותו אייקון בפינה למעלה. לחיצה עליו מגדילה אותו.
59b111703cf0c1431.jpg
59b11485661610841.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 07 ספטמבר 2017, 22:21

במחלקה הכירורגית בבית־החולים זיו בצפת שיפשפו אתמול עיניים, כאשר מולם ניצב צעיר בן 21 מהכפר ראמה בגליל שעמד לעבור ניתוח קל בידו וכשנשאל לשמו ענה: בנימין נתניהו, וליתר ביטחון הציג בפני הצוות תעודת זהות

נתניהו, ששם משפחתו נקולא, סיפר כי החברים והמשפחה קוראים לו "ביבי", והוסיף: "השם הזה עושה לי קצת בלגן. אף אחד לא מאמין לשם שלי, כולם אומרים לי 'אתה צוחק עלינו'. מבקשים לראות תעודת זהות. סבא שלי איש ליכוד, אבא שלי איש ליכוד, וגם אני מצביע ליכוד", סיפר נתניהו, המתקשה לשאת את שמו של ראש הממשלה בעיקר כשהוא מסתובב בקרב בני מיעוטים.

"כילד הציקו לי בגלל השם, וזה לא מפסיק עד היום. אני נהג משאית ומוביל חומרי ניקיון, בעיקר באזור המשולש, ושם בכלל קוראים לי 'בוגד'. עד שיום אחד נמאס לי וחשבתי להחליף את השם, ממש כעסתי. שאלתי את אבא שלי 'למה עשית לי את זה? למה נתת לי את השם הזה?' ואבא תמיד אמר: "זה שם טוב. אנחנו ליכודניקים".

ווחיד האב חד־משמעי: "אני בן 53, שירתתי בלבנון כלוחם שריון, ואנחנו הכי ישראלים שיש. ספגתי מספיק בגלל השם של הבן שלי, גם מצד המוסלמים וגם מצד בני עדתי, הנוצרים, אבל אני לא אחליף את שמו של הבן שלי בשום
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 ספטמבר 2017, 12:07

משבר פוליטי מוזר מאיים על יציבות ממשלת אוסטרליה ומייצר משבר מדיני עם ניו זילנד

תמצית (נכתב ע״י Alon Navon): משבר פוליטי מוזר מאיים על יציבות ממשלת אוסטרליה, ומייצר משבר מדיני נדיר בינה לבין שכנתה הקרובה ניו זילנד.
*
באוסטרליה, בדומה לישראל, אוסרת החוקה על חברי פרלמנט להחזיק באזרחות כפולה. במשך שנים היה זה סעיף עלום וכמעט נשכח בחוקה, אלא שבחודש יוני נזכר בו עורך דין פרטי שהחליט מיוזמתו לפנות למשרד הפנים הניו זילנדי בבקשה לברר האם שני סנאטורים ילידי ניו זילנד אכן ויתרו בפועל על אזרחותם. התברר שאחד מהם עודנו אזרח ניו זילנד ואינו כשיר לכהן. בתוך כמה ימים חשפה סנאטורית נוספת, שהיגרה מקנדה כתינוקת, שגם לה אזרחות כפולה.
בשלב זה נפרץ הסכר, ועיתונאים החלו לחקור את אזרחותם של חברי פרלמנט רבים ממוצא זר, וגרמו לפסילתם של עוד ועוד מחוקקים. השר למשאבי טבע אף נאלץ להתפטר לאחר שנחשף שאמו השיגה עבורו אזרחות איטלקית בלא ידיעתו.
השיא הגיע כתוצאה מפנייה של עוזר פרלמנטרי ממפלגת הלייבור האוסטרלית לחבר פרלמנט מהלייבור הניו זילנדי בבקשה שיעלה שאילתא בקשר למעמדם של ילדים שנולדו להורים ניו זילנדים שהיגרו למדינות אחרות. לשאילתא הייתה מטרה ברורה - ובתוך שעות כינס סגן ראש ממשלת אוסטרליה ברנבי ג'ויס מסיבת עיתונאים והתוודה שיש לו אזרחות ניו זילנדית, כתוצאה מכך שאביו נולד שם לפני שהיגר לאוסטרליה ב-1947! אלא שלאור הרוב המינימלי של הממשלה, התפטרות או פסילה של ג'ויס משמעה נפילת הממשלה. בתגובה לאירועים האשימה שרת החוץ האוסטרלית את הלייבור האוסטרלי והניו זילנדי בקונספירציה משותפת, וזאת רק חודש לפני הבחירות בניו זילנד בהן מובילה הלייבור בסקרים.
בנוסף למשבר הדיפלומטי הנדיר בין החברות הקרובות, הפסילה האפשרית של חברי הפרלמנט מציפה בעיות נוספות - מה בדבר הצבעות צמודות שהוכרעו בקולותיהם? בינתיים הפרלמנט משותק, שכן החברים שכשירותם בספק לא משתתפים בהצבעות עד הבהרת מעמדם, וכל הסוגייה ממתינה לבית המשפט העליון, שייאלץ להכריע גם במחיר מיטוט ממשלתו של טורנבול.
כללי האזרחות הנוקשים של אוסטרליה נכתבו בסוף המאה ה-19, וסעיף האזרחות הכפולה נתפש תמיד כאנכרוניזם לא מזיק. עתה כשהוא גורם לשיתוק הפרלמנט, משבר דיפלומטי עם ניו זילנד ומאיים למוטט את הממשלה, האנכרוניזם נראה מזיק למדי.
*
הערה: בתקופה האחרונה אנחנו מפרסמים פחות בעברית לאור מכירת המטבע הקרבה ובאה (פרטים בקישור בתגובות). מצפים לחזור לפעילות מלאה ואף מעבר לכך בעוד מספר שבועות.
המכירה המוקדמת של המטבע בעיצומה! מי שמעוניין לקנות SnipCoin מוזמן לפנות אלינו בהודעה פרטית.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א
הודעות: 664
הצטרף: 13 יולי 2016, 05:50

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 12 ספטמבר 2017, 00:57

יצחק הספרן כתב:משבר פוליטי מוזר מאיים על יציבות ממשלת אוסטרליה ומייצר משבר מדיני עם ניו זילנד

תמצית (נכתב ע״י Alon Navon): משבר פוליטי מוזר מאיים על יציבות ממשלת אוסטרליה, ומייצר משבר מדיני נדיר בינה לבין שכנתה הקרובה ניו זילנד.
*
באוסטרליה, בדומה לישראל, אוסרת החוקה על חברי פרלמנט להחזיק באזרחות כפולה. במשך שנים היה זה סעיף עלום וכמעט נשכח בחוקה, אלא שבחודש יוני נזכר בו עורך דין פרטי שהחליט מיוזמתו לפנות למשרד הפנים הניו זילנדי בבקשה לברר האם שני סנאטורים ילידי ניו זילנד אכן ויתרו בפועל על אזרחותם. התברר שאחד מהם עודנו אזרח ניו זילנד ואינו כשיר לכהן. בתוך כמה ימים חשפה סנאטורית נוספת, שהיגרה מקנדה כתינוקת, שגם לה אזרחות כפולה.
בשלב זה נפרץ הסכר, ועיתונאים החלו לחקור את אזרחותם של חברי פרלמנט רבים ממוצא זר, וגרמו לפסילתם של עוד ועוד מחוקקים. השר למשאבי טבע אף נאלץ להתפטר לאחר שנחשף שאמו השיגה עבורו אזרחות איטלקית בלא ידיעתו.
השיא הגיע כתוצאה מפנייה של עוזר פרלמנטרי ממפלגת הלייבור האוסטרלית לחבר פרלמנט מהלייבור הניו זילנדי בבקשה שיעלה שאילתא בקשר למעמדם של ילדים שנולדו להורים ניו זילנדים שהיגרו למדינות אחרות. לשאילתא הייתה מטרה ברורה - ובתוך שעות כינס סגן ראש ממשלת אוסטרליה ברנבי ג'ויס מסיבת עיתונאים והתוודה שיש לו אזרחות ניו זילנדית, כתוצאה מכך שאביו נולד שם לפני שהיגר לאוסטרליה ב-1947! אלא שלאור הרוב המינימלי של הממשלה, התפטרות או פסילה של ג'ויס משמעה נפילת הממשלה. בתגובה לאירועים האשימה שרת החוץ האוסטרלית את הלייבור האוסטרלי והניו זילנדי בקונספירציה משותפת, וזאת רק חודש לפני הבחירות בניו זילנד בהן מובילה הלייבור בסקרים.
בנוסף למשבר הדיפלומטי הנדיר בין החברות הקרובות, הפסילה האפשרית של חברי הפרלמנט מציפה בעיות נוספות - מה בדבר הצבעות צמודות שהוכרעו בקולותיהם? בינתיים הפרלמנט משותק, שכן החברים שכשירותם בספק לא משתתפים בהצבעות עד הבהרת מעמדם, וכל הסוגייה ממתינה לבית המשפט העליון, שייאלץ להכריע גם במחיר מיטוט ממשלתו של טורנבול.
כללי האזרחות הנוקשים של אוסטרליה נכתבו בסוף המאה ה-19, וסעיף האזרחות הכפולה נתפש תמיד כאנכרוניזם לא מזיק. עתה כשהוא גורם לשיתוק הפרלמנט, משבר דיפלומטי עם ניו זילנד ומאיים למוטט את הממשלה, האנכרוניזם נראה מזיק למדי.
*

הערה: בתקופה האחרונה אנחנו מפרסמים פחות בעברית לאור מכירת המטבע הקרבה ובאה (פרטים בקישור בתגובות). מצפים לחזור לפעילות מלאה ואף מעבר לכך בעוד מספר שבועות.
המכירה המוקדמת של המטבע בעיצומה! מי שמעוניין לקנות SnipCoin מוזמן לפנות אלינו בהודעה פרטית.
מה זה??
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

סמל אישי של משתמש
חזן
הודעות: 1027
הצטרף: 17 ספטמבר 2014, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי חזן » 12 ספטמבר 2017, 13:19

מאנקי.jpg
[/size]
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 12 ספטמבר 2017, 20:03

בג''צ דחה עתירה לחלוקת אחריות על מסרים דתיים

בג"ץ דחה עתירה של אדם שביקש כי ידון במסרים שיש לו מבורא עולם כדי לחלוק את האחריות הכבדה שעל כתפיו.
בג"ץ: אין עילה להתערבות שיפוטית.
2017912_16134116459_jpg.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יהודה חסיד
הודעות: 392
הצטרף: 25 יולי 2017, 02:30

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יהודה חסיד » 12 ספטמבר 2017, 20:05

להבדיל אלף אלפי ורבוא רבבן הבדלות
הרה"ק מבארדיטשוב כן התיישב לכזה דין תורה.......................
אימתי קאתי מר, לכשיפוצו מעינותיך חוצה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

עוד דוגמה להזיות של כיבוד האחר והשונה פרי הזיית ה"שוויון"

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 ספטמבר 2017, 10:16

בריטניה: מורים 'מפחדים' ללמד על פיגועי ספטמבר 11 מחשש לפגיעה ברגשות מוסלמים

דיווחים על חששות של מורים ללמד על הפיגועים ב-11 ספטמבר 2001 בארה"ב, התקבלו מבתי ספר ברחבי הממלכה המאוחדת. הדיווחים התקבלו לקראת יום השנה ה-16 לפיגועים הנוראיים בהם נרצחו כשלושת אלפים בני אדם, בהם לא פחות מ-67 אזרחים בריטים.
אחדים מהם ציינו שהם חוששים שלימוד הנושא יתקבל כפגיעה בתלמידים מוסלמים. אחרים ציינו שהם חוששים מתגובה חריפה של הורים מוסלמים.
מורים מסוימים - במיוחד בבתי ספר בהם יש מספר תלמידים מוסלמים גבוה - אף מתחמקים מלהעלות בכיתה את הנושא אותו הם רואים כ"שנוי במחלוקת", נאמר.
סמנכ"ל באחד האיגודים של בתי הספר בממלכה, שאף שימש כיועץ למשרד החינוך הבריטי בנוגע למאבק בקיצוניות במוסדות חינוך, הודה שיש חשש כזה אצל מורים, אך הוא סבור שאין לחשש הזה שום בסיס. " מבוסס על סטריאוטיפים של קהילה בניגוד למציאות. מדובר בהנחה שגויה", אמר.
בכיר אחר במערכת החינוך, שעומד בראש איגוד שמספק חומרי לימוד ל-55 בתי ספר בממלכה, אמר שיש מורים שמרגישים "חוסר נוחות" להנציח את זיכרון הפיגועים. "מורים חוששים שהם יואשמו על ידי תלמידיהם ב"איסלמופוביה" אם ינסו ללמד את הנושא", הוא אמר. "יש ילדים שאומרים למוריהם "אתה תוקף מוסלמים, אתה תוקף את הדת שלנו", ודברים מן הסוג הזה", הוא הוסיף.
שר החינוך הבריטי התייחס אף הוא לנושא ובין היתר אמר ש"אני יכול להבין למה זה לא קל, אך אנו צריכים ללכת על זה".
מייסד הארגון "מאז 9/11" בהתייחסו לדיווחים אמר ש"מספר מועט של מורים, במיוחד בערים הגדולות חוששים שנושא ספטמבר 11 הוא "שנוי במחלוקת", אך הרוב המכריע של המורים בבתי הספר העל-יסודיים מעוניינים ללמד את זה לתלמידיהם".
בכיר אחר במערכת החינוך אמר ש"אינו מאמין שמורים "רגישים" ללימוד הנושא", ולדעתו סביר יותר שהם רוצים להיות זהירים כי הם חוששים מ"הגזמות יתר" של טרור.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א
הודעות: 664
הצטרף: 13 יולי 2016, 05:50

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 13 ספטמבר 2017, 18:33

נתפס אדם כשבתא המטען של רכבו נתפסו ב2 שקיות אשפה
26 מיליון יורו במזומן!!
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 ספטמבר 2017, 01:42

מרן ראש הממשלה שליט''א כתב:נתפס אדם כשבתא המטען של רכבו נתפסו ב2 שקיות אשפה
26 מיליון יורו במזומן!!
חשד: ישראלי ניסה להבריח לאוסטריה 26 מיליון אירו

האיש, בן 47, נעצר במעבר הגבול בין הונגריה לאוסטריה בחשד שניסה להבריח בתא המטען שלו 26 מיליון אירו בשטרות דחוסים בשני שקי אשפה שחורים. הוא סירב להצהיר מה מקור הכסף ונשלח למעצר.

26 מיליון אירו במזומן בשני שקי אשפה שחורים.זה מה שאיתרו לפני כמה ימים שני שוטרים אוסטרים, בבדיקה שגרתית של תא מטען ברכב, שבו נהג ישראלי, בן 47, שעבר את הגבול מהונגריה לאוסטריה.

האיש נעצר לבדיקה שגרתית ליד העיירה ניקלסדורף והתבקש להציג את המסמכים שלו ולפתוח את תא המטען שלו. בבדיקה מצאו השוטרים שני שקי זבל שחורים שבתוכם סכום כסף גדול מאוד במזומן, כולו בשטרות של 500 אירו, ובסך הכל 26 מיליון אירו שהם כ-110 מיליון שקל.

הנהג הועבר לחקירת משטרה אך סירב לגלות מה מקור הכסף, וטען שלא עשה שום דבר לא חוקי. עורך דינו אמר שאי אפשר להחזיק את הלקוח שלו במעצר יותר מ-24 שעות והכסף יוחזק בידי המשטרה עד אשר הרשויות יחליטו על גובה הקנס שיוטל עליו, מאחר שלא הצהיר על סכום הכסף שהכניס לתוך אוסטריה.

באיחוד האירופי הסכום המקסימלי שלא צריך להצהיר עליו, כזה שניתן לקחת בטיסה או בחציית גבול עומד על 10,000 אירו או 10,986 דולר אמריקני.

לא ברור אם הרשויות יחליטו להסתפק בקנס או להגיש נגד האיש כתב אישום על הברחת כסף. ממשרד החוץ נמסר כי "הקונסול בווינה ראה דיווח על המקרה בתקשורת האוסטרית, אך עד כה לא התקבלה בשגרירות הודעה רשמית מהרשויות והנושא נמצא בבדיקה של הקונסול".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 ספטמבר 2017, 16:56

נדיר: ג׳ירף לבן נצפה ותועד בשמורה בקניה, אפריקה (תמונות וידאו בפנים)

נדיר: ג׳ירף לבן נצפה ותועד בשמורה במחוז גריסה בקניה, אפריקה
השם הלועזי של של הג׳ירף הייחודי הוא ״camelopardalis" המורכב משני שמות - camel ו-leopard במקור נחשב הכלאה בין שני המינים עם הזמן נודע שזה לא נכון.
59ba249915bc1a1f1.jpg
59ba248b152cd7ad1.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 ספטמבר 2017, 17:02

נזק מוחי וקירות בלתי נראים: תעלומת ''המתקפה האקוסטית'' בקובה מסתבכת

פרטים חדשים לגבי "המתקפה האקוסטית" על דיפלומטים אמריקניים בקובה הגיעו לידי סוכנות הידיעות AP, מהם ניתן להבין מדוע התעלומה עוד לא הגיעה לפתרון.
בחודש שעבר החזירה ארצות הברית חלק מהדיפלומטים בהוואנה בטענה שנפגעו מנשק כלשהו שגרם להם לאיבוד שמיעה. כעת נודע כי 21 הדיפלומטים סובלים מסימפטומים רבים ומגוונים. כמו כן התגלה כי גם דיפלומטים מקנדה נפגעו, מדינה שהחזיקה יחסים חמים עם קובה במשך שנים.

בתחילה סברו שהקובנים תקפו בעזרת נשק אקוסטי, אולם הסימפטומים הנוספים שהתגלו לא מתאימים לנשק כזה. מה שהותיר את ה-FBI, משרד החוץ האמריקני וסוכנויות הביון של ארה"ב מבולבלים. גם המניע לפגיעה לא ברור לחלוטין בשל העובדה ש-10 בתי דיפלומטיים קנדיים נפגעו גם הם.

חוקי האקוסטיקה מחייבים שתקיפה ע"י שידור קולי תיעשה בעזרת מתקן גדול שקשה יהיה להסתיר, עודה שלא מסתדרת עם הממצאים בשטח. כמו כן שום מתקן כזה לא יכול להסביר את מרחב התופעות הפיזיולוגיות שנחוו.

עוד התגלה כי חלק מהמקרים היו מוגבלים לחדרים מסוימים ואפילו לחלקים בתוך החדר. במקרה אחד, אמריקני קפץ ממיטתו בחדר מלון בהוואנה בגלל רעש צורמני. הרעש נעלם כשהוא זז כמה מטרים וחזר כשהוא שב למיטה. זמן קצר לאחר מכן החלו להופיע לו גם בעיות שמיעה ודיבור.

גורמים רשמיים תיארו את הפגיעה בשגרירות כ"הליכה דרך קירות בלתי נראים שחוצים את החדר". הם דיברו באנונימיות משום שחקירת המקרה עדיין מתנהלת. פרטי המקרים שונים מאחד לשני. בחלק מהמקרים הקורבנות הרגישו בזמן אמת את המתקפה - הרגישו רעידות ושמעו קולות כמו צלצול רועש או צרצור בתדר גבוה בדומה לצרצר או ציקדה. אחרים לא הרגישו כלום ורק לאחר מכן גילו את הפגיעה.

חלק מהנפגעים סובלים מזעזוע מוח או נזק מוחי קל, אחרים סובלים מנזק קבוע לשמיעה. סימפטומים נוספים שהתגלו הם: התנפחות במוח, סחרחורות, בחילות, כאבי ראש, בעיות איזון וצפצופים באוזן, בכל מקרה מדובר בנזק גדול יותר ממה ששיערו בהתחלה. חלק מהקורבנות דיווחו גם על בעיות ריכוז ועל קושי לשלוף מילים.

"העבודות לא מתיישבות עם חוקי הפיזיקה", אמרו גורמים גורמים רשמיים, "אין לזה הסבר הגיוני, זה פשוט תעלומה".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 ספטמבר 2017, 17:36

העו"ד מבקש מהשופט דחייה בדיון בגלל פדיון הבן וזה מה שעונה לו השופט יצחק כהן.
IMG-20170914-WA0078.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 985
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה » 14 ספטמבר 2017, 17:58

תמונה חתוכה
תביא את המלל בשלימתו
תודה
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
מתכנת web
הודעות: 1399
הצטרף: 22 מאי 2015, 00:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מתכנת web » 14 ספטמבר 2017, 19:02

אבן הפינה כתב:תמונה חתוכה
תביא את המלל בשלימתו
תודה
http://www.forum.ladaat.info/download/f ... &mode=view
בשמחה

סמל אישי של משתמש
יהודה חסיד
הודעות: 392
הצטרף: 25 יולי 2017, 02:30

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יהודה חסיד » 14 ספטמבר 2017, 19:27

אבן הפינה כתב:תמונה חתוכה
תביא את המלל בשלימתו
תודה
תלחץ עליו פעמיים
אימתי קאתי מר, לכשיפוצו מעינותיך חוצה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 ספטמבר 2017, 20:03

אבן הפינה כתב:תמונה חתוכה
תביא את המלל בשלימתו
תודה
וכי מה נראה לך שהייתי מביא תמונה חתוכה ?!

מישהו מיוחד
הודעות: 359
הצטרף: 29 ינואר 2017, 05:49

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מישהו מיוחד » 15 ספטמבר 2017, 05:33

התמונה חתוכה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 15 ספטמבר 2017, 10:55

אני פה כתב:דג מפלצתי במשקל 1 טון נתפס ברוסיה. מדובר בדג השמש sun fish דג נדיר מאוד.
דג.jpg
לא הכנסתי כתבה זו כי הדג לא נדיר וכבר ניצפו דגים מסוגו בגודל כפול.

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 985
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה » 15 ספטמבר 2017, 11:04

יצחק הספרן כתב:
אבן הפינה כתב:תמונה חתוכה
תביא את המלל בשלימתו
תודה
וכי מה נראה לך שהייתי מביא תמונה חתוכה ?!
סליחה
אודה ולא אבוש שלא ידעתי את הקסם של לחיצה פעמיים ואז זה נפתח לגמרי
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
אחד
מנהל
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אחד » 15 ספטמבר 2017, 12:12

אפשר לפתוח בכרטיסיה חדשה
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 16 ספטמבר 2017, 23:42

סין: כפר יצר קוד QR מ-130,000 עצים כדי לעודד תיירות

ניתן לסרוק את הקוד מצילומי אויר:
china-qr-code_650x400_61505540516.jpg
china-qr-code_650x400_81505540441.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 18 ספטמבר 2017, 09:16

[quote="אני פה"]מי ששם לב שקיעה מוזרה ביותר ביומיים האחרונים, מצורף תמונה.
תמונה של השקיעה.jpg
[/quote

צפו: שמיים אדומים ברחבי ישראל

שקיעה אדמונית נצפתה ברחבי הארץ. "שאלתי את עצמי אם סוף העולם הגיע", סיפר עמית שצפה במחזה מחלון משרדו בתל אביב. ד"ר יגאל פת-אל מסביר: "ברגע שיש אבק באטמוספרה או עננים מאוד גבוהים - השמש מאירה אותם והשמיים נצבעים אדום" 

תושבי ישראל צפו אמש (א') בשקיעה יפהפייה שצבעה את השמיים באדום. גם אלו שלא נוהגים להתלהב משקיעות, שלפו את המצלמות והטלפונים הניידים כדי לתעד את השמיים. "אף פעם לא ראיתי דבר כזה", אמרה מרינה מתל אביב.

קצת לפני השעה שבע בערב הבחין עמית עוזרי מחלון משרדו בתל אביב שהשמיים הפכו לאדומים. הוא שלף את הטלפון הנייד והחל לתעד את המראות ביחד עם עוד עשרות תושבי גוש דן והשרון שנחשפו לתופעת טבע מרהיבה ביופייה. "שאלתי את עצמי אם סוף העולם הגיע ואחרי שהבנתי שכולם עדיין כאן, עליתי לגג לצלם כי לא רואים תופעה כזאת כל יום", סיפר עוזרי. "זה נראה בהתחלה כמו אבק אבל אחרי כמה דקות שהסתכלתי לכיוון הים הבנתי שזאת שקיעה. הצבע היה ממש אדום כהה, לא משהו שרואים בכל יום".

גם מרינה קפלון-דגמי חזתה בשמיים האדומים והוקסמה. "זה מחזה ממש מטורף", אמרה. "לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי. מעניין אותי מעבר למראה של זה להבין גם מה ההסבר לתופעה הזאת. אתמול השקיעה הייתה רגילה בצבע אדמדם-כתמתם, אבל היום הצבע האדום היה כל כך חזק וכהה יחסית, זה משהו שונה ואחר מכל מה שראיתי אי פעם. אחרי שעמדתי מול המחזה הזה תיעדתי את קו השמיים למזכרת".

רעי, תושב תל אביב שנוסע מדי יום על אופניו בטיילת, אמר כי מעולם לא ראה שקיעה כל כך אדומה. "שקיעות זה דבר יפה ואני מביט עליהן מדי ערב, אבל מה שהיה היום זה חריג מאוד ואת זה אומר מי שנוסע בשעה הזאת על הים ברציפות כבר שלוש שנים. עצרתי לשבת ולהביט בשמים, זה היה בין אדום לורוד אבל בגוונים כהים. מחזה יפה ביותר".

ד''ר יגאל פת-אל הסביר על תופעת "השמיים האדומים": "ברגע שהשמש שוקעת הצבע שלה ניתן לפירוק לכל צבעי הקשת. הקרניים האדומות שלה עוברות הכי טוב את האטמוספרה. ברגע שיש באטמוספרה אבק, או עננים מאוד גבוהים - השמש מאירה אותם ואז רואים את כל השמיים נצבעים באדום. אלו אותם חלקיקים שמחזירים את האור של השמש.

"הרי כשהשמש שוקעת אנחנו רואים אותה בצבע אדום. אחרי שהיא שוקעת, ויורדת מתחת לאופק, הקרניים האדומות עדיין מאירות ופוגעות בשמיים והחומר הזה חוזר. לפעמים כשיש עננים מאוד גבוהים, אפשר לראות את הקרניים האלו הרבה אחרי שהשמש שוקעת מתחת לאופק. זה סוג של חיזיון אופטי".

חזאי "מטאו-טק" אבי אלקוב הוסיף: "זו תופעה שאינה בהכרח מטאורולוגית, אלא של קרני אור. זו תופעה שנוצרת כתוצאה מכך שהשמש נשברת בזווית מסוימת עקב החלקיקים שיש באטמוספרה. זה לא משהו חריג או בלתי נתפס, בעיקר תופעה יפה שכדאי ליהנות ממנה"

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
הודעות: 884
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת » 18 ספטמבר 2017, 09:35

תודה ר' יצחק!
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 ספטמבר 2017, 23:59

מדענים מתכננים לשלוח מסרים לחוצנים

מדענים מתכוונים לשלוח מסרים לכוכבי לכת פוטנציאליים בשנה הבאה, זאת בתקווה לתקשר עם חוצנים. במקום לחכות עוד בכדור הארץ כדי ליצור קשר עם חייזרים, מומחים החליטו לשלוח אותות לחלל.

עם זאת, לא כולם משוכנעים בתוכנית. מומחים, ביניהם פרופ' סטיבן הוקינג, מזהירים כי במידה וחייזרים יגלו את כדור הארץ, זה עלול להוביל ל"סוף החיים על פני כדור הארץ".

עמותת METI האמריקנית מתכננת להתחיל לשלוח אותות לחלל החל משנת 2018. דאגלס וקוץ', נשיא METI, אמר: "אם אנחנו רוצים להתחיל בקשר רב דורות עם החוצנים, אנחנו צריכים להתחיל ללמוד ולשתף מידע".

וקוץ' בראיון עם פורבס דיבר על הצורך לשלוח אותות מורכבים יותר לתוך היקום.
מנכ"ל METI אמר כי "אנחנו בעידן חדשני מדי מכדי להסתיר את עצמנו ביקום, אז אנחנו צריכים להחליט איך אנחנו רוצים לייצג את עצמנו אל מול החוצנים. החייזרים מחכים להבהרה ברורה שאנחנו מוכנים להתחיל לדבר".

METI מתכננת לשים דגש בשליחת מסרים על מושגים מתמטיים ומדעיים בסיסיים. "הדבר האידיאלי הוא לעשות שימוש במשדר רב עוצמה כמו אלה המשמשים למחקר כוכבי לכת", אמר וקוץ'.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 24 ספטמבר 2017, 00:15

איזה אותות החוצנים מבינים? מורס או SMS או אולי רק שפת חרשים??
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 ספטמבר 2017, 01:06

אוויר מינרלי: סטארט-אפ משווייץ מוכר אוויר הרים צלול בבקבוקים

לאחר בקבוקי מים מינרלים, מגיע תורו של האוויר להימכר בבקבוקים. חברת סטארט-אפ שווייצי החלה למכור אוויר הרים צלול במכלים המיועד לתושבים של ערים שסובלות מזיהום אוויר קשה בעולם, לפי דיווחים בתקשורת בשווייץ.
חברת סוויס אלפיין אייר (Swiss Alpine Air) מעוניינת לשווק את האוויר הצח לא רק לתושבי ערים עם זיהום אוויר קשה במדינות כמו סין והודו, אלא גם לתיירים שמבקרים בשווייץ ובאירופה, דיווח אתר החדשות "דה לוקל" בשווייץ
האוויר נאסף בכמה נקודות ברחבי הרי האלפים בשווייץ, ונדחס לתוך מכלים שנמכרים יחד עם מסיכת פנים שמסייעת בנשימת האוויר, נאמר בהודעה לעיתונות שהוציאה החברה.
מכל לחץ של שבעה ליטר אוויר נמכר במחיר של 19.95 פרנק שווייצי (21 דולרים) וכולל מספיק אוויר ל-120 נשימות, או כ-10 דקות שימוש.

"ניתן ליהנות ממנו בבית, בעבודה, או במהלך נסיעות", נכתב על האוויר באתר האינטרנט של החברה.
מנכ"ל החברה, דני וור, אמר לאתר דה לוקל כי "מוצר זה מיועד לאוכלוסיות שגרות במציאות של זיהום קשה יום-יומי, זיהום שעלול לקצר את חייהם ולגרום לבעיות רפואיות".
וור הודה כי מכל אוויר שווייצי אחד לא יפתור את בעיות זיהום האוויר, אך ציין כי לאנשים יהיה נעים לנשום אוויר צח ונקי, ולו לזמן קצר. לדבריו, החברה כבר סיפקה מספר הזמנות שקיבלה.
1.4459307.3191913399.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 ספטמבר 2017, 05:44

אוסטרליה: המתין 11 ימים מחוץ לחנות אפל כדי להיות הראשון שקונה את האייפון החדש

מעריץ אייפון המתין 11 ימים מחוץ לחנות אפל בסידני שבאוסטרליה כדי להיות הראשון לקבל לידיו את הדגם החדש של ענקית הטכנולוגיה האמריקאית.
מאזן קורוש בן ה-20 התעורר היום מוקדם בבוקר למכירה של האייפון 8, כדי להיות הראשון בעולם שמתעד בווידאו את פתיחת האריזה.

בעוד שהסטודנט בן ה-20 החליט לוותר על נוחות של שבוע ימים כדי לחיות ברחוב, הוא הודה בפני ה"דיילי מייל אוסטרליה" כי הוא כלל לא מעוניין בטלפון החדש.

"אני לא מתכוון להשתמש בטלפון הזה, אני נשאר עם ה-7 פלוס", אמר.

"אין טעם לשמור משהו שאני לא אשתמש בו, אז אני בטח אתן אותו לאמי".

קורוש הודה שאמו לא תוכל להבדיל בין הטלפון הנוכחי שלה לבין המכשיר שעלה לו 2,000 דולר.

"היא בטח תגיד לי שהיא לא רוצה טלפון כזה – היא פשוט תשתמש בו להודעות טקסט, לא יותר מזה", אמר.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 ספטמבר 2017, 05:53

אחרי 250 שנה, גרמניה סוף סוף רואה ביזון. ואז הוא נהרג מיד.

אנשי איכות הסביבה מביעים זעם לאחר שפקיד בגרמניה הורה לציידים לירות בביזון הפרא הראשון שנראה בגרמניה יותר ממאתיים שנה. הם רואים את ההרג כעבירה פלילית, קרן חיות הבר העולמי אומר שיגישו אישומים נגד הפקיד שנתן את הפקודה,
"אחרי יותר מ -250 שנה, ביזון פראי התגלה שוב בגרמניה וכל הרשויות יכלו לחשוב רק על איך לירות בו", אומר כריס היינריך, חבר מועצת המנהלים של ה- WWF הביזון נראה על יד הנהר אודר ליד העיר המזרחית של ליבוס ביום רביעי, כשחשבו שהחיה היא איום על שלום הציבור, פקיד מקומי שלח זוג ציידים שיטפלו בו, ולא היה ברור אם מי מהם יודע שהביזון האירופי מסווג כמין בסכנת פגיעה ונמצא ב"רשימה של "בעלי חיים מוגנים היטב".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 ספטמבר 2017, 06:00

אישה מוירג'יניה שכרה מטוס בכדי להציל 300 כלבים מאיי הבתולה האמריקאים.

האשה שכרה מטוס בעלות של 112,000 דולר שהביא את הכלבים ליבשת לפני הגעת ההוריקן מריה ואחרי החורבן שהשאירה אירמה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 ספטמבר 2017, 10:39

שר בממשלת סודן: הנרטיב הפלשתיני דפק בעיקר את העולם הערבי - כולם רוצים היום קשרים עם ישראל

ננעל בתאריך 22.09.17 בשעה 03:44 על-ידי Bshik. סיבה: ראו תגובה 7

שר בממשלת סודן: הנרטיב הפלשתיני דפק בעיקר את העולם הערבי - כולם רוצים היום קשרים עם ישראל, גם אנחנו רוצים
דרך - MEMRI

תרגום: הללו - הקרן לקידום ישראל בעולם
נ.ב. אחד המגיבים על זה אומר שהדברים נאמרו לפני חודש והוא כבר הספיק להגיד שהדברים נאמרו לפני חודש ואומרם כבר הגיב שהדברים הוצאו מהקשרם (כמה צפוי לערבי שחושש מתגובות בעולם ה"דמוקרטי" הערבי י.ה)

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 ספטמבר 2017, 21:20

יפן: פנל שנפל ממטוס פגע במכונית

פנל במשקל 4.3 ק״ג פגע בשמשת מכונית. לא היו נפגעים אך רשויות התעופה יבדקו את המקרה.
הפנל באורך 60ס״מ וברוחב מטר נפל מגובה של 2,400 מטר

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 ספטמבר 2017, 21:59

אוזבקיסטן: ראש הממשלה הצהיר: סוף לעבודת סטודנטים, מורים ואחיות כקוטפי כותנה

ראש הממשלה האוזבקי מבטל את הנוהג על פיו מידי סתיו יצאו ב״התנדבות״ סטודנטים, מורים ואנשי מערכת הבריאות לקטוף כותנה. לדבריו על הסטודנטים ללמוד ועל עובדי המדינה לבצע את עבודתם.
בעבר היה צורך לשלם שוחד לפקיד כדי להמלט מעבודות קטיף הכותנה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 26 ספטמבר 2017, 23:20

מי אמר שצריך תרנגול? ישומון חדש מציע שירות כפרות מהטלפון החכם

מנווטים בדרכים, מזמינים מוניות, מעבירים כספים - באפליקציות עושים היום כמעט הכל. עכשיו, לראשונה, גם ניתן לערוך בהן את מצוות הכפרות לקראת יום כיפור. יישומון שהושק השנה בשם "תיקון", ושמציע כבר עכשיו שירות השתטחות על קברי צדיקים לכל דורש מכל מקום בעולם, החליט להרחיב את סל ה"מוצרים" שלו, ולאפשר למזמינים לקיים את מצוות הכפרות מהטלפון החכם.
בתום התהליך, המזמינים מקבלים ליישומון סרטון וידאו המתעד את הרב בעת שהוא מבצע את הכפרות תחת שמם של המזמינים. "רצינו לתת לכל יהודי בכל העולם אפשרות לבצע כפרות במקומות הקדושים", מסביר יהודה אביקזר, מנכ"ל אפליקציית "תיקון" בשיחה עם "ישראל היום". לדבריו, "אתה יכול לשבת בצרפת והרב שנמצא יעשה לך כפרות בקבר רבי מאיר בעל הנס. אתה יכול להיות בארץ ולעשות כפרות על קבר רבי נחמן מאומן באוקראינה - והכל בלחיצת כפתור".

בין הקברים בהם ניתן לקיים את הפידיון נמצאים הקבר של רבי מאיר בעל הנס בטבריה, קברו של הבאבא סאלי בנתיבות, הרשב"י במירון, הצדיק משטפנשט ורבי נחמן מאומן שבאוקראינה. העלות: 26 שקלים, שכמובן מופנים לתרומה, כמיטב מסורת הכפרות.
אביקזר מסביר כי המנהג שבו אדם מבצע את מנהג הכפרות עבור אחרים הוא לא חדש. "מאז ומתמיד אב המשפחה יכול ללכת לשוק ולקיים את מצוות הכפרות על הילדים שלו. מה שאנחנו עושים זה על אותו משקל", הוא מסביר. לדבריו, בימים הספורים שבהם השירות מוצע לקהל הרחב, בוצעו כבר כמה מאות הזמנות שלו. "אין סיבה שלא ננצל את הטכנולוגיה גם לצורכי הדת. זה מה שקורה כשאמונה וטכנולוגיה נפגשות", הוא מסכם.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 26 ספטמבר 2017, 23:22

האישה שמנעה שריפת יער בעזרת מחבת

שומרי יערות מהעיר בדינגטון שבמדינת מיין בארה''ב מדווחים שפעולותיה המהירות של ננסי וויקס, מנעו שריפת יער מסוכנת.
ננסי הבחינה בשריפה, לא איבדה עשתונות, והשתמשה במחבת כדי לשאוב מים מאגם קטן, בעזרתם כיבתה את האש. בכך היא שמרה על הלהבות תחת שליטה, לבדה, עד להגעת כוחות כיבוי.
שומרי היערות דיווחו שהשריפה פרצה ככל הנראה עקב מדורה של מטיילים שלא כובתה כראוי.

אליהודור
הודעות: 45
הצטרף: 11 ספטמבר 2016, 07:35

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אליהודור » 01 אוקטובר 2017, 17:08

http://jtube.live/Tube/page-tube.php?id=843 - סיפור סיבת פטירת הבבא סאלי, וסיפור השעונים שמראים את הגאולה

סמל אישי של משתמש
אחד ויחיד
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 19:26

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אחד ויחיד » 01 אוקטובר 2017, 19:50

אליהודור כתב:http://jtube.live/Tube/page-tube.php?id=843 - סיפור סיבת פטירת הבבא סאלי, וסיפור השעונים שמראים את הגאולה
כמובן שחסום
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.

normal
הודעות: 125
הצטרף: 14 דצמבר 2015, 23:02

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי normal » 02 אוקטובר 2017, 08:55

מעניין מה הרעיון להביא שוב ושוב קישורים שחסומים לציבור פה. פשוט משונה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 02 אוקטובר 2017, 09:39

החלל: בקרוב ישוגר פסל למסלול סביב כדור הארץ

האומן טרוור פגלן יצר את הלוויין הראשון בעולם שישוגר למסלול נמוך סביב כדור-הארץ, שלא למטרות צבאיות, מסחריות או מחקריות - אלא כיצירת אמנות בפני עצמה. "רציתי ליצור סיבה שבגינה אנשים יסתכלו אל השמים", הוא הסביר.

במהלך שנת 2018, גם החלל יהפוך לטריטוריה מקובלת להצגת יצירות אמנות: הפרויקט השאפתני והייחודי של האומן טרוור פגלן, שנעשה בשיתוף מוזיאון האמנות של מדינת נוואדה שבארצות הברית, מתעתד לשגר לוויין בלתי שמיש אל החלל, למסלול נמוך סביב כדור הארץ. אלא שזהו הלוויין הראשון אי פעם שישוגר כשהוא חף ממטרות מחקריות, צבאיות או מסחריות - פשוט כדי להוות יצירת אמנות מרחפת בשמים.

הלוויין, באורך של כ-30 מטרים, מתפקד למעשה כפסל לכל דבר. שם היצירה - Orbital Reflector (ובעברית - מחזיר האור המסלולי), משקף את המהות שלה בעיניי האומן - "אחד הדברים החשובים ביותר שאמנות יכולה לעשות - זה לתת לאנשים סיבה, או אפילו רשות, להביט במשהו. כאן אני יוצר סיבה עבור אנשים להסתכל למעלה אל השמים ולחשוב על הדבר הזה שאנחנו מסתכלים עליו", הוא סיפר.

מתוך הלוויין נשלף למעשה הפסל עצמו - בלון מתנפח בצורת יהלום שכולו חומר מחזיר אור. הרעיון הוא שבמהלך הקפת כדור הארץ, אור השמש ישתקף בפסל ויוחזר בחזרה אל כדור הארץ, מה שיאפשר לאנשים להביט אל השמים ולראות את הלוויין ואת האור שהוא מפיק - מבלי להצטרך להשתמש בטלסקופים מיוחדים.

הלוויין הייחודי צפוי להיות משוגר באמצע שנת 2018 על גבי טיל של חברת Space X - בבעלותו של היזם אילון מאסק.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 אוקטובר 2017, 15:30

Win-Win: סמסונג תרוויח יותר מייצור חלקים לאייפון X מאשר ל-Galaxy S8

האייפון X יצא לחנויות בחודש הבא ובאפל מצפים שהקהל הנאמן יגיע להשתדרג בהמוניו. מחקר שביצעה חברת מחקר עבור הוול סטריט ג’ורנל מצא שככל שההצלחה של האייפון X תהיה גדולה יותר, כך (יש שיאמרו שוב) מתחרתה הוותיקה של אפל, סמסונג, תרוויח יותר.

על פי מסקנות המחקר, חטיבת ייצור החלקים של סמסונג שמייצרת כמה ממרכיבי האייפון X, צפויה להרויח 110 דולר מכל אייפון X שיימכר. תחת ההנחה שרוב המכירות של דגם אייפון חדש מגיעות 20 חודשים לאחר ההשקה, המחקר חוזה שאפל תמכור 130 מיליון מכשירי אייפון X.

חישוב מהיר מעלה שסמסונג תרויח בתקופה זו כ-14.3 מיליארד דולר ממכירות אייפון X. בדיקה נוספת מעלה שחטיבת ייצור החלקים מרוויחה 202 דולר מכל גלקסי S8 שנמכר. היא צופה מכירות של 50 מיליון יחידות גלקסי S8 לאורך 20 חודשים, מה שמצטבר לרווח של 10.1 מיליארד דולר.

המשמעות היא שלאורך 20 החודשים הראשונים להשקת האייפון X, צפויה חטיבת ייצור החלקים של סמסונג להרוויח 4 מיליארד דולר יותר מאשר היא מרוויחה על הגלקסי S8! מכאן שבענקית הדרום קוריאנית דווקא צריכים לייחל להצלחת המתחרה הגדולה שלהם.

תלות הדדית

סמסונג היא החברה היחידה שמסוגלת לייצר מסכי OLED, זיכרון NAND ורכיבי DRAM בכמויות העצומות שדרושות לאפל. ההזמנות מאפל תופסות נתח של 35% מההכנסות של החטיבה לייצור חלקים של סמסונג. טכנית, חטיבת הייצור של סמסונג נפרדת מסמסונג אלקטרוניקס שמייצרת את הגלקסי S8. כל הרווחים ירשמו בנפרד מרווחי ה-S8. אך בשרשור כלפי מעלה, הכל שייך לתאגיד סמסונג העצום.

למרות כל הנסיונות של אפל לפזר את הזמנת החלקים על יותר ספקים (נכנסה לקבוצה שרכשה את חטיבת השבבים של טושיבה בשבוע שעבר), אף אחת לא מצליחה לעמוד בקצב של סמסונג. דיווח מהחודש שעבר מעלה שמפעל סמסונג למסכי OLED עבר שידרוגים ונכנס למתכונת הפעלה מלאה שהקפיצה את התפוקה שלו פי 7. מ-15 אלף מסכים בחודש ל-105 אלף בחודש.

כך שלפחות כרגע, אפל “תקועה” עם סמסונג. לא פלא שאם נשלף אייפון בפגישות עם בכירי סמסונג אומרים הבכירים “זה בסדר, הם הלקוחות הכי טובים שלנו”. ה-WSJ גם מדווח שעובדי סמסונג לעיתים מתייחסים לאפל בשם קוד “LO” כקיצור ל”Lovely Opponent”.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 אוקטובר 2017, 11:50

מורשע פנה לביהמ״ש בבקשה להקדים מאסרו ״גזר הדין כסף ותוכו רצוף חכמה ודעת״
59d48bca525059961.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 אוקטובר 2017, 11:57

כמה עולה קערה לניקוי מברשות צבע ? קיראו בעצמכם.

הונג קונג: קערה סינית עתיקה נמכרה תמורת 38 מיליון דולר

שיא חדש לחרסינה סינית נקבע בבית המכירות הפומביות סות'ביז. קערה סינית עתיקה בת 900 שנה נמכרה בסכום עתק של 38 מיליון דולר. הרוכש האנונימי ניצח במכירה הפומבית לאחר מכרז בן 20 דקות בלבד בהונג קונג. המחיר לו ציפו המוכרים היה 13 מיליון דולר.
על פי בית המכירות, הקערה, משושלת סונג הסינית היא פריט אמנות בעל חשיבות רבה ונדיר. הקערה נועדה לניקוי מברשות צבע וקליגרפיה.

מקורה של הקערה ממרכז חבל הנאן שבסין והיא מתוארכת לשנים 1127-960. סגנון הקערה ידוע ב"רו גואניאו", או "קרח סדוק", כשהמשמעות היא הזיגוג הסדוק של הקערה.

מאז 1940, רק שישה פריטים בסגנון הזה הוצאו למכירה פומבית. הפעם האחרונה שזה קרה היתה ב-2012, כשקערה נוספת נמכרה תמורת 27 מיליון דולר.
TELEMMGLPICT000142563751_trans_NvBQzQNjv4BqpVlberWd9EgFPZtcLiMQfy2dmClwgbjjulYfPTELibA.jpeg
TELEMMGLPICT000142573502_trans_NvBQzQNjv4BqpVlberWd9EgFPZtcLiMQfyf2A9a6I9YchsjMeADBa08.jpeg
TELEMMGLPICT000142573510_trans_NvBQzQNjv4BqpVlberWd9EgFPZtcLiMQfyf2A9a6I9YchsjMeADBa08.jpeg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 05 אוקטובר 2017, 21:03

תכננו אנדרטה מפוארת ומושקעת לזכר השואה ושכחו\"שכחו" שגם אולי היו יהודים שנרצחו בשואה ורק כמה שהזכירו לאחר מעשה יביא כנראה) להזכירם.

קנדה: שלט מאנדרטת השואה של קנדה שאך נחנכה, הוסר משום שלא הוזכר בו כלל העם היהודי

ראש הממשלה ג'סטין טרודו חנך את אנדרטת השואה הלאומית בשבוע שעבר בבירה אוטווה. הלוחית שהוסרה ציינה: "מיליוני גברים, נשים וילדים שנרצחו", אך לא הזכירה במפורש את העם היהודי או אנטישמיות.
ההשמטה זוהתה על ידי חברי פרלמנט וסנטורים של המפלגה השמרנית בקנדה.
הקמת האנדרטה הסתיימה לאחר 4 שנות תכנון ובנייה, בעלות הקמה של כ-10 מיליון דולר

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 אוקטובר 2017, 10:28

59d71b532c3be9472.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

חמור מי שלא מוכר חמורים לסין (כתבה עצובה על חמורים).

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 אוקטובר 2017, 10:30

עולם: להיכן נעלמים חמורי הבית, במיוחד באפריקה?  

  חמורי הבית בעולם מתמודדים לאחרונה עם משבר אוכלוסין חמור מאוד בגלל הביקוש העצום לעור שלהם בסין, שם הסינים רגילים לייצר ממנו מזונות בריאותיים ולהשתמש בו במגוון שימושים לרפואה מסורתית וגם כמזון פופולרי.

הצמצום העצום במספר החמורים הסינים והעובדה שקשה להרבות אותם, הביאה לכך שסין מיבאת אותם בכמויות ממקורות אחרים בעולם. אפריקה היא מבין הנפגעות העיקריות והקשות מעניין זה משום שהחיות שם הן חלק מהותי מחיי התושבים, בעיקר עבור תחבורה וחקלאות - במיוחד בקהילות עניות.

במקומות רבים באפריקה הוכפל מחיר החמור בשנים האחרונות, ומשפחות אינן יכולות להרשות לעצמן לקנות בעל חיים חדש לאחר שהקודם נגנב או נעלם. "התעוררתי והחמור שלי נעלם", אנתוני מאופה וואניאמה, בן 29 מקניה, סיפר על החמור שלו שנגנב על ידי סוחרים שמעבירים את החמורים הגנובים לסין. ״לא אוכל להרשות לעצמי לקנות חדש״. אמר בצער

כמה נתונים:
1. ההערכות הן שקרוב ל-2 מיליון עורות חמורים נסחרים בכל שנה.
2. אוכלוסיית החמורים בסין ירדה מכ-11 מיליון בשנת 1990, לכ-3 מיליון כיום.
3. ג׳לטין המופק מעור החמור נמכר כיום במחיר הקרוב ל-400$ לקילו.
4. אוגנדה, טנזניה, בוטצטואנה, ניגריה, מאלי, סנגאל ועוד מדינות אוסרות על יצוא חמורים לסין.

כתבה ממאי השנה על הנושא (המצב מאוד החמיר מאז) 
 
  טבח החמורים הגדול באפריקה . ג'לטין המופק מעור חמור נהפך למוצר קוסמטי פופולרי מאוד בסין. את המחיר משלמים האזורים הכפריים העניים ביותר באפריקה – וכמובן החמורים

כאשר ניז'ר, מדינה ענייה במערב אפריקה, הטילה איסור על יצוא חמורים בשנה שעברה, קבוצה של סוחרים בניגריה שמעבר לגבול נכנסו לדיכאון. "לפני האיסור, יכולת לראות פה אלפי חמורים", מספר מוחמד סאני, סוחר בן 45 בעיר הניגרית ג'יבייה. "כעת, תראה – אין יותר מ-50 חמורים".

חמורים נטבחים בקצב מעורר דאגה, כדי לעמוד בביקוש הגובר בסין לעור חמור. הסינים משתמשים בעור כדי להפיק ג'לטין, שאמור לפעול כתכשיר אנטי-אייג'ינג (מונע הזדקנות) ועוד. הג'לטין כל כך פופולרי בקרב מעמד הביניים, עד שיצרן סיני הקים "בורסת חמורים", כדי לעזור לחברות להשיג מספיק עור למפעלים שלהן.

אפריקה – שבה אוכלוסייה גדולה של חמורים וקשרי מסחר קרובים עם סין – משמשת כיעד מרכזי לרוכשים של עור חמורים. המכירות הגלובליות של הג'לטין המדובר מסתכמות בכ-2.6 מיליארד דולר.

"המסחר בעור הוא משהו שהתחיל משום מקום, ונהפך למשבר הגדול והמהיר שראינו אי פעם", אומר אלכס מאיירס מארגון "דונקי סנקצ'וארי". "אנשים בקהילות עניות כבר לא יכולים להשיג חמורים – אם החמור שלהם נגנב או נטבח – המחיר פשוט גבוה מדי".

כמו ציד הקרנפים והפילים באפריקה, או כריתת היערות שנגרמת מסחר לא חוקי בעצי סיסם, טבח החמורים הוא תוצאה שלא נחזתה מראש מעליית השכר בסין והתרחבותו של מעמד הביניים במדינה. אוכלוסיית החמורים העולמית מוערכת ב-44 מיליון, והביקוש לג'לטין מצריך עורות של לפחות 4 מיליון חמורים בשנה, לפי דו"ח של דונקי סנקצ'וארי.

החמורים הם נדבך חשוב עבור מיליוני חקלאים באזורים היבשים ביותר באפריקה, שלעתים קרובות הם גם העניים ביותר. הסחר בעור החמורים מאיים לזעזע את הכלכלות החקלאיות שמסתמכות מאוד על החמורים לצורכי שינוע של יבול ומזון לחיות החווה.

"בקניה, הערך הכלכלי נטו של חמור שעובד הוא 2,300 דולר בשנה. אם אתה מוכר אותו לשחיטה, תקבל שיעור קטן מזה: הכנסה של חודש אחד בלבד", אומר מאיירס. "חמור שווה הרבה יותר חי מאשר מת".

זו הסיבה שניז'ר עצרה את יצוא החמורים ואסרה לחלוטין על שחיטתם, לאחר שגילתה שיצוא החמורים בתשעת החודשים הראשונים של 2016 היה כמעט פי שלושה מאשר בתקופה המקבילה ב-2015.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 אוקטובר 2017, 10:42

סין: הר מסתורי מטיל ביצי אבן פעם ב-30 שנה  

  זה אולי הדבר הכי מוזר ששמענו לאחרונה, אבל יש הר בכפר סיני קטן שמטיל ביצים, פשוטו כמשמעו. קטע ההר הפורה שנקרא גם בשם "צוק מטיל הביצים" ממוקם בכפר גולו זאיי במחוז גוויג'ואו שבדרום מזרח סין ונראה שהוא מייצר סלעים כדוריים כבר מאות שנים, כשפעם ב-30 שנה הוא גם מטיל אותם לקרקע.

על פי רשת החדשות המקומית DW, צוק מטיל הביצים, או "צ'ן-דן-יא" בסינית, נפרש על פני שטח שאורכו 20 מטרים ורוחבו 6 מטרים והוא חלק מהר שלא זכה לשם. "ביצי האבן" בקוטר שנע בין 30 ל-60 ס"מ ובמשקל של עד 300 קילוגרמים האחת, לכאורה גדלות משטח הצוק ובסופו של דבר נופלות לקרקע. צבען של "הביצים" כחול כהה והן נראות כמו ביצי "דינוזאורים".
הר מטיל ביצים נמצא בכפר סיני קטן (צילום מסך)

התושבים סבורים שמדובר בביצים המעניקות מזל ותורמות בתחום הפוריות ולכן הם אוספים אותן וסוגדים להן בביתם. בכפר מתגוררות יותר מ-100 משפחות שעל פי הדיווחים אספו כבר יותר מ-100 ביצי אבן. למרות שהתופעה מוכרת בסין, לחוקרים עדיין אין פתרון חד משמעי לתופעה הביזארית הזאת.

כמה גיאולוגים ניסו לספק הסברים. אחת מהאופציות הנשקלות היא שביצי האבן הן למעשה גושים שנוצרו ע"י מולקולות סידן פחמתי במעמקי הים, כך למשל טוען ד"ר וואנג שאנגיאן מ"הלשכה לגיאולוגיה, חיפושי מינרלים ופיתוח" של גוויג'ואו. בספר שנקרא "תופעה מפחידה", ד"ר וואנג כתב ששכבת המים העמוקה הפכה עם הזמן לרכס הרים גבוה והגושים התמקמו בהרים. מכיוון שהבוץ, שיצר את ההרים, מחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר מהגושים, זה נראה כאילו הצוק מטיל ביצים. פרופסור שו רונגהואה מהמכון לגיאולוגיה וגיאופיזיקה באקדמיה הסינית למדעים הסכים עם דבריו אולם טוען שהגושים נוצרו באמצעות צורן דו חמצני.
2484240-46.png
2484239-46.png
2484242-46.png
2484241-46.png
2484237-46.png
2484238-46.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 אוקטובר 2017, 20:49

שיכור שנעצר: הגעתי מ-2048 להזהיר אנשים מפני פלישת חייזרים.

צעיר מארה"ב ששתה הרבה מידי אלכוהול נלקח לתחנת משטרה, לאחר שהסתובב ברחובות העיר וניסה לשכנע אנשים לעזוב בגין פלישת חייזרים עתידית

נכון להיום, אין אף לא הוכחה אחת להימצאותם של חייזרים, וכל ה"הוכחות" לקיומם התבדו. לכל היותר, נמצאו סימני חיים על כוכבי לכת מלבד כדור הארץ, אך מדובר בעיקר בחיידקים ומיקרובים. נתונים אלו לא מונעים כמובן מאנשים להמציא עוד ועוד סיפורי עב"מים וחייזרים, ואף לטעון שהם נשלחו להזהיר מפני פלישה עתידית. כשבראיינט ג'ונסון, 27, נעצר באשמת שכרות בפומבי, הוא סיפר להגנתו שהגיע משנת 2048 כדי להזהיר את האנושות מפני פלישת חייזרים.

על פי חדשות kcwy13, ג'ונסון נעצר סביב השעה עשר וחצי בלילה על ידי משטרת קספר, ויומינג, לאחר שהסתובב ברחובות וניסה לשכנע אנשים לעזוב את העיר, בגלל פלישה עתידים של חייזרים. בתחנת המשטרה הוא אמר תחילה שיסכים לדבר רק עם ראש העיר, אך מהר מאוד נשבר והחל לספר על משימתו החשובה.

כשג'ונסון נשאל כיצד לכאורה הגיע מהעתיד, הסביר שחייזרים מילאו את גופו באלכוהול והכריחו אותו לעמוד על משטח גדול, ששיגר אותו לשנת 2017. אבל הייתה תקלה, הוא היה אמור להישלח לשנת 2018. הוא לא יכול היה להסביר למה חייזרים שלחו אותו להזהיר מפניהם.

בדו"ח המעצר של ג'ונסון, כתבו השוטרים כי מצאו אותו שיכור לחלוטין - עיניו היו אדומות, דיבורו משובש ולא ברור והוא הדיף ריח חזק של אלכוהול. לצערו של האיש מהעתיד, המשטרה לא החלה בפינוי בשל פלישת חייזרים, אלא עצרה אותו על השתכרות בפרהסיה, והוא הוכנס למעצר בכלא המחוזי.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 10 אוקטובר 2017, 05:00

דיווח: איראן תחסום את היישומון 'waze' במדינתה בגלל שורשיו הישראליים
59dba31d6a25b53a2.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 10 אוקטובר 2017, 17:54

בשל חשש מערפדים: האו"ם התפנה ממלאווי

האו"ם והשגרירות האמריקאית החלו לפנות את אנשיהן מדרום מלואאי, בעקבות התפרעויות של מיליציות אזרחיות - הפוגעות באנשים החשודים כערפדים.

נציגות האו"ם בדרום מלאווי הודיעה על נסיגה משני מחוזות – בגלל ערפדים. מחלקת הביטחון (UNDSS) הסבירה בדוח כי מדובר "במחוזות שנפגעו קשות מהסיפורים המתמשכים על מציצת דם וקיומם האפשרי של ערפדים". גם בשגרירות האמריקנית החליטו לפנות את מתנדבי חיל השלום מארבעה מחוזות והמליצו לאמריקנים לא להגיע לאזור בשל "מעשים של מיליציות הנובעים משמועות על אנשים המנסים לגזול דם מתושבים מקומיים לשימוש פולחני".

המהלך מגיע לאחר ששישה בני אדם נרצחו על ידי מיליציות, לאחר שנחשדו בניסיון להשיג ולשתות דם אדם כחלק מטקסים בעלי אופי פולחני. רבים מבני המעמדות הנמוכים במלאווי, שלא זוכים לחינוך מסודר, מאמינים במלאכת כישוף – אולם השמועות על "ערפדים", שחידשו בחודשים האחרונים את פעילותם, חוצה מגזרים ומעמדות. רק בסוף השבוע האחרון אספסוף זועם היכה למוות שני אנשים שנחשדו בניסיון להשיג דם אדם.

בתקרית אחרת, קצין משטרה מקומי נהרג על ידי המון משולהב שהאשים את השוטר בשיתוף פעולה עם "ערפדים", גברים החשודים שהשגת דם אדם לפולחן. עם זאת, מפקד המשטרה הבהיר כי "אין שום עדות לגניבות של הדם, ואיש לא בא למשטרה להתלונן על כך", לדבריו, הקהילות צריכות להמנע מלקיחת החוק לידיים.

בשנות ה-70, ממשלת הרודן לשעבר הייסטינגס קאמוזו בנדה הואשמה בהריגת עשרות תושבים בפרבר של העיר הדרומית בלנטייר כדי לשלוח את דמם לטקסים בדרום אפריקה. בשנת 2003, המשטרה עצרה עיתונאי שראיין אדם שטען כי ערפדים מבקרים בכפר שלו במטרה לנסות ולמצוץ דם אנושי. הממשלה במלאווי נאלצה בעבר להכחיש כי היא משתפת פעולה עם ארגוני סיוע בינלאומיים שמבקשים לקחת דם מתושבי הכפר העניים תמורת מזון.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

טעים אבל מסריח (כתבה לא לאניני טעם)

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 10 אוקטובר 2017, 21:17

סינגפור: מדענים גילו את סוד הסירחון של פרי הדוריאן

פרי הדוריאן הנפוץ במזרח אסיה מפיץ ריח רע כל כך שבסינגפור אסור להכניסו לאוטובוסים ולמלונות.
קבוצת מדענים חובבי טעם הפרי גילו את הגן האחראי לסירחון דבר שיאפשר יצירת זנים עם טעם נפלא אך ללא הסירחון.
עד כמה מסריח ?
זה הסברו של אחד המגיבים לכתבה;
אחד הדוחים עלי אדמות!!
מריח כמו טיטול של מבוגר!
בסין, שאין חשד לריח נעים ברחוב, הפרי הזה עדיין מתגבר על כל הסירחון של הביוב!! פשוט זוועה
_98245151_durioteamphoto.jpg
330px-Durio_kutej_F_070203_ime.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 אוקטובר 2017, 09:49

יצחק הספרן כתב:בשל חשש מערפדים: האו"ם התפנה ממלאווי

האו"ם והשגרירות האמריקאית החלו לפנות את אנשיהן מדרום מלואאי, בעקבות התפרעויות של מיליציות אזרחיות - הפוגעות באנשים החשודים כערפדים.

נציגות האו"ם בדרום מלאווי הודיעה על נסיגה משני מחוזות – בגלל ערפדים. מחלקת הביטחון (UNDSS) הסבירה בדוח כי מדובר "במחוזות שנפגעו קשות מהסיפורים המתמשכים על מציצת דם וקיומם האפשרי של ערפדים". גם בשגרירות האמריקנית החליטו לפנות את מתנדבי חיל השלום מארבעה מחוזות והמליצו לאמריקנים לא להגיע לאזור בשל "מעשים של מיליציות הנובעים משמועות על אנשים המנסים לגזול דם מתושבים מקומיים לשימוש פולחני".

המהלך מגיע לאחר ששישה בני אדם נרצחו על ידי מיליציות, לאחר שנחשדו בניסיון להשיג ולשתות דם אדם כחלק מטקסים בעלי אופי פולחני. רבים מבני המעמדות הנמוכים במלאווי, שלא זוכים לחינוך מסודר, מאמינים במלאכת כישוף – אולם השמועות על "ערפדים", שחידשו בחודשים האחרונים את פעילותם, חוצה מגזרים ומעמדות. רק בסוף השבוע האחרון אספסוף זועם היכה למוות שני אנשים שנחשדו בניסיון להשיג דם אדם.

בתקרית אחרת, קצין משטרה מקומי נהרג על ידי המון משולהב שהאשים את השוטר בשיתוף פעולה עם "ערפדים", גברים החשודים שהשגת דם אדם לפולחן. עם זאת, מפקד המשטרה הבהיר כי "אין שום עדות לגניבות של הדם, ואיש לא בא למשטרה להתלונן על כך", לדבריו, הקהילות צריכות להמנע מלקיחת החוק לידיים.

בשנות ה-70, ממשלת הרודן לשעבר הייסטינגס קאמוזו בנדה הואשמה בהריגת עשרות תושבים בפרבר של העיר הדרומית בלנטייר כדי לשלוח את דמם לטקסים בדרום אפריקה. בשנת 2003, המשטרה עצרה עיתונאי שראיין אדם שטען כי ערפדים מבקרים בכפר שלו במטרה לנסות ולמצוץ דם אנושי. הממשלה במלאווי נאלצה בעבר להכחיש כי היא משתפת פעולה עם ארגוני סיוע בינלאומיים שמבקשים לקחת דם מתושבי הכפר העניים תמורת מזון.
מלאווי: עוצר הוטל כדי למנוע רצח ״ערפדים״

חמישה בני אדם נרצחו בימים האחרונים כי נחשדו בהתנהגות של ערפד.
הממשלה הטילה עוצר כדי למנוע מהאספסוף לרצוח בני אדם נוספים בתואנה זו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 אוקטובר 2017, 21:43

דובאי: ''משטרה הכניסה לשורותיה את האופנוע המעופף הראשון מסוגו בעולם''

"לאחר שמשטרת דובאי, כבר קלט\ה לשורותיה מכוניות למבורגיני, ורובוטים לנהיגה עצמית, החליטה לקחת את השמים במה שאפשר לתאר רק כאופנוע מעופף. הרכב, שנקרא 'עקרב' עוצב על ידי חברת ההיי-טק רוסית"
"לאופנוע המעופף ארבעה מדחפים כדי להישאר באוויר, כשהרוכב רכון קרוב אל הלהבים החשופים. ניתן להגיע למהירות טיסה עד -40 קמ"ש, ולזמן טיסה של 25 דקות, בכלי המעופף יש מושב יחיד, והוא יכול לשאת 600 ק"ג מטען, הכלי יכול לפעול גם באופן עצמאי"
171013113255-hoversurf-motorcylce-dubai-exlarge-169.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

חסרונות הסמארטפון ! ! !

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 אוקטובר 2017, 21:58

מחקר: כך השתלטו הסמארטפונים על המוח שלנו - וזה המחיר

14.10.2017 10:16וול סטריט ג'ורנל

כולנו נוגעים בסמארטפון אלפי פעמים ביום, מבלים שעות מול המסך שלהם בהפעלה של כל מיני אפליקציות, ובאופן כללי לא יכולים לדמיין את חיינו בלעדיהם, אלא שלאהבה הזאת יש מחיר כבד.

אז קניתם את האייפון החדש הזה. אם אתם הבעלים הטיפוסיים, אתם תשתמשו בו כ-80 פעם ביום, לפי נתונים של אפל. זה אומר שאתם תתייעצו עם המלבן הנוצץ הזה בערך 30,000 פעם ביום בשנה הקרובה. הטלפון החדש שלכם, כמו הישן, יהפוך לבן הלוויה הנאמן ולמשרת הקבוע שלכם - מדריך, מזכירה, גורו. שניכם תהיו בלתי נפרדים.

הטלפון החכם הוא מוצר ייחודי בתולדות הטכנולוגיה האישית. אנחנו מחזיקים אותו בהישג יד פחות או יותר 24 שעות ביממה, ומשתמשים בו בדרכים רבות מספור, כולל התייעצות עם היישומים שלו ובדיקת ההודעות וההתראות שלו עשרות ויותר פעמים ביום. הוא הופך למעשה למחסן של עצמנו, שמתעד ופולט את המילים, הצלילים והתצלומים שמגדירים את מה שאנחנו חושבים, מה החוויות שלנו ומי אנחנו. בסקר של גאלופ מ-2015, יותר ממחצית מבעלי האייפונים אמרו שהם לא יכולים לדמיין את חיים ללא המכשיר הזה.

אנחנו אוהבים את הטלפונים שלנו מסיבות טובות. קשה לתאר מוצר אחר שמספק כה הרבה פונקציות בצורה כה זמינה. אבל בשעה שהטלפונים שלנו מציעים נוחות והסחת דעת, הם גם מייצרים חרדה. השימושיות המופלאה שלהם מעניקה להם אחיזה ללא תקדים של תשומת הלב שלנו, והשפעה גדולה על החשיבה וההתנהגות שלנו. אז מה קורה בראש שלנו כשאנחנו מאפשרים למכשיר יחיד שליטה כזו על תפיסתנו ועל ההכרה שלנו?

המדענים החלו לבחון את השאלה הזו - ומה שהם מגלים הוא בו זמנית מרתק ומפחיד. הטלפונים לא רק מעצבים את המחשבות שלנו בדרכים עמוקות ומסובכות, אלא שהאפקטים נמשכים גם כשאיננו משתמשים בהם. כאשר המוח נעשה תלוי בטכנולוגיה, המחקר מעריך, האינטלקט שלנו, כלומר היכולת השכלית, נחלשים.

אדריאן וורד, פסיכולוג קוגניטיבי ופרופסור לשיווק באוניברסיטת טקסס באוסטין, חוקר בעשור האחרון את הדרכים שבהן סמארטפונים והאינטרנט משפיעים על המחשבות ועל השיפוט שלנו. במחקר שלו, וכן במחקרים של אחרים, הוא רואה עדויות מצטברות לכך ששימוש בטלפון חכם, או אפילו שמיעה של צלצול או רטט של טלפון, מייצרים שפע של הסחות דעת שמקשות על התרכזות בבעיה או בעבודה קשה. חלוקת תשומת הלב הזו פוגעת בהיגיון ובביצועים.

מחקר של ה"ג'ורנל לפסיכולוגיה ניסויית" (Journal of Experimental Psychology) מ-2015, שהקיף 166 נבדקים, מצא שכאשר טלפונים של אנשים מצפצפים או מזמזמים כשהם בעיצומה של מטלה מאתגרת, ההתמקדות שלהם מתערערת והעבודה שלהם נעשית רשלנית יותר - בין שהם בודקים את הטלפון ובין שלא. מחקר אחר מאותה שנה, שהקיף 41 משתמשי אייפון והופיע ב"ג'ורנל לתקשורת בתיווך מחשבים" (Journal of Computer-Mediated Communication), הראה שכאשר אנשים שומעים את הטלפונים שלהם מצלצלים אך אינם יכולים לענות לצלצול, לחץ הדם שלהם קופץ, הדופק מוחש וכישורי פתרון הבעיות שלהם יורדים.

מבחן הטלפונים על השולחן

המחקר המוקדם יותר לא הסביר אם ואיך הטלפונים החכמים שונים מכל מקורות הסחת הדעת הרבים האחרים בחיינו. ד"ר וורד חשד שהקשר שלנו לטלפונים הפך לכה חזק, שרק הנוכחות שלהם משפיעה אולי על האינטליגנציה שלנו. לפני שנתיים, הוא ושלושה קולגות - כריסטן דיוק ואיילת גניזי מאוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו ומדען ההתנהגות מרטן בוס מחברת דיסני ריסרץ' - השיקו ניסוי מקורי לבדיקת התחושה הזו שלו.

החוקרים גייסו 520 סטודנטים תואר ראשון באוניברסיטת סן דייגו, ונתנו להם שני מבחנים סטנדרטיים של תפיסה שכלית. מבחן אחד מדד "יכולת קוגניטיבית זמינה", כלומר עד כמה מוח של מישהו יכול להתמקד במטלה מסוימת. המבחן השני העריך "אינטליגנציה נזילה", יכולת של אדם לפרש ולפתור בעיה לא מוכרת. המשתנה היחיד בניסוי הזה היה מיקום הטלפונים החכמים של המשתתפים. חלק מהם התבקשו להניח אותם על השולחנות שלפניהם, אחרים התבקשו להטמין אתם בכיסים או בתיקים שלהם, ואחרים התבקשו להשאיר אותם בחדר אחר.

התוצאות היו מדהימות למדי. בשני המבחנים, הנבדקים שהטלפונים שלהם היו על השולחן רשמו את הציונים הגרועים ביותר, ואלו שהפקידו את הטלפונים בחדר אחר השיגו את התוצאות הטובות ביותר. הסטודנטים שהחזיקו את הטלפונים בכיסים או בתיקים השיגו ציונים באמצע. כשזמינות הטלפון עלתה, כוח המוח ירד.

בראיונות המשך, כמעט כל הנבדקים אמרו שהטלפונים שלהם לא היו הסחת דעת - הם אפילו לא חשבו עליהם במהלך הניסוי. הם נשארו לא מודעים לכך שהטלפונים פגעו בהתמקדות ובחשיבה שלהם.

בניסוי שני שערכו החוקרים התוצאות היו דומות, וחשפו גם שהסטודנטים שנשענו הכי הרבה על הטלפונים בחיי היומיום שלהם, היו אלו שנענשו הכי הרבה מבחינה קוגניטיבית.

במאמר מאפריל השנה ב"ג'ורנל של האגודה למחקר צרכני" (Journal of the Association for Consumer Research), ד"ר וורד ועמיתיו כתבו ש"שילוב הטלפונים החכמים בחיי היומיום" גורם כנראה ל"בריחת מוחות" שיכולה להפחית כישורים מנטליים חיוניים כמו "למידה, חשיבה הגיונית, חשיבה מופשטת, פתרון בעיות ויצירתיות". הסמארטפון הפך כה קשור לקיומנו שאפילו כשאנחנו לא מציצים או מדפדפים בו, הוא גוזל מאיתנו תשומת לב ומשאבים קוגניטיביים נדירים. רק דיכוי הדחף לבדוק את הטלפונים שלנו, מה שכולנו עושים בהתמדה ובאופן בלתי מודע לאורך כל היום, יכול להשפיע לרעה על חשיבתנו. העובדה שרובנו מחזיקים את הטלפון בסמוך לנו ובטווח ראייה, רק מגבירה את "הגבייה המנטלית" הזו מיכולותינו, ציינו החוקרים.

הממצאים של ד"ר וורד עולים בקנה אחד עם מחקרים עדכניים אחרים. במחקר דומה אך מצומצם יותר מ-2014 (47 נבדקים) ב"ג'ורנל לפסיכולוגיה חברתית" (journal Social Psychology), פסיכולוגים באוניברסיטת דרום מיין מצאו שאנשים שהחזיקו את הטלפונים שלהם בטווח ראייה, אם כי מכובים, במהלך שני מבחנים קשים של תשומת לב והכרה, עשו משמעותית יותר שגיאות בהשוואה לקבוצת בקרה שהטלפונים שלה היו מחוץ לטווח ראייה (הפער בין שתי הקבוצות היה קטן בהרבה במבחנים קלים יותר).

במחקר נוסף, שהמגזין לפסיכולוגיה קוגניטיבית יישומית (Applied Cognitive Psychology) פרסם באפריל השנה, החוקרים בדקו איך טלפונים חכמים השפיעו על למידה בכיתת הרצאות על 160 סטודנטים באוניברסיטת ארקנסו במונטיצ'לו. הם מצאו שסטודנטים שלא הביאו את הטלפונים שלהם לחדר הרצאות השיגו ציון אחד גבוה יותר בשיטת האותיות האמריקאית (A עד D) במבחן על ההרצאה מאשר אלו שהביאו את הטלפונים שלהם. זה לא שינה אם הסטודנטים שהביאו את הטלפונים השתמשו בהם: כולם רשמו ציונים גרועים יחסית. מחקר של 91 בתי ספר תיכונים בבריטניה מצא שכאשר בתי הספר אוסרים על הבאת טלפונים חכמים, ציוני הבחינות של התלמידים משתפרים משמעותית, והתלמידים החלשים ביותר נהנים מכך הכי הרבה.

מה קורה לכישורים החברתיים?

לא רק החשיבה ההגיונית שלנו נפגעת כשהטלפון שלנו בסביבה. גם כישורים חברתיים ויחסים נפגעים כנראה. מאחר שסמארטפונים מזכירים לנו את כל אותם החברים שאנחנו יכולים לשוחח איתם בצורה אלקטרונית, השיחות הפיזיות איתם נוטות להיות רדודות ופחות מספקות.

במחקר שערכה אוניברסיטת אסקס בבריטניה, 142 נבדקים חולקו לזוגות והתבקשו לשוחח באופן פרטי במשך עשר דקות. מחצית הנבדקים שוחחו עם הטלפון שלהם בחדר, ולמחצית השנייה לא היה טלפון. הנבדקים קיבלו לאחר מכן מבחני חיבה, אמון ואמפתיה. "רק הנוכחות של טלפונים ניידים", דיווחו החוקרים ב-2013 ב"ג'ורנל ליחסים אישיים וחברותיים" (Journal of Social and Personal Relationships), "מנעה את התפתחותם של קירבה ואמון בין-אישיים, והקטינה את המידה שבה אנשים חשו אמפתיה והבנה מצד בני הזוג שלהם". התוצאה השלילית הייתה מודגשת במיוחד כש"נושא חשוב מבחינה אישית" עלה בשיחה. תוצאות הניסוי הזה אושרו על ידי מחקר המשך של חוקרים במכון הטכנולוגי של וירג'יניה שפורסם ב-2016 ב"ג'ורנל לסביבה והתנהגות" (Journal Environment and Behavior).

הראיות לכך שהטלפונים יכולים להיכנס לנו לראש עד כדי כך הן מפחידות. הן מאותתות שהמחשבות והרגשות שלנו אינם מוגנים על ידי הגולגולת, והם יכולים להיות מוטים על ידי כוחות חיצוניים שאנחנו אפילו לא מודעים להם.

המדענים יודעים זה זמן רב שהמוח הוא מערכת ניטור ולא רק מערכת חשיבה. תשומת הלב מופנה לכל חפץ שהוא חדש, מסקרן או מפליא מבחינה אחרת - שיש לו בעגה הפסיכולוגית "בולטות". מכשירי מדיה ותקשורת, מטלפונים עד טלוויזיה, ניצלו תמיד את הדחף הזה. בין שהם דולקים ובין שהם מכובים, הם מבטיחים אספקה בלתי נדלית של מידע וחוויות. הם נועדו מטבעם ללכוד את תשומת ליבנו בדרכים שחפצים טבעיים לא יכולים ללכוד.

אבל אפילו בהיסטוריה של המדיה כובשת תשומת הלב, הטלפונים החכמים הם חריגים. הם מגנט של תשומת לב יותר מכל דבר אחר שהמוח שלנו התמודד איתו בעבר. מאחר שהטלפון עמוס כה הרבה צורות מידע וכה הרבה פונקציות מועילות ומבדרות, הוא מתנהג כמו מה שד"ר וורד מכנה "גירוי סופר-נורמלי", כזה שיכול "לחטוף" תשומת לב אם הוא חלק מהדברים שסובבים אותנו, כפי שהוא אכן במציאות. תארו לכם שילוב של תיבת דואר, עיתון, טלוויזיה, רדיו, אלבום תמונות, ספרייה ציבורית ומסיבה תוססת בהשתתפות כל מי שאתם מכירים, כולם בתוך חפץ קורן יחיד וקטן. זה מה שסמארטפון מייצג עבורנו. מה הפלא שאיננו יכולים להסיח ממנו את הדעת?

המידע בטלפון, לא בראש

האירוניה של הטלפון החכם היא שאותן האיכויות שלו שאנחנו אוהבים - החיבור הקבוע שלו לאינטרנט, היישומים הרבים, הניידות שלו - הן התכונות שמשתלטות על מוחנו. יצרניות טלפונים כמו אפל וסמסונג וכותבי יישומים כמו פייסבוק וגוגל מעצבים את המוצרים שלהם כדי שהם יצרכו כמה שיותר מתשומת הלב שלנו בכל אחת משעות הערות שלנו, ואנחנו מודים להם על כך בקניית מיליונים מאותם גאדג'טים והורדת מיליארדים של יישומים בכל שנה.

לפני רבע מאה, כשהתחלנו לגלוש באינטרנט, האמנו כולנו שהאינטרנט יהפוך אותנו לחכמים יותר: יותר מידע יוליד חשיבה חדה יותר. כעת אנחנו יודעים שזה לא כזה פשוט. האופן שבו מכשיר מדיה מעוצב ומשמש אותנו משפיע על מוחנו באותה מידה כמו המידע שהמכשיר הזה מעמיד לרשותנו.

עד כמה שזה נראה אולי מוזר, הידע וההבנה של אנשים עלולים לרדת בפועל כאשר הגאדג'טים מאפשרים להם גישה קלה יותר לחנויות נתונים. במחקר פורץ דרך מ-2011 שפורסם במגזין "סיינס" (Science), צוות חוקרים - בראשות הפסיכולוגית בטסי ספרו מאוניברסיטת קולומביה ובהשתתפות מומחה הזיכרון המנוח מהרווארד דניאל ווגנר - קבוצת מתנדבים קראה 40 קביעות עובדתיות קצרות (כמו "מעבורת החלל קולומביה התפרקה בחזרה לאטמוספירה מעל טקסס בפברואר 2003") ולאחר מכן התבקשה להקליד אותן למחשב. למחצית הנבדקים נאמר שהמחשב ישמור על מה שהם הקלידו. למחצית השנייה נאמר שהדברים יימחקו מיד.

לאחר מכן, החוקרים ביקשו מהנבדקים להקליד כמה שיותר קביעות שהם יכלו לזכור. אלו שהאמינו שהמחשב ישמור על מה שכתבו הפגינו זיכרון חלש בהרבה מאלו שהניחו שהקביעות לא יישמרו. הציפייה שהמידע יהיה זמין בצורה דיגיטלית הנמיכה לכאורה את המאמץ המנטלי שהנבדקים עשו כדי לזכור יותר עובדות. החוקרים כינו את התופעה הזו "אפקט גוגל" וציינו את ההשלכות הרחבות שלה: "מאחר שמנועי חיפוש זמינים לנו כל העת, אנחנו נמצאים אולי במצב שבו איננו חשים שאנחנו צריכים לשמר את המידע בתוכנו. כשנצטרך אותו, אנחנו אומרים לעצמנו, נחפש אותו".

כעת כשהטלפונים מקילים כל כך את עבודת איסוף המידע המקוון, המוח שלנו כנראה מוריד מעצמו עוד יותר עבודת זכירה לטובת הטכנולוגיה. אילו היה מדובר רק בזכירה של עובדות טריוויאליות, אולי לא הייתה בעיה. אבל, כמו שחלוץ הפסיכולוגיה הפילוסוף וויליאם ג'יימס אמר בהרצאה ב-1892, "אמנות הזכירה היא אמנות החשיבה". רק צבירת מידע בזיכרון הביולוגי שלנו יכולה לארוג את הקישורים השכליים העשירים שיוצרים את מהות הידע האנושי, ולאפשר חשיבה ביקורתית ותפיסתית. לא חשוב כמה מידע סובב אותנו, אם הזיכרון האישי שלנו יהיה פחות מצויד, יהיה לנו פחות עם מה לחשוב.

אשליה של אינטליגנציה

לסיפור הזה יש פיתול בעלילה. מסתבר שאנחנו לא טובים במיוחד בהבחנה בין המידע שאנחנו שומרים בראש למידע שאנחנו מוצאים בטלפונים או במחשבים שלנו. ד"ר וגנר וד"ר וורד הסבירו במאמר שהם פרסמו במגזין "סיינטיפיק אמריקן" ((Scientific American, שכשאנשים מעלים מידע במכשירים שלהם, הם סובלים במקרים רבים מאשליות של אינטליגנציה. הם מרגישים כאילו היכולות השכליות שלהם יצרו את המידע הזה, לא המכשירים שלהם. "הופעת 'דור האינפורמציה' יצרה לכאורה דור של אנשים שחושבים שהם יודעים יותר מבעבר", הסיקו החוקרים. זאת, למרות ש"הם אולי יודעים אפילו פחות על העולם שמקיף אותם".

התובנה הזו שופכת אור על משבר האמון של החברה האנושית בימינו, שבו אנשים ממהרים להאמין לשקרים ולחצאי-אמיתות שמופצים במדיה החברתית על ידי סוכנים רוסיים או שחקנים רעים אחרים. אם הטלפון שלכם יינק את כוחות הביקורת שלכם, אתם תאמינו לכל דבר שאומרים לכם.

נתונים, כתבה פעם סופרת והמבקרת סינתיה אוזיק, הם "זיכרון בלי היסטוריה". האבחנה הזו מצביעה על הבעיה של מתן היתר לטלפונים החכמים שלנו לשלוט במוחנו. כשאנחנו מצמצמים את יכולתנו לחשוב בהיגיון ולהיזכר או מעבירים את היכולות הללו למכשיר, אנחנו מקריבים את היכולת שלנו להפוך מידע לידע. אנחנו מקבלים את הנתונים אבל מאבדים את המשמעות שלהם. שדרוג הגאדג'טים שלנו לא יפתור את הבעיה. אנחנו צריכים לתת למוח שלנו יותר מרחב לחשוב. וזה אומר קצת יותר מרחק בינינו לבין הטלפונים שלנו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 16 אוקטובר 2017, 07:20

תאומות סיאמיות הוציאו רישיון נהיגה: ''אנחנו נהגות טובות''  

  אחרי שזחלו, הלכו ושחו ביחד, אבי ובריטני הנזל בנות ה-27 הגשימו חלום נוסף: "כשאנחנו נוהגות אחת אחראית על דוושות הגז והבלם והשנייה על האיתות ושתינו אוחזות בהגה"

התאומות בריטני ואבי הנזל בנות ה-27 הגשימו לאחרונה חלום גדול שהיה להן: הן הוציאו רישיון נהיגה. אבל מה שכל כך מיוחד בסיפור של בריטני ואבי זה שהן תאומות סיאמיות. השאלה המתבקשת היא איך הן מצליחות לנהוג ביחד. "יש לנו שני רישיונות וכל אחת מאיתנו היתה צריכה לעבור את מבחן הנהיגה ושתינו עברנו", אמרה בריטני, השמאלית מבין השתיים, בראיון. "כשאנחנו נוהגות אבי אחראית על דוושת הגז והבלם ואני על האיתות ושתינו אוחזות בהגה".

"אני חושבת שאנחנו נהגות טובות", אמרו השתיים במקהלה.

מסתבר ששתי האחיות הן לגמרי עצמאיות אחת מהשניה ולמדו לתאם את הפעולות שלהן על מנת לאפשר להן לחיות חיים נורמליים יחסית: הן למדו לזחול ביחד, ואז ללכת ולשחות וכעת לנהוג ברכב.

אבי ובריטני חולקות כמה איברים פנימיים: חלק ממערכת העיכול כמו הכבד והמעי הגס ועוד, אבל לכל אחת יש לב משלה, עמוד שדרה, ריאות וקיבה. המצב יכול לגרום להשפעות שונות על הפיזיולוגיה שלהן. כך למשל, לאחת מהן יכול להיות כאב בטן אבל גם השנייה תרגיש אותו. בריטני יכולה לחוש דברים רק בצד ימין שלה ואילו אבי בצדה השמאלי.

יש להן זוג רגליים אחד ושתי ידיים, אבל שני ראשים, שני מוחות, וש אישיויות נפרדות לגמרי. אבל בגלל שהן מבלות כל כך הרבה זמן יחד, הן יכולות להשלים את המשפטים אחת של השנייה.

הרופאים החליטו שזה יהיה מסוכן מדי להפריד אותן כשהן היו תינוקות ולכן הן גדלו מחוברות. הן השלימו תואר בחינוך.

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 18 אוקטובר 2017, 14:58

ביטקוין - המטבע הקריפטוגרפי המבוזר והידוע (לטובה או לשמצה, תלוי את מי שואלים) ממשיך לשבור שיאים ונורמות.
לאחרונה נצפה באיזור ההיטק של רמת גן קבצן המקבל ביטקוין!

שמו הוא מייק והוא בן 72, מנגן ברחוב למחייתו.

עוברי אורח הנתקלים בו ומעוניינים לתרום באשראי לא יכולים.

הבחור מגדיר את עצמו כאחד שהמערכת הבנקאית ׳דפקה אותו׳ ולכן אין לו חשבון בנק.

לכן, אחד מהאנשים שעובדים באיזור בהייטק, שמו גבריאל גוידל, החליט לפתוח עבורו ארנק ביטקוין ולפרסם בפייסבוק.

הארנק כבר הספיק לקבל תרומות מהעוברים והשבים ומקוראי הסטטוס.
הקבצן שמקבל ביטקוין.jpg
מאזן התרומות בחשבון שלו ניתן לצפייה בקישור הבא [בינתיים כבר 10 תרמו]
https://blockchain.info/address/1JDyLmc ... iWhePpzSE1
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 18 אוקטובר 2017, 15:23

איך הוא אמור לקבל מזה מזומנים אם אין לו חשבון בנק?
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 אוקטובר 2017, 09:13

פעמון זהב ורימון כתב:איך הוא אמור לקבל מזה מזומנים אם אין לו חשבון בנק?
59e710875527109a1.jpg
אולי כוונת העוזר שלו טובה,
אבל מדובר באדם שספק אם הוא יהודי (הקבצן) הרוצה להחזיר בעזרת הכספים הללו גויה לארץ,
כמה חבל שבדיוק לזה הוא מצא לעזור.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 אוקטובר 2017, 09:21

הדאלאי למה: אין טרוריסטים מוסלמים או נוצרים (לא לקפוץ הסבר בהמשך)


המנהיג ה"רוחני" הגולה של העם הטיבטי חי בהודו מאז שברח מסין בשנת 1959.
בביקור ראשון שלו בעיר מאניפור התבטא ביחס למעשי טרור והסביר כי אדם שבחר להיות בדרך הטרור מפסיק להיות דתי ואינו מוסלמי, נוצרי או מאמין בכל דת אחרת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 אוקטובר 2017, 13:29

הגעת למשרד הפנים יותר מחצי שעה לפני התור שקבעו לך? ייקבע לך תור חדש. לבירור

במשרד הפנים התקדמו לשירות באמצעות זימון תורים באתר המשרד באינטרנט. לא עוד תורים ארוכים התלויים בעונות השנה אלא שהמערכת אינה כל כך גמישה.
מי שנקבע לו מועד יוכל להגיע והזדהות מול מחשב הפולט כרטיסים בכניסה אלא שאם יעשה זאת יותר משלושים דקות לפני המועד שנקבע לו יגלה שזו טעות ללא דרך חזרה. יהיה עליו להמתין לדלפק המודיעין בתור חדש רק כדי לזכות בהליך "בירור".
שם ייקבע תור חדש בהתאם למספר הממתינים

eliyahu
הודעות: 120
הצטרף: 07 נובמבר 2016, 21:14

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי eliyahu » 19 אוקטובר 2017, 14:01

:)
יצחק הספרן כתב:הדאלאי למה: אין טרוריסטים מוסלמים או נוצרים (לא לקפוץ הסבר בהמשך)


המנהיג ה"רוחני" הגולה של העם הטיבטי חי בהודו מאז שברח מסין בשנת 1959.
בביקור ראשון שלו בעיר מאניפור התבטא ביחס למעשי טרור והסביר כי אדם שבחר להיות בדרך הטרור מפסיק להיות דתי ואינו מוסלמי, נוצרי או מאמין בכל דת אחרת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 אוקטובר 2017, 21:51

בריטניה: תרומת נעלי ספורט יקרות לחסר בית הפכה ווירלית ומודל לחיקוי

גרסה עדכנית ל״תעביר את זה הלאה״. בחור בריטי תרם את נעלי הספורט היקרות שלו לחסר בית שהלך יחף ברחובות הרטובים מהגשם. המחווה היוותה השראה לרבים לאחר שהתמונה המשותפת שלהם הופצה.

קרייג, בעל נעלי הספורט, סיפר: ״בזמן ארוחה במסעדה עם המשפחה פתאום ראיתי את מארק (חסר הבית), מסתובב בחוץ עם גרביים קרועות ואצבעות מבצבצות מהן. יצאתי אליו מיד ושוחחתי איתו. הוא אמר שהיה שמח לזוג נעליים. שאלתי למידה שלו וזו היתה בדיוק כמו שלי. מיד הורדתי את נעלי הריצה האהובות עלי במיוחד ונתתי לו. הוא בכה וחיבק אותי ואמר שאף אחד מעולם לא התנהג אליו בכזו נחמדות״. ״הוא היה צריך את הנעליים יותר ממני, פשוט מאוד״.

בכוונת קרייג לקדם יוזמה של מעשים טובים אקראיים בכל העולם. עוד סיפר שקיבל מאות הודעות פרטיות בימים האחרונים מאנשים רבים סביב העולם שקיבלו ממנו השראה למעשים דומים. אחד מהם, מאינדונזיה סיפר שמיד יצא לרחוב והזמין חסר בית לארוחה בעקבות השיתוף.
59eb74fb5f72a08f1-01.jpeg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 אוקטובר 2017, 23:10

ערב הסעודית: מאות ''שערי אבן'' מסתוריים התגלו במדבר

משערים שאת המבנים בצורת שערים, כ-400 במספר, בנו שבטים נודדים לפני אלפי שנים.
הארכיאולוגים סבורים שיתכן שבאותה תקופה שררו באיזור תנאי מחיה אחרים השונים מהאופי המדברי של האזור כיום.
בשערים קשה להבחין מהקרקע אך ניתן לראותם בבירור בצילומי אויר.
20tb-gates-map01-superJumbo.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 אוקטובר 2017, 05:34

יותר גרוע מפצצות גרעיניות!: 'פוטין חושף נשק עתידי- חיילים מהונדסים גנטית ''

"המנהיג הרוסי אמר שהעולם יוכל לראות בקרוב מדע בדיוני של חיילים על-אנושיים" צילום:GETTY
"בנאום בפני האיגוד הבינלאומי לסטודנטים אמר ולדימיר פוטין כי, 'פיתוח של חיילים מהונדסים גנטית הוא השלב הבא בלחימה הצבאית.הוא מגדיר זאת כנשק גרוע יותר מפצצות גרעיניות. עוד אמר לקהל הסטודנטים הצעירים כי, 'מדענים ברוסיה ישברו בקרוב את הקוד הגנטי ויצרו משהו הגרוע מפצצה גרעינית"
"העולם יוכל לראות בקרוב מדע בדיוני של חיילים על-אנושיים שאינם יכולים לחוש כאב או פחד. המנהיג הרוסי גילה כי האפשרות של 'צירת אדם עם מאפיינים מראש נמצא כבר מעבר לפינה"

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 אוקטובר 2017, 22:53

ראו את הבדיחה המתקראת מדע,

הליצנים, אופס, מדענים,
מצאו שן,
ועל חודה של שן עלול להתנפץ מגדל (פורח באויר פסבדו) מדעי שכולם מנופפים בו בגאוה להתנפץ עלי שן,

ראו עד כמה המדע הכביכול מבוסס ואמפירי,
חסר הבנה וחסר כל ביסוס מדעי אבסולוטי,
עד שגם המפקפקים בתורה יראו עד כמה אמונתם הטפלה (המתקראת מדע) יסודותיה חלושים ותלושים שהמסורת בת אלפי שנה גם לדידם איננה פחות מבוססת מבדל השן שמזעזע את מגדל השן ה(פסבדו)מדעי,

וקדימה לבדיחה המדעית החדשה (נא לא לאכול תוך כדי פרצי הצחוק);

השן שעשויה לשנות את ההיסטוריה האנושית

מאובן מלפני 9.7 מיליון שנה התגלה בגרמניה - ועשוי לרמז שמוצא האדם אינו מאפריקה. "אנחנו המומים, זו תעלומה גדולה"

מוצא האדם מהקוף - ומאירופה? תגלית דרמטית ומעוררת מחלוקת מעלה תהיות לגבי התיאוריה השלטת שלפיה מוצא האדם הוא מאפריקה ועשויה לשנות את כל מה שאנחנו יודעים על ההיסטוריה שלנו, של בני האדם.

פלאונתולוגים בגרמניה גילו שן מלפני 9.7 מיליון שנה שבגרמניה כבר כינו ככזו שעשויה באופן פוטנציאלי "לשכתב" את ההיסטוריה האנושית. המאובנים - ניב ושן טוחנת - נמצאו על ידי חוקרים שניפו חצץ וחול במה שהיה פעם קרקעית נהר הריין ליד העיירה אפלשיים.

השן הטוחנת דומה לאלו של ל"לוסי" - שלד בן 3.2 מיליון שנה של פרימאט שנכחד ונמצא באתיופיה, אב קדמון לבני האדם. אך לא היא ולא הניב דומים לאלו של אף אחד מהמינים שנמצאו באירופה ובאסיה.

הניב המאובן. ישנה את ההיסטוריה?

שתי השיניים שנמצאו השתמרו במצב מצוין והן שייכות לאותם אדם, שמינו אינו ידוע. ב"דויטשה וולה" הגרמני נכתב שהמדענים היו כל כך מבולבלים מהממצאים שהם דחו את פרסום המחקר למשך חודשים ארוכים.

הרברט לוץ, אחראי מוזיאון ההיסטוריה של הטבע במיינץ וראש צוות החוקרים, אמר לתקשורת המקומית: "אלו בבירור שיניים של קוף. המאפיינים שלהם דומים לממצאים אפריקניים שמאוחרים ב-4-5 מיליון שנה ביחס למאובנים שנחשפו באפלשיים. למצוא דבר כזה זה מדהים, זה הרבה מזל - אבל זו גם תעלומה גדולה".

במסיבת העיתונאים שבה הודיעו על התגלית, אמר ראש העיר מיינץ כי החשיפה עשויה להוביל מדענים לבצע הערכה מחדש של תחילת ההיסטוריה האנושית. "אני לא רוצה להיות אובר-דרמטי, אבל אני מניח שאנחנו צריכים להתחיל לשכתב את ההיסטוריה שלנו אחרי היום", אמר. אקסל פון ברג, ארכיאולוג מקומי, אמר כי הממצאים החדשים "הדהימו מומחים".

המאובנים נמצאו במה שהיה פעם קרקעית נהר הריין

ד"ר לוץ אמר כי לאחר פרסום החלק הראשון של המחקר, "העבודה האמיתית" לפתרון התעלומה רק מתחילה עכשיו. אמנם מאובנים רבים העידו שקופי האדם נדדו באירופה לפני מיליוני שנים, אך לא היה אף מקרה שאישר הימצאות ביבשת של הומיניניים – מינים הקשורים לבני האדם.

באחת מהשיניים - ניב שהיה בחלק השמאלי העליון - נראו "תכונות הומיניניות", שלא נראו בשיניים אחרות שהתגלו באירופה ובאסיה. לכן, אם יאושרו הממצאים התיאוריה השלטת לגבי מוצא האדם עשויה להשתנות.

"הקונצנזוס המדעי" הנוכחי הוא שהאדם המודרני התפתח במזרח אפריקה לפני 200,000 עד 400,000 שנים – והגיע לאירופה בערך לפני 70 אלף שנה. באזור שבו נמצאו השיניים, שיוצגו במוזיאון, פועלים "ציידי מאובנים" כבר 200 שנה.

נ.ב.וזו דוגמית שהבאתי להמחיש עד כמה מגדל השן המתקרא מדע,
עלוב ומגוחח לעומת חוכמת חז"ל בת אלפי שנה

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 23 אוקטובר 2017, 23:02

יורשה לי להעלות תיאוריה שהשיניים הראשונות היו גרמניות, והקופים מאפריקה מלפני 2.3 מליון היו ללא שיניים עד שנדדו לאירופה ובלעו שיניים תוך כדי שתיית מימי הנהרות, משיניים שהיו מונחים בקרקעית, ואיכשהו השיניים הסתדרו להם בפה...
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15884
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 23 אוקטובר 2017, 23:08

בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 985
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה » 24 אוקטובר 2017, 19:01

"הרס העולם על ידי מי ???

בשנת 2017 ביקר ריבונו של עולם אצל נח, שהתגורר לא הרחק מהים ואמר לו,
בני האדם על כדור הארץ שוב מושחתים והמקום הפך לבלתי נסבל, אני מתכוון להתערב.
עשה לך תיבה וכנס אליה זוג מכל החי על פני האדמה,
אתה רשאי לצרף גם כמה מבני האדם, מהטובים שנותרו בהם.
אני מקציב לך חצי שנה כדי לסיים את הבניה כולל כינוס החיות, שכן בדעתי להמטיר מבול 40 יום ו-40 לילה...'
כחלוף 6 חודשים, מסתכל רבש'ע למטה ורואה את נח מטאטא את החצר ותיבה אין!
'נח!!!, פונה אליו רבש'ע בכעס, היכן התיבה?'
'יסלח לי רבש'ע' מתחנן נח 'אבל אתה חייב להבין, הזמנים השתנו, זה לא מה שהיה פעם !!!
כיום, לא ניתן להתחיל לבנות ללא אישור בניה. במסגרת מערכת ההתניות להיתר,
אני מנהל מזה כמה חודשים, דין ודברים עם התחבורה בקשר לציר התנועה של החיות,
עם מכבי אש, בקשר למערכת האזעקה של התיבה במקרה של שריפה,
בין לבין התכנסו כל השכנים שלי והגישו התנגדות לוועדה המחוזית,
כיוון שלדעתם התכנית של בניית התיבה חורגת מהתב'ע המקומית,
ושהבנייה החדשה תחסום להם את הנוף...
בשלב זה אני מצוי בהליך גישור כדי לקבל את הסכמתם...
בינתיים, הוועדה המחוזית דרשה ממני להכין אומדן עלויות למעבר התיבה לים.
ניסיתי להסביר להם שאין צורך, כי הרי הים יגיע ממילא עד התיבה. זה פשוט לא מעניין אותם !
להשיג עצים בכמות הנדרשת, גם זה סיפור לא קטן, נתקלתי בחסמים של הירוקים,
הם טוענים שאספקת כמות כזו של עצים תפגע באיכות הסביבה,
ושזה גם יגרום להכחדת מיני מינים ותת מינים של בעלי חיים, ויסכן גם את האחרים...
נסיתי להסביר להם, שבדיוק ההיפך, שהרי התיבה אמורה להציל מינים רבים מהמבול, הם לא השתכנעו!
כאשר התחלתי בינתיים את איסוף זוגות בעלי החיים, התערבו החברה להגנת הטבע,
הקרן העולמית לשימור חיות הבר, ( WWF ) התנפלה עלי בטענה שאני מתכנן לפגוע בבעלי חיים וביניהם טורפים בכך שאני מתעתד לכלוא אותם נגד רצונם בתאים קטנים מדי, ובעשותי כך, אני מתאכזר לחיות...
בנוסף, קיבלתי דרישה מהמינהל לפיתוח בר קיימא, לתת להם תסקיר השפעות המבול המדובר על הסביבה...
בד בבד, נאלצתי להתמודד עם משרד התמ'ת , משרד הפנים ושירות התעסוקה בקשר להעסקת עובדים זרים לבניית התיבה, משטרת ההגירה החלה לרדת לחיי ולקנוס אותי כאשר נמצאו ליד התיבה עובדים לא מורשים, ההסתדרות מצידה חייבה אותי להעסיק עובדים מקצועיים בתחום בניית תיבות, שהם כמובן חברי הסתדרות...
לבסוף, רשות המיסים הטילה עיקול על התיבה המיועדת תוך שהגישה נגדי שתי תביעות,
האחת, בטוענה שיש בכוונתי לעזוב את המדינה בדרכים בלתי לגאליות,
התביעה השניה הוגשה מטעם אגף המכס, נסיון להבריח בגבול, חיות יקרות ערך.
ובכן, אנא, סלח נא לי, ריבונו של עולם ! אבל עם כל אלה, איני בטוח שאוכל
אפילו ב-10 שנים לבנות את התיבה...'
מיד התפזרו כל העננים. קשת מדהימה הופיעה ברקיע השמים.
נח הרים את עיניו השמימה ושאל ריבונו של עולם האם אתה מתכנן באמת להרוס את כל העולם ?
'אין כבר צורך' ענה לו רבש'ע
'רשויות השלטון והפקידות, כבר ידאגו לכך יפה מאד ...'
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 אוקטובר 2017, 13:30

אבן הפינה כתב:"הרס העולם על ידי מי ???

בשנת 2017 ביקר ריבונו של עולם אצל נח, שהתגורר לא הרחק מהים ואמר לו,
בני האדם על כדור הארץ שוב מושחתים והמקום הפך לבלתי נסבל, אני מתכוון להתערב.
עשה לך תיבה וכנס אליה זוג מכל החי על פני האדמה,
אתה רשאי לצרף גם כמה מבני האדם, מהטובים שנותרו בהם.
אני מקציב לך חצי שנה כדי לסיים את הבניה כולל כינוס החיות, שכן בדעתי להמטיר מבול 40 יום ו-40 לילה...'
כחלוף 6 חודשים, מסתכל רבש'ע למטה ורואה את נח מטאטא את החצר ותיבה אין!
'נח!!!, פונה אליו רבש'ע בכעס, היכן התיבה?'
'יסלח לי רבש'ע' מתחנן נח 'אבל אתה חייב להבין, הזמנים השתנו, זה לא מה שהיה פעם !!!
כיום, לא ניתן להתחיל לבנות ללא אישור בניה. במסגרת מערכת ההתניות להיתר,
אני מנהל מזה כמה חודשים, דין ודברים עם התחבורה בקשר לציר התנועה של החיות,
עם מכבי אש, בקשר למערכת האזעקה של התיבה במקרה של שריפה,
בין לבין התכנסו כל השכנים שלי והגישו התנגדות לוועדה המחוזית,
כיוון שלדעתם התכנית של בניית התיבה חורגת מהתב'ע המקומית,
ושהבנייה החדשה תחסום להם את הנוף...
בשלב זה אני מצוי בהליך גישור כדי לקבל את הסכמתם...
בינתיים, הוועדה המחוזית דרשה ממני להכין אומדן עלויות למעבר התיבה לים.
ניסיתי להסביר להם שאין צורך, כי הרי הים יגיע ממילא עד התיבה. זה פשוט לא מעניין אותם !
להשיג עצים בכמות הנדרשת, גם זה סיפור לא קטן, נתקלתי בחסמים של הירוקים,
הם טוענים שאספקת כמות כזו של עצים תפגע באיכות הסביבה,
ושזה גם יגרום להכחדת מיני מינים ותת מינים של בעלי חיים, ויסכן גם את האחרים...
נסיתי להסביר להם, שבדיוק ההיפך, שהרי התיבה אמורה להציל מינים רבים מהמבול, הם לא השתכנעו!
כאשר התחלתי בינתיים את איסוף זוגות בעלי החיים, התערבו החברה להגנת הטבע,
הקרן העולמית לשימור חיות הבר, ( WWF ) התנפלה עלי בטענה שאני מתכנן לפגוע בבעלי חיים וביניהם טורפים בכך שאני מתעתד לכלוא אותם נגד רצונם בתאים קטנים מדי, ובעשותי כך, אני מתאכזר לחיות...
בנוסף, קיבלתי דרישה מהמינהל לפיתוח בר קיימא, לתת להם תסקיר השפעות המבול המדובר על הסביבה...
בד בבד, נאלצתי להתמודד עם משרד התמ'ת , משרד הפנים ושירות התעסוקה בקשר להעסקת עובדים זרים לבניית התיבה, משטרת ההגירה החלה לרדת לחיי ולקנוס אותי כאשר נמצאו ליד התיבה עובדים לא מורשים, ההסתדרות מצידה חייבה אותי להעסיק עובדים מקצועיים בתחום בניית תיבות, שהם כמובן חברי הסתדרות...
לבסוף, רשות המיסים הטילה עיקול על התיבה המיועדת תוך שהגישה נגדי שתי תביעות,
האחת, בטוענה שיש בכוונתי לעזוב את המדינה בדרכים בלתי לגאליות,
התביעה השניה הוגשה מטעם אגף המכס, נסיון להבריח בגבול, חיות יקרות ערך.
ובכן, אנא, סלח נא לי, ריבונו של עולם ! אבל עם כל אלה, איני בטוח שאוכל
אפילו ב-10 שנים לבנות את התיבה...'
מיד התפזרו כל העננים. קשת מדהימה הופיעה ברקיע השמים.
נח הרים את עיניו השמימה ושאל ריבונו של עולם האם אתה מתכנן באמת להרוס את כל העולם ?
'אין כבר צורך' ענה לו רבש'ע
'רשויות השלטון והפקידות, כבר ידאגו לכך יפה מאד ...'
הומור יפה רק המציאות הרבה יותר מכוערת,
יש למשל (או לפחות היה בעבר הקרוב) ועדה בתחום התכנון והבניה המתכנסת פעם ב9 שנים ! ! !,
כך שעשר שנים זה יפה מאוד להשיג אישורים לבניה מורכבת שכזו,
נח בנה את התיבה ב120 שנה וכאן זה כנראה גם לא היה מספיק,
מכיר יהודי שסגר מפעל בשל בירוקרטיה ובתמימותו הוא החליט לשפץ את המבנה (שכל שטחו סך הכל 200 מטר) ולהשכירו,
והיהודי מנסה כבר כמה שנים לצלוח את הבירוקרטיה (של שיפוץ מבנה תעשיה להשכרה לתעשיה),
ולאחר כמה שנים עם שלל גזירות משתנות והוצאות של 1,000,000 ₪ ! ! ! הוא עוד לא הגיע לרישיון המיוחל,
עד שעל שיפוץ מבנה קטן זה הוא יכול לכתוב ספר על התהליך שאפילו עוד לא הסתיים,
צא וחשב כמה זמן והוצאות יצטרך נוח לבניה מורכבת שכזו עם מבחר עצום של גורמי פיקוח ואישרור,
אין סיכוי בעולם שהוא יסיים זאת ב10 שנים ולכאורה גם לא ב120 שנה,
מה שכן הוא עלול למצוא עצמו מסובך במשפטים בלתי נגמרים מגורמים\אריות שונים שלא "שבעו" די הצורך בתהליך הזה,
כך שכותב הדברים היה אופטימי להפליא.

סמל אישי של משתמש
סולידי
הודעות: 278
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 12:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי סולידי » 26 אוקטובר 2017, 14:35

רגעי אימה עברו של שני מנקי חלונות שהשתלשלו מגובה בכדי לנקות חלונות של בניניים גבוהים בתל אביב. מסיבה שטרם הובררה נקרע לפתע כבל שהחזיק אותם, והשניים נתקעו בין שמים וארץ.

הבוקר התקבל דיווח בגין שני אנשים לכודים במתקן לניקוי חלונות ברח' החשמונאים בת"א. כוחות משטרה שהגיעו למקום הבחינו בשניים כשהם על מתקן לניקוי חלונות בבניין. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה נקרע כבל במתקן.

לא נשקפת סכנת חיים ללכודים ובשעה זו נעשים מאמצים להורידם מהמתקן. בעקבות האירוע, רח' החשמונאים נסגר ממערב למזרח וציבור הנהגים מתבקש שלא להגיע לאזור

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 אוקטובר 2017, 21:29

59f44bea6c6c9a851.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 אוקטובר 2017, 21:42

נהג טוב'' - שעה של מרדף משטרתי במהירות של 160 קמ''ש אחר נהג בן 10 בארה''ב.

ילד בן 10 מקליבלנד, אוהיו גנב את מפתחות הרכב של אביו והחל לנהוג. כשאמו קלטה אותו, כבר היה מאוחר מדי, והיא נכנסה ברכב שלה כדי לרדוף אחריו תוך שהיא מתקשרת למשטרה.
תריסר רכבי משטרה רדפו אחר הרכב שהאיץ עד ל-160 קמ"ש על הכביש המהיר תוך זיגזוג על נתיבי הכביש.
עד ראייה תיאר את הילד כ"נהג טוב יחסית לבן עשר".
לאחר שהמשטרה הצליחה לעצור אותו, הילד נלקח למעצר.
Screenshot_2017-10-28-21-37-52.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.


סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 985
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה » 30 אוקטובר 2017, 18:29

סליחה
בבקשה להוריד ולהביא עבור החסומים
תודה מראש
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א
הודעות: 664
הצטרף: 13 יולי 2016, 05:50

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 30 אוקטובר 2017, 20:22

חסיד ליובאוויטש כתב:הקדמה:
http://www.col.org.il/show_news.rtx?artID=107279

הסיפור המוזר עצמו:
http://www.col.org.il/show_news.rtx?fro ... tID=107327
איך אמר קוקה קולה?
לא דומה לא כמעט.
זה כן דומה אבל רק כמעט
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 09 נובמבר 2017, 09:25

יזמים ישראליים פיתחו איירובוט לאסלות

יש לנו כבר רובוטים שדואגים לשאוב את הבית, לשטוף את הרצפות, לנקות את החלונות, לכסח את הדשא, אפילו כאלו שמנקים את המנגל… אז למה את העבודה המלוכלכת באמת אנחנו עדיין צריכים לעשות? ובכן, לא להרבה זמן. הכירו את SpinX, הרובוט הביתי הראשון בעולם שמנקה ומחטא את האסלה – בצורה אוטומטית לגמרי.
ה SpinX הוא רובוט ניקוי שמתחבא במושב האסלה. הזרוע הרובוטית הגמישה שלו, מתבססת על חיישנים שממפים את איזורי הניקוי, והיא מסוגלת להגיע לכל נקודה באסלה, כולל מתחת לפני המים. הזרוע כוללת ראש מברשת המסתובב במהירות ויורה סילון מים וסבון, שעל פי החברה מנקה ומשמיד 99.99 אחוז מהחיידקים. בנוסף, עובר סילון המים דרך סיבי המברשת ומנקה גם אותם בצורה תמידית, כך שבסיום הפעולה המברשת חוזרת לתא הנסתר לאחר חיטוי – ושומרת על הניקיון. את הסבון אגב אתם בוחרים ומוסיפים לתא הייעודי שלו.
אבל לא רק את האסלה עצמה. ה SpinX מנקה גם את מושב האסלה עצמו בעזרת מערכת מתזים המובנית בחלקו הפנימי של המכסה – מערכת שמתיזה סילון של מים וסבון על היקף המושב, ומנקה אותו ביסודיות. מדחסי האוויר המובנים שבמערכת דוחפים את המים פנימה אל תוך האסלה ומשאירים את המושב יבש ונקי – ומוכן לישיבה הבאה.
יתרון נחמד במערכת הוא שהיא אינה דורשת חיבור ייעודי לחשמל. בזכות סוללה נטענת, נמנע הצורך בתשתית חשמל ונמנעת הסכנה של שילוב חשמל ומים ליד האזורים היקרים לכם כל - כך.
על פי החברה, מספיקה כל טעינה של סוללה ל-30 פעולות ניקוי מלאות.

בשלב הראשון יימכר SpinX במסגרת קמפיין מימון המונים בקיקסטארטר ומחירו יעמוד על 800 ש”ח כולל משלוח עד הבית, כשלאחר מכן, המחיר יעלה. המערכת מצוידת במתאם אוניברסלי המתאים ל-98 אחוזים מהאסלות ועמידה למשקל של עד 150 קילוגרם.
http://kck.st/2lZwqyV

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6196
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 09 נובמבר 2017, 16:17

הוא גם יודע לנגב את הילדים כשצריך?
זה יהיה באמת מושלם.
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 985
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה » 09 נובמבר 2017, 16:57

1010 כתב:הוא גם יודע לנגב את הילדים כשצריך?
זה יהיה באמת מושלם.
:lol:: :lol:: :lol::
כמה זה יעלה ???
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 15 נובמבר 2017, 01:52

הפייק ניוז הרוסי: משחק מחשב או הוכחה שמפלילה את ארה"ב?
חזקי גולדמןכ״ה במרחשון תשע״ח19:11
ארה"בדאעשרוסיה0 תגובות
משרד ההגנה של רוסיה פרסם צילומים המתעדים לטענתו שיירה של לוחמי דאעש עוזבים את העיירה אל-בוכמאל במזרח סוריה, תחת עיני כוחות ארה"ב שהניחו להם לעבור מבלי לתקוף אותם. אולם, אחד הצילומים לקוח ממשחק מחשב • צפו
משרד ההגנה של רוסיה פרסם היום (שלישי) בצהריים צילומים המתעדים לטענתו שיירה של לוחמי ארגון המדינה האיסלאמית (דאעש) עוזבים את העיירה אל-בוכמאל במזרח סוריה, תחת עיני כוחות ארה"ב שהניחו להם לעבור מבלי לתקוף אותם. אולם, גולשים חדי עין שמו לב שאחד הצילומים לקוח ממשחק מחשב, ואחרים בכלל צולמו בשנה שעברה בעיראק.


ביום חמישי שעבר הכריז צבא סוריה שדאעש איבד את השליטה באל-בוכמאל, המעוז העירוני האחרון שלו בסוריה. הארגון הסורי לזכויות אדם, שאישר את הודעת הצבא, הודיע כי כוחות של משטר בשאר אל-אסד והמיליציה הלבנונית חיזבאללה, בשיתוף מיליציות שיעיות נוספות מעיראק, כבשו את העיר הקטנה, השוכנת על גבול סוריה-עיראק, לאחר שחמושי דאעש נסוגו ממנה. למחרת דווח כי כוחות דאעש שבו והשתלטו על חלקים גדולים מהעיר שאותם כבשו מידי משטר אסד, שנתמך על ידי רוסיה ואיראן.

היום פרסם משרד ההגנה של רוסיה "הוכחות בלתי ניתנות לערעור" שארה"ב למעשה מסייעת לדאעש, במטרה לקדם את האינטרסים האמריקאים במזרח התיכון. לפי ההודעה, צבא ארה"ב העניק כיסוי אווירי ליחידות הארגון האיסלאמיסטי כדי שיוכלו לסגת, להתאושש ולהיפרס מחדש בשטח. בהודעה בטוויטר פורסמו תמונות המראות על פי הטענות שיירה של דאעש כפי שנקלטה במצלמת מל"ט. בכותרת הצילומים נכתב: "שיירת משאיות של דאעש יוצאת מאל-בוכמאל בכיוון גבול סוריה עיראק (התמונה צולמה ב-9 בנובמבר 2017)".

אליוט היגינס, חוקר צבא וביטחון, מצא תוך זמן קצר שאחת התמונות לקוחה ממשחק מחשב של מדמה טיסה למטוס AC-130 – מטוס הרקולס המצויד בתותחים ומקלעים המספק סיוע אווירי לכוחות קרקע. החברה העלתה ליוטיוב סרטון הדגמה קצר, שממנו נלקחה התמונה "המפלילה" את צבא ארה"ב. מי שהעלה את התמונה לא טרח אפילו לטשטש את הכיתוב בפינה הימנית, שם מציינים המפתחים שהסרטון הוא מגרסה שבפיתוח. גולשים אחרים מצאו ששתי תמונות נוספות נלקחו מסרטון שצולם בעיראק ב-2016.

הנה הוידאו המדמה את משחק המחשב:

https://www.dropbox.com/s/80kf7cjov7yu9 ... 6.mp4?dl=0

והנה התמונה של משר ההגנה הרוסי:

תמונה

מי אמר פייק ניוז ולא קיבל?


http://www.jdn.co.il/news/world_news/907705

לוי
הודעות: 293
הצטרף: 07 נובמבר 2016, 11:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי לוי » 16 נובמבר 2017, 19:18

המנהל והזקן המסתורי בפארק

מנהל חברה נכנס עמוק לחובות ולא מצא דרך החוצה. הנושים רדפו אחריו והספקים דרשו תשלום. יום אחד הוא ישב על ספסל בפארק, ראשו טמון בין ידיו, תוהה אם יש משהו שיכול להציל אותו מפשיטת רגל.

לפתע, הופיע לפניו איש זקן ואמר "אני רואה שמשהו מטריד אותך". לאחר שהקשיב לסיפורו של המנהל, אמר האיש הזקן: "אני מאמין שאני יכול לעזור לך."

הוא שאל את המנהל לשמו, הוציא את פנקס הצ'קים, מילא צ'ק ודחף אותו לתוך ידו "קח את הכסף הזה. תפגוש אותי פה בעוד שנה מהיום בדיוק באותה שעה, ותחזיר לי את הכסף." אמר ונעלם באותה מהירות שבה הופיע.

המנהל ראה בתוך ידו צ'ק על סך חצי מליון דולר. על החתום היה: ג'ון ד. רוקפלר - אחד האנשים העשירים ביותר בעולם באותם ימים. "אני יכול למחוק את כל חובותי הכספיים מיידית!" הוא הבין.

במקום לעשות כן, המנהל החליט לשמור את הצ'ק בכספת. רק הידיעה שהצ'ק נמצא שם נתנה לו כוח לחשוב על פתרון כדי להציל את העסק שלו.

וכך, עם אופטימיות מחודשת הוא נשא ונתן עם הנושים והספקים, קיבל הארכות בתנאי התשלום וקיבל הצעות עסקיות יותר טובות. בתוך כמה חודשים, לאחר שסגר כמה עסקאות גדולות, הוא החזיר את כל חובותיו ואף התחיל להרוויח כסף.

לאחר שנה חזר לפארק עם הצ'ק, ובשעה שנקבעה הופיע האיש הזקן. בדיוק כשהמנהל רצה להחזיר לו את הצ'ק ולחלוק עמו את סיפור הצלחתו, בא אח מבית חולים, ומשכה את האיש הזקן. "אני שמח שתפסתי אותו" אמר. "אני מקווה שהוא לא הטריד אותך. הוא תמיד בורח מבית האבות ומספר לאנשים שהוא ג'ון רוקפלר". האח אחז בזרועו של הזקן והוביל אותו לעבר בית ההבראה.

המנהל ההמום עמד שם נדהם. כל השנה הוא עמל, סגר עסקאות, קנה ומכר, בהיותו משוכנע שהיה לו חצי מיליון דולר כגיבוי.

לפתע הוא הבין שזה לא הכסף שהפך את עולמו מקצה לקצה. היה זה הביטחון העצמי שגילה בתוכו שנתן לו כוח ואמונה להשיג כל דבר שדימיין לעצמו.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 16 נובמבר 2017, 20:09

משל ידוע
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

מישהו מיוחד
הודעות: 359
הצטרף: 29 ינואר 2017, 05:49

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מישהו מיוחד » 17 נובמבר 2017, 04:00

פעמון זהב ורימון כתב:משל ידוע
צריך לפרגן קצת.... [כדי שאנשים ימשיכו לכתוב כאן].

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6196
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 17 נובמבר 2017, 09:22

מישהו מיוחד כתב:
פעמון זהב ורימון כתב:משל ידוע
צריך לפרגן קצת.... [כדי שאנשים ימשיכו לכתוב כאן].
ומשום כך כנראה שאלת פעמיים חידה על MP3 ופעם אחת על MP4, נכון?
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

zeevi
הודעות: 1172
הצטרף: 17 אוגוסט 2015, 23:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי zeevi » 19 נובמבר 2017, 19:18

הסיפור הבא מכה גלים בקרב הרבנים ומורי ההוראה לאחר שהתברר בשבת בבוקר כי יש בעיה בטבעת איתה קידש החתן את הכלה, הורה הגאון רבי שמואל גריינמן לקיים חופה חוזרת מיידית, ולהסתמך על דברי הרמ"א המתיר זאת בשעת הצורך

ביום שני האחרון, התקיימה שמחת נישואי בת הגאון רבי שמואל בויאר. במהלך השבת התברר כי יש בעיה בטבעת איתה קידש החתן את הכלה ובפסיקת בגאון רבי שמואל גריינמן שליט"א, ערכו בני הזוג שוב חופה בשבת בבוקר.

כידוע, על פי דין, הטבעת איתה מקדש הבעל את אשתו, צריכה להיות שייכת לו בקניין מוחלט. אך הכלה סיפרה כמשיחה לפי תומה כי הטבעת איתה קידש אותה בעלה, אינה הטבעת שהוזמנה מלכתחילה…

בתום דיון הלכתי מעמיק, הכריע כאמור הגר"ש גריינמן כי במקרה כזה ניתן להסתמך על דברי הרמ"א המתיר בשעת הצורך לקדש אישה גם בשבת, והורה לקיים חופה חדשה במיידי.

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6196
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 19 נובמבר 2017, 20:13

zeevi כתב:הסיפור הבא מכה גלים בקרב הרבנים ומורי ההוראה לאחר שהתברר בשבת בבוקר כי יש בעיה בטבעת איתה קידש החתן את הכלה, הורה הגאון רבי שמואל גריינמן לקיים חופה חוזרת מיידית, ולהסתמך על דברי הרמ"א המתיר זאת בשעת הצורך

ביום שני האחרון, התקיימה שמחת נישואי בת הגאון רבי שמואל בויאר. במהלך השבת התברר כי יש בעיה בטבעת איתה קידש החתן את הכלה ובפסיקת בגאון רבי שמואל גריינמן שליט"א, ערכו בני הזוג שוב חופה בשבת בבוקר.

כידוע, על פי דין, הטבעת איתה מקדש הבעל את אשתו, צריכה להיות שייכת לו בקניין מוחלט. אך הכלה סיפרה כמשיחה לפי תומה כי הטבעת איתה קידש אותה בעלה, אינה הטבעת שהוזמנה מלכתחילה…

בתום דיון הלכתי מעמיק, הכריע כאמור הגר"ש גריינמן כי במקרה כזה ניתן להסתמך על דברי הרמ"א המתיר בשעת הצורך לקדש אישה גם בשבת, והורה לקיים חופה חדשה במיידי.
לא הבנתי את הסיפור, הכלה מזמינה את הטבעת?
זה הרי אמור להיות של החתן...
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

אחד שחושב שיודע
הודעות: 68
הצטרף: 04 ינואר 2016, 11:23

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אחד שחושב שיודע » 20 נובמבר 2017, 08:57

הרבה פעמים קונים את הטבעת ביחד עם הכלה, כדי שהיא תתאים לאצבע של הכלה, ולכן היא יכלה לדעת שזו לא הטבעת הנכונה
מרחיבים את הטהרה בעפולה ניתן לתרום מכל עמדת נדרים פלוס ברחבי הארץ ובנדרים פון שלוחה 374 או כאן https://www.matara.pro/nedarimplus/onli ... ad=9001006

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6196
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 20 נובמבר 2017, 16:38

אחד שחושב שיודע כתב:הרבה פעמים קונים את הטבעת ביחד עם הכלה, כדי שהיא תתאים לאצבע של הכלה, ולכן היא יכלה לדעת שזו לא הטבעת הנכונה
והבינו מכך שהטבעת הוחלפה עם טבעת אחרת?
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 24 נובמבר 2017, 03:27

לעתים קרובות נשמעים סיפורים קשים שגורמים לכולנו להפטיר 'אוי, מה יהיה עם הדור הזה'. אך מידי פעם נחשפים גם סיפורים שגורמים ללב להתרחב, ולומר כי יש עתיד - כמו הסיפור הבא.

קייט מק'לור בת ה-27, מניו ג'רזי, נהגה ברכבה באחד הכבישים המהירים של העיר, כשלפתע דמם רכבה. סקירה קלה נתנה לה להבין כי אין דלק ברכב. היא חיפשה את ארנקה, ונזכרה כי שכחה אותו בבית.

מק'לור הרימה טלפון לבעלה, שהיה בפגישה בעיר אחרת, ולא יכל להיחלץ לעזרתה. היא הסתובבה חסרת אונים כמה שעות, כשלפתע ניגש אליה הומלס, שהתמקם לא רחוק מהמקום בו היא נתקעה, והושיט לה שטר של עשרים דולר - ואף התנצל על כך שאין לו יותר להביא לה כדי שתמלא דלק.

מק'לור סיפרה לאחר מכן, כי היא הייתה המומה מכך שאדם שלא מכיר אותה הביא לה את כל כספו, ולכן החליטה כי ההיכרות לא תסתיים בכך. היא שאלה אותו לשמו, והוא סיפר לה ששמו ג'וני בוביט, וכי היה לוחם מארינס בעברו, אך בשנים האחרונות נקלע לבעיות כספיות ומצא את עצמו מקבץ נדבות ברחוב.

מק'לור נפרדה ממנו לשלום, ולאחר מספר ימים שבה לפגוש את בוביט, יחד עם בעלה, כשבידיהם אוכל טרי, שמיכות ובגדים חמים.

במקביל פרסמו בני הזוג את סיפורו של בוביט, ברשתות החברתיות, ובתוך עשרה ימים הם גייסו עבורו 110 אלף דולר. בוביט הנרגש קיבל את הצ'ק והבטיח לפתוח דף חדש, להתנקות מסמים ולהגשים את חלומו לעבוד כפראמדיק.

בשורה התחתונה – תעשה טוב, ותקבל טוב. וזה מוכח.

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 29 נובמבר 2017, 11:31

חתן וכלה שנישאו בשבוע שעבר בשעה טובה ומוצלחת צעדו בשבת האחרונה ברגל במשך 8 שעות בכדי להגיע לשבת שבע ברכות שנחגגה בבני ברק.

לדברי אחד מבני המשפחה "בני הזוג היו אמורים לצאת ביום שישי בהסעה מירושלים, ולאחר שלא התארגנו בזמן פספסו את ההסעה שארגנה המשפחה, הם ניסו לתפוס טרמפים ואוטובוסים אך לשווא. בשעה 15:45 הם יצאו במונית מירושלים עם נהג ערבי".

הם נתקעו במחסום מכבים בכביש 443 והם נאלצו לרדת מהרכב מאחר והשקיעה כבר נראתה באופק. הזוג הניחו את המוקצה ביישוב הסמוך למודיעין וצעדו משם רגלית לעיר התורה והחסידות בני ברק.

ובינתיים באולם באחת השכונות בקרית הרצוג בבני ברק, השבת-חתן נחגגת ללא החתן והכלה, ההורים והמחותנים דואגים ובוכים על הזוג הטרי שלא הגיע. אחד הגיסים עדכן את המשפחה כי הוא קיבל טלפון מהחתן לפני שבת שהוא נתקע והוא מחפש מקום להיות בו.

אחד הבחורים חברו של החתן סיפר שהשתתף בסעודה "זה היה נראה סעודת אבלים ההורים והמחותנים בכו. בני המשפחה היו ממש אובדי עצות כולם מחכים. לא ידענו מה לעשות ניסינו לשמח אותם כמה שאפשר. חזרנו בלילה לישיבה בידיעה שבבוקר לא נלך לאכול שם, אך בבוקר באו להודיע לנו שהחתן והכלה הגיעו בשלוש בלילה לבית הוריו שחיכו לו כל הזמן.

יש לציין שלפי ההלכה היה צריך להיכנס לדירה ראשונה שהוא יכול להיות בה ולנוח בשבת ובכדי שלא ידאגו היה מותר לו להודיע בשבת בכדי שלא יחפשו אותו. וגם זה שלא היה מגיע לשבע ברכות זה לא מעכב מבחינה ההלכתית והדין הוא שאסור לו היה להמשיך ברגל.

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 29 נובמבר 2017, 14:47

אמריקאי נהג לימוזינה בשנות השישים לחייו מקליפורניה מתכנן לשגר עצמו לחלל על טיל תוצרת-בית כדי להוכיח שהעולם שטוח

מייק יוז, נהג לימוזינה בן 61 מקליפורניה, הודיע כי הוא מתכנן לשגר את עצמו שבוע הבא לחלל בטיל שבנה בעצמו, על מנת להוכיח שהעולם הוא שטוח ולא עגול.

"אני לא מאמין במדע", מצהיר יוז. "אני יודע אל אווירודינמיקה ואיך דברים נעים באוויר, על סוג מסויים של טילים...אבל זה לא מדע, רק נוסחה. אין שום הבדל בין מדע ומדע בדיוני". לדבריו, בגלל חוסר האמון שלו בטענה שהעולם הוא כדור, הוא החליט לבנות טיל כדי שיוכל להגיע לחלל ולהסתכל משם בעצמו על העולם: הוא בטוח שיגלה שהוא שטוח כמו פיצה. מי שמממן את היוזמה שלו הוא קבוצה שנקראת 'מחקר הארץ השטוחה'. לא ממש ברור מה מקור הכספים של הקבוצה הזו.

אם נראה לכם שהתוכנית הזו מטורפת לחלוטין, לכל הפחות אפשר להתנחם בכך שליוז יש ניסיון. ב-2014 הוא שלח טיל מאויש לגובה של למעלה מ-300 מטרים. הוא גם מחזיק בשיא גינס משנת 2002 עבור הקפיצה הארוכה ביותר מעבר לרמפה בהיותו נוהג בלימוזינה.

ה'וושינגטון פוסט', שדיווח על כוונותיו של יוז, טוען כי הוא אינו שוטה כפי שהוא נשמע: הוא לא באמת מאמין שהארץ היא שטוחה, הוא פשוט מביע את האמונות הללו כדי לקבל מימון מגופים כמו 'מחקר הארץ השטוחה', אחרי שניסיונות קודמים שלו לערוך קמפיין מימון המונים לשיגור הטיל – נכשלו. הטיל עלה עד עתה יותר מ-20,000 דולרים.

יוז תכנן תחילה לשגר את הטיל השבוע מפארק ציבורי, אך לאחר שלא הצליח לקבל אישור לכך הודיע כי ישגר את הטיל מאדמה פרטית בשבוע הבא. האירוע, אומר יוז, יהיה סגור בפני הציבור והתקשורת, אבל מי שמוכן לשלם על התענוג יוכל לצפות בו מתרומם אל על בשידור ישיר באינטרנט.

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 29 נובמבר 2017, 14:47

רצה להתחתן וגילה שהוא נשוי כבר בפעם השלישית

כשרמון פולנקו – תושב הרפובליקה הדומיניקנית שהתגרש לפני שנים ספורות הגיע למשרד רישום הנישואין, הוא הופתע לגלות שהוא כבר נשוי בפעם השלישית.

תחילה, פקידי הרישום התקשו להאמין לפולנקו כי הוא דובר אמת, וכי זו הפעם השנייה בלבד שבה הוא מבקש להינשא. על סמך הפרטים שהופיעו במחשב שלהם, הפקידים נטו לחשוב אחרת, והבסיס לכך לא כזה מופרך: תעודת הזהות של פולנקו הראתה שהוא כבר בן 77 – מה שאומר שהוא בוודאי לוקה באלצהיימר או סניליות טבעית בשל גילו, ואינו זוכר שהוא נשוי.

לאחרונה קיבל פולנקו סירוב על בקשת רישיון הנישואים שהגיש באוקטובר 2016, בטענה שהוא כבר נשוי משנת 1990. על המסמך שאחז פולנקו בידיו אף צוין כי הוא נישא שלוש פעמים סך הכל – בשנת 1978, בשנת 1982 ובשנת 1990.

עד מהרה הסיפור ההזוי עשה לו כנפיים, והגיע לכותרות ה'ניו יורק פוסט' – שם הודגש כי תביעה מיוחדת נפתחה בבית המשפט נגד פולנקו, שנאלץ להעיד כי מעולם לא שמע על הנשים שלהן היה נשוי לכאורה. במשפטו טען פולנקו כי הוא אינו יודע כיצד על בקשות הנישואין שנחתמו בשמו – מופיעים פרטיו המלאים, כולל תאריך הלידה ושמות הוריו.

כשהחקירה נפתחה, גילתה השופטת ג'ויסלין מקגאצ'י-קולס סאגה מהסרטים: מסתבר שמישהו הצליח לשים את ידו על פרטיו של פולנקו, ונישא לשלוש נשים שונות במהלך 12 השנים הללו – עם זהות מזויפת. "הראיות שבידינו מצביעות על כך שבקשות הנישואין כנראה נשלחו בידי אדם שהתחזה לפולנקו, ומשתמש בתעודת הלידה שלו", קבעה השופטת ופקדה על פקידי הרישום בעירייה לקבל את בקשתו של פולנקו האמיתי, ולאפשר לו להינשא.

מאחורי החלטת השופטת עומדים ממצאים מחשידים כגון כתובות מזויפות שציין גונב הזהות של פולנקו, ביניהם אף מנהטן וברוקלין – שפולנקו האמיתי מעולם לא התגורר בהם. דבר נוסף שהפליל את גנב הזהות הוא העובדה שציין כי הוא עובד כנהג מונית בעוד לפולנקו האמיתי כלל אין רישיון נהיגה.

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6196
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 29 נובמבר 2017, 16:35

זה שאלה חמורה - אשת איש.
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 30 נובמבר 2017, 00:01

אם כבר זו שאלה של ביגמיה
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6196
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 30 נובמבר 2017, 00:13

מה זה ביגמיה?
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
הודעות: 884
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת » 30 נובמבר 2017, 08:59

אריה ענק משער האריות כתב:חתן וכלה שנישאו בשבוע שעבר בשעה טובה ומוצלחת צעדו בשבת האחרונה ברגל במשך 8 שעות בכדי להגיע לשבת שבע ברכות שנחגגה בבני ברק.

לדברי אחד מבני המשפחה "בני הזוג היו אמורים לצאת ביום שישי בהסעה מירושלים, ולאחר שלא התארגנו בזמן פספסו את ההסעה שארגנה המשפחה, הם ניסו לתפוס טרמפים ואוטובוסים אך לשווא. בשעה 15:45 הם יצאו במונית מירושלים עם נהג ערבי".

הם נתקעו במחסום מכבים בכביש 443 והם נאלצו לרדת מהרכב מאחר והשקיעה כבר נראתה באופק. הזוג הניחו את המוקצה ביישוב הסמוך למודיעין וצעדו משם רגלית לעיר התורה והחסידות בני ברק.

ובינתיים באולם באחת השכונות בקרית הרצוג בבני ברק, השבת-חתן נחגגת ללא החתן והכלה, ההורים והמחותנים דואגים ובוכים על הזוג הטרי שלא הגיע. אחד הגיסים עדכן את המשפחה כי הוא קיבל טלפון מהחתן לפני שבת שהוא נתקע והוא מחפש מקום להיות בו.

אחד הבחורים חברו של החתן סיפר שהשתתף בסעודה "זה היה נראה סעודת אבלים ההורים והמחותנים בכו. בני המשפחה היו ממש אובדי עצות כולם מחכים. לא ידענו מה לעשות ניסינו לשמח אותם כמה שאפשר. חזרנו בלילה לישיבה בידיעה שבבוקר לא נלך לאכול שם, אך בבוקר באו להודיע לנו שהחתן והכלה הגיעו בשלוש בלילה לבית הוריו שחיכו לו כל הזמן.

יש לציין שלפי ההלכה היה צריך להיכנס לדירה ראשונה שהוא יכול להיות בה ולנוח בשבת ובכדי שלא ידאגו היה מותר לו להודיע בשבת בכדי שלא יחפשו אותו. וגם זה שלא היה מגיע לשבע ברכות זה לא מעכב מבחינה ההלכתית והדין הוא שאסור לו היה להמשיך ברגל.
למה הכוונה היה מותר לו להודיע? איך בדיוק?
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 30 נובמבר 2017, 18:19

להודיע על ידי גוי כדי שלא יחללו שבת על ידי יהודים לחפש אותו

eliyahu
הודעות: 120
הצטרף: 07 נובמבר 2016, 21:14

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי eliyahu » 30 נובמבר 2017, 19:16

אבו מאזן מגנה את "המעשה הברברי" של היהודים שהגנו על עצמם
מערכת JDNי״ב בכסלו תשע״ח19:12
אבו מאזן0 תגובות
יו"ר הרש"פ בחר לגנות את הירי של אחד מהורי הילדים המטיילים, התעלם מניסיון הלינץ' ומיידויי האבנים ודרש מישראל "להעניש את הפושעים". "זהו בדיוק ההבדל בין האזרח הפלסטיני השואף לשלום ולביטחון, לבין המתנחל שמפיץ דם ורצח", הוסיף
קבוצת פורעים פלסטינים מיידה אבנים על ילדים יהודים תוך ניסיון לינץ', אך יו"ר הרש"פ, שיש הרואים בו פרטנר לשלום עם ישראל, בוחר לגנות דווקא את ירי התגובה של אחד ההורים, שהביא למותו של אחד הפורעים הפלסטינים.

"מעשה ברברי של מתנחלים", אמר אבו מאזן שטען כי היו אלה המתנחלים שתקפו את הפלסטינים, אך עלה בידי האחרונים ללכוד את הראשונים. "התודעה הלאומית של הפלסטינים הביאה אותם לשחרר את המתנחלים ולא לתקוף אותם", הוסיף אבו מאזן.

לדבריו, "זהו בדיוק ההבדל בין האזרח הפלסטיני השואף לשלום ולביטחון, לבין המתנחל שמפיץ דם ורצח תוך שצבא הכיבוש מגן עליו". יו"ר הרשות דרש מהממשלה הישראלית לשאת באחריות ו"להעניש את הפושעים". עוד כתב אבו מאזן כי האירוע הוא "הוכחה ניצחת לעולם כולו לכמה נוראים הפשעים של המתנחלים נגד בני העם הפלסטיני. מעשים כאלה דורשים התערבות בינלאומית דחופה".


בתוך כך, בתיעוד וידאו חדש, משחזר יצהר פלדמן, נער בן 13, את שאירע: "הלכנו לטיול בר מצווה של אחד הילדים בכיתה. ירדו עלינו הרבה ערבים מקוצרא וזרקו אבנים. המדריך שלנו אמר לנו לרוץ מהר לתוך המערה שהייתה שם. רצנו, נכנסנו לתוך המערה, שמענו קולות של אבנים, ירי, לאט לאט הערבים לא נתנו לנו לצאת, לקחו למדריך את הנשק, איימו עם האקדח שניתן להם את הטלפונים וכל הדברים שהיה לנו, דפקו למדריך מכות, בלוקים לראש, ריססו גז פלפל. שעה וחצי לקח לצבא להגיע וגם כשהגיעו לא תפסו את מי שלקח את הנשק, את מי שלקח את התיקים ונתנו להם לברוח".אחד הנערים שנכח בתקרית במהלכה עשרות פלסטינים תקפו ויידו אבנים לעבר קבוצת נערים שטיילו באזור מספר על האירוע הקשה. "יצאנו ממגדלים והלכנו מתחת לצוק – וזרקו עלינו אבנים", סיפר יעקב, אחד הנערים שנכחו באירוע. "נכנסנו מתחת למערה כדי שלא יפגעו בנו. היינו שם קצת זמן, ואז הגיעו ערבים מכל הכיוונים וסגרו עלינו".

"הם זרקו עלינו אבנים, מקלות וריססו גז פלפל", משחזר יעקב. "הם פגעו בילדים והרביצו לנו. הצליחו להעיף את הערבי שרצה לזרוק עלינו אבנים והגנו עלינו עד שהגיע הצבא והוציא אותנו משם". בתוצאה מירי של אחד ההורים המלווים לטיול נהרג אחד הפלסטינים התוקפים.

ילד אחר שניצל מהלינץ' סיפר: "התחילו לזרוק עלינו אבנים, שני המלווים שלנו לקחו אותנו לתוך המערה. הערבים התחילו לזרוק אבנים על המערה עד שהתחילו להתקרב למערה. הם לקחו למלווה אחד את האקדח, אנחנו אמרנו 'חלאס, די'. הם התחילו לאיים עלינו עם אקדח, לזרוק עלינו אבנים, תביאו את התיקים, תביאו את הטלפונים, קיללו, חילקו כאפות ובוקסים. הרב שלי קיבל אבן בראש, באו לרסס עלינו גז מדמיע".האב שירה למוות בפלסטיני סיפר כי "קיבלנו מטר של אבנים וסלעים. לא זיהינו מי האנשים שזרקו את האבנים, אבל היינו ממש ברמה של סכנת חיים, כשסלעים נפלו לידנו. ההורי השני היה חמוש, והלך לראות מה קורה, כדי לוודא שאף חמוש לא מתקרב אלינו. אני נכנסתי לאבטח את הילדים, ומצאתי מחסה במערה. מטר האבנים המשיך כל הזמן".

"הערבים ממש התקרבו אלינו ורגמו אותנו באבנים", סיפר האב. "לא הייתה לי ברירה. היה לי אקדח שאבא שלי השאיר אצלי, רציתי לירות בשביל להרחיק אותם באוויר. זה לא עזר. הם באו בעשרות לתוך המערה, והחלו לרגום באבנים כשהילדים בפנים. שניים מהפלסטינים ניסו להגן עלינו, אבל 30 מהם ניסו לעשות לינץ'".

"חלק מהילדים היו מפוחדים", סיפר האב, "חלקם היו אמיצים מאוד. הם היו מוכנים לכל תרחיש, וחלקם קראו תהלים ותכננו מה לעשות אם ייכנסו למערה. הילדים היו נחושים, ועסוקים בלשרוד". אחד המלווים סיפר לאחר התקרית: "הותקפנו בשטח הפתוח באזור מגדלים, האקדח שלי נחטף. עכשיו אנחנו בריאים ושלמים. היינו בסכנת חיים גמורה, ניסינו ככל יכולתנו להגן על עצמנו ועל הילדים".

מצה"ל נמסר כי "במהלך הטיול התפתחה הפרת סדר, במהלכה התבצע ירי של אחד המטיילים למטרת הגנה עצמית. המטיילים התבצרו במערה", אישרו בצה"ל, "כוחות צה"ל הגיעו למקום וחלצו את כלל המטיילים. מירי המטיילים נפגע אחד ממפרי הסדר. כוחות צה"ל העניקו לו טיפול רפואי ומאוחר יותר מת מפצעיו. שני מטיילים נפצעו קל כתוצאה מהפרת הסדר ומפונים לבית חולים בילינסון".

גורם בפיקוד המרכז אמר כי בעקבות האירוע יתקיים תחקיר מעמיק לבחון מי אישר את הטיול, מה היו התנאים שהובילו לאירוע והאם השימוש בכוח נעשה לפי הנהלים. "זה לא היה אמור להגיע לחיכוך שכזה", אמר. ראש המועצה האזורית יוסי דגן מסר: "צר לי שזה המצב כשקבוצת תלמידים מבקשת לסייר באיזור. אני מחזק את ידי המלווים שגילו תושייה והגנו על חיי התלמידים בפעולה נחושה מול הפורעים".

מקור: JDN
http://www.jdn.co.il/news/israel/914988

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 01 דצמבר 2017, 01:18

זה שייך לחדשות!!
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 14 דצמבר 2017, 11:36

סופגניות לחנוכה?
כדורי קרח.JPG
אלפי כדורי קרח בקוטר שווה של 17 ס"מ נסחפו לחוף.
אף אחד לא מבין את התופעה המוזרה שלא קרתה מעולם.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 985
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה » 14 דצמבר 2017, 15:40

איזה חוף ?
פה בארץ ?
הייתה לראש פינה

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 15 דצמבר 2017, 11:53

אבן הפינה כתב:איזה חוף ?
פה בארץ ?
רוסיה

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 15 דצמבר 2017, 11:54

חתולה בחנוכה.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 16 דצמבר 2017, 23:37

איפה החתולה בתמונה?
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 05 יולי 2018, 13:38

ארה"ב: בת 92 ירתה למוות בבנה בן 72 על שרצה להעבירה לבית אבות.

(אם לא מתאים לכאן אלימות אפשר למחוק).

סמל אישי של משתמש
שימי התימני
הודעות: 759
הצטרף: 18 אפריל 2016, 22:55
מיקום: מאחוריך

בר מצוה

נושא שלא נקרא על ידי שימי התימני » 27 אוגוסט 2018, 13:47

משפחה עשירה מאוד עשתה בר מצוה לבן היחיד שלהם.
כמובן עם מיטב המאכלים זמרים וכלים.
הבר מצוה התחילה ועל שולחן הכבוד עמד בקבוק וויסקי בשווי של 400 דולר טבין ותקילין.
מוזג לו הבחור כוסית ושותה לחיים, האב העסוק בקבלת האורחים החשובים שם לב ומזיז הצידה את הבקבוק.
חברו שראה זאת מן הצד ורצה קצת לשמח מזג שוב את הכוסית של בחורינו, וכך יש לו מנה רוצה מאתיים וחזר חלילה.
לאחר כשעה האולם כולו מלא מפה לפה משתתקים וממתינים לשמוע את הבר מצווה פשעטיל.
אך אוי ואבוי הבחור שיכור כלוט ואינו יודע מימינו ומשמאלו, אב הבחור שאינו יודע את עצמו מבושות ניגש היישר אל רבו היושב על יד הבחור לדעת מה זה ועל מה זה. רבו יושב וחושב מספר דקות ולאחמ"כ פונה אל האב ואומר לו "תפילין" האב מבין מיד מה עליו לעשות ועל אתר מביא סופר מומחה שיבדוק את התפילין של בנו.
לאחר בדיקה מאומצת מנתר הסופר ממקומו "מצאתי",
התברר שבמקום 'וזכרתם אותו' היה כתוב 'ושכרתם אותו'

....
תגובות נא לשלוח בפרטי......
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 7578
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 27 אוגוסט 2018, 14:38

למה בפרטי ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6196
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 27 אוגוסט 2018, 16:51

חושב שהוא בנטפרי.
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

טריסקער
הודעות: 45
הצטרף: 28 מאי 2018, 23:33

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי טריסקער » 27 אוגוסט 2018, 17:02

גאליציינער כתב:למה בפרטי ?
בפרטי בגלל הבושה, שלא ידע שהמילים וזכרתם אותו אינם בפרשיות התפילין אלא בפרשת ציצית

יוסי 1
הודעות: 120
הצטרף: 27 יוני 2018, 18:21

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יוסי 1 » 27 אוגוסט 2018, 17:07

טריסקער כתב:
גאליציינער כתב:למה בפרטי ?
בפרטי בגלל הבושה, שלא ידע שהמילים וזכרתם אותו אינם בפרשיות התפילין אלא בפרשת ציצית
????
הוא כנראה התבלבל. הסיפור הולך שהיה כתוב ושכרתם במקום וקשרתם או לשכרון במקום לזיכרון.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 31 דצמבר 2018, 20:44

שמואליק קפיץ .
לחצו כאן לקריאת הפוסט באתר, הנעים יותר לעין. לחלופין הזיקוק לפניכם:

יום הילד הבינלאומי היה השבוע ונזכרתי בסיפור ששלח אלי ישראל אמיד. לדבריו הסיפור שוטט ברשת, הוא אינו יודע לאמתו:שמי שמואליק ואני בן 28. אני איש מעשים שלא רגיל בסיפורים אז לקח לי זמן לחבר את החלקים של סיפורי, שהתחיל לפני כעשרים שנה.הייתי אז בן עשר, ילד רגיל, להוציא דבר אחד. היה לי קשה לשבת על מקום אחד. היום היו מצמידים לכך שלל אותיות באנגלית ואיזה כדור יומי או שניים.היו לי מורים מדהימים שלא התרגשו מהתזזיות שלי. כולם היו רגילים בכיתה ששמואליק קפיץ, זה היה כינויִי, הוא זה שמבצע מטלות ודי נהניתי מהסידור.הייתי יושב בכיתה, מתאמץ להבין ולהקשיב, ואז הייתי מחפש תעסוקה. בנקודה הזו הייתי שומע את המורה: "שמוליק תדאג לגירים צבעוניים ללוח, בבקשה." הייתי מתנער ואץ למלא את המטלה בחדווה.יום אחד הופיע המנהל. "המורה הקבוע שלכם עבר ניתוח ויעדר. מר שושני יהיה המורה המחליף."המבט הקשוח בעיניו של מר שושני בישר לי צרות.ואכן לא חלפו דקות מועטות ואני חש בצללית כהה מעלי." במה אתה מתעסק שם?" הוא רועם בקולו.
במבוכה אני מניח את מטוס הנייר שרק סיימתי להכין. מטוס נייר שהתקמט מיד בין אצבעותיו של מר שושני, וליבי נקמט עימו.אירועים כאלה חזרו ונישנו. עונש רדף עונש ואכזבה רדפה אכזבה. ידעתי תמיד שהיכולות שלי הן בידיים ולא בראש, אבל תמיד הסתדרתי איכשהו בזכות המרץ והושטת עזרה. אך כל מעלותי לא נספרו אצל מר שושני.הוא הזמין את הוריי ואותי לשיחת נזיפה נוקבת. כשאבי ניסה לומר שלשמוליק שלנו יש יכולות אחרות, הראש פחות עובד, אבל יש לו ידי זהב, האדימו פני שושני – "אם לא תפעיל את הראש אלא את הידיים תצא אינסטלטור טוב, מקסימום"הימים חלפו ומר שושני חלף עמהם…ידעתי שאיני העפרון המחודד שבקלמר… אך מחק צבעוני ומעניין הייתי גם הייתי. כשבגרתי מצאתי את מד"א. אהבתי את הדרמה ואת האקשן ובמיוחד את החסד העצום שאני יכול לספק לאנשים ברגעים הכי קריטיים בחיים. מד"א הייתה לביתי השני.לילה אחד אני מתעורר. הקשר קורא להגיע בדחיפות לאירוע של אובדן הכרה. הגעתי הראשון.אדם מבוגר שכב בְּסלון ביתו ואשתו היסטרית ולחוצה. בדקתי מדדים חיוניים – לא היה דופק ולא נשימה. "מבקש נט"ן בדחיפות" אני צועק לקשר תוך כדי פעולות ההחיאה.הנט"ן מגיע ועמו ציוד מתקדם, אבל מאומה לא עוזר. ואני ממשיך….מניחים יד על כתפי – "די שמואליק, הוא כבר איננו איתנו, חבל על הזמן…"אבל אני נאיבי, ועוד לחיצה… ואז אני חש שמשהו משתנה. "חזר הדופק" אני צועק כמשוגע. כולם מסתערים עליו בשנית, מייצבים אותו וטסים איתו לבית החולים.כשאני כמעט ושוכח את המקרה אני מקבל טלפון בבוקר בהיר. "שלום, זה שמוליק ממד"א ?" זה היה נכדו של המבוגר שבו טיפלתי באותו הלילה. "קיבלנו סבא חדש בזכותך. רוצים שתגיע לסעודת 'מי שברך' ".כשהגעתי הוּבלתי לַיהודי המבוגר שהיצלתי. הוא עטף אותי בחיבוק חם ודמעות זלגו מעיניו. ואז… רק אז זיהיתי. זה היה המורה שושני. מצאתי הזדמנות, הרמתי את עיניי האדומות וסיפרתי לו מי אני."ואני עוד אמרתי שכלום לא ייצא ממך." הוא לחש לי כשנזכר. הוא לא ידע נפשו וביקש את סליחתי שוב ושוב.בנוכחות כולם הוא שיבח אותי על שלא הפעלתי את הראש אלא את הלב, כשאחרים כבר ויתרו. סיפר להם עליי כתלמידו וכיצד כינה אותי אז, ושוב ביקש סליחתי מול כולם. "לפני עשרים שנה אמרתי שאתה לא משתמש מספיק בשכל, היום אני מבין שיש לך לב ענק שהשיב לי את חיי."

(כך שלח לי ישראל אמיד, שלא ידע לאמת את המקור)איני יודע אם הסיפור אמיתי וגם איני איש חינוך, אבל חשבתי שזו תזכורת מעניינת להכיר בְּשוֹנוּת, לקבלת האחר, להעצמת חוזקות. ונדמה לי שעולם החינוך של היום כבר מודע היטב לְ'חֲנֹךְ לַנַּעַר עַל פִּי דַרְכּוֹ' (משלי כ"ב) וכמה טוב שכך…זיקוקין די-נור

שוקה, יום חמישי, 22 בנובמבר 2018

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 02 ינואר 2019, 17:24

התמרור עצור המוצב על חלק מהרמזורים מיועד למצב בו יש הפסקת חשמל והרמזורים אינם פועלים, כך שהתמרורים מווסתים את התנועה.
מורה לנהיגה סיפר לי שתלמידה מנתניה דיווחה לו על בוחן שפסל את הטסט שלה כשלא עצרה בתמרור עצור שמוצב על הרמזור, וזאת בעוד האור ברמזור היה ירוק.
הזוי...
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 985
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה » 02 ינואר 2019, 18:03

היום אפשר לערער .... וזה אפילו מצולם
הייתה לראש פינה

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 02 ינואר 2019, 18:21

ברור שאפשר לערער, אבל הנבחן הלחוץ מותש כבר מכל התהליך של הלמידה והוא מעדיף כבר לעבור את הטסט הבא וזהו.

אני יודע על מישהו שנפסל (בין היתר) על כך שכשהוא עשה חניה בניצב הוא היה צריך לצאת קצת ולהתיישר כדי שלא יפגע ברכבים הסמוכים. זה היה בחניון (ברחוב, אבל לא על הכביש).

הבוחן נזף בו על כך שאם היה בחניון קו הפרדה רצוף אז הוא היה עובר אותו, וזאת למרות שלא היה שום קו הפרדה, וגם אם היה מותר לעבור את הקו כדי להתיישר לצורך חנייה.

הנבחן אמר לי שאין לו כח להתחיל להתווכח על זה.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

זלמן1
הודעות: 607
הצטרף: 08 יולי 2018, 12:17

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 03 ינואר 2019, 16:44

עוד כמה שנים לא יהיו רשיונות נהיגה.
ולא נהגי מוניות ולא חברות השכרת רכבים....

משיב.
הודעות: 504
הצטרף: 01 ספטמבר 2018, 23:40

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משיב. » 03 ינואר 2019, 17:55

זלמן1 כתב:עוד כמה שנים לא יהיו רשיונות נהיגה.
ולא נהגי מוניות ולא חברות השכרת רכבים....
השכרת רכבים יהיה. ברור שיהיה. הרבה יותר משיש היום. כי כל אחד יוכל לשכור ולא רק בעלי רשיון נהיגה.

זלמן1
הודעות: 607
הצטרף: 08 יולי 2018, 12:17

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 04 ינואר 2019, 01:58

מי ישכור רכב כשיש לך מוניות ללא נהגים?

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 7578
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 06 ינואר 2019, 10:33

זלמן1 כתב:מי ישכור רכב כשיש לך מוניות ללא נהגים?
כל הצעירים...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 06 ינואר 2019, 16:40

שיא היסטורי: דג טונה "כחולת סנפיר" במשקל 278 ק"ג נמכר ב3.1 מיליון דולר • הדג נמכר בשוק הדגים הענק של טוקיו לטייקון המנהל רשת מסעדות סושי מצליחה ביפן
בחדרי חרדים
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 07 ינואר 2019, 18:22

100 מיליון ין: הציוץ שקיבל הכי הרבה
המיליארדר היפני יוסאקו מאזאווה הבטיח לחלוק 100 מיליון ין (925 אלף דולר) בין 100 מהמשתפים של ציוץ, שייבחרו בהגרלה. .מה היה הציוץ וכמה פעמים הוא שותף?


כיכר השבת

המיליארדר היפני יוסאקו מאזאווה (Yusaku Maezawa) פרסם את הציוץ ששותף (retweeted) הכי הרבה פעמים אי פעם בטוויטר.

מאזאווה (43), שעלה לכותרות בשנה שעברה כשנחשף כי רכש את הכרטיס הראשון לשיגור לחלל בחברת ספייס X של אלון מאסק, פרסם את הציוץ ביום שבת ומאז הוא שותף קרוב ל-4 מיליון פעמים. כלומר, חצי מיליון פעמים יותר ממחזיק התואר הקודם – הציוץ מ-2017 של קרטר ווילקינסון האמריקאי שביקש עזרה בזכייה באספקה שנתית של צ'יקן נאגטס של רשת המזון המהיר וונדי'ס.

ההצלחה של הציוץ של מאזאווה נובעת מכך שמייסד רשת הבגדים המקוונת זוזו הבטיח לחלוק 100 מיליון ין (925 אלף דולר) בין 100 מהמשתפים של הציוץ, שייבחרו בהגרלה. "כדי להשתתף בהגרלה כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחרי ולצייץ מחדש את הציוץ", כתב. הציוץ כלל גם תמונה של אדם נשען על רקטה כשמאחוריו הירח, בהוקרה לסרט אי.טי.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 07 ינואר 2019, 19:45

אולי מבחינה יהודית זה נכון יותר, אבל המעשה ללא ספק ביזארי...
נשים מאחורה.jpg
"נשים מאחורה" סערה באוטובוסי אלעד
נוסעי התחבורה הציבורית באלעד ובראש העין נדהמו לראות באוטובוסים מדבקות הבהרה כי על הנשים לשבת בחלק הפנימי
קווים: המדבקות זוייפו

כל הזמן
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 10 ינואר 2019, 22:15

לאחר שהשבוע נתקעה משאית בשער האשפות בירושלים דורש חבר מועצת העיר אריה קינג להסיר את החומות מירושלים העתיקה.
קינג: "הסרת חומת סולימאן איננה פגיעה בריבונות, איננה פגיעה באתר דתי, היא פשוט מפגע אורבני, חברתי, סביבתי בלב ליבה של ירושלים וכמובן נותנת תחושה (לא טובה ולא נכונה) שהעיר מחולקת."

תגידו, הוא בסדר?
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 12 ינואר 2019, 21:01

שר התורה והצלם ביקשו סליחה זה מזה
צלם חרדי מארה"ב סגר מעגל אחרי עשרים וחמש שנה שצילם את שר התורה והגיע עם בנו להתברך לרגל הבר מצווה של בנו. הסיפור המלא כפי שפורסם ביתד באנגלית.

צלם מפורסם בארה"ב בשם שמחה וויינמן, הגיע לישראל לפני 25 שנה וצילם את שר התורה הגר"ח קנייבסקי, כשהוא מאכיל חתולה בלי חליפה בשעות הבוקר המוקדמות. הגר"ח שראה אותו מצלם ואמר לו שהוא לא מרוצה, הצלם קיבל את הבקשה הוציא את סרט הצילום (פילים) וזרק אותו לפח לעיני שר התורה.

את הסיפור המדהים הזה פרסם העיתון "יתד נאמן" בשפה האנגלית, בסוף השבוע שעבר מסופר כי אותו צלם הגיע אחרי 25 שנה עם בנו שחוגג בר מצווה, להתברך אצל שר התורה. אביו הכניס את הילד לגר"ח, והגר"ח מיד זיהה אותו, ואמר לו "כבר 25 שנה שאני רוצה לבקש ממך מחילה". הצלם שהיה בהלם ענה לגר"ח, "גם אני רוצה לבקש מחילה כי צערתי את גדול הדור".

הצלם היה בהלם גדול, "עברו 25 שנה, הייתי אז בחור צעיר ואהבתי לצלם, הגעתי לביתם של גדולי ישראל לצלם בשביל ההנאה, וצילמתי את הגר"ח, והרב אמר לי שהוא לא אוהב את זה, הגר"ח היה עם הטלית קטן מעל החולצה והאכיל חתולה כדי שלא יהיה צער בעלי חיים, אני צילמתי והגר"ח לא אהב, אז הוצאתי את הסרט צילום וזרקתי לפח".

הצלם סיפר שהוא לא האמין "שהגר"ח יזהה אותו אחרי כל כך הרבה שנים". הצלם נשאר עם הילד אצל הגר"ח במשך עשרים דקות תמימות, למי שיודע זה מושגים של נצח. הצלם אמר לילד לפני הכניסה לבית הרב, "יהיה לנו עם הרב רק כמה שניות, הרב מברך ויוצאים".

בחדרי חרדים
---
מה שלדעתי הכי פיקנטי שהגר"ח זיהה מיד את הצלם, לא נראה לי. אולי ע"י רוח הקודש.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15884
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 13 ינואר 2019, 03:53

חבל שאין צילום (הסרטה) מזה...תמונה יש?
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 13 ינואר 2019, 19:02

תמונה הרי לא הרשה הגרח"ק לצלם עוד לפני חצי יובל, ובנוגע להסרטה כבר דובר באשכול סמוך שיש הסרטה כל הזמן אצל הגרח"ק, רק אנחנו עוד לא זכינו לאורו.
וק"ו, אם לתמונה לא ניתנה רשות, הסרטה לא כ"ש...
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 14 ינואר 2019, 22:01

בקשת סליחה.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 15 ינואר 2019, 18:40

הסבר מעניין:

האם הטיסה בחזרה מארצות הברית קצה מהטיסה לשם?

האם הטיסה בחזרה מארצות הברית קצרה יותר מהטיסה לשם? לא מעט מהאנשים שבאים לטוס איתי שואלים אותי את השאלה הזאת. חלקם מסבירים לי שהטיסה לא באמת קצרה יותר וזה רק עניין פסיכולוגי שגורם לאנשים להרגיש שהדרך הביתה קצרה יותר, חלק אכן שמו לב שהטיסה קצרה יותר אבל חושבים שזה בגלל סיבוב כדור הארץ, וחלק כנראה פשוט ישנים בדרך הביתה, מותשים מהטיול ולכן הזמן חולף להם מהר יותר.

האמת היא שהטיסה הביתה אכן לוקחת פחות זמן מהטיסה בדרך הלוך, אבל זה תלוי בכיוון הטיסה! להלן ההסבר:

כדור הארץ עטוף בשכבת אויר שאנחנו קוראים לה אטמוספרה. ההיכרות הקרובה שלנו עם האטמוספרה היא בשכבות הנמוכות שלה שבהן נושבות רוחות מתונות יחסית, ובכיוונים משתנים.

לעומת זאת, בשכבות הגבוהות של האטמוספרה, בגבהים של מעל 10 ק"מ, נושבות רוחות הנקראות 'זרמי סילון' Jet Stream אשר מגיעות למהירויות של 100-200 קשר, שהם כ 200 עד 400 קמ"ש. מה שמיוחד ברוחות האלה הוא שהן נושבות תמיד מכיוון מערב לכיוון מזרח ונראות כנהרות בתוך האטמוספרה.
מפת מזג אויר משמעותי של שירות החיזוי של ארהב – NOAA.png
במפה שלמעלה ניתן לראות זרמי סילון (מסומנים בירוק) במהירות של 190 קשר (כ 350 קמ"ש). שימו לב שכיוון זרם הסילון הוא ממערב למזרח.

הסיבה שבגללה הטיסה בחזרה מארצות הברית קצרה מהטיסה אל ארה"ב היא:

מטוסים אשר טסים ממערב למזרח, מנסים לטוס בנתיב אשר יאפשר להם 'לגלוש' על זרמי הסילון – ממש כמו שגולשים על גלים, וכך מהירותו של זרם הסילון מצטרפת למהירות המטוס ומקצרת את משך הטיסה. רק כדי לסבר את האוזן מטוסי סילון טסים במהירויות של סביבות 400-500 קשר, אז תוספת של 200 קשר למהירות שלהם היא משמעותית ביותר.

כמובן שמטוסים הטסים מהארץ מערבה, משתדלים ככל יכולתם להימנע מלהיכנס לזרמי הסילון, כדי שאלו לא יקטינו את מהירותם והטיסה תתארך עוד יותר.

אז עכשיו אתם יודעים – הטיסה מערבה אכן לוקחת יותר זמן מהטיסה מזרחה והסיבה היא זרמי הסילון באטמוספרה. בטיסות שכיוונן דרום-צפון אין כל השפעה לזרמי הסילון, ולכן משך הטיסה לא משתנה בשני הכיוונים.

אתר סקייטריפ
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 15 ינואר 2019, 18:42

ואם אנחנו כבר בשמים, אז עוד משהו חמוד.
מקלחת מים לחניך אחרי טיסת סולו
זה מה שמחכה לכם אחרי טיסת הסולו הראשונה, תבואו מוכנים :lol::

בהתאם למסורת כל חניך שמסיים את טיסת הסולו הראשונה שלו (פעם ראשונה שהוא טס לבד במטוס – בלי מדריך) חוטף ממדריך הטיסה שלו דלי מים.
דלי מים בסיום טיסת הסולו .אתר סקייטריפ.jpg
גם לאחר שיורש העצר הירדני הנסיך חוסיין בן עבדאללה השני, ערך את טיסת הסולו הראשונה שלו על מסוק לא חסכו ממנו הטייסים את הטקס המסורתי ושפכו עליו דלי מים, אבל כפול שש :!:
Ynet דלי מים על יורש העצר הירדני.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 20 ינואר 2019, 00:03

בתשקורת מספידים כעת את מותו של הכלב הכי חמוד בעולם, ומנתחים את סיבת מותו, אולי היה צעיר מדי...
מסופקני אם זה שייך לפה או לאשכול הקרנפים ז"ל...

יחליט מי שיודע להעתיק כתבות מוזרות.
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 21 ינואר 2019, 10:39

מזל טוב לרבנית קרן פלס, להולדת הבת!!
ולאדמו"ר הצדיק הרב דוב הכהן קוק מטבריה, אשר היא סמוכה על שולחנו ואוכלת מזונות מכספו כידוע.


ולהנהלת הספארי!!

הקרנפית קרן פלס המליטה גורה בספארי רמת גן.
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 7578
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 21 ינואר 2019, 11:50

פעמון זהב ורימון כתב:מזל טוב לרבנית קרן פלס, להולדת הבת!!
ולאדמו"ר הצדיק הרב דוב הכהן קוק מטבריה, אשר היא סמוכה על שולחנו ואוכלת מזונות מכספו כידוע.


ולהנהלת הספארי!!

הקרנפית קרן פלס המליטה גורה בספארי רמת גן.
אנא תפרט בבקשה את הידוע, כי לי הוא לא ידוע...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 21 ינואר 2019, 16:07

התרומות ותרומת מעשר של השוק הסיטונאי [הרבנות] מדי יום אמור להיות מושמד וזה חתיכת סירבול,
אז היתה הקנאה לפני עשרות שנים של הבהמות בספארי לכהן שגר ברמת גן בשעתו, רב חשוב ובולט מאוד, אביו מולידו ומורישו של הצדיק מטבריה. ומאז כל התרומות מובאות למאכל הספארי בחינם מדין בהמת כהן שגם בזמן הזה אוכלת בתרומה טמאה.
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 7578
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 21 ינואר 2019, 16:17

פעמון זהב ורימון כתב:התרומות ותרומת מעשר של השוק הסיטונאי [הרבנות] מדי יום אמור להיות מושמד וזה חתיכת סירבול,
אז היתה הקנאה לפני עשרות שנים של הבמהות בספארי לכהן שגר ברמת גן בשעתו, רב חשוב ובולט מאוד, אביו מולידו ומורישו של הצדיק מטבריה. ומאז כל התרומות מובאות למאכל הספארי בחינם מדין בהמת כהן שגם בזמן הזה אוכלת בתרומה טמאה.
אהה, לא ידעתי על הפטנט הזה.
רק הרבנות משתמשת עם רעיון זה ???
הספארי משלמת עבור זה ?? הם מוציאים על זה חשבוניות מס ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 21 ינואר 2019, 17:00

יבוא יום ויתבעו מס מהרב קוק על זה... חכה...
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

דודגדול
הודעות: 182
הצטרף: 15 אוקטובר 2017, 21:21

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי דודגדול » 21 ינואר 2019, 19:25

גאליציאנער כתב:
פעמון זהב ורימון כתב:התרומות ותרומת מעשר של השוק הסיטונאי [הרבנות] מדי יום אמור להיות מושמד וזה חתיכת סירבול,
אז היתה הקנאה לפני עשרות שנים של הבמהות בספארי לכהן שגר ברמת גן בשעתו, רב חשוב ובולט מאוד, אביו מולידו ומורישו של הצדיק מטבריה. ומאז כל התרומות מובאות למאכל הספארי בחינם מדין בהמת כהן שגם בזמן הזה אוכלת בתרומה טמאה.
אהה, לא ידעתי על הפטנט הזה.
רק הרבנות משתמשת עם רעיון זה ???
הספארי משלמת עבור זה ?? הם מוציאים על זה חשבוניות מס ??
גם גן החיות התנכ"י מוקנה לאחד ממשפחת רפפורט

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 21 ינואר 2019, 22:07

קבלו אותו...

אורן חזן: "תמיד הרגשתי חרדי - חייב להודות"
קמפיין השנאה של ליברמן: חבר הכנסת אורן חזן מפתיע: "תמיד הרגשתי חרדי - חייב להודות; לולא האמונה של החרדים - לא היינו כאן"
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 21 ינואר 2019, 22:13

בגיל 113: מת האדם המבוגר ביותר בעולם
מסאזו נונקה, האדם המבוגר ביותר בעולם, הלך לעולמו בגיל 113 באי היפני הוקאדו שבצפון המדינה • נכדתו: "לא הייתה לו שום בעיית בריאות מיוחדת. הוא הלך לעולמו בשלווה, ולפחות זה מנחם אותנו"
מסאזו ננוקה מת בגיל 13.jpg
בחדרי חרדים
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 7578
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 22 ינואר 2019, 13:58

מוזר, ראיתי לאחרונה שהאדם המבוגר ביותר הוא בן 115, כנראה ישנם כמה "אנשים המבוגרים ביותר בעולם"...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 15:37

באתר הרשמי של ג'ינס כתוב שהם בודקים כעת מי זכאי לתואר החדש,
יש כאן מישהו שמתנדב?
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 22 ינואר 2019, 19:07

מה מקבלים?
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 20:48

מאה שערים: לבש מכנס ירוק והותקף

צעיר דתי שהגיע להתפלל בשכונת מאה שערים בי-ם הותקף על ידי קיצונים שהקיפו אותו בשל הטענה כי מדובר בחייל צה"ל. הסיבה? לבש מכנס ירוק. האמת? 'אזרח רגיל'.
מכנס ירוק במאה שערים.jpeg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 23 ינואר 2019, 22:22

תחשוב על הסוס הזה.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 27 ינואר 2019, 21:22

לפני כשנה עורר המשפיע רבי יואל ראטה מארה"ב סערה בענין הוצאות הנישואין כאשר תלמידו ערך את החתונה בביהמ"ד של ברסלב והוכיח שניתן לחסוך את מרבית העלויות של ליל החתונה.
מסתבר שהחידוש שהיה בזמנו אירוע פורץ דרך הופך למנהג של קבע בחוג תלמידי הרב ראטה, ולפני כחודש אף הזמינו פרוכת מיוחדת שתשמש ככיסוי לחופה שמותקנת על יד ביהמ"ד היכל הקודש.

מה שמעניין לראות זה הכיתוב הברסלבי המקורי שמחליף את ה'עוד ישמע' המסורתי.
לצערי מופיעים באתר תמונות משלושה כיוונים בלבד מתוך החמישה הקיימים,
לנו נשאר רק לנחש מה יכול להיות כתוב בכיוונים הללו...
חופה ברסלב 1.jpg
"קיין יאוש איז נישט פארהאנען" - אין שום יאוש בעולם כלל
חופה ברסלב 2.jpg
חופה ברסלב 3.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 30 ינואר 2019, 15:19

ה-מושגי-אקדמיה-בחלב.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 30 ינואר 2019, 17:02

אולי זה מאותה מכולת?...
לא לפגוע בבריאות המוכרים.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15884
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 31 ינואר 2019, 00:24

זה ליטר אחד לא 1.5...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 7578
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 31 ינואר 2019, 11:45

יאיר כתב:זה ליטר אחד לא 1.5...
לא, של ליטר וחצי.
יש את שניהם.
אני מאמין שהוא מביא רק את אלו של הליטר וחצי, ואכמ"ל.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15884
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 31 ינואר 2019, 12:36

אה נכון, התבלבלתי, טעות שלי.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 7578
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 31 ינואר 2019, 13:21

אם כבר מדברים....
אולי אתה יודע ??

למה חלב בבקבוק פלסטיק מחמיץ יותר מהר מחלב בבקבוק קרטון ???
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15884
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 31 ינואר 2019, 13:28

לא יודע

ולמה של שקית מחמיץ הכי מהר?
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 7578
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער » 31 ינואר 2019, 13:28

יאיר כתב:לא יודע

ולמה של שקית מחמיץ הכי מהר?
כי הוא נשאר פתוח ונכנס אליו אויר שמחמיץ אותו.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15884
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 31 ינואר 2019, 13:33

אכן (אך יתכן שגם אם אדאג לסוגרו יחמיץ יותר מהר מסיבה אחרת. למרות שהסיכוי קטן כיון שמדובר באותו חומר - פלסטיק וצריך לומר שפלסטיק גורם לחלב להחמיץ יותר מעץ (קרטון) למה? זו שאלה לפורום כמיה...)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 31 ינואר 2019, 21:48

אבא זה לא אמא.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 31 ינואר 2019, 22:12

מתוך מקומון בבית שמש
נמצא געפילטע פיש.jpg
מילא אם היו מוצאים דגים בארון, אבל מה החידוש שמוצאים דגים בנהר?...
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 31 ינואר 2019, 22:23

ארה''ב: ילד באינדיאנה התקשר ל-911 בשל בעיות בשיעורי בית, המוקדנית עזרה לו

ילד בכתה ה' התקשר לקו החירום 911 והתתלונן שהיה לו יום רע. המוקדנית שמאומנת בניהול שיחות מרגיעות במצבי חירום ניסתה לברר מה הבעיה ולאחר מספר דקות הבינה שאין מצב חירום אלא שליד קשיים בשיעורי הבית ובמיוחד בשברים.
מכיון שהמוקד לא היה עמוס עזרה לו המוקדנית להבין מה התוצאה של 3/4 + 1/4 והילד הודה וניתק לפני שהיא הספיקה להדריך אותו שבפעם הבאה יפנה לעזרה למורה או להורה.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

זלמן1
הודעות: 607
הצטרף: 08 יולי 2018, 12:17

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי זלמן1 » 31 ינואר 2019, 22:29

מי זה כתב:
אבא זה לא אמא.jpg
התכתבות פנימית... כנראה גם האבא וגם המורה עובדים במשרדי ממשלה...רגע, לא מתכתבים בוואצאפ?

מי זה
הודעות: 923
הצטרף: 22 דצמבר 2018, 21:10

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 31 ינואר 2019, 22:33

זלמן1 כתב:
מי זה כתב:
אבא זה לא אמא.jpg
התכתבות פנימית... כנראה גם האבא וגם המורה עובדים במשרדי ממשלה...
רגע, לא מתכתבים בוואצאפ?
גם אני חשבתי ככה בהתחלה...
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 31 ינואר 2019, 23:59

זה בכלל בכתב של טליה בעצמה!
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

שלח תגובה