טבריה - טרגדיית הבחירות החרדית!!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

עקיב'לה
נתן תודה: 46 פעמים
קיבל תודה: 204 פעמים

Re: טבריה - טרגדיית הבחירות החרדית!!

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה »

אני לא יודע מי קבע שהוא ''בעל בסטה'' ברחוב. הוא נראה לי איש מוצלח שפשוט שונא חרדים ובכישוריו הצליח לכבוש את העיריה בלי שום קמפיין. וזה מחריד כמה החילונים שונאים ת החרדים. ולמי שרוצנ להשתעשע בזה שהוא משוגע וכו' ובעל בסטה יעיין נא בויקיפדיה וז"ל:
נולד בטבריה בשנת 1972 לרינה בת רבקה והרב ישראל דב לוי - מחלקי הקרח של טבריה, ולמיכה (מיכאל) בן רבקה והרב מכלוף קובי. האחרון שימש כמורה וכחבר המועצה הדתית בטבריה, ואביה של סבתו רבקה, היה הרב אליהו ילוז - אב בית הדין של טבריה[1][2].

למד בבית הספר היסודי מקיף עמל, שירת בצה"ל בחטיבת הצנחנים כחייל קרבי, ובשירות המילואים בחטיבת הצנחנים הסדירה כמלווה בחפ"ק מג"ד ומ"פ. למד הוראה ותואר ראשון בחינוך במכללת סמינר הקיבוצים בת"א.

משמש מנכ"ל בחברת "בארקה סחר בע"מ", הספק הבלעדי בישראל של קונצרן "של" (Shell) העולמי[3]. הוא יזם ואיש עסקים בתחומי האנרגיה והכימיקלים, ומייצג בארץ חברות אנרגיה בינלאומיות ובית זיקוק מארצות הברית.

הוא יו"ר עמותת עורב צנחנים של גדס"ר צנחנים 35, ועומד בראש פרויקט תמיכה במשפחות מצוקה של לוחמי חטיבת הצנחנים. מקים ומוביל של ארגון רמ"ח – רפואה משלימה בחירום.

נשוי לשירילי מקיבוץ נגבה, אב לשלושה

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 60 פעמים
קיבל תודה: 468 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

הגרמ"צ בוחבוט, רב העיר טבריה, היה השבוע הרב המקדים בשיעורו של הראש"ל מרן הגר"י יוסף שליט"א, והרב יצחק מחה על כבודו של רב העיר שהושפל במליאת העירייה על ידי "ריקים ופוחזים"
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
ביטחון

רון קובי, ר״ע טבריה, ״לא באמת נגמר הכסף לניקיון, זה היה יחסי ציבור. מדברים על טבריה - וזה כבר טוב. ההפסקה בניקיון הייתה ל-24 שעות, והבאנו כסף ממקומות אחרים. קודמי בתפקיד (יוסי בן דוד) השאיר גירעון של 220 מיליון שקלים״

ר"ע טבריה לשעבר יוסי בן דוד מגיב לדברי רון קובי ב'גלי ישראל' : ״רון קובי פרובוקטור, מדובר בליצן. יש כאן בעיה של מגלומניה, מוטב שישב וילמד את החוקים ואיך תקציב עירייה עובד. שיהיה לטבריה בהצלחה למרות כל השטויות שהוא עושה״.

'אקטואליק': טבריה סוערת: בכיר ברשימת אזולאי פרש לרשימה של רון קובי.

גורמים פוליטיים בעיר אומרים ל'אקטואליק': "מודבר במעשה של בגידה, מכיוון שהוא נבחר על ידי קולות של תלמידיו של הרב קוק, ושל מצביעיו של דודיק אזולאי".

נציין שש"ס ויהדות התורה הצביעו לש"ס ולא הבינו למה יש חרדים שמצביעים לאזולאי בשעה שיש שם בן אדם שהוא כפיל של רון קובי. זה היה סלע המחלוקת שפילגה את היהדות החרדית בטבריה, והנה עתה הוא באמת עבר לרשימה שלו

סמל אישי של משתמש
ביטחון

להסביר את הנ"ל:

ראש עיריית טבריה, רון קובי, הודיע על הפסקת העבודה של חברת הניקיון העירונית מאחר ו"תקציב הניקיון נגמר". קובי קרא לתושבים: "אנא שמרו על הניקיון מסביבכם"...

הזוי זה לא מילה, קומדיה בהמשכים

סמל אישי של משתמש
ביטחון

זב כבר לא "טרגדיית הבחירות החרדית" אלא "טרגדיית הבחירות הכללית של טבריה"...

ואם הארץ מפרסם מאמר "למה מגיע לראש העיר טבריה העונש של מגורים בעירו", אנו מבינים שהלך הזוי אצל הזוי

סמל אישי של משתמש
משולש
קיבל תודה: 21 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משולש »

עקיב'לה כתב:אני לא יודע מי קבע שהוא ''בעל בסטה'' ברחוב. הוא נראה לי איש מוצלח שפשוט שונא חרדים ובכישוריו הצליח לכבוש את העיריה בלי שום קמפיין. וזה מחריד כמה החילונים שונאים ת החרדים. ולמי שרוצנ להשתעשע בזה שהוא משוגע וכו' ובעל בסטה יעיין נא בויקיפדיה וז"ל:
נולד בטבריה בשנת 1972 לרינה בת רבקה והרב ישראל דב לוי - מחלקי הקרח של טבריה, ולמיכה (מיכאל) בן רבקה והרב מכלוף קובי. האחרון שימש כמורה וכחבר המועצה הדתית בטבריה, ואביה של סבתו רבקה, היה הרב אליהו ילוז - אב בית הדין של טבריה[1][2].

למד בבית הספר היסודי מקיף עמל, שירת בצה"ל בחטיבת הצנחנים כחייל קרבי, ובשירות המילואים בחטיבת הצנחנים הסדירה כמלווה בחפ"ק מג"ד ומ"פ. למד הוראה ותואר ראשון בחינוך במכללת סמינר הקיבוצים בת"א.

משמש מנכ"ל בחברת "בארקה סחר בע"מ", הספק הבלעדי בישראל של קונצרן "של" (Shell) העולמי[3]. הוא יזם ואיש עסקים בתחומי האנרגיה והכימיקלים, ומייצג בארץ חברות אנרגיה בינלאומיות ובית זיקוק מארצות הברית.

הוא יו"ר עמותת עורב צנחנים של גדס"ר צנחנים 35, ועומד בראש פרויקט תמיכה במשפחות מצוקה של לוחמי חטיבת הצנחנים. מקים ומוביל של ארגון רמ"ח – רפואה משלימה בחירום.

נשוי לשירילי מקיבוץ נגבה, אב לשלושה
סתם מעניין מה הוא קשור לביתר עילית (ככה שמעתי שהזכיר בדרך אגב בראיון בעבר אצל ארליך הביתרי).

סמל אישי של משתמש
ביטחון

'המודיע' על רון קובי : ראש עיר "חובב אשפתות" שחש בחילה מפני הציבור החרדי, מאבד את חוש הריח של הצחנה ומוכן שאשפה וריקבון ישררו בעירו. אלו שבחרו בו ראוי להם להתגולל עמו באשפות ולהנות מהתבשיל שבישלו לעצמם.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

׳כיכר׳: סערה חדשה בטבריה - ראש העיר רון קובי הורה לעובדי אגף שפ״ע לעבוד בעיצומה של שבת ולפנות עץ שקרס. קובי בתגובה ל׳כיכר׳: ״בכל אזור הטיילת ובאזור התיירותי, יעבדו וינקו גם בשבת״.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

הקומדיה ממשיכה:

ר״ע טבריה רון קובי החליט להוביל מהפכת כשרות בעיר. הוא פנה לארגון ׳צהר׳ שיתנו כשרות לבתי המלון בעיר. לאחמ״כ הוא רוצה להעביר ל׳צהר׳ את העסקים הפרטיים בעיר ואת מערך הנישואים. למרות שהאוכלוסייה החרדית בעיר היא יותר מ20%, קובי מתכוון להוביל את המהפך והכנסת ׳צהר׳ בכל 32 בתי המלון בעיר.

קובי: ״מטבריה תצא השינוי לכל הארץ״.

ראש עיריית טבריה רון קובי ל"כיכר השבת" על מהפכת הכשרות שהוא יוזם בעיר: "בשם השם נעשה ונצליח".

סמל אישי של משתמש
ביטחון

מצא מין את מינו:

מפגש מעניין נערך היום בין רון קובי, ראש עיריית טבריה, וח"כ אורן חזן מ'הליכוד', ששיבח אותו ואמר: "כמוני אומר את כל האמת בפרצוף".

סמל אישי של משתמש
מקצועי
נתן תודה: 14 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מקצועי »

טבריה החרדית כואבת ומזועזעת: ראש העיר יוזם אירוע של חילול שבת המוני ומחפיר בעיר, ומכריז בעזות מצח: "מוקדי הבילוי יהיו פתוחים גם בשישי ושבת. לא ניתן לכפייה החרדית לשלוט בעיר" • הגר"ד קוק המתגורר בעיר קורא ליום צום
טבריה החרדית כואבת ומזועזעת: ראש העיר, רון קובי, שמיד עם בחירתו השמיע התבטאויות מזעזעות ומסיתות כלפי הציבור החרדי בעיר חוצה קו אדום נוסף ומודיע על חילול שבת המוני בעיר.
קובי כותב: "יום שישי הקרוב בערב, מסיבת רחוב ענקית אחרי המרתון, סופ״ש מעניין ומרתק שכולו פסטיבל מרתון…יין, בירות, מוסיקה ואווירה טובה", רח"ל. קובי מוסיף ומתריס: "אף אחד לא יעצור את טבריה! העיר חוזרת לימיה הגדולים כבירת הבילויים של הצפון. הסטטוס קוו בעיר התחתית באיזורי הבילוי והתיירות ישמר! העיר תהיה פתוחה במוקדי הבילוי גם בשישי ושבת! לא ניתן לכפייה החרדית לשלוט בעיר", עפ"ל.

אם לא די בכך, קובי חוגג את הכאב והזעזוע הנגרמים בשל הפעולות שלו. "העיתונות החרדית בפאניקה ממה שקורה בטבריה".

בעקבות האמירות המחפירות וחילול השבת המזעזע שמתוכנן, יצא הגאון הצדיק הרב דב קוק, המתגורר בטבריה, בקריאה לציבור בני התורה לצום ביום חמישי הקרוב ולהתפלל לביטול המזימה.

סמל אישי של משתמש
משולש

נו אין איזה פולד"נ בשבילו?

ועד
נתן תודה: 27 פעמים
קיבל תודה: 86 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

מקצועי כתב:טבריה החרדית כואבת ומזועזעת: ראש העיר יוזם אירוע של חילול שבת המוני ומחפיר בעיר, ומכריז בעזות מצח: "מוקדי הבילוי יהיו פתוחים גם בשישי ושבת. לא ניתן לכפייה החרדית לשלוט בעיר" • הגר"ד קוק המתגורר בעיר קורא ליום צום
טבריה החרדית כואבת ומזועזעת: ראש העיר, רון קובי, שמיד עם בחירתו השמיע התבטאויות מזעזעות ומסיתות כלפי הציבור החרדי בעיר חוצה קו אדום נוסף ומודיע על חילול שבת המוני בעיר.
קובי כותב: "יום שישי הקרוב בערב, מסיבת רחוב ענקית אחרי המרתון, סופ״ש מעניין ומרתק שכולו פסטיבל מרתון…יין, בירות, מוסיקה ואווירה טובה", רח"ל. קובי מוסיף ומתריס: "אף אחד לא יעצור את טבריה! העיר חוזרת לימיה הגדולים כבירת הבילויים של הצפון. הסטטוס קוו בעיר התחתית באיזורי הבילוי והתיירות ישמר! העיר תהיה פתוחה במוקדי הבילוי גם בשישי ושבת! לא ניתן לכפייה החרדית לשלוט בעיר", עפ"ל.

אם לא די בכך, קובי חוגג את הכאב והזעזוע הנגרמים בשל הפעולות שלו. "העיתונות החרדית בפאניקה ממה שקורה בטבריה".

בעקבות האמירות המחפירות וחילול השבת המזעזע שמתוכנן, יצא הגאון הצדיק הרב דב קוק, המתגורר בטבריה, בקריאה לציבור בני התורה לצום ביום חמישי הקרוב ולהתפלל לביטול המזימה.
https://www.jdn.co.il/video/1090506/
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

סמל אישי של משתמש
משולש

לכאורה מדובר כאן ב"להכעיס"ניק מהודר (ללא חשש "תינוק שנשבה"), מה אומר הגר"ד קוק על הקלי' הזו?

סמל אישי של משתמש
יעבץ
נתן תודה: 148 פעמים
קיבל תודה: 128 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יעבץ »

נו נו. א"כ דינו מפורש בהלכה (מוריד... ולא ...).

סמל אישי של משתמש
משולש

הרב קוק קורא לצום ביום חמישי הקרוב, כמו שצמים על צרות אחרות כמו ספינה המיטרפת בים וכו'. האם הוא מדבר לכל תושבי הארץ (העולם) או רק לטבריה (והסביבה).
צפו: https://jumbomail.me/j/dnsYiG7_b0SXTR4

מי זה
נתן תודה: 47 פעמים
קיבל תודה: 96 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מי זה »

למגינת לבו של רון קובי: חרדית, אם לחמישה הוכתרה כאלופת ישראל במרתון

ביטי דויטש, חרדית בת 29 ואמא ל-5 ילדים משכונת הר נוף, הוכתרה כאלופת ישראל של מרתון טבריה הבינלאומי, שהתקיים ביום שישי האחרון.

המרתון מתקיים כבר 42 שנה ברציפות ומשתתפים בו כ-6,000 רצים, כאשר חלק מהמשתתפים מגיעים במיוחד מ-20 מדינות שונות.

אורך המסלול עומד על 42 ק"מ ודויטש חצתה ראשונה מבין הרצות את קו הגמר בתוך שעתיים ו-42 דק'.

רצתה ההשגחה ולמגינת לבו של קובי זוכת המירוץ של הנשים היא חרדית השומרת את השבת.

יצוין, כי זו לא הפעם הראשונה שדויטש רצה וגם מנצחת. בשנה שעברה, היא רצה בין 35,000 הרצים מ-72 מדינות במרתון ירושלים וזכתה במקום הראשון במקצה הנשים, כאשר היא רצה 42 קילומטרים ב-3 שעות ותשע דקות.

בחדרי חרדים
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 94 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער »

מי זה כתב:למגינת לבו של רון קובי: חרדית, אם לחמישה הוכתרה כאלופת ישראל במרתון

ביטי דויטש, חרדית בת 29 ואמא ל-5 ילדים משכונת הר נוף, הוכתרה כאלופת ישראל של מרתון טבריה הבינלאומי, שהתקיים ביום שישי האחרון.

המרתון מתקיים כבר 42 שנה ברציפות ומשתתפים בו כ-6,000 רצים, כאשר חלק מהמשתתפים מגיעים במיוחד מ-20 מדינות שונות.

אורך המסלול עומד על 42 ק"מ ודויטש חצתה ראשונה מבין הרצות את קו הגמר בתוך שעתיים ו-42 דק'.

רצתה ההשגחה ולמגינת לבו של קובי זוכת המירוץ של הנשים היא חרדית השומרת את השבת.

יצוין, כי זו לא הפעם הראשונה שדויטש רצה וגם מנצחת. בשנה שעברה, היא רצה בין 35,000 הרצים מ-72 מדינות במרתון ירושלים וזכתה במקום הראשון במקצה הנשים, כאשר היא רצה 42 קילומטרים ב-3 שעות ותשע דקות.

בחדרי חרדים
בושה לפרסם את תוכן הכתבה...

לא לשכוח שזה היה ב"שישי בערב"...

אפשר אולי לכתוב שמנצח הערב היה למגינת לבו של רון קובי, אבל תוכן הידיעה אין לה מקום במקומותינו....
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

מי זה

לגאליציאנער,

לפני שהעתקתי מהאתר חשבתי על מה שהעלית בדבריך,
מחקתי חלק מהדברים,
בדקתי ומצאתי שהמרתון התקיים בשישי בבוקר,
קובי תיכנן למשוך את חגיגות המרתון לליל שב"ק,
דבר שלא נודע לי אם יצא לפועל.

כמובן שעצם ההשתתפות באירוע שפוגע בשבת קדשנו היא לכאורה פסולה,
(כתבתי לכאורה אם כי היא כמעט בודאי אסורה, פשוט לא בדקתי).

ההלוך ילך היהודי השורשי גם לא דוגל במרתונים, ובודאי ששולל ריצה במעורב,
וברור שהעובדה שדויטש חרדית לא אומר כלום, בגלל השוליים המטושטשים שקיימים בחברה שלנו,
אבל לא הבאתי את הידיעה בתור נצחון כוחותינו על קובי אלא כאפיזודה ותו לא.

אבל,
כשחזרתי וקראתי את הידיעה נוכחתי כי אתה צודק,
וכי רושם הדברים משאיר מסקנה מוטעית המתאימה לאתר בח"ח,
וצר לי על התקלה שיצאה מתחת ידי.

תודה שהסבת את תשומת לבי ולב כל המשתתפים והאורחים,
ואשתדל להזהר להבא בדיווחים מסוג זה.

ועד

מי זה כתב:לגאליציאנער,

לפני שהעתקתי מהאתר חשבתי על מה שהעלית בדבריך,
מחקתי חלק מהדברים,
בדקתי ומצאתי שהמרתון התקיים בשישי בבוקר,
קובי תיכנן למשוך את חגיגות המרתון לליל שב"ק,
דבר שלא נודע לי אם יצא לפועל.

כמובן שעצם ההשתתפות באירוע שפוגע בשבת קדשנו היא לכאורה פסולה,
(כתבתי לכאורה אם כי היא כמעט בודאי אסורה, פשוט לא בדקתי).

ההלוך ילך היהודי השורשי גם לא דוגל במרתונים, ובודאי ששולל ריצה במעורב,
וברור שהעובדה שדויטש חרדית לא אומר כלום, בגלל השוליים המטושטשים שקיימים בחברה שלנו,
אבל לא הבאתי את הידיעה בתור נצחון כוחותינו על קובי אלא כאפיזודה ותו לא.

אבל,
כשחזרתי וקראתי את הידיעה נוכחתי כי אתה צודק,
וכי רושם הדברים משאיר מסקנה מוטעית המתאימה לאתר בח"ח,
וצר לי על התקלה שיצאה מתחת ידי.

תודה שהסבת את תשומת לבי ולב כל המשתתפים והאורחים,
ואשתדל להזהר להבא בדיווחים מסוג זה.
מי זה, אתה אין עליך, כל הכבוד לך שאתה יודע לומר טעיתי, אין דברים כאלה.

מי זה

תודה.
אני די חדש בפורום, ויש טעויות.
אני מרגיש מחויב לשמור על איכות הפורום, ואני שמח לקבל כל ביקורת.

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
נתן תודה: 94 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער »

ייש"כ לך רבי מי זה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
ביטחון

מסתבר שבחירת רון קובי לראשות העיר היא שירת הברבור רגע לפני שטבריה מגבלת גוון חרדי

ביום חמישי הקרוב נסגרת ההרשמה להגרלה השביעית של מחיר למשתכן. אחת ההגרלות הרלוונטיות ביותר עבור הציבור החרדי נערכת על 'מתחם המושבה' בעיר טבריה, במתחם זה התקיימה לפני כחצי שנה הגרלת בנה ביתך ובה זכו במרבית הקרקעות משפחות מהציבור החרדי ורובן
מקרב קהילות חסידיות.
בהגרלה שעומדת להיסגר השבוע ביום חמישי מתקיימת הגרלה על 2 מתחמים בשכונת המושבה בטבריה, ומניתוח הנתונים עולה כי מדובר בהגרלת מחיר למשתכן בשכונה חרדית שהיא הזולה ביותר בשנה האחרונה:
תמחור הדירות שם עומד בין 7,000 שקל למ"ר ל 6,400 שקל למ"ר כולל מע"מ, כך שדירת 3 חדרים מרווחת של כ־ 80 מ"ר תעלה כחצי מליון שקל בלבד (לאחר חישוב המענק). מחיר זה הינו מחיר נמוך במיוחד שאינו קיים באף עיר המשווקת לציבור חרדי.
השכונה נמצאת בצמוד לשיכון ד' שם התבססו מספר קהילות חסידיות ובמקום קיימים מוסדות ציבור החל מחיידרים ובית ספר לבנות, ועד בתי כנסת שוקקי מתפללים ולומדים.
כאמור, לפני כחצי שנה התקיים בטבריה המושבה מכרז של מגרשי בנה ביתך בו זכו בעיקר משפחות מקהילות חסידיות שמתעתדות לפתוח במקום מרכזי תורה וחסידות, והם התאחדו על מנת להקים את קרן התורה והחסידות בעיר, וכעת כבר נמצאות בשלבי תכנון בניה מתקדמים.
מתווכי נדל"ן מקומיים מוסרים כי מדובר על מחירים נמוכים מאוד ביחס לבניה חדשה בשאר אזורי העיר, ולמרות שניתן עדיין
לקנות דירות במחירים נמוכים מדובר רק באזורים ישנים בהם איכות חיים ירודה ובעיות נוספות. אך בניה חדשה בטבריה – ללא יוצא מן הכלל – מתומחרת ב־ 10,000 שקל למ"ר לפחות, והביקוש גדול במיוחד. כך שמדובר על מחיר המשקף הנחה של 30-40 אחוזים ממחיר השוק, ובמונחי נדל"ן מדובר בהזדמנות נדירה ממש.

סמל אישי של משתמש
משולש

כמה יח"ד?

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 131 פעמים
קיבל תודה: 836 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

שכונת "טבריה המושבה" יוצאת לדרך – ועדת התכנון והבניה המחוזית אישרה ...
https://www.tiberias.muni.il/.../1303-ש ... וצאת-לדרך-
השכונה אושרה בועדה המחוזית לאחר שהוסרו 16 התנגדויות* שכונת טבריה המושבה תכיל 2080 יח"ד מתוכן 628 יח"ד צמודות קרקע כאשר ההגרלה , שיווק המגרשים ועבודות הפיתוח ...

מי זה

מה המצב בשיכון ד'?
זוכר שהייתי שם לפני שנתיים-שלוש והמצב היה בקרשים, דירות רפאים.
יש ביקוש היום?

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו »

רון קובי ראש עיריית טבריה בדף הפייסבוק שלו:
"תחבורה ציבורית בטבריה בשבת: ״נוע תנוע..״
החל מסוף השבוע הבא תופעל בטבריה תחבורה ציבורית חינמית בשבת.
יפורסמו התחנות ושעות האיסוף!
מהפכה לתושבי השכונות, נוער , ילדים, קשישים וכל מי שאין לו רכב!"
---
ה' ירחם!

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב וקורונימון
נתן תודה: 100 פעמים
קיבל תודה: 197 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב וקורונימון »

כל אתרי החדשות החילונים בכותרות על טבריה שהיא העיר הראשונה שיהיו בה תחב"צ בשבת ובחינם!
מה אפשר / צריך לעשות למחות על כבוד השכינה לבל תקיא הארץ אותנו חלילה?
בל"נ אלמד כל יום מהיום הלכה אחת בהל' שבת קודש לכפר מידה כנגד מידה.
ה' הושיעה המלך יעננו ביום קורונה, אנא ה' קורו נא
כ"ד הכו"ח עבדכם הנאמן בלונ"ח
פע'מון ז'הב ור'ימון (המכונה לפנים פע"ח),
הגאב"ד דק"ק פצלוחנה פופיטות יצ"ו

ועד

לא מבין למה כולם שותקים, חייבים לעשות עצרת מחאה למען כבודה של שבת קדשנו ותפארתינו.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

פני הדור כפני הכלב, לצערנו הלב נהיה מאובן.
אולי בגלל שכל ההשקפה הטשטשה בכל הצדדים, אלו שעושים הפגנות עושים על כל מה שזז ואלו שלא עושים - לא עושים כלל, ולא משנה מה יקרה

שלח תגובה