***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 יוני 2015, 15:03

חדש בבלגיה: מסלול הליכה למסמסים בלבד  

 
 אם חוצים - כן מסמסים: אחרי המסלולים הנפרדים להולכי רגל ולרוכבי אופניים, עכשיו גם המסמסים מקבלים מקום. חברת הטלפונים הסלולריים Mlab השיקה השבוע באנטוורפן, בלגיה, מסלולי הליכה ייעודיים המותאמים להולכי רגל המשתמשים בטלפונים הסלולריים בזמן ההליכה.

מהחברה נמסר שהיוזמה ליצירת המסלולים הייעודיים, נבעה בראש ובראשונה ממספר הטלפונים אותם נאלצת החברה לתקן מדי יום. לטענת החברה, חלק ניכר מתוך 35,000 המכשירים המטופלים אצלם מדי יום, נפגמו לאחר שאנשים השתמשו בהם בזמן הליכה ונקלעו לתאונות שונות

בנוסף נמסר מהחברה כי מטרת המסלולים, שהוקמו במספר רחובות מרכזיים, להילחם גם בתופעה של הולכי רגל השקועים בטלפונים ואינם מודעים למתרחש סביבם. הולכי רגל אלו עשויים להיפגע בדרכים שונות במהלך ההליכה על המדרכה וכמובן - בזמן חציית כבישים, תופעה אותה מבקשת החברה למגר.

דובר Mlab מסר כי "כולם מסמסים בהליכה. גם אתם כנראה הולכים ברחוב ומסמסים או שולחים הודעות בוואטסאפ לחבריכם, בלי לשים לב למה שמתרחש סביבכם - אלא רק למה שקורה על המסך.

"זה גורם להתנגשות בעמודים או בהולכי רגל אחרים", אמר הדובר. "אתם אפילו עשויים, שלא במודע, לסכן את החיים שלכם בזמן שאתם מסמסים בהליכה תוך כדי חציית כביש מבלי להרים את הראש".

בשנים האחרונות הוקמו במספר ערים נוספות ברחבי העולם מסלולי הליכה ייעודיים למסמסים. בין היתר הוקמו מסלולי-מסמסים בוושינגטון, סין ויוטה. 

נ.ב. לטעמי בשולי המסלול צריך לשים שוליים בולטים/מחוספסים אחרת המסמסים לא יסימו לב שיצאו ממסלולם ;-)

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 14 יוני 2015, 15:06

"החיה שטורפת בני אדם יותר מכל חייה אחרת מובלת ע"י טיפשים שלא מבינים את הסכנה !"

בויקי כתוב:
"ההיפופוטם ניזון מכמויות עצומות של מזון צמחי מדי יום ביומו. משום שבמים בהם הוא שוהה כמות הצומח דלה, אין לו ברירה אלא לעזוב אותם לטובת איתור צמחים על פני היבשה, בעיקר צמחיית גדות".
"יתר על כן, מערכת העיכול שלו איננה מותאמת לאכילת בשר, ולכן התנהגויות מן הסוג של אכילת פגרים, טריפה ואף קניבליזם הן די נדירות‏".

כיצד הדברים מתיישבים?..
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 יוני 2015, 15:49

יאיר כתב:"החיה שטורפת בני אדם יותר מכל חייה אחרת מובלת ע"י טיפשים שלא מבינים את הסכנה !"

בויקי כתוב:
"ההיפופוטם ניזון מכמויות עצומות של מזון צמחי מדי יום ביומו. משום שבמים בהם הוא שוהה כמות הצומח דלה, אין לו ברירה אלא לעזוב אותם לטובת איתור צמחים על פני היבשה, בעיקר צמחיית גדות".
"יתר על כן, מערכת העיכול שלו איננה מותאמת לאכילת בשר, ולכן התנהגויות מן הסוג של אכילת פגרים, טריפה ואף קניבליזם הן די נדירות‏".

כיצד הדברים מתיישבים?..
שלושה כתבות/סיפורים מתוך מבחר גדול שמדגים לך את מה שלא ידוע לרבים,
ורבים חושבים אותם לחיות חמודות אבל אם היית רואה בגן החיות בראשון באיזה זהירות מופלגת ובאיזה תחמנות זה שמאכיל את ההיפופטם נוהג בכדי לא להיפגע ממנו היית מבין,
ולבנתיים קריאה מהנה ומפחידה;
ההיפופוטם לא נתפס כבעל חיים מסוכן או אכזרי במיוחד, אך האמת היא שסוס היאור נחשב לחיה המסוכנת ביותר באפריקה. במשך רוב הזמן ההיפופוטם מעביר את ימיו באיטיות מנומנמת, אך אם הוא חש בסכנה הוא יתקוף במהירות מפתיעה. בכל שנה נהרגים כ-3,000 בני אדם מהתקפות היפופוטמים.


היפופוטם
למה? גם עוד לפני המקרה המצער האחרון של אבים יריב, שמצא את מותו בזמבזי אחרי שהיפופוטם הפך את הסירה שבה שט עם שני ילדיו הקטנים, היה אפשר לנחש שזה לא מסוג בעלי החיים שכדאי לשקול לאמץ כחיית מחמד. אל תטעו בהתנהלות העצלה והלכאורה בלתי מזיקה שלו, זה עלול להוביל למלכודת מוות. עד לא מזמן

**היונק האפריקני הזה היה מוכר כבעל חיים צמחוני שמקרר את עצמו במים, אולם בשנים האחרונות גילו שאין לו שום דבר עקרוני נגד בשר והוא טורף אותו בהנאה מרובה.**

**החיה הזאת אלימה מאוד, והיא יכולה לפעור את לסתות הענק שלה לכדי מטר וחצי, ועוד לא דיברנו על יכולתה לתקוף גם ביבשה וגם במים. ההיפו נחשב אחד מבעלי החיים המסוכנים ביותר באפריקה. אלפי בני אדם נהרגים מדי שנה מתקיפות של היפופוטמים,**

רובם הגדול בסירות וקיאקים שמעזים לשוט בנתיב השכשוך שלהם. אפילו בספארי הרגוע שלנו ברמת גן היפופוטם נשך ילד בן 12 ופצע אותו. 

איפה? אפריקה, באזורי הנהרות. 

מה עושים? הדרך הנכונה להימנע מלהיתקל בהם היא פשוט לשקשק במים בעזרת המשוטים כדי לגרום להם לזוז מהדרך או פשוט לא לבחור בנתיב שבו הם שורצים. אם המפגש הוא על קרקע מוצקה, חשוב שתותירו להם שביל בריחה לעבר המים, שם הם תמיד מרגישים יותר בטוחים ומוגנים. הם ירמסו למוות כל מה שייקרה בדרך המילוט שלהם. היצור המגושם והשמן הזה מסוגל לגמוע 40 קילומטר בשעה. בני אדם יכולים רק לחלום על תוצאה כזאת, גם אם יש להם מינוי חודשי לחדר כושר. 


דרום אפריקה: ננשך למוות על ידי היפופוטם מחמד

מריוס אלס נהג לומר שהאמפרי, אותו גידל מגיל צעיר, הוא "כמו בן" בשבילו - והתעקש להחזיקו בחוותו למרות שהוזהר כי החיה הפראית והמסוכנת אינה ניתנת לאילוף. בסוף זה עלה לו בחייו
הניסיון לביית את החיה הפראית הסתיים באסון: איכר מדרום אפריקה ננשך למוות על ידי היפופוטםהמחמד שלו, אותו המשיך לגדל למרות אזהרות חוזרות ונשנות כי החיה הפראית אינה ניתנת לאילוף. על המקרה דיווחו היום (שני) כמה כלי תקשורת ברחבי העולם. על פי הפרטים שפורסמו, מריוס אלס בן ה-40, רב-סרן בצבא, ננשך למוות על ידי האמפרי, היפופוטם במשקל 1.2 טונות אותו ניסה לביית ולאלף בחווה שלו במחוז פרי סטייט בדרום אפריקה. גופתו המרוטשת של אלס נמצאה באותו נהר בו נמצא האמפרי לפני שנים, כשניצל משיטפון, בעודו גור.

אלס הוחזק מספר חודשים בידי האנשים שמצאו אותו לראשונה, ובגיל חמישה חודשים הועבר לחוותו של אלס - שגידל אותו מאז. מוקדם יותר השנה אף העלה סרטון ליוטיוב בו הוא נראה משתעשע עם חיית המחמד ורוכב עליה במים. "האמפרי הוא כמו בן בשבילי", הוא אומר בסרטון, "בדיוק כמו בן אנושי. יש אנשים שלא מבינים את מערכת היחסים שלנו. חושבים שלאדם יכולים להיות יחסים רק עם כלבים, חתולים וטשאר חיות בית. אבל לי יש מערכת יחסים על החיה הכי מסוכנת באפריקה".

היפופוטמים, החמושים בשיניים חדות באופן יוצא דופן, אכן נחשבים לאחת מחיות הבר המסוכנות ביותר. הם יכולים לנוע במהירות של כ-50 קמ"ש למרות שמשקלם יכול להגיע לשלוש טונות,

**ולפי המקרים המתועדים, הם הורגים מדי שנה יותר בני אדם מאריות, פילים, נמרים, בפאלואים וקרנפים גם יחד.**

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 16 יוני 2015, 11:34

600 שקל קנס: ''מנגן ברעש חזק שמפריע לתיירים''


הכנר הצפתי אברהם צייטלין, שנוהג לנגן ברחובות העיר מעת לעת, לא העלה בדעתו שזה עלול להסתיים בדוח שיירשם לו על ידי פקח. "כך נוהגת עירייה שבתחומה קיים מתחם אמנים?" העירייה: רק לאחר שקיבל מספר אזהרות ניתן הדוח
ענת יתח
פורסם: 16.06.15, 07:44
עיריית צפת קנסה את נגן הכינור תושב העיר אברהם צייטלין ב־600 שקל, לאחר שניגן ליד הגלריות במתחם קרית האמנים. צייטלין, כנר מוכר בעיר, נוהג לנגן ברחובות צפת מדי פעם בשעות הבוקר והצהריים המוקדמות.

"אני מגיע לקרית האמנים מדי פעם, בעיקר כדי להתאמן לקראת הופעות", סיפר השבוע צייטלין, "אני מאוד אוהב להתאמן באוויר הצח של צפת, אבל בעיקר חשוב לי לקבל משוב מתיירים ומבקרים שפוקדים את קרית האמנים. הם נעצרים, מקשיבים וחלקם גם נשארים עד הסוף ומשוחחים איתי, משתפים אותי בדעתם על הנגינה שלי או מעירים הערות. את זה אני אוהב, כי כך אני משתפר ומנגן טוב יותר".


אברהם צייטלין (צילום: תם בר אילן)

בשבוע שעבר התמקם צייטלין סמוך לאחת הגלריות וניגן באוזני קבוצת תיירים גדולה שסיירה במקום. קצת לפני השעה אחת בצהריים, לדבריו, ניגש אליו אחד מעובדי העירייה באוזר ודרש ממנו להפסיק בטענה שהוא מפריע, אך צייטלין סירב. כעבור פחות משעה חזר האיש מלווה בפקח עירוני ובשוטר והשלושה נעמדו לצדו ורשמו לו דוח.

"בסיור בעיר העתיקה הבחנתי בצייטלין אברהם כשהוא מנגן בכלי נגינה ברעש חזק שמפריע לתיירים ולרוכלים במקום", כתב הפקח בדוח. "נקראנו לכאן על ידי מנהל הרובע, שהזהיר את הנ"ל לפני הגעתנו. לנ"ל נרשמה אזהרה על ידי צוות שיטור עירוני לפני כן".

צייטלין מודה שבכל מקרה התכוון ללכת מהמקום, מאחר שכבר הגיעה שעת הצהריים והוא אינו נוהג לנגן בין שתיים לארבע על אף שזה אזור של גלריות ולא של בתי מגורים, אך יחסה של העירייה מעורר בו תמיהה. "אני תוהה אם כך אמורה לנהוג עירייה שבתחומה קיים מתחם אמנים", הוא אומר, "אם אמן לא יכול להביע את אמנותו שם, איפה בדיוק הוא אמור לעשות זאת? אני חייב לציין שאני מנגן בכל העולם ואף פעם לא נתקלתי בתגובה כל כך מכוערת מצד איזושהי רשות. אם הייתי מפריע אז היה ניגש אליי שוטר, פונה באדיבות ומבקש שאנגן במקום אחר".

מעיריית צפת נמסר בתגובה: "העירייה שמחה לראות את התפתחות תרבות הנגינה של תושבים ברחבי העיר, ומעודדת נגינה באמצעות פרויקט עיר מנגנת שבו משתתפים כ־750 ילדים בעיר. במקרה הנוכחי, מדובר בתושב מקומי המנגן בעיר העתיקה גם בשעות המוגדרות כזמן מנוחה. לאחר שנתקבלו מספר תלונות של תושבים ולאחר שהבחור קיבל מספר אזהרות בנושא ואף נהג לזלזל בגסות בפקחים של השיטור העירוני, ניתן דוח".
611123833990100490489no.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 יוני 2015, 10:38

מקצין משטרה בימ"ר לחבר בכנופיית גנבים

הבלשים בהלם: ראש מחלק הסמים בימ"ר תל אביב בדימוס נעצר עם שותפו - על פי החשד רגע לפני גניבה מדירה בבת-ים. הוא חשוד בהשתייכות לכנופייה
אלי סניור

האיש שלכד עשרות עבריינים נלכד במבצע שבעבר היה מפיק בעצמו: בסצינה הזאת לא תיארו לעצמם בלשי משטרת מרחב איילון שיעמדו. אתמול (יום ד') עצרו הבלשים כנופיית גנבים שפעלה באזור חולון-בת-ים. ל-ynet נודע כי זמן קצר לאחר מכן הם גילו כי אחד מהעצורים בחשד להשתייכות לכנופייה הוא קצין בכיר בעבר בימ"ר תל אביב. היום יובא הקצין בדימוס להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

כבר תקופה ארוכה שלאנשי המודיעין מידע על הכנופייה שעל פי החשד פורצת לבתים בשיטות מתחוכמות. אתמול בבוקר, לאחר שנאספו מספיק ראיות נגדם, החליטו במשטרה להפוך את החקירה לגלויה. אלא שבמהלך המעצרים נדהמו ותיקי הבלשים והחוקרים לגלות דמות מוכרת להם מהעבר.

הפעם לא היה זה עבריין, כי אם קצין ששירת ביחידת העלית של המחוז - ימ"ר תל אביב. הקצין, שבעבר לכד עשרות גנבים ועבריינים בכירים ובשיא תפקידו היה ראש מחלק הסמים של היחידה, נעצר אתמול במבצע שבעבר היה מפיק בעצמו. רגע אחרי שנכנס עם שותפו לדירה בבת-ים קיבלו הבלשים את האות ונכנסו לתוך הדירה. הם הפתיעו בדירה את הקצין לשעבר ואת שותפו, כשלצדם הרכוש שעל פי החשד הם ביקשו לגנוב.

הקצין בדימוס, שעל פי החשד חצה את הקווים ועבר לצד השני של החוק לאחר פרישתו מהמשטרה, נעצר אתמול והובל כאחרון העבריינים כשהוא אזוק למשרדי החקירות במרחב איילון. הידיעה על מעצרו הפכה לשיחת היום במחוז תל אביב ובמשרדי ימ"ר תל אביב נדהמו מהעובדה שהקצין המוערך לשעבר הפך על פי החשד לחבר כנופייה.
נ.ב. הפשע שלו כנראה שהוא עשה זאת בצד הלא נכון של הפרוסה, ו/או שהוא לא מרח את האנשים בצד ה"נכון" של הפרוסה, כי אולי חשב שיסתפקו במעמדו ולא יצטרכו "דמי מעמדות" ;-) . י.ה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 יוני 2015, 21:26

8 מיליון מומיות של כלבים התגלו במצרים  

היישוב סאקארה שבמצרים, שהתקיים בין השנים 747 ל-332 לפני הספירה, היה מקום תוסס ומלא חיים. צוות ארכיאולוגים גילה בצפון העיר בית עבודה זרה עתיק, שהוקדש לאנוביס, אליל המוות. ליד העבודה זרה גילו הארכיאולוגים קבר המוני ובו יותר מ-8 מיליון מומיות של כלבים בוגרים, גורי כלבים וחיות נוספות.

על פי החוקרים, הממצאים מצביעים על "קנה מידה ראשון מסוגו של קבורת חיות". לדבריהם, הנוהג היה חלק מרכזי בהתנהלות של מצרים העתיקה.

הקבר ההמוני התגלה לראשונה במאה ה-19, אולם רק באחרונה הבינו את ההיקף הגדול של קבורת הכלבים, בעקבות מחקר של ארכיאולוגים מאוניברסיטת קרדיף.

לדברי החוקר פול ניקולסון, בית העבודה זרה ואתר הקבורה שימשו את המצרים לקבור כמומיות חתולים, בבונים, שועלים, שוורים, תנים, ניצים, נשרים ובעיקר כלבים, יותר מ-8 מיליון. לדבריו, בחייהם החיות הללו היו בחצר בית העבודה זרה, ולדברי החוקרים, החיות לא הומתו בחניקה, אלא רובם מתו מרעב ומהתייבשות. "אין לנו הוכחות לצווארים שבורים, כמו שמצאנו במקרים קודמים של קבורת חתולים".
נ.ב. מומיות זה בעלי חיים שעברו תהליך שימור, כלומר שכל אחד מבעלי החיים שם הושקעה עבודה בחניטתו, מה שמעיד שזה היה חלק מהעבודה זרה שלהם, וזה נותן לכם קצת מושג על מה שחז"ל דיברו על אלילות מצרים, וזה רק בבית עבודה זרה אחד של אליל אחד, כך שתבינו עד כמה שלטה אז עבודה זרה, י.ה.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 20 יוני 2015, 23:20

תמיד ידעתי שבמצרים היו כמה סוגי ע"ז: היאור-נילוס, פרעה, צאן, פסילי עץ ומתכת אבל כלבים זו פעם ראשונה שאני שומע...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

יענקלה לולו
הודעות: 643
הצטרף: 31 אוקטובר 2014, 00:32

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יענקלה לולו » 21 יוני 2015, 00:16

פסוק מפורש 'לא יחרץ כלב לשונו', עכשיו תבין איזה חידוש זה. מליוני כלבים שתקו...
ודר"א יש ראיות גם על הע"ז על כלבים וגם חתולים...

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 21 יוני 2015, 00:25

יענקלה לולו כתב:פסוק מפורש 'לא יחרץ כלב לשונו'
אני מקוה שלא התכוונת ברצינות.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

כיום שאפשר להאמין על המוסלם אובמה, יכול להיות שדבריו אמת

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 יוני 2015, 16:52

יוסף אל סלפי, מפקד בדעאש מודה כי הם ממומנים על ידי ממשל אובמה

יוסף אל סלפי מודה בחקירתו כי ממשל אובמה מממן את דעאש.
מידע זה יצא בהצהרה רשמית של ממשלת פקיסטן.
הוא טוען בחקירתו כי הוא מקבל מימון, בעיקר מארצות הברית, לנהל את הארגון בפקיסטן ולגייס צעירים להילחם בסוריה.
הוא הוא טוען שהוא ואדם נוסף קבלו 600 דולר על כל מגויס.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

מחדשות כיכר השב(ת)ב

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 יוני 2015, 19:56

רץ ברשת - קמפיין פרסום על יש"ו באתר החרדי כיכר השב(ת)ב

יצוין כי רק לפני מספר חודשים יצא האתר בקמפיין על פי אסור לחסום פרסומות בשום אופן. וחסימת פרסומות היא גזל גמור .
הפרסומת מפנה לקבלת ספר מתנה על יש"ו
נ.ב. את כל הגרשיים אני הוספתי, מפאת כבודו של מקום י.ה.
IMG_20150621_195045.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 יוני 2015, 22:26

הכירו: האישה שכבר שלוש שנים לא עצמה עין. גם בשינה

דון נייט עברה ניתוח עפעפיים רשלני, בעקבותיו היא חיה כבר שלוש שנים עם עיניים פקוחות, גם במהלך השינה. התוצאה: סבל, דלקות , אבצס וסכנת עיוורון. גם ניתוח התיקון לא יביא לשיפור משמעותי

עיניים פקוחות לרווחה 24 שעות ביממה: דון נייט, אימא לשניים בת 47 מבריטניה, עברה ניתוח קוסמטי כושל בשנת 2012, ומאז אינה מסוגלת לעצום את עיניה, אף לא לרגע, גם במהלך הלילה.

על פי הפרסום ב"דיילי מייל" הבריטי, נייט רכשה חבילת טיפול קוסמטי ממרפאה כירורגית בבירמינגהם, בעלות של 3,500 פאונד. כחלק מאותה חבילה, היא עברה ניתוח להרמת עפעפיים. אלא שלדבריה, הניתוח היה כושל, והותיר אותה ללא יכולת לעצום את עיניה.

"הרגשתי שמשהו לא תקין קורה לאחר הניתוח" מספרת דון, "לא יכולתי להירדם בלילות, עד שבתי ניגשה אליי אחרי כמה ימים באחד הבקרים, ואמרה שהיא נבהלה לראות שאני ישנה עם עיניים פקוחות".

"הניתוח הרס לי את החיים"

דון, לשעבר בעלת סלון קוסמטי, נבדקה על ידי מספר רופאים לאחר הניתוח, כולם הסכימו כי הניתוח נעשה בצורה רשלנית. דובר האיגוד הבריטי לרפואה אסתטית ופלסטית, פול בגולי, אמר: "המנתח הסיר רקמה רבה מידי של עור מהעפעפיים התחתונות, פירושו של דבר שחלקה התחתון של העין נותר פתוח וחשוף לאוויר. ניתן לבצע ניתוח תיקון, אך הוא לא יעלים את כל התסמינים".

כיום דון נאלצת להשתמש בטיפות תחליפי דמעות כל שעה כדי להפחית מהכאבים העזים של עיניה היבשות והפקוחות לרווחה. לעין שמאל כבר נגרם נזק נרחב, והיא מכסה אותה בפלסטר דביק מיוחד. בעין ימין היא סובלת מאבצס בשל חוסר היכולת למצמץ.

בזמן שהיא ישנה, היא מורחת משחות על שתי העיניים המדביקות את העפעפיים, והיא פוקחת אותן שוב רק לאחר שטיפת משחת הדבק בבוקר. "יש ימים שאני מרגישה שאני לא רוצה יותר לחיות" היא סיפרה, "אבל אני אימא לילדים, ולא יכולה פשוט לשים קץ לחיי. הניתוח הרס לי את החיים".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 יוני 2015, 22:31

השתלת שפם

בחברות מסוימות שפם משווה לגבר מראה מכובד, סמכותי וידעני. גברים שאינם מגדלים די שיער פנים כדי לעצב שפם ראוי, יכולים להשתיל אחד באופן מלאכותי - תמורת 7,000 דולר בלבד. המנתחים מסירים שיער מחלקים אחרים בגוף, ומשתילים אותו מעל השפה העליונה.

סלטין טולוניי, מנתח פלסטי מטורקיה, סיפר באחרונה ל-CNN כי הוא מבצע כ-60 ניתוחים כאלה בחודש, בגברים שמגיעים אליו במיוחד מכל רחבי המזרח התיכון.

לאחר הניתוח יש להימנע מגילוח במשך 15 יום, והתוצאות המקסימליות ייראו במהלך ששת החודשים שלאחר מכן.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 22 יוני 2015, 00:25

בדקתי על עצמי, השפם באמת משדרג אותי רציני !
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יוני 2015, 06:20

מדען צמרת כתב:בדקתי על עצמי, השפם באמת משדרג אותי רציני !
תספר לי בסוד כמה זה עלה לך ומי המנתח, אולי גם אני ירוץ ;-)
ואם אני כבר שואל אותך, אז נתיעץ איתך, אולי כבר עדיף השתלה חיצונית,
ומה זה אומר ? למשל מראש מקורזל של אתיופי, ואולי דווקא מג׳ינג׳י אש, ככה השפם יראה מעניין יותר, מה דעתך ? ;-) .

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 22 יוני 2015, 07:11

המעוקל הדרוזי זה קלאסה. מקבלים חינם מכנס שלישי בשביל המשיח.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יוני 2015, 08:41

מדען צמרת כתב:המעוקל הדרוזי זה קלאסה. מקבלים חינם מכנס שלישי בשביל המשיח.
לי יש רעיונות נוספים,
והנה כמה דוגמאות,
נ.ב. בכדי לממש את ההשתלה,
תצטרך לעבור דרך דאעש, בתקווה שלא תגיע ביום עמוס עבודה, והם יתבלבלו בין הראשים ;-)
והנה ההצעות;
Orangestache_ah9zqqfn.jpg
a299_b10.jpg
a299_b12.jpg
a299_b2.jpg
מיעוט ההצעות מפאת מגבלות טכניות. ;-)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.


סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יוני 2015, 15:49

העונש על עבירת התנועה: להכין לשוטרים ארוחה לחג ההודיה

גזר הדין יוצא הדופן ניתן במשפטה של נהגת שהתעלמה מהוראות שוטר שכיוון את התנועה ופגעה בו

ארה"ב. תושבי מדינת אוהיו שמתכוונים להפר את החוק בתקופה הקרובה - ודאו שאתם יודעים לבשל. שכן בית משפט במדינה גזר באחרונה עונש יוצא דופן על תושבת העיר קנטון שהורשעה בנהיגה רשלנית: נגזר עליה להכין לשוטרים ארוחה לחג ההודיה.  

הנהגת ולרי רוג‘רס בת ה?46-? תיאלץ להכין תרנגול הודו צלוי, עם כל התוספות, לשלושה שוטרים שלא יכולים לעבוד. השופט פרנק פורצ‘יונה אף גזר עליה שנה מאסר על תנאי והבהיר לה שאם לא תכין את הארוחה לשוטרים - היא תישלח למאסר.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יוני 2015, 15:58

נקנסה כי הגישה לבעלה את החלק הפחות עסיסי בעוף

תושבת זימבבואה, שהואשמה בבית המשפט בהפרת המסורת, סירבה להתנצל וספגה קנס הולם: תרנגולת אחת

תושבת זימבבואה הותקפה על ידי בעלה והועמדה לדין בבית המשפט של הכפר שלה בגין סיבה יוצאת דופן: היא הגישה לבעלה את חלקיו הפחות עסיסיים של העוף. 

העיתון "סאנדיי ניוז" בזימבבואה דיווח שג'בולאני נקובה בן ה?40-? רתח מזעם לאחר שאשתו סיבנדה בת ה?,24-? ששחטה תרנגולת לכבוד ארוחת הערב, החליטה לכבד את עצמה בחזה של העוף ובפולקע אחד. 

לפי המסורת המקומית, את חלקיו היותר טעימים של העוף, ובכלל זה החזה והפולקעס, יש לשמור עבור הגבר בבית. 

אולם, לפי העיתון, סיבנדה התעלמה מהמסורת והגישה לבעלה קורקבן, כנפיים ופולקע אחד. בתגובה, לדברי ה"סאנדיי ניוז?,"? זעם בעלה ג'בולאני וטען שהיא "לא מכבדת אותו?."? 

למחרת הוא גרר את אשתו הסוררת לבית המשפט של הכפר. באופן לא מפתיע קיבל בית המשפט את תלונת בעלה והטיל עליה קנס: תרנגולת אחת.

קנס דומה הוחלט להטיל גם על סבתה גוגו מדאוו שלא לימדה את נכדתה "איך להתייחס לבעלה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יוני 2015, 16:16

מילאה את החדר בתינוקות מזויפים, הבעל עזב

50 בובות, עשרות אלפי דולרים
והזנחת הילדים האמיתיים לטובתן.

ההסבר: יש בהן כל הכיף, ללא חיתולים מלוכלכים ולילות בלי שינה

בריטניה. אליס וינסטון (39) לקחה קשה מאוד את ההודעה שלפיה לא תוכל להביא עוד ילדים לעולם, אחרי החמישה שכבר ילדה. 

עד מהרה היא מצאה לה כתובת אחרת לאהבה שלה: אוסף של כ?50-? בובות שידועות בדמיונן העז לתינוקות אמיתיים. וינסטון הוציאה כ?20-? אלף דולר ורכשה עבור הבובות את כל הציוד לתינוקות - עגלות, כיסאות טרמפולינה, בגדים זעירים. 

"התחלתי לדאוג לבובות כאילו שהיו ילדיי?,"? היא סיפרה לעיתון הסאן הבריטי. "זה הטוב מכל העולמות: אני מלבישה אותן, מסרקת אותן - וכל זה בלי חיתולים מלוכלכים ולילות ללא שינה?."? 

מי שהיה קצת פחות מרוצה הוא בעלה של וינסטון, שחשב שמדובר ב"אובססיה מטופשת?."? "בשלב מסוים הבובות התחילו להשפיע גם על החיים האישיים שלנו?,"? סיפרה וינסטון, "כי אני רציתי להביא אותן איתנו למיטה, אבל כריס (הבעל) סירב?."? 

כשנמאס לו עזב הבעל את הבית,
ואז נפתחה הדלת לאידיליה המושלמת: אליס הפכה את חדרם המשותף לחדר ילדים עבור הבובות, והן חיות באושר ובאושר עד עצם היום הזה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

הזוי, הקימו דת שמתבססת (במובן מסוים) על חוקי סדום

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יוני 2015, 16:42

דת חדשה בשוודיה: גלישה באינטרנט

ארגון הקופימיזם, שדוגל בהעתקת קבצים ובפיראטיות באינטרנט, קיבל הכרה רשמית. בארה"ב הביעו חשש מהתפשטות הדת

אל הדתות והאמונות הרבות שכבר מוכרות בעולם הצטרפה לאחרונה דת חדשה: קופימיזם שמשמעותו בשוודית - "העתק אותי". 


ברוח עידן האינטרנט, הדת הזו מעודדת את חבריה להעתיק באופן חופשי קובצי מוזיקה, וידיאו ומלל ולהחליף ביניהם ללא מגבלות חוקי זכויות היוצרים. בעיני הקופימיזם, מידע מכל סוג הוא נכס קדוש, ראוי ומותר להעתקה מכיוון שההעתקה היא עבור מאמיני הדת הזאת סוג של טקס פולחן. 

ממשלת שבדיה העניקה לאחרונה לדת הזו הכרה רשמית מלאה ללא כל סייגים. ההנהגה הקופימיסטית מבקשת עתה לרכוש או לפחות לשכור לצרכיה המתרבים, לטקסים ולאירועים חגיגיים אחרים מבנים של כנסיות שקיימים ברחבי המדינה הסקנדינבית ואינם נמצאים בשימוש. 

עד כה הנהגת הכנסייה הנוצרית השבדית, הרואה בדאגה רבה את הירידה הדרמטית שחלה בנוכחות ובהשתתפות חבריה המאמינים בתפילות ובאירועים דתיים, מסרבת להצעות הרכש שהפנו אליה ראשי הקופימיסטים. 

בנוסף, לחץ כבד מופעל על ממשלת שוודיה מצד ארגוני המדיה הגדולים שדורשים לעצור את תופעת ההעתקות והחלפת הקבצים באינטרנט המוגדרת כפיראטית. 

את דת הקופימיזם ייסד לפני חמש שנים השבדי איסק גרסון (20), סטודנט לפילוסופיה מאוניברסיטת אופסלה, בן לאב יהודי ולאם נוצרייה. הוא הכתיר את עצמו כ"כוהן הגדול", המטיף ו"עושה הנפשות" (המיסיונר) הראשי. 

"את הקשר הקבוע שלי עם אלוהיי אני מבצע דרך הסמארטפון מתוצרת נוקיה שלי", אמר בשבוע שעבר. "אנחנו בסך הכל ארגון סובלני. חבריו רוצים לעזור לכולם, לקיים פגישות, מסיבות שמחות. לא יהיו יותר מדי טקסי פולחן. אני מאמין בערכהקדושים שלנו, בצורך לאפשר החלפה חופשית של מידע בין אנשים". 

עוד בטרם ניתנו האישורים הסופיים הרשמיים מממשלת שבדיה, קיימו חברי הדת החדשה טקס נישואים של שניים מחבריה, איטלקי ורומנייה, במהלך כנס בבלגרד שעסק בסוגיות שיתוף הקבצים באינטרנט. גוסטב ניפה (23), סטודנט לכלכלה שמכהן כמספר 2 בדת הקופימיזם בשבדיה, שלח איגרת ברכה: "תעתיקו ותערבבו ביניכם תאים ודנ"א כדי ליצור בן אנוש חדש ברוח הקופימיזם", איחל . 

בקרוב בישראל

השבוע הודיעה הנהגת הדת כי עד כה הצטרפו לשורותיה, רק בשבדיה, יותר מ-8,000 חסידים המאמינים בדרכה. רוב הפעילות ה"דתית" שלהם מתנהלת באופן מקוון באינטרנט, בצ'טים ובפורומים ברשת. 

הנהגת הדת אף פנתה לאחרונה לקבלת אישורים לעריכת טקסי נישואים ובמקביל - ביקשה מממשלת שבדיה מענקים כספיים והקלות מס מהמדינה, כנהוג לגבי כל ארגון דתי מוכר. 

בארה"ב ובמדינות אחרות באירופה רואים בחסידי דת הקופימיזם לא יותר מחבורת פיראטים בעלי דעות רדיקליות עד מטורפות המאיימים על הסדר המקובל השורר כיום בתחום התוכנה והתכנים באינטרנט. גם בישראל קיימת שלוחה לקופימיזם ובבלוג שלה מבטיחים שבקרוב ייפתח אתר רשמי עבור המאמינים והמבקרים. 
נ.ב. במה זה דומה לחוקי סדום, כל אחד טעם עד שלא נשאר לבעל הדוכן דבר,
מעין זה גם פה, יש מי שמעתיק פה ושם דברים, אבל להפוך את זה לשיטה ואורח חיים ומלכתחילה ואף לאלילות, זה כבר מזכיר את הנהגות סדום י.ה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

שי "איכותי" למסימי לימודי ליב"ה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יוני 2015, 19:42

ראש עירית נס ציונה חילק למסיימי כיתות י''ב ספר על תולדות האיסלם
YZl1C6.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 22 יוני 2015, 21:34

מה מתפלאים? היו (אני מקוה שכבר אין) בתי ספר ששם לימדו על האיסלאם וגרוע מזה!
אם תרצו לינק, אביא לכם..
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יוני 2015, 22:46

יאיר כתב:מה מתפלאים? היו (אני מקוה שכבר אין) בתי ספר ששם לימדו על האיסלאם וגרוע מזה!
אם תרצו לינק, אביא לכם..
ראה, חברי כבר מזמן סיפר לי כשהוא היה/ביקר בבית ספר ממלכתי דתי, ששעות לימוד ערבית ואיסלם עולות על שעות לימודי יהדות, וממילא תבין את המצב האומלל בבתי ספר ממלכתיים, רק הטקס הוא משהוא סמלי שאמור לקשר לארץ הזאת, וזה לא בדיוק עושה זאת (לא שהלימודים שלהם כן מקשרים) והעיוות הוא כזה שאפילו ימני רואה בהכרת האסלם מרכיב חשוב יותר מהכרת היהדות או לפחות הארץ.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

כאן השמאל שותק על אפליה בוטה, והימין משום מה גם שותק.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יוני 2015, 22:50

שרד החקלאות משקיע כספים רבים בקידום חקלאים בדואים - היהודים על סף פשיטת רגל

תנועת רגבים:
תארו לעצמכם מה היה קורה לו מנהלת ההשקעות בחקלאות של משרד החקלאות היתה מכריזה על תכנית פיתוח שנתית בה היא תעניק הטבות והשקעות בלמעלה מ70%(!) אך ורק לבעלי צאן מרעה במגזר היהודי.

תוך שעות היינו קוראים בכל כותרות העיתונים על האפליה הקשה והגזענות המכוערת, על ההתערבות הבוטה ביחסי הכוחות העסקיים-חקלאיים בין בעלי המשקים והרועים ומה לא...

ואמנם, החלטה כזאת התקבלה, רק הפוך: הנהנים היחידים ממנה הם מגזר 'המיעוטים', קרי הבדואים. לא חקלאים דרוזים ששירתו עשרות שנים בצה"ל וממשיכים לשרת במילואים, לא חקלאים יהודים שנאבקים בכל יום לא לפשוט רגל. זו אפליה שאינה במקומה.

עיננו לא צרה במגזר זה או אחר - אבל מן הראוי שמענקים ברמות כאלה יחולקו בצורה שוויונית בין החקלאים בארץ לפי צורכיהם וזכויותיהם.

אנו פועלים כעת מול משרד החקלאות והשר אורי אריאל לתיקון העיוות.
55885da55fffae0f.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 23 יוני 2015, 02:43

תודה רבה
[אם כי את הסעיפים האחרונים, אני מבין שזה רק פתח איך להעביר להם תיקצוב מתקן שמגיע להם בלאו הכי.
מקביל להבדיל לסעיף שיעורי תורה בתרבות, ברור שזה רק למגזר ספציפי, ויכול להיות שיממנו 100% ממנו, הלוואי, אבל זה רק פרומיל ממה שמגיע לפי סדר גודל של המיסים ונפשות המגזר]
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 יוני 2015, 03:36

פעמון זהב ורימון כתב:תודה רבה
[אם כי את הסעיפים האחרונים, אני מבין שזה רק פתח איך להעביר להם תיקצוב מתקן שמגיע להם בלאו הכי.
מקביל להבדיל לסעיף שיעורי תורה בתרבות, ברור שזה רק למגזר ספציפי, ויכול להיות שיממנו 100% ממנו, הלוואי, אבל זה רק פרומיל ממה שמגיע לפי סדר גודל של המיסים ונפשות המגזר]
אינני בטוח שזה נכון, גם כך יש חוקי אפליה מתקנת לערבים (מה שאין לחרדים),
מעבר לזה ככל הנראה רוב הכבשים גנובות ואז הם נשכרים בכפליים,
וחוץ מזה השמאל ה"נאור" שזעקת שוויון בגרונו, היה אמור להתקומם,
ומכיון שכולנו יודעים שזה לא יקרה, הימין היה צריך לעצור זאת ולו במסווה של שוויון.
כך שבכל מקרה זה לא נראה טוב.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 יוני 2015, 04:40

הדגל שהחזיר את ארה''ב למלחמת האזרחים  

דגל המריבה: מלחמת האזרחים האמריקנית בין הצפון לבין הדרום הסתיימה בשנת 1865 אחרי ארבע שנים של קרבות עקובים מדם, שבהם הובס הדרום, התשתית שלו נהרסה והעבדות בוטלה. העבדות הייתה הסיבה העיקרית, אך לא היחידה, לפרישה של 13 מדינות דרומיות ובראשן דרום קרוליינה, מהאיחוד האמריקני. 150 שנים עברו מאז, והאיחוד נראה על פניו חזק מאי פעם ועל דגל ארה"ב 50 כוכבים כמספר המדינות באיחוד.

אז איך קורה שהדגל של מדינות הדרום - דגל הקונפדרציה - ממשיך להתנוסס מעל כיפת בניין הקונגרס של דרום קרוליינה בבירתה קולומביה, שרחובות בעיר צ'רלסטון נקראים על שם של גנרלים מהדרום ושבתשע מדינות בדרום עדיין ניתן להזמין לוחיות רישוי למכוניות ועליהן דגל מדינות הדרום?

אף שהערב (יום ב') הכריזה המושלת הרפובליקנית של דרום קרוליינה, ניקי היילי, להסיר את הדגל, יידרש לכך רוב של שני שלישים בקונגרס של המדינה הדרומית. "אנחנו כאן ברגע של אחדות במדינה והגיע הזמן להסיר את הדגל מגבעת הקפיטול. 150 שנה אחרי מלחמת האזרחים - הגיע הזמן. הדגל הזה תמיד יהיה חלק מהעבר של דרום קרוליינה אך הוא אינו מבטא את העתיד של המדינה שלנו".

בהנפה של דגל הקונפדרציה יש אמירה. דילן רוף, הבדלן הלבן שטבח בשבוע שעבר בתשעה מתפללים שחורים בכנסיית עמנואל בצ'רלסטון, החזיק בלוחית רישוי לרכב ועליה דגל הקונפדרציה. ביום שישי הורדו כל הדגלים בדרום קרוליינה לחצי התורן כאות אבל, אבל דגל הקונפדרציה המשיך להתנוסס בראש התורן כאילו כלום לא קרה. בני משפחה וחברים של תשעת הנרצחים בכנסייה באו לבית המשפט כדי להצהיר בקול שהם מוחלים לרוצח. אלא שבדרך לשם הם נתקלו בדגל הקונפדרציה מתנוסס מעל בניין הקפיטול, דג שמסמל בעיניהם את העבדות ועדיין מתבדר ברוח.

דרום קרוליינה היא מדינה ש-28 אחוזים מתושביה הם שחורים, אבל הדרומים הלבנים טוענים כי הדגל שלהם איננו סמל של עבדות, אלא של גאווה במורשת הדרום ועצמאות. החיילים הדרומים נלחמו, לדבריהם, להגן על המדינה ועל בתיהם מפני פלישה. הם נלחמו לשמר את החירויות שהחוקה האמריקנית מעניקה להם, בין השאר מפני פלישה של השלטון הפדרלי. עד היום יש במדינות רבות בדרום ארה"ב רתיעה גדולה מהשלטון הפדרלי של וושינגטון ממסים גבוהים ומהתערבות בכל תחומי החיים. ויש גם מיליציות מקומיות שעוברות אימונים כדי למנוע כיבוש נוסף של וושינגטון. בעיניהם, דגל הקונפדרציה הוא סמל לעצמאות שלהם.לכמה אנשים זה יישמע אולי מוזר, אבל בארה"ב של המאה ה-21, הנשיא אינו יכול לכפות על מדינה באיחוד להוריד את דגל הקונפדרציה שמונף בשטחה, אלא רק להציע לעשות כן. אובמה הצהיר שמקומו של דגל הקונפדרציה הוא במוזיאון, ובתחילה לא מיהרו בדרום קרוליינה להסיר את הדגל. אלא שהערב (יום ב') נראה שהמושלת ניקי היילי והסנאטור שמייצג את המדינה לינדזי גרהאם, שניהם רפובליקנים, יודיעו כי הדגל יוסר מבניין הקפיטול. עוד קודם לכן הוא מיט רומני, שהתמודד נגד אובמה במרוץ לנשיאות ב-2012, שהגיע הזמן להוריד את דגל הקונפדרציה בדרום קרוליינה, דבר שג'ב בוש, שנכנס לא מזמן למרוץ לנשיאות 2016, עשה בפלורידה ב-2001 כשהיה מושל המדינה.

למעשה, לממשל הפדרלי המרכזי אין כל סמכות להורות על מדינה באיחוד להוריד את דגל הקונפדרציה, ובשביל לעשות זאת נדרש רוב של שני שלישים בבית המחוקקים של דרום קרוליינה. המושלת היילי כבר אמרה כי "המדינה תצטרך לדבר על הנושא שוב ונראה מה יהיה, והסנאטור גרהאם, שגם מתמודד על הנשיאות, אמר בזהירות כי "הגיע הזמן שאזרחי דרום קרולינה ידונו בסיפור שוב".

פרשת דגל הקונפדרציה לא באה בעיתוי טוב למועמדים לנשיאות - גם מהצד הדמוקרטי וגם מהצד הרפובליקני, אולם הם לא יוכלו להתחמק ממנה לאורך זמן כשיערכו את הפריימריז שלהם בדרום קרוליינה.

דאג ברנאן, חבר שחור בבית הנבחרים של דרום קרולינה, כבר אמר שהוא מתכוון להגיש הצעת חוק להסרת הדגל מבניין הקפיטול. "חבר שלי נהרג ביום רביעי בלילה בלי סיבה רק בגלל היותו שחור", הוא הצהיר והוסיף שדגל הקונפדרציה הוא סמל לעבדות. "זה היה אקט של טרור. אנחנו לא יכולים לאפשר לדגל הזה להמשיך להתנופף ברוח מעל כיפת הקפיטל. הסמל הזה חייב לרדת", אמר קורנל ברוקס, נשיא ארגון השחורים הגדול NAACP.
6122735099388640360no.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

*אזהרת קריאה* סיפור שממחיש שגם המובן מאליו לא מובן !

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 יוני 2015, 12:50

לראות את העולם בפעם האחרונה  

בת' מאוסטרליה גילתה לאחרונה כי הגן הנדיר אותו היא נושאת שגורם לעיוורון עבר לשלושת ילדיה. כעת המשפחה חיה על זמן קצוב עד שראייתם תיעלם והם יוצאים למסע חוויות וזכרונות בניו זילנד. "אני יודעת מהסיפורים של אמא שהעולם פשוט יהפוך לחשוך", אומרת הבת הבכורה

הרבה לפני אהבה, חינוך, ערכים, מזון ומיטה חמה, הורים מעבירים לילדיהם הביולוגיים מטען גנטי. לא ניתן שלא להזדהות ולכאוב את כאבה של אם אוסטרלית אוהבת שגילתה לאחרונה שהעבירה לשלושת ילדיה גן נדיר של מחלה הגורמת לעיוורון. קתרין, 13, סאם ,11, ומתיו ווייט, 8, יאבדו את מאור עיניהם בקרוב, ועל כן החליטו הוריהם לצאת למסע גדול בעולם, בו יראו כל מה שאפשר.

האם בת׳ החלה להתעוור בגיל חמש, ועד שנישאה לאהוב נעוריה דיוויד הייתה כבר עיוורת לגמרי. התסמונת בה לוקה בת׳ כה נדירה עד שהחוקרים טרם העניקו לה שם, ובני הזוג קיוו בכל מאודם כי לא תעבור הלאה לילדיהם, אך לפני חודשיים חשפו הבדיקות הגנטיות כי הילדים סובלים מאותה מחלה, ויתעוורו בשנים הקרובות.
״ההבנה שיש לך שלושה ילדים יפהפיים שיזדקקו לכל כך הרבה סיוע בעתיד, זה פשוט לא פייר״, אומרת בת׳, שיצרה עם ילדיה, בשיתוף עם הבעל דיוויד, רשימה של מקומות שחייבים לראות, וכעת החמישה מטיילים בעולם ומסמנים להם יעדים, מייצרים זכרונות ויזואליים שאמורים להספיק לחיים שלמים, עד שממונם יגמר.

במקביל, צוות חוקרים מבית החולים בסידני נמצא במירוץ נגד הזמן על מנת לחפש תרופה לילדי משפחת ווייט, זאת לאחר שרק בשנת 2013, אחרי שנה של מחקר, הצליחו לבודד את הגן הבעייתי אותו נושאים האם והילדים. הצוות עבר על מעל 23 אלף רצפים גנטיים ושלושה מיליארד זוגות בסיסיים של גנים עד שמצא את המוטציה. ״זה כמו לחפש מחט בערימת שחת״, מסבירה פרופסור רובין ג׳יימסון, ראש צוות החוקרים. ״הרגע בו מצאנו היה מרגש מאוד. אנו נזדקק לחמישה מיליון דולר נוספים ובין חמש לעשר שנות מחקר על מנת לקדם את מציאת הטיפול המתאים, שאמור להתאים גם לסובלים מתסמונות שגורות יותר״.


כעת מטיילת המשפחה בניו זילנד ומוחקת לעצמה מטרות מהרשימה צילום: Fading-into-Darkness ״המדענים מייצרים לנו תקווה, וזה ממש שינה את חיינו״, אומרת בת׳. ״מי יודע מה תהיה התוצאה הסופית? אבל התקווה היא הכל. זה ממש ככה. לצערי המצב הוא שהנזק קורה עם הזמן, ובהדרגה כל יום זה מחמיר. כולנו מאמינים שלבסוף ימצא טיפול, אבל את הנזק שכבר נעשה אין להשיב״.
כעת מטיילת המשפחה בניו זילנד ומוחקת לעצמה מטרות מהרשימה. בני הזוג השקיעו את כל מרצם וכספם בחווית הטיול המיוחדת שארגנו עבור הילדים, אבל המשאבים מתחילים לאזול להם. ״זה החלק המפחיד בכל הסיפור הזה״, מסכמת בת׳, ״לא לדעת כמה זמן נשאר לנו. הם ילדים חזקים וטובים ויש ביניהם קשר עמוק״, מספר האב דיוויד. ״היו ימים בהם בת׳ התפרקה לחתיכות, ואז למחרת אני הייתי מתפרק. עלינו להיות חזקים עבורם. הם מראים לנו כל יום כמה יפה הם עומדים להסתדר בעולם, ואנחנו בוכים לפני השינה".

״אני יודעת מהסיפורים של אמא שהעולם פשוט יהפוך לחשוך, ואפשר לראות רק שינויים בעוצמת האור. אני לא באמת יכולה לדמיין את זה״, אומרת קת׳רין, שעל אף שהיא האחות הגדולה, הראייה שלה בינתיים נפגעה הכי פחות. ״אנחנו פשוט נתמודד עם העניין יום ביומו״.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 23 יוני 2015, 14:23

יישר כוח ליצחק הספרן.
אבל בגללך אני דוחה את מנוחת הצהרים בכעשרים דקות...
אבל לפחות יש לי על מה לחלום !!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

מהזיות המשפטיזציה במדינת ישראל.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 יוני 2015, 15:46

עובד מד''א שידל ילד פגוע לרקוד והושהה, המשפחה תומכת בעובד

סערה התעוררה בחודש האחרון במגן דוד אדום עם פרסום סרטון בו נראה מנהל באחת מתחנות מד"א משדל ילד חרדי הלוקה בתסמונת דאון לרקוד לצלילי שיר שבקע מהרדיו ברכב.
בעקבות פרסום הסרטון הושעה המנהל ממד"א וממד"א נמסר בתגובה כי "המקרה המוצג בסרטון מטופל בחומרה רבה. העובד הושעה מתפקידו ומתנדבי הנוער הושעו מכל פעילות במד"א באופן מידי והמקרה יתברר עד תומו. במד"א מתנדבים אנשים בעלי צרכים מיוחדים בתחנות ברחבי הארץ ובתפקידים שונים בארגון ואנו מקבלים אותם בזרועות פתוחות מתוך הכרה בחשיבות הרבה של שילובם בחברה ובקהילה. מד"א מגנה בחריפות את ההתנהגות המוצגת בסרטון וכל התנהגות המבזה בני אדם באשר הם".

אולם המנהל זכה להגנה מפתיעה דווקא מבני משפחתו של הילד ששיגרו מכתב נרגש להנהלת מד"א בו הם טוענים כי בנם הלוקה בתסמונת דאון מעריץ את מד"א והילד שמח שמחה גדולה לאחר המקרה, וגם ניכר כי המנהל התכוון לטובה.

בני משפחתו של הילד אף הגיעו לחזק את המנהל בהופיעו בפני ועדת המשמעת במד"א.

אחד מבני המשפחה סיפר לאתר 'קול חי': "ראינו את הסרטון ולא הבנו על מה המאומה וראינו צורך לגונן על המנהל ולחזק את ידיו. כשבאנו לוועדת המשמעת המנהל בכה מהתרגשות לאור המחווה. הוא סיפר ש-23 ימים שותים לו את הדם ועכשיו סוף סוף יש מי שרואה את המעשה האמיתי".

"מצידנו" מוסיף בן המשפחה "המנהל עשה משהו טוב ומבחינתנו הלוואי שיבוא כל יום לשמח את הילד".

לדברי בן המשפחה בוועדת המשמעת הקשיבו לדברי בני המשפחה ואמרו להם כי "דבריהם מדברים בעד עצמם".

בפנים: המכתב המלא.
ללא-שם22.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

אצל הסינים הכל בגדול

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 יוני 2015, 09:15

סין: אנשי המכס סיכלו הברחת בשר בשווי חצי מיליארד דולר

סין: אנשי המכס תפסו בשר בשווי 3 מיליארד יואן (483 מיליון דולר), חלקו רקוב ובן למעלה מ-40 שנה, כך דווח ב"צ'יינה דיילי".
על פי הדיווח, פקידי המכס מצאו כי חלק מהבשר היה בן למעלה מ-40 שנים, כלומר מתוארך לשנת 1970. חלקים אחרים היו רקובים ומקולקלים. לא ידוע האם הבשר הושמד.

ג'נאג טאו, פקיד ממשלתי, אמר לעיתון כי "זה היה מסריח, ואני כמעט הקאתי כשפתחתי את הדלת".

סמל אישי של משתמש
פעם חשבתי
הודעות: 1824
הצטרף: 10 אפריל 2013, 18:47

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעם חשבתי » 24 יוני 2015, 11:34

פלא נשגב!
בשר מסריח 40 שנה!!!! והוא עוד שווה!!! כמעט חצי מיליארד דולר!!!
והפקיד עוד הצליח לא להקיא.
לא יאומן כי יסופר.
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2305

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 יוני 2015, 11:37

פעם חשבתי כתב:פלא נשגב!
בשר מסריח 40 שנה!!!! והוא עוד שווה!!! כמעט חצי מיליארד דולר!!!
והפקיד עוד הצליח לא להקיא.
לא יאומן כי יסופר.
אם מקקים עכברושים ושאר מרעין בישין עולה אצלם טבין ותקילין ועולה על שולחן מלכים, מה לך כי תתמה ? ;-)

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 24 יוני 2015, 14:22

זה מיועד לסינים מעל גיל 40
בטח יש להם אותו ריח.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 יוני 2015, 14:35

פעם חשבתי כתב:פלא נשגב!
בשר מסריח 40 שנה!!!! והוא עוד שווה!!! כמעט חצי מיליארד דולר!!!
והפקיד עוד הצליח לא להקיא.
לא יאומן כי יסופר.
דרך אגב אם הפורום לא מכניס לך מספיק תקציב,
ואתה רוצה הכנסה צדדית נאה,
גש לחוף הים, אסוף במרץ מדוזות ככל יכולתך, ושלח זאת ליפן,
שם משלמים על כל קילו, לפחות כמו שעולה אצלינו נתח בשר משובח או דג יוקרתי,
אז קדימה. ר ו ץ ! ;-)

סמל אישי של משתמש
פעם חשבתי
הודעות: 1824
הצטרף: 10 אפריל 2013, 18:47

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעם חשבתי » 24 יוני 2015, 16:08

מה יקרה למדוזות עד יפאן? מזכיר לי את אותו אחד שמילא אוניה בשלג צח וטרי ושלח זאת לאפריקה הצחיחה למכירה........
ומקקים ועכברושים אין בסין בחינם??? אם אצלינו מלא בקיץ, שמה עאכו"כ. והדק"ל למה בשר מעופש יעלה שם כ"כ יקר?
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2305

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 יוני 2015, 23:00

הודו: השטיח האדום לכבוד שר הודי הסתבך בלהבי מסוקו וכמעט גרם לתאונה
שר הודי שהגיע לביקור בעיר במערב בנגל היה מעורב בתאונה מוזרה כשהשטיח האדום שהמתין לו הסתבך בלהבי המסוק שהתקרב לנחיתה.
אין נפגעים.
IMG_20150624_225921.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 יוני 2015, 00:07

כתב רשת פוקס זורק גרזן למטרה, והגרזן עובר ופוגע בתוף ובמתופף שיצא בנס רק בחתכים קלים ורק כפסע היה בינו לבין המוות, ואם זה לא מספיק, אז המתופפים שהגרזן פגע בחברם מתעלמים וממשיכים לתופף כאילו לא קרה כלום, מרשת פוקס, אין תגובה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 יוני 2015, 10:14

סיביר: מחאת נהגי האוטובוס: ציות לכללי התנועה  

נהגים בסיביר, הידועים בצפצופם על החוק, זועמים על קיצוץ תעריף הנסיעה, ומעתה יורידו נוסעים אך ורק בתחנות כפי שנדרש בחוק. הנוסעים לא נרגשים: "אם נוריד את המחיר עוד יותר אולי הם יצייתו לתמרורים כנקמה"
נהגי אוטובוס בעיר בסיביר פתחו השבוע במחאה בעקבות הפחתת דמי הנסיעה באזורם. כלי תקשורת רוסיים דיווחו כי הנהגים הזועמים החליטו להביע את מחאתם בדרך יצירתית, והודיעו כי מעתה, במסגרת המחאה – הם יצייתו לחוקי לתנועה.

הנהגים בעיר אומסק שבדרום-מערב סיביר מוחים על קיצוץ של דמי נסיעה באוטובוס מ-22 רובל (1.5 שקלים) ל-18 רובל (1.2 שקלים). הקיצוץ בתעריף הנסיעה בתחבורה ציבורית נקבע בידי בית משפט מקומי, שלפי פסיקתו, עליית המחירים שנעשתה בתקופה האחרונה הייתה בלתי מוצדקת.

במסגרת מחאתם, החליטו הנהגים להפסיק לכופף קצת את החוקים עבור רווחת הנוסעים. נהגי אוטובוסים באזור ידועים לשמצה בזכות חוסר הרצון שלהם לציית לכל חוקי התנועה, ולרוב הם נותנים לנוסעים לרדת מהאוטובוס מתי שהם רוצים, ולא בהכרח רק בתחנות מוגדרות, כפי שהחוק מחייב. באחד האוטובוסים בעיר אף נתלה שלט שבו נכתב: "מאחר שדמי הנסיעה ירדו שוב ל-18 רובל, נוסעים יורדו אך ורק בתחנות אוטובוס רשמיות".

אך בעיר שבה באחת מכל עשר תאונות דרכים מעורב אוטובוס ציבורי, צורת מחאתם של הנהגים לא בדיוק מסעירה את הציבור. "אני לחלוטין תומך בהתנהגותם של הנהגים, אבל הייתי רוצה שהם יצייתו לחוקים גם בזמנים אחרים – ולא רק כשהם מוחים", אמר תושב העיר לאחד מכלי התקשורת המקומיים.

"רק באומסק אפשר לראות נהגים שמחליטים לנהוג לפי החוקים כצעד מחאתי", כתב גולש בטוויטר. מצייץ אחר הציע אף להעלות את המחאה שלב: "בואו נוריד את התעריף ל-16 רובל, וכך נהגי המיניבוס יצייתו לכל חוקי התנועה באשר הם כנקמה!"

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 יוני 2015, 19:24

ארה''ב: חולה הורדם ורופאיו התבדחו על חשבונו - אבל הכל הוקלט  

חולה הורדם ורופאיו התבדחו על חשבונו - אבל הכל הוקלט

במהלך הבדיקה בעודו מורדם, הצוות הרפואי החל ללעוג לחולה ולספר עליו בדיחות. הם רק לא ידעו שמכשיר הסלולר שלו נשאר פתוח על הקלטה. המטופל תבע את בית החולים וזכה בחצי מיליון דולרים

פה גדול עולה ביוקר: חולה תבע את בית החולים, לאחר שהצוות הרפואי לכלך עליו בזמן שהיה מורדם בעת שעבר בדיקת קולונוסקופיה. התביעה הזו עלתה להם ביוקר, והמטופל זכה בסכום של חצי מיליון דולרים.

בתום הפרוצדורה שעברה בשלום, הוא שב לביתו ובדרך האזין להקלטה. הוא הופתע לגלות מה שקרה שם
והאיש החליט שלא לשתוק. הוא הגיש תביעה ובשבוע שעבר, לאחר 3 ימי דיונים, בית המשפט הורה לצוות הרפואי המעורב לשלם לו פיצויים על סך 500 אלף דולרים.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 26 יוני 2015, 01:46

זה נגד תוס' שישן לאו בר בושת הוא
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

גרמניה מכופפת את הראש לכבוד המוסלמים, כי אחרי הכל זה לא יהוד

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 יוני 2015, 13:56

גרמניה: בית הספר מזהיר בנות שיש להתלבש בצניעות, בשל אירוח פליטים סוריים


מחנה פליטים בגרמניה

בית ספר בבוואריה (גרמניה) שלח מכתבים להורי התלמידות עם בקשה לוודא שבנותיהם לא ילבשו בגדים שאינם צנועים מכיוון שמחנה פליטים סורים הוקם בסמוך לאולם ההתעמלות של בית הספר.

200 פליטים סורים שוהים מזה שבוע בסמוך לאולם ההתעמלות. האולם נסגר והפעילויות הועברו לבית ספר יסודי שנמצא בקרבת מקום.

ההורים גם קיבלו הודעה על הגברת אמצעי הבטחון, לפליטים נאסר להיכנס לגינות ולמבנים שבתחום בית הספר ומורים נוספים הוצבו במהלך ההפסקות.

"הפליטים הסורים הם בעיקר מוסלמים ודוברי ערבית. הם מזוהים בתרבות משלהם. מכיוון שהם שוהים בסמוך לבית הספר שלנו יש להתלבש עם בגדים צנועים (וכאן הביאו כמה דוגמאות בכדי שהדברים יהיו ברורים), עלולים להוביל לאי הבנות".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 יוני 2015, 14:03

20 מחלצים חילצו במהלך הלילה יעל שנפל לנקיק בנ. דרגה ונפצע,פונה לספארי ומת מפצעיו


‏אנשי יחלצ מגילות חילצו במבצע מורכב את היעל הפצוע מנקיק בנחל דרגה כשהוא מורדם. הועבר לביח לחיות בר של רטג והספארי,

‏היעל שחולץ בלילה בנחל דרגה, מת. כבוד לעשרים מחלצים טובים שעשו מאמץ אדיר להציל בעל חיים פצוע, שהוא גם סמל יחידת החילוץ.
חברה, כפיים ;-)

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 29 יוני 2015, 02:19

היתכן שלא איחוד הצלה ולא משי זהב היו בפינוי הזה?! שום תמונה של חרדי המחמד בעבודת ההתנדבות?
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 יוני 2015, 03:00

פעמון זהב ורימון כתב:היתכן שלא איחוד הצלה ולא משי זהב היו בפינוי הזה?! שום תמונה של חרדי המחמד בעבודת ההתנדבות?
כנראה ששתי גרם שכל וידע בשיווק יש למשי זהב, והוא יודע, שכבוד המת/חי של האילה, לא יוסיף לו תהילה. שאלמלי כן, חזקה עליו שהוא לא היה מפספס זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 יוני 2015, 13:27

מלוחם למסייע בניסיון לפיצוץ כיפת הסלע

דיוויד (שם בדוי), שלחם בצוק איתן, מספר על חצי השנה במאסר, גניבת הציוד והשותף התמהוני שכמעט הוביל לתוהו ובוהו במזרח התיכון: "הוא גנב ממני. עדיפה עזה על הכלא".

דיוויד בעת שירותו בגדס"ר של גבעתי. "עדיין מאמין בצבא"

הוא עלה מארצות הברית כחייל בודד, שירת כלוחם בגדס"ר גבעתי, נפצע ב'צוק איתן', והיה כפסע משחרור וחזרה למשפחתו בלוס אנג'לס. אבל אז החלה ההסתבכות של דיוויד (שם בדוי): חקירת מצ"ח, משטרה ושב"כ, מעצר בחשד שסייע לקיצוני אמריקני, שותפו לדירה, לתכנן את פיצוץ כיפת הסלע בירושלים, וחצי שנה בכלא הצבאי. אחרי שהשתחרר מצה"ל ושב ללוס אנג'לס, משחזר דיוויד בראיון מיוחד ל-ynet את התקופה הקשה שעבר לאחר הרשעה בגניבת חומרי חבלה. "הזמן בכלא הצבאי הייתה החוויה הכי גרועה שעברתי בחיים".

דיוויד בן ה-21 לא דמיין לפני שלוש שנים וחצי, כאשר עלה ארצה לבדו מארצות הברית כדי לשרת כחייל בודד, שיחזור למשפחתו בלוס אנג'לס עם צלקת נפשית וחוויה טראומטית, ולאו דווקא מהמלחמה בעזה. הוא סיים בשבועות האחרונים לרצות עונש של חצי שנת מאסר, מהעונשים הכבדים ביותר שהוטלו על חייל חובה בצה"ל בעשור האחרון, בגין הוצאת אמצעי לחימה מהצבא ומכירת חלק מהם לאדם ליוויקס, נוצרי אמריקאי שהסתנן לישראל ותכנן לפי החשד של המשטרה והשב"כ להפעיל מטען חבלה צה"לי בכיפת הסלע בירושלים. בזמן שדיוויד ישב בכלא הצבאי, ליוויקס לא הואשם בסופו של דבר מסיבות בריאותיות, ומי ששילם את המחיר היה הלוחם המצטיין ששירת בגדוד הסיור של גבעתי, והסתבך רק כי ניסה לדבריו לעזור לשותפו לדירה.

במהלך שירותו הצבאי דיוויד הוציא מבסיסים בהם שירת נפץ, רימון רסס, 29 מטר של פתיל ביטחון, ארבעה רימוני הלם, רימון גז, רימון עשן, חמש לבנות חבלה, ארבע מאיצי חבלה, ושני מצתי חבלה. "לקחתי ציוד כי כולם עשו את זה, ולפעמים חברים אמרו לי 'למה אתה לא עושה את זה'", מסביר דיוויד את הנסיבות שבהן לקח מהצבא את אמצעי הלחימה. "חשבתי שאם כולם עושים את זה אז זה בסדר, למרות שזה לא בסדר. אמרתי לעצמי שהם לא יענישו את כולם. לקחתי את הציוד כי רציתי להראות אותו לחברים שלי שבאו מארצות הברית".


כיפת הסלע. החשש המתמיד של שרותי הביטחון בארץ

את ארסנל הנשק שמר בביתו במשך יותר משנה. בשלב מסוים, שותפו לדירה ליוויקס ביקש מדיוויד שימכור לו את רימוני ההלם, הגז והעשן תמורת 500 שקל, לטענתו מחשש שערבים יתקפו אותו במקום עבודתו בירושלים. דיוויד נעתר לבקשה ובשלב הבא ליוויקס כבר ביקש לקנות ממנו את אמצעי החבלה תמורת 2,000 שקל. הפעם דיוויד לא מיהר להסכים, אבל ליוויקס ניצל את העובדה ששותפו לדירה שהה באותה עת בביקור בארצות הברית ולקח את לבנות החבלה. בהמשך הוא נעצר על ידי המשטרה לפני שהספיק לבצע את הפיגוע שהיה עלול להבעיר את המזרח התיכון.

"הוא ביקש ממני למכור לו את חומרי הנפץ וסירבתי, ואז הוא גנב לי אותם", מספר דיוויד. "בגלל שהוא וחבריו הותקפו באינתיפאדה, הוא התחנן בפניי שאמכור לו גם רימוני הלם או גז. בסוף הסכמתי כי אמרתי לעצמי שאני מעדיף לראות אותם בחיים במציאות, מאשר מתים בטלוויזיה, כך יכולתי להצילם אם יותקפו שוב. עשיתי את זה כדי לעזור לו. אנשים יכולים לכעוס על מה שעשיתי ולהגיד שזה מעשה נורא, אבל הם לא יודעים שעשיתי את זה כדי למנוע מוות של חברים שלי. זו הסיבה העיקרית שהתגייסתי לצבא: להגן על חברי, על משפחתי על המדינה שלי".

זמן קצר לאחר סיום מבצע צוק איתן, שבו נהרגו שלושה מחבריו לגדוד - בניה שראל, ליאל גדעוני והדר גולדין ז"ל - נעצר דיוויד על ידי מצ"ח. דיוויד טען במשפטו כי פעל מתוך נאיביות כדי לעזור לליוויקס, כלל לא ידע על כוונותיו, והוא אינו בעד פגיעה בפלסטינים: "הייתי חייל שמונע מחיילים אחרים להכות פלסטינים ונותן לילדים פלסטינים לעבור במחסומים בגדה". לטענת באי כוחו מהסנגוריה הצבאית, סגן מאיה שגיא ואל"מ אשר הלפרין, ליוויקס הצליח לרכוש את אמונו של דיוויד ולנצל את תמימותו. מפקדיו של דיוויד ליוו אותו לאורך התקופה הקשה בכלא בביקורים ובמילות תמיכה. "הוא חייל אכפתי עם יכולת מבצעית גבוהה שעבר שירות משמעותי וקשה. למרות שהיה חייל בודד תמיד התנדב לסייע לחבריו", העיד עליו מפקדו, סגן אביאור אברהמי. "הוא נשמה טובה אך גם תמימה ונאיבית". השופטים הזכירו בגזר הדין כי ליוויקס פרס את חסותו על דיוויד, לאחר שחש בדידות בארץ שהתעצמה אחרי פציעתו במבצע.

תחקיר עיתון "ידיעות אחרונות" שפורסם בתחילת השנה על הפרשייה חשף כיצד ליוויקס, הצעיר הנוצרי מטקסס שהיה מבוקש על ידי הרשויות האמריקניות, נכנס לישראל כתייר ופעל לבדו, ללא שום עזרה של ארגון קיצוני, כדי להוציא אל הפועל את מזימת הבלהות שלו, בסיועו של לוחם גבעתי ובלי ידיעתו.

כך הפך דיוויד בלילה אחד מאמריקני צעיר שעזב חיי נוחות בארצות הברית כדי להילחם ביחידה הכי קרבית בגבעתי, לחשוד במעורבות בתכנון פיגוע אסטרטגי, ובהמשך לאסיר בכלא 6.

"הזמן בכלא הצבאי היה החוויה הכי גרועה שעברתי בחיים", מספר דיוויד. "לא יכולתי לפגוש את המשפחה שלי והחיילים בכלא היו הכי גרועים שאפשר לפגוש. הייתי מעדיף להישאר בעזה עוד שישה חודשים מאשר להיות בכלא. המצב של הכתף שלי החמיר והיה לי קשה לקבל עזרה רפואית, התנאים היו גרועים. חזרתי לארצות הברית בתחושה שקצת נבגדתי על ידי המשטרה הצבאית. שמחתי לשרת בצבא אבל לא הבנתי מדוע המשטרה מעדיפה להאמין לאדם שהיה מבוקש על ידי הרשויות - מאשר לחייל. זה שיגע אותי".

דיוויד מתכוון להתחיל בקרוב את לימודיו בקולג', אך בעתיד לדבריו, הוא מעוניין לחזור ארצה ולהקים פה את משפחתו. "החברים שלי מגבעתי היו מדהימים, עברתי חוויות ואתגרים שביגרו אותי ומעולם לא חשבתי שאעבור. אף פעם לא הוטרדתי מהמחשבות אם אמות, כי אלו מחשבות שאוכלות אותך בזמן שאתה שם. אם אתה לא חושש למות למען מטרה חשובה אז שום דבר לא יעצור אותך מלהצליח במשימות שתקבל. החברים והקצינים שלי עודדו אותי ותמכו בי ולכן יש לי עדיין אמון בצבא".

נ.ב. סיפור מוזר ותמוה עם כמה סימני שאלה י.ה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

אצלנו יש עיבור השנה, ואצלם? עיבור השניה.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 יוני 2015, 02:40

תזכורת: מחר בלילה בחצות תתווסף שניה לשעון הגלובלי

מחר, יום שלישי בדיוק בחצות תתוסף שניה אחת לשעון.
כמו לפני שלוש שנים גם השנה זו הפעם ה26 בה מתרחשת תוספת של שניה לשעון.


התופעה נקראת "דקה מעוברת" והיא נעשית כדי לשמור על תיאום בין הזמן האטומי הבינלאומי לזמן אוניברסלי מתואם שאינם מתאומים לגמרי עקב תנודות והאטות לא אחידות בקצב תנועת כדור הארץ.
ההחלטה על עיבור דקה מתקבלת על ידי השירות הבינלאומי למערכות ייחוס וסיבוב ארצי (iers) והיא נעשית כדי למנוע מהפער לעלות על 0.9 שניות דבר שקורה אחת לכמה שנים.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 30 יוני 2015, 02:46

מה יולדת דקה מעוברת?

עושים בשניה הנוספת "פורים קטן"???

ושאלת השאלות, איך הסכים כל העולם המפולג והמשוסע, מלא היריבים והשונאים המושבעים, על הצורך בהוספה, ועל תיזמון ההוספה??
תחשבו שבשטיבל אחד היו צריכים להכריע על כזה דבר, אלולא רבי אחד שמכריע מילה אחרונה וראשונה - היו הרי מסיימים בחוסר החלטה או בדחייתה או בפילוג ופיצול השטיבל לשניים.....
וכן מאות מדינות, שבכל אחת עשרות מפלגות, אופוזיציות, כנופיות טירור, וכל אחת לרעותה זאבה.

מוזר הסיפור, נדמה לי אגדה דמיונית שחלם שואל בחלומות.
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: אצלנו יש עיבור השנה, ואצלם? עיבור השניה.

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 30 יוני 2015, 08:13

יצחק הספרן כתב:תזכורת: מחר בלילה בחצות תתווסף שניה לשעון הגלובלי
אוף!
עוד פעם עכשיו להזיז את כל השעונים??? מרגיז! :x
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 יוני 2015, 09:58

פעמון זהב ורימון כתב:מה יולדת דקה מעוברת?

עושים בשניה הנוספת "פורים קטן"???

ושאלת השאלות, איך הסכים כל העולם המפולג והמשוסע, מלא היריבים והשונאים המושבעים, על הצורך בהוספה, ועל תיזמון ההוספה??
תחשבו שבשטיבל אחד היו צריכים להכריע על כזה דבר, אלולא רבי אחד שמכריע מילה אחרונה וראשונה - היו הרי מסיימים בחוסר החלטה או בדחייתה או בפילוג ופיצול השטיבל לשניים.....
וכן מאות מדינות, שבכל אחת עשרות מפלגות, אופוזיציות, כנופיות טירור, וכל אחת לרעותה זאבה.

מוזר הסיפור, נדמה לי אגדה דמיונית שחלם שואל בחלומות.
מה לעשות שאם הם לא יעשו זאת זה יפריע למערכת הג׳י פי אס, עם סוללת לוייניה, ולזה אין ברירה אלא להסכים פה אחד לשינוי.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 יוני 2015, 16:52

יפן: לראשונה חתונה של זוג רובוטים  
 
robot-wedding-japan-650_650x400_81435606842.jpg
100 מוזמנים השתתפו בחתונה הראשונה של רובוטים ביפן.
החתונה התנהלה לפי כל כללי הטקס כולל עוגת חתונה וכו׳.

כמה תגובות;

בעתיד הרובוטים יחליפו את בני האדם ביפן אחרי שיגמרו להם הילדים שם  

עם שלם שמבצע חרקירי. הדורות הבאים יתמהו מה גרם להכחדת היפני.  

כל הכבוד, הם מאוד נאורים שם ביפן, מעניין מתי בית המשפט בארה''ב יפסוק להכיר  בנישואים כאלה.

הרובוטים בארץ- נפנה לבגץ שיאשר לנו נישואין  
 
הם פנו באולטימטום של 45 יום לכנסת על מנת שהעניין יוסדר בחקיקה, אחרת הם יפנו לבגץ. 

מספר ארגונים רובוטפוביים חוששים שבגץ יענה לבקשתם…

היה עניין של זמן אחרי אנשים שמתחתנים עם בובות  

דווקא בסרט בערוץ 10 הראו בחור שהתחתן עם בובה, והסבירו שזה די נפוץ שם. 

אג'נדת הלגיטימציה לכל מה שאינו חתונה נורמלית בשיאה. בקרוב .... ...... 

בקרוב יהיה רובוט ניק הגי-גי-ם שיבוא להגן על זכויות הרובוטים  

הכול תלוי בתשלום של העמותה לרובוטים
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 יוני 2015, 21:58

תראו לאן הגענו: להשכרה - דירת 50 מ''ר, הכניסה - דרך החלון

כשמחירי הדירות בשיא כל מ"ר שווה זהב וכל שטח הופך לדירה, לא פעם בצורה מאוד יצירתית. מתברר שבעלי הדירות גם מחוץ לתל אביב ממציאים לנו פטנטים.
הפעם מדובר בדירה שעל הנייר מתומחרת במחיר מצחיק – בישוב יוקרתי בשרון, מוצעת להשכרה דירת 1.5 חדרים בשטח 50 מ"ר תמורת 1,500 שקל בחודש, מחיר שמעורר תהיות. אז מה הקאטץ'?

מי שיסתכל בתחתית המודעה ויקרא את הסבריי התוספות יגלה שכתוב: "יחידת דיור ללא דלת, כניסה מהחלון של הממ"ד". המודעה פורסמה במקור באתר 'יד2' ולאחר שקיבלה ביקורות רבות ברשת הוסרה על ידי המפרסם.

בעל הדירה סירב להסביר לגבי פטנט הדלת, ואמר: "ירדתי מזה, אנשים אמרו שזה יוצר טעם לפגם. בתהליך של השגת אישורים מהעירייה, קיבלתי איומים מאנשים".

בעמוד הפייסבוק 'דירות בישראל שמדכאות אותי' 'חגגו' על הדירה ואמרו: "דירה לאקרובטים ופעלולנים, אפשרית גם לפורצים מנוסים". בין התגובות הנוספות: למודעה בפייסבוק: "ואיך הם הכניסו את הרהיטים? יש פתח סודי ברצפה?" ו- "איפה שמים את המזוזה".
B8hfK3-picsay.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

אירופה נראת ונלחמת כמו האימון הבריטי הזה ללוחמה בפיגועי טרור

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 יוני 2015, 23:49

CIwKGdGWIAAd37R.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 יוני 2015, 23:57

5592a8130b3dce18.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 01 יולי 2015, 00:47

אין לו גבול לרמאי השרלטן הזה!! נוכל מס' 1 בארץ שרק על הפרסום הוא מוציא 3 מליון ש"ח בחודש אז תארו לכם כמה הוא גונב מאנשים...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 01 יולי 2015, 02:17

הלוואי יפתח פה ניק
הוא כותב מעניין
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 01 יולי 2015, 03:08

אם הוא יפתח פה ניק הוא יצטרך להיחסם לאלתר כי זה יהיה אך ורק למטרת פירסום...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 01 יולי 2015, 03:43

זה יהיה פירסום האתר שלנו! כולם ירוצו לפה לקרוא את החכמה העצומה שלו, הסגנון המשכנע, הכל-יכול כביכול...
יעמדו בתור להגיב,
ירגישו רוחניות נודפת מכל שורה,
יריחו גז.
מה עוד?
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 01 יולי 2015, 06:10

מדהים איך מתנפלים על אדמורים/רבנים/מקובלים, על קבלת דמי פדיונות שלעיתים חלק מזה לצדקה, וזאת מעבר שלחיות את הצדיק זו זכות בפני עצמה, וזעקים על חוצפתם שכביכול עושקים ומרמים את קהל שומעי ליקחם,
כש..... לאין לי עניין להתבע ע"י) לוקח מליונים רבים וספק לי אם משהוא מזה נתרם לצדקה, אלא אם מיסי המדינה ל"צדקה" יחשבו, ובטח גם בזה הוא מקמץ וד"ל,
וזה אחד הסימנים הברורים לדעת מי לנו ומי לצרינו,
וטוב להראות את חזות הרמיה בצורה גלויה,
שנבין ונדע את ה"אמת" ו"דאגת הציבור" שבפי זועקי "חמסנות" האדמורים/רבנים/מקובלים.

סמל אישי של משתמש
אופק חדש
הודעות: 127
הצטרף: 29 אפריל 2015, 13:37

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי אופק חדש » 06 יולי 2015, 13:01

615266801001898490699no-220x150.jpg
יָצָא הַקֶּצֶף • הצפת קצף אדירה במפעל טמבור בעכו

תקלה במכל כיבוי גרמה לאירוע דליפה מסוכן במפעל ‘טמבור’ בעכו,
אשר הציף את כל שטח המפעל בקצף בגובה של עד 10 מטרים,
וחלקים ממנו הגיעו עד לכביש 4 הסמוך.

ארבעה צוותי כיבוי וכוחות ממשטרת זבולון, בפיקודו של מפקד תחנת זבולון, סגן-ניצב חזי לוי, הגיעו למקום וטיפלו באירוע החריג.
בתחילה נמסר על שלושה נעדרים ששהו בשטח המפעל ונעלמו בים הקצף, אולם לאחר מכן הם אותרו כשהם בריאים ושלמים.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 יולי 2015, 19:41

תאילנד - בצורת קשה, תושבים נקראו להתכונן להתפנות בשל התמוטטות גדות של נהר.
הבצורת בתאילנד מכה במחוזות רבים של המדינה.
אחד מהשפעות של ירידת המיים בנהרות היא התמוטטות גדות הנהרות.
בתמונה התמוטטות כביש שנגרמה בשל קריסת גדות הנהר.
c1_614332_150706161348_620x413.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

אשה הואשמה שנהגה במהירות של 508 קמ"ש בכביש שמותר בו 90 קמ"ש

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 יולי 2015, 23:40

IMG_20150706_233832.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
שלום ושלום
הודעות: 760
הצטרף: 02 ינואר 2015, 10:00

Re: אשה הואשמה שנהגה במהירות של 508 קמ"ש בכביש שמותר בו 90 ק

נושא שלא נקרא על ידי שלום ושלום » 07 יולי 2015, 01:03

יצחק הספרן כתב:
IMG_20150706_233832.jpg
זה מזכיר לי את הסיפור הידוע על המשגיח בישיבה בני ברקית שפנה לבחור מהישיבה בטענות על כך שאינו נשאר בישיבה בלילה אלא הולך ללון בביתו
-אבל המשגיח, אני גר בטבריה!
-עוד יותר גרוע, עד טבריה אתה נוסע כל יום הלוך חזור?!!
תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם

זעקל
הודעות: 333
הצטרף: 25 נובמבר 2014, 10:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי זעקל » 07 יולי 2015, 18:10

היה ת"ח אחד שעשה ק"ו שמותר לאכול לפני התפילה
מה ברכהמ"ז שהוא דאורייתא אוכלים לפניה, כ"ש תפילה שהוא רק דרבנן ;) ;) ;)
האם אשכול הבדיחות התבטל ? אני לא מוצא את זה

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 07 יולי 2015, 18:15

אולי ראוי שיתבטל בזמן זה אבל בכל מקרה הנה הוא:
http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=17
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

עוד דווח שהזוי מצד אזרח "שומר שבת"

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 יולי 2015, 00:19

IMG_20150708_001123.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אופק חדש
הודעות: 127
הצטרף: 29 אפריל 2015, 13:37

חיה בזבל: 7.5 טון אשפה בדירה של אספנית כפייתית

נושא שלא נקרא על ידי אופק חדש » 08 יולי 2015, 23:48

עיריית ירושלים פינתה 7.5 טון אשפה מדירה של אספנית כפייתית.
באחת השכונות בירושלים התלוננו תושבי השכונה על ריח רע שעולה מאחת הדירות,
הם קראו לפקחי העירייה * הם לא האמינו לכמויות הזבל שנמצאו שם.


כבר זמן רב שתושבי בניין באחת משכונות העיר בירושלים, מתלוננים על ריח אשפה חריף וצחנה גדולה שעולה מאחת הדירות בבניין. בעקבות התלונות הגיע צוות פקחים של העירייה יחד עם עובדת שירותי הרווחה לדירה המדוברת ונדהם לראות כמויות עצומות של אשפה וגרוטאות בכל חלקי הדירה. בדירה מתגוררת קשישה המוכרת לשירותי הרווחה וסובלת מאספנות כפייתית.

פניות רבות של עובדי הפיקוח אל בעלת הדירה לניקיונה לא עזרו וגם כשהוצא כנגדה צו פינוי (לפי סעיף 58 לפקודת בריאות העם) התנגדה בעלת הדירה לשתף פעולה והבטיחה הבטחות שווא כי תבצע את הפינוי בעצמה.

בלית ברירה, התארגנה עיריית ירושלים למבצע ניקיון מיוחד לפינוי האשפה בדירה, תוך שיתוף פעולה בין הפיקוח העירוני לאגף התברואה ובסיוע הלשכה המשפטית ואגף הרווחה. צוות הפיקוח העירוני, יצאו בליווי עובדת סוציאלית משירותי הרווחה, ושישה עובדי חברת ניקיון והחלו במבצע הניקיון הנרחב בדירה.

מבצע הניקיון התקיים בנוכחות בעלת הדירה וארך יומיים שלמים, במהלכם פונו מהדירה לא פחות מ-7.5 טון של אשפה וגרוטאות, שהועברו למכולת ענק של אגף התברואה. בדירה נמצאו מוצרי מזון בשלבי ריקבון מתקדם, אשפה בכמות עצומה, תיקנים ומכרסמים ואף נשל של נחש באחת מפינות הבית.

העובדים נאצלו לפעול במשנה זהירות ולגונן על עצמם עם מסכות ואמצעים נוספים, נוכח הצחנה הבלתי נסבלת שעלתה מהדירה. משהושלם הפינוי ימשיכו עובדי העירייה בפעולות ניקיון וחיטוי הבית באמצעות חברת ניקיון. כמו כן, ממשיכים עובדי אגף הרווחה להיות בקשר עם הקשישה ולסייע לה ככל הניתן.
a71krkvr__w639h478q70.jpg
62ilx11m__w1024h772q70.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

יענקלה לולו
הודעות: 643
הצטרף: 31 אוקטובר 2014, 00:32

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יענקלה לולו » 09 יולי 2015, 00:43

איזה אכזריות שנים של עמל ירדו לטמיון בתוך יומיים....
ממש רשעות....

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 יולי 2015, 19:36

נוסעים קיבלו הלם כאשר דלי מלא בצלופחים שהובל לשוק הופל ברכבת תחתית בשנחאי

נחשים על הרכבת! נוסעים קיבלו הלם כאשר דלי מלא בצלופחים שהובל לשוק הופל ברכבת תחתית בשנחאי
הבעלי חיים הובלו בקו 1 העמוס במטרו של שנחאי

זמן קצר לאחר שיצאה הרכבת מהתחנה, הדלי נהדף

יצורים חלקלקים והמים המצחינים שלהם מילאו את הקרון

סוחר בשוק הצליח לאסוף את הצלופחים החיים אך הריח נשאר

עובדי הרכבת תחתית היו צריכים לנקות ביסודיות את הקרון בשל הצחנה
2A5FD73100000578-3154912-image-a-31_1436451118927.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 יולי 2015, 22:35

סיוט: הטטריס השפיע על מתכנני המושבים העתידיים במטוס  

 
בארגון העולמי לקניין הרוחני (WIPO) נרשם פטנט לאחרונה על העיצוב הזה לסידור המושבים במטוסים!
55a1182b33ffda3a.jpg
המוטו מאחורי היוזמה: 
מושבים אמצעיים הם תמיד השנואים ממילא
בוא נהפוך אותו 180 מעלות – ""נרוויח מקום"" יקר ערך במטוס למכור עוד כרטיסים במח' תיירים/ חברת LOWCOST 
בטטריס: המטרה היא למלא כל משבצת ריקה מהר בתוכן, 
נראה שהמתכננים של החב' הצרפתית Zodiac Seats שיחקו הרבה טטריס בצעירותם.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 יולי 2015, 22:53

מרדף לילי: שיכור גנב כבאית ונמלט לחדרה

אירוע מוזר אירע לפנות בוקר (שבת) בכביש 4: צעיר גנב כבאית של שירותי הכיבוי בזמן שהכבאים היו עסוקים בחילוץ פצועים בתאונת דרכים. במהלך מנוסתו עם הכבאית הפעיל הצעיר סירנה, חצה רמזורים באור אדום - והגיע עד לחדרה.

לאורך כל הדרך דלקה אחריו המשטרה, ובמהלך המרדף היא פגעה בכלי רכב. בסופו של דבר נבלם הצעיר לאחר שפגע במעקה בטיחות. לפי החשד הוא היה שיכור כשגנב את הכבאית.

האירוע החל בסמוך לצומת הגן הקסום בכביש 4. תאונה אירעה שם בין שני כלי רכב, ובתאונה נפצעו שני בני אדם - האחד באורח בינוני והשני באורח קל. אחת הפצועות נלכדה ברכבה, ולמקום הוזעקו צוותי מד"א-שרון וצוותי חילוץ מתחנת הכיבוי בנתניה.

בעודם עסוקים בטיפול בפצועים ובחילוץ הצעירה הפצועה הגיע החשוד למקום, ככל הנראה לאחר שבילה בפאב הנמצא בסמוך. הוא עלה לכבאית והחל לנסוע לכיוון צפון תוך שהוא מפעיל את הסירנה, כאילו נקרא לטפל באירוע חירום.


הכבאים הבחינו בגניבת הכבאית וניידת משטרה שהייתה במקום פתחה במרדף אחרי הנהג הנמלט. במהלך מנוסתו לכיוון חדרה חצה הנהג צמתים באור אדום, וכשהגיע לחדרה - נכנס לאזור שכונת ברנדס. שם המשיך בנסיעה ברחוב הברוש שבשכונה תוך פגיעה ברכבים חונים. הוא נבלם ונעצר כשפגע במעקה בטיחות. השוטרים עצרו את הצעיר במקום, והוא הדיף ריח חזק של אלכוהול. הוא הועבר לחקירה במשטרת שדות והכבאית עצמה הוחזרה לצוות הכיבוי.

גורם במשטרה אמר ל-ynet: "אנחנו מתייחסים לאירוע הזה בחומרה רבה. מדובר ברכב חירום שהיה בפעולת חילוץ של נפגעים בתאונות דרכים. אם הפצועים בתאונה היו נפצעים באורח קשה יותר, גניבת הכבאית יכולה הייתה לפגוע בפעולות החילוץ שלהם ולהחמיר את מצבם. חומרת הגניבה נובעת גם מכך שגורמים ביטחוניים רוצים לגנוב כלי רכב של שירותי ההצלה כדי להשתמש בהם לפעילות חבלנית".

במוצאי שבת יובא הצעיר להארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

משחקים איתנו בחם קר פעם אומרים שכדור הארץ מתחמם פעם מתקרר.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 יולי 2015, 23:13

התאוריות משתנות כמו זיקית, אבל הכל אמת מדעית ששמה כביכול את כל חוכמת הבורא בכיס הקטן, בזמן שהם בכלל לא סגורים על עצמם וכל פעם צצה "אמת" "מדעית" שלעוגת לחברתה, וכל צוות הליצנים הללו ילעגו לחכמי ישראל על "בורותם"
כשאלו לא בושים בהבליהם המתחדשים חדשות לבקרים,
ואלו פניניהם התורנים;
2020 - השמש צפויה ללכת לישון ולנו צפוי עידן קרח קל

שוב יש כמה מורדים שמסרבים להיכנע לגור אובאמה והאפיפיור שמאיימים עלינו בהמסת כדור הארץ

מסתבר שמשהו בסערות השמש הולך לדעוך (מחזורית) בין 2020 ו 2030 מה שיביא להתקררות ניכרת בכדור הארץ. דומה למה שקרה כאן ב 1646...נהר התמזה קפא....
2A6B511000000578-3156594-image-a-1_1436549504450.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 12 יולי 2015, 19:34

בריטניה: האם הוואטסאפ יוצא מחוץ לחוק?

אם אתם מתגוררים בבריטניה ומסתמכים על שירותי הודעות כגון: וואטסאפ, סנפצ'ט ופייסבוק מסנג'ר, יתכן ובעוד מספר שבועות תאלצו להפרד מהם לשלום ולחזור שוב אל חיקם של הודעות הסמס. חוק חדש, וראשון מסוגו בעולם, עובר כרגע את שלבי החקיקה בממלכה המאוחדת ובא לשים קץ לשימוש בשירותי הודעות המשתמשים בהצפנה.

WhatsApp: בקרוב תגידו שלום? צילום מסך -

החוק המכונה "Snoopers' charter" הוא חלק ממערכה חקיקתית רחבה, שנועדה להחזיר לארגוני הביון הבריטים חלק מיכולות הפיקוח והמעקב שנפגעו, כתוצאה ישירה מההדלפות של אדוארד סנודן. הממשל הבריטי מבקש, על ידי החקיקה, למנוע למעשה את השימוש בהצפנה בתקשורת אזרחית. בין השירותים המדוברים על הכוונת ניתן למנות את: WhatsApp, Snapchat, iMessage , Facebook Messenger  ודומיהם, אשר משתמשים במנגנוני הצפנה כדי לשמור על פרטיות ההודעות של משתמשיהם.

בינואר השנה, צוטט קמרון, ראש ממשלת בריטנה כשהוא אומר "במדינתנו, האם אנחנו באמת מעונינים לאפשר תקשורת בין אנשים מהסוג שאין ביכולתנו (הממשלה) לקרוא? תשובתי לשאלה זו היא - לא, אסור לנו. במידה והחוק החדש יעבור, הוא ידרוש הלכה למעשה, מגופי תקשורת, ספרי אינטרנט וחברות טכנולוגיות כגון: אפל, גוגל ופייסבוק לתעד את כל פעילות המשתמשים שלהם- ובכללותם חיפושים, שיחות, התכתבויות ואפילו סרטונים בסנאפצ'ט.

"החוק החדש הוא כלי חיוני במאבק נגד קיצונים", אמרה שרת הפנים הבריטית תרזה מיי. השרה האשימה את ההדלפות של סנודון בכך שפגעו אנושות וחיבלו ביכולות המדינה לשמור על אזרחיה." ההדלפות הללו הובילו לכך שארגוני טרור כאל קעידה ודאעש הצליחו לחמוק מגילוי, על ידי כך ששינו את אמצעי התקשורת ביניהם. דרך פעולותיו הפזיזיות, סנודן בגד במדינתו והעמיד חיי רבים אחרים בעולם בסכנה" כך אמרה השרה בראיון למייל הבריטי. החוק אמור להיות מובא לאישור הפרלמנט הבריטי בסתיו הקרוב.

נ.ב. תחשבו איזה זעקות שבר היה פה משוחרי "חופש הביטוי" ומלחמת חורמה, ומה שאסור באיסור חורמה על ישראל בכדי להתגונן מטרור מותר לבריטים, שדאגו לנו עוד מלפני קום המדינה ועד היום לטרור, וזכו קצת לטעום ממה שהטעימו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 יולי 2015, 10:48

יד ימין מעלימה מה יד שמאל עושה,
ישראל מתלוננת שהרש(ע)ות הפלסטינית תומכת טרור,
בין היתר בכך שהיא משלמת קיצבה למחבלים רוצחים,
מה שישראל לא מספרת, זה שאת התמיכה הכספית ברוצחים ישראל מעבירה לרוצחים,
ומה שטרף לשונאי ישראל מקבל הכשר כשישראל עושה זאת.
55a355db436925461.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 יולי 2015, 10:57

בריטניה: לא רצה לשלם על מזוודה, לבש כל בגדיו וקרס  

 
  זה סופו של קמצן: חבר בלהקת בנים סקוטית התמוטט ואיבד את הכרתו בטיסה משום שרצה לחסוך כסף. רשת החדשות הבריטית BBC דיווחה אתמול (יום שבת) כי הזמר ג'יימס מקאלוור הגיע לנמל התעופה עם תיק יד ומזוודה, אולם רצה להימנע מתשלום של 45 ליש"ט (כ-260 שקל) עבור המזוודה. לכן, הוא עלה לטיסה של חברת התעופה easyJet ועל גופו 12 שכבות של בגדים.

במהלך הטיסה מסטנסטד, הסמוכה ללונדון, לעיר גלזגו הסקוטית החל הזמר בן ה-19 לחוש ברע ולהקיא והתקשה לנשום. צוות האוויר במטוס חיבר אותו לבלון חמצן כדי לסייע לו בנשימתו.

על פי הדיווח ב-BBC, כשהצעיר הסקוטי התמוטט בגובה 11 אלף קילומטרים הוא לבש לגופו ארבעה סוודרים, שש חולצות טי, שלושה זוגות מכנסי ג'ינס, שני מכנסי טרנינג, שני ז'קטים ושני כובעים.

כשהטיסה נחתה הוא הועבר לטיפול רפואי והפרמדיקים אמרו לו שיש לו מזל שהוא נשאר בחיים.

מקאלוור חשב בתחילה שהוא לקה בלבו, אולם מאוחר יותר הסבירו לו שהוא סבל מהתייבשות.

"חשתי שהאפשרות היחידה שלי היא ללבוש את הכול עליי", הוא סיפר לעיתון "דיילי מייל" כיצד הגיב כשבנמל התעופה נאמר לו שיצטרף לשלם על מזוודה בבטן המטוס. "זה היה בלתי אפשרי ללכת, בקושי הצלחתי להיכנס למטוס. רציתי להוריד את כל הבגדים מיד עם הגיעי למקום מושבי, אבל אמרו לי לחכות עד שנהיה באוויר".

לאחר ההמראה הוא החל להוריד מעליו את כל הבגדים, אולם טמפרטורת גופו כבר הייתה גבוהה מאוד, הוא החל להזיע, סבל מכאבי ראש וחש בחילות ובסופו של דבר התמוטט וקיבל טיפול רפואי על ידי פרמדיק שהיה במקרה על הטיסה.

סמל אישי של משתמש
אופק חדש
הודעות: 127
הצטרף: 29 אפריל 2015, 13:37

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי אופק חדש » 13 יולי 2015, 14:50

יצחק הספרן כתב:יד ימין מעלימה מה יד שמאל עושה,
ישראל מתלוננת שהרש(ע)ות הפלסטינית תומכת טרור,
בין היתר בכך שהיא משלמת קיצבה למחבלים רוצחים,
מה שישראל לא מספרת, זה שאת התמיכה הכספית ברוצחים ישראל מעבירה לרוצחים,
ומה שטרף לשונאי ישראל מקבל הכשר כשישראל עושה זאת.
55a355db436925461.jpg
:?: :?: :?: :?: :?: :?:
אני לא מאמין שזה אמיתי
:!: :!: :!: :!: :!: :!:

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 יולי 2015, 17:42

אופק חדש כתב:
יצחק הספרן כתב:יד ימין מעלימה מה יד שמאל עושה,
ישראל מתלוננת שהרש(ע)ות הפלסטינית תומכת טרור,
בין היתר בכך שהיא משלמת קיצבה למחבלים רוצחים,
מה שישראל לא מספרת, זה שאת התמיכה הכספית ברוצחים ישראל מעבירה לרוצחים,
ומה שטרף לשונאי ישראל מקבל הכשר כשישראל עושה זאת.
55a355db436925461.jpg
:?: :?: :?: :?: :?: :?:
אני לא מאמין שזה אמיתי
:!: :!: :!: :!: :!: :!:
אופק חדש
תרחיב קצת את אופקיך,
על מעללי שלטון הערב רב,
ויהיו לך הרבה "הפתעות" ותבין באיזה ניסים אנו חיים כאן יום יום,
על אף מעלליהם ורדיפתם את עם ישראל.

סמל אישי של משתמש
אופק חדש
הודעות: 127
הצטרף: 29 אפריל 2015, 13:37

הנעצר הסדרתי

נושא שלא נקרא על ידי אופק חדש » 14 יולי 2015, 00:59

חדר עדנאן שבת רעב במשך 55 יום עד שישראל נכנעה ושחררה אותו ממעצר. הערב, יממה אחרי השחרור, הסתנן עדנאן לירושלים על מנת להגיע להר הבית לתפילה במסגר אל אקצא, ונעצר על ידי המשטרה.
חדר עדנאן, נעצר על ידי שירות הבטחון הכללי לאחר שנחשד בפעילות טרור ובחברות בארגון הג'יהד האסילאמי. לאחר ששבת רעב במשך 55 יום, הוחלט לשחררו לפני פחות מארבעים ושמונה שעות. הערב הוא נעצר שוב.

הפעם הוא נעצר לאחר שניסה להכנס לירושלים ללא היתר, על מנת להתפלל להתפלל במסגד אל אקצא אשר על הר הבית, בלילת אל-קדר - אחד הלילות האחרונים ברמדאן. הוא עוכב להמשך חקירה במשטרת מרחב דוד.

בשירות הביטחון הכללי אישרו את מעצרו של עדנאן, וטענו כי מעצרו בוצע לאחר שנתפס שוהה בירושלים שלא כחוק. הוא הועבר לטיפול המשטרה. עוד נמסר כי עדנאן מסורב כניסה לישראל, בגין פעילותו בג'יאהד האסלאמי, וכי במערכת הביטחון רואים בחומרה את כניסתו לירושלים.

עדנאן הוחזק בישראל כעציר מנהלי. לפני 55 יום, החליט לפתוח בשביתת רעב על מנת להביא לשחרורו מהכלא הישראלי. הפגנות מחאה נגד ישראל ובעד שחרורו פרצו בשטחי הרש"פ, ושר האסירים הפלסטיני האשים את ישראל למקרה שעדנאן ימות בכלא.

במקביל, ארגון הג'יהד האיסלאמי איים בפעילות נגד ישראל במקרה והוא אכן ימות בכלא. בישראל פתחו במשא ומתן לשחרורו, ועל פי הדיווחים בעיתונות הערבית, יו"ר הרשות, אבו מאזן התערב באופן אישי למען שחרורו של המחבל.

לפני כשבועיים נחתם הסכם שיביא לשחרור של חדר עדנאן. על פי דיווח בתקשורת הפלסטינית, ישראל, שכאמור עצרה את חדר תשע פעמים במעצר מינהלי, האחרונה בהן לפני כשנה, התחייבה שלא לעצרו שוב במעצר מנהלי.

בשעות לפנות בוקר הוא שוחרר והועבר למפקדת התיאום והקישור הפלסטינית וכמו כן לבית החולים בג'נין, על מנת לעבור בדיקות רפואיות. לטענת בני משפחתו, הם לא ידעו על שעת השחרור. לדבריהם, ישראל תכננה לשחרר אותו בשעה מוקדמת על מנת למנוע הפגנות שמחה.

יצויין כי אין זו הפעם הראשונה שהוא משוחרר לאחר שביתת רעב. לפני שלוש שנים, כשגם כן היה עצור במעצר מינהלי, הוא כפה על הרשויות לשחררו לאחר ששבת רעב במשך 66 ימים. בסך הכל הוחזק עדנאן במעצר בישראל יותר משש שנים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 יולי 2015, 05:34

הגיע ללא חליפה ועניבה ולא הורשה לצפות במשחק

אחד מנהגי המירוצים הטובים בעולם, הוזמן ל"תא המלכותי" בכדי לצפות בתחרות המסכמת של המקצוענים בטניס. אלא שהוא עבר על קוד הלבוש - חליפה ועניבה, ובשל כך הוא לא הורשה להיכנס (ספורט)

אחד מנהגי המירוצים הטובים בעולם ב"פורמולה 1", זכה להזמנה יוקרתית לצפות בתחרות הטובה בעולם בטניס בבריטניה ב"תא המלכותי". והוא לא נצפה מגיע למשחק והעיתונים בממלכה ניסו מיד להבין מדוע.

"הדיילי מייל" הבריטי חשף את הסיבה - המוזרה יש לומר. העיתון דיווח כי הנהג הידוע כנראה לא קרא את השורות הקטנות בהזמנה, שם נכתב כי יש להופיע למשחק עם קוד לבוש מלא - חליפה ועניבה.

אלא שהוא הגיע אמנם עם חולצה מכופתרת וכובע, אך משום שלא הגיע עם החליפה והעניבה כנדרש בקוד הלבוש הקפדני, מארגני האירוע החליטו לשלוח אותו חזרה לביתו ולא איפשרו לו להיכנס לצפות במשחק.

נ.ב. לזעוק על פנאטיות, "חשוב וצריך", השאלה על מי והיכן,
אם זה דוס, מיד כמו רפלקס פאבלוב, כולם נזעקים,
אבל אם זה משחק?
ויש שיזדעקו, זה על זלזולו בטקסי המשחק.

טבעי
הודעות: 3387
הצטרף: 17 דצמבר 2012, 11:15

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי טבעי » 14 יולי 2015, 10:58

הלך לתפילת "הודייה"..

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 יולי 2015, 22:25

תמורת 10 אלף ד' לישיבה דפוקה (הקלטה)

סיפורי חיים ולדר: והפעם על בחור שראש הישיבה שלו ניסה למכור אותו תמורת בצע כסף לישיבה גרועה. יום אחד הם סגרו מעגל, הבחור התחתן לבתו של אותו ראש ישיבה ושמע ממנו גילוי לב שהפתיע אותו - האזינו לסיפור המרתק

על רקע סיום הרישום לעולם הישיבות הגבוהות, סיפר השבוע הסופר החרדי חיים ולדר בתוכנית 'עצות מהחיים' ברדיו קול חי, סיפור חיים מצער שמשליך על המצב העגום של עולם הרשמים 'שסוחרים' לכאורה בבחורים תמורת בצע כסף.

הסיפור מתמקד על ראש ישיבה שניסה למכור בחור מצטיין תמורת בצע כסף לישיבה גרועה. הבחור שהיה מתמיד לא הבין מדוע ראש הישיבה הודיע לו כי הוא לא מפנה אותו להיבחן בישיבות הצמרת של עולם הישיבות.

הבחור ששקד על תלמודו והיה בעל כישרון רב היה שבור ורצוץ – ובצר לו החליט 'ללכת' על ההצעה הגרועה –  והפך די בקלות לבחור הטוב ביותר בישיבה.

בערוב הימים סיפר לו ראש הישיבה באקראי כי בישיבה הקטנה מכרו אותו תמורת 10 אלף ד', הבחור, שהיה המום לחלוטין לא יכול היה להישאר בישיבה ולו ליום אחד, החליט לעשות מעשה ועבר לישיבת חלומותיו. הבחור צמח והתעלה והפך בתוך כמה חודשים לאחד הבחורים המבוקשים בשידוכים בעולם הישיבות.

התפנית המפתיעה הגיעה לאחר כמה ימים, יום אחד הציעו לו הצעה מפתיעה, "את הבת של ראש הישיבה שנלחם עליו", הבחור חשד בראש הישיבה הקטנה 'שמכר' אותו תמורת בצע כסף וסירב בהתחלה בשל הכעס הרב על ראש  הישיבה.

אך בהמשך בעצת רבותיו הוא התעלה על עצמו והתארס עם בתו והפך לבן בית אהוב.

לימים, אזר אומץ והחל לחטט בפרטי "המכירה המפורסמת" אך ראש הישיבה (חמיו)  חקר וגילה כי מי שמכר אותו היה לא אחר מאשר רשם נוכל שגזר קופון שמן על חשבונו.

מצער ומדהים.

ויתרתי על הקישור לקוקר י.ה.+

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 יולי 2015, 22:48

מסמר שיער: 6 אנשים שהצטלמו וגילו בתמונות רוחות רפאים

בתמונות מהטיול לאגם, באלבום מהנסיעה למרוקו ובכרטיס הזיכרון מהבילוי במוזיאון. איכשהו הנשמות התועות הצליחו להכנס אל התמונות המשפחתיות. אולי הן מנסות להעביר מסר? מוזמנים להאמין כאוות נפשכם

מאמינים בחיים שאחרי המוות? בין אם כן ובין אם לא, ואולי זה בכלל איפשהו באמצע, אחרי שתקראו את כל הסיפורים האלה, לא תוכלו למנוע מהמחשבה על רוחות רפאים לקנן לכם בראש. אמיתיות או לא, יש יותר מדי תיעודים לקיומן.

אתם יכולים לזעוק "פוטושופ" עד מחר, אבל הצמרמורת תעטוף אתכם. ואם לא - זכיתם. אנחנו כבר יודעים שלא נצליח להרדם הלילה. לפניכם 6 סיפורים על הופעתן של רוחות רפאים בתמונות. מזוייפות או אמיתיות - אתם תחליטו.

תינוקה המת של המתאבדת?
"לא, זאת לא היד שלי"

פיצ'ס גלדוף, דוגמנית ומגישת טלוויזיה בריטית שהלכה לעולמה ב-2014, טענה כמה חודשים לפני מותה שבסלפי שהיא צילמה, יד מסתורית הופיעה וחיבקה אותה מאחור.

פיצ'ס צילמה את התמונה באמבטיה יחד עם הבן שלה, אסטאלה. כשהסתכלה על התמונה היא הבחינה ביד. "יד של רוח רפאים בתמונה שלי ושל אסטאלה באמבטיה! ולא, זאת לא היד שלי - אחת מהידיים שלי החזיקה את הילד, השנייה החזיקה את המצלמה". כך כתבה הדוגמנית בתמונה אותה העלתה לאינסטגרם. מאוחר יותר הוסיפה כי השאירה את דלת חדר האמבטיה פתוחה כדי שייכנס לשם אור - "למקרה שרוח הרפאים תרצה לחזור".

לאחר תחקיר, מצאה פיצ'ס כי הבניין בו היא גרה נבנה ב-1920 על ידי גבר עשיר ואשתו, שהייתה בהריון באותו הזמן. אותה אישה ילדה תינוק מת, והייתה כל כך מוכת צער שהיא השתגעה והתאבדה בטביעה באמבטיה. "אתם חושבים שהיא רוח הרפאים שהגיעה לתמונה?", שאלה פיצ'ס את הגולשים. "זה בהחלט נראה כך מכיוון שראיתי את הרוח באמבטיה! מפחיד!".

התמונות מהטיול הפכו לסיוט "הו אלוקים! זו רוח רפאים"

"אני בכלל לא אוהב לצפות בסרטי אימה ואני לא אוהב להסתכל על התמונה הזאת -זה מפחיד, לא היה שם אף אחד". כך אמר נורול איסלאם בן ה-37, שצילם את התמונה הזו בחג הפסחא בה אחייניתו ואחיינו, מייריאן איסלאם בת ה-11, וריהאן קאליק בן ה-9, מחזיקים ידיים מול טירה משנת 1812, בבראונדהיי פארק בלידס, אנגליה. בני המשפחה היו בהלם כשראו את התמונה לאחר שחזרו מהטיול, כשגילו בה דמות הלובשת גלימה, עולה במדרגות.

"הסתכלנו בתמונות וראינו את הדבר הזה בחלק האחורי שלא היה שם קודם לכן. אחותי אמרה 'הו אלקים! זו רוח רפאים'. אני כבר התחלתי לחשוב שזה באמת יכול להיות".

קווין גריידי, מנהל פיתוח ושימור מבנים בעיר, אמר שזו הפעם הראשונה בה שמע על רוחות רפאים או התרחשות ביזארית כזו או אחרת באזור. אך הדבר לא הרגיע את בני המשפחה. האמת? גם אותנו לא.

היו רק 3 ילדים באגם "רגלה של בתי נתפסה על ידי משהו במים"

קים דיוויסון מקווינסלנד, אוסטרליה, שצילמה את התמונה הזאת בשנת 2014, מספרת כי ברגע הצילום היו 5 אנשים בנהר, אך בתמונה נראית דמות נוספת. הסיפור הפך מצמרר עוד יותר כשהתברר כי ילדה מתה באותו המקום בשנת 1913.

התמונה פורסמה בעמוד הפייסבוק רודף הרוחות: "Toowoomba Ghost Chasers". בתמונה נראים 4 ילדים, קים וחברתה ג'סי לו. השתיים היו בהלם כששמו לב לפרצוף הרביעי בתמונה, בעוד בעת הצילום היו שם רק 3 ילדים.

כ-100 שנה קודם לכן, דורין או'סליבן, טבעה באותו הנהר. "כמעט שעה חלפה, לפני שהגופה נמצאה. המקום מאז ומתמיד נחשב מסוכן, ועומקו מעל ל-6 מטרים", כך נכתב בגזיר עיתון מ-22 בנובמבר, שנת 1913. קים טוענת כי היו תופעות מוזרות ביום בו שחו במים, "באותו יום רגלה של בתי נתפסה פעמיים על ידי משהו בתוך המים". קים משוכנעת שהדמות בתמונה היא אכן הרוח של דורין או'סליבן וכי היא "ישות שקיימת בנחל".

כמה ימים לפני ליל הסדר הגיעו לעיר החוף אגאדיר שבמרוקו כמה מבני משפחת פרץ מאשדוד – משה ואחותו הגדולה, ובתו רחל, יחד עם בנה הקטן, כדי לבלות את החג עם אחד מבני המשפחה המתגורר בעיר.

רחל לקחה את בנה יואל לסיור באחד השווקים. במהלך הסיור, היא החליטה לעצור בסמוך לחנות שמכרה כפתנים (בגדים מסורתיים מרוקאיים) ושם צילמה את בנה. נשימתה של רחל נעתקה כאשר הבחינה כי בתמונה שבה צילמה את יואל, הופיעה דמות של אישה שלא הייתה נוכחת בעת הצילום. רחל הגדילה את הרזולוציה בתמונה כדי להיות בטוחה שהיא רואה טוב, ונדהמה לגלות כי הדמות ברקע היא סבתא רחל, שמתה 8 שנים קודם לכן.

"דפדפתי בתמונות ופתאום ראיתי את התמונה של הסבתא שמתה. צעקתי בבהלה וזרקתי את הטלפון. כשצילמת את הבן שלי אף אחד לא היה ברקע", סיפרה רחל לבני משפחתה. "כשראיתי את התמונה הזו את האמת נלחצתי. זה נראה כמו התגלות, נס דבר שאי אפשר להסביר אותו בכלל", אמר הבן, אלי. בני המשפחה הגיעו למחרת לחנות כדי לשאול את הבעלים האם הוא מכיר את האישה שמופיעה בתמונה, אך זה טען שאינו מכיר אותה בכלל. 

אלי אמור להוציא בקרוב ספר ביוגרפיה על אימו, הוא הוסיף: "אנחנו מפרסמים את המקרה הזה לעילוי נשמתה כדי שאנשים יתחזקו באמונה שיש בורא עולם ויש חיים אחרי המוות".

"זה גרם לי להיות פרנואיד"

לפני כשנתיים יצאו לבילוי משפחתי במוזיאון הטירה ביורק שבאנגליה, ג'ון ברנסייד בן ה-27 ושונה בקהאוס, 25, יחד עם בנם ג'ון-תומאס, אז בן 18 חודשים. רק לאחרונה הסתכלו בתמונות מאותו יום, לאחר שג'ון מצא את כרטיס הזיכרון של המצלמה בכיס הפיג'מה שלו. הם הסתכלו בתצלומים, והבחינו בדמות אפרורית, לבושה בשמלה ויקטוריאנית אורבת בתמונות. "זה גרם לי להיות פרנואיד. זה מצמרר אותי בכל פעם שאני חושב על זה", סיפר ג'ון.

שונה סיפרה שהייתה לה תחושה מוזרה כשהם הסתובבו במוזיאון באותו היום, ואכן ישנן טענות שבמוזיאון הטירה קיימות רוחות רפאים. אך גורמים במוזיאון אמרו שאין להם מושג מי היא הדמות שהופיעה בתמונות.

כיום, אפליקציות שונות הפכו מאוד פופולריות, בהן ניתן להוסיף לתמונות של אנשים רוחות רפאים מזוייפות. באפליקציה ניתן להשתמש במגוון רחב של רוחות כמו ילדים ויקטוריאניים מפחידים, גופות נטולות פנים, חיילי מלחמת האזרחים ועוד. מוזמנים לשפוט בעצמכם האם נערת הרפאים הויקטוריאנית שבתמונות אמיתית או מזוייפת.

מוזר באלקטרז

ציידי רוחות רפאים וחובבי הז'אנר מגיעים בהמוניהם לאלקטרז, בית הכלא הידוע לשמצה במפרץ סן פרנסיסקו, אחד המקומות הידועים ביותר בו תועדו מקרים בלתי מוסברים. 

זוג תיירים מבריטניה, שילה בת ה-48 ובן זוגה פול בן ה-50, הגיע לסיור המודרך בבית הכלא שננטש בשנת 1963. שילה החליטה לצלם את תא ביקור האורחים באייפון שלה. למראית עין, היא מספרת, הכול היה רגיל. אבל לאחר שהסתכלה בתמונה שצילמה, חטפה שוק. היא גילתה דמות של אישה מסתכלת עליה בחזרה. שילה הראתה את התמונה לפול, שחשב בהתחלה כי מדובר בהשתקפות של אשתו. כשבחנו את התמונה הבינו שזה בלתי אפשרי.

"ברגע שנכנסנו הכול הרגיש מאוד מוזר", סיפרה שילה. "לא הרגשתי בנוח שם. כשהסתכלתי בתמונה ראיתי את הדמות האפלה. ידעתי מיד שמדובר ברוח רפאים". פול שאינו האמין ברוחות רפאים עד לרגע זה, מודה שהוא לא יודע איך להסביר את התמונה. "זה מוזר, היא מסתכלת היישר לעבר המצלמה כאילו היא יודעת משהו שאנחנו לא. עכשיו אני קצת יותר מאמין ברוחות רפאים".

בני הזוג ניסו לגלות את זהות האישה בתמונה ופנו לצוות שמנהל את אלקטרז, אך אף אחד לא הצליח לזהות במי מדובר. "הייתה שמחה לדעת למה היא בחרה להראות את עצמה בתמונה שלי", כך שילה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

הסינים ידועים באכזריותם כנאמר זובחי אדם עגלים ישקון

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 16 יולי 2015, 04:47

האם סירבה לחלץ את בנה מהרכב הלוהט מחשש שה-BMW היוקרתי שלה ייפגע

בכל קיץ מתרחשים אסונות כאשר הורים שוכחים את תינוקם ברכב הלוהט. בדיוק כזה אירוע התרחש בסין, אך למרבה הפתעת המחלצים, אם התינוק סירבה לחלץ את בנה מחשש שייגרם נזק לרכבה היוקרתי (רכב)

בכל קיץ אנחנו שומעים שוב ושוב על אסונות בהן הורים משאירים בטעות את ילדיהם נעולים ברכב הלוהט. בדיוק כזה אירוע התרחש בסין, אך למרבה הפתעת המחלצים אם התינוק סירבה לחלץ את בנה מחשש שייגרם נזק לרכבה היוקרתי. כך מדווחים סוכנויות הידיעות בעולם.

על פי הדיווחים, האירוע התרחש בעיר יי-וו שבמחוז ג'ג'יאנג במזרח סין, כאשר עוברים ושבים הזעיקו את כוחות הכיבוי לאחר שהבחינו בפעוט שננעל ברכב יוקרתי מסוג BMW, בעוד אמו עומדת מחוץ לרכב ואינה עושה דבר, זאת ביום חם במיוחד באזור.

אלא שכוחות הכיבוי נדהמו לשמוע את האם מתנגדת נחרצות לניפוץ חלון הרכב וחילוץ בנה, זאת מאחר ומדובר כאמור ברכב יוקרתי. לדברי האם, היא שכחה את בנה ברכב יחד עם המפתחות והרכב ננעל אוטומטית וכעת היא ממתינה לפורץ מנעולים.

כוחות הכיבוי הסכימו בתחילה להמתין, אך לאחר שהפעוט ברכב התעלף הם החליטו לנפץ את החלון ולחלץ את הפעוט.

נ.ב. אל תשכחו שלרוב הסינים יש ילד אחד, זאת אומרת שזה מוות בנה יחידה או נזק לשמשת הרכב י.ה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 16 יולי 2015, 05:32

נעצר לאחר שהטעין את האייפון ברכבת

שוטרת מתנדבת ראתה את רובין לי מחבר את האייפון לשקע ברכבת - ועצרה אותו על "הוצאת חשמל". מאוחר יותר הוא שוחרר ועכשיו המשטרה חושבת ברצינות על הגשת כתב אישום

השקעים שנוספו בשנים האחרונות לרכבות הם לא פחות מהצלת חיים, לפחות עבור אלו מאיתנו שמוצאים את עצמם באמצע היום עם סוללה כמעט ריקה בסמארטפון וזקוקים לכמה דקות טעינה כדי למנוע מהסמארטפון למות בטרם עת (טעינת הסמארטפון נחשבת אצל הכת החילוני לא פחות מהצלת חיים, איך הוא לא שם לב לאיזה דיוטא תחתונה הם הגיעו י.ה.) . אבל אם אתם נוסעים הקיץ ללונדון - לא כדאי לכם לסמוך על השקעים ברכבות שם, משום שאם תשתמשו בהם - זה עלול להיגמר רע.

ביום שישי האחרון נעצר רובין לי (45), אמן מרובע איזלינגטון בעיר, לאחר שחיבר את האייפון שלו לשקע חשמל ברכבת העילית. לי סיפר לאיבנינג סטנדרד כי שוטרת קהילתית מתנדבת ניגשה אליו וביקשה לעצור אותו על "הוצאת חשמל", שלטענתה היא "פשע". לי ניסה להתעלם ממנה ולרדת בתחנה והיא יצאה אחריו וקראה לארבעה שוטרים שהיו על הרציף: "הבחור הזה הוציא חשמל, הוא צריך להיעצר". כשלי ניסה לעבור את השוטרים ודחף אותם, הוא נאזק, הוכנס למכונית משטרה ונלקח לתחנה קרובה, שם הואשם בנוסף ל"הוצאת חשמל" גם ב"התנהגות בלתי הולמת". לאחר מכן שוחרר.

"הם לא היו צריכים לעצור אותי בכלל, הם ידעו שזה מגוחך", אמר לי לעיתון וטען כי המתנדבת היתה להוטה מדי לעשות משהו. המשטרה אישרה בתגובה את הפרטים וציינה כי היא תבדוק אותם שוב לפני שתעביר אותם לידי הפרקילטות המלכותית לשם החלטה האם להגיש כתב אישום נגד לי.

ממנהל התחבורה של לונדון נמסר כי ברכבות העירוניות יש שילוט ברור לכך שהשקעים מיועדים למנקים, ולא לשימוש הציבור.

בשיחה עם דוברות רכבת ישראל הזכירו לנו בחברה שכאן לא רק שמותר להשתמש בשקעים, אלא שהם הותקנו ברכבות במיוחד עבור הציבור. כאן אף אחד לא ייעצר על שאיבת חשמל או כל פשע מומצא אחר רק בגלל שרצה להטעין סמארטפון. רק אל תריבו על השקעים כמו ישראלים טיפוסיים בטיסת שוקולד.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 16 יולי 2015, 19:24

7 עבודות מוזרות ברחבי העולם שלא תאמינו שקיימות  

1. אמסטרדם, דייג אופניים במשרה מלאה.

הבירה ההולנדית הידועה בתעלות אלגנטיות ואופניים, גרמו לצורך בסוג מאוד מיוחד של עבודה: דייג אופניים.

כפי שדווח ברדיו ציבורי בינלאומי, העובדים משתמשים בצבטות הידראוליות כדי לדלות כ -15,000 אופניים מחוץ למים בשנה. הם כבר עושים את זה מאז 1960, ואין איום שהם יהיו מחוסרי עבודה בזמן הקרוב.

2. גרמניה, בלשי אשפה.

זרקתם סוללות או פריטים אחרים לפח, שלא הייתם אמור לעשות? ובכן, משטרת האשפה של גרמניה מאחוריכם.

תפקידם הוא לחפש אשפה של אנשים אחרים כדי למצוא פריטים שהיו צריכים להיפטר ממהם באופן שונה. בגרמניה יש אחד החוקים הקשים ביותר בעולם בתחום הזה.

לפי ערוץ הטלוויזיה הגרמני ProSieben, הבלשים לוקחים את העבודה שלהם ברצינות: הם יחקרו את השכנים שלך, יבחנו את קבלות הקניות וינברו בפחי האשפה שלך כדי להוכיח את אשמתך.

3. בריטניה, מחמם מיטה אנושי.

בשנת 2010, רשת מלונות השיקה ניסוי ייחודי על ידי המציע שירותי חימום-מיטה אנושי.

סוכנות הידיעות רויטרס דיווחה כי עובדים מולבשים בחליפת פליז ונכנסים למיטות חדרי המלון טרם הגעת האורחים.

האורחים מקבלים מיטה חמה שמזכירה בקבוק מים חמים.

4. סין, איש עסקים או מנהלים - מזויפים.

אין לך ניסיון מקצועי, אבל נראה טוב בחליפה? אתה יכול להתאים לעבודה כמנהל מזויף בסין.

מיץ' מוקסלי טען שהוא נשכר על ידי חברה אמריקנית, כדי שייצג אותה בסין. הוא קיבל 1,000 דולרים בשבוע, עבור השהייה בסין, כמה לחיצות ידיים וצפייה בסרטים.

למה? גיוס אנשי עסקים מזויפים היא דרך אחת כדי ליצור את תחושת הקשר אשר חברות סיניות משתוקקות לו.

5. משווק נמלים?

אין כל כך הרבה מה לומר על המקצוע המוזר הזה: אתה מקבל כסף תמורת מכירת נמלים. ישנם כ 12,000 מינים שונים של נמלים בעולם.

6. אינדונזיה, נוסעים להשכרה.

כאשר ברחובותיה של בירת אינדונזיה, ג'קרטה, צפיפות המכוניות בשעות השיא געתה, הוחלט בשנת 1990, כי במהלך שעות עומס, צריכים להיות לפחות שלושה אנשים בכל מכונית.

כדי לאפשר לנהגים לרמות את השלטון, נוסעים אקראיים בצדי הדרך מחכים לאיסוף על ידי נהגים, כדי למלא את התפוסה המינימלית במכונית.

לדברי הג'קרטה פוסט, נוסעים אלו לא מרוויחים סכום זעום של קצת יותר מדולר אחד לנסיעה (בג׳קרטה זה לא סכום זעום י.ה.).

7. דחליל בשדה תעופה.

באופן רשמי, תוכל להיקרא "מומחה לבטיחות תעופה ביולוגית", אך בפועל, אתה תהיה דחליל אנושי.

שגרת היומיום: קיבלת דיווח על עשרות ציפורים שמחכות על מסלול שבו מטוס עומד לנחות, אתה ממהר למכונית, יורה מס' יריות אזהרה לאויר ומפזר את ההמון.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 18 יולי 2015, 23:04

קמפיין לתרומת דם ברומניה: שלם בדם בכניסה לפסטיבל  

 
  רומניה מתמודדת זה שנים עם מחסור חמור בתרומות דם, תוצאה ישירה של העובדה שרק 1.7% מהרומנים נוהגים לתרום דם כדבר שבשגרה - שיעור נמוך מאוד יחסית.

כעת מצאו מוסדות הבריאות ומארגני פסטיבל מקומי דרך להמריץ את הציבור להידקר ולתרום: מבלים שירצו להיכנס לפסטיבל המוזיקה Untold בסוף החודש בטרנסילבניה יוכלו לקבל כרטיס חינם בעבור תרומת דם במקום לשלם עליו כסף.

הקמפיין "שלמו בדם" מקודם תוך קריצה לאגדות על רוזן מוצץ הדם שנקשרו בשמו של אזור טרנסילבניה, והדמות מופיעה על כרזות הקמפיין כשהיא מחוברת לשקית ונמצא בעיצומה של תרומת דם.

לרשות באי הפסטיבל עומדות שתי אפשרויות: להצהיר על עצמם באינטרנט כתורמי דם ולקבל הנחה על הכרטיס לאירוע, או להגיע מבעוד מועד לתרום דם
במרכזים רפואיים ולקבל את הכרטיס בחינם.

הפסטיבל יתקיים מ-.. ביולי עד . באוגוסט בקלוז'-נפוקה.

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 19 יולי 2015, 21:28

מדהים: גולגולת שהודפסה בתלת מימד הצילה חיי ילדה

האן סינית בת ה-3, סבלה ממצב נדיר שגרם לראשה לגדול פי ארבעה מהגודל הרגיל. בניתוח מיוחד לשחזור מלא של הגולגולת באמצעות טכנולוגיית תלת מימד, הצליחו רופאי בית החולים בסין להציל את חייה

יערית אלבז ג' באב תשעה 18:01 19.07.15 תגיות: ניתוח ראש | תופעה נדירה | בעיה רפואית

האן האן,ילדה סינית בת ה- 3 שנים, סוף סוף תוכל להרים את ראשה מהכרית לאחר שעברה את ניתוח הגולגולת הראשון בעולם באמצעות טכנולוגיית תלת מימד. הפעוטה, היתה מורדמת ומונשמת במשך 17 שעות בהם בוצע הניתוח הנדיר בבית החולים במחוז הונאן בסין.

האן סבלה ממצב נדיר שגרם לראשה לגדול פי ארבעה מהגודל הרגיל. ההליך, בוצע ע"י שחזור מלא של הגולגולת באמצעות טכנולוגיית 3D (תלת מימד) והדפסת גוגולת טיטניום חדשה ב-3D כדי לשנות את מיקומה במוח.

"תוצאות CT הראו כי המוח של האן האן היה מלא ב- 80 אחוזים במים" אמר ד"ר בי רופא בבית החולים העממיים של פרובינציית הונאן: "אם היא לא נשלחה לבית חולים לטיפול, האן האן לא היתה שורדת את הקיץ. היה עלינו לחסל את הזיהום הראשון שנוצר בראשה של האן האן כתוצאה מריבוי נוזלים. האזור הפצוע במוח היה גדול מדי, ואנחנו צריכים לעשות ניתוח השתלת עור ולחסל את הזיהום, ולהסיר את הנוזלים המצטברים במוחה של האן"

האן האן אובחנה לראשונה עם הידרוצפלוס מולד עוד בהיותה בת 6 חודשים. סוג זה של הידרוצפלוס קיים גם מלידה וגם יכול להיווצר במהלך ההריון והתפתחות העובר, או כתוצאה ממומים גנטיים. על פי המכון הלאומי להפרעות נוירולוגיות ושבץ. בדרך כלל בהידרוצפלוס מולד, הנוזל השדרתי (CSF) מקיף את המוח וחוט השדרה. הצטברות יתר של CSF גורמת להתרחבות חריגה של חללים בחדרי המוח היוצר לחץ מזיק על הרקמות במוח.


בינקות, הסימפטום הבולט ביותר של הידרוצפלוס הוא גידול מהיר בהיקף הראש, היוצר מראה ראש גדול במיוחד. להאן האן, הלחץ של הנוזלים העודפים במוח שנוצר בראשה שוקל יותר ממחצית משקל הגוף שלה, עד כדי כך שהיא נאבקה כדי להרים אותו מהכרית או לצאת מהמיטה. הדיילי מייל דיווח. הפעוטה גם פיתחה בעיות רפואיות, כגון גולגולת דלילה ואספקת דם לקויה. הדבר זה הוביל את המשפחה לנקוט בפעולה מידית.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'Mame' ותישארו מעודכנים

(מקור)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 יולי 2015, 23:00

אנגליה: סנאי שיכור וחבריו גרמו לנזק של מאות דולרים לפאב כשהשתכרו.

מכרסמים "בזזו" פאב מועדון החברים בווסטרשייר, פתחו את ברזי הבירה והפילו כוסות ובקבוקי בירה וגרם לנזק בשווי מאות ליש"ט למועדון החברים הפרטי.

עובד סניף גילה את הנזק כשפתח את הבר בסביבות 8 בערב ובמחשבה הראשונה נדמה היה לו שהמועדון נפרץ.

"כשפתחתי את דלת הבר נדמה היה שהבר נשדד, ורק כשראינו את הסנאי ושהדלתות נעולות הבנו מה קרה…", סיפר הברמן ל- MailOnline.

תם שבהגדה
הודעות: 202
הצטרף: 14 ינואר 2014, 00:16

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי תם שבהגדה » 20 יולי 2015, 00:08

עורך הארץ לשעבר העיתונאי דב אלפון פרסם היום בדף הרשת החברתית שלו פוסט ציטוט מעיתון איטלקי שהפך לויראלי. השיתופים של הפוסט היו משני צידי המתרס, חסידי שוק חופשי וגם אנשי 'צדק חברתי'.

"אני לא יכול להתעלם מהתחקיר שמפרסם היום ״לה רפובליקה״ אודות מלון שאף אחד כאן לא ביקר בו, ״לה גראנדה הוטל סן קלוג׳רו״, מלון חמישה כוכבים שנבנה לפני 60 שנה על פסגת אחת הגבעות היפות ביותר של סיציליה, מונטה קרוניו במחוז אגרגנטה.

הסיבה שבגללה לא ביקרתם בו היא שלמרות שהוא נחנך (פעמיים) ואפילו שופץ פעם אחת, מלון לה גראנדה הוטל סן קלוג׳רו מעולם לא נפתח, והוא יחגוג בקרוב 61 שנה ללא אף אורח וללא אף לינה.

בשלב זה כבר הבנתם שהמלון נבנה כולו מכספי ציבור.

הבנייה החלה ב-1954, במקום הנכון ביותר תיירותית, צמוד לבזיליקה של סן קלוג׳רו. המועצה המקומית קיוותה למשוך את התיירים לעצור כאן ללילה, ודגש רב הושם על הפאר של החדרים. בגלל קשיי החציבה הבנייה נמשכה 30 שנה, עד כאן שום דבר לא יוצא דופן.

המבנה נחנך ברוב הדר באחד ביוני 1982. בלילה, כאשר שר התיירות חזר לביתו ברומא והמכובדים התפזרו, התברר שחברי המועצה שכחו פרט קטן אחד — להחליט מי יפעיל את המלון. ראש המועצה נעל את הדלתות והורה ליועץ המשפטי להוציא מכרז.

אבל בשנים שחלפו מאז תחילת הבנייה קם האיחוד האירופי, והמועצה המקומית כבר לא היתה מוסמכת להוציא מכרז. המלון נקלע לוואקום פרוצדורלי, אי אפשר היה להפעיל את המבנה באמצעות חברה פרטית כי הוא נבנה מכספי ציבור, ומצד שני לא היה אף גוף ציבורי בסביבה שידע להפעיל מלון. אחרי שנה של עימותים משפטיים המועצה הרימה ידיים, והמלון נותר סגור 10 שנים.

רק ב-1993 נמצא הפתרון המשפטי — הוקם קואופרטיב תיירותי, הממומן גם הוא מכספי ציבור, והוא זכה במכרז להפעלת המלון. אבל בשלב זה המלון כבר היה חורבה וכל הציוד היקר בו נגנב, ולכן איטליה מימנה שיפוץ מאסיבי של הקירות וקנייה חדשה של הריהוט, וכל זה נמשך עד 1998.

המלון נחנך שוב, הפעם בלי שר התיירות, מנכ״ל מטעם הקואופרטיב קיבל את המפתחות, 130 עובדים החלו את יום עבודתם, ואז התברר שהקבלן המקורי שכח פרט קטן אחד — חיבור למערכת הביוב.

ראש המועצה המבוהל פנה למנהל החברה שביצעה את השיפוצים ושאל למה הם לא התריעו שאין ביוב, והוא אמר שלא שכרו אותו בשביל הביוב אלא בשביל הקירות ועיצוב הפנים, ובהם אין שום בעיה.

המועצה שילמה 800 אלף יורו פיצויים לקואופרטיב ובשנת 2000 פירסמה מכרז למערכת ביוב. נבחרה חברת שיפוצים המתמחה בביוב, נבחרה חברה ציבורית שתנהל את המלון, ומאז המלון עומד סגור: המועצה לא מצאה מקורות תקציביים לשלם על הביוב, משרד התיירות סירב להמשיך להזרים כסף לפרוייקט ואפילו האיחוד האירופי לא התלהב.

קשה לדעת כמה כסף ירד לטמיון במלון לה גראנדה הוטל סן קלוג׳רו. כנראה 80 מיליון יורו, אולי יותר. העיתון לקח שמאים לסיור ושאל כמה יעלה לפתוח את מלון הרפאים היום, והתשובה היא שהמבנה הקיים לא עומד בכללי הבטיחות המעודכנים של האיחוד, ולכן צריך להרוס אותו ולבנות הכל מחדש".
כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם

סמל אישי של משתמש
פעם חשבתי
הודעות: 1824
הצטרף: 10 אפריל 2013, 18:47

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעם חשבתי » 20 יולי 2015, 01:12

אני מוכן לקבל אותו בחינם,
שיעשו חדש במקום אחר עדיף להם
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2305

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 יולי 2015, 20:17

תם שבהגדה כתב:עורך הארץ לשעבר העיתונאי דב אלפון פרסם היום בדף הרשת החברתית שלו פוסט ציטוט מעיתון איטלקי שהפך לויראלי. השיתופים של הפוסט היו משני צידי המתרס, חסידי שוק חופשי וגם אנשי 'צדק חברתי'.

"אני לא יכול להתעלם מהתחקיר שמפרסם היום ״לה רפובליקה״ אודות מלון שאף אחד כאן לא ביקר בו, ״לה גראנדה הוטל סן קלוג׳רו״, מלון חמישה כוכבים שנבנה לפני 60 שנה על פסגת אחת הגבעות היפות ביותר של סיציליה, מונטה קרוניו במחוז אגרגנטה.

הסיבה שבגללה לא ביקרתם בו היא שלמרות שהוא נחנך (פעמיים) ואפילו שופץ פעם אחת, מלון לה גראנדה הוטל סן קלוג׳רו מעולם לא נפתח, והוא יחגוג בקרוב 61 שנה ללא אף אורח וללא אף לינה.

בשלב זה כבר הבנתם שהמלון נבנה כולו מכספי ציבור.

הבנייה החלה ב-1954, במקום הנכון ביותר תיירותית, צמוד לבזיליקה של סן קלוג׳רו. המועצה המקומית קיוותה למשוך את התיירים לעצור כאן ללילה, ודגש רב הושם על הפאר של החדרים. בגלל קשיי החציבה הבנייה נמשכה 30 שנה, עד כאן שום דבר לא יוצא דופן.

המבנה נחנך ברוב הדר באחד ביוני 1982. בלילה, כאשר שר התיירות חזר לביתו ברומא והמכובדים התפזרו, התברר שחברי המועצה שכחו פרט קטן אחד — להחליט מי יפעיל את המלון. ראש המועצה נעל את הדלתות והורה ליועץ המשפטי להוציא מכרז.

אבל בשנים שחלפו מאז תחילת הבנייה קם האיחוד האירופי, והמועצה המקומית כבר לא היתה מוסמכת להוציא מכרז. המלון נקלע לוואקום פרוצדורלי, אי אפשר היה להפעיל את המבנה באמצעות חברה פרטית כי הוא נבנה מכספי ציבור, ומצד שני לא היה אף גוף ציבורי בסביבה שידע להפעיל מלון. אחרי שנה של עימותים משפטיים המועצה הרימה ידיים, והמלון נותר סגור 10 שנים.

רק ב-1993 נמצא הפתרון המשפטי — הוקם קואופרטיב תיירותי, הממומן גם הוא מכספי ציבור, והוא זכה במכרז להפעלת המלון. אבל בשלב זה המלון כבר היה חורבה וכל הציוד היקר בו נגנב, ולכן איטליה מימנה שיפוץ מאסיבי של הקירות וקנייה חדשה של הריהוט, וכל זה נמשך עד 1998.

המלון נחנך שוב, הפעם בלי שר התיירות, מנכ״ל מטעם הקואופרטיב קיבל את המפתחות, 130 עובדים החלו את יום עבודתם, ואז התברר שהקבלן המקורי שכח פרט קטן אחד — חיבור למערכת הביוב.

ראש המועצה המבוהל פנה למנהל החברה שביצעה את השיפוצים ושאל למה הם לא התריעו שאין ביוב, והוא אמר שלא שכרו אותו בשביל הביוב אלא בשביל הקירות ועיצוב הפנים, ובהם אין שום בעיה.

המועצה שילמה 800 אלף יורו פיצויים לקואופרטיב ובשנת 2000 פירסמה מכרז למערכת ביוב. נבחרה חברת שיפוצים המתמחה בביוב, נבחרה חברה ציבורית שתנהל את המלון, ומאז המלון עומד סגור: המועצה לא מצאה מקורות תקציביים לשלם על הביוב, משרד התיירות סירב להמשיך להזרים כסף לפרוייקט ואפילו האיחוד האירופי לא התלהב.

קשה לדעת כמה כסף ירד לטמיון במלון לה גראנדה הוטל סן קלוג׳רו. כנראה 80 מיליון יורו, אולי יותר. העיתון לקח שמאים לסיור ושאל כמה יעלה לפתוח את מלון הרפאים היום, והתשובה היא שהמבנה הקיים לא עומד בכללי הבטיחות המעודכנים של האיחוד, ולכן צריך להרוס אותו ולבנות הכל מחדש".
קודם כל ישר כוח על הסיפור המיחד,
ואם אתם חושבים שחלם זה רק באיטליה,
אז בארץ הבירוקרטיה בכלל וכמובן בבניה גם הזויה,
למשל אחת מהוועדות שעוסקת בתחום הבניה/קרקע,
מתכנסת, תקשיבו טוב, אחת ל9 שנים, פיספסת/נידחתה, נא להמתין 9 שנים נוספות !!!
וזאת מעבר לויחלף משכורתי עשרת מונים ראו את חברות הגז שהשקיעו את נשמתם בהתאם לחוזים, ולאחר ההשקעה כולל כל הבירוקרטיה, ממשיכים בהתעללות וחוסר אמינות גם אחרי.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 יולי 2015, 20:18

מיליארדר רוסי תורם 100 מיליון $ לחיפוש אחרי חייזרים

את המייזם יוביל פרופסור הוקינג. הפרויקט מתוכנן להמשך 10 שנים והמילארדר הרוסי יורי מילנר יממן אותו.

הכוונה להאזין במשך 10 שנים לקולות ממיליוני כוכבים ולנסות לאתר עליהם חיים.

בן סוסי
הודעות: 67
הצטרף: 21 יולי 2014, 10:44

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי בן סוסי » 20 יולי 2015, 22:57

ר' יצחק, איך פספסת את הסיני שכף ידו חוברה לרגלו?

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 יולי 2015, 23:05

בן סוסי כתב:ר' יצחק, איך פספסת את הסיני שכף ידו חוברה לרגלו?
מותר להשאיר גם משהוא לאחרים ;)

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 20 יולי 2015, 23:12

לידיעתכם, יש עשרות סיפורים פיקנטים כל יום...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 20 יולי 2015, 23:23

יצחק הספרן כתב:
בן סוסי כתב:ר' יצחק, איך פספסת את הסיני שכף ידו חוברה לרגלו?
מותר להשאיר גם משהוא לאחרים ;)
השמועה מספרת על אחד שעבר ברחוב ולפתע נשמטה סכין מאחת הקומות וחתכה לו את החוטם והאגודל של הרגל רח"ל, הבהילוהו לביה"ח וניתחו אותו אך בטעות חיברו לו את החוטם לרגל ואת האגודל לאף . . .
לימים בא חברו לבקרו ושאלו: נו, איך הצליח הניתוח?
ענה לו: הניתוח הצליח מצוין, אך ישנה בעיה קטנה שבכל פעם שברצוני לקנח את חוטמי, אני צריך להוריד נעליים וגרביים . . . .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בשם כ"ק האדמו"ר מיארמע ר' יענקל מיללער שליט"א

malki
הודעות: 41
הצטרף: 26 אפריל 2014, 22:30

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי malki » 20 יולי 2015, 23:45

תכשיטן זכה בלוטו ברבע מליון ש”ח והצהיר על פשיטת רגל
פושט רגל ניסה להסתיר זכיה בפיס בסך של רבע מיליון ש”ח והליך פשיטת הרגל בעניינו בוטל

בנימין ברגר | 20:59 | ד׳ באב תשע״ה JDN

חייב בהליך פשיטת רגל פנה לבית המשפט בבקשה לקבלת הפטר. בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה את בקשתו של החייב, וקבע כי פעל בחוסר תום לב במסגרת צו הכינוס. בין היתר, ניסה להסתיר זכיה בפיס בסך של רבע מיליון ש”ח.

​למבקש, בשנות ה-70 לחייו, חובות כספיים של מאות אלפי שקלים, לאחר שהעסק בתחום התכשיטנות אותו ניהל עם בנו, כשל. במסגרת חקירות שטח שנוהלו על ידי הכונס הרשמי והנאמן, התברר כי החייב מכר את כרטיס הזכייה שלו בפיס לצד שלישי על מנת להסוות את כספי הפרס העומדים על רבע מיליון ש”ח. כן התברר כי יצא מהארץ מספר פעמים ללא אישור בית המשפט ואף יצר חובות חדשים אגב נסיעתו. הנאמן והכונס הרשמי התנגדו לבקשת ההפטר, בטענה שהחייב מסתיר מידע, מעלים רכוש ויוצר חובות חדשים.

בפסק הדין, כב’ השופטת חנה פלינר קיבלה את עמדת הכונס הרשמי והנאמן במלואה, וביטלה את הליך פשיטת הרגל בעניינו של החייב, בשל כל אחד מהטעמים שצוינו בעמדת הנאמן והכונס הרשמי.

וע"ז נאמר: "איזה מזל"..

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

טרמינל לחיות ייפתח בנמל התעופה קנדי בניו יורק

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 יולי 2015, 09:32

זה מתחיל במשחקים בבריכה, ממשיך בעיסויים וטיפולי פדיקור, הכוללים צביעת ציפורניים בלק, ומסתיים ברביצה מול הטלוויזיה. זה אולי נשמע כמו נופש אידיאלי, אך ככה אמורים להיראות בקרוב חייהם של כלבים, רגע לפני ביקורת הדרכונים בנמל התעופה קנדי בניו יורק.

בשנה הבאה ייפתח בנמל תעופה זה טרמינל "התיבה" (בהשראת תיבת נוח) המפואר המיועד לטפל ביותר מ–70 אלף בעלי חיים העוברים בו מדי שנה. לצד מתחם הנופש של הכלבים, יקבלו חתולים עצים לטיפוס, סוסים ופרות ישהו בתאים מצוחצחים עם מקלחות, ופינגווינים יקבלו מרחב מיוחד שיאפשר להם את הפרטיות הנחוצה נמחקו מילים שאינן ראויות ע"י פעם חשבתי.

למעשה הטרמינל החדש — שישתרע על פני כ–16,500 מ"ר ועלותו נאמדת ב–48 מיליון דולר — יציע מחסה ומתקני כליאה לכל סוגי בעלי החיים שאפשר להעלות על הדעת, כולל למשל דובי נמלים או עצלנאים. מכאן ייצאו החיות השונות לאורוות, לכלובים, למסלולי מרוצים, לתערוכות ולתחרויות ברחבי ארצות הברית ובחו"ל.

כיום מרבית בעלי החיים שנכנסים לארצות הברית בטיסות מגיעים לנמל התעופה קנדי ומטופלים בטרמינל הווטרינרי הישן שנבנה בשנות ה–50. אך בקרוב כל זה עומד להשתנות. "הטרמינל החדש הוא זינוק עצום קדימה", אומרת לצ'לן אולדקר, בכירה בצוות אדריכלי "התיבה".

כיום נדרשים בעלי חיים רבים לשהות בהסגר לפרק זמן מסוים לאחר הגיעם (סוסים מוכנסים בדרך כלל להסגר לשלושה ימים) כדי לוודא שהם לא חולים במחלות מידבקות. "התכנון יאפשר להסיע את בעלי החיים ישירות לבניין", אומרת אולדקר, "וכך אפשר יהיה להעביר סוסים בצורה חלקה שתפחית את המצוקה שלהם". מלבד זאת ש"התיבה" יבטל את הצורך בשינוע סוסים למתקן הסגר המרוחק כמאה ק"מ משדה התעופה, הוא מתוכנן כך ששהותם של אלה במקום תהיה נעימה ככל האפשר; המתחם יכלול ערימות מספוא שיספיקו להאכלת עד 70 סוסים ו–180 פרות, ובנוסף כלוב לעופות ומכלאה לעזים, דבר-אחר וכבשים. כמו כן תפעל בטרמינל מרפאה שינהל הקולג' לווטרינריה של אוניברסיטת קורנל, וזו תהיה מאוישת 24 שעות ביממה.

בעלי חיים שלא צריכים לשהות בהסגר — למשל כלב גדול שלא יכול להיכנס לתא הנוסעים וחייב לטוס במחלקת המטען — יוחזקו בטרמינל עד לטיסתם או לאיסופם בידי בעליהם.

"חלק גדול מהתכנון נעשה בשיתוף פעולה עם וטרינרים ויועצים כדי לצמצם למינימום את המצוקה של בעלי החיים", אומר קליף בולמן, אדריכל שדות תעופה הנמנה עם הצוות שעובד על הפרויקט.

לעת עתה טרם נקבע איזה סכום ייגבה תמורת שירותי הטרמינל השונים, אך על פי הערכות, סוויטות מפוארות של כלבים עשויות לעלות עד 100 דולר ללילה. באופן כללי, בעלי חיים וטיסות אינם עסק זול במיוחד. לשם המחשה, טיסה של כלב מארצות הברית ללונדון יכולה לעלות 1,000 דולר, לא כולל תיבה, מסי נמל ומסמכים וטרינריים. עלות הטסת סוס עשויה להגיע ל–10,000 דולר לפחות.

מתכנני הפרויקט נתקלו בלא מעט אתגרים תכנוניים יוצאי דופן בניסיון להתאים את החוויה במתחם המפואר להולכים על ארבע. אחד מהם היה הדרך להיפטר מהפרשות בעלי החיים. אך נמצא פתרון — הרצפה תהיה משופעת וכך תחליק את ההפרשות מכל מתאים.

נ.ב. ועל הנעימות וההתחשבות הזו, אמרו חז"ל, זובחי אדם עגלים יישקון.

malki
הודעות: 41
הצטרף: 26 אפריל 2014, 22:30

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי malki » 22 יולי 2015, 09:54

קם לתחיה: חייל מצרי שהוכרז כהרוג בפיגוע הופיע תוך כדי ההכנות להלווייתו (המבשר)

מוחמד איברהים מוסטפא מוסא היה אמור לשרת בצבא המצרי רק חצי שנה נוספת כשקצין העיר הקיש על דלת ביתו, יחד עם רופא, והודיע להורים ההמומים שבנם נהרג במתקפת טרור של הארגון הרצחני 'אנאסאר בית אל מקדס', על מוצב צבאי בצפון סיני.
הבשורה המרה התפשטה כאש בשדה קוצים בכפר בו גדל החייל הגיבור, וכל בני הכפר התקבצו מול בית המשפחה כדי לנחם את ההורים באבלם הכבד.
זקני הכפר כבר החלו להיערך למסע הלוויה מכובד במסגרתו יובא החייל למנוחות, ואילו בני המשפחה נסעו לבית החולים הצבאי בקהיר, כדי לקבל את גופתו של בנם ההרוג. כשהגיעו לבית החולים, התברר כי החייל ההרוג אינו נמצא בחדר המתים. בדיקה נוספת העלתה כי גופתו טרם אותרה. בני המשפחה נדרשו לתת דגימות דנ"א, על מנת לסייע בזיהוי ההרוג, ושבו לביתם כדי להמשיך ולהיערך להלוויה, כשבצבא מתחייבים בפניהם לאתר את גופת החייל בהקדם האפשרי.
בעוד ההכנות להלוויה בעיצומן, צלצל הטלפון, ועל הקו היה החייל עצמו. "זה אני, מוחמד", אמר החייל לאביו שסירב להאמין. "מוחמד מת", הסביר לו האב, אך הבן התעקש: "לא. אני מוחמד, ואני חי". כשהבינו ההורים שהם לא הוזים, וכי בנם באמת עדיין בין החיים, הכריזו בשמחה רבה על ביטול ההלוויה. החייל סיפר שבמהלך מתקפת הטרור, השיב אש לעבר המחבלים, וכשאזלה התחמושת בכלי הנשק שלו, הוא הצליח להסתתר בתוך שוחה, כשהוא מוסתר על ידי שיחים שצמחו בה. "לאחר שהמחבלים עזבו את השטח עזבתי את המוצב וצעדתי במדבר עד שחברתי לגדוד אחר", סיפר החייל.
צבא מצרים העניק לחייל חופשה מיוחדת כדי שיוכל לבקר בבית הוריו, שם התקבל בחגיגות שמחה לכבוד שובו בחיים. כעת נותר רק לצבא מצרים לשפר את מערך הטיפול שלו במשפחות החיילים, ולבדוק איך זה שחייל חי ובריא הוכרז כהרוג, מבלי שגופתו נמצאה בכלל.

סמל אישי של משתמש
פעם חשבתי
הודעות: 1824
הצטרף: 10 אפריל 2013, 18:47

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעם חשבתי » 22 יולי 2015, 10:34

מעניין שבויכוח הזה הבן שיכנע את האבא, ולא להיפך.
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2305

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 יולי 2015, 20:02

טקס גירוש שדים בחברון נגמר ברצח

הוריו של פלסטיני בן 19, שסבל ממחלת נפש, לקחו אותו לרופא אליל כדי שיוציא ממנו "ג'ין". הטיפול כלל קשירה ומכות קשות, ואביו ואחיו של הצעיר סייעו לרופא האליל ולאשתו בכך. הוא מת מפצעיו, בני המשפחה נעצרו

חברון סוערת ביומיים האחרונים בעקבות טרגדיה שהסתיימה במותו של צעיר פלסטיני בן 19. אכרם טראירה מהכפר בני נעים ליד חברון סבל ממחלת נפש לאורך חייו. הוריו חיפשו דרך שתרפא אותו והם היו מוכנים ללכת רחוק בשביל זה. לפני יומיים הם החליטו לקחת אותו ל"מושעווז", הגרסה המקומית לרופא אליל, כדי שזה ינסה לרפא אותו. הרופא האליל ואשתו בדקו את הצעיר והחליטו כי יש בתוכו ''ג'ין'' שהוא על פי האמונה המוסלמית שד שיכול ללבוש צורת אדם או בעל חיים ולהתערב בחייהם של האנשים סביבו.

בעקבות האבחנה החליטו הרופא אליל ואשתו כי יש להוציא את השד מגופו של טראירה באמצעים אלימים. הם סיפרו זאת לאביו שהסכים לבצע בבנו טקס הוצאת שדים. האב ושני אחיו של טראירה אף סייעו לרופא אליל ולאשתו לקשור את אכרם טראירה למיטה. ואילו הרופא ואשתו החלו להכות אותו מכות נמרצות כדי לגרום לשד לעזוב את גופו עד אשר הוא איבד את הכרתו. טראירה הובהל לבית חולים בחברון בעקבות איבוד הכרתו ושם מת מפצעיו.

מיד לאחר המקרה פתחה המשטרה הפלסטינית בחקירת האירוע ועצרה את הרופא אליל ואת אשתו שהיכו את הצעיר למוות וכן את אביו של המנוח ואת אחיו שסייעו לקשור אותו למיטה לצורך הכאתו. משרד התובע הכללי ברמאללה החליט שלא למסור את גופת טראירה לבני משפחתו לקבורה לפני שיבוצע בה ניתוח שלאחר המוות לבירור נסיבות מותו המדויקות.

מדובר בהחלטה חריגה מפני שניתוח שאחרי המוות בקרב הפלסטינים הוא נוהל שאינו מקובל משום שהוא מנוגד לכללי האיסלאם. בני המשפחה של טראירה עדיין עצורים בידי המשטרה הפלסטינית עד לסיום חקירתם.

ראש משרד התובע הכללי בחברון אמר היום כי על גופתו של טראירה נמצאו חבלות בחלקים שונים של הגוף אך בעיקר בחזה ובראש. הוא הדגיש כי החקירה נמצאת רק בראשיתה. עלי טראירה, דודו של המנוח, ניסה להגן על מעשיו של האב ואמר כי טראירה סבל בשל מחלתו מבדידות חברתית מוחלטת וכי הוריו ניסו לטפל בו באמצעות תרופות קונבנציונליות שלא הועילו ולכן הם פנו לרופא האליל כמוצא אחרון.

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 22 יולי 2015, 20:20

יצחק הספרן כתב:טקס גירוש שדים בחברון נגמר ברצח

הוריו של פלסטיני בן 19, שסבל ממחלת נפש, לקחו אותו לרופא אליל כדי שיוציא ממנו "ג'ין". הטיפול כלל קשירה ומכות קשות, ואביו ואחיו של הצעיר סייעו לרופא האליל ולאשתו בכך. הוא מת מפצעיו, בני המשפחה נעצרו

חברון סוערת ביומיים האחרונים בעקבות טרגדיה שהסתיימה במותו של צעיר פלסטיני בן 19. אכרם טראירה מהכפר בני נעים ליד חברון סבל ממחלת נפש לאורך חייו. הוריו חיפשו דרך שתרפא אותו והם היו מוכנים ללכת רחוק בשביל זה. לפני יומיים הם החליטו לקחת אותו ל"מושעווז", הגרסה המקומית לרופא אליל, כדי שזה ינסה לרפא אותו. הרופא האליל ואשתו בדקו את הצעיר והחליטו כי יש בתוכו ''ג'ין'' שהוא על פי האמונה המוסלמית שד שיכול ללבוש צורת אדם או בעל חיים ולהתערב בחייהם של האנשים סביבו.

בעקבות האבחנה החליטו הרופא אליל ואשתו כי יש להוציא את השד מגופו של טראירה באמצעים אלימים. הם סיפרו זאת לאביו שהסכים לבצע בבנו טקס הוצאת שדים. האב ושני אחיו של טראירה אף סייעו לרופא אליל ולאשתו לקשור את אכרם טראירה למיטה. ואילו הרופא ואשתו החלו להכות אותו מכות נמרצות כדי לגרום לשד לעזוב את גופו עד אשר הוא איבד את הכרתו. טראירה הובהל לבית חולים בחברון בעקבות איבוד הכרתו ושם מת מפצעיו.

מיד לאחר המקרה פתחה המשטרה הפלסטינית בחקירת האירוע ועצרה את הרופא אליל ואת אשתו שהיכו את הצעיר למוות וכן את אביו של המנוח ואת אחיו שסייעו לקשור אותו למיטה לצורך הכאתו. משרד התובע הכללי ברמאללה החליט שלא למסור את גופת טראירה לבני משפחתו לקבורה לפני שיבוצע בה ניתוח שלאחר המוות לבירור נסיבות מותו המדויקות.

מדובר בהחלטה חריגה מפני שניתוח שאחרי המוות בקרב הפלסטינים הוא נוהל שאינו מקובל משום שהוא מנוגד לכללי האיסלאם. בני המשפחה של טראירה עדיין עצורים בידי המשטרה הפלסטינית עד לסיום חקירתם.

ראש משרד התובע הכללי בחברון אמר היום כי על גופתו של טראירה נמצאו חבלות בחלקים שונים של הגוף אך בעיקר בחזה ובראש. הוא הדגיש כי החקירה נמצאת רק בראשיתה. עלי טראירה, דודו של המנוח, ניסה להגן על מעשיו של האב ואמר כי טראירה סבל בשל מחלתו מבדידות חברתית מוחלטת וכי הוריו ניסו לטפל בו באמצעות תרופות קונבנציונליות שלא הועילו ולכן הם פנו לרופא האליל כמוצא אחרון.
דווקא רעיון מעולה!!!
נקווה שכל ערבי יאמץ לעצמו לפחות ערבי אחד להוציא ממנו שדים בדרך שכזו...
:lol: :lol: :lol: :lol:

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 22 יולי 2015, 21:36

ה"מופת" שמרגש את ברסלב
תקדים עולמי: תאומות נישאו לתאומים וילדו בהפרש 20 דקות


לראשונה בעולם: אחיות תאומות שנישאו לאחים תאומים, ילדו שתי בנות בהפרש 20 דקות. הסבתא המאושרת: "הצדיק מיבניאל אמר לי 'תהפכי לסבתא בבת אחת'". אחד האבות: "זה נס גלוי"
אהרן רבינוביץ|ו' באב תשעה 19:56 22.07.15

כזה סיפור עוד לא שמעתם, מהטעם הפשוט שאירוע כזה טרם התרחש בעולם: שתי תאומות - שנולדו בהפרש של כ-20 דקות האחת מהשנייה - הנשואות לשני תאומים - שנולדו גם הם בהפרש של כ-20 דקות האחד מהשני - ילדו בנות גם כן בהפרש של 20 דקות האחת מהשנייה. בחצר ברסלב ביבניאל בטוחים כי מדובר במופת, לא פחות, של "הצדיק מיבניאל" הרב אליעזר שלמה יהודה שיק זצ"ל, שהלך לעולמו לפני תקופה.

הסיפור החל לפני מספר שנים, אז הגיעו לישיבתו של המוהרא"ש שיק זצ"ל ביבניאל שני אחים תאומים. בשלב מסויים קרא הרב לשני האחים ואמר להם כי יש לו שידוכים מצויינים עבור שניהם. הרב שידך בין שני התאומים לשתי התאומות והזוגות נישאו בהפרש של ארבעה ימים אחד מהשני.

לאחר מכן, כך מספרים במשפחותיהם של הזוגות, במהלך קבלת קהל שערך הרב בישראל הוא הודיע לאם הבנות התאומות כי היא עומדת להפוך לסבתא "בבת אחת". "לא הבנתי אז למה הרב התכוון, רק היום אני מבינה", סיפרה הסבתא בשיחה עם "כיכר השבת". לדבריה, "כשהרב אמר לי את זה אף אחד עדיין לא ידע ששתי התאומות כבר בהיריון".

כאמור, לאחר מכן התברר כי שתי התאומות בהיריון ושתיהן ילדו באופן טבעי וללא כל התערבות חיצונית. השמועה עשתה לה כנפיים בבית החולים לניאדו בנתניה, שם נערכו הלידות, והרופאים והאחיות הגיעו לחדר היולדות בכדי לחזות בפלא, שטרם היה כמותו בעולם.

ערכנו חיפוש קצר ברשת בשביל לראות האם התרחשו אירועים דומים כאלו בעבר. מהבדיקה עלה כי מקרה כזה אכן טרם התרחש בעבר. מקרה מעניין אחד שנרשם והפתיע את העולם היה בשנת 2013. לפי הפרסומים אז, שתי תאומות מארה"ב נישאו לשני תאומים ולאחר מכן ילדה אחת מהתאומות בנים תאומים.

"ברוך ה', בזכות ברכתו של הצדיק זכינו אחי ואני, יחד עם הנשים שלנו, לחבוק בת ראשונה" סיפר ניב אחד מהתאומים ל"כיכר השבת". לדבריו, "זה היה ממש נס גלוי. דבר כזה עוד לא קרה בעולם. הגענו לבית החולים לניאדו כי הרב זצ"ל רצה שיבואו לכאן בגלל שהאדמו"ר מצאנז בנה את בית החולים במסירות נפש". בימים הקרובים שני הזוגות ישוחררו מבית החולים לבתיהם.

מזל טוב!

מקור
http://www.kikar.co.il/177270.html
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 23 יולי 2015, 01:18

משמר הגבול לכדו הבוקר (ד') 120 שוהים בלתי חוקיים, בתעלה סמוך ליישוב אורנית בשומרון.
120 שבחי''ם.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 24 יולי 2015, 07:08

הניק המשותף כתב:ה"מופת" שמרגש את ברסלב
תקדים עולמי: תאומות נישאו לתאומים וילדו בהפרש 20 דקות


לראשונה בעולם: אחיות תאומות שנישאו לאחים תאומים, ילדו שתי בנות בהפרש 20 דקות. הסבתא המאושרת: "הצדיק מיבניאל אמר לי 'תהפכי לסבתא בבת אחת'". אחד האבות: "זה נס גלוי"

אני לא מאמין שהתמונה נכונה. יש לו זקן, וביבניאל מתחתנים לפני שיש זקן, קצת אחרי החלק'ה.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 24 יולי 2015, 07:09

מדען צמרת כתב:
הניק המשותף כתב:ה"מופת" שמרגש את ברסלב
תקדים עולמי: תאומות נישאו לתאומים וילדו בהפרש 20 דקות


לראשונה בעולם: אחיות תאומות שנישאו לאחים תאומים, ילדו שתי בנות בהפרש 20 דקות. הסבתא המאושרת: "הצדיק מיבניאל אמר לי 'תהפכי לסבתא בבת אחת'". אחד האבות: "זה נס גלוי"

אני לא מאמין שהתמונה נכונה. יש להם זקן, וביבניאל מתחתנים לפני שיש זקן, קצת אחרי החלק'ה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...*** (לא לבעלי לב חלש)

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 26 יולי 2015, 12:44

של פועל לרגלו למשך חודש כדי להצילה

בעולם הרפואה כנראה שאי אפשר להימנע גם מסיפורים כאלה. צוות מנתחים סיני הציל את כף ידו של פועל שנפצע בתאונת עבודה בניתוח מורכב. ליד ולרגל שלום

זה אומנם נשמע כמו סיפור שלקוח מהאנטומיה של גריי, אבל זה קרה באמת, וזה באמת מדהים. מנתחים בסין הצליחו להציל את ידו של פועל על ידי השתלתה על קרסולו למשך חודש.

הניתוח הביזארי בוצע בבית החולים בעיר הבירה של מחוז הונאן, צ'אנג-שה. האיש שכף ידו השמאלית נכרתה על ידי מכונה עם להב מסתובב במהלך העבודה הובהל לבית חולים, שם החליטו לפעול במהירות כדי שתהיה ההזדמנות "להחיות" את ידו האבודה.

למרות הרצון הטוב, צוות המנתחים בראשותו של ד"ר טאנג ג'ויו, לא הצליח לחבר את כף היד לזרועו של הפועל, מכיוון שנדרש זמן נוסף לעצבים ולגידים כדי להירפא. לשם כך תפרו את כף ידו על רגלו, עד שהזרוע הייתה מוכנה לקבל אותה.

"בטמפרטורות רגילות, אצבע קטועה, לדוגמה, צריכה חידוש של אספקת הדם אליה בתוך 10 שעות כדי שלא תפגע", הסביר ד"ר ג'ויו לטלגרף הבריטי. "אם איבר נותר ללא זרימת דם דם במשך זמן רב מדי, הרקמות שלו מתות ולא ניתן להצילו".

כעבור חודש אם כן, בניתוח נוסף שנמשך 10 שעות, היד חוברה מחדש לזרועו של הפועל והוא מצליח כעת כבר להזיז את אצבעותיו מעט. למרות האופטימיות, לפניו עוד שיקום ארוך לפני שיוכל לחזור להשתמש ביד שלו.
1944204-18.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אריה ענק משער האריות
הודעות: 2087
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 00:19
מיקום: ארץ הקודש

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי אריה ענק משער האריות » 26 יולי 2015, 17:00

סוכנות החלל הבינלאומית (נאס"א) הודיעה בליל שישי (ו' מנח"א ה'תשע"ה) כי טלסקופ החלל "קפלר" ששוגר לחלל במרץ 2009, גילה כוכב לכת הדומה מאוד לכדור הארץ. וניתן לקיים עליו חיים. הכוכב החדש ייקרא בשם: קפלרb452 .
עד כה העלה הטלסקופ עשרה כוכבי לכת פוטנציאלים, אך על אף אחד מהם לא התקיימו כל התנאים כולם הדרושים להתפתחות חיים, כמו זה האחרון. לדברי ד"ר פתאל, הטלסקופ קפלר עוקב אחר ליקויי אור ובודק כל כמה זמן ניצבת השמש של הכוכב המיועד בינו לבין כדור הארץ. הבזקי האור הללו מסייעים לזיהוי הכוכב, לאפיונו ככוכב לכת ולאפיון מסלולו סביב השמש.
הכוכב החדש קפלרb452 גדול מכדור הארץ שלנו ב- 60% ובנאס"א כינו אותו "בן דודו הגדול והמבוגר ביותר של כדור הארץ". כוכב זה הוא הקטן ביותר שנמצא שעשוי להכיל חיים. והוא מעלה את מספר כוכבי הלכת הידועים ל-1,030 - מתוכם תשעה הוגדרו כמועמדים בעלי פוטנציאל לקיום חיים. הטמפרטורה על פני כוכב הלכת מאפשרת קיומם של מים נוזלים ומכיוון שהכוכב עצמו עשוי סלע, המים יכולים להיקוות וליצור ימים ואוקיינוסים כמו על פני כדור הארץ. השילוב של האור, הטמפרטורה המתאימה, המים והתרכובות האורגניות מעיד על אפשרות לקיום חיים.
השמש שלו, אותו הוא מקיף תוך 385 יום, גדול ב-10% מהשמש שלנו. פני השטח של קפלר-452b הם סלעיים ודומים לאלו של כדור הארץ.
בשנה שעברה התגלה כוכב לכת אחר קפלר 186f שבו קיימים תנאים הדומים לאלו של כוכב הלכת שלנו והוא קטן יותר מקפלרb452 , אולם הוא סובב סביב כוכב לכת ננסי, שהטמפרטורות שבו נמוכות משמעותית יותר מהשמש של כדור הארץ.
המרחק עד הכוכב הוא 1,400 שנות אור. לכן גם אם יתברר כי חיים יכולים להתקיים (או מי יודע, אולי אף מתקיימים ברגעים אלה ממש), מרחקו של קפלר 452b מהווה אתגר רציני – 1400 שנות אור. גם במידה ומהירות האור תפוצח ותכבש, 1400 שנה זה זמן ארוך לטיסה. [לשם השוואה כל שנת אור אחת שווה ל- 9,460,730,472,580.8 קילומטר]

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 26 יולי 2015, 21:27

ארה''ב: הסלפי/צילום עצמי עם הנחש הארסי עלה ביוקר

תושב סן דייגו לומד בימים אלה מהו מחירו של הניסיון לצלם סלפי עם נחש אחד הנחשים הארסיים ביותר בארצות הברית. האיש, שהוכש על ידי עכסן, נדרש לשלם עשרות אלפי דולרים על הטיפול שהציל את חייו.
סיפור התצלום וההכשה, שפורסם לראשונה לפני כשבועיים, תופס כעת שוב את הכותרות בארצות הברית לאחר שהאיש, טוד פסלר, קיבל את חשבון הטיפול בבית החולים. בסוף הקבלה נקבע הסכום הכולל של החוב: 153 אלף דולר.

בבית החולים בו טופל פסלר הסבירו כי העלות הגבוהה של הטיפול נובעת מעלותו הגבוהה של הנסיוב נגד ארס העכסן. על מנת להציל את חייו של האיש, נזקקו הרופאים ל-12 בבקבוקי חיסון שעלות כל אחד מהם כ-5,000 דולר.

העכסן, המכונה גם "נחש פעמונים", הוא נחש ארסי גדול ממשפחת הצפעוניים, שבקצה זנבו טבעות מחומר קרני המשמיעות קולות של שקשוק להברחת אויבים. הוא גם נחשב לנחש הנפוץ ביותר בארצות הברית.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 27 יולי 2015, 23:24

דיווח: חיל הים השבדי מצא צוללת רוסית נטושה במימיה הטריטוריאלים

דיווח: חיל הים השבדי מצא צוללת רוסית נטושה במימיה הטריטוריאלים. רוסיה: "לא איבדנו צוללת. אפשר שמדובר בכלי של גורמים פרו רוסיים בפינלנד."

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 27 יולי 2015, 23:30

פרס של מיליון $ עבור עיצוב המסר הטוב ביותר לחוצנים

יורי מילנר, המילארדר הרוסי שהחליט להשקיע 100 מיליון $ בפרויקט למציאת חוצנים מציע פרס של 1 מיליון $ למי שיעצב את המסר הטוב ביותר ליצורים אינטילגנטים בחלל.
מר פרנק דרייק שעומד מאז שנות ה-60 בראש מרכז לאיתור חוצנים ממליץ שלא להשתמש בשפות אנוש בעיצוב המסר.
דרייק היה מעורב בעיצוב הלוחיות על הגשושיות ויוג'ר ופיוניר אשר נמצאות במסעותיהם בחלל עם מסרים לחוצנים.
כיוון שיתכן שיקח אלפי שנים עד שהמסר יגיע ליעדו עליו להכיל את מירב האינפורמציה עבור מקבליו. אין טעם לכתוב "אנחנו רוצים להיות חברים שלכם" החוצנים יתאכזבו מכך עמוקות.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 יולי 2015, 00:26

ארה''ב: אלפי כלי נשק ושני טון תחמושת נמצאו בבית פרטי.

חדשות nana10
משטרת לוס אנג'לס חוקרת את מותו של תושב העיר, שנמצא ללא רוח חיים במחסן בביתו, שם אוחסנו כ-1,200 כלי נשק ויותר משני טון של תחמושת. "הנשקים חדשים לגמרי, לא מצאנו ראיה אחת שיכולה לעזור לחקירה", סיפר מפקד התחנה

CSI לוס אנג'לס - גרסת המציאות: משטרת לוס אנג'לס חוקרת את מותו של תושב העיר, שנמצא ללא רוח חיים במחסן בביתו, שם אוחסנו כ-1,200 כלי נשק ויותר משני טון של תחמושת.

מפקד התחנה החוקרת את המקרה בעיר המלאכים סיפר לתחנות הטלוויזיה כי באף כלי נשק שנמצא בביתו של המנוח לא נעשה שימוש מעולם.

לדבריו, האיש לא זוהה והמשטרה לא מצאה ולו ראיה אחת שעשויה לתת להם קצה חוט בחקירת מותו. "בכלי הנשק שמצאנו בביתו מעולם לא ירו וחלקם עדיין עטופים כחדשים עם המחירים עליהם", סיפר המפקד אנדרו סמית'.

סמית' הוסיף כי המשאית שהזעיקה המשטרה לבית בכדי לפנות את המחסן לא הייתה יכולה לשאת את כל התחמושת בפעם אחת ונאלצה לחזור לסיבוב העמסה נוסף.

לאחר מכן המשטרה עלתה על עוד פרטים ואלו הם;
מדובר באדם בודד בן שישים בשם ג'פרי אלן לאש, אספן נשק כפייתי, שהאמין כי הוא חצי חוצן וחצי אדם, המשרת את שירותי הביטחון של ארה"ב אל מול התקפה פוטנציאלית של חוצנים.
ברביעי ביולי הוא נפטר במגרש החנייה מול ביתו. ארוסתו קתרין ניבורן ועוזרתה דאון ואדבנקר מצאו את הגופה והחליטו להיפטר ממנה ע"י הטמנתה בכלי רכב, כאשר הן מייד ברחו להן לאורגון כדי להתחמק מחקירת ה סי אי איי. המשטרה מצאה את הגופה ב 14 ליולי ולפי הרכב קישרה את האיש לארוסתו קתרין.
55b5cf033cce77d3.jpg
55b5cf173e0b3a9a.jpg
55b5cf2c3f5ae4cf.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 28 יולי 2015, 22:26

הרוצחים הצעירים ביותר בעולם השתחררו מהכלא

שני האחים קתרין וקרטיס ג'ונס עברו התעללות קשה מאד בילדותם, משלא האמינו להם הם החליטו לבצע רצח מתוכנן * הם הצליחו לשרוד במשך שנים, האם יצליחו להשתלב בחיים מחוץ לכותלי הכלא?

טליה אדרי"ב באב תשעה 21:45 28.07.15

שני האחים קתרין וקרטיס ג'ונס עברו התעללות קשה מאד בילדותם, בשנת 1999 הוריהם התגרשו ואביהם נישא ועבר לגור עם אישה אחרת, הם ניסו לספר לאביהם כי עברו התעללות קשה ואף אחד לא האמין להם. משראו כי דיבריהם נפלו על אזניים ערלות, החליטו לעשות מעשה נורא.

שני האחים תכננו להשתמש הרובה של אביהם כדי להרוג את מי שהתעלל בהם את אביהם ובת זוגתו שלא האמינו להם. הראשונה שנפלה ברישתם של שני הילדים היתה בת הזוג של אביהם, הם ירו בה למוות, לאחר שגרמט למותה הם לא היו סוגלים להמשיך בתוכניתם, הם פחדו והסתתרו ביער עד ליום המחרת שנמצאו על ידי המשטרה.

שני הילדים נשלחו לכלא על אף היום צעירים מאד , הם הורשעו ברצח, והיו הרוצחים הצעירים ביותר, רוב חייהם הם שהובכלא, ותמיד תמכו האחד בשני. גם במקרה עצמו הם שיתפו פעולה, קרטיס האח היה זה שלחץ על ההדק, ואילו קתרין לקחה אחריות על עצמה והודתה בכל שניסתה להסתיר ראיות.

במשך שהותם בכלא הם עברו תקופת שיקום ממושכת, קרטיס כיום כומר מוסמך ואילו קתרין עוומד להינשא עם אדם שהכירה בזמן שהותה בכלא, הם יוצצאים כעת אחרי שריצו מאסר ארוך, והפכו לרוצחים הצעירים ביותר.

מקור:
http://mame.kikar.co.il/100666.html
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 29 יולי 2015, 22:53

חולצו מהשבי לאחר 30 שנה

כוחות הביטחון בפרו חילצו 39 בני ערובה שנלקחו בשבי לפני כ-30 שנה בידי ארגון הטרור הקומוניסטי "סנדרו לומינוסו". צפו ברגעים המרגשים של השחרור (חדשות, בעולם)

יוני גבאי|י"ג באב תשעה 21:38 29.07.15

כוחות הביטחון בפרו חילצו 39 בני ערובה, 26 מהם ילדים, כאשר המבוגרים נחטפו לפני למעלה מ-30 שנה בידי ארגון טרור מקומי קומוניסטי בשם "סנדרו לומינוסו".

השבויים הוחזקו במקום מבודד בעמק נהר אפורימק בתנאי עבדות קשים. החילוץ התאפשר רק לאחר שהשלטונות בפרו השיגו מידע מודיעיני על המחנה בו הוחזקו השבויים.

בתמונות שפרסם צבא פרו נראות חיילות נושאות על ידיהן ילדים קטנים שנולדו בשבי. על פי הדיווחים בכלי התקשורת בפרו, הילדים חונכו מאז לידתם על פי ערכי הארגון הקומוניסטי, וכשהחיילים והחיילות המחלצים הגיעו - הם פחדו מהם משום שלמדו תמיד שמדובר באויב.

רשויות הרווחה במדינה לקחו תחת חסותם את הילדים, והשבויים המבוגרים יפגשו בקרוב עם משפחותיהם.

מקור:
http://www.kikar.co.il/177860.html
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 31 יולי 2015, 10:38

YChXip.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 01 אוגוסט 2015, 21:44

אמריקאי ירה והפיל רחפן שריחף מעל החצר וצילם את בני ביתו 

 
  היורה נעצר, וטען כי ירה ישירות כלפי מעלה וכי הרחפן הפר את פרטיותו; בעלי הרחפן תובע ממנו 1,800 דולר

ויליאם מרדית, תושב קנטקי, ירה ברחפן שריחף במשך כמה שניות מעל החצר שלו, בה נחו בשמש בני ביתו. הוא אמר כי הרחפן לא עבר ליד הבית כי אם השתהה באוויר ישירות מעל ביתו, בגובה נמוך, וכי הוא ירה בזווית ישרה לאוויר. הוא נעצר בטענה שסיכן את סובביו והפר את החוק הפלילי.

בעליו של הרחפן אמר כי הטיס אותו כדי לצלם את בתי שכניו. מרדית, 47, אמר כי לא היה יורה אלמלא הרחפן טס ישירות מעל ביתו. הוא טען לזכות לפרטיות, וסיפר כי ארבעה גברים הגיעו לאחר שיירט את הרחפן, ואיימו להיכנס לחצרו שלו. הוא איים עליהם באקדח והם הסתלקו משם.

הבעלים של הרחפן טוען כי מרדית חייב לו 1,800 דולר וכי הרחפן לא ירד מתחת לגובה של 65 מטר, ולא השתהה מעל ביתו של מרדית. מרדית עצמו תובע את בעלי הרחפן כעת. הנושא שנוי במחלוקת לאחר שהרשויות בארה"ב התירו את הטסתם של רחפנים אזרחיים בציבור.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 02 אוגוסט 2015, 17:16

קנדה - כוח רצון: ילדה הצילה את משפחתה לאחר שטיפסה מתהום לאחר תאונה

לקסי בת החמש ראתה את אימה מעולפת מאחורי ההגה ואת אחיה הקטן מדמם. יחפה ומבוהלת היא הצליחה להגיע אל הכביש ולהציל את בני משפחתה: "הכבאים היו צריכים להשתמש בחבלים"

ילדה בת 5 מקנדה הפכה להיות גיבורת היום לאחר שטיפסה ברגליים יחפות עד לקצה צוק על מנת להשיג עזרה עבור אימה ואחיה התינוק, לאחר שהמכונית שלהם צנחה במדרון לעומק של כ-40 רגל. אנג'לה שימאנסקי הסיעה את ילדיה מקלגארי אל ביתם במושבה הבריטית, כשלפתע היא התעלפה מאחורי ההגה וצנחה עם הרכב וילדיה אל תוך עצים.

בתה, לקסי, התעוררה לאחר מספר רגעים של עילפון עם שריטות בלבד, אבל לתוך סיוט. היא ראתה את אימה מחוסרת הכרה מאחורי ההגה ואת אחיה התינוק הקטן בוכה ללא הפסקה. לאחר מכן עוד התברר כי אימה שברה את הגב בעקבות התאונה וכי אחיה הקטן, פיטר, סבל מדימום במוח. התאונה היתה קשה, אך אף אחד לא יכול היה לראות אותם מהכביש הסמוך באיזור אלברטה, קנדה וחייהם כמעט וקופחו.

אך לקסי החליטה לפעול באומץ ונחישות, הצליחה להתיר את חגורת הבטיחות מהמושב שלה ולטפס במעלה המדרון התלול על מנת לאותת לנהגים. היא צעדה ברגל ללא נעליים, כשהיא סובלת מכאבים וממררת בבכי. "זה מטורף", אמר אביה המודאג והוסיף: "היא הצליחה להשתחרר בעבר רק פעם אחת או פעמיים מהריתמה בעבר. היא איכשהו הצליחה להיחלץ כשהאדרנלין דחף אותה קדימה. היא צעדה יחפה עד שהגיעה אל הכביש. זה מטורף, כי הכבאים והחובשים נאלצו להשתמש בחבלים על מנת להגיע אליהם, בעוד שהיא טיפסה את הדרך הזאת בנחישות ובכוח על מנת להציל אותם".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 02 אוגוסט 2015, 18:02

עקב מחסור בכדורים, חיילים הולנדים מתאמנים בתרגילים בצעקות ''בנג בנג''

הצבא ההולנדי ביטל הרבה תרגילים וטוען שזה פוגע במוראל.

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 02 אוגוסט 2015, 23:19

בגלל פוסט בפייסבוק

מרגש: מאות הגיעו לשמח חתן וכלה בודדים

חתן וכלה יתומה שנישאו הערב בעכו, הגיעו לאולם וגילו כי הוא כמעט ריק מאורחים. פוסט שפורסם בפייסבוק הצליח להביא מאות בני אדם שהגיעו לשמח חתן וכלה ביום המרגש בחייהם • צפו (חדשות, בארץ)

כיכר השבת|י"א באב תשעה 23:20 27.07.15

חתן וכלה יתומה, שנישאו הערב (שני) בעכו, הגיעו לאולם וגילו כי הוא כמעט ריק מאורחים. פוסט שפורסם בפייסבוק הצליח להביא מאות בני אדם שהגיעו לשמח חתן וכלה ביום שמחתם.

בפוסט הראשון, שפורסם בעמוד הפייסבוק "חדשות 0404", נכתב בתחילה: "ברגעים אלה נערכת חתונה באולמי טופז בעכו. החתן והכלה (יתומה) וביום חגם האולם ריק. כל מי שיכול לסייע, לבוא ולשמח את הזוג - זו מצווה גדולה! אנא שתפו והפיצו!".

ואכן, תוך זמן קצר החלו אנשים להגיע אט אט. בעמוד פורסמה תמונה מהאולם, בה נראים אנשים שהגיעו לשמח את החתן והכלה. "אולם טופז בעכו כעת. לאחר הסטטוס מתחילים להגיע לכבד את הזוג ביום חתונתו. עם גדול ומיוחד!" נכתב מתחת לתמונה.

זמן קצר לאחר מכן זה כבר הפך לאירוע ענק ושמח במיוחד, כאשר מאות בני אדם - חרדים, דתיים, חילונים, אשכנזים וספרדים - הגיעו לאירוע. מנהל העמוד, בועז גולן, כתב: "גאה להיות חלק מעם כה מיוחד וגדול. אתם אחים. פשוט גדולים מכולם. סטטוס בחדשות 0404 הפך אולם ריק לאולם מלא ועמוס באהבת חינם.

"שמחתם זוג ביום חתונתו, שפתח את הערב עם כ-20 אורחים בלבד... לראות את דמעות האושר של הכלה ואת העם היפה שלנו - אושר עילאי. מאושר להיות חלק מכם, כאן בחתונה המרגשת באולמי טופז בעכו".

לסיום כתב גולן, "אחד מבני המשפחה ניגש אליי והודה על הסטטוס שפורסם ותשובתי הייתה כה פשוטה: 'חביבי, תביט למעלה, זה לא אנחנו. עם ענק נמצא בארץ הקודש'. ברוכים תהיו".

מקור:
http://www.kikar.co.il/177651.html
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 02 אוגוסט 2015, 23:19

הניק המשותף כתב:בגלל פוסט בפייסבוק

מרגש: מאות הגיעו לשמח חתן וכלה בודדים

חתן וכלה יתומה שנישאו הערב בעכו, הגיעו לאולם וגילו כי הוא כמעט ריק מאורחים. פוסט שפורסם בפייסבוק הצליח להביא מאות בני אדם שהגיעו לשמח חתן וכלה ביום המרגש בחייהם • צפו (חדשות, בארץ)

כיכר השבת|י"א באב תשעה 23:20 27.07.15

חתן וכלה יתומה, שנישאו הערב (שני) בעכו, הגיעו לאולם וגילו כי הוא כמעט ריק מאורחים. פוסט שפורסם בפייסבוק הצליח להביא מאות בני אדם שהגיעו לשמח חתן וכלה ביום שמחתם.

בפוסט הראשון, שפורסם בעמוד הפייסבוק "חדשות 0404", נכתב בתחילה: "ברגעים אלה נערכת חתונה באולמי טופז בעכו. החתן והכלה (יתומה) וביום חגם האולם ריק. כל מי שיכול לסייע, לבוא ולשמח את הזוג - זו מצווה גדולה! אנא שתפו והפיצו!".

ואכן, תוך זמן קצר החלו אנשים להגיע אט אט. בעמוד פורסמה תמונה מהאולם, בה נראים אנשים שהגיעו לשמח את החתן והכלה. "אולם טופז בעכו כעת. לאחר הסטטוס מתחילים להגיע לכבד את הזוג ביום חתונתו. עם גדול ומיוחד!" נכתב מתחת לתמונה.

זמן קצר לאחר מכן זה כבר הפך לאירוע ענק ושמח במיוחד, כאשר מאות בני אדם - חרדים, דתיים, חילונים, אשכנזים וספרדים - הגיעו לאירוע. מנהל העמוד, בועז גולן, כתב: "גאה להיות חלק מעם כה מיוחד וגדול. אתם אחים. פשוט גדולים מכולם. סטטוס בחדשות 0404 הפך אולם ריק לאולם מלא ועמוס באהבת חינם.

"שמחתם זוג ביום חתונתו, שפתח את הערב עם כ-20 אורחים בלבד... לראות את דמעות האושר של הכלה ואת העם היפה שלנו - אושר עילאי. מאושר להיות חלק מכם, כאן בחתונה המרגשת באולמי טופז בעכו".

לסיום כתב גולן, "אחד מבני המשפחה ניגש אליי והודה על הסטטוס שפורסם ותשובתי הייתה כה פשוטה: 'חביבי, תביט למעלה, זה לא אנחנו. עם ענק נמצא בארץ הקודש'. ברוכים תהיו".

מקור:
http://www.kikar.co.il/177651.html
יש שם קליפ
מי יכול להוריד?

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 03 אוגוסט 2015, 00:26

איך הפכה כלה יצירתית לעבריינית שנעצרה בחופה

ידיעה, לה צורפו תמונות המציגות כלה חרדית בבגדי כלולות, כששני שוטרים אוזקים אותה באזיקים, דיווחה: כלה שסחרה בסמים נעצרה בדרך לחופה • ומה באמת קרה?

יואל ביטלמן, בחדרי חרדים יום שלישי ג' אלול תשע"ב 15:28 21/08/2012

ידיעה, לה צורפו שתי תמונות המתעדות את האירוע, התגלגלה אתמול בבלוגים ומשם לכל מקום אפשרי - ועוררה גל ניחושים. בתמונות נראתה כלה חרדית, לבושה בבגדי כלולות, כששני שוטרים אוזקים אותה באזיקים.

בידיעה, שצורפה לתמונות, נאמר כי הכלה היא צעירה חרדית, המבוקשת מזה שנה על ידי סוכני הבולשת האמריקנית אף. בי. אי. בעוון סחר והלבנת כספים עם הקהילה היהודית בסרביה. בהמשך נכתב, כי מאחר וסוכני הבולשת לא להצליחו ללכוד אותה, הם החליטו לבצע את המעצר ביום חתונתה, בפתח האולם המפואר 'רוז קאסטל' בשכונת בויליאמסבורג שבברוקלין.

השתכנעתם? היו מי שהשתכנעו.

אבל בירור קצר העלה, כי הכלה היא כלה חרדית, תושבת שכונת מידווד שבפלטבוש, ששבה לביתה מסלון הכלות, לבושה ומוכנה לקראת צאתה לאולם החתונה.

בהגיעה לביתה, הבחינה הכלה בשני שוטרים שפטרלו ברחוב לתומם. קרוב משפחתה של הכלה, שזה עתה הסיע אותה מסלון הכלות, הציע לה להצטלם עם השניים. הכלה, שכנראה מצוידת בחוש הומור, קפצה על הרעיון. השוטרים, מצידם, הסכימו גם הם ברצון רב, ואף ביימו את הצגת ה'אזיקים'.

שכן שהיה עד לסצינה, צילם את האירוע והחליט להכניס בבלוג שהוא מנהל 'ברווז עיתונאי' על כלה סוחרת סמים שנעצרה.

ואכן ה'ברווז' הפך לכדור שלג מתגלגל, שהצמיח ניחושים שונים ומשונים, ובעלי האולם 'רוז קאסטל' זכו למבול טלפונים שביקשו לאמת את הידיעה.

מקור:
http://www.bhol.co.il/article.aspx?id=43811
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 03 אוגוסט 2015, 01:09

ואם אני אגיד שאני בכל זאת לא מאמין?...

חרדית??? שמסכימה לכזה דבר?!

ועוד שיגעו בה???

אולי 'אלק' חרדית...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 אוגוסט 2015, 08:42

יאיר כתב:ואם אני אגיד שאני בכל זאת לא מאמין?...

חרדית??? שמסכימה לכזה דבר?!

ועוד שיגעו בה???

אולי 'אלק' חרדית...
אכן למי שיודע מה זו כלה חרדית,
הסיפור הזוי מכדי להיות אמיתי.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 אוגוסט 2015, 22:23

מצרים: גבר פתח את קבר הוריו וישן לצדם: ''התגעגעתי''  

לרוב, כשאדם מתגעגע מאוד להוריו המתים הוא פותח אלבום ומביט בתמונות שלהם, או שמגיע לקברם ומתייחד עם זכרם. אלא שבמצרים, בכיר בממשל קצת הגזים עם הגעגועים שלו, פתח את קבר הוריו וישן לצד שלדי גופותיהם.
"עשיתי את זה כדי ללמוד לקח ומוסר השכל מהמוות. לא משנה מה האדם יעשה, בסוף גורלו יהיה בקבר", אמר עבדאללה כאמל, יועצו של מושל מחוז אסיוט בדרום מצרים שעוסק בענייני נכים, שמעשהו הביזארי פורסם בהרחבה בתקשורת המצרית.

כאמל סיפר שהוא התגעגע להוריו אחרי שלא ביקר את קברם במשך תקופה ארוכה בגלל עבודתו הרבה, ולכן הוא חש צורך להיות קרוב אליהם. לדבריו, כשהיה בתוך הקבר הרגיש תחושה חזקה "שרק אללה מכיר אותה". לפי הדיווחים במצרים, איש הממשל פתח את קבר הוריו, ישב לצדם ודיבר עמם כאילו הם עדיין בחיים.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 03 אוגוסט 2015, 22:30

חבל שלא נשאר שם,
אם כבר אז כבר

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

מסתבר שיש סרוגים שיש להם והגית בו יומם ולילה אחר ;-)

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 אוגוסט 2015, 23:09

וג דתי מפתח תקווה קרא לבתו: ''בית''ר ירושלם''

זוג דתי מפתח תקווה קרא לבתו: "בית"ר ירושלם"
לציפורה ורפאל עמרני מפתח תקווה נולדה בשעה טובה בשבת האחרונה בת שישית במזל טוב. ושמה, המפתיע, בישראל: "בית"ר ירושלם". אהה... יש להם גם בת בשם "מהין" (ספורט)

לבני הזוג ציפורה ורפאל עמרני מפתח תקווה נולדה בשעה טובה ובמזל טוב בת, שישית במספר, בשבת האחרונה. אם חשבתם שבני הזוג יקראו לבתם בשם שגרתי ונפוץ, תחשבו שוב, כי שמה בישראל נקרא: "בית"ר ירושלם".

כן, אתם לא טועים, היא נקראה על שמה של קבוצת הכדורגל מהבירה "בית"ר ירושלים", זאת כמובן עקב האהדה הגדולה של המשפחה לקבוצה. "הרב שאל אותי למקור השם ירושלם, והסברתי שזה על שם ירושלים", סיפר האב לאתר ynet. "כשהוא שאל לקשר בין מיתר לירושלים, הסברתי לו שזה לא מיתר, אלא בית"ר - על שם קבוצת הכדורגל. הרב הופתע ואמר שבדרך כלל צריך להתייעץ עם רבנים לפני שבוחרים שם, אבל הוא בירך אותנו ואת הילדה".

לדבריו, "אצלנו כל המשפחה אוהדי בית"ר. יש לי אחות שהיא מורה, ואצלה בבית הכל זה בצבעי שחור-צהוב: הבגדים, הנעליים, אפילו הלאק על הציפורניים. חוץ מעגבניה, היא לא מכניסה שום דבר הביתה בצבע אדום".

רפאל הוסיף, "גם אני אוהד את הקבוצה. אפילו ששחקנים ומאמנים מתחלפים, הסמל נשאר ובית"ר קשורה לירושלים וליהדות. אפילו כשאני רואה את הסמל של הקבוצה, או פוגש מישהו בחו"ל שהוא ירושלמי, זה מרגש אותי".

אגב, לבני הזוג יש גם בת בשם מהין. "מהין, בשפה הפרסית,

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: מסתבר שיש סרוגים שיש להם והגית בו יומם ולילה אחר ;-)

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 03 אוגוסט 2015, 23:14

יצחק הספרן כתב:וג דתי מפתח תקווה קרא לבתו: ''בית''ר ירושלם''

זוג דתי מפתח תקווה קרא לבתו: "בית"ר ירושלם"
לציפורה ורפאל עמרני מפתח תקווה נולדה בשעה טובה בשבת האחרונה בת שישית במזל טוב. ושמה, המפתיע, בישראל: "בית"ר ירושלם". אהה... יש להם גם בת בשם "מהין" (ספורט)

לבני הזוג ציפורה ורפאל עמרני מפתח תקווה נולדה בשעה טובה ובמזל טוב בת, שישית במספר, בשבת האחרונה. אם חשבתם שבני הזוג יקראו לבתם בשם שגרתי ונפוץ, תחשבו שוב, כי שמה בישראל נקרא: "בית"ר ירושלם".

כן, אתם לא טועים, היא נקראה על שמה של קבוצת הכדורגל מהבירה "בית"ר ירושלים", זאת כמובן עקב האהדה הגדולה של המשפחה לקבוצה. "הרב שאל אותי למקור השם ירושלם, והסברתי שזה על שם ירושלים", סיפר האב לאתר ynet. "כשהוא שאל לקשר בין מיתר לירושלים, הסברתי לו שזה לא מיתר, אלא בית"ר - על שם קבוצת הכדורגל. הרב הופתע ואמר שבדרך כלל צריך להתייעץ עם רבנים לפני שבוחרים שם, אבל הוא בירך אותנו ואת הילדה".

לדבריו, "אצלנו כל המשפחה אוהדי בית"ר. יש לי אחות שהיא מורה, ואצלה בבית הכל זה בצבעי שחור-צהוב: הבגדים, הנעליים, אפילו הלאק על הציפורניים. חוץ מעגבניה, היא לא מכניסה שום דבר הביתה בצבע אדום".

רפאל הוסיף, "גם אני אוהד את הקבוצה. אפילו ששחקנים ומאמנים מתחלפים, הסמל נשאר ובית"ר קשורה לירושלים וליהדות. אפילו כשאני רואה את הסמל של הקבוצה, או פוגש מישהו בחו"ל שהוא ירושלמי, זה מרגש אותי".

אגב, לבני הזוג יש גם בת בשם מהין. "מהין, בשפה הפרסית,
רפואה שלימה

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4149
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 04 אוגוסט 2015, 04:06

ואיפה ההמשך?
איך נדע מה זה מהין בפרסית?
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 אוגוסט 2015, 05:47

פעמון זהב ורימון כתב:ואיפה ההמשך?
איך נדע מה זה מהין בפרסית?
תציץ בשורה הרביעית בכתבה,
ושם כתוב כך;
יש להם גם בת בשם "מהין" (ספורט),
כלומר מהין פרושו ספורט.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

אסור לאדם שישא אשה עד שיראנה.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 אוגוסט 2015, 18:37

גבר תובע את אשתו לאחר שראה אותה לראשונה ללא איפור יום אחרי החתונה.

כאשר הוא ראה אותה על הבוקר ביום שאחרי החתונה הוא חשב שזה גנבת שנכנסה לבית.
משהשתכנע שזאת אכן האישה שאיתה התחתן הגיש נגדה בן הזוג הטרי תביעה על הונאה וסבל פסיכולוגי.
לא נותר לנו אלא לאחל לזוג הצעיר המשך חיים מאושרים יחד...

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

שוב משנים תקנים שיקלו לעבוד על הצרכנים והפעם גלידה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 אוגוסט 2015, 23:22

בשורה תחתית כל הנאום מביא למסקנה שהכסף שוב מביא לקשרי הון שלטון לרעת הצרכנים,
והפעם שינוי התקן של הגלידות שיקל לעבוד על הצרכנים,
למשל מכיון שגלידות נמדדות בליטרים טיב המילוי משנה את כמות הגלידה שתקבל באותו ליטר, ועוד ועוד קומבינות,
ולמה שמתי זאת כאן, כי ניתוח כזה ארוך ומושקע למוצר גלידה מקומו בפיקנטריה מוזרה,

וכעת לכתבה; (למשועממים\מעמיקים בלבד)


מאחורי הגב: ישנמכו לנו את הגלידה  

 
  לפי תקן חדש שנרקם בהשתתפות בעלי אינטרסים, החובה לכתוב: "גלידה בשומן צמחי" תבוטל, וניתן יהיה לקרוא למוצר "גלידה". גם קטגוריית "גלידת שמנת משובחת" תתבטל. גלידות שאפילו לא מכילות שמנת, ישתוו במעמד לבן אנד ג'ריס והאגן דאז. המועצה לצרכנות: "הורדת רמת הגלידה על חשבון הצרכנים". בן אנד ג'ריס: "זה לא להתחרות, זה לתחמן". משרד הבריאות: "משובחת זה כינוי סובייקטיבי"

בלי ליידע את הצרכנים ולא בהכרח לטובתם, תתכנס מחר (ד') ועדה טכנית שאמורה לאשר שינויים מרחיקי לכת בקן הישראלי המגדיר את מוצר המזון האהוב: גלידה. במסווה של קידום הוזלה ובריאות לצרכנים, מכון התקנים ומשרד הבריאות ישנו את התקן, כך שחברות ישראליות וכן יבואניות יוכלו למכור גלידה נחותה, אך לא יידרשו לציין זאת על גבי האריזה, בניגוד לנהוג עד כה.

לפי התקן החדש, מוצרי גלידה שנחשבים נחותים לפי התקן הקיים, ישודרגו על גבי האריזה לדרגת גלידה לכל דבר ועיקר. כל זאת במסגרת הפיכת התקן הישראלי למבוסס על קוד אירופי, רק שיש הרבה תקינה אירופית בעניין גלידות, ולא נראה שהקוד האירופי מחייב את ביטול הקטגוריות המבדלות בין גלידה איכותית לגלידה פחות איכותית, בטח לא אם זה לשם בלבול הצרכן השראלי.

יו"ר ועדת המומחים שעבדה על התקן החדש אותו יזמו משרד הבריאות ומכון התקנים, הוא דני רוז'נסקי, טכנולוג המזון הראשי של גלידת שטראוס, שבבעלות יוניליוור. בוועדה יש נציגה לגלידות נסטלה, נציגה לגלידות של פלדמן ונציגה של בן אנד ג'ריס וכן נציגוּת למשרד הבריאות ומכון התקנים. את הצרכנים ייצגו רשות ההסתדרות לצרכנות והמועצה לצרכנות, אך משום מה, סביר להניח כי רוב צרכני הגלידה במדינת ישראל יקראו על זה פה לראשונה.

"גלידה בשומן צמחי", תהפוך ל"גלידה"

בין היתר, לפי התקן החדש, יצרנים וייבואנים יוכלו לקרוא לגלידה בשומן צמחי, "גלידה" בלבד. זאת בעוד שלפי התקן הנוכחי, חובה על יצרניות ויבואניות לקרוא למוצר זה "גלידה בשומן צמחי" במודגש על גבי חזית האריזה.

הסיבה לכך היא שרכיב השומן הצמחי, אינו נמצא בגלידה במובנה המסורתי ולכן מנסחי התקן הוותיק, חשבו ובצדק, שיש לגלות לצרכן שמדובר בגלידה שאינה בדיוק גלידה. בארה"ב למשל, אסור בכלל לכנות גלידה בשומן צמחי בשם "גלידה", אלא בשם "קינוח או מעדן קפוא". לפי התקן החדש, המילים: "שומן צמחי" יוסרו מתיאור הגלידה ויימצאו (שלא נאמר יוחבאו) רק ברשימת הרכיבים.

לא ברור איך צעד כזה של השמטת המלים "בשומן צמחי", מועיל להורדת מחירים לצרכנים. יש סברה שזה יעזור לייבוא, אבל יש כבר ייבוא של גלידות בשומן צמחי. בנוסף, חברות ישראליות מוכרות כבר שנים מוצרי גלידה בשומן צמחי ויש לגלידה זו שוק גדול וביקוש בקרב צרכנים, בעיקר בשל מחירה, אך יש גם המחבבים את טעמה. נראה שהסתרת השומן הצמחי לא תוריד מחירים, אלא בעיקר תועיל לחברות שמוכרות גלידות כאלה. הן יוכלו "למתג" כך את הגלידה שלהן כגלידה "רגילה" ובלי לצאת לקמפיין, אלא רק בזכות השפעה מאחורי הקלעים על התקן.

לא תהיה יותר הבחנה בין "גלידת שמנת משובחת" ל"גלידת שמנת"

בנוסף, הקטגוריה "גלידת שמנת משובחת" - תתבטל. כלומר ג'ויה של נסטלה וקרטה דור של גלידת שטראוס, המוגדרות כ"גלידת שמנת", יהיו שוות בהגדרתן לבן אנד ג'ריס והאגן דאז, המוגדרות "גלידת שמנת משובחת". כל זאת למרות שג'ויה וקרטה דור לא מכילות שמנת, אלא חמאה (ולא כרכיב ראשון). הן גם מכילות יותר אוויר משני מותגי הפרימיום שמציעים גלידות דחוסות ואיכותיות יותר ואחוזי השומן שלהן נמוכים יותר. כיום יש בתקן הבחנה בין גלידת שמנת, המכילה 8% שומן לבין גלידת שמנת משובחת, המכילה 12% שומן ומעלה. כאמור: ההבחנה הזאת תתבטל.

גם צעד זה לא ברור איך יועיל להוזלה. פיקוח מחירים או תחרות - אלה מסייעים להוזלה, לא שינוי שם, באופן שעלול להטעות צרכנים.

מימין: גלידת שמנת של שטראוס קרטה דור. הנפח כפול מהמשקל.משמאל: האגן דאז, גלידת שמנת משובחת. הנפח קרוב למשקל
61317890942394490207no.jpg
יישמור על הבריאות?

מנסחי התקן טוענים שיש בו יותר שמירה על בריאות הצרכנים, אך לא ברור איך גלידה חלבית בשומן צמחי "בריאה" יותר מגלידת שמנת, הרי לא על אחוזי השומן קמה ונופלת בריאות האדם. בגלידות זולות יש לעיתים רכיבים בעייתים יותר מהרכיבים המצויים בגלידות שמנת "משובחות".

בתקן יש לא רק הרעה לצרכנים, אלא גם כמה שיפורים לטובה, למשל: תוגדר קטגוריית סורבה לפי אחוז פרי וכן נוספו תקני בטיחות שונים.

החברות לא מצליחות בגלידת שמנת, אז מה יותר קל מלשנות את התקן?
אבי זינגר, מנכ"ל בן אנד ג'ריס ישראל (חברת מוצרי איכות אמריקאיים, המייצרת בארץ את הגלידות של המותג), אמר ל-ynet: "הסיבה האמיתית לתקן החדש - היא מסחרית גרידא", כך הוא טוען. החברה אף הגישה למכון התקנים מכתב דרישה מעו"ד המבקש לעצור את ההצבעה על התקן. 

"שתי החברות הגדולות בשוק מנסות כבר כמה שנים להיכנס לקטגורייה של גלידה משובחת, כשלמעשה הן מוכרות גלידה לא משובחת", אמר ל-ynet. "הן מנסות ומנסות בהשקעות של מיליונים ולא מצליחות, כי יש גבול עד כמה שהצרכן מטומטם, אז מה יותר פשוט מלשנות את התקן ואז כולנו אותו דבר, למרות שאפילו אין בגלידות האלה שמנת? במקום להתחרות, מנסים לתחמן. הם באים ואומרים: אנחנו רוצים להוזיל, אבל מה מוזילים פה? כולם הורדמו איכשהו וזה קורה השבוע".

בתגובה אמר לנו גורם בענף גלידות: "התקן החדש מנוסח כבר מ-2013. מה הם התעוררו עכשיו? היה פרק זמן של 4 חודשים לפניות הציבור ויש גם נציגי צרכנים בוועדה".


בן אנד ג'ריס: זה יבלבל צרכנים ויעזור לחברות

טכנולוגית המזון של בן אנד ג'ריס, אורית טוקר, שישבה בוועדה, אמרה ל-ynet שכמיעוט היא לא יכלה למנוע את ניסוח הסעיפים הבעייתיים. "כתוצאה מהמחאה החברתית, מכון התקנים פתח לרביזיות הרבה מאוד תקנים ישראלים חלקם היו עתיקים. זה צעד מבורך, אבל מפה ועד מה שקורה בגלידות יש מרחק רב. זו הטעיית הציבור. יש פה ירידה בדרישות: קחי מים, סוכר ערבבי תקפיאי והנה גלידה.

"ביטול הקטגוריה "שמנת משובחת" פוגע בנו. השימוש בשמנת משבח את הגלידה והופך אותה למוצר איכותי. הגלידות שלנו הן מחלב ומשמנת אמיתית, לא מחלבונים של מי גבינה וחמאה והן מכילות 12% שומן. אנחנו חושבים שזה לא יעזור לצרכנים רק יבלבל אותם ויעזור לחברות.

"היו גם דרישות אבסורדיות שבוטלו, כמו שגלידה עם 5% שומן תוכל להיקרא גלידת שמנת והוועדה חזרה בה ונשארה עם 8%".

הגלידות יהפכו ליותר זולות?

"אם תשווקי גלידה עם 4% שומן המוצר יהיה יותר זול, אבל זו לא גלידה. מה גם שכבר היום ניתן לשווק כל מיני מוצרים תחת השם 'מעדן קפוא' ויש לזה שוק. למה צריך לקרוא לזה גלידה?

"זה כמו שיש שוקולד מעולה, יש גלידה משובחת. עכשיו אני והם נהיה באותה קטגוריה וזה לא משקף את המציאות. פשוט החליטו לבטל קטגוריה שלמה והצרכנים בפירוש לא ירוויחו מזה. זו תוצאה של אינטרסים מובהקים".

זה לא יותר בריא גלידה עם פחות שומן?

"ומה עם שומן רווי? יש גלידות בשומן צמחי עם קוקוס מפה ועד לבריאות. מה הבעיה בשמנת נורמלית"?

"בגלידה שלי יש חלבון בדרגה גבוהה יותר"

הבעיה של חברות המייצרות גלידת שמנת משובחת, היא שהן לא יוכלו לבדל את המוצר שלהן כעת בשימוש בעובדות , למשל להצהיר: "15% שומן, שכן זה לא יתקבל יפה. בניגוד למוצקי קקאו, צרכנים חוששים מאחוז שומן גבוה. פיתרון אחר זה לכתוב: "גלידת שמנת אמיתית", או "מכילה שמנת אמיתית" או לסמוך על החיך של הישראלים, שבטעימה יכולים לזהות גלידה איכותית מהי.

"אני יכולה לכתוב גלידת שמנת אמיתית, אבל אני רוצה להיות בליגה אחרת מהגלידות הפחות איכותיות", טוענת טוקר. "זו לא רק השמנת. יש בגלידה שלי מוצקי חלב חסרי שומן יותר גבוהים, יותר חלבון שהוא בכמה דרגות יותר איכותי ואני לא מדברת על זה שהגלידה שלנו היא בלי צבעי מאכל וחומרים משמרים. זה כבר לא קשור לתקן".

מה אומר הקוד האירופי, עליו יתבססו?

"באירופה יש כמה קודים, במדינה אחת, גלידה זה 10% שומן ובמדינה אחרת 6%. אין שם בכלל קטגוריה שנקראית גלידה משובחת. בארה"ב, אם הגלידה היא משומן צמחיר, אי אפשר לקרוא לזה ice cream אלא רק 'קינוח קפוא'. אז למה לבחור בתקן האירופי ולא בתקן האמריקני או האוסטרלי, או להבין שיש דברים שמתאימים לאירופה, אך לא לישראל"?

אגב, באירופה, בצירוף מקרים מעניין, שתי יצרניות הגלידה המובילות הן יוניליוור ונסטלה. במקרה או שלא במקרה, מדובר בשניים מתאגידי המזון ומוצרי הצריכה החזקים בעולם.

המועצה לצרכנות: הורדת רמת הגלידה על חשבון הצרכנים

במועצה לצרכנות מסרו במכתב למכון התקנים כי השינויים נעשים ב"אופן מטעה בעליל" וכי "דומה כי כל התקן המוצע, לא נועד אלא להוריד את הרמה והעלויות של ייצור הגלידה וזאת על חשבונם של הצרכנים. לדבר זה המועצה לצרכנות מתנגדת מכל וכל".

משרד הבריאות: "משובחת זה כינוי סובייקטיבי"

ממשרד הבריאות נמסר בתגובה: "ת"י 327 החל על מוצרי גלידה, קרחונים ותערובות להכנתם נמצא ברוויזיה, במטרה לעדכן את דרישות התקן הישראלי לדרישות הנהוגות במדינות המפותחות.

"בוועדת התקינה המגבשת את תכני תקן מיוצגים כל מגזרי המשק: יצרנים, יבואנים, צרכנים ומשרדי ממשלה.
במסגרת הדיונים חברי הוועדה בוחנים את כל ההיבטים ומתייחסים להערות המתקבלות לאחר הפצת הטיוטה להערות הציבור.

"לעצם פנייתך, בהתייחס לכינוי משנה 'משובחת' הוועדה הגיעה למסקנה כי מאחר ומדובר בכינוי סובייקטיבי אשר אינו מהווה מידע מדויק לגבי גלידת שמנת, הוחלט להסירו. לחלופין, על מנת לתת מידע לצרכן, יסומן אחוז שומן החלב על גבי האריזה.
לציין כי תהליך הרוויזיה טרם הסתיים (ולכן אין למשרד תשובה לגבי הסרת הביטוי "בשומן צמחי" מ.ק)".

מכון התקנים: "לאחר אישור התקן נוכל להתייחס"

ממכון התקנים נמסר בתגובה: ת"י 327 - מוצרי גלידה, קרחונים ותערובות להכנתם נמצא ברוויזייה. תהליך התקינה טרם מוצה במלואו. את ת"י 327 שבתוקף ניתן למצוא באתר מכון התקנים. כל עוד התקן לא אושר בועדה הטכנית- לא נוכל להתייחס לשאלות המוצגות. בועדת התקינה שמטפלת בתקן מיוצגים כל מגזרי המשק: יצרנים, יבואונים, צרכנים ומשרדי ממשלה. הוועדות מתייחסות בכובד ראש לכל הנושאים המועלים במהלך הדיונים. לאחר אישור התקן נוכל להתייחס לנושאים שהועלו בפנייתך".

מיוניליוור נמסר בתגובה: "יוניליוור תפעל ותעמוד בכל תקן חדש שייקבע בתחום הגלידה".

מגלידות נסטלה נמסר בתגובה: "הוועדה טרם קיבלה החלטותיה ומשכך הן גם טרם פורסמו ולכן לא נוכל להתייחס"
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

מישהו כותב לנשיא כי יחטא, בשפה בוטה על חנפנותו לערבים

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 05 אוגוסט 2015, 15:35

השפה אכן לא מכובדת ומתאימה, אבל אם נוריד את הביטויים החריפים והבוטים,
יש הרבה אמת בתוכן דבריו על שפנפנות חד צדדית של רבלין לערבים ושפנפנות כנ"ל של עוד כמה מוזכרים,
ואלו הדברים;
יוצר הסרטון של יעלון ''נאצי'': ''אין חופש ביטוי במחנה הריכוז ישראל''

אשר יקו, שהעלה לפני כשבועיים תמונות של נשיא המדינה וראש הממשלה במדים נאציים והפעם העלה סרט חדש בו מופיע השר עם הכתובית: "אני שמאלני, אנטישמי שונא יהודים, הייל בג"צ"
אשר יקו, הישראלי העומד מאחורי סרטוני השטנה שבהם נראו נשיא המדינה, ראובן ריבלין, וראש הממשלה, בנימין נתניהו, במדים נאצים, עושה זאת שוב.

הבוקר (רביעי) הוא העלה ליוטיוב סרטון חדש מבית היוצר שלו, כשהפעם הוא "מלביש" את שר הביטחון, משה בוגי יעלון, במדים נאציים.

על רקע נאום בגרמנית, צירף יקו כיתובית בה נאמר בין היתר "יותר פשוט ושקט לקבור יהודים מאשר להילחם בטרור האסלאמי שמשתולל ברחבי מחנה הריכוז".

ב"פנינים" נוספים בסרטון מוסיף יקו: "אני משה בוגי יעלון - שמאלני, אנטישמי, שונא יהודים, מסיים בברכת 'הייל בג"צ', 'הייל בג"צ'" ועוד הוסיף: "אין באמת הבדל גדול בין מפלגת הליכוד למפלגת העבודה. כולם שמאלנים אנטישמים שונאי מתנחלים".

כזכור, בעקבות פרסום סרטוני השטנה נגד הנשיא ריבלין וראש הממשלה נתניהו, הודיעה פרקליטות המדינה כי אישרה לפתוח נגדו בחקירה "בחשד לעבירה של העלבת עובד ציבור". ראש האגף לחקירות ולמודיעין במשטרה הורה להטיל את ניהול החקירה על יחידת הסייבר הארצית בלהב 433 והיא תלווה על ידי לשכת המשנה לפרקליט המדינה לתפקידים מיוחדים.

בסרטון נגד הנשיא, נראה ריבלין לבוש מדי גסטאפו, מצדיע במועל יד ואומר: "אני נשיא מלוקק וצבוע עם שנאה עצמית. כשיהודים נרצחים זה לא ממש מעניין אותי. אני אוהב ללקק למוסלמים את ה... אני נאצי שונא יהודים. זיג הייל. זיג הייל". בסוף הסרטון נכתב: "מחאה!!! דם יהודי אינו הפקר. אשריקו מהפייסבוק".

אשר יקו, המכנה עצמו "אשריקו מהפייסבוק" מתגורר לדבריו בארצות הברית. הוא משתייך ככל הנראה לפורום יהודי קיצוני בשם "כוח משימה יהודי – הימין האמיתי".

בשיחה עם "מעריב אונליין", אמר כי הוא אינו חושש מהחקירה נגדו והוסיף: "כבר התרגלתי שבכל פעם שאני יוצר תמונה מודיעים על חקירה, זו פשוט בדיחה, על חופש ביטוי כנראה לא שמעו במחנה הריכוז ישראל".

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: אסור לאדם שישא אשה עד שיראנה.

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 05 אוגוסט 2015, 16:49

יצחק הספרן כתב:גבר תובע את אשתו לאחר שראה אותה לראשונה ללא איפור יום אחרי החתונה.

כאשר הוא ראה אותה על הבוקר ביום שאחרי החתונה הוא חשב שזה גנבת שנכנסה לבית.
משהשתכנע שזאת אכן האישה שאיתה התחתן הגיש נגדה בן הזוג הטרי תביעה על הונאה וסבל פסיכולוגי.
לא נותר לנו אלא לאחל לזוג הצעיר המשך חיים מאושרים יחד...
שייך לאשכול הבדיחות...
:lol: :lol: :lol: :lol:

הניק המשותף
הודעות: 413
הצטרף: 06 יולי 2015, 01:27

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי הניק המשותף » 05 אוגוסט 2015, 18:59

קיבלו מעטפה עם אבקה לא מזוהה, ואושפזו

זוג מצפון הארץ פתח מעטפה עם אבקה לא מזוהה, הם הזעיקו את מד"א ואושפזו בבידוד בבית חולים זיו

אלי שלזינגר יום רביעי כ' אב תשע"ה 12:57 05/08/2015

למרכז הרפואי זיו הובאו הבוקר (ד') על ידי מד"א זוג בשנות ה-50 לחייהם מהישוב כורזים מצפון הכנרת, אשר פתחו מעטפה שקיבלו בדואר וממנה התפזרה אבקה לא מזוהה.

הזוג הזעיק את צוות מגן דוד אדום, שהביא אותם מידית לחדר מיון במרכז הרפואי זיו. הזוג וצוות מד"א הוכנסו לחדר בידוד, כאשר הצוות הרפואי הבודק אותם, לבוש בביגוד מיוחד בהתאם לנהלים.

ד"ר יוסף נביה, מנהל המחלקה לרפואה דחופה (מיון) במרכז הרפואי זיו, מסר כי בשלב זה לא התגלו ממצאים חריגים בבדיקות.

משטרת תחנת ירדן וגורמי חבלה של המחוז הצפוני בודדו ודגמו החומר בבית הזוג. הבדיקות נמשכות הזוג מרגיש בטוב בשלב זה.

מהמרכז הרפואי זיו נמסר: "כעת נמצאים בחדר הבידוד במרכז הרפואי זיו בני הזוג שקיבלו את המעטפה, שני אנשי צוות מד"א שפינה אותם אל בית החולים ושוטר מג"ב שנחשף לחומר. כולם ללא תסמינים חריגים ובמצב טוב".

מקור:
http://www.bhol.co.il/article.aspx?id=87938

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 אוגוסט 2015, 23:09

בלון שכתוב עליו ''ברוכים הבאים לישראל'' נפל בטורקיה וגרם לבהלה


בלון ועליו כתוב ״ברוכים הבאים לישראל״ נפל בעיר Malatya בטורקיה. העיר נמצא יחסית די רחוק מגבול סוריה. המקומיים שמצאו את הבלון נבהלו מהכיתוב ישראל והודיעו לרשויות . בגלל חשד לבלון ״ריגול״ הממצא נלקח לבדיקה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 אוגוסט 2015, 21:31

סין: מחוז אוסר קיום מסיבות יום הולדת למבוגרים מתחת גיל 70

בנוסף מעל גיל 70 מותר לחגוג אחת לעשור.
ההסבר הוא כלכלי: תושבי המחוז עניים והחגיגות מטילות עול כספי על עורכי המסיבה שצריכים לממן ארוחות ובילוי ועל אורחי ( משחק מילים כזה) שנדרשים להביא מתנות.

צפנת פענח
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 08 אוגוסט 2015, 22:26

יצחק הספרן כתב:סין: מחוז אוסר קיום מסיבות יום הולדת למבוגרים מתחת גיל 70

בנוסף מעל גיל 70 מותר לחגוג אחת לעשור.
ההסבר הוא כלכלי: תושבי המחוז עניים והחגיגות מטילות עול כספי על עורכי המסיבה שצריכים לממן ארוחות ובילוי ועל אורחי ( משחק מילים כזה) שנדרשים להביא מתנות.

זה התקנות שלהם על אירועים, להבדיל כמו שיש כיום בציבור החרדי על חתונות ושמחות.

סמל אישי של משתמש
שלום ושלום
הודעות: 760
הצטרף: 02 ינואר 2015, 10:00

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי שלום ושלום » 09 אוגוסט 2015, 00:46

יצחק הספרן כתב:
יאיר כתב:ואם אני אגיד שאני בכל זאת לא מאמין?...

חרדית??? שמסכימה לכזה דבר?!

ועוד שיגעו בה???

אולי 'אלק' חרדית...
אכן למי שיודע מה זו כלה חרדית,
הסיפור הזוי מכדי להיות אמיתי.
בוא לא נהיה תמימים, מושגי הצנעות היום כבר לא כמו פעם, לגבי הנגיעה בפועל קשה לשפוט מתמונה בפרט שצולמה בזום שמטשטש נתוני מרחק.
גם הצלם ועמוד הפלאש התמונה מחזקים את הגירסא הזו
תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 09 אוגוסט 2015, 00:56

לגהי הצלם שמתי לב. ולגהי הנגיעה, אני בכל אופן, רואה נגיעה מפורשת

והענין הוא שלא כל מי שמגדיר עצמו חרדי הוא באמת כזה...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 אוגוסט 2015, 07:38

מחסור באגט חמור בפריז: ''אנחנו משותקים''

צרפת ידעה לא מעט משברים בשנים האחרונות – אך יכול להיות שכעת היא עומדת בפני האתגר הכי גדול שלה. ה"טלגרף" דיווח בסוף השבוע כי לאחרונה בוטלו חוקים פריזאיים שהגבילו את התקופות שבהן אופים צרפתיים יכולים לקחת חופשה, ובכך הביא אל פני השטח חשש ממשי מפני מחסור חמור בבאגט בבירה.

החוקים שהונהגו עד כה בפריז, שנקבעו בשנת 1790, גרסו כי על לפחות חצי מהאופים בבירה להמשיך לעבוד בחודשים יולי ואוגוסט – הזמן שבו רוב אזרחי צרפת יוצאים לחופשת הקיץ. כמו כן, מאפיות שכיבו את תנוריהן בקיץ התבקשו להודיע על כך חודשים מראש ולהציב שלטים בחלונות בית העסק שבהם מצוין היכן נמצאת המאפייה הקרובה ביותר. מדי שנה אף חולקו קנסות לכמה עשרות מאפיות בשל סגירת החנות מוקדם מדי.

אך עכשיו, בניסיונות לצמצם את כמות הבירוקרטיה והסחבת בעירייה, החליטו לבטל את החוק בפריז. עם שינוי המדיניות, כעת האופים בבירה חופשיים לצאת לחופשה מתי שהם רוצים, מה שאומר שייתכן כי מאפיות רבות ייסגרו בימי הקיץ וישאירו את האזרחים רעבים לבאגט – והתופעה כבר החלה לתת את אותותיה.
הדבר אולי נשמע טריוויאלי, אך המאפיות, או בשמן המקומי "בולאנז'רי", הן חלק בלתי נפרד מהנוף הצרפתי בכלל והפריזאי בפרט, ומדי יום ניצבים טורים ארוכים של אזרחים בדרכם למאפים וללחמים המפורסמים של המדינה.

בשל סגירת חלק מהמאפיות בפריז לרגל חופשה, מספרים אזרחים מודאגים כי לפעמים הם נאלצים להגיע לסופרמרקטים בעיר, שלא כהרגלם, כדי לרכוש את לחמם. "אף פעם לא חוויתי דבר כזה", סיפר אנתוני סטיבנסון. "המאפייה המקומית שלנו פשוט נסגרה לרגל חופשה. אז אנחנו נאלצים לקנות מעין בגטים קטנים וחצי-אפויים בסופרמרקט ולשים אותם בתנור".

הפריזאית לין סגל התרעמה על כך שגילתה כי שתי המאפיות המקומיות שאליהן היא הולכת בדרך כלל נסגרו. "הלכתי לקנות באגט לפני כמה ימים וגיליתי ששתי המאפיות הקרובות אליי נסגרו בפעם הראשונה. יום אחר אישה עצרה אותי ברחוב ושאלה אותי איפה נמצאת המאפייה הקרובה ביותר. נאלצתי להסביר לה שרק המאפיות הגרועות עדיין פתוחות", סיפרה בעצב.

אזרחים נוספים התלוננו שהירידה המשמעותית בכמות המאפיות שפתוחות בקיץ הביאו את העיר לכדי "שיתוק". "המדינה שלי פשוט משותקת בתקופת החופש. להשיג חלקי חילוף לאוטו, לחם, גבינה – הכול משותק!" אמר מקסים לינק, תושב העיר. "ערפנו ראשים במדינה הזו עבור דברים פחות חמורים", אמר – בתקווה בצחוק, "אבל אני בכל מקרה לא קונה את הלחם שלי בפריז. הלחם בכפרים ובפרברים יותר טוב".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 אוגוסט 2015, 08:58

אשקלון: רצה להרוג לאשתו את החתול והורחק מהבית

הלילה בשעה 03:28 התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי על אלימות במשפחה ואיומים של גבר כלפי אשתו, שניהם תושבי אשקלון. שוטרי סיור של משטרת אשקלון הגיעו לדירה ועיכבו לחקירה את הבעל, אדם בשנות הארבעים לחייו. בחקירתו התברר כי איים על אשתו ורצה להרוג לה את החתול הביתי. בתום חקירתו הודה במיוחס לו והורחק מהבית.
מקור: דובר המשטרע
נערך לאחרונה על ידי יצחק הספרן ב 09 אוגוסט 2015, 09:03, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 אוגוסט 2015, 09:02

הפוסט שריגש עשרות אלפים: הנס של הכלב סטף כנגד כל הסיכויים

המקרה שהעלה גולש בפייסבוק ונגע ברבים: הכלב סטף סבל מכאבים והווטרינרים המליצו להרדימו. אבל אז קרה הלא ייאמן והוא פשוט החל לרוץ

בין כל החדשות הרעות שיש לנו על אלימות, הסתה ושנאה, הצליח היום (שבת) פוסט אחד בפייסבוק לרגש מאות אנשים, ואולי אפילו להחזיר מעט את התקווה. 

הפוסט שהעלה גולש בשם עמית סלונים, סיפר על כלבו סטף, שסבל מכאבים בשתי רגליו. הווטרינרים לא היו אנשי בשורות, והסבירו כי בשל הבעיות הרבות שהוא סובל מהם, מומלץ להרדים אותו. 

זה היה, מספר עמית "בלי להגזים, אחד הרגעים הקשים בחיים שלי. לשמחתי, לא עברתי את הרגע הזה לבד, עברתי אותו עם סטף. אתם מבינים, סטף הוא לא וטרינר. הוא לא מומחה באורתופדיה. הוא לא יודע לקרוא צילומים והוא לא מבין בדיאגנוזות. הוא רק ידע שהוא רוצה לחיות. והוא רוצה שילטפו אותו וישחקו איתו ויתנו לו ממתקים וצעצועים". 

אבל אז קרה הנס. 

"ארבעה ימים אחרי ההמלצה הסופנית של הווטרינר סטף כבר עמד על ארבע רגליים וניסה ללכת. היום, חודש בדיוק אחרי, הוא לא מבין למה אני יושב על המחשב במקום להוציא אותו לרוץ בפארק הירקון כמו בכל יום בשבועיים האחרונים". 

מאות גולשים עשול "לייק" לפוסט, שיתפו אותו וכתבו תגובות נרגשות לנוכח המקרה יוצא הדופן. 

עמית סיים וכתב: "זהו, אני לא יודע אם הוא נס רפואי, מתנה משמיים, טעות בסטטיסטיקה או סתם נמחקו מילים של תועבה דע"ז ע"י פעם חשבתי... אני גם מבין שהפיזיותרפיה היומיומית שאני עושה איתו עוזרת לו מאוד - אבל בשורה התחתונה, הכלב שאמרו שאף פעם לא ילך לא מפסיק לרוץ. אני מכיר מלא אנשים שמגדירים את עצמם כ"מעוררי השראה", אבל מעולם לא פגשתי כלב שנתן לעצמו טייטלים. אז גם אני לא אתן לסטף טייטל, רק אתן לו את מה שהוא נותן לי - אהבה חסרת תנאים". 

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 10 אוגוסט 2015, 13:40

אספן כפייתי: חמישה טון וגרוטאות פונו מחצר בית בירושלים

תושב העיר השתלט על שטח בבניין משותף ואגר בו אשפה. בנוסף החל בבנייה בלתי חוקית, הניח שם סככות, מחסנים ואפילו בריכהמחסן גרוטאות בחצר בית. תושב ירושלים בנה בחצר משותפת עם שכניו בבנייה בלתי חוקית ואם זה לא מספיק, הוא גם אסף אשפה וגרוטאות והשתלט על השטח.

פקחי ועובדי עיריית ירושלים פינו במהלך השבוע שעבר כחמישה טון אשפה וגרוטאות מחצר הבית עליה השתלט התושב, שהוא אחד הדיירים בבניין.

הפעילות העירונית כללה גם אכיפה כנגד בנייה בלתי חוקית שהדייר החל לבנות בחצר המשותפת, דבר שהביא לפגיעה קשה באיכות החיים של דיירי הבניין והשתלטות על שטח משותף ללא אישור.

האגף לפיקוח על הבנייה בעיר ניסה בעבר כבר מספר פעמים לבקש מהדייר לחדול ממעשיו ולפנות את הגרוטאות ואף רשם לו קנסות רבים אך זה לא עזר והעייריה נאלצה להתערב ובאמצעות מכולת אשפה ומנוף, פינתה את החצר מהגרוטאות.

על אף שבעבר הדייר לא הסכים לפנות את החצר, המבצע עבר ללא כל התנגדות והוא שיתף פעולה עם הצוותים שעבדו בחצר

במהלך המבצע התברר כי הדייר לא הסתפק בגרוטאות ובמקום נמצאו סככות, מבנים מבנייה קלה, מחסנים, תוספות בניה ואפילו בריכה. לאור זאת, הדייר התחייב לפנות את כל המבנים תוך שבוע ובמידה שהפירוק והפינוי לא יבוצע בתוך פרק הזמן שניתן לו, הוא יבוצע על ידי העירייה עד לפינוי מלא של המקום.
55c86e8457d71e5b.jpg
55c86ec25ba89e26.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 11 אוגוסט 2015, 13:23

צעירה שבילתה עם בני משפחתה בחוף הים בדובאי, נקלעה למצוקה כשנסחפה עם הגלים. היא זעקה לעזרה והתחננה שיצילו אותה, אך אביה מנע בכוח מהמצילים מלהגיע אליה. "הוא העדיף לתת לה למות מאשר לחלל את כבודה", סיפר מפקד כוח החילוץ המזועזע.
זעזוע בדובאי בעקבות טביעתה למוות של צעירה בת 20 בחופי האמירות, שאביה מנע מהמצילים במקום מלסייע לה. "אני מעדיף לתת לה למות מאשר שגבר זר ייגע בה", אמר לאנשי החילוץ שניסו, ללא הועיל, להגיע אליה.

מפקד כוח החילוץ וההצלה בדובאי סיפר לכלי התקשורת המקומיים שמדובר במשפחה ממוצא אסיאתי שבילתה בחוף הים הפסטורלי. "לפתע החלה הצעירה לטבוע, היא זעקה לעזרה והתחננה שיגיעו אליה", סיפר הקצין. "שני מצילים מיהרו לעברה, אולם בשלב זה הם נתקלו במכשול - באביה".

לדברי איש ההצלה הבכיר, האב לא הסכים שהשניים יגיעו לבתו, למרות המצוקה הרבה שבה הייתה מצויה והסכנה שנשקפה לחייה. הם התעלמו מדבריו, אך בשלב זה הפך האב לאלים ומנע מהם בכוח מלהציל אותה. "הוא היה מוכן לתת לה למות, העיקר שכבודה לא יחולל", סיפר האיש, שהביע זעזוע עמוק מהמקרה.

דקות ספורות לאחר מכן לא נותר להם אלא למשות את גופתה של הצעירה, שלא הצליחה להיחלץ בכוחות עצמה. "היה ניתן להגיע אליה, המצילים היו קרובים מאוד אליה, אך התערבות האב מנעה זאת", הוסיף הקצין. על פי כלי התקשורת המקומיים, האיש עוכב על ידי המשטרה ובהמשך הועמד לדין על מעשיו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 אוגוסט 2015, 15:39

משולש כתב:צעירה שבילתה עם בני משפחתה בחוף הים בדובאי, נקלעה למצוקה כשנסחפה עם הגלים. היא זעקה לעזרה והתחננה שיצילו אותה, אך אביה מנע בכוח מהמצילים מלהגיע אליה. "הוא העדיף לתת לה למות מאשר לחלל את כבודה", סיפר מפקד כוח החילוץ המזועזע.
זעזוע בדובאי בעקבות טביעתה למוות של צעירה בת 20 בחופי האמירות, שאביה מנע מהמצילים במקום מלסייע לה. "אני מעדיף לתת לה למות מאשר שגבר זר ייגע בה", אמר לאנשי החילוץ שניסו, ללא הועיל, להגיע אליה.

מפקד כוח החילוץ וההצלה בדובאי סיפר לכלי התקשורת המקומיים שמדובר במשפחה ממוצא אסיאתי שבילתה בחוף הים הפסטורלי. "לפתע החלה הצעירה לטבוע, היא זעקה לעזרה והתחננה שיגיעו אליה", סיפר הקצין. "שני מצילים מיהרו לעברה, אולם בשלב זה הם נתקלו במכשול - באביה".

לדברי איש ההצלה הבכיר, האב לא הסכים שהשניים יגיעו לבתו, למרות המצוקה הרבה שבה הייתה מצויה והסכנה שנשקפה לחייה. הם התעלמו מדבריו, אך בשלב זה הפך האב לאלים ומנע מהם בכוח מלהציל אותה. "הוא היה מוכן לתת לה למות, העיקר שכבודה לא יחולל", סיפר האיש, שהביע זעזוע עמוק מהמקרה.

דקות ספורות לאחר מכן לא נותר להם אלא למשות את גופתה של הצעירה, שלא הצליחה להיחלץ בכוחות עצמה. "היה ניתן להגיע אליה, המצילים היו קרובים מאוד אליה, אך התערבות האב מנעה זאת", הוסיף הקצין. על פי כלי התקשורת המקומיים, האיש עוכב על ידי המשטרה ובהמשך הועמד לדין על מעשיו.
התלבטתי אם להבי את הסיפור הזה ולבסוף ויתרתי.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 11 אוגוסט 2015, 16:06

למה לא להביא? סתם מסקרן אותי לדעת

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 אוגוסט 2015, 16:15

משולש כתב:למה לא להביא? סתם מסקרן אותי לדעת
כל הנושא של גברים וחילול כבוד נראה קצת בוטה לפורום.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 אוגוסט 2015, 20:01

שניידר: בן 5 בלע קליע אקדח - חבלן הוזעק וייעץ לרופאים

בבית החולים שניידר לרפואת ילדים כבר חשבו שראו הכל. אבל השבוע נדהמו הרופאים למצוא קליע של אקדח בקיבתו ילד בן חמש. הילד מצא את הקליע בעת טיול עם בני משפחתו לפני כשנה, השבוע שיחק איתו ובלע אותו בטעות.

לאחר שדיווח להוריו שבלע את הקליע – הובהל למחלקה לרפואה דחופה בבית החולים וטופל על ידי ד"ר ערן משיח, רופא בכיר במחלקה לרפואה דחופה בשניידר. בצילום הבטן זוהה הקליע בקיבתו של הילד.

הרופאים בבית החולים ערכו התייעצויות רבות עם צוות המכון לגסטרואנטרולגיה, מומחים לטוקסיקולוגיה ואפילו עם חבלן משטרתי. בדרך כלל גופים זרים נשלפים בפעולה אנדוסקופיה (טכניקה כירורגית לבדיקה רפואית המתבצעת באמצעות החדרת צינור המכיל סיב אופטי ומצלמה, דרך פתחים טבעיים בגוף, או דרך חתך עור) בחדר ניתוח, אבל במקרה הזה היה חשש גדול כי מגע המתכות יוביל לתגובה כימית בגופו של הילד ויגרום לסיבוכים.

לפיכך החליטו הרופאים להמתין שהקליע יצא באופן טבעי מגופו של הילד. ואכן, כעבור מספר ימים, יצא הקליע מגופו של הילד.

"בבית החולים אנחנו מנוסים בשליפת גופים זרים, אבל גם אנחנו הופתענו כי מדובר במקרה נדיר מאוד, בו גוף זר מסוכן נמצא בגופו של ילד קטן", אמר ד"ר ערן משיח, רופא בכיר במחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר לרפואת ילדים.

"לשמחתנו הרבה, המקרה הסתיים בצורה הטובה ביותר, אך חשוב לחזור ולהדגיש בפני ההורים כי הרחקת חפצים קטנים מהישג ידם של תינוקות וילדים קטנים היא חיונית, משום שבליעתם עלולה לגרום לנזק משמעותי".
62270020991157640360no.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 אוגוסט 2015, 20:12

רדן: בעל ואישה התגרשו בגלל ריב על המזגן

החום לא טוב לבריאות, החום לא טוב לנפש, החום לא טוב לחיי הנישואים - ואת זה יודעים היטב גם בירדן. כלי תקשורת בממלכה דיווחו השבוע כי בעל ואישה התגרשו בעקבות... קרב על מזגן.
השניים חיים באזור ג'בל א-נסר בבירה עמאן, ולפי הדיווחים פרץ ביניהם ריב אחרי שהבעל עבד אל-חלים א-זועבי ביקש מרעייתו לכבות את המזגן ולהסתפק במאווררים כדי לצמצם את חשבון החשמל.

אלא שהאישה סירבה לבקשת הבעל בגלל החום הבלתי נסבל שפוקד בימים אלה את ירדן, ובין השניים פרץ ויכוח שהידרדר לפסים אלימים. קרובי משפחה של בני הזוג נאלצו להתערב, אבל גם הם החלו להתקוטט - ולא הצליחו לפייס בין השניים.

הסוף הבלתי נמנע היה גירושים: הבעל הכריז בפני אשתו באמצע הרחוב "את מגורשת - שהמשפחה שלך תקנה לך מזגן".

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 11 אוגוסט 2015, 20:32

יצחק הספרן כתב:
משולש כתב:למה לא להביא? סתם מסקרן אותי לדעת
כל הנושא של גברים וחילול כבוד נראה קצת בוטה לפורום.
זה המחשה של מאמר חז"ל על חסיד שוטה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 אוגוסט 2015, 20:38

משולש כתב:
יצחק הספרן כתב:
משולש כתב:למה לא להביא? סתם מסקרן אותי לדעת
כל הנושא של גברים וחילול כבוד נראה קצת בוטה לפורום.
זה המחשה של מאמר חז"ל על חסיד שוטה
זה ממש נכון, ולכן מאוד רציתי להביא זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 אוגוסט 2015, 20:38

תביעה: נשא את גופת חמותו בהלווייתה - ונפגע בכתף

אדם שנשא את האלונקה ובה גופת חמותו בהלווייתה תובע פיצויים מחברה קדישא בטענה שנפגע בכתפו כשניסה למנוע מהגופה להחליק מהאלונקה וליפול ארצה.
התובע, תושב חיפה בן 62 ורופא במקצועו, הגיע לפני כשנה להלוויית חמותו.
כנהוג, אנשי חברה קדישא הזמינו את הקהל לשאת את האלונקה, משום קיום מצווה - והוא הסכים.
אלא שבשלב מסוים במהלך מסע ההלוויה הגופה עמדה להחליק מהאלונקה, והוא ניסה למנוע זאת אך נפגע בכתפו.
לטענת התובע הוא חש כאב חד בידו השמאלית, ובדיקת MRI העלתה שהוא סובל מקרע של שריר בכתף.
מאז ועד היום הוא עבר טיפולים רבים אך נותר מוגבל בתפקוד היד.

באמצעות עו"ד סאמי אבו-ורדה תובע האיש פיצויים מחברה קדישא בטענה שהתרשלה בפיקוח על הליך הקבורה.
בחוות דעת שצורפה לתביעה כותב יועץ בטיחות בעבודה כי "נשיאת הגופה לחלקת הקבר והטמנתה הן באחריותה המלאה של החברה קדישא.
פניית נציג החברה לתובע בהיותו בן כ-62 ובקשתו לשאת את האלונקה שעליה משא כבד של כ-75 ק"ג, בלא כל מיומנות ותוך התעלמות מתנאי השטח הקשים, מהווה חריגה מסמכות וניצול משפחת הנפטר בעת צער כבד".

טרם הוגש כתב הגנה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 11 אוגוסט 2015, 23:52

תופעת הטבע המדהימה שנוצרה בגלל טעות של חקלאי

זה נראה כמו משהו מכוכב אחר, אבל יצירת המופת המדהימה הזה היא אמיתית לחלוטין. הנס הזה של הטבע נקרא ""Fly Geyser"" והוא נוצר במקרה, כאשר בעל החווה קדח במטרה למצוא מים במדבר נבאדה הצחיח שבארה"ב.

הכל התחיל בתחילת המאה העשרים, כאשר בעלי חווה קדחו כדי לשפר את ההשקיה. כשסיימו את אחד הקידוחים, הם גילו להפתעתם, שטמפרטורת המים הייתה מעט מעל 93 מעלות צלזיוס! עשרות שנים מאוחר יותר, בשנת 1964, נעשה ניסיון שני נעשה לקדוח במקום, אך גם הוא נכשל עקב טמפרטורת המים החמה שהייתה לוהטת מדי עבור שימוש חקלאי. אם כך,כיצד למעשה נוצר המבנה הגיאולוגי המוזר הזה לאחר הקידוח השני? מסתבר שלאחר הקידוח, הפועלים שכחו לסתום את פתחי הקידוח ומה שארע בעקבות זאת כבר הפך לסוג של היסטוריה גיאולוגית.
240706.jpg
Fly Geyser: מקום הקידוח המקורי צולם בתחילת שנות השישים) יוטיוב - צילום מסך
240697.jpg
Fly Geyser: וככה זה נראה היום. מרהיב! יוטיוב - צילום מסך

לחץ המים העז הוביל לפליטה מוגברת של מגוון מינרלים צבעוניים -  מבטן האדמה היישר אל פני השטח. בריכות המים בתחתית הגייזר הפכו למערכת אקולוגית ייחודית אשר מאכלסת מגוון רחב של אצות, צפרדעים ציפורים ואפילו - דגים! במשך השנים השמש חימצנה את המינרלים השונים- מה שהוביל לשלל הגוונים שבהם צבועה התצורה היחודית הזו.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

צפנת פענח
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 12 אוגוסט 2015, 00:20

.
נערך לאחרונה על ידי צפנת פענח ב 12 אוגוסט 2015, 00:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

צפנת פענח
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 12 אוגוסט 2015, 00:21

יצחק הספרן כתב:תביעה: נשא את גופת חמותו בהלווייתה - ונפגע בכתף

אדם שנשא את האלונקה ובה גופת חמותו בהלווייתה תובע פיצויים מחברה קדישא בטענה שנפגע בכתפו כשניסה למנוע מהגופה להחליק מהאלונקה וליפול ארצה.
התובע, תושב חיפה בן 62 ורופא במקצועו, הגיע לפני כשנה להלוויית חמותו.
כנהוג, אנשי חברה קדישא הזמינו את הקהל לשאת את האלונקה, משום קיום מצווה - והוא הסכים.
אלא שבשלב מסוים במהלך מסע ההלוויה הגופה עמדה להחליק מהאלונקה, והוא ניסה למנוע זאת אך נפגע בכתפו.
לטענת התובע הוא חש כאב חד בידו השמאלית, ובדיקת MRI העלתה שהוא סובל מקרע של שריר בכתף.
מאז ועד היום הוא עבר טיפולים רבים אך נותר מוגבל בתפקוד היד.

באמצעות עו"ד סאמי אבו-ורדה תובע האיש פיצויים מחברה קדישא בטענה שהתרשלה בפיקוח על הליך הקבורה.
בחוות דעת שצורפה לתביעה כותב יועץ בטיחות בעבודה כי "נשיאת הגופה לחלקת הקבר והטמנתה הן באחריותה המלאה של החברה קדישא.
פניית נציג החברה לתובע בהיותו בן כ-62 ובקשתו לשאת את האלונקה שעליה משא כבד של כ-75 ק"ג, בלא כל מיומנות ותוך התעלמות מתנאי השטח הקשים, מהווה חריגה מסמכות וניצול משפחת הנפטר בעת צער כבד".

טרם הוגש כתב הגנה

בעייתו, לא היה צריך להתחיל עם השוויגער... :)


ההוא מדובאי בטח היה נותן לגופה ליפול על הרצפה, שלא יתחלל.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 12 אוגוסט 2015, 00:38

יוני13 כתב: בעייתו, לא היה צריך להתחיל עם השוויגער... :)
וכי אם אתה היית יכול במו ידיך לקבור את השוויגער\חמותך, לא היית מתאמץ לשם כך ;) .

צפנת פענח
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 12 אוגוסט 2015, 00:53

יצחק הספרן כתב:
יוני13 כתב: בעייתו, לא היה צריך להתחיל עם השוויגער... :)
וכי אם אתה היית יכול במו ידיך לקבור את השוויגער\חמותך, לא היית מתאמץ לשם כך ;) .

אני מדובאי ידידי. :)

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 12 אוגוסט 2015, 08:47

אוהבת ללעוס מסטיק,
זהירות, זה יכול להיות מסוכן.

גברת בת ה- 38 לא תיארה לעצמה כי לעיסת מסטיק על בסיס קבוע יכולה להזיק, היא נורא אהבה ללעוס מסטיק במשך שעות היום ולפעמים זה הסתכם בין 5-7 שעות לעיסה * שימי לב למה שהרגל לעיסה קבוע יכול לעשות! (בריאות)

הגברת לא האמינה כי התחביב האהוב עליה יהווה נזק עצום, היא אומרת כי תמיד אהבה ללעוס מסטיק, והקפידה על שיהיה נטול סוכר, "לא חשבתי שזו התמכרות ופשוט נשאבתי להרגל" ציינה. וכי לא העלתה בדעתה כי יש לצרוך מסטיק לזמן מוגבל, מה גם שלא קיימת אזהרה כזו על גבי האריזה או בפרסום כלשהו.

מה שגרם לה להבין שהרגלי הלעיסה שלה הזיקו לה מאד, היא אבחנה של הרופא כי היא סובלת ממצב המכונה "הפרעה במפרק הלסת", היא סבלה מכאבים עזים וקיוותה כי במידה והיא תפסיק ללעוס אז הלסת תחזור לקדמותה. מה שלא בישר טוב בכל הנוגע לליסתה, הוא שגם הטיפול ומשככי הכאבים שקיבלה לא הועילו, והיא לא הצליחה פתוח את פיה באופן מלא.

הרופא אמר לה כי מכיוון שאין לה ברירה היא תצטרך לעבור ניתוח לסת קשה במיוחד, שתי צידי פניה יחתכו כדי להחליף את המפרקים השחוקים בלסת בלוחות מתכת, היא לא דמיינה בשום סיטואציה שזה המצב שיווצר כתוצאה מהרגל הלעיסה שלה. הרופא ציין בפניה כי לסת אינה אמורה לעבוד רוב שעות היום, והיא חייבת מנוחה בין ארוחה לארוחה. "ואני חשבתי שזה הרגל בריא" אמרה.  

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 12 אוגוסט 2015, 09:31

הצעיר ששרף את הפרארי שלו  

 
בן עשירים מפונק שמאס בפרארי שלו התבייש לבקש מאביו מכונית חדשה ומצא דרך לוהטת למדי לגרום לאביו להחליף לו את הרכב

בזמן שאנחנו רק חולמים על היום בו נוכל לשבת מאחורי ההגה של מכונית עם סמל הסוס הצוהל, לתת גז ולצאת ולו לסיבוב קצר, יש אנשים שמכוניות אקזוטיות הן חלק משגרת החיים שלהם ומבחינתם נהיגה בפרארי 458 היא לא יותר מרגשת מנסיעה ברכב הליסינג הקוריאני שלכם.
קחו למשל את בנו של מיליונר שוויצרי מאיזור ציריך שעוד לפני שמלאו לו עשרים שנה קיבל מאביו 15 מכוניות שונות, כולל פרארי ולמבורגיני.
לפני מספר חודשים לאותו בן עשירים נמאס מהפרארי 458 "הישנה" בת ה-3 שלו והוא החל לפנטז על דגם חדש יותר, אבל מסתבר שגם לילדים מפונקים יש כנראה גבולות והוא היה נבוך לבקש מאבא שלו לשדרג עבורו את ה-458 ב-488 שמחליפה אותה.
אז מה עושים? מוותרים? מחכים בסבלנות עוד כמה שנים? מה פתאום! משלמים ל-3 חבר'ה 15 אלף פרנק שוויצריים כדי שאלו "יגנבו" את הרכב ו... יציתו אותו.
כדי לא לעורר חשד הצעיר השוויצרי החליט שגניבת הרכב ושריפתו יתבצעו מחוץ לגבולות המדינה, בגרמניה הסמוכה.
בתחילה הכל עבד כמתוכנן ובזמן שהבן המיליונר ביקר חבר במכון מסאז'ים בעיירה אוגסבורג שבבוואריה, הפרארי השחורה שלו "נעלמה" באורח פלא מהחניה ונמצאה מאוחר יותר, מה אתם יודעים, הפתעה הפתעה, שרופה לחלוטין.
לכאורה, לצעיר היה אליבי מוצק והדרך לצ'ק שמן מחברת הביטוח נראתה מובטחת, אבל למרות שמדובר במשפחה מבוססת מאוד עם תיק ביטוחי גדול, החוקר של חברת הביטוח החליט לבדוק את המקרה לעומק ולאחר שהשיג צילומים של מצלמות אבטחה סמוכות למקום ממנו נגנבה הפרארי ואת פירוט שיחות הטלפון הסלולרי של הצעיר המזימה נחשפה.

מסתבר שבן המיליונר ו"הגנבים" יצאו בשתי מכוניות משוויץ לעיירה בגרמניה. במגרש חניה באזור תעשיה סמוך למכון העיסוי בעל הפרארי נתן לשותפיו את המפתחות למכונית האקזוטית ואלה נסעו בה כמה קילומטרים והציתו אותה.
בחקירתו במשטרה בן המיליונר המפונק הסביר שהוא החליט להפטר בדרך זו מהרכב מאחר שלא היה לו אומץ לספר לאביו שהוא לא אוהב את הפרארי שלו.
בבית המשפט התברר שלבד מ-15 מכוניות, בן העשירים קיבל מאביו נכסי נדל"ן בשווי 30 מיליון דולרים וקצבה חודשית של עשרת אלפים דולרים.
התובע ביקש מאסר מרתיע בפועל שילמד את הילד המקולקל שכסף לא יכול לסדר הכל בחיים, אבל בסופו של דבר ולנוכח העבר הפלילי הנקי של הצעיר השופט בחר להסתפק ב-22 חודשי מאסר על תנאי וקנס של 30 אלף יורו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 12 אוגוסט 2015, 17:07

חברת התעופה האוזבקית: שוקלים גם את הנוסעים

חוששים מעודף משקל במזוודה? תחשבו שוב: חברת "אוזבקיסטן איירוייז" הודיעה שתחל לשקול גם הנוסעים לפני שתאושר המראת המטוס "כדי להבטיח את בטיחות הטיסה". בחברה הבטיחו לשמור על פרטיות הנוסעים, אך לא אמרו מה יקרה אם נוסע יסרב להישקל

רוב הנוסעים שטסים או חוזרים מחו"ל חוששים שיאלצו לשלם על משקל עודף של מזוודותיהם, אך חברת התעופה הלאומית של אוזבקיסטן הודיעה כי מעתה לא רק כבודת הנוסעים תישקל לפני ההמראה - אלא גם הנוסעים עצמם.

חברת "אוזבקיסטן איירוויז" הודיעה שתחל בשקילתם של הנוסעים לאחר שיסיימו את הצ'ק-אין. בהודעה שפרסמה באתר הרשמי שלה, נמסר לנוסעים: "לאחר שתעברו את הרישום הראשוני ובטרם תעלו למטוס, אנו נציע לכם להישקל בעזרת משקל מיוחד שיוצב בסמוך לשער המטוס".

בחברת התעופה האוזבקית הבטיחו כי איש לא ייחשף למשקלו של נוסע כזה או אחר והם יזוהו רק על פי קבוצת האוכלוסייה אליה הם משתייכים - נשים, גברים וילדים. לא צוין מה יעלה בגורלו של נוסע שיסרב להישקל. לפי ההודעה, לאחר שכל הנוסעים יעלו על המשקל, יחשבו בחברה את המשקל הכולל שהועמס על כלי הטיס - הנוסעים והכבודה - לפני שיינתן אישור ההמראה.

לטענת החברה, הנוהל החדש נועד להתיישר עם הנחיית ארגון חברות התעופה הבינלאומי, שמחייבת לשקול את הנוסעים לפני כל טיסה לצד הכבודה שנכנסת לבטן המטוס ותיקי היד שעמם הם עולים למטוס. עם זאת, בתקשורת הרוסית העלו השערה כי צעדיה של החברה הם בגדר החמרה בנהלים כדי לחפות על המצב הרעוע של צי המטוסים שלה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 12 אוגוסט 2015, 19:52

שיפוד נפתח ב... ....

דוכן הצ'יפס על שיפוד החדש ב... .... הוא נקודת עצירה חובה לחובבי הצ'יפס, שזה בעצם כולם. אל תפספסו

זה מתחיל בתפוח אדמה ענקי בעל קליפה אדומה שמשופד לאורכו על שיפוד עץ. קודקוד תפוח האדמה ננעץ במכונה שמסובבת את הפקעת וחותכת אותה באופן אוטומטי לצורה של סליל. בשלב הזה תפוח האדמה החתוך נפתח ידנית כדי שיתפרש על שטח השיפוד, ומכאן מושלך היישר לאמבטיה מבעבעת של שמן רותח. כשתפוח האדמה מזהיב מניחים אותו על מגש ובוזקים עליו תערובות תבלינים ומלח על פי הטעם האישי. השיפוד מוגש עם כוסית של רוטב. כל הטקס הזה יעלה לכם .. ש"ח.

נ.ב. כתבה תמימה שהיא בעצם כתבה שיווקית, לכן מחקתי פרטים.
2-h1-600x337.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 אוגוסט 2015, 19:03

האסטרונאוט אדגר מיטשל: חייזרים מנעו מלחמה גרעינית בין ארה''ב לברה''מ

האסטרונאוט לשעבר ד"ר אדגר מיטשל (האדם השישי שנחת על הירח) טוען שחייזרים טסו לכדור הארץ במשימות שלום כדי למנוע מלחמה גרעינית בין ארה"ב וברית המועצות בזמן המלחמה הקרה.
לטענתו מטרת החייזרים היא ליצור שלום בעולמנו ולמנוע מלחמה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

העולם מתחזה לנאור ושוויוני, אבל

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 אוגוסט 2015, 23:13

יש כל מיני פינות אפלות שמציגות שהוא רחוק מכך,
כמו למשל הסיפור הבא;

שווייץ: סוף עצוב למחאת האוהל של המתמחה באו''ם  

 
  מתמחה ללא שכר במטה האומות המאוחדות, שהתגורר באוהל משום שלא יכול היה לעמוד בשכירות הגבוהה בז'נבה, הודיע אתמול (יום ד') כי נאלץ להתפטר. מאז שהחל דיוויד הייד מניו זילנד בהתמחות, הוא בילה את לילותיו באוהל שהציב על חלקת דשא ליד אגם ז'נבה.

במסיבת עיתונאים מאולתרת מול מטה האו"ם, אמר הייד כי החליט להתפטר מההתמחות המבוקשת משום שהתקשה לבצע את תפקידו בעקבות השינה הלילית בשטח. לפי העיתון השווייצרי Tribune de Geneve, הצעיר בן ה-22 השלים תואר ביחסים בינלאומיים ובילה סימסטר אחד באוניברסיטה הצרפתית למדעים "פו" שבפריז לפני שהגיע לז'נבה.

הייד אמר כי הוא דחה כמה תוכניות התמחות בעבר משום שאין לו המשאבים הדרושים לפרנס את עצמו בלי שכר. "אחרי שסיימתי ללמוד התחלתי לחפש משרות, אבל כל מה שמצאתי היה התמחויות ללא שכר. כל ראיון מסתיים בשאלות הבאות: 'אתה יכול לפרנס את עצמך בזמן ההתמחות?' כשעניתי בכנות - 'לא', בקשתי נדחתה", סיפר.

האו"ם: אנחנו רוצים לשלם, אבל לא מורשים

"לכן, כשהגשתי מועמדות לתפקיד באו"ם לא סיפרתי על מצבי הכלכלי. אמרתי שיש לי מספיק כסף לממן את עצמי כשלא באמת היה לי. וכך קיבלתי את המשרה", הוסיף. הייד העיד כי ידע כשנרשם להתמחות באו"ם שלא יקבל משכורת.

"באו"ם היו ברורים במדיניות ההתמחות מההתחלה. ללא שכר או מלגה, ללא סיוע בנסיעות, ללא תקציב אוכל, ללא ביטוח בריאות. הבנתי את זה מלכתחילה, ואני מקבל על עצמי את מלוא האחריות על כך שקיבלתי את המשרה", אמר.

הייד טען כי המערכת שמסכימה עם התמחויות ללא שכר אינה הוגנת ושהמתמחים מכל העולם צריכים להתאגד ולדחוף להכרה בזכויותיהם ובתרומתם למוסדות השונים. "כמו שההכרזה על זכויות אדם הייתה ברורה כשמש בעניין האפליה בשכר: לכל אדם נתונה הזכות לשכר שווה עבור עבודה שווה. לכל אדם שעובד נתונה הזכות לגמול צודק. אני מקווה שהאו"ם יהפוך למודל לחיקוי בעניין ההתמחויות", אמר.

דובר מטעם האו"ם, אחמד פאוזי, אמר שלשום במסיבת עיתונאים כי החלטת העצרת הכללית של האו"ם מונעת ממתמחים לקבל שכר. "הנושא כאן הוא - מדוע אנחנו לא משלמים למתמחים? התשובה לשאלה זו פשוטה מאוד. מזכ"לות האו"ם לא משלמת למתחמים משום שישנה החלטת עצרת שאוסרת עלינו לשלם להם. אנחנו לא מורשים לכך, גם אם רצינו ואנחנו בהחלט רוצים". הוא הוסיף כי הוא יהיה שמח שיחול שינוי בהחלטה.

צפנת פענח
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18

Re: העולם מתחזה לנאור ושוויוני, אבל

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 14 אוגוסט 2015, 01:29

יצחק הספרן כתב:יש כל מיני פינות אפלות שמציגות שהוא רחוק מכך,
כמו למשל הסיפור הבא;

שווייץ: סוף עצוב למחאת האוהל של המתמחה באו''ם  

 
  מתמחה ללא שכר במטה האומות המאוחדות, שהתגורר באוהל משום שלא יכול היה לעמוד בשכירות הגבוהה בז'נבה, הודיע אתמול (יום ד') כי נאלץ להתפטר. מאז שהחל דיוויד הייד מניו זילנד בהתמחות, הוא בילה את לילותיו באוהל שהציב על חלקת דשא ליד אגם ז'נבה.

במסיבת עיתונאים מאולתרת מול מטה האו"ם, אמר הייד כי החליט להתפטר מההתמחות המבוקשת משום שהתקשה לבצע את תפקידו בעקבות השינה הלילית בשטח. לפי העיתון השווייצרי Tribune de Geneve, הצעיר בן ה-22 השלים תואר ביחסים בינלאומיים ובילה סימסטר אחד באוניברסיטה הצרפתית למדעים "פו" שבפריז לפני שהגיע לז'נבה.

הייד אמר כי הוא דחה כמה תוכניות התמחות בעבר משום שאין לו המשאבים הדרושים לפרנס את עצמו בלי שכר. "אחרי שסיימתי ללמוד התחלתי לחפש משרות, אבל כל מה שמצאתי היה התמחויות ללא שכר. כל ראיון מסתיים בשאלות הבאות: 'אתה יכול לפרנס את עצמך בזמן ההתמחות?' כשעניתי בכנות - 'לא', בקשתי נדחתה", סיפר.

האו"ם: אנחנו רוצים לשלם, אבל לא מורשים

"לכן, כשהגשתי מועמדות לתפקיד באו"ם לא סיפרתי על מצבי הכלכלי. אמרתי שיש לי מספיק כסף לממן את עצמי כשלא באמת היה לי. וכך קיבלתי את המשרה", הוסיף. הייד העיד כי ידע כשנרשם להתמחות באו"ם שלא יקבל משכורת.

"באו"ם היו ברורים במדיניות ההתמחות מההתחלה. ללא שכר או מלגה, ללא סיוע בנסיעות, ללא תקציב אוכל, ללא ביטוח בריאות. הבנתי את זה מלכתחילה, ואני מקבל על עצמי את מלוא האחריות על כך שקיבלתי את המשרה", אמר.

הייד טען כי המערכת שמסכימה עם התמחויות ללא שכר אינה הוגנת ושהמתמחים מכל העולם צריכים להתאגד ולדחוף להכרה בזכויותיהם ובתרומתם למוסדות השונים. "כמו שההכרזה על זכויות אדם הייתה ברורה כשמש בעניין האפליה בשכר: לכל אדם נתונה הזכות לשכר שווה עבור עבודה שווה. לכל אדם שעובד נתונה הזכות לגמול צודק. אני מקווה שהאו"ם יהפוך למודל לחיקוי בעניין ההתמחויות", אמר.

דובר מטעם האו"ם, אחמד פאוזי, אמר שלשום במסיבת עיתונאים כי החלטת העצרת הכללית של האו"ם מונעת ממתמחים לקבל שכר. "הנושא כאן הוא - מדוע אנחנו לא משלמים למתמחים? התשובה לשאלה זו פשוטה מאוד. מזכ"לות האו"ם לא משלמת למתחמים משום שישנה החלטת עצרת שאוסרת עלינו לשלם להם. אנחנו לא מורשים לכך, גם אם רצינו ואנחנו בהחלט רוצים". הוא הוסיף כי הוא יהיה שמח שיחול שינוי בהחלטה.


רק למתמחי החמאס הם עוזרים ? בטח בגלל שכולם בני דודים של אחמד פאוזי מהכתבה. ימח שמם.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: העולם מתחזה לנאור ושוויוני, אבל

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 אוגוסט 2015, 09:10

יוני13 כתב:רק למתמחי החמאס הם עוזרים ? בטח בגלל שכולם בני דודים של אחמד פאוזי מהכתבה. ימח שמם.
ראה כיום היחס לחיות עדיף לא פעם על בני אדם,
ולכן חיות אדם (וסליחה מהחיות) אדם אלו זכאים בימינו להטבות שבני אדם לא זוכים,
אז מה יותר "טבעי" להעניק להם מה שבני אדם לא רשאים לקבל ;)

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 אוגוסט 2015, 10:24

הצעה: במקום לסמן את הערך הקלורי של מזון- לכתוב כמה זמן הליכה נדרש כדי להפטר ממנו

הצעה זו נבחנת בימים אלה על ידי הרשויות באוסטרליה; בעקבות מחקר שמצא שזו דרך יעילה יותר על מנת למנוע מאנשים לאכול 'בעודף'.
כך, על פחית קולה יהיה כתוב בגדול '41 דקות', וכל אדם ידע ששתית פחית קולה תחייב אותו ללא מעט הליכה על מנת להפטר מהקלוריות שהרגע גמע לרוויה. על חטיף Mars - ' שעה ודקה'. הנה המחשה:
2B469BD500000578-3193903-image-a-5_1439310164779_1024.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

מורה צדק
הודעות: 360
הצטרף: 06 יולי 2015, 19:48

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מורה צדק » 16 אוגוסט 2015, 14:17

קיבלתי באישי

הצאפ הוסר - המשפט בפתח

אני לא מעכל שאני הולך לכתוב על זה, אבל מאחר ומחר כבר יוסר צו איסור הפרסום אני חייב לספר לכם על הפרשיה שעלולה לשנות את חיי:
כבר שנה שאני נמצא תחת חקירה סמויה!!
חקירה שכוללת מעקב צמוד, ציטוט לשיחות הטלפון שלי ותיעוד של כל פגישותי ועיסוקי.
החוקרים אספו חומרים רבים מעברי, תשאלו וחקרו את האנשים הקרובים אלי ואפשר לומר שהם יודעים עלי היום הרבה יותר ממה שאני יודע על עצמי.
זו פרשיה לא פשוטה, מעורבים בה אנשים נוספים, ואם חס ושלום היא תסתבך, היא עלולה להמיט אסון כלכלי, נפשי ופיזי עלי ועל בני משפחתי.
על פי המידע שיש ברשותי מצבי המשפטי לא מזהיר ואני הולך להקדיש את החודש הקרוב להכנת תשתית ראייתית שתשפר את מצבי בדיון שנקבע לעוד שלושים יום בדיוק.
הולכים לעבור עלי ימים לא פשוטים, גייסתי לטובתי את מיטב עורכי הדין הפליליים וכולי תפילה שהם יצליחו להוכיח את חפותי במשפט הגורלי של חיי
מה שמפחיד אותי יותר מכל שלא אעמוד מול שופט סטנדרטי ורגיל, אלא לפני שופט מיוחד, בוחן כליות ולב, שאין דבר נעלם ממנו ואין נסתר מנגד עיניו.
לא יעזרו לי הקשרים הפוליטיים שיצרתי, לא הכסף שיש לי ואפילו לא רהיטות הלשון שלי.
הוא ישפוט אותי אך ורק לפי מעשי ולפי מחשבותי!
ברוב רחמיו וחסדיו הוא נתן לי חודש של הכנה, חודש שבו אוכל לחזור בי מחלק ממעשי ולשפר את דרכי ואת הליכותי, מקווה שאצליח לעמוד בזה ולהגיע למשפט הגורלי ערוך ומוכן.
המשפט הזה יכריע על מצבי האישי והמשפחתי, ויקבע בו מעמדי הכלכלי והציבורי, הרפואי והנפשי.
בראש השנה, יום הדין, נעמוד לפני בורא עולם כולנו, כיחידים וכקבוצה, נישפט על כל מעשינו ומעללינו ויפסק דיננו לחיים או למיתה, להצלחה או לכשלון, לשבט או לחסד.
כן, גם אתם, הייתם נתונים למעקב שנה שלמה, 'עין ראתה, אוזן שמעה, וכל מעשיכם נכתבו בספר', בידכם לשנות לטובה את מצבכם המשפטי לו רק תזכרו שהחודש 'המלך מגיע לשדה', כדי להקשיב לכם.
נצלו את החודש הקרוב, תתכוננו למשפט המכריע ותעשו הכל כדי להיות טובים יותר, אנושיים יותר ואוהבים יותר.
אלול תשע"ה
חודש הרחמים והסליחות
יום טוב ושמח

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 17 אוגוסט 2015, 14:44

12 שנה קיבל משכורת כדי לשבת בבית - ותובע  

 
צ'ארלס סיימון מצרפת יושב בבית 12 שנה ומקבל משכורת כדי "להיות זמין", אבל הוא טוען כי הסיבה לכך היא שחשף שחיתות ולכן הוא תובע את המעסיקים שלו

החלום של כל אחד מאיתנו הוא להישאר מדי יום בבית, ולקבל על כך תשלום. אלא שעבור צ'ארלס סיימון, עובד חברת הרכבות הצרפתית הלאומית, זה לא היה מספיק. סיימון, תושב העיר סו.קנטן בצפון צרפת, תובע בימים אלו את חברת הרכבות הצרפתית בטענה כי "קטעה לו קריירה מבטיחה", וזאת למרות במשך 12 השנים האחרונות שילמה חברת הרכבות לסיימון 5000 יורו מדי חודש, וכל שנדרש ממנו היה להיות בביתו ולהמשיך את חייו כרגיל, רק תחת הסטטוס "זמין לעבודה".

בראיונות שהעניק לתקשורת הצרפתית סיפר סיימון כי בשנת 2003, כאשר עבד בחברת “Geodis” המשמשת כחברת בת של חברת הרכבות הצרפתית הלאומית, הוא חשף נסיון הונאה בסכום של 20 מיליון יורו. בעקבות חשיפת המקרה, הודיעו לו מעסיקיו בחברת הבת כי הוא מועבר מתפקידו וכי מיועד עבורו תפקיד חדש בחברת הרכבות הלאומית.

כאשר הגיע סיימון לפגישה עם מעסיקיו החדשים, הוא הופתע לגלות כי הם מבקשים ממנו להיות בביתו ולא להגיע לעבודה יותר, תחת ההגדרה "זמין לעבודה". בתמורה לכך, קיבל סיימון מדי חודש תלוש משכורת של 5000 יורו על "עבודתו".

אלא שעבור סיימון, תפקיד החלומות לא היה כנראה מספק במיוחד. לפני מספר ימים הוא פנה לבית המשפט בתביעה כנגד חברת הרכבות הלאומית, לאחר שלטענתו "נקטעה לו קריירה מבטיחה, במידה והיה ממשיך בתפקידו הישן בחברת הבת של חברת הרכבות".

"לאחר שלוש שנים של עבודה רגילה בחברת הבת של חברת הרכבות, חשפתי נסיון הונאה שהתבסס על הנפקת חשבוניות פיקטיביות בשווי 20 מיליון יורו. לאחר מכן התבקשתי לשבת בבית ולא לעשות דבר, כאשר

בכל חודש ב-12 השנים האחרונות קיבלתי העברה בנקאים של 5000 יורו ותלוש שכר. בחודש שעבר, בדיוק כפי שאירע מדי שנה, קיבלתי גם בונוס של 600 יורו לחגים", סיפר סיימון בבית המשפט.

את הסיבה לתביעה הוא הסביר בכך ש"אני מבקש מהשופטים הכרה בעוול שנגרם לי. אם לא הייתי מועבר מתפקידי, היתה יכולה להיות לי קריירה מוצלחת במיוחד". הוא הוסיף גם כי הוא מקווה שהמקרה שלו יסייע לעובדים אחרים שייבקשו לחשוף מקרי הונאה, שלא לאבד את מקום עבודתם.

בחברת הרכבות הלאומית אישרו לתקשורת הצרפתית כי סיימון אכן מועסק על ידם גם כעת, ואף סיפרו כי בשנת 2011 הוא כבר הגיש תביעת פיצויים לבית הדין לעבודה, אלא שהיא נדחתה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 אוגוסט 2015, 12:44

נערה תפסה במצלמה את ר''מ בריטניה קמרון יושב בטיסת לאו קוסט (טיסה מוזלת)

ילדה בריטית צילמה את דיוויד קמרון ראש ממשלת בריטניה בטיסה של EASYJET.
הילדה הוסיפה "ישבתי במרחק 3 כסאות מדייויד קמרון".
IMG_20150819_123800-picsay.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 אוגוסט 2015, 12:53

הודו: התוכי המקלל נעצר - אבל שתק בחקירה

במסגרת סכסוך משפחתי לימד תושב הודו את התוכי לגדף את אמו החורגת. הוא נלקח לעימות עם האישה בתחנת המשטרה, אבל בחר לא להוציא מילה. צפו

זה כנראה המקרה המוזר ביותר אי פעם שבו שתק מישהו בחקירה: משטרת הודו זימנה לחקירה ו"עצרה" תוכי בגלל סכסוך משפחתי, שבמסגרתו התלוננה אישה בת 85 שהוא מקלל אותה ומשמיע הערות פוגעניות. במשטרה התברר שהתוכי, ששמו הארייאל, שייך לבנה החורג, שאימן אותו במשך שנתיים ללעוג ולתקוף מילולית את האישה.

המשפחה חיה בעיר ראג'ורה שבמדינת מהראשטרה, אבל מתגוררת בבתים נפרדים על רקע סכסוך נדל"ן. בכל פעם שהאם - ג'נבאי שקרקאן - עברה ליד ביתו של בנה סורש, ניצל התוכי הארייאל את ההזדמנות כדי לקנטר אותה.

"הוא מטריד אותי כבר שנתיים", סיפרה שקרקאן לאתר החדשות zeenews בהודו. "בכל פעם שהוא ראה אותי הוא השתמש בשפה מכוערת ומילים גסות. זאת הסיבה שהתלוננתי נגדו. המשטרה זימנה אותי, את סורש ואת התוכי לתחנה. הם צריכים לחקור גם אותו".

קצין המשטרה סיפר לעיתונאים: "יש מחלוקת על אדמה בין האישה לבין בנה החורג. בחנו את התוכי מקרוב בתחנה, אבל הוא לא הוציא מילה כשעימתנו אותו עם המתלוננת".

התוכי הארייאל לא זכה לכתב אישום, אבל הוא הועבר למחלקת הייעור של המדינה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 אוגוסט 2015, 00:16

אוסטרליה: נתקע 3 שעות בתוך מכונת כביסה

איך הוא הגיע לשם? צעיר בן 22 מאוסטרליה עבר חוויה לא נעימה במיוחד כשנתקע בתוך מכונת כביסה במשך שלוש שעות. העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח היום (יום ד') כי חילוץ הצעיר לא היה פשוט ונמשך שעה וחצי משום שהמחלצים היו צריכים לפרק את מכונת הכביסה כדי להוציא את פלג גופו התחתון מתוך המכשיר.

"המשימה הייתה מעניינת משום שצוות המחלצים לא ביצעו מעולם חילוץ מתוך מכונת כביסה", נכתב בעמוד הפייסבוק של מחלקת כיבוי האש וההצלה במדינת ניו סאות' ויילס.
"היא נמשכה יותר משעה והחולה הוצא מתוך מכונת הכביסה והועבר באמבולנס לבית החולים כאמצעי זהירות".

לפי שעה לא ברור כיצד מצא הצעיר את עצמו תקוע בתוך מכונת הכביסה. "זו ללא ספק אחת המשימות הכי חריגות שהיו לנו", אמר קצין הכבאות דיוויד קרוס ל"דיילי מייל אוסטרליה". קרוס סיפר שבמשך 35 שנות עבודתו נתקל במקרים של ילדים שנתקעו בתוך מכונות אוטומטיות ושל טבעות שנתקעו באצבעות, אולם המקרה של הצעיר שנתקע בתוך מכונת הכביסה היה יוצא דופן.
62441830100695640360no.jpg
62441840100090640360no.jpg
62441850100696640360no.jpg
6244186099495640360no.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 אוגוסט 2015, 01:04

להיט במגזר הערבי: לומדים לערוך ברית מהרב

המוהל החרדי דוד צדוק הפך ללהיט במזרח ירושלים. הוא העביר מאות סדנאות בתחום המילה והוזמן למול ילדים מוסלמים. היעד הבא: בית ספר להכשרת מוהלים בני דתות אחרות.

הוא עובר בין כפרים ערביים באזור ירושלים , מלמד תושבים מוסלמים לבצע את מצוות המילה ואף מוזמן למול את ילדיהם בעצמו: דוד צדוק, רב המושבים אורה, עמינדב ואבן ספיר, שואף להכשיר דור מוהלים חדש במגזר הערבי. העובדה שמדובר ברב יהודי־חרדי אינה מפריעה לתלמידיו ללמוד ממנו את שיטות המקצוע. "לפעמים הם מכבדים אותי יותר משיהודים מכבדים רב", הוא טוען.

את שיעוריו הוא מעביר במכון חרדי שמרכז את התלמידים המוסלמים בקורסים שכוללים בדיקת תינוק לפני הברית, כללי מילה נכונה, הכרת כלי החיתוך ושיטות החיתוך (צילום: לשכת הרבות אורה)

עבור המוסלמים מצוות הברית אינה קבועה בזמן כפי שהיהדות מחייבת, אך מרבית ההורים מקפידים למול את בניהם סמוך ללידה, כדי למנוע טראומות ופגיעות שמתרחשות כשהברית מבוצעת בגיל מבוגר. המכנה המשותף לשוק המוהלים היהודי והמוסלמי הוא מחסור בכללים ברורים מצד משרד הבריאות והרשויות, שמגדירים את הפעולה מעשה דתי ולא הליך רפואי, ורשלנויות שמתרחשות בזמן המילה, אף שמדובר בפעולה כירורגית פשוטה.

כעת מבקש הרב צדוק (40) להכשיר את דור המוהלים הבא. הוא העביר סדנאות לכ־400 יהודים וערבים שמבקשים להתמקצע בתחום, בהתבסס על ההלכה היהודית שמתייחסת למילת גויים במצוות 'בני קטורה'. צדוק, שאביו וסבו שימשו מוהלים, החל לבצע בריתות בגיל 16 בפיקוח אביו ובמהלך השנים מל אלפי תינוקות בארץ ובעולם. את שיעוריו הוא מעביר במכון חרדי שמרכז את התלמידים המוסלמים בקורסים שכוללים בדיקת תינוק לפני הברית, כללי מילה נכונה, הכרת כלי החיתוך ושיטות החיתוך. "הילודה במגזר הערבי שווה בערך לילודה אצל היהודים ויש ביקוש גדול למוהלים מקצועיים", הוא מסביר. "היום במגזר הערבי השוק פרוץ ושיטות העבודה מאוד קשות לילד".

צדוק, שדובר ערבית, מבקש כעת לפתוח בית ספר שיעסוק בהכשרת מוהלים בני דתות אחרות שמעוניינים ללמוד את המקצוע מיהודים. לדבריו, לימוד המקצוע יעלה את המודעות גם בקרב צוותי רפואה אחרים המטפלים בנימולים שנפגעו בזמן החיתוך. "צריך ללמד את המוסלמים לא רק בשבילם אלא גם עבור היהודים, כי יכול להיות שהרופא שמקבל את הילד אחרי סיבוך בברית מילה הוא ערבי וחשוב להדריך אותו ולתת לו את הכלים. יש רופאים שלא הבינו
בברית ובגלל זה עשו טעויות ושגיאות", הוא מסביר.

אחד השיעורים בקורס מוקדש לתקשורת הבינאישית בין המוהל לבין משפחת הנימול. צדוק מבקש להנגיש את המקצוע גם בסוגיית הדרכת ההורים והטיפול בילד לפני ואחרי הברית, ומדבריו עולה ביקורת על מוהלים שהכתימו את העיסוק במקצוע בגלל התנהלותם הפוגענית. "לצערי, מוהלים רבים וטובים נופלים בזה", הוא אומר. "הם יכולים להגיע במכנסיים מלוכלכים ולפעמים עם ריח רע. זה לא ראוי ולא אתי. אסור להתייחס לילד בצורה מסחרית. יש מוהלים שהעבודה שלהם היא פגע וברח".

הקורסים הייחודיים הביאו לחיבור יוצא דופן בין הרב לחברה הערבית, ולדבריו הוא נמנע מלשוחח עם תלמידיו על נושאים מדיניים ועל המתיחות שבין יהודים לערבים. "לפעמים הם מכבדים אותי יותר משיהודים מכבדים רב, אפילו רצו שאלך איתם למסעדות כשרות. זה נהפך לחברות והערכה פנימית", הוא מספר.

בנוסף להכשרות המקצועיות, צדוק גם מוזמן מפעם לפעם למול ילדים מוסלמים

ביישובים ערביים. "סבא שלי היה מל את הילדים של מי שביקש, ואחר כך בדור השני אבא שלי מל בכפרים אצל שבטים שלמים בשפרעם ובטמרה", הוא מסביר. "היום יש להם מוהלים רבים. שמעתי שברמאללה עושים חיתוך בחום וזה עושה כווייה . השיטה שאנחנו מלמדים אותם היא הקלה ביותר ללא סבל ועם אלחוש מקומי".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 אוגוסט 2015, 12:09

שימו לב!!! פיצוץ גשר מעריב... השם שלו ״מעריב״ מרמז הגיע הערב = זמן כניסת שבת = הגאולה

הפלא הגדול שפיצוץ גשר מעריב יהיה ב..

בחודש השישי (מניסן) (6)

ביום השישי (6)

ו' באלול (6)

הפיצוץ יהיה בשעה שש 6 בבוקר.. (6)

הגימטריה של החודש: אלול = 67

תכנון הגשר היה בשנת 67 - הביצוע התעכב עד שנת 76

סיום בניית הגשר היה בתאריך 7.6.1976

זה גשר ששמו היה בעבר גשר הנשרים המרמז על פיצוץ הנשר (אדום - ארה"ב - שמסמלים את הנשר)

76 = בן דויד... רמז לגאולה המתקרבת שתהיה בחודש העשירי ביום העשירי 10.10 (טבת עשירי)

67 = בינה - המטרה להבין 'שאין עוד מלבדו' - והוא זה שמחליט על כל התהליכים ותתי התהליכים על מועד ביצועם לפרטי פרטים..

והכל זה הכנות לרכבת הקלה - הרכבת הקלה = 767 +9 אותיות הגענו ל 776

הכל זה הכנות להר הבית העומד להבנות... רכבת = 622 - הר הבית = 622 (המסתתר של רכבת - והר הבית = 596 = ירושלים ששם יבנה הבית) --
מאת ר' ציון דוד סיבוני

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 אוגוסט 2015, 18:57

דבש״ הלכה לאיבוד ובתגובה, מאות אנשים נרתמו לחיפושים  

מהי אהבה אמיתית? אהבה טהורה? לכל אחד יש תשובה קצת אחרת... קצת שונה. לאייזיק דוידוביץ׳ יש תשובה אחת-דבש. 

אייזיק שטס לחו״ל נתן את דבש לפנסיון באיזור הוד השרון. במהלך שהותה של דבש באותו הפנסיון היא ניתרה מעבר לגדר והצליחה לברוח.
אייזיק קיבל את הבשורה על בריחתה כעבור 15 שעות... דמיינו זאת, אתם נמצאים במדינה אחרת וכלבתכם או כלבכם נעלם לפני שעות רבות...
דרך הפייסבוק הכל התחיל, הכל זז.
אייזיק גיבש קבוצה קטנה שהתחילה בחיפושים. יום יום, לילה ועוד לילה החיפושים נמשכו.

מה לא עשו? חילקו פליירים, תלו שלטים בלוחות מודעות, כתבה בידיעות אחרונות, ראיונות בטלוויזיה וברדיו. כלום לא עזר במשך שבועיים. לאט לאט המעגל סביב דבש הצטמצם. הגיעו סימנים ועדויות מצד אנשים וכלבי גישוש.
לאחר כשבועיים אייזיק הצליח, דבש נמצאה ונתפסה בשלום!

דבש חזרה לביתה, לאוהביה. 
אז מהי אהבה אמיתית? מהי האהבה הטהורה של אייזיק? זו האהבה שלמענה נלחם יממות רבות בשביל להחזירה בשלום הביתה.
55d6d82858f7d84a1.jpg
55d6d8a272b24e5d1.jpg
55d6d8c37a9808ba1.jpg
55d6d8e10196ceac1.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 אוגוסט 2015, 02:20

בשמחה חתול, שב על הלפטופ
כל מי שיש לו חתול מכיר את המצב הזה: אתם צריכים לעבוד בבית על מסמך דחוף, והחבר הפרוותי מחליט שזה זמן מצוין להתיישב על המקלדת ולכתוב דברים חשובים כמו "כעיחלדלחקעקירחל". תמורת 31 דולר תוכלו לקנות לחתול לפטופ משלו (טוב, לפטופ בכאילו), עם משטח גירוד ועכבר צעצוע. הבעיה היחידה היא שבניגוד למחשב אמיתי הוא לא מתחמם, וחתולים אוהבים חום.
PW1_l.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 אוגוסט 2015, 23:38

בדואי הפיץ סרטון של שייח' בחתונה חרדית ונקנס במיליון שקל

צעיר שהפיץ תיעוד של שייח' בדואי בחתונת בערלה יעקובוביץ' נקנס במיליון שקל, לאחר שהסרטון עורר תגובות נזעמות בקרב ערביים רבים. צפו בסרטון שעורר את חמתם (בארץ)
96oluyen__w470h272q95.jpg
השייח' עאקל על אטרש עם בערלה יעקובוביץ' (צילום מסך)

אסור להתעסק עם שייח' בדואי: בשבוע שעבר השתתפו מאות בני אדם בחתונתו של בערלה יעקובוביץ', באולמי "היכל שלמה" בפתח תקווה. במהלך הריקודים נדהמו המשתתפים לחזות בשייח' עאקל על אטרש רוקד עם החתן וחבריו. החברים הסריטו והפיצו את התיעוד ברשת. כעת מתברר כי ההפצה ברשת עלתה לאלמוני יותר ממיליון שקלים.

מדובר בצעיר בדואי המתגורר ביישוב חורה שבנגב, העוסק לפרנסתו כסטודנט בבית החולים ברזילי באשקלון, שקיבל את הסרטון לידיו בו נראה השייח' רוקד עם חבריו החרדים מזק"א, ושיתף אותו בעמוד הפייסבוק שלו. ככל שהזמן נקף עשרות ערבים הגיבו בזעם כנגד מעשיו של השייח' ש"העז" להשתתף בחתונה.

מה רבה אכזבתו של הצעיר שרצה בסך הכול לשתף את חבריו בסרטון מעניין, כאשר דבר פרסום הסרטון נודע והתגובות השליליות נודעו לשייח' שהחליט להגיב באופן מיידי.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 אוגוסט 2015, 21:58

דרך אגב, עדיף מאוחר מלא כלום. מישהו יודע מה זה "ביזארי"??
אני לא ידעתי, פתחתי בויקימילון וראיתי שהכוונה "חריג", "מוזר", "יוצא דופן".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 אוגוסט 2015, 11:59

לא תמיד הרב קו טועה לרעתכם ;)

בשל טעות: כרטיס ה'רב קו' הוטען ב-300 מיליון שקל

משפחה חרדית עלתה לאוטובוס וביקשה להטעין נסיעה, אלא שאז התברר כי הכרטיס טעון ב-300 מיליון שקל לנסיעות בחברות שונות. אבי המשפחה סירב להשתמש בזה והחזיר הכרטיס לחברה.
הפך למיליונר בגלל טעות מחשב: משפחה חרדית מיישוב בצפון הארץ, יצאו לחופשה בימים האחרונים וכדי להגיע למחוז חפצם עלו לאוטובוס, וביקשו מנהג להטעין כרטיס הרב קו שברשותם, אולם זה הדהים אותם בתשובתו: הכרטיס מוטען במאות מיליונים.
הכל החל כאשר אחד מבני המשפחה ניסה להטעין את כרטיס הרב-קו שברשותו, כרטיס שהנפיקה חברת דן. זאת לאחר שיתרת התשלום שהייתה שם עבור נסיעה באוטובוס, לא הספיקה. אלא שלהפתעתו, הנהג הבהיר לו כי הוא לא יכול להטעין את הכרטיס, משום שהוא כבר מלא.

התברר, כי ה'ערך הצבור' שהיה בכרטיס לחברות האחרות, כמו קווים ונתיב אקספרס, עמד על סכומים דמיוניים. "בכרטיס יש עכשיו יתרה של כשלוש מאות מיליון שקלים, לנסיעות בכל רחבי הארץ", סיפר אבי המשפחה ל'המבשר'.

אבי המשפחה החרדי, לא הרשה לעצמו להשתמש בכספים אלה, ועל כן הוא פנה לכל הגורמים, שלא ידעו כיצד להסביר את התקלה, מלבד הנימוק כי מדובר ככל הנראה בתקלת מחשב שהעבירה לו את המיליונים.

בימים אלה הם אמורים לקבל כרטיס חלופי, בו הם יוכל לשלם ולהטעין עבור נסיעות, הפעם בסכומים הגיוניים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

הגוי מכור לטיפה המרה עד מכירת היקר לו מכל בעבור כלום.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 אוגוסט 2015, 14:15

שיכור מניצחון: מדליסט זהב מאליפות העולם באתלטיקה שילם על מונית עם המדליה

אם זוכים, לא שותים. פבל פג'דק הפולני החליט לחגוג את הישגו הגדול באליפות העולם באתלטיקה, זכייה במדליית זהב בתחרות יידוי הפטיש, בארוחה יוקרתית בבייג'ין.

על פי הדיווח באתר "האינדפנדנט" הבריטי, לאחר שנהג מונית הסיע אותו בחזרה למלון, החליט הפולני, ששתה יותר מדי, להעביר לו תשלום בצורה שונה מהמקובל - והעניק לו את מדליית הזהב בה זכה.

פג'דק השיכור התפכח רק כשהגיע למלון והבין כי ויתר על הפרס יקר הערך. הוא יצר קשר עם המשטרה המקומית, שעזרה לו לאתר את נהג המונית והשיבה לו את מדליית הזהב.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 אוגוסט 2015, 19:40

לא מעודכנים: תושב ראשל''צ קיבל דוח תנועה על שם אחיו שנהרג במלחמת יום כיפור ב-73

ישובעם חכמון חיכה למעלה מחצי שנה לתעודת תושב מהעירייה וכשהגיע סוף סוף לדואר לקבלה נדהם לגלות כי אחיו ציון, שנהרג במלחמת יום כיפור ב-73', חנה לפי רישומי העירייה שלא כחוק ברחוב הים בעיר

טעויות בירוקרטיות מצערות קורות לא מעט בישראל, אך אין ספק שהסיפור הזה בהחלט עולה על כל דימיון.

ישובעם חכמון, תושב ראשון לציון, חיכה למעלה מחצי שנה לתעודת תושב מהעירייה, אך שניגש סוף סוף לסניף הדואר וחשב שיקבל אותה - נדהם לגלות כי במקום זה שלחה לו העירייה דוח תנועה על שם אחיו המנוח ציון, שנהרג לפני יותר מ-40 שנה במלחמת יום כיפור ב-73'

אפילו סוג המכונית שהייתה רשומה בדוח היא אותה מכונית מסוג "ווקסהול" ישנה וחבוטה של אחיו המנוח, כפי שרשום במחשבי העירייה. בדוח נטען כי רכבו של ציון המנוח חנתה שלא כחוק ברחוב "הים" בעיר - השבוע

"הבנתי שיש פה איזה טעות והדברים האלה תמיד קורים אבל לאחרים. הייתי המום. זה אפילו מחזיר אותי אחורה ועושה לי צמרמורת. זו מכונית שכבר איננה על הכביש. לא הבנתי איך מגיעים לשם הזה בכלל, איך זה יכול להיות", סיפר חכמון ל"הצינור".
תגובת עיריית ראשון לציון: "מדובר בטעות אנוש מצערת ואנו מתנצלים על עוגמת הנפש שנגרמה. בעת רישום הדוח נשמטה ספרה ממספר הרכב וכך הגיע הדוח לכתובת שגויה. מיד עם היוודע הדבר בוטל הדוח ומכתב התנצלות כבר נמצא בדרכו לאזרח".

לתעודת התושב, אם תהיתם, חכמון עדיין מחכה.

מבזקי חדשות
הודעות: 51
הצטרף: 17 אוגוסט 2015, 14:24

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מבזקי חדשות » 25 אוגוסט 2015, 22:23

הפתעה בתל אביב: "כאן תיפתח בקרוב שגרירות איראן בישראל
תמונה
תושבי תל אביב שיפשו היום (שלישי) את עיניהם בעקבות שלט ענקי שהוצב בעיר ועליו הכיתוב: "כאן תיפתח בקרוב שגרירות איראן בישראל", על רקע דגלי איראן וישראל.

צילום השלט המוזר הפך בשעות האחרונות לוויראלי ברשת ומתברר כי הוא פורסם לראשונה ברשת החברתית על ידי קבוצה בשם "ישראל אוהבת את איראן".

בעקבות פרסום צילום השלט המוזר, נשמעו היום תגובות רבות באשר ליחסי ישראל איראן. יש שטענו כי השלט נועד לתמוך באופן סאטירי בהסכם הגרעין שנחתם לאחרונה בין איראן ובין המעצמות.

סטודנטית מאיראן בשם ראשין מהאדבי כתבה על פרסום צילום השלט כי "שלא כמו השנאה של הממשלה האיראנית לישראל, לעם האיראני יש סימפטיה גדולה לישראל".

הסטודנטית האיראנית הוסיפה כי "אני כאיראנית, אשמח לראות את שתי האומות הגדולות הללו, בעלות תרבות והיסטוריה מפוארות, מגלות יחסי חברות כמו בעבר. אני מייחלת לכך".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 26 אוגוסט 2015, 22:34

לא הורשתה להעלות לטיסה עם בקבוק קוניאק אז היא שתתה את כולו בשדה התעופה

כשסיימה לשתות את בקבוק ה"רמי מרטן" בשווי 200 דולר היתה במצב כה מתקדם של שכרות עד שאנשי הביטחון לא איפשרו לה לעלות למטוס מחשש לשלום הנוסעים.

אישה סינית שביקשה לעלות על טיסת קישור מבייג'ין לוונז'ו ביום שישי, נאלצה לוותר על בקבוק קוניאק יקר במיוחד שרכשה בארה"ב ושהיה בתיקה. זאת משום שאנשי הביטחון אמרו לה שלא תוכל לקחת אותו איתה למטוס שכן כמות הנוזל שבו עלה על ה-100 מיליליטר המותרים בחוק.

האישה, שלא רצתה להותיר מאחור את בקבוק ה"רמי מרטן", בשווי 200 דולר, פתחה אותו ושתתה את כל תכולתו. אולם, כשסיימה את הבקבוק, הייתה במצב כה מתקדם של שכרות עד כי התגוללה על הרצפה והתנהגה בפראות בשער העלייה למטוס. כך מדווח מגזין טיים.

כך שבשל שיכרונה, לא אפשרו לה אנשי הביטחון לעלות למטוס מחשש לשלומם של הנוסעים האחרים ולשלומה של האישה, שנסעה לבד. "היא הייתה כל כך שיכורה עד שלא יכלה לעמוד בכוחות עצמה. נאלצנו לפנות אותה לחדר בעזרת כיסא גלגלים", אמר קצין משטרה.

רשויות השדה הודיעו למשפחתה של האישה, וכאשר היא התעוררה לאחר שעות ספורות, הם ליוו אותה הביתה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

המערב מזועזע מהרג חיות שהוא "מקדש" באופן חסר הגיון.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 אוגוסט 2015, 23:42

משחיטה בפסטיבל מזעזע בסין
הפסטיבל השנוי במחלוקת לבשר חתולים וכלבים מתקיים מדי שנה בסין וזוכה לביקורות רבות משלל גופים וארגונים. חתול בשם הורו שצולם נאחז בסורגי הכלוב, ניצל רגעים לפני שעורו הופשט.

כולם אוהבים אוכל סיני. מה יש לא לאהוב בשילוב הטעמים של חמוץ-מתוק, טיגון עמוק ורטבים בצבע זרחן? כמו כן, לזכותו של מי שייבא את המטבח הסיני למדינות המערב, יש לזקוף את הסינון ההכרחי בכל הנוגע לאכילת חתולים וכלבים. כי כידוע, סינים אוכלים כלבים וחתולים. כן, זה משהו שקורה שם. יש אפילו פסטיבל אוכל שלם הנקרא "יולין" המתקיים מדי שנה לבשר חיות הבית האלה, הגובה מדי שנה את חייהם של אלפי כלבים וחתולים הנשחטים בבתי מטבחיים המוניים.

וכעת, לנקודת אור קטנה בסיפור הדוחה הזה.

הורו הוא חתול לבן שהיה אמור להישלח לטבח בפסטיבל (ומניין להם שמו של החתול? אבל כשנותנים שם לחתול אנונימי זה הופך אותו לסימפטי יותר, אחד מתרגילי השיווק בכדי לקשור רגשית את הציבור לסיפור מטורלל זה י.ה.), אלא שמתנדב באגודת ההומניות הבינלאומית (Humane Society International) הבחין בו בזמן שצילם את הכלובים בהם מוחזקים אלפי החתולים. הורו המסכן נאחז באומללות בסורגי הכלוב כשמותו מתקרב ובא. אנשי האגודה החליטו להציל את הורו ועמו עוד מספר חתולים וכלבים ברי מזל רגעים לפני שנשלחו לשחיטה. הוא נוקה וכעת מתאושש במרכז וושינטון לחיות, שם יבלה זמן בהתאקלמות לחיים בהם לא מנסים לאכול אותך עד שתמצא לו משפחה אוהבת.

לפי נתוני האגודה, מספר לא נתפס של כ-10 מיליון כלבים נהרגים בסין למטרות אכילה, וכ-10,000 נשחטים בפסטיבל יולין. הפסטיבל שמציין את יום היפוך הקיץ, יוסד לראשונה בשנת 2010, בכדי למקסם את הרווחים של סוחרים בשר כלבים. רבים מבעלי החיים שנשחטים בפסטיבל הם כלבים וחתולים שנגנבו מבעליהם והועברו לפסטיבל ימים לפני פתיחתו, לרוב ללא אוכל ומים. בני אדם, אנחנו נוראים.

והאמת שהעולם המערבי, אוכל שקצים ורמשים וחיות שונות,
ומשום מה את חיות (הטרף) אוכלות הבשר הוא החליט לטפח כחיות מחמד,
ולכן פתאום פסטיבל למזון המבוסס על כלבים וחתולים מ ז ע ז ע אותם !
ראו את היללות שלהם, כשלאכול בעלי חיים שנהרגים במיתות משונות זה בסדר, כגון סרטנים שישר שהלקוח בוחר אותם חיים באקווריום הם מושלכים חיים למים הרותחים לבישול, ועוד שיטות, ורק בשל דעתו של הסיני שלא משועבד לשגיונות המערב,
נהפך לאכזר בשל מסורת שקיימת הרבה לפני שהמערב "הנאור" היה עם תרבותו הנוכחית,
וברגע שאותו מערב קיבל שיגעון תורן הוא חושב שהעולם חייב לעמוד לדום וכל החולק על שגיונותיו כהזוי יחשב.
נ.ב. אין בדברי אלו כדי לחפות על העם הסיני שאכן בלי קשר לפסטיבל זה, הוא עם אכזר במיוחד.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

הנה דוגמה לאיזו חשיבות (במושגים מערביים) מחשיבים חתול.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 אוגוסט 2015, 01:08

חתולה שוברת שיאים: ״גראמפי קאט״ גרסת בובת השעווה

תגידו מזל טוב לחתולה בעלת הפנים הזועפות, שמיותר לציין כי הכניסה מליונים לבעליה. רוטב טרטר, או בשמה היותר מוכר, ״גראמפי קאט״ עומדת להפוך לחתולה הראשונה אי פעם שתפוסל בתור בובת שעווה במוזיאון השעווה המפורסם ״מדאם טוסו״ . הבובה תיחשף במוזיאון יותר מאוחר השנה
961424_630x354.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 31 אוגוסט 2015, 17:30

ברזיל: גרה 270 ק''מ מעירהּ וניהלה אותה בווטסאפ  

 
  גברת בת ה-25 נבחרה לראשת עיר בברזיל, אך זה לא הפריע לה להתגורר במקום אחר ולנהל את ענייני העיר שלה דרך האפליקציה הסלולרית

למה להגיע לישיבות מועצה משעממות אם אפשר לקבל את כל העדכונים בנייד: הרשויות בברזיל מנהלות מצוד אחר ראשת עיר שנאשמת בגניבת כספים מבתי ספר ובניהול העיר שלה באמצעות האפליקציה הסלולרית להעברת מסרים "ווטסאפ".

רשת החדשות הבריטית BBC דיווחה היום (יום ב') כי התובעים בברזיל טוענים שראשת העיר בום ז'רדן, בת ה-25, התגוררה בפועל בעיר סאו לואיס, בירת מדינת מרניאו, במקום בעיר שלה. אגב, המרחק בין הערים הוא כ-272 קילומטרים.

הגברת נבחרה לתפקיד לאחר שנאסר על חברה לשעבר לרוץ בבחירות לראשות העיר בום ז'רדן בגין מעורבותו לכאורה בשחיתות. על פי התובעים, היא ניהלה את ענייני העיר שלה בשלט רחוק, יותר נכון דרך הווטסאפ, ומדי יום התעדכנה דרכו בנעשה במועצת העיר.

בחקירה מתמשכת שניהלה המשטרה עלה כי ארבעה מיליון דולר שהיו מיועדים לבית ספר בבום ז'רדן נעלמו ובשל כך מורים לא קיבלו את המשכורות שלהם. כששמה של ראשת העיר עלה כחשודה אפשרית בגניבת הכסף הרב היא ברחה ועקבותיה לא ידועים.

ביום חמישי פרסמו הרשויות בברזיל צו מעצר נגד ראשת העיר , וכבר ביום שבת הושבע ראש עיר חדש לבום ז'רדן, שנחשבת לאחת הערים העניות ביותר במדינת ריו דה ז'ניירו.

עורך דינה של ראשת העיר, הכחיש כי מרשתו פעלה בניגוד לחוק. "היא הייתה צעירה מדי ולא מנוסה מדי כשנכנסה לתפקיד", הוא אמר והוסיפ כי ראשת העיר "היתה חסרת ביטחון, והיא העבירה סמכויות רבות" לאחד מחברי המועצה שלה.

גבר אמיתי

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גבר אמיתי » 31 אוגוסט 2015, 22:22

צפו • ככה נראית תאונה במהירות של 200 קמ"ש
חברה צ'כית ביצעה ניסוי של התרסקות שני כלי רכב בנסיעה של 200 קמ"ש כאשר אחד מכלי הרכב הוצמד לבטונאדות. שני הרכבים היו, כמובן, ריקים מאדם.

לצפייה לחץ כאן

גבר אמיתי

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי גבר אמיתי » 31 אוגוסט 2015, 22:25

צפו בתמונות: רכב היוקרה החדש הספיק לנסוע 118 ק''מ לפני שהתרסק

118 ק"מ בלבד, הספיק רוכש הרכב המאושר לנסוע במכונית היוקרה, לפני שהיא התרסקה בתאונה קשה. ארבע שעות אחרי שיצא ממגרשי החברה התנגש אחר הצהריים נהג הרכב בג'יפ, בכביש 89 צוריאל לכיוון חורפיש. כונני איחוד הצלה העניקו טיפול ראשוני לשלשה פצועים קל, שפונו בהמשך לבית החולים.

תמונה

תמונה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 01 ספטמבר 2015, 21:21

הרבנות הוציאה הודעה על סיום תיק הגירושין הארוך ביותר בישראל. 37 שנים עד הגט
 
הרבנות הוציאה הודעה על סיום תיק הגירושין הארוך ביותר בישראל. 37 שנים מפתיחת התיק עד הגט! . מתנהל מ-1978.

ברבנות מבהירים שהייתה עגינות בתיק הזה דווקא מצד *האישה* שסרבה לקבל את הגט מהבעל.

הודעת הרבנות הראשית:
תיק הגירושין מהארוכים ביותר שהיו אי פעם - הגיע היום לסיומו.

הרכב ביה"ד הגדול, בראשותו של הרב הראשי לישראל, הגאון הרב דוד לאו שליט"א, הצליח לסיים תיק גירושין סבוך שנמשך כ-37! שנה.

המדובר בתיק גירושין שנפתח בשנת 1978 ונחשב לאחד מתיקי הגירושין הקשים ביותר והממושכים ביותר שהיו אי פעם בבתי-הדין הרבניים, כשהדיונים בתיק נמשכו במשך עשרות שנים, למרבה הצער, בשל אי הסכמות בין הצדדים.

לאחר שהוגש ערעור לבית הדין הרבני הגדול, נותב התיק להרכב בראשותו של הרב לאו והיום התקיים הדיון הראשון בתיק שנמשך שעות ארוכות, כשבסופו הצליח בית הדין להוביל את בני הזוג להסכם גירושין ולמתן הגט בהסכמה ולשביעות רצון הצדדים.

ההרכב בראשותו של הרב לאו נודע כהרכב בעל מומחיות לפתרון מקרי עגינות קשים, כשמדי שבוע עוסק ההרכב בתיקי הגירושין הקשים ביותר ומביאים לידי פתרון.

נ.ב.
מעניין שעל אף שהאשה היתה המעכבת,
הגבר לא קיבל או לא ביקש היתר 100 רבנים י.ה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

אוייי ווייי, כל כך כואב ;-)

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 ספטמבר 2015, 22:11

את נשמתי נתתי לחתול, ובסוף מסתבר שלשווא,
והוא בכלל לא אוהב אותי, אני אבוד לגמרי ;-)
וזאת מניין? אפילו המחקר אומר זאת;

החתול שלך לא אוהב אותך. זה מדעי

אנשים שחושבים שהחתול שלהן הפרוותי והמגרגר בהנאה כאשר הם מלטפים אותו באמת אוהב אותם
מחקר חתולי שנערך באוניברסיטת לינקולן הראה שחתולים אינם מפגינים חרדה כאשר הם מופרדים מבעליהם (או בלשון העם-- הם לא שמים עלינו).

זרעא דיוסף
הודעות: 1320
הצטרף: 01 ספטמבר 2015, 16:12

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי זרעא דיוסף » 06 ספטמבר 2015, 22:28

סתם שתדעו
1. חתול הוא הבעל חיים הראשון שיאכל את בעליו במקרה שבעליו מת
כלב לשם השוואה יכרסם קצת או אפי' יגווע ברעב בעצמו ולא יאכל את בעליו
2. חתולים כל הזמן בודקים את הנשימה של הבעלים שלהם כאשר הבעלים ישנים מהסיבה שהם טרף ממש חשוב :o

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 ספטמבר 2015, 22:37

הברז שלא מוציא סבון ליד שחורה
סרטון שהפך לוויראלי בימים האחרונים מציג ברז אוטומטי בבית מלון שמוציא סבון רק ליד לבנה שמושטת אליו. היד השחורה לא מקבלת כלום

טכנולוגיה לא יכולה להיות גזענית, אבל כשהיא לא מושלמת, התוצאות גורמות לאפליה. כך קרה לשני אורחים במלון באטלנטה, שניסו להוציא סבון ממתקן עם סורק פשוט - כזה שאנחנו מכירים מברזים, מעליות, דלתות נפתחות ועוד.

בסרטון שהעלה הגולש טיג' מייסטר הוא מראה שידו הכהה לא מפעילה את החיישן ולא מוציאה סבון, בעודו מכריז "יד שחורה - כלום". הסרטון גרף יותר משני מיליון צפיות, ומייסטר העלה סרטון נוסף למי שפקפק בו. כשהוא קרא לחברו לארי, בעל היד הבהירה יותר - הסבון מיד יצא.
השניים צחקו ממה שקרה לנגד עיניהם, וכנראה נובע מתקלה בחיישן, או כיול לא נכון שלו. מייסטר מכריז בסוף הסרטון כי מדובר בכיור גזען.

לא רואים פנים
לפני 6 שנים עלה סרטון שהציג בעיה דומה, אך לא זהה, במחשבי HP. דסי, אדם שחור, הביט במצלמה של המחשב וציפה שהיא תעקוב אחרי פניו, כפי שמצלמות רשת רבות יודעות לעשות. אך המצלמה לא הגיבה. כשחברתו לעבודה בעלת העור הבהיר הביטה במצלמה, היא זיהתת את פניה ומיקדה עליה את התמונה.

לאחר שהסרטון פורסם ברשת והפך לוויראלי, חברת HP פירסמה התנצלות, אמרה שהיא משפרת את המוצר בעקבות הסרטון, וניסתה להסביר את עצמה: "האלגוריתם שלנו מזהה את ההבדל בניגודיות בין העיניים לקצה העליון של הלחי והאף. כנראה שהמצלמה התקשתה 'לראות' ניגודיות בתאורה נמוכה".

לאחרונה זכתה גם גוגל בתיוג כגזענית, לאחר ששירות גיבוי התמונות החדש שלה תייג זוג שחור-עור מארה"ב כגורילות בתמונות החופשה שלהם. החברה התנצלה בפני בני הזוג והבטיחה לשפר את מנוע הבינה המלאכותית שמתייג את התמונות כדי שהתיוג ה"גזעני" לא יחזור על עצמו.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15883
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 06 ספטמבר 2015, 23:22

היינה כתב:סתם שתדעו
1. חתול הוא הבעל חיים הראשון שיאכל את בעליו במקרה שבעליו מת
כלב לשם השוואה יכרסם קצת או אפי' יגווע ברעב בעצמו ולא יאכל את בעליו
2. חתולים כל הזמן בודקים את הנשימה של הבעלים שלהם כאשר הבעלים ישנים מהסיבה שהם טרף ממש חשוב :o
ת"ר חמשה דברים משכחים את הלימוד האוכל ממה שאוכל עכבר וממה שאוכל חתול והאוכל לב של בהמה והרגיל בזיתים והשותה מים של שיורי רחיצה והרוחץ רגליו זו על גבי זו ויש אומרים אף המניח כליו תחת מראשותיו חמשה דברים משיבים את הלימוד פת פחמין וכל שכן פחמין עצמן והאוכל ביצה מגולגלת בלא מלח והרגיל בשמן זית והרגיל ביין ובשמים והשותה מים של שיורי עיסה ויש אומרים אף הטובל אצבעו במלח ואוכל הרגיל בשמן זית מסייע ליה לרבי יוחנן דאמר רבי יוחנן כשם שהזית משכח לימוד של שבעים שנה כך שמן זית משיב לימוד של שבעים שנה.

שאלו תלמידיו את רבי אלעזר מפני מה הכלב מכיר את קונו (בעליו) וחתול אינו מכיר את קונו? אמר להם ומה האוכל ממה שעכבר אוכל משכח, האוכל עכבר עצמו עאכ"ו. (הוריות יג.)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 07 ספטמבר 2015, 05:47

יאיר כתב:
היינה כתב:סתם שתדעו
1. חתול הוא הבעל חיים הראשון שיאכל את בעליו במקרה שבעליו מת
כלב לשם השוואה יכרסם קצת או אפי' יגווע ברעב בעצמו ולא יאכל את בעליו
2. חתולים כל הזמן בודקים את הנשימה של הבעלים שלהם כאשר הבעלים ישנים מהסיבה שהם טרף ממש חשוב :o
ת"ר חמשה דברים משכחים את הלימוד האוכל ממה שאוכל עכבר וממה שאוכל חתול והאוכל לב של בהמה והרגיל בזיתים והשותה מים של שיורי רחיצה והרוחץ רגליו זו על גבי זו ויש אומרים אף המניח כליו תחת מראשותיו חמשה דברים משיבים את הלימוד פת פחמין וכל שכן פחמין עצמן והאוכל ביצה מגולגלת בלא מלח והרגיל בשמן זית והרגיל ביין ובשמים והשותה מים של שיורי עיסה ויש אומרים אף הטובל אצבעו במלח ואוכל הרגיל בשמן זית מסייע ליה לרבי יוחנן דאמר רבי יוחנן כשם שהזית משכח לימוד של שבעים שנה כך שמן זית משיב לימוד של שבעים שנה.

שאלו תלמידיו את רבי אלעזר מפני מה הכלב מכיר את קונו (בעליו) וחתול אינו מכיר את קונו? אמר להם ומה האוכל ממה שעכבר אוכל משכח, האוכל עכבר עצמו עאכ"ו. (הוריות יג.)
חז"ל אמרו על התורה, הפוך בה והפוך בה דכולא בה,
ויפה הדוגמה שהבאת,
ובפרט אם היית רואה את ההתקוממות והתכחשות של בעלי החתולים, חבל שאיני יכול להגיב שם, ושוב תודה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 07 ספטמבר 2015, 22:46

פורום חותם: יש ח''כים המבקשים לתת זכויות אדם לחיות  

 
  בדף עמדה שהופץ לח"כים, מזהירים בפורום כי חוק היסוד שמבקש להגדיר את בעלי החיים במעמד עצמאי, מקדם מצב בו בעלי החיים יוגדרו כשווי זכויות לאדם

חנן גרינווד, כיפה

כ"ג אלול תשע"ה, 07/09/2015 11:49

פורום חותם המאגד את מכוני המחקר התורניים הוציא דף עמדה המתייחס להצעת חוק יסוד של ח"כ איל בן ראובן מסיעת המחנה הציוני, המציעה לעגן את זכויות בעלי החיים בחוק יסוד כבעלי מעמד עצמאי.

בדף העמדה, שנשלח לחברי ועדת החינוך של הכנסת העוסקת בנושא בעלי החיים מוסבר, כי הצעת החוק תביא לטשטוש ההבדל בין בני האדם לבעלי החיים, וחתירה להשגת שוויון זכויות מוחלט לבעלי החיים, כפי שדורשים ארגוני בעלי חיים שונים בארץ ובעולם.

"מדובר בהצעת חוק מהפכנית שעולה לראשונה לדיון ציבורי. ההשלכות הנגזרות מהצעה זו הן רבות ומגוונות הן בהיבט החקלאי, והן מההיבט הציבורי", נכתב בדף העמדה.

ב'חותם' מזהירים כי הצעת החוק "עלולה לפגוע באיזון הקיים שבין שימוש בבעלי החיים לצרכיו של האדם מול הצורך בדאגה לרווחתם, תוך מגמה להגיע למצב בו בעלי החיים מוגדרים כשווי זכויות לאדם".

"בעלי החיים משמשים כיום את האדם לצרכים רבים ומגוונים, אספקת מזון לכלל האוכלוסייה, ביגוד, פיתוח אמצעים רפואיים ועוד, הצעת חוק זו יכולה באופן מעשי לגרום לביטולם של כל אלה", נכתב בדף העמדה בהתייחס לכוונת מגישי הצעת החוק להותיר בידי בית המשפט העליון לקבוע אילו פעולות יותר לבצע בבעלי החיים ואילו לא.

ב'חותם' דוחים את הניסיון להקנות מעמד נפרד לבעלי חיים ומדגישים כי על פי התורה הם מוגדרים כרכוש האדם: "התורה מתייחסת לבעלי החיים כרכושו של האדם ומותר לו לבצע בהם את כל הפעולות הקנייניות שהוא מעוניין לערוך בהם ולהשתמש בהם כפי רצונו וצרכיו. נתינת מעמד לבעלי חיים כזכות עצמית, משנה את האיזון הראוי שבין חלקי הבריאה השונים, ואף יכולה לגרום לזילות של ערך האדם, מכיוון שכאשר נותנים לבהמה זכויות דומות לאדם, אזי הופכים את האדם במובנים מסוימים לדומה לבהמה, ומטשטשים את עובדת מטרתו של האדם להוביל את הבריאה ולפעול לתיקונה".

בחותם מדגישים את עמדת ההלכה בעניין צער בעלי חיים על כך שיש להימנע עד כמה שניתן מפגיעה בבעלי החיים: "התורה אוסרת לצער או להכאיב לבעלי החיים, לשסות אותם זה בזה ועוד, אך מתוך ידיעה שהאדם הוא 'נזר הבריאה', ובשל כך עליו לדאוג שגם בעלי החיים שבסביבתו יזכו ליחס הולם. מותר לו לרדות בדגת הים ובחיות הארץ, ולהשתמש בהם לצרכיו השונים, הן לצרכי אכילה ורווחה והן לצרכי מצווה כגון הקרבת קרבנות, אך לא מתוך התאכזרות חלילה".

נ.ב. כלומר מהיום, תאסר הדברת מקקים נמלים עכברים ושאר מזיקים,
ואפילו הדברה ביולוגית, תיאסר כי מי מרשה לך להציב מראש בעל חי שיטרוף את האחר, אם הוא באיזון האקולוגי ניחא, אבל מראש להכניס בעל חי שיטרוף את השני, זה ניצול לרעה, וכך לא רק שלא תאכל בעלי חיים ולא תשתמש במוצרים מהחי,
אלא נראה אותך מתמודד עם כל היצורים המזיקים, ומי מדבר שכל תאונה עם בעל חי מתפרץ יוליך אותך לכלא, ואם תתפס דורך בטעות על נמלה בהתחלה תיקנס, ובהמשך כמיטב השיפוט,
ובכלל מעניין איך הם ישפטו חתול שטרף עכבר, כי אם יש לו זכיות אז גם חובות,
ומעניין עד להיכן יגיעו "זכויות" בעלי החיים ;-\ י.ה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 ספטמבר 2015, 10:50

ארה״ב: מיליונרית הורישה 100,000 $ לתוכים (קוקטיילים) שלה
בהתאם להנחיות המפורטות שהשאירה 32 התוכים ימשיכו להתגורר בביתה ששוויו 4 מיליון $ אך יאלצו לחלוק בירושה עם הכלב והחתול שלה.

זרעא דיוסף
הודעות: 1320
הצטרף: 01 ספטמבר 2015, 16:12

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי זרעא דיוסף » 08 ספטמבר 2015, 13:01

יצחק הספרן כתב:
יאיר כתב:
היינה כתב:סתם שתדעו
1. חתול הוא הבעל חיים הראשון שיאכל את בעליו במקרה שבעליו מת
כלב לשם השוואה יכרסם קצת או אפי' יגווע ברעב בעצמו ולא יאכל את בעליו
2. חתולים כל הזמן בודקים את הנשימה של הבעלים שלהם כאשר הבעלים ישנים מהסיבה שהם טרף ממש חשוב :o
ת"ר חמשה דברים משכחים את הלימוד האוכל ממה שאוכל עכבר וממה שאוכל חתול והאוכל לב של בהמה והרגיל בזיתים והשותה מים של שיורי רחיצה והרוחץ רגליו זו על גבי זו ויש אומרים אף המניח כליו תחת מראשותיו חמשה דברים משיבים את הלימוד פת פחמין וכל שכן פחמין עצמן והאוכל ביצה מגולגלת בלא מלח והרגיל בשמן זית והרגיל ביין ובשמים והשותה מים של שיורי עיסה ויש אומרים אף הטובל אצבעו במלח ואוכל הרגיל בשמן זית מסייע ליה לרבי יוחנן דאמר רבי יוחנן כשם שהזית משכח לימוד של שבעים שנה כך שמן זית משיב לימוד של שבעים שנה.

שאלו תלמידיו את רבי אלעזר מפני מה הכלב מכיר את קונו (בעליו) וחתול אינו מכיר את קונו? אמר להם ומה האוכל ממה שעכבר אוכל משכח, האוכל עכבר עצמו עאכ"ו. (הוריות יג.)
חז"ל אמרו על התורה, הפוך בה והפוך בה דכולא בה,
ויפה הדוגמה שהבאת,
ובפרט אם היית רואה את ההתקוממות והתכחשות של בעלי החתולים, חבל שאיני יכול להגיב שם, ושוב תודה.

תודה רבה פשוט מושלם אין על התורה והקב"ה

עזר
הודעות: 1026
הצטרף: 10 ספטמבר 2015, 04:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי עזר » 10 ספטמבר 2015, 05:22

תודה.

עזר
הודעות: 1026
הצטרף: 10 ספטמבר 2015, 04:54

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי עזר » 10 ספטמבר 2015, 05:32

מבזקי חדשות כתב:הפתעה בתל אביב: "כאן תיפתח בקרוב שגרירות איראן בישראל
תמונה
תושבי תל אביב שיפשו היום (שלישי) את עיניהם בעקבות שלט ענקי שהוצב בעיר ועליו הכיתוב: "כאן תיפתח בקרוב שגרירות איראן בישראל", על רקע דגלי איראן וישראל.

צילום השלט המוזר הפך בשעות האחרונות לוויראלי ברשת ומתברר כי הוא פורסם לראשונה ברשת החברתית על ידי קבוצה בשם "ישראל אוהבת את איראן".

בעקבות פרסום צילום השלט המוזר, נשמעו היום תגובות רבות באשר ליחסי ישראל איראן. יש שטענו כי השלט נועד לתמוך באופן סאטירי בהסכם הגרעין שנחתם לאחרונה בין איראן ובין המעצמות.

סטודנטית מאיראן בשם ראשין מהאדבי כתבה על פרסום צילום השלט כי "שלא כמו השנאה של הממשלה האיראנית לישראל, לעם האיראני יש סימפטיה גדולה לישראל".

הסטודנטית האיראנית הוסיפה כי "אני כאיראנית, אשמח לראות את שתי האומות הגדולות הללו, בעלות תרבות והיסטוריה מפוארות, מגלות יחסי חברות כמו בעבר. אני מייחלת לכך".
מה זה הבדיחה הזו? שגרירות איראן?

שלח תגובה