משקה הרבנית קנייבסקי לאבן בכליה

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

ועד
נתן תודה: 350 פעמים
קיבל תודה: 288 פעמים

משקה הרבנית קנייבסקי לאבן בכליה

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

מי מהיקרים כאן יכול לתת לי כאן את המירשם המדוייק של הרבנית קנייבסקי לאבן בכליה. [אני מדגיש לא לחולשה וכו' שזה כבר אמרו לי לפני שנה כאן היקרים, כאן אני מחפש ל"אבן בכליה"].
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

יעל טוקצ'ינסקי
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 303 פעמים
יצירת קשר:

Re: משקה הרבנית קנייבסקי לאבן בכליה

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

ועד כתב:
19 ספטמבר 2021, 14:06
מי מהיקרים כאן יכול לתת לי כאן את המירשם המדוייק של הרבנית קנייבסקי לאבן בכליה. [אני מדגיש לא לחולשה וכו' שזה כבר אמרו לי לפני שנה כאן היקרים, כאן אני מחפש ל"אבן בכליה"].

לא יודעת על איזה ממתכונים עממיים לאבנים בכליות המליצה רבנית קנייבסקי, אך יכולה להביא כמה שיטות עממיות בעניין.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

ועד
נתן תודה: 350 פעמים
קיבל תודה: 288 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ועד »

אדרבה
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח

יעל טוקצ'ינסקי
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 303 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

כמה "שיטות סבתא" לטפול באבנים בכליות:
לשתות בבוקר כוסית מיץ צנון.

לייבש קליפות תפוחים, לטחון לאבקה. לשתות כל יום כוס מים חמים עם כף אבקת קליפת תפוחים. עוזר כטיפול מונע ואם אין אבנים בבדיקות, אך יש את כל התסמינים.

להמסת אבנים בכליות ובשלפוחית השתן והוצאתן עם השתן הרפואה העממית ממליצה:
לערבב מיץ צנון עם דבש בחלקים שווים. לשתות 3 פעמים ביום, כפית בכל פעם, 20-25 דקות לפני האוכל.

להכניס לכוס מים רותחים כפית שיער תירס ולבשל על אש קטנה מאוד שעתיים. לשתות 3 פעמים ביום, חצי שעה לפני האוכל, חצי כוס בכל פעם, במשך חצי שנה.

לשתות מיץ אבטיח. טוב גם להוצאת אבנים וגם להוצאת חול.

לשתות מיץ סרפד, 3 פעמים ביום, חצי כף בכל פעם.

להכניס לתרמוס כפית עלי פטרוזיליה קצוצים דק וכפית שורש פטרוזיליה מגורר. להוסיף כוס מים רותחים ולסגור ל-3 שעות. לשתות 3 פעמים ביום, בלגימות, חצי שעה לפני האוכל, שליש כוס בכל פעם. ניתן להשתמש בפטרוזיליה יבשה במקום עלים.

להכניס לתרמוס כף זרעי גזר. להוסיף כוס מים רותחים ולסגור ל-12 שעות. לסנן ולשתות 6 פעמים ביום, חצי כוס בכל פעם, חצי שעה לפני האוכל.

לסחוט מיץ מלימון אחד בחצי כוס מים חמים ולשתות. לשתות 3-4 כוסות כאלה במהלך היום. ביניהם לערבב חצי כוס מיץ מלפפון עם חצי כוס מיץ גזר וחצי כוס מיץ סלק ולשתות – סה"כ 3-4 כוסות כאלה (בנוסף ל-3-4 כוסות מיץ לימון מהול במים חמים). בד"כ שיטה זו עוזרת להיפטר מהחול תוך מספר ימים ומאבנים – תוך שבוע עד מספר שבועות, בהתאם לגודל האבנים.

לבשל אתרוגים עם קליפתם, להוסיף סוכר לפי הטעם ולאכול בבוקר במשך מספר ימים.

לפני כל ארוחת בוקר לשתות 2 כפות שמן זית.

להכניס 2 כפות שיער תירס לתרמוס, להוסיף כוס מים רותחים ולסגור לחצי שעה. כל יום, לפני כל ארוחה, לשתות רבע כוס מהנוזל המתקבל. ממיס את אבני הכליות בשתייה ממושכת ורצופה.

להכניס לסיר 3 כפות שיער תירס, להוסיף כוס מים רותחים, לכסות ולבשל על האש חצי שעה. לסנן ולצנן. ליטול 4 פעמים ביום, 2 כפות בכל פעם. גם זה טיפול ממושך שדורש התמדה.

למזוג לצנצנת בנפח של 3 ל' חצי ליטר מיץ מלפפון, חצי ליטר מיץ סלק, חצי ליטר מיץ גזר, לסחוט מיץ מ-10 לימונים, להוסיף מים רתוחים פושרים עד שהצנצנת תתמלא. לשתות מהתערובת כל יום, 3 פעמים ביום, חצי שעה לפני האוכל, חצי כוס בכל פעם, במשך 3 שבועות. אחרי 3 שבועות - לבדוק אם עדיין יש אבנים ואם כן - לחזור על הטיפול עוד 3 שבועות.

כל יום, להכניס 3 תפוחים בינוניים לסיר, לכסות במים, להביא לרתיחה ולהמשיך לבשל עם מכסה סגור עוד 10-12 דקות. לשתות את הנוזל שמתקבל.

לקלף תפוחי אדמה. לבשל 2 חופנים של קליפות עד לריכוך. לסנן את הנוזל ולשתות 3 פעמים ביום, לפני האוכל, 1/2 כוס בכל פעם.

1/4 שעה לפני כל ארוחה לשתות כוס מיץ גזר טרי סחוט.

כדי להוציא אבנים מהכליות, להכין ליטר תערובת של מיץ סלק, מיץ צנון, וודקה ודבש. להעביר את הכול לבקבוק, לסגור ולשים במקום חשוך ל-4 ימים. לנער כמה פעמים ביום. אופן לקיחה: לשים כף מתערובת בכוס מים חמים ולשתות. אם אבנים לא יצאו, כעבור שבועיים יש לחזור על הטיפול.

אפשר להמשיך, אבל נראה לי שה מספיק להתחלה.

תזונה:
פעם בשבוע לאכול רק תפוחים ולשתות רק מים או מיץ תפוחים, בשאר הימים - לשתות מיץ תפוחים כל יום.
חוץ מזה, תזונת החולה תלויה בסוג האבנים. באופן כללי - דיאטה צמחונית מקטינה את יצירת האבנים.
ובכל מקרה, כמו כל דיאטה וכמו כל שימוש בשיטות סבתא, גם כאן צריך לתאם את זה עם איש מקצוע. מה שטוב לאחד עלול להזיק לשני.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה