עצות קטנות ופשוטות להתמודדות

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 235 פעמים
יצירת קשר:

עצות קטנות ופשוטות להתמודדות

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

דניאל גנזר (Daniele Ganser) היסטוריון וסופר גרמני, חולק עם השיטות שלו.
למעשה הוא לא מגלה משהו חדש, אבל הוא מזכיר לנו על דברים ישנים פשוטים שעובדים.

זה עיקרי הדברים:
האם אתם יודעים מה זה מנטרה? מנטרה - זה משהו שחוזרים ואומרים שוב ושוב. ב-7 החודשים האחרונים יש לנו מנטרה-קורונה.
אין טעם לחכות שתקשורת תעבור לנושא אחר. אנחנו לא יכולים להשפיע על זה, אבל יכולים להשפיע על העולם הפנימי שלנו.
אני נגד מלחמות ומאבקים.דעות שונות זה נורמאלי, לכל אדם יש את דעתו. יש להתייחס לכך בכבוד, לא לצעוק ולא לפגוע בכבודו של אדם בעל דעה אחרת.
יש אנשים שעושים את זה, ויש לי טכניקה מה לעשות שאני עכשיו אגיד.
פעם זה מאד עזר לי, כי פעם אמרי עלי שאני קונספירטור בגלל שאמרתי שנפילת מגדל השלישי ב-11 בספטמבר דומה לפיצוץ. זה קרה לי פעם בראיון לטלוויזיה בשוויץ.
קודם כל - אין חובת תשובה. אנחנו חופשיים לענות או לא לענות.
למשל, מישהו אומר לך שאתה אידיוט. המידע עובר דרך האזניים למוח ו-בום! - אידיוט! ואז התגובה הספונטנית היא מיד לענות: אתה עצמך אידיוט!..
אני מקווה שאתם לא עושים את זה.
זה משפיע. קודם כל, יש להודות שזה משפיע.
אני מתעניין בקורונה כבר 7 חד'. זה גורם לסכסוכים שונים. היום יש סכסוך בין אנשים שהולכים עם מסכות לבין אלה שלא הולכים עם מסכות.
כל אחד נוטה לחשוב שבעל דעה אחרת משוגע.

הטכניקה היא - לא לענות במשך 10 שניות.
להתרכז בנשימה שלכם.
הרצון לענות לעלבון תמיד הכי חזק ב-10 שניות הראשונות.

ויש הרבה אנשים מדוכאים. לכך יש המון סיבות: מישהו איבד עבודה, מישהו חושב שהדביק את מישהו, מישהו מרגיש בודד וכו'.
לכך יש טכניקה פשוטה: תמנו 5 דברים עליהם אתם מודים.
תזכרו: פעם, חשבנו, שאם יהיה לנו מקרר בבית, אנחנו נקבל אושר לכל החיים. אז הנה, יש לכם מקרר. יש לכם עוד כמה דברים טובים בחיים, תמנו אותם.

חייבים להפסיק עם מנטרה-קורונה, אבל אנחנו לא יכולים לעשות את זה. מה שאנחנו יכולים לעשות - זה ליצור מנטרה משלנו.

אני לא מביאה את הסרטון, כי המראיינת היא אישה. אבל המעוניינים יכולים לראות\לשמוע ביו-טיוב בלינק הבא:
https://www.youtube.com/watch?v=kM0JZpd5qEQ
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה