ראיון עם פרופסור דרור מבורך - מנהל מחלקת קורונה

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

גרנולה
הודעות: 4014
הצטרף: 11 ספטמבר 2019, 22:40
נתן תודה: 4409 פעמים
קיבל תודה: 2430 פעמים

ראיון עם פרופסור דרור מבורך - מנהל מחלקת קורונה

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

פרופסור דרור מבורך, מנהל מחלקת 'קורונה' בבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים,

בראיון מיוחד באולפן 'כיכר השבת' על הירידה בתחלואה לצד הדיבורים על אפשרות של הטלת הגבלות נוספות. הירידה בתחלואה במגזר החרדי לצד העלייה בימים האחרונים ופתיחת מוסדות החינוך, ומשבר האמון בין העם להנהגה. צפו בראיון המלא.

במהלך הראיון התבטא פרופסור מבורך: "אני חושב שביומיים האחרונים אנחנו רואים קצת עליה במגזר החרדי, ואנחנו צריכים להיזהר מלשפוט ולא למהר מלהסיק מסקנות.

"קודם כל צריך לברך כשיש ירידה, ואני הראשון שמברך את המגזר החרדי על הירידה בתחלואה, אך יחד עם זאת לא צריך להסיק מזה שמותר להתקהל בצפיפות וללא מסכות".

"יותר טוב שנהיה קצת יותר זהירים מאשר נמהרים. האם במגזר החרדי היה חיסון שהתפשט בגלל שהרבה חלו? יכול להיות, אבל אף אחד עדיין לא הוכיח את זה".

אתה חושב שיש חיסון עדר במגזר החרדי?

"אני לא חושב משום שחיסון עדר דורש בין 50 ל-70 אחוז של אנשים שחלו, וגם בתחזיות הכי אופטימיות אין הארכה שהציבור החרדי הגיע לדבר הזה, ואני חושב שמוקדם לשפוט ושצריך להמשיך ולהתנהג בזהירות, ולדעתי רבים באוכלוסייה החרדית הבינו שצריך להיזהר, למרות שיש גם כאלו שקצת פורקים עול בנושא הזה".

-_22.mp4
תמונה
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

שלח תגובה