ביל גייטס: "אני לא מתכוון להשתיל מיקרו-שבבים באף אחד"

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

אלעזר
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 78 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר »

מייסד מיקרוסופט התייחס לממצאי סקר בארה"ב במסגרתו השיבו 28% מהנשאלים כי הם מאמינים שגייטס מנסה לקדם חיסון לקורונה כדי להשתיל שבבים במיליארדי אנשים ולעקוב אחר תנועותיהם. גייטס: "אני מקווה שתיאוריות הקונספירציה האלה ידעכו אחרי שאנשים ישמעו את העובדות"
שירות כלכליסט14:5123.07.20

ביל גייטס מכחיש את תיאוריות הקונספירציה שגורסות כי הוא מתכוון להשתמש בחיסונים לקורונה כדי להשתיל מכשירי ניטור באנשים.

גייטס, המיליארדר הפילנתרופ שהעמותה שהקים עם אשתו מלינדה תרמה מיליוני דולרים למאמצים לפיתוח חיסון לקורונה ולמחקרים למציאת תרופה, התייחס לסקר שערכו ביאהו ניוז יחד עם YouGov, וממנו עלו ממצאים מדהימים. במסגרת הסקר, השיבו 28% מהנשאלים כי הם מאמינים לתיאוריית הקונספירציה שטוענת כי גייטס מתכוון להשתמש בחיסון הפוטנציאלי לקורונה כדי להשתיל מיקרו שבבים במיליארדי אנשים כדי לנטר את התנועות שלהם.

האם התגובה של הממשלות היתה מוגזמת? מדוע נוצרו הבדלים בין המדינות בעוצמת ההתפרצות? האם הריחוק החברתי מחויב המציאות? ומתי יהיה חיסון זמין לנגיף? מייסד מיקרוסופט כתב מאמר נרחב בבלוג שלו בשם "הפנדמיה המודרנית הראשונה", על המגפה שמגדירה את העידן הנוכחי, ופוגעת בעיקר בשכבות החלשות

"עלינו לפרסם את האמת", הגיב גייטס לממצאים בריאיון ל-CBS. "אני מקווה שזה ידעך אחרי שאנשים ישמעו את העובדות". עוד הוסיף כי הוא מעוניין למגר את המגיפה.

בשלב זה עוד אין תרופה מאושרת או חיסון לקורונה, שבה נדבקו קרוב ל-15 מיליון אנשים ברחבי העולם ואשר גרמה למותם של 617,415 אנשים, כך לפי הנתונים שאספו באוניברסיטת ג'ונס הופקינס. מעל מאה חיסונים נמצאים בשלבי פיתוח כאשר 23 מהם נמצאים בשלב הניסויים הקליניים בבני אדם.

בפברואר הודיעה העמותה של ביל ומלינדה גייטס כי תתרום 100 מיליון דולר לחקר חיסונים ותרופות, וביוני הודיעו על תרומה נוספת של 1.6 מיליארד דולר לארגון הפועל לחסן ילדים. "אנחנו רוצים לוודא שאין לנו אנשים שמתים רק כי אין להם גישה לחיסונים", אמר גייטס. "אנחנו נשיג הסכם טוב שיאפשר גישה לחיסון, ואנחנו צריכים שהעולם יקבל עסקה טובה. רבות מהחברות התחייבו לזה".

גייטס ציין עוד כי החיסון ככל הנראה יחייב קבלת שתי מנות, דבר שיגביל אף יותר את מספר האנשים שיוכלו להתחסן ברגע שהוא יהיה זמין.

מקור

אלעזר

Re: ביל גייטס: "אני לא מתכוון להשתיל מיקרו-שבבים באף אחד"

מוקדש לחובבי הקונספירציות...

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 238 פעמים
קיבל תודה: 352 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

אני מקוה שאתה לא מביא את זה כהוכחה...

מה רצית? שהוא יגיד: "כן, ודאי שאני מתכוון להשתיל שבבים.."
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

אלעזר

לשפוך קצת שמן למדורה...

גרנולה
נתן תודה: 877 פעמים
קיבל תודה: 282 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

נו באמת..
תפתחו אשכול חדש מרוכז לכל העניינים האלו. 'אשכול הקונספירציות'. :)

יעל טוקצ'ינסקי
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 76 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

הגעתי למסקנה, שהיום כל דבר שלא תואם מדיניות הרשמית, נקרא "קונספירציה": זוהי שיטה חדשה לסתום פאות.
שיטה חדשה לשלול זכות קיום מכל דיעה ע"י ההדבקה עליה תווית של "קונספירציה".
טוב, חופש הדיבור, כמו כל שאר הזכויות אצלנו לא לכולם. כפי שאמר אורוול: יש שווים ויש שווים יותר.
בנוסף, כפי שהתברר כבר, כל דבר עשוי לעבור לקטגוריה של "קונספירציה". דוגמא חיה לכך: נושא החיסונים. עוד לפני מספר שבועות זה היה "לא קונספירציה" והיום כבר כן.
לכן אנחנו לא נפריד שום דבר לאשכול נפרד, וכל אחד יגיד את דעתו, ואף אחד לא ילעג באף אחד.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה