לא מבינים למה כ"כ הרבה בדיקות חיוביות? - תקשיבו לראיון זה

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 77 פעמים
יצירת קשר:

לא מבינים למה כ"כ הרבה בדיקות חיוביות? - תקשיבו לראיון זה

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

ראיון עם ד"ר וולפגנג וודרג ( Dr. Wolfgang Wodarg), ד"ר. לרפואה,. וולפנג וודארג הוא רןפא פנימי, רופא ריאות ומומחה לרפואה סביבתית. מאז פרוץ מגיפת הקורונה הוא מעביר ביקורת רבה. הוא ביקש זהירות בהתמודדות עם הנגיף והעביר ביקורת על בדיקות ה- PCR הלא-מאומתות.
בעבר ד"ר וולפגנג וודרג היה שר הבריאות הגרמני וראש וועדת החקירה בענייני חיסון שפעת החזירים בגרמניה.
אני ממליצה לשמוע את הראיון המעניין הזה, בו בוא נותן הסבר על טסטים ועל חיסון העתידי נגד קורונה.
לינק לראיון לכל מי שרוצה לשמוע:
https://www.youtube.com/watch?v=4_NG3XNrFGM
למי שלא יכול אני אתרגם תרגום חופשי:

שאלה (בהמשך - ש.): מתחילת המגפה כל הזמן קראת להיות היגיוניים ואמרת שמדובר בווירוס קורונה רגיל, לא שונה מווירוסי קורונה אחרים.. האם אתה עדיין חושב כך?
תשובה (בהמשך - ת): כן, כל החודשים הללו אני בדקתי את כל המידע הנגיש בקפידה, כל מה שמצאו מדענים ורופאים, ולדעתי לא השתנה שום דבר. ומאד מעניין אותי, מה יעשו כעת אלה שהראו לנו מצב שונה לגמרי.
ש: האם למדת משהו חדש? האם למדת משהו שלא ידעת על המחלה הזאת קודם?
ת: בדיוק כמו מכון כוך וכל מי שעוסק במחלות מערכת הנשימה, עד עכשיו לא שמתי לב יותר מידי על וירס קורונה. בודדים, כמו אדון גרוסטן שכבר עשרות שנים עובד עם ווירוס זרלץ ווירוסים שדומים לו, דוגמת לקורונה, שמו לב לווירוס זה. אבל כל האחרים, כל מי שיש לו אחריות למחלות זיהומיות של דרכי הנשימה, לא שמו לב עליו בכלל.
מכו כוך משקף את העניין טוב מאד: הם עוקבים אחר כל ווירוסים שמופיעים במגפות עונתיות, הם עושים זאת בקפידה ובאיכות גבוה. מאת רופאים עוקבים אחר תנועות הזיהומים, אני תמיד מתפלא על איכות עבודתם, אבל הם התחילו לעקוב אחרי ווירוס קורונה רק במרץ השנה. ואז הם מצאו 13 מקרים. שזה לא הרבה ביחס ל-18 אלף מקרים של שפעת באותה עונה.
ש: אתה ביקרת את הטסטים לאבחון הוירוס, והתנפלו עליך. אבל כעת גם שר הבריאות יאן שפאן אמר אותו דבר. איך אתה חושב, למה ממשלה היתה זקוקה ל-3 חד' כדי להבין את זה?
ת: זאת היתה החלטה פוליטית, ותקשורת גם הבינה זאת כך.
אני מכיר את הטסט ואני יודעת שהוא רגיש מאד. הוא מגיב לחלקי מולקולות שהוא מוצא ומאשר. הוא גם מגיב ללכלוכים. למעשה, טסט לא אומר כלום לגבי המחלה, הוא מכוון למציאת מולקולות הללו. זה הכול. אפשר לראות את זה במפעל הבשר שם נמצאו כמות גדולה מאד של בדיקות חיוביות. אני חושב, שאם נעשה בדיקות לבשר המפעל ולקירותיו, גם שם בדיקות יהיו חיוביות.
ווירוס קורונה נמצא בכל מקום בסביבה אנושית. אצל חזירים יש מחלת מעיים שנגרמת ע"י ווירוס קורונה. גם אצל פרות ועופות יש ווירוס קורונה, ויש שם חלקיקים דומים. הם לא זהים, אבל יש להם חלקיקים זהים. וטסט נותן הרבה תשובות חיוביות-כוזבות. אפשר לברר את זה, אם להתחיל בבירור.

ש: נראה, שרק בזמן המגפה גילו שטסט לא מדויק. למה לא ידעו זאת קדם?
ת: אני לא ימבין את זה. אני גם ניהלתי מערכת הבריאות במשך 13 שנה, אנשים שם כעיקרון מלומדים לשאול את עצמם, האם הדברים באמת כפי שמציגים אותם. הם חייבים להיות זהירים, כי הם מפרסמים פקודות ומגבילים חופש האדם. וניתן לתבוע אותם לדין על זה. הם צריכין להיות זהירים במיוחד. לכן אני מאד מופתע שהם משתמשים בטסטים ולא שואלים איך הם נעשו, מה באמת הם בודקים ומה אחוז הטעות בטסטים הללו. היום יש מעל 300 סוגי טסטים, ומעבדות עושות טסטים משלהם לפי הוראות מר דרוסמן, והם מאד שונים זה מזה לגבי כמות תשובות חיוביות-כוזבות. זה 6%, 7%, 9%. אם בסביבה יש או היו ווירוסי קורונה אחרים, גם 10%. וזה הרבה מאד. תחשבו: אם עשיתם בדיקה לאלף איש, יהיו לכם 90 תשובות חיוביות-כוזבות. זה גורם לפאניקה ותגובות לגמרי לא נכונות. משרדי בריאות צריכים לדעת את זה, מוסדות בריאות צריכים לדעת את זה, מכוני היגיינה צריכים לדעת את זה. צריכים לדרוש בדיקת איכות.
טסט זה לא היה מאושר.
איחוד אירופי ביקש שגרמניה ומדינות אחרות יבדקו את הטסטים.
זה מאד מוזר: מזון וכל טסטים בווטרינריה עוברים בדיקות איכות. ווטרינרים, למשל, בודקים בקפדנות שטסטים שלהם לא יתנו תשובות חיוביות-כוזבות. אם נגיד, יהיו להם הרבה תשובות חיוביות-כוזבות לעופות, זה יהיה מאד יקר, כי הם יצטרכו לחסן המון עופות וכי תהיה להם בעיה בשיווק בשרם. אז הם מאד מקפידים שלא יהיו להם תשובות חיוביות-כוזבות.
ובמקרה הזה פשוט לקחו טסט שאין לו אישור, שמשתמשים בו רק שימוש פנימי, ומשתמשים בו לכולנו! זה לא מוצר רפואי רגיל!
וזה שכולם משתפים בכך פעולה, כולל משרדי ממשלה, זה מוזר מאד.
ש: האם וויתור על מדיניות הקורונה יגרום ל"איבוד פנים" של מי שאחראי לזה?
ת: העיקר שיפסיקו עם השטויות הללו.
אבל אם הם ימשיכו עם זה וידברו שוב ושוב עוד ועוד דברים חדשים כדי לשמור על רמת הפחד כדי שאנחנו אחר-כך נסכים לחיסון, שיעשו עכשיו בדחיפות ושנורא מסוכנת, במקום הזה הבנה שלי תסתיים מהר מאד. ואני אלחם נגד זה.
חיסון הזה, שעכשיו עושים כ"כ מהר בשיטות לגמרי חדישות, לתת אותה למיליונים או מיליארדים בני אדם, כפי שמדברים על זה בטלוויזיה, זה לגמרי חסר אחריות!
לעשות זאת זה פשע.
ש: מה השוני בין חיסון מסורתי לחיסון חדיש שמפתחים כעת נגד ווירוס קורונה?
ת: חיסון - זה התחסנות פעילה. אם אתה מזריק נוגדנים - זה לא נחשב לחיסון, זה תרופה. חיסון זה תרגול של מערכת החיסון של המתחסן. אתם נותנים משהו שלא גורם למחלה, אך מאד דומה למה שגורם למחלה. אז גוף מייצר אמצעי ההגנה וכשיפיע משהו שבאמת יכול לגרום למחלה, הוא ידע להתגונן. זה חיסון קלאסי. אבל מה שעושים עכשיו, זה הופכים את תאי אדם לביוריאקטורים ליצור חומרים זרים, נגדם מערכת החיסונית אחר-כך תצטרך להתגונן. וזה כביכול צריך לפתח אצלינו התחסנות.
זה מאד מסובך. זה יגרום להם חיסכון גדול מאד ביצור: לא צריך יותר לייצר חיסון, לא צריך לגדל ווירוס בתוך הביצים ולא צריך להפעיל ביוריאקטורים. עכשיו פשוט לוקחים RNA ומזריקים, ו-RNA הזה מגיע לתאים, אנחנו אפילו לא יודעים איזה תאים, אפילו את זה לא הצליחו לברר. וזה מפעיל יצור גלוקופרוטאידים שנמצאים על פני ווירוס. ואז הם מקוויםן, שכאשר יפיע וירוס עם משטח כמו זה, נוכל להתגונן מפניו.
כל זה תאוריה. ויש כאן אין סוף טעויות אפשריות.
ואננו אפילו לא יודעים איך תאים שלנו יגיבו לזה. הרי כל תהליכי הגוף רה-פולסיביים, זאת אומרת, שאם אנחנו משנים משהו - כל הגוף מגיב לזה. למשל, יש לנו חלק בגוף, שמזהה תאים שהשתנו. זה חלק ממערכת החיסון שלנו. יש לנו רוצחי תאים. הם מסתובבים בגופינו ומזהים את התאים שלא כפי שהם צריכים להיות. שיש בהם משהו זר. למשל תאי סרטן. או תאים עם ווירוס. או תאים עם RNA שהוכנס מלאכותית! הם רואים את התאים הללו והורגים אותם. ויתכן, שרוצחי תאים הללו יבואו ויהרגו את התאים המזוהמים ב-RNA הזה.
אנחנו אפילו לא יודעים איפה יהיו תאים האלה. בכבד? במוח? עוד איפשהו? זה יגרום פגיעה באיברים הללו.
אני כבר לא מדבר על כך, שזה עלול לגרום לתגובה חיסונית מוגברת. וזה, כידוע, גורם לתוצאות קשות מאד, למשל, לדלקת ריאות ויראלית. זה עלול להסתיים במוות.
זה מאד מסוכן. ובמיוחד אם מפתחים את זה תוך שנה-שנתיים בלבד! ואחר-כך מזריקים למיליון או מיליארד איש! תחשבו: אם רק במקרה אחד מאלף יהיה משהו לא כצפוי, סרטן או איזה מחלה נוראית, נדבר על מספרים בלתי נתפסים של סבל ואימה
ואיך הם רוצים למכור לנו את זה? הם כבר שיחררו את עצמם מכל אחראיות. אני לא יכול להבין את זה. תעשייה הזאת כבר סיפקה לנו חיסון מאד מסוכן נגד שפעת החזירים. והם שוב עושים את זה, כי מודל עסקית זו מביאה כל-כך הרבה כסף, שמשתלם לעשות זאת שוב ושוב. תעשייה הזאת כבר עשתה זאת בעבר. ונותנים לה רשות לעשות את זה אתנו שוב ושוב. ובשביל זה מפחידים אותנו וגוזלים מזכויותינו. אנחנו חייבים למנוע את זה בכל מחיר.

ש: תקשורת אומרת שבגרמניה יש מעט מיתות בזכות מדיניות הממשלה. האם ממשלה שלנו יכולה להיות גאה בעצמה?
ת: ממשלה התחילה לעשות משהו כאשר מגפה כבר הייתה הירידה. ואז, כשהתחיל הבידוד, הייתה אפילו קצת עליה במיתות. אותו דבר נצפה גם במדינות אחרות. זאת בגלל טיפולים רפואיים שאנשים לא קיבלו. בגלל מדיניות הבידוד. אנחנו יודעים שבתקופה הזאת הרבה מאד אנשים לא קיבלו את הטיפול הנדרש. אפילו ביקורי רופאים מאד ירדו. אבל אנשים גם לא אושפזו ולא פנו לעזרה ראשונה.
זה אומר, שהמון אנשים לא קיבלו את הטיפול שלהם. לא קיבלו טיפול חולי סרטן. כל ניתוחים מתוכננים נידחו. הרבה מאד אנשים בודדים לא רצו לחיות יותר. אני שמעתי על זה הרבה מאד מאנשים שעובדים בבתי אבות ועם קשישים. שם קוראים דברים כ"כ נוראים! הרבה מאד קשישים בודדים לא רצו לחיות יותר. אפילו לא היה להם איש לדבר אתו. לא היה מספיק צוות ולאנשים נתנו תרופות מרגיעות. יתכן והם מתו מתופעות לוואי של התרופות הללו. אם אדם זקן מקבל תרופות מרגיעות, מזון שלו עלול להגיע לריאות ולגרום להתפתחות זיהום... יש שם כ"כ הרבה אפשרויות לגרום לסיבוכים מחוסר טיפול מספיק! וכל זה מהר מאד מביא למוות. על כל המקרים כאלה לא נדע לעולם, אבל סיכון למקרים כאלה ומקרים כאלה בטוח נגרמו ע"י בידוד. אותו דבר קרה בבלגיה, בספרד ובשוויץ - בכל המקומות בהם טיפול בקשישים נעשה ע"י עובדים זרים שפתאום לא יכלו להגיע.
בזמן הבידוד בכל המדינות תמותה עלתה, באנגליה, בבלגיה, באיטליה, בספרד... גל, לא רחב בזמן כמו בשפעת, ורק בכמה מדינות, לא בכולם. זה לא בגלל הוירוס. אין וירוס שבמדינה אחת מתנהג בצורה אחת ובמדינה אחרת מתנהג אחרת. אין דבר כזה. הסיבה היא במערכת הבריאות ובפחד ואיך התנעלו מולו.

ש: בטינה שאוזן אמרה על דבריך שיש להם סיבה פוליטית.
ת: ברור שיש לי עמדה פוליטית. אבל אני עדיין שייך למפלגה סומיו-דמוקרטית ודברי נוגדים את עמדת המפלגה שלי בכלל ועמדת שר הבריאות בפרט.
אני רוצה שיפסיקו לעשות רווחים מסבל החולים.
עצם העובדה, שמישהו שמח, כאשר מישהו חולה, זה לא נורמאלי.
מלה זאת בעיה שדורשת פתרון ולא מקור לרווחים. כשמחלה זה מקור לרווחים ישמחו לכל מחלה.
וזה אותו דבר איום ונורא שאנחנו עדים לו.
זה גורם למוטיבציה לא נכונה.
אני עדיין סוציאל-דמוקראט. אני רוצה לעניין את האנשים לחפש פתרונות הגיוניות. ואני עושה את זה רק ע"י כך שאומר את דעתי ומקווה שידונו עליו. ושאנשים יבינו את זה. עד לא מזמן אני כל הזמן הייתי מופיע בכל תוכניות הטלוויזיה והיתה לי הזדמנות להביע את דעתי. ואני לא השתנתי הרבה, אבל העולם השתנה מאד.

ש: מה גורם לך להמשיך ולהביע את דעתך בנושא?
ת: אם תסתכלו באתר שלי, יש שם ספור על שפעת החזירים. אז הייתי במועצה אירופאית (מקווה שתרגמתי נכון, אין לי מושג איך כל הדברים הללו נקראים, מחילה...).אז יזמתי וועדת החקירה, עקבתי אחרי פעולתה וביקרתי אותה. עבודת הוועדה היתה מוצלחת, קיבלתי תודות מהמועצה, ותיקשורת אף פעם לא כתבה כ"כ טוב על המועצה כמו אז. קיבלתי תודה מהמועצה, הם אספו שלושת אלפים הודעות מכל העולם ובאלפיים מהם הוזכר שמי. זה היה לפני 10 שנים.

ש: אם לפני 10 שנים צדקת ופעילותך בעניין וירוס השפעת הייתה מוצלחת וגישת דרוסמן - לא, איך קרה, שעכשיו תקשורת אומרת שאתה מושפע מ"תאוריית קונספירציה"?
ת: בזמנו עשיתי דו"ח למועצה שהיה טוב ומוצלח ופיתחתי יחד עם 2 עיתונאים 26 אינדיקטורים, שמאפשרים לדעת האם תקשורת של מדינה זו או אחרת שרוצה נגיד להיכנס לאיחוד אירופי מתאימה לקריטוריונים.והאם היא מששרתת דמוקרטיה. ואינדיקטורים רבים נתנו להבין, עד כמה תיקשורת עצמאית, מההון ומהפוליטיקה.
ברוסיה או בטורקיה אם אומרים משהו בתקשורת זה עשוי להפריע לפוליטיקה. אצלינו זה הון. הם פשוט באים וקונים עיתון. אותו דבר עם המדע. מדענים מאד תלויים במי שמפרסם או לא מפרסם את העבודות שלהם.
משקיעים. אי-פרסום עבודות מדעיות שלא מתאימים למישהו...
ועכשיו זה התוצאה. אנחנו כבר לא יודעים למי ניתן להאמין.
כבר אי-אפשר להאמין למדע. ברור רק דבר אחד: מישהו רוצה להרוויח הרבה כסף.

צירפתי כמה קבצים כליווי לדברי המראויין:
בשוויץ מדברים על כך שיש ריבוי בדיקות וזאת הסיבה היחידה לעליה בכמות הנדבקים המדווחים. גם שר הבריאות הגרמני יאן שפאן מודה שגם בגרמניה יש יותר מידי בדיקות שגורמות לדמוניזציה של הבעיה והוא נגד כל הבדיקות הללו, אך הממשלה לא מקבלת את עמדתו.
בנוסף, כולם מדברים יותר ויותר על חוסר אמינות של הבדיקות. במאמר נוסף מדובר על בדיקות שנשלחו למעבדה, אלה שנמצאו חיוביות נשלחו למעבדה אחרת ושם נמצאו שליליות. כולם.

במפעל הבשר היתה התפרצות של ווירוס, 1000 מקרים, וממשלת גרמניה רצלה להכניס את המפעל לבידוד, אך בית המשפט ביטל את החלטתה.

מאמר בכתב עת "שפיגל" מספר שקונצרן פרמקולוגי (מפעל שמייצר תרופות) שילמו סכומים פנטסטיים לכתבי עת רפואיים כדי לפרסם חיסון נגד שפעת החזירים ב-2009. חיסון זה גרם נזק להמון אנשים שכתוצאה ממנו סובלים כעת ממחלה נוירולוגית קשה. מיליארדי דולרים שולמו להם כפיצוי, אך את בריאותם הם לא יקבלו חזרה לעולם.
מר זיודר שב-2009 היה שר הבריאות של בבריה, הזמין וקנה אז חיסונים טען אז שהוא מניל את האומה הגרמנית. ראו את התמונה שלו דאז מפרסם חיסון נגש שפעת החזירים שהפכה לנכים אחוז גבוה מאד של מחוסנים.
כעת הוא אומר בדיוק אותו דבר לגבי חיסון עתידי נגד ווירוס קורונה החדש.

בגרף המצורף של מכון רוברט כוך ניתן לראות שמגפה בגרמניה התחילה את הירידה לפני הכנסת מדיניות הבידוד ב-24.4 וכל שכן לפני המלצת הממשלה לשים מסכות בחנויות בסוף אפריל.
סטטיסטיקה של מכון כוך ניתנת להורדה חופשית:
https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N...
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה