ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 3361
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 303 פעמים
יצירת קשר:

ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

רוברט פ. קנדי ​​הבן (Robert F. Kennedy Jr.) הוא מארח ברדיו אמריקאי, פעיל סביבתי, סופר ועורך דין, בנם של רוברט פרנסיס קנדי, הסנאטור של מדינת ניו יורק והפרקליט הראשי לממשלה ה -64 של ארה"ב
הוא שמזהיר מפני סכנת נפשות שבחיסונים שלא עברו בדיקות חובה בבעלי חיים. הם דיברו גם על כך שחיסון של טוני פאוסי ((Anthony Fauci)) בשנת 2014 גבה את חייהם של 600 ילדים פיליפינים.

למרות שאינו ווירוסולוג, דעתו יכולה לעניין אותנו מפני שבתור עו"ד הוא מרבה לייצג נפגעי החיסונים ובתור אחד כזה מכיר את הנושא מבפנים. כמו כן, בתור משפטן, הוא מודע על אחריות על דבריו יותר מכולנו יחד ולא יגיד דברים לא בדוקים, לא נכונים, לא דיבה ולא קונספירציה.

אני לא מביאה את הסרטון בגלל נשים שבו לאורך כל הסרטון. כמובן, ניתן רק להקשיב, אין שם מה לראות. בכל מקרה, לכל המעוניין, הנה הסרטון:
https://www.youtube.com/watch?v=HuMbRBTZhCY
לכל המעוניין, אני מביאה את התרגום החופשי של הראיון:

ממשלה מנסה לעשות חיסון כבר עשר שנים, אך ללא הצלחה.
בתחילת 2002 היו 3 מגפות קורונה-ווירוס. הראשון היה ממקור טבעי והגיע מעטלפים, שניים אחרים נוצרו במעבדות, היתה דליפה ואנשים נדבקו.
ממשלת סין וממשלות של מדינות מערביות השקיעו מיליונים במאמצים לעשות חיסון נגד ווירוס קורונה.
הם עבדו קשה משנת 2002 עד לשנת 2014. הם יצרו 35 חיסונים.
4 מתוכם היו בעלי פוטנציאל לא רע. הם לקחו את ארבעת החיסונים הללו ובדקו אותם על חמוסים שהינם בעלי בעיות דומות בריאות לאלה של בני אדם (הערה ממני: מערכת החיסונים של חמוסים נחשבת לדומה לזו של בני אדם ולכן החל מאמצע מאה ה-20 מרבים להשתמש בהם במעבדות לחקר מחלות ריאה, שפעת, כיב קיבה וכן לחקר פסיכולוגיית בעלי חיים).
חמוסים פתחו נוגדנים חזקים ועמידים לאורך הזמן. אבל אחר-כך קרה דבר נורא: כאשר הדביקו אותם שנית, הם פיתחו דלקת נוראית, הם חלו קשות ומתו.
חוקרים נזכרו שדבר דומה כבר קרה כאשר בשנות הם פיתחו חיסון נגד ווירוס RSV, זהו ווירוס מאד דומה לווירוס קורונה וגורם לזיהום במערכת הנשימה העליונה. הם לא בדקו את החיסון והכניסו אותו ישר ל-35 ילדים. גם גופם של הילדים הגיב ופיתח נוגדנים יציבים.
אבל ילדים שנדבקו שנית חלו מאד קשה, הרבה יותר קשה מילדים הלא-מחוסנים. 2 מהם מתו. זה היה סקנדל. הם הבינו שאותו דבר קרה לחמוסים. הם קראו לזה: תגובה חיסונית מוגברת. זה אומר, שנראה שאתם מפתחים נוגדנים, אבל בהידבקות חוזרת המחלה יותר קשה מאשר אצל הלא מחוסנים.
זה היה ב2012. וב-2014 טוני פאוצ'י עשה חיסון נגד קדחת דנגה. אז גילו סימני תגובה חיסונית מוגברת. הם ראו שנוגדנים מופיעים, אבל בהידבקות חוזרת חולים אף קשה יותר. אבל הם התעלמו מהנתון הזה ומסרו את החיסון לפיליפינים, שם חיסנו מאת אלפי ילדים נגד קדחת דנגה. כאשר התפרצה קדחת דנגה, כל הילדים הללו חלו בצורה קשה ביותר ו-600 מהם מתו. בפיליפינים אנשים נתבעו על כך.
הסכנה שבחיסון נגד ווירוס קורונה בכך, שחייבים קודם כל לבדוק אותו בבעלי חיים, ע"מ למנוע תגובה חיסונית מוגברת, שגורם למוות.
זה מאד מוזר ואף גובל בפשע כאשר מגלגים על שלב בדיקות בחיים ובודקים ישר על בני אדם.
תחשבו כמה זה מסוכן. חוקרים לא יודעים מה גורם לתגובה מוגזמת הזאת של מערכת החיסונית. תחשבו על כך שחברות תרופות רבות משתתפות במירוץ אחרי החיסון שיביא להם 750 מיליארד דולר במקרה הניצחון. הם עובדים על ווירוס קורונה, אבל יש לו כבר 30 מוטציות. בכמה מהם יש שינויים רציניים בחלבון.
החוקרים מודעים לכך. ומה יקרה אם הם יחליטו שהכול בסדר, וביל גייטס ישישים את חלום חייו ויחסן את כל העולם, ואז ווירוס ישתנה וזה יגרום לתגובה חיסונית מוגברת. אבל אז כולנו נהיה מחוסנים, ובמקום תמותה של 0.01% נקבל תמותה של 20-30%. לאנשים יקרה את מה שקורה לחמוסים.
חיפזון עם הפצת החיסון יכול להיות מאד מסוכן.
הם מחברים 2 מילים הכי מסוכנים בנושא החיסון: למהר ומדע. 2 מילים הללו לא יכולים להיות במשפט אחת.

בנושא זה אני גם ממליצה לשמוע להרצאה של הרצאת ד"ר עמי נויברגר, היחידה למחלות זיהומיות והחטיבה הפנימית, בית החולים רמב"ם, חיפה. הרצאה יותר משעה, אני לא יכולה להכניס דבר כה כבד, אבל הנה הלינק:
https://www.youtube.com/watch?v=gp2jM0l3024

ד"ר נויברג נותן סקר יפה לכל התרופות שנמצאים בשימוש או/ו נמצאים בשלבי מחקר אלה או אחרים לטיפול בקורונה.
לגבי החיסון אמר: מי שיפתח חיסון, מובטחת לו תהילה, פרס נובל מידי וחשבון בנק שיספיק לו, לילדיו ולילדי ילדיו לעולמי עד.
אבל זה לא דבר פשוט כמו שדיברו בתקשורת שעוד חצי שנה יכול להיות כבר חיסון.
הוא אמר שלא בטוח שיהיה חיסון נגד קורונה, כי באבעבועות שחורות, למשל, חולים רק פעם אחת, ואילו וירוס קורונה, אם הוא יתנהג כמו שפעת, שמשתנה כל שנה, החיסון לא יהיה יעיל באופן מספיק, אבל את זה נחיה ונראה.
מי יקבל את החיסון זה סיפור פוליטי גדול. הוא הזכיר את ד"ר סלק שפיתח את החיסון נגד פוליו שלעולם לא הוציא פטנט על החיסון שלו ולא התעשר ממנו, אך כעת זה יהיה אחרת, וכבר עכשיו יש מלחמות בין חברות התרופות, מי תספיק ראשונה.
יש הרבה חיסונים בשלבי פיתוח שונים, ויש אתר בריטי שמעדכן בסוג של לוח תחרות כזה איפה מי נמצא, אבל אין סיכוי שזה יקרה בקרוב.
הוא הביא 2 סיפורים שלדבריו ניתן ללמוד מהם הרבה. אחד, באוניברסיטת אוקספורד. שהם ראו שהחיסון שלהם נראה טוב ונתנו אותו לקופים, אחר-כך הדביקו את הקופים בקורונה, והקופים לא מתו. אבל נדבקו והדביקו. זה אומר שחיסון כזה אולי ימנה מאנשים לפתח מחלה קשה אבל לא ימנע יתפשטות המחלה.
הוא גם הזכיר חברת מודרנה שפרסמה זה עתה שהזריקה ל- 8 מתנדבים את החיסון וכל 8 פיתחו נוגדנים.
ד"ר נויברג אומר שזה סיבה לקנות מניות של החברה אך לא סיבה לחשוב שיש חיסון. עובדה שלמתנדבים יש חיסונים לא אומרת שהם יגנו עליהם מפני הווירוס. כך שהיעילות לא הוכחה, כמו כן חשוב מאד שחיסון יעבור בדיקות ביטחוניות.

בסוף ההרצאה הוא אמר דב ר מאד גדול. דבר אחד המגפה הנוכחית הוכיחה: חשיבות מערכת הבריאות הציבורית. ככל שמערכת הבריאות הציבורית יותר מפותחת במדינה, כך היא ידעה להתמודד עם הנגיף טוב יותר.
הוא אמר, שבשנים האחרונות מערכת הבריאות הישראלית יותר ויותר הלכה לכיוון לחכות את מערכת הבריאות האמריקאית, ובנוסף לכל הדברים הרעים האחרים, כמו ניתוחים ללא צורך וכיו"ב, הוא גם הראה על הגרף עד כמה אמריקה לא מסתדרת עם המגפה, וסאת בגלל מערכת הבריאות שלה, לדבריו.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 3361
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 303 פעמים
יצירת קשר:

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

פוסט של קדי מ-20.4.

לכל המעוניין - המקור:Robert F Kennedy Jr. Exposes Bill Gates' Vaccine Dictatorship Plan - cites Gates' twisted 'Messiah Complex' - Fort Russ (fort-russ.com)

לכל המעוניין - תרגום חופשי:
חיסונים, עבור בילגייטס, הםפילנתרופיה אסטרטגית שמאכילה את עסקיו הרבים הקשורים לחיסונים (כולל שאיפתמיקרוסופט לשלוט במפעל תעודת זהות גלובלי) ומעניקים לו שליטה דיקטטורית במדיניותהבריאות העולמית - חוד החנית של הניאו-אימפריאליזם הארגוני.

נראה שהאובססיה של גייטסלחיסונים מונעת על ידי אמונה משיחית שהוא מוסמך להציל את העולם באמצעות טכנולוגיהונכונות אלוהית לעשות ניסויים בחייהם של בני אדם פחותים.

לאחר שהבטיח למגר את הפוליו עם1.2 מיליארד דולר, גייטס השתלט על הוועד המייעץ הלאומי של הודו (NAB) והורה על 50 חיסונים נגד פוליו (עד 5) לכל ילד לפני גיל 5.רופאים הודיים מאשימים את מסע גייטס בזן חיסוני הרסני. מגפת פוליו ששיתקה 496,000 ילדיםבין השנים 2000 ל -2017. בשנת 2017, ממשלת הודו ביטלה את משטר החיסונים של גייטסופינתה את גייטס ואנשי ביתו מה- NAB. שיעורי שיתוק הפוליוירדו בהדרגה. בשנת 2017, ארגון הבריאות העולמי הודה בעל כורחו כי התפוצצות הפוליוהעולמית היא בעיקר מזן החיסונים, כלומר היא מגיעה מתכנית החיסונים של גייטס. המגיפות המפחידות ביותר בקונגו,בפיליפינים ובאפגניסטן קשורות כולן לחיסונים של גייטס. עד שנת 2018 ¾ ממקרי הפוליוהעולמיים היו מחיסוני גייטס.

בשנת 2014, קרן גייטס מימנהבדיקות של חיסוני HPV ניסיוניים, שפותחו עלידי GSK ומרק, על 23,000 נערות צעירות במחוזות הודונידחים. כ -1,200 סבלו מתופעות לוואיקשות, כולל הפרעות אוטואימוניות ופוריות. שבעה מתו. חקירות ממשלת הודו טענו כי גייטסבמימון חוקרים ביצעו הפרות אתיות נרחבות: לחץ על בנות כפר פגיעות למשפט, בריונות על הורים, זיוף טפסיהסכמה וסירוב לבנות הפצועות לקבל טיפול רפואי. המקרה נמצא כעת בבית המשפטהעליון במדינה.

בשנת 2010 מימנה קרן גייטס ניסוישל חיסון ניסיוני למלריה של GSK והרג 151 תינוקותאפריקאים וגרם לתופעות לוואי חמורות, כולל שיתוק, התקף ועוויתות חום, ל -1,048מתוך 5,049 הילדים.

במהלך קמפיין של גייטס MenAfriVac 2002 באפריקה שמדרום לסהרה, גייטס חיסנו בכוח אלפי ילדים אפריקאים נגדדלקת קרום המוח. בין 50-500 ילדים פיתחו שיתוק. עיתונים בדרום אפריקה התלוננו,"אנחנו עכברי מעבדה ליצרני סמים"

כלכלן בכיר לשעבר של נלסוןמנדלה, פרופסור פטריק בונד, מתאר את המנהגים הפילנטרופיים של גייטס כ"חסרירחמים "ו"לא מוסריים".

בשנת 2010, גייטס התחייב ל- WHO 10 מיליארד דולר להבטיח לצמצם את האוכלוסייה, בין השאר באמצעותחיסונים חדשים. חודש לאחר מכן גייטס אמר לטד טוק כי חיסונים חדשים "יכוליםלדלל את האוכלוסייה". בשנת 2014, האגודה של הרופאים הקתוליים בקניה האשימה אתארגון הבריאות העולמי בעיקור כימי של מיליוני נשים קניות שסירבו באמצעות קמפייןחיסוני "טטנוס" מזויף.

מעבדות עצמאיות מצאו את נוסחתהעקרות בכל חיסון שנבדק.

לאחר שהכחיש את האישומים, ארגוןהבריאות העולמי הודה לבסוף כי פיתח את חיסוני העקרות כבר למעלה מעשור.

האשמות דומות הגיעו מטנזניה,ניקרגואה, מקסיקו והפיליפינים.

מחקר משנת 2017 (Morgensen et.Al.2017) הראה כי ה- DTP הפופולרי של ארגון הבריאות העולמי הורג יותר אפריקאים מאשר המחלהשהיא מתיימרת למנוע. נערות מחוסנות סבלו פי 10 משיעור התמותה של ילדים לא מחוסנים.

גייטס ו- WHO סירבו להיזכר בחיסון הקטלני ש- WHO כופה על מיליוני ילדים אפריקאים מדי שנה.

תומכי בריאות הציבור העולמיתברחבי העולם מאשימים את גייטס בכך שהם - חוטפים את סדר היום של ארגון הבריאות העולמיהרחק מהפרויקטים שמוכיחים כי הם מרסנים מחלות זיהומיות; מים נקיים, היגיינה, תזונהופיתוח כלכלי.

הם אומרים שהוא הסיט משאביסוכנות לשרת את הפטיש האישי שלו - שבריאות טובה באה רק במזרק.
בנוסף לשימוש בפילנתרופיה שלו לשליטה ב- WHO, UNICEF, GAVI ו- PATH, גייטס מממן חברות תרופות פרטיות המייצרות חיסונים, ורשת עצומה שלקבוצות חזית בתעשיית התרופות המשדרות תעמולה מטעה, מפתחות מחקרי מרמה, עורכות מעקב ופעולות פסיכולוגיות נגד חיסון. מהסס ומשתמש בכוחו ובכספו של גייטס כדי להשתיק את חילוקי הדעות וכפיית הציות. בהופעות התקשורת הבלתי פוסקותה אחרונות, גייטס נראה עליז כי משבר קוביד 19 ייתן לו את האפשרות לכפות את תוכניות החיסון שלו בעולם השלישי על ילדים אמריקאים.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 3846
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 1674 פעמים
קיבל תודה: 1628 פעמים

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

עוד קונספירטור תומך תאוריית הG5. בנוסף מבריח סמים שהורשע בבית משפט ובעקבות כך גם הועף מעבודתו כתובע ממשלתי. פרטים בויקיפדיה: https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_F. ... y_theories
בנוסף במאמר שפרסמו ב"פוליטיקו" שלושה מבני משפחתו של קנדי: אחיו ג'וזף, אחותו קתלין ובתה מייב הם כתבו כך: "אנחנו אוהבים את בובי, אנחנו עומדים מאחוריו במאבקו לשמירה על הסביבה, אבל בנוגע לחיסונים הוא טועה באופן טרגי. הוא עזר להפיץ מידע שגוי ומסוכן ושותף בזריעת חוסר האמון במדע שמאחורי החיסונים".

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 3361
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 303 פעמים
יצירת קשר:

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

מויישה כתב:
09 מאי 2021, 00:36
עוד קונספירטור תומך תאוריית הG5. בנוסף מבריח סמים שהורשע בבית משפט ובעקבות כך גם הועף מעבודתו כתובע ממשלתי. פרטים בויקיפדיה: https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_F. ... y_theories
בנוסף במאמר שפרסמו ב"פוליטיקו" שלושה מבני משפחתו של קנדי: אחיו ג'וזף, אחותו קתלין ובתה מייב הם כתבו כך: "אנחנו אוהבים את בובי, אנחנו עומדים מאחוריו במאבקו לשמירה על הסביבה, אבל בנוגע לחיסונים הוא טועה באופן טרגי. הוא עזר להפיץ מידע שגוי ומסוכן ושותף בזריעת חוסר האמון במדע שמאחורי החיסונים".


לגבי הסמים - אולי קראת גם, שזה היה בעברו הרחוק, כאשר הוא בגיל 14 איבד את אביו, התקשה לעכל את זה, זה לקח לו כמה שנים.
בכל מקרה, זה בעבר הרחוק.
אפילו דוד המלך ביקש מהקב"ה שיסלח לו טעויות נעוריו.
ללכלך על היריב זוהי שיטה פוליטית, לא מתאים לפורום בריאות.
הם 11 אחים במשפחה, וכמו ברוב המשפחות, כולם שונים עם דעות שונות. ועם האחות הזאת יש לו חילוקי דעות מאד רציניות, לכל הפחות בפוליטיקה. בואי נשאיר את הסכסוכים המשפחתיים שלהם להם.

רוברט קנדי הצעיר הוא מנחה רדיו אמריקאי (למרות שסובל מהמחלה שעושה את קולו רועד), פעיל סביבתי, סופר ועורך דין מצליח המתמחה בדיני איכות הסביבה.
מאז 1987 שימש כפרופסור למשפטים ומנהל שותף בקליניקה לסכסוכי סביבה באוניברסיטת פייס.
הוא הקים ארגון לשמירת המים (Waterkeeper ) וכיום הוא היו"ר של הארגון, שכולל בתוכו המון סניפים. בזכותו כיום יש 191 תוכניות בינלאומיות לשימורה על המים.
בזכות הצלחתו הבלתי יאומנת להחזיר נהר ההדסון למיטבו, הוא נבחר ע"י כתב עת "טיימס" שבטח שמעת עליו, במאי 2010 ​​לאחד מ"גיבורי הפלנטה ".
ב- 25 בינואר 2017 נשיא לשעבר טרמפ מונה אותו ליו"ר הקבוצה לבטיחות חיסונים (לא יודעת, אם עדיין קיימת).

ב- 15 בפברואר 2017, קנדי ​​ערך מסיבת עיתונאים עם השחקן רוברט דה נירו והציע פרס כספי של 100,000 דולר לכל מי שיכול לספק ראיות לכך שחיסונים עם חומרים משמרים מבוססי כספית במינונים הנמצאים בשימוש כיום בטוחים. בינתיים לא נמצא אף אחד, איש או חברה, או קבוצה, או משהו/מישהו שנענה. אולי אתה, מוישה?..
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 3846
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 1674 פעמים
קיבל תודה: 1628 פעמים

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

גם בגיל 14... אבל גם בגיל 29, נעצר, הועף ממשרת התובע הממשלתי, נגזרו עליו שנתיים מאסר בפועל ועוד 1,500 שעות עבודות שירות, כדאי קודם לעיין בויקיפדיה שלו לפני שאומרים שזה היה רק בגיל 14.
אני מבין שלהאשים את הרב פירר בשוחד ושקרים לא נחשב ללכלך על בן אדם בשביל לפגום בדבריו.
בכל מקרה האיש לא מונה לשום יו"ר ועדה בנושא החיסונים, עוד פייק ניוז, טראמפ [שהוא רחוק מלהיות המצפן מוסרי שלי] רצה למנות אותו, בסוף לא מונה תודה לא-ל, נא לעיין בויקיפדיה.
בנוסף לגבי הבחירה של מגזין טיים בו לאחד מפעילי הסביבה הבכירים [כל הכבוד, רק חבל שהוא תוך כדי הורג אנשים בהפצת פייק ניוז על חיסונים] מדובר בשנת 1999 ולא 2010, שוב, נא לקרוא בויקיפדיה.
ואם ויקיפדיה לא מספיק טובה בשביל תומכי קונספירציות אז תנסו להתווכח עם המקורות שמצויינים בויקיפדיה על כל זה.

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 3846
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 1674 פעמים
קיבל תודה: 1628 פעמים

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

תיקון - שנתיים מאסר על תנאי.

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 3361
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 303 פעמים
יצירת קשר:

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

מויישה כתב:
09 מאי 2021, 01:45
גם בגיל 14... אבל גם בגיל 29, נעצר, הועף ממשרת התובע הממשלתי, נגזרו עליו שנתיים מאסר בפועל ועוד 1,500 שעות עבודות שירות, כדאי קודם לעיין בויקיפדיה שלו לפני שאומרים שזה היה רק בגיל 14.
אני מבין שלהאשים את הרב פירר בשוחד ושקרים לא נחשב ללכלך על בן אדם בשביל לפגום בדבריו.
בכל מקרה האיש לא מונה לשום יו"ר ועדה בנושא החיסונים, עוד פייק ניוז, טראמפ [שהוא רחוק מלהיות המצפן מוסרי שלי] רצה למנות אותו, בסוף לא מונה תודה לא-ל, נא לעיין בויקיפדיה.
בנוסף לגבי הבחירה של מגזין טיים בו לאחד מפעילי הסביבה הבכירים [כל הכבוד, רק חבל שהוא תוך כדי הורג אנשים בהפצת פייק ניוז על חיסונים] מדובר בשנת 1999 ולא 2010, שוב, נא לקרוא בויקיפדיה.
ואם ויקיפדיה לא מספיק טובה בשביל תומכי קונספירציות אז תנסו להתווכח עם המקורות שמצויינים בויקיפדיה על כל זה.


קנדי מנסה להציל את האנשים - לעומת אלה שמנסים לפגוע בבריאות ובחיים בין אם ע"י זיהום מים, בין אם ע"י הכנסת רעלים קשים בתוך החיסונים.
לגבי פירר, לא מדובר בדברים לא קשורים לעניין. לדון על האופי שלו ומה הטעויות שהוא עשה בחיים - זה ללכלך ולא שייך, לדון על הסיבות למה הוא עשה את הדבר שהוא נושא דיון - זה לגמרי לעניין. אני לא הבאתי את כל מה שאומרים בקשר לזה רק כדי לא להרבות בלשון הרע.

אין לי בעיה עם הוויקיפדיה בעניין קנדי: אני קראתי עליו במאמרים לא יותר טובים מוויקיפדיה. מה גם זה לא נושאים עיקרוניים וגם לא קשורים לעניין.
העיקר הוא שהיום הוא בן אדם מכובד, ישר, מומחה בתחומו, אמיץ ומנסה להגן עלינו, ואין הרבה אנשים שניתן להגיד את זה עליהם היום. אז כל הכבוד לו וישר כוח ואני מאחלת לו הרבה הצלחה. גם יצליח להציל רק נפש אחד.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 3846
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 1674 פעמים
קיבל תודה: 1628 פעמים

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

אם בעבר הרי שהיו אי אלו אנשים חלקם בעלי השפעה שהתייחסו לדבריו ברצינות ספקנית הרי שכיום האיש לא נחשב ללגיטימי כלל בענייני חיסונים בקרב כלל הקונצנזוס המדעי וממילא גם התקשורתי והפוליטי, בעקבות השם הרע שהוא הקנה לעצמו על ידי הפצת פייק ניוז שקרי ומניפולטיבי באופן עקבי - ולכן שלא במפתיע הוא לא הצליח להשיג תמיכה של אפילו סנאטור אמריקני אחד להתנגדות שלו לחיסוני הקורונה.

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 3361
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 303 פעמים
יצירת קשר:

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

מויישה כתב:
09 מאי 2021, 02:12
אם בעבר הרי שהיו אי אלו אנשים חלקם בעלי השפעה שהתייחסו לדבריו ברצינות ספקנית הרי שכיום האיש לא נחשב ללגיטימי כלל בענייני חיסונים בקרב כלל הקונצנזוס המדעי וממילא גם התקשורתי והפוליטי, בעקבות השם הרע שהוא הקנה לעצמו על ידי הפצת פייק ניוז שקרי ומניפולטיבי באופן עקבי - ולכן שלא במפתיע הוא לא הצליח להשיג תמיכה של אפילו סנאטור אמריקני אחד להתנגדות שלו לחיסוני הקורונה.

קורונה זה סיפור מיוחד במינו. תחשוב, מה קרה עם פרלמנטרית איטלקית שבתחילת הסיפור גילתה אומץ רב והתקוממה נגד ביל גייטס בפה מלא. איפה היא? מתי פעם אחרונה שמעת עליה?...
ובכלל, היום להיות אמיץ לא באופנה. כך שזה לא פונקציה.
ולגבי קנדי הזה, אל תדאג לו, הוא אדם מאד מכובד ומצליח וניצח בהרבה מאד תביעות של נפגעי חיסונים למיניהם. הוא לא ניצח בגלל שממשלת ארה"ב מתה לשלם, אלא בגלל שילדים נפגעו כ"כ קשה שלא הייתה שום אפשרות להתעלם מזה.
ולגבי פייק ניוז. מה זה פייק ניוז? זה דברים שאומרים מי שנחשב לחסיד תאוריית קונספירציה, כלומר דעה לא תואמת את מה שהממסד רוצה שתחשוב. אם הזמן מתברר שהחדשות הלא נכונות היו דוקא אלה שהממסד מכר לך.
אם להתרכז בקורונה, מה שנחשב ל"פייק ניוז לפני שנה
יש וירוס ויש מחלה, אך אין מגפה - היום יודעים שזה נכון, לפי קריטוריונים רפואיים ואפידמיולוגיים אכן היה ווירוס (ויש ויהיה) ויש מחלה אך לא היתה מגפה. יותר מזה, רוב הזמן אף היתה ירידה בתמותה.
או למשל נחשב לקונספירטור מי שאמר לפני שנה שיהיה דרכון חיסונים וכפייה בחיסונים - והנה היום יש דרכון ירוק וכפייה בחיסונים
בקיצור, נשמע ש "קונספירטור" זה למעשה תואר כבוד למי שרואה את הנולד.
וגם מנסה להזהיר.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

סמל אישי של משתמש
מויישה
הודעות: 3846
הצטרף: 31 אוגוסט 2019, 22:19
נתן תודה: 1674 פעמים
קיבל תודה: 1628 פעמים

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

ומה לגבי זה שמי שנחשב לקונספירטור הזהיר לפני שנה שהמסכות הם מזימה מרושעת כלל עולמית להרחיק בין בני האדם לרעיהם ולצמצם אינטראקציות חברתיות והנה הפלא ופלא בישראל חובת מסכות בחללים פתוחים הוסרה [מה קרה למזימה של גייטס ורוקפלר] ובארצות הברית מעולם לא הייתה חובה כזאת ולמעשה גם לא בחללים סגורים עד ממש לאחרונה באופן חלקי. כנראה שישראל הייתה יותר חשובה לביל גייטס מארצות הברית. מוזר.
ומה לגבי זה שהקונספירטורים [כולל הקנדי הנ"ל] הזהירו אותנו משבבים שישתלטו בעזרתם על הכסף והמוח שלנו ושהחיסונים יגרמו למוות המוני - שואה של ממש - השתמשתם בביטויים כמו "מאות אלפי קברים" והנה [כמעט] כולנו חוסנו ב"ה ומאומה. חשבון הבנק והמוח שלנו בסדר ב"ה ובדרך פלאית בסוף ביל גייטס וה"ממשלה העולמית" לא השתלטו עליהם, וכך גם אנחנו ואפילו לפי השקרים שלכם שהחיסון הרג אנשים לא מדובר על משהו שקרוב למה שהזהרתם "שואה המונית".
ולהגיד שיש כפיית חיסונים זה שקר, למעט אולי במדינות דיקטטוריות מובהקות כמו רוסיה וסין, אני לא חי שם אז אי לא יודע, אבל זו לא דוגמא כי הם עשו גם לפני כן דברים קצת יותר גרועים מכפיית חיסונים כמו הקמת מחנות "חינוך מחדש" למיעוט האויגורי בסין או הפצצת ערים צ'צ'ניות על תושביהן ברוסיה, אבל מה שברור בוודאי ושקרן מי שיכחיש - אין אף מדינה מערבית בה דוחפים בכוח מחטים לזרועות אנשים.
ומה לבי האזהרות שלכם באתרי הקונספירציות על יחידה מיוחדת מארצות הברית שתנחת כאן ותחסן פה בכפייה את כלל האוכלוסייה... טוב, נו.
אז כנראה שקונספירטור הוא הוא יותר תואר לאלו שהוזים/משקרים את הנולד.

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 3361
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 303 פעמים
יצירת קשר:

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

מויישה כתב:
09 מאי 2021, 09:33
ומה לגבי זה שמי שנחשב לקונספירטור הזהיר לפני שנה שהמסכות הם מזימה מרושעת כלל עולמית להרחיק בין בני האדם לרעיהם ולצמצם אינטראקציות חברתיות והנה הפלא ופלא בישראל חובת מסכות בחללים פתוחים הוסרה [מה קרה למזימה של גייטס ורוקפלר] ובארצות הברית מעולם לא הייתה חובה כזאת ולמעשה גם לא בחללים סגורים עד ממש לאחרונה באופן חלקי. כנראה שישראל הייתה יותר חשובה לביל גייטס מארצות הברית. מוזר.
ומה לגבי זה שהקונספירטורים [כולל הקנדי הנ"ל] הזהירו אותנו משבבים שישתלטו בעזרתם על הכסף והמוח שלנו ושהחיסונים יגרמו למוות המוני - שואה של ממש - השתמשתם בביטויים כמו "מאות אלפי קברים" והנה [כמעט] כולנו חוסנו ב"ה ומאומה. חשבון הבנק והמוח שלנו בסדר ב"ה ובדרך פלאית בסוף ביל גייטס וה"ממשלה העולמית" לא השתלטו עליהם, וכך גם אנחנו ואפילו לפי השקרים שלכם שהחיסון הרג אנשים לא מדובר על משהו שקרוב למה שהזהרתם "שואה המונית".
ולהגיד שיש כפיית חיסונים זה שקר, למעט אולי במדינות דיקטטוריות מובהקות כמו רוסיה וסין, אני לא חי שם אז אי לא יודע, אבל זו לא דוגמא כי הם עשו גם לפני כן דברים קצת יותר גרועים מכפיית חיסונים כמו הקמת מחנות "חינוך מחדש" למיעוט האויגורי בסין או הפצצת ערים צ'צ'ניות על תושביהן ברוסיה, אבל מה שברור בוודאי ושקרן מי שיכחיש - אין אף מדינה מערבית בה דוחפים בכוח מחטים לזרועות אנשים.
ומה לבי האזהרות שלכם באתרי הקונספירציות על יחידה מיוחדת מארצות הברית שתנחת כאן ותחסן פה בכפייה את כלל האוכלוסייה... טוב, נו.
אז כנראה שקונספירטור הוא הוא יותר תואר לאלו שהוזים/משקרים את הנולד.

תשמע, אני לא מבינה בפוליטיקה, לכן חישובים הללו (איזו מדינה מיועדת למה וכו') לא אלי.
ונזקי מסכות עדיין פוגעים באנשים בדרכים שונות ועדיין לא מועילים נגד הווירוסים ללא שום קשר להחלטות פוליטיות.
ולגבי תמותה (שעלתה כבר בתוצאות לטווח קצר) ושאר הפעות לטווח ארוך עוד מוקדם לדבר. ואני אהיה מאד-מאד שמחה אם תחזיות הללו יתגלו כשגויות.

ולדבר שכפיית חיסונים לצערי הרב זה אמת: המון אנשים התחסנו תחת איום לאבד עבודה (כי אחרת מפתרים ולא ימצאו עבודה אחרת), לא לראות סבתא (כי אחרת לא יתנו להיכנס לבית אבות), לא להמשיך לימודים ולקבל מקצוע. אני אישית מכירה לא מעט אנשים כאלה. אני מכירה אפילו אישה שהיא עצמאית, אך בעלה עובד בחנוך מיוחד. והוא היה מאבד עבודה אם לא רק הוא, אלא אף אישתו (!)לא היו מתחסנים (אגב, עברה חיסון קשה...ועוד אגב, שניהם מאד לא רצו להשתתף בניסוי הזה, אך גם ידעו שבגילם לא ימצאו עבודה). ושמעתי שגם בצבא הייתה כפייה על החיילים. אני כבר לא מדברת על כך שחנקו את האוכלוסייה במסכות, תחת קנסים איומים, הגבילו בפרנסה ובסגרים ושיקרו שכל זה ייסתיים עם הזריקות. על זה אני כבר לא מדברת. אני לא מדברת על מדינות אחרות, כי לא כ"כ אכפת לי וכי זה לא כ"כ משפיע עלינו, אני מדברת על ישראל. ואצלינו זה קורה מול העיניים שלך, אם תרצה לראות - פשוט תפקח אותם. ואף מגמישים את החוקים וממציאים חוקים חדשים כדי להקל על עצמם את התהליך. לדברי עורכי דין, כל מה שקורה כאן - נוגד לחוקי יסוד של המדינה. אגב, גם על מצב זה עם החוקים דיברו לפני שנה.
תרגיל ראשון הצליח יופי: יצירת פאניקה לא נורמלית במשך שנה אכן גרמה לכך שהיו אנשים מבוהלים שרצו להשתתף בניסוי של חומר שהם לא מבינים כלל מה זה ושמומחים מזהירים נגדו ושזה בכלל הנדסה גנטית! עכשיו עושים תרגיל שני, סלקציה של אוכלוסיה כדי להזריק אותו חומר לילדים.
לחץ ושטיפת מוח לגמרי בלתי סבירים ולא פלא שאנשים לא עומדים בזה.
לגבי יחידה מיוחדת כרגע שומעת ממך בפעם הראשונה. אבל שמעתי שרבנים נתנו את ההסכמה לחסן אנשים תחת איום לא לפתוח ישיבות וכוללים. מה עם זה, אגב? זה תאוריה או גם אמת? סתם מעניין.
ואגב, היו כבר בעבר "תאוריות קונספירציה" שעם הזמן התגלו כלא תאוריות בכלל. זה רק עניין של זמן. אם כי כעת אין את הזמן כי רוצים לפגוע בילדים.
אם אינך מכיר נפגעי זריקת פייזר, לך לאתרים שמפרסמים את הנפגעים ותעיין. למרות שרוב הנפגעים לא מדווחים, אין שום קושי לראות ולשמוע על פגיעות לטווח קצר.
הפגיעות לטווח בינוני וארוך עוד לפנינו.
גם בקונספירציה עם טבק, כמו בדברים רבים ברפואה, עיקר הנזק הוא לטווח ארוך (ברונכיטיס כרונית, סרטן ריאות, סרטן קיבה) ולא לטווח קצר. ולקח הרבה שנים עד שסוף-סוף האמינו אזהרות ה"קונספירטורים" זה לא סיבה לצחוק. ולפני זה ייחסו לטבק סגולות רפואיות. לידה קלה. נוגד בחילות והקאות. נוגד ווירוסים ושאר מחלות זיהומיות. נוגד עצירות.... כבר לא זוכרת את הכול.
אילו היו מביאים לכאן את הזריקה ומציגים אותה כפי שזה: הנה יש זריקה ניסיונית, שזה לא חיסון, אבל מצפים שזאת תהיה תרופה שתקטין תופעות לוואי אצל חולים. לא היה זמן לבדוק. נבדק רק לטווח קצר אצל בריאים בגילאי 16 ומעלה, לא כולל הריון והנקה, לא עבר בדיקות בבעלי חיים, רוצים לבדוק כמה שיותר מהר בבני אדם. לפי כך תופעות לוואי לטווח בינוני וארוך לא קיימים ולא ידועים וכל דבר יכול לקרות. ולטווח קצר יש הערכה לגבי קבוצות שצוינו והם אלה ואלה (דף של פייזר). הנתונים הרפואיים של המשתתפים נצטרך להעביר לחברת התרופות. (ואם יש עוד גורמים - אז למנות לכולם), ומה משמעות הדבר. ולא יודעים, אולי נזדקק למספר זריקות (ואם כבר ידעו - אז להזהיר שמדובר במספר זריקות או בזריקות לכל החיים) כולם מוזמנים להשתתף. וגם היו משלמים, כפי שזה נהוג למשתתפים בניסויים. להחתים את כל אחד ואחד שבא להשתתף בניסוי זה. לעשות מעקב אחר מצב בריאותו כמקובל במקרים הללו. אם כל זה היה קורה - הייתי מביאה את הניסוי הזה לשרשור לשם אני מביאה כל מיני מחקרים שניתן להשתתף בהם. ומי שהיה רוצה - היה משתתף. ומי שלא - לא. כפי שכל אחד מחליט לעצמו אם הוא מעשן או לא ואם הוא שותה קפה או וויסקי או לא. אם הוא משתתף במחקר על השפעת עגבניות או לא.
אבל כפי שאתה יודע, זה לא מה שהיה וזה לא מה שקורה היום.
תראה, אם אתה רוצה להכניס ראש בחול - בחירתך וזכותך. אם אתה באמת מאמין שזריקת פייזר זה משהו טוב ונחוץ ולא יודעת מה - זכותך ובחירתך להאמין בזה ואני באמת אשמח אם לא תצטער על כך בהמשך אתה או צאצאיך.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
הודעות: 1614
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
נתן תודה: 593 פעמים
קיבל תודה: 357 פעמים

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

יעל טוקצ'ינסקי כתב:
09 מאי 2021, 03:44
מויישה כתב:
09 מאי 2021, 02:12
אם בעבר הרי שהיו אי אלו אנשים חלקם בעלי השפעה שהתייחסו לדבריו ברצינות ספקנית הרי שכיום האיש לא נחשב ללגיטימי כלל בענייני חיסונים בקרב כלל הקונצנזוס המדעי וממילא גם התקשורתי והפוליטי, בעקבות השם הרע שהוא הקנה לעצמו על ידי הפצת פייק ניוז שקרי ומניפולטיבי באופן עקבי - ולכן שלא במפתיע הוא לא הצליח להשיג תמיכה של אפילו סנאטור אמריקני אחד להתנגדות שלו לחיסוני הקורונה.

קורונה זה סיפור מיוחד במינו. תחשוב, מה קרה עם פרלמנטרית איטלקית שבתחילת הסיפור גילתה אומץ רב והתקוממה נגד ביל גייטס בפה מלא. איפה היא? מתי פעם אחרונה שמעת עליה?...
מתי שמעת על הפרלמנטרית האיטלקית לפני הקורונה?
אין עוד מלבדו!

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 3361
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 303 פעמים
יצירת קשר:

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

עטרת תפארת כתב:
09 מאי 2021, 12:51
יעל טוקצ'ינסקי כתב:
09 מאי 2021, 03:44
מויישה כתב:
09 מאי 2021, 02:12
אם בעבר הרי שהיו אי אלו אנשים חלקם בעלי השפעה שהתייחסו לדבריו ברצינות ספקנית הרי שכיום האיש לא נחשב ללגיטימי כלל בענייני חיסונים בקרב כלל הקונצנזוס המדעי וממילא גם התקשורתי והפוליטי, בעקבות השם הרע שהוא הקנה לעצמו על ידי הפצת פייק ניוז שקרי ומניפולטיבי באופן עקבי - ולכן שלא במפתיע הוא לא הצליח להשיג תמיכה של אפילו סנאטור אמריקני אחד להתנגדות שלו לחיסוני הקורונה.

קורונה זה סיפור מיוחד במינו. תחשוב, מה קרה עם פרלמנטרית איטלקית שבתחילת הסיפור גילתה אומץ רב והתקוממה נגד ביל גייטס בפה מלא. איפה היא? מתי פעם אחרונה שמעת עליה?...
מתי שמעת על הפרלמנטרית האיטלקית לפני הקורונה?
אני לגמרי לא מתעניינת בפוליטיקה, ולא מכירה אף אחד מהם בשום מדינה, כולל אצלנו.
שמעתי אותה בגלל הסיפור הזה. כמו גם לא על קנדי הצעיר ולא על שאר אנשים שאת שמם היכרתי רק בגלל הסיפור שעשו מקורונה. _אגב, אני גם לעולם לא עקבתי על תקשורת ועל פוליטיקאים וקראתי רק מחקרים, בעיקר בתחומי. ועכשיו מבזבזת מזמני גם לגועל הזה.) אנשים אלה לא נעלמים סתם ככה לפני תום הסיפור. או שהם ממשיכים, או שמפסיקים אותם בדרך זו או אחרת, או שהם חוזרים בהם. היא פשוט נעלמה. צריך לשמוע אותה פעם אחת כדי להבין עד כמה זה לא מתאים לה, סתם ככה פתאום להיעלם. לא מהפרלמנט, בכלל.
זה עושה אסוציאציה עצובה עם 41 אנשי מקצוע שהתנגדו לנעשה ונהרגו בנסיבות מוזרות. אף רצח לא פוענח. כל התיקים סגורים.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
"טיפול טבעי מהו?"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
הודעות: 1614
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
נתן תודה: 593 פעמים
קיבל תודה: 357 פעמים

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

גרנולה גם נעלם ככה פתאום.
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 5088
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36
נתן תודה: 678 פעמים
קיבל תודה: 710 פעמים

Re: ראיון עם רוברט פ. קנדי ​​הבן

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון »

מחשיד ומדאיג
לשון הרע, לא לדבר עלי
כ"ד הכו"ח עבדכם הנאמן בלונ"ח
פע'מון ז'הב ור'ימון (המכונה לפנים פע"ח),
הגאב"ד דק"ק פצלוחנה פופיטות יצ"ו

שלח תגובה