הרופא הראשי הבריטי כריס ויטי על קורונה

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 49 פעמים
יצירת קשר:

הרופא הראשי הבריטי כריס ויטי על קורונה

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

בתדריך בנושא נגיף קורונה הודה הרופא הראשי הבריטי כריס ויטי (Chris Whitty )כי נגיף הקורונה אינו מסוכן לרוב המוחלט של האנשים.
אני מביאה את הקלטת דבריו ולמי שיש בעיה עם אנגלית אני מתרגמת כאן תרגום חופשי:

כן, ז5ת מגפה רצינית אך בו בזמן רוב האנשים לא ימותו ממנה. אני אחזור על מה שאמרתי בהתחלה ואני חושבת שזה שווה תזכור. רוב האנשים בכלל לא יחלו לאורך כל המגפה שתתמשך הרבה זמן.
חלק מהנדבקים בכלל לא ידעו שנדבקו. לא יהיו להם שום תסמינים. נושאים א-סימפטומטיים. אצל רוב המכריע, אצל 80% מאנשים עם תסמינים המחלה תהיה קלה, חלק יחליטו שמספיק לשכב כמה ימים במיטה ולא יפנו לרופא. הכי רגישים יפנו לבית חולים, אך רובם רק יזדקקו לחמצן ואז יעזבו את בית החולים. מיעוט יזדקק לטיפול נמרץ וכמה מהם לצערנו ימותו. זה פחות מאחוז אחד. אפילו מי ששייך לקבוצת סיכון גבוה זה הרבה פחות מ-20%. רוב רובם של אנשים בסיכון גבוה שיחלו לא ימותו אם ידבקו בווירוס הזה.
אני רוצה להדגיש את זה. הרבה אנשים במדינה כבר הבריאו. למשל ראש הממשלה.
הנתונים שהיו לנו זה מקרים הכי קשים שהגיעו לבתי חולים. יש לנו נתונים, פתוחים לכל, כמה אנשים כאלה הגיעו לבתי חולים וכמה מהם עזבו אותם. אנשים קלים לא נכללו בסטטיסטיקה בהתחלה.
כעת אנחנו השתפרנו באבחונים ועכשיו יותר אנשים עם מחלה קלה יכנסו לסטטיסטיקה.
רוב האנשים מבריאים וחשוב מאד לראות את הדברים בקונטקסט הזה.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה