ווירוסולוגים ואפידמיולוגים מאיטליה - המדינה שכביכול הכי נפגע מווירוס קורונה

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 3280
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 292 פעמים
יצירת קשר:

ווירוסולוגים ואפידמיולוגים מאיטליה - המדינה שכביכול הכי נפגע מווירוס קורונה

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

מומחים איטלקים מצהירים פה אחד: קוביד באיטליה איבד את כוחו והפך לשפעת נפוצה.
מתרגמת לכם קטעים מדבריהם, תרגום חופשי:

מאסימו סיקוצ'י ( Massimo Ciccozzi, responsabile dell’Unità di statistica medica ed epidemiologia molecolare dell’Università Campus Bio-Medico di Roma), ראש היחידה לסטטיסטיקה רפואית ואפידמיולוגיה מולקולרית באוניברסיטת ביו-מדיקו בקמפוס ברומא, אמר במהלך דיון בסנאט: "אנו צופים כי הנגיף מאבד כוח; הוא מתפתח, אך הוא מאבד מידבקות וכנראה גם מקטלניות".

מטאו באסטי, מנהל המחלקה למחלות זיהומיות בבית החולים פוליקליניקו סן מרטינו בגנואה ( Matteo Bassetti, direttore del reparto Malattie Infettive dell'Ospedale Policlinico San Martino di Genova), חלק את אותה דעה: "בחודש מרץ הנגיף הזה היה צונאמי, עכשיו הוא הפך לגל. אולי זה בגלל שהוא כבר השפיע על הנושאים השבריריים ביותר, ועשה "סלקציה טבעית", או אולי הוא נחלש. "

מאסימו קלמנטי, מנהל המעבדה למיקרוביולוגיה וירולוגיה בבית החולים סן רפאלה במילאנו ופרופסור באוניברסיטת ויטה-מצדיע באוניברסיטת סן רפאלה (Massimo Clementi, direttore del Laboratorio di Microbiologia e Virologia all'Ospedale San Raffaele di Milano e professore all'Università Vita-Salute San Raffaele, (
בראיון לקוריירה דלה סרה אומר כי קוביד -19 מאבד לאט את הכוח: "הזיהום לא זורם יותר בשלב הרציני ביותר, מה שמכונה "סערת ציטוקינים": אנו רואים זאת בבית החולים, גם אם לעת עתה מדובר רק בתצפית אמפירית. באופן כללי, חולים הזקוקים לאשפוז נמצאים בירידה חדה, המגיפה עדיין שם אבל מבחינה קלינית זה "התרוקנות".

הוויראולוג האמריקני רוברט גאלו ( Robert Gallo), התפשטות Sars-CoV-2 השפיע לראשונה על חצי הכדור הצפוני וכעת הוא עובר לארצות חצי הכדור הדרומי, שם הוא מתחיל עונת החורף.

https://www.ilmeteo.it/notizie/coronavi ... ogi-174121
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה