מה אומרים על קורונה וירוס בכל העולם - בקצרה

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 2767
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 133 פעמים
יצירת קשר:

מה אומרים על קורונה וירוס בכל העולם - בקצרה

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

בכל העולם אזרחים רגילים ומומחים, כל אחד מצידו, מעבירים ביקורת קשה על פעילות הממשלות.
עיתומאי Thierry Meyssan כותב, שהתנהלות הממשלות גורמת להרס ציביליזציה:
לא ניתן לחיות יחד אם אנו מפחדים אחד מהשני.
לא ניתן לבסס את התרבות על חוסר אמון.
לפיכך, למשל, אין זה מקובל על האדם לאסור על ליווי אנשים חולים על ערש דווי. איננו יכולים להשלים עם דבר כזה.

האמנה האירופית לזכויות אדם מיום 4 בנובמבר 1950, שנחתמה על ידי כל מדינות היבשת האירופית מבריטניה עד רוסיה, מאשרת "מעצר כדין של אדם העשוי להפיץ מחלה מדבקת". (סעיף 5 ה), כדי לא ליצור גל החולים לבתי חולים.

הכותב ממשיך וכותב:
יש ממשלות שבחרו להפוך את האזרחים לאויבים. בכך הם הופכים את המדינה לאוייב של האזרחים.
בצרפת אמר מפקד משטרת פריז דידייה לאלמנט ( Didier Lallement) כי האנשים שנמצאים כיום בטיפול נמרץ הם אלו שהפרו אתמול את צווי הכליאה.

באזור אחר בעולם נשיא הפיליפינים רודריגו דוטרטה ( Rodrigo Duterte) הורה למשטרתו "לירות באקדחים" על כל אזרח שמנסה להפר את כללי הכליאה בלי לחשוב פעמים.

תוך התעלמות מכל מה שקשור למחלה החדשה, הרשויות הרפואיות והפוליטיות ממליצות על אמצעי פלסבו (דוגמת מסכות) לשמירה על מורל אזרחיהם.

https://www.voltairenet.org/article209626.htmlמנהל המרכז לרפואה מבוססת ראיות באוניברסיטת אוקספורד, קארל הנגן, בטוח: "לא יכול להיות ספק ש- COVID-19 יכול להתפשט בצורה רחבה יותר ... עם זאת, הסגר (בידוד) יפשט את רגלנו ואת רגלי צאצאינו ולא יאט או יפסיק את התפשטות הנגיף מכיוון שהג'יני כבר יצא מהבקבוק. "

ג'ון יואנידיס ( John Ioannidis9 פרופסור לווירולוגיה, אפידמיולוגיה וסטטיסטיקה באוניברסיטת סטנפורד, מאמין כי "הנתונים שנאספו עד כה על כמות הנגועים ואופן התפשטות המגיפה אינם אמינים." התפשטות הנגיף, אומר יואנידיס, היא "פיאסקו של ראיות".
הפעם היחידה שעשו בדיקות לאוכלוסייה כולה הייתה ספינת השייט נסיכת היהלומים ונוסעיה בהסגר. באותם בדיקות שיעור התמותה היה 1.0%; הם היו בעיקר קשישים.

https://www.statnews.com/2020/03/17/a-f ... able-data/קבוצה של רופאים צרפתים אישרה את החישובים של יואנידיס, והסיקו כי קטלניות ה- COVID-19 אינה שונה באופן מהותי מזו שנגרמה בגלל קורונאווירוסים ידועים בעבר. הבעיה של COVID-19 היא "הערכת יתר" ככל הנראה.
ווירוסולוגים צרפתים אומרים, שכיום מתפשטים בעולם ארבעה קורונווירוסים שונים, אשר נגעו, לעיתים, באופן לא סימפטומטי, במיליוני אנשים, אך יש להם גם תמותה נמוכה.

https://www.sciencedirect.com/science/a ... 7920300972


ד"ר סרחיו רומגניני ( Sergio Romagnani,), פרופסור לאימונולוגיה קלינית באוניברסיטת פירנצה, אומר כי מרבית האנשים הנגועים בנגיף קורונה אינם מראים תסמינים. הנתונים של רומגני מבוסס על מחקר שנערך בכפר מבודד לחלוטין עם אוכלוסייה של כשלושת אלפים איש בצפון איטליה.

https://www.bmj.com/content/369/bmj.m1375


פרופ' קנוט ויטקטבסקי ( Knut Witkowski), שבמשך 20 שנה עמד בראש קפדרה לאפידמיולוגיה וסטטיסטיקה ביולוגית של אוניברסיטת רוקפלר רוקפלר.
לדבריו, מעל 90% מהחולים מפתחים תסמינים קלים או לא מפעילים תסמינים בכלל.
https://off-guardian.org/2020/04/08/wat ... andemic-2/


רופאים מאוסטרייה מסכימים עמו. במרכז לסטטיסטיקה באוסטריה בדקו את כל נתונים לגבי וירוס קורונה והגיעו למסקנה, שעקומת המיתות של גברים ונשים בקבוצות גיל שונות מתקרבת לעקומת התמותה הרגילה. במילים אחרות, הם מתו "מזקנה".
https://www.vienna.at/analyse-zeigt-cov ... et/6581246הודעות על אנשים צעירים ובריאים שמתו מוירוס קורונה לאחר הבדיקה התגלו כלא נכונות: אנשים הללו לא מתו מוירוס קורונה או שהיתה להם מחלה לא מאובחנת, למשל סרטן הדם. זוהי מסקנה של קבוצת מחקר בלתי תלויה של שוויץ ( Swiss Propaganda Research (SPR)) וגם של The Guardian בריטי וגם של פורטל ספרדי Gool.com.

https://archive.is/20200329015127/https ... 19-related
https://sports.yahoo.com/spanish-footba ... 53573.html


החל מאמצע אפריל, התמותה הכוללת בארצות הברית וברוב מדינות אירופה נותרת בגדר מגיפות עונתיות חמורות רגילות של קורונה ושפעת. באשר לשיעורי התמותה המוגברים מאוד, למשל, בצפון איטליה, מדענים נוטים להסיק כי הסיבה לכך היא זיהום אוויר וזיהום בלגיונלה (חיידק הגורם לזיהום חריף), כמו גם רמת ההתפתחות הנמוכה של מערכת הבריאות והטיפול בקשישים, כולל בגלל פאניקה.
https://www.euromomo.eu/
https://www.heise.de/tp/features/Feinst ... 87454.html
https://www.apotheke-adhoc.de/nachricht ... infektion/


עומס יתר על מערכת הבריאות זה לא משהו נדיר בארה"ב, ספרד, איטליה ואף בבריטניה. למשל, לפני שנתיים כל בתי חולים בארה"ב היו מלאים בחולי שפעת העונתית, במדינת אלבמה הכריזו על מצב חירום, ובקליפורניה מחוסר מקומות בבתי חולים הציבו אוהלים בחצרות בתי חולים לטיפול בחולים. במילן, איטליה אז היה עומס יתר בטיפול נמרץ מרוב חולי שפעת העונתית.
לפני שנה בבריטניה הביאו מיטות נוספות ל-52% מבתי חולים כדי להכיל את כל חולי שפעת העונתית.
בספרד בתי חולים לא עומדים בעומס בכל עונת השפעת. במרץ שנה עברה בתי חולים בספרד היו מלאים ב-200%.

רופא שוויצרי פליקס שטולקמן אומר, שעליה, כביכול, בכמות החולים נובעת מכך שעולה במהירות עצומה כמות הבדיקות שנעשות בכל המדינות. הוא מביא גרפים על נתונים הללו בארה"ב, גרמניה ושוויץ. תוגלו לראות את זה בטוויטר שלו.

רופא אמריקאי סקוט ג'נסן ( Dr Scott Jensen), כיום סנטור ממדינת מינסוטה, סיפר מה הסיבה בכמות חולי קורונה בארה"ב. התברר, שחברת ביטוח Medicare משלמת לבית חולים 13000$ כבור חולה עם קורונה ו-39000$ אם החולה היה מחובר למערכת הנשימה המלאכותית. כדי שבית חולים יקבל יותר כסף, על הרופאים למלא את הטופס בצורה מסוימת ולציין שיתכן ( probable) או סביר (presumed) שהחולה מת מקורונה. כך בית חולים יקבל יותר כסף. הוא הראה את ההוראה בשידור ישיר. אחרי 25 שנים שעבדתי בבית חולים שאף אחד לא יספר לי שזה לא משחק את התפקיד, אמר.
תוכלו לראות את זה כאן:
https://www.youtube.com/watch?v=IkMSEHm ... e=emb_logo

מדקה 4:40. (כמובן, אתם יכולים לרראות ולשמוע גם רופאים אחרים שמרואיינים בנושא).
לא מביאה לאתר כי המראיינת אישה ורואים אותה כל הזמן, אבל תוכלו רק לשמוע.

היום יש הרבה מה שנקרא "בלוגרים" - אנשים רגילים, לא מומחים בתחום, שפשוט חושבים ומעלים את המחשבות שלהם על הדף, מה שנקרא.
בעיון רב קראתי אנשים שגרים שנים במדינות כמו לאוס, קמבודיה, וייטנאם והודו. אלה הן ארצות עם צפיפות מאד גבוהה של אוכלוסייה ועם גבול משותף עם סין, עם המון תיירים. יש לציין, שתנועת התיירות התגברה מאד באותה תקופה כי בפברואר (בערך) במזרח הרחוק הייתה ראש השנה שלהם, שזה חגיגות מאד יפות ומיוחדות של חודש שלם. דבר שמושך המון תיירים. ומדינות הללו כמעט לא נפגעו מווירוס קורונה. זה באמת מוזר מאד. אגב, הם מספרים ששווקים עבדו אצלם כרגיל, משרדים של יפנים וקוריאנים לא נסגרו כלל, ובכלל אנשים הללו לא ממש נזהרו. יש גם להוסיף, שהם חמים כמו איטלקים, והודו בנוסף לכך גם מדינה מאד לא נקיה.
אני נזכרת בפתגם שאומר שהקב"ה שומר על פתיים. נראה שווירוס הזה שומר על מדינות "לא מפותחות".
זה כבר לא מדעי, אבל זה מחשבות. זה באמת מעניין.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

נעייס
הודעות: 25
הצטרף: 09 פברואר 2020, 01:06
קיבל תודה: 2 פעמים

Re: מה אומרים על קורונה וירוס בכל העולם - בקצרה

נושא שלא נקרא על ידי נעייס »

מושקע ויפה מאוד.
בזמן שכל מיני בלוגרים וטוקבקיסטים למינהם כותבים מה שבא להם, בל נשכח שכך גם השערות המדענים וגורמי הרפואה, כולם מגששים באפילה באיזשהו מקום וכל יום מעדכנים את המחקרים וההנחיות..

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 2767
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 133 פעמים
יצירת קשר:

Re: מה אומרים על קורונה וירוס בכל העולם - בקצרה

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

נעייס כתב:
04 מאי 2020, 01:06
מושקע ויפה מאוד.
בזמן שכל מיני בלוגרים וטוקבקיסטים למינהם כותבים מה שבא להם, בל נשכח שכך גם השערות המדענים וגורמי הרפואה, כולם מגששים באפילה באיזשהו מקום וכל יום מעדכנים את המחקרים וההנחיות..
כפי שראת, הזכרתי כמה בלוגרים מעניינים, אבל כעיקרון אני לא קראת בלוגרים, וגם לא תקשורת, אין לי זמן לזה וזה גם לא אמין בעיני. במקרה הזה אני פשוט חיפשתי מה קורה במקומות הללו, כי: א. זה מקומות גבוליים עם סין ובתקופת ראש השנה שלהם, אבל לא שמעתי משם וזה מוזר, ב. אני לא יודעת שפות מקומיות, אבל היסטורית אלה הם אזורי השפעת צרפת בעבר ויש שם לא מעט עסקים יפניים, לכן יש לא מעט חומר בשפות הללו, וזה נגיש עבורי.
אבל, כאמור, ראית שבעיקר הבאתי מקורות רציניים, את הבלוגרים שזה אנשים לא מקצועיים, רק הזכרתי, אם כי הרבה פעמים הם אנשים חושבים וקראתי בעיון לא רק את מה שהם ראים, אלא גם את מה שהם חושבים על זה.

לגבי המחקרים, אכן יוצא כ-50 מחקרים חדשים על קורונה מידי יום. אישית, אני לא מספיקה לקרא את כולם, וגם אין צורך. אבל כפי שציין בצדק בראיון שהבאתי שבוע שעבר פרופסור גרמני, אפידמיולוג שכתב מכתב פתוח לגב' מרקל, רובם לא רלוונטיים כי הם IN VITRO, צריך מחקרים קליניים, ומחקרים קליניים יוצאים שונים מהותית.

"מגששים" אנשים שלא מבינים בתחום. כל המומחים בעצם אומרים אותו דבר, רק לא שומעים אותם. לא רוצים להקשיב להם. ולמה - זה כבר ניחושים ומסקנות, ואני לא נכנסת לזה.
אבל המומחים אומרים, שזה לא פנדמיה ואפילו לא מגפה: לא מבחינת התנהגות העקומה ולא מבחינת אחוזי החולים קליניים. ושזה ווירוס קל, שפוגע באנשים מוחלשים אך מאד מדבק. ושכל הפאניקה שעשו לא מוצדקת וכל הרס הכלכלה ושאר מיני צעדים לא מוצדקים.
לגבי מקור הווירוס יש אומרים שהוא מעשה ידי אדם במעבדה לנשק ביולוגי. אם כן, לדעת המומחים הוא לא יציב ויתפרק מעצמו כעבור זמן קצר. אך רוב המומחים אומרים שזה מעשה ידי אדם בעקיפין בלבד:
א.בני אדם הורסים שטחי מחיה של בעלי חיים, ואז בעלי חיים נאלצים לצאת מהאזורים הרגילים שלהם למקומות חדשים בחיפוש אחר אוכל ובית. איתם הם מביאים את כל הווירוסים שלהם, למקומות חדשים ולבעלי חיים חדשים שמערכת החיסון שלהם לא מכירה וירוסים כאלה ולא יודעת להתמודד איתם.

ב. בני אדם צדים בעלי חיים בלי שום בושה, ואח"כ מאחסנים אותם בתת-תנאים איומים, ככה שבעלי החיים זרוקים אחד בתוך הלכלוך והצואה של השני. שוב, וירוסים ושאר מחלות עוברים בקלות ממין למין, כולל למינים שלא היו פוגשים פתוגנים כאלה בטבע ולכן הגוף שלהם לא יודע להתמודד איתם.

ג. בני אדם אוכלים חיות שהגוף שלהם (של בני האדם) לא ערוך לפגוש ולא יודע להתמודד עם הפתוגנים שלהם. אוכלים ללא או כמעט ללא בישול (סינים היסטורית חוסכים עצים לתנורים ומסורתית כמעט ולא מבשלים) כל דבר (םתגם סיני אומר שניתן לאכול כל דבר מלבד צל של ירח. תחשבו על זה).

ד. למרות כל ההתנהגויות המסוכנות הנ"ל, ההשקעה הכללית במערכת הבריאות בכל רחבי העולם היא בלתי מספקת, ואין מערכת יציבה של שיתופי פעולה בקנה מידה שיאפשר התמודדות יעילה עם בעיות גלובליות כאשר הן קורות, ושיקולים פוליטיים כל הזמן מפריעים לשיקולים מעשיים של בריאות.

ואם הווירוס טבעי, כפי שרוב המומחים סבורים, הוא גם יתנהג בצורה טבעית: הוא ישתנה לכוון לגרום למחלה קלה יותר ויהפוך לאחד מיני הצטננויות בקרוב ממש או יעלם, כפי שנעלמו וירוסים אחרים מקבוצת קורונה.


ותודה רבה על הערכתך של עבודתי. חשוב לי לדעת, שזה מביא תועלת לאנשים. חיממת לי את הלב.:)
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי ( PhD N.D)
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה"
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
"יפה, בריאה ולא מורעלת"
ועוד
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה