ראיון עפ ד"ר סטפנו מונטנרי, מומחה איטלקי

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 82 פעמים
יצירת קשר:

ראיון עפ ד"ר סטפנו מונטנרי, מומחה איטלקי

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

ראיון עפ ד"ר סטפנו מונטנרי, ננוטולוג, (dottor Stefano Montanari, nanopatologo )שהתייחס לנתוני ה- Istituto Superiore di Sanità, מסביר את דעתו על אופי הנגיף והסיבה לקריסת בתי החולים בצפון איטליה.

מדובר בראיון בן יותר מ-40 דקות, לכן אין אפשרות להביא אותו לפורום. מי שרוצה ויכול מוזמן לשמוע כא (המראיינת - אישה ומידי פעם ראים אותה קצרות. כמובן, ניתן רק להקשיב)ן:
https://www.youtube.com/watch?v=tC84wON ... =emb_title

הראיון באיטלקית ללא תרגום לשפות נוספות. לא מצאתי מתורגם לעברית, אם מישהו מצא - מוזמן להביא, כמובן.

תרגמתי לכם עיקרי הדבקים:
ב- 19 במרץ ננוופתולוג איטלקי עם ניסיון של 40 שנה בפעילות בחדרי הניתוח, הרופא והפרופסור סטפנו מונטנארי, נתן ראיון ל- byoblu24 (ערוץ בטלוויזיה איטלקית).
בראיון הוא אמר שבמציאות, רק 3 אנשים (!!!) מתו ישירות מנגיף הקורונה באיטליה.

לגבי רפואה באיטליה אמר (הערות בסוגריים - שלי):
"הפוליטיקאים שלנו עשו הכל בעשר השנים האחרונות כדי להרוס את הרפואה האיטלקית. מחלקות ובתי חולים שלמים נסגרו, צוות פוטר. כשאני שומע שהרפואה באיטליה הטובה בעולם, אני בהלם. זה לא נכון! ציוד וחומרים חנוצים ביותר נרכשו בכמות מינימאלית בלבד. תקציב הרפואה נקצץ ללא רחם. פלוס שחיתות ענקית. העובדה היא שמה שבמדינה רגילה עולה 10 יורו, באיטליה - 20. ואותם הכספים המינימליים שהיו, הושקעו בצורה לא נאותה. לדוגמה, משום מה הם קנו 27 מיליון מנות של חיסון נגד שפעת החזירים, אותם לאחר מכן זרקו, אך לא היה כסף למכשירי נשימה.
הרפואה שלנו לא הייתה מוכנה לכל כך הרבה חולים עם סיבוכי ריאות. וזאת הסכנה שבווירוס הזה.
אבל הבעיה היא לא הנגיף! כן, יש וירוס, הוא חדש לחלוטין. אני עדיין לא יכול לומר בוודאות אם הם ייצרו אותו במעבדה, או שזה הגיע מעטלפים, או ממקום אחר. באשר לעטלפים, אני באמת בספק רב אם אז משם, יש יותר סבירות שזה הגיע החדי קרן. (חד קרן - זה יצור אגדי)

לגבי הווירוס אמר:
אני יכול לומר בוודאות - הוא חדש והוא צעיר, הוא משתנה במהירות הקוסמית, הוא עדיין בשלב של חיפוש אחר מעמדו, ואז הוא יקפא. אתמול זה היה וירוס אחד, ומחר זה נגיף אחר. גיף באיטליה זה לא אותו הנגיף שהיה בסין. אבל בגרמניה זה לא אותו נגיף שבאיטליה.
יש לו גם חדירות מדהימה, הוא מדבק בצורה פתולוגית.

אצל אנשים בריאים זה אסימפטומטי (ללא תסמינים). להערכתי, אם נעשה בדיקות לכל אזרחי איטליה, נגלה שלפחות מחצית מהאוכלוסייה כבר חיובית.

לגבי חיסון נגד הווירוס אמר:
כל הדיבורים על החיסון בתנאים אלה הם הונאה עולמית אחת גדולה. וירוס משתנה כל כך מהר שיוצרני החיסון לא יספיקו לעקוב אחריו. בנוסף, לא ניתן לחסן נגד סוג זה של נגיף. ובכן,תעשו חיסון ותוכלו לחלות 200 פעמים. חסינות אינה מתפתחת לווירוס זה! אלו הייתי מספר למפקח שלי לפני 50 שנה על האפשרות להתחסן נגד קורונווירוס, הוא היה זורק אותי מהדלת. חיסונים נגד ווירוסים עונתיים זה רעיון מבריק ושקר של העסק הפרמקולוגי.
אני בטוח שזה ייגמר בכך שיכריחו אנחנו להתחסן, יירוויחו על כך את המיליארדים שלהם וזהו.

לשאלה: מאיפה כ"כ הרבה מתים? ענה:
הסיבה - בהרס של מערכת הרפואית ובחוסר מקצועיות של הגורמים הרפואיים.
למה כל הכפפות והמסכות הללו?
כפפות משפיעות באופן הרסני על מחסום המגן הטבעי של העור. יש לנו עור חכם מאוד! מסכות זה בלל מצחיק! מבחינת אדם בריא זה אותו דבר כמו לשים גדר קרשים נגד יתושים. סביבנו מיליארדי מיליארדי וירוסים. ואם יש וירוס קורונה בקרבתך המסכה לא תגן עליך כלל. ואם אדם חולה, אז הוא צריך להחליף מסכה שלו כל 2-3 דקות. אחרת, זה גם חסר כל טעם.

חשאלה לגבי הבידוד:
אנשים לא צריכים לשבת בבית, בפחד וללא תנועה. אנשים צריכים לזוז, ללכת בשמש, עכשיו (בבידוד) יש מחסור בוויטמינים. באמצעים שלה הממשלה מזיקה ביותר לבריאות הציבור. גם אם אדם אינו סימפטומטי בנגיף, כלומר הוא בריא בעיקרו, והם אומרים שהוא חולה, אז זה ישפיע על בריאותו. בנוסף לבריאותם של כל אלה המאוימים כעת, הם יושבים בבית, לא מקבלים ויטמין D, מנהלים אורח חיים בישיבה, בחוסר וודאות לגבי עתידם. אני מאמין שקבוצת הסיכון - גמלאים - צריכה גם לצאת ברוגע לרחובות ולהוביל את אורח חייהם הרגיל.
חיים בהסגר יהרוגו יותר מווירוס קורונה. אם כי, אולי זו המטרה. אנחנו בצד השני של האבסורד!

לגבי הכלכלה אמר:
נקודה חשובה לא במיומנותי - זו כלכלה. עכשיו הכל סגור, למעט הבורסה. היא נפלה כמעט על האדמה. רק הבורסה עובדת, ומיליונרים יכולים לקנות מפעלים נחשקים במחירים נמוכים מאוד.
וכשינתן אות להשלים את "המבצע", אז הם יתגלו לפתע כבעלים של הון עתק. מיליונרים יהפכו למיליארדרים, העשירים יהפכו לעשירי על, והמעמד הבינוני יהפוך לעניים. אני מאמין שכל הפאניקה נעשתה למטרה זו. ולמען הרווחים של מיליארדים עתידיים מחיסון נפלא לכאורה.
מנגיף שממנו לא יכולה להיות חסינות, ולכן לא יכול להיות חיסון ... "
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה