לגבי חיסון צהבת הניתן לתינוקות

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
הודעות: 2686
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 82 פעמים
יצירת קשר:

לגבי חיסון צהבת הניתן לתינוקות

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי »

חיסון נגד צהבת ככל הנראה פגע בהמון ילדים בישראל שנולדו בריאים וכעת סובלים מבעיות נוירולוגיות שונות.
כך עולה מהתסקיר וממאמרים בעניין.
הורי ילדים אלה, שהם כולם חסידי החיסונים (אחרת לא היו מחסנים נגד המחלה שמעוברת ביחסי אישות בלבד תינוקות רכים...) דורשים פיצויים מהמדינה.
בישראל עדיין אין תקציב לנפגעי החיסונים, חוץ מזה, משרד הבריאות טוען שאין כל קשר בין מה שקרה לילדים אלה לבין החיסונים שהם קיבלו. וכמובן, לא רוצים לעשות תקדים, כי אז המדינה תקרוס כלכלית...

ישנה עצומה שארגנו הורים של הילדים שנפגעו מחיסון זה ונמצאים כעת בתהליכים משפטיים מול משרד הבריאות:
https://www.atzuma.co.il/scibvac
הם דורשים וועדת החקירה.
מתחת לעצומה תוכלו לראות סרטון של תסקיר. בסרטון מדברים כמה זוגות של הורים (כולל אמהות!). ניתן רק לשמוע ולא להסתכל.
התסקיר טלוויזיוני ומשתדל לא לקחת שום צד ולהישאר אובייקטיבי. ההורים, כאמור, חסידי החיסונים, אך כועסים על המדינה שחיסנה את הילדים בחיסון פגום ולא רוצה לקחת אחריות.
אגב, לא בטוח שהחיסון היה פגום: עד כמה שהבנתי זה ניחושים, הדבר לא נבדק. כמו גם החיסון עצמו שלא נבדק ועדיין אין לו אישורים לא מ-FDA ולא מאף גורם אחר שנותן אישורים לחיסונים בד"כ.

לפי כתב התביעה, "חיסון ניסיוני, פגום, מסוכן ומזיק ניתן ליילודים ולתינוקות בישראל מבלי ליידע את ההורים ומבלי לקבל את הסכמתם מדעת לכך."
כתב תביעה הוגש על ידי עורכת הדין ד"ר אהובה טיכו נגד משרד הבריאות וחברת סייוואק, יצרנית החיסון סייביואק (Sci-B-Vac) – חיסון הפטיטיס (צהבת) B מתוצרת ישראל שניתן משנת 2011 עד 2015 לכ-428 אלף יילודים ותינוקות בארץ.
יש אפשרות לבדוק, אם גם אתם יכולים להצטרף לתביעה.

יש דיעה, שנתינה המונית של החיסונים שטרם נבדקו הינו ניסוי המוני שנעשה ללא ידיעה וללא הסכמת המתחסנים (ואופוטרופוסים שלהם - הורים) שזה בניגוד לכל זכויות האדם. עם נושא אתי בעניין החיסונים מעניין אתכם, תוכלו לשמוע בראיון זה:
https://www.youtube.com/watch?v=rGDNsqk ... iks-4XW2nc
תוכלו לראות קטע קטן מראיון הזה עם כתוביות בעברית, ובו מדובר בשימוש באסירים, תושבי עולם שלישי, יתומים ושאר אנשים שהמדינה לא מעוניינת בהם, כשפני ניסויים (ללא ידיעתם והסכמתם, כמובן):
https://www.youtube.com/watch?v=PXIDTl- ... osFrBVAyT8
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה