חיסון שפעת

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

יעל טוקצ'ינסקי
קיבל תודה: 25 פעמים
יצירת קשר:

חיסון שפעת

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי » 06 ינואר 2020, 02:20

מערכת הדיווח על פגיעות מחיסונים בארה"ב, מערכת VAERS, הינה מערכת אינטרנטית בה כל אדם, רופא או מטופל, יכול לדווח על פגיעה שהתרחשה לפי דעתו בעקבות חיסון.
בין השנים 1990 ל- 2010 אלו היו אירועי הפגיעות מחיסונים שדווחו בהקשר לחיסון שפעת, בארה"ב:

סה"כ אירועים מדווחים: 85,227
סה"כ מקרי מוות מדווחים: 643
סה"כ אירועים מסכני חיים ונכות צמיתה: 2403

על פי הערכות חוקרים, כמות הדיווחים למערכת הינה בין 1% ל- 10% מכלל מקרי הפגיעות מחיסונים.
כלומר יתכן והכמות האמיתית של פגיעות מחיסונים גדולה פי 10 עד פי 100.

משרד הבריאות מודע לכך שיש לחיסון השפעת נזקים ולא פעם החיסון עצמו גורם למוות.
לפני מספר שנים מנהלת המחלקה למחלות זיהומיות במשרד הבריאות הודתה בעצמה שמשרד הבריאות הסתיר 15 מקרי תמותה בעקבות חיסון שפעת שאירעו בחודש אחד.
להלן הקישור לכתבה בעיתון ה"ארץ" שמדווחת על ההסתרה הזו שנחשפה.

- עובדות אלה ועוד עובדות רבות אחרות במאמר ענייני של ד"ר שחר. ממליצה לקרא לכל מי שחושב להתחסן נגד שפעת:
https://www.rambam-medicine.org.il/cate ... lu-vaccine
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
נתן תודה: 31 פעמים
קיבל תודה: 19 פעמים

Re: חיסון שפעת

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת » 06 ינואר 2020, 09:55

אז מה פשוט רוצים להרוג אותנו?
אין עוד מלבדו!

יעל טוקצ'ינסקי
קיבל תודה: 25 פעמים
יצירת קשר:

Re: חיסון שפעת

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי » 06 ינואר 2020, 13:10

עטרת תפארת כתב:
06 ינואר 2020, 09:55
אז מה פשוט רוצים להרוג אותנו?
רוצים להרוויח כסף, חוץ מזה - לא יודעת.

אם כי יש דיעה, שאחת המטרות של החיסונים - זה דילול אוכלוסיה. כביכול, יש יותר מידי אנשים בעולם. יש חיסונים מסוימים, בהם נמצא גורם לעיקור המחוסנים. זה גילה ארגון זכויות נשים בהודו. נשים בארגון ראו בכך הפרת הזכויות שלהן להביא ילדים לעולם ורצו לעשות תביעה ייצוגית בעניין. לא יודעת במה זה הסתיים אם בכלל הסתיים. יתכן וקיבלו כבר את הפוצויים שדרשו. בכל מקרה, החיסון הזה הופסק אצלם. אבל מה שמעניין הואט שלא שמעתי שתביעה שפירסמו אצלינו על תביעה כה גדולה. כמובן, יתכן וזה בגלל שאני לא עוקבת אחרי החדשות, ואתם שמעתם.
אחרי זה מצאו אותו דבר בחיסון באחת ממדינות אפריקה (אני לא עוקבת ולכן לא זוכרת איזו) וברוסיה. במדינות הללו גם כן הפסיקו לחסן בחיסון זה לאחר שגילו את הדבר, אבל קודם הגילוי ה,נחמד" חוסנו המון אנשים. זה למעשה עיקור בכפייה ללא דעת. אמרו לאנשים, שמצילים את ילדיהם מזיהום קטלני שעלול להרוג אותם - והפכו אותם לעקרים. אני פשוט לא מסוגלת לדבר על תופעות לוואי האחרות של החיסון, כי את הדבר הזה פשוט יותר מידי מזעזע אותי בכדי שאהיה מסוגלת לחשוב על משהו אחר.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה