שערות לבנות..

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

שואל ומשיב
נתן תודה: 1 פעם

שערות לבנות..

נושא שלא נקרא על ידי שואל ומשיב » 12 אוקטובר 2019, 21:29

מה יעשה צעיר בן 18 ששערה משערות ראשו החלה להצבע (או לא ליצבע) בצבע הלבן?.. :( :cry:

יעל טוקצ'ינסקי
קיבל תודה: 12 פעמים
יצירת קשר:

Re: שערות לבנות..

נושא שלא נקרא על ידי יעל טוקצ'ינסקי » 17 אוקטובר 2019, 09:54

שואל ומשיב כתב:
12 אוקטובר 2019, 21:29
מה יעשה צעיר בן 18 ששערה משערות ראשו החלה להצבע (או לא ליצבע) בצבע הלבן?.. :( :cry:
אם הבנתי את השאלה נכון, ומדובר בשיער שיבה, יש כאן 2 אפשרויות עיקריות: תורשה ומצב בריאותי.
יש משפחות, בהם קיימת שיבה מוקדמת של כל הראש או של חלק מהראש. במקרה כזה כל מה שניתן לעשות - זה להשלים עם המצב ולהפוך חיסרון ליתרון.:)

במקרה השני, אני ממליצה לבדוק מינרלים בגוף. אם חסר משהו - ליטול לא רק את המינרל החסר, אלא לפחות אריזה 1 של תוסף מינרלים לגבר.
אם לא תמצאו חיסרון, אני ממליצה לפנות לטיפול הומאופתי ולקבל טיפול לפי הקונסטיטוציה לאורך זמן. השיער בהדרגה יעזור להיות כקודם או יהיה טוב יותר.
שיער - זה איבר מת, לכן כל מה שקורה לו, זה רק השתקפות של בעיה זו או אחרת בגוף, לפעמים מספר בעיות קטנות שטרם ניתנות לאבחון, לפחות לא לאבחון בקופת חולים.
הומאופתיה מביאה את הגוף למיטבו ולכן תמיד, לא משנה עם איזו בעיה החולה פנה להומאופתיה, שיערו משתפר: נהיה מלא יותר, מבריק יותר, צומח טוב יותר, מפסיק לנשור ולהתפצל וכו'. לא פעם אנשים בגיל מבוגר שכבר מזמן היה להם שיער שיבה פתאום גילו שיערות שחורות ואני מכירה גם מקרה ששיבה נעלמה כלל אצל אישה שכל ראשה היה כבר שיבה לא שנה ולא שנתיים.
זה תופעת לוואי של טיפול הומאופתי.
כמובן, מדובר בטיפול שתואם נכון. טיפול שלא תואם נכון אמנם לא יזיק אך גם לא יעיל.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/

שלח תגובה