טרור עולמי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

ישיבשער

טרור עולמי

נושא שלא נקרא על ידי ישיבשער » 14 נובמבר 2015, 21:00

צרפת המומה ממתקפת הטרור על הבירה פריז. לפחות 128 בני אדם נרצחו ועשרות נפצעו.

הפיגוע הראשון החל בליל שבת בשעה 21:20 אז דווח על פיצוץ ראשון ליד האצטדיון הלאומי של צרפת - שם שהו הנשיא פרנסואה הולנד ושר החוץ של גרמניה פרנק-וולטר שטיינמאייר. דקות אחר כך אירעו שני פיצוצים בשדרות ז'ול-רימה הסמוכות לאצטדיון.

במקביל פתחו חמושים, לבושי שחורים, חמושים מכף רגל ועד ראש, בירי במסעדת "לה פטי קמבודג'" ברובע העשירי של פריז. ורצחו לפחות 12 הרוגים. במקביל מחבלים ירו עם רובי קלשניקוב על אזרחים שסעדו במסעדת "לה קריון".

דקה אחר כך התרחש פיצוץ נוסף ליד האצטדיון הלאומי של צרפת. במקביל בוצע ירי במרפסת של מסעדת "קסה נוסטרה". לפחות חמישה נהרגו. דקות אחר כך החל ירי על מסעדת "לה בל אקיפ" ברחוב שארון, לפחות 18 נהרגו. פיצוץ נשמע בבראסרי בשדרות וולטר, מחבל מתאבד נהרג.

האירוע הגדול התרחש בשעה 21:50 מחבלים פתחו באש באולם הקונצרטים "בטקלן", במהלך הופעה של להקה. עשרות בני אדם חפים מפשע נרצחו. לאחר מכן נשמע פיצוץ נוסף באזור האצטדיון הלאומי. לאחר חצות מצליחים כוחות מיוחדים לשחרר עשרות בני אדם שלכודים באולם "בטקלן". המחבלים מפוצצים עצמם. לפחות 82 בני אדם נהרגו.

ישיבשער

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

נושא שלא נקרא על ידי ישיבשער » 14 נובמבר 2015, 21:11

גל הטרור בפריז: יהודי צרפת נוקטים באמצעי חירום ושוקלים ביטול התכנסויות ועצרת שתתוכננה ליום ראשון.

יותר מ-128 הרוגים ו-300 פצועים בסדרת פיגועים בפריז אמש, ועל העיר הוטל עוצר. בעקבות הפיגועים, הושבתו מרבית בתי הכנסת בבירה ולא התקיימו בהם תפילות בשבת. הקהילה שוקלת אם לקיים מחר לימודים בבתי הספר היהודים.

אך למרות זאת בחלק מבתי הכנסת בפריז התקיימו תפילות שבת ללא אבטחה. שכן יהודים שומרי שבת לא צפו בטלוויזיה בליל שישי ולא שמעו את ההוראה, הם בכל זאת הגיעו לבתי הכנסת.

"הגענו לבית הכנסת", סיפר משה בטיק, תושב הרובע ה-11, ,לא ידענו על כלום ולא הייתה אבטחה. בבית הכנסת סיפרו לנו על הפיגוע. זה היה נורא. מאז אנו נזהרים".

רוז'ה קוקרמן, נשיא ה'קריף', ארגון הגג של יהודי צרפת אומר שהינו שוקל לבטל את השתתפות יהודי צרפת בעצרת, שתוכננה ליום ראשון, במחאה על ביקורו של נשיא איראן, חסן רוחאני, שצפוי להגיע בצרפת ביום שני.

תוך כך, בעליהם היהודים של אולם האירועים 'באטקלאן' שבו אירע הפיגוע המרכזי, מספר כי מכר את חלקו באולם. אחד מהם אף עלה לישראל. בעליו לשעבר המקום סיפר לערוץ 2, כי בעבר קיבל התרעות משירותי הבטחון הצרפתים על כך שתוכנן פיגוע במקום. "הוא נמכר בחודש ספטמבר לאחר 40 שנים, סיפר.

בשנת 2014, בפעם הראשונה אי פעם, יותר יהודים עלו לישראל מצרפת מאשר מכל מדינה אחרת. כמעט 7,000 עולים הגיעו לישראל. השנה עלו עד כה, 6,250 יהודים מצרפת

ישיבשער

נושא שלא נקרא על ידי ישיבשער » 14 נובמבר 2015, 21:13

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הערב (מוצ"ש) למתקפת הטרור בפריז. "בשם הממשלה ובשמם של אזרחי ישראל אני שולח תנחומים לעם בצרפת ולמשפחות הקורבנות שנרצחו באכזריות אמש בפאריס. אנו מאחלים החלמה שלמה ומהירה לפצועים. ישראל ניצבת כתף אל כתף עם צרפת במאבק בטרור של האיסלאם הקיצוני ששוטף את המזרח התיכון וחלקים נרחבים של העולם. הנחיתי את שירותי הביטחון והמודיעין של ישראל לסייע בכל דרך לעמיתיהם בצרפת ובמדינות אירופיות אחרות. במקביל ביקשתי להדק את סידורי האבטחה סביב מוסדות ישראליים ויהודיים בחוץ לארץ, זהו כמובן צו השעה", אמר נתניהו.

"הטרור הוא התקפה שיטתית ומכוונת נגד אזרחים חפים מפשע. אין שום דבר שמצדיק את הטרור. תמיד צריך לגנות אותו, תמיד צריך להילחם בו. חפים מפשע בפאריס, כמו גם בלונדון, במדריד, במומבאי, בבואנוס איירס ובירושלים הם אינם הסיבה לטרור - הם הקורבנות של הטרור, ויותר ויותר של טרור איסלאמי עולמי.

אני אומר שנים רבות שהטרור האיסלאמי תוקף את ישראל ומדינות אחרת כי הוא פשוט רוצה להשמיד אותנו, נקודה. יש לראות בהתקפה על כל אחד מאיתנו כהתקפה על כולנו. יש לגנות ולהילחם בכל מעשה של טרור באופן שווה, להילחם בטרוריסטים באמת מידה אחת - ללא היסוס ובנחישות. אני קורא לעולם התרבותי כולו: זה הזמן להתאחד כדי להביס את מגפת הטרור העולמי".

עוד הוסיף רה"מ: "הייתה אתמול תקרית, שעל פניה נראית מאוד חמורה. הדבר הזה קשור באמבולנס, בצוות של הסהר האדום, שככל הנראה עבר ליד משפחת ליטמן, על הרוגיה ופצועיה, ולא הגיש עזרה רפואית. אני רוצה להזכיר לכם שלא ייתכן דבר כזה לגבי שירותי ההצלה של ישראל, שמגישים עזרה ללא הבחנה ליהודים, לערבים, לכל אחד. אני הנחתי את משרד החוץ, להגיש מחאה חריפה, קודם כל לצלב האדום, שאחראי על הסהר האדום, לבקש הסברים על כך שהפקירו פצועים יהודים, בניגוד לכל נורמה אנושית, לכל נורמה תרבותית והומנית. אם אכן הדברים יתבררו כפי שנראה לי היום, מדינת ישראל תנקוט בצעדים המתאימים נגד ארגון הסהר האדום".

בתשובה לשאלה אמר נתניהו: "לישראל יש מידע מודיעיני, אנחנו לא בדיוק גורם שולי בתחום הזה, ואת המידע שיש לנו אנחנו משתפים עם צרפת ועם מדינות רלוונטיות אחרות, לא רק ביממה האחרונה. קודם כל, זה חלק חשוב משיתוף הפעולה נגד הטרור של דאע"ש והטרור האיסלאמי הקיצוני בכלל. אנחנו משתפים פעולה בדרכים שונות, אני לא בטוח שכדאי לפרט את כולן כאן".

ישיבשער

נושא שלא נקרא על ידי ישיבשער » 14 נובמבר 2015, 21:14

ההלם בצרפת: גם בישראל מזועזעים ממתקפת הטרור בבירת צרפת.

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, אמר: ״אנו המומים וכואבים מול מתקפת הטרור הרצחנית אתמול, בלבה של העיר פאריס. בשם אזרחי ישראל אני שולח את תנחומיי הכנים לעם הצרפתי ולמשפחות שאיבדו את יקיריהן. מדינת ישראל עומדת לצידכם במאבקכם הבלתי מתפשר בטרור.

"הטרור, מכה ללא הבחנה, פוגע והורג חפים מפשע. אנו, אזרחי העולם החופשי, המתמודדים עם איומו, נעמוד מאוחדים במאבק נגד אלו המבקשים לרצוח, לפצוע ולעשות שימוש באלימות והרס. תפילותינו נתונות להחלמתם המהירה של הפצועים״.

נמלטים מאולם ההופעות בפריז

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב: ישראל עומדת כתף אל כתף עם נשיא צרפת פרנסואה הולנד והעם הצרפתי, במלחמה המשותפת נגד הטרור. ראש הממשלה בנימין נתניהו הנחה את כל גופי הביטחון, להעניק כל סיוע ביטחוני לצרפת ולכל מדינה אחרת באירופה, בעקבות מתקפת הטרור של האיסלאם הקיצוני".

ראש האופוזיציה יצחק הרצוג שוחח עם פטריק מיזונאב, שגריר צרפת בישראל ואמר לו כי: "כולנו מזדהים היום עם צרפת ומשתתפים בכאבו העצום של העם הצרפתי על פשע נורא ונתעב שהתרחש אמש נגד החירות. נגד השוויון נגד האחווה .אנו מזועזעים מהמחיר הנורא ומשתתפים באבלן של קהילות ומשפחות. הטרור השטני אינו יודע גבולות ורק בשיתוף פעולה אמיץ ותקיף במשפחת האומות ניתן יהיה למגר אותו. ישראל תעשה כל מה שאפשר כדי לסייע במערכה הזו"

יו"ר מפלגת יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד הגיב: "זה פיגוע טרור נורא של טרור איסאלמי רצחני. ליבנו עם ממשלת צרפת, ליבנו עם אזרחי צרפת. אני חבר ועדת חוץ וביטחון, שיתוף הפעולה בינינו לבין הצרפתים הוא אדוק יותר ממה שרוב הישראלים יודעים, ואנחנו כמובן נמשיך יחד לשתף פעולה כדי להילחם בטרור הזה שמאיים על כולנו. זאת טרגדיה נוראה ואני שולח גם מפה בשם מדינת ישראל את תנחומינו לצרפת, לאזרחיה ולממשלתה".

שר הבטחון בוגי יעלון הגיב: "הטרור הזה פגע אמש בצרפת ובעם הצרפתי, אך הוא מכוון גם כלפי העולם החופשי וכלפי ערכי החופש והדמוקרטיה שאנו מקפידים עליהם ונאבקים למענם. צרפת וישראל חולקות את ערכי החופש הללו, ואנו נחושים להיאבק בטרור הג'יהאדיסטי הזה בשילוב זרועות.

"מדינת ישראל, הנאבקת בטרור האסלאמי לאורך שנות קיומה - כולל בימים אלו - תעניק לצרפת כל סיוע, ככל שתתבקש. זו מלחמה הדורשת מכולנו נחישות חסרת פשרות במגוון רחב של כלים, אל מול קבוצות טרור אסלאמי מתוחכמות וחסרות מעצורים. העולם החופשי יכה בטרור הזה כי אין לו ברירה אחרת. לא ניכנע לטרור הזה, ונרדוף ביחד את הטרוריסטים ושולחיהם".

יו״ר ״ישראל ביתנו״, ח״כ אביגדור ליברמן, הגיב: ״כשמסתכלים על אירופה של היום, שעוסקת בסימון מוצרים מההתנחלויות בזמן שהמזה״ת בוער בסוריה, בלוב, בעיראק, בתימן ובמקומות נוספים, אז מבינים את הבעיה. הבעיה היא בכח הרצון ובנחישות הפוליטית של האירופאים להתמודד עם המציאות כפי שהיא. בלי מנהיגות נחושה המוכנה ללכת עד הסוף אי אפשר לצפות לשינוי אמיתי בתוצאות המאבק מול האיסלאם הקיצוני״, אמר ח״כ ליברמן וקרא ליהודים החיים באירופה לעלות לישראל.

יו״ר הכנסת, יולי (יואל) אדלשטיין, הגיב: "הפיגועים הקשים חייבים להוות צלצול השכמה לכל מדינות העולם החופשי ומנהיגיהן - להתעורר ולהכריז אחת ולתמיד על מלחמת חורמה כלל עולמית נגד הטרור האיסלמי הקיצוני, לפני שהמערב כולו יהפוך לזירת פיגוע שותתת דם".

עם צאת השבת הורה אדלשטיין להוריד את כל דגלי ישראל המונפים ברחבת הכנסת לחצי התורן ולהאיר את המשכן בצבעי דגל צרפת לאות הזדהות.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 21:59

מעניין
מה היתה תגובת צרפת לתגובה שכזו;

בעקבות האירועים האחרונים בפריז, ישראל קוראת לשני הצדדים לשמור על איפוק כדי למנוע הסלמה.
ישראל אף ממליצה לממשלת צרפת להגיע להסכמה על קו גבול החוצה את פריז לשני חלקים, כדי שהצדדים יוכלו לחיות בשלום זה בצד זה.
ממשלת ישראל הודיעה שהיא בוודאי אינה מצדיקה פעולות אלימות אך מציעה לצרפת לבדוק את נושא האפליה של המיעוט המוסלמי בצרפת, המביאה צעירים באופן בלתי מאורגן, לפעול מתוך יאוש.

ועוד תגובה מעניינת;

צרפתים יקרים !
מבין ללבכם, אבל אנא תנהגו באיפוק.
אנו נבדוק את מצלמות האבטחה ונבחן היטב אם לא הרגתם את היורים לחינם (כן הם יורים ולא טרוריסטים, הם בסהכ אנשים מתוסכלים... כן כן... לא מאמינים ? תשאלו את זועבי ואת אחמד טיבי).
מדוע לא ניטרלתם את היורים ? למה להרוג אותם ? זה פשוט רצח !! חכו חכו שארגון בצלם יעלה סרטונים של היורים מרותשים ושוטטי דם. הם בהסכ ילדים.
אגב, אם תבדקו מאין הגיעו היורים, תיווכחו שהם ממשפחות מצוקה, רעבות ללחם ובסה"כ נלחמו על זכויות אדם.
אנא מכם, העמיסו אורז, מזון, מוצריי חשמל ושתייה ותעבירו להם במשט ססגוני.
והכי חשוב - לא להרוג אותם. לנטרל בלבד.
לפי השמועות יתכן מאוד שרצחתם את היורים לחינם. אני לא אומר זאת בודאות כמובן. ניתן לדעת זאת רק לאחר שנשהה כל אחד מהחיילים שלקחו חלק בפריצה הזוועתית הזו, נחקור אותם שעות, נקבל תשובות מדוע לא ירו ליורים ברגליים ומדוע לקחו חלק בלינצ' הזה?
אבל אל דאגה, אנחנו נפנה להאג בתביעה כנגדכם, נתבע את הרמטכל וראש הממשלה שלכם והכי הכי הכי חשוב - נמלא טפסים ב 3 העתקים וביטוח לאומי הצרפתי ישלם כספים לאותם יורים מסכנים ומשפחותיהם, כי ככה זה... הם אזרחים ומגיעות להם זכויות.
אגב, תפנו מקומות אצלכם בשגרירות כי ככל הנראה מדינות העולם יסלקו את השגרירים שלכם בגין הפשע הנתעב הזה (לירות בבחורים צעירים שבסהכ ביקשו קצת תשומת לב. חוץ מזה אני בטוח שהוציאו להם לשון והם לא ירו סתם).
מקווה בשבילכם שתחזרו לשגרה מהר ככל שניתן, ושיהיה לכם שוב זמן להתבהם ולבקר את ישראל, המדינה הדמוקרטית היחידה במזרח התיכון עם ערכי מוסר עליונים וצבא שבערכי המוסר ווביקורתו העצמית אין שני, שלישי או עשירי לו, שתוכלו לבקר את מדינת ישראל שסובלת עשרות שנים ממה שאתם קיבלתם היום, וזאת מהאנשים שאתם במשך שנים תומכים בהם.
משתתף בצערכם כמובן.
שבוע טוב לכל חברי הקבוצה !
בשורות טובות.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

תמונה משנת 1830 חיילים צרפתים ערפו את ראשם של מורדים מוסלמים

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 22:19

IMG-20151114-WA0006.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

zeevi

Re: תמונה משנת 1830 חיילים צרפתים ערפו את ראשם של מורדים מוס

נושא שלא נקרא על ידי zeevi » 14 נובמבר 2015, 22:23

יצחק הספרן כתב:
IMG-20151114-WA0006.jpg
אם אפשר קצת רקע ותרגום של הכיתוב

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 22:56

ד''ר גיא בכור, המשטר בצרפת משלם עכשיו את מחיר יהירותו, טפשותו והעיוורון שלו,

המשטר בצרפת משלם עכשיו את מחיר יהירותו, טפשותו והעיוורון שלו, וזה רק יילך ויסלים; צרפת היא כבר מקום מסוכן למגורים. גם היום האטימות נמשכת, כאשר לא מסוגלים שם עדיין לומר "טרור אסלאמי". המלצנו ליהודים שם למכור כבר מזמן, כאשר מחירי הנדל"ן עדיין גבוהים, אך רובם מתעכבים; עכשיו הם מבינים, והם יגיעו בהמוניהם. והמשטר הצרפתי? חשב שאם יתסיס ויסית נגדנו, הנמר המוסלמי מבית לא יטרוף אותו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 22:59

מרגלית: ''לשלוח סיוע תוצרת ההתנחלויות לפריז'',

מבין התגובות, הציניות או הרציניות, הצליח העיתונאי הישראלי דן מרגלית לעורר את זעמם של רבים. מרגלית צייץ דרך חשבון הטוויטר שלו: "פיקוח נפש דוחה שבת, יש לשלוח תוצרת רפואית, ציוד לבתי חולים ומזון מההתנחלויות לעזרת נפגעי הטרור הערבי בפריז. גם לקלוט אותם לשיקום באריאל".

שלמה

נושא שלא נקרא על ידי שלמה » 14 נובמבר 2015, 23:25

יצחק הספרן כתב:מעניין
מה היתה תגובת צרפת לתגובה שכזו;

בעקבות האירועים האחרונים בפריז, ישראל קוראת לשני הצדדים לשמור על איפוק כדי למנוע הסלמה.
ישראל אף ממליצה לממשלת צרפת להגיע להסכמה על קו גבול החוצה את פריז לשני חלקים, כדי שהצדדים יוכלו לחיות בשלום זה בצד זה.
ממשלת ישראל הודיעה שהיא בוודאי אינה מצדיקה פעולות אלימות אך מציעה לצרפת לבדוק את נושא האפליה של המיעוט המוסלמי בצרפת, המביאה צעירים באופן בלתי מאורגן, לפעול מתוך יאוש.

ועוד תגובה מעניינת;

צרפתים יקרים !
מבין ללבכם, אבל אנא תנהגו באיפוק.
אנו נבדוק את מצלמות האבטחה ונבחן היטב אם לא הרגתם את היורים לחינם (כן הם יורים ולא טרוריסטים, הם בסהכ אנשים מתוסכלים... כן כן... לא מאמינים ? תשאלו את זועבי ואת אחמד טיבי).
מדוע לא ניטרלתם את היורים ? למה להרוג אותם ? זה פשוט רצח !! חכו חכו שארגון בצלם יעלה סרטונים של היורים מרותשים ושוטטי דם. הם בהסכ ילדים.
אגב, אם תבדקו מאין הגיעו היורים, תיווכחו שהם ממשפחות מצוקה, רעבות ללחם ובסה"כ נלחמו על זכויות אדם.
אנא מכם, העמיסו אורז, מזון, מוצריי חשמל ושתייה ותעבירו להם במשט ססגוני.
והכי חשוב - לא להרוג אותם. לנטרל בלבד.
לפי השמועות יתכן מאוד שרצחתם את היורים לחינם. אני לא אומר זאת בודאות כמובן. ניתן לדעת זאת רק לאחר שנשהה כל אחד מהחיילים שלקחו חלק בפריצה הזוועתית הזו, נחקור אותם שעות, נקבל תשובות מדוע לא ירו ליורים ברגליים ומדוע לקחו חלק בלינצ' הזה?
אבל אל דאגה, אנחנו נפנה להאג בתביעה כנגדכם, נתבע את הרמטכל וראש הממשלה שלכם והכי הכי הכי חשוב - נמלא טפסים ב 3 העתקים וביטוח לאומי הצרפתי ישלם כספים לאותם יורים מסכנים ומשפחותיהם, כי ככה זה... הם אזרחים ומגיעות להם זכויות.
אגב, תפנו מקומות אצלכם בשגרירות כי ככל הנראה מדינות העולם יסלקו את השגרירים שלכם בגין הפשע הנתעב הזה (לירות בבחורים צעירים שבסהכ ביקשו קצת תשומת לב. חוץ מזה אני בטוח שהוציאו להם לשון והם לא ירו סתם).
מקווה בשבילכם שתחזרו לשגרה מהר ככל שניתן, ושיהיה לכם שוב זמן להתבהם ולבקר את ישראל, המדינה הדמוקרטית היחידה במזרח התיכון עם ערכי מוסר עליונים וצבא שבערכי המוסר ווביקורתו העצמית אין שני, שלישי או עשירי לו, שתוכלו לבקר את מדינת ישראל שסובלת עשרות שנים ממה שאתם קיבלתם היום, וזאת מהאנשים שאתם במשך שנים תומכים בהם.
משתתף בצערכם כמובן.
שבוע טוב לכל חברי הקבוצה !
בשורות טובות.
תודה, תגובה לעניין.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 23:26

שרת איכות הסביבה השבדית מודאגת ``שהאירוע`` בפאריס עלול לדחות את ועידת האקלים בדצמבר
היא הסירה את הציוץ בגלל תלונות
5646afbc383c3be7-picsay.jpg

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 23:28

IMG_20151114_232144.jpg

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 14 נובמבר 2015, 23:49

מי שחושב שבעקבות הפיגועים באירופה יתחילו להבין את הישראלים/יהודים, לא למד אלף בית בהסטוריה בסיסית ביותר.
איני רוצה להזכיר כאן מי היה נחשב שעיר לעזאזל לכל הצרות שבאו על עמי אירופה (כולל הצרפתים פעמים רבות).
יש עם אחד לבדד שהוא תמיד אשם במישרין או בעקיפין בכל מה שקורה לכל גוי בעולם. והוא שילם במשך ההסטוריה ריבית דריבית על כל גוי שנהרג בידי חבריו או כמריו...

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 15 נובמבר 2015, 00:35

שימו לב כמה אנחנו לא מרגישים איך הקב"ה שומר עלינו.
אנחנו רגילים כבר לניסי הצלה שזה נראה לנו טבעי...
עד שזה מגיע לגויים ושם הם חוטפים בחמת זעם, ואז אנחנו מבינים כמה הקב"ה מרחם עלינו כאן.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 15 נובמבר 2015, 00:43

פריז: 13/11
ניו יורק: 11/9
ישראל: 24/7

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 15 נובמבר 2015, 00:43

פריז: 13/11

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 15 נובמבר 2015, 00:47

.

מודה

נושא שלא נקרא על ידי מודה » 15 נובמבר 2015, 18:39

מי יכול להעלות לג'מבו מייל?
תודה מראש.

מסתקרן

נושא שלא נקרא על ידי מסתקרן » 15 נובמבר 2015, 19:41

מודה כתב:
תודה מראש.
גם אני מצטרף לבקשה

סמל אישי של משתמש
מתכנת web

נושא שלא נקרא על ידי מתכנת web » 15 נובמבר 2015, 19:56

מודה כתב:
תודה מראש.
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 726E74343D

בשמחה
בשמחה

2016

נושא שלא נקרא על ידי 2016 » 15 נובמבר 2015, 23:58

איפה יאיר ??????????????????
אסור כאן תמונות כאלה

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 16 נובמבר 2015, 00:00

לא טוב להעלות תמונות דם בפורום.
בבקשה אם אפשר להעלות בתור קובץ מצורף וכדומה. יש כאלו שרוצים לשמור את העינים מלראות דם ורצח.
נערך לאחרונה על ידי משולש ב 16 נובמבר 2015, 00:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 00:12

משולש כתב:לא טוב להעלות תמונות ככה בפורום.
בבקשה אם אפשר להעלות בתור קובץ מצורף וכדומה. יש כאלו שרוצים לשמור את העינים מלראות דם ורצח.
כבר הורידו את התמונה - בסדר!
רק שאלה לאלו שרוצים לשמור את העינים וכו':
מי שלא ראה בחייו תמונות של הרוגי הקדושים מהשואה, ועגלות מלאים עם ילדים קדושים נשחטים כעופות, - שירים את ידו!
ושם באוישוויץ היה אחינו בני ישראל - וכאן מדובר בגוים אנטיסימישן.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 16 נובמבר 2015, 00:21

אני מאמין שיש כאלו אנשים.
אני רואה הכל לצערי, אבל נראה לי שיש כאלו שמקפידים... (או לפחות שהלב שלהם חלש).

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 00:33

משולש כתב:אני מאמין שיש כאלו אנשים.
אין דבר כזה! ובוודאי לא מי שגולש באינטרנט.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 16 נובמבר 2015, 00:35

יש לפחות נשים כאלו.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 00:37

יאיר כתב:יש לפחות נשים כאלו.
נכון, אבל לא אלו שגולשים באינטרנט, אדרבה תעשה סקר.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 16 נובמבר 2015, 00:39

אני לא צריך לעשות סקר על דבר שאני יודע. יש נשים שרואות ויש שלא ואפשר למצוא גם כמה גברים כאלו.

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 00:43

יאיר כתב:אני לא צריך לעשות סקר על דבר שאני יודע. יש נשים שרואות ויש שלא ואפשר למצוא גם כמה גברים כאלו.
אתה אומר, יש גברים שגולשים באינטרנט ואף פעם לא ראו תמונות של הקדושים מהשואה?
הלא כמעט כל ספרי מהשואה מלאים עם תמונות כאלו.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 16 נובמבר 2015, 00:49

נחמן כתב:
יאיר כתב:אני לא צריך לעשות סקר על דבר שאני יודע. יש נשים שרואות ויש שלא ואפשר למצוא גם כמה גברים כאלו.
אתה אומר, יש גברים שגולשים באינטרנט ואף פעם לא ראו תמונות של הקדושים מהשואה?
הלא כמעט כל ספרי מהשואה מלאים עם תמונות כאלו.
אני מדבר על תמונות צבעוניות עם הרבה הרוגים ודם.

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 16 נובמבר 2015, 01:33

נחמן כתב:
משולש כתב:לא טוב להעלות תמונות ככה בפורום.
כבר הורידו את התמונה - בסדר!
רק שאלה לאלו שרוצים לשמור את העינים וכו':
מי שלא ראה בחייו תמונות של הרוגי הקדושים מהשואה, ועגלות מלאים עם ילדים קדושים נשחטים כעופות, - שירים את ידו!
ושם באוישוויץ היה אחינו בני ישראל - וכאן מדובר בגוים אנטיסימישן.

אני לא ראיתי מעולם תמונות כאלו, למרות שהייתי אולי רוצה לראות, אבל לא יצא לי, יש לי אינטרנט חסום, בקושי לקרוא אני יכול, ובטח שלא תמונות. בוודאי שלא בגירסה 4 של נתיב.

דבר נוסף, אני למרות שאיני אשה, אבל לא מסוגל לראות סרטונים של דאעש, וזה לא קשור לאינטרנט, גם אם היה לי את האפשרות אני די בטוח שהייתי נמנע מכך, לפי שכמה פעמים היו חברים שחפצו להראות לי, ובחרתי שלא לראות, ולו בגלל שאוכל לישון טוב בלילה, רק עם התיאורים של הסרטונים האלו, תאמין לי שלא ממש אפשר לישון.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 16 נובמבר 2015, 11:59

נחמן אומר שאתה לא קיים. תמשש טוב טוב שהוא לא צודק...

סמל אישי של משתמש
שפיץ

נושא שלא נקרא על ידי שפיץ » 16 נובמבר 2015, 12:01

משולש כתב:נחמן אומר שאתה לא קיים. תמשש טוב טוב שהוא לא צודק...
:lol: :lol: :lol:

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 16 נובמבר 2015, 12:08

חחח חזק

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 12:33

נכון, כך כתב רש"י על "צפנת פענח": ואין לפענח דמיון במקרא. (כלומר אין עוד דומה לו)...

סמל אישי של משתמש
המורה

נושא שלא נקרא על ידי המורה » 16 נובמבר 2015, 12:51

נחמן כתב:
נכון, כך כתב רש"י על "צפנת פענח": ואין לפענח דמיון במקרא. (כלומר אין עוד דומה לו)...
תשובה מצויינת!
אהבתי!
חיים זה לא רק שיעור חשבון, זה גם מבחן.

סמל אישי של משתמש
עובדיה

נושא שלא נקרא על ידי עובדיה » 16 נובמבר 2015, 14:28

שר הפנים הצרפתי: 104 בני אדם הושמו תחת מעצר בית מאז מתקפת הטרור בפריז
שעה שעוברת - אינה חוזרת, ולכן תמיד לנסות ולהשתדל לעשות רק טוב - שלכם עובדיה!

זאבי

נושא שלא נקרא על ידי זאבי » 16 נובמבר 2015, 14:38

עובדיה כתב:שר הפנים הצרפתי: 104 בני אדם הושמו תחת מעצר בית מאז מתקפת הטרור בפריז
רק 104????

אני יודע שחצי צרפת במהצר בית מרוב פחד לצאת לרחובות

סמל אישי של משתמש
המורה

נושא שלא נקרא על ידי המורה » 16 נובמבר 2015, 21:13

זאבי כתב:
עובדיה כתב:שר הפנים הצרפתי: 104 בני אדם הושמו תחת מעצר בית מאז מתקפת הטרור בפריז
רק 104????

אני יודע שחצי צרפת במעצר בית מרוב פחד לצאת לרחובות

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 16 נובמבר 2015, 22:10

יופי. התחילה להיות מודעות לעבריתקנית.

סמל אישי של משתמש
ירח בן יומו

נושא שלא נקרא על ידי ירח בן יומו » 16 נובמבר 2015, 22:53

משולש כתב:פריז: 13/11
רבינו תם: 06:22
אם אין לך מה לעשות אל תעשה את זה פה ! ! !

ישיבשער

נושא שלא נקרא על ידי ישיבשער » 16 נובמבר 2015, 22:59

ג'ון קרי בצרפת: ''ננצח את דאעש"
מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי שמבקר בצרפת הגיע הערב (שני) לאנדרטת הזיכרון לחללי פיגועי התאומים בפריז.

"אני כאן כדי להזכיר שאתם בעלת הברית הוותיקה ביותר של אמריקה", אמר קרי. "אנחנו ננצח לבסוף את דאעש", הוסיף.

חני+

נושא שלא נקרא על ידי חני+ » 17 נובמבר 2015, 00:36

קריקטורות מעניינות מהמצב

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 17 נובמבר 2015, 01:11

יאיר כתב:יופי. התחילה להיות מודעות לעבריתקנית.

אני חושב שצריך להכניס כאן כלל חדש לפורום, שאין יותר דבר כזה להעיר על שגיאות כתיב בפומבי, אך ורק בפרטי. וחסל סדר החינוך שכל אחד עושה כאן לחבירו.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 17 נובמבר 2015, 01:15

צפנת פענח כתב:
יאיר כתב:יופי. התחילה להיות מודעות לעבריתקנית.

אני חושב שצריך להכניס כאן כלל חדש לפורום, שאין יותר דבר כזה להעיר על שגיאות כתיב בפומבי, אך ורק בפרטי. וחסל סדר החינוך שכל אחד עושה כאן לחבירו.
יפה. מותר לתקן או בפרטי או באשכולימוד יידיש-עברית (ללא הזכרת הניק שטעה).

זאבי

נושא שלא נקרא על ידי זאבי » 17 נובמבר 2015, 11:33

דעא"ש כבר מוזכר בספר קדמון

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 17 נובמבר 2015, 12:02

זאבי כתב:דעא"ש כבר מוזכר בספר קדמון
לא קדמון, ולא ראשון, ולא אחרון,
בסך הכל מאיזה עלון "אור חי" של הספרדים.

028.jpg
[/size]

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 17 נובמבר 2015, 12:17

נחמן כתב:
זאבי כתב:דעא"ש כבר מוזכר בספר קדמון
לא קדמון, ולא ראשון, ולא אחרון,
בסך הכל מאיזה עלון "אור חי" של הספרדים.

028.jpg
[/size]

מה קשור השיוך העדתי או המוצא של כותבי העלון ?

אם זה היה אשכנזי אז זה כן מוסמך ?

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 17 נובמבר 2015, 12:38

צפנת פענח כתב: מה קשור השיוך העדתי או המוצא של כותבי העלון ?
ראשית, "מזל טוב" על ההודעה "400".

029.jpg
[/size]
שנית, אכן זה לא קשור, אבל זאת היא המציאות.

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 18 נובמבר 2015, 03:24

נחמן כתב:
צפנת פענח כתב: מה קשור השיוך העדתי או המוצא של כותבי העלון ?
ראשית, "מזל טוב" על ההודעה "400".

029.jpg
[/size]
שנית, אכן זה לא קשור, אבל זאת היא המציאות.
כן, אבל אם אין לזה קשר למה לציין את זה ?

למרות שזו המציאות, אין טעם לציין את זה, בפרט שיש כאלו שיכולים להפגע מזה, שכביכול זה יכול להישמע כזלזול בעדה שלימה. כמו שתציין שהעלון הודפס על דף לבן, בפונט מסוג כך וכך, וכו', למרות שכך המציאות, אם איו קשר למה ציינת ?

גם אם כוונתך לא הייתה לזלזל, לא היה טעם לכתוב את זה.

סמל אישי של משתמש
ירח בן יומו

נושא שלא נקרא על ידי ירח בן יומו » 18 נובמבר 2015, 10:24

הרוג ופצועים בפשיטת משטרת פריז על דירת מתכנן הפיגועים

כוחות עלית של משטרת פריז פשטו לפנות בוקר על דירה בפרבר סן-דני וניהלן חילופי אש כבדים עם המחבלים שהתבצרו בדירה • היעד: עבד אל חמיד עבאוד, המוח שמאחורי הפיגועים, והמחבל השמיני שהצליח להימלט מהזירה • מחבלת מתאבדת פוצצה עצמה כאשר פרצו הכוחות אל הבית, לפחות אדם נוסף נהרג

ישעיה פרידמן | 8:27 | ו׳ בכסלו תשע״ו

שני מחבלים נהרגו בחילופי ירי ובהתפוצצות מחבלת מתאבדת במהלך פשיטת הכוחות המיוחדים של משטרת פריז על דירת מסתור בסן דני, הפרבר הצפוני בבירה. שלושה מחבלים נוספים נעצרו ומחבל רביעי נמלט.

מאות שוטרים מיחידות הז’נדרמריה והלוחמה בטרור של משטרת פריז בליווי יחידות עלית מצבא צרפת, כיתרו לפנות בוקר את הפרבר, בעקבות מידע מודיעיני על בית בו מסתתר עבד אל חמיד עבאוד, מי שתכנן את שרשרת הפיגועים האימתנית. עמו בבית התבצרו גם סלאח עבד סלאם המחבל השמיני שנמלט מהזירה, ומחבל תשיעי עליו דווח אמש כי נצפה בסרטוני אבטחה בדקות שקדמו לפיגועים.

הפשיטה המשטרתית החלה בשעה 5:10 (שעון ישראל) וחילופי אש כבדים נערכו בין כוחות המשטרה שהקיפו את הבית לבין המחבלים שהתבצרו בדירה, ביניהם כמה החשודים בתכנון וביצוע הפיגועים. יעד המבצע מרוחק כשני ק”מ בלבד מאיצטדיון הסטאד-דה-פרנס אשר בסמוך לו אירעו שניים מפיגועי ההתאבדות בסוף השבוע שעבר.

לאחר שעות ארכות של קרבות ירי בהם נהרג מחבל מירי צלף, ואזרח צרפתי נהרג מירי המחבלים, שכך הרעש לזמן מה וכוחות הביטחון נערכו לפרוץ אל הבית. עם כניסת השוטרים פוצצה עצמה מחבלת מתאבדת בפתח הדירה וגרמה לפציעתם של שני שוטרים.

מקור במשטרת פריז אמר ל”לה מונד” כי שני חמושים נהרגו בדירה במהלך חילופי האש כבדים בשעתיים הראשונות למצור ושלושה שוטרים נפצעו בדרגות שונות. זהות ההרוגים בדירה אינה וודאית וקיים חשש כי יעד הפשיטה, המחבל עבד אל חמיד עבאוד, הצליח להימלט מהזירה.

צבא צרפת מסייע אף הוא בהשלמת הכתר על האזור בידי כוחות נרחבים שהוזרמו לזירה. התושבים נקראו שלא לצאת מהבית והתחבורה הציבורית עדיין משותקת.

כאמור, לאחר מצור בן ארבע שעות וחילופי אש כבדים בין המחבלים המתבצרים לבין כוחות הביטחון של צרפת, פרצו שוטרי יחידת העלית, ה-GIGN, אל הבית ונתקלו במחבלת מתאבדת שהתפוצצה בפתח הדירה. שני שוטרים נפצעו בפיגוע.

מקור: jdn
http://www.jdn.co.il/news/592298
נערך לאחרונה על ידי ירח בן יומו ב 18 נובמבר 2015, 10:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ירח בן יומו

נושא שלא נקרא על ידי ירח בן יומו » 18 נובמבר 2015, 10:24

.

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 18 נובמבר 2015, 13:08

צפנת פענח כתב: למרות שזו המציאות, אין טעם לציין את זה, בפרט שיש כאלו שיכולים להפגע מזה, שכביכול זה יכול להישמע כזלזול בעדה שלימה.
כשיודעים מבטן מי יצא, זה מתרץ הרבה תמיהות, כידוע ליודעי ח"ן, וד"ל.

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 18 נובמבר 2015, 13:44

נחמן כתב:
צפנת פענח כתב: למרות שזו המציאות, אין טעם לציין את זה, בפרט שיש כאלו שיכולים להפגע מזה, שכביכול זה יכול להישמע כזלזול בעדה שלימה.

בדיוק. ולכן זה רק ליודעי ח"ן ולא אמור להיות כתוב. (אתה יכול להמשיך לתרץ תירוצים ולהיתמם, אבל גם אתה יודע שהיה מן הראוי שלא לכתוב את זה, בטח שלא בהקשר שלילי).

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 18 נובמבר 2015, 14:48

צפנת פענח כתב: בדיוק. ולכן זה רק ליודעי ח"ן ולא אמור להיות כתוב.
סליחה, מתגובתך רואה אני שלא הבנת/הסתכלת מה שכתבתי, עיין שוב, וחסל הקושיות.

סמל אישי של משתמש
נעשה ונשמע

נושא שלא נקרא על ידי נעשה ונשמע » 18 נובמבר 2015, 18:36

צפנת פענח כתב:
נחמן כתב:

בדיוק. ולכן זה רק ליודעי ח"ן ולא אמור להיות כתוב. (אתה יכול להמשיך לתרץ תירוצים ולהיתמם, אבל גם אתה יודע שהיה מן הראוי שלא לכתוב את זה, בטח שלא בהקשר שלילי).

סתם למען הסקרנות...
מענין אילו זה היה כתוב באיזה עלון אשכנזי, ('פנינים' למשל...) והכותב היה מציין שזה מ'עלון חסידי' וכדו', היה מישהו נזעק על 'זלזול בעדה שלימה'.
או שמא ה'זכות' 'להזדלדל' שמור לעדה מסוימת בלבד...
ובאו כולם בברית יחד, נעשה ונשמע אמרו כאחד, ופתחו וענו ה' אחד...

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 18 נובמבר 2015, 19:35

נעשה ונשמע כתב: או שמא ה'זכות' 'להזדלדל' שמור לעדה מסוימת בלבד...
;)

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 19 נובמבר 2015, 01:06

נחמן כתב:
צפנת פענח כתב: בדיוק. ולכן זה רק ליודעי ח"ן ולא אמור להיות כתוב.
סליחה, מתגובתך רואה אני שלא הבנת/הסתכלת מה שכתבתי, עיין שוב, וחסל הקושיות.

קראתי גם הבנתי, ואדרבה, במקום לחזור בך, ירדת נמוך עוד יותר.

ואני בכלל אשכנזי, אבל צרם לי הציון הזה שבא בהקשר של זלזול, אין בעיה לציין בצורה אחרת.

ולמי שציין אם היו מציינים שזה מקהילות החסידיות בהקשר מזלזל (שגם זה אינו ראוי), אבל העניין הוא שאין שום קשר למוצא העדה לעניין שדובר (לפי שיטתו של נחמן שיש קשר, אז בוודאי שאין זה מן הראוי לציין זאת), ובכל מקרה, או שזה לא ממן העניין, או שזה לא לעניין לציין זאת.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 19 נובמבר 2015, 01:15

ר' צפנת צודק. בבקשה להשתדל לדבר בצורה מכבדת.

זה הוא

אנא הצטרפו לתפילות

נושא שלא נקרא על ידי זה הוא » 19 נובמבר 2015, 01:15

אנא הצטרפו לתפילה על הפצוע הקשה שנדקר ע"י דעאש במרסיי
ציון בן לואיזה לרפו"ש
היכנסו לפרק תהלים אחד
והעבירו לחברים במייל ובכל מקום
http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=WDH2P1ZR3I
בשורות טובות
גם אני לא גולש בכיכר השבת.
כיכר השבת האתר שהרס את העולם החרדי ואכמ"ל (הציבור מוזמן להצטרף למחאה ולקידוש השם)

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 19 נובמבר 2015, 01:25

יאיר כתב:ר' צפנת צודק. בבקשה להשתדל לדבר בצורה מכבדת.
:) תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם... :)

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 19 נובמבר 2015, 01:30

נחמן כתב:
יאיר כתב:ר' צפנת צודק. בבקשה להשתדל לדבר בצורה מכבדת.
:) תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם... :)

ר' יאיר באמת תלמיד חכם, ויש לו עוד מעלות רבות וטובות, ואשרינו שיש לנו כזה מנהל.

אגב, שמעתי בשם ר' יענקל מילר, ה"יארמער רב" שאמר שמי שאומר מאמר זה, של תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם ולא העלה חיוך על שפתיו, סימן שלא כיוון פירוש המילות...

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 19 נובמבר 2015, 01:32

מיעוט רבים 2.

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 19 נובמבר 2015, 01:36

צפנת פענח כתב:אגב, שמעתי בשם ר' יענקל מילר, ה"יארמער רב" שאמר שמי שאומר מאמר זה, של תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם ולא העלה חיוך על שפתיו, סימן שלא כיוון פירוש המילות...
לכן שמתי שני סימני חיוך
נחמן כתב: :) תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם... :)

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 19 נובמבר 2015, 01:39

נחמן כתב:
צפנת פענח כתב:אגב, שמעתי בשם ר' יענקל מילר, ה"יארמער רב" שאמר שמי שאומר מאמר זה, של תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם ולא העלה חיוך על שפתיו, סימן שלא כיוון פירוש המילות...
לכן שמתי שני סימני חיוך
נחמן כתב: :) תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם... :)

חחח

זעקל

נושא שלא נקרא על ידי זעקל » 19 נובמבר 2015, 11:10

צפנת פענח כתב:
נחמן כתב:
חחח
אגב שמעתי בשם הרב הנ"ל
שמישהו נכנס לגיהינום וראה מלאך דוחף כל מי שמנסה להוציא את הראש מהיורה הרותחת,וכשנכנס לחלקת הרבנים ראה שאין ממונה לדבר זה ,שאל מה הפרוטקציה לרבנים? ענו לו שכאן אין צריכים מלאך כל אחד שמנסה להרים קצת את הראש חבריו דוחפים אותו מטה. :D :D :D

סמל אישי של משתמש
עובדיה

נושא שלא נקרא על ידי עובדיה » 19 נובמבר 2015, 14:52

פריז: גופת ''המוח'' שתיכנן את הפיגועים בשישי זוהתה בין ההרוגים בפשיטת המשטרה אתמול
המוח חוסל: רשמית הודיעה צרפת כי בפשיטה בסאן דני חוסל עבד אל חאמיד עבאוד . זוהה בבדיקת דנא

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 20 נובמבר 2015, 00:04

עובדיה כתב:פריז: גופת ''המוח'' שתיכנן את הפיגועים בשישי זוהתה בין ההרוגים בפשיטת המשטרה אתמול
המוח חוסל: רשמית הודיעה צרפת כי בפשיטה בסאן דני חוסל עבד אל חאמיד עבאוד . זוהה בבדיקת דנא

שיתביישו להם !!! למה לא נטרלו אותו ? למה להרוג, צריך לחקור שם חשש לג'נוסייד (רצח עם) ועבירה על פשעי מלחמה.

AKUHNKV

נושא שלא נקרא על ידי AKUHNKV » 20 נובמבר 2015, 00:38

צפנת פענח כתב:
עובדיה כתב:פריז: גופת ''המוח'' שתיכנן את הפיגועים בשישי זוהתה בין ההרוגים בפשיטת המשטרה אתמול

שיתביישו להם !!! למה לא נטרלו אותו ? למה להרוג, צריך לחקור שם חשש לג'נוסייד (רצח עם) ועבירה על פשעי מלחמה.
אתה מתכוון ברצינות?

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 20 נובמבר 2015, 00:42

יוני44/ישיבישער/שלוימלה כתב:
צפנת פענח כתב:

אתה מתכוון ברצינות?
ברצינות אם תשלח מלא הודעות תגיע ל20. כולנו מכירים את הכוונות הנסתרות האלו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 נובמבר 2015, 21:13

סכנה ממשית ומיידית״ בבריסל: מאות חיילים ורכבים משוריינים ברחובות בשל איום לפיגוע כימי

״סכנה ממשית ומיידית״ בבריסל: מאות חיילים ורכבים משוריינים ברחובות בשל איום לפיגוע כימי, שגרירות ארהב לאזרחיה בעיר - ׳השארו בבתים׳.

גם בצרפת . כוחות צבא נפרסו במתקני מים חיוניים מחשש למתקפה כימית  

ראש הממשלה ולס הזהיר שהסכנה למתקפה כימית היא בשיא כל הזמנים.
נגנבו חליפות הגנת אב"כ מבית חולים ביום רביעי.

חולקו לבתי החולים בפעם הראשונה האמצעי החזק ביותר נגד גז עצבים סארין (מה הוא? פיתוח ייחודי/סודי של הצרפתים? לא נאמר) וגזי עצבים אחרים.
חיל הרפואה של הצבא קיבל הוראה לחלק אטרופין (נוגד/משהה גז עצבים)
FT5CFr.jpg
tJoRvO.jpg
CUVuiwpWEAANSpW.jpg

סמל אישי של משתמש
כוכב

נושא שלא נקרא על ידי כוכב » 21 נובמבר 2015, 21:42

ר' יצחק
תודה.

סמל אישי של משתמש
ג'ינג'י

נושא שלא נקרא על ידי ג'ינג'י » 21 נובמבר 2015, 21:47

אזרח ישראלי הוא אחד מהנרצחים במתקפת טרור במלון במאלי

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

העניינים מתלהטים, כעת הוותיקן על הכוונת.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 נובמבר 2015, 22:33

התרעה חמה לפיגוע בוותיקן ברומא

שגרירות ארה"ב ממליצה לא לפקוד את האיזור, בשל התרעה חמה על ניסיונות של מחבלים לבצע פיגוע גדול שם.

צפנת פענח

Re: העניינים מתלהטים, כעת הוותיקן על הכוונת.

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 21 נובמבר 2015, 22:36

יצחק הספרן כתב:התרעה חמה לפיגוע בוותיקן ברומא

שגרירות ארה"ב ממליצה לא לפקוד את האיזור, בשל התרעה חמה על ניסיונות של מחבלים לבצע פיגוע גדול שם.

הלוואי שיחריבו את כל הקריה שם.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

לאט לאט העולם קולט את האמת המרה.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 נובמבר 2015, 22:58

אם כי לא פעם מאשים בכך את ישראל,
ומה הפעם?

מועצת הביטחון אישרה החלטה הקוראת למדינות העולם להיאבק בדאעש  

צרפת הגישה את הצעת ההחלטה בעקבות מתקפת הטרור הקטלנית במדינה,
והיא אושרה פה אחד על ידי כל 15 החברות במועצה.
על פי ההחלטה, כל המדינות המסוגלות לכך צריכות לפעול כדי להילחם בארגון הקיצוני "המהווה איום חסר תקדים לשלום ולביטחון"

מועצת הביטחון של האו"ם אישרה הלילה (שבת) פה אחד את הצעת ההחלטה שהגישה צרפת,
הקוראת לכל המדינות בעלות האמצעים המתאימים להצטרף למתקפה נגד ארגון "המדינה האיסלאמית" (דאעש) בסוריה ובעיראק.
כמו כן ההצעה קוראת למדינות לעשות את מירב המאמצים כדי למנוע מתקפות עתידיות של הארגון הקיצוני.
"המדינה האיסלמית מהווה איום חסר תקדים לשלום ולביטחון העולמי", נכתב בהחלטה.
כמו כן, קוראת ההחלטה למדינות "לעצור את שטף האזרחים הזרים המגיעים לסוריה ועיראק במטרה להצטרף לארגון,
וכן למנוע ולדכא את אמצעי מהמימון של הארגון".

ההחלטה מגיעה לאחר חודש שבו נהרגו מאות בני אדם בתקיפות הארגון.
130 בני אדם נהרגו במתקפה הקטלנית בפריז, 45 נהרגו בפיצוצים בדאחייה, מעוז חיזבאללה שבבירות ו-224 נהרגו בהתרסקות המטוס הרוסי שהתפוצץ מעל שמי סיני.
כמו כן מוקדם יותר השנה ארעו פיגועים קטלניים בטוניסיה ובאנקרה.
האירועים הובילו את מועצת הביטחון, הנוטה להיות חלוקה בדעותיה, להוביל מהלך משותף נגד הארגון שלא מבדיל בין הגושים והכוחות העולמיים השונים.
לאחר שהארגון הוציא להורג שבוי סיני השבוע, הוא למעשה פגע בכל חמשת המדינות הקבועות בעלות זכות הווטו,
כך שצרפת לא התקשתה להעביר את ההחלטה.

נ.ב. לאט לאט כותרת האשכול כבר לא רלבנטית,
כי נחשף שזה למעשה טרור עולמי,
אולי כדאי שההנהלה תחליף את הכותרת,
ל מתקפות טרוריסטיות בעולם.
או משהוא דומה

צפנת פענח

Re: לאט לאט העולם קולט את האמת המרה.

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 21 נובמבר 2015, 23:14

יצחק הספרן כתב:
או משהוא דומה

נכון, צריך להחליף ל"טרור עולמי" זה הכי מתאים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 נובמבר 2015, 23:29

צבא ארה"ב לאנשי ביטחון אמריקאים: לא להגיע לבריסל ב-72 השעות הקרובות

מטה פיקוד אירופה של צבא ארה"ב הורה להורה לעובדי הפנטגון וחברי צוותים צבאיים וביטחוניים אחרים שלא להגיע לבריסל ב-72 השעות הקרובות. ההנחייה תקפה גם לבני משפחותיהם של עובדי משרד ההגנה האמריקאי, יועצים צבאיים ועובדי קבלן של הפנטגון. יצויין כי מטה ברית נאט"ו נמצא 70 קילומטרים מדרום לבריסל.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 נובמבר 2015, 23:31

האיחוד האירופי הסכים להגביר את הפיקוח על גבולותיו באזור שנגן

שרי החוץ באיחוד האירופי קיבלו את הצעתה של צרפת והסכימו היום להדק את הפיקוח והאבטחה על גבולות האיחוד בעקבות מתקפת הטרור בפריז בשבוע שעבר. בשיחות חירום שנערכו בבריסל הסכימו השרים להחמיר את הבדיקות על כל מי שעובר בגבולות שנמצאים באזור אמנת שנגן ושעד היום ניתן היה לעבור דרכם ללא בדיקה.

הנציבות האירופית קראה להקים סוכנות מודיעין רחבה של האיחוד. "אנחנו מקווים שאירופה, שכבר בזבזה זמן יקר בנושאים דחופים, תקבל היום החלטות שאנחנו חייבים לקבל", אמר שר הפנים הצרפתי ברנאר קזנב עם הגעתו לשיחות.

בעקבות התקיפה הקטלנית בפריז דורשת צרפת מהאיחוד האירופי לנקוט בשורת צעדים להידוק הביקורת על גבולות האיחוד. מעתה יתמודדו אזרחי מדינות האיחוד עם בדיקות קבועות של תעודות זהות ובקרה מחמירה יותר מכפי שנהוג כעת בעת כניסה ויציאה מאזור התנועה החופשית.

רשימת הדרישות של פריז פורטה במסמך בן שלושה עמודים שעותק ממנו הגיע לידי העיתון גרדיאן. על פי הצעתה של פריז, כל אזרחי האיחוד האירופי הנכנסים לאזור התנועה החופשית של אמנת שנגן יצטרכו להיבדק במאגרי מידע המוקדשים ללוחמה בטרור. בנוסף קרא המסמך לאימוץ מהיר של אמצעים לתיעוד הפרטים של כל הנוסעים דרך האוויר בתחומי האיחוד האירופי, הטלת שורת מגבלות על סחר ומכירה של כלי נשק, הידוק הבקרה על העברות כספיות ואמצעים לא אלקטרוניים להעברת תשלומים וכן שיתוף גדול יותר של מודיעין בין מדינות האיחוד האירופי

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

המהומה בבריסל בשל גילוי מצבור נשק כימי וחומרי נפץ.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 נובמבר 2015, 23:38

משוריינים ברחובות בבריסל: מצבור נשק כימי נמצא במולנבק

הופעות בוטלו, מרכזי קניות נסגרו ומשוריינים נשלחו לרחובות בירת בלגיה בשל חשש מ"איום ממשי". מצבור של נשק כימי וחומרי נפץ נמצא בפשיטה על הפרבר בו גדל "המוח" מפיגועי פריז (חדשות)

פחד בבריסל: בעקבות הודעת הרשויות בבלגיה על "איום ממשי" למתקפת טרור זהה למתקפה בפריז, מרכזי קניות בבריסל נסגרו וברחובות מסתובבים משוריינים. בעקבות המצב המתוח וה"סכנה הברורה והמיידית" ממנה מזהירים ברשויות, בוטלו משחקים ספורט שתוכננו להיערך בעיר בסוף השבוע.

לפי דיווחים בכלי תקשורת בלגיים,נמצא מצבור נשק בפשיטה לילית שקיימה המשטרה במולנבק - פרבר בו גדל ה"מוח" שמאחורי מתקפת הטרור בפריז לפני כשבוע. בפשיטה נמצאו חומרים כימיים וחומרי נפץ. ההערכות הן כי איתור מצבור הנשק השייך לג'יהדיסטים הוא הסיבה לכוננות הגבוהה ביותר ברחבי בריסל,

כחלק מהמאמצים לסכל פיגוע, הומלץ לאזרחים שלא להגיע למקומות הומי אדם והופעות תרבות בוטלו. בשגרירות ארה"ב המליצו לאזרחים הנמצאים בבריסל להסתגר בבתים. תמונות שהגיעו מבריסל הראו משוריינים וחיילים רבים שמסתובבים ברחובות. גם באזורים החרדים באנטוורפן הורגשה תנועה גדולה של אנשי צבא.

קטןודל

Re: טרור עולמי

נושא שלא נקרא על ידי קטןודל » 22 נובמבר 2015, 00:19

תודה לידידינו יצחק הספרן על העדכונים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 נובמבר 2015, 10:09

הסיטואציה בבלגיה: קנדה סוגרת את השגרירות; 16 עצורים; חשוד התנגש במכוון עם רכבו בשוטרים

הסיטואציה בבלגיה: קנדה החליטה לסגור "עד להודעה חדשה" את השגרירות במדינה בשל המצב הבטחוני.
בתוך כך, מהמשטרה הבלגית נמסר כי ב-19 פעילויות משטרתיות נעצרו 16 בני אדם. המפגע מפריז לא נמנה בין העצורים. כמו כן לא אותרו אמצעי לחימה במהלך הפשיטות.

באחד המקרים חשוד התנגש במכוון עם רכבו במשטרה, נמסר על פצוע אחד. השוטרים פתחו באש לעבר הרכב - שנמלט - אך אותר בהמשך.

כמו כן, כפי שפורסם באשכול שכן, לפי דיווח בעיתון בלגי - המחבל מפריז, סלאם עבד א-סלאם, נצפה ברכב BMW על כביש מהיר בדרכו לגרמניה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 נובמבר 2015, 10:37

מירי במגרש משחקים בניו אורלינס
04:53 | רויטרס
לפחות 16 בני אדם נפצעו הלילה (שני) מירי במגרש משחקים בניו אורלינס, ארצות הברית. במהלך אירוע הירי שהו במקום כ-500 בני אדם שהשתתפו במצעד. הפצועים פונו לבתי החולים וטרם ברורה חומרת הפציעות. הרקע עדיין לא ברור.

סמל אישי של משתמש
yehuda

נושא שלא נקרא על ידי yehuda » 23 נובמבר 2015, 16:48

צפנת פענח כתב:
יצחק הספרן כתב:
או משהוא דומה

או ל"מלחמת גוג ומגוג". (בקרוב נתוודע בוודאות אם זה אכן זה)
כמה פעמים אנו מבקשים וטהר לבנו לעבדך באמת?

הבה לא נזהם אותו... כי לב יש לנו רק אחד!

סמל אישי של משתמש
המורה

נושא שלא נקרא על ידי המורה » 23 נובמבר 2015, 20:02

בבריסל זה עומד כבר ב21 בני אדם שנלקחו במעצר אחר בדיקה של עוד 5 בתים.

חדשות הבלגי מכחיש את מה שכתוב כאן באתר שהטרוריסט המבוקש נמלט לגרמניה...

בנש''ק

Re: מלחמת עולם שלישית

נושא שלא נקרא על ידי בנש''ק » 23 נובמבר 2015, 20:08

נראה לי שזאת צריכה להיות הכותרת.
לחיוך, אין חלקי חילוף!!!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 נובמבר 2015, 22:54

yehuda כתב:
צפנת פענח כתב:
יצחק הספרן כתב:
או משהוא דומה

או ל"מלחמת גוג ומגוג". (בקרוב נתוודע בוודאות אם זה אכן זה)
אכן מהחומר שאני רואה וקורא, אני מאוד מתרשם שזה הכיוון.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 נובמבר 2015, 22:58

דרום פריז: חגורת נפץ נמצאה בפח אשפה

החגורה דומה לחגורות הנפץ ששימשו במתקפת הטרור הרצחנית.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 נובמבר 2015, 05:34

מחלקת המדינה האמריקנית מוציאה אזהרת מסע גלובלית - 'העולם מסוכן, יש סיכון בעזיבת המדינה'

ממחלקת המדינה האמריקנית נמסר באזהרת מסע כלל-עולמית כי ישנם סיכונים פוטנציאליים בעזיבת אדמת ארה"ב בשל עליה באיומי הטרור.
ההודעה טוענת כי ישנו מידע לפיו דאעש, אל-קעידה, בוקו חראם וארגונים נוספים זוממים לתכנן ולהוציא לפועל פיגועי טרור במגוון אזורים בעולם, באמצעות טקטיקות שונות תוך שימוש באמצעים קונבציונליים ולא-קונבנציונליים.

האזהרה תקפה עד ה-24 בפברואר, 2016.
נ.ב. וזאת אחרי שרק לפני זמן קצר (לאחר חתימת ה"הסכם" עם אירן) אמר אובמבה שהעולם נעשה מקום בטוח יותר,
אבל מה, אולי בעיניו המוסלמיות, אירן גרעינית ודאעש בשלטון,
זה עולם בטוח יותר ;) י.ה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 נובמבר 2015, 05:57

ההסבר של הנסיך צ'ארלס לעליית דאעש: שינויי האקלים  

הנסיך צ'ארלס אמר כי הכישלון העולמי בהתמודדות עם שינויי האקלים הוא שורש מלחמת האזרחים בסוריה, הטרור העולמי ומשבר הפליטים באירופה.

בשבוע הבא ינאם יורש העצר בוועידת האקלים בפריז, שאליה יגיעו 118 מנהיגים בעולם, שינסו לסכם על הגבלת פליטת גזי החממה. בראיון ל"סקיי ניוז" ששודר היום (ב') והוקלט לפני מתקפת הטרור בפריז אמר הנסיך כי תסמינים כאלה הם "מקרה קלאסי שבו לא מתמודדים עם הבעיה".

"חלק מאיתנו אמרנו כבר לפני 20 שנה שאם לא ניאבק בנושאים האלה נראה החרפה של המאבק על משאבי הטבע וקשיים גדולים יותר בנוגע לבצורת. ההשפעה המצטברת של שינויי האקלים מלמדת שאנשים חייבים לפעול", אמר צ'ארלס.

"למעשה יש הוכחה טובה מאוד לכך שאחת הסיבות המרכזיות לזוועות בסוריה היא הבצורת שנמשכת כחמש או שש שנים", אמר צ'ארלס. "מספרים אדירים של אנשים בסופו של דבר היו חייבים לעזוב את אדמתם".

כשנשאל בראיון, שצולם לפני כשלושה שבועות, אם יש קשר ישיר בין שינויים אקלימיים, סכסוכים וטרור, השיב צ'ארלס: "בוודאי. אנחנו אף פעם לא מתמודדים עם שורש הבעיה שלמרבה הצער היא מה שאנחנו עושים לסביבה הטבעית שלנו". הוא ציין כי הבעיות רק יחריפו אם העולם לא יפעל מיידית.

ואם אתם חושבים שההזיות הללו חדשות?,
אז מגיב בשם ׳Ferenci׳ מזכיר/כותב
נשמע הזוי, אבל ב1941 גם הסבירו שהיטלר עלה לשלטון בגלל התחממות גלובלית...  

ומביא קטע מעיתון באיווה, ארה״ב מ1941, המצטט מדען אחד שטען שטמפרטורות גבוהות יותר גורמות לאנשים להיות יותר כנועים ומוכנים ללכת אחרי הדיקטטור...
2015-11-22-11-12-07.png
נ.ב. מכיוון שדברים אלו תואמים כמו כפפה ליד ל2 האשכולות, טרור עולמי וסיפורים פיקנטיים וביזריים, חרגתי ממנהגי ושמתים בשניהם.

סמל אישי של משתמש
yehuda

נושא שלא נקרא על ידי yehuda » 24 נובמבר 2015, 07:04

[quote="יצחק הספרן"]מחלקת המדינה האמריקנית מוציאה אזהרת מסע גלובלית - 'העולם מסוכן, יש סיכון בעזיבת המדינה'

ממחלקת המדינה האמריקנית נמסר באזהרת מסע כלל-עולמית כי ישנם סיכונים פוטנציאליים בעזיבת אדמת ארה"ב בשל עליה באיומי הטרור.
ההודעה טוענת כי ישנו מידע לפיו דאעש, אל-קעידה, בוקו חראם וארגונים נוספים זוממים לתכנן ולהוציא לפועל פיגועי טרור במגוון אזורים בעולם, באמצעות טקטיקות שונות תוך שימוש באמצעים קונבציונליים ולא-קונבנציונליים.

אמריקה אומרת: העולם מסוכן. - נכון. אולי כדאי שתשקלו לעזוב אותו...

יש סיכון בעזיבת המדינה' ... גאוה אמריקאית טיפשית. כאילו שאמריקה היא המקום הבטוח בעולם. גם אחרי שמתו אלפי אמריקאים בפיגועי טרור לא נפלה גאוותם, גם לאחרי ששני מגדלי הע"ז של דור הפלגה התמוטטו בעשר דקות כמגדל קלפים.

סמל אישי של משתמש
yehuda

נושא שלא נקרא על ידי yehuda » 24 נובמבר 2015, 07:28

מצורף בזה מספר אמרי יושר לרבו של הרמח"ל, כל מילה מיותרת

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 נובמבר 2015, 08:52

ראיתי באיזה מקום:

ממי החל הטרור ?

אני זוכר שבתחילת שנות ה-90' נשיא ארה"ב בוש (האב) ושר החוץ בייקר יזמו את ועידת מדריד וכפו על שמיר ואנשיו להשתתף בה. עוד אני זוכר שארה"ב איימה להפסיק להעניק ערבויות למדינה במידה ולא תוקפא הבניה בהתנחלויות (לצורך השוואה, היום לאובמה אין אפילו כוח לכפות על נתניהו וחבריו להיות נוכחים בועידת שלום שלא לדבר על עשיית ויתורים טריטוריאליים). באותה ועידה ישב שמיר מול המשלחת הסורית שכללה את שר החוץ הסורי פארוק א שארע. שמיר ואנשיו האשימו את הסורים במתן מחסה למרצחים, באימון ומימון של טרוריסטים. בתגובה, הוציא שר החוץ הסורי מתיקו פוסטר גדול (מימיי המנדט) עליו הופיעה תמונה של שמיר בצעירותו ומתחתיה היה כתוב באותיות גדולות באנגלית - "מבוקש".

מכאן רואים ממי החל הטרור במזה"ת וממי קיבלו הערבים שיעורים מצוינים והשראה בפעילות חבלנית, במעשי רצח ואלימות.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 נובמבר 2015, 09:08

משולש כתב:ראיתי באיזה מקום:

ממי החל הטרור ?

אני זוכר שבתחילת שנות ה-90' נשיא ארה"ב בוש (האב) ושר החוץ בייקר יזמו את ועידת מדריד וכפו על שמיר ואנשיו להשתתף בה. עוד אני זוכר שארה"ב איימה להפסיק להעניק ערבויות למדינה במידה ולא תוקפא הבניה בהתנחלויות (לצורך השוואה, היום לאובמה אין אפילו כוח לכפות על נתניהו וחבריו להיות נוכחים בועידת שלום שלא לדבר על עשיית ויתורים טריטוריאליים). באותה ועידה ישב שמיר מול המשלחת הסורית שכללה את שר החוץ הסורי פארוק א שארע. שמיר ואנשיו האשימו את הסורים במתן מחסה למרצחים, באימון ומימון של טרוריסטים. בתגובה, הוציא שר החוץ הסורי מתיקו פוסטר גדול (מימיי המנדט) עליו הופיעה תמונה של שמיר בצעירותו ומתחתיה היה כתוב באותיות גדולות באנגלית - "מבוקש".

מכאן רואים ממי החל הטרור במזה"ת וממי קיבלו הערבים שיעורים מצוינים והשראה בפעילות חבלנית, במעשי רצח ואלימות.
אתה תמים? או מיתמם? להגיד כזה דבר מטופש!
וכי משמיר לקחו זאת?
הלו מאביהם ישמעל,
ולאחר מכן מ"נביאם" מוחמד,
ולאחר מכן גזירות ושחיטות מדי פעם בפעם,
וזאת הרבה לפני הוזה המדינה הרצל, ובארצות גלותם,
ואף כאן בארץ ישראל המשיכו זאת גם קודם הציונות,
כך שאינני יודע איך קנית את השקרים והדמגוגיות, של הרוצחים הישמעלים.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 24 נובמבר 2015, 11:12

הוזה המדינה חרצל*. כצ"ל.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 נובמבר 2015, 11:17

יצחק הספרן כתב:
משולש כתב:ראיתי באיזה מקום:

ממי החל הטרור ?

אתה תמים? או מיתמם? להגיד כזה דבר מטופש!
וכי משמיר לקחו זאת?
הלו מאביהם ישמעל,
ולאחר מכן מ"נביאם" מוחמד,
ולאחר מכן גזירות ושחיטות מדי פעם בפעם,
וזאת הרבה לפני הוזה המדינה הרצל, ובארצות גלותם,
ואף כאן בארץ ישראל המשיכו זאת גם קודם הציונות,
כך שאינני יודע איך קנית את השקרים והדמגוגיות, של הרוצחים הישמעלים.
כבר דיברו פה פעם שלאורך ההסטוריה המוסלמים והערבים לא היו טירוריסטים.
ובמאה האחרונה גם היהודים וגם הערבים הפכו לטירוריסטים וזרעו הרס ומוות במטעני חבלה וכו'. (מי פיצץ את מלון המלך דוד? מי הטביע ספינה מלאה יהודים וירה על נוסעיה? וכו' וכו') רק שכיום ארגון הטירור הציוני התבסס ויש לו גם מטוסים וטנקים. אז הוא קיבל את השליטה על האיזור לעת עתה. והערבים מנסים להחזיר מלחמה שערה באמצעים שבידיהם.

סמל אישי של משתמש
1010

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 24 נובמבר 2015, 11:23

יאיר כתב:הוזה המדינה חרצל*. כצ"ל.
אגב בת"א יש שטיבל של חסידי גור ברח' הרצל, היו שקראו לשטיבל ימח שמו שטיבל ע"ש הרחוב
והיו שקראו בבדיחות בקיצור גרצל
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

קטןודל

נושא שלא נקרא על ידי קטןודל » 24 נובמבר 2015, 11:41

yehuda כתב:מצורף בזה מספר אמרי יושר לרבו של הרמח"ל, כל מילה מיותרת
קטע בהחלט מעניין, אך כתוב בה 'שהצבא מאדום' בא להלחם בפריז, לא מוזכר בה בכלל ישמעאלים.

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 24 נובמבר 2015, 11:50

קטןודל כתב:
קטע בהחלט מעניין, אך כתוב בה 'שהצבא מאדום' בא להלחם בפריז, לא מוזכר בה בכלל ישמעאלים.

הוא כותב שם אדום היינו בבל... (מצמרר כי דאעש מקורו משם).

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 24 נובמבר 2015, 11:51

אני עוד לא בדקתי אבל לא אתפלא אם כבר מצוי ברשת שזה שוב 'הונאה' "תורנית" שנכתבה רק לפני מס' ימים...

בנש''ק

נושא שלא נקרא על ידי בנש''ק » 24 נובמבר 2015, 13:22

הרב נויגרשל אומר,
שגלות ישמעאל הינה צלמון
וגלות עשו זה אדמון
וע"כ אנו אומרים דחה אדמון - שהאדמון ידחו מחמת רוב -צלמון
ואח"כ הקם לנו רועה שבעה

והוסיף דבר מעניין שכמעט לכל מדינות אירופה יש צבע אדום בדגלים והם באמת כפי שאנו רואים כמעט ונאבדים ברוב מוסלמי.
לחיוך, אין חלקי חילוף!!!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

באירופה מתחילים להכיר את "סגנון" החיים הישראלי.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 נובמבר 2015, 15:20

אירופה: הצבת מגנטומטרים בכניסה לטאליס

טאליס הינה רכבת מהירה המקשרת בין גרמניה, הולנד, בלגיה וצרפת.
בהמשך להחלטה הצרפתית להציב שערי בדיקה מגנטומריים בתחנות הרכבות, החלטה דומה נלקחה בעליות לרכבת טאליס "כדי להבטיח עקביות".

כזכור, ב-21/08/15, נמנע פיגוע גדול בזכות עירנותם של מספר נוסעים יוצאי צבא אמריקאי, שמנעו ממחבל מרוקאי לבצע טבח ברכבת -הוא היה מצויד קלצ'ניקוב ועשרות מחסניות

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 נובמבר 2015, 14:10

''היהודים מטונפים''. הצצה נדירה לנשות דאעש  

הן מצייצות בטוויטר, קובעות מפגשים חשאיים בחדרי חדרים, ומשכנעות ילדות שאללה ישמיד את מי שלא יתמוך במדינה האיסלאמית. כך נראה אחד מתאי הטרור ל"נשים-בלבד" בלב בריטניה, שנחשף על ידי עיתונאית שהסתננה לתא טרור שכזה

במשך שנה הצליחה כתבת ערוץ 4 הבריטי 4 לחדור לתא טרור נשי חשאי בבריטניה ולתעד את פעילותו במצלמה שלה. מחקירתה עולה כי מנהיגות התא מעודדות נשים וילדות להילחם בשורות ארגון "המדינה האיסלאמית" (דאעש) בסוריה ועיראק וקוראת להתנגד ל"מערב הצבוע" ול"יהודים המטונפים". שלשום (יום ב') סיפק העיתון "טלגרף" הבריטי הצצה ראשונית לפעילות התא הנשי.

את הפגישות, כך עולה, מקיימות הנשים בחדרי חדרים במוקדים שונים ברחבי בריטניה. בכל פעם משתנה המיקום ומועד המפגש. אחת הפגישות, למשל, התקיימה במרכז מקומי הממומן על ידי הממשלה הבריטית, שוודאי לא שיערה לעצמה מה מתרחש בין כתליו.

באחד המפגשים הדגישה המרצה את תמיכתה בטרור והבהירה לשומעות כי אללה ישמיד את אויבי "המדינה האיסלאמית". במפגש אחר, מנתה המרצה את אויבי האסלאם, בהם "המערב הצבוע", ו"היהודים המטונפים".

ממצאי החקירה אף חושפים פרטים על אודות שלוש מנהיגות בולטות בתא. אחת מהן, המכונה בטוויטר UMM L, הובילה בעברה ענף נשי של ארגון המוהג'ירון אשר נאסר בבריטניה. שמה האמיתי הוא רובאנה, אם לארבעה המתגוררת עם קיצוני אחר, גם הוא מנהיג לשעבר של קבוצת טרור שהוצאה מחוץ לחוק.

בהרצאה בת שעתיים, אותה הצליחה הכתבת הבריטית להסריט, הסבירה רובאנה כי "הימים הטובים" החלו כאשר 'המדינה האיסלאמית' החלה להכות שורשים. רובאנה אף התייחסה למתקפת הטרור בפריז ואמרה על מדינות המערב: "אללה ישמיד אותן בזו אחר זו". בהמשך, האשימה את "היהודים המטונפים" שהרגו לדבריה מוסלמית חפה מפשע וילדים, כנראה בהתייחסה להרג מחבלים בגל הטרור הנוכחי בישראל.

מנהיגה אחרת בתא, המכונה אום סאליחה, הסבירה בטוויטר את חשיבות המגורים בשטחי החליפות האיסלאמית, בכוונתה לשטחי דאעש בסוריה ובעיראק. בהרצאות שערכה בצפון לונדון, שם נכחו צעירות וילדות, תקפה אום סאליחה את הקואליציה בראשות ארצות הברית ושיבחה את אומץ לבם של הג'יהאדיסטים. מנהיגה נוספת, העונה לשם אום עוסמאן, צייצה בטוויטר: "לכו לשאם (הכוונה לסוריה), זו פיסת האדמה הטובה ביותר של אללה".

כתבת ערוץ 4 הבריטי, שהציגה עצמה כ"עיישה", הצליחה להסתנן לתא בשנה שעברה לאחר שיצרה קשר ברשת עם הנשים והשתתפה בכמה הפגנות. היא הוזמנה לשיחות של נשים-בלבד, שכונו "שיחות איסלאמיות לאחיות" או "מעגלים איסלאמיים לנשים". את המיקום ומועד המפגשים קיבלה תמיד במסרון בסמוך למועד המפגש.

במפגש האחרון, סיפרה העיתונאית, חשדה בה אחת המרצות ואסרה עליה לשוב. את סרטי הווידאו שהצליחה להסריט העבירה למשטרה ולפרקליטות, שמאמינים כי ההסתה גובלת בעבירה על החוק.

אתמול התייחס למקרה נאזיר אפזל, התובע המלכותי המוסלמי הראשון בבריטניה, ואמר על רובאנה: "היא לא רק תומכת בדאעש. היא ממש רואה בדאעש את החליפות האיסלאמית האמיתית ותומכת בכך". הוא הוסיף: "זה יותר ממדאיג, זה ממש מסוכן. יש צעירות וילדות בחדר, וכבר ראינו מקרים בהם נשים לקחו את כל משפחותיהן ועברו לסוריה ולעיראק".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

מהשפעות הטרור באירופה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 נובמבר 2015, 17:15

הבריטים בדרך ליציאה מן האיחוד האירופי?  

פיגוע הטרור בצרפת שגבה את חייהם של 132 אזרחי המדינה גרם לזעזוע מהותי באירופה שוודאי וישפיע על התפיסה האירופית לגבי הביטחון במדינתם בטווח הארוך. אם כי גם בטווח הקצר כבר נרשמות השפעות של ממש בדעת הקהל של אזרחי בנוגע לנושאי בטחון פנים, דת ומהגרים. עתה מתברר שגם לגבי אחידותו של האיחוד האירופי מתחילות לצוץ שאלות.

סקר שנערך בימים שלאחר פיגועי הטרור בפריז הציג נדנדה בנוגע לדעת הקהל הבריטית על הישארותה של המדינה באיחוד האירופי. היום (ג') הסקר שוב הראה כי קיים רוב במדינה לעזיבת האיחוד.

הסקר המקוון, נערך על ידי ארגון ORB לטובת עיתון עצמאי באי הבריטי והציג 52% מהנסקרים שענו שהם בעד העזיבה.
מדובר על אלפיים משתתפים שהחליטו בפעם הראשונה "כן" על תסריט של "Brexit" (משחק מילים של המילה בריטניה ואקזיט).

עורכי הסקר מדגישים כי הסקר נערך ישירות לאחר הפיגוע בפריז. העיתון העצמאי Eurosceptic טען גם כי נראה שיש שינוי בדעת הקלה הבריטי משום שלפני חודש, כאשר משבר הפליטים זכה לסיקור תקשורתי הבריטים הצביעו על רצון להישאר באיחוד.

בסוף שנת 2017 יערך משאל עם מוסדר על שאלת הישארות בריטניה באיחוד האירופי. כך הבטיח ראש ממשלת בריטניה דייויד קמרון.

ראש ממשלת בריטניה דיוויד קמרון הבטיח משאל עם על חברות באיחוד האירופי יקרה לפני סוף 2017

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

גם בולגריה מציצה לתוך רשימת המדינות

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 02 דצמבר 2015, 03:22

בולגריה: מכונית תופת נמצאה מחוץ לשדה התעופה בסופיה
מכונית תופת נמצאה מחוץ לשדה התעופה בסופיה שבבולגריה. חלק מהשדה פונה מוקדם יותר היום מנוסעים בעקבות התרעות ביטחוניות.

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 02 דצמבר 2015, 12:27

אירוע באו"ם לגירוש 850 אלף פליטים יהודים מארצות ערב

המשלחת הישראלית לאו"ם, קיימה אירוע לציון גירושם של 850 אלף פליטים יהודים מארצות ערב. השגריר דני דנון: "נפעל להכרה עולמית בפליטים היהודים, מדובר בתיקון עוול היסטורי" (חדשות, בעולם)

מורשת המזרח: המשלחת הישראלית באו"ם, קיימה אמש אירוע לציון יום גירושם של 850 אלף פליטים יהודים מארצות ערב, זאת כתגובה לאירוע ציון יום כ"ט בנובמבר לפליטים הפלסטינים.

בהודעה הרשמית של האו"ם נכתב כי זהו "הסיפור שלא סופר על 850 אלף פליטים - סיפור על תרבות יהודית עתיקה על האדמות הערביות".

שגריר ישראל באו"ם דני דנון, בן להורים שעלו ממרוקו, אמר כי "נפעל להכרה עולמית בפליטים היהודים ממדינות ערב באו"ם, ונספר את סיפורם בפני העולם כולו. "הסיפור שהוחבא במשך שנים יוצא לאור. מדובר בתיקון עוול היסטורי כלפי יהדות ערב. כשגריר ישראל באו"ם אמשיך לפעול למען ההכרה בפליטים היהודים ממדינות ערב גם במוסד הזה".

השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל, אמרה כי "ב-65 שנים האחרונות, האו"ם וסוכנויותיו השונות השקיעו עשרות מיליארדי דולרים בפליטים הפלסטינים, ולא השקיעו אפילו אגורה בפליטים היהודים. מאז 1949 האו"ם העביר יותר מ-100 החלטות על הפליטים הפלסטינים ואפילו לא החלטה אחת על הפליטים היהודים ממדינות ערב".

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 02 דצמבר 2015, 14:22

אסד: ''אם צרפת ובריטניה יחדלו לתמוך בטרוריסטים – יהיה שלום בסוריה''

"אם צרפת, בריטניה, סעודיה, קטאר ומדינות נוספות את תמיכתן בטרוריסטים, יהיה שלום בסוריה תוך כמה חודשים", כך אמר נשיא סוריה, בשאר אל-אסד, בראיון שהעניק לפני שלושה ימים לטלוויזיה הצ'כית אשר פורסם הלילה (רביעי) בסוכנות הידיעות AP.

"המשטר מוכן למו"מ ושיחות עם האופוזיציה הסורית", הבהיר אסד והוסיף כי "השאלה היא איזו השפעה יש לאופוזיציה על ארגוני הטרור בשטח".

יתרה מכך, על פי אסד אחת הסיבות לגל הנדידה של הפליטים הסורים לאירופה, לצד מלחמת האזרחים, היא הסנקציות אשר מדינות אירופה הטילו על סוריה ואשר, לטענתו, פגעו קשה באוכלוסיית המדינה. "הדבר מעציב אותי מאוד", הוסיף.

אסד אף הפגין סקפטיות בנוגע לאפשרות המלחמה בטרור הזולג לאירופה, ושאל "מדוע הצרפתים לא למדו מהטבח במערכת 'שארלי הבדו'". לדבריו, הצרפתים לא הטו אוזן לאזהרות השונות ומכאן שגם מתקפת הטרור הגדולה במדינה היא "רק קצה הקרחון".

הנשיא הסורי התייחס גם להפלת המטוס הרוסי ואמר כי האירוע "חושף את כוונותיו האמיתיות של ארדואן, אשר נראה כי יצא מדעתו בשל ההתערבות הרוסית שהפרה את איזון הכוחות בשטח".

אסד הצטרף לעמדה שהשמיע בימים האחרונים נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, לפיה כישלון ארגוני הטרור בסוריה משמעותו כישלונו של ארדואן ולפיכך גם "מותו" בזירה הפוליטית. זוהי הסיבה, על פי אסד, שארדואן מנסה להציב מכשולים בפני ההצלחה של רוסיה ושל המשטר.

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 02 דצמבר 2015, 15:51

ניו יורק: התקפה אנטישמית של מוסלמי על יהודי

התוקף נכנס לחנות יודאיקה ב-Upper West Side, ביום שני, וצעק : "*** אני אהרוג את כולכם! אני מוסלמי!"
אז חבט בפניו של גבר בן 52 שהיה בחנות ופצע אותו בעינו ונמלט מהמקום.
המשטרה מחפשת אחריו.

נערך. אנא בידקו מה אתם מביאים ואל תביאו אם זה בשפה אחרת ואינכם מבינים. תודה.

אנא עבדא

נושא שלא נקרא על ידי אנא עבדא » 02 דצמבר 2015, 18:20

מזוייף מיסודו. גרפיקה מקצועית, אבל זיוף התוכן מאוד לא מקצועי.
האמרי יושר של מהר"י באסאן עדיין בכת"י וישנו בספריה הלאומית. הוא מעולם לא נדפס.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 02 דצמבר 2015, 19:25

סמל אישי של משתמש
yehuda

נושא שלא נקרא על ידי yehuda » 02 דצמבר 2015, 23:17

אני עדיין לא בטוח שזה הונאה, (כנראה שביררת כמו שצריך), אבל אני משער שהוא לא המציא את הגימטריאות (בצרה = פריז!) לבד זה מוצלח מדי מלהיות המצאה. אם זה שקר, כנראה שזה שקר מעורב באמת

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 02 דצמבר 2015, 23:34

בכלל לא מסובך, יש אנשים שאלופים בגמטריה ויש גם אתר שעושה לך את זה לבד.

http://forum.otzar.org/forums/viewtopic.php?f=7&t=24932

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 03 דצמבר 2015, 00:19

טבח בארה"ב: לפחות 14 הרוגים באירוע ירי

מספר חשודים חמושים, חבושים במסכות ומצוידים בשכפ"צים, נכנסו למרכז רפואי בסאן ברנדינו, קליפורניה ופתחו באש ללא הבחנה. לפחות 14 בני אדם נרצחו, ו-14 נוספים נפצעו באורח קשה.

סמוך לשעה 11:00 שעון ארה"ב, התקבל דיווח על אירוע ירי המוני במרכז רפואי לבעלי מוגבלויות בסאן ברנדינו, קליפורניה. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בשניים או שלושה חשודים שהגיעו למקום כשהם מצוידים בשכפ"צים וחבשו מסכות ופתחו באש ללא הבחנה.

בשעה זו מתנהל מצוד אחר היורים, שככל הנראה הצליחו להימלט מהמקום ברכב. על פי חלק מהדיווחים, סמוך לזירה נמצא רכב שטח נטוש שייתכן והוא שייך ליורים. כוחות הביטחון עורכים כעת סריקות בכדי לאתר את היורים. באירוע נהרגו לפחות 14 בני אדם, ו-14 נוספים נפצעו באורח קשה. טרם ברור האם מדובר באירוע טרור לאומני.

כוחות ביטחון גדולים ממספר רשויות ביטחון בארה"ב, כמו גם ה-FBI, הוקפצו למקום. מסוקי משטרה חגים מעל האזור ועשרות אמבולנסים הוזעקו למקום. כוחות ההצלה העניקו לפצועים טיפול רפואי ראשוני בזירה ולאחר מכן הם הובהלו לבית החולים הקרוב ביותר למקום.

עשרות בני אדם יצאו מהזירה, שמכותרת מכל כיוון על ידי מאות שוטרים, כאשר ידיהם מונפות באוויר. כעת הם עוברים בדיקה בכדי לשלול את האפשרות שאחד מהם הוא המפגע.

שבט מישור

נושא שלא נקרא על ידי שבט מישור » 03 דצמבר 2015, 13:39

yehuda כתב:אני עדיין לא בטוח שזה הונאה, (כנראה שביררת כמו שצריך), אבל אני משער שהוא לא המציא את הגימטריאות (בצרה = פריז!) לבד זה מוצלח מדי מלהיות המצאה. אם זה שקר, כנראה שזה שקר מעורב באמת
הראיה הראשונה שזה זיוף, כי לא תמצאו בשום ספר קדמון את הכיתוב "פריז". כי בעבר כתבו "פאריש" או "פאריס" "פריס".

זרעא דיוסף

נושא שלא נקרא על ידי זרעא דיוסף » 03 דצמבר 2015, 13:41

שבט מישור כתב:
yehuda כתב:אני עדיין לא בטוח שזה הונאה, (כנראה שביררת כמו שצריך), אבל אני משער שהוא לא המציא את הגימטריאות (בצרה = פריז!) לבד זה מוצלח מדי מלהיות המצאה. אם זה שקר, כנראה שזה שקר מעורב באמת
הראיה הראשונה שזה זיוף, כי לא תמצאו בשום ספר קדמון את הכיתוב "פריז". כי בעבר כתבו "פאריש" או "פאריס" "פריס".
אם הוא ידע מה יהיה היום הוא יכל לדעת שהיום יקראו לזה פריז
עזוב אותך לא צריך מקורות שזה זיוף :!:
יש אנשים שהם כמו יין, לא שהם משתבחים עם השנים... אלא שצריך לנעול אותם במרתף!

אם אתה מרגיש שהקב"ה רחוק ממך תזכור לא הוא זה שזז

סמל אישי של משתמש
yehuda

נושא שלא נקרא על ידי yehuda » 04 דצמבר 2015, 08:57

הגעתי למסקנא שזה באמת זיוף, כמו שאמרו חבריי ועוד ראיה הכי גדולה: לא זו בלבד שאין קשר בין אדום לבבל, אלא שבחז"ל מופיע פעמים אין ספור שמדובר בשני מלכויות שונות והם שנים מבין ארבעת הגלויות.

סמל אישי של משתמש
שלום ושלום

נושא שלא נקרא על ידי שלום ושלום » 04 דצמבר 2015, 11:29

בזכות שמירת הלשון תבוא הגאולה שעומדת כבר בפתח
תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 06 דצמבר 2015, 13:05

או שישלמו כופר או שנעביר אותך לדאעש'

משגיח הכשרות, המועסק על ידי מערכת הכשרות SKS מהדרין, עלה על יצועו במלון בו התאכסן באחד המחוזות הנידחים במדינה. דקות לאחר שנרדם ונעל את דלת חדרו, התעורר בבהלה לשמע הלמות פטישים על הדלת.

בתוך שניות נפרצה הדלת ואל החדר התפרצו מספר גברתנים מקומיים לבושים במדי המשטרה המקומית ותבעו ממנו להתלוות אליו. בתחנת המשטרה הובהר לו כי במידה ומשפחתו לא תשלם כופר עבור שחרורו הוא יימסר לארגון דאע"ש.

לדבריו נאמר לו כי "אנחנו יודעים שליהודים יש כסף. לא נשחרר אותך גם אם תתחנן כל עוד לא תספק לנו את הכסף", אמרו ונקטו בסכום אגדי אותו דרשו ממנו לספק בתוך ימים ספורים.

בצר לו הוא פנה לקהילה היהודית המקומית עמה עמד בקשר בטרם נעצר, ואלה גייסו את הכסף ושחררוהו מבית המעצר. בטרם שוחרר איימו עליו כי אם ידווח על המקרה הם ימשיכו לחטוף יהודים ולהזיק לאוכלוסיה היהודית המקומית (זו הסיבה שאיננו מביאים את שם המדינה ואת זהות המשגיח ח.ל.).

יו"ר מערכת הכשרות SKS מהדרין הרב דוד מוסקוביץ אמר בתגובה כי מדובר במקרה חריג בשגרת יומו של משגיח הכשרות. "ביטחון משגיח הכשרות הוא דבר שאינו ניתן לפשרות. זה לא מקרה שמאפיין את שגרת יומו של משגיח הכשרות, אפילו לא במדינות מוסלמיות. צריך גם לציין שמשגיחי כשרות הנוסעים למדינה הזו למשימות השגחה, נדרשים לנעול את דלת חדרם בלילות ובשל החשש ממקרים מסוג זה.

"עם זאת, בדיעבד מתברר שגם אירועים כאלה יכולים להתרחש, דבר המצריך היערכות מיוחדת כשמשגיח כשרות נוסע למשימת השגחה במדינות עולם שלישי. מה גם שידוע שכל משגיח זקוק לסייעתא דשמיא בכל צעד ושעל ולא רק בענייני הכשרות".

(ערוץ 7)

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 06 דצמבר 2015, 14:55

עדכון מ"בחדרי":

משגיח כשרות, המועסק על ידי מערכת הכשרות SKS מהדרין בראשות הרב דוד מוסקוביץ, אשר נשלח להשגיח על פס יצור במדינה באסיה, נחטף מחדר המלון בו שהה באישון לילה, וחוטפיו דרשו תשלום של 200 אלף דולר דמי כופר, "במידה והכסף לא יועבר", איימו החוטפים, "תועבר לידי דאע"ש".

הרב דוד מוסקוביץ, מנהל מערכת הכשרות, משחזר ל'בחדרי חרדים' את הסיפור המלא, שאירע בשבועות האחרונים: "זה קרה באחת ממדינות העולם השלישי, המשגיח נשלח ליומיים להשגיח על פס היצור שהוכשר במיוחד עבורנו, והגיע למלון המקומי. פקיד הקבלה ביקש את דרכונו, ומשגיח הכשרות הציג את הדרכון הישראלי. המשגיח עלה לחדרו נעל את הדלת ועלה על יצועו - אלא שלפתע שמע חבטות עזות על דלת חדרו, הוא מיהר להתקשר אלי, ואני אמרתי לו לא לפתוח".

אבל החוטפים לא התייאשו. "בשלב מסוים הצליחו החוטפים לפרוץ את הדלת, והודיעו לו שהוא עצור, לא הועילו טענותיו של המשגיח, והוא נלקח בכוח לתחנת המשטרה המקומית, בה הודיעו לו שהוא חטוף, ותוך שעה על קרוביו להשליש סכום של 200 אלף דולר, ולא, הוא יועבר לידיהם של אנשי דאע"ש... המשגיח טילפן אלי ויידע אותי, ואני פניתי לקהילה היהודית במקום", הרב מוסקוביץ מציין כי אמנם מדובר במדינת עולם שלישי בה הכנופיות והמשטרה עובדים יד ביד, אך קשה לדעת כמה האיום במסירה לדאע"ש היה בר מימוש, "העדפנו לא לקחת סיכון", הוא מציין.

"בינתיים הכניסו את המשגיח לחדר מעצר עם פושעים ועצורים אחרים. לשבחה של הקהילה המקומית ייאמר, שהם נכנסו מיד לפעולה, הפעילו את מי שצריך להפעיל וכעבור מספר שעות שוחרר המשגיח תמורת כשלושים אלף דולר".

בבדיקה ובשחזור האירועים, הגיעו במערכת הכשרות למסקנה כי פקיד הקבלה שראה שמדובר בדרכון ישראלי היה זה שהסגיר את המשגיח. "המשגיח גם נזכר שכשהפקיד ראה את הדרכון הוא מיהר לחייג למישהו ודיבר איתו בשפה המקומית, אין ספק שפקיד הקבלה יידע את החוטפים".

כמסקנה חיונית, מציין הרב מוסקוביץ כי "חשוב מאוד שמשגיחי כשרות שנשלחים למקומות כאלו יצטיידו גם במספרי טלפון של ראשי הקהילה היהודית במקום. הייתה לנו התלבטות קשה אם לפרסם את המקרה מאחר שכששוחרר המשגיח, איימו עליו חוטפיו כי אם ידווח על המקרה הם ימשיכו לחטוף יהודים ולהזיק לאוכלוסיה היהודית המקומית, אך לתועלת ולזהירות החלטנו לפרסם".

אנא עבדא

נושא שלא נקרא על ידי אנא עבדא » 06 דצמבר 2015, 16:35

הבעיה שאף אחד לא מאמין לסקופים של כשרות SKS, שאינו מחמיץ שום הזדמנות ליחצנות...

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

טועמיה "חיים" זכו, והפעם לונדון

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 דצמבר 2015, 18:29

לפני זמן קצר פיגוע דקירה ברכבת התחתית בלונדון, המחבל נתפס, במקום 3 דקורים, מתוכם: 1 אנוש ו-2 בינוני.
והפעם התרוץ שהמניע שלו זה בתגובה לפשעים בסוריה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

הישמעלים גם הם גדלו על תרבות מערבית ישמעלים הם

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 דצמבר 2015, 10:41

דאעש על כל סרטוני האימה שמנפיקים, ואכזריותם לעיתים כלפי חבריהם,
לא מרתיעים את הישמעלי, שגדל בתרבויות אחרות להצטרף לרצחנות הזו,
ואם זה לא מספיק, אז חלקם חוזרים לארצות מוצאם ומיבאים לשם את אידיאולוגית הרצחנות השטנית הלזו.

מספר האזרחים הזרים שהצטרפו לשורות דאע"ש בעיראק ובסוריה הוכפל בשנה האחרונה, ועומד על לפחות 27,000. כך מעריך מכון המחקר סאופן, שמושבו בניו יורק.
בדו"ח שמפרסם המכון נאמר כי מספרם של לוחמי דאע"ש נע בין 27,000-31,000, לעומת כ-12,000 בדו"ח הקודם שפורסם לפני כשנה וחצי. הלוחמים יצאו לסוריה ולעיראק מ-86 מדינות. כ-5,000 מהם ממדינות אירופה, וכ-4,700 ממדינות חבר העמים.

מכון סאופן מעריך כי 20%-30% מאנשי דעא"ש עושים את דרכם בחזרה לארצותיהם, ועלולים להוות שם איום בטחוני.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 12 דצמבר 2015, 20:07

שוויץ עצרה שני (פליטים?) סורים עם חומרי נפץ בג'נבה

המשטרה בג'נבה עצרה שני סורים שברכבם נמצאו עכבות של חומרי נפץ. כך דיווחו כלי תקשורת בשוויץ.

מוקדם יותר דיווחה הנשיאה סימונטה סומרוגה כי הכוננות בג'נבה הועלתה בעקבות התראה שהתקבלה ממקורות זרים, אך אין מידע קונקרטי על מתקפה.
רויטרס

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 16 דצמבר 2015, 07:26

ממשלת שוודיה בלחץ: עשרות אזרחים שוודים קיבלו איומים מדעאש  

הממשלה השוודית בפאניקה אחרי שעשרות אזרחים קיבלו מכתבי איום מדעאש שמאפשרים להם 3 אופציות: התאסלמות, תשלום ג'יזייה או עריפת ראש.

המכתבים נכתבו בשוודית והופיעו אתמול (ב-12 בדצמבר) על עשרות בתים, בערים שונות, באותו הזמן. בין השאר מדובר בערים Ronneba, Sigtuna, Vstroes ובשטוקהולם.

לפי הדיווחים, המשטרה לוקחת את האיום "מאוד ברצינות".

חוץ מהאיומים הנזכרים, חלק מהמכתבים איימו על הנמענים ש"יפוצצו את בתיהם עליהם" (“the bombing of theirs roofs above their heads.”) והזהירו שהמשטרה לא תוכל להציל את הנמענים וש"המוות יפגע בכולם".

תרגום ההודעה אמר כדלהלן:

"בשם אללה הרחמן, הרחום, מלא החסד. אלו מבינכם שאינם מאמינים, ראשכם יערף תוך שלושה ימים בתוך בתיכם. אנחנו נפציץ את גופותיכם המרקיבות אחרי זה. אתם צריכים לבחור בין 3 אפשרויות:
1) המרת דת לאיסלאם
2) לשלם את הג'יזייה (מס דתי) לשם הגנה 
3) ואם לא, ראשיכם יערפו

(המוות בא לכולכם)
המשטרה לא תמנע או תציל אתכם מלהירצח.

o.jpg

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 16 דצמבר 2015, 18:06

חבר פרלמנט טורקי טען שהמדינה האיסלאמית העבירה סארין דרך המדינה ונפתחה נגדו חקירה על בגידה

חקירה בגין בגידה במולדת נפתחה כנגד חבר פרלמנט טורקי לאחר שטען בראיון עם סוכנות הידיעות RT שארגון המדינה האיסלאמית העביר גז סארין לסוריה דרך טורקיה.
משרד התובע הראשי בטורקיה פתח את התיק כנגד ארן ארדם ממפלגת העם הרפובליקאית (CHP) לאחר שהראיון שלו שודר ב- RT ביום שני האחרון.

"חומרים לייצור נשק כימי הועברו לטורקיה והורכבו במחנות של המדינה האיסלאמית בסוריה, שהיה ידוע בתור אל-קעידה העיקרי בזמנו".

ארדם ציין שהכימיקלים ששומשו להרכבת הנשקים לא יוצרו בטורקיה. "כל החומרים נרכשו מאירופה. מכונים מערביים צריכים לשאול את עצמם בנוגע ליחסים הללו. מקורות מערביים יודעים היטב מי ביצע את תקיפות גז הסארין בסוריה", אמר ארדם ל- RT.
אחד המגיבים ברוטר הוסיף תזכורת,
לעוד סיפור;
הוא לא הראשון שילך לכלא,הוא מצטרף לשוטרים שעשו מעצר על שירותי הבטחון הטורקים שהעבירו לדעא״ש אמלח...

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 17 דצמבר 2015, 06:13

איטליה: שני הומלסים ערבים תקפו חיילים בקתדרלה ברומא

פלסטיני וטוניסאי נעצרו אתמול אחרי שניסו לחטוף את נשקם של חיילים שמוצבים בקתדרלת Santa Maria Maggiore תוך כדי צעקות "אללה אכבר", דיווחה המשטרה.
כאשר המשטרה התערבה, שני הערבים, בני 30 ו-40 קראו לזרים אחרים לעזרתם והם תקפו ואיימו על השוטרים שעצרו אותם. אחרי שנלקחו לתחנה, הם המשיכו לדבר נגד שלטון החוק באירופה, גם בערבית וגם באיטלקית.
הם מואשמים בהתנגדות למעצר ואיומים על שוטרים והסתה לביצוע פשע עם כוונה לבצע מעשי טרור. הוצא צו גירוש נגדם והם נלקחו למרכז מהגרים בבארי, לפני גירוש.

בדיקת רקע הראתה שעומדים נגדם כבר כמה צווי גירוש מהמדינה.

נ.ב. עכשיו הם קוראים להם הומלסים, מעניין מתי הם ילמדו להגות באיטלקית את המילה מחבלים ;) .

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 17 דצמבר 2015, 11:56

יצחק הספרן כתב:איטליה: שני הומלסים ערבים תקפו חיילים בקתדרלה ברומא

פלסטיני וטוניסאי נעצרו אתמול אחרי שניסו לחטוף את נשקם של חיילים שמוצבים בקתדרלת Santa Maria Maggiore תוך כדי צעקות "אללה אכבר", דיווחה המשטרה.
כאשר המשטרה התערבה, שני הערבים, בני 30 ו-40 קראו לזרים אחרים לעזרתם והם תקפו ואיימו על השוטרים שעצרו אותם. אחרי שנלקחו לתחנה, הם המשיכו לדבר נגד שלטון החוק באירופה, גם בערבית וגם באיטלקית.
הם מואשמים בהתנגדות למעצר ואיומים על שוטרים והסתה לביצוע פשע עם כוונה לבצע מעשי טרור. הוצא צו גירוש נגדם והם נלקחו למרכז מהגרים בבארי, לפני גירוש.

בדיקת רקע הראתה שעומדים נגדם כבר כמה צווי גירוש מהמדינה.

נ.ב. עכשיו הם קוראים להם הומלסים, מעניין מתי הם ילמדו להגות באיטלקית את המילה מחבלים ;) .

אחרי הומלסים יקראו להם "לוחמי חופש" או לוחמי שיוויון, או שאולי זה בכלל בגלל שהם מפירים את החוק הבינלאומי ולא מתאמצים לתת להם שטחים או להגיע להסכם שלום, עולם הוזה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 17 דצמבר 2015, 19:52

דאעש לשר המשפטים האיטלקי: נכרות לך את הראש

"داعش" يهدّد وزير العدل الايطالي: "سنقطع رأسك"
דוברת משרד המשפטים האיטלקי: שר המשפטים קיבל מכתב מאיים בערבית, מלווה בשני כדורים על ידי ארגון המדינה האסלאמית.
أعلنت متحدثة باسم وزارة العدل الإيطالية أن الوزير "أندريه أورلاندو تلقى رسالة تهديد باللغة العربية مرفقة برصاصتين ومرسلة من قبل تنظيم الدولة الإسلامية" .
המכתב נשלח למשרד המשפטים ברומא עם שני כדורי קלצ'ניקוב ועם הכיתוב "אנחנו נבוא לרומא ונכרות את הראש שלך".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 דצמבר 2015, 14:04

מטען חבלה אותר על טיסת ''אייר פראנס'' בדרכה מאפריקה לפריז.

רשות התעופה בקניה דיווחה בציוץ בחשבון הטוויטר שלה כי החפץ החשוד שהורד ממטוס אייר פראנס אכן היה מטען חבלה.
המטוס שהיה בדרכו לפריז עם כ-260 נוסעים נחת נחיתת חירום בקניה לאחר שהמטען אותר בשירותים. שניים מהנוסעים נעצרו.
5676947e06bdca4c1.jpg

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 דצמבר 2015, 06:16

ג'יהאדיסט שברח ללוב: דעאש מתכנן מגה-פיגוע באירופה

האיש זוהה כ-“Harry S.” וטוען שהתאמן כחלק מיחידה שבכוונתה לחולל מספר התקפות סימולטניות במקומות שונים.
האיש הוא ג'יהאדיסט מגרמניה, בן 27 ואומר שנשאל, יחד עם ג'יהאדיסטים ממדינות אירופה אחרות אם הם "מוכנים להביא את הג'יהאד לארצות מולדתם."

"הם רוצים משהו שקורה בכל מקום באותו הזמן," הוא אמר.
האיש כלוא בכלא הגרמני מאז חזרתו מלוב.

לטענתו, הוא שהה איתם שלושה חודשים וברח מהם לאחר שלא יכל לסבול את הברוטאליות שלהם.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 דצמבר 2015, 07:13

ראשוני❗
לאס וגאס: דיווחים על רכב שהתנגש בקבוצת אנשים. הרוגים רבים
30 הרוגים.

JOS

נושא שלא נקרא על ידי JOS » 21 דצמבר 2015, 11:46

יצחק הספרן כתב:מטען חבלה אותר על טיסת ''אייר פראנס'' בדרכה מאפריקה לפריז.

רשות התעופה בקניה דיווחה בציוץ בחשבון הטוויטר שלה כי החפץ החשוד שהורד ממטוס אייר פראנס אכן היה מטען חבלה.
המטוס שהיה בדרכו לפריז עם כ-260 נוסעים נחת נחיתת חירום בקניה לאחר שהמטען אותר בשירותים. שניים מהנוסעים נעצרו.
5676947e06bdca4c1.jpg

בסוף התברר שזה היה מטען דמה

JOS

נושא שלא נקרא על ידי JOS » 21 דצמבר 2015, 11:48

יצחק הספרן כתב:ראשוני❗
לאס וגאס: דיווחים על רכב שהתנגש בקבוצת אנשים. הרוגים רבים
30 הרוגים.
תיקון טעות
30 פצועים הרוג 1

קטןודל

נושא שלא נקרא על ידי קטןודל » 21 דצמבר 2015, 12:00

זאת ועוד שלכאורה לא מדובר במעשה טרור, הגם שיתכן שנעשה בכוונה משום סיבות אחרות.

סמל אישי של משתמש
המורה

נושא שלא נקרא על ידי המורה » 22 דצמבר 2015, 23:57

שמעתי שתפסו היום שני מחבלים בפאריז על חם בדרך לעשות פיגוע האם מישהו שמע משהו על זה?

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 28 דצמבר 2015, 01:53

כוחות מיוחדים אמריקאי בעיראק תפסו חי מנהיג דעאש "אל-שישאני"

כוחות מיוחדים אמריקאי במחוז העירקי של קירקוק, תפסו בחיים אחד המנהיגים של הקבוצה "המדינה האסלאמית" (IG), אבו עומר אל-שישאני.

הכוחות המיוחדים במבצע מיוחד, גם עצרו שני מפקדי שדה, והרגו שבע חמושים.

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 28 דצמבר 2015, 09:13

תמונת "אל-שישאני"

080.jpg
[/size]

זאבי

נושא שלא נקרא על ידי זאבי » 28 דצמבר 2015, 09:15

נחמן כתב:תמונת "אל-שישאני"

080.jpg
[/size]
יש לו פרצוף של ארופאי בכלל לא של מוסלמי

סמל אישי של משתמש
1010

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 28 דצמבר 2015, 11:27

זאבי כתב:
נחמן כתב:תמונת "אל-שישאני"

080.jpg
[/size]
יש לו פרצוף של ארופאי בכלל לא של מוסלמי
נכון! מעניין שהוא ג'ינג'י!
אצל המוסלמים אין ג'ינג'ים.
א.
ב.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 28 דצמבר 2015, 11:31

הוא לא הג'ינג'י המוסלמי הראשון שאני רואה.

סמל אישי של משתמש
1010

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 28 דצמבר 2015, 11:42

יאיר כתב:הוא לא הג'ינג'י המוסלמי הראשון שאני רואה.
מי,לדוגמה?
א.
ב.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 28 דצמבר 2015, 11:43

לא יודע שמות אבל זה לא היה חדש לי, אם כי אני מודה שזה נדיר (לא מאוד).

(וכי אתה לא מאמין שזו באמת התמונה שלו??)

סמל אישי של משתמש
1010

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 28 דצמבר 2015, 11:46

יאיר כתב:לא יודע שמות אבל זה לא היה חדש לי, אם כי אני מודה שזה נדיר (לא מאוד).

(וכי אתה לא מאמין שזו באמת התמונה שלו??)
יכול להיות שמוצאו אינו מהאיסלם [או שאחד מאבותיו/אמהותיו התחתנו עם בן/בת זוג לא איסלמי]
א.
ב.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 28 דצמבר 2015, 11:49

מה שכן ידוע זה שהג'ינגי'ם אוהבים לראות דם...

(עשו ולהבדיל דוד המלך ע"ה).

סמל אישי של משתמש
ג'ינג'י

נושא שלא נקרא על ידי ג'ינג'י » 28 דצמבר 2015, 14:18

רבתי תירגעו!!!!!!!!!!!!!! :evil:
איך אפשר להפיל על בנאדם שיש לו צבע מסוים של שערות להפליל עליו כן מיני דמיונת
מה זה קשור לדת שלו ומה זה קשור במה שהוא אוהב לראות?!?!

סמל אישי של משתמש
עובדיה

נושא שלא נקרא על ידי עובדיה » 28 דצמבר 2015, 14:32

הוא גרוזיני שהתאסלם וזה צבע השיער שלו

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 דצמבר 2015, 15:27

ברלין: 4 נוצרים מוכים ע''י מוסלמי אחרי חגיגות חג המולד

ערכתי לאחרונה בתאריך 27.12.15 בשעה 22:39 בברכה, Bianca

הדבר קרה בפוצדאמר פלאץ.
התוקף קרב ל-4, כולם בשנות ה-20 לחייהם, וצעק "אני מוסלמי! מה אתם?" והתנפל עליהם. לטענת המותקפים הוא נעזר בארבעה שותפים מבוגרים ממנו.
המשטרה חוקרת את התקרית כהתקפה על רקע פוליטי.

צפנת פענח

נושא שלא נקרא על ידי צפנת פענח » 29 דצמבר 2015, 01:40

ג'ינג'י כתב:רבתי תירגעו!!!!!!!!!!!!!! :evil:
איך אפשר להפיל על בנאדם שיש לו צבע מסוים של שערות להפליל עליו כן מיני דמיונת
מה זה קשור לדת שלו ומה זה קשור במה שהוא אוהב לראות?!?!

זה בטח לא קשור לצבע או לשם הניק. :lol:

וזה לא אנחנו הפלנו, חז"ל הפילו.

סמל אישי של משתמש
עמוס בן הימיני

נושא שלא נקרא על ידי עמוס בן הימיני » 12 ינואר 2016, 12:00

פיצוץ במרכז איסטנבול

לפחות עשרה בני אדם נהרגו בפיצוץ מכונית תופת בכיכר במרכז העיר איסטנבול. הכיכר נחשבת למוקד תיירותי ומרכזי. 15 בני אדם נפצעו.
אורנית עצר, ב' בשבט תשע"ו, 12/01/16 10:42 | עודכן: 11:13

לפחות עשרה בני אדם נהרגו ו-15 נפצעו הבוקר (שלישי) בפיצוץ מכונית תופת בכיכר סולטן אהמט שבמרכז העיר איסטנבול.

כוחות רפואה וביטחון רבים הוזעקו לזירה והעניקו טיפול לפצועים. סוכנות הידיעות הטורקית "דוגאן" דיווחה כי הפיצוץ אירע באזור תיירותי והנסיבות אינן ברורות.

הכיכר נחשבת למוקד תיירותי ומרכזי ובכל יום פוקדים אותה בני אדם רבים. המשטרה סגרה את הדרכים המובילות לכיכר והרחיקה את העוברים ושבים מחשש שיתרחש פיצוץ נוסף.

כאמור, נסיבות הפיצוץ עדיין לא ידועות, אולם בכמה מכלי התקשורת הטורקים דווח כי מדובר ככל הנראה בפיגוע התאבדות.

סמל אישי של משתמש
עמוס בן הימיני

נושא שלא נקרא על ידי עמוס בן הימיני » 16 ינואר 2016, 19:06

מתקפת טרור נוספת בלב אפריקה

לפחות 27 בני אדם נרצחו על ידי חמושים מוסלמים בבירת בוריקנה פאסו אוגאדוגו. המחבלים פתחו במתקפה משולבת של ירי ומכוניות תופת.
אורלי הררי, ו' בשבט תשע"ו, 16/01/16 18:01

לפחות 27 בני אדם נרצחו הלילה (שבת) במתקפת טרור של זרוע אל-קאעדה במגרב על בית המלון "ספלנדיד" שבבירת בורקינה פאסו, וואגאדוגו.

בנוסף, תקפו החמושים גם את בית הקפה "קפוצ'ינו" הסמוך לבית המלון והציתו אותו. עדי ראייה סיפרו כי לפחות ארבעה חמושים חובשי טורבנים, בהם שתי נשים, החלו לירות באוויר, לפוצץ מטענים ולהצית מכוניות במרכז העסקי של וואגאדוגו, עוד לפני שהשתלטו על בית המלון.

שר ההסברה של בורקינה פאסו מסר כי לפחות 33 מבני הערובה במלון נפצעו בפריצת הכוחות וחלקם פונו לקבלת טיפול בבית החולים האוניברסיטאי בעיר. זרוע אל-קאעדה במגרב (AQIM) לקחה אחריות לפיגוע.

שלח תגובה