אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 06 נובמבר 2012, 22:11

הנגיד חיים יענקל ליבוביץ תוקף הבוקר את אריה דרעי אצל מוטי לביא.
לחצו להורדת הראיון המסעיר.
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 547A36383D


השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 06 נובמבר 2012, 22:29

מפלגת נ נח בראיון - רדיו קול חי
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 786876493D

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 06 נובמבר 2012, 22:40

הסוד השמור ביותר בש"ס ייחשף בקרוב?

לקראת הבחירות הכלליות לכנסת, חושפים בכירים בש"ס הקלטה מדברי מנהיגה הרוחני של התנועה, הרב עובדיה יוסף, בה תוקף הרב בחריפות את אריה דרעי, ששימש בעבר כיו"ר התנועה - כך על-פי דיווח שהופיע בערוץ 7.

מסתבר כי אחד הסודות השמורים ביותר בבית הרב עובדיה יוסף קשור בדברים חמורים שאמר נגד אריה דרעי בסעודת ט"ו בשבט, שהתקיימה לפני חמש שנים בביתו ברחוב הקבלן, כך חושף העיתונאי שלום ירושלמי ב"מעריב".

הרב קרא אליו את באי ביתו הקרובים, שמשמשים אותו בחיי היום-יום. היו שם בנו, הרב משה יוסף, מנחם פילץ, צבי חקק ואחרים. הרב ביקש שדבריו יוקלטו ואז יצא בהתקפת זעם חסרת תקדים על דרעי ואופיו הנכלולי, טען שגרם נזקים קשים לבריאותו הרופפת ממילא, וסיפר על הדרכים שבהן הוא גרר אותו לתמוך בהסכם אוסלו.

קלטת הנפץ הזו, לדברי בכירים בש"ס, מונחת היום בכספת, ואם דרעי היה מודיע שהוא מקים מפלגה עצמאית שעלולה לפגוע בש"ס אולי היה נעשה בה שימוש. דרעי לא מדבר עם איש בימים האלה. הוא גם לא מרשה לאיש לדבר בשמו למעט אחד, חיים כהן, חבר ואיש סודו. "דרעי פירק את המוקש הזה מזמן. היה ברור לו שישסו בו את הרב עובדיה. תסמוך עליו שיש לו תשובה והיא תהיה מאוד כואבת", אומר כהן. כואבת למי, נשאל כהן. "חכה ותראה", השיב.

שלום ירושלמי עצמו אמר בשיחה עם ערוץ 7 כי לא שמע את הקלטת אך הוא יודע על קיומה, "אני לא יכול לאשר ששמעתי את ההקלטה, אך אני יכול לומר שישנה הקלטה עם הדברים המדוברים".

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 06 נובמבר 2012, 22:42

קריקטורה - איחוד בש"ס
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 06 נובמבר 2012, 22:59

הבחירות לראשות הבית היהודי:
לפחות ארבעים אחוזים ממצביעי הבית היהודי מימשו את זכותם להצביע עבור יושב ראש למפלגתם.
תומכיו של בנט, התלוננו על אי-סדרים בקלפיות. לטענתם, כשהגיעו להצביע נאמר להם ששמותיהם לא נמסרו לוועדת המפקד.
הקלפיות יסגרו בשעה עשר.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 06 נובמבר 2012, 23:04

אריה דרעי אמר הערב אנחנו נדאג גם למגזרים השונים שקיימים בארץ, לאתיופים וכמובן גם לערבים.
בכינוס של תומכי ש"ס במלון עדן בטבריה אמר אנחנו הולכים לייצג את כולם ללא הבדלים המסר שלנו ברור, אנחנו לא סתם מדברים על מצוקה חברתית אנחנו מכוונים לפעול בנידון.
דרעי הוסיף אנחנו לא ניתן שהממשלה תאיים בקיצוצים שיפגעו בחלשים. לא נאשר נישואים אזרחיים בישראל.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 נובמבר 2012, 00:08

רשת ב': לאחר שיותר ממחצית הקלפיות נספרו, נפתלי בנט זוכה ב56 אחוז ואורלב זוכה ל32 אחוז.
אורלב: "אני פורש מהחיים הפוליטיים אך לא את המפד"ל".

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 נובמבר 2012, 00:34

ח"כ זבולון אורלב פורש מהחיים הפוליטיים בנט ניצח ברוב גדול

יש מנהיג חדש לבית היהודי המפד"ל נפתלי בנט. בנט שכיהן בעבר כראש לשכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו התמודד הערב מול זבולון אורלב יו"ר הבית היהודי המפד"ל ועל פי נתוני ההצבעה הוא גובר על אורלב ברוב של 70%. עם קבלת תוצאות הקלפיות התקשר ח"כ זבולון אורלב ליריבו בבחירות לראשות מפלגת "הבית היהודי", נפתלי בנט, ובירך אותו על ניצחונו המסתמן בבחירות.

מספירת שליש מהקלפיות, עולה כי בנט ניצח בפער בולט – אף שעדיין לא פורסמו תוצאות סופיות. בכוונת בנט לשאת נאום ניצחון בחצות במטה הבחירות שלו בתל אביב.

ח"כ זבולון אורלב, שלפי התחזיות הפסיד בבחירות לראשות מפלגת "הבית היהודי", הודיע על פרישתו מהכנסת. "אני מקבל את התוצאות הדמוקרטיות", אמר. "כל חיי קיבלתי הכרעות ואני צריך לשמש דוגמא למנהיג גם כשהתוצאה לא טובה עבורו".

אורלב הוסיף כי "הבטחתי שלא אשאר בחיים הפוליטיים ואקיים את הבטחתי. אמשיך להיות חבר המפד"ל. אני מודה לכולם על העזרה והסיוע, ומאחל לתנועה הצלחה בדרכה החדשה". אך עקץ את המנהיג הנבחר שהוא חסר ניסיון פוליטי הן בשלטון המרכזי והן במוניציפאלי.

ח"כ זבולון אורלב (67) מכהן בכנסת כ-13 שנה והוא נכנס לכנסת ה-15 ברשימת המפד"ל את דרכו הפוליטית החל אצל זבולון המר כיהן כמנכ"ל משרד החינוך ומנכ"ל משרד הדתות היה חבר בכל וועדות הכנסת מתוכם כיהן גם כיו"ר בחלק מהוועדות. כיהן כשר העבודה והרווחה בממשלת שרון.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 08 נובמבר 2012, 22:48

אחרי המהפך: דרעי ובנט ישתפו פעולה?

האם ייתכן שיתוף פעולה בין ש"ס לבית היהודי בבחירות הקרובות? בין שלל המברכים את יו"ר מפלגת הבית היהודי החדש, נפתלי בנט, היו מעבר לראש הממשלה והנשיא, גם אחד מראשי ש"ס אריה דרעי. השניים שוחחו ארוכות ואף קבעו להיפגש ביניהם ולדון בשיתופי פעולה עתידיים.

הלילה הוכרז כי נפתלי בנט הוא המנצח הגדול בבחירות לראשות מפלגת הבית היהודי- מפד"ל. ברוב סוחף של כ70% ניצח המומעד הטרי את הדמות הוותיקה וחבר הכנסת המכהן זבולון אורלב.

60% מ-54,000 המתפקדים מימשו את זכותם ובחרו בדרך חדשה למפלגה שכוחה לא עולה על שלשה מנדטים כיום. בנט כבר הצהיר הבוקר (ד') כי בכוונתו ליישם את ההבטחה לאיחוד המפלגות- הבית היהודי והאיחוד הלאומי ואם לא יהיו שינויים, שתי הסיעות יתאחדו לרשימה אחת בבחירות הקרובות.

עם היוודע התוצאות התוצאות אתמול בלילה הודיע המפסיד הגדול זבולון אורלב על פרישה מהחיים הפוליטיים.

ניתן לומר כי אמש בחצות תם הדור הוותיק של המפד"ל, בנט מתעתד להוביל רשימה מאוחדת ורחבה של הציבור הציוני דתי ומכוון גם לשאר הציבור הנאמן לדרך הלאומית.

המשימה הראשונה עבור בנט תהיה להיכנס לממשלה שתקום לאחר הבחירות. אם נתניהו ירכיב את הממשלה תהיה זו משימה לא פשוטה לקיים חיבור שיגבר על הקרע ביחסים שקיים בין השניים מאז פרש בנט מניהול מטהו של נתניהו.

ביום שלישי בשבוע הבא, יגשו שוב המתפקדים לקלפיות, הפעם כדי לבחור את הרשימה למפלגה במסגרת הבחירות המוקדמות.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 08 נובמבר 2012, 22:51

"חברי כנסת ושרים חוששים להסתבך עם המטה החרדי"

מה מניע צעיר בני ברקי להתמודד על מקום ברשימת הליכוד? מה הוא חושב על המפלגות החרדיות? כמה חרדים התפקדו עד כה למפלגה הימנית הגדולה ביותר? שיחה מרתקת עם יעקב וידר, הכיפה השחורה של הליכוד

את יעקב וידר (29), המתמודד על משבצת הצעירים ברשימת הליכוד, אנחנו תופסים בשעות הצהריים המוקדמות, לאחר עוד פגישת עבודה שקיים עם השר סילבן שלום.

אחרי איחור אופנתי של עשרים דקות לפחות, הוא נכנס למקום המפגש ומנופף לעברו של בחור חילוני, הם מתחבקים בשמחה ומחליפים מחמאות הדדיות. אחר כך וידר מספר לנו שהבחור הוא יואב קיש, מראשי מאהל הפראיירים, שמתמודד אף הוא על משבצת ברשימת הליכוד.

בקיץ האחרון, וידר הביא את הפראיירים לביקור בישיבת פונוביז' ולדבריו הם הוכו בתדהמה. "הם חשבו שכולם בטלנים ולא תיארו לעצמם שבאמת אנשים יושבים ולומדים".

הסיפור של וידר עם הליכוד החל כבר בגיל תשע עשרה כשהתפקד למפלגה בעודו בחור ישיבה. "כבר אז קלטתי שאם אני רוצה להשפיע אפשר לעשות את זה רק במסגרות גדולות, במסגרות הקטנות אף אחד לא סופר אותך".

אתה מתנגד למפלגות חרדיות?
"אני לא נגד אף אחד. הם מאמינים בדרך שלהם ואני בדרך שלי".

איך מגיבים במשפחה שלך לפעילות הזו?
" כל הזמן אומרים לי בבית "עזוב את זה" אבל כבר התייאשו כי זה לא עוזר".

הוא גדל במשפחה ליטאית בת עשר נפשות בבני ברק ועבר את המסלול החרדי הרגיל: תלמוד תורה, ישיבה קטנה, ישיבה גדולה בירושלים (חוכמת שלמה של הרב נויברט), ובמהשך ישיבת מיר. אחר כך התגייס לשירות צבאי מקוצר וכיום הוא עובד, לומד במסלול החרדי של קרית אונו ובעיקר פעיל פוליטי.

בשנתיים האחרונות הפעילות שלו צברה תאוצה עם הקמת המטה החרדי בליכוד. להערכתו התפקדו עד כה למפלגה כאלפיים חרדים, לא כולם מאוגדים במטה. "יש מאות מתפקדים חרדים – בבית שמש בבית"ר עילית, בעמנואל, במודיעין עילית".

איזה סוג של חרדים מתפקדים לליכוד?
"מרביתם כמוני, חרדים פתוחים, אבל יש לנו גם חסידים מויז'ניץ, מבעלז שהם חברי מרכז אבל הם פחות בפרונט כי הם חוששים להיות מזוהים עם מפלגה חילונית מטעמים מובנים. גם הם מבינים שהשפעה אפשר לעשות רק דרך מפלגה גדולה, מה שעובד באמריקה אין סיבה שלא יעבוד גם אצלנו, שם גם הרפובליקנים וגם הדמוקרטים תמכו בחיידרים של סאטמר, כי הם הבינו את הכוח של הציבור החרדי".

אתה מוכן כבר לפשקווילים נגדך?
"דמות ידועה בציבור החרדי אמר לי: 'ברגע שיתקיפו אותך תדע שאתה במקום הנכון. זו הוכחה שאתם מצליחים לעשות משהו מוביל".

במה מתבטאת החרדיות שלך?
"חרדים זו הגדרה רחבה. יכול להיות שאני מקיים מצוות יותר ממישהו שהולך עם 'שמונה בגדים'. הייתי מגדיר אנשים שחושבים כמוני "חרדים ישראלים", כאלה שחושבים באופן חופשי, עצמאי. הם יוצרים איזשהו שינוי במושג 'חרדים'. אני רוצה להוביל לתוך הליכוד כל חרדי שמרגיש שאין מי שמייצג אותו. אני אהיה להם לפה ואני מבטיח שתהיה להם אוזן קשבת מכל חברי הכנסת בליכוד. כשאתה חבר ליכוד אנשים צריכים אותך. ככה זה עובד".

איך מגיבים אליכם בהנהגה החרדית?
"חברי כנסת חרדים פונים אלינו כדי שנקדם דברים בתוך מרכז הליכוד או שנקדם שמות של מועמדים ברשימה. יש רב מאוד חשוב בציבור החרדי שאני לא יכולים לומר את שמו אבל כל חסידיו, בני משפחתו וקוראי ספריו התפקדו לליכוד. יותר מזה, יש אדמו"ר שמיוצג במפלגה חרדית שפקד את כל חסידיו ובני משפחותיהם"

אתה מתמודד על משבצת הצעירים, מיקום 52 ברשימת הליכוד, זה לא בדיוק מיקום ריאלי…
"נכון. המטרה היא לא לרוץ לכנסת אלא ליצור פלטפורמה, שחרדים ירגישו נוח להיכנס לליכוד, בעיקר חרדים צעירים שהם פחות מקובעים ויותר פתוחים. מצד שני יש סיכוי שהמשבצת הזו תקודם, למשל במקרה שבעבודה ייכנסו המון צעירים לרשימה ובליכוד ירצו להשוות או במקרה של הפעלת החוק הנורווגי אותו מקדם ליברמן"

כיצד ההצטרפות לליכוד תורמת לציבור החרדי?
"קודם כל עצם הנוכחות החרדית בליכוד גורמת להנמיך את ההסתה נגד הציבור שהכי קל להשתלח בו בתקשורת. ברגע שחברי הכנסת מבינים שיש להם מה להפסיד, הם נמנעים מלתקוף. לכל ח"כ או שר יש רשימה עם מי אסור לו להסתבך בליכוד, יש את הפייגלינים, יש את המטה הלאומי של שבח שטרן, ועכשיו יש את המטה החרדי. בשנה וחצי האחרונות, מאז שאנחנו בפנים אין כמעט התבטאויות נגד חרדים של אנשי ליכוד".

תן דוגמא
"בתקופה שדיברו על הדרת נשים היה איזה ח"כ שיצא נגד הדרת נשים בצורה מאוד קיצונית. אנחנו, במטה החרדי, כתבנו לו שנפגענו מאוד ממה שהוא אמר. מאז ועד היום הוא לא הוציא מילה אחת נגד חרדים". מנגד יש חכי"ם שלא הקשיבו לנו, וזה יתנקם בהם ברמה הפוליטית בבחירות הקרובות בע"ה.
(מקור)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 08 נובמבר 2012, 23:07

האם הרב מזרחי יחבור לאיחוד הלאומי?
נציג תנועת ארץ ישראל שלנו, ח"כ לשעבר הרב אליעזר מזרחי נפגש עם ח"כ אורי אריאל (האיחוד הלאומי) בלשכתו בירושלים. בפגישה, שהתנהלה ברוח טובה, הועלתה האפשרות כי מפלגת תנועת ארץ ישראל שלנו תשתלב באיחוד הלאומי. בתום הפגישה נקבעה פגישה נוספת ● לסיפור המלא
ערוץ 7

נציג תנועת ארץ ישראל שלנו, ח"כ לשעבר הרב אליעזר מזרחי נפגש עם ח"כ אורי אריאל (האיחוד הלאומי) בלשכתו בירושלים.
בפגישה, שהתנהלה ברוח טובה, הועלתה האפשרות כי מפלגת תנועת ארץ ישראל שלנו תשתלב באיחוד הלאומי. בתום הפגישה נקבעה פגישה נוספת.
נציין כי הרב מזרחי מייצג ציבור רחב של חסידי חב"ד, והוא היה זה אשר מנע את "התרגיל המסריח" שבישל שמעון פרס, ובשל כך זוכה לאהדה בקרב ציבור הימין.
נזכיר כי הרב מזרחי היה חבר כנסת בסיעת "אגודת ישראל" בכנסת ה-‏12, לאחר שהרבי מליובאוויטש הביע את תמיכתו בסיעת אגודת ישראל. בשנת 1990 הפיל השמאל את ממשלת האחדות בסיוע אגודת ישראל במטרה להקים ממשלת שמאל במה שכונה "התרגיל המסריח", אך הרב מזרחי סירב להגיע לכנסת להצבעה על האמון בממשלה החדשה ובכך מנע את הקמת ממשלת השמאל והביא להקמת ממשלת ימין צרה.
לפני כשבועיים פרש ח"כ מיכאל בן ארי מתנועת ארץ ישראל שלנו כדי להקים מסגרת פוליטית חדשה עם עוזריו הפרלמנטרים עו"ד איתמר בן גביר וברוך מרזל.

ח"כ מיכאל בן ארי נפגש השבוע עם הרב שמואל אליהו וח"כ אורי אריאל. מטרת הפגישה הייתה כדי לשריין לבן ארי מקום ברשימה אך זה דחה את הצעה בשל סיבות אידאולוגיות.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 08 נובמבר 2012, 23:44

מרן אדמו"ר מויז'ניץ שליט"א בקריאה נרגשת לאחדות השורות ב'יהדות התורה'
"יש לנו בארץ ישראל מה לקנא בתנועת אגודת ישראל באמריקה הפועלת מתוך הייעוד של 'ויעשו כולם אגודה אחת' באחדות הלבבות והשורות" • "פעלתי רבות לפני כמה שנים לכינוסה מחדש של 'מועצת גדולי התורה' שעצם כינוסה תאחד את החרדים ויראים לדבר ה' הסרים לדעת תורה ולא עלתה בידי – לצערי, עכשיו הזמן להתכנס ולהתאחד".

דברים אלה אמר מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א לראשי תנועת אגודת ישראל בארה"ב שביקרו באכסנייתו בשכונת בורו פארק.

משלחת ראשי ורבני תנועת אגודת ישראל בארה"ב שהורכבה מרבני בתי הכנסיות של אגודת ישראל וראשי התנועה, התקבלה אמש (רביעי) באכסנייתו של מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א בשכונת בורו פארק שם שוהה בימים אלו לרגל עריכת המגביות לטובת מוסדותיו בארה"ק, האדמו"ר התעניין בפעילותיהם השונות למען יהדות ארה"ב וחיזק את ידם במאבק לקיום מצות ברית מילה כהלכתה.

בין הדברים שח האדמו"ר בכאב רב על הפילוגים החדשים לבקרים בארץ ישראל הגורמים לפגיעה בתנועה ובייעודה, וכה אמר: 'אגודה' (כך מכנה האדמו"ר את יהדוה"ת) אינה ככל המפלגות, 'אגודה' נוסדה ע"י מצוקי ארץ מתוך מטרה אחת והיא הרבות כבוד שמים!

יש לנו בארץ ישראל מה לקנא בתנועת אגודת ישראל באמריקה הפועלת מתוך הייעוד של 'ויעשו כולם אגודה אחת' באחדות הלבבות והשורות, אבי הק' (בעל ה"ישועות משה") זי"ע וזקני הק' (בעל ה"אמרי חיים") זי"ע, וכל צדיקי הדורות ההם מסרו את נפשם בשביל ה'אגודה', הלוואי והיינו יכולים להעתיק את סוד הצלחתה של אגודת ישראל באמריקה שהיא מכח האחדות – לארץ הקודש, ולחזק את כוחנו בבחירות הקרובות".

האדמו"ר התייחס גם 'למועצת גדולי התורה של 'אגודת ישראל' ואמר: "בעקבות הקמתה של ה'אגודה' הוקמה 'מועצת גדולי התורה' שתפתור את כל השאלות העומדות על הפרק ומונחות לפתחה של אגודת ישראל מתוך אחדות הדעות, פעלתי רבות לפני כמה שנים לכינוסה מחדש של 'מועצת גדולי התורה' שעצם כינוסה תאחד את החרדים ויראים לדבר ה' הסרים לדעת תורה ולצערי לא עלתה בידי, עכשיו הזמן להתכנס ולהתאחד – אגודה אחת".

את דבריו "היוצאים מהלב" כהגדרת אחד מהמשתתפים, סיים האדמו"ר בברכות לרוב לראשי התנועה -להגדיל תורה ולהאדירה.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 11 נובמבר 2012, 10:01

בחירות 2012: ברכה יו"ר חד"ש, היום פריימריז במרצ, בשלישי- בבית היהודי

מערכת הבחירות נכנסת לשבוע חדש, שבתחילתו נערכות בחירות פנימיות במפלגות קטנות, ונשלמות ההכנות לשלב הראשון בגיבוש הרשימה המשותפת של מפלגות הציונות הדתית האחוד הלאומי והבית היהודי, שתערוך בחירות פנימיות לקביעת רשימתה לבחירות לכנסת הבאה ביום שלישי הקרוב.
אמש נקבעה רשימת מתמודדי מפלגת חד"ש לכנסת-הבאה כשמוחמד בארכה נבחר למקום הראשון ואחריו חברי המפלגה שכיהנו כחברי כנסת בקדנציה האחרונה, והיום אחר הצהרים תבחר מפלגת מרצ את רשימת מתמודדיה בבחירות לכנסת התשע-עשרה.

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 12 נובמבר 2012, 13:40

נתונים מפתיעים בקלפי הנודד של משפחה בביתר עילית: אנשי דגל התורה הליטאים מעדיפים את דרעי על פני מקלב.

מערכת 'משפחה' ממשיכה לנדוד עם קלפי המדגם לקראת הבחירות לכנסת ה-19, הפעם היה זה תורם של תושבי ביתר עילית.

מפילוח תוצאות ההצבעה של התושבים שהשתתפו במדגם, מתקבלת תמונה מעניינת. אם בקרב מצביעי ש"ס אין הרבה הפתעות, כשרוב מבוחרי ש"ס רואים באריה דרעי את הדמות המובילה על פני האחרים, הרי מבין מצביעי יהדות התורה ועוד יותר, אנשי דגל התורה – הסיעה הליטאית בתוככי יהדות התורה, קיבלו ח"כ ישראל אייכלר וח"כ משה גפני 63 קולות, במענה לשאלה מי הם הנציגים הפוליטיים האהודים עליהם.

נתון נוסף ולא פחות מעניין בקרב מצביעי דגל התורה, אריה דרעי ואחריו חה"כ יעקב ליצמן עוקפים את ח"כ אורי מקלב, דרעי – 51, ליצמן – 42 ואילו מקלב ב-31 קולות בלבד.

מקרב אנשים המזוהים עם סיעת אגודת ישראל לא התקבלו הפתעות מיוחדות, כשמטבע הדברים מאיר פורוש מוביל על פני יתר המועמדים, היות וביתר עילית הינה עיר של סיעת שלומי אמונים שפרוש עומד בראשה.

מה שמעניין, ואולי בעצם לא, משה גפני וישראל אייכלר מובילים על יעקב ליצמן שאינו אהוד אצל מחנה שלומי אמונים.

לשאלה איזה דמות ציבורית חדשה היו רוצים לראות בכנסת הבאה, מוביל בפער ניכר ראש העיר המכהן מאיר רובינשטיין על פני יתר המועמדים, במקום השני אחריו, גזבר העירייה יהושע פולק.

לעומת זאת ראש העיר הקודם, יצחק פינדרוס הגיע למקום החמישי אחרי ראש עיריית בני ברק יעקב אשר ולפניו סגן ראש עיריית ירושלים אלי שמחיוף.

נתון זה עצמו מבשר לראש העיר רובינשטיין כי עד כמה שזה תלוי בתושבי עירו, יבחרו בו שוב לראש העיר בשנה הבאה.

הנתונים אכן מעניינים אך כמובן, לא הציבור הרחב הוא שידרג בסופו של דבר את רשימות הנציגים לכנסת.
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

לבני: החלטתי תלויה באולמרט; אודיע בקרוב

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 12 נובמבר 2012, 14:04

יו"ר קדימה לשעבר הודיעה כי הציבה בפני ראש הממשלה לשעבר תאריך יעד שעד אליו הוא אמור להודיע מה כוונותיו הפוליטיות "הסאגה הזאת נמשכת יותר מדי זמן ותגיע לסיומה בתוך יומיים-שלושה"

יו"ר קדימה לשעבר, ציפי לבני, הודיעה (יום ב', 12.11.12) כי תודיע בתוך יומיים או שלושה על כוונותיה הפוליטיות לקראת הבחירות לכנסת. לדבריה, החלטתה תלויה בהחלטתו של קודמה בתפקיד, ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט.

"נתתי מטריית זמן לאולמרט במהלכה יקבל את החלטותיו. החלטתו תשפיע גם על החלטתי שלי. הסאגה הזו נמשכת יותר מדי זמן ותגיע לסיומה בתוך יומיים שלושה", אמרה בכינוס במרכז הבינתחומי הרצליה.

לדברי לבני, אופוזיציה אף פעם לא מפילה ממשלה וממשלות נופלות מעצמן. "השאלה היא, אם מזהים את האלטרנטיבה להחליף אותה, האם נוצרה אלטרנטיבה רעיונית. בכך עסקתי בחודש האחרון, בשאלה אם אפשר להקים גוש נגדי, ניסיתי לבדוק במפגשים עם ראשי המפלגות השונות, האם ניתן לייצר גוש או מערך שיש לו סדר עדיפויות אחד", ציינה.

עוד הוסיפה כי מאחר שלא הצליחה לייצר את אותו גוש שהוא אלטרנטיבה ריאלית להחלפת ממשלה, הדבר פוגם להערכתה בסיכויים לייצר את השינוי הנדרש במדינת ישראל.

"מראש אמרתי, שהחזרה או אי-החזרה שלי תהיה פונקציה בחבירה והאם באמת יהיה מישהו על המגרש שמוביל ומייצר את האלטרנטיבה הראויה לראשות הממשלה. אין לי עניין לפצל ולפלג את אותו גוש אליו אני שייכת", הדגישה.
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 21 נובמבר 2012, 10:41

הודעה חשובה לכל מי שמתכוון להצביע בבחירות הקרובות

כדי שאף אחד מאיתנו לא יופתע לגלות שאין באפשרותו להצביע ביום הבחירות בגלל עיניינים טכניים - כדאי לבדוק עכשיו כי אתם רשומים בפנקס הבוחרים וכתובתכם מעודכנת (בפרט אם עברתם דירה ב-4 שנים האחרונות).

נשארו רק 8 ימים בהם אפשר לבדוק ולהירשם!

מי שלא רשום בפנקס הבוחרים לא יוכל להצביע!

להלן כל המידע מאתר משרד הפנים בנוגע לפנקס הבוחרים:

מה זה פנקס בוחרים?
פנקס בוחרים הוא רשימה המכילה את שמות כל בעלי זכות הבחירה במדינת ישראל. אדם ששמו אינו מופיע בפנקס הבוחרים איננו רשאי להצביע בבחירות לכנסת.

עברתי דירה ואני מעוניין להצביע במקום מושבי החדש, מהו המועד האחרון בו עליי לעדכן את כתובתי בפנקס הבוחרים?
על מנת להצביע לכנסת ה-19 יש להיות רשום עד 54 יום לפני הבחירות, בפנקס הבוחרים (29.11.2012).

הזכות לבחור ניתנת לכל אזרח ישראלי, בן 18 שנה ביום הבחירות. אני בן 17 ועשרה חודשים, במועד הבחירות ימלאו לי 18, האם אני רשאי להצביע?
היום הקובע לעניין זכות ההצבעה הוא יום הבחירות. אם ביום הבחירות ימלאו לבוחר 18 שנים, אזי הוא רשאי להצביע.

כיצד אני מברר אם אני רשום בפנקס הבוחרים?
אם ברצונכם לוודא שהנכם מופיעים בפנקס הבוחרים והיכן אתם מצביעים תוכלו לפנות למודיעין הבחירות של משרד הפנים ולברר:

מודיעין הבחירות יפעל מיום ד', כ"ט חשוון, תשע"ג (14.11.12) ועד ליום ה' ט"ו כסלו תשע"ג 29.11.12.
טלפון: 1-800-800-508

מענה ממוחשב: יופעל 24 שעות ביממה למעט שבת.
המענה יהיה בשפות: עברית, ערבית, רוסית, אמהרית, אנגלית

מענה אנושי: יפעל בימים א-ה בין השעות 08:30 עד 22:00 יום ו' בין השעות 08:30 עד 12:30

פניה במסרון (SMS): טל: 052-9990199
המסרון יכלול מס' ת.ז. בעל 9 ספרות בלבד (כולל ספרת ביקורת)

כבדי שמיעה יכולים לפנות באמצעות פקס: 1-800-800-608
(מקור)

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 22 נובמבר 2012, 21:16

סילבן ההפתעה של הבחירות
עמיתי בכלי התקשורות בספינים יצא לראות רשימות חיסול פיקטיביות. אולם מתוך אין ספור שיחות עולה התמונה הבאה סילבן שלום ככל הנראה יהיה הפתעת הבחירות סילבן שבפעם הקודמת הגיע רק למקום השישי ברשימת הליכוד לכנסת.
צבי שולמן | 15:35 | ח׳ בכסלו תשע״ג

בליכוד יש מצוקה אדירה, המפלגה ששברה מחיצות בין דתיים לחילוניים בין אשכנזים לספרדים הולכת ומאבדת את הפסיפס האנושי שלה. מנחם בגין האיש שזעק "ספרדים אשכנזים אחים אנחנו". ובכך גרם לנהירה המונית של מצביעים מזרחיים לליכוד. אם היה מתעורר היום מקברו ורואה את הנעשה בליכוד ספק רב אם היה רווה נחת.

כולם דיברו על כך שהליכוד של היום הוא מפלגה אשכנזית לבנה שיש לה השקפת עולם ברורה בנושאיים כלכלים. אני כתבתי על כך מספר פעמים בטורי 'הצעה לסדר' שלליכוד יש גם השקפה מאוד ברורה בנושאי דת ומדינה ושאיש לא יטעה רוב תאונות העבודה שבין דת למדינה מתרחשות רק במשמרת של הליכוד.

אולם בשבועות האחרונים יוצא לי לפגוש פוקדים רבים חברי מרכז וראשי סניפים בליכוד רבים מזינים אותי ואת עמיתי בכלי התקשורות בספינים יצא לראות רשימות חיסול פיקטיביות. אולם מתוך אין ספור שיחות עולה התמונה הבאה סילבן שלום ככל הנראה יהיה הפתעת הבחירות סילבן שבפעם הקודמת הגיע רק למקום השישי ברשימת הליכוד לכנסת. הביע אכזבה אנשיו ואפילו הוא התקשו להאמין שרק לשם הוא הצליח להגיע הם דיברו לפחות על המקום השני שלישי. הפעם זה כבר פחות או יותר סגור סילבן שלום הולך ככל הנראה להיות הפתעת הבחירות בפריימריז של הליכוד.

סילבן שיקבל על עצמו את תפקיד המשנה לראש הממשלה והשר לפיתוח הנגב והגליל לא התכנס בתוך עצמו התרחק ממלחמות גלויות ויש שאומרים סמיות בראש הממשלה הוא התרכז רק בעצמו לא היה שבוע שסילבן לא ביקר במספר ערים בכל ביקור עבודה הוא דאג לפגוש את אנשי הליכוד במקום הוא הקיף את עצמו עם יועצים מהשורה הראשונה הן ברמה התקשורתית והן ברמה הפוליטית. הוא למד את השטח וחי בו. בזמן שנתניהו היה עסוק בדברים אחרים כמו לפרק מפלגות ולשרוד פוליטית. סילבן שלום ירד אל השטח וחי אותו. אנשים חצו קווים ועברו למחנה שלו. הוא כרת ברית עם פיגלין, והופיע במהלך השנה האחרונה מספר פעמים לסיורים בשומרון. הוא קרץ למתפקדים הדתיים, ודאג לתקצוב עבור גרעיניים תורנים. עכשיו היא שעתו הגדולה סילבן שלום הולך לאוכל את הדייסה שבישל במשך ארבע שנים.

פרישתו של משה כחלון מהמרוץ, הברית עם מצביעי ימין, חריש עמוק בשדה הפוליטי, ככל הנראה יעניקו לסילבן שלום את המקום הראשון בפריימריז.

אולם לצד המאושר הזה יש גם 'רשימת חיסול' בליכוד מעדיפים שלא לומר רשימת חיסול הם מעדנים את המינוחים כך או כך יש צפי כי השר משה יעלון המשנה לראש הממשלה עתיד לסיים בסוף העשירייה הראשונה או באמצע העשירייה השנייה. מעמדה של ציפי חוטבלי ירוד מאוד והיא משלמת היום הלכה למעשה את המחיר של חוסר נאמנות גם לאנשי פייגלין וגם לציבור הדתי המאבק של בית שמש יוביל אותה ככל הנראה אל מחוץ לכנסת. גם מעמדו של אופיר אקוניס מתנדנד ולא בטוח כי הוא יכנס לכנסת הבאה השרים מרידור בגין ואיתן לא משולבים ברשימות המרכזיות ושר התחבורה ישראל כץ צפוי לשדרג את מעמדו מהמקום 12 בפעם הקודמת לעשירייה הראשונה. גם כץ פעל רבות במהלך ארבעת השנים. והוא חבר לחיים כץ האיש החזק ביותר בליכוד ולמתפקדי הימין.

חשוב לציין בפריימריז הזה יותר כל קול חשוב ובכדי להדגים את העניין הסביר לי זאת פוקד בליכוד פער של 1000 קול יפריד בין מעומד מספר 7 לבין מעומד מספר 18.
(מקור)

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 23 נובמבר 2012, 10:38

סקר נוסף שמתפרסם בשעה זו, בתוכנית 'משעל חם' ושנערך ע"י מכון 'מאגר מוחות', מעלה כי שס יורדת במנדט ומקבלת 13 מנדטים. יהדות התורה מקבלת 6 מנדטים. הליכוד יורד ל-38 מול 41 שקיבל לפני שבוע. מפלגת העבודה יורדת אף היא ל-19. אם ציפי ליבני מתמודדת היא מקבלת 9 מנדטים, הבית היהודי 9 מנדטים, יש עתיד מאבדת מספר רב של מנדטים ומקבלת 4 במקום 10 של שבוע שעבר. עם שלם של אמסלם 4 מנדטים. עצמאות 3 מנדטים מרצ 3 מנדטים.

משמעות הדברים, היא שהמבצע 'עמוד ענן' רק הרס לנתניהו וליברמן, ומנגד לא הוסיף נקודות לברק. מי שכן מרוויח זה הבית היהודי. שס לא מצליחה להתרומם, ולהיפך. כנראה שהמבצע ברצועת עזה לא רק שלא עזר לה, אלא גם הוריד ממנה מנדט בכך שהחלו להתעסק בפן הביטחוני ולא החברתי. מנגד דווקא אמסלם ממשיך להפתיע כשהוא הולך וצובר תאוצה, והפעם כבר מקבל ארבעה מנדטים.

ללא ספק המפסיד הגדול אם ליבני נכנסת לבחירות, הוא יאיר לפיד, שצונח לארבעה מנדטים, ולמעשה מפלגתו שבעבר דיברו עליה במונחים של מפלגה שלישית בגודלה, הופכת להיות קטנה מאוד ושוות ערך למפלגתו של אמסלם.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 10:45

שר הביטחון אהוד ברק מכנס הבוקר מסיבת עיתונאים, עליה קיבלו הכתבים הפוליטיים הודעה רק הבוקר, וברק צפוי להודיע על עתידו הפוליטי, כשלצידו צפויים לשבת חברי הכנסת של מפלגת העצמאות.

אל לשכתו בקרייה הוזמנו כתבים פוליטיים וכן כתבים צבאיים למסיבת עיתונאים בשעה 11 בבוקר. בהודעה נאמר כי ברק ייתן הצהרה לתקשורת.

בסביבתו של ברק שומרים על מידור מוחלט ולא מוכנים לחשוף על מה מדובר, והערכות הן כי מדובר בהודעה דרמטית שעשוייה אולי להיות קשורה לאיחוד פוליטי כזה או אחר.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 10:48

המפץ הסרוג – מבחן המציאות: לאן הקול הולך?
אריאל שרפר | י״ב בכסלו תשע״ג 26/11/20128:03

בחירתו של נפתלי בנט לראשות הבית היהודי לפני קצת יותר משבועיים, ופרישתו מפעילות ציבורית בכנסת של איש המפד"ל הוותיק זבולון אורלב, החלה את מה שמכונה במפלגות הימין הדתיות-לאומיות "המפץ הסרוג", והמהלך התעצם בשבוע שלאחר מכן, ובשבוע שעבר בעיצומו של מבצע עמוד ענן – כשלמקום השני ברשימת הבית היהודי לכנסת נבחר ניסן סלומינסקי, דמות ותיקה במפד"ל שמזוהה יותר עם הפוליטיקה הישנה של אורלב מאשר עם החדשנות שמנסה בנט להביא לבית היהודי החדש, ולמקום השלישי נבחרה איילת שקד, האישה הראשונה מהציבור הכללי שזכתה במקום הריאלי הגבוה ביותר במפלגה הדתית-לאומית, שעקפה במקום אחד את חבר הכנסת אורי אורבך, האיש שתמך בבנט לתפקיד היושב ראש ואף יזם את הפריימריז בבית היהודי אחרי שנים ארוכות שההליך הדמוקרטי המוכר לא התקיים. "הפצצה" הפוליטית האחרונה שהוטלה לפני הפסקת-האש סביב הבחירות לצורך עמוד ענן, הייתה בחירתו של חבר הכנסת אורי אריאל ליושב ראש האחוד הלאומי(ולמעשה יושב ראש מפלגת תקומה שהיא היחידה שנשארה מהמפלגה המקורית), והוצאתו מהכנסת של היושב ראש הנוכחי, ח"כ יעקב כ"ץ, הידוע יותר בכינויו כצל'ה.

כל משחק התפקידים החדשים הזה, שבמהלכים דמוקרטים וחברתים מיזג בצורה מעניינת למדי בין תורני ובטחוני, התיישבות והיי-טק, תורה ועבודה, ופוליטיקה חדשה-ישנה והבטיח גדולות ונצורות. אפשר להוסיף לזה את מתקפת ההסברה המרשימה של נפתלי בנט בימי המבצע בעזה בתקשורת הזרה, ואת ההתגייסות שלו, של חבר הכנסת אורי אריאל, ואפילו של המתפלגים מהאחוד הלאומי חברי-הכנסת אלדד ובן-ארי למנוע את הסכם הפסקת-האש וביטול הפעולה הקרקעית הנרחבת בעזה, מהלך שהסתיים בשחרור חיילי המילואים ובמחלוקת נוספת בין גוש הימין בהנהגת בנט לראש הממשלה נתניהו. וכשמחברים את הכל ביחד מגלים מתוצאות הסקרים שמפלגות הדתיים הלאומיים הפכו שוב לכוח משפיע בקואליציה, נשאלת השאלה האם הכוח המחודש הזה יזכה לקולות שצופים לו הסקרים, או שהבוחרים לא יצליחו לתרגם את המהלכים האחרונים למציאות בכנסת החדשה, בשל מחלוקות קטנות, והרגלי הצבעה ישנים?

כי אם ננתח לרגע לפחות שלושה גורמים שנשכחו במהלך מלחמת שמונת הימים בעזה, אפשר לצפות שהאלמנטים החסרים האלה בכיפה שאינה מברזל, עשויים להכריע את גורלו של המחנה הדתי-לאומי לשבט(ולא בבנ"ע), או לחסד שיגמול לאנשי הציונות הדתית הרבה טובות בחוקים עתידים, שנוגעים בעיקר לחינוך ולרווחה:

1.עם פרישתו של אורלב מהבית היהודי לאחר הפסדו, פרשה המפלגה לפחות לעת-עתה מהרעיון שאורלב חזר עליו לאורך כל מערכת הבחירות והוא האיחוד עם מפלגת "עם-שלם" בראשות הרב חיים אמסלם, בנוסף לאחוד המדובר כל-כך בין הבית היהודי לאחוד הלאומי. האחוד הזה היה יכול להעניק למחנה הדתי- לאומי החדש את המטען החברתי-עדתי הנוסף שעל פניו נראה שחסר לו כרגע יותר מתמיד, וגם משדר אחדות של ממש עם כל הפלגים והזרמים של המחנה הזה ובמשחק הפוליטי-אחדות פירושה כוח.

2. הויתור המהיר מדי על חבירה מוקדמת ככל האפשר למפלגה העצמאית עצמה לישראל בראשות אריה אלדד ומיכאל בן-ארי, כשאורי אריאל הצהיר בעיצומו של המבצע בעזה ועוד לפני בחירתו ליושב-ראש האחוד הלאומי כי הסיכוי לחזרתם של השניים למפלגת האם הולך ופוחת, ככל הנראה סתמה את הגולל על האפשרות של רשימה ימנית דתית-לאומית מורחבת ככל האפשר, באופן שאפילו יעקב אבינו יתקשה להזיז את האבן הזאת ללא עזרה מהרואים למרחוק.

3. והגורם החשוב מכולם: היעדר היכולת ואולי גם ההתעלמות מניתוח הצופן הבלתי מפוענח עד היום שמסביר על סמך איזה שיקולים מעניק הדתי-לאומי את קולו בקלפי למפלגה שאיננה החזקה ביותר- במקרה הזה מפלגת השלטון, הליכוד. כי עם הפרשנויות מעריכות שדתיים-לאומים יתקשו לתת את כוחם לליכוד בגלל ליברמן, האם האפשרות שפייגלין יכנס לכנסת הבאה תשנה את התמונה? והאם בנט באמת מסוגל לשים בצד את מחלוקות העבר עם נתניהו ולשבת בממשלתו ככוח משפיע ולא כצל חיוור של הליכוד? התשובות- בי"א בשבט תשע"ג- מאחורי הפרגוד הקרוב לביתכם.
(מקור)

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 11:00

גלי צה"ל - בעוד מספר דקות אהוד ברק צפוי להודיע על פרישה מתפקיד שר הבטחון.
ביבי מעודכן. דבר זה יחזק את ביבי שהצד השמאלי פורש והתחזקות הצד הימין.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 11:04

גלי צה"ל - ברק לא יודיע לאיזה מפלגה הוא יחבור.
יתקיימו שאלות מצד העיתונאים.
יכול להיות שיפרוש לגמרי מהחיים הפוליטיים.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 11:06

אהוד ברק במסיבת עיתונאים - אני פורש מהחיים הפוליטיים ואני לא מתמודד בבחירות הקורובות.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 11:09

ההחלטה שלי לפרוש נובעת מכך שאני רוצה לתת למשפחתי יותר זמן.
אני מעוניין לתת לעוד אנשים להתמודד עם התפקידים הבטחוניים.
אני תמיד ייתן ייעוץ.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 11:16

שאלות העיתונאים:
מה קורה עם חברי העצמאות? כל אחד הולך לאן שרוצה.
מה גרם לך ללכת הביתה? אני חושב ע"ז כבר כמה שבועות.
מה אתה חוזר ולאן? אין לי תשובה, לא עוסק ומתכוון ללמוד ולכתוב ולחיות ואפי' קצת לבלות אם אפשר.
האם העימות עם ביבי היה שיקול? חד משמעי - לא.
האם קיבלת הצעה ממפלגות אחרות? לא יכול לפרט את כל המגעים שהיו.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 11:18

במסיבת עיתונאים
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 11:18

שר הביטחון אהוד ברק הודיע על החלטתו לפרוש מהחיים הפוליטיים. ברק שכינס מסיבת עיתונאים בלשכתו שבקריה בת"א, אמר בתחילת דבריו כי הוא גאה שהיה לו זכות להיות שותף בצוות שניווט את מבצע 'עמוד ענן'.

משפט לאחר מכן הודיע: "החלטתי להתפטר ולא להתמודד בבחירות הקרובות. קיבלתי זאת בלב שלם. אני מעריך את התמיכה שאני מקבל מהציבור. ההחלטה שלי לפרוש היא כי אני רוצה להקדיש זמן למשפחתי. אני מיציתי את חיי מהפוליטיקה, זאת אף פעם לא הייתה תשוקה, הגיע הזמן לתת לאנשים אחרים לתפוס עמדות בכירות בישראל. תחלופה ועמדות כוח זה דבר טוב".

ברק הודיע כי "כל עוד תתבקש הצעתו ותחשב עמדתו, הוא יעמיד אותה לראש הממשלה ולבכירי המערכת בכל סוגייה ביטחונית. בשלושת החודשים הקרובים נתמודד מול כל אתגר ואני מבטיח שיהיו הרבה אתגרים".

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 26 נובמבר 2012, 18:04

ישי כהן בפרסום ראשון בכיכר השבת: הגאון הרב אמנון יצחק, מגדולי מחזירי התשובה בארץ, צפוי להריץ מפלגה חדשה ששמה: "כח להשפיע".
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 26 נובמבר 2012, 18:47

עמית סגל בערוץ 2: יהיו הפתעות רציניות ודרמטיות ברשימת הליכוד הערב. חיים כץ ופייגלין שינו את מפת הליכוד.
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 19:35

יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט אומר כי הקשר הפוליטי בין שר הביטחון ברק וראש הממשלה נתניהו היה זיווג מאד לא בריא לעם ישראל בשל העובדה שברק כלל לא נבחר לממשלה והליכוד היה שבוי בעמדותיו המדיניות .
בשיחה עם כתבנו אריאל שרפר הוסיף בנט שברק כשר ביטחון שלא אהד את ההתיישבות ביהודה ושומרון עשה הרבה כדי לבלום את התפתחותה.
עם זאת, לדברי בנט לברק יש זכויות רבות בתפקידיו הביטחוניים ובהגנת ישראל, והוא מכבד את החלטת ברק לפרוש מהפוליטיקה לאחר שעייף מעשיה ציבורית. כלשונו.
בהתייחסו לאפשרות של חזרת ברק לפעילות ציבורית בעתיד אמר בנט כי ברק אינו מוקצה מבחינה פוליטית.

כרם
הודעות: 78
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 22:53

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי כרם » 26 נובמבר 2012, 20:49

יש גם אשכול מיוחד על אהוד ברק=ח:
http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=250
כֶּרֶם אָדָם חֲסַר לֵב (משלי כד ל)

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 23:41

מסתמן: סער וארדן בראש רשימת הליכוד, פייגלין בפנים מרידור בחוץ
הפריימריז בליכוד מניבים בינתיים רשימה ”ימנית” כאשר בעשירייה הראשונה ניתן למצוא את חברי הכנסת דני דנון, זאב אלקין ויריב לוין. איתן ובגין כנראה מחוץ למקומות הריאלים

פנחס וולף, וואלה! חדשות | 23:17 | י״ב בכסלו תשע״ג
מבין כל מערכות הבחירות המוקדמות, זו של מפלגת הליכוד היא המשמעותית ביותר לעיצוב המדינה בשנים הקרובות. אם להתבסס על הסקרים האחרונים, חברי המפלגה ירכיבו את רוב התפקידים המרכזיים בממשלה ובוועדות הכנסת, אך הדרך לרשימת הליכוד לכנסת ה-19, אשר הרכבה יפורסם הערב (ראשון), הייתה רצופה באירועים.

עם ההכרזה של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, על הליכה לבחירות, החלו במפלגת השלטון להיערך במרץ לפריימריז. אולם זמן קצר לאחר מכן הונחתה פצצה במערכת הפוליטית – ראש הממשלה ויו"ר התנועה בנימין נתניהו ושר החוץ, אביגדור ליברמן, הודיעו על מיזוג בין הליכוד לישראל ביתנו לקראת הבחירות ועל ריצה ברשימה מאוחדת שתיקרא "הליכוד ביתנו". איחוד הכוחות, שנעשה על פי סקרים שהבטיחו מעל 50 מנדטים, נסגר בין השניים על פי שיטת "הריצ'רץ'" – משמעות הדבר היא שהרשימה המאוחדת תדרג, לסירוגין, שמות משתי המפלגות כאשר על כל שני חברי כנסת בליכוד ייכנס נציג של ישראל ביתנו.

למעשה, כל מקום שייבחר בליכוד יידחק למקום רחוק יותר ברשימה המאוחדת של "הליכוד ביתנו". כך, למשל, הראשון שייבחר בליכוד, ימוקם במקום השלישי ברשימה המאוחדת. האישה הראשונה, שבליכוד אמורה להיות מספר 10, תהיה מספר 15 ברשימה המאוחדת. מחוז השפלה, שהוא הראשון במחוזות, ממוקם במקום 22 ברשימת הליכוד, אך הרשימה המאוחדת דוחקת אותו 11 מקומות אחורה למקום ה-33. "האישה החדשה" הראשונה תהיה רק במקום 36 ברשימה המאוחדת, ובמקום ה-24 אילו הליכוד היה רץ לבד.

המהלך המפתיע עורר ביקורת מצד זה ותמיכה מצד זה – כאשר הסקרים שהתפרסמו מאז מנבאים לרשימה המאוחדת מספר נמוך יותר של מנדטים מהקיים לשתי הסיעות יחדיו בכנסת הנוכחית. חברים רבים מן הליכוד נרתעים מהתדמית הימנית של ליברמן, בעוד רבים בישראל ביתנו חוששים מאבדן הקו החילוני האדוק שנקטה המפלגה עד כה. גורם נוסף שהשפיע על הסקרים הינו פרישתו המפתיעה של השר משה כחלון, שנחשב לסמן החברתי המזרחי במפלגה.

בתוך האיחוד, בליכוד חששו גם משריון אישי של נתניהו לשר הביטחון שלו, אהוד ברק. מפלגתו, העצמאות, התקשתה לעבור את אחוז החסימה, וברק – אשר הלך יד ביד עם נתניהו לאורך הקדנציה האחרונה – סירב לדבר על עתידו הפוליטי המדויק. בכירים רבים בליכוד הדגישו כי הוא יהיה "סדין אדום" מבחינתם, לאור עמדותיו המדיניות ומעורבותו בהקפאת הבנייה בהתנחלויות. אפשרות זו ירדה מהפרק הבוקר – או לפחות, ירדה מהפרק נכון לעתה – כאשר ברק הודיע במפתיע על פרישה מהחיים הפוליטיים לאחר הבחירות.

קמפיין בצל עמוד ענן
כך או כך, הזמן נמשך והפריימריסטים מהליכוד החלו לחרוש את השטח. לא היה להם הרבה זמן לכך. במהלך שבוע קריטי שלם, כולם נאלצו להקפיא את הקמפיין שלהם בעקבות מבצע "עמוד ענן". רק ביום חמישי האחרון הם ניערו את האבק מקלסרי המתפקדים ושבו להילחם על כל קול – והמלחמה היא קשה וכואבת.

הכוח הראשי בבחירות הפנימיות בליכוד הוא ללא ספק ח"כ חיים כץ, יו"ר ועדת העבודה והרווחה של הכנסת ויו"ר ועד העובדים של התעשייה האווירית. כץ הגיע למירוץ כשבאמתחתו כרבבת מתפקדים הנחשבים ל"ברזל" – כלומר יצביעו למי שכץ יאמר להם בלי יותר מדי שאלות. אחרי כץ, אנשי יהודה ושומרון נחשבים לחזקים מאוד במפלגה, וחבריהם יתמכו בשרים ובחברי הכנסת שהוכיחו נאמנות לאורך הקדנציה להתיישבות ביהודה ושומרון. מי שעשוי להיכנס לרשימה לראשונה הוא משה פייגלין, מנהיג חטיבת "מנהיגות יהודית" בליכוד, שביצע מהפך מסמל לימין הקיצוני שאינו מורשה להיכנס בדלתות הליכוד, עד לפוליטיקאי מורשה אשר רוקח דילים בדרך למקום הריאלי.

חלק מהמקומות ברשימה משוריינים לנציגי מגזרים או אזורים גאוגרפיים. בסך הכול, ישנם 59 מתמודדים על הרשימה הארצית בליכוד ו-38 מועמדים למחוזות. החלוקה למחוזות תהיה כך: שבעה במחוז דן, שישה לכל אחד ממחוזות ירושלים, גליל ועמקים, שניים בחיפה, ארבעה במועצות אזוריות, שבעה במישור החוף, חמישה בשפלה ותשעה בתל אביב.

ההצבעה בבחירות החלה אתמול בשעה 09:00 בבוקר, ומהר מאוד התגלו בעיות רבות במערכות המחשוב, אשר מנעו מרבים ממתפקדי המפלגה לממש את זכותם. ועדת הבחירות של הליכוד החליטה בתחילה להאריך את מועד סגירת הקלפיות בשעתיים, עד לחצות, אולם לבסוף הוחלט להמשיך את ההצבעה גם ביום למחרת. תוצאות ההצבעה אתמול הועלו על שני תקליטורים – אחד מהם הועבר ליו"ר ועדת הבחירות והשני למבקר המפלגה, בניסיון למנוע זיופים. הבוקר בשעה 11:00 נפתחו 42 קלפיות בערים ויישובים מרכזיים, והם נסגרו ב-22:00.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 נובמבר 2012, 23:59

מהפך בליכוד: רוב ימני מוצק
עם פרסום תוצאות האמת לפני מספר דקות, מסתמן כי מהפך חל בליכוד והיום כל ח"כ מבין כי הדרך אל הכנסת עוברת דרך פייגלין וחיים כץ.

היום (שני) נתניהו נפרד מאהוד ברק, וגם משריו הבכירים במפלגה, מרידור בני בגין, ואבי דיכטר, שככל הנראה לא ישבו בשולחן הממשלה הבאה.
הליכוד חצוי לשניים, רבים איתם שוחח כתב JDN מברכים על הבחירות אולם בקרב חברי מרכז וותיקים נראית אכזבה מהתוצאות שלדעתם אינם משקפים את המציאות.

הליכוד עם פייגלין, רובי ריבלין, יריב לוין, דני דנון וזאב אלקין בעשירייה הראשונה, לא יאפשר לנתניהו להקפיא את ההתיישבות ביהודה ושומרון ולהתנהג עוד כמפלגת מרכז.

המפסידים של הערב – מרידור, איתן ובגין
בני בגין טעה טעות מרה בכך שהתעקש להתנהל ללא עוזרים וללא יועצים פוליטיים. בגין סבר, כי הציבור בליכוד יבחר בו בשל שם המשפחה אותו הוא נושא ובשל הפשיטות והיושרה אותה הציג.

חברי מרכז ששוחחו עם כתב JDN אמרו, "בגין לא ספר אותנו. לבג"ץ יש שופטים רבים, אנחנו לא צריכים שופט של בג"ץ בליכוד".

חשוב לציין, בגין לא פקד אירועים ושמחות של חברי מרכז וכלל לא הכיר אותם בשמותיהם. הערב, חברי הליכוד גמלו לו והוציאו אותו מחוץ לרשימה.

דן מרידור משלם את המחיר של הפיכת הליכוד למפלגת ימין, בניגוד לבגין מרידור השקיע בשטח, למד אותו היטב ופקד סניפים רבים במהלך השנים האחרונות. הוא מינה יועץ פוליטי אך הדבר לא עמד לו ביום פקודה, בשל דעותיו השמאלניות.

מיכאל איתן משלם הערב את שכר הלימוד היקר ביותר של חוסר טקטיקה פוליטית, וחכמת חיים מינימלית.

איתן, שנלחם לפני מספר שבועות בראש הממשלה, משלם הערב את המחיר גם בשל חוסר עמידה בקו אחיד.

הדיל המנצח
משה פייגלין הוכיח הערב, כי עבודת נמלים וסבלנות רבה משתלמת. הערב קוצר פייגלין קופון של מאות חוגי בית, של עבודה סיזיפית קשה ושל חיי שטח בעשור האחרון.

הערכתי, כי נתניהו לא יפקיד בידי פייגלין תפקיד משמעותי בכנסת, ועוד צפויים לנו עימותים רבים בין השניים.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 27 נובמבר 2012, 10:16

ח"כים מקדימה שוקלים להתפלג ולחבור לציפי לבני
מדובר ביותר מ-7 חברי כנסת, בהם בכירים במחנה מופז. לפי אחד מהם, השבעה מנהלים מגעים עם היו"ר לשעבר וצפויים להתפלג מקדימה כבר מחר או מחרתיים. מחר תודיע לבני על עתידה

קבוצה של חברי כנסת מסיעת קדימה נושאים ונותנים עם יו"ר המפלגה לשעבר, ציפי לבני, במטרה להצטרף למפלגה שהיא ככל הנראה צפויה להקים – כך אמר הערב (שני) אחד מחברי הכנסת השותפים למשא ומתן. לדבריו, הפילוג מקדימה צפוי להתקיים כבר מחר בערב או ביום רביעי בבוקר.

על פי אותו חבר הכנסת, בין השותפים למשא ומתן ישנם יותר משבעה חברי כנסת – המספר הדרוש להתפלגות ממפלגה. לדבריו, רובם משתייכים למחנה לבני במפלגה, אולם יש בהם גם ח"כים הנחשבים בכירים במחנהו של היו"ר הנוכחי, שאול מופז, והבחירה למעשה נמצאת בידיה של לבני.

לבני הודיעה כי תקיים ביום שלישי ב-12:00 מסיבת עיתונאים בבית סוקולוב בתל אביב. היא צפויה להודיע על כוונותיה הפוליטיות, וההערכה היא שהיא תחליט להתמודד בבחירות הקרובות בראש מפלגה חדשה.

מאז ההכרזה על מועד הבחירות, עלו הערכות וספקולציות שונות בדבר כוונותיה הפוליטיות של לבני, שפרשה ממפלגת קדימה לאחר שהפסידה בפריימריז לשאול מופז. לפי סקר של מכון "מאגר מוחות" מיום חמישי האחרון, מפלגה בראשות לבני תקבל תשעה מנדטים, לעומת 19 מנדטים למפלגת העבודה וארבעה בלבד למפלגת "יש עתיד" של יאיר לפיד.

אתמול הודיע לפיד כי הוא מציע ללבני את המקום השני ברשימת מפלגתו לכנסת ה-19. "בימים האחרונים היו לי לא מעט שיחות עם ציפי לבני. היא קיבלה הצעה להיות מס' 2 ברשימת 'יש עתיד' ולהיות שותפה מלאה בכל ההחלטות החשובות. פיצול גוש המרכז אינו טוב לישראל, ואני קורא לה לבוא, לשלב ידיים וכוחות, ולשנות ביחד את המדינה", כתב לפיד בעמוד הפייסבוק שלו.

לפיד אינו היחיד שמחזר אחר לבני בתקופה האחרונה. יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', אף היא קראה ללבני לחבור אליה לקראת הבחירות הקרובות.

באירוע "שבתרבות" בסוף השבוע האחרון, אמרה יחימוביץ': "מי שמבקש לחזק את גוש המרכז צריך להצטרף לעבודה ולא להקים רסיסי מפלגות". יו"ר העבודה דיברה בשבחה של לבני, וקראה לה לשתף פעולה עמה. "לבני היא אדם ראוי במערכת הפוליטית", אמרה יחימוביץ'. "היא צריכה לעשות את זה יחד איתי ולא לפלג את גוש המרכז. הדרך הנכונה היא לעשות את זה ביחד ולא לחוד".

שרוליק
הודעות: 467
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 09:37

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי שרוליק » 28 נובמבר 2012, 14:33

מחלוקת חריפה: האיחוד בציבור הדתי לאומי מוטל בספק
מפלגות הימין, 'הבית היהודי' ו'האיחוד הלאומי' התכוונו לרוץ בבחירות הקרובות ברשימה משותפת, אך הם מתקשים להגיע להסכמות. המחלוקת כרגע היא על הרשימה והמקומות שיקבלו אנשי 'תקומה' לעומת אנשי 'הבית היהודי', זאת בנוסף לכך שכצל'ה שנדחק מהרשימה מסרב לאפשר את השימוש בשם 'האיחוד הלאומי' ובאות ט' בקלפי

מפלגות הימין, 'הבית היהודי' ו'האיחוד הלאומי' התכוונו לרוץ בבחירות הקרובות ברשימה משותפת, אך במפלגות מתקשים להגיע להסכמות והסיכוי לאיחוד נראה רחוק מתמיד.

לפי הדיווח באתר 'וואלה', בבית היהודי הבינו לאחר בחירתו של נפתלי בנט כי הם יכולים להגיע למספר גבוה של מנדטים גם ללא האיחוד, כך שאם בתחילת דובר על רשימת ריצ'רץ' משותפת, כעת הם דורשים כי אנשי 'האיחוד הלאומי' יקבלו מקומות בודדים בעשירייה הפותחת ואולי אף רק בשלוש מקומות.

בימים האחרונים נועדו הצדדים בניסיון להגיע לפשרה, אך ב'איחוד הלאומי' דורשים יותר מקומות, ומתעקשים כי אורי אריאל יוצב במקום השני. ביום שני הקרוב, תתכנס ועידת הבית היהודי לאשר את הרשימה כפי מה שיושג עד אז, לקראת יום חמישי, המועד האחרון להגשת הרשימות.

בבית היהודי מסרו בתגובה ל'וואלה' כי "הנתונים כפי שהוצגו אינם נכונים ובמקביל מתנהל משא ומתן".

אלא שמול הבעיות הללו, מדווחים ב'וואלה', ישנה בעיה נוספת עם יעקב כץ כצל'ה, שהודח מרשימת האיחוד הלאומי לכנסת, וסירב לאפשר את השימוש בשם 'האיחוד הלאומי'.

סיעת 'האיחוד הלאומי' מורכבת ממפלגת 'תקומה' בה חברים יעקב כצל'ה ואורי אריאל, מפלגת 'התקווה' של אריה אלדד ומפלגת 'ארץ ישראל שלנו' בראשה עמד ח"כ מיכאל בן ארי.

בעקבות סירובו של כצל'ה, איחוד בין אנשי 'תקומה' לבית היהודי לא יאפשר את השימוש באות ט'. בנוס, אנשי 'תקומה' לא מביאים איתם את כספי מימון המפלגות בהם מחזיק כצל'ה מתוקף תפקידו ומעמדו כראש האיחוד הלאומי.

בימין עלתה אפשרות כי כצל'ה יקים מפלגה עצמאית. כצל'ה מסרב לדבר עם התקשורת, ובמענה לפניית 'וואלה', השיב: "אני לא יכול לדבר, תתקשר בעוד חודש", וטרק את הטלפון. בשיחה אחרת טרק גם כן את הטלפון לא לפני שאמר "עזוב אותי, אני לא מתעסק בפוליטיקה".

מפלגת 'הבית היהודי' זוכה בסקרים לשמונה עד עשרה מנדטים. מי שנהנית מהמצב היא מפלגת 'עוצמה לישראל' של אריה אלדד ומיכאל בן ארי, שבכל הסקרים האחרונים כמעט עוברים את אחוז החסימה.

מקור 'כיכר השבת'

שרוליק
הודעות: 467
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 09:37

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי שרוליק » 28 נובמבר 2012, 15:07

שבוע גורלי להנהגת ש"ס: "זה יכול להסתיים בפיצוץ"
הבחירות לכנסת ה-19 קרבות, ובתנועת ש"ס עמלים כעת על גיבוש הרשימה, כאשר לטענת גורמים בתנועה, זה יכול להסתיים בפיצוץ גדול. במקביל, הוחלט על אי קיום כנסי בחירות עד לאחר הגשת הרשימות בעוד שבוע, בד בבד, מרבית הסכסוכים בין פעילי השטח סודרו על הצד הטוב על-ידי דרעי. תמונת מצב

הבחירות לכנסת ה-19 קרבות והולכות, מפלגות חדשות צצות להם מדי יום, ובתנועת ש"ס נראה כי נכנסים לשבוע גורלי במיוחד, שיכול להסתיים באחדות גדולה אך גם בפיצוץ בין הצדדים.

אם מצביעי ש"ס הפוטנציאליים מחכים ל'עצרות בחירות' סוחפות בראשות המנהיג החדש אריה דרעי, הם יצטרכו לחכות עד לאחר מועד סגירת הרשימות - ביום חמישי הבא, כאשר עד אז כל מפלגה תצטרך להגיש את שמות חברי הכנסת שיתמודדו מטעמה לכנסת הבאה.

בשבוע האחרון מופצים שמות רבים של מועמדים שיכנסו לרשימת ש"ס החדשה, אך ל'כיכר השבת' נודע כי אריה דרעי, בשיחות עם מקורביו, מכחיש את הדיווחים ואומר כי עדיין אין שום רשימה, ואת השמות שפורסמו כמו חיים כהן או משה אבוטובול הוא מכחיש לחלוטין.

בכיר בש"ס, המקורב למעונו של מרן פוסק הדור הרב עובדיה יוסף, אמר ל'כיכר השבת' כי היחיד משלל השמות שמופצים בימים אלו, שעדיין יש לו סיכוי, לא גדול, להתברג ברשימת ש"ס הוא משה שמעוני, החתן של הרבנית עדינה בר שלום בתו של מרן הרב עובדיה יוסף.


שבוע מתוח מאוד בש"ס

במהלך השבוע הקרוב, יצטרכו בתנועת ש"ס לסגור סופית את הרשימה לכנסת הבאה. בין השאלות עליהם יצטרכו להכריע בהנהגה היא השאלה הגדולה כמובן מי יהיה במקום הראשון, אריה דרעי או אלי ישי, וכמובן מי ייכנס לרשימה החדשה, נציגים של אריה דרעי, של אלי ישי, של אריאל אטיאס, או רק שמות מוסכמים על השלושה, כאשר ייתכן כי הרשימה גם תישאר כמות שהייתה בכנסת היוצאת. דבר אחד ברור, כרגע אין לאף אחד את הכח להחליט לבד.


גורם בכיר, המקורב מאוד לצמרת ההנהגה של התנועה, אמר ל'כיכר השבת': "זה יהיה השבוע הכי קשה בתוך ההנהגה החדשה והמאוחדת, אף אחד לא יכול להסתיר שיש סוג של מתח בין השלושה, קשה להסתיר את זה, למרות ההצהרות שלהם בכלי התקשורת".

"השבוע הקרוב יהיה השבוע הקריטי", אומר הבכיר ומוסיף כי "זה יכול להסתיים בפיצוץ גדול, קשה לדעת איך זה יסתיים. כל צד מושך לכיוון שלו, וכל צד רוצה עוד נציגים שלו, ולכן בשבוע הקרוב יצטרכו לעשות מעל ומעבר בכדי להגיע להבנות, אם זה לא יקרה רק ה' יודע איך זה יסתיים".

באשר לשאלה מי יוצב במקום הראשון אומר הבכיר כי "מיד עם חזרתו של אריה דרעי לש"ס, כל מקורביו אמרו כי אין מצב שדרעי יוצב במקום השני, ועכשיו באמת צריך לראות מה יוחלט, מצד אחד אלי ישי מספיק 'חטף' וקשה לראות אותו נותן לאריה את המקום הראשון, מצד שני אריה לא ישפיל את עצמו וירד למקום השני".

הערכות בש"ס הן כי אלי ישי הוא יהיה שזה שיוצב במקום הראשון, לפי מה שסוכם בעת ההחלטה על הנהגה משולשת. זאת במקביל לשאלה הגדולה שתצוף ביום שאחרי הבחירות - מי ימונה לתפקיד יו"ר ש"ס, אם בכלל יהיה תפקיד כזה.

אין כנסים עד אחרי סגירת הרשימות

בתוך כך, ל'כיכר השבת' נודע כי בהחלטה פנימית בתנועת ש"ס הוחלט שלא לקיים עצרות בחירות עד לאחר מועד סגירת הרשימות בשבוע הבא. הסיבה לכך נעוצה בזה שההנהגה טרודה מאוד בקביעת הרשימה של התנועה, כאשר כולם מתעסקים רק בזה, ואין זמן לכנסים ועצרות בחירות.

יצוין, כי הכנס היחיד שכן יתקיים בשבוע הבא יהיה בחיפה בהשתתפות של כאלף פעילים, וזאת מאחר והכנס היה אמור להתקיים כבר לפני כשבועיים ימים אך נדחה בשל מבצע 'עמוד ענן'.

"אריה לא האמין שהמצב בשטח גרוע כל כך"

ועכשיו למצב בשטח, כשאריה דרעי נכנס להנהגת ש"ס, כולם חשבו על דבר אחד, איך אריה דרעי יצליח להרגיע את השטח, דרעי עצמו ידע שהמצב לא טוב, אבל כשהוא נכנס לעומק הדברים הוא הופתע לגלות עד כמה המצב גרוע ובעייתי. ארבע שנים שלא היו בחירות, פעילים רבים ואנשי שטח שמרגישים נבגדים, או לא משתייכים לתנועת ש"ס למרות שהם מייצגים את ש"ס ברשויות המקומיות.

"דרעי נכנס לאטרף של עבודה כמו שרק דרעי יודע", אומר ל'כיכר השבת' מקורב לדרעי, "הוא עשה מהפכה בשטח, הוא הצליח להשכין שלום בכמעט 95 אחוזים מהמקומות, מה שאף אחד לא האמין שיקרה. נשאר לו לסגור את הבעיות באשדוד ובפתח תקווה ואולי בעוד מקום או שניים, ואז הוא יוכל להתחיל לעבוד עם שטח שייענה לקריאותיו, כשהוא יודע שהמצב רגוע מבחינת הסכסוכים שהיו עד כניסתו לתנועה".

מבדיקת 'כיכר השבת' עולה כי אכן ברוב ככל הרשויות המקומיות הסכסוכים הסתיימו ואלו שהרגישו אוייבים אחד ש להשני הפכו לאוהבים והתחילו לשתף פעולה ולעבוד יחד, כל זה בעבודתו של דרעי ואנשיו.

כרגע, כולם ממתינים ש'אריה ישאג' ולראות האם אכן דרעי הידוע ככרזימטי, יצליח לחולל מהפכה ולהעצים את כחה של ש"ס במספר המנדטים שלה, בניגוד לסקרים המנבאים לה דשדוש סביב 11 המנדטים.

מקור: 'כיכר השבת'

הכתבה מאוד נוטה לכיוון אריה דרעי מה שאפשר להבין שהם לקחו צד ולא סקירה גרידא בלשון המעטה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 29 נובמבר 2012, 10:18

מצנע שימש בעבר כיושב ראש מפלגת העבודה צפוי לענות בחיוב לבקשתה
בנוסף צפויים לחבור אליה שישה חברי כנסת מקדימה כאשר נמשכים המאמצים למצוא את חבר הכנסת השביעי שיחבור למפלגתה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 29 נובמבר 2012, 10:18

מפלגת העבודה בוחרת היום את רשימתה לכנסת הבאה .
למעלה מ-60 אלף מתפקדים יוכלו לבחור את נציגיהם מתוך רשימה של שמונים ושלושה מתמודדים.

לאור ליקחי הבחירות המקדימות בליכוד בתחילת השבוע והתקלות הרבות במערכת המחשבים , תתקיים ההצבעה באופן יידני והתוצאות צפויות להתפרסם רק מחר בבוקר.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 29 נובמבר 2012, 10:20

ראש הממשלה לשעבר אולמרט התגייס לעזרתו של יו"ר קדימה שאול מופז ולא יסייע למפלגתה של ציפי לבני למרות שזו האחרונה קיוותה שהוא יתמוך בה, בפרט לאחר שהיא המתינה בגללו עם ההכרזה על שובה לחיים הפוליטים.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 29 נובמבר 2012, 10:24

טלטלה פוליטית:
ח"כ כץ ייצג את ארץ ישראל שלנו
דרמה פוליטית של ממש בכל הקשור למפץ הימני. הלילה קרוב לחצות הוחלט כי האיחוד הלאומי ירוץ בבחירות הקרובות לכנסת בראשות יו"ר סיעת האיחוד הלאומי ובא כוחה ח"כ יעקב כץ (כצל'ה). הפלטפורמה המפלגתית תהיה של תנועת "ארץ ישראל שלנו", ומטרת האיחוד הלאומי לאחד מחדש את כל הכוחות בימין, כדי שחס ושלום לא יאבד אף קול לתנועות הימין ● לסיפור המלא

דרמה פוליטית של ממש בכל הקשור למפץ הימני. הלילה קרוב לחצות הוחלט כי האיחוד הלאומי ירוץ בבחירות הקרובות לכנסת בראשות יו"ר סיעת האיחוד הלאומי ובא כוחה ח"כ יעקב כץ כצלה. הפלטפורמה המפלגתית תהיה של תנועת "ארץ ישראל שלנו", ומטרת האיחוד הלאומי לאחד מחדש את כל הכוחות בימין, כדי שחס ושלום לא יאבד אף קול לתנועות הימין.

יו"ר ארץ ישראל שלנו הרב שלום דב וולפא, אישר את הפרטים הראשונים, ואומר כי המטרה לשחזר את ההצלחה וההישגים של האיחוד הלאומי מהבחירות הקודמות ולאחד את כל הכוחות הנאמנים לתורת ישראל ארץ ישראל ועם ישראל, וכי יהיו הפתעות גדולות שיובילו למפץ ימני אידיאולוגי אמיתי.

בשיחה אומר הרב וולפא "מתוך כובד אחריות שחס ושלום לא ילכו קולות לטמיון של נאמני ארץ ישראל, ולמנוע איבוד של אלפי קולות לפח, החלטנו מתוך שיקול דעת מעמיק ובהתייעצות עם רבנים ואישי ציבור בכירים לרוץ יחד עם האיחוד הלאומי מתוך שלום ואחדות ולהשאיר את כל המשקעים מאחורינו למען המטרה שלרבבות חסידי חב"ד ונאמני ארץ ישראל תהיה נציגות ראויה שלמה בכנסת הבאה".

הרב וולפא גם חושף כי מתנהלים מגעים קדחתניים עם שאר התנועות בימין כדי להביא לסיום העניין לקראת סיום הגשת הרשימות.

יהודיה
הודעות: 127
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 08:55

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי יהודיה » 02 דצמבר 2012, 14:56

מישהו יכול להוריד את הסרטון של ההתכסחות בשידור חי בין חנן קריסטל ליאיר לפיד?!
בתודה מראש כל המנותבים

סמל אישי של משתמש
שלמה קוסטליץ
הודעות: 1721
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:53
מיקום: בין חזון להגשמה
יצירת קשר:

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי שלמה קוסטליץ » 02 דצמבר 2012, 20:12

יהודיה כתב:מישהו יכול להוריד את הסרטון של ההתכסחות בשידור חי בין חנן קריסטל ליאיר לפיד?!
בתודה מראש כל המנותבים
יש באתר שלנו... לדעת:
http://www.ladaat.info/article.aspx?artid=3865
לחתום אינו רשאי שלא לחתום

רשכבהג
הודעות: 194
הצטרף: 18 נובמבר 2012, 01:38

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי רשכבהג » 03 דצמבר 2012, 04:30

שלמה קוסטליץ כתב:
יהודיה כתב:מישהו יכול להוריד את הסרטון של ההתכסחות בשידור חי בין חנן קריסטל ליאיר לפיד?!
בתודה מראש כל המנותבים
יש באתר שלנו... לדעת:
http://www.ladaat.info/article.aspx?artid=3865
זה סגור למנותבים!

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 03 דצמבר 2012, 17:02

הנדל התחרט: לא מצטרף ללבני
ראש מערך ההסברה לשעבר של רה"מ נתניהו חזר בו ולא ירוץ ברשימת "התנועה" של ציפי לבני. בלשכתה של ציפי לבני סירבו להגיב לידיעה נכון לשעה זו. לא ברורה החלטתו של האלוף במיל' אלעזר שטרן

יום לאחר הפרסומים על שיבוצו של ד"ר יועז הנדל בחמישייה הראשונה ברשימת "התנועה" בראשות ציפי לבני, הודיע ראש מערך ההסברה הלאומי לשעבר של ראש הממשלה בנימין נתניהו כי הוא אינו מצטרף למפלגתה של לבני.
רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לביקורת החריפה שהוטחה בהנדל במהלך 24 השעות האחרונות, בעקבות הפרסום על החבירה ללבני, היה משקל כבד בהחלטתו. הנדל הוא איש ימין מובהק ואף אמר בעבר שהוא ממצב עצמו ימינה מנתניהו. מקורבים להנדל אמרו שהוא הבין שעלה על עץ גבוה מדי והחליט לחזור בו.

האלוף במילואים אלעזר שטרן, שעל פי הפרסום היה גם הוא אמור להיות משובץ בחמישייה הראשונה של "התנועה" בראשות לבני, אמר היום כי הוא לא קיבל עדיין וכי כשתהיה כזו הוא יפרסם אותה.

בלשכתה של לבני סירבו להגיב לידיעה נכון לשעה זו. לא ברורה החלטתו של האלוף במיל' אלעזר שטרן.

היום צפויה ועדת הכנסת להתכנס ולאשר את פילוג קדימה לאור בקשתם של שבעה חברי הסיעה לחבור למפלגתה החדשה של ציפי לבני. אישור בקשתם של יואל חסון, רוברט טיבייב, שלמה מולה, אורית זוארץ, רחל אדטו, מגלי והבה ומאיר שטרית יעניק מימון כספי רב לרשימה החדשה של "התנועה".
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 09 דצמבר 2012, 02:37

קמפיין הבחירות של לבני: "ביבי וליברמן – סכנה"
מפלגת התנועה בראשות ציפי לבני השיקה את קמפיין הבחירות שלה במסגרתו יוצגו שלטי חוצות עם הכיתוב "ביבי וליברמן - סכנה וחרם בינלאומי, ציפי לבני - תקווה והסכם מדיני". ממטה לבני נמסר כי "המסר מעביר את הרעיון של יצירת אלטרנטיבה לנתניהו".
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

#its me
הודעות: 472
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 00:33

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי #its me » 09 דצמבר 2012, 13:44

אלעזר כתב:קמפיין הבחירות של לבני: "ביבי וליברמן – סכנה"
מפלגת התנועה בראשות ציפי לבני השיקה את קמפיין הבחירות שלה במסגרתו יוצגו שלטי חוצות עם הכיתוב "ביבי וליברמן - סכנה וחרם בינלאומי, ציפי לבני - תקווה והסכם מדיני". ממטה לבני נמסר כי "המסר מעביר את הרעיון של יצירת אלטרנטיבה לנתניהו".
לא ציפינו ליותר מזה.... כל הקדנציה היא היתה "קול שני" מוצלח ביותר למקהלה של נתניהו - אין לה שום אג'נדה למכור לציבור חוץ מאשר לתקוף את נתניהו! בקיצור המסר מעביר רעיון של תקיפת ממשלת ישראל בלי שום אלטרנטיבה ראוייה....


אחד שאיכפת לו
הודעות: 51
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 00:33

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאיכפת לו » 14 דצמבר 2012, 13:36

חסום בנתיב

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 16 דצמבר 2012, 22:04

השליח הנודד כתב:כנסו לכאן ותופתעו:
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=g-primeministers
אחד שאיכפת לו כתב:חסום בנתיב
בבקשה צילו"מ

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 16 דצמבר 2012, 22:09

צילום מסך זה לא הכל, יש שם דברים נוספים באתר שאפשר לעשות כמו לחפש דברים דומים או לקנות את המוצר.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 דצמבר 2012, 08:04

סקר שערך גיאוקרטוגרפיה בראשות פרופ' אבי דגני עבור עיתון 'סופהשבוע' ופורסם במהלך סוף השבוע מלמד כי הליכוד־ביתנו איבד משמעותית מכוחו וירד השבוע מ־ 43 מנדטים ל־ 35 בלבד. במקביל, על פי הסקר, הבית היהודי מתחזק ועולה לראשונה מ־ 11 מנדטים ל־ 16 מושבים בכנסת הבאה. ש"ס, למרות חזרתו של אריה דרעי, עדיין עם עשרה מנדטים, מנדט אחד פחות מבכנסת היוצאת. עם זאת, גוש הימין־דתיים שומר על יציבות, ועומד על 67 מנדטים בסך הכל.
במרכז־שמאל המפולג המנדטים ממשיכים לנדוד בין המפלגות. עם עזיבתו של ח"כ עמיר פרץ מאבדת העבודה שני מנדטים והתנועה בראשות לבני עולה בשניים, לשבעה מנדטים. יש עתיד בראשות יאיר לפיד נהנית מהמאבק בין העבודה לתנועה וחוזרת ל־ 12 מנדטים, לאחר שכבר ירדה למספר חד ספרתי בסקרים קודמים. מרצ, הממצבת עצמה משמאל למפ־ לגות המרכז, שומרת על כוחה עם שישה מנדטים. על פי עורכי הסקר, עד הבחירות שיתקיימו ב־ 22 בינואר 2013 , עדיין ייתכנו שינויים משמעותיים. 20 אחוז מבעלי זכות הבחירה עדיין "יושבים על הגדר" וטרם החליטו, וזהו גידול משמעותי בשיעור המתלבטים מהשבוע שעבר, שעמד על 14 אחוז בלבד.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 דצמבר 2012, 08:05

מרצ השיקה אתמול את מסע הבחירות שלה, שכותרתו: "הקול שלך בטוח נגד ביבי".
במסיבת עיתונאים שנערכה ב'מועצה לישראל יפה' בתל־אביב השתתפו יו"ר מרצ ח"כ גלאון, חברי הכנסת אילן גילאון וניצן הורוביץ – וכן מספרי 4 עד 6 ברשימה לכנסת. צעירי מרצ הגיעו למקום בחולצות ירוקות.
"הבחירות הקרובות הן משאל עם על ראש הממשלה בנימין נתניהו: "כן נתניהו, או לא נתניהו", אמרה יו"ר מרצ ח"כ גלאון. "בבחירות האלה חייבים לבחור צד, ויש רק שני צדדים: או ימין או שמאל. אם רוצים בהמשך שלטון הממשלה הרעה הזאת, ממשלה מחרחרת מלחמה שהובילה אותנו למפולת מדינית, שהגדילה את הפערים החברתיים שמפוררת את הדמוקרטיה, או רוצים שנחליף אותה. או ימין או שמאל, ומרצ מתמודדת בבחירות הקרובות כמפלגת השמאל הציונית היחידה בישראל".

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 דצמבר 2012, 08:06

מפלגת התנועה קבעה את התפקידים השונים שחבריה ימלאו במערכת הבחירות הקרובה. יו"ר התנועה לבני תעמוד בראש המטה המדיני־בטחוני, עמרם מצנע בראש המטה המוניציפלי ועמיר פרץ יעמוד בראש מטה הבחירות ויום הבחירות של המפלגה.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 דצמבר 2012, 08:06

רונן משה מונה ליועץ התקשורת של מטה הבחירות הליכוד־ביתנו. למשה נסיון תקשורתי רב בתחום הפוליטי, ובעברו היה דובר הליכוד וכן יועץ תקשורת של השרים אהוד ברק, ישראל כץ, עוזי לנדאו ובנימין (פואד) בן אליעזר. כיום הוא בעל משרד לייעוץ אסטרטגי תקשורתי.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 דצמבר 2012, 08:07

וועדת הבחירות תדון ביום רביעי הקרוב בפסילת מועמדים ומפלגות מלרוץ לכנסת ה-19. הדיונים ייפתחו בשעה 11 בבוקר וצפויים להסתיים בערב, כשוועדת הבחירות שריינה גם את היום שלמחרת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 דצמבר 2012, 23:24

מסמך מרתק - תוצאות הבחירות לכנסת ה-18 (כמה קיבלו ג' וש"ס בכל עיר ועיר וכו' וכו')
להורדה לחצו כאן

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 18 דצמבר 2012, 10:10

ציפי לבני, יושבת ראש מפלגת "התנועה" התראיינה אמש (שני) לאבי מימרן במהדורה המרכזית של קול ברמה והתייחסה לשורה של סוגיות, ביניהן אפשרות של שותפות עם המפלגות החרדיות. במהלך הראיון סיפרה לבני כי גדלה בבית מסורתי, והוסיפה כי "הסיטואציה הפוליטית גורמת לניכור קיצוני".

לחצו כאן להורדת הראיון המלא

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 18 דצמבר 2012, 10:18

עוד סדק נפער אתמול בתדמית הנקיה כביכול עליה עמלה לשווא כל העת מי שעומדת כיום בראש מפלגת התנועה, לא לפני שהודחה ממפלגתה הקודמת שאליה עקרה ממפלגת הקדם־קודמת. עם הרשימות הקיקיוניות שצצו לאחרונה כפטריות אחר הגשם נמנית 'הישראלים', מפלגת עולים כביכול שעד כה לא נספרה בשום סקר. ביום שישי האחרון היא הופיעה, משום מקום, בסקר שראה אור ב'עיתון של המדינה'.
אתמול חשף עיתונאי רציני חשדות בדבר היותה של הרשימה האנונימית מפלגת לווין שמריצים לבני ואנשיה כדי לנגוס במתחרים. הקשר ליחס המפתיע שהעניק לרשימה הזו 'העיתון של המדינה' (עיתון הבית של לבני את אולמרט) הפך לפתע מובן.

(בנימין ליפקין)

סמל אישי של משתמש
הרכבת הקלה
הודעות: 51
הצטרף: 17 נובמבר 2012, 18:49

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי הרכבת הקלה » 18 דצמבר 2012, 20:41

בקשה
מישהו יכול להעלות את הראיון של אמנון יצחק שהיה עכשיו בקול ברמה לג'מבו מייל או לדרופבוקס
בתודה מראש
י

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 18 דצמבר 2012, 21:24

הרכבת הקלה כתב:בקשה
מישהו יכול להעלות את הראיון של הרב אמנון יצחק שהיה עכשיו בקול ברמה לג'מבו מייל או לדרופבוקס
בתודה מראש

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 18 דצמבר 2012, 22:04

משולש כתב:
הרכבת הקלה כתב:בקשה
מישהו יכול להעלות את הראיון של הרב אמנון יצחק שהיה עכשיו בקול ברמה לג'מבו מייל או לדרופבוקס
בתודה מראש
עם מי הוא רב ?
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 18 דצמבר 2012, 22:52

הרכבת הקלה כתב:בקשה
מישהו יכול להעלות את הראיון של אמנון יצחק שהיה עכשיו בקול ברמה לג'מבו מייל או לדרופבוקס
בתודה מראש
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 2B4C51383D
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 18 דצמבר 2012, 22:53

גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 20 דצמבר 2012, 10:46

יושב ראש בל"ד, חבר הכנסת ג'מאל זחאלקה אמר הערב כי ההחלטה הינה חלק מקמפיין הבחירות של הימין הקיצוני.
והוסיף כי חברי מפלגתו תומכים בזועבי באופן מלא והדגיש כי אם בית המשפט העליון לא יהפוך את ההחלטה, רשימת בל"ד לא תתמודד בבחירות הקרובות לכנסת.
***
חברת הכנסת חנין זועבי שוועדת הבחירות המרכזית פסלה הערב את מועמדותה לכנסת אומרת כי על ההחלטה מתנוסס דגל שחור של רמיסת זכות בסיסית בדמוקרטיה. והוסיפה כי "אני גאה במה שעשיתי.
***
חבר הכנסת יובל צלנר מקדימה דוחה את הטענה כי קמפיין המפלגה מסית נגד החרדים וטוען כי מפלגתו אינה דורשת קיצוץ בתקציבי האברכים.
***
ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח אתמול עם ראשי המטה הדתי של הליכוד ביתנו והבהיר להם כי אין לו שום כוונה לפסול את חבירת בנט לממשלה שיקים. נתניהו הבהיר כי לא שידר לאיש בסביבתו כי בכוונתו להדיר את הבית היהודי לממשלה וכי מדובר בספין של בנט אשר נועד למשוך לבית היהודי קולות של מצביעי ליכוד דתיים.
הוא הוסיף כי כל מפלגה שתתיישר עם קווי היסוד של הממשלה היא שותפה רצויה בקואליציה. לדבריו, השמועות שנפוצו בשבוע שעבר לפיהן אין בכוונתו להכניס את בנט לממשלה שיקים הן חסרות כל יסוד. לדברי נתניהו, חשוב להבהיר כי רק ליכוד חזק יוכל למשול ולהחזיק בתיקים בכירים, במיוחד בתיק הבטחון. "אם אנחנו רוצים את תיק הבטחון בידי הליכוד", אמר, "על הליכוד־ביתנו לקבל כמה שיותר מנדטים".

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 21 דצמבר 2012, 11:09

הרב אמנון יצחק, האם אתה רב? זו השאלה שתברר וועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-19. כך עולה מדרישת חבר וועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת ש”ס.

חבר מליאת וועדת הבחירות המרכזית סיפר לכתב JDN כי בימים האחרונים דנה נשיאות ועדת הבחירות המרכזית ברישום על פתקי המפלגות. לצד האותיות של המפלגות ירשם גם את שם המפלגה והעומד בראשותה.

בכיר בועדה סיפר שסיעת ‘כח להשפיע’ ביקשה שתחת האותיות של המפלגה ירשם בראשות הרב אמנון יצחק. חלק מחברי הנשיאות התנגדו לרישום בראשות. יו”ר הועדה, השופט רובינשטיין קיבל את עמדת חברי הנשיאות וקבע כי ירשם בהכוונת הרב אמנון יצחק. או אז פנה נציג ש”ס בוועדה ואמר כי הרב אמנון יצחק אינו רב בכלל. בדבריו ציין והראה הנציג כהוכחה לדבריו את דברי הרב אמנון יצחק המעיד על עצמו בתשובה לשאלה באינטרנט כי אין לו תעודת הסמכה לרבנות. החבר הבכיר מציין כי אמנון יצחק אף התייחס לכך בעבר באחת מהרצאותיו. באם אמנון יצחק אינו רב אין לכתוב עליו בפתקי ההצבעה הרב אמנון יצחק אלא אמנון יצחק או רבי אמנון יצחק אבל לא הרב.

החבר בוועדת הבחירות אמר היום (ו) לכתב JDN כי “מדובר בנושא חשוב שכן אלו פתקים רשמים של מדינת ישראל. אדם יכול להציג את עצמו באיזה תואר שהוא רוצה. אולם מרגע שהוא נושא תפקיד רשמי או מתמודד למכרז ציבורי מממשלתי עליו לדייק בתארים שיש לו או אין לו. במדינת ישראל נקבע כי הרבנות הראשית לישראל מוסמכת להעניק תארי רבנות באם אמנון לא יציג תעודת רב עם כל הכבוד וההערכה הוא לא הרב אמנון יצחק אלא ר’ אמנון יצחק”

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 21 דצמבר 2012, 11:10

בימים אלו של ימי הבחירות, קיימת סכנה גדולה כשמדברים על דעת תורה והשקפה ובכך בנקל מגיעים לשפל המדרגה כאשר משוחחים סרה בגדולי ישראל בקרירות ובזלזול ח”ו, לצערנו כבר שומעים על כך בראש כל חוצות במחנות שונים, בתקשורת, גם אצל ציבור היראים בני התורה ועל כך יש מאוד להתחזק בענין זה של כבוד לתלמיד חכמים שההפך ממנו חמור עד מאוד כמובא בגמ’ בשבת, ‘כל המזלזל בתלמיד חכם אין לו רפואה למכתו’.

וכשבני הקהילה בשכ’ מטרסדורף בראשות יו”ר ארגון “לב לאחים” הרה”ג ר’ ברוך שפירא נכנסו למרן הגרי”ש אלישיב זצ”ל עקב אסונות קשים שנפקדה הקהילה בפטירתם של אברכים צעירים וראשי ישיבות ובקשו לדעת במה להתחזק, ענה מרן הגרי”ש זצ”ל: “כבר כתבתי פעם, שלדעתי הסיבה למחלה הידועה זה מפני שמבזים תלמידי חכמים. זה כתוב מפורש בגמרא, בשבת דף קי”ט: “כל המזלזל בתלמיד חכם אין לו רפואה למכתו”. והוסיף עוד, אתם יודעים מה פירוש אין לו רפואה למכתו? עושים טיפולים, עושים השתלות, עושים הקרנות ושום דבר לא עוזר, המחלה חוזרת. זה דבר שלא היה אף פעם, אין לו רפואה למכתו. וכל ישראל ערֵבים זה לזה”. ה’ ירחם!

על כן ביום ראשון הקרוב אי”ה יום עשרה בטבת בשעה 8 בערב יתכנסו המונים מתושבי העיר אשדוד בבית הכנסת המרכז לצעירים “ילדי שגיא ויעקב” לכנס ‘מחאה חיזוק והתעוררות’ במעמד מרנן ורבנן שליט”א של כל רבני העיר, ראשי הכוללים ורבני השכונות ובראשם הגאון רבי שמעון בעדני שליט”א ראש ישיבת ‘תורה חיים’ וחבר מועצת חכמי התורה והגאון רבי אהרון בוטבול שליט”א חתנו של מרן הגר”ע יוסף שליט”א ומרבני בית המדרש, בו ישאו בעוז וברמה על חומרת הענין של הזהירות בכבודם של תלמידי חכמים והחומר שבדבר בלדבר סרה במנהיגי הדור אשר עליהם נאמר, ‘לא תסור מן הדבר אשר יאמרו לך ימין ושמאל’. אוי לדור שכך עלתה בימיו, גדול יהיה המעמד לכבודה של תורה ומנהיגיה.

עלינו לדעת כי זלזול בתלמידי חכמים ובמנהיגי הדור זוהי פגיעה בכלל עם ישראל, בכלל התורה של עם ישראל. אנחנו צריכים לקבל על עצמנו הרבה תשובה והרבה תיקון על הקלקול הזה, שלא יהיה לנו שום שותפות ושייכות לכך אפילו בעקיפין.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

האדמו''ר מאינטרנט
הודעות: 207
הצטרף: 22 נובמבר 2012, 21:43

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי האדמו''ר מאינטרנט » 21 דצמבר 2012, 11:48

השליח הנודד כתב:הרב אמנון יצחק, האם אתה רב? זו השאלה שתברר וועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-19. כך עולה מדרישת חבר וועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת ש”ס.

חבר מליאת וועדת הבחירות המרכזית סיפר לכתב JDN כי בימים האחרונים דנה נשיאות ועדת הבחירות המרכזית ברישום על פתקי המפלגות. לצד האותיות של המפלגות ירשם גם את שם המפלגה והעומד בראשותה.

בכיר בועדה סיפר שסיעת ‘כח להשפיע’ ביקשה שתחת האותיות של המפלגה ירשם בראשות הרב אמנון יצחק. חלק מחברי הנשיאות התנגדו לרישום בראשות. יו”ר הועדה, השופט רובינשטיין קיבל את עמדת חברי הנשיאות וקבע כי ירשם בהכוונת הרב אמנון יצחק. או אז פנה נציג ש”ס בוועדה ואמר כי הרב אמנון יצחק אינו רב בכלל. בדבריו ציין והראה הנציג כהוכחה לדבריו את דברי הרב אמנון יצחק המעיד על עצמו בתשובה לשאלה באינטרנט כי אין לו תעודת הסמכה לרבנות. החבר הבכיר מציין כי אמנון יצחק אף התייחס לכך בעבר באחת מהרצאותיו. באם אמנון יצחק אינו רב אין לכתוב עליו בפתקי ההצבעה הרב אמנון יצחק אלא אמנון יצחק או רבי אמנון יצחק אבל לא הרב.

החבר בוועדת הבחירות אמר היום (ו) לכתב JDN כי “מדובר בנושא חשוב שכן אלו פתקים רשמים של מדינת ישראל. אדם יכול להציג את עצמו באיזה תואר שהוא רוצה. אולם מרגע שהוא נושא תפקיד רשמי או מתמודד למכרז ציבורי מממשלתי עליו לדייק בתארים שיש לו או אין לו. במדינת ישראל נקבע כי הרבנות הראשית לישראל מוסמכת להעניק תארי רבנות באם אמנון לא יציג תעודת רב עם כל הכבוד וההערכה הוא לא הרב אמנון יצחק אלא ר’ אמנון יצחק”שיתעצו עם נתי גרוסמן איזה תואר לתת.

YACOV
הודעות: 212
הצטרף: 12 נובמבר 2012, 21:44

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי YACOV » 22 דצמבר 2012, 19:48

אלעזר כתב:
משולש כתב:
הרכבת הקלה כתב:בקשה
מישהו יכול להעלות את הראיון של הרב אמנון יצחק שהיה עכשיו בקול ברמה לג'מבו מייל או לדרופבוקס
בתודה מראש
עם מי הוא רב ?
עם יהודה אבידן...

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 22 דצמבר 2012, 19:51

אל תדאגו מהעוצמה של המחלוקות, זה נראה אחד מהסימנים שמעידים על הימצאות של המשיח בקרבת מקום.

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 24 דצמבר 2012, 15:30

מה זה, מי זה, ומה הם רוצים ? (יש נשים)
http://www.oleg-petrushka.co.il/
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 24 דצמבר 2012, 15:43

אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 24 דצמבר 2012, 21:17

פעילים במטה הצעירים של הליכוד ביתנו הפיצו ביממה האחרונה סרטון המכנה את יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט פוליטיקאי חסר אחריות, בו הוצגו דברים שאמר בראיון לערוץ שתים בסוף השבוע שעבר לפיהם חלק מובנה של להיות חייל זה סרוב.
עם זאת, לכתב רדיו קול-חי אריאל שרפר נודע כי במקור הוסיף בנט לאחר המילה סרוב את המילים על רקע מצפוני.
מהבית היהודי נמסר בתגובה כי המתקפה שהחל בה הליכוד מכניסת השבת האחרונה ובמהלכה כשהבית היהודי ואנשיה כמפלגה דתית לא יכלו להגיב להכפשות ולסילופים נמשכת עד שעה זו, ויראה הציבור וישפוט. לשון התגובה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 24 דצמבר 2012, 22:24

נקמת ההדחה? סגן שר החוץ דני איילון עשוי להיות המפתח המוביל בכתב האישום של שר החוץ המתפטר אביגדור ליברמן.

לפני כשבוע התפטר שר החוץ מתפקידו בעקבות החלטת היועמ"ש לממשלה יהודה ויינשטיין להגיש כתב אישום נגדו בפרשת מינוי השגריר. בכתב האישום ויינשטיין מאשים כי ליברמן לחץ למנות את זאב בן אריה לשגריר בבלארוס כתמורה ע"כ שדיווח לו על חקירה המתנהלת נגד ליברמן. ליברמן הכחיש את המיוחס לו.

בתחילה חשב ליברמן להגיע לסיום מהיר בהליך נגדו, עורכי דינו אף נפגשו עם היועמ"ש בניסיון לסיים במהירות האפשרית את הפרשה.

אולם, בימים האחרונים הגיע מידע נוסף לשולחן היועץ אודות מעורבותו של אביגדור ליברמן בפרשה. בין השאר התבסס היועץ ויינשטיין על דיווחים בכלי התקשורת. עקב כך החליט היועץ לערוך חקירה נוספת להשלמת החקירה.

מי שעשוי להיות העד המרכזי נגד ליברמן הוא לא אחר מסגנו דני איילון שעמד בראש ועדת המינויים. איילון הודח מרשימת ישראל ביתנו לכנסת. בימים הקרובים יוזמן ליברמן לחקירה נוספת בה יעומת מול עדותו של איילון.

בתוך כך, מבקר המדינה יוסף שפירא הודיע כי יחקור את התנהלות הגשת כתב האישום נגד השר.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 דצמבר 2012, 00:10

בש”ס מורידים את הכפפות: מחר (רביעי) יתפרסם לראשונה מכתב מחאה כנגד הרב אמנון יצחק על כך שדיבר סרה בבני ביתו של מרן הרב עובדיה יוסף.

מה שהוביל את כתיבת מכתב המחאה שעליו חתמו גדולי הרבנים של עולם התשובה, היה ראיונות שונים אותם העניק הרב אמנון יצחק לכלי התקשורת החילונים, ערוץ 10 וערוץ 2.

רבנים בכירים ובהם הרה”ג ראובן אלבז שליט”א ראש ישיבת אור החיים הנחשב כגדול מחזירי התשובה בדורינו, התרעמו על כך כי הרב אמנון יצחק מעיז להמרות את פיו של מרן.

באחד הראיונות נשאל הרב יצחק “אם יאמר לך הרב עובדיה לא לרוץ, מה תעשה?” הרב יצחק בחר להשיב, אני ארוץ מהר יותר.

בהמשך הראיון נשאל הרב יצחק, “הרי הגר”ע יוסף אומר להצביע ש”ס?” על שאלה זו בחר להשיב הרב יצחק: “ואני אומר להצביע ‘כח להשפיע’”.

הרבנים שמעו דברים נוספים מפיו של הרב יצחק שמדבריו היה נשמע לכאורה כאילו הוא מבקש להנהיג את הציבור הספרדי ביום שאחרי פטירתו של מרן הגר”ע.

בגילוי הדעת שיתפרסם מחר בריכוזים החרדים, יופיעו חתימותיהם של חברי מועצת חכמי התורה של ש”ס. הרה”ג שמעון בעדני שליט”א, חכם שלום כהן שליט”א והרה”ג משה מאיה שליט”א. בשעות הקרובות, מחתימי מכתב המחאה אומרים כי גם מרן הגר”ע יוסף עשוי לצרף את חתימת ידו.

גם עיתון ‘יום ליום’ יוצא למאבק. במוסף עונג שבת של העיתון יתפרסם מאמר מקיף כנגד הרב אמנון יצחק.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 26 דצמבר 2012, 10:13

;) ;) ;)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 29 דצמבר 2012, 23:28

קמפיין "יהדות התורה" יצא לדרך
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 30 דצמבר 2012, 07:56

קמפיין "יהדות התורה" יצא לדרך (2)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 30 דצמבר 2012, 10:51

שבועיים לאחר שהתפטר מתפקידו כשר החוץ, הפרקליטות הגישה הבוקר כתב אישום נגד אביגדור ליברמן.

כתב האישום הוגש לפני זמן קצר לבית משפט השלום בירושלים, זאת לאחר השלמות חקירה של המשטרה שבוצעו בימים האחרונים, ובכלל זה חקירתו של ליברמן ביום שלישי האחרון.

על פי כתב האישום מואשם ליברמן במרמה והפרת אמונים, כשהעד המרכזי של התביעה, הוא לא אחר מאשר מי שהיה סגנו עד לא מכבר, סגן שר החוץ דני איילון.

עדותו של איילון, הובילה לכדי תיקום כתב האישום והשלמת החקירות, ונראה כי במהךל המשפט יצטרך ליברמן להתמודד מול עדותו של איילון.

מכתב האישום עולה כי ליברמן כשר חוץ, קידם את מינויו לשגריר בלטביה של זאב בן-אריה, לאחר שזה העביר לו מידע סודי אודות חקירתו הפלילית.

על פי כתב האישום לצורך קידום מינויו של בן-אריה, זימן ליברמן את דני איילון לחדרו, ואמר לו כי יש למנות את בן אריה. הוראה זו נעשתה למרות שאיילון לא הכיר את בן אריה, והסתמך על הודעת הבוס – ליברמן.

האדמו''ר מאינטרנט
הודעות: 207
הצטרף: 22 נובמבר 2012, 21:43

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי האדמו''ר מאינטרנט » 30 דצמבר 2012, 12:00

במה אבא עובד ?

מורה בכיתה ה' בירושלים שאלה את הילדים במה עוסק אביהם.
כמובן שהתקבלו כל התשובות הנפוצות: כבאי, מתכנת, רופא, איש מכירות...
רק ילד אחד מאחורה לא ענה.
"ומה איתך?", שאלה המורה."?
"אבא שלי פורץ לבתים, גונב רכבים לפי הזמנה, שודד זקנות, מכה את אמא שלי ולפעמים, כשיש לו זמן פנוי הוא שורף גנים ציבוריים", ענה.
המורה, מזועזעת כולה, שלחה את שאר הילדים לעשות שיעורים, לקחה את הילד לצד ושאלה אותו: "זה באמת מה שאבא שלך עושה"?
"לא", ענה הילד, "הוא עובד בשביל תנועת עם שלם של חיים אמסלם..., אבל התביישתי להגיד את זה מול כל הילדים".

נחמן
הודעות: 1268
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 11:42

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 30 דצמבר 2012, 20:51

035-01.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

נחמן
הודעות: 1268
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 11:42

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 30 דצמבר 2012, 20:51

035-02.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 30 דצמבר 2012, 21:08

מה הקשר?

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 31 דצמבר 2012, 15:38

המודעה שהתפרסמה
תמונה
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 31 דצמבר 2012, 15:39

והנה המודעה המקורית
תמונה
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

שלום וברכה
הודעות: 50
הצטרף: 31 דצמבר 2012, 16:01

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי שלום וברכה » 31 דצמבר 2012, 16:06

האם יש מישהוא שיכול להעלות עימות של משעל חם לדפבקס ? בבקשה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 31 דצמבר 2012, 17:26

;) ;) ;)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 31 דצמבר 2012, 17:27

;) ;) ;) (2)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 31 דצמבר 2012, 17:28

;) ;) ;) (3)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 01 ינואר 2013, 08:07

ש”ס ויהדות התורה • הקרב על קולות החרדים העובדים

עם פתיחת מערכת הבחירות החל ניטש הקרב בין יהדות התורה לש”ס על קולות החרדים החדשים.

כפי שפורסם, בשבועות האחרונים התגבשה קבוצת בני תורה העמלים לפרנסתם שביקשו מ’דגל התורה’ להכיר בציבור זה ובזכויותיו, על מנת שיוכלו גם הם להיות חלק מהמפלגה החרדית התורנית ולתמוך בה בזכות הפעילות למענם.

כחלק מהרצון להכיר בציבור זה ולהעניק לו את תחושת השייכות, הורה יו”ר דגל התורה, ח”כ הרב משה גפני, להעניק להם ייצוג ברשימה לכנסת. בסופו של דבר הוצב נציג הקבוצה, עו”ד משה מורגנשטרן במקום ה-83 ברשימה המשותפת.

גפני עצמו המשיך בפגישות קדחתניות עם ‘החרדים העובדים’ על מנת להשיב את הקולות האובדים לחיק יהדות התורה, “אני שומע את הקולות ומזהה צורך אמיתי לסייע לאוכלוסיית החרדים העובדים בכל הנושאים הנדרשים”, דברי גפני.

מנגד, בסיעת טו”ב הקימו קול זעקה כנגד גפני ותקפו אותו בגין כך שהוא חותר אחורי גבם של אנשי הסיעה.

שר הפנים אלי ישי מש”ס החליט אף הוא לצוד את קולותיהם של החרדים העובדים, בראיון שערך השר ישי הערב (שני) ברדיו ‘קול ברמה’ לא הכחיש את העובדה שבמהלך הימים האחרונים נערכו שיחות מול סיעת טו”ב במטרה לקבל את תמיכת ראשי התנועה, אלא שבתוככי הסיעה הדעות חלוקות, ישנם המצדדים בריצה עם ש”ס מול ראשי התנועה שמתנגדים להכריז על תמיכה בסיעה. “רוב הבוחרים של טו”ב יצביעו לליכוד או עוצמה לישראל”, מספר לנו גורם בתנועה, כך שהכרזה של ראשי התנועה לא תועיל במקרה הזה, מה עוד שבש”ס לא פתרו את מצוקת הסמינרים”.

מי יזכה בקולות החרדים העובדים? הערכה היא כי בסיעת טו”ב יעדיפו בסופו של יום שלא להכריע בנושא, זאת בשל התמקדותם של ראשי הסיעה לקראת הבחירות ברשויות המקומיות שם הם מתכוונים להקצות משאבים רבים.

שלום וברכה
הודעות: 50
הצטרף: 31 דצמבר 2012, 16:01

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי שלום וברכה » 01 ינואר 2013, 17:33

האם יש מי שביכלתו להעלות הראיון שערך השר ישי הערב (שני) ברדיו ‘קול ברמה' למנותבים ?

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 01 ינואר 2013, 20:55

סקר מינה צמח בערוץ 2; הליכוד ביתנו - 33. עבודה - 17. הבית היהודי - 13. יש עתיד - 11. התנועה - 11. ש"ס - 11. יהדות התורה - 6. עוצמה לישראל - 2. מרצ - 5. בן ארי - 2. קדימה ואמסלם 00
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 02 ינואר 2013, 00:14

AHARON1 כתב:סקר מינה צמח בערוץ 2; הליכוד ביתנו - 33. עבודה - 17. הבית היהודי - 13. יש עתיד - 11. התנועה - 11. ש"ס - 11. יהדות התורה - 6. עוצמה לישראל - 2. מרצ - 5. בן ארי - 2. קדימה ואמסלם 00
:?: :?: :?:

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 02 ינואר 2013, 00:16

השליח הנודד כתב:
AHARON1 כתב:סקר מינה צמח בערוץ 2; הליכוד ביתנו - 33. עבודה - 17. הבית היהודי - 13. יש עתיד - 11. התנועה - 11. ש"ס - 11. יהדות התורה - 6. עוצמה לישראל - 2. מרצ - 5. בן ארי - 2. קדימה ואמסלם 00
:?: :?: :?:

זה אכן אותו הדבר, טעות נפלה....


הנכון הוא:

הליכוד ביתינו 33
העבודה 17
הבית היהודי 13
שס 11
התנועה 11
יש עתיד 11
יהדות התורה 6
מרץ 5
רעם תעל 4
חדש 4
בלד 3
עוצמה לישראל 2
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 02 ינואר 2013, 00:18

פרשנות שלי: ש"ס בצרות צרורות, הטענה של אריה דרעי היא, כי ברור שהממשלה תהיה ימנית, לכן לימנים אין שום עילה לא להצביע לש"ס,
אך כעת שהגוש הימני הולך ופוחת, טוען BB נתניהו, כי לא חייב להיו שהממשלה תהיה ימנית, אלא אם תצביעו דווקא לי או לבנט,
כך שש"ס אוכלת אותה מכל הכיוונים...
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 02 ינואר 2013, 00:20

התמונות מדברות בעד עצמן...
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 02 ינואר 2013, 00:20

התמונות מדברות בעד עצמן...(2)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

AHARON1
הודעות: 3151
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 09:55
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי AHARON1 » 02 ינואר 2013, 02:44

חידה:

B B B S O T
גולשי "לדעת נט" מתפללים להצלחת המערכה נגד גיוס בני הישיבות !!!

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 02 ינואר 2013, 23:54

17042_bachurim.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 03 ינואר 2013, 07:31

היועץ ארתור פינקלשטיין, המלווה את קמפיין הבחירות של הליכוד, הגיע אתמול לישראל. זאת, במסגרת הנסיון למנוע את המשך התדרדרות הליכוד ביתנו בסקרים. עם הגיעו, גיבש יחד עם צוות ההסברה של הליכוד את הקמפיין החדש שתכליתו להפסיק את זליגת המנדטים לבית היהודי בראשות בנט.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 03 ינואר 2013, 07:32

20 יום לבחירות • דרעי נתבע לדין תורה
לאחר ששב לזירה הפוליטית בקול תרועה רמה, יש מי שמבקשת לסגור חשבון ישן | גאולה הרשקוביץ תובעת את דרעי לדין תורה בגין מעורבותו בהסכמי אוסלו וגרימה בעקיפין למותם של בעלה ובנה בפיגועי טרור.

נהרות של דיו נשפכו בגין מעורבותו של אריה דרעי באשרור תהליך הסכם אוסלו, עתה, ערב הבחירות שדרעי שב להנהגת התנועה, יש מי שלא שוכחת.
גאולה הרשקוביץ, ששיכלה את בעלה אריה ואת בנה אסף בפיגועי טרור ועל שמו הוקם היישוב גבעת אסף, תובעת את אריה דרעי לדין תורה על חלקו בהסכמי אוסלו.

בית הדין הורה לזמן את דרעי לדיון שיתקיים בעוד שבוע ועל הרשקוביץ להמציא לבית הדין עדים וראיות שיוכיחו כי הנתבע “היה מרוקחי ‘הסכמי אוסלו’”, בית הדין הורה להרשקוביץ להוכיח כי בעלה ובנה נרצחו כתוצאה ישירה מהסכמי אוסלו.

בפרוטוקול התביעה נכתב כי “התובעת תבקש מבית הדין – לאחר שיוכחו טענותיה על חלקו של הנתבע בהסכמי אוסלו ובתוצאותיהם – לפסוק את חיובו של הנתבע בתוצאות הסכמי אוסלו.

התביעה מתבססת על נתונים לפיהם בהסכמי אוסלו נהרגו יותר מ-1,500 איש ויותר מ-14,000 איש שנפצעו ונותרו נכים לכל חייהם, יותר מ-240 אלמנות ויותר מ-2,700 יתומים.

האם אריה דרעי יתייצב לדין תורה? ימים יגידו.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 05 ינואר 2013, 23:23

דרעי מכריז: “אני הולך לבנות את החברה החרדית מחדש”

יו”ר ש”ס בפועל אריה דרעי מוכיח שוב מנהיגות. בשורה של ראיונות לתקשורת הכללית והחרדית מנסה דרעי לחדד מסרים. בעוד בתקשורת החרדית הוא מנסה להוכיח את יעילותו מול מנהיגי השלטון בכל הקשור להדרת מעמדם של בני הישיבות, בראיונות בתקשורת הכללית קורץ דרעי למגזר החילוני ומתרפס בפניהם על המהפכה שיוביל לאחר הבחירות: “אני הולך לבנות את פניה של החברה החרדית החדשה”, מצהיר דרעי בראיון שהעניק לעיתונאי נחום ברנע בסוף השבוע.

“חייבים לומר לעשות מאמץ גדול להגיע לפתרונות בכל נושא, בגיוס, בעבודה באקדמיה, בעוני. בשנים האחרונות התקדמנו הרבה, אבל לא מספיק. החובה הראשונה שלי היא לציבור החרדי – הספרדי והאשכנזי. הפתרונות הן אותן פתרונות, לאלה ולאלה. מספר תלמידי הישיבות הספרדים שווה היום בגודלו, ואפילו גדול יותר, ממספרם של תלמידי הישיבות הספרדים, ליטאים וחסידים”.

דרעי משיב לשאלה, “המשק והחברה לא יכולים לשאת יותר את כמות הלומדים בישיבות”? עולם התורה הוא מסגרת חינוכית” אמר דרעי, אין צורך לדלג עליו . אבל מה? צריך להבדיל בין אורח חיים להכשרה מקצועית, אפשר גם וגם. יש לנו היום 7000 סטודנטים חרדים שכולם עברו את הלימודים בישיבה”.

דרעי חושף את התוכניות של לאחר הבחירות, “בחורי ישיבה לכל החיים זהו רעיון שאי אפשר לחיות אתו. בחורים לא יכולים וגם החברה לא יכולה. התפקיד שלנו הוא ליצור את המסגרות. לגבי הבנות אני חושב שאנו בדרך לפתרון , לגבי הבנים יש לנו הרבה עבודה. אני עובד על זה קשה מאד, זה יהיה בהסכמה וזה יהיה הדרגתי .יהדות התורה תצפה מש”ס לתמוך ולחטוף את כל הביקורת – בסוף גפני יגיד שכופים עליו את ההסדר ויישאר בקואליציה”.

האם הצהרות לחוד ומעשים לחוד? על זאת ועוד ימים יגידו.

סמל אישי של משתמש
אברומי ש.
הודעות: 695
הצטרף: 23 נובמבר 2012, 01:33

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אברומי ש. » 05 ינואר 2013, 23:59

זה הונפק כבר לפני שנתיים.
כעת זה נכון מתמיד!
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

YACOV
הודעות: 212
הצטרף: 12 נובמבר 2012, 21:44

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי YACOV » 06 ינואר 2013, 00:50

השליח הנודד כתב:היועץ ארתור פינקלשטיין, המלווה את קמפיין הבחירות של הליכוד, הגיע אתמול לישראל. זאת, במסגרת הנסיון למנוע את המשך התדרדרות הליכוד ביתנו בסקרים. עם הגיעו, גיבש יחד עם צוות ההסברה של הליכוד את הקמפיין החדש שתכליתו להפסיק את זליגת המנדטים לבית היהודי בראשות בנט.
המציאות ברורה וכפי שאומרים פרשנים בכירים: הציבור מצביע בשני פתקים - כיון שברור שנתניהו יהיה הראש ממשלה הבא כבר אין ענין להצביע לו וכל אחד מצביע למפלגה ש"תמשוך" את נתניהו לצד הנכון.

היום קראה ציפי לבני ליחימוביץ להקים יחד בלוק חוסם לנתניהו, יחימוביץ הסכימה עקרונית. נתניהו נבהל ונלחץ והתראיין היום לקול ישראל ובקול בוכים הוא ניסה לשכנע את הבוחרים להצביע לו כי אם הליכוד לא יהיה מספיק גדול אז הליכוד לא יקים את הממשלה הבאה.

האמת שאין לנתניהו הרבה מה לעשות אל מול זליגת הקולות, היום הגיע ארתור פינקלשטיין במיוחד מארה"ב כדי לעצור את הסחף וההדרדרות של הליכוד, ובאמת המצב של הליכוד גרוע כי אחרי שBB יהיה ראש הממשלה הבא אז באמת לאף אחד אין ענין להצביע לו, וכל אחד רוצה להתלות בכוכבים החדשים בנט יאיר לבני ושלי.

לדעתי הסיכוי האחרון של הליכוד הוא להסיט את הדיון הציבורי מהצבעה פרסונלית ולפתוח קמפיין אגרסיבי שיחדד הבדלים בין המפלגות וינסה להשכיח את העומדים בראשם. רק בזירה הזו יש להם יתרון.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 06 ינואר 2013, 08:46

מסר ממרן ראש הישיבה לרבי אמנון יצחק: בטל את ‘כח להשפיע’

דרמה מתחוללת סביב מפלגתו של רבי אמנון יצחק ‘כוח להשפיע’, בש”ס פתחו בבליץ’ להסרת מפלגת כוח להשפיע באמצעות לחצים מבית ומחוץ.

מזה מספר שבועות מביא רבי אמנון יצחק בדרשתו את דבריו של מרן הרב שטיינמן שתמך בו עם פתיחת המפלגה, לשיא, הרב אברהם שלמה ליבוביץ ממודיעין עילית שגולל לטענתו את הסיפור מתחילתו ועד סופו: “לכבוד ידידי הרה”ג רבי אמנון יצחק שליט”א לא אוכל לשתוק שנאמר: “לא תעמוד על דם רעך”.

“האמת”- מפורסם לכל כמה הייתה אהבה וחיבה בינך לבין מרן הגאון הגדול רבי יהודה שפירא זצ”ל שכתלמידו לא זזה ידך מידו ובאחד המכתבים (כסלו תש”ס) כינה אותך “אחד מגדול הדור” כשהצטרף למכתב זה בחתימת יד קדשו מרן רבן של ישראל הגר”ח קנייבסקי שליט”א ואף באזני שמעתי מס’ פעמים שבדק כל הטוענים נגדך ולא מצא שמץ פסול, אלא זך וטהור.

הרב ליבוביץ ממשיך במכתבו ועובר לבקר את ש”ס שיצאה נגד הרב אמנון יצחק: “השלום”- ואכן היה ניתן להבין שגדולי החכמים ואנשי תנועת ש”ס יתיישבו וידונו ביחד עימך איך לא יהיה נזק לש”ס כי את זה בודאי אינך רוצה אך לצערי תפסו את “שגגת לשונך” ובמקום להתיישב ולשאול ולדון יצאו נגדך בחרב ובחנית”.

“ביום א’ האחרון נכנסתי למרן ראש הישיבה שליט”א וספרתי על חילול השם הנורא שיכול לצאת ואף על פי שמרן שליט”א אינו מתערב בבחירות כאמור לעיל בקשני לומר לך לא לדבר נגד ש”ס ולא נגד הרבנים ח”ו אלא “תתמקד במצע מפלגתך” ובסוף בקשני תעשה שלום”.

“מיד נכנסתי לכולל של הגאון הגדול הרב בעדני שליט”א וספרתי לו את הדברים ובקשתי להכנס למרן הראשון לציון הגאון הגדול הרב עובדיה יוסף שליט”א או להפגש עם חברי ש”ס ואכן הסכים ואמר לי להתקשר אליו עוד באותו ערב אך לצערי עד רגע ערב שבת קדש פרשת שמות לא הסכימו אנשי ש”ס ואלי ישי אמר “קודם כל יש לבטל את מפלגתך”

“אכן עדין לא מאוחר ידידי ואני אנסה שוב ושוב כמו שנאמר: “בקש שלום ורדפהו” עד שאתה ממעך את חבל המחלוקת כמבואר ב’חפץ חיים’ ‘שמירת הלשון’”.

תגובת ש”ס למכתב

לאחר פרסום המכתב שיגרו מבית מרן הרב עובדיה יוסף שליט”א מסר לבית מרן הרב שטיינמן שהרב עובדיה כואב על כך שכח להשפיע פוגעת בש”ס, ולפיכך שיגרו את הרב ליבוביץ למעונו של מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן שהורה להעביר מסר להרב אמנון יצחק, “שיוריד את כח להשפיע”.

בשעות הקרובות ככל הנראה, צפוי רבי אמנון יצחק להשיב לבקשתו של מרן ראש הישיבה.

הרב עובדיה זעק בשיעורו
“כולם חתמו, הוא יוצא נגדם, מצווה הבאה בעבירה הוא רוצה לעשות, למה?”. את הדברים החריפים הללו זעק מגרונו בקול חנוק מדמעות, מרן הגר”ע יוסף שליט”א בשיעור השבועי שהעובר בלוויין.

תנועת ש”ס נאבקת מול מפלגתו של רבי אמנון יצחק (כח להשפיע) מזה מספר שבועות, בסקרי דעת הקהל חשים בנגיסה בכוח השס”י, אך בשיחות סגורות שערכנו עם גורמים בש”ס הם אומרים, “לא מדובר בקרב על מספר מנדטים כזה או אחר, מדובר בקרב על הנהגה, וקריאתו של רבי אמנון יצחק נגד ש”ס, הוא כקריאת תיגר על מרן הרב עובדיה שליט”א”.

בש”ס התחבטו האם להגיב בעוצמה מול דברי הרב יצחק ולהוציא את כל הכלים העומדים לרשותם או שמה לא לעורר עניין סביבו. בסוף השבוע, לאחר סדרה של ראיונות לתקשורת נפל הפור, יוצאים למתקפה חזיתית – ויהי מה.

עניין המתקפה נגד הרב אמנון יצחק נשמר בסודי סודות, אך שעה לפני השיעור היה ברור: יוצאים למערכה חזיתית כנגד הפגיעה במרן.

עם פתיחת השיעור התייצב הגאון הרב שלום כהן שליט”א ראש ביד”צ ‘נוה ציון’ וחבר מועצת חכמי התורה של ש”ס שהגיע לשיעורו השבועי של מרן הגר”ע ושאג מנהמת מליבו: “רואים הרבה בר מינן שוכבים בלילה לא קמים בבוקר” – לדבר לפני עמי הארץ, לפני אנשים שהם חיללו שבת אולי בבוקר, לדבר על מרן בצורה כזאת, קוראים לו א”י מכאיב את עם ישראל”.

אני לא שומע רדיו, אבל ככה אמרו לי אלה ששומעים, אפילו בעלי בתים, שואלים אותי איך אני שותק, אומרים הוא מכריז בשם הרב שטיינמן שאמר לו. ומדבר על הרב בצורה… לא יכול להיות… אני לא סומך על אף אחד”.

הגר”ש כהן התייחס לטענת הרב אמנון יצחק כי הוא מגובה בתמיכה של מרן הרב שטיינמן, “ביום חמישי בערב הלכתי לרב שטיינמן, לשאול אותו, פלוני (ר’ אמנון יצחק), אתם יודעים מה זה ‘פלוני’? זה ס”מ, פלוני היה אצלך, הוא שאל שאלה כזאת?, אמר (הרב שטיינמן) לא היה ולא נברא, מעולם לא בא ושאל, מעולם לא בא ושאל, מעולם אף אחד לא שאל אותי שאלה כזאת, לא היה. אמרתי לו – אני מפרסם את זה בשמך, אמר לי: תפרסם”.

“הלך (הרב אמנון יצחק) לרב קנייבסקי, מספר לו סיפורים, מורי ורבותי, אתם יודעים מה ראשי תיבות של חודש ‘טבת’, תלמיד טועה ברבו תולה”.

“בעוונותינו הרבים, מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו, אני אמרתי לרב בעדני שהוא (הרב יצחק) מאבד את עולמו, אני אוהב אותו”. ”אני באתי כי אמרו לי שכבוד הרב (מרן הגר”ע יוסף) בצער גדול, בצער גדול, ה’ יאיר את עיניו בשמחה, וכל אלה שפוגעים בעוונות הרבים ה’ ישיב יחזיר אותם בתשובה, צריך להחזיר בתשובה את מי שמחזיר בתשובה”.

הרב שלום כהן התייחס לדרעי ואמר: אסור לדבר נגדו, יוסף הצדיק בבית האסורים היה יוסף הצדיק, כך אריה בבית האסורים.

לאחר מכן החל מרן הרב עובדיה יוסף את דבריו: “מורי ורבותי, שמעתם דברי אלוקים חיים מפי מורנו ורבינו ראש ישיבת פורת יוסף שמרביץ תורה בעם ישראל, יש לו פה קדוש, להיזהר לא לעבור על דבריו, יש לו פה קדוש שכל הזמן עוסק רק בתורה, מי ששומע לו שומע לכבוד התורה”.

“מבקש אני לסכם את הדברים, אנחנו כולנו עבדי הקב”ה, רוצים בהצלחת התורה, ב”ה תנועת ש”ס היא כבר עשרות שנים, אפילו אנשים חילונים מתחשבים בהם – יש להם דרך ארץ כלפיהם, במקום שהוא (ר’ אמנון יצחק) יעזור לנו, הוא הולך בדרך נפרדת, להפרד מאתנו, לוט נפרד מאברהם אבינו, מה יצא ממנו?, תתחבר עם חכמים זה דברי רבותינו, זה מצוות עשה”.

“איך (ר’ אמנון יצחק) יעבור בשלום על כל המחאה שחתמו עליה כמעט כל רבני ישראל, כולם חתמו, הוא (ר’ אמנון יצחק) יוצא נגדם, מצווה הבאה בעבירה הוא רוצה לעשות, למה?”.

“לא חבל עליו, שמע בני מוסר אביך, כל מי שלומד בתורה שלי יודע שכל כוונתי לשם שמיים, למען חיזוק התורה, למען אהבת התורה, את אחי אנוכי מבקש, לא להצביע- רק ש”ס, שכל אחד יביא עמו עשרה אנשים שיצביעו ש”ס”.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 06 ינואר 2013, 17:34

מקמפיין הבחירות של "קדימה"...
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 08:44

הרב אמנון יצחק: ‘דרעי הוא רשע מורשע’ | ‘נלך בכל הכח עד הסוף’

אמש (מוצאי שבת) תקפו מרן הרב עובדיה יוסף וחבר מועצת חכמי התורה של ש”ס רבי שלום כהן את הרב אמנון יצחק. הערב, בדרשה אותה נשא הרב יצחק הוא החליט להשיב מלחמה כנגד רבני התנועה.

היו כאלה שתהו כי לאחר הדברים החריפים שמרן אמר (“כולם חתמו, הוא יוצא נגדם, מצווה הבאה בעבירה הוא רוצה לעשות, למה?)”, ולאחר בקשתו של מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן יודיע הערב ר’ אמנון יצחק על הסרת המפלגה, מסתבר שממש לא.

הרב אמנון לא רק שהודיע שלא יכנע ללחצים אלא השיב מלחמה בפני המשתתפים באולם שהיה ריק למחצה בנהריה. “לאחר המתקפה כנגדי אני מודיע לכם, לא אכנע ללחצים – אנו נלך בכל הכוח לבחירות ונקבל 6 מנדטים”. “עשו לי רצח אופי, אייכמן רצח מיליונים, אני קרבתי מיליונים. תגידו זה נורמלי? דרעי רצה להקים מפלגה, הוא חטף ככה? אמסלם שהוציא נגדם ספר? קיבל ככה? יש להם סקר סודי שיש לי 6 מנדטים…. מה כואב לש”ס שאני יביא 6 מנדטים?…. מה קשה לאחד את השורות שנהיה ביחד, נהיה חומה בצורה לשמור על האינטרסים של עם ישראל, מה לא טוב? לא, זה על חשבון הכיסא שלהם” .

לאחר מכן עבר הרב יצחק להתקיף חזיתית את עסקני ש”ס, “אני דיברתי נגד מרן? אני דיברתי על מרן? אני ירוץ לקיים מצווה כי הרב שטיינמן צווה אותי. הלכו לרב שטיינמן ואמרו, הרב אמנון יצחק מפרסם שכבודו תומך בהרב אמנון יצחק, והרבה תלמידי ישיבות מבולבלים. ואני שואל, זה השאלה שצריך לשאול אותו?. “מעולם לא אמרתי שהרב שטיינמן אמר להצביע כוח להשפיע”, מעולם לא אמרתי דבר כזה. שמו בפיו דבר שקר . מה עונה לו הרב ? לא דיברתי על זה. גם אני אומר, “לא דיברתי על זה .

מכאן החל הרב אמנון יצחק ופתח במתקפה אישית כנגד הרב שלום כהן: “הרב שלום כהן קילל כמו אדם פשוט בשוק, לקלל את כל עולם התשובה!. הוא אמר עלי, “אם הוא מורד! שילך לעזזל עם התורה שלו . (שואל) “מה מרדתי? שקיימתי את מצוות גדול הדור האשכנזי”? מה מורד? ממתי אני שייך לספרדים? לא לקחתי אותם לספרדים, יכולתי לקחת אותם לאשכנזים. מה עם בצדק תשפוט עמיתך?.

“אנשי ש”ס גנבים ומושחתים. “שאני יחשוף את נשק יום הדין שלי על ש”ס”? , אוי אוי מה יהיה?…”.

“שלחו לי ממשרד הפנים חוקר ממשרד הפנים שבדק את כספי העמותה, הם מוסרים! הרב עובדיה אומר שאני נפרד מכם, אני אוהב את הרב עובדיה מאד מאד והוא אוהב אותי מאד מאד, אמר עלי ‘בורא נפשות רבות’! איפה כל זה נעלם? “דרעי הוא הרשע המורשע”!. אלי ישי הגיע ל – 11 דרעי ירד ל – 8 תמשיכו במלחמה נגדי גם – 4 לא תקבלו”.

“למה הרב עובדיה לא שולח לי שליח? למה הוא שולח לי בלווין שאלות? לא נותנים לו! אני מעולם לא נפרדתי ממך מרן , מעולם!. הרב דוד אבוחצירא והרב עמאר לא הסכימו לחתום נגדי. בש”ס יש כנופיה של אנשים שמוכנים לשפוך דם. הריני להודיע חד משמעית אני לא פורש! ואני יביא 12 מנדטים!”.

לסיום חידד הרב אמנון יצחק את ההבדלים בין התנועות: “אין מלחמה בין ש”ס לכוח להשפיע יש מלחמה בין השקר לאמת. עבור עלי נחשולים רבים אברהם אבינו נכנס לכבשן האש, כי הוא היה איש אמת האמת תנצח ובגדול!”.

לסיום אמר הרב יצחק, “שמעתי שרוצים להפגיש את שני גדולי הדור, ואני קורא להם שלא יטריחו אותם! שילמדו תורה”.

כזכור לאחר פרסום המכתב של הרב ליבוביץ ממודיעין עילית שיגרו מבית מרן הרב עובדיה יוסף שליט”א מסר לבית מרן הרב שטיינמן שהרב עובדיה כואב על כך, ש’כח להשפיע’ פוגעת בש”ס, ולפיכך שיגרו את הרב ליבוביץ למעונו של מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן שהורה להעביר מסר לרב אמנון יצחק, “שיוריד את כח להשפיע”.

הערב כאמור, החליט הרב אמנון יצחק שלא לההיענות להצעה של מרן ראש הישיבה והוא יוצא לדרך חדשה.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 09:10

אל"מ במיל' מוטי יוגב, המוצב במקום התשיעי ברשימת 'הבית היהודי' לכנסת, התייחס בסוף השבוע האחרון לדרישות המפלגה כפי שצפויות לעלות במשא ומתן הקואליציוני. "לפני עשרה ימים שני אנשים גיבשו את הדרישות שלנו", גילה יוגב בחוג בית שקיים אמש בקרית שמואל ולא פירט מי הם שני האנשים. יוגב אמר כי הוא לא עוסק בתחום אך ל'בית היהודי' יש דרישות לתפקידים רבים.
"אין לדעת מה יהיה ההרכב הקואליציוני",
אמר יוגב, אך בהנחה שלא יקבלו את תיק הבטחון, ידרשו לקבל לידם את משרד החינוך, על אף העובדה שגדעון סער, "עם כל הביקורת, תורם לחינוך הציוני־דתי והכללי יותר מאשר אם יהיה שר חינוך דתי". יוגב הסביר כי שרי חינוך דתיים "יצליחו לעשות פחות" מהשר סער, בגלל החשש מביקורת ציבורית.
גם את משרד הפנים ומשרד השיכון והבינוי תבקש 'הבית היהודי' במסגרת המשא ומתן, יוגב הסביר כי "אלו משרדים חשובים מאוד". משרד הפנים חולש על הרשויות ומהווה, כלשונו, קשר עם כל העם, לגבי משרד השיכון והבינוי אמר יוגב כי הוא "עוסק בתשתיות שיש בהן הרבה כסף ויכולת השפעה". משרד הרווחה גם הוא צפוי לעלות כדרישה לאחר הבחירות, יחד עם המשרד לשירותי דת. מהבית היהודי נמסר: "עמדתנו לגבי תיקים תיקבע לאחר הבחירות, כעת אנו מדברים על שאיפות בתחומים שונים. נוכל לעסוק בהם רק לאחר שנקבל כוח ציבורי משמעותי בבחירות הקרובות".

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 11:07

;)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 11:07

ג' (3)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

בן ארי
הודעות: 303
הצטרף: 15 נובמבר 2012, 17:09

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי בן ארי » 07 ינואר 2013, 16:34

רה"מ נתניהו: יש מגעים בין השמאל למפלגות החרדיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים מסיבת עיתונאים מיוחדת לתקשורת הרוסית עם יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, ודחה בביטול את הניסיונות של לפיד, לבני ויחימוביץ' לגבש "גוש חוסם", והוסיף כי הוא יודע "שאפילו מתקיימים מגעים ותיאומים בין חלק ממפלגות השמאל למפלגות החרדיות"

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 18:58

המשטרה חוקרת בימים האחרונים מספר התנכלויות שמכוונות לח"כ הרב חיים אמסלם, כשהרקע ככל הנראה פוליטי.

לאתר לדעת נודע כי אחת החקירות מתמקדת בגניבת תיקו האישי מרכבו הפרטי, שעה שהיה במשרדי משרד הפרסום והייעוץ שעובדים עימו בבחירות. מתברר כי בימים האחרונים בוצעה פריצה שקטה לרכבו של אמסלם, כאשר חזר לרכבו לא הרגיש כלל בגניבת התיק, ורק כאשר הגיע לביתו הבחין שהתיק איננו במכונית.

בשיחה עם ח"כ אמסלם, הוא מאשר את פרטי המקרה ואומר כי רק לאחר שהבחין בגניבה, הבחין בדברים שגרמו לו להבין כי בוצעה פריצה לרכבו. לדבריו הוא הגיש תלונה מיידית במשטרה שפתחה בחקירה.

חקירה זו מצטרפת לחקירה ותלונות נוספות מצד אמסלם ואנשיו על איומים והטרדות בימים האחרונים, כשבין היתר גם הזיקו בפעם השניה לשלט ענק שהציבו בכניסה לירושלים.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 18:58

נפתלי בנט, יו”ר מפלגת הבית היהודי, התראיין היום (שני) ליומן הצהריים עם בצלאל קאהן ברדיו ‘קול חי’. בראיון התייחס בנט לגיוס החרדים לצה”ל ואמר: “אנחנו נהיה שותף שילחם למען לימוד תורה במדינת ישראל ונילחם נגד חוקים שכופים על שירות. כמו כן, נפתור את הבעיה שיש כאלה שלא לומדים וגם לא משרתים וצריך לחבר אותם לחברה הישראלית ולהכניס אותם למעגל העבודה”.

אין ספק כי מדובר בשינוי כיוון, זאת בעקבות שורת ההתקפות להם זכה בנט מכיוון הציבור החרדי במהלך השבועות האחרונים.

בנט הוסיף כי “מי שלומד תורה שילמד תורה. זאת העמדה שלי מההתחלה. אומנם לאחינו החילונים לא תמיד קל להסביר, אך הדרך שלי להסביר זה שעם ישראל התקיים במשך אלפי שנים בגולה בגלל התורה ודווקא במדינת ישראל אנחנו צריכים לחזק את זה. אני לצערי לא ניחנתי ביכולות של תלמיד חכם וביכולת למסור את נפשי ללימוד תורה. מי שמסוגל לקום מוקדם בבוקר וללמוד, אין דבר יותר קשה מזה – אני אחזק אותו. אבל מי שלא, אני כן מצפה שיכנס לחברה הישראלית”.

עם התמיכה בלימוד התורה, בא בנט גם בדרישה למגזר החרדי בכל הקשור לשירותי הדת במדינה: “היום שירותי הדת במדינה הם לא מספיק מסבירי פנים לציבור החילוני והחוויה לפעמים של זוג חילוני שבא להתחתן היא לא חוויה מספיק טובה. אנחנו צריכים לחבק ולהיות מסבירי פנים. הרבנות לא צריכה להיות מכונת ג’ובים אלא היא צריכה להיות מקום למסירות נפש וקידוש ה’ אדיר”.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 19:02

הגימיק החדש של ש”ס: במערכות הבחירות של התנועה, ש”ס שופעת גימיקים , ב- 96 חולקו הקמעות של המקובל הרב יצחק כדורי. במערכת הבחירות הנוכחית יחלקו פעילי ש”ס את ‘פיטום הקטורת’ .

רוצים להינצל ממחלות ודינים קשים, רפואה, ביטול הכשפים ועוד? קבלו מש”ס את הסגולה ותינצלו מכל רע.

מתחת לתמונתו של מרן פאר הדור הגר”ע יוסף שליט”א, מופיעה סיסמת הבחירות: “את אחי אנוכי מבקש” וכן את דברי הזוהר הקדוש על מעלת אמירת פיטום הקטורת.

כידוע בזוהר הקדוש באמירת פיטום הקטורת ישנם מעלות וסגולות רבות:

א. בכוחו לסלק את המוות ממנו ומהעולם.
ב. ינצל מכל דינים קשים וממחלות.
ג. מסוגל לרפא את החולה.
ד. לא ינזק כל אותו היום שאמרה.
ה. זוכה לחלק בעולם הזה ובעולם הבא.
ו. עושה נחת רוח לבורא יתברך,וחביבה היא יותר מן התפילה כמו שמובא במדרש תנחומא, שהקטרת הקטורת בבהמ”ק הינה אחת ממצוות ה’ יתברך וסודותיה ומעלותיה עצומים ונפלאים עד מאד. וחביבה היא לפני השי”ת מכל מעשה הקרבנות ומן התפילה.
ז. מבטל כשפים והרהורים רעים.
ח. ימצא חן וחסד בעיני כל רואיו.
ט. מסוגל לפרנסה טובה ואף לעשירות ולא יחסר לחמו לעולם.
י. ינצל מדינה של גיהנום.
י”א. ינצל מדין של אומות.

להלן מעלת פיטום הקטורת בהרחבה כפי שמובאת בזוהר הקדוש:

פרשת התמיד ופרשת פיטום הקטורת שעל זה מובא בזוהר הקדוש הרבה מעלות גדולות, הנה בזוהר (פרשת ויקהל דף רי”ט ע”א) “אמר רבי שמעון בר יוחאי אם בני אדם היו יודעים כמה עליון הוא מעשה הקטורת לפני הקב”ה – היו לוקחים כל מילה ומילה ממנה ושמים אותה ככתר של זהב, וכל מי שמשתדל בו – צריך להתבונן במעשה הקטורת, ואם יקרא את פרשת הקטורת בכל יום ויכוין בה – יש לו חלק בעולם הזה ובעולם הבא, ויסלק המוות ממנו ומהעולם, וינצל מכל דינים של העולם ומכל רע ומדין של גיהנום ומדינים של מלכויות אחרות. ועוד כתב הזוהר (פרשת וירא דף ק’ ע”א) אמר רבי כרוספדאי האי מאן דמדכר בפומיה בבתי כנסיות ובבתי מדרשות עניינא דקרבנא ותקרובתא ויכון בהון, ברית כרותה היא דמלאכין דמדכרי חובה לאבאשא ליה לא יכלי למעבד ליה אלא טיבו”.

YACOV
הודעות: 212
הצטרף: 12 נובמבר 2012, 21:44

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי YACOV » 07 ינואר 2013, 20:34

כעת בחדשות: יחימוביץ ולפיד תוקפים בהודעה משותפת את צ. לבני על ספינים בנסיון להקים גוש שמאל חוסם, בהודעתם הם תוקפים את לבני בחריפות על ההודעה שהוציאה לבני אחרי הישיבה של שלשתם ועל נסיון לטפס בסקרים על גבם בספין שקרי.

פילוג... טוב להם וטוב לעולם...

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 22:57

האזינו לראיון הבוקר (כ"ה טבת) לתוכנית 'שמונה עד עשר' עם מרדכי לביא ברדיו 'קול ברמה' עם אריה אלדד ומיכאל בן ארי.
וכן מה באמת חסידי חב"ד הולכים לבחור - ראיון עם עורך אתר סי או אל מנחם כהן וברל'ה קרומבי, מעורכי אתר חב"ד אינפו, בשיחה המרתקת ביניהם הסביר הרב קרומבי מדוע נוטים רבים להצביע ל'עוצמה לישראל', כפי שעולה מנתוני הסקר המקיף שהתפרסם בחב"ד אינפו בשבוע שעבר. מתוצאות הסקר נראה כי רוב ברור יתמכו במפלגה, כיוון שראשיה דוגלים בג' השלמויות של הרבי מחב"ד - שלימות התורה, העם והארץ.

בתוכנית גם דובר על הווידאו של הרבי שפורסם אמש בערוץ 10: "חבר שלי לא יכל להרדם אחרי הסרט הזה. הוא לא מצליח להבין איך אתם הולכים וגדלים גם אחרי ג' תמוז", השתאה לביא.

לחצו כאן להורדת הראיון המרתק

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 23:56

מרצ תוקפת את לבני: "ציפי זירו"
פעילי מפלגת השמאל ישיקו מחר קמפיין חדש בדמותו של "משקה נטול קלוריות, מנהיגות וערך תזונתי - או כל ערך אחר". המוצר החדש יחולק במסגרת "יום הבחירות" שייערך באוניברסיטת תל אביב.
312887.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 07 ינואר 2013, 23:58

האתר של כח להשפיע - http://www.hamiflaga.org.il/

YACOV
הודעות: 212
הצטרף: 12 נובמבר 2012, 21:44

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי YACOV » 08 ינואר 2013, 00:03

השליח הנודד כתב:מרצ תוקפת את לבני: "ציפי זירו"
פעילי מפלגת השמאל ישיקו מחר קמפיין חדש בדמותו של "משקה נטול קלוריות, מנהיגות וערך תזונתי - או כל ערך אחר". המוצר החדש יחולק במסגרת "יום הבחירות" שייערך באוניברסיטת תל אביב.
312887.jpg
חזק מאוד...

זוהי המתקפה השניה על ציפי לבני, קודם מצד לפיד ושלי ועכשיו מהכיון השני, מענין אם יצליחו להוריד אותה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 08 ינואר 2013, 09:30

ראש מטה ההסברה של הליכוד־ביתנו, השר גלעד ארדן, תקף אתמול את יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט, והאשים אותו כי הוא גורם נזק לגוש הימין בטענותיו כי בנימין נתניהו מתכוון להרכיב ממשלת שמאל עם ציפי לבני.
בנאום שנשא ב'כנס ירושלים' אמר השר ארדן כי "מי שעל ביקורת לגיטימית יוצא בתקשורת בקריאות סוערות של 'שומו שמים, זה ירי בתוך הנגמ"ש', וצועקים על ביקורת מוגזמת של אנשים שקוראים למחלוקת לגיטימית, אחר כך באים בבוקר ואומרים 'ראש הממשלה רוצה ממשלת שמאל'. זה לא ירי בתוך הנגמ"ש?!". הוא הבהיר כי "אין שום כוונה להקים מחנה עם השמאל, לבנו אך ורק במחנה הימין".

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 08 ינואר 2013, 23:34

על מנת לאתר את מיקום הקלפי בה תוכלו להצביע ביום הבחירות. נא לחצו על איתור קלפי - https://kalpi.elections.gov.il/

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 08 ינואר 2013, 23:49

הסכמי עודפים:

רשימת הליכוד ישראל ביתנו עם רשימת הבית היהודי.
רשימת מפלגת קדימה עם רשימת מפלגת עם שלם.
רשימת מפלגת התנועה עם רשימת מפלגת מרצ.
רשימת מפלגת העבודה עם רשימת מפלגת יש עתיד.
רשימת מפלגת חד"ש עם רשימת מפלגת בל"ד


השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 09 ינואר 2013, 00:15

יהונתן יוסף: אבא לא אישר לו ללכת עם חיים אמסלם, אבא גם לא יאשר לו!

בראיון למהדורה המרכזית עם אבי מימרן אמר בנו של הרב יעקב יוסף לללום לעזוב מיידית את פעילותו במפלגת עם-שלם בראשות אמסלם. "אבי מורה לו להתפטר מייצוגו של אמסלם בכל צורה שהיא!".

עוד אמר: "הייתה מפלגה שפנתה לאבא שלי ושאלה אותו אם אפשר לעשות עם אמסלם הסכם עודפים… ואבא שלל, אמר בפירוש לאותו אדם 'אל תעשה עם אותו אדם הסכם עודפים", והוסיף: "זו מפלגה, המפלגה שלו היא בלי קווים אדומים… הוא רואה שהוא לא עובר את אחוז החסימה ובניסיון לגייס קולות משונאי ישראל ורוב מצביעיו הם אנשים שונאי דת, אנחנו יודעים בין מי הם מתלבטים בינו…". "זה ברור לכל תלמידיו, חשבנו היום שזה ברור לכולם ואנחנו רואים שזה לא ברור לכולם ולכן אני עולה לשידור ואומר לך בפירוש: כל פעולה, כל שכן תמיכה במפלגת עם שלם, אבא שלי לא עומד מאחוריה, אבא שלי מתנגד לה, ואבא שלי קורא ליואב ללום, אם הוא מחזיק את עצמו כתלמיד של אבא שלי, לא לעזור למפלגת עם שלם, לא לעזור לחיים אמסלם בשום פנים ואופן".

לחצו כאן להורדת הראיון

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 09 ינואר 2013, 08:04

;) ;)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 09 ינואר 2013, 08:50

ג'ינגל הבחירות של יהדות התורה - http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 54442F633D

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 09 ינואר 2013, 14:21

סרטון ההסברה של יהדות התורה לציבור שאינו שומר תומ"צ - http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 375332773D

YACOV
הודעות: 212
הצטרף: 12 נובמבר 2012, 21:44

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי YACOV » 09 ינואר 2013, 14:32

לכבוד מטה ההסברה – יהדות התורה והשבת

מורי ורבותי, ההחלטה לשים פתק בקלפי לא קשורה כלל ל”קבלת תועלת” כי באמת קול אחד אף פעם לא השפיע.
הסיבה היחידה שאדם משלשל פתק לקלפי היא (כמו להבדיל בכדורגל…) סוג של אהדה והזדהות עם מפלגה מסוימת, לכן הבית היהודי נמצא בכזה סחף אדיר – זה לא בגלל שמיום ליום יותר אנשים “משתכנעים”, אלא מיום ליום יותר אנשים רוצים להיות “מזוהים” עם ההצלחה של בנט, כך שההצלחה שלו אתמול בסקרים היא הסיבה של ההצלחה היום.
בהתאם לזה הקמפיין של יהדות התורה צריך ללכת יותר ויותר על ליצור הזדהות של המצביע עם רעיון מסוים – כמו לשמוע בקול גדו”י – שזה באמת רעיון שנטוע בלב כל המצביעים, צריך להיות שיווק אגרסיבי של ההכרה בעניין שמי שרוצה להחשיב עצמו חרדי – לא יכול אם הוא לא מצביע למפלגה חרדית, בצמוד להסבר שכך הורו גדו”י.
מסיבה זו לא כ”כ הבנתי את הצבע התכול שאופף את הפרסומות – צבע ליברלי וידידותי, שלא נותן אמירה ברורה. גם נסיונות הפחדה לא יועילו כי הרוב לא באמת משתכנע ולו מהסיבה שהקול שלי לא יזיז, (ישנו גם מיעוט "אידיאולוגי" שחושב שהוא "תורם" משהו בקול שלו) השיטה היא רק ליצור רצון להזדהות.
מה שצריך זה מודעות ברורות שפוסקות שכל חרדי חייב בהוראת גדו”י ללכת להצביע, מה שיגרום לכל חרדי שמתלבט להבין שאם הוא לא מצביע – הוא ירגיש אח"כ ריחוק מהציבור החרדי (וכמובן שכל חרדי רוצה זהות עם הציבור החרדי)
ישנה בעיה חמורה בפריסת הפרסומות, לדעתי אם היה פרסומים ברדיו קול חי וקול ברמה זה יכול היה להביא אפילו מנדט ויותר אם התשדירים היו מתבססים על יצירת זהות חרדית שמחויבת להצביע למפלגות החרדיות. כנראה שהשיקול הרוחני שבמתן לגיטימציה לתחנות רדיו גובר על זה.

אגב: סרטון ההסברה של יהדות התורה בציבור הכללי נראה ממש טוב אבל מה שמוזר הוא שוב, זה נראה שמשתמשים באותו קו גם לציבור החרדי מה שכאמור, נראה לי די מוזר.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 09 ינואר 2013, 14:35

סערה במערכת הפוליטית: סרטון ש”ס מעורר סערה

תשדיר תעמולת הבחירות של ש”ס מעורר סערה רבה במערכת הפוליטית: ועדת הבחירות המרכזית צפויה לדון היום (רביעי) בבקשה לפסול את תשדיר הבחירות של ש”ס העוסק בגיורים פקטיבים. הסרטון שהופק על-ידי משרד אדלר-חומסקי, מציג זוג מתחת לחופה, החתן יהודי מזרחי והכלה גויה רוסיה. לפניהם, מוצב פקס, דרכו מתקבל “אישור גיור” עבור הכלה באמצעות חיוג ל”כוכבית גיור”.

“לקבל אישור מכוכבית גיור. מחייגים כוכבית גיור ומקבלים אישור”. החתן, פוער עיניים ותמה “רגע, את לא יהודייה?”, והכלה מכריזה, מיד עם קבלת הפקס, “עכשיו כן”.

במטה ההסברה של ש”ס הגיבו כי “בתשדיר לא נאמרה מילה רעה על איש. נישואי התערובת והגיורים הפיקטיביים יכולים להוביל להתבוללות ואיבוד הזהות היהודית של המדינה. מדינה שנאבקת בהתבוללות בחו”ל לא יכולה לאפשר בתוכה התבוללות. התשדיר נועד להמחיש את הקלות הבלתי נסבלת שבה ניתן לבצע נישואי תערובת בחסות החוק שניסה לקדם ליברמן, ממנהיגי הליכוד ביתנו.

“לאור התגובות החיוביות שמתקבלות בקרב מצביעי ליכוד לשעבר אנו מתכוונים להמשיך ולשדר את התשדיר גם מחר. תשדיר זה נועד גם להמחיש את הסכנה מהיווצרותה של קואליציית ליכוד-ביתנו-לפיד-לבני, בסגנון קואליציית ליכוד-לפיד 2003, שתוביל כמו אז לפגיעה בזהותה היהודית של המדינה”.

אין זו הפעם הראשונה שבה מותקף תשדיר בחירות כגזעני ופוגעני, ולא אחת היו אלה החרדים שתוארו בצורה גזענית. כך למשל, בתשדיר בחירות של מפלגת “שינוי” ב-2006 ונפסל לשידור הוצגו חרדים כזוחלים חסרי פנים הנצמדים לחילוני עד שנעלמו בענן עשן. בבחירות 2009 ישראל ביתנו הואשמה בגזענות נגד ערבים בשל קמפיין “בלי נאמנות אין אזרחות”. בבחירות הנוכחיות צנזרה ועדת הבחירות חלק מתשדיר “עוצמה לישראל” שבו נטען כי בסכנין לא משלמים מסים.

ח”כ נינו אבסדזה, ראש מטה העולים במפלגת העבודה, הגישה כבר אתמול בקשה לפסול את התשדיר. לדבריה, “קשה להאמין שבישראל 2013 מציגים באור פשטני נושא כה כאוב ומורכב ונותנים במה על חשבון משלם המסים לכאלו דעות חשוכות”. גורמים נוספים בגוש המרכז-שמאל מיהרו לתקוף את התשדיר, אך לא פעם נפלו בעצמם למלכודת הסטריאוטיפיזציה שנגדה הטיפו.

יו”ר “יש עתיד” יאיר לפיד, האשים הבוקר את ש”ס בגזענות, אך הטיח מנגד שורה של דימויים שליליים על קהל מצביעיה. לפיד טען שהתשדיר הוא “דוגמה מובהקת של יהדות חשוכה המטיפה לשנאה”. לדבריו, “איך הם מעזים לעלוב כך בעולים מבריה”מ לשעבר? איך אלה שאינם משרתים בצבא מעזים להשמיץ את אלה שילדיהם מתגייסים לצה”ל באחוזים גבוהים ומגנים על חייהם? איך אלה שהפכו את הבטלה לדת מעזים לפגוע באזרחים ישראלים שעובדים קשה וכספי המסים שלהם מממנים את בחורי הישיבות? זוהי אינה יהדות, זוהי גזענות פשוטה ויש עתיד תילחם נגד כל ניסיון לפגוע בעולים. אחינו הם”.

‘הרב’ שי פירון, מספר 2 ביש עתיד, אמר כי “תשדיר הבחירות של ש”ס, שהשפיל מאות אלפי עולים מבריה”מ לשעבר, הוא ביטוי ליהדות חשוכה, גזענית, פוגענית ופולשנית. אם הם יקבעו מיהו יהודי, ניאלץ לחיות במדינה גזענית הרודפת אחרי אזרחים נאמנים הנושאים בנטל ומשרתים את המדינה וערכיה באהבה ואמונה. אחרי שניסו לקושש קולות בעזרת חילוצו של השד העדתי ונכשלו, החליטו בש”ס להתעמר בציבור העולים”.

יו”ר “התנועה”, ציפי לבני, הגיבה: “כי מדובר בתשדיר “מקומם”. לדבריה, “כשראיתי אותו נזכרתי במפגש שערכתי במכון גיור בצבא ואחד החיילים בהליכי גיור אמר לי: ‘אם איהרג בצבא אני רוצה להיקבר ליד חבריי ואם אתחתן אני רוצה להתחתן כמוהם’ . בישראל כ-300 אלף עולים שחיים אתנו, משרתים, עובדים ותורמים לחברה ונאלצים לעבור הליכי גיור קשים, למרות שגם על פי ההלכה – אפשר אחרת”.

גם ברשימת “עם שלם” גינו את תשדיר הגיור ואמרו כי “קמפיין ש”ס הוא גזעני ומהווה המשך ישיר לקמפיין העדתי המכוער והמפלג שלהם. במקום לסייע לעולים צאצאי יהודים מ’זרע ישראל’ לשוב לכור מחצבתם ולהחזירם לעם ישראל, בש”ס מעדיפים לדחות את מי שקשר את גורלו בגורל עם ישראל ופעמים רבות גם מוסר את נפשו בצה״ל. כשהם מדברים על ‘גיור בפקס’ הם שוכחים שרק לפני זמן קצר, הכשיר הרב עובדיה יוסף, בצדק, את גיורם של אלפי חיילים שגוירו על ידי הרבנות הראשית. עם שלם חרתה על דגלה את החובה לפתור את בעיית 400 אלף עולים מ’זרע ישראל’ ולקרבם לגיור”.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 09 ינואר 2013, 16:04

YACOV כתב: אגב: סרטון ההסברה של יהדות התורה בציבור הכללי נראה ממש טוב אבל מה שמוזר הוא שוב, זה נראה שמשתמשים באותו קו גם לציבור החרדי מה שכאמור, נראה לי די מוזר.
וה'תודה' היכן?

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 09 ינואר 2013, 23:23

חשיפה: במוצאי שבת וארא | כינוס למען יהדות התורה ב’לדרמן’

במוצאי השבת יערך כנס בחירות היסטורי למען רשימת ‘יהדות התורה’, בראשות גדולי ישראל של ‘דגל התורה’ בבית המדרש ‘לדרמן’ ברחוב רשב”ם בבני ברק, במהלכו ינאמו כמה מהם בפני המוני בני תורה ואברכים, ההצעה הובאה הערב (ד) אל שולחנו של מרן הגר”ח קנייבסקי שליט”א על ידי מספר מעסקני דגל התורה בבני ברק, הגר”ח לא הסס ומיד אישר את השתתפותו.

מי שעוד צפויים להשתתף בכנס הם מרנן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן, הגאב”ד הגר”נ קרליץ, ראשי ישיבת פוניבז’ הגרי”ג אדלשטיין והגרב”ד פוברסקי, ועוד מספר רבנים וראשי ישיבות חברי מועצת גדולי התורה.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 10 ינואר 2013, 00:06

סגן שר הבריאות חבר הכנסת יעקב ליצמן התייחס הערב לסוגיית גיוס בני ישיבות והציג עמדה נחרצת:
לא יעזור כלום, לא ייקחו אף אחד לצבא בכוח,
באשר לפגיעה אפשרית בתקציב הישיבות אמר ליצמן נצטרך להתמודד עם זה. לא יהיה מצב שאדם ירצה ללמוד ולא יתנו לו. מי שרוצה ללמוד – חייב להישאר וללמוד.
את הדברים אמר ליצמן בוועידת איחוד הצלה לרפואה דחופה המתכנסת בירושלים.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 10 ינואר 2013, 10:16

:D :D :D
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 10 ינואר 2013, 18:32

הבוחר בתורה וביואל משה עבדו
http://www.ladaat.info/showgil.aspx?par ... 12&gil=860

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 10 ינואר 2013, 20:17

הנשק הסודי של ש”ס נגד הרב אמנון יצחק • בקרוב
בש”ס לא אמרו את המילה האחרונה | בעקבות מספר סקרים מטה ההסברה של ש”ס מכין את המתקפה הבאה

סקרים המתפרסמים היום מדאיגים את צמרת ש”ס. בש”ס עוקבים בדאגה אחר הנעשה עם מפלגת ‘כח להשפיע’ של הרב אמנון יצחק.

על פי הסקרים המתפרסמים היום מפלגתו של הרב יצחק צפויה לקבל 4 מנדטים. בש”ס לא מזלזלים בסקר ורואים בו אישור לתגובות אותם הפעילים מביאים מהשטח.

בפריפריה אומרים בכירים בש”ס: “הרב יצחק תופס. הוא הולך על אסטרטגיה האומרת אוהבים את הרב עובדיה מצביעים כח להשפיע” הוא לא מזלזל ברב הוא מציג את הנעשה סביב הרב אך זהיר ושומר על כבודו של הרב. ההמונים רואים בו אדם בעל ערך ולכן הם לא ממהרים לקנות את כתבי החרמות והגינויים שנגדו.

במטה ההסברה של ש”ס קוראים את הסקרים ועוקבים אחרי תגובות הפעילים בכיר במטה ההסברה הסביר היום לכתב JDN כי כרגע האסטרטגיה היא לשבת בשקט ולתת לרב אמנון יצחק לזרוק את כל החיצים כנגד ש”ס וההנהגה של התנועה. את נשק יום הדין הוא יקבל ממש סמוך לפני הבחירות. עוד אומרים היום בש”ס אנחנו לא מודאגים איש לא הצליח על מרן בטח לא אמנון”.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 11 ינואר 2013, 14:23

שמעתם שביבי התחיל ללמוד דף היומי?
הוא שמע שלומדי דף היומי, תוך שבע וחצי שנים - גומרים את ש"ס...

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 12 ינואר 2013, 22:10

דרעי בערוץ 2: “נתניהו מעדיף ממשלת שמאל”
במהלך ראיון שהעניק אריה דרעי לערוץ 2 קורא דרעי לנתניהו: “טלפן אליי, אני מוכן לבוא אליך הבייתה ולהחליט על כניסה לממשלה” | עוד בראיון: “אני לא מתנצל על הסרטון, לא הייתה כוונה לפגוע באף מגזר”.

עם צאת השבת העניק אריה דרעי מראשי התנועה ראיון בתוכנית “פגוש את העיתונות” בו התייחס אריה דרעי, מראשי ש”ס, לאפשרות של כניסה לממשלת נתניהו, אך האשים את ראש הממשלה כי הוא “מעדיף ממשלת מרכז-שמאל, במקום שותפיו הטבעיים”.

דרעי סיפר בראיון שביקר את הרב עובדיה בחדרו בבית החולים ומצבו טוב, “הוא דיבר איתי על נושאי פרשת שבוע”.

דרעי התייחס גם לתשדיר הבחירות של מפלגתו שעורר סערה בשבוע האחרון ומתריע מפני “סכנות” הגיור המהיר. “אני לא מתנצל על הסרטון”, הבהיר דרעי. “לא הייתה כוונה לפגוע באף מגזר”.

לאחר מכן עבר דרעי להתייחס על אמירתו של נתניהו כי הוא יודע שבאחת המפלגות החרדיות פועלים להקים גוש שמאל “למה נתניהו לא מוכן להכריז על ש”ס כשותפיו הטבעיים?”, תהה דרעי. “אני כבר חודשיים-שלושה צועק מעל כל במה שמי שמצביע ש”ס מקבל אותנו ואת נתניהו כראש ממשלה. מצד שני, אני שומע מראשי הליכוד, כולל מנתניהו עצמו, שיש מפלגה חרדית מסוימת שמנהלת משא ומתן עם השמאל. את הספינים האלה אנחנו מכירים”.

דרעי וקרא לראש הממשלה: “טלפן אליי, אני מוכן לבוא אליך הבייתה ולהחליט על כניסה לממשלה. שיידעו מצביעי הליכוד, שנתניהו מעדיפים ממשלה עם המרכז-שמאל ולא עם שותפיהם הטבעיים. אני מעריך, שיום אחרי הבחירות – נתניהו ימצא אותנו כשותפיו הטבעיים”.

דרעי התייחס לסרטון הגיור שעורר סערה במערכת הפוליטית ולא נפסל בידי יושב-ראש ועדת הבחירות המרכזית השופט אליקים רובינשטיין, אלא הורד על ידי ש”ס בעצמה. “נכון, לא נעים לראות את זה ויש שם אמירות קשה”, אמר. “אבל זו המשמעות של גיור באמצעות הפקס. אני לא מתנצל על התשדיר, כי לא הייתה בו כוונה לפגוע באף מגזר. מה לעשות שבקרב העלייה מרוסיה יש המון לא-יהודים? צריך להתמודד עם זה ולא על ידי ברית הזוגיות”.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 13 ינואר 2013, 09:00

אולמרט: "בין לפיד ודרעי יכולה להיות שותפות במסגרת קואליציונית"

בראיון לתוכנית "פילפוליטיקה" בהנחיית יעקב רבלין ואבי בלום, אמר הערב אולמרט כי הוא חושב שישנו פתרון לסוגיית הגיוס וכי על החרדים להבין שעליהם להתגמש. עוד דיבר בראיון על דבריו של דיסקין ואמר "כשממלאי תפקידים לשעבר הביעו דעה חיובית על הממשלה אף אחד לא שאל אם זה ראוי שהם יתנו ציונים". עוד התייחס לשלי יחימוביץ ולהערכות כי "ישראל ביתנו" לא יזכו לתוצאות להן הם מצפים.
הערב התארח אהוד אולמרט בתוכניתם של יעקב רבלין ואבי בלום, בראיון ראשון לציבור החרדי. אולמרט התייחס להלן ציטוטים מתוך הראיון,
הופתעת מהראיון עם דיסקין?
"יש דברים שאני לא הכרתי כי אני לא השתתפתי בדיונים שניהלה הממשלה הזאת. הגיעו לאוזני במהלך השנים לא מעט דיווחים, שיחת עם אנשים, שמהם יכולתי ללמוד על הדברים שמר דיסקין אמר בראיון.
"הוא פשוט חילק שם ציונים לראשי ממשלות, אתה היית בקבוצה שקיבלה יחסית את הציונים הגבוהים, ראש הממשלה נתניהו היה בתת קבוצה שקיבלה את הציון הגרוע,האם זה הפתיע אותך?"
"מה שנאמר לגבי ולגבי ראשי ממשלה אחרים, אני לא רוצה להתייחס לזה, אני יכול להגיד שהתוצאה של הפעילות של ראש הממשלה הנוכחי, בעיקר בתחומים שעליהם דיבר דיסקין מדברת בעדה. דיסקין הוסיף לזה את הצבע המאד חריף של ה… איך זה התנהל בתוך חדרי החדרים. מבחינת ההתנהלות אנחנו עקבנו אחרי הדברים הללו, הם לא מעידים על תפקוד ברמה שנדרשת מראש ממשלה".
"איך נראה לך עקרונית שראש שב"כ פותח פה על ראש משלה מכהן, ועוד מחלק ציונים, יש כאן חציית קו?"
ראש שירותי הביטחון לשעבר, היום הוא אזרח. כמו כל אזרח הוא רשאי להביע את דעתו וכשממלאי תפקידים לשעבר הביעו דעה חיובית על הממשלה אף אחד לא שאל אם זה ראוי שהם יתנו ציונים חיוביים. השאלה היא אם ראוי שהוא יביע דעה כן או לא?! אני חושב שבמשטר דמוקרטי זה לא דבר שצריך לעלות על הפרק, במיוחד שמדובר באדם שהוא לא מתראיין סדרתי…"
"התוצאה של הבחירות מבחינת ישראל ביתנו תהיה פחות טובה מכפי שהם מניחים עכשיו…".
"בגוש המרכז יש 3-4-5 מפלגות, שאף אחת מהן לא מעמידה מועמד שיש לו מלכתחילה את הניסיון… במפלגת העבודה עומדת מועמדת נטולת כל ניסיון, יאיר לפיד נהג גם בחוכמה וגם באחריות כשהוא אמר מלכתחילה שהוא לא מתמודד על ראשות הממשלה… הוא הצהיר במפורש שהוא רוצה להיות ראש סיעה בכנסת שישפיע… למעשה האדם היחידי שהניסיון המצטבר בתפקיד שלו במשך השנים, בתפקידים השונים שהוא מילא, הוא ניסיון שבהחלט חייב אותו להתמודד עם מצבים שראש ממשלה צריך להתמודד אותם הוא שאול מופז…", את לבני לא הזכרת?", "לא עוד לא סיימתי… הוא שר ביטחון, רמטכ"ל, ניסיון רב שנים שאי אפשר להתעלם ממנו. מבחינה זו הניסיון של לבני הוא אחר, יש לה יותר ניסיון מאשר יחימוביץ אבל לא הייתי אומר שהניסיון של לבני הוא באותה דרגה של בשלות שאולי היא חושבת שהוא אבל אם אני מסתכל על התמונה של המועמדים אז המועמד היותר בשל ויותר בעל ניסיון, שכבר התמודד עם מצבים מורכבים וקשים שבהם היו צריכים לקבל הכרעות לא פשוטות הוא מופז וכרגע מידת התמיכה איננה מספקת להיות ראש ממשלה…"
"אתה מאמין באופציה של גיוס בכפיה?"
אני מאמין בעובדה בכך שאפשר יהיה ליצור את המצב שהיה קיים עד היום. אני לא רוצה להגיד איך ומה אבל אני לא רוצה להיכנס לויכוח הזה כשאינני נושא באחריות וכשאינני יכול לעמוד מאחורי הדברים שאני אומר ברמת הביצוע, אני חושב שצריך וניתן לשנות את הדברים האלה ולהגיע להסכמה, נדמה לי שיש גם בתוך הציבור החרדי רבים שמבינים את זה…"
"יש סיכוי שנראה את דרעי יחד עם לפיד באותה ממשלה ויימצא איזשהו פתרון שיניח את דעת שניהם בנושא של הגיוס?"
לפיד הגיש הצעה בנושא הזה… אני לא מביע את דעתי האישית, אבל אם אתה שואל אותי אם בין דרעי ללפיד יכולה להיות שותפות במסגרת קואליציונית בממשלה הבאה, אני לא רואה מכשול שלא ניתן לעבור אותו, אבל זה יחייב הגמשה גם מצד הציבור החרדי. אני מכיר את דרעי וגם אלי ישי וגם אריאל אטיאס וגם הסמכות הרבנית העליונה הרב יוסף, בהחלט יכולים למצוא את הדרך הנכונה. צריך לנהל את זה בדו שיח הגון פתוח ואמיתי, לא במניפולציות. מה שמאפיין את הממשלה הזאת בעיקר שזו ממשלת "הכל דיבורים""….

סמל אישי של משתמש
בכל מכל כל
הודעות: 766
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 19:04
מיקום: במרכז הגלובוס, בדיוק באמצע!!

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי בכל מכל כל » 13 ינואר 2013, 13:18

תפילה ליום הבחירות
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
בכל מכל כל
מנהל פורום מחשבים

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 15 ינואר 2013, 01:32

בנט: אנחנו לא רואים עצמנו כמפלגת ימין
"כל עוד לא יוחלט על מסירת שטחים, אין לנו שום סיבה לעזוב את הממשלה. להיפך: אנו באים עם ראייה רחבה, בוגרת, ממלכתית, לא עוד סקטוריאלית-ימנית" ● "אנחנו לא רואים עצמנו כמפלגת ימין, בטח לא ימין קיצוני, אלא כמפלגת מרכז. את המסר הזה אני מעביר בכל שבוע לחברי הרשימה בישיבות שאנו מקיימים" ● לסיפור המלא
'הארץ'
ג שבט התשע"ג (14.01.2013)
שמונה ימים לפני הבחירות ולפני תחילתם של המגעים הקואליציוניים, מנהיג הבית היהודי נפתלי בנט, משדר לנתניהו איתות ברור באשר לכוונותיו הקואליציוניות. בשיחות שהוא מקיים, בנט מבהיר כי הוא וחבריו לסיעה מעוניינים להיות חברים בממשלת נתניהו השלישית, אם תקום, וכי בכוונתם לשמש שותפים יציבים, נאמנים ומעשיים של בנימין נתניהו. המסרים המתונים והמרגיעים של בנט באים על רקע ההערכות הרווחות לפיהן נתניהו ייאלץ לבחור את מי מבין ה"שותפים הטבעיים", החרדים או הבית היהודי, הוא ישאיר מחוץ לממשלה על מנת לרפד את כניסתם של יאיר לפיד ו/או קדימה ו/או ציפי לבני.

"אנו נהיה שותפים אחראיים", אומר בנט לבני שיחו, "אנו לא באים לפוצץ ממשלה חודשיים אחרי שנצטרף אליה. אנו לא באים להפיל ממשלת ימין על כל דבר".

"כל עוד לא יוחלט על מסירת שטחים, אין לנו שום סיבה לעזוב את הממשלה. להיפך: אנו באים עם ראייה רחבה, בוגרת, ממלכתית, לא עוד סקטוריאלית-ימנית. ה'פאשן' שלנו, מה שמניע אותנו, זו טובת עם ישראל כולו, וזה מה שידריך אותנו בממשלה. באנו לעבוד".

בנט מסרב לומר כיצד ינהג אם בית המשפט יורה על פינוי מאחז גדול, או לחלופין, מה יעשה אם יתחדש המשא ומתן המדיני בין ישראל לפלסטינים. אולם מדבריו ניתן להבין כי כל עוד המשא ומתן, אם יהיה כזה, לא יבשיל לכלל מעשה - הוא לא יהיה זה שיפיל ממשלת ימין.

בנט ניצב בפני בעיה נוספת: היחסים האישיים המעורערים בינו לבין נתניהו, ובעיקר בינו לבין שרה נתניהו, שהביאו לעזיבתו את עבודתו כראש המטה של נתניהו, כשהיה ראש האופוזיציה בכנסת הקודמת. גם בתחום הרגיש הזה מועברים לאחרונה מסרים מבנט לנתניהו, כי לפחות מבחינתו, אין דם רע ואין חשבונות אישיים. להיפך: יש כוונה לפתוח דף חדש ונקי.

בנט מבהיר כי הוא איש ארץ ישראל, היה ויהיה, אולם לדבריו זה לא יהיה הדגל המרכזי של סיעת הבית היהודי בכנסת ה-‏19 וגם לא של נציגיה בממשלה. "ישראל אינה דגלנו היחיד ואינה דגלנו המרכזי. אפילו אורי אריאל, מס' 2 ברשימה המאוחדת, לא מתעסק רק בענייני ארץ ישראל. הוא מתכוון לקבל על עצמו תיק ביצועי בממשלה, ולעבוד למען כלל עם ישראל", אומר בנט, "אנחנו לא רואים עצמנו כמפלגת ימין, בטח לא ימין קיצוני, אלא כמפלגת מרכז. את המסר הזה אני מעביר בכל שבוע לחברי הרשימה בישיבות שאנו מקיימים".

בסביבתו של בנט מציינים כי מבין 12 המועמדים הראשונים ברשימה, רק אורית סטרוק היא מה שמוגדר ימין קיצוני, בעוד שכל היתר, מתעסקים בנושאים אחרים. "זה לא מקרה שמיכאל בן ארי לא בסיעה. וזה לא מקרה שיעקב כץ (כצל'ה) אינו בסיעה", מציינים שם.

בנט גם דוחה טענות כי מפלגתו תהיה נתונה להשפעתם של הרבנים הקיצוניים, דב ליאור וזלמן מלמד. בשיחות סגורות מציין בנט כי מלבד סטרוק, אף אחד מהחברים ברשימה אינו רואה עצמו כנתון למרותם של הרבנים הללו. לדבריו, גם סטרוק פעלה בניגוד לעצתו של הרב ליאור שחשב שהיא לא צריכה להתמודד לכנסת. "בהסכם האיחוד בין הבית היהודי לאיחוד הלאומי נכתב בפירוש כי כל ההחלטות יתקבלו בסיעה, לא אצל הרבנים", הוא מוסיף.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 16 ינואר 2013, 07:50

סיעת ‘יהדות התורה’ משיקה הערב (שלישי) את הג’ינגל שילווה אותה במערכת הבחירות לכנסת ה-19. הלחן שהולבש לג’ינגל, הינו של משה מונה רוזבלום, ומוכר כשיר החסידי “מלך”. הג’ינגל אף ישמש כמוסיקה שתלווה את רכבי הפעילים והמתנדבים בריכוזים החרדים במהלך השבוע הקרוב |

http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 2B4631453D

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 ינואר 2013, 06:35

הרב משה שפיר

מכתב מאלפרד לאלכס
שבט תשס"ג

לאלכס היקר
פריבט!
רציתי לשפוך את הלב שלי לפניך מפני שאתה כאח שלי.
סלח לי על העברית שלי, אני עולה חדש כידוע לך, ועדיין אנו זוכרים שאתה חרוץ באולפן לימודי העברית (זוכר? בתקופת הרביצחק פרץ?) ולכן קבל התנצלות.
מי כמו אתה מכיר ויודע את המשפחה שלי, מצד אבא אנחנו היינו בבוכארה הרבה שנים מאחורי מסך של ברזל שומרים על יהדות בכל כח שלנו. זה היה בדושנבה, איפה שרפאל פנחסוב עשה בשביל אנחנו הרבה מאוד שם וגם פה. רק מי שיודע יודע.

מצד אמא אנחנו מקישנב שמאז הפרעות הידועות מפחדים שמה להיות יהודי. למרות הכל זה, אנחנו במשפחה לאורך דורות הרבה שמרנו על היהדות והמצוות במסירות נפש. בשביל מקווה שברנו קרח בנהר, ולא כמו קרח היה בירושלים השבוע שמזכיר לי מקרר נו פרוסט בפיקוד שבת.
אתה יודע אחי אנחנו כל משפחה שלנו, מסתפקים מה להצביע בבחירות כי אנו מבינים שזה חשוב מאוד. חלילה יכול לקום עלינו עוד פעם מישהו כמו יוסף סטאלין וזה לא נעים ליהדות.
דפק אצלנו מישהו בבית בשביל מפלגת "באנו ליהנות" כשהם דברו התערבב לי בראש מעדני חלב עם גולש. הבנתי שזה רק בשביל הונגרים אתאיסטים ושלחתי אותם מהביתה שלנו.
אחר כך הגיעו מ'התנועה', לא הצלחנו להבין לאן התנועה הזו זורמת ולמה היא תקועה בפקק כל חיים שלה כאילו יש הצפה באיילון.
הגיעו גם מ'קדימה' בשביל ההוא מהקרחת, בגלל הכיפה כנראה חשבו אנחנו פרסיים וניסו לדבר איתנו רק על כסף רק שהם הפכו לנו את הסכום שמקבל האברכים מול הסכום שמקבל הסטודנט. אמרנו להם, היי, זה אנחנו עולים מרוסיה אותנו לא תצליחו לבלבל בחשבון. ברוסיה הרי לומדים יותר מליב"ה ויודעים חשבון טוב כמעט כמו בבתי הספר של מעיין החינוך.
באותו יום התארחו אצלנו אלה שהאות שלהם בקלפי זה כמו הר"ת של 'ט' באב'. הם היו דווקא נחמדים ושרו שירים חסידיים כשהם מקפידים שהתערובת בנים ובנות שלהם תראה מופרדת לחלוטין. הם היו מ'בני עקיבא', שזה כנראה קשור משהו לרבי עקיבא בתקופה שעוד היה אומר "מי יתן לי תלמיד חכם ואנשכנו כחמור". אף פעם לא ידעתי למה דווקא חמור אבל כנראה שזה רק מה שיש להם בהתנחלויות. כאן אמא שלי הקשישה התערבה ואמרה להם ספסיבה ושלחה אותם לנפשם. היא חששה שבן שלי יתפתה בגלל שהם חבשו דוגמיות של כיפות בוכריות. היא הסבירה לו שבנט בחור זהב אבל, המצגת הזו רק דומה והיא לא הדבר האמיתי כמו הכל אצלם.

למחרת על הבוקר באה שלי יחימוביץ בטלפון שלנו וניסיתי להגיד לה שהיא בסדר הייתה מול הדת עד עכשיו וגם בקטע החברתי, אבל משום מה היא לא שמעה מה אני מדבר ורק המשיכה כל הזמן לדבר אלי. האמת לא אהבתי את זה ולכן סגרתי את הטלפון בלי שהיא הרגישה. סליחה.

התעייפתי מרוב ביקורים ואז הגיע אחד בחליפה אפורה נראה כאילו הוא רב בשוייץ וכולם בסלון צעקו, יוהו מדהים, הוא מדבר בדיוק כמו הרפורמים בגרמניה! רציתי לשאול אותו מאיפה יש לו את כל המיליונים שהוא משקיע בפרסום והאם זה מהקרן האירופית ההיא אבל האיש התחמק, כמו משאר השאלות העקרוניות. לי דווקא זה היה חשוב כי בטח מדובר במיליונים רבים וחשבתי אולי אני אפתח איתו לפחות איזו חנות לממכר מאכלים צלויים אבל נזכרתי שבטח אף רב אמיתי לא יתן לנו הכשר.

התחלתי להרגיש איש חשוב לא הבנתי למה כולם באים לדבר איתנו האם בגלל שאנחנו עולים חדשים או בגלל שהם חושבים שאנחנו תמימים או סתם בגלל שאנחנו גרים בקומה ראשונה. אמא אומרת שזה בזכות הכיבוד שהיא מגישה, אמרתי לה שתתחיל מהיום להגיש סחוג חריף והם יפסיקו.

מה אני יגיד לך אלכס אח שלי יקר, כאילו יש האזנה בבית שלנו פתאום הגיעו מהמפלגה של מאה ארבעים קילומטר לשעה, יענו כח להפריע, הם דווקא אהבו את הכיבוד החדש אבל נורא נפגעתי שרצו לקנות אותנו בשקל. ממש לא הבנתי למה להצביע להם. חוץ ממה שהם נגד הרצל, לא היה להם נימוק מעניין וגם האוטו שלי לא יכול להגיע למאה וארבעים קמ"ש. נזכרתי בתלמוד (קידושין כה/א) שאומר שיש חמנון ויש קרנון. שזה דג חם וטוב וזה דג קר ודוחה כמו קרחת לא מסורקת. כנראה שלכל אמנון יש שני מצבים, חבל עליו, פעם היה חם טוב.

התייאשתי כבר ואז בא השכן ואמר לי, בבוש, אתה רוסי אתה צריך להצביע למפלגה רוסי נקודה. אמרתי לו אבל ליכוד כבר בלע את אנטולי, והוא אמר לי לא! את איווט לא יכול לבלוע. גם בגלל שהוא ענק וגדול ממנו (תראה בעיניים שלך, עיניים שלי, הוא אמר) וגם יאיר שמיר מחכה לשניהם מאחורי הפינה והוא כבר יודע רבוטה מאבא שלו.

התחלתי לחשוב על זה ברצינות. ואז הגיע תשדיר בחירות של ש"ס, ראיתי שמה עושים צחוק מישראל ביתנו שכל השנים מקישנב ודושנבה ועד היום נלחמנו על היהדות שלנו במסירות נפש, ועכשיו שכל הרוסים האלו שהרגו בנו ברוסיה התערבבו ועלו איתנו בשביל לקבל חבילה וקצת שמש אנחנו כבר לא יודעים איך להפרד מהם. התביישתי נורא. אמרתי לעצמי איפה איווט הגדול שלא מפחד מאף אחד איך הוא נותן שישתמשו בנו כמו מסטיק ואחר כך יזרקו אותנו חלילה.
במקום אנחנו החלטנו שאם מישהו נלחם על הכבוד שלנו הבוכארים והרוסים, אז אנחנו הרוסים עליו כמו שאומרים. לכן החלטנו שאנחנו מצביעים רק ש"ס. ככה יש לי סיכוי להשאר עם המסורת שלנו כמו שהיה כל השנים בכבוד. אמא אומרת שגם אבא זכרונו לברכה היה חותם על זה. אם הק.ג.ב. לא היה מעלים אותו כשהוא הלך לארגן ברית מילה.

אלכס שלי יקר. נראה לי שנשאר בזה. סליחה שהטרחתי אותם לקרוא את כל המחשבות שלי. רק עכשיו אני מבין למה אמרת לי תמיד שהמפלגה הכי רוסית אמיתית זה דווקא המפלגה המזרחית. תאמין לי לב לבייב הגדול ידע תמיד איפה להשקיע. סוחרים לא טועים. כי המסורת שלנו אחת והדאגה לה אחת היא. כולנו אחים.

דוסבידניה
שלך, אלפרד.

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 11:23

שלמה קוסטליץ היום בהמבשר
https://www.dropbox.com/s/n4old4ejepmu4 ... %D7%A5.JPG
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 ינואר 2013, 19:25

אלעזר כתב:שלמה קוסטליץ היום בהמבשר
https://www.dropbox.com/s/n4old4ejepmu4 ... %D7%A5.JPG
מה החידוש?

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 20:03

השליח הנודד כתב:
אלעזר כתב:שלמה קוסטליץ היום בהמבשר
https://www.dropbox.com/s/n4old4ejepmu4 ... %D7%A5.JPG
מה החידוש?
http://forum.ladaat.info/memberlist.php ... ofile&u=59
משום מה הוא החליט להיעלם לנו מהפורום אז כתבתי במקומו
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 ינואר 2013, 21:01

אלעזר כתב:
השליח הנודד כתב:
אלעזר כתב:שלמה קוסטליץ היום בהמבשר
https://www.dropbox.com/s/n4old4ejepmu4 ... %D7%A5.JPG
מה החידוש?
http://forum.ladaat.info/memberlist.php ... ofile&u=59
משום מה הוא החליט להיעלם לנו מהפורום אז כתבתי במקומו
אתה באמת חושב שזה הוא?

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 ינואר 2013, 21:51

בראיון לתכנית "משעל חם" שישודר הערב בערוץ 2 קרא נפתלי בנט להקים ממשלת חירום חברתית: "האיום הביטחוני פחות משמעותי וניתן לקצץ בתקציב משרד הביטחון", אמר בנט.

משמעות קריאתו של בנט היא פנייה לנתניהו להקים ממשלה שתכלול את הסיעות החרדיות, 'הבית היהודי', 'יש עתיד' ואולי את שאול מופז אם 'קדימה' תעבור את אחוז החסימה, אבל לא את ציפי לבני ו'התנועה' שהאג'נדה שלה היא בעיקר אג'נדה מדינית.

בנט הביע לאחרונה חשש שנתניהו יכניס את לבני לממשלה וישאיר את 'הבית היהודי' בחוץ ועל כן אמר למשעל: "התערבנו על חצי פלאפל האם אכנס לממשלה או אשאר בחוץ אז יכול להיות שתקבל את הפלאפל שלך". ההתערבות בין השניים נערכה בראיון הקודם והזכור של בנט לניסים משעל, אז העריך משעל באוזני בנט כי 'הבית יהודי' תישאר מחוץ לקואליציה עקב היחסים העכורים בין בנט לנתניהו.

בראיון שישודר הערב נשאל בנט לגבי עמדתו ביחס לפינוי מאחזים והפתיע כשאמר כי "יש לפנות מאחזים שניבנו על קרקע פרטית פלסטינית כמו שהיו מפנים בית שנבנה על קרקע פרטית ברעננה". עמדה זו שהביע בנט יכולה לשמש תשתית לצירופה של 'הבית היהודי' לקואליציה שכן מדובר בעמדה בה דוגלים מועצת יש"ע, השר בוגי יעלון והפלג המתון בליכוד.

לגבי סוגיית השוויון בנטל אמר בנט כי תכנית לפיד לגיוס מאה אלף חרדים תביא לכניסת 100 אחוז חרדים לכלא, ואילו הוא מציע לגייס שמונים אחוזים מהחרדים. אחרי התכנית התחבקו בנט ולפיד, כשבנט אמר שהוא ולפיד מסכימים על שבעים אחוז מהדברים וכי לפיד הוא "בחור טוב".

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 22:40

השליח הנודד כתב: אתה באמת חושב שזה הוא?
תבדוק בקישור שהוא שם בפרופיל שלו, וחוץ מזה זכור לי שכבר דובר על הנושא הזה איפשהו בפורום
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 23:12

אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 23:21

ג.jpg
.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 ינואר 2013, 23:22

אלעזר כתב:
השליח הנודד כתב: אתה באמת חושב שזה הוא?
תבדוק בקישור שהוא שם בפרופיל שלו, וחוץ מזה זכור לי שכבר דובר על הנושא הזה איפשהו בפורום
אני מכיר אישית את חבר הפורום הקורה לעצמו בשם הנ"ל. ואני מכיר אישית את האדם האמיתי בשם הנ"ל.

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 23:22

ג1.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 23:23

ג2.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 23:24

ג3.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 17 ינואר 2013, 23:25

שלט ענק בדרום התישבות.JPG
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 23:31

ג4.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 23:32

ג5.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 17 ינואר 2013, 23:32

ג6.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

החובש
הודעות: 131
הצטרף: 07 דצמבר 2012, 15:36

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי החובש » 18 ינואר 2013, 03:31

כרטיס (דוגמא) לנסיעה ביום הבחירות לכנסת ה-19
SHOVAR_B_2013.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 18 ינואר 2013, 10:34

אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 18 ינואר 2013, 11:57

ידידיה מאיר במדריך למצביע המתלבט • טור

זהו הטור האחרון לפני הבחירות, ואני רוצה להקדיש אותו לגוש הפוליטי השני בגודלו בישראל. נכון לרגע זה, לפי כל הסקרים הליכוד-ביתנו מקבלת שלושים ומשהו מנדטים, אחריה בטבלה העבודה, ואז הבית היהודי וש"ס. אבל עוד לפני מפלגתה של יחימוביץ', ממוקם גבוה-גבוה בסקרים גוש ענקי המונה כ-20 מנדטים: 600 אלף איש שעדיין לא החליטו מה הם מצביעים. שישים ריבוא מתלבטים. מכיוון שלא נותר הרבה זמן עד הבחירות, אני רוצה לנסות לעזור לדתיים הרבים שנמצאים בקבוצה הזאת להגיע להחלטה (נכונה!). אז הנה הם ארבעת הטיפוסים המרכזיים בגוש:
דתי-לאומי שמתלבט אם להצביע לליכוד או לבית היהודי
ביבי או בנט, שואלים את עצמם רבים בבחירות האלה. הנה התשובה של רבה של העיר העתיקה, הרב אביגדור נבנצל, כפי שניתנה לפני כשלושים שנה, בשיחה שמסר אז ערב הבחירות באוזניהם של הסדרניקים בישיבת הכותל: "מבלי להזכיר מפלגה זו או אחרת, חייבים להתבונן היטב על המטרה, ולא על האמצעים. גם אם ישנן שתי מפלגות שנראות שוות כלפי חוץ, הרי שחייבים לבדוק אם אכן אין שוני במטרות שלהן. ואם נמצא שוני פנימי – הרי שהשוויון החיצוני אינו ולא כלום. באופן כללי ניתן לפצל את כל המפלגות לשני מחנות מרכזיים: מחנה אחד שמטרתו המוצהרת היא 'והיה ה' למלך על כל הארץ' – זהו היעד ולא אחר. הדרכים להגשמת יעד זה הן רבות: ארץ ישראל, ישיבות, מעשים טובים – כל אלה הינם אמצעים בלבד, לאותה מטרה עליונה של מלכות ה' בעולם. אבל יש לצערנו מחנה שמטרתם הסופית של מרכיביו היא 'עבדא בהפקרא ניחא ליה'. עבד בהפקר נוח לו. אצל האחד פחות ואצל האחר יותר. מחנה זה שרובו ככולו 'תינוקות שנשבו' אינו רוצה בתורה שנראית לו כעול, וממילא אינו רוצה במלכות שמיים. ולכן גם אם קורה ושני המחנות רוצים להשיג יעד זהה, אין הדבר יוצר גשר של שיתוף ביניהם. ואם יש מישהו שמלכות ה' אינה מטרתו, ובמקרה הוא לוחם לצדנו – על ארץ ישראל למשל – אין לנו כל רעיון משותף איתו. כי אצלנו, ארץ ישראל היא אמצעי לשמירת התורה ולהפצת דעת ה' בבריאה כולה, ואילו אצלו ארץ ישראל היא אמצעי, שעל ידו יוכל עם חילוני להקים מסגרת חברתית הקרויה 'מדינה'. אסור איפוא ללכת שולל אחרי מראית עין ולומר שאנו שווים בשל האמצעים הזהים".

הדברים האלה מובאים בספר הנפלא 'שיחות לספר בראשית', בעריכת הרב יוסף אליהו. הרב נבנצל ממשיך ואומר שם כך: "אמנם בתוך כל מחנה ישנם גוונים רבים, ובמחנה הרוצה במלכות ה', למשל, יש הטוענים שהמדינה תועיל למטרה זו, ויש הטוענים שהמדינה מפריעה, יש התומכים בגיוס לצבא ויש המתנגדים, יש מי שאומר הלל עם ברכה ביום העצמאות, או הלל בלי ברכה, או לא הלל ולא ברכה, ושאר דעות מדעות שונות. כל אחד והשקפתו המיוחדת. אבל היעד המשותף לכולם, מן הקצה אל הקצה, הוא מלכות ה' שתתגלה במהרה בימינו. אבל לעומת זאת המחנה השני, גם אם יהיה לו דגל והמנון שווה – הרי שזהו שוויון חיצוני בלבד, ולא שוויון פנימי אמיתי. ואם בתוך המחנה הראשון יכול כל אחד לבחור את הקרוב להשקפתו וללבו, הרי שביחס אל המחנה השני אין מקום לפשרה. ומי שחושב שרק משום שמפלגה כלשהי לוחמת למען שלמות ארץ ישראל וכדומה, לכן יש להצביע בעדה – הרי הוא טועה טעות חמורה. צריך לבחור במפלגה שלוחמת למען שלמות כבוד שמיים, ושארץ ישראל והצבא וכל השאר הם אמצעים בידה למטרה זו".

עד כאן דבריו. זה היה קצת ארוך לסמס את כל זה לגלעד ארדן בשבוע שעבר, נכון?

חרדי שמתלבט אם להצביע לבנט או ליהדות התורה
אני לא יודע אם בנט עצמו יודע עד כמה הוא אטרקטיבי עבור הבוחר החרדי המתוסכל. מה לעשות, הצעיר החרדי מסתכל על הרשימה של יהדות התורה ולא מתלהב. הרי אלה אותם נציגים כבר שנות דור, עם כל המריבות הפנימיות, עם העילגות (של חלק מהח"כים), עם הרוח הישנה. מה לו, לחרדי שמחזיק מעצמו עדכני, ולהם? הנה, תראו, יש את בנט, צעיר, מצליח, "עושה קידוש השם", אמנם מזרוחניק אבל ממש לא מתייפייף.

אז קודם כל זה גם קצת נכון. באמת יש בבנט מעלות נפלאות גם מנקודת מבט חרדית (אומרים שגם בהמשך הרשימה יש יהודים טובים ויראי שמיים, כמו היוגב ההוא שפעל לחיזוק הצניעות בבני עקיבא...). אבל בסופו של דבר, החרדים עומדים השבוע בפני בחירות גורליות מאין כמותן. נכון, אומרים את זה תמיד, בכל מערכת בחירות, אבל הפעם זה פשוט כך. מיד אחרי הקמת הממשלה הבאה יעלו לדיון אינספור סוגיות שהן נשמת אפה של היהדות החרדית, מגיוס ועד גיור. עם כל החביבות של בנט, ועם כל הכבוד לכך שעד היום הוא הקפיד שלא לתקוף אותם, האם החרדים יכולים לסמוך עליו בנושאים הכי רגישים, חשובים וקדושים להם? ועל איילת שקד?

ואתה יודע מה, בוחר חרדי, דווקא יש לך גם במה להתגאות במפלגה העבשה שלך. בניגוד גמור לכל המפלגות, אין ליהדות התורה כוכבים נוצצים. ליש עתיד, להבדיל, יש את לפיד. בלעדיו היא הרי כלום. למפלגת העבודה יש את שלי. היא הפרצוף הבולט. גם לבני היא (משום מה) סוג של כוכב תקשורת, לליכוד יש כמובן את ביבי, על בנט כבר דיברנו, ורק בג' קשה להיזכר מי בכלל מספר אחת. גפני? ליצמן? שמעלק'ה הלפרט? רגע, הלפרט עוד מכהן?

בניגוד למצביעים רבים של לפיד (ואולי גם ללפיד עצמו), אין חרדי אחד שחושב שליצמן הוא המשיח. אף אחד לא ישיר לאורי מקלב "אתה תותח". הוא בסך הכל שליח ציבור (ואגב, חלק מהח"כים של ג' הם שליחי ציבור מעולים ומצטיינים). אז ברור שזה היה נחמד אם גם לחרדים היה איזה מועמד סוחף וכריזמטי עם סטטוסים מגניבים בפייסבוק, אבל החיסרון הזה הוא גם יתרון: יהדות התורה היא אולי המפלגה האחרונה שמצביעים לה נטו בגלל אידיאולוגיה ותפיסת עולם, לא בגלל סיסמת בחירות, לא בגלל קמפיין. המצביע החרדי מזדהה עם גדולי ישראל, מזדהה עם קו רוחני מובהק, ורוצה שהילדים שלו ילכו בדרך הזאת. זו לא הצבעה טרנדית, וכאמור זו בכלל לא הצבעה למועמדים, אלא למי ששלח אותם לכנסת, לאידיאל, לרעיון. משהו חדש מתחיל? משהו ישן ממשיך!

ימני שמתלבט אם עוצמה לישראל תעבור את אחוז החסימה
מישהו שאל אותי השבוע אם להערכתי המפלגה של מיכאל בן ארי ואריה אלדד תעבור את אחוז החסימה או שזה יהיה סתם בזבוז קולות להצביע לה. אמרתי לו שאני לא יודע מה יהיו תוצאות הבחירות, אבל גם אם המפלגה שלהם תיכנס לכנסת זה יהיה בזבוז קולות להצביע לה.

אינני מכיר אישית את פרופ' אריה אלדד, אבל ד"ר מיכאל בן ארי, בניגוד לתדמיתו, הוא אחד האנשים הנחמדים בכנסת. נעים הליכות, מאיר פנים (ליהודים!), איש ספר. אבל בואו נדבר רגע על ארץ ישראל, הרי לשם כך קמה עוצמה לישראל, לא? היא אמורה להיות המפלגה הימנית ביותר, כמו שגנדי היה פעם הסמן הימני. אז זהו, שאני כבר ארבע שנים מנסה להבין מה התרומה של הסיעה הזו לשלמות ארץ ישראל ולחיזוק הימין, לשווא. אלא אם כן אתם חושבים שלעצבן ערבים – שלא לומר לעצבן "ערבושים" – זה הערך הימני העליון. תראו, אולי בכלל בסתר הם מקימים הרבה יישובים ומביאים הרבה תקציבים, אבל אם לשפוט לפי התקשורת, זו פשוט מפלגת פרובוקציה וגימיקים. חלק מהפעולות לא רק שאינן תורמות, אלא סתם גורמות נזק. אני לא מבין את הקו הזה, לא מבין את התהלוכות המתריסות האלה בכפרים הערביים בכל פעם מחדש ולא מבין את הצעקות על חנין זועבי בבג"ץ (אגב, מעולם לא חשתי חמלה כזו כלפי זועבי. תצפו בסרטון ותראו איך בשנייה הופכים אותה מתומכת טרור אנטי-ציונית לנרדפת ומסכנה שנזקקת לחסדי מאבטחי בית המשפט העליון). אז נכון, התרגיל ההוא, כשהסיעו עובדים זרים לבריכת גורדון כדי להראות איך יקבלו אותם בצפון תל אביב, היה מבריק – אבל בשביל זה לא צריך להיות חבר בכנסת ישראל. מספיק להיות איתמר בן גביר.

מזרחי שמתלבט אם להצביע לש"ס או לעם שלם
יש כל כך הרבה מה לומר על תופעת אמסלם המדהימה, אבל אין זמן, עוד מעט הוא כבר נעלם. או שלא. קודם כל, האיש חייב את כל קיומו לש"ס. הוא הרי התחיל כח"כ רגיל של המפלגה. מעניין שהמצע המפלגתי כלל לא הפריע לו, כשישב בכנסת כש"סניק אלמוני מאז שנת 2006. אבל אז ש"ס זרקה אותו החוצה באופן שפשוט הפך אותו לגיבור. תארו לכם שבמקום הישיבה הלילית ההיא של מועצת חכמי התורה, שבסופה הוקרא מכתב דרמטי נגד "אותו האיש", בש"ס היו קצת יותר סבלניים, ופשוט מודיעים לו לפני שלושה שבועות שאופס, הפעם הוא לא ברשימה. זה הכל. כמה בלגן היה נחסך להם.

אך מהרגע שבו ש"ס הגדירה אותו כעמלק, והחיבוק התקשורתי-חילוני הנלהב החל, אי אפשר היה לעצור את המכונה. והאמת? בהתחלה זה אפילו נשמע הגיוני. להשתלב בעבודה ובצבא, לדבר על יהדות מסבירת פנים, מה הבעיה? אבל מרגע לרגע האידיאולוגיה הגדולה הפכה למתקפות קטנוניות ופרועות על בית הרב עובדיה יוסף, לרפורמות חדשות ותקשורתיות כמעט מדי יום, ובעיניי השיא היה אותה תמונה חסרת פרופורציות בכניסה לירושלים שלידה גשר המיתרים הסמוך נראה פתאום קטן. מי שהברנז'ה וגם חלקים בציונות הדתית אהבו כל כך להגדיר כמתון, התברר כקיצוני מאוד בהליכותיו ובהתנהלותו. חבל. ציטוט מביך רדף ציטוט פרובוקטיבי, בניסיון לעבור את אחוז החסימה.

וכמו בסעיף הקודם, גם כאן נשאלת השאלה: אוקיי, ונגיד שהמפלגה תיכנס לכנסת, מה אז? הרי האיש האחרון שיכול לקדם כעת שילוב חרדים בחברה, בצבא ובעבודה הוא מי שהפך את עצמו למוקצה מחמת מיאוס בעולם החרדי. "שינוי מבפנים"? עם מי בדיוק? עם מתי גולן? עם נחמיה שטרסלר? דרעי וישי יכולים לעשות פי אלף, מתוך שיתוף פעולה והבנה ואחריות. אז נגיד שייבחר, מה תהיה הפעילות הפרלמנטרית של הרב אמסלם? הוא פשוט ימשיך לדבר במליאה ולתקוף את ש"ס כמו שעשה עד היום? או שאולי עם שלם תתחיל לעשות תהלוכות מתריסות באישור המשטרה, לא בכפר מוצמוץ אלא ברחוב הקבלן בהר נוף?

ואגב, בימים האחרונים התגלתה תופעה מרתקת בקרב הסוקרים: כשמפלגת עם שלם יורדת בסקרים מרצ מתחזקת, וגם להפך – כשעם שלם עולה מרצ נחלשת. כלומר (ואולי זה לא מפתיע בעצם?) בוחרי הרב אמסלם מגיעים בעיקר ממאגר מצביעי זהבה גלאון וניצן הורוביץ. אבל טוב, נו, לבוחר שמתלבט בין מרצ לעם שלם יש טורים אחרים.
מקור

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 18 ינואר 2013, 15:09

יושבת ראש מפלגת העבודה שלי יחימוביץ אומרת כי על ראשי המפלגות החרדיות לזכור שקיום עולם התורה והישיבות לאורך שנות קיומה של מדינת ישראל הוא רק בזכות מפלגת העבודה פרי הסכם שגובש בין מרן החזון איש זצ"ל בפגישתו עם ראש הממשלה המנוח דוד בן גוריון.
בראיון מיוחד לתכניתנו בהילוך שישי עם אברהם פרסטר אמרה יחימוביץ כי מפלגת העבודה בראשותה תמשיך לשמור על מתווה בן גוריון בנושא גיוס בני הישיבות, ולדבריה הוכח לאורך השנים וגם בקדנציה האחרונה כי המפלגות החרדיות יודעות לקדם דברים בשיתוף פעולה מלא עם מפלגת העבודה.
בהתייחסה לנתניהו אמרה יחימוביץ כי הוא אינו דובר אמת וגורם לעוני בלתי הגיוני בקרב אנשים רגילים בישראל.
יחימוביץ הוסיפה כי במידה ויוטל עליה להרכיב את הממשלה הבאה היא תזמין את נתניהו להצטרף אליה אך שבה והבהירה שלא תשב בממשלה בראשותו.
מנגד, ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בראיון מיוחד שהתפרסם הבוקר בעיתון ישראל היום כי הוא אינו רואה בסיס אמיתי לשותפות עם העבודה, ולדבריו תכניתה הכלכלית של יחימוביץ תחסל את הכלכלה הישראלית.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 19 ינואר 2013, 19:03

יו”ר ‘ישראל ביתנו’ אביגדור ליברמן אמר במהלך השבת באירוע שהתקיים בבאר שבע כי הסקרים טועים והוא מעריך שהליכוד – ביתנו תקבל 40 מנדטים בבחירות. ליברמן אף טען כי הוא ייצא זכאי בפרשת השגריר ויחזור למשרד החוץ.

יהודי ממש פשוט
הודעות: 142
הצטרף: 28 נובמבר 2012, 21:05

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי יהודי ממש פשוט » 19 ינואר 2013, 19:26

דחוף! מי יכול להעלות קישור לג'מבו עם הסרטון של הכנס בבניני האומה ביום חמישי האחרון. תודה ענקית מראש!!!!

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 20 ינואר 2013, 08:20

מרן הרב עובדיה יוסף תקף הערב בשחיערורו השבועי את מפלגת הבית היהודי ואמר בין הייתר כי תנועת הבית היהודי היא הבית היהודי של הגויים וכי התנועה באה לעקור את התורה.

***********

ממפלגת הבית היהודי נמסר בתגובה לדברי הרב, כי הם רוחשים כבוד והערכה לרב ומטרתם היא להיות גשר בין חלקי העם.

***********

אריה דרעי מראשי ש"ס מתייחס לקמפיין ש"ס כוכבית גיור ואומר כי "הטעות היחידה שעשינו הייתה לפנות רק ל"ביתנו", שכן הפנייה היתה צריכה להיות לכתובת נוספת-הבית היהודי!
לדבריו הבית היהודי בהנהגת בנט, הפכה את התעתוע וההסתרה לאומנות! מצד אחד מתיימרים לשאת את דגל שמירת זהותה היהודית של המדינה, ומן הער האחר, מציעים קמפיין רפורמה בגיור.

********
יושב ראש מפלגת הבית היהודי נפתלי בנט תוקף את ראש הממשלה נתניהו ואת מפלגת הליכוד ביתנו בכך שהם מסיתים ללא הרף כנגד הציבור הדתי לאומי וכנגד חובשי הכיפות הסרוגות.
בליכוד מגיבים ואומרים כי בנט היסטרי וחסר ניסיון פוליטי שלא הפסיק לתקוף את הליכוד ואת הממשלה גם במהלך מבצע עמוד ענן ושלא יבוא כעת בתלונות.

נחמן
הודעות: 1268
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 11:42

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 20 ינואר 2013, 15:48

048-01.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

נחמן
הודעות: 1268
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 11:42

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 20 ינואר 2013, 15:48

048-02.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
BBBSOT
הודעות: 501
הצטרף: 02 ינואר 2013, 16:19

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי BBBSOT » 20 ינואר 2013, 16:45

מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו...............

מדוע העיפו את ילדיו של פרידמן באנטוורפן ?? מדוע הוא מתעקש שבניו ילמדו יחד עם בנותיו בבית ספרם של בעלזא ??

פרטים בהמשך..............................
שנה טובה ומתוקה לכל חברי הפורום !!!

הקומקום
הודעות: 4
הצטרף: 20 ינואר 2013, 16:45

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי הקומקום » 20 ינואר 2013, 16:49

מרגש ביותר הרב אמסלם אומר את האמת | כל מה שלא ידעתם או חשבתם על הרב חיים אמסלם
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aD9l2cvgt0

חנון
הודעות: 1193
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:55

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי חנון » 20 ינואר 2013, 17:05

זה לא יאומן איזה כח מפעיל ה"..." לעודד מחלוקת בכל מחיר בציבור שלנו
אחד מוכן שבניו יתגייסו לצבא העיקר שיצליח לדפוק את ההוא
השני מוכן לכל דבר העיקר שיצליח לדפוק את השני
ואחד שכח בכלל שיש גם בעיות דת במדינה העיקר שכולם ידפקו
בקיצור כל מי שמצליח להתעלות בשנאה הרי זה משובח...???
ומשום מה אנחנו נקראים "ציבור חרדי"
ועד יגידו שמתכוונים אך ורק לשם שמים

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 20 ינואר 2013, 18:15

יו"ר ועדת הבחירות, השופט אליקים רובינשטיין, החליט היום (ראשון) להטיל קנס בסך של 72 אלף ש"ח על מפלגת הבית היהודי בגין פרסום של תמונת נפתלי בנט יחד עם תמונתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

ביום חמישי האחרון עתרה רשימת 'הליכוד ביתנו' ליו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט אליקים רובינשטין, בדרישה להורות למפלגת הבית היהודי להסיר את תמונות הקמפיין בהן מוצגים יחד ראש הממשלה נתניהו יחד עם נפתלי בנט.

בהחלטת רובינשטיין נכתב, "המשיבה (הבית היהודי - י.ק.) הפרה את צו המניעה, הן באשר לשלטי החוצות והן באשר לפרסומים ברשת האינטרנט. התנהלותה של המשיבה מעלה תחושה של נסיון למסמס את צו המניעה".

"במכלול, ולאחר ששקלתי את טיעוני הצדדים החלטתי להשית על המשיבה, בהתאם לסמכותי לחוק דרכי התעמולה, קנס בסך 72,000 ש"ח".

מהבית היהודי נמסר כי "לבקשת הליכוד אנחנו נסיר את תמונתו של ראש הממשלה מהשלטים. עכשיו תישאר תמונתו של נפתלי בנט והציבור כבר לא יוכל להתבלבל למי להצביע".
img398573.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 20 ינואר 2013, 18:35

הקומקום כתב:מרגש ביותר הרב אמסלם אומר את האמת | כל מה שלא ידעתם או חשבתם על הרב חיים אמסלם
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aD9l2cvgt0
בוקר טוב, הצטרף אלינו קומקום מתוך האופל.
כולם פה כבר יודעים שהוא בעד גיוס בני ישיבות, תחבורה ציבורית בשבת, תועבות, ובקיצור: שכל אחד יוכל לעשות "מה שבא לו", והכל על פי הרמב"ם.
אני מקווה שתעוף מפה, למרות שהאתר משתף פעולה עם עוכר ישראל הזה.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 21 ינואר 2013, 07:08

אז למה שלא יקימו אתר אינטרנט, כך יהיה הכי מעודכן ;)
054.JPG
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

האמת
הודעות: 412
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 20:11

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי האמת » 21 ינואר 2013, 09:04

הכנס בהיכלי מלכות במוצש,ק
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

menachemsun
הודעות: 121
הצטרף: 05 דצמבר 2012, 08:48

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי menachemsun » 21 ינואר 2013, 09:26

תוצאות אמת רשמיות שמאושרים על ידי נתיב
http://www.m.votes-19.gov.il
בהצלחה

נחמן
הודעות: 1268
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 11:42

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 21 ינואר 2013, 12:15

072.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 21 ינואר 2013, 12:51

מספרים ש...

על אם הדרך בואכה לייפציג נגפשו להם בער'ל ושמער'ל.

"שלום עליכם ר' שמער'ל"- קורא בער'ל.
"עליכם שלום ר' בער'ל"- משיב שמער'ל.

ר' שמער'ל – שואל ר' בער'ל - מה הנה שתי הפרות האלו ההולכות לפניך?
מוליך אני אותן לשוק הגדול בעיר לייפציג למוכרן שם – משיב ר' שמער'ל.

ומה טיבן? – תוהה בער'ל.
אה – מתלהב שמער'ל – טוב ששאלת!
הפרה הלבנה אוכלת מעט ועושה הרבה, נותנת חלב בשפע רב,
בכל יום אני ממלא כדים רבים מתנובתה.
והשחורה? – שואל בער'ל.
השחורה גם כן – משיב שמער'ל.

וכוחן עמהן? – מקשה בער'ל.
בוודאי – משיב שמער'ל – הפרה הלבנה בכל אשר תעבוד תעשה חיל, אני מרוצה ממנה עד הגג.
והשחורה? – שואל בער'ל.
השחורה גם כן – משיב שמער'ל.

ומה בדבר פוריותן? - מברר בער'ל.
אינך יודע מה אתה סח – משיב שמער'ל – הפרה הלבנה ממליטה בכל פעם תאומי עגלים בריאים.
נראה כאילו בשעה שנתברכו הדגים והעופות בברכת "פרו ורבו ומלאו את הארץ", קפצה פרה זו ונדחקה להתברך עמהם.
והשחורה? – שואל בער'ל.
השחורה גם כן – משיב שמער'ל.

שמער'ל שמער'ל – נאנח בערל לבסוף – אתה חייב להסביר לי מה קורה כאן.
על כל בירור שלי בטיב הפרות, אתה משיב בדברי שבח וקילוס לטיבה של הפרה הלבנה ולאחר מכן כשאני שואל אותך על השחורה אתה משיב שגם היא ברה כלבנה.
אז למען השם, מדוע אינך אומר מלכתחילה ששתיהן טובות מראה ובריאות בשר?

אה, זה פשוט מאד – משיב שמער'ל – הלבנה שייכת לי.
והשחורה? – שואל בער'ל בהיסוס.
השחורה גם כן!!! – משיב שמער'ל.


***

מדוע לא תצביע ש"ס? – אני שואל את אותו אחד שמאוכזב מג'.

ג' הוא עונה – דואגת לעולם התורה.

וש"ס? – אני שואל.

ש"ס גם כן – הוא משיב.


כך זה נמשך כמו במשל, עד שבסופו של דבר אני נאנח ומפנה אליו את שאלתו של בערל -
מה זה ה"גם כן" הזה?

נו זה ברור – הוא משיב – ג' היא מפלגה חרדית.

וש"ס? – אני שואל בהיסוס.

ש"ס גם כן – הוא משיב.אחיי ורעיי,

יש לכם שתי פרות, אוקיי?
לא סתם פרות. פרות קדושות, משלנו.

אם הן מניבות חלב ומעוניינות להניק, למי אכפת מה בדיוק הצבע שלהן?

(הועתק מבח"ח)
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר
הודעות: 904
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:07
מיקום: ירושלים

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 21 ינואר 2013, 12:59

בואו להצביע ולהשפיע !!!!
http://www.skarim.co.il/poll/xexm11/39926/
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 21 ינואר 2013, 13:44

השליח הנודד כתב:מרן הרב עובדיה יוסף תקף הערב בשחיערורו השבועי את מפלגת הבית היהודי ואמר בין הייתר כי תנועת הבית היהודי היא הבית היהודי של הגויים וכי התנועה באה לעקור את התורה.

***********

ממפלגת הבית היהודי נמסר בתגובה לדברי הרב, כי הם רוחשים כבוד והערכה לרב ומטרתם היא להיות גשר בין חלקי העם.
יש אנשים, חושבים אותם שהם דתיים. מפד"ל קוראים אותם, מפד"ל. ואלה האנשים, קוראים אותם הבית היהודי. זה בית הליכודי! הם רוצים לעקור את התורה! לעשות נישואין אזרחיים! לעשות תחבורה צבורית בשבת! אלה דתיים אלה? אסור לקרוא אותם דתיים! אסור לבחור בהם! מי שבוחר בהם הוא כופר בתורה!

סמל אישי של משתמש
BBBSOT
הודעות: 501
הצטרף: 02 ינואר 2013, 16:19

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי BBBSOT » 21 ינואר 2013, 16:08

משתתפי הפורום - חברינו היקרים

מוזמנים בזאת לשנות את תמונות הפרופיל שלהם

לציית למרנן ורבנן גדולי התורה

אנא הורידו את התמונה המצורפת למחשבכם

לחצו כאן ותכניסו את התמונה שהורדתם למחשב, ושמרו....

להרבות כבוד שמים
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
שנה טובה ומתוקה לכל חברי הפורום !!!


השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 21 ינואר 2013, 23:54

התבטאות חריפה וחסרת תקדים של נשיא מועצת חכמי התורה, מרן הרב עובדיה יוסף, נגד מנהיג מפלגת כח להשפיע, הרב אמנון יצחק.
פרשננו הפוליטי משה גלסנר מוסר, כי בעת ביקורו של הראשון לציון הרב שלמה משה עמאר פרץ היום מרן הרב עובדיה יוסף בבכי ואמר כי הוא שרוי בצער גדול.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 21 ינואר 2013, 23:59

מעריץ מאוכזב של אמנון יצחק מטיח שאלות קשות!
לחצו להורדה ולשליחת תודה - http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 4C7077453D

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 22 ינואר 2013, 08:17

הדרכה לזוג צעיר:

צריך בית יהודי – איך הוא נראה?
כשיש ליכוד, אז – זה ביתנו.
האשה צריכה ללכת לעבודה במרץ ואז יש כוח להשפיע.
אם השווער נותן עלה ירוק ($) יש עתיד.
תסתכל קדימה ותגמור את הש"ס.
ואז יהיה יהדות התורה לנצח.
וכשתיו כך תגיע בעז"ה להיות גימלאים...

מזל טוב!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 22 ינואר 2013, 09:18

לאחר חודשים של הכנות, פרסומים וספינים תקשורתיים יום הבחירות החל בשעה 6:00.

מרן הגאון הרב חיים קנייבסקי הצביע לפני כמחצית השעה בקלפי שבבית הספר וולף ברחוב בעל התניא בבני ברק.
כתבנו אברהם פרסטר מוסר כי עם סיום תפילת הנץ בבית הכנסת לדרמן הורה הרב למקורבו שלא ללוותו לכיוון ביתו, אלא לנסוע ישירות לקלפי. בדרכו אמר הרב קנייבסקי למקורביו כי כ"שעולם התורה בסכנה לא הולכים הביתה אלא מצילים את עולם התורה" והוסיף " כל מי שכבוד התורה יקר בעיניו- עליו לנהוג כך".
מאיר פורוש מיהדות התורה הצביע בקלפי בירושלים ובצאתו אמר: "זהו יום גורלי עבור עולם התורה, אני קורא לכולם לצאת ולהצביע.

גם ראש הממשלה, בנימין נתניהו הצביע בבוקר עם פתיחת הקלפיות יחד עם בני משפחתו.

כאן באתר קול חי נלווה את יום הבחירות בעדכונים שוטפים כפי שיגיעו מצוות כתבי רדיו קול חי הפרושים בשטח.

סמל אישי של משתמש
האדמו''ר שליט''א
הודעות: 305
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 18:23
מיקום: עכשיו? מול המחשב שלי

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי האדמו''ר שליט''א » 22 ינואר 2013, 12:43

///
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 22 ינואר 2013, 21:26

בשבע ברכות הלכו להצביע :!:
בשבע ברכות הלכו להצביע.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 23 ינואר 2013, 08:51

תוצאות האמת
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 24 ינואר 2013, 08:09

אני מעלה כעת תיקייה מסודרת עם כל החומר של הבחירות לגוגל דרייב.
(אין צורך להסביר כמה התודות ממריצות :!:)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 ינואר 2013, 08:29

מה זה חומר? סרטונים תעמולה? תוצאות? מצביעים? קלפיות?

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 ינואר 2013, 18:32

תמונות מתוך הבחירות:
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 776147303D
נערך לאחרונה על ידי משולש ב 24 ינואר 2013, 19:30, נערך 2 פעמים בסך הכל.

בן ארי
הודעות: 303
הצטרף: 15 נובמבר 2012, 17:09

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי בן ארי » 24 ינואר 2013, 18:52

איך נכנסים ל-לגוגל דרייב
אח"כ אשלח תודה

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 ינואר 2013, 18:56

אה אה אני לא ממש יודע מה הבעיה שלך. האם זה חסום לך? מישהו פה בפורום יכול לעזור לנו?

בן ארי
הודעות: 303
הצטרף: 15 נובמבר 2012, 17:09

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי בן ארי » 24 ינואר 2013, 19:07

איני פשוט יודע מה זה גוגל דרייב

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 ינואר 2013, 19:10

לא הבנתי. אתה לוחץ על הקישור שהבאתי, מה אתה רואה?

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 ינואר 2013, 19:31

טוב החלפתי לגמבו מייל. בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13860
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 24 ינואר 2013, 19:45

שכחתי לצרף:
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

השליח הנודד
הודעות: 1925
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:47

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי השליח הנודד » 24 ינואר 2013, 20:41

שלחתי כעת לכל החברים של קבוצת הדרופ' את התיקייה ובו כל החומר של הבחירות לכנסת ה-19.
החומר כולל תמונות, הסרטות, תשדירים, הקלטות ומסמכים.

מי שמסתבך עם גוגל דרייב, אשמח לעזור.

שיראל
הודעות: 171
הצטרף: 22 נובמבר 2012, 15:17

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי שיראל » 24 ינואר 2013, 21:58

תודה על העזרה והשליחה,
אני לא מצליח להכנס לדרובוקס אני כותב את הסיסמה והוא לאמזהה אותה מה אני עושה??
תודה רבה על העזרה,
איזהו מכובד המכבד את הבריות

רשכבהג
הודעות: 194
הצטרף: 18 נובמבר 2012, 01:38

Re: אשכול הבחירות לכנסת ה-19 מתעדכן.

נושא שלא נקרא על ידי רשכבהג » 24 ינואר 2013, 22:11

השליח הנודד כתב:שלחתי כעת לכל החברים של קבוצת הדרופ' את התיקייה ובו כל החומר של הבחירות לכנסת ה-19.
החומר כולל תמונות, הסרטות, תשדירים, הקלטות ומסמכים.

מי שמסתבך עם גוגל דרייב, אשמח לעזור.
כן, מאוד מסתבך.
כתוב לי:
אתה רושם כ..., אבל אין לך הרשאה לגשת לפריט זה. אתה יכול לבקש גישה מהבעלים או לבחור חשבון אחר. למידע נוסף

שלח תגובה