חובה להכנס, צביעות גלויה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

גיבורים לרגע: כשחלוקת הצל''שים פוגשת את האינטרסים של מערכת הביטחון (קלמן ליבסקינד)

לצה"ל היה חשוב להעניק צל"ש לסמל שירה במחבל בחלמיש, כמו שהיה לו חשוב להעניש את האזרח שירה במחבל מארמון הנציב. וגם: חופש הביטוי קודם לכל - כל עוד המפגינים מהאגף הנכון
קלמן ליבסקינד

26/08/2017 19:48

1. לפני כשבועיים הודיע צה"ל על החלטתו להעניק צל"ש לסמל ע', לוחם יחידת עוקץ שירה במחבל שביצע את הפיגוע בנוה צוף־חלמיש. עוד הוחלט להעניק תעודת הוקרה גם לאביו של ע' על תפקודו בזירת האירוע. תמימים יטענו שרק צירוף מקרים אחראי לעובדה שההודעה הזו פורסמה בדיוק ביום שבו נכנס אלאור אזריה לכלא. אחרים, תמימים קצת פחות, יעריכו שלצה"ל הייתה כוונה להציג קבל עם ועולם את תפיסת עולמו בכל מה שקשור להבדל בין שני היורים, זה שירה במחבל מסוכן במטרה להציל אנשים, וזה שירה במחבל מנוטרל שכבר לא היווה סיכון לאיש.

ההחלטה על מתן הצל"ש לע' עוררה דיון קטן, מוגבל בהיקפו, שיותר מכולם היטיב לנסח אותו ישראל הראל במאמר שפרסם ב"הארץ". "צל״ש לא ניתן על מעשה מתבקש, מובן מאליו", כתב, "הוא מוענק על מעשה מיוחד, יוצא דופן, שיש בו תעוזה מיוחדת וסכנה לחיי מי שמבצע את המעשה. מהדברים שסיפר לרמטכ״ל שהגיע לזירה, מסתבר שהוא לא פרץ לפנים הבית (לא היה צורך), ולא התעמת עם המחבל עימות פיזי. דהיינו, לא נשקפה לו סכנה אישית מהמחבל הנמצא בתוך הבית".

על שתי נקודות אי אפשר להתווכח. האחת, שלצה"ל היה חשוב מאוד לגבות את סמל ע', אחרי השתלחות מכוערת שחווה ברשתות החברתיות, נוכח העובדה שלא חיסל את המחבל. השנייה, שבין שהוא ראוי לצל"ש ובין שלא, ברור שע' היה האיש הנכון במקום הנכון וברגע הנכון, ושאלמלא הפעולה שלו סביר מאוד להניח שהמחבל לא היה מסתפק בשלושת בני משפחת סלומון שרצח, אלא ממשיך הלאה גם אל שאר בני הבית.

מה מפריע כאן בכל זאת? מתקבל הרושם, ולא בפעם הראשונה, שלמערכת הביטחון אין באמת קריטריונים ברורים מתי להעניק צל"ש ומתי לא, ואיך להתייחס למי שפועל בגבורה בזירת פיגוע, ולא פעם מדובר בהחלטות שבינן לבין משהו שמתקבל אחרי שיקול ענייני ונקי יש פער לא נוח.

הנה דוגמה. לפני קצת יותר משבעה חודשים אירע פיגוע קשה בטיילת ארמון הנציב בירושלים, כשמחבל שנהג במשאית דרס קבוצה של צוערי בה"ד 1 שקיבלו הדרכה במקום, ורצח שלושה צוערים וקצינה. התמונות שתיעדו את ההתרחשות בזירה היו ברורות. נראו בהן צוערים רבים נמלטים מהמשאית הדוהרת ובורחים לכיוון אחד, וביניהם בולטת דמותו של אזרח אחד שרץ בניגוד למגמה, לכיוון ההפוך, היישר אל עבר המשאית.

האזרח הזה הוא איתן רונד, מדריך טיולים שעד לרגע הפיגוע עסק בהדרכת הצוערים. רונד ניצל בנס. המשאית אומנם פספסה אותו במילימטר, אבל המהירות שבה חלפה בצמוד אליו והפגיעה שלה בחיילים שעמדו לצדו העיפו אותו למרחק של כמה מטרים והוא נפגע בידו, ברגלו ובפניו. רגע אחרי הנפילה הזו הוא התעשת, קם על הרגליים, שלף את אקדחו האישי, רץ לעבר המשאית, התייצב מול המחבל שנהג בה, וירה לעברו.

"דיברתי עם אחת הבנות שהיו במקום", שחזר אחר כך, "הסתכלתי שמאלה ולפתע ראיתי משאית נכנסת בדהרה, קיבלתי אותה לתוך הפרצוף. התגלגלתי ונעמדתי על הרגליים, הייתי בטוח שזו תאונה ואז המשאית עברה לרוורס... בהתחלה יריתי לכיוון הגלגלים, אבל אז הבנתי שזה מיותר, אז רוקנתי את המחסנית על החלק הקדמי של המשאית".

רונד לא ירה לבדו. היו איתו שם עוד מדריך אחד, אייל קורן, אזרח גם הוא, וגם עוד כמה צוערים. ובכל זאת, הבדל אחד גדול היה בינו לבין הצוערים, הן אלה שירו והן אלה שנמלטו. מהם, לפי כל קנה מידה, היה מצופה לפעול. ממנו לא היה מצופה כלום. הוא אזרח. הוא מוקף במאות צוערים לובשי מדים ואוחזי נשק. הוא לא נמצא שם בתפקיד.

בראיונות שהעניק מיד אחרי האירוע, רונד ביקר את החיילים שלא הצטרפו אליו להסתערות, ואף העלה את חששו שמדובר ב"אפקט אלאור אזריה". למוחרת חזר בו מחלק מהדברים שאמר בסערת הרגע. כך או כך, ברור שאם יש בצה"ל מנגנון שמאפשר להעניק תעודת הערכה לאזרח כלשהו על מעשה כלשהו, רונד היה חייב לקבל את ההערכה הזו.

אלא שרונד בא לצבא לא טוב, פעמיים. פעם אחת בגלל הביקורת שהשמיע כלפי החיילים, ופעם שנייה, משום שהעיסוק בו ובנכונות שלו להסתער רק העצים את השאלות שהעלה סרטון הווידיאו שבו נראו המוני צוערים כשהם בורחים מהמקום. דובר צה"ל, שהבין את הבעיה שנוצרה לו, יצא למלחמה. קודם הוצגה לציבור כגיבורה אלטרנטיבית קצינה שירתה מתוך האוטובוס אל עבר משאית המחבל, אף שכל מי שראה את הזירה יודע שאין שום קו ירי סביר בין שתי הנקודות. בהמשך טרח צה"ל להעביר לעיתונאים פרטים שינסו לכרסם בגרסת המדריך, בעוד גורמים אנונימיים בצה"ל תוקפים אותו במילים בוטות. איתן רונד, כמה מטורלל שזה יישמע, סומן כאויב המערכת. על צל"ש אף אחד בצה"ל לא חשב. גם לא על תעודת הוקרה בגין תפקודו בשטח. אפילו שיחת טלפון עם מילה טובה לא הייתה בתכנון של איש. שנייה אחרי שתם הירי עזב רונד את המקום לבית חולים ומאז לא שמע מאף אחד.

אילו בכך הייתה מסתיימת הפרשה, מילא. אלא שבצה"ל החליטו להמשיך להעניש את רונד עד הסוף. כמה ימים אחרי האירוע, כששטפי דם כחולים עדיין מקשטים את רגלו ותחבושת מעטרת את אפו, קיבל מדריך הטיולים המוערך הודעה שלפיה צה"ל החליט שלא לאפשר לו עוד להדריך צוערים. הדרכות שכבר נקבעו לו מראש בוטלו. הדרכות חדשות לא הוזמנו. זו הייתה גם פגיעה לא הוגנת בכיסו של מי שהדרכת טיולים היא מקור פרנסתו, ושעד האירוע הזה קיבל ציונים גבוהים ביותר במשובים של צה"ל, וגם סטירת לחי מצלצלת מבחינה ערכית למי שרק לפני רגע היה מוכן לסכן את נפשו כדי להציל חיילים, ועכשיו מצא את עצמו קורבן להתנהגות נקמנית מכוערת.

בסופו של דבר, רק אחרי כחודשיים, בעקבות התערבותם של גורמים שונים, בהם ח"כ אלעזר שטרן, התעשת צה"ל והחליט להחזיר את רונד להדרכה. עד היום, אגב, לא נמצא בצה"ל קצין אחד שירים אליו טלפון, ויגיד לו משהו על התפקוד שלו.

תגובת דובר צה"ל: "לאחר תחקיר האירוע המדובר לא נמצא לנכון להמליץ על הענקת אותות הוקרה לאזרחים על תפקודם באירוע. איתן רונד הושעה מתפקידו כמדריך טיולים בצה"ל. לפני כחצי שנה, ולאחר שבוצעו ההבהרות הנדרשות, קצין חינוך ראשי החליט לבטל את השעייתו הזמנית".

שתי הערות לתגובה. האחת, שאם אכן בוצע בצה"ל תחקיר אחרי האירוע הזה, עדותו של רונד, שעמו כאמור איש לא דיבר, לא הייתה חלק ממנו. השנייה, שאם מישהו קורא את תגובת צה"ל ומתרשם מהמילה "השעיה", שמדובר בהליך סדור כלשהו ולא בהחלטה קפריזית חד־צדדית, הוא טועה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

סערה בארה''ב: תלמידים שיחקו ''פינג פונג בירה'' - נאצים נגד יהודים


תלמיד אחד סולק מתיכון יוקרתי באטלנטה, ושבעה נוספים נענשו, לאחר שהתברר כי השתתפו במשחק שתייה שבו צוירו על השולחן צלב קרס ומגן דוד
ניסן צור / 27/08/2017 06:22
תופעה מכוערת: מנהלי בית הספר התיכון הפרטי היוקרתי לובט באטלנטה החליטו בימים האחרונים לסלק נאצים נגד יהודים". יש לציין כי משחק הפינג פונג בירה נחשב למשחק נפוץ בקרב צעירים בארה"ב, ובמסגרתו מנסים המשתתפים לקלוע כדור טניס אל תוך כוס חצי מלאה בבירה.

אם הצליחו, יריביהם נדרשים לשתות את הבירה בכוס שבה צנח כדור הטניס. זוהי לא הפעם הראשונה שבה החליטו תלמידים לשחק דווקא את הגרסה המקוממת של המשחק הזה. בשנים האחרונות התפרסמו כמה ידיעות על תלמידי תיכון בארה"ב, למשל בפלורידה ובניו ג'רזי, ששיחקו את משחק "הנאצים נגד היהודים".

ארגונים יהודיים רבים תקפו בחריפות את התופעה וטענו כי מדובר "בקריאת השכמה" לרשויות לחנך באופן טוב יותר את התלמידים בכל הנוגע לזוועות השואה. מנגד, יש לציין כי בכל פעם שפורסמה ידיעה על אירוע דומה, מיהרו להגיב מאות צעירים ברשתות החברתיות, ורבים מהם גינו דווקא את אלו שמתחו ביקורת על התלמידים המעורבים, בטענה כי מדובר בסך הכל ב"משחק תמים".

האירוע שהתרחש הפעם בתיכון באטלנטה זכה לפרסום לאחר שאחד התלמידים המעורבים במשחק צילם את השולחן שעליו הונחו הכוסות בצורת מגן דוד וצלב קרס והעלה את התמונות לרשתות החברתיות.

הרב פיטר ברג, המתגורר באטלנטה, ראה את התמונה ומיהר לעדכן את מנהלי בית הספר בפרטי המקרה. בתגובה מהירה, שגררה מצדה מאות תגובות, חיוביות כשליליות, הודיעה כאמור ההנהלה כי הוחלט על שורת עונשים קשים לחלק מהמעורבים: "העובדה שמישהו אפילו יכול היה להעלות על דעתו משחק כזה, ולאחר מכן לשחק אותו ולחשוב כי הוא מצחיק, היא מעבר לכל רגש שאפשר להביע במילים", טען הרב ברג בראיון לרשת טלוויזיה מקומית באטלנטה.

מנגד, מאות צעירים מיהרו להגיב על הנושא ברשתות החברתיות, ורובם טענו כי מדובר במשחק "שאינו עניינו של אף אחד". גולש אחד ציין כי אנשים מפחדים מכל דבר כיום. "זה רק משחק בירה", הוסיף. גולש נוסף טען כי המשתתפים לא היו גזענים ולא גילו אנטגוניזם כלפי אף אחד במשחק. יצוין כי אף על פי ששמונה תלמידים ספגו עונשים לאחר חשיפת האירוע, לא פחות מ־32 ילדים השתתפו במשחק, בהם 19 תלמידים הצפויים לסיים את לימודיהם השנה, שלושה מבוגרי בית הספר, ועשרה תלמידים צעירים יותר.
נ.ב. ולמה זה כאן,
כי היו הרבה משחקים כאלו (לפי הכתבה) ולא נעשה כלום על ידי מוסדות הלימודים ורק כאן שנוצר רעש תקשורתי (ברשתות החברתיות זה היה בהרבה מקרים נוספים ואיש לא זעק),
ואף התלמידים שהגיבו שמשחקים אלו בסדר גמור לא קיבלו ולו הערה קטנה ממוסדות לימודיהם ו\או הוריהם. י.ה

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13889
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24
קיבל תודה: 20 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי משולש »

קיבלתי במייל ומחקתי שמות:

שערוריה ושאט נפש. החרד"ק פורץ הגדר שרעייתו התגייסה לשירות במשטרת ישראל אגף ההייטק, ואף מכשילה עוד עשרות מבנות ישראל להתגייס למשטרה, מר ---- (חתן --- הנודע לשמצה) מונה לתפקיד בכיר בישיבת עץ החדשה בירושלים.
גיוואאאאללללדדד
שומו שמים

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

המדינה הזו הוקמה כיהודית ושיטת השלטון תהיה דמוקרטית

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

אז הבדיחה הנקראת מדינה יהודית כבר גלויה לכל כבדיחה,
אבל גם ההגדרה דמוקרטית שנהפכה בהתחלה בפיחות זוחל משלטון דמוקרטי ונכנס להגדרה המהותית של מדינה יהודית ודמוקרטית, ולאחר מכן מדינה דמוקרטית ויהודית, כשכל הזמן נוגסים במילה יהודית,
אבל מה שמסתירים מכם שכמו שהמדינה הזו מלכתחילה היתה רק הצגה של יהודית כך גם ההצגה של דמוקרטית,

וזו דוגמה נוספת מהזמן האחרון שהשלטון המתקרא דמוקרטי מחליט,
והשלטון הצללים הדיקטטורי קובע,
ולסיפור דלהלן:למרות החלטת הממשלה: זילבר תמשיך לעסוק בהדרת נשים


למרות החלטת הממשלה שהתקבלה לאחרונה בנושא, היועמ"ש הבהיר במכתב לשרות שקד וגמליאל כי זילבר תמשיך לטפל בסוגיה זו מטעמו

בארגון "חותם" מתייחסים הבוקר (שני) לפרסומים לאחרונה על החלטת הממשלה לפי האחריות על המעקב והבקרה אחר פעילות משרדי הממשלה בנושא הדרת נשים ילקח מידה של המשנה ליועמ"ש עו"ד דינה זילבר.
זילבר עוררה כזכור מספר סערות סביב סוגיה זו בשנים האחרונות, ועל פי החלטת הממשלה המעקב והבקרה בנושא זה יוטלו על הרשות לקידום מעמד האישה במשרד לשוויון חברתי.
בארגון חותם מציינים כי מדובר בצעד מבורך אך רק בתחילת הדרך. בארגון מפנים למכתב ששיגר היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט לשרה איילת שקד ולשרה גילה גמליאל.
במכתב מדגיש מנדלבליט כי זילבר תמשיך לשאת באחריות מטעמו "לטיפול בהיבטים המשפטיים העקרוניים הקשורים בנושא של המאבק בתופעת הדרת הנשים" כלשון המכתב.
"המשנה ליועמ"ש עו"ד דינה זילבר הוכיחה בפעילותה בנושא בשנים האחרונות, כי בשם ערך 'שוויון' מדומה היא ביקשה לשלול את חירותן של קהילות דתיות וציבורים שלמים לקיים חיי תרבות ודת בהתאם לאמונתן מסורתן וערכיהן. אנו מברכים על השינוי אך עם זאת, מדובר בצעד ראשוני בלבד ובתחילת הדרך, שכן עו"ד זילבר נשארת בסוגיה", אומרים בחותם.
בנוסף מזכירים בארגון את הדו"ח המקיף בסוגיית הדרת נשים אותו הפיקו בארגון לפני מספר חודשים. בדו"ח סקרו בחותם את גלגוליה של ’הדרת הנשים‘ בישראל ואת התהליך שעברה, הציגו את השיטתיות ודרך הפעולה של הגורמים המשפטיים והציבוריים המעורבים, ובחנו את הבעייתיות שניתן לזהות במגמות אותן מנסים לקדם אותם גורמים. בסיום הדו"ח הציגו בחותם הצעה לתיקון החלטת הממשלה בעניין.
בארגון קוראים שלא להסתפק בשינויים שבוצעו כעת אלא לתקן את החלטת הממשלה מהייסוד ולאמץ בהקדם את הצעת התיקון, "למרות השינויים הקלים כעת, ומכיוון שטרם בוטלה החלטת הממשלה בנושא זה, קיים חשש שגם תחת הרשות לקידום מעמד האישה במשרד לשוויון חברתי יהיו ניסיונות של כפייה ליברלית ופגיעה בציבור גדול".
"אנו קוראים לממשלת ישראל להשלים את המהלך ולשנות את החלטת הממשלה, כך שהממשלה תכיר בזכות הדמוקרטית של קהילות דתיות לקיים חיי תרבות ודת בהתאם למסורת וההלכה היהודית" קראו בארגון.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

הטירה של אבו מאזן בעלות של 13 מיליון דולר: (תמונות)


הטירה של אבו מאזן מוכנה לאיכלוס.
13,000,000$
700 מטר בנוי על 77 דונם אדמה, מנחת מסוקים, בריכה צמודה, בונקר תת קרקעי וארבע קומות מפוארות, זה הארמון של אבו מאזן.
עכשיו אני מחכה לקריאות משמאל "תעזרו לרשות אין להם כסף"
59a519392ca2cc1b3.jpg
59a519372c975adb2.jpg
59a519352c7a91f31.jpg
נ.ב. לא מעט פלסטינים עובדים על 200 דולר בחודש,
מה שאומר קרוב ל5,500 שנות עבודה כלומר פלסטיני שירצה בית כזה יצטרך לעבוד מאז בריאת העולם לא כולל מחיה,
ו"אומלל" זה מקבץ נדבות בעולם,
והשמאל והעולם משתפים פעולה ביללות ה"אומללות" תוך עצימת עינים מהשוד הגלוי לכל.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

כיצד ממומשת ה"דמוקרטיה" הישראלית.
איש שב''כ איים על צלם שצילם את פסל נאור: ''תקבל טיפול הולם''

​חברי "דרך חיים" שעוכבו באזור הפסל הופרדו זה מזה ושוטרים ערכו חיפוש ברכבם. לקול היהודי הם מספרים על התנהלות המשטרה והשב"כ

גינויים מקיר לקיר נשמעו הבוקר להתנהלות המשטרה שהודיעה באופן מידי על פתיחה בחקירה בנוגע להצבת פסל המחאה של נשיאת ביהמ"ש העליון מרים נאור בידי תנועת "דרך חיים".

בעקבות ההתנגדויות, שהגיעו אף מהשר לביטחון פנים ארדן, הודיעה המשטרה כי לא עולה חשד לעבירה מהאירוע, אולם בנתיים הספיקה המשטרה לעכב צלם וכמה פעילים מהתנועה ואף לערוך חיפוש ברכבם.

בשיחה עם הקול היהודי תיארו הפעילים את שהתרחש כאשר הגיעו לאזור בו הוצב הפסל, וזאת לאחר הצבתו. הצלם אברהם שפירא, החבר בהנהלת תנועת "דרך חיים", ומי שלאחרונה הוקרן סרטו על גירוש משפחתו מעמונה בתאגיד השידור הציבורי, אף תוחקר בידי איש שב"כ מהיחידה לאבטחת אישים, וזכה לאיום.

"צילמתי את הפסל שהוצב, ואז עיכבו אותי שוטרים וגם אדם שהציג את עצמו כאיש שב"כ, ככל הנראה מהיחידה לאבטחת אישים", סיפר שפירא לקול היהודי. "הוא התחיל לתחקר אותי למה אני מצלם ומי שלח אותי וכל מיני שאלות. לקחו לי את תעודת הזהות ובמשך חצי שעה עיכבו אותי. בסוף שחררו אותי אחרי שאיש השב"כ אמר לי באיום ש"אקבל טיפול הולם", והודיעו לי שבהמשך אוזמן לחקירה".

יהונתן, פעיל בנוער דרך חיים תושב ירושלים סיפר לקול היהודי כי חנה עם רכבו באזור בית המשפט יחד עם חבר נוסף, וכשיצאו מהרכב עבר לידם אופנוע עם שוטרים שעיכב אותם.

במשך כ-45 דקות עוכבו השניים בידי שוטרים נוספים שהגיעו למקום. "הגיעה עוד ניידת ואחר כך גם יס"מ. הם לא הסכימו להגיד לנו מה החשד נגדנו, אבל ערכו חיפוש בכל הרכב שלנו, בדקו מתחת הגלגל הרזרבי ותחקרו אותנו. הם הפרידו אותנו אחד מהשני ודרשו שכל אחד יעמוד במקום אחר. ניצלתי את הזמן להניח תפילין "רבנו תם" כי לא ידענו עד מתי נעוכב, ולבסוף שחררו אותנו בלי להגיד שום דבר".

פעיל נוסף ב"דרך חיים" שהגיע למקום בכדי לברר את סיבת העיכוב של השניים עוכב גם הוא. לבסוף שוחררו השלושה, ככל הנראה בשל הביקורת הציבורית שנשמעה עם היוודע דבר עיכובם.

gilonot
הודעות: 182
הצטרף: 30 מאי 2013, 07:31
קיבל תודה: 7 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי gilonot »

לפני כמה חדשים היה אותו סיפור,רק היה מדובר בפסל של ביבי.
מיותר לציין ששם לא הייתה שום משטרה ושום שב"כ ואף אחד לא אוים ולא עוכב.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א
הודעות: 824
הצטרף: 13 יולי 2016, 05:50
נתן תודה: 82 פעמים
קיבל תודה: 50 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א »

מעניין לאן זה יתפתח...

תפנית מאוד משמעותית.

אבל מעניין יהיה אכילת הכובע של השדרנים שהסבירו לנו על החמגשיות כל זמן ששרה נתניהו היתה הנאשמת הסבירו כי דין פרוטה כדין מאה וכו'
כעת שיש צד שהחשוד העיקרי יהיה מני נפתלי יסבירו כי אין לעשות בלאגן על דברים פעוטים וכו'

הבה נמתין ונהנה לראותם ולשומעם מתפתלים ומצדיקים את הרשע.
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

מרן ראש הממשלה שליט''א כתב:מעניין לאן זה יתפתח...

תפנית מאוד משמעותית.

אבל מעניין יהיה אכילת הכובע של השדרנים שהסבירו לנו על החמגשיות כל זמן ששרה נתניהו היתה הנאשמת הסבירו כי דין פרוטה כדין מאה וכו'
כעת שיש צד שהחשוד העיקרי יהיה מני נפתלי יסבירו כי אין לעשות בלאגן על דברים פעוטים וכו'

הבה נמתין ונהנה לראותם ולשומעם מתפתלים ומצדיקים את הרשע.
או שיטאטאו את הסיפור תחת השטיח וישלפו שפן אחר בנסיון להשתיק עם הבאז\הרעש החדש את הישן.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13889
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24
קיבל תודה: 20 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי משולש »

לפני כשבוע הגיע שר הביטחון אביגדור ליברמן לעיר אלעד לחנוך את הפשרת שטח האש לבניית אלפי יח"ד לציבור החרדי, כחלק מסיורו בעיר, הגיע השר להיכל ישיבת 'תורה בתפארתה', השר התרגש לראות מאות בחורים שוקדים על תלמודם, אישי חינוך אומרים ל'מרכז החדשות' כי ביקורו של השר התאפשר על רקע וכחלק מהכרת הטוב על העברת תקנות הגיוס החדשות המתוקנות והמרוככות שעברו לאחרונה בסיועו של השר, בה הוסדר בין הייתר מעמד הישיבות בפריפריה ועוד, כמו כן מזכירים כי גם בעבר לאורך השנים היו ביקורים מהסוג הזה של גורמי ממשל שונים בהיכלי הישיבות כאשר במרבית מהביקורים התלוו והשתתפו גדו"י,. כמו כן התפרסמה תמונה של רב 'הפלג' הרב שמואל מרקוביץ בה הוא מצולם עם אהוד ברק שהיה ידוע בעוינותו את הציבור החרדי, על יד ארון הקודש של ישיבת פוניבז'. מה שמחדד את הצביעות והשקר במתקפותיהם של אנשי כת הפלג בענין הזה. כאשר הם מתעלמים במכוון וכהרגלם, מהנהוג לאורך השנים.(מצו"ב תמונה של מרן רשכבה"ג הרב שך זיע"א מארח שרי ממשלה וקציני צבא בהיכל ישיבת פוניבז', בתמונה נראה גם מרן רה"י הגר"ד פוברסקי זצוק"ל. אין לכתוב כתובות מייל בפורום כמו"כ מצו"ב תמונה של הרב שמואל מרקוביץ מר"י מסורת התורה ומרבני הפלג בסיור בהיכל ישיבת פוניבז' עם שר הביטחון לשעבר אהוד ברק.)
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

האם השמאל שכל הזמן אומר לנו ללמוד מאירופה הנאורה גם כאן יגיד זאת ???,
לפי מיקום הכתבה תבינו לבד את התשובה.


בית המשפט הפדרלי בשוויץ: אפשר לגרש אריתראים ששירתו בצבא

אתמול קיבל ביהמ"ש הפדרלי לעירעורים בשוויץ החלטה תקדימית לפיה נטל ההוכחה לכך שיש סיבה לא לגרש נתינים אריתריאים מוטל על המהגרים. בכך הוריד את נטל ההוכחה מהממשלה בשוויץ שעד עתה נדרשה להוכיח את הסבירות לשלומם של המגורשים ששירתו בצבא האריתראי ושלטענתם ערקו מהשרות. בית המשפט פסק שאריתראים (נשים וגברים) הטוענים שערקו משירות באריתראה חייבים להוכיח את טענתם וכל עוד לא הוכחה, ניתן לגרשם חזרה לאריתריאה.
חלק גדול מהמהגרים האריתראים טוענים שאם יוחזרו לארצם הם צפויים לשירות כפוי בצבא, שירות שעשוי להמשך שנים רבות. בפסיקתו שומט בית המשפט הפדרלי של שוויץ את הקרקע מתחת לטיעון הזה.
כבר בפברואר השנה פסק אותו בית משפט שאין להעניק לאריתראים מקלט רק מכיוון שעזבו את ארצם באופן בלתי חוקי ואפשר לגרשם חזרה לארצם.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

גרמניה: קשישה בת 88 נשלחה לכלא על הכחשת שואה

ארסולה הוורבק, המכונה "סבתא נאצית", תיארה את השואה כ"שקר הגדול והמתמשך ביותר בהיסטוריה".

ולמה זה במדור צביעות?
כי בעוד יד ימין שלהם תומכת במכחישי שואה שאף מנסים לעשות שואה חדשה כאן,
הם מנסים לסתום פיותינו בהשליכם קשישה לכלא על הרבה פחות ממכחישי השואה שהם תומכים בהם.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

כל הזמן מחפשים דרכים איך עוד לקצץ לדוסים שאינם משרתים את המדינה ואינם פרדוקטיביים ועוד תירוצים לגזל כבשת הרש,
אבל מי כן משרת את המדינה ופרודוקטיבי ?
הערבים,
במה למשל ?
בסרטון הסתה נגד המדינה ועידוד טרור ומתאבדים,
זה בהחלט שרות ופרודוקטיביות הראויים לתקציב,
כלפי מה יכוונו דברי ?
לדברים הבאים;
סרטון בתיאטרון יפו: ''היאבק באכזריות המתנחל, היאבק בגזילת המתנחל ולך בשיירת השאהידים''.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

עוד סוג של "שויון" שמצר את צעדי החרדים,
דבר שכלפי הערבים לא היה עולה על הדעת.
שכחו (לדעתי "שכחו" י.ה.) את החרדים: ח''כ יעקב אשר טוען כי מתוך 12,000 יח''ד רק 68 מיועדות לציבור החרדי

ח"כ יעקב אשר תוקף את התעלמות משרד האוצר מצרכי הדיור של הציבור החרדי במסגרת תכנית "מחיר למשתכן".

משרד האוצר הודיע היום (ראשון) על פתיחת ההרשמה להגרלת הענק השניה בה יוגרלו 12,000 דירות נוספות במסגרת תכנית "מחיר למשתכן".
לדברי שר האוצר שהוביל את המהלך, זו התשובה לכל מי שמנסה לפגוע בתקווה של הזוגות הצעירים בקורת גג.
אולם, לא כולם מרוצים מההכרזה. ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה) טוען כי מתוך 12,000 יח"ד שפרסם משרד האוצר, רק 68 מתוכן מיועדות לציבור החרדי.
"אני שמח בשמחתך - שמחת ציבור רוכשי הדירות במגזר הכללי - אך לצערי ואני מקווה שגם לצערך, '68' (!) הדירות שפורסמו בבית שמש לא יהוו פתרון למצוקת הדיור למגזר החרדי", כתב ח"כ אשר במכתב ששיגר לשר האוצר.
לדבריו, הציבור החרדי מאוכזב מתמהיל הדירות בהגרלה הקרובה שכן הוא כמעט ואינו כולל אזורים בעלי ריכוז חרדי.
"בהגרלה יש כ-2,100 דירות בראשון לציון, וכ-1,500 במודיעין, וגם אור יהודה שבמרכז קיבלה כ-1,000 יחידות דיור לצד ערים נוספות, אך לציבור החרדי יועדו רק 68 דירות בעיר בית שמש, בה יש עתודות קרקע למספר גדול של דירות, ומבלי שהציבור החרדי קיבל פתרונות בערים נוספות", אמר.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

שוב הצביעות הערבית מתגלת במערומיה,
מה שלא יעשה במתחמים ה"מקודשים" לאיסלם במכה ומדינה יעשה במקום הכביכול "מקודש" השלישי לאיסלם,
מה שמוכיח שלכל המוסלמים ברור השקר שבטענתם מקטן ועד גדול כי חילול ה"קודש" במושגיהם לא נתקל באף מחאה אלא להיפך,
וזה זועק את רמייתם.
ולכתבה (בצרוף תמונות);
בזיון! הר הקודש או פארק אל-אקצה?  

 
  תיעוד מוסלמי מהר הבית מגלה כי החל מיום שישי המקום הקדוש מחולל בליצנים דובים וכרזות הסתה.

הר הבית הסגור באופן קבוע ליהודים בימי שישי ושבת, נחסם לכניסת יהודים גם היום ומחר (א-ב).

הסיבה לשערורייה המתחוללת הפעם במקום המקדש הוא חג הקרבן שהמוסלמים מציינים בו את עקידת-ישמעאל וחוגגים עוד אחת מגניבות האיסלם של קדשי היהדות.

כמיטב המסורת המוסלמית חוללה קדושת הר הבית עם תחילתו של חג הקרבן האיסלמי, ובמקום נצפים דובי תחפושת וליצנים שהפיצו בלונים במתחם, שעל היהודים נאסר על יהודים להתפלל בו.

בנוסף נתלתה במקום כרזת הסתה להתססת ההמון, ש"מברכת" את עולי ההר בסילוק "המדכאים" מן המקום.

המשטרה הסירה את הכרזה בתום התפילה.


במטה ארגוני המקדש דורשים להפסיק את חילול הר הבית

הרמה המוגבהת שעליה נמצאת כיפת הסלע ואשר בה שכן בית המקדש, משמשת כפארק עם בובות מתנפחות, ליצנים ובלונים.

הפיכת הר הבית לפארק שעשועים והסתה, דבר שלא היה עולה על הדעת במכה או בכל מסגד אחר, מעיד על חוסר הקדושה שחשים המוסלמים למקום ועל הניסיון הנואש שלהם למשוך משפחות עם ילדים, תוך כדי חילול ופגיעה ברגשות היהודיים.

על ראש הממשלה והמשטרה להפסיק כליל את השוד האיסלמי של המקום הקדוש ביותר לעם ישראל, חילולו והפיכתו למוקד הסתה והתססה.
BlurImage_3-9-2017-6-2-56.jpg
BlurImage_3-9-2017-6-1-31.jpg
BlurImage_3-9-2017-6-0-8.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

הדרת גברים: מירוץ לנשים בלבד בירשלים?


אנשי "עוצמה יהודית" פנו למשנה ליועץ המשפטי לממשלה דינה זילבר בעקבות מירוץ שנערך לנשים בלבד בירושלים.
ערוץ 7 , י"ג באלול תשע"ז 04/09/17 11:59
יו"ר עוצמה יהודית ד"ר מיכאל בן ארי, בנצי גופשטין ועורך דין איתמר בן גביר פנו למשנה ליועץ המשפטי לממשלה דינה זילבר בעקבות מירוץ לנשים בלבד שצפוי להיערך בירושלים.
השלושה כתבו במכתבם שאמנם הם תומכים בפעילות ספורט מגדרית והם עצמם מתאמנים בחדר כושר נפרד ואף עורכים פעילות ספורט נפרדת, אולם הם מזכירים לזילבר החלטה קודמת שלה למנוע אירוע של סליחות בכיכר רבין בתל אביב בשל העובדה כי הוא נערך לגברים בלבד.
בין היתר כתבו השלושה לזילבר, "לא נשכח כי הייתה זו גברתי אשר ערב האירוע בתל אביב קבעה כי על רשות מקומית מוטלת חובה למנוע את קיומו של אירוע מפלה במרחב הציבורי.... עיריית תל אביב היתה צריכה לפסול את המופע בכיכר רבין בשל הדרת נשים.. הימנעות מכוונת משירת נשים באירוע ציבורי הוא מעשה מפלה הפוגע בכבודן של נשים באשר הן נשים".
לדבריהם "לטעמנו גם במקרה בו עסקינן מרוץ לנשים בלבד, חובה למנוע קיומו של אירוע מפלה במרחב הציבורי, עיריית ירושלים צריכה לפסול את האירוע בשל הדרת גברים, הימנעות מכוונת מהשתתפות גברים במרוץ הוא מעשה מפלה, הפוגע בכבודם של גברים באשר הם גברים".
בן ארי, גופשטיין ובן גביר מזכירים לזילבר במכתב על חשיבות עקרון השוויון במדינת ישראל. הם מצטטים את בית המשפט העליון שקבע כי "אין לך גורם הרסני יותר לחברה, מאשר תחושת בניה ובנותיה כי נוהגים בהם איפה ואיפה. תחושת חוסר השוויון היא מהקשה שבתחושות. היא פוגעת בכוחות המאחדים את החברה. היא פוגעת בזהותו העצמית של האדם".
הם פנו לעורכת הדין זילבר וביקשו התערבותה ועדכנו כי במידה ולא תתקבל תשובה לבקשתם, הם ישקלו לפנות לערכאות, עותק מהמכתב נשלח גם לעיריית ירושלים שמממנת את האירוע.

סמל אישי של משתמש
אבן הפינה
הודעות: 1069
הצטרף: 06 ינואר 2015, 17:29
נתן תודה: 27 פעמים
קיבל תודה: 59 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי אבן הפינה »

גוט גוט
אני בטוח שזה לא יעזור להם כלום, אבל לפחות יש מישהו שמכניס להם .....
הייתה לראש פינה

עלה זית
הודעות: 984
הצטרף: 23 אוקטובר 2014, 15:37
קיבל תודה: 22 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי עלה זית »

רק לי נראות התמונות מהר הבית כפוטושופ גרוע??

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

מ. הר שפי ישבה בכלא על הרבה פחות (על ידיעה של כוונת רצח) אז מעניין מה יהיה הפעם


לי אגב ברור שלא יעשו לה כלום
אבל תנסו לכתוב את אותו הדבר נגד שי ניצן
או נשיאת העליון.....
BlurImage_5-9-2017-6-3-10.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

כששרפו שטיח בפתח מסגד הארץ הזדעזעה,
ולעומת זאת על שריפות באופן שיטתי המעלה בתים שלמים באש ואף בתי כנסת נשרפו,
תולים זאת במזג אויר,
וזאת כשיש את כל הראיות שזה הצתות מכוונות על ידי מחבלים ערבים וכשהראיות מוטחים בפנים אז מתחילים לגמגם,

ולכתבה שנותנת הצצה להצתות;שריפות בשמונה מוקדים נפרדים'': טרור ההצתות השקט בצפון


פרסום ראשון: ראש מועצת מגידו איציק חולבסקי פנה לשר לביטחון פנים גלעד ארדן לסייע בסיכול ההצתות. "גילינו מערומי צמיגים מוכנים להדלקה"
עקיבא לם

גל חדש של טרור הצתות: ראש מועצת מגידו איציק חולבסקי פנה באחרונה לשר לביטחון פנים גלעד ארדן (הליכוד) בדרישה שיסייע לו להקים תחנת כיבוי אש בשטח המועצה, זאת על מנת לסייע בכיבוי השריפות, זאת בהתאם להמלצת מערך הכבאות.

בקשה זו מגיעה בעקבות שורת הצתות ביישובי הצפון בשבועות האחרונים. כך למשל, ב-20 באוגוסט, דלקו שריפות לאורך שטחי המועצה. "סיפרתי לך על גל השריפות בשבועות האחרונים שבאו לידי ביטוי חמור אתמול, בגל הצתות ב-8 מוקדים נפרדים. מקיבוץ מגידו ועד קיבוץ הזורע", כתב לשר. לדברי חולבסקי, "בכמה מהמוקדים התגלו גם מערומי צמיגים מוכנים להדלקה".


בעקבות דליקה זו, כאמור, כינס ראש המועצה ישיבת חירום עם גורמי הביטחון ומערך כיבוי והצלה המליץ להקים תחנות כיבוי אש בתחום המועצה האזורית, "שבה יערת רבים ושריפות רבות שחלקן הגדול נגרם ע"י הצתות", כתב חולבסקי לארדן.

"השריפה איימה על הקיבוץ, עצרנו אותה על הגדרות"

לא מדובר בפעם הראשונה בה דנים השניים בטרור ההצתות. בפגישה שנערכה בין השניים לפני מספר חודשים, דנו גם בשריפה הגדולה מסוף נובמבר שנגרמה ע"י מציתים. לדברי חולבסקי, "השריפה איימה על קיבוץ עין השופט ובלמנו אותה על גדרות הקיבוץ".

כזכור, לפני כשבועיים התראיין טפסר רן שלף ראש אגף החקירות ברשות הכבאות, התייחס בריאיון לגלי צה"ל לממצאי חקירת גל השריפות שפקד את ישראל בחורף האחרון, ואמר: "מה שאנחנו גילינו במהלך חקירת האירועים האלה – אחוז מאוד גבוה, למעלה מ-80-90 אחוז מהאירועים היה תוצאה של הצתה".

שלף הסביר כי הממצאים מעידים שההצתות לא היו קשורות באירועים נקודתיים אלא התקיימו "בכל הארץ גם לאורך קו התפר בין אום אל-פאחם ועד בית"ר עילית, סדרה של אירועי הצתות של אירועים בשטחים פתוחים". כמו כן הבהיר הטפסר כי "העצורים הם כולם בני המגזר הערבי".

בהתייחס לשאלת המניע של ההצתות אמר שפר: "אנחנו לא קובעים את המניע, אנחנו רק קובעים מהי סיבת הדליקה. באירועים שאני מדבר עליהם מדובר בהצתה, זאת אומרת – מעשה זדון בא אדן וגרם לתחילת הדליקה, לעתים מאוד בקלות – הדלקה של אירוע עם נזק כבד, כמו שהיה בחלמיש בנובמבר ונגרם כתוצאה משימוש בנייר טואלט – הדלקה פשוטה מאוד ונשרפו של 18 בתים".

השר לביטחון פנים גלעד ארדן זכה לביקורת כאשר במהלך חודש דצמבר צייץ בטוויטר כי "לאור ריבוי המקרים מתחיל להסתמן שאולי מדובר בהצתות בחלק מהמקרים. המשטרה ורשות הכבאות וההצלה יחקרו את כל השריפות, ויעשו כל שניתן כדי להגיע אל המציתים במידה ויתברר שמדובר בהצתה בזדון".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

עוד "צדק"\עוול משווע ונקמה מכוערת במסווה צדק משפטי !.
היושרה של נשיאת בג''צ אסתר חיות: עו''ד שהתלונן נגדה נושל מדמי טרחה בתביעה ייצוגית  

 ארז צדוק - מנכ"ל קרן 'אביב ערכית' תוהה על היושרה וההגינות של נשיאת העליון החדשה השופטת אסתר חיות,

תארו לכם עורך דין שעובד 3 שנים על תיק קשה, זוכה במשפט ורגע לפני שהוא מקבל מיליונים, השופטת מסלקת אותו מהתיק ומייעדת את שכר הטרחה לעורכי דין אחרים, לפי בחירתה. זה מה שקרה בפסיקה בחתימת נשיאת בית משפט העליון שאישרה את חוסר הצדק הזה. הסיפור פורסם בעיתונות, אבל לא זכה לדיון רציני והשופטת חיות ממונתה לנשיאת בית משפט העליון

יו"ר שמן, הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי והמנכ"ל יוסי לוי, הואשמו בדיווח כוזב למשקיעים על סימני נפט.

סיפור ההשקעה של הרמטכ"ל אשכנזי קיבל פומבי בעיתונות, אבל פחות מכך היה המשך השתלשלות הסיפור: באוקטובר 2013 הגיש עו"ד יוגב חלפון תביעה נגד חברת שמן בגין הסתרת מידע ודיווחים כוזבים. עו"ד חלפון טען מאוחר יותר שלא ידע שהעובדה שהוא משמש עורך דין שמגיש את הייצוגית וגם תובע בסכום של 145 שקל – בגין אופציות 'שמן' שרכש, תעמוד לו לרועץ ועלולה לגרום לו להפסד של עשרות מיליוני שקלים.

באוקטובר 2016, שלוש שנים לאחר הגשת התביעה, אושרה התובענה והתקבלו כל טענותיו של חלפון. בשלב זה, חלפון היה אמור לקבל את שכר טרחתו בהיקף של כ-25 מיליון שקלים, אך אז החליטה השופטת קרת לסלק אותו מהייצוג בתיק ולמנות שני עו"ד אחרים במקומו, בטענה שהוא לא יכול גם לתפקד כעוה"ד בתיק וגם כתובע

ההיגיון בבסיס הטענה הזו הוא חשש לניגוד עניינים בין 'עורך דין' ל'תובע', שיכול לבוא לידי ביטוי כאשר תידון הצעת פשרה. אולם בתיק הזה שכבר נתקבלה בו החלטה, פשרה איננה רלוונטית. יתרה מכך, על איזה ניגוד עניינים מדברים כאשר כעורך דין זכאי לשכר טרחה בסך מיליונים רבים, וכתובע סכום התביעה האישי שלו הוא 145 שקל בלבד, אבל השופטת קרת החליטה שאפשר לקחת מעו"ד חלפון את שכר טרחתו בגין עבודתו במשך שלוש שנים, רגע לאחר הזכייה, ולתת את הפרס לצמד עורכי דין בהם חשקה נפשה, ללא מכרז וללא כל סיבה הגיונית

חלפון ערער לעליון והתיק הועבר לידי השופטת חיות, מי שהייתה באותו זמן מועמדת יחידה לתפקיד נשיאת העליון אחרי נאור. חשוב לציין בשלב הזה שבשנת 2014 הגיש עו"ד חלפון תלונה חריפה לנציב תלונות השופטים נגד חיות, דבר חריג ביותר ובוודאי כשמדובר בשופט עליון. זה לא גרם לחיות לפסול עצמה מלדון בתיק. ומה הייתה החלטת השופטת חיות? מצד אחד ביטול מינוי עורכי דין שהשופטת קרת מינתה ללא מכרז, אך נמנעה מלמנות בחזרה את עו"ד חלפון, חיות נתנה לסילוקו תוקף של פס"ד סופי.

התנהלות בית המשפט, כולל בית משפט העליון, כפי שמשתקפת ממקרה זה, הינה בעייתית ביותר ונראה שהצדק ממנה והלאה. שופטת אחת מסלקת עורך דין מתפקידו לאחר הזכייה, מונעת בכך את שכר טרחתו ונותנת לאחרים לנהל את תיק התביעה, כטוב בעיניה וללא מכרז. בית המשפט העליון אמנם ביטל את מסירת התיק לניהול אחרים, אבל לא החזיר לעורך דין שעבד על התיק שלוש שנים את המגיע לו.

בשורה תחתונה- 'הזכיה בפיס' בייצוג התיק הוצא למכרז, מה שיכול להיראות לאדם מבחוץ, כמסע נקמה של שופטת כלפי אדם שהעז להתלונן נגדה. והשופטת נגדה הוגשה תלונה בטענה לחוזר צדק ויושרה? היא תיכנס בקרוב לתפקיד נשיאת בית המשפט העליון

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

ועוד "צדק" והפעם אנגלי\אירופי.

ושוב התערבות אירופית: הקונסול הבריטי הגיע למחות על השבת הבית בנחלת שמעון לבעליו

הקונסול הבריטי הגיע הבוקר למחות על פינוי המשפחה הערבית שלא שילמה דמי שכירות וגרמה לנזק בנכס התפוס.
מעורבות הקונסול הבריטי במהלכי חוק ומשפט פנימיים ישראלים ועוד בהקשר פוליטי מובהק היא שערורייה שראוי שמשרד החוץ ייתן עליה את הדעת.

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13889
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24
קיבל תודה: 20 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי משולש »

חרדים

שמחות בית השואבה בירושלים

התקציב: 105 אלף שקל עבור האירוע אצל הגר"ש אוירבך

כך מתכוונת עיריית ירושלים לחלק את עוגת התקציב של שמחות בית השואבה • 105 אלף שקל עבור האירוע בבית כנסת הגר"א של הגר"ש אוירבך • 650 אלף שקל עבור כלל בתי הכנסת בעיר (חדשות)

ישראל כהן | י"ג באלול תשע"ז 04.09.17 11:13


לאחר שבשנה שעברה חשפנו את הסכום שהוקצב על ידי עיריית ירושלים לטובת "הקבלת פני רבו" בבית הגאון רבי שמואל אוירבך, מנהיג 'הפלג הירושלמי', השנה נחשף כי הסכום אף עלה ל-105 אלף שקלים לעומת כ-81 אלף שקלים בשנה שעברה.

מסמך של חברת אריאל שמפעילה אירועים עבור עיריית ירושלים, אותו אנו חושפים בפרסום ראשון ב"כיכר השבת", מפרט את עלויות עריכת שמחת בית השואבה ב"בית כנסת הגר"א" שבו ממוקמת ישיבת "מעלות התורה" של הגר"ש אוירבך.

33,300 שקלים עבור ציוד טכני, 20,000 עבור מקהלה ואמנים, 7,200 עבור פרסום וגרפיקה, 22,500 עבור במות, אבטחה, סדרנים וכו', כיבוד בעלות של כ-14 אלף שקל, הקמת סוכה - 3,000 שקל ובימוי והפקה - 2,250, המגיעים כאמור לסכום של 105 אלף שקלים.

לעומת זאת כל בתי הכנסת בירושלים יזכו לתקציב כולל בסך 650 אלף שקלים, תקציב זה אינו מפורט וטרם ידועות דרכי חלוקתו וכיצד בתי כנסת יכולים ליהנות ממנו. (סיכוי רב שגם הוא יגיע בסופו של דבר ל"ידים הנכונות")

יצויין כי בשנה שעברה הסכום יצא מהאגף לתרבות תורנית בוועדת פטור ממכרזים, וכעת התקציב עובר דרך חברת אריאל.בנוסף, מבקשת חברת אריאל עבור "אירוע נשים ובנות בסוכות", סכום של 45 אלף שקלים, הכולל אולים, תזמורת והגברה, פרסום, כיבוד ושתיה, תכנית אמנותית ועוד. עבור אירועי נשים בשכונות, מבקשת החברה 115 אלף שקלים עבור זמר, תזמורת, הגברה ופרסום.

בשביל שווקי ארבעת המינים, נדרשים 75 אלף שקלים, מהם יחולקו 30 אלף שקלים ליח"צ שיווק ופרסום, 6,000 שקלים להפקה ותפעול טכני, 25 אלף שקלים לאבטחה וסדרנים, 8,000 שקלים לניקיון ואחזקה וכ-5,000 שקלים להצללה ובטיחות.

כזכור, כפי שפירסמנו אמש, חבר המועצה יוחנן וייצמן תקף בחריפות את האגף לתרבות תורנית והאשים את מנהליו כי מדובר "בגנבים ושודדים".

סמל אישי של משתמש
גאליציאנער
הודעות: 8633
הצטרף: 21 מרץ 2016, 13:54
נתן תודה: 94 פעמים
קיבל תודה: 86 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי גאליציאנער »

מיהו מנהל האגף לתרבות תורנית ??

בד"א: אני יודע שבערים אחרות בהם ה'ידיים הנכונות' מקהילתו של ויצמן אוחזות בתקציב, שם המצב אינו שונה, אולי עוד יותר לטובתם...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13889
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24
קיבל תודה: 20 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי משולש »

בחדרי: ראש מערך ההטרדות של הפלס אברהם טריגר נשמע כשהוא תוקף בחריפות את רשת הצרכניות 'ברכל' בבעלות מנחם כרמל איש הפלג הירושלמי ואומר כי ניצלו אותו למאבק אינטרסנטי בכסות אידיאולוגית. טריגר מספר כי בשל מריבה כלכלית של ברכל עם סנו, הוא התבקש להנחות את אנשי הפלג שלא לרכוש מוצרי סנו, כשמיד לאחר מכן קדמה ברכל את מוצרי סנו, זאת למרות שהם ממשיכים שלא לפרסם בהפלס

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13889
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24
קיבל תודה: 20 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי משולש »

'פלורליסט'

חשף את פרצופו האמיתי: לפיד בציוץ שנאה נגד חסידות גור

י״ט באלול ה׳תשע״ז (09/09/2017) 23:59

שוב נחשף פרצופו האמיתי של לפיד כשונא חרדים בציוץ טיפשי נגד חסידות גור


במשך תקופה ארוכה מנסה יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד, לשנות את תדמיתו כשונא חרדים ולהציג עצמו כאילו הוא ביחסים טובים עם הציבור החרדי, אלא שברגע האמת מסכת הצביעות נקרעת מפניו ודעותיו האנטי חרדיות נחשפות.

הערב מתחוללת סערה גדולה בעיר ערד, בהמשך למאבק בין קהילת גור לראש העיר ניסן בן חמו. אלא שקבוצה קיצונית חילונית חצתה את הגבול, כשפרסמו שלטים עם תמונתו של כ"ק האדמו"ר מגור, בצירוף כיתוב מבזה. בתגובה לדברים יצאו חסידי גור למחות על כבוד רבם ובמקום התחוללה מהומה.

מי שמיהר לתמוך בחילונים שביזו את אחד מגדולי הדור הוא דווקא יאיר לפיד שצייץ: "עומד מאחורי ראש עיריית ערד ניסן בן חמו והתושבים. הביריונות לא תנצח. המשטרה צריכה לטפל ביד קשה באלימות של החרדים הקיצונים".

לפיד זכה לתגובות רבות שמסבירות לו כי גור אינם "חרדים קיצוניים", כפי שהוא מנסה להציג אותם, ובד"כ הם אינם יוצאים להפגנות אלא אם נחצה הקו האדום.

מגיש כאן מורשת דוד חכם כתב: "שנאתך לציבור החרדי זה משהו שהולך איתך תמיד ואתה לא תשתנה".

העיתונאי ישראל כהן צייץ: רק צריך אולי לספר ללפיד שמדבר על ״אלימות הקיצונים״ שחסידות גור זה המיינסטרים שבמיינסטרים של הציבור החרדי ומדובר בפגיעה בכולם.

שר הבריאות יעקב ליצמן אמר בתגובה: בצעד חסר אחריות, בוחר ח"כ לפיד להלהיט את הרוחות בערד, להצטרף להסתה הפרועה ונותן רוח גבית לאלימות נגד תושביה החרדים של ערד – שסובלים מהתנהגות קיצונית ופוגענית של ראש העיר נציג יש עתיד. על המשטרה להתעשת מיידית ולעצור את ההסתה המשתוללת בערד נגד החרדים לפני שיהיה מאוחר מדאי.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

עוד דוגמה לכל המרחם על אכזרים מתאכזר על רחמנים.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

בביה''ח פוריה מודים: הסורים מקבלים עדיפות על פני חולים ישראלים ומטופלים ע''י מומחים בכירים

כך חושף הוושינגטון פוסט. בנוסף, מגלה בכתבה תא"ל אלי בן מאיר, עד לא מזמן ראש חטיבת המחקר באמ"ן, שצה"ל עובד בשיתוף פעולה עם קבוצות שמשתתפות בלחימה בסוריה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

מה ומי הם הרפורמים שכביכול מחבקים את ישראל

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

הלו רוב המתקראים יהודים בארה"ב אלו כאלו שלא יהדות מעניינת אותה ולא ישראל,
אלא אולי ההיפך,
וזאת בדיוק בשל היותם רפורמים וכדומה,
מי שפורם את היהדות פורם גם את כל היתר,
ראו להיכן הלך העורב אובמבה לנאום והיכן רעיתו נאמה,
ותבינו מי הרוצים לשלוח יד בכותל ובעם ישראל כולו,

וכעת לכתבה;
זה שניסה להשליך את ישראל מתחת לגלגלי האוטובוס חוזר להופיע!

לפני 5 שעות
אישיות אמריקאית בכירה ביותר אמרה פעם על נשיא ארה"ב הקודם- ברק אובמה כי "הוא ניסה להשליך את מדינת ישראל מתחת לגלגלי האוטובוס".

בתקופה האחרונה הולכים ונחשפים מהלכים סודיים של אותו נשיא המעמידים בסכנה קיומית את מדינת היהודים וזאת מתוך כוונת מכוון.

ועכשיו זה כבר נראה מביש.

הג'רוזלם פוסט מגלה כי הנשיא לשעבר אובמה ייתן נאום בחודש ינואר 2018 ב"בית הכנסת" "עמנו אל" בניו יורק. לא נמסר מה יהיה נושא הנאום.

ה"בית כנסת" העמיד למכירה כרטיסים להרצאת אובמה בעלות של 225 דולר לכרטיס וכל הכרטיסים נמכרו תוך שעות בודדות. מי שרוצה כרגע לרכוש כרטיסים מוכנס לרשימת המתנה מיוחדת.

מאז פרישת אובמה מהבית הלבן הוא נתן רק מספר מצומצם מאוד של הרצאות.לאור פעולותיו נגד היהודים בעבר קשה להבין (למי שלא מבין מי הם הרפורמים י.ה) את חיבת משפחת אובמה להרבות ולהופיע בפניהם. מישל אובמה, אשת הנשיא , נתנה כבר הרצאה בפני באי "בית הכנסת" "בית אל" במינסוטה.

אובמה יכול בהחלט להתגאות כי כמה מידידיו הטובים ביותר הם "יהודיםה.

לקראת פרישתו , בינואר השנה , נערך סקר בקרב יהודי ארה"ב (כולל רפורמים ושאר ליצנים והתוצאות בהתאם י.ה) והם נשאלו את מי הם היו בוחרים לנשיאות כיום ? 70 אחוזים הצביעו בעדו של אובמה.

ללמדך – "יהודים" לא לומדים אף פעם לקח רק כשהעשן חונק את אפם!!

ומי המרצה הבא ? ראיד סלאח? אחמניג'אד? הנייה ? התעריף שלהם דווקא יאפשר ל"בית הכנסת" לעשות סיבוב יפה על המתפללים שלו!!
נ.ב. המרכאות על "בית הכנסת" יהודים" זה ממני ולא מכותב הכתבה י.ה

סמל אישי של משתמש
משולש
הודעות: 13889
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 21:24
קיבל תודה: 20 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי משולש »

על רקע זעקות ה"הדתה" הנשמעות לאחרונה במרחב הציבורי בישראל, מתפרסם סקר חדש, שלפיו רוב ההורים שילדיהם לומדים במערכת החינוך הממלכתית בישראל אינם שותפים להתנגדות הנחרצת לשילוב תכנים יהודיים בתוכנית הלימודים. עם זאת, מן הסקר עולה בבירור כי ההורים מעוניינים שאת התכנים יעביר הצוות הקבוע של בית הספר, ולא עמותות חיצוניות.

את הסקר ערך מכון גיאוקרטוגרפיה בשבוע האחרון של חודש אוגוסט, בליווי אקדמי של פרופ' חגית הכהן וולף, עבור ארגון פנים – איגוד ארגוני יהדות ישראלית. 78.5 אחוז מההורים לתלמידים בחינוך הממלכתי שהשתתפו בסקר השיבו כי הם תומכים בלימודי יהדות במסגרת בתי הספר היסודיים והעל יסודיים. 70.6 אחוז השיבו כי הם אינם חוששים שלימודי יהדות ישפיעו על אורח חייהם של ילדיהם.

עם זאת, רוב ההורים לילדים בחינוך הממלכתי מתנגדים לכניסתן של עמותות חיצוניות לבית הספר (62 אחוז) וסבורים שיש להביא לילדים את מגוון ההשקפות – הדתית, החילונית, המסורתית, האורתודוכסית והליברלית (85.2 אחוז).

הסקר הקיף 507 הורים, נשים וגברים, חילוניים ומסורתיים, שילדיהם משתייכים למערכת החינוך הממלכתית הרגילה, בתי ספר יסודיים ועל יסודיים, המהווים מדגם ארצי מייצג של אוכלוסייה זו בישראל. ממצאי הסקר יידונו במושב מיוחד שיעסוק בנושא בפסטיבל הַקְהֵל שיתקיים בחוה"מ סוכות בנמל תל אביב, בהשתתפות השר לשעבר זבולון אורלב, פרופ' עליזה שנהר, ד"ר יהודה מימרן ופרופ' מיכל מושקט ברקן.

זהו סקר ראשון מסוגו, אשר ביקש לברר מה הן עמדות ציבור ההורים לילדים בבתי הספר הממלכתיים ברחבי ישראל בסוגיית לימודי היהדות ותוכנית הלימודים לתרבות יהודית ישראלית שמוביל שר החינוך נפתלי בנט.

בשנה האחרונה התפתחה סערה ציבורית סביב סוגיית לימודי היהדות בבתי הספר הממלכתיים, לאחר שקבוצת הורים המכונה ׳הפורום החילוני׳ מחתה נגד הוספת תוכנית הלימודים של בנט, ׳תרבות יהודית ישראלית׳. במקביל פרסם ׳מכון מולד׳ תחקיר החושף כי עמותות דתיות ופוליטיות הקשורות ישירות למפלגת ׳הבית היהודי׳ מתוקצבות מתקציב משרד החינוך ומעבירות שיעורי יהדות לתלמידי החינוך הממלכתי.

למרות התחושה שנוצרה, שלפיה הורים לתלמידים בבתי הספר הממלכתיים אינם מעוניינים בלימודי יהדות כלל וכלל, רק 19.5% אמרו שהם מתנגדים ללימודי היהדות במתכונת הנוכחית. 62.5% מהנשאלים הביעו התנגדות לכך שלימודי היהדות יועברו על ידי גורם כלשהו שאינו מהצוות החינוכי הקבוע של בית הספר, ויתרה מזאת, 82.5% חשבו שיש להדריך את הצוות החינוכי הקבוע של בית הספר להעביר את שיעורי היהדות לתלמידים.

מנכ"לית פנים – איגוד ארגוני יהדות-ישראלית, מיכל ברמן, אמרה כי ״תוצאות הסקר מאששות את מה שאנו רואים בשטח באופן יומיומי. הרוב הדומם של הישראלים מצפה ממערכת החינוך הממלכתית לחינוך יהודי איכותי, לא פוחד מתפיסות עולם יהודיות מגוונות, ולא רוצה לוותר על העושר התרבותי המגיע מהמקורות היהודיים. עם זאת, ציבור ההורים מגדיר היטב את מה שהוא מצפה מארגונים חיצוניים לעשות – להכשיר מורים ולא להחליף אותם״.

ברמן הוסיפה: ״אנו קוראים לשר החינוך לקרוא את ממצאי הסקר ולגבות את רצון ההורים במעשים! לתקצב הכשרת מורים ולא עמותות המבקשות להחליף אותם. להעניק חינוך פלורליסטי עשיר ומגוון ולא לתת גיבוי לארגונים מטיפים המבקשים לשנות את אורח חייהם של התלמידים״.

http://www.360.co.il/415779

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54
קיבל תודה: 11 פעמים

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן »

מה ההבדל בין עם קיים (כורדי) לעם ממוצא (פלסטיני) אם אתה ערבי\עירקי כבר ימצא התירוץ מן הצד האחד ואם אתה יהודי\ישראלי ימצא התירוץ ההפוך
ולכתבה;

מועצת הביטחון של האו''ם הביעה התנגדות לקיום משאל העם הכורדי

מועצת הביטחון של האו"ם הזהירה הלילה (ו') מפני התוכנית לקיום משאל העם הכורדי בצפון עיראק בשבוע הבא, ואמרה כי הוא עלול לערער את היציבות בעיראק.
"משאל עם המתוכנן מסכן את המאבק בדאעש", נכתב בהצהרת המועצה, ו"עלול לסכל את המאמצים להבטיח את שובם של למעלה משלושה מיליון פליטים ועקורים לארצם".

חברי המועצה "הביעו את הערכתם לריבונותה, לשלמותה הטריטוריאלית ולאחדותה של עיראק", וקראו לפתור את הסוגיות בין ממשלת בגדד והממשל בארביל "באמצעות דיאלוג מובנה ופשרה הנתמכת על ידי הקהילה הבינלאומית".

תוכניתה של הממשלה האזורית בכורדיסטן לקיים את משאל העם נתקלה בהתנגדות גורפת מצד מנהיגי העולם. ארה"ב הודיעה כי "מתנגדת לה בתוקף", ואמרה כי המשאל יגבה מחיר "גבוה" "מכל העיראקים, כולל הכורדים".

שלח תגובה