מלחמה כוללת בקרוב?

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
המגיה

מלחמה כוללת בקרוב?

נושא שלא נקרא על ידי המגיה » 12 פברואר 2013, 18:13

כל פעם שניסו לדבר על גיוס בחורי הישיבות התחיל בלגן,
עכשיו מדברים בשיא העוצמה ובשיא הארס כמו שלא היה עשרות שנים,
מנסיון העבר הולך להיות משהוא גדול שיסית את תשומת הלב הציבור מבניו הקרובים של הקב"ה.
האתר החרדי לייט כיכר השבב

סמל אישי של משתמש
משולש

Re: מלחמה כוללת בקרוב?

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 12 פברואר 2013, 19:40

טיל אחד יפול על הכנסת, אחד על בית המשפט העליון, והשלישי על הבית של יהיר.

סמל אישי של משתמש
ממוש

נושא שלא נקרא על ידי ממוש » 12 פברואר 2013, 20:07

הבעיה היא שאנחנו לא מכתיבים לקב"ה כיצד להלחם, ולדאבוננו לפעמים זה נוטל קרבנות כבדים
שיהא שם שמים מתאהב על ידינו

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 12 פברואר 2013, 20:44

השאלה היא על מה בדיוק המלחמה והזעקה, על עצם הגיוס, או על מניעת תקציבים?
ליתר דיוק: אם הישיבות יסכימו לוותר על התקציבים,
האם תהיה בעיה של גזירת הגיוס, או שאז תהיה בעיה רק עם גזירת הכסף?

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 12 פברואר 2013, 20:51

אתה מדבר על גדולי ישראל כמו אחרון האנטישמיים.

צדק צדק

נושא שלא נקרא על ידי צדק צדק » 12 פברואר 2013, 20:54

נחמן כתב:השאלה היא על מה בדיוק המלחמה והזעקה, על עצם הגיוס, או על מניעת תקציבים?
מדוע אתה חושב שאם נוותר על התקציבים הם יוותרו על הגיוס? הרי רוממות שויון בנטל בגרונם?
מניעת התקציבים זה עונש וקנס על אי ההתייצבות.
מלבד זאת לא משנה מה שנעשה, לחילוניים כמו יהיר לפיד וחבריו מפריע להם שהחרדים נושמים כאן במדינה, גם אם לא יקחו אגורה שחוקה מהן! הם פשוט יוצאים מדעתם לראות את הציבור החרדי גדל וגדל וממלא כל פינה בארץ ישראל וב"ה גם משפיע על אחרים לנהוג כמותו.

חיים יצחק

נושא שלא נקרא על ידי חיים יצחק » 12 פברואר 2013, 20:57

צדק צדק הצדק איתך
כי אין יותר טוב מאשר לשמוח אפילו בזמנים קשים חברכם לפורום
חיים יצחק

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 12 פברואר 2013, 21:00

היהודים והכסף:
מפתה ילדים.JPG
שילמדו מנקיות הכפיים של הקנאים!!!
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 12 פברואר 2013, 21:04

הקנאים מצטרפים לשאלת יהיר: "איפה הכסף?"
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 13 פברואר 2013, 15:23

צדק צדק כתב:
נחמן כתב:השאלה היא על מה בדיוק המלחמה והזעקה, על עצם הגיוס, או על מניעת תקציבים?
מדוע אתה חושב שאם נוותר על התקציבים הם יוותרו על הגיוס? הרי רוממות שויון בנטל בגרונם?
מניעת התקציבים זה עונש וקנס על אי ההתייצבות.
מלבד זאת לא משנה מה שנעשה, לחילוניים כמו יהיר לפיד וחבריו מפריע להם שהחרדים נושמים כאן במדינה, גם אם לא יקחו אגורה שחוקה מהן! הם פשוט יוצאים מדעתם לראות את הציבור החרדי גדל וגדל וממלא כל פינה בארץ ישראל וב"ה גם משפיע על אחרים לנהוג כמותו.
השופט חשין: "יש לבטל את החוק (טל) מיידית, לו היה מדובר באנשי הנטורי קרתא שאינם נוטלים חלק במדינה, היה ניתן להעניק להם פטור מוחלט מגיוס, בניגוד לחברה החרדית שמהווה חלק מהנוף השלטוני בישראל".

כבוד הרב

נושא שלא נקרא על ידי כבוד הרב » 13 פברואר 2013, 15:32

אז לאיפה אתה רוצה שילך כל הכסף שאנחנו משלמים מיסים למדינה? לממן את התועבות שלהם? והישיבות מה תהא עליהן? שייסגרו עקב חוסר כסף? הרי אתה יודע שמוסדות החינוך אינן מסוגלת להמשיך ללא התקציבים, גם אלה שמצהירים יומם ולילה שהם אינם לוקחים כסף מהמדינה, הרי בעקיפין הם לוקחים ועוד איך...
התלמידים רשומים במוסדות אחרים, והם מעבירים להם את הסכומים!

שיראל

נושא שלא נקרא על ידי שיראל » 13 פברואר 2013, 17:19

אוקיי, לא מקבלים תקציבים אז לא משלמים מע"מ ומיסים,
איזהו מכובד המכבד את הבריות

נחמן

נושא שלא נקרא על ידי נחמן » 13 פברואר 2013, 18:15

כבוד הרב כתב:
אז לאיפה אתה רוצה שילך כל הכסף שאנחנו משלמים מיסים למדינה? לממן את התועבות שלהם? והישיבות מה תהא עליהן? שייסגרו עקב חוסר כסף
אני לא רוצה כלום, ולא אמרתי כלל אם כן יקחו כסף או לא,
רק שאלתי אם הישיבות יסכימו לוותר על התקציבים, אם אז גם תהיה בעיה של גיוס, או רק של כסף.

קרני

נושא שלא נקרא על ידי קרני » 13 פברואר 2013, 18:20

אולי יול להיות שהסיפור שמתחיל עכשיו להתבשל עם הסוכן מאוסטרליה אולי זה מבקום המלחמה הכוללת
ה' ישמור

סמל אישי של משתמש
חזק חזק ונתחזק

נושא שלא נקרא על ידי חזק חזק ונתחזק » 14 פברואר 2013, 04:20

נחמן כתב: השופט חשין: "יש לבטל את החוק (טל) מיידית, לו היה מדובר באנשי הנטורי קרתא שאינם נוטלים חלק במדינה, היה ניתן להעניק להם פטור מוחלט מגיוס, בניגוד לחברה החרדית שמהווה חלק מהנוף השלטוני בישראל".
אם אתה מדמה שיש קשר בין השנים אז אתה טועה בגדול, הוא אמר את זה כמס שפתיים בלבד. הם רוצים לראות ככל הגוים בית ישראל וכל יהודי ירא וחרד הוא לצנינים בעיניהם. כעת יש להם תירוץ תקציבים, האם ברוסיה גם לקחו היהודים תקציבים?

סמל אישי של משתמש
המגיה

נושא שלא נקרא על ידי המגיה » 19 מרץ 2013, 09:51

עוד התקדמות לקראת..

סמל אישי של משתמש
משולש

נושא שלא נקרא על ידי משולש » 19 מרץ 2013, 10:10

המגיה כתב:עוד התקדמות לקראת..
איזה התקדמות?

סמל אישי של משתמש
המגיה

נושא שלא נקרא על ידי המגיה » 23 אפריל 2013, 17:47

אולי??

הנה זה בא:

בימים האחרונים שוררת דאגה רבה בקרב בני תורה רבים בירושלים וזאת בעקבות נבואתו של הרב ג', ראש כולל ליטאי חשוב, בשכונת נווה יעקב בירושלים, שמתריע מזה למעלה מחודש כי במוצאי שבת הקרוב, בתאריך י"ז באייר, יחל אסון אפוקליפטי גדול שיוביל לחבלי משיח ומי שיידבק בתורה ובמצוות יזכה להינצל (יהדות, אקטואלי)

בהלה בירושלים: מידי תקופה מזהיר אחד מהרבנים או המקובלים מפני אסון המתרגש חלילה לבוא על העולם ועל עם ישראל או תרחיש אחר של איום העשוי להתממש.

בימים האחרונים שוררת דאגה רבה בקרב בני תורה רבים בירושלים וזאת בעקבות נבואתו של הרב ג' (השם המלא שמור במערכת) משכונת נווה יעקב בירושלים, הגורמת לתחושות של חרדה ובהלה בקרב רבים מאוהדיו ומכריו.

הרב ג', המכהן ראש כולל ליטאי חשוב בשכונה, מתריע מזה למעלה מחודש כי במוצאי שבת הקרוב, בתאריך י"ז באייר, יחל אסון אפוקליפטי גדול שיוביל לחבלי משיח ומי שיידבק בתורה ובמצוות יזכה להינצל.

יש אמנם שרואים בכך דברים שאינם מציאותיים אך רבים המכירים את הרב מתייחסים לכך ברצינות גמורה ובכל אופן מה שברור שהנבואה הפכה לשיחת היום בשכונות הירושלמיות.

ראש הכולל מספר על העתיד לקרות וחושף כי כבר לפני כחודשיים "ראה" במהלך התפילות כי בתאריך י"ז באייר יהיה משהו מיוחד. "בלאגן גדול", הוא מגדיר זאת.

לדבריו, "התהליך יחל דווקא בתאריך זה משום שזהו התאריך בו החל המבול לפי דעת רבי יהושוע בגמרא".

"אינני יודע מה זה יהיה בדיוק", מסביר הרב, "אך ראיתי זאת בבירור כמה פעמים ומדובר בחבלי משיח ממש". הרב מדגיש כי מדובר בניעור אחרון לפני שאנחנו הולכים לקבל את פני משיח צדקנו וכי אין המדובר בעונש אלא בתהליך של גאולה.

"אני קורא לזה", אומר הרב, "גאולת הרמח"ל. אני הוגה רבות בדבריו בעיקר בספר 'שבעים תיקונים', ועל כן אני חש שהוא חלק מהתהליך כולו".

לדבריו, הדרך היחידה להינצל הינה להקפיד על מידת הענווה. "צריך לעבור לענווה גמורה, ומי שלא שומר תורה ומצוות שירוץ מיד לשמור שבת, כשרות וטהרת המשפחה. לחטוף מיד כמה שניתן".

לסיום, מסייג מעט הרב את דבריו ואומר כי אמנם כרגע אינו רואה כל 'מניעה', אך הוא מוסיף "גם אם לא יקרה כלום הרי שאסור שהדבר יגרום לחולשה באמונה חלילה אלא שכולם יבינו שהטעות הייתה בי".

"כרגע אני לא רואה הסתייגות, ראיתי את זה ברור במשך חודשיים. אבל אם לא יקרה כלום, אז שכולם יידעו שאני טעיתי. הטעות בי, לא בתהליך הגאולה שכבר נמצא בדרך בוודאות גמורה, אולי אני לא פירשתי את התאריך הזה נכון. תהליך הגאולה כבר יצא לדרך, זה ברור", מסיים הרב.

שכל חד וצלול

נושא שלא נקרא על ידי שכל חד וצלול » 23 אפריל 2013, 21:30

מישהו רצה לנקום וללעוג לרב ג' שהוא תלמיד חכם חשוב, הוא עוד יקבל את המכה שלו ושמו יתלכלך ברחבי האינטרנט נקמה מתוקה שהוא לא יקום ממנה.

סמל אישי של משתמש
דבורה

נושא שלא נקרא על ידי דבורה » 23 אפריל 2013, 21:54

המגיה- זה נשמע לי כמו איזה נביא, אני טועה?
״לפעמים אתה צריך לראות אנשים כ... חבילת צבעים, לא כולם יהיו הצבעים האהובים עליך, אבל... אתה צריך אותם בשביל תמונה מושלמת יותר!!!"

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 28 פעמים
קיבל תודה: 33 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 24 אפריל 2013, 09:25

דבורה כתב:המגיה- זה נשמע לי כמו איזה נביא, אני טועה?
המגיה כתב: לסיום, מסייג מעט הרב את דבריו ואומר כי אמנם כרגע אינו רואה כל 'מניעה', אך הוא מוסיף "גם אם לא יקרה כלום הרי שאסור שהדבר יגרום לחולשה באמונה חלילה אלא שכולם יבינו שהטעות הייתה בי".

"כרגע אני לא רואה הסתייגות, ראיתי את זה ברור במשך חודשיים. אבל אם לא יקרה כלום, אז שכולם יידעו שאני טעיתי. הטעות בי, לא בתהליך הגאולה שכבר נמצא בדרך בוודאות גמורה, אולי אני לא פירשתי את התאריך הזה נכון. תהליך הגאולה כבר יצא לדרך, זה ברור", מסיים הרב.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 28 פעמים
קיבל תודה: 33 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 24 אפריל 2013, 09:26

יאיר כתב:
דבורה כתב:המגיה- זה נשמע לי כמו איזה נביא, אני טועה?
המגיה כתב: לסיום, מסייג מעט הרב את דבריו ואומר כי אמנם כרגע אינו רואה כל 'מניעה', אך הוא מוסיף "גם אם לא יקרה כלום הרי שאסור שהדבר יגרום לחולשה באמונה חלילה אלא שכולם יבינו שהטעות הייתה בי".

כדאי לנסוע לי-ם השבת?...

:)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

שלח תגובה