אושר בקריאה ראשונה:איסור לשלוח שיחות המבקשות תרומות אוטומטית

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

משפט הטבע
הודעות: 274
הצטרף: 16 ינואר 2013, 08:23

אושר בקריאה ראשונה:איסור לשלוח שיחות המבקשות תרומות אוטומטית

נושא שלא נקרא על ידי משפט הטבע »

מדובר בתיקון להצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון – דואר זבל), התשע"ד-2014, של ח"כ מיקי רוזנטל (העבודה) ושל ח"כ עדי קול (יש עתיד). על הפצת תעמולה או בקשת תרומה גם ע"י גופים לא מסחריים ו/או מוסדות ללא כוונת רווח.

מדברי ההסבר להצעת החוק: מטרת התיקון לחוק להבטיח כי לכל אזרח בישראל תהא הזכות והיכולת למנוע מגופים, מכל סוג שהוא, להטריד אותו במה שמכונה דואר זבל ("Spam"). לאחרונה, התופעה לפיה מוסדות ללא כוונת רווח שולחים מסרים אלקטרוניים לנמענים, אם באמצעות הודעות דואר אלקטרוני, מסרונים או הודעות מוקלטות, ובלי שלנמענים תהא הבחירה להפסיק זאת, הפכה נפוצה מאוד.

בנוסף מוצע לחייב מפרסם, המשגר דבר פרסומת באמצעות מערכת חיוג אוטומטי, לאפשר לנמען, במשך 30 שניות מתחילת הודעת המסר הקולי, להסיר את שמו מרשימת התפוצה של המפרסם, בדרך של לחיצה על החייגן.

ואם חשבתם שהצעת החוק תחסום גם את הפוליטיקאים שלנו מלהתקשר אוטומטית ולבקש שנתמוך בהם? לא ולא.. הצעת החוק מחריגה גורמים פוליטיים, הם יוכלו להמשיך ולהטריד אותנו בשיחות הללו.

החכי"ם אורי מקלב ונסים זאב התנגדו להצעת החוק כל אחד מטעמו הוא.

סמל אישי של משתמש
דבורה
הודעות: 10714
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 00:24

Re: אושר בקריאה ראשונה:איסור לשלוח שיחות המבקשות תרומות אוטו

נושא שלא נקרא על ידי דבורה »

שיטפלו בכל הקוי נייעס האלה שכל יומיים מחליפים מס' ומטרטרים ת'שכל...!!!!!!!!!
״לפעמים אתה צריך לראות אנשים כ... חבילת צבעים, לא כולם יהיו הצבעים האהובים עליך, אבל... אתה צריך אותם בשביל תמונה מושלמת יותר!!!"

שלח תגובה