אשכול בעניני גור והמסתעף

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

moshe chaim
קיבל תודה: 7 פעמים

Re: אשכול בעניני גור והמסתעף

נושא שלא נקרא על ידי moshe chaim » 16 יולי 2019, 10:23

משה 10 כתב:
15 יולי 2019, 22:47
יהודאי כתב:
15 יולי 2019, 22:17
משה 10 כתב:
15 יולי 2019, 22:12

למה בסוף לא הוא סידר הערב קידושין בחתונה?

moshe chaim

נושא שלא נקרא על ידי moshe chaim » 16 יולי 2019, 10:24

באיזה אולם היה החתונה? באולם מונדיאל?

סמל אישי של משתמש
ירושלים של מעלה
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ירושלים של מעלה » 16 יולי 2019, 13:00

moshe chaim כתב:
16 יולי 2019, 10:24
באיזה אולם היה החתונה? באולם מונדיאל?
כן

ודרך אגב:
מרכז החדשות - הקו החרדי,
הסערה בגור: מדיווחים שמגיעים מהדיון בביהמ"ש שהתקיים אתמול בארה"ב עולה כי השופט טען שהפרוטוקולים שהגיש איש העסקים אינם תואמים כל אמת מידה משפטית ולא יתכן שאדם פרטי בחר עצמו למנהל מול קהילה שלימה. לבקשת עו"ד של איש העסקים, השופט דחה את ההחלטה הסופית לרביעי כדי לעיין שוב בתיק ובמסמכים. (הקו החרדי).

עקיב'לה
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 34 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה » 16 יולי 2019, 13:30

אם נכונה התרשמותי שחלק גדול מהקהילה שם תומכת בברלינר ולא בממסד, הייתי מברך את גור שלא ינצחו לגמרי בבית המשפט. משום שניצחון מידי חזק יגביר את המרמור בקרב מתנגדי הממסד.
זאת כמובן אם נכונה ההתרשמות שלי שחלק גדול מאוד שם תומכים בברלינר, וגם כמה רבנים גדולים.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א
נתן תודה: 32 פעמים
קיבל תודה: 20 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 16 יולי 2019, 14:24

למרות הטענות החוזרות והנשנות מטעם עסקני הועדה של המוסדות המחודשים
כביכול ברלינר ואנשיו כבר משמיצים את האדמו"ר שליט"א ושלוחיו בעלילות כזבים באינטרנט משך למעלה משנה!

משום מה
אין בשום אתר חדשות בעברית את גרסתו של ברלינר בסיפור, וכל מידע חדשותי בפרשה ערוך היטב שיישמע ככותרת מחמיאה לגור
ולמשל בפסיקת בית המשפט לפני שבועיים כשבית המשפט קיבל את הצעת הפשרה שהציעו עוה"ד של ברלינר! למורת רוח עסקני הועדה!
כל אתרי הביבין למינהם יצאו בכותרות כי 'האדמו"ר מגור ניצח בבית המשפט את העסקן' וכדו'

שיספרו לי שהוא משמיץ באינטרנט, כשכל האתרים מגוייסים במסוה של 'נייעס' ליצור מערכה של 'עסקן שסרח' מול 'האדמו"ר מגור'
שקר אין לו רגליים!!

גם כש'הקו החרדי' ושלוחותיו מעדכנים על 'ניצחון' או 'פשרה' שנחתמה אין אפשרות להאמין להם בשום פנים
כי אין זה נייעס אלא פרסומת סמויה בדמות נייעס
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

יהודאי
נתן תודה: 1 פעם
קיבל תודה: 10 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי » 16 יולי 2019, 14:37

מרן ראש הממשלה שליט''א כתב:
16 יולי 2019, 14:24
למרות הטענות החוזרות והנשנות מטעם עסקני הועדה של המוסדות המחודשים
כביכול ברלינר ואנשיו כבר משמיצים את האדמו"ר שליט"א ושלוחיו בעלילות כזבים באינטרנט משך למעלה משנה!

משום מה
אין בשום אתר חדשות בעברית את גרסתו של ברלינר בסיפור, וכל מידע חדשותי בפרשה ערוך היטב שיישמע ככותרת מחמיאה לגור
ולמשל בפסיקת בית המשפט לפני שבועיים כשבית המשפט קיבל את הצעת הפשרה שהציעו עוה"ד של ברלינר! למורת רוח עסקני הועדה!
כל אתרי הביבין למינהם יצאו בכותרות כי 'האדמו"ר מגור ניצח בבית המשפט את העסקן' וכדו'

שיספרו לי שהוא משמיץ באינטרנט, כשכל האתרים מגוייסים במסוה של 'נייעס' ליצור מערכה של 'עסקן שסרח' מול 'האדמו"ר מגור'
שקר אין לו רגליים!!

גם כש'הקו החרדי' ושלוחותיו מעדכנים על 'ניצחון' או 'פשרה' שנחתמה אין אפשרות להאמין להם בשום פנים
כי אין זה נייעס אלא פרסומת סמויה בדמות נייעס
גירסתו של ברלינר בסיפור נמצאת בבלוגים בפייסבוק ובוואטסאפ וכיו"ב כידוע ליודעים.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 16 יולי 2019, 14:41

יהודאי כתב:
16 יולי 2019, 14:37
נא לצרף צילומסך 1! של השמצות ברלינר על האדמו"ר מגור ושלוחיו.

כשכל התקשורת מגוייסת לצד א'
וצד א' שכל התקשורת האינטרנטית מגוייסת לצידו
זועק את זעקת הקוזק הנגזל כביכול הצד השני משמיץ אותו באינטרנט

כמה קל לומר כידוע שבוואטסאפ בבלוגים ובפייסבוק
כשאין אף אחד כאן שיכול לבדוק אם זה נכון בכלל
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

יוסי 1
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסי 1 » 16 יולי 2019, 14:46

רבי יהודאי

אני יכול לקבל את הגירסא שלך רק תסביר ל בבקשה את עניינו של ר' שאול

הוא מקפיד שלא להתעבר על ריבים לא לו ומדובר ביר,ש מפורסם
מה קרה פה?

חבקוק
קיבל תודה: 12 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 16 יולי 2019, 14:53

רק אני לא הבנתי איך כזה חסיד של אדמו"ר כותב בכזה מקום?! (נועד לצורך פרנסה...)
אה, אבל לחסידות הכל אפשרי!

ובא נאמר ר' ___ שאתה צודק....
אני לא מבין מה הקשר של כל עמך להתערב בספור?
למה ילד דרדק אמור לדעת מה קורה, ובמיוחד בכאלה שטויות שלא אמורות להעסיק אותו!.
למה היה צריך לתלות את זה בבתי כנסיות?
ואם רוצים לשמוע בקול האדמור, אז בבקשה תשבו ותלמדו זה הדבר היחיד שהוא דורש ודורש מחסידיו.

ואגב,
הרבנים לא יודעים על מה הם חתמו... פשוט פחדו מהפשקויל הבא שיהיה נגדם...

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 16 יולי 2019, 14:54

יוסי 1 כתב:
16 יולי 2019, 14:46
רבי יהודאי

מה קרה פה?
אין לך מה לשאול אותו הוא מביא דעה מסוימת מאד בעניין.

שכל טוב
נתן תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 יולי 2019, 15:17

יוסי 1 כתב:
רבי יהודאי

מה קרה פה?
כנראה שהוא כן מתעבר על ריבים לו לא, עד היום מאחורי הקלעים לשים רגל בכל מה שיכל בכדי להראות עד כמה 'העסק לא מצליח', וכעת סוף סוף הוריד את המסיכה ויצא בגלוי.
וכולנו תקווה שסוף סוף יעזור אומץ ויקח את הפקלאות שלו יחד עם כל עדת מחרחרי הריב שלו, ויעזוב אותנו לנפשנו, לא יהיה חסר מניין, ויניח סוף סוף לאדמו"ר לעבוד בלי הפרעות ואופוזיציה פחדנית על כל צעד ושעל. בכל חסידות קטנה או גדולה אחרת, הוא מזמן היה עף לכל הרוחות, התנהגו מולו יחסית בכפפות משי, והוא ימשיך להתקרבן כקדוש מעונה, יאללה, די עם זה, שחרר אותנו מזה, ותניח אותנו לנפשנו.

אגב, זה בדיוק כאן התמיהה הגדולה על הגר"ש, היו במשך השנים לא מעט שינויים ופרשיות רציניות בחסידות, כמו לדוגמה עיון/בקיאות, ועוד, שיכל היה על רקע זה אולי לשבור את הכלים, הדבר הכי לא מובן זה שהוא שורף את עצמו על רקע איזה קעמפ בארה"ב.... לטובת איזה דוד מנדל ברלינר שכל אחד מכיר אותו כאיש לא ישר, ולמי שעוקב אחרי הדין ודברים וקצת שכל בקדקדו מבין שבסיפור הזה הוא לגמרי לא צודק, הוא נהג בחוצפה עצומה נגד האדמו"ר, גזל כספים במרמה שהיו מונחים בנאמנות אצל שליש. על זה "הגראטשע" הגדולה שבשבילו נעמד הגר"ש על רגליו האחוריות ומפלג את החסידות!.... פשוט מביך.
רק מה, השאלה היא בעצם התשובה, כי מה שמעניין אותו זה לתקוע מקלות בגלגלים, שכל מהלך של האדמו"ר לא יצליח, זה הרי סיפור בהמשכים עם פתיחת החיידר החדש והבית יעקב וכו', כל כולו עסוק לתקוע מקלות שחלילה לא יתחנכו שמה דור על ברכי החינוך וההשקפה של האדמו"ר, ואם בשביל זה צריך לגבות איזה ברלינר שגזל כסף, והחציף פנים, אז כמו שנאמר 'כשצריך גנב מורידים אותו מהתלייה'.
גם עכשיו, כשדנים על פשרה שיסיים את הדיון בבית משפט, הוא מנסה להכניס סעיף בעניין שיתנו לאנשיו שהמשיך לנהל אופוזיציה וכו', מה זה קשור לקעמף ?? מה הוא מערב מין בשאינו מינו ?? יש כאן וויכוח על השטח, על הבעלות של קעמף, מה כעת הפוליטיקה שלו קשורה לעניין? אלא בדיוק זה התשובה, כי הכל היינה הך. היינה טעמה דקעמפ, היינה טעמה דיגדיל תורה ועל זה הדרך.

יהודאי

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי » 16 יולי 2019, 15:21

16 יולי 2019, 14:41
יהודאי כתב:
16 יולי 2019, 14:37
נא לצרף צילומסך 1! של השמצות ברלינר על האדמו"ר מגור ושלוחיו.

כשכל התקשורת מגוייסת לצד א'
וצד א' שכל התקשורת האינטרנטית מגוייסת לצידו
זועק את זעקת הקוזק הנגזל כביכול הצד השני משמיץ אותו באינטרנט

כמה קל לומר כידוע שבוואטסאפ בבלוגים ובפייסבוק
כשאין אף אחד כאן שיכול לבדוק אם זה נכון בכלל
מפני כבוד רבי לא אצטט משם, אולם ממש לא קשה להגיע לשם, אלא אם כן אתם חסום

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 16 יולי 2019, 15:24

שכל טוב כתב:
16 יולי 2019, 15:17
יוסי 1 כתב:
רבי יהודאי

מה קרה פה?
כנראה שהוא כן מתעבר על ריבים לו לא, עד היום מאחורי הקלעים לשים רגל בכל מה שיכל בכדי להראות עד כמה 'העסק לא מצליח', וכעת סוף סוף הוריד את המסיכה ויצא בגלוי.
וכולנו תקווה שסוף סוף יעזור אומץ ויקח את הפקלאות שלו יחד עם כל עדת מחרחרי הריב שלו, ויעזוב אותנו לנפשנו, לא יהיה חסר מניין, ויניח סוף סוף לאדמו"ר לעבוד בלי הפרעות ואופוזיציה פחדנית על כל צעד ושעל. בכל חסידות קטנה או גדולה אחרת, הוא מזמן היה עף לכל הרוחות, התנהגו מולו יחסית בכפפות משי, והוא ימשיך להתקרבן כקדוש מעונה, יאללה, די עם זה, שחרר אותנו מזה, ותניח אותנו לנפשנו.

אגב, זה בדיוק כאן התמיהה הגדולה על הגר"ש, היו במשך השנים לא מעט שינויים ופרשיות רציניות בחסידות, כמו לדוגמה עיון/בקיאות, ועוד, שיכל היה על רקע זה אולי לשבור את הכלים, הדבר הכי לא מובן זה שהוא שורף את עצמו על רקע איזה קעמפ בארה"ב.... לטובת איזה דוד מנדל ברלינר שכל אחד מכיר אותו כאיש לא ישר, ולמי שעוקב אחרי הדין ודברים וקצת שכל בקדקדו מבין שבסיפור הזה הוא לגמרי לא צודק, הוא נהג בחוצפה עצומה נגד האדמו"ר, גזל כספים במרמה שהיו מונחים בנאמנות אצל שליש. על זה "הגראטשע" הגדולה שבשבילו נעמד הגר"ש על רגליו האחוריות ומפלג את החסידות!.... פשוט מביך.
רק מה, השאלה היא בעצם התשובה, כי מה שמעניין אותו זה לתקוע מקלות בגלגלים, שכל מהלך של האדמו"ר לא יצליח, זה הרי סיפור בהמשכים עם פתיחת החיידר החדש והבית יעקב וכו', כל כולו עסוק לתקוע מקלות שחלילה לא יתחנכו שמה דור על ברכי החינוך וההשקפה של האדמו"ר, ואם בשביל זה צריך לגבות איזה ברלינר שגזל כסף, והחציף פנים, אז כמו שנאמר 'כשצריך גנב מורידים אותו מהתלייה'.
גם עכשיו, כשדנים על פשרה שיסיים את הדיון בבית משפט, הוא מנסה להכניס סעיף בעניין שיתנו לאנשיו שהמשיך לנהל אופוזיציה וכו', מה זה קשור לקעמף ?? מה הוא מערב מין בשאינו מינו ?? יש כאן וויכוח על השטח, על הבעלות של קעמף, מה כעת הפוליטיקה שלו קשורה לעניין? אלא בדיוק זה התשובה, כי הכל היינה הך. היינה טעמה דקעמפ, היינה טעמה דיגדיל תורה ועל זה הדרך.
רק מעניין אותי ר' ____ האם כבר סיימת את כל הש"ס בעמקות שאתה מעז לדבר על הראש ישיבה?

יהודאי

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי » 16 יולי 2019, 15:31

חבקוק כתב:
16 יולי 2019, 14:53
אל תטיף לי מוסר, טול קורה מבין עיניך.
לגופו של ענין ברור שזה שאני כאן זה לא ראוי.

כבר בימי קורח שאלו הליצנים למה כולם צריכים לדעת מזה, אבל התורה אמרה "לאות לבני מרי", וכן בפרשת זקן ממרא "וכל העם ישמעו ויראו ולא יזידון עוד".
לגופו של ענין: כך החליטו הרבנים והמחנכים בוועדה שהוקמה לצורך הענין, לאחר ששקלו את הדבר בכובד ראש

ואם רוצים לשמוע בקול האדמור, אז בבקשה תשבו ותלמדו זה הדבר היחיד שהוא דורש ודורש מחסידיו.
לא נכון! האדמו"ר דורש דברים רבים, למשל דרך ארץ קדמה לתורה.

ואגב,
שקר וכזב, בו הנך מגלה את קלונך שהנך מגמתי בענין.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 16 יולי 2019, 15:33

יש מישהו שחושב אחרת ממך שהוא לא מגמתי?
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

יהודאי

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי » 16 יולי 2019, 15:37

16 יולי 2019, 15:33
מי שמתעקש על הטענה הנבובה שהרבנים לא ידעו על מה הם חתמו, למרות שהרבנים הכחישו טענה זו בכתב ובע"פ והשתתפו בגופם בהתייעצויות, ברור שהוא לא נותן לעובדות לבלבל אותו.

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 יולי 2019, 15:41

בבקשה על תסיט את הדיון לנשואים לא רלוונטים, כשאין לך מה לענות לגופו של עניין.
ואני ממש לא נגד הגר"ש, הערצתי אותו כל השנים, קטונתי להתמודד מולו - כי מי אני לידו, גם לא הייתי 'בעניינים' כל השנים כי הכל היה פחות או יותר בשקט.
אבל מה שנעשה כעת זה בלתי נסלח. והוריד לו את כל הקרדיט שהיו לא אצל אנשים ממוצאים באמצע שהייתה להם אמפתיה והערצה כלפיו, ואולי ביום מן הימים - וד"ל - היו עוברים אליו.
כעת הוא שרף את הכל באיבחת התפרצות לא חכמה - בלשון המטעה. מה שהוא עשה כעת זה המתנה הכי טובה שהוא נתן לכל הממסד השנוי של גור.
כזאת לא הייתה בהיסטוריה של גור, לצאת באופן גלוי נגד אדמו"ר, זה קו שחור ויום שחור להיסטוריה, ואף אחד לא יסלח לו על כך !

ככל שיש לאנשים קשיים כאלה ואחרים עם הממסד והמסביב, עדיין ההערכה והביטול לאדמו"ר שליט"א בעצמו גדול וחזק ועצום, אין לאדמו"ר הקדוש והנשגב מבינתנו, מה להתבייש מהגר"ש בכלל ובכלל לא, לצאת נגד אדמו"ר בגלוי זה דבר שלא עושים בשום אופן !! בוודאי וקל וחומר לא על רקע מטופש והזוי שכזה בגין איזה דוד מנדל ברלינר.... וקעמפ....

הגר"ש הוא גדול בתורה וכו' וכו', אבל כבר הוכח יותר מפעם שאין לא הבנה במהלכים פוליטים וראיית תמונה רחבה כמה בצעדים קדימה, עולה לו הפיוז, מתפרץ וקופץ באופן שובב, ומשאיר חורבן, - וכעת בעיקר לעצמו...
נערך לאחרונה על ידי שכל טוב ב 16 יולי 2019, 15:43, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 16 יולי 2019, 15:42

יהודאי כתב:
16 יולי 2019, 15:31
חבקוק כתב:

כבר בימי קורח שאלו הליצנים למה כולם צריכים לדעת מזה, אבל התורה אמרה "לאות לבני מרי", וכן בפרשת זקן ממרא "וכל העם ישמעו ויראו ולא יזידון עוד".
לגופו של ענין: כך החליטו הרבנים והמחנכים בוועדה שהוקמה לצורך הענין, לאחר ששקלו את הדבר בכובד ראש

ואגב,
"שקלו בכובד ראש"... ממש מצחיק. חייבו אותם כפי שכתבתי.
מה לא נכון? דרישת תלמוד תורה?
וברור כמו שלך יש צד, אז גם לי.
והצד שלי יהיה אחרת ממה שאתה חושב,

ואגב לא הטפתי מוסר רק מכזה חסיד נלהב ציפתי למשהו אחר מאשר שיתכתב באינטרנט...

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 16 יולי 2019, 15:50

שכל טוב כתב:
16 יולי 2019, 15:41
בבקשה על תסיט את הדיון לנשואים לא רלוונטים, כשאין לך מה לענות לגופו של עניין.
ואני ממש לא נגד הגר"ש, הערצתי אותו כל השנים, קטונתי להתמודד מולו - כי מי אני לידו, גם לא הייתי 'בעניינים' כל השנים כי הכל היה פחות או יותר בשקט.
אבל מה שנעשה כעת זה בלתי נסלח. והוריד לו את כל הקרדיט שהיו לא אצל אנשים ממוצאים באמצע שהייתה להם אמפתיה והערצה כלפיו, ואולי ביום מן הימים - וד"ל - היו עוברים אליו.
כעת הוא שרף את הכל באיבחת התפרצות לא חכמה - בלשון המטעה. מה שהוא עשה כעת זה המתנה הכי טובה שהוא נתן לכל הממסד השנוי של גור.
כזאת לא הייתה בהיסטוריה של גור, לצאת באופן גלוי נגד אדמו"ר, זה קו שחור ויום שחור להיסטוריה, ואף אחד לא יסלח לו על כך !

ככל שיש לאנשים קשיים כאלה ואחרים עם הממסד והמסביב, עדיין ההערכה והביטול לאדמו"ר שליט"א בעצמו גדול וחזק ועצום, אין לאדמו"ר הקדוש והנשגב מבינתנו, מה להתבייש מהגר"ש בכלל ובכלל לא, לצאת נגד אדמו"ר בגלוי זה דבר שלא עושים בשום אופן !! בוודאי וקל וחומר לא על רקע מטופש והזוי שכזה בגין איזה דוד מנדל ברלינר.... וקעמפ....

הגר"ש הוא גדול בתורה וכו' וכו', אבל כבר הוכח יותר מפעם שאין לא הבנה במהלכים פוליטים וראיית תמונה רחבה כמה בצעדים קדימה, עולה לו הפיוז, מתפרץ וקופץ באופן שובב, ומשאיר חורבן, - וכעת בעיקר לעצמו...
לא התכוונתי להסיט רק התכוונתי להגיד שא"א (מבחינתי, בסדר?) לדבר ככה ולהסביר מהלכים של בנ"א גדול.
וכמו שאני לא אשב ואסביר מהלכים של הבעלזער רב ושל הגערער רבי אני לא אסביר מהלכים שלו.
ושתי המשפטים האחרונים לא נראה שהיו צריכים להיכתב. הוא בן של רבי וגדול בתורה.
ונניח שאתה צודק ובכן הסברת בחוכמתך הרבה כמה הגר"ש טועה, נו ו...

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 16 יולי 2019, 15:51

יהודאי כתב:
16 יולי 2019, 15:37
16 יולי 2019, 15:33
מי שמתעקש על הטענה הנבובה שהרבנים לא ידעו על מה הם חתמו, למרות שהרבנים הכחישו טענה זו בכתב ובע"פ והשתתפו בגופם בהתייעצויות, ברור שהוא לא נותן לעובדות לבלבל אותו.
סתם מעניין, אתה היית שם? לפי הידיעה שלך זה ממש נראה שהיית שותף.

נרשמתי...!
נתן תודה: 13 פעמים
קיבל תודה: 5 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 16 יולי 2019, 16:01

שכל טוב כתב:
יוסי 1 כתב:
רבי יהודאי

מה קרה פה?

זה רק הוכחה כנגד.
כי ר שאול אלתר ידוע בעדינותו ולמרות ההתנגדות שיש לו הוא לא אמר מילה כל כך הרבה פעמים, ובזה הוא התערב?
מוכרחים להבין שהוא האמין ממש שנעשה פה עוול גדול למישהו. ואין מספיק אנשים גדולים כמוהו בדור שלנו שכולים לחלוק עליו.

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 יולי 2019, 16:01

חבקוק כתב:
16 יולי 2019, 15:42
יהודאי כתב:
חבקוק כתב:

ואגב,

אדון צבוע,
אם תבדוק קצת בתגובות האתרים, תראה מהר מאוד למי יש נוכחות חזקה באינטרנט ולמי כמעט אין.... רוב ככל התגובות הם תגובות נאצה וביזוי והשתלחות גסה בחצר הקודש גור, אז בבקשה תפסיק עם הדמגוגיה הטפשית הזו. חוץ משזה ממש לא טענה עניינית, להקניט אני יכול יותר טוב ממך.

הרבנים ידעו טוב מאוד על מה חתמו, זו טענה ממוחזרת כל פעם שמישהוא לא מוצא חן בעיניו מהלך מסויים, מחיים אמסלם וכו' וכו' 'עבדו, לחצו על הרבנים' 'לא שמעו צד שני', חברה, העולם לא טיפש, ולא גוילם, התמונה ברורה ביותר, שאדון ברלינר מגובה בידי כל המורדים וראש המורדים בעצמו, ומהותו לפגוע באדמו"ר, ונגד זה יצאו ומחו והחרימו אותו !
חוץ מזה שהגר"ש יצא נגד האדמו"ר, הוא גם תקף במכתבו את הגר"נ נוסבוים, והגרש"ד גרוס, מי התיר לא את זה ? , כאשר אגב הם מייד הוציאו מכתב מיוחד והבהירו היטב שזה לא נכון.

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 16 יולי 2019, 16:04

שכל טוב כתב:
16 יולי 2019, 16:01
חבקוק כתב:
יהודאי כתב:
חבקוק כתב:

ואגב,

אדון צבוע,
אם תבדוק קצת בתגובות האתרים, תראה מהר מאוד למי יש נוכחות חזקה באינטרנט ולמי כמעט אין.... רוב ככל התגובות הם תגובות נאצה וביזוי והשתלחות גסה בחצר הקודש גור, אז בבקשה תפסיק עם הדמגוגיה הטפשית הזו. חוץ משזה ממש לא טענה עניינית, להקניט אני יכול יותר טוב ממך.

הרבנים ידעו טוב מאוד על מה חתמו, זו טענה ממוחזרת כל פעם שמישהוא לא מוצא חן בעיניו מהלך מסויים, מחיים אמסלם וכו' וכו' 'עבדו, לחצו על הרבנים' 'לא שמעו צד שני', חברה, העולם לא טיפש, ולא גוילם, התמונה ברורה ביותר, שאדון ברלינר מגובה בידי כל המורדים וראש המורדים בעצמו, ומהותו לפגוע באדמו"ר, ונגד זה יצאו ומחו והחרימו אותו !
חוץ מזה שהגר"ש יצא נגד האדמו"ר, הוא גם תקף במכתבו את הגר"נ נוסבוים, והגרש"ד גרוס, מי התיר לא את זה ? , כאשר אגב הם מייד הוציאו מכתב מיוחד והבהירו היטב שזה לא נכון.
טוב, בסדר גמור עם כאלה עובדות מי אני שאתווכח.
יום טוב.

moshe chaim

נושא שלא נקרא על ידי moshe chaim » 16 יולי 2019, 16:12

שכל טוב כתב:
חבקוק כתב:
[quote=יהודאי post_id=507582 time=1563280274 user_

אדון צבוע,

מרן ר׳ שאול לא תקף במכתבו את הגר"ן נוסבוים, והגרש"ד גרוס,
רק הביא 'דבריהם' מה ששמע מהם בכלי ראשון.

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 יולי 2019, 16:15

moshe chaim כתב:
16 יולי 2019, 16:12
שכל טוב כתב:
חבקוק כתב:
[quote=יהודאי post_id=507582 time=1563280274 user_

אדון צבוע,

בשביל מה הוא הביא מדבריהם ? בשביל להביך אותם לעיני עם ועדה כאנשים לא אמיתיים, כלא אחד בפה ובלב, זה ביזה אותם והפריע להם מאוד. בעצם לא די שהם לא מסכימים איתו הוא עוד מנסה למשוך אותם לצד שלו.
ואגב גם כאן רואים את חוסר תבונתו, כעת הוא גמר גם אם שתי ענקי תורה אלו, והם עוד הוציאו מכתב נוסף לאשרר את הראשון !

יהודאי

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי » 16 יולי 2019, 16:16

כשהגר"ש כתב במכתבו את מרנן הגר"נ והגרש"ד שכביכול עשו עוולה לברלינר שחתמו על חרם נגדו בלי לשמוע את טענותיו = לזה קוראים "התקפה" בלע"ז.

moshe chaim

נושא שלא נקרא על ידי moshe chaim » 16 יולי 2019, 16:18

ממכתב הגר"ן נוסבוים והגרש"ד גרוס רואים, שדברי ר׳ שאול בשמם, הוא אמת לאמיתה

יוסי 1

נושא שלא נקרא על ידי יוסי 1 » 16 יולי 2019, 16:20

ר' שאול ממש לא תקף את הגר"נ נוסבוים ואת הגרש"ד גרוס
תסתכל במכתב בבקשה
ולגופו של עניין
אם הוא היה יוצא נגד הרב'ה הייתי מסכים איתך, אבל הוא טוען שזה לא הסיפור

יוסי 1

נושא שלא נקרא על ידי יוסי 1 » 16 יולי 2019, 16:21

יהודאי כתב:
16 יולי 2019, 16:16
כשהגר"ש כתב במכתבו את מרנן הגר"נ והגרש"ד שכביכול עשו עוולה לברלינר שחתמו על חרם נגדו בלי לשמוע את טענותיו = לזה קוראים "התקפה" בלע"ז.
אתה מתכוון ברצינות?
הוא דיבר על המעשה ולא הוריד ח"ו מכבודם

יהודאי

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי » 16 יולי 2019, 16:22

moshe chaim כתב:
איזו היתממות?!
אגב גונב לאוזני כי ברגעים אלו מתפרסם מכתבו של הגר"ש, כי ידוע לו מכלי ראשון שאין חילולי שבת בפינציה, וידידו מנכ"ל פיניציה רוצה ללכת לדין תורה עם האדמו"ר.

יוסי 1

נושא שלא נקרא על ידי יוסי 1 » 16 יולי 2019, 16:26

יהודאי כתב:
16 יולי 2019, 16:22
moshe chaim כתב:
איזו היתממות?!
אגב גונב לאוזני כי ברגעים אלו מתפרסם מכתבו של הגר"ש, כי ידוע לו מכלי ראשון שאין חילולי שבת בפינציה, וידידו מנכ"ל פיניציה רוצה ללכת לדין תורה עם האדמו"ר.
קח כוס מים. תירגע. לא הרגו לך את כל האידישקייט. ואפרופו גם פיניציה זה לא חזות הכל.
תבחן את הדברים מהצד ותראה שהיחיד שמשתלח פה זה מר יהודאי בגר"ש אלתר תלמיד חכם מפורסם שתוכו כברו

עקיב'לה
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 34 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה » 16 יולי 2019, 16:30

אנ"ש גור היקרים,לא על דרך זו תהיה תפארתכם, לזלזל בר' שאול ולנסות להגחיך אותו. הוא רחוק מלהיות טיפש וברחוב יש לו שם ומעמד גבוה מאוד. יש כאן כנראה איזה סיפור הרבה יותר גדול ממה שמנסים להציג כאן וההוכחה הגדולה ביותר היא תמיכתם של ציבור חסידי גור בארה"ב ורבניהם במלחמה נגד ''הממסד'' (אני מאמין שזה לא נגד האדמו"ר אלא נגד הממסד), כל מה שתנסו לדבר בזלזול על ר' שאול יעשה לכם יותר נזק מתועלת.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 16 יולי 2019, 16:33

שכל טוב כתב:
לתועלת הבנת האמת הצרופה אצרף כאן שוב את מכתב הגר"ש אלתר
משה 10 כתב:
12 יולי 2019, 00:18
מה קורה שם זה רק מסתבך !
הבהרת דברים.pdf
למי שלא מבין עברית אצטט ואסביר:
עקב שאלת רבים, הנני להבהיר כדלהלן: ידידי הרה"ח דוד מנדל ברלינר נ"י,
בעקבות כך שאנשים רבים שואלים בא הגר"ש בדבריו להבהיר בדבר ידידו ר' דוד מנדל ברלינר נ"י
עשה מעשיו בדו"ד בממונות שיש לו בקעמפ בארה"ב, ע"פ שאלת רב, וגם עכשיו הוא מוכן, כאורח גוברין יהודאין, לברר הענין בדין תורה.
כל הפעולות שעשה בדין ודברים שיש לו בקעמפ בארה"ב ע"פ שאלת רב, (זאת בעקבות השמצות מרושעות כביכול עבר על שערה מדיני טוען ונטען)
וגם עכשיו הוא מוכן כדרך ישראל סבא כשיש טוען ויש נטען מבררים ענייניהם בדין תורה (כשכאן תבעוהו בבתי ערכאות על כן נאלץ אף הוא לערער בערכאות)
הנני מעיד ששמעתי בעצמי מהרה"ג ר"נ נוסבוים והרה"ג רש"ד הכהן גרוס שליט"א, שחתמו על המכתב נגדו, בלי ידיעת העובדות לאשורם.
מעיד הגר"ש במכתבו כי בעצמו שמע מהגר"נ נוסבוים והגרש"ד גרוס שליט"א (שעם כל הכבוד לרבנים האחרים שחתמו על החרם הראשון,
שני רבנים אלה חתימתם ראויה לבירור האחרים פחות הפתיעו בחותמם ושוב עם כל הכבוד הראוי לרבנים תלמידי חכמים פשוט זה היה יותר צפוי)
שלא ידעו פרטי העובדות כשחתמו על המכתב הראשון
וע"פ מאחז"ל כל שאפשר למחות וכו', הנני מוחה על דרכי טרור, באלימות ובזרוע ובהלבנת פנים,
המנוגדים הן לדין תורה"ק, והן לדרך רבותינו הקדושים זיע"א ויבדלחט"א, לא תהא כזאת בישראל.
וחז"ל אמרו שכל מי שאפשר לו למחות ואינו מוחה נתפס בעוון, ע"כ יוצא הגר"ש במחאה על דרכי טרור ואלימות פיזית ומילולית
המנוגדים הן לדרך התורה הפשוטה לכל ישראל עמך, והן לדרך אדמו"רי גור לדורותיהם כולל האדמו"ר שליט"א ובל ייעשו מעשים כאלו בישראל
והיה זה שלום
מקוה הגר"ש שמכתבו זה יוסיף שלום וירגיע הרוחות

מי שיכול לציין היכן יצא נגד האדמו"ר מגור במכתב זה?, האדמו"ר מגור הורה לבצע מעשי אלימות ?!
ודרך אגב הגרנ"נ והגרשד"ג לא הכחישו טענות הגרש"א, אלא ביארו שלא מדין חו"מ כתבו כי אם מדיני כבוד רבו
שגם כאן הרי קיבלו עד מפי עד בעלי עניין שאינם נאמנים כשבעל הדין זועק שרוצה לקיים רצון רבו
אך אינו מעוניין להאמין לקבוצת שקרנים בעלי זרוע שכל מה שהם רוצים לעשות משקרים כביכול האדמו"ר הורה לעשות.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

חסוי

נושא שלא נקרא על ידי חסוי » 16 יולי 2019, 16:36

נרשמתי...! כתב:
שכל טוב כתב:
יוסי 1 כתב:
רבי יהודאי

מה קרה פה?

זה רק הוכחה כנגד.
כי ר שאול אלתר ידוע בעדינותו ולמרות ההתנגדות שיש לו הוא לא אמר מילה כל כך הרבה פעמים, ובזה הוא התערב?
מוכרחים להבין שהוא האמין ממש שנעשה פה עוול גדול למישהו. ואין מספיק אנשים גדולים כמוהו בדור שלנו שכולים לחלוק עליו.
ג"א מצטרף לכל מילה, ומוחה על כבוד הגר"ש שהינו גדול מאוד בתורה וביראה ובמדות

יהודאי

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי » 16 יולי 2019, 16:39

16 יולי 2019, 16:33
מי שיכול לציין היכן יצא נגד האדמו"ר מגור במכתב זה?, האדמו"ר מגור הורה לבצע מעשי אלימות ?!
ודרך אגב הגרנ"נ והגרשד"ג לא הכחישו טענות הגרש"א, אלא ביארו שלא מדין חו"מ כתבו כי אם מדיני כבוד רבו
שגם כאן הרי קיבלו עד מפי עד בעלי עניין שאינם נאמנים כשבעל הדין זועק שרוצה לקיים רצון רבו
אך אינו מעוניין להאמין לקבוצת שקרנים בעלי זרוע שכל מה שהם רוצים לעשות משקרים כביכול האדמו"ר הורה לעשות.
אני ממהר כעת, בל"נ אשיב לך בס"ד מאוחר יותר.

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 יולי 2019, 16:40

moshe chaim כתב:
16 יולי 2019, 16:18
כנראה אתה מתקשה לקרוא קרי וכתיב, הם לרגע אחד לא מסכימים כלום עם הגר"ש, וכותבים במפורש שהם חתמו בידיעה ברורה וכו' וכל מה שנכתב שריר וקיים !!

הוויכוח איתך מתחיל להזכיר וויכוח עם קנאי סביב הבחירות לכנסת, האם הבעלזער רב זי"ע התיר או לא, כל עם ישראל יודע שהוא תמך בבחירות, זה מתועד באופן גלוי וכו' אבל עקומים אלו מנסים באותות ובמופתים להסביר שהוא לא, הגבאי עבד עליו, וכן הלאה,
ככל שעוברים השנים ועוד איזה מקורב נפטר הוא בפתע פתאום נהפוך לבין תומכי הצד שאסר... וויכוח עקר שאין לא תחילה וסוף, כי ברגע שהחץ נורה ורק מסמנים מטרה שום עובדה ושכל ישר לא יזיז אותם מהמטרה.

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 16 יולי 2019, 16:43

moshe chaim כתב:
אכן.

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 16 יולי 2019, 16:51

יהודאי כתב:
moshe chaim כתב:
איזו היתממות?!
תיזהרו על כבודו של ר שאול אלתר, ואם לא לכבוד תורתו, אז בשבילכם לבד.
הציבור החרדי עוקב אחרי כל זה ולא ממש משתכנע. אין אחד מבחוץ, שאובייקטיבי יותר שמסכים איתכם אפילו מבפנים לא מסכימים איתכם.
וזלזול בר' שאול אלתר רק תוציא את כולם נגדכם עוד יותר, ההערכה אליו בציבור החרדי גדולה מכפי שאתם משערים.
אולי תעשו עוד מאצ'ינג ותיווחכו באהבת העם אל הגערערס.

משה 10
נתן תודה: 30 פעמים
קיבל תודה: 9 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי משה 10 » 16 יולי 2019, 16:55

זהו ברלינר יצא מהסיפור?
זה נהיה כבר מלחמה של ר' שאול אלתר ?
בכל גור זה ככה או רק כאן בפורום?

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 יולי 2019, 17:01

16 יולי 2019, 16:33
שכל טוב כתב:
לתועלת הבנת האמת הצרופה אצרף כאן שוב את מכתב הגר"ש אלתר
משה 10 כתב:
12 יולי 2019, 00:18
מה קורה שם זה רק מסתבך !
הבהרת דברים.pdf
למי שלא מבין עברית אצטט ואסביר:
עקב שאלת רבים, הנני להבהיר כדלהלן: ידידי הרה"ח דוד מנדל ברלינר נ"י,
בעקבות כך שאנשים רבים שואלים בא הגר"ש בדבריו להבהיר בדבר ידידו ר' דוד מנדל ברלינר נ"י
עשה מעשיו בדו"ד בממונות שיש לו בקעמפ בארה"ב, ע"פ שאלת רב, וגם עכשיו הוא מוכן, כאורח גוברין יהודאין, לברר הענין בדין תורה.
כל הפעולות שעשה בדין ודברים שיש לו בקעמפ בארה"ב ע"פ שאלת רב, (זאת בעקבות השמצות מרושעות כביכול עבר על שערה מדיני טוען ונטען)
וגם עכשיו הוא מוכן כדרך ישראל סבא כשיש טוען ויש נטען מבררים ענייניהם בדין תורה (כשכאן תבעוהו בבתי ערכאות על כן נאלץ אף הוא לערער בערכאות)
הנני מעיד ששמעתי בעצמי מהרה"ג ר"נ נוסבוים והרה"ג רש"ד הכהן גרוס שליט"א, שחתמו על המכתב נגדו, בלי ידיעת העובדות לאשורם.
מעיד הגר"ש במכתבו כי בעצמו שמע מהגר"נ נוסבוים והגרש"ד גרוס שליט"א (שעם כל הכבוד לרבנים האחרים שחתמו על החרם הראשון,
שני רבנים אלה חתימתם ראויה לבירור האחרים פחות הפתיעו בחותמם ושוב עם כל הכבוד הראוי לרבנים תלמידי חכמים פשוט זה היה יותר צפוי)
שלא ידעו פרטי העובדות כשחתמו על המכתב הראשון
וע"פ מאחז"ל כל שאפשר למחות וכו', הנני מוחה על דרכי טרור, באלימות ובזרוע ובהלבנת פנים,
המנוגדים הן לדין תורה"ק, והן לדרך רבותינו הקדושים זיע"א ויבדלחט"א, לא תהא כזאת בישראל.
וחז"ל אמרו שכל מי שאפשר לו למחות ואינו מוחה נתפס בעוון, ע"כ יוצא הגר"ש במחאה על דרכי טרור ואלימות פיזית ומילולית
המנוגדים הן לדרך התורה הפשוטה לכל ישראל עמך, והן לדרך אדמו"רי גור לדורותיהם כולל האדמו"ר שליט"א ובל ייעשו מעשים כאלו בישראל
והיה זה שלום
מקוה הגר"ש שמכתבו זה יוסיף שלום וירגיע הרוחות

שוב פעם היתממות ונטורי קרתא'דיגע קרימקייט, בבית המדרש של האדמו"ר בנוכחות כל רבני אנ"ש מתקיים כנס היסטורי בו מחרימים את ברלינר, והגר"ש יוצר במכתב נגדי ומכנה אותו ידידי ובכלל מצדיק אותו, זה לא לצאת נגד האדמו"ר.... הוא ממש מחסידיו הנאמנים....
גם עובדתית, הוא שוגה כאן, כי הראשון שפנה לערכאות זה ברלינר לקבלת צוו מניעה.
ענייני הכסף גם כן, רצו לצאת לקראתו מעל ומעבר לכל דת ודין, רק לסיים את הפרשייה בשקט בלי חילול השם, מי שפיצץ שוב ושוב כל הסדר זה ברלינר בשליחות מחרחרי הריב ומדון מרחוב אלקנה, כי כאמור לא קעמף ולא "טוהר המידות" עומד כאן, אלא לחבל בזדון בכל מהלך של האדמו"ר למען יהיה בולקה ומבולקה ולא יצליח בהנהגותו, ואולי זה ישחק לטובתם, הינה מגיע המושיע הגדול.

במשך שנה של מו"ם ברלינר לא טען ולא ייכל לטעון שהקעמפ פרטי שלו, כי אם כן הרי הוא לא היה 15 שנה נותן את זה לבנים 'בחינם', אם זה נכס אישי שלו מה הוא חייב לגור בכלל?!
אלא ברור לכל שהקעמף לא שלו, אלא לעמותה, שהוא היה מנהל, ואין לו שום בעלות, הוא כן השקיע כספים מרובים, והוציא את הקעמפ מהבוץ הכלכלי, יישר כוח גדול, אבל מותר להחליף מנהל - וזה אף חובה בנסיבות כאלו - נחזיר לך את כל ההשקעה והרבה מעבר לכך, אתה עדיין לא בעל הבית, ולא בעל דעה מול האדמו"ר האם יעשו כאן בנים/בנות חודש חודש וכו'.

לא זו אף זו, כשכסף שהופקד בידי גור אצל גמ"ח בנאמנות עד שברלינר יקיים את הבטחתו, הוצא מידי הגמ"ח באמצעות ברלינר בעורמה ובגניבה !!! אני בכלל מתפלא מדוע עוד המשיכו להידבר מולו, רק בשביל לעשות שלום. אבל הוא הרי שה תמים שסך הכל רוצה ללכת לדין תורה....

זה עדיין לא נגמר. אדון ברלינר, כששמעת דברים ברורים מפי הקודש פנימה, כשהתחייבת עוד שזה מה שיגרום לך לסיים את הפרשייה, ואתה עושה עדיין צחוק מכולם, ופתאום עולה למעלה מה שחשדו מזמן שלא ברלינר כאן המחותן אלא אנשי אלקנה וכת דיליה שרואים הזדמנות ובקעה להתגדר בו, אז אין שום רב ופוסק בגור כעת צורך לשבת עם 'שני הצדדים', כי אין כאן 'שני צדדים', כמו שלדוגמה הרב עובדיה יוסף ושאר רבני ש"ס גם לא יישבו עם חיים אמסלם טרם החרימוהו כי הוא לא בר פלוגתה שלהם 'הוא לא צד לגיטימי', כשברור שמטרתו לפגוע באדמו"ר, למרוד בו ולבזותו, ובעבור זה חותמים על מכתב חרם, כן !! טענות ממוניות לחוד - שכאמור דנו
כל מקום וחוג היה עושה אותו דבר, ועוד לפני הרבה יותר שנים, עם הרבה יותר אלימות, ודי לייפייפות הנפש והצביעות הזו.

גם זה שהגר"ש מתייחס לאלימות, אני מסכים אם כל מילה, רק הוא מכוון את זה לאנשים הלא נכונים בכלל.
נערך לאחרונה על ידי שכל טוב ב 16 יולי 2019, 17:02, נערך פעם 1 בסך הכל.

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 16 יולי 2019, 17:02

כנראה שבכל גור, אם לא כן, איך קפצו לפ כל כך הרבה גערערס ככה ביום בהיר?
נראה שיצאו שם בהוראה לצאת לרשתות ולהפיץ את השמועה, תהיה הדרך אשר תהיה.

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 16 יולי 2019, 17:35

שכל טוב כתב:
16 יולי 2019, 16:40
moshe chaim כתב:
כנראה אתה מתקשה לקרוא קרי וכתיב, הם לרגע אחד לא מסכימים כלום עם הגר"ש, וכותבים במפורש שהם חתמו בידיעה ברורה וכו' וכל מה שנכתב שריר וקיים !!
הוויכוח איתך מתחיל להזכיר וויכוח עם קנאי סביב הבחירות לכנסת, האם הבעלזער רב זי"ע התיר או לא, כל עם ישראל יודע שהוא תמך בבחירות, זה מתועד באופן גלוי וכו' אבל עקומים אלו מנסים באותות ובמופתים להסביר שהוא לא, הגבאי עבד עליו, וכן הלאה,
ככל שעוברים השנים ועוד איזה מקורב נפטר הוא בפתע פתאום נהפוך לבין תומכי הצד שאסר... וויכוח עקר שאין לא תחילה וסוף, כי ברגע שהחץ נורה ורק מסמנים מטרה שום עובדה ושכל ישר לא יזיז אותם מהמטרה.
להלן מכתב הגרנ"נ:
מכתב הגרננ בתוספת חתימת הגרשדג בפוטושופ.jpg
לידיעת ציבור אנשי שלומנו היקרים שיחיו
חתימותנו על ההודעה ואזהרה בתאריך כ"ד סיון תשע"ט
נחתמו על ידינו בידיעה ברורה בכדי למחות על הפגיעה
בכבוד רבו שליט"א
ואין לערער על זה.
וכל מה שנכתב שריר וקיים.
לתשומת לבך אין כל התנערות מעדות הגר"ש אלתר
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 יולי 2019, 17:46

מה יותר ברור ונהיר וגלוי כאן, שהם מתנערים לחלוטין ממה שהגר"ש פרסם בשמם, מלכתוב "בידיעה ברורה בכדי למחות על הפגיעה בכבוד רבו שליט"א, ואין לערער על זה, וכל מה שנכתב שריר וקיים. מ ה ל א ב ר ו ר ?????
הם חייבים להתייחס אישית לגר"ש ? לא. הם לא ירדו לכך. אולי זה היה שווה לחובבי אקשן ומלחמה, אבל הם יהודים רציניים שמחד כחסידים מופלגים ייגבו את האדמו"ר בכל התקיפות, ומאידך בכמה שפחות נזקים וזעזועי משנה.
אם אחרי מכתב כזה אתה עדיין מסוגל לטעון שהם לא מפריכים את דבר בגר"ש, שכתב במילים אחרות שהם חתמו באילוץ, וזה לא דעתם האמיתית, אז היא אשר אמרנו יש לנו וויכוח עם נטורי קרתא, שעוד כמה שנים יתחילו לטעון שהבית ישראל אסר את הבחירות, והא ראייה שהוא לעולם לא יצא להצביע....
אתם אולי לומדים 'עיון' אבל הכל קרימע תורות !!

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 16 יולי 2019, 18:07

שכל טוב כתב:
16 יולי 2019, 17:01
שוב פעם היתממות ונטורי קרתא'דיגע קרימקייט, בבית המדרש של האדמו"ר ביהמ"ד ברלב"ח ליתר דיוק בנוכחות כל רבני אנ"ש מתקיים כנס היסטורי בו מחרימים הרבנים המשתתפים את ברלינר, והגר"ש יוצר במכתב נגדי ומכנה אותו ידידי ובכלל מצדיק אותו, זה לא לצאת נגד האדמו"ר.... הוא ממש מחסידיו הנאמנים....
אפשר לקרוא לזה יציאה נגד מארגני החרם, או אולי להרחיק לכת ולומר שהוא אף יוצא נגד הרבנים החותמים,
אך האדמו"ר מגור משום מה לא צירף חתימתו לחרם ואני בספק אם הוא מודע לחרם כלל!

גם עובדתית, הוא שוגה כאן, כי הראשון שפנה לערכאות זה ברלינר לקבלת צוו מניעה.
אם אינך יודע פרטי השתלשלות הסיפור אתה יכול לברר אצל כל מי שיודע,
להלן סדר הדברים:
1. אנשי אשר יאלאס פלשו למחנה
2. ברלינר הגיש תלונה אצל השריף של סאות'-פולסבורג, שוטרי משרד השריף גרשו את הפולשים
3. הפולשים פנו לבית המשפט להוכיח בעלותם ע"י מסמך עתיק יומין
4. ברלינר ובירנהאק ערערו לבית המשפט על המסמך הבלתי רלוונטי.
שים לב כי אף בכינוס המחנכים לא דובר מילה על ההליכה לערכאות בעקבות החמאה המרוחה על מצחם...

ענייני הכסף גם כן, רצו לצאת לקראתו מעל ומעבר לכל דת ודין, רק לסיים את הפרשייה בשקט בלי חילול השם, מי שפיצץ שוב ושוב כל הסדר זה ברלינר בשליחות מחרחרי הריב ומדון מרחוב אלקנה, כי כאמור לא קעמף ולא "טוהר המידות" עומד כאן, אלא לחבל בזדון בכל מהלך של האדמו"ר למען יהיה בולקה ומבולקה ולא יצליח בהנהגותו, ואולי זה ישחק לטובתם, הינה מגיע המושיע הגדול.
טענות גוטסמן הדובר האמת המפורסם
במשך שנה של מו"ם ברלינר לא טען ולא ייכל לטעון שהקעמפ פרטי שלו, כי אם כן הרי הוא לא היה 15 שנה נותן את זה לבנים 'בחינם', אם זה נכס אישי שלו מה הוא חייב לגור בכלל?!
אלא ברור לכל שהקעמף לא שלו, אלא לעמותה, שהוא היה מנהל, ואין לו שום בעלות, הוא כן השקיע כספים מרובים, והוציא את הקעמפ מהבוץ הכלכלי, יישר כוח גדול, אבל מותר להחליף מנהל - וזה אף חובה בנסיבות כאלו - נחזיר לך את כל ההשקעה והרבה מעבר לכך, אתה עדיין לא בעל הבית, ולא בעל דעה מול האדמו"ר האם יעשו כאן בנים/בנות חודש חודש וכו'.
אף עובדות אלטרנטיביות אלו הן טענות גוטסמן הדובר האמת המפורסם
טענות ברלינר אף בשעה זו אינם שקנה את הקעמפ לצרכי נדל"נ, אלא לצרכי הקעמפ, אבל הוא קנה את זה בשביל הקעמפ מכספו או מכספי ידידיו
ויש לו חוזה חתום עם אנשי העמותה שקדמו לו כי ברשותו לעשות בעמותה ובנכסיה ככל העולה על ליבו
כל הסיפור על הסירוב לדברי האדמו"ר הינו שקר מסדרת שקרי גוטסמן וחבר מרעיו!
אף האדמו"ר מגור שליט"א בעצמו כלל לא ביקש מברלינר את בעלות העמותה, וברלינר שכבר מאס בשקרי גוטסמן וחבר מרעיו והכל בשם הקדוש והיקר
בא ודיבר בעצמו עם האדמו"ר מגור שליט"א, שלא ציין כלל את עניין העברת הבעלות!
ולא כפי שדובר האמת המפורסם גוטסמן טוען כי אמרו לו לציית לשלמה רוטנברג כאורים ותומים...
אלא בדבר כספי השכירות הפנהו האדמו"ר לשלמה רוטנברג, שלמה רוטנברג התנער ודרש העברת בעלות בחינם
ברלינר התנגד לשוד, ואז חבר דוברי האמת הדואגים לכבוד רבם... כינסו רבניהם וביזו בם ורבניהם לעיני כל.

לא זו אף זו, כשכסף שהופקד בידי גור אצל גמ"ח בנאמנות עד שברלינר יקיים את הבטחתו, הוצא מידי הגמ"ח באמצעות ברלינר בעורמה ובגניבה !!! אני בכלל מתפלא מדוע עוד המשיכו להידבר מולו, רק בשביל לעשות שלום. אבל הוא הרי שה תמים שסך הכל רוצה ללכת לדין תורה....
טענות הקוזק הנגזל ממש מעוררות רחמים רבים אצל הקוראים
זה עדיין לא נגמר. אדון ברלינר, כששמעת דברים ברורים מפי הקודש פנימה, כשהתחייבת עוד שזה מה שיגרום לך לסיים את הפרשייה, ואתה עושה עדיין צחוק מכולם,
כבר כתבתי למעלה שכל מה שהורוהו בקו"פ ניגש ללא שהות לבצע
אך אנשי הועדה לא מוכנים לקיים רצון הרבי ודורשים אך ורק בעלות על השטח בלא קשר לבקשת האדמו"ר

ופתאום עולה למעלה מה שחשדו מזמן שלא ברלינר כאן המחותן אלא אנשי אלקנה וכת דיליה שרואים הזדמנות ובקעה להתגדר בו,
מתחילת הפרשיה ניסו אנשי המדון הנ"ל לשרבב שמו של הגר"ש אלתר שהתנער מכל הסיפור, ואף אחרי הפוגרום בדירה שתק שתיקה רועמת
ורק אחרי שהיכו אדם (שיתכן שאכן מגיע לו מכות רצח) עד כדי אשפוז בבית חולים, אזי, התנער הגר"ש בפומבי ומחה על דרכי טרור ואלימות

אז אין שום רב ופוסק בגור כעת מתי?, אחרי מכתב הגר"ש שהופיע שבוע שלם לאחר החרם?? צורך לשבת עם 'שני הצדדים', כי אין כאן 'שני צדדים', כמו שלדוגמה הרב עובדיה יוסף ושאר רבני ש"ס גם לא יישבו עם חיים אמסלם טרם החרימוהו כי הוא לא בר פלוגתה שלהם 'הוא לא צד לגיטימי',
כשברור שמטרתו לפגוע באדמו"ר, למרוד בו ולבזותו, ובעבור זה חותמים על מכתב חרם, כן !!
ברור לכל מי שמקור הסיפור אצלו הוא גוטסמן ואתרי הביבין עושי דברו
טענות ממוניות לחוד - שכאמור דנו
אשמח להתעדכן מי דן ומתי
כל מקום וחוג היה עושה אותו דבר, ועוד לפני הרבה יותר שנים, עם הרבה יותר אלימות, ודי לייפייפות הנפש והצביעות הזו.
אין שום מקום שהיה עושה דבר כזה, אדרבה תביא דוגמה אחת שעשו דברים כאלה וכולם ישבו בשקט
גם זה שהגר"ש מתייחס לאלימות, אני מסכים אם כל מילה, רק הוא מכוון את זה לאנשים הלא נכונים בכלל.
הגר"ש לא ציין מי האלימים, הוא רק התנער ומחה על אלימות, אם גם מהצד השני מישהו התנהג באלימות (לא שהיה דבר כזה) הרי הוא בכלל המחאה.
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

נרשמתי...!

נושא שלא נקרא על ידי נרשמתי...! » 16 יולי 2019, 18:08

שכל טוב כתב:
16 יולי 2019, 17:46
נעבח

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 16 יולי 2019, 18:13

שכל טוב כתב:
16 יולי 2019, 17:46
מה יותר ברור ונהיר וגלוי כאן, שהם מתנערים לחלוטין ממה שהגר"ש פרסם בשמם, מלכתוב "בידיעה ברורה בכדי למחות על הפגיעה בכבוד רבו שליט"א, ואין לערער על זה, וכל מה שנכתב שריר וקיים. מ ה ל א ב ר ו ר ?????
הם חייבים להתייחס אישית לגר"ש ? לא. הם לא ירדו לכך. אולי זה היה שווה לחובבי אקשן ומלחמה, אבל הם יהודים רציניים שמחד כחסידים מופלגים ייגבו את האדמו"ר בכל התקיפות, ומאידך בכמה שפחות נזקים וזעזועי משנה.
אם אחרי מכתב כזה אתה עדיין מסוגל לטעון שהם לא מפריכים את דבר בגר"ש, שכתב במילים אחרות שהם חתמו באילוץ, וזה לא דעתם האמיתית, אז היא אשר אמרנו יש לנו וויכוח עם נטורי קרתא, שעוד כמה שנים יתחילו לטעון שהבית ישראל אסר את הבחירות, והא ראייה שהוא לעולם לא יצא להצביע....
אני לא יודע אם אתה יודע עיון או בקיאות או בחירות
אבל אנא הבנת הנקרא כפשוטו.

הגר"ש לא טוען שהכריחו מישהו לחתום, הוא רק טוען שהודו בעצמם בשיחות טלפון עמו שלא ידעו פרטי העובדות לאשורם
הגרנ"נ מגיב (בשעה 11:30 בלילה יצא המכתב של הרב נוסבוים) ומסביר כי החרם אינו קשור לידיעת העובדות אלא לכבוד רבו
ואם ישאל השואל מאן יימר שברלינר פגע בכבוד רבו שליט"א?
התשובה היא כי מדוע לא יראתם לדבר באע"פ שאינו עבדי ואע"פ שאינו משה
ואם גוטסמן הנוגע בדבר העיד בפני הרבנים כי ברלינר עשה צחוק מדברי הרבי, אין לנו אלא דברי בן יוסף שמעון...
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 יולי 2019, 18:48

תשמע אתה מכחיש את החי, אין שום טעם להתווכח איתך,
לשיטתך, החרם בכלל לא על דעת האדמו"ר "וייתכן ולא יודע מכך", והראייה החותכת 'שהוא לא חתם על כך'.... ( על מה הרבי כן חותם ? ) אני מאוד מקווה שאתה לא מתכוון ברצינות... נטורי קרתא כבר אמרנו.
והגר"ש הרי ממש לא התכוון לצאת נגד האדמו"ר... מה פתאום.... הוא רק כינה את ההמחוצף המוחרם הזה ידידי ויצא מגדרו לתמכו בכל הכוח, אבל זה רק נגד הרבנים החותמים, לא קשור לאדמו"ר... וואס עפעס..... איזה הגיון.... "למדן" שכמותך עוד לא פגשתי....
הכל סיפורי גוטסמן, ממש כך, שכחת גם שיש את ר' א. י. אירנשטין ור' י. ברודיא שהם אנשים מוערכים וישרים, ואפי' י. פ. גוטסמן הוא ת"ח, אבל לא משנה, הם לא האישיו, אלא כולם שקרנים ורק אדון ברלינר דובר אמת.
הוא לא קשור בכלל למורדים, אבל מעניין שהגר"ש מירושלים מתערב למען קעמף בארה"ב ומתייצב למענו, ויודעי דבר יודעים שמאחורי הקלעים הוא הסיבה שברלינר לא הסכים לשום הצעה וכו' וכו' וכו'. זה מאוד 'מקרי' כל זה, ברלינר בעצם הוא חסיד וצדיק שביטל לאדמו"ר לחם חיקו, ובמקרה ממש הגר"ש התערב כאן... אנשי מדון ניסו 'לשרבב את שמו'.....
לך תעבוד על החברים 'הלמדנים העקומים' שלך, ולא עלי !!

גניבת הכסף בעורמה זה קוזק הנגזל ???? וכי מגיע לו פרוטה אחד אם הוא לא מעביר את הקעמפ ?? מה חייבים לא ??....

רגע אחד אתה טוען שהוא לא היסס לקיים את הרצון, ורגע אחד הוא קורה למשטרה על "פולשים" שרק רצו להתחיל להתאים את הקעמפ לבנות 'כפי שהוא לרגע אחד לא היסס לקיים'...
מצד אחד 'שלמה רוטנברג רצה שיעביר הבעלות בחינם' ומאידך הופקד בידי שליש כסף שברלינר שדד 'כקוזק הנגזל'.... כמו שיכור שבטוח שהרצפה עקומה והוא בסדר,

ידוע לכל, הוכח לכל, שרצו לתת לברלינר מאות אלפי דולרים בגין כל ההשקעה שלו וכו' הרבה מעבר למה שיכל להוכיח שמגיע לו, והוא החליף אלף תירוצים והסברים מדוע הוא מתמהמה, כי הוא לא רצה לקיים את הוראות הרבי ! ומתח את החבל עד שהגענו לאן שהגענו.
מי שהוא הקוזק הנגזל זה ברלינר, ותומכיו שלא יינקו מיום הדין. על הפגיעה בגדולי ישראל. על גרימת מחלוקת בלתי הפיכה. על החילול השם. על הנזק החינוכי והערכי העצום !!

בקודש פנימה הורו לו לציית לדברי רוטנברג, יש עדים לכך, ברלינר התחיל להתווכח, ואד"ש פשוט יצא מהחדר !!
הקעמפ לא שלו. לא יכול להיות שלו. זה שייך לעמותה. זה שייך לציבור. הוא מנהל. הוא פועל. הוא בכלל לא צד ודעה כאן. מי אתה בכלל ? שאד"ש חייב להתווכח ולהסתדר איתך ?? מי אתה בכלל שתחליט זה כן לבנים או לא לבנים ?? (עד שהוא כבר הסכים לכך, כמה דם הקיזו בשביל שכבוד הרב ברלינר יועיל בטובו להסכים לתת את הקעמף לבנות ) השקעת כסף, יפה מאוד, קבל את חלקיך, ושחרר אותנו. אבל הוא החליט להילחם בשליחי האדמו"ר - ובעצם בו אישית, קחת את זה לאן שזה הגיע, טעות אנושה שלו ושל כל תומכיו.

אתה כנראה שכחת קצת, מה היה בבעזלא, בסאטמר, בבאבוב, בסטריקוב, בביאלא, וכו' וכו', בכל מקומות הללו העיפו אנשים, הלכו מכות, לצערנו הרב. ( זכור לי שהאדמו"ר רבי אהרן מנסאטמר נתן פעם סטירה לעיני הציבור עבור מישהוא שפגע באחד מאחיו שהלכו איתו, 'זאלסט נישט טעשפענענן מיין טייערע ברידער' ) פתח ספרי היסטוריה, כמה "שפטים" נעשו בכל מיני מריבות ומחלוקות, מצאנז עד ריזי'ין, מקוצק עד מונקאטש, לא המציאו בגור את הגלגל.

חבל לי מאוד, אני מתנגד בכל כוחי ונשמתי לאלימות, זה לא אנושי, לא יהודי, זה מגעיל ומקומם, אבל זה מעשה של כמה יחידים מטורפים, שיש סטטיסטית בכל ציבור - בוודאי גדול כל כך, שקשה לשלוט בהם, ואי אפשר בכסות המאבק נגד אלימות, להשתיק מחאה צודקת.

סמל אישי של משתמש
קא סלקא דעתך
נתן תודה: 9 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 16 יולי 2019, 18:54

עקיב'לה כתב:
16 יולי 2019, 16:30
אנ"ש גור היקרים,לא על דרך זו תהיה תפארתכם, לזלזל בר' שאול ולנסות להגחיך אותו. הוא רחוק מלהיות טיפש וברחוב יש לו שם ומעמד גבוה מאוד. יש כאן כנראה איזה סיפור הרבה יותר גדול ממה שמנסים להציג כאן וההוכחה הגדולה ביותר היא תמיכתם של ציבור חסידי גור בארה"ב ורבניהם במלחמה נגד ''הממסד'' (אני מאמין שזה לא נגד האדמו"ר אלא נגד הממסד), כל מה שתנסו לדבר בזלזול על ר' שאול יעשה לכם יותר נזק מתועלת.
אכן, גא"מ להנ"ל.
ועוד יש להוסיף :
שבחצר הקודש גור צריכים מאוד להיזהר בכבודו של ר' שאול,
כי האהדה הכלל חסידית אליו מאוד גדולה, ואיני בטוח אם יותר מגור עצמו או לא !
ולא חסר לגור שכל העולם החסידי יתמוך בחסידי ר' שאול באחרית הימים, זה רק יחזק מתלבטים רבים מאוד(!!!) מגור לערוק לר' שאול.

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 יולי 2019, 18:57

קא סלקא דעתך כתב:
16 יולי 2019, 18:54
עקיב'לה כתב:
16 יולי 2019, 16:30
אכן, גא"מ להנ"ל.
ועוד יש להוסיף :
שבחצר הקודש גור צריכים מאוד להיזהר בכבודו של ר' שאול,
כי האהדה הכלל חסידית אליו מאוד גדולה, ואיני בטוח אם יותר מגור עצמו או לא !
ולא חסר לגור שכל העולם החסידי יתמוך בחסידי ר' שאול באחרית הימים, זה רק יחזק מתלבטים רבים מאוד(!!!) מגור לערוק לר' שאול.
גם לפלסטינים יש אהדה רבה בעולם הרבה יותר מישראל....
נכון אנו לא חזקים בתעמולה ובאינטרנט.

סמל אישי של משתמש
קא סלקא דעתך
נתן תודה: 9 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 16 יולי 2019, 18:58

נרשמתי...! כתב:
16 יולי 2019, 16:51
יהודאי כתב:
moshe chaim כתב:
איזו היתממות?!
תיזהרו על כבודו של ר שאול אלתר, ואם לא לכבוד תורתו, אז בשבילכם לבד.
הציבור החרדי עוקב אחרי כל זה ולא ממש משתכנע. אין אחד מבחוץ, שאובייקטיבי יותר שמסכים איתכם אפילו מבפנים לא מסכימים איתכם.
וזלזול בר' שאול אלתר רק תוציא את כולם נגדכם עוד יותר, ההערכה אליו בציבור החרדי גדולה מכפי שאתם משערים.
אולי תעשו עוד מאצ'ינג ותיווחכו באהבת העם אל הגערערס.
אופ'ס
אני רואה שגם 'נרשמתי' כבר נתנבא בסגנון זה.
ברוך שכיוונתי

נעול