אשכול בעניני גור והמסתעף

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
HaVer
נתן תודה: 8 פעמים
קיבל תודה: 65 פעמים

Re: אשכול בעניני גור והמסתעף

נושא שלא נקרא על ידי HaVer » 13 נובמבר 2019, 21:36

שכל טוב כתב:
13 נובמבר 2019, 21:25
מיסטר 054, אתה נראה לי סוג ייצור מאוס, שכזבוב המתפטם מהאשפה נובר ונובר כל היום במריבה הזו ומצטט כל מה שמתפרסם בדף הפייסבוק הדמיוני והמכוער שלהם, ונהנה להטריל את האשכול הזה דווקא.
כאשר סוף סוף המנהל הצליח להשקיט את הלהבות. אתה בכוונה מתחיל שוב. אז מגיע לך חסימה לתמיד, ואני שמח שהמנהל עלה עליך... ייצור מכוער וגס שכמותך.
ואם מנהל כתב למישהו אזהרה שלא להרגיז את הצד השני, זה אומר שלצד השני יש אישור להשמיץ, לקלל, להשפיל ולפגוע במילים הכי בוטות?
הוא הביא כתבה שהרגיזה אותך, אבל לא כתב שום מילת גנאי עליך. ותראה איך אתה מתבטא.

בקיצור, שלא יעלו ביטויים כאלה לפורום. זה יגרום לחסימה מיידית.
בברכה,
הגננת.

שכל טוב
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 5 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 13 נובמבר 2019, 23:48

זה כלום לעומת איך שהוא מתבטא ומעורר פרובוקאציות כל הזמן.
טרולים שלא יתעסקו איתי.
נפתח במיוחד אשכול חדש לחבורה שלו והוא מעדיף דווקא כאן לעורר מדנים.
אז כתבתי סך הכל מה שמשתקף ממנו לדעתי. זה חריף, אבל לעיתים דרוש תגובה חריפה.
עם עיקש תתפתל.

חבקוק
נתן תודה: 7 פעמים
קיבל תודה: 6 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 13 נובמבר 2019, 23:51

שכל טוב כתב:
0548sd כתב:
13 נובמבר 2019, 19:08
שכל טוב כתב:
13 נובמבר 2019, 15:15
הבכיינות הפלסטינית האלקנאית הזו, מזכיר לי את עופר כסיף היום בכנסת... הכל הפוך, הטרוריסטים הם הקורבנות, והקרובנות הם הטרוריסטים...
ה' ישמרנו מפסיכופטים כאלה.
בוכו תבכה בלילה....
חשבתי שכבר חזרת בתשובה ואכן אני רואה שניחשתי טוב מדובר בסמינר גור וכך התפרסם
:
מנהלת סמינר גור בירושלים בהוראה לבנות:

חל איסור מוחלט להשתתף מחר בחתונת הכלה ר. שרייבר בשל השתייכות אביה הגר"פ שליט"א לחצר גור תורה.
רק שליצמן חיתן אם ראש המוחרמים ברלינר היה אסור להרס את החתונה אבל פה הכל מותר מה אשמה הכלה
אתה לא מתביש להשוות קבוצה שסך הכל לא הסתדרו בגור לערבים ולמחבלים שהורגים בנו ורוצים לקחת לנו את כל המדינה
מה הם לקחו לכם הם לא צריכים ממכם שום דבר תשארו אם הבית כנסת הענק ותנו להם מנוחה אתה מבין עכשיו למה רוב הציבור תומך בעדם כי אתם מדברים בכזאת שפה
לא השוואתי אלא הימחשתי. ככה אתם ניראים דוקרים ופוגעים בנו, ואחרי זה מתבכיינים "שפוגעים בחפים מפשע" נעבעך רחמנות געוואלד הצילו !.....

פניע שרייבר הוא לא סתם זנב שמה אלא מראשי המורדים והממורמרים זה עשרות שנים, ולבכיינות הפלסטינית הצבוע הזאת אין מקום ! למדתם מנסראללה שיטות תעמולה ?!

מיסטר 054, אתה נראה לי סוג ייצור מאוס, שכזבוב המתפטם מהאשפה נובר ונובר כל היום במריבה הזו ומצטט כל מה שמתפרסם בדף הפייסבוק הדמיוני והמכוער שלהם, ונהנה להטריל את האשכול הזה דווקא.
כאשר סוף סוף המנהל הצליח להשקיט את הלהבות. אתה בכוונה מתחיל שוב. אז מגיע לך חסימה לתמיד, ואני שמח שהמנהל עלה עליך... ייצור מכוער וגס שכמותך.
בתקופה שיאיר לפיד עלה לשלטון והתבטאו עליו כל מיני ביטויים הרבי מגור שליט"א אמר שיכול להיות שמצד הדין מותר לומר ביטויים כאלה על אנשים כאלה, אבל למה ללכלך את הפה שלנו?

0548sd
נתן תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 14 נובמבר 2019, 16:19

שכל טוב כתב:
0548sd כתב:
שכל טוב כתב:
הבכיינות הפלסטינית האלקנאית הזו, מזכיר לי את עופר כסיף היום בכנסת... הכל הפוך, הטרוריסטים הם הקורבנות, והקרובנות הם הטרוריסטים...
בוכו תבכה בלילה....
:

חל איסור מוחלט להשתתף מחר בחתונת הכלה ר. שרייבר בשל השתייכות אביה הגר"פ שליט"א לחצר גור תורה.
רק שליצמן חיתן אם ראש המוחרמים ברלינר היה אסור להרס את החתונה אבל פה הכל מותר מה אשמה הכלה
אתה לא מתביש להשוות קבוצה שסך הכל לא הסתדרו בגור לערבים ולמחבלים שהורגים בנו ורוצים לקחת לנו את כל המדינה
מה הם לקחו לכם הם לא צריכים ממכם שום דבר תשארו אם הבית כנסת הענק ותנו להם מנוחה אתה מבין עכשיו למה רוב הציבור תומך בעדם כי אתם מדברים בכזאת שפה
לא השוואתי אלא הימחשתי. ככה אתם ניראים דוקרים ופוגעים בנו, ואחרי זה מתבכיינים "שפוגעים בחפים מפשע" נעבעך רחמנות געוואלד הצילו !.....

פניע שרייבר הוא לא סתם זנב שמה אלא מראשי המורדים והממורמרים זה עשרות שנים, ולבכיינות הפלסטינית הצבוע הזאת אין מקום ! למדתם מנסראללה שיטות תעמולה ?!

לכבוד שכל טוב כמה תגובות קטנות
1
לא השוואתי אלא הימחשתי. ככה אתם ניראים דוקרים ופוגעים בנו, אני לא מבין מי דוקר מי פוגע מה הם עשו לכם מספיק שהם היו כלואים אצלכם מעל 20 שנה לא לקחו לכם שקל הכל בנו לבד להפך ר שאול רצה להמשיך בגור אתם דקרתם בו ובאנשיו וגם כשמשתמשים בשפה כמו ערבים או הרגו איש באחיו אי אפשר לדעת יש כאלה צעירים חמומי מח שלקחים את זה ברצינות ולכן צריך להיזהר בדיבורים והמחשות למיניהם (אני לא צריך להזכיר שוב את מה שעשו החמומי מח בבחירות לפני 10 שנים בי"ם ) תלמד מאדמור שלך כמה מקפיד על ספק ספיקא הכי קטן של סכנת נפשות ואני חושב שלדבר מילים כאלה או הרגו איש באחיו וכדומה יש בזה לפחות ספק קטן שיגרום למכות רצח ולסכנת נפשות ולכן בבקשה לעדן את הלשון

2 אני לא מכיר בדיוק את השמות אצל הגרש אבל ברלינר לכ"ע נחשב אצלכם ראש המרדים ( ושוב אומר הם לא מורדים הם ס"ה פרשים ובצדק ) ובכל זאת לא החרמתם את החתונה
3 מיסטר 054, אתה נראה לי סוג ייצור מאוס, שכזבוב המתפטם מהאשפה נובר ונובר כל היום במריבה הזו ומצטט כל מה שמתפרסם בדף הפייסבוק הדמיוני והמכוער שלהם, ונהנה להטריל את האשכול הזה דווקא. אני כמו רוב הציבור החרדי לא סובלים את גור כבר שנים ולא בגלל האדמור שהוא דוקא נחשב מחשובי האדמורים אלה בגלל כל הממסד מסביב ובכל זאת אף פעם לא היגבתי פה כלום אבל אחרי שציבור ובראשם מגדולי הדור שסבלו ממכם פרשו בלי שום טענה ותביעה ואתם מגיבים לזה בצורה כ"כ מלוכלכת אין לי ברירה אלה להגיב
יכול להיות שקצת מין הדברים שכתוב שם זה גוזמה אבל לצערינו הרוב אמת לאמיתה
ולגבי מיקום התגובות אכן כל העידכנים על ההתפתחות המפוארת בלע"ה של המסדות של הגרש המקום שם בפורום אבל ההתנהגות של האנשים שלכם מקומו כאן ואם אתם מתבישים בזה תשתפרו בבקשה ותחזרו בתשובה

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 14 נובמבר 2019, 16:25

שכל טוב כתב:
13 נובמבר 2019, 23:48
זה כלום לעומת איך שהוא מתבטא ומעורר פרובוקאציות כל הזמן.
טרולים שלא יתעסקו איתי.
נפתח במיוחד אשכול חדש לחבורה שלו והוא מעדיף דווקא כאן לעורר מדנים.
אז כתבתי סך הכל מה שמשתקף ממנו לדעתי. זה חריף, אבל לעיתים דרוש תגובה חריפה.
עם עיקש תתפתל.
אתה עדיין לא קולט שאתה זה שמעורר פרובוקאציות כל הזמן.
תעדן את הלשון שלך ןאל תכתוב על יהודים שהם מאוסים ואל תשוה לערבים ואם יש לך טענות על משהו תגיב לענין בלי תוספת השמצות

סמל אישי של משתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א
נתן תודה: 22 פעמים
קיבל תודה: 15 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 15 נובמבר 2019, 03:48

הערב בשמחת נישואי הג"ר דניאל חיים אלתר שליט"א בן ה'פני מנחם' מגור זצ"ל
שנערכה באולם שע"י מלון 'גלי צאנז' בנתניה.
(שהתאלמן ל"ע בחודש שבט תשע"ח וכעת ב"ה זכה להקים ביתו בשנית)
השתתפו כל אחיו וגיסו וכן בן דודו האדמו"ר הנוכחי מגור שליט"א ובניו ומקורביו
באמירת ברכת סידור הקידושין כובד הדודן האדמו"ר מגור שליט"א
בקריאת הכתובה כובד רבה של נתניה הג"ר משה חיים לאו שליט"א (בן הרב ישראל מאיר שליט"א)
בברכות כובדו כל אחי הגרד"ח וכן אחי הכלה הרב שפרנוביץ.
בברכה אחריתא כובד מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א.
הכיבודים לא הוכרזו אלא כל אחד ממקבלי הכיבודים ניגש בתורו וקיבל את הכיבוד שהודיעו לו מראש שיקבל.
בעת הסעודה בה השתתף גם האדמו"ר מגור ובעת אמירת ה'לחיים' לשולחן הכבוד איחל 'לחיים' אף למו' הגר"ש שליט"א
ויה"ר שמשמחה זו יושפע שפע של שמחה ושלום 'וגר זאב עם כבש' בב"א
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!

מיהו יהודי
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 8 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מיהו יהודי » 15 נובמבר 2019, 11:10

מיהו יהודי כתב:
13 נובמבר 2019, 15:58

חלקם טוענים שאין מושג האדמו"ר מגור, אלא יש שני אדמורים! ראה למשל 13 ,14.
הטענה הזאת היא תקדימית בתוך גור, שהרי הגר"ש שליט"א מכחיש שהוא אדמו"ר, ואמר פעמים רבות שכל כוונתו היא להקים קהילה לאילו שאינם מעוניינים להשאר בגור תחת הנהגת האדמו"ר שליט"א. יתר על כן, כזכור הגר"ד ווייס שליט"א השתמש בטענה הזו בדין תורה מול האדמו"ר מצאנז שליט"א, ונכשל.
בהמשך לטענה הנ"ל,

היום מבצע החתמות בקהילת גור בארה"ב על מסמך הקובע כי האדמו"ר הנוכחי (הרה"צ י.א. - למען הסר ספק...) הוא האדמו"ר היחיד בגור.

[
EJYKKzrWsAIqY8J.jpg
]
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

קא סלקא דעתך
נתן תודה: 6 פעמים
קיבל תודה: 12 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 15 נובמבר 2019, 12:45

אני לא מאמין שזו אמיתי

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 15 נובמבר 2019, 14:13

מיהו יהודי כתב:
15 נובמבר 2019, 11:10
מיהו יהודי כתב:

הטענה הזאת היא תקדימית בתוך גור, שהרי הגר"ש שליט"א מכחיש שהוא אדמו"ר, ואמר פעמים רבות שכל כוונתו היא להקים קהילה לאילו שאינם מעוניינים להשאר בגור תחת הנהגת האדמו"ר שליט"א. יתר על כן, כזכור הגר"ד ווייס שליט"א השתמש בטענה הזו בדין תורה מול האדמו"ר מצאנז שליט"א, ונכשל.
בהמשך לטענה הנ"ל,

היום מבצע החתמות בקהילת גור בארה"ב על מסמך הקובע כי האדמו"ר הנוכחי (הרה"צ י.א. - למען הסר ספק...) הוא האדמו"ר היחיד בגור.

[EJYKKzrWsAIqY8J.jpg]

זוכרים את אלו שטענו שברלינר סך הכל פלסטיני תמים שמוכן לעשות כל מה שאד"ש רוצה ממנו, וסך הכל רק התנגד "לכיבוש" הקעמף "שלו".

הינה, הוא מורד ממורד, שבא לטעון בכלל שיש 2 אדמורי"ם, הוכיח סופו על תחילתו, מה שאגב כולם - כולל כולם - תמיד ידעו, האיש התנגד לכל מה שאד"ש ביקש ממנו אישת, או דרך שליחיו,
והאלקנאי בחש שמה שנים בקדירה, והמריד וחתר, אבל העוילם גוילם שונאי גור מאז ומתמיד ילכו בעיניים עצומות אחרי התעמולה הפלסטינית של פוחזי ומורדי אלקנה "די לכיבוש",
ואם יעיזו להתגונן מפניהם ומפני ילדנו הרכים שבל ידבקו במחלה מילדיהם המורעלים, ויפרידו אותם ממוסדותנו וחברתנו יפצחו במקהלה פלסוטינית - "טרור" "צפון קוריאה" "דיקטטורה" " אלימות" ושאר סיסמאות נבובות וחלולות.

כל המרחם על אכזרים סופו להתאכזר על רחמנים ! אם לא נעשה כעת את הניתוח הכואב הזה, ונסלק מאיתנו את כל גרורות הזיהום הזה, לבסוף נקום מול בעיה הרבה יותר חריפה !
ברלינר,הוא גנב. גזלן. שודד אדמות. נקודה סוף !
לטעון שהקעמף שייך לאלקנה, זה שוד לאור היום !!! אין בר דעת הגיוני אחד שיכיר בכך, שמוסד שנבנה וכו' בידי גור לפני מעל 50 שנה, שייך פתאום לרסיס קיקיוני שאין לו שום קשר למקום הזה, ושאגב לא מכנה עצמו אדמו"ר מגור...

אבל תמיכו לילל כפלסטינים על "די לכיבוש"....

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 15 נובמבר 2019, 14:15

שכל טוב כתב:
15 נובמבר 2019, 14:13
מיהו יהודי כתב:
מיהו יהודי כתב:

בהמשך לטענה הנ"ל,

[EJYKKzrWsAIqY8J.jpg]

זוכרים את אלו שטענו שברלינר סך הכל פלסטיני תמים שמוכן לעשות כל מה שאד"ש רוצה ממנו, וסך הכל רק התנגד "לכיבוש" הקעמף "שלו" ?

הינה, הוא מורד ממורד, שבא לטעון בכלל שיש 2 אדמורי"ם, הוכיח סופו על תחילתו, מה שאגב כולם - כולל כולם - תמיד ידעו, האיש התנגד לכל מה שאד"ש ביקש ממנו אישת, או דרך שליחיו.
והאלקנאי ארגון זאת מתחת, בחש שמה שנים בקדירה, והמריד וחתר, אבל העוילם גוילם שונאי גור מאז ומתמיד ילכו בעיניים עצומות אחרי התעמולה הפלסטינית של פוחזי ומורדי אלקנה "די לכיבוש".
ואם יעיזו להתגונן מפניהם ומפני ילדנו הרכים שבל ידבקו במחלה מילדיהם המורעלים, ויפרידו אותם ממוסדותנו וחברתנו יפצחו במקהלה פלסטינית - "טרור" "צפון קוריאה" "דיקטטורה" " אלימות" ושאר סיסמאות נבובות וחלולות.

כל המרחם על אכזרים סופו להתאכזר על רחמנים ! אם לא נעשה כעת את הניתוח הכואב הזה, ונסלק מאיתנו את כל גרורות הזיהום הזה, לבסוף נקום מול בעיה הרבה יותר חריפה !
לטעון שהקעמף שייך לאלקנה, זה שוד לאור היום !!! אין בר דעת הגיוני אחד שיכיר בכך, שמוסד שנבנה וכו' בידי גור לפני מעל 50 שנה, שייך פתאום לרסיס קיקיוני שאין לו שום קשר למקום הזה, ושאגב לא מכנה עצמו אדמו"ר מגור...

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 15 נובמבר 2019, 15:34

שכל טוב כתב:
15 נובמבר 2019, 14:15
שכל טוב כתב:
15 נובמבר 2019, 14:13
מיהו יהודי כתב:
מיהו יהודי כתב:

בהמשך לטענה הנ"ל,

[EJYKKzrWsAIqY8J.jpg]

זוכרים את אלו שטענו שברלינר סך הכל פלסטיני תמים שמוכן לעשות כל מה שאד"ש רוצה ממנו, וסך הכל רק התנגד "לכיבוש" הקעמף "שלו" ?

הינה, הוא מורד ממורד, שבא לטעון בכלל שיש 2 אדמורי"ם, הוכיח סופו על תחילתו, מה שאגב כולם - כולל כולם - תמיד ידעו, האיש התנגד לכל מה שאד"ש ביקש ממנו אישת, או דרך שליחיו.
והאלקנאי ארגון זאת מתחת, בחש שמה שנים בקדירה, והמריד וחתר, אבל העוילם גוילם שונאי גור מאז ומתמיד ילכו בעיניים עצומות אחרי התעמולה הפלסטינית של פוחזי ומורדי אלקנה "די לכיבוש".
ואם יעיזו להתגונן מפניהם ומפני ילדנו הרכים שבל ידבקו במחלה מילדיהם המורעלים, ויפרידו אותם ממוסדותנו וחברתנו יפצחו במקהלה פלסטינית - "טרור" "צפון קוריאה" "דיקטטורה" " אלימות" ושאר סיסמאות נבובות וחלולות.

אתה ממשיך אם המילים המטנפות שלך אני כבר חושב שאתה פלסטיני כל הפוסל במומו פוסל גם אם יש לך טענות תדבר בשפה יפה
אני לא יודע מה קורה באמריקע אבל זה עובדה שלא הלכתם לדין תורה ולפי מה שקראתי ברלינן השקיע שם את רוב הכסף וגם חלק גדול מהעשירים וראשי הקהילה תמכים בו
ואתם מנסים בכח להחתים אנשים שהכל שיך לגור ירמיה
אתה צריך להבין יש באמריקע קבוצה גדולה חסידים של ר שאול ובעיקר העשירים של הקהילה אבל מפני כבודו של האדמור לא פרשו ועד שלא התערבתם להם שם בחיים לא פרשו מגור אבל הם אף פעם לא היו חסידים בשלמות ואף פעם לא התכונו לבנות בנינים שיהיה שיך לאדמור בצמיתות לדורי דורות תגיד להם תודה שעד היום הם שתקו ונתנו לאמור את מירב הכבוד אבל כשמנסים להעביר את המסדות שלהם על שם האדמור הם לא מענינים הרי זה ברור שהמטרה זה לא האדמור אלא למורנו דוד שהוא לא מגיע לקרסולים של אביו ושל בן דודו בשום דבר וכל המעלה שלו שהוא יותר מתאים ממורנו אברהם מרדכי מספיק שהם בלית ברירה מתקפלים לאדמור הם בשום פנים ואופן לא רצים את דוד יחד אם הממסד הרקוב שלו אני לא בקיא בפרטים שם אבל אם קבוצה של אנשים בנו מסדות בלי עזרה משמעתית של האדמר והאיחוד הם לא צריכים לתת את זה לאדמור מתנה על מנת שיוכל להורישה וכמו כל קהילה שבוחרת רב ןלאחר מאה ועשרים ועד הקהילה בוחר רב חדש

אפשר לחשוב איזה בעיה חריפה במקום להכתיר את מורנו דוד ילכו רוב הקהל לאחד שהרבה יותר מתאים ממנו בכל המובנים וגם אתם יודעים את זה בלב במקום לכבד את הראש ישיבה ולחכות לאחר 120 שאז בכל מקרה גור היתה מתחלקת אתם כבר התחלתם לריב עכשיו

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 15 נובמבר 2019, 17:20

מיסטר 054 אתה מפתיע אותי כל פעם באוד רובד של עקימות שלך, חבל להתווכח עם מעוקם חסר תקנה, מצד אחד טוען שאינך חסיד גור, ובוחש כאן כמו אובססיבי, עושה סלט הזוי ומערבב הכל בכל, העיקר שהשפרצת עוד פעם את השנאה והבורות שלך...
לבריאות.

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 16 נובמבר 2019, 18:49

שכל טוב כתב:
15 נובמבר 2019, 17:20
מיסטר 054 אתה מפתיע אותי כל פעם באוד רובד של עקימות שלך, חבל להתווכח עם מעוקם חסר תקנה, מצד אחד טוען שאינך חסיד גור, ובוחש כאן כמו אובססיבי, עושה סלט הזוי ומערבב הכל בכל, העיקר שהשפרצת עוד פעם את השנאה והבורות שלך...
לבריאות.
יש בדיחה על שיכור שתפס אותו שוטר והוא עשה לו מבחן שילך ישר על הכביש אמר השיכור לשוטר איך הילך פה ישר הרי הכביש עקום כך גם הגורים חשבים שכל העולם עקום ורק הם ישרים השבת בבית הכנסת כלל חסידי היה אצלנו אחד מחסידי הגרש וסיפר קצת על התפתחות הקהילה וכל הציבור עודדו אותו ישב שם גם בחור אחד גורי והוא שם אטמי אזנים תמשיכו לאטום את האזנים עד שהכל יתפצץ לכם בפנים תלמדו לקח מבעלזע ובפרט בדור שלנו שהכול ידוע ומפרסם אחד מהדברים ששמעתי שבני האדמור התקשרו לאדמור מפיצברג שלא יכניס לחידר שלו תלמידים מהפורשים ןכן חנוך זיברט איים על מסדות בב"ב שלא יתן להם תקציבים אם יכנסו ילדים מהפורשים אם זה נכון אני מקוה שהוא ישב בכלא איזה זכות יש לו לאיים אם כספי ציבור

( אחרי כל ההתנהגות שלכם אני מסתפק האם אתה מחו"ל או שלמען כבוד רבו מותר לחלל שבת )

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 נובמבר 2019, 20:15

0548sd כתב:
16 נובמבר 2019, 18:49
שכל טוב כתב:
לבריאות.
יש בדיחה על שיכור שתפס אותו שוטר והוא עשה לו מבחן שילך ישר על הכביש אמר השיכור לשוטר איך הילך פה ישר הרי הכביש עקום כך גם הגורים חשבים שכל העולם עקום ורק הם ישרים השבת בבית הכנסת כלל חסידי היה אצלנו אחד מחסידי הגרש וסיפר קצת על התפתחות הקהילה וכל הציבור עודדו אותו ישב שם גם בחור אחד גורי והוא שם אטמי אזנים תמשיכו לאטום את האזנים עד שהכל יתפצץ לכם בפנים תלמדו לקח מבעלזע ובפרט בדור שלנו שהכול ידוע ומפרסם אחד מהדברים ששמעתי שבני האדמור התקשרו לאדמור מפיצברג שלא יכניס לחידר שלו תלמידים מהפורשים ןכן חנוך זיברט איים על מסדות בב"ב שלא יתן להם תקציבים אם יכנסו ילדים מהפורשים אם זה נכון אני מקוה שהוא ישב בכלא איזה זכות יש לו לאיים אם כספי ציבור

( אחרי כל ההתנהגות שלכם אני מסתפק האם אתה מחו"ל או שלמען כבוד רבו מותר לחלל שבת )

אני אכן כעת בחו"ל, וכמובן לא היה שבת.

משל מאוד יפה, רק השיכור במשל זה האלקנאים, המציגים פני פלסטינים מסכנים נרדפים, כשהם הרודפים והמשקרים ושודדי אדמות.

אדון ברלינר הרי פשט טלפיו הכאילו כשרים וסיפר סיפור מכמיר לב "אני חסידו של האדמו"ר ומקיים כל מה שביקש "רק העסקנים הרעים ביקשו לנשל אותי 'מרכושי' "... אני רוצה "דין תורה"... איזה קדוש מעונה...
מכל העוולות המתקיימות בעולם במקרה 'ידידו' הגר"ש נחפז להוציא מכתב תמיכה בשבילו, גם זה פשוט כי הוא לא יכול לשתוק על העוול נגד "גברין יהודאי" שרוצה ללכת לדין תורה, ועוד תקף וביזה בריש גליא את הרבנים הגאונים הגרנ"ן והגרשד"ג...
ממתי רבנים חותמים חרם על "סכסוך ממוני"? היתממו...

כבר נשברו מספר מקלדות על השקר הגס הזה, לא דין ולא תורה, לא חסידות ולא יושר, ברלינר התחצף והתמרד נגד כל מה שאד"ש ושליחיו הנאמנים ביקשו ודרשו כי הוא ממורמר מרדן שקיבל הנחיות ברורות מאלקנה לטרפד הכל ! זאת האמת. ורק זאת האמת !
כסף לא היה בעיה, היו מוכנים לתת לו כמה שדרש וטען שהשקיע במקום, ללא קבלות והוכחות, הסכום עלה מחודש לחודש...
הוא גם גנב - עבירה גוררת עבירה - כסף שהיה מונח כמקדמה בערבות אצל גמ"ח ! והגדיל בחוצפתו אחרי עוד לטעון בכלל שכל המוסד לא שייך לגור, אלא לא אישית !
הנשמע כדבר הזה בו מנהל מוסד של חסידות מנכסו לעצמו ?!
אבל המשיך תמיד להציג פני פלסטיני נרדף הוא חסיד אד"ש, והוא רק לא מסכים "לעוול" הכלכלי כביכול של שליחיו.
השקר מתקלף לעיני כל כבצל, שכבה אחרי שכבה כעת.
כעת שהוא מסובך בהית המשפט, שאגב הוא הראשון שפנה לערכאות בניגוד לדין תורה, הוא נאלץ לגלות שוב פעם לעיני הכל את השקרים והגניבות שלו, שהוא פועל מטעם אלקנה, שלדעתו הוא האדמו"ר מגור, זאת אומרת המקום לא שייך לו אישית כםי שטען אלא לחסידות גור, אבל החסידות כאילו החליפה אדמו"ר......

ואחרי זה תגיד שגור השיכור !!!

אני גאה לא להיות אהוד ומקובל אצל יושבי קרנות המגבים מורדים מודרנים ( שים לב שזה אותם אותיות. הקהילה בארה"ב המודרנית מה שנקרה 'יגדיל תורה' חלקם הרי אנשים כאילו שלו וכך בכל מקום...) השורצים במבואות המטונפים של פייסבוק ומחרפים ומגדפים מלאך ה' כאחרוני ליצני המשכילים הארורים.

ששנאתם לגור של יושבי הקרנות מאז ומתמיד מן המפורסמות, הן מקנאה סוציאליסטית נגד העשיר המצליח/גור הגדולה והמובילה, והן מהכלל הידוע עבדה בהפקירא ניחא ליה כי גור חותמת השמרנות של ההנהגה החרדית, כעצם בגרון המתירנים. אין הרע סובל את הטוב.

תמשיך לחיות בלללנד, מיעוט זעום וקומץ קיקיוני ממורמרים שוליים פרשו והקימו לעצמם מועדון, שיהיה להם לשמחה ולששון, טוב שפרשו ויפרשו מאיתנו.

נושא זה מפסיק לעניין את הציבור. נודש ומוצה ונטחן עד דק. אני מבחינתי מסיים את העיסוק בעניין, יש לי דברים יותר ענייניים ותועלתיים מזה לעשות. זייטץ מיך געזונד !

אסיים בהבאת דברים חריפים ונוקבים מספר דברי ישראל מפרשתנו וירא. אקטואלים ורלוונטים כאילו ונכתבו למען אירוע זה. פחד.

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 16 נובמבר 2019, 20:39

עם קצת תיקונים ועריכה.
0548sd כתב:
16 נובמבר 2019, 18:49
שכל טוב כתב:
לבריאות.

אני אכן כעת בחו"ל, וכמובן לא היה שבת.

משל מאוד יפה, רק השיכור במשל זה האלקנאים, המציגים פני פלסטינים מסכנים נרדפים, כשהם הרודפים והמשקרים ושודדי אדמות.

אדון ברלינר הרי פשט טלפיו הכאילו כשרים וסיפר סיפור מכמיר לב "אני חסידו של האדמו"ר ומקיים כל מה שביקש "רק העסקנים הרעים ביקשו לנשל אותי 'מרכושי' "... אני רוצה "דין תורה"... איזה קדוש מעונה...
מכל העוולות המתקיימות בעולם במקרה 'ידידו' הגר"ש נחפז להוציא מכתב תמיכה בשבילו, גם זה פשוט כי הוא לא יכול לשתוק על העוול נגד "גברין יהודאי" שרוצה ללכת לדין תורה, ועוד תקף וביזה בריש גליא את הרבנים הגאונים הגרנ"ן והגרשד"ג...
ממתי רבנים חותמים חרם על "סכסוך ממוני"? היתממו...

כבר נשברו מספר מקלדות על השקר הגס הזה, לא דין ולא תורה, לא חסידות ולא יושר, ברלינר התחצף והתמרד נגד כל מה שאד"ש ושליחיו הנאמנים ביקשו ודרשו כי הוא ממורמר מרדן שקיבל הנחיות ברורות מאלקנה לטרפד הכל ! זאת האמת. ורק זאת האמת !
כסף לא היה בעיה, היו מוכנים לתת לו כמה שדרש וטען שהשקיע במקום, ללא קבלות והוכחות, הסכום עלה מחודש לחודש...
הוא גם גנב - עבירה גוררת עבירה - כסף שהיה מונח כמקדמה בערבות אצל גמ"ח ! והגדיל בחוצפתו אחרי עוד לטעון בכלל שכל המוסד לא שייך לגור, אלא לו אישית !
הנשמע כדבר הזה בו מנהל מוסד של חסידות מנכסו לעצמו ?!
אבל המשיך תמיד להציג פני פלסטיני נרדף הוא חסיד אד"ש, והוא רק לא מסכים "לעוול" הכלכלי כביכול של שליחיו.
השקר מתקלף לעיני כל כבצל, שכבה אחרי שכבה כעת.
כעת שהוא מסובך בהית המשפט, שאגב הוא הראשון שפנה לערכאות בניגוד לדין תורה, הוא נאלץ לגלות שוב פעם לעיני הכל את השקרים והגניבות שלו, שהוא פועל מטעם אלקנה, שלדעתו הוא האדמו"ר מגור, זאת אומרת המקום לא שייך לו אישית כפי שטען אלא לחסידות גור, אבל החסידות כאילו החליפה אדמו"ר......
אגב בהיסטוריית החסידות כמעט ולא נעשה כתועבה הזו למרוד באדמור חי בשיא כוחו. שהוצבע כמנהיג בידי כל קודמיו לשולשלת.
כל המריבות במקומות האחרים נעשו בעת פטירתם או כשהפסיקו לתפקד. זה אירוע חסר תקדים בחומרתו ומתכון בטוח לאנרכיה בכל הציבור החסידי.

ואחרי זה תגיד שגור השיכורים !!!

אני גאה לא להיות אהוד ומקובל אצל יושבי קרנות המגבים מורדים מודרנים ( שים לב שזה אותם אותיות. הקהילה בארה"ב המודרנית מה שנקרה 'יגדיל תורה' חלקם הרי אנשים כאילו שלו וכך בכל מקום...) השורצים במבואות המטונפים של פייסבוק ומחרפים ומגדפים מלאך ה' כאחרוני ליצני המשכילים הארורים.

ששנאתם לגור של יושבי הקרנות מאז ומתמיד מן המפורסמות, הן מקנאה סוציאליסטית נגד העשיר המצליח/גור הגדולה והמובילה, והן מהכלל הידוע עבדה בהפקירא ניחא ליה כי גור חותמת השמרנות של ההנהגה החרדית, כעצם בגרון המתירנים. ככלל הידוע שאין הרע סובל את הטוב.

תמשיך לחיות בלללנד, מיעוט זעום וקומץ קיקיוני ממורמרים שוליים פרשו והקימו לעצמם מועדון, שיהיה להם לשמחה ולששון, טוב שפרשו ויפרשו מאיתנו.

נושא זה מפסיק לעניין את הציבור. נודש ומוצה ונטחן עד דק. אני מבחינתי מסיים את העיסוק בעניין, יש לי דברים יותר ענייניים ותועלתיים מזה לעשות. זייטץ מיך געזונד !

אסיים בהבאת דברים חריפים ונוקבים מספר דברי ישראל מפרשתנו וירא. אקטואלים ורלוונטים כאילו ונכתבו למען אירוע זה. פחד.

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 17 נובמבר 2019, 00:33

אני שמח שהחלטת להפסיק לכתוב את כל הפרשנות של גור ירמיה זה ממילא רק הזיק לתדמית שלכם אם הייתם שותקים ונותנים למי שרוצה לפרוש היו שוכחים מזה
אבל כנראה אתם יודעים שאם לא תלחמי בזה בכזאת חריפות אז ציבור גדול יעבור אליו ולא כמו שאתם כתבים שזה ס"ה 200 ממרמרים שחלקם כבר מזמן אף מגור ושאתם שמחים שהם עזבו כי אם כן לא היתם נלחמים כל כך אלא אתם ידעים שציבור גדול מסלתה ומשמנה של גור היו פורשים ולכן אתם הלכים בכל הכח גם בדרכים לא מקובלות להפריע לשמחת כלה לדאוג ששום חידר לא יכניס את ילדהם לשיר ברחוב מחה תמחה
ולכן רוב הציבור הרחב תומך בר שאול ולא יעזור לך שתכנה אותם יושבי קרנות וכדומה אתם שנואים בציבור כמו הפלג הירושלמי מספיק מה שהיה אם ניר ברקת ואתם ממשיכים בדרכיכם הרעה את הציבור אי אפשר לקנות אם ססמאות משה רבינו או הרגו איש באחיו
לגבי חו"ל אני לא הוסיף כי אני לא מתמצא שם בסיפור אבל כפי שנראה לי אתם אכלתם אותה בגדול והסיפורים החדשים אם החתימות רק יזיקו לכם יותר כנראה השבוע יהיה התפתחיות גדולות בחול ובסוף כולם ידעו את האמת מי ניצח שם נחכה ונראה

נ"ב ראו לציין לשבח את מסירותך הרבה למען בית גור גם שאתה בחופש אתה מקפיד לכתוב בפורום עד כניסת השבת ומיד אם צאת השבת תיקח כבר חופש באמת

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
נתן תודה: 18 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 17 נובמבר 2019, 02:40

שכל טוב כתב:
0548sd כתב:
שכל טוב כתב:
בוכו תבכה בלילה....
:

שאני אבין, האם אתה מכחיש את הידיעה?
כי זה נשמע שאתה ח"ו מצדיק דבר כזה.

לא משנה כמה אתם צודקים, או כמה לדעתכם האבא לא בסדר, אין דבר בעולם שיצדיק מעשה נבלה ושפיכות דמים כזה.
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

סמל אישי של משתמש
מתלמידיו של אהרון
נתן תודה: 18 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מתלמידיו של אהרון » 17 נובמבר 2019, 02:41

ולצד השני - יותר מתאים לקרוא לכם גור פייסבוק, לא גור תורה... (כידוע איפה צמחה האופוזיציה הזאת בשנים האחרונות)
"אנחנו דומין כמו מי שמנגן - והעולם מרקדין, ומי שאינו מבין ושומע את הניגון - היא פליאה בעיניו מה הם רצים אחריו ומה הם מרקדים, כך היא הפליאה אצל העולם - על מה אתם רצים אחריי" (חיי מוהר"ן)

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 17 נובמבר 2019, 09:57

מתלמידיו של אהרון כתב:
17 נובמבר 2019, 02:40
שכל טוב כתב:
0548sd כתב:
שכל טוב כתב:
בוכו תבכה בלילה....
:

לא משנה כמה אתם צודקים, או כמה לדעתכם האבא לא בסדר, אין דבר בעולם שיצדיק מעשה נבלה ושפיכות דמים כזה.
לא מכיר את האירוע שמה, אבל אין לי שום בעיה עם זה. ככה צריך להיות. וככה היו נוהגים בעל מקום אחר ! ובשלב הרבה יותר קדום ובעוצמה הרבה יותר חריפה !
מעל עשרים שנה סבלנו אותם בשקט, מה שרק הקרין חולשה עד שזה הגיע למה שהגיע, ואנו נחושים להיבדל מהעדה הרעה הזו עד הסוף !
חתונת ברלינר עוד הייתה לפני הפילוג הרשמי בש"ת, וכעת לאחר. זה כל ההבדל.

אתם פועלים כאחרוני הצבועים עם סטנדרטים סופר כפולים, בכל המריבות בחסידויות אחרות זה הגיע לאלימות, ולצעדים הרבה יותר חריפים, אצלנו םא הייתה שום אלימות ( למרות שהם כה יחלו לה בכדי חהתמסכן אחרי זה ) אז נשאר להתנפל על איסור השתתפות בחתונה של ראש המורדים.
תעיתי כשה עובד בקש... הסיפור עם הכבשה שהואשמה במגיפה כי אכלה קש, כהסבר הגרר"ב מפשיסחה.

כבר עמדתי על כך מספר פעמים, ואין לי צורך לחזור על זה שוב.
כל התפקידים בסיפור הזה הופכו, הרודף הפך לנרדף, ברלינר שקרן חצוף גנב ושודד אדמות לאור היום ומשווק עצמו כקדוש מעונה והאמנתם לו עד עכשיו... גם כשמסגיר את כל האמת בבית המשפט...
הם למדו את שיטת התעמולה היטב מהשמאל הקיצוני והפלסטינים איך לסחוט רגשות והזדהות ציבורית, כקרבנות מיסכנים נרדפים, כשהאמת הכל הפוך !

הרי רוב העולם תומך בפלסטינים , בית הדין האירופאי הנאור והמתקדם אישר רק כעת לסמן מוצרים, איך זה ?
כי עשיו שונא ליעקב, כך חרדי פייסבוק וחושבי קרנות שונאים את גור כפי שהרחבתי לעיל, לפלסטינים יש ייתרון תעמולתי כי מנגנים על הרגש שהם חלשים מיסכנים נרדפים מול ישראל החזקה המוצלחת והביריונית.
כך אנשי אלקנה עובדים ועבדו מול גור. זה כל הסיפור.
לחזק ולמוצלח בכל תחום ועניין תמיד יש חיסרון תעמולתי מובנה. הוא פחות מעורר רחמים.
זה ידוע גם בכלכלה, סוציאליזם מנגן נגד הקפיטאליסטים כדואגים רק לעשירים כשאמת שהסוציאליזם מגדל עוני. וכן נשים מול גברים. זה עניין עמוק שלא כאן המקום להעמיק בו.

הטעות היחידה שלנו, הוא שהינחנו אותם לנפשנו זה כעשרים שנה, ולא גדעו את זה על ההתחלה. רצינו להיות טובים, וזה התוצאה.

כבר כתבתי, שמדובר במרידה חסר תקדים בתולדות החסידות בו מורדים נגד אדמור מכהן בשיא כוחו, במקומות האחרים זה קרה בעת החלפת משמרות.

ועוד אדמור שקיבל את המינוי בידי כל קודמיו שהכירו אותו, והאופוזיציונר שלנו שבא מכוח אביו, אביו קיבל את זה עוד מתנה מאד"ש !

בקיצור עולם השקר ימשיך לחגוג, תעצמו חזק את העיניים מול כל האמת כי השקר נוחה לכם.
אחרי הכל זו קבוצה זיבורית שולית וקיקיונית, שלא שווה לתת שעות עבורה. לא מגיע להם יותר התייחסות.

עד כאן. כבר כתבתי שאני ממשיך הלאה בחיי, הנושא הזה מפסיק לעניין את הציבור.
ככל שפחות נתערב ככה יוטב לכולם. ביי ביי.

מיהו יהודי
נתן תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי מיהו יהודי » 17 נובמבר 2019, 11:31

קא סלקא דעתך כתב:
15 נובמבר 2019, 12:45
אני לא מאמין שזו אמיתי
זה מכתב שניסח עו"ד באנגלית. מאחר והתרגום לעברית הוא לא כ"כ לעניין, אז יש נוסח חדש. שם גם לא נטען שיש רק אדמו"ר אחד אלא שכל המוסדות כפופים להנהגת האדמו"ר שליט"א
EJh1D5TWwAMvM1C.jpg

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 17 נובמבר 2019, 15:44

שכל טוב כתב:
17 נובמבר 2019, 09:57
מתלמידיו של אהרון כתב:
שכל טוב כתב:
0548sd כתב:
שכל טוב כתב:
בוכו תבכה בלילה....
:

לא מכיר את האירוע שמה, אבל אין לי שום בעיה עם זה. ככה צריך להיות. וככה היו נוהגים בעל מקום אחר ! ובשלב הרבה יותר קדום ובעוצמה הרבה יותר חריפה !
מעל עשרים שנה סבלנו אותם בשקט, מה שרק הקרין חולשה עד שזה הגיע למה שהגיע, ואנו נחושים להיבדל מהעדה הרעה הזו עד הסוף !

אתם פועלים כאחרוני הצבועים עם סטנדרטים סופר כפולים, בכל המריבות בחסידויות אחרות זה הגיע לאלימות, ולצעדים הרבה יותר חריפים, אצלנו םא הייתה שום אלימות ( למרות שהם כה יחלו לה בכדי חהתמסכן אחרי זה ) אז נשאר להתנפל על איסור השתתפות בחתונה של ראש המורדים.
תעיתי כשה עובד בקש... הסיפור עם הכבשה שהואשמה במגיפה כי אכלה קש, כהסבר הגרר"ב מפשיסחה.

כל התפקידים בסיפור הזה הופכו, הרודף הפך לנרדף, ברלינר שקרן חצוף גנב ושודד אדמות לאור היום ומשווק עצמו כקדוש מעונה והאמנתם לו עד עכשיו... גם כשמסגיר את כל האמת בבית המשפט...
הם למדו את שיטת התעמולה היטב מהשמאל הקיצוני והפלסטינים איך לסחוט רגשות והזדהות ציבורית, כקרבנות מיסכנים נרדפים, כשהאמת הכל הפוך !

הרי רוב העולם תומך בפלסטינים , בית הדין האירופאי הנאור והמתקדם אישר רק כעת לסמן מוצרים, איך זה ?
כי עשיו שונא ליעקב, כך חרדי פייסבוק וחושבי קרנות שונאים את גור כפי שהרחבתי לעיל, לפלסטינים יש ייתרון תעמולתי כי מנגנים על הרגש שהם חלשים מיסכנים נרדפים מול ישראל החזקה המוצלחת והביריונית.
לחזק ולמוצלח בכל תחום ועניין תמיד יש חיסרון תעמולתי מובנה. הוא פחות מעורר רחמים.
זה ידוע גם בכלכלה, סוציאליזם מנגן נגד הקפיטאליסטים כדואגים רק לעשירים כשאמת שהסוציאליזם מגדל עוני. וכן נשים מול גברים. זה עניין עמוק שלא כאן המקום להעמיק בו.

הטעות היחידה שלנו, הוא שהינחנו אותם לנפשנו זה כעשרים שנה, ולא גדעו את זה על ההתחלה. רצינו להיות טובים, וזה התוצאה.

כבר כתבתי, שמדובר במרידה חסר תקדים בתולדות החסידות בו מורדים נגד אדמור מכהן בשיא כוחו, במקומות האחרים זה קרה בעת החלפת משמרות.

ועוד אדמור שקיבל את המינוי בידי כל קודמיו שהכירו אותו, והאופוזיציונר שלנו שבא מכוח אביו, אביו קיבל את זה עוד מתנה מאד"ש !

בקיצור עולם השקר ימשיך לחגוג, תעצמו חזק את העיניים מול כל האמת כי השקר נוחה לכם.
אחרי הכל זו קבוצה זיבורית שולית וקיקיונית, שלא שווה לתת שעות עבורה. לא מגיע להם יותר התייחסות.

לא הגיב נגד כל השקרים שלך אתה יודע טוב למה כל הציבור שונא את גור ולא רק יושבי קרנות כלשונך רק שקר אחד ברור שכתבת זה שלא החרמתם את חתונת ברלנר זה רק בגלל שהסבא השני הוא ליצמן והראייה לזה שאל ברלינר עצמו התנהגתם הרבה יותר גרוע משאר הפורשים יצא עליו חרם שרו לו מחו תמחה כתבה מדעות ברחוב אם תמונה שלו שהוא מסוכן לילדים ושמי שרואה אותו שיתקשר למשטרה ובלי החברת שמירה ששכר הייתם הרגום אותו ואתה עוד מנסה למכור לנו תותים שהחתונה של הרב שרייבר שהוא ת"ח וסך הכל פרש מגור יותר גרוע מהחתונה של ברלינר תמשכו לשקר לשקר אין רגלים וכל הציבור יודע למי להאמין

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 17 נובמבר 2019, 15:50

שכל טוב כתב:
17 נובמבר 2019, 09:57
מתלמידיו של אהרון כתב:
שכל טוב כתב:
0548sd כתב:
שכל טוב כתב:
בוכו תבכה בלילה....
:

תגובה מתוקנת
לא הגיב נגד כל השקרים שלך אתה יודע טוב למה כל הציבור שונא את גור ולא רק יושבי קרנות כלשונך רק שקר אחד ברור שכתבת זה שלא החרמתם את חתונת ברלנר כי זה היה לפני ש"ת וזה שקר ברור זה רק בגלל שהסבא השני הוא ליצמן והראייה לזה שאל ברלינר עצמו התנהגתם הרבה יותר גרוע משאר הפורשים יצא עליו חרם שרו לו מחו תמחה כתבתם מדעות ברחוב אם תמונה שלו שהוא מסוכן לילדים ושמי שרואה אותו שיתקשר למשטרה ובלי החברת שמירה ששכר הייתם הרגום אותו ואתה עוד מנסה למכור לנו תותים שהחתונה של הרב שרייבר שהוא ת"ח וסך הכל פרש מגור יותר גרוע מהחתונה של ברלינר תמשכו לשקר לשקר אין רגלים וכל הציבור יודע למי להאמין
חזרה למעלה הגיע באמת הזמן שתפרוש אתה רוצה ליחצן את גור אבל אתה רק מוסיף להם בושות אם כל השקרים שלך

שכל טוב

נושא שלא נקרא על ידי שכל טוב » 17 נובמבר 2019, 23:02

קודם כל אתה מודה שאתה שונא עדה קדושה בת רבבות יהודים, איזה יופי ! את המניעים לשנאה הזו תשאיר לי, כפי שמניתי מספר נימוקים לעיל. יש לי לפחות דעה לגיטימית כמוך, כולנו אותם אובייקטיביים.

הרב שרייבר ת"ח, אבל מורד וותיק ומושל בקיפת המרידה, כל התורה שלו לא שווה כלום ! והבכיינות הזו היא קוזק הנגזל.

אתה מתעלם בכוונה מכל התגלגלות האירוע, כדרכו כסיל למו בשביל שלא לסתור את הקונספירציות שלך על איזה חסידות מפלצתית.

ברלינר, ששיחק אותה חסיד אד"ש, שעכשיו כבר כולם יודעים, לבן הארמי יכול לקחת קורסים אצלו בשקרים ורמאות, ילדיו לא היו מודעים בכלל לאיזה אבא יש להם.
יצאו נגדו אישית חרם מרבני אנ"ש בגין פגעיתו וחצפנותו באד"ש. לכן מחו והפגינו נגדו כנדרש, אולם ביקשו לא להפריע לחתונה עצמה. ואם ליצמן היה שיקול כאן, אדרבה, הפוך, הרי הפגינו וטפלו בו למרות שליצמן מחותן !

מאז האירוע התגלגל לכדי פיצול ומרידה רשמית, בו החליטו להפריש מאיתנו את כל מועדון הקורח הזה, לא יצא אפילו חרם, זה מיותר להבין, שמאז המרידה הפומבית אין לנו שיג ושיח עם כל החבורה הזו. חתונת ברלינר עוד היה שלב לפני זה כשהמאבק היה עדיין רק בו אישי. אירוע בהתהוות ואין לדמות מחלתא למילתא. קצת שכל ישר לא יזיק.

תרצה תבין. לא תרצה עשה עצמיך לא מבין.

כשהחצר/חוג שלך יתמודד עם מרידה כזו, מול אדמור חי בשיא כוחו, נראה איך תתנהגו, תדבר אז בגדול, נגזור ונשמור.

מסקירה היסטורית קטנה איך זה פעל בכל המריבות האחרות, שלא היו מרידות, אלא פיצולים בעת או סמוך לחילופי משמרות, מה שהרבה פחות חמור, אין לנו לגור ממש מה להתבייש. פעלנו בלי אלימות, בשום שכל ומיושב.

מי שכזבוב המטפטם מאשפה, ובעצמו מודה שהוא שונא את גור, ורוצה לשים פוקוס דווקא על קצת השלילי, כמשל הידוע הכבשה עם בקש ביער, הבעיה אצלו. אין לי מה לעזור לו, שיעזור לו ה' ממרום.

עד אז, אני אומר סופית לכולם שלום כאן, אני מקווה שיש לכם דברים יותר חשובים בחיים, היו שלום ושאו ברכה.

עלה זית

נושא שלא נקרא על ידי עלה זית » 17 נובמבר 2019, 23:21

שכל טוב, אתה יודע בדיוק למה לא יצא חרם נגד אלקנה...
(מיהו הפלוני שחתימתו הייתה אמורה לתת תוקף לכל החרם ומי התקשר אליו ומה אמר לו שגרם לו לסגת...)

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 18 נובמבר 2019, 02:04

שכל טוב כתב:
17 נובמבר 2019, 23:02
קודם כל אתה מודה שאתה שונא עדה קדושה בת רבבות יהודים, איזה יופי ! את המניעים לשנאה הזו תשאיר לי, כפי שמניתי מספר נימוקים לעיל. יש לי לפחות דעה לגיטימית כמוך, כולנו אותם אובייקטיביים.

הרב שרייבר ת"ח, אבל מורד וותיק ומושל בקיפת המרידה, כל התורה שלו לא שווה כלום ! והבכיינות הזו היא קוזק הנגזל.

אתה מתעלם בכוונה מכל התגלגלות האירוע, כדרכו כסיל למו בשביל שלא לסתור את הקונספירציות שלך על איזה חסידות מפלצתית.

ברלינר, ששיחק אותה חסיד אד"ש, שעכשיו כבר כולם יודעים, לבן הארמי יכול לקחת קורסים אצלו בשקרים ורמאות, ילדיו לא היו מודעים בכלל לאיזה אבא יש להם.
יצאו נגדו אישית חרם מרבני אנ"ש בגין פגעיתו וחצפנותו באד"ש. לכן מחו והפגינו נגדו כנדרש, אולם ביקשו לא להפריע לחתונה עצמה. ואם ליצמן היה שיקול כאן, אדרבה, הפוך, הרי הפגינו וטפלו בו למרות שליצמן מחותן !

מאז האירוע התגלגל לכדי פיצול ומרידה רשמית, בו החליטו להפריש מאיתנו את כל מועדון הקורח הזה, לא יצא אפילו חרם, זה מיותר להבין, שמאז המרידה הפומבית אין לנו שיג ושיח עם כל החבורה הזו. חתונת ברלינר עוד היה שלב לפני זה כשהמאבק היה עדיין רק בו אישי. אירוע בהתהוות ואין לדמות מחלתא למילתא. קצת שכל ישר לא יזיק.

כשהחצר/חוג שלך יתמודד עם מרידה כזו, מול אדמור חי בשיא כוחו, נראה איך תתנהגו, תדבר אז בגדול, נגזור ונשמור.

מסקירה היסטורית קטנה איך זה פעל בכל המריבות האחרות, שלא היו מרידות, אלא פיצולים בעת או סמוך לחילופי משמרות, מה שהרבה פחות חמור, אין לנו לגור ממש מה להתבייש. פעלנו בלי אלימות, בשום שכל ומיושב.

מי שכזבוב המטפטם מאשפה, ובעצמו מודה שהוא שונא את גור, ורוצה לשים פוקוס דווקא על קצת השלילי, כמשל הידוע הכבשה עם בקש ביער, הבעיה אצלו. אין לי מה לעזור לו, שיעזור לו ה' ממרום.

עד אז, אני אומר סופית לכולם שלום כאן, אני מקווה שיש לכם דברים יותר חשובים בחיים, היו שלום ושאו ברכה.
אתה צודק אסור לשנאת כל יהודי אבל מה אני יעשה שאתם משניאים אם עצמכם על הציבור ואני ועוד רבים כמוני לא יכולים מספיק לעבוד על עצמם ולאהוב כל יהודי באשר הוא
(ובכל זאת קצת התר יש לשנוא בעלי גאוה שהרי גם הקב"ה שונא בעלי גאוה )
אני מתפלא שאתה ממשיך לעבוד על אחרים ואולי גם על עצמך שאתם ממש מתחשבים בילדים ולכן לא רציתם לפגוע בילדיו של ברלנר שרק עכשיו נודע שהוא מורד אבל הילדים של הרב שריבר שכבר מורד שנים אז הילדים שלו אשמים שלא מחו בידו הבדיחה הזאת גם לפורים לא מתאימה אתם לא מתבישים ומפעילים לחץ על כל החדרים שלא יכניסו את ילדי הפורשים (ובלשנכם המורדים) חדשים כישנים ילדים מסכנים שכל חטאם שההרים שלהם לא רצים להמשיך ולהשתחות וכו ( סליחה שאני מתבטא כך אבל אתם כמעט כמו הכת של ויזניץ מרכז משה רבינו אין עוד מלבדו וכו ) ולא רק זה אלא מי שאומר מילה נגד אחד משליחיו שהרבה דברים שאמרים בשמו זה שקר הוא כבר מורד
בא נראה אך תתנהגו בחתונות של בנות שאביהם פרש כרק עכשיו
מתי תפנים רבי הוא לא בעל הבית על החסידים וזכות כל אחד לפרוש מתי שהוא רוצה כמובן בלי לדבר ולהשמיץ נגד את מי שאני מכיר מחסידי הגרש הוא לא מדבר נגד הרבי ועדיין קורא לא רבי אולי קצת מדברים נגד הממסד
אתה כבר שלשה פעמים אומר שאתה פורש ואתה לא עומד בדיברך כנראה הגאוה הגוראית שבך לא נותנת לך להבליג יש לי עיצה בשבילך להגיב אם שם אחר
(כגון שכל דפוק)

יוסף בן יוסף
נתן תודה: 98 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יוסף בן יוסף » 18 נובמבר 2019, 11:15

עלה זית כתב:
17 נובמבר 2019, 23:21
שכל טוב, אתה יודע בדיוק למה לא יצא חרם נגד אלקנה...
(מיהו הפלוני שחתימתו הייתה אמורה לתת תוקף לכל החרם ומי התקשר אליו ומה אמר לו שגרם לו לסגת...)
יש לך מידע, או שמדובר בשמועות?

קא סלקא דעתך

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 18 נובמבר 2019, 13:52

0548sd כתב:
18 נובמבר 2019, 02:04
שכל טוב כתב:
17 נובמבר 2019, 23:02

אתה צודק אסור לשנאת כל יהודי אבל מה אני יעשה שאתם משניאים אם עצמכם על הציבור ואני ועוד רבים כמוני לא יכולים מספיק לעבוד על עצמם ולאהוב כל יהודי באשר הוא
(ובכל זאת קצת התר יש לשנוא בעלי גאוה שהרי גם הקב"ה שונא בעלי גאוה )
אני מתפלא שאתה ממשיך לעבוד על אחרים ואולי גם על עצמך שאתם ממש מתחשבים בילדים ולכן לא רציתם לפגוע בילדיו של ברלנר שרק עכשיו נודע שהוא מורד אבל הילדים של הרב שריבר שכבר מורד שנים אז הילדים שלו אשמים שלא מחו בידו הבדיחה הזאת גם לפורים לא מתאימה אתם לא מתבישים ומפעילים לחץ על כל החדרים שלא יכניסו את ילדי הפורשים (ובלשנכם המורדים) חדשים כישנים ילדים מסכנים שכל חטאם שההרים שלהם לא רצים להמשיך ולהשתחות וכו ( סליחה שאני מתבטא כך אבל אתם כמעט כמו הכת של ויזניץ מרכז משה רבינו אין עוד מלבדו וכו ) ולא רק זה אלא מי שאומר מילה נגד אחד משליחיו שהרבה דברים שאמרים בשמו זה שקר הוא כבר מורד
בא נראה אך תתנהגו בחתונות של בנות שאביהם פרש כרק עכשיו
מתי תפנים רבי הוא לא בעל הבית על החסידים וזכות כל אחד לפרוש מתי שהוא רוצה כמובן בלי לדבר ולהשמיץ נגד את מי שאני מכיר מחסידי הגרש הוא לא מדבר נגד הרבי ועדיין קורא לא רבי אולי קצת מדברים נגד הממסד
אתה כבר שלשה פעמים אומר שאתה פורש ואתה לא עומד בדיברך כנראה הגאוה הגוראית שבך לא נותנת לך להבליג יש לי עיצה בשבילך להגיב אם שם אחר
(כגון שכל דפוק)
תיזהר, עוד מעט נועלים עוד פעם.
שמתי לב, כל אחד מנסה להשמיץ באשכול הנגדי. בסוף שניכם תצליחו ויסגרו את 2 האשכולות

סמל אישי של משתמש
4000
נתן תודה: 27 פעמים
קיבל תודה: 11 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 18 נובמבר 2019, 14:00

אני חושב צריך להוציא מפה את 05484 וגם את שכל טוב.

ויהיה שלום אז יהיה רק עידכונים נטו.

סמל אישי של משתמש
אני פה
קיבל תודה: 111 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 18 נובמבר 2019, 14:11

אני מציע לסגור את כל האשכוליות על גור. זה נושא רגיש מאין כמוהו, וכל דיווח מעלה את הפיוזים לצד שכנגד ובצדק. חבל מישהו כאו יחטוף בסוף התקף לב...

עקיב'לה
נתן תודה: 4 פעמים
קיבל תודה: 25 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עקיב'לה » 18 נובמבר 2019, 14:20

אשכוליות על גור יש בעיה גדולה אתם, הן הופכות לוויכוחים כמו חדרי אוכל של ישיבות בעייתיות. ממללין לא יפה חד לחבריה, ופוגעין ועוקצין ומלכלכלין וממללין לישנא בישא.
הכוונה של אשכוליות כאלו הן אך ורק להתעדכן. לא להוציא את פחי האשפה ולרוקן אותם ישר על פרצופינו הטהורים, הרי אנחנו ''בלתי מעורבים'' בעליל, מה איכפת לנו מה קורה שם בחדרי חדרי חדרים, הרי ברור שבכל מקום יש טובים יותר וטובים פחות, ובכל מקום יש אנשים שעוד בוודאי ישובו בתשובה. אני בהחלט מסוקרן להיווכח מה קורא בגור, מה קורא אצל ראש הישיבה האם הוא פותח רעביסטעווע אם לאו, וכמה אנשים יש עימדו ואלו מוסדות, אבל בהחלט לא כחל ביבי השופכין הללו.
תודה

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 18 נובמבר 2019, 14:52

אני פה כתב:
18 נובמבר 2019, 14:11
אני מציע לסגור את כל האשכוליות על גור. זה נושא רגיש מאין כמוהו, וכל דיווח מעלה את הפיוזים לצד שכנגד ובצדק. חבל מישהו כאו יחטוף בסוף התקף לב...
אני לא חושב שזה נכון,
מותר לכל אחד לדעת שיש לשני דעה אחרת, ולפעמים סותרת את מה שאתה חושב או סבא שלך חושב. ולדעת לכבד את השני. אתה יכול לא להסכים, להתווכח ולומר את דעתך, אבל אסור לשכוח לכבד את השני גם אם הוא ההפך הגמור ממך.
אפשר לסגור את האשכול, אבל זה ייצא במקום אחר. זה עבודת חיים שלנו בכל רגע ובכל יום, בבית, בכולל, בעבודה, ובמכולת.

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 18 נובמבר 2019, 14:55

אני יסביר את עצמי, זה נושא רגיש מאוד כי לחסיד גור ממוצע זה נראה בצדק כמרידה בדבר הכי יקר לו. לא ידוע על תקדים של פתיחת חצר מתחרה בחיי אדמו"ר חי.
ו

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 18 נובמבר 2019, 15:08

אני פה כתב:
18 נובמבר 2019, 14:55
אני יסביר את עצמי, זה נושא רגיש מאוד כי לחסיד גור ממוצע זה נראה בצדק כמרידה בדבר הכי יקר לו. לא ידוע על תקדים של פתיחת חצר מתחרה בחיי אדמו"ר חי.
ו
גם על זה התכוונתי.
ועוד יותר, אם יש נושא רגיש בבית אז הפתרון הוא בריחה???
יסגר האשכול או לא, זה לא כ"כ משנה. כי אם בכולל הוא יפגוש אברך שלא חושב כמוהו, אז הוא יקבל התקף לב?
(ואגב פשיסחא קמה בחיי אדמור חי, וכן איזבצא.)

moshe chaim

נושא שלא נקרא על ידי moshe chaim » 18 נובמבר 2019, 17:11

האדמו"ר מגור הגיע בדקות האחרונות למושב בית חלקיה, שם ישהה למנוחה במשך עשרה ימים

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 18 נובמבר 2019, 17:43

הממשיך מורינו דוד במירון בתפילה להצלחת המערכה בארה"ב

טבי
קיבל תודה: 4 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 18 נובמבר 2019, 19:24

0548sd כתב:
18 נובמבר 2019, 02:25
אנו מקבלים בברכה את הרב אברהם בנימין זילברברג. ואת הרב משה בצלאל אלתר שחזרו לארצינו הק ( בבושת פנים ) ומי שיש לו מידע מוזמן לספר כאן בפורם
אתה ממציא בקצב שאתה נושם
משה בצלאל ואברהם בנימין השלימו את משימתם
כולם חתמו כולל אליעזר בוים שעשיתם שמיניות באויר שלא יחתום
וחוץ מהגר'מ פוגל שמראש הוחלט שלא רודפים אחריו ולגבי גרפינקל איתו אמורים לשבת אישים אחרים ולא השניים שנסעו
אגב מה הפאניקה שאחזה בכם בשעה שישבו עם בוים בחיידר יגדיל תורה ? בוזגלו - בירנאהק ולב הפעילו את צופר כיבוי האש, מה שמזעיק את המשטרה ואת כיבוי האש והביא לפינוי כל הילדים במטרה לפוצץ את הישיבה עימו,
בער''ש קמיונקה שאג על ק. מהנייע ישיבה באמצע הרחוב, מה כבר קרה ? מה הפאניקה ?
אמריקה שייכת להגר''ש באופן אבסולטי כולם שם חסידיו אז מה התבהלה מהוועדה ?
אברהם בנימין חרף השמועות שהפצתם 'שנמלט מבורו פארק בשבת' היה בשבת בבורו פארק וכל תפילה היה בשטיבל אחר ונשא דרשות ובסעודה שלישית היה עם הבחורים
משה בצלאל מלכתחילה תיכנן ליסוע לחבר מחוץ לבורו פארק
תמשיכו לשחק בנדמה לי אנחנו נמשיך לעשות את מה שצריך בשקט
וכדאי מאוד שהגר''ש ימסור לכם שיעור בעיון בענין ''מילתא דעבידא לגלויי'' כי הפייקים הפכו להיות חולניים
נערך לאחרונה על ידי טבי ב 18 נובמבר 2019, 19:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

טבי

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 18 נובמבר 2019, 19:44

מים קרים על נפש עייפה מהשמצות וקשקושים !
מאיר עיני הגולה לחידושי הרי''מ אות רמ''ו
''ע''י הדיבות הרעות שמפרסמים השונאים על הרבי יחי' מזה הננו יכולים דייקא להכיר ולידע רב קדושתו ''

בחור אמריקאי
קיבל תודה: 2 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בחור אמריקאי » 18 נובמבר 2019, 20:14

טבי כתב:
18 נובמבר 2019, 19:24
0548sd כתב:
אנו מקבלים בברכה את הרב אברהם בנימין זילברברג. ואת הרב משה בצלאל אלתר שחזרו לארצינו הק ( בבושת פנים ) ומי שיש לו מידע מוזמן לספר כאן בפורם
אתה ממציא בקצב שאתה נושם
וחוץ מהגר'מ פוגל שמראש הוחלט שלא רודפים אחריו ולגבי גרפינקל איתו אמורים לשבת אישים אחרים ולא השניים שנסעו
אגב מה הפאניקה שאחזה בכם בשעה שישבו עם בוים בחיידר יגדיל תורה ? בוזגלו - בירנאהק ולב הפעילו את צופר כיבוי האש, מה שמזעיק את המשטרה ואת כיבוי האש והביא לפינוי כל הילדים במטרה לפוצץ את הישיבה עימו,
אברהם בנימין חרף השמועות שהפצתם 'שנמלט מבורו פארק בשבת' היה בשבת בבורו פארק וכל תפילה היה בשטיבל אחר ונשא דרשות ובסעודה שלישית היה עם הבחורים
וכדאי מאוד שהגר''ש ימסור לכם שיעור בעיון בענין ''מילתא דעבידא לגלויי'' כי הפייקים הפכו להיות חולניים
שקר. אני יודע בבירור גמור ששום א' לא חתם. דברתי היום עם מלמד ביגדיל תורה. אין לו אף חתימה אחת ביגדיל תורה, רק במתיבתא ובבית יעקב חתמו. במילים אחרים: המשימה לא הצליח.

בשטיבל א' שביקר במשך השבת, מצאו הגליונות דברות קודש של האדמו"ר בפח האשפה.

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 18 נובמבר 2019, 20:21

טבי כתב:
0548sd כתב:
אתה ממציא בקצב שאתה נושם

לי נראה שהם הצליחו כמו שהם נצחו את ברלינר במשפט הרוצה לשקר ירחיק עדיתו בא נחכה לביקור הגרש בחו"ל ואז יראו כולם בתמונת את ההערצה של רוך או לפחות חצי מהציבור ורוב הגבירים

טבי

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 18 נובמבר 2019, 21:41

בחור אמריקאי כתב:
18 נובמבר 2019, 20:14
טבי כתב:
0548sd כתב:
אתה ממציא בקצב שאתה נושם
שקר. אני יודע בבירור גמור ששום א' לא חתם. דברתי היום עם מלמד ביגדיל תורה. אין לו אף חתימה אחת ביגדיל תורה, רק במתיבתא ובבית יעקב חתמו. במילים אחרים: המשימה לא הצליח.

יאללה שמענו את הבדיחה שבשטיבל יגדיל תורה זרקו את השמועס של הרבי לפח (ואין ספק גם שאברהם בנימין הגיע לשם ...)
אוואו גור מה זה נבהלו, ילדים קטנים שזורקים עגבניות בשוק וחושבים שהממשלה תיפול
והלוואי שהגר''ש יסע לארה''ב. אתמול שוחחתי עם עסקן שם, הם מתים שהוא יבוא ויעשו שם פירוד ברור ומוחלט, עד שהוא לא יבוא לארה''ב זה לא יהיה מוחלט שם
ואני מתקשה להבין, אם אף אחד לא חתם מה הפאניקה להפעיל את הגלאי עשן ביגדיל תורה ?
מה הצרחות של קמיונקא? כולם איתכם שם !?
יאאללה מפנה לכם את הבמה ותשתוללו כמה שבא לכם .
נערך לאחרונה על ידי טבי ב 18 נובמבר 2019, 22:23, נערך פעם 1 בסך הכל.

עלה זית

נושא שלא נקרא על ידי עלה זית » 18 נובמבר 2019, 21:49

בחור אמריקאי כתב:
18 נובמבר 2019, 20:14
בושה וחרפה.

סמל אישי של משתמש
4000

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 18 נובמבר 2019, 22:43

0548sd כתב:
18 נובמבר 2019, 20:21
טבי כתב:
0548sd כתב:
אתה ממציא בקצב שאתה נושם

לי נראה שהם הצליחו כמו שהם נצחו את ברלינר במשפט הרוצה לשקר ירחיק עדיתו בא נחכה לביקור הגרש בחו"ל ואז יראו כולם בתמונת את ההערצה של רוך או לפחות חצי מהציבור ורוב הגבירים
אני לא גור וגם ממש לא סובל את המהלכים הפוליטים שלהם. אבל מכל אורך ההיסטוריה אני רואה שמי שהיה יותר אמיתי זה היה גור ולא ראש הישיבה.

לא יודע על מה אתה מדבר על ברלינר שהו ניצח. אני מדבר וקורא אנגלית שת אם. ויכול להגיד לך שזה ממש הפוך ממה שאתה אומר ואין כמעט סיכוי שברלינר ישאר עם השטח שלו.

אני עדיין מסתפק מה באמת יש בארה"ב על אף שאני סובר שיש הרבה ממורימם.

וסם ככה בארץ יש גם ומכיר כמה וכמה לא יודע עם חסידי הגר"ש או לא.. אבל ממש לא היה אצלו בשמחת תורה.

אבל כרגע נראה שהגר"ש נוחל כישלון..

טבי

נושא שלא נקרא על ידי טבי » 18 נובמבר 2019, 22:48

ובירמיהו המעיין ממשיך לנבוע ומפכה במלוא עוצמתו וטוהרו

עלה זית

נושא שלא נקרא על ידי עלה זית » 18 נובמבר 2019, 22:51

מה אתה מגדיר כישלון ? שאין לו 3000 איש ?
אני יודע שלא יאמינו לי פה, אבל אני יודע (יש לי שם מקורות טובים, כפי שוודאי נוכחתם לראות) שהוא מעולם לא כיוון לזה.
לר' שאול מספיק בהחלט 250 משפחות בירושלים-בית שמש ו-250 משפחות בבני ברק-אשדוד,
כרגע הוא לא שם אבל הוא גם לא רחוק משם. יש מספיק אנוסים שסתפחו אליו לאט לאט, ועוד כל מיני מחוץ לחסידות.
(אם הוא היה מתקשר לדרוש בעצתי הייתי אומר לו שכמו שדוד שלו הרשה לעצמו לקחת ליטאים גמורים, ואפילו בן של ר"י חברון, ולהפוך אותם לגרע חסידים, גם לו מותר. אכן אומרים שיש לו כמה כאלו)

קא סלקא דעתך

נושא שלא נקרא על ידי קא סלקא דעתך » 18 נובמבר 2019, 23:29

0548sd כתב:
18 נובמבר 2019, 17:43
הממשיך מורינו דוד,?!
מאי קא משמע לן ?

חבקוק

נושא שלא נקרא על ידי חבקוק » 18 נובמבר 2019, 23:43

4000 כתב:
18 נובמבר 2019, 22:43
0548sd כתב:
18 נובמבר 2019, 20:21
טבי כתב:
0548sd כתב:
אתה ממציא בקצב שאתה נושם

אני לא גור וגם ממש לא סובל את המהלכים הפוליטים שלהם. אבל מכל אורך ההיסטוריה אני רואה שמי שהיה יותר אמיתי זה היה גור ולא ראש הישיבה.

לא יודע על מה אתה מדבר על ברלינר שהו ניצח. אני מדבר וקורא אנגלית שת אם. ויכול להגיד לך שזה ממש הפוך ממה שאתה אומר ואין כמעט סיכוי שברלינר ישאר עם השטח שלו.

אני עדיין מסתפק מה באמת יש בארה"ב על אף שאני סובר שיש הרבה ממורימם.

וסם ככה בארץ יש גם ומכיר כמה וכמה לא יודע עם חסידי הגר"ש או לא.. אבל ממש לא היה אצלו בשמחת תורה.

אבל כרגע נראה שהגר"ש נוחל כישלון..
מה זה נקרא אמיתי?
תסביר.

סמל אישי של משתמש
4000

נושא שלא נקרא על ידי 4000 » 19 נובמבר 2019, 00:07

מי שטען לנצחון קרי בית משפט מי הול לנצח

2018

נושא שלא נקרא על ידי 2018 » 19 נובמבר 2019, 00:18

אני צופה מן הצד באשכול זה ולא מאמין לעיני. בושה וחרפה לדון בפומבי בנושאים אלו. משחקים באש. איך אתם לא מפחדים ?
לא מתאים. מיותר. מסוכן.
בבקשה לסגור את אשכול השיימינג, לשון הרע, ביזוי ת"ח, זריקת בוץ, וזלזול כלפי עדות קדושות.
די !
אני ממש לא מבין מה רוצים מחסידות גור, הם כאן בבלגיה אנשים טובים, נחמדים, נושאים בעול, קהילה יפה לתפארת. לא מבין את הלשון הרע נגדם, בלי להתערב בכלל במחלוקת הזו. אבל בגלל שהם כה מושמצים פה אני רואה חובה להגיד את זה.

רבותי, די לשנאה ! מה החילונים צריכים לחשוב כשהם קוראים איך אנו מורטים אחד לשני את השערות ?!

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 19 נובמבר 2019, 00:22

גא"מ מצטרף מדובר ב"שרפי קודש" ולא בפוליטיקה מלוכלכת.

מי שיש לו יצר סקרנות ואקשן שיחפש זאת על מלחמת ליברמן ולפיד.

0548sd

נושא שלא נקרא על ידי 0548sd » 19 נובמבר 2019, 01:07

קא סלקא דעתך כתב:
18 נובמבר 2019, 23:29
0548sd כתב:
18 נובמבר 2019, 17:43
הממשיך מורינו דוד,?!
מאי קא משמע לן ?
ההוא אמינא היה שהגר"ש יהיה הממשיך של גור כי הוא הרבה יותר מתאים מכל הבחינות וכמו שהאמרי אמת רצה שאחיו יהיה ממשיך והפני מנחם המשיך את אחיו אז גם פה יקחו את הגרש שהוא דור קודם ובן של האדמור זצ"ל ובזמן אביו הוא היה מספר 3 בחסידות צריך להבין גור זה לא סתם חסידות זה החסידות הגדולה בארץ ובנשאים מסימים הרבי מגור קובע לכלל ישראל ולכן צריך מנהג בעל כתפים רחבות ועצם זה שרדפו אותו וסגרו לא את הישיבה ןלא נתנו לו ליצג את גור בכל מיני מקומות מרכזים שבקשו ממנו לנאום במקום שיפארו איתו זה מראה שהם ידעום שרוב הציבור היה הולך איתו גם שכל העמותת היה רשום על דוד מלך ישראל שהרי אין חולק בזה שהוא דרשן עולמי ואין ספק שאם היו מכבדים אותו כערכו ואת מעריציו מתוך גור הוא היה נכנע לגמרי לאדמור כמו אביו בזמן הלב שמחה שאע"פ שהיה ת"ח מופלג ומנהיג ודרשן עולמי התבטל לגמרי לאחיו הרבה יותר ממה שהאחין שלא התבטל אליו אפילו שלפי הסברה אח הרבה פחות נכנע מאחין
וקא משמע לן שאפילו שעל פי סברא ועל פי דעת רוב הציבור ( אם היו מכבדים אותו כל השנים לפחות כמו כל המורינו והיה בחירות ומי שמנצח היה לוקח הכל בלי שום מחלוקת אז בלי ספק היה לו רובו ואולי גם רובא דרובא ) הגרש היה צריך לקבל ההנהגה מכל מקום הממשיך שיקבל את כל הנדלן הוא ר דוד ורק השם יודע כמה אחוז חסידים כל אחד יקבל

שלח תגובה