בחור ישיבה נעדר בירושלים: ראיתם את אהרן סופר?

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

משפט הטבע

Re: בחור ישיבה נעדר בירושלים: ראיתם את אהרן סופר?

נושא שלא נקרא על ידי משפט הטבע »

NRG: שמועות על ממצאים שנמצאו ביער ירושלים, ושבעקבותם הופסקו החיפושים.

סמל אישי של משתמש
שריל'ה

נושא שלא נקרא על ידי שריל'ה »

גופתו של הנעדר, אהרון סופר, בן 23, שנעלם ביום שישי שעבר בעת שיצא לטייל ביער ירושלים, נמצאה ביער עין כרם. את הגופה מצאו מתנדבים של איחוד הצלה, אשר דיווחו למשטרה. מהמצאים

משפט הטבע

נושא שלא נקרא על ידי משפט הטבע »

ועכשיו המשטרה תרצה לנתח את הגופה כדי לדעת ממה נהרג...

סמל אישי של משתמש
שריל'ה

סיבות המקרה אינם ברורות. הגופה בדרך לאבו כביר.

סמל אישי של משתמש
שריל'ה

הותר לפרסום כי ביער ירושלים נמצאה גופתו של בחור הישיבה שנעדר מאז יום שישי שעבר, הבחור אהרון סופר. כוחות גדולים של משטרה וזק"א נמצאים כעת בסמיכות למקום בו נמצאה הגופה באזור עין כרם בירושלים. ,הערכה היא כי מעד, נחבל ונפצע אנושות.

חצקל פון מאה שערים

נושא שלא נקרא על ידי חצקל פון מאה שערים »

רוצים לנתח אותו כן או לא ????

לחברי לדעת של שוקי

נושא שלא נקרא על ידי לחברי לדעת של שוקי »

למישהו יש תמונות של הגופה של הבחור אהרן סופר
אִסְתְרָא בִלְגינָא קיש קיש קָרְיָא

לחברי לדעת של שוקי

מי יכול להוריד את זה
http://2424.co.il/news_read.php?n_id=11206

לחברי לדעת של שוקי

דובר זק"א: הגופה שנמצאה היא של הבחור הנעדר אהרון סופר,ראש אגף המבצעים בזק"א, חיים וינגרטן אומר: אהרון סופר נהרג לאחר שככה"נ התייבש מהליכה של שלוש וחצי שעות תחת חום כבד. ההורים מעודכנים בפרטי המקרה. אין עדיין צפי לשעת הלוויה.

סמל אישי של משתמש
שפיץ

נושא שלא נקרא על ידי שפיץ »

לחברי לדעת של שוקי כתב:דובר זק"א: הגופה שנמצאה היא של הבחור הנעדר אהרון סופר,ראש אגף המבצעים בזק"א, חיים וינגרטן אומר: אהרון סופר נהרג לאחר שככה"נ התייבש מהליכה של שלוש וחצי שעות תחת חום כבד. ההורים מעודכנים בפרטי המקרה. אין עדיין צפי לשעת הלוויה.
איך הוא הגיע לתעלה?

סמל אישי של משתמש
הפועלים
קיבל תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי הפועלים »

רץ ברשת: כך מצאנו את הבחור אהרן סופר ז"ל

ב"ה

כך מצאנו את הבחור אהרן סופר ז"ל

הסיפור שבאיתורו של הבחור אהרן סופר ז"ל היכה גלים במהירות רבה בארץ ובחו"ל. באמצעי התקשורת למיניהם הופיע דיווח פחות או יותר זהה, שהועתק כמעט במדויק מדוברות איחוד הצלה.

במהלך היומיים שחלפו החל הסיפור לקבל חלקים נוספים שלא היו בו מלכתחילה, וכן וויכוחים על פרטים כאלו ואחרים. רבים שואלים אותנו האם כבר קיבלנו פניות לראיונות מכלי תקשורת. התשובה היא שאכן כן. אך מכיון שביודעי ומכירי קאמינא, לכל אחד האנטרסים שלו, והאחד ישמיט את האחר והאחר יצנזר את האחד וד"ל, אי לזאת החלטתי כי אני אראיין את עצמי... וכך אוכל להביא בפניכם את העובדות כמו שהן, ללא השמטות וללא תוספות.

ביום חמישי הוציא ארגון איחוד הצלה הודעה למתנדבים, שדרושים בדחיפות מתנדבים למבצע החיפושים שעובר לאיזור עין כרם.

טלפון אחד לחברותא שעמו אני לומד כל יום אחה"צ ה"ה אברהם מרדכי אלטר שליט"א ע"כ שאולי אאחר מעט היום, הרב אלטר הביע את רצונו להצטרף אלי למסע החיפושים, כשאת הלימוד המשותף נדחה לשעה מאוחרת יותר, וכך יצאנו שנינו לדרך.

בשעה 3:30 אחה"צ הגענו לחניון מעיין עין כרם, שנקבע כנקודת היציאה ובה הוקם החפ"ק של איחוד הצלה, כשבמקום נכח גם ר' בן ציון אוירינג, שלא נח לרגע החל משבת שעברה עת נודע על היעלמו של הבחור.

ההודעה מטעם איחוד הצלה ששודרה ביום חמישי בצהריים כשראינו שהחבר'ה רק מתחילים בהתארגנות ראשונית, אמרתי לידידי שעד שהם יחלו עוד ייקח זמן, ואולי כדאי שנצא לדרך. וכך יצאנו, אני עם אייפוד זוהר של איחוד הצלה, ידידי א.מ. אלטר בחליפתו החסידית, לראשינו כובעי שמש, בכיסים שתיה בכמות מספיקה, שלושה פלאפונים ומכשיר קשר, ויצאנו לדרך - - -

מסלול ההליכה שלנו לא היה מתוכנן, אלא פשוט ירדנו את ההר הבנוי כטרסות לכל גובהו, כשאנו הולכים לאורכו קומה אחר קומה. כך צעדנו במשך כשעה.

קרוב לשעה 3:30 הגענו לתחתית ההר, ליד משהו שנראה כעין מנהרה הנעולה בשער ברזל גדול, המשמש את מערכת הביוב של שכונת עין כרם, משם ישנו שביל עפר המוביל אל כביש 83 שמתחיל בעין כרם. לאחר צעידה של כמה דקות אני שואל את ידידי האם הוא מעוניין להמשיך, או שנתחיל בדרך חזרה למעלה ההר, לאחר שהוא מאשר שאפשר להמשיך אנחנו ממשיכים ללכת.

לאחר הליכה של מספר דקות אני פונה אליו ואומר לו "אברמי אתה מרגיש ריח?" והוא משיב בחיוב, ומוסיף להצביע גם על מעופפים רבים החגים באיזור. שולי הדרך היו מלאים בעשבים גבוהים, ובאיזור גם ישנם נחשים ועקרבים ושאר מרעין בישין, וקצת חששנו להכנס לתוך סבך העשבים. כשאיתרנו מקום פנוי מעט לעין, נכנסנו פנימה ואז ראינו שקית לבנה זרוקה על העשבים. השקית היתה נראית כחבילה שמישהו זרק שם, לא איזה ניילון שהתעופף ברוח, אלא חבילה שבן אנוש הניח שם, והחבילה גם היתה נראית די טרייה במקום, אך היה קשה להגיע אליה. ניסנו להביט באזור החבילה אולי נמצא משהו נוסף, כשלפתע במרחק של כחמישה מטרים מהחבילה אני מבחין במשהו שחור ומוארך המנוח על האדמה. אני צועק לחברי "יש שם איזה שק שחור!!!"

יצאנו מה'חור' שאליו נכנסו, הלכנו בזריזות מספר מטרים, שם היתה כמין גדר אבנים שעליה יכולנו לצעוד. אלטר צועד ואני מאחוריו. לפתע הוא מזנק לאחוריו בבהלה ובשאגה "זה הוא !!!!" ואכן שם ראינו את הבחור, שוכב על צידו ללא רוח חיים - - -

להגיד שלא נבהלתי, יהא זה שקר... על אף שיצאנו למסע חיפושים, אבל לא העלינו על דעתנו שאכן נמצא משהו, ושום דבר לא מכין אותך לרגע כזה, על אף שבמסגרת התנדבותי באיחוד הצלה כבר ראיתי נפטרים לא מעט ל"ע, אך הפעם זה היה 'קצת' שונה... ונוספת לכך גם ההתרגשות שאתה מוצא משהו שכל העולם היהודי כבר מחפש שבוע.....

הרבה זמן להלם לא היה לנו, מיד זזנו הצידה ע"מ שלא 'ללכלך' את הזירה (מבחינת זיהוי פלילי וכדו'), ועליתי על הגל בקשר של איחוד הצלה, ודיווחתי 3 מוקד, אני נמצא בתחתית ההר ומצאנו כאן כמעט בוודאות את גופת הבחור!

המוקדן היקר אריאל בן דוד תפס מיד את הפיקוד לפני שתתחולל אנדרלמוסיה בגל המבצעי, והוא מבקש ממנו שאמסור לו באישי (לא בגל הקבוצתי) את מספר הטלפון שלי. כשנוצרה שיחת הטלפון המשושלת (אני, המוקדן, והחפ"ק) הם מבקשים ממני שאנסה לתאר להם היכן אני נמצא. תוך כדי ניסיון להסביר להם את מסלול הליכתי, הוצאתי את אחד ממכשירי התקשורת שהיו עימי וצילמתי את האיזור בו אני נמצא, כשתוך כדי כך אני מקבל את נקודת הציון הג'י.פי.אס המדויקת בה אני עומד. את פרטי נקודת הציון אני משגר למוקד ובמקביל אני לוחץ על לחצן מצוקה במכשיר הקשר של איחוד הצלה, כשגם זה יעזור להם לאתר את מיקומי.

לאחר שהמיקום שלי נקלט במערכת המחשוב של איחו"ה, עברו כשני דקות ורכב ובו קצין המבצעים שי קוניץ, ועימו דוד קריספיל מנהל מערכות המחשוב של הארגון הגיעו למקום. השניים עשו זיהוי ראשוני של הנפטר בשיחה טלפונית עם המשטרה, וסגרו מידית את הזירה בסיועו של בנצי אוירינג שהגיע למקום מיד אחריהם, ושהוא גם מצא את המשקפיים של הבחור במרחק מספר מטרים ממנו על דרך העפר.

לאחר זמן מה, זרמו למקום כוחות משטרה רבים ומיוחדים, עם כלבי גישוש של המחלקה לזיהוי פלילי, והחלו בסריקות מדוקדקות של הזירה. לבנתיים המקום החל להתמלאות במתנדבים אזרחיים ובסקרנים לרוב, ובשלב זה החלה המשטרה לפנות משם את כל מי שלא קשור לאירוע. אחד מהמתנדבים באיחוד הצלה פשט את אפוד הזיהוי שלו ונתן לא.מ. אלטר ללבוש אותו, כך שהשוטרים לא יגרשו אותו מהשטח.....

לאחר כמחצית השעה הודיע לנו הקצין במקום כי עלינו לגשת לתחנת המשטרה במגרש הרוסים לצורך מסירת עדות. בשלב הזה נטשנו את הזירה וחזרנו העירה.

כאן בעצם מסתיים סיפורנו, העובדות כפי שהן, ללא הסברים וללא פרשנויות, אותם אנו משאירים לקוראים....

עתה לשאלת המליון 3 "מה עם הכסף". את השאלה הזו שמענו במהלך היומיים האחרונים בערך כמאה אלף פעם... ובכן, נכון לעתה לא קיבלנו מאומה. ביום שישי בסה"כ הייתה ההלוויה, ובשבת הבנק שלנו סגור. היו סמוכים ובטוחים כי גם בהמשך לא תדעו מה כמה איך ולמה, ואם בכלל... רק זאת אוכל לגלות לכם, כי את המשרד שלי למשכנתאות הפועל כבר כשמונה שנים אני לא מתכון לסגור בשלב זה, וכל המעוניין יכול לפנות אלי בפרטים המופיעים מטה.

לפני זמן קצר חזרנו מניחום אבלים אצל המשפחה שקיבלה אותנו בהתרגשות רבה, עתה הם בדרך לטיסה לארה"ב, ומאחלים אנו להם שיגיעו ארצה רק לאירועים שמחים!

בתקוה לבשר אך בשורות טובות.

ישראל ארליך סוכן משכנתאות.
אם היו בני אדם מרגישין במתיקות ועריבות טוב התורה, היו משתגעים ומתלהטים אחריה, ולא יחשב בעיניהם מלא עולם כסף וזהב למאומה, כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם, (אוה"ח הק').

יהודאי
נתן תודה: 3 פעמים
קיבל תודה: 16 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי יהודאי »

באמת לא הבנתי כיצד נכדו של הפנ"מ נצפה בתמונות לבוש אפוד של הצלה, כעת הכל מיושב!

לחברי לדעת של שוקי

למישהו יש תמונות של הבחור

סמל אישי של משתמש
הפועלים
קיבל תודה: 3 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי הפועלים »

לחברי לדעת של שוקי כתב:למישהו יש תמונות של הבחור
https://chl.co.il/viewtopic.php?p=139861#p139861
אם היו בני אדם מרגישין במתיקות ועריבות טוב התורה, היו משתגעים ומתלהטים אחריה, ולא יחשב בעיניהם מלא עולם כסף וזהב למאומה, כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם, (אוה"ח הק').

לחברי לדעת של שוקי

הפועלים כתב:
לחברי לדעת של שוקי כתב:למישהו יש תמונות של הבחור
https://chl.co.il/viewtopic.php?p=139861#p139861
של גופתו של הבחור והלוויה שלו
תודה

סמל אישי של משתמש
מתכתב

נושא שלא נקרא על ידי מתכתב »

מי יודע עוד פרטים

כמה זמן הלך ? לאיזה מרחק הוא הלך ? ומפות של האזור וכדו'

סמל אישי של משתמש
חוקר האמת
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי חוקר האמת »

לא יפה לעשות פרסומת לעבודתו במשכנתאות על חשבון פרסומו כמוצא הבחור.

התיאורים הגרפיים מיותרים ומכוערים. הריח והמעופפים... נס שלא הרחיב עוד בתיאור.

ועתה לשאלת 'מיליון הדולר' מה עם הכסף... פשוט איכס.

עדיף היה שימצא אותו מישהו עדין יותר ופחות גס. אבל גם כך, זכותם גדולה.

סמל אישי של משתמש
חוקר האמת
קיבל תודה: 1 פעם

נושא שלא נקרא על ידי חוקר האמת »

יהודאי כתב:באמת לא הבנתי כיצד נכדו של הפנ"מ נצפה בתמונות לבוש אפוד של הצלה, כעת הכל מיושב!
ובשביל זה כל הפרסום והתיאור החי ממציאת המת...

סמל אישי של משתמש
מאור ושמש

נושא שלא נקרא על ידי מאור ושמש »

שמעתי שאתרא קדישא מצאו אותו....
"ובוודאי כשאדם מתבודד לבדו יוכל לפשפש במעשיו היטיב ולשבר לבו באמת בהכנעה גדולה וזהו טהרתו... אבל זאת הוא באמת מי שמשבר לבו לגמרי בהכנעה גמורה לפני הבורא יתברך בוודאי יביא לו שמחה גמורה" (מאור ושמש פר' מצורע)

שלח תגובה