***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

מי זה

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 06 פברואר 2019, 18:41

וואוו מדהים!!!!
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 06 פברואר 2019, 19:08

יצחק איטיאת - קיבל רשיון נהיגה בטעות.jpg
משך חודשים חיכה יצחק איטיאת (30) מירושלים לרגע הזה: ביום ראשון השבוע הוא ניגש לטסט הראשון ואחר הצהריים קיבל מסרון ממשרד הרישוי: "שמחים להודיעך שעברת בהצלחה מבחן נהיגה מעשי".

איטיאת המאושר מיהר שלשום בבוקר למשרד הרישוי, הדפיס את רישיון הנהיגה החדש שלו, שילם עבורו, והתיישב מאחורי ההגה. אלא שאתמול, לאחר יום שלם שבו הסיע את אשתו ואת שני ילדיהם הקטנים, הוא קיבל שיחת טלפון שהותירה אותו המום: "יצחק? שלום, מדבר רפי, מפקח במשרד התחבורה", אמר הדובר מעברו השני של הקו. "אתה צריך להחזיר את הרישיון, כי הבוחן שלך טעה בהקלדה. פסלתי לך את הרישיון, אתה לא יכול לנהוג".

"הייתי בטוח שהוא מסתלבט עליי", סיפר אתמול איטיאת, אבל רפי, המפקח, הבהיר לו שלא מדובר במתיחה: "קורה שטועים בהקלדה", אמר לו. "שיהיה לך בהצלחה בטסט הבא".

מורים לנהיגה שעימם שוחחנו אומרים שמאז הרפורמה במבחני הנהיגה בחודש יולי האחרון, שבמסגרתה הופרטו הטסטים, קיבלו כבר כמה תלמידים הודעות כאלה. קודם קיבלו הודעה שעברו את מבחן הנהיגה, משרד הרישוי הנפיק להם רישיון, ואז התקשרו אליהם וביקשו מהם להחזירו בנימוק שניתן בטעות. "מעבר לטעות שבהעלאתו לכביש של נהג שבוחן חושב שאסור לו עדיין לנהוג, איך אפשר לשחק ככה באנשים, לבשר להם שלימוד הנהיגה הארוך הסתיים בהצלחה, ואז להודיע להם שבעצם מדובר בטעות. איך משחקים ככה בבני אדם?" שאל מורה ותיק לנהיגה.

ממשרד התחבורה נמסר בתגובה: "מדובר בטעות הקלדה של בוחן נהיגה שהתגלתה (על ידי אותו בוחן) עם הזנת פרטי הנבחנים, באתר היציאה של הטסטים, בסיום יום המבחנים. כמובן שהנבחן יקבל את כל כספו בחזרה. יצוין כי על פי החוק רשות הרישוי רשאית לבטל רישיון נהיגה שניתן שלא כדין".
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
"אכפת לי כל כך מהכל, עד שלא אכפת לי מכלום" (ויליאם סארויאן)

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 10 פברואר 2019, 20:50

בשיאו של גל הקור בשיקגו - לב חם אחד הציל מעל 100 אנשים.
קנדיס פיין, תושבת שיקגו בת 34, חזרה לביתה שבוע שעבר כשגל הקור בארה"ב החל. בדרך היא עברה על פני הומלסים החיים באוהלים בשיקגו: "הטמפ' החלו לצנוח, ידעתי שהם הולכים לישון על קרח והייתי חייבת לעשות משהו", אמרה.
קנדיס יצרה קשר עם בתי מלון בעיר והזמינה מכרטיס האשראי שלה כ-30 חדרים. לאחר מכן פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה שהיא צריכה עזרה עם רכבים לשנע את האנשים מהאוהלים הקפואים אל בית המלון. תוך דקות אנשים התנדבו ובמהלך היום צי רכבים הגיע והעביר עשרות מחוסרי בית אל המלון.
אנשים שנתקלו בפוסט התגייסו ושכרו עוד חדרים במלונות בעיר, ובכך היוזמה שהתחילה אצל קנדיס, הצילה יותר ממאה אנשים, חלקם ילדים ונשים בהריון: "אני בן אדם רגיל, זה נשמע כאילו מישהו עשיר עשה את זה אבל אני רק ילדה שחורה מדרום העיר, אנחנו יכולים לעשות את זה ביחד".

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 11 פברואר 2019, 17:44

קברו של רב הפך למוקד עליה לרגל • בעיר מנאוס בברזיל מכנים אותו "הקדוש היהודי" ומתפללים לניסים על הקבר, שמוצב בבית עלמין נוצרי
קברו של הרב מויאל בברזיל.jpg
אם תגיעו לבית הקברות הנוצרי-קתולי בעיר מנאוס שבצפון ברזיל תופתעו לגלות תופעה משונה – במרכז המתחם הענק, בין מאות המצבות עם הצלבים והפסלונים, נמצא קבר מיוחד שגדר לבנה מקיפה אותו. נוצרים רבים מתפללים לידו, מניחים עליו זרי פרחים ואפילו פתקים עם בקשות אישיות. לא מדובר בקבר של קדוש נוצרי, אלא דווקא בנפטר יהודי שמכונה בפי התושבים המקומיים – "הקדוש של מנאוס".

הרב שלום עמנואל מויאל, רב הקהילה היהודית בעיר שהינה בירת מדינת אמזונס שבצפון ברזיל, נשלח ממרוקו ב-1908. במקום התגוררה קהילת יהודים קטנה בלב יערות הגשם בצפון ברזיל, והוא מונה לתפקיד רבם. סופו היה טרגי – רק שנתיים לאחר שהגיע הוא נפטר מקדחת צהובה, ומכיוון שבית העלמין היהודי היה מלא הוא נטמן בבית הקברות הקתולי. על פי ההלכה אין מניעה בקבורתו של יהודי בבית עלמין נוצרי, בתנאי שתהיה מחיצה בגובה של עשרה טפחים שמבדילה בין הקבר ליתר הקברים, ומחיצה כזו קיימת סביב קברו של הרב מויאל.

אולם בדרך פלא, הפך הקבר שלו עם השנים למוקד עלייה לרגל לנוצרים קתולים. הם מכנים אותו "סנטו הודאו מילגררו דה מנאוס" כלומר "הקדוש היהודי עושה הניסים של מנאוס". בדומה לקברי צדיקים יהודיים אחרים, המאמינים מתאספים בהמוניהם על הקבר, מדליקים נרות ומשאירים שם מתנות. הם מקווים שמחולל הנסים היהודי הקדוש ירפא אותם ממחלות קשות ויעשה להם ניסים כמו שידוך ראוי, פרנסה טובה או כל דבר אחר.

הסיבה לתופעה המוזרה היא אישה בשם קוטה ישראל, שטיפלה ברב לפני מותו, ושהייתה היחידה שהסכימה להתעסק עם אדם שהיה חולה בקדחת צהובה. לאחר פטירתו טענה אותה אישה שקיבלה מהרב את סודות הריפוי והמשיכה לעסוק בריפוי של מחלות שונות. לאנשים שפנו אליה היא המליצה להגיע לקבר של הצדיק.

וכך הפך הקבר של הרב היהודי לאתר עלייה לרגל של נוצרים. מסביב למצבה מוצבים שלטים שהניחו אחריהם מבקרים, ביניהם כתובות "תודה לרבי" ועוד. במשך חמישים שנה מגיעים קתולים רבים למקום, מבקשים את ברכתו של הרב ומניחים תשורה. ליד המצבה הונחו בעבר עשרות ידיים ורגליים תותבות, שנטען שהבעלים שלהם לא נזקק להם בגלל פעולות ריפוי. השמועות על הניסים פורסמו ברחבי העולם ועיתונאים במדינות השונות עלו לרגל כדי לגלות מה סוד התופעה. מספרים כי אוהדי קבוצת הכדורגל של ברזיל מגיעים למקום לפני משחקים ומתפללים להצלחתו של נימייאר, הכוכב הגדול שלהם.

נעשו ניסיונות בעבר להעלות את עצמותיו של הרב לישראל, אולם ללא הועיל. בשנות השמונים שמע אחיינו, ח"כ אליהו מויאל, על דודו שקבור בבית הקברות הנוצרית ופנה לראש הקהילה היהודית בעיר בבקשה להעלות את עצמותיו. התשובה הייתה שלילית, בשל התנגדות העירייה, שסירבו גם להעבירו לבית העלמין היהודי. "הקבר הפך למקום קדוש עבור הקהילה הנוצרית", סיפר נציג קהילה היהודית בתגובה.

מקור: ישראל היום

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 11 פברואר 2019, 18:05

"הכלב שנטל חררה והדליק את הגדיש..."

אתמול פעלו צוותי כיבוי בשריפה ברחוב הגבורה בקרית גת. לוחמי האש אשר הגיעו למקום זיהו שריפה שמשתוללת וגורמת נזק למספר קומות כאשר מוקד הבעירה בדירת הגן של הבניין. מהשריפה הזו חולצו ע"י לוחמי האש אשה מבוגרת וחתולה שהיו לכודים בעשן והושגה שליטה על האש.
חוקרי שריפות מכבאות והצלה אשקלון רשף שוהם דורון ורשף יעיש אביטן החלו בחקירת האירוע וגילו כי מדובר בגורם מצית ולא בקצר חשמלי ומיד פתחו את מצלמות הדירה בכדי לאסוף ממצאים נוספים.

מה שהתגלה לנגד עיניהם בהקלטה הצליח להפתיע אותם בהחלט. חוקר השריפות רשף שוהם דורון מסר "27 שנים אני עובד בכבאות והצלה וראיתי לא מעט אבל זה אחד לדור והפתעה מוחלטת,לא שמעתי על מקרה כזה וגם לא ראיתי".
בסרטון רואים כלב שמחזיק בפיו מצת גז,עולה איתו לפינת הישיבה ומתחיל לשחק עם המצת. לאחר שראה הכלב לאחר מספר פעמים כי הדבר גורם לניצוץ סקרנותו משכה אותו להמשיך לשחק במצת עד שהדליקו וגרם לבעירה. מרוב בהלה כיסה את המצת בכרית ומיד כשהסיר אותה הכניס חמצן וגרם לשריפה.
הכלב כמובן הופתע מעוצמת האש וברח מהמקום מבלי שהבין למה הוא גרם.

מסקנה: הרחיקו חומרי הצתה לא רק מילדים אלה גם מבעלי חיים אתם אף פעם לא יכולים לדעת מה יקרה.

אלי כהן דובר כבאות והצלה מחוז דרום

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 11 פברואר 2019, 18:12

ממשלה יקרה.jpg

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 11 פברואר 2019, 18:44

מי מקוה בטאהש.jpg
הכיתוב באידיש למטה:
מחיר
גדול 6$ קטן 4$

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 12 פברואר 2019, 18:48

דברתי עם עסקן ידוע.jpg

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 13 פברואר 2019, 16:27

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ לא מסתיר את העובדה שהוא אינו איש של כלבים. בעצרת שערך שלשום (שני), טראמפ אמר אמנם שהתרשם מיכולותיהם של כלבים לרחרח אחר סמים, אך הבהיר כי לא יהיה לו זמן לטפל בחיית מחמד וכי אם יאמץ כלב, כמו נשיאים רבים לפניו, הוא ירגיש "צבוע".
"לא אכפת לי שיהיה לי אחד, בכנות, אבל לא יהיה לי זמן", אמר טראמפ בעצרת בחירות באל פאסו, טקסס, אחרי שתיאר כיצד ראה רועה גרמני של השירות החשאי מאתר סמים שהוחבאו בקופסה.

הקהל הריע לטראמפ כששאל "איך אראה אם אלך עם כלב במדשאת הבית הלבן?" - אך הנשיא הניד בראשו לשלילה. "לא יודע, אני לא מרגיש טוב. זה מרגיש לי צבוע", אמר.
טראמפ הוסיף כי "הרבה אנשים" אמרו לו שכדאי לו לאמץ כלב, "כי זה טוב פוליטית". "אמרתי להם, 'תראו, זה לא הקשר שיש לי עם האנשים שלי'", הוסיף.

ברשת ABC דווח כי אחת מאלו שייעצו לנשיא לאמץ כלב הייתה לארה טראמפ, אשתו של בנו אריק. לארה ידועה כפעילה למען בעלי חיים, ופעלה יחד עם רפובליקנים אחרים במדינת פלורידה לאסור בה מרוצי כלבים.
אם טראמפ לא יאמץ חיית מחמד במהלך כהונתו, הוא ישבור מסורת ארוכת שנים של נשיאים שעשו כן. לקודמו, ברק אובמה, היו שני כלבי מים פורטוגזיים, בו וסאני. לג'ורג' בוש הבן היו גם שני כלבים, מסוג סקוטיש טרייר, בשם בארני ומיס ביזלי, וכן חתולה בשם אינדיה. הדייר הקודם בבית הלבן, ביל קלינטון, החזיק בלברדור בשם באדי ובחתול בשם סוקס. להרבה נשיאים לפניהם היו גם כן חיות מחמד.

ynet

סמל אישי של משתמש
הפועלים

נושא שלא נקרא על ידי הפועלים » 13 פברואר 2019, 18:44

יוסף אשד בן ה-102 קיבל הזמנה ובה נקראים "הוריו" לרשום אותו לגן הילדים "מה, הם השתגעו? נו, אם הם מתעקשים אז בסדר" אמר. איך זה קרה? המחשב הוריד מגילו את הספרה 1.
אם היו בני אדם מרגישין במתיקות ועריבות טוב התורה, היו משתגעים ומתלהטים אחריה, ולא יחשב בעיניהם מלא עולם כסף וזהב למאומה, כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם, (אוה"ח הק').

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 13 פברואר 2019, 22:41

כבר היו דברים מעולם. הסיבה היא שהתאריך הלועזי של הלידה נרשם רק ב-2 הספרות האחרונות. למשל היום שנת 19. אז המחשה לא מזהה את ספרת המאה שהיא שונה...
אין לי חתימה. תשלחו לי רעיונות. תודה רבה.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון » 14 פברואר 2019, 11:56

המבשר היום (לא היה לי כוח לקרוא את כל הכתבה), האם מישהו יודע באיזה פלג מדובר?

עונשי מאסר בפועל נגזרו לעשרת המעורבים בפרשת 'העוקץ הליטאי'

ללללללל

נושא שלא נקרא על ידי ללללללל » 14 פברואר 2019, 12:05

הבהרה

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 14 פברואר 2019, 16:33

זה סכסוך בין הבעל לאשה?
מי שפרסם את ההוראה של הגר"ח שלא לחשוב ולהתכונן לבחירות כי משיח יבוא קודם - היא הרבנית לאה קולודצקי בתו של מרן שה"ת וממלאת מקום הרבנית הצ' ע"ה.
ועתה חתנו - בעלה - מבאר שההיפך.

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 14 פברואר 2019, 17:29

"אני רוצה לומר את מילות הפרידה האחרונות מהחבר הכי טוב שלי, מר דונלד טראמפ. הוא נורה על ידי שכן 4 פעמים וכעבור 14 שעות של סבל מצא את מותו בשדה התירס. בבקשה התפלל נא שאישאר שפוי. אהבתי אותך מאוד, דונלד"...

את הפוסט הזה, עם תמונתו כשהוא כורע לצד כלבו האהוב שדימם למוות, פרסם השבוע בפייסבוק רנדל תום ממינסוטה, תומך נלהב של הנשיא דונלד טראמפ.

התמונה שוברת הלב, עשתה הדים ברשת החברתית ורבים מיהרו לטעון כי להריגת הכלב אופי פוליטי וכי היא נעשתה במזיד על ידי מישהו שלא היה מסוגל לשאת את אהדתו של רנדל לנשיא טראמפ.
אך אתמול, משרד השריף של מחוז ג'קסון הגיע למסקנה כי אין קשר לפשע שנאה, וכי הירי בכלב בוצע באופן חוקי, כהגנה על רכוש. עם זאת, נמסר, החשוד בירי טרם זוהה.

"העובדות הוצגו ברשתות החברתיות בצורה מאוד לא מדוייקת", נמסר ממשרד השריף בהצהרה מיוחדת המתייחסת להריגתו של הכלב. "לצערנו, אנשים שונים תוקפים ומאיימים באלימות נגד אזרחים באזור ומצדיקים את איומיהם על סמך פוסטים לא מדויקים אלה בתקשורת החברתית".

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 14 פברואר 2019, 19:09

מזל טוב.JPG

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 14 פברואר 2019, 19:16

אם יהי' מקשיבים_640x514.jpg

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 22:33

יוסף אשד, יהודי בן 102, קיבל הזמנה לביתו מטעם מנהל החינוך במועצה האזורית מטה יהודה, בה נקראו הוריו לרשום אותו לגן לקראת שנת הלימודים תש"פ. לא פחות.

יוסף, תושב מוצא עילית, שנחשב לאחרון לוחמי "פלגות הלילה" של וינגייט שחי כיום, קיבל בהלם את המכתב.

"גן ילדים? הם משוגעים", אמר הקשיש לנכדו יואב בשעה שהאחרון סיפר לו כי "הם מזמינים אותך להירשם לגן". "אבל", הוסיף יוסף בהומור: "אם הם מתעקשים, אז בסדר - תרשמו אותי לגן ילדים".

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 15 פברואר 2019, 01:53

אני פה כתב:יוסף אשד, יהודי בן 102, קיבל הזמנה לביתו מטעם מנהל החינוך במועצה האזורית מטה יהודה, בה נקראו הוריו לרשום אותו לגן לקראת שנת הלימודים תש"פ. לא פחות.

יוסף, תושב מוצא עילית, שנחשב לאחרון לוחמי "פלגות הלילה" של וינגייט שחי כיום, קיבל בהלם את המכתב.

"גן ילדים? הם משוגעים", אמר הקשיש לנכדו יואב בשעה שהאחרון סיפר לו כי "הם מזמינים אותך להירשם לגן". "אבל", הוסיף יוסף בהומור: "אם הם מתעקשים, אז בסדר - תרשמו אותי לגן ילדים".
כפול: http://www.forum.ladaat.info/viewtopic. ... ad#p486117
ועי"ש אח"כ תגובתי.

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 17 פברואר 2019, 18:52

בפקודת הגבאים.jpg

מי זה

נושא שלא נקרא על ידי מי זה » 17 פברואר 2019, 19:30

מקוה צאנז בצפת_480x640.jpg
כנראה מופנה לנחנחים...

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 17 פברואר 2019, 19:55

דוברות המשטרה (מרחב ירקון):

ת"א: פנתה לשליח הלא נכון...
לפני מספר ימים, ברחוב קלישר בת״א, בלש מתחנת לב ת"א שהיה אותה עת בתפקיד ורכב על קטנוע, הופתע כשמאחד הבניינים ברחוב, יצאה צעירה, פנתה אליו ושאלה אם הוא השליח שהיא הזמינה.
הבלש שאל בהומור אם היא מחכה למשלוח של אוכל, הצעירה (27, ת״א) השיבה, שהיא מחכה למשלוח מסוג אחר והדבר עורר את חשדו של הבלש.
לאחר דקות ספורות, הגיע שליח בן 17 (ת״א) רכוב על קטנוע פנה לצעירה ומסר לה חבילה, אשר בהמשך התברר, שהכילה סמים.

השניים עוכבו לחקירה ובסיומה שוחררו בתנאים מגבילים.

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 18 פברואר 2019, 16:16

איטליה: יותר מ-200 מורים נרשמו לסדנת גירוש שדים.

שיעור בגירוש שדים: יותר מ-200 מורים באיטליה נרשמו לסדנת גירוש שדים, שתלמד אותם להתמודד עם תלמידים בעייתיים.
הסדנה היא יוזמה של שר החינוך ממפלגת "הליגה" הימנית קיצונית, והיא כוללת קורס בן 40 שעות בעלות של 450 דולר.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 18 פברואר 2019, 17:21

אולי זה בכלל החזרה בתשובה וחיזוק באמונה?

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 18 פברואר 2019, 17:37

בנאס''א מחפשים מועמדים למשימה במאדים. עדיפות תינתן לליצן הכיתה.

חוקרים בסוכנות החלל האמריקאית (נאס"א) מעריכים כי שרידות המשלחת האנושית למאדים עלולה להיות תלויה בליצן כיתתי. במקום האופי הקריר ששלט בצוותי החלל בעידן משימות אפולו, למשימה הארוכה למאדים מחפשים בסוכנות טיפוסים מעט שונים. אסטרונאוטים לעתיד יצטרכו להוכיח שיש להם מעלות שונות – גם מהסוג המטופש. לפי מחקרים, קומיקאי על הספינה יכול להיות בדיוק מה שיציל מצבים לחוצים.
"מדובר באנשים שיכולים לרתום את כולם יחד, לגשר על פערים, למסמס מתחים ולהעלות את המורל", מתאר ג'פרי ג'ונסון, אנתרופולוג באוניברסיטת פלורידה, בראיון לעיתון גרדיאן הבריטי. "כשאתה חי עם אחרים במרחב צר לתקופת זמן ארוכה, כמו המשימה למאדים, מתחים צפויים להתעורר. זה חיוני שיהיה לך מישהו שיוכל לעזור לכולם להסתדר אחד עם השני, כדי שכולם יוכלו לבצע את עבודתם ולהגיע לשם ובחזרה בבטחה. זה קריטי למשימה", הדגיש החוקר.

ג'ונסון חקר במשך ארבע שנים צוותים שהעבירו חורפים באנטרקטיקה וזיהה את החשיבות של תפקידים מסוימים, גם אם לא רשמיים, בקבוצות מבודדות שעובדות יחד לאורך זמן ובתנאי קיצון. הוא מחלק אותם לליצנים, מנהיגים, חברים, מספרי סיפורים, מתווכים ויועצים - כל התפקידים מהותיים ליצירת קבוצה שעובדת בצורה חלקה. הוא מצא הרכבים דומים בין בעלי התפקידים בצוותים אמריקאיים, רוסיים, פולניים, סיניים והודיים.

"התפקידים האלה הם בלתי רשמיים, הם נובעים מתוך הקבוצה", מסביר ג'ונסון בראיון. "הדבר המעניין הוא שאם יש לך את השילוב הנכון הקבוצה תשגשג. ואם אין לך, מצבה יהיה רע".

נאס"א מתכננת להטיס אסטרונאוטים מסביב לירח בשנת 2023 כחלק מההכנות למשימה המאוישת למאדים, המתוכננת ל-2033. סוכנויות החלל ברוסיה ובסין הציעו לשגר משימות מאוישות החל מ-2040. גופים פרטיים או מסחריים כמו SpaceX של אילון מאסק גם מכוונים להגיע למאדים.

קונטרקטור מוסיף בראיון כי האופי הקלאסי שחיפשו בנאס"א באסטרונאוטים - כפי שתואר בספר "הצוות הנכון", שיצא ב-1979: גברים סטואים וטייסים קרביים - הוא כבר לא המתכון הנכון למשימות מעבר לירח. "האם הצוות הנכון הוא עדיין הצוות הנכון?", תוהה קונטרקטור, "אני חושב שאנחנו די בטוחים שלא".

הארץ

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 18 פברואר 2019, 18:15

פעמון זהב ורימון כתב:אולי זה בכלל החזרה בתשובה וחיזוק באמונה?
בשיא הכנות. אתה לא חושב שאם היית רואה נגיד מלאך היית יותר מקפיד בהלכות ובמצוות לפרק זמן מסויים לפחות?

אגב..מזל טוב! ראינו אותך השבת
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

אחד שאכפת לו

נושא שלא נקרא על ידי אחד שאכפת לו » 18 פברואר 2019, 18:33

סלובניה: חבר הפרלמנט גנב כריך והתפטר.

חבר הפרלמנט הסלובני, דאריץ' קארזצ'יץ' התפטר בימים האחרונים מתפקידו, לאחר שנחשף כי גנב כריך מחנות בעיר לובליאנה.
קארזצ'יץ' טוען להגנתו כי התכוון לשלם על הכריך, אך לאחר שהבחין בשלושה מוכרים שעומדים ומשוחחים, ואינם מתייחסים לפנייתו כשביקש לשלם, הוא ניסה לצאת מהחנות כדי לבחון אם ישימו לכך לב.

"אף אחד לא עצר אותי ולא שאל כלום, אני פשוט כעסתי על צורת ההתנהלות שלהם. אחרי דקות אחדות שבתי מיוזמתי כדי לשלם על הכריך ואכן שילמתי עליו", סיפר.
במפלגתו מציינים כי הוא התפטר מיוזמתו לאחר שהסיפור התפרסם, ולא המתין שיופעל עליו לחץ לעשות זאת.

"אנחנו מגנים את מעשה הגניבה הזה", אמר ראש מפלגתו, "ומודים לקארזצ'יץ' שהבין לבד שהוא כבר אינו מתאים עוד לכהן כחבר מטעם מפלגתנו שידועה בסטנדרטים הגבוהים שלה בכל הקשור ליושרה והגינות".

ערוץ 7

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 18 פברואר 2019, 20:02

יאיר כתב:
פעמון זהב ורימון כתב:אולי זה בכלל החזרה בתשובה וחיזוק באמונה?
בשיא הכנות. אתה לא חושב שאם היית רואה נגיד מלאך היית יותר מקפיד בהלכות ובמצוות לפרק זמן מסויים לפחות?

אגב..מזל טוב! ראינו אותך השבת
בדסיים מר אפתח:

באמת יצאתי מכאן בסופ"ש חצי מדוכא שהשנה אף אחד לא איחל לי מז"ט.

תודה תודה
בקרוב אצלך!
(באמצע חודש הבא).

ועל השאלה לשיא הכנות - אני בטוח שזה כן היה מחזק אותי.
וראיתי מלאכים. והתחזקתי.

אבל כל מיני נשמות מסכנות שספק אם בעצמם הבינו מה שראו / חוו / חזרו מזה בתשובה, והיה להם איזה אירוע מיסטי, נו באמת!!

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 18 פברואר 2019, 20:18

אני לא אמרתי מה ראו וכבר אתה מחליט?

תגיד, איך היית מגיב אם היית רואה מגבת רודפת אחריך ואח"כ נעל נזרקת לעברך וזה היה חוזר על עצמו כמה וכמה פעמים? איך היית מגיב?

[תשובה באשכול ההוא]
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
אני פה

נושא שלא נקרא על ידי אני פה » 18 פברואר 2019, 21:48

שלומייזל:

בני ברק: חתן נחתך ברגלו כששבר את הכוס תחת החופה
דוברות איחוד הצלה - מחוז מרכז: חתן נחתך ברגלו כששבר את הכוס תחת החופה באולם אירועים בבני ברק. חובשים של איחוד הצלה סניף בני ברק העניקו לו טיפול רפואי ראשוני.

בני גריינמן חובש של איחוד הצלה שהעניק לו טיפול רפואי ראשוני סיפר: "החתן שסובל מחתך עמוק ברגלו פונה לאחר חבישה ראשונית לקבלת המשך טיפול רפואי בבית החולים מעייני הישועה שבסמוך. ע"פ המסתמן הוא ישוב לשמחת החתונה בסיום הטיפול המהיר בבית החולים".

שלח תגובה