***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 02 יולי 2014, 08:11

ראיתי כתבה נחמדה, ממה שקורה לפעמים בבית החולים. מצחיק ומשעשע מאוד.
אין מקומו בשום אשכול שיש לנו מכבר.
על כן החלטתי לפתוח אשכול מיוחד לסיפורים כאלו.
והלואי גם אתם תביאו משהו חזק להנות את הכלל.

***************

[הסיפורים מבית החולים, הוא מבית החולים "מאיר" בכפר סבא].

מה רוצה התולעת
לפני כמה שבועות הגיעה לחדר המיון של "מאיר" אישה בת 45 פלוס עם תלונה מוזרה. "משהו חי לי בתוך הצוואר", היא סיפרה לאחות שקיבלה אותה. הצוות הרפואי בירר עימה למה בדיוק היא מתכוונת וגילה, כי לא מכבר היא חזרה מטיול באמזונס ובג'ונגלים של דרום אמריקה, שם נעקצה באזור הלחי. האזור התנפח והאדים, היא נטלה אנטיביוטיקה שלא עזרה, אבל כשהתבוננה במראה ראתה משהו זז בתוך הצוואר והבינה שתולעת חיה בתוכו. האישה לא ממש התרגשה והחליטה להמשיך בטיול בלוויית התולעת עד שתחזור ארצה ותקבל טיפול רפואי. כך היא הסתובבה במשך יותר מחודש עם תולעת צמודה אליה.

"בדקנו אותה וראינו שבאמת יש לה תולעת שהתחפרה בצוואר שלה", מספרת ד"ר סיון גושן, סגנית מנהל מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר בבית החולים "מאיר". "התולעת הציצה החוצה מדי פעם, כי היא זקוקה לחמצן, ואז חזרה למחילה שבנתה בצוואר".

מה עשיתם?
"חפרנו בספרות, שם היו כמה פתרונות, למשל, סגירת פתח המחילה של התולעת, כך שלא יגיע אליה חמצן והיא תמות, ופתיחת החסימה כדי שתצא החוצה, או לשים פלסטר, כך שהתולעת תידבק אליו. ניסינו כל מיני דברים שלא עזרו. התולעת הייתה זריזה. היא בצבצה החוצה והתחמקה מיד פנימה כשניסיתי לתפוס אותה".

בסופו של דבר, החליטה ד"ר גושן להשתמש במיכשור עדין כדי לשלוף את התולעת. "הכנסתי את המכשיר למחילת התולעת ודגתי את הקצה שלה. תפסתי את הראש שלה ומשכתי אותה החוצה בכוח, אבל גם בעדינות כדי שהיא תישאר שלמה. לאט לאט היא נשלפה משם ואז התברר שהראש שלה, אותו ראינו, היה רק קצה הקרחון. בפנים הייתה תולעת גדולה ובשרנית. סוף דבר, לאישה שלום, לתולעת כבר לא".

אפרופו תולעת, לא פעם נדרש הצוות הרפואי בחדר המיון לרמות איפוק ואמפתיה גבוהות במיוחד. "מגיעים אלינו לפעמים הומלסים או אנשים לא נורמטיביים, אשר יש להם פצעים בגוף ומהפצעים האלה יוצאים זחלים חיים", מספרת בורנקראוט.

איכס.
"לאנשים האלה יש פצעים פתוחים על הגוף, זבובים הטילו ביצים לתוכם, מהביצים מתפתחים זחלים, שמהם מתפתחים תולעים. במקרים האלה יש ריח נורא של ריקבון".

מה אתם עושים במקרים האלה?
"הולכים יחד עם החולה לחדר הרחצה ושופכים על התולעים אתר, שפעם היה ידוע כחומר הרדמה. האתר הורג את התולעים, שמפסיקות לזוז. זה אחד המראות הכי מגעילים שיש, אבל אין ברירה. צריך לטפל באנשים האלה. אנחנו מתמגנים ועושים את זה, ואחר כך הרופא בודק את הפצע כשהוא בלי התולעים. לאנשים עצמם זה לא מפריע. הם חיים עם התולעים בשלום".

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 02 יולי 2014, 08:12

דייג אוהב דגים?
כפי שכבר הבנתם, בחדר המיון רגילים למראות מוזרים, אבל כשנכנס למקום גבר לבוש בחליפת צלילה עם דג חרב תקוע לו במצח, אפילו הצוות הרפואי של "מאיר" התקשה להישאר אדיש למחזה המשונה.

התברר כי האיש הוא דייג חובב מהאזור אשר לילה אחד יצא עם חבר לדוג. השניים לבשו חליפות צלילה והצטיידו ברובה מתאים ופנסים בראשיהם כדי למשוך דגים לכיוון האור. הם התרחקו בשחייה מחוף הים ובשלב מסוים נתקלו בלהקת דגי חרב מקפצים מעל המים. הם שחו לידם, אך אז הצייד הפך לניצוד, כאשר דג חרב הסתנוור כנראה מאור הפנס וקפץ היישר אל תוך פניו של האיש והחרב שלו חדרה עמוק לתוך מצחו.

"וכך שחה האדם בלב ים עם דג מפרפר נעוץ בראשו", מתארת ד"ר גושן את אירועי אותו הלילה. "זה היה דג גדול יחסית, באורך חצי מטר, כאשר המקור שלו היה באורך של כ-30 ס"מ. האיש לא הצליח להוציא את הדג מהמצח ובלית ברירה שחה עם הדג על מצחו לחוף הים. הוא נכנס לאוטו עם החבר שלו ויחד הגיעו לחדר המיון".

כשראית את זה, מה חשבת לעצמך?
"האמת, שזה מחזה די משונה. מגיע אדם עם חליפת צלילה ודג תקוע לו במצח. הכנסנו אותו לחדר הניתוח ושם התברר שהדג אמנם נתקע עמוק, אבל לא גרם שום נזק. שלפנו החוצה את הדג שהיה, כמובן, כבר מת, תפרנו לאיש את המצח ונתנו לו אנטיביוטיקה. עד עכשיו הדג שמור אצלנו במחלקה בפורמלין".

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 02 יולי 2014, 08:13

שן תחת שן
להיות קשיש זה לא פיקניק, במיוחד אם אתה בולע את השיניים התותבות שלך במהלך פיקניק, כפי שקורה ללא מעט קשישים שבולעים בטעות את שיניהם התותבות במהלך הארוחה, ואז מגיעים מבוהלים לחדר המיון. שיהיה ברור. אין מדובר בבליעה של שן אחת או שתיים, אלא של כל מערכת השיניים התותבות. מה שנקרא, טוטאל-לוס.

מה אתם עושים במקרים האלה?
בורנקראוט: "דבר ראשון עושים צילום של הבטן כדי לראות איפה נמצאת מערכת השיניים התותבות. באמצעות הצילום רואים אם מערכת השיניים לא נתקעה במקום בגוף שבו נגרם נזק לחולה. ב-99 אחוז מהמקרים, תוך 24 שעות זה נפתר מעצמו ויוצא החוצה, ואנחנו לא צריכים בכלל להתערב. אנחנו רק אומרים להם לעשות מעקב אחרי היציאות שלהם בשירותים. יש מקרים נדירים יותר, שבהם מערכת השיניים יכולה להיתקע במעבר צר ולחורר, למשל, את מערכת העיכול. אם זה נתקע צריך להוציא אותה החוצה".

הקשישים מבוהלים?

"כן, הם מגיעים מבוהלים, אבל אנחנו מרגיעים אותם. זה לא כואב להם. לרוב האנשים מפריע בעיקר ההיבט הכספי, כי שיניים תותבות עולות המון כסף".

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 02 יולי 2014, 08:14

מתחת לאף
באחד הערבים האחרונים הגיע לחדר המיון של "מאיר" זוג הורים מרעננה עם בתם בת הארבע. התלונה שבפיהם: "בילינו בקניון עם הילדה. היינו בחנות צעצועים, הילדה מצאה משהו על הרצפה בחנות ודחפה אותו לאף".

נשמע תמים, אבל התברר כי הילדה הכניסה לאפה בטרייה קטנה עגולה, אשר גורמת לנזק בלתי הפיך. "כשהבטריות האלה מגיעות לאף נוצרת סגירה של מעגל חשמלי", מסבירה ד"ר גושן. "כתוצאה מכך הבטרייה מתפרקת ויש נזק כימי מתמשך של שבועות אחר כך, גם אחרי שמוציאים את הבטרייה. כשילד דוחף בטרייה כזאת לאף, צריך דחוף להוציא אותה החוצה. גם רבע שעה בתוך האף זה ממש גרוע".

במקרה הזה ההורים לא מיהרו. הם סיימו את הקניות בקניון ורק אחרי כשעתיים מרגע החדרת הבטרייה הגיעו בנחת לחדר המיון. "הם לא הבינו שזה דחוף, כי הילדה לא סבלה כאבים", מסבירה ד"ר גושן. "הם חשבו שאין לחץ של זמן. הם רק ידעו שהילדה אמרה שהיא הכניסה משהו לאף".

מה קרה לילדה?
"ראינו שיש לה בטרייה קטנה באף ושלפנו אותה החוצה. זה לא מסובך להוציא אותה. בהתחלה לא רואים כלום, מלבד כמה סימנים שחורים על מחיצת האף, אבל אנחנו יודעים מה ההשלכות של בטרייה כזאת באף, שגורמת להרס נוראי של מחיצת האף. עשינו הרבה שטיפות של האף, אבל זה לא מצליח לעצור את התהליך הכימי. שלחנו אותה הביתה עם הוראות לעשות עוד שטיפות עם מלח ואנטיביוטיקה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 02 יולי 2014, 09:34

רעיון גאוני של אשכול
כל הכבוד על היוזמה,
ת ב ו ר ך !

טבעי
הודעות: 3387
הצטרף: 17 דצמבר 2012, 11:15

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי טבעי » 03 יולי 2014, 11:30

באמת סיפורים שלא עלינו.

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 04 יולי 2014, 04:20

בתחילת שנות ה-30 של המאה הקודמת, המפלגה הנאצית פעלה בכל דרך אפשרית כדי לבסס את מעמדה בקרב העם הגרמני. בין השאר, יצאה המפלגה בקמפיין שהציג דמות של תינוקת "ארית מושלמת" כמודל לחיקוי.

69 שנים לאחר מכן, נחשפת זהותה של הילדה: שמה האסי טאפט, היו לה עיניים עגולות וגדולות, לחיים שמנמנות, קווצות שיער שחור נחו בחינניות על מצחה ופרט ביוגרפי קטן שהנאצים פספסו: האסי הייתה יהודייה.

טאפט בת ה-80, כיום פרופסור לכימיה המתגוררת בניו יורק, מספרת כי הוריה, יעקב ופאולינה לוינסון היגרו מלטביה לברלין במטרה לקדם את הקריירה המוסיקלית שלהם, אך מצאו עצמם לכודים בעליית הנאצים לשלטון. אביה איבד את עבודתו באופרה, ונאלץ להפוך לסוכן מכירות.

בשנת 1935 לקחה אותה אימה להצטלם אצל הצלם הנס באלין, ומספר חודשים לאחר מכן נחרדו ההורים לגלות את תמונתה מתנוססת על שער מגזין המשפחה הנאצי "יום ראשון בבית". בשיחה שמיהרו ההורים לקיים עם הצלם, הוא סיפר להם כי התבקש על ידי משרד התעמולה של המפלגה הנאצית לספק תמונה של התינוק הארי האידיאלי. "רציתי להוכיח כמה הנאצים מגוחכים" אמר הצלם וכך, הגיש בכוונה תמונה של ילדה יהודייה. השר הנאצי 'לתעמולה ולהשכלת העם' יוזף גבלס ימ"ש, מיהר לאמץ את התמונה, והיא הופצה בכל רחבי גרמניה הנאצית, תוך שהיא הופכת לאחד מדמויות המפתח בתעמולה האנטישמית של השלטון הנאצי. הוריה של האסי חששו שאנשים יזהו אותה ברחוב ויחקרו אחר זהותה ומיעטו להוציא אותה מחוץ לבית.

שלוש שנים לאחר שצולמה התמונה, נעצר אביה של האסי על ידי הגסטאפו בחשד כי פברק את תשלום המס, אולם מנהל החשבונות שלו, גרמני חבר המפלגה הנאצית, יצא להגנתו והוא שוחרר. מאוחר יותר, נמלטה המשפחה בעזרת המחתרת הצרפתית ללטביה ומשם לקובה שבדרום אמריקה. בשנת 1949 קבעה המשפחה את מושבה בארה"ב.

"היום אני יכולה לצחוק על זה" אמרה האסי בראיון לעיתון 'בילד' הגרמני, "אבל אם הנאצים היו יודעים מי אני באמת, כנראה לא הייתי בחיים היום. זו הנקמה הקטנה שלי".

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 09 יולי 2014, 04:46

כבר הובאו במקו"א, אבל באמת כאן מקומם:
שש משזר כתב:האמת שאין כאן מקומו, רק היות ואין מקום מיוחד לדבריי הבאים החלטתי להביאם כאן, ויהיו נקראים "פיטפוטי דברים":

סיפור חסידי [הייתי אומר: ביזארי].
כתוב בספר "ספרן של צדיקים": איתא בספר עטרת יעקב וישראל, שאליהו הנביא זכור לטוב היה רגיל לבוא לבעש"ט במוצ"ש ולומר לו "שבוע טוב". פעם בא לומר לו שבוע טוב, והבעש"ט היה יושב אז תפוש ברעיונותיו עמוק ביראה עילאה, ומגודל הפחד ברח אליהו הנביא זכור לטוב. ע"כ מספר "ספרן של צדיקים".

מה תאמרו על הסיפור הלז, אני מאוד פוחד להגיד מה דעתי על הסיפור...

שוב חשבתי לתרץ אגדה זו ע"פ אגדה חסידית אחרת: ידוע שהבעש"ט למד וקיבל תורה מפי אחיה השילוני, ואחיה השילוני הוא רבו של אליהו הנביא, נמצא שהבעש"ט ואליהו הנביא הם חברים מבית מדרשו של אחיה השילוני, כך שפחדו של אליהו הנביא מחבירו הבעש"ט מובן...
ועפ"ז מובן גם מה שאליהו הנביא היה מגיע אליו רק מוצ"ש כדי לומר לו "שבוע טוב". ולכאורה תמוה, הרי ידוע ששאר גדולי ישראל שזכו לגילוי אליהו למדו עמו ולא רק החליפו ברכת "שבוע טוב", אולם לאור כל הנ"ל מובן היטב, שאליהו הנביא היה רק ריע ולא רבו של הבעש"ט, ולכן יכל גם יכל לפחוד מהבעש"ט... [כמובן שאני לא מחווה את דעתי כלל, וח"ו לא ארצה בזה להתלוצץ ולזלזל בקדושים אלו, רק הסיפור מאוד קרץ לי].

אגב, יש לי באמתחתי עוד סיפור מוזר שמשום מה גם את זה תלו באליהו הנביא, וקשור ל"באבא סאלי". אולי אביאו בפעם הבאה...

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 09 יולי 2014, 04:49

שש משזר כתב: עכשיו החלטתי להביא את סיפורו של אליהו הנביא עם בבא סאלי:
סיפר לי אבי מורי, שבשנת פטירתו של באבא סאלי יצא לאור ספר מלא בסיפורי הוד ומופת על הבאבא סאלי, מה שראו עיני המשב"ק שלו. הסיפור הכי הכי של הספר הוא סיפור ה"סטירה של אליהו הנביא"...

וכה סיפר המשב"ק: פעם אחת היה תור ארוך להיכנס אל הבאבא סאלי, ומישהו היה בחדרו של הבאבא סאלי ופשוט לא יצא. עבר זמן רב ועדיין לא יצא. המשב"ק - שהגיע בינתים לבית הבאבא סאלי, שמע מהמקרה והחליט שיש 'לזרז' את הבן אדם שבפנים לצאת.
הגיע המשב"ק לפתח החדר של הבאבא סאלי ונקש על הדלת. ואף אחד לא עונה. שוב פעם נקש על הדלת. ואף אחד לא ענה. הכריז הגבאי ואמר מי שנמצא בפנים שיצא, ואף אחד לא ענה. החליט הגבאי שצריך לדחוף את הדלת ולהיכנס.
דחף הגבאי את הדלת ולא היה יכול לפתוח את הדלת כי אם בקושי, והיה נראה שמישהו עומד שם ואינו מניחו להיכנס. התרגז הגבאי והחליט לתת דחיפה חזקה ויהי מה. דחף הגבאי את הדלת בחוזקה, ופתאום--- הוא מרגיש סטירה על הפנים, והוא לא רואה איש. מיד יצא הגבאי מן החדר והחליט להמתין ולראות מה יקרה.
לאחר שעבר קצת זמן פתח הבאבא סאלי את הדלת, קרא לגבאי ואמר לו בבת שחוק: תדע לך, שאליהו הנביא היה כאן ודיברתי עמו והוא היה עומד בדיוק אצל הדלת. כאשר החלטת לדחוף את הדלת, למעשה דחפת את אליהו הנביא, כעס אליהו על החוצפה וסטר לך על פניך.....!

ועל זה אמרו האומרים: אשרי המאמין... [ובאמת אם הוא יכול לפחוד, למה שלא יוכל לכעוס?!...].

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 18 יולי 2014, 02:34

שלמה גבירץ (65) יושב בקפה בתחנה המרכזית בירושלים עם שלט שעליו כתוב "עולה חדש רוצה לנסות את העברית, יש לך דקה?". עם צלחת עוגיות הוא מחכה שמישהו מעוברי האורח ייגש אליו ויעזור לו להתאמן על העברית שלו.

את השיחה איתנו הוא פותח בבדיחה שהוא נוהג לספר: "נער שנעצר בעקבות נסיעה במהירות 200 קמ"ש אומר לשוטר - 'למה, למה, למה? לא נסעתי מהר מדי'. אז השוטר אומר, ממש צועק - 'אתה צודק. נסעת נמוך מדי'. הבנת? אז למה אני מספר את הבדיחה הזאת? מפני שכל יום, מבוקר ועד לילה, כל אחד שאני פוגש בדרכי ומפתח איתו דיבור ושיחה הוא ממהר, אני לא יכול להתקדם באותו קצב. לפעמים אני מרגיש נטול מוח ואני מפחד שאם לא אזרז את תהליך ההשתלבות אני אאבד את תחושת המציאות".

אתמול (ד') הפך גבירץ לכוכב ברשת, אחרי שפוסט שהעלו לפייסבוק עובדות בתחנה המרכזית צבר אלפי תגובות. אנשים מבקשים מאז להצטלם איתו וללחוץ את ידו. "אנשים חושבים שאם יש לי שלט אני רוצה כסף", הוא אומר בגיחוך ובעברית לא רעה בכלל. "אז כשהם מסתכלים עליי אני מגיש להם את צלחת העוגיות ואז הם מסתכלים שוב על השלט והם באים מתיישבים. אני שואל אותם לאן הם נוסעים ומתי האוטובוס יוצא ולפי זה אני מעריך את הזמן. אני אומר בסדר - יש לך ארבע דקות, אבל בדקה אחת אנשים יכולים לספר לך את סיפור החיים שלהם".

גבירץ נולד בניו יורק, עלה לישראל לפני כחודש משום שלטענתו "ההיסטוריה של עם ישראל היא כאן ולא בברוקלין". יש לו בארץ בת ושתי נכדות. כשהיה קטן למד בישיבה, בשנות ה-60 למד באוניברסיטה העברית וכעת הוא לומד באולפן גם בבוקר וגם בערב. "בבוקר מלמדים אותי עברית גבוהה של עיתונים ובערב הם רוצים ללמד את העברית של הרחוב. אני מעדיף ללמוד את הכול ולהשתמש בזה לפי המקום שאני נמצא בו. את הכול אני רושם במחברת. זכר ונקבה בעברית גורם לי להתבלבל".

על השאלה מהיכן הגיע הרעיון, הוא מספר: "אני מלמד איך לגלות מה אתה עושה הכי טוב, מה השוק רוצה ואיך להתאים את עצמך למה שהוא רוצה. חשבתי על מה אני עושה הכי טוב וזה לשוחח עם אנשים. אני יודע שאנשים רוצים לעזור לעולים חדשים, אוהבים מאוד לשוחח איתם וגם מחפשים מה לעשות בזמן הפנוי שלהם עד שהאוטובוס יגיע". במקום הקבוע שלו הוא פוגש מגוון (את המילה הזאת הוא רושם במחברתו) של אנשים מהחברה הישראלית, כולל "מנכ"ל מהרצליה שיש לו נהג. אני מדבר איתם על אומנות, על המשפחה שלהם ועל כל נושא שבעולם".

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 13 ינואר 2015, 06:53

מעשה בשחור, $100,000, והגר"ח קניבסקי...

המקרה התרחש לאחרונה: איש העסקים החרדי התהלך מצד לצד, כשהוא שקוע במחשבות. בעודו ממתין לרכבת ה"סאבווי" הידועה, שתוביל אותו מאזור ברוקלין, ניו יורק, לכיוון מרכזי הסחר העולמיים במנהטן. לא ידוע אם היה שקוע בסוגיה מהדף היומי של אתמול, או שחשב על העסקה המזומנת לו היום בבורסת היהלומים בניו יורק, בחלקו המערבי של רחוב ה 47 במנהטן. כך או אחרת, ערמת שלג שקפאה, והפכה למשטח חלק של קרח. עמדה לה בצמוד לפס אזהרה הצהוב המסומן על שולי תעלת פסי הרכבת. ובעוד הלה פוסע הלוך ושוב, שקוע בהרהוריו, החליק ומעד, הישר על פסי הרכבת. צעקה חדה מלאה את האזור, המוני אנשים שהצטופפו במתחם הרכבת. שמעו את הצעקה. והביטו אל מעבר לתעלה.

המחזה שהם ראו לא היה נעים במיוחד. אדם שניראה מכובד, שכב לו על מסילת הברזל, ללא יכולת לנוע, וצועק לעזרה. אף אחד לא העז לקפוץ פנימה ולנסות להציל את האיש, מה גם שצפירת הרכבת ההולכת ובאה החרידה עוד יותר את הקהל המבועת. וכך מתוך המהומה לפתע כמו מלאך שחור משמים, קופץ לו כושי גברתן אל תוך פסי הרכבת, מרים את האיש אל שפת המדרכה, ובדילוג מרשים קופץ בעצמו ללמעלה, ובכך מציל את שניהם, שניה לפני בוא הרכבת. קהל הצופים מחה כפיים, ונעלם לו אל תוך שאון הרכבות.

גם "הכושי" המציל נבלע לו בתוך אחת הרכבות, אבל איש העסקים, שהספיק בינתיים להתאושש. ועוד כמה קהל סקרן, מיהרו לרוץ לעברו. תוך קריאות "מיסטר" "מיסטר" וויט א מינט (אדוני, חכה רגע). אולם הכושי הספיק לו בינתיים להתיישב על ספסל פנוי ובקול מנומנם אמר, "תעזבו אותי אני ממהר לעבודה. "מה ממהר? מי ממהר? רק עכשיו הצלת אדם ממות בטוח ויש לך זמן לנוח" ? הכושי לא ניראה מתלהב לדבר, אבל, לאחר כמה דקות של שיחות דיבוב, הואיל בטובו הכושי להבהיר את מעשיו.

"אני בדרכי לעבודה" סיפר, "אני עובד כשוטף כלים באולם אירועים, אתמול בלילה עקב אירוע ארוך במיוחד, לא הספקתי לסיים את העבודה, ולכן קמתי בבוקר מוקדם, כדי לסיים את העבודה ולהרוויח כמה גרושים. וכשהמתנתי לרכבת ראיתי אנשים מתגודדים מסביב לפסי הרכבת, ואדם ששוכב לו על פסי הרכב, הבנתי לעצמי, כך מספר אותו כושי, שאם אני לא מציל אותו, יהיה פה בלגן, ואני יאחר לעבודה, אז קפצתי, הצלתי, והנה אני בדרכי לעבודה ללא שום איחור, עכשיו תעזבו אותי כי אני עייף". אמר ועצם את עיניו.

"ממש אילצתי אותו להחליף פרטים" סיפר איש העסקים, והלכתי לדרכי תוך מלמול מילות הודיה לגוי.

כעבור כמה חודשים הזדמן אותו יהודי – איש העסקים לביתו של הרב יצחק זילברשטיין, רב שכונת רמת אלחנן בבני ברק, וסיפר את הסיפור לרב, והוסיף: "כשהייתי שרוע על פסי הרכבת ללא יכולת לזוז, נדרתי נדר שהאיש שיקפוץ להציל אותי יקבל ממני סך של מאה אלף דולר. הבעיה היא שאותו כושי כלל לא התכוון להציל אותי לשם הצלתי, כל כוונתו הייתה לעצמו, כדי להגיע בזמן לעבודה".

הרהר הרב בנושא ופסק, צודק אתה, אינך חייב לשלם לכושי את מה שהבטחת, מאחר שכל כוונתו הייתה לשם עצמו. כל שעליך לשלם הוא כמקובל בעולם במקרה הצלה כאלה, קרי – סכום מועט יחסית, ובודאי לא את המאה אלף דולרים שהבטחת.

אולם כשהגיע הרב זילברשטיין לביתו של שר התורה, הגר"ח קנייבסקי, והציג בפניו את השאלה. אמר הרב שלדעתו אותו יהודי חייב לשלם את נדרו לכושי, סך מאה אלף דולר. וכראיה לדבריו הביא הגר"ח את דברי הגמרא (גיטין נז:) מבני בניו של המן למדו תורה בבני ברק, ישנם שתי גרסאות מי היו בניו של המן, שמואל בן-שילת או ר' עקיבא. ומה היה כל כך חשוב לגמרא לדעת מי בדיוק היו בני בניו של המן הרשע? על כך המשיל הרב את משלו של המגיד מדובנא (הגר"ח נוהג לחזור פעמים רבות על משל זה). משל לבן מלך שעצם נתקעה לו בגרונו. ומרוב בהלה הסתובב הלה ברחובות העיר וחיפש מרפא למכתו. בדרכו, פגש בו שודד דרכים, חמד השודד את כפתורי הזהב אשר על בגדו, ונתן לו מכה בצווארו כדי להורגו, מעוצמת המכה יצאה לה העצם מגרונו של בן המלך. ותוך כדי כך השתלטו שומריו של בן המלך על אותו שודד, ונשאוהו אל בית המעצר. וכשהובא השודד לפני השופט. טען השודד שהוא אכן התכוון לשדוד את בן המלך, אבל בד בבד גם הציל אותו מסכנת חנק, ולכן על השופט להכיר לו טובה על כך. השופט הסכים לדבריו של השודד, ופסק שמאחר שכונתו לא היתה לשם הצלה, הרי שדינו של השודד למיתה, אבל בניו ובני בניו של השודד יזכו לכבוד ולהערכה עד סוף ימיהם, כאות הוקרה לאביהם שהציל את בן המלך.

כך גם המן הרשע, שבזכותו עם ישראל זכה לחזור בתשובה ולקבל עליו את התורה מאהבה. הוא ימות ויתלה, אבל בני בניו יזכו להורות הלכה בישראל.

המשיך הגר"ח ואמר "האם שוויו של ר' עקיבא הוא פחות ממאה אלף דולר? ודאי שלא. הרי שדין המן שזכה שמצאצאיו יצא ר' עקיבא, כדין אותו כושי. שניהם לא התכוונו לשם שמים, אבל לבסוף יצא מהם טוב, ובטח הכושי שעכ"פ לא התכוון להרוג את היהודי, ולכן, פסק הרב לבסוף, על היהודי לשלם את נדרו סך מאה אלף דולר לאותו גוי מושיעו.

סמל אישי של משתמש
שלום ושלום
הודעות: 760
הצטרף: 02 ינואר 2015, 10:00

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שלום ושלום » 14 ינואר 2015, 00:39

קודם כל, תודה על האשכול המוצלח!
בילדותי הופיעה בעיתונות החדשה הבאה:
באחת בהמדינות התיכונות של ארה"ב, הובא יום אחד באמבולנס לבית החולים אדם שהיה פצוע מכף רגלו עד קדקודו. שברים בגולגולת ובאגן, בכפות הידיים והרגליים, זרועות שבורות, וכל גופו מלא חבלות ושפשופים. הרופאים התפלאו מאד, לאיזה "מכונת הרס" הוא נכנס? והאיש סיפר את הסיפור המדהים הבא:
אני עובד באתר בניה בקומה גבוהה, ויש לי חבל על גלגלת כדי להוריד ולהעלות דברים. בסוף היום הייתה תלויה קופסה-עגלה כזו של בנאים, על החבל למעלה, והקצה השני של החבל היה קשור למטה כדי שהקופסה לא תיפול. כשסיימתי את העבודה נותרו כמה בלוקים למעלה ורציתי להורידם למטה, אז הכנסתי אותם לקופסה שעל החבל, וירדתי למטה כדי לשחרר את הקצה האחר של החבל ולהוריד את הקופסה לאט למטה.
ירדתי למטה, החזקתי את החבל היטב ביד אחת וביד השנייה פתחתי את הקשר. אולם להוותי הקופסה שבקצה השני הייתה כבדה ממשקל גופי, וכך מצאתי את עצמי נמשך למעלה במהירות עם החבל שהחזקתי. ובאמצע הדרך... כמובן שהקופסה הכבדה פגשה את הראש שלי וריסקה אותו בדרכה למטה. וכשהגעתי למעלה ננעצו אצבעותיי האוחזות בחבל
כשהגיעה הקופסה למטה, השתחרר ממקומו התפסן של דלת הקופסה, וחלק מהבלוקים נשמטו החוצה. ואז אני נהייתי יותר כבד מהקופסה... כמובן שהתחיל מסע הפוך.. אני בדרך למטה, והקופסה למעלה. בדרך שוב פגשתי את הקופסה, והפעם ננעצו רגלי בקופסה והתרסקו. אחר כך המשכתי עד למטה ואז נחבטתי כהוגן על הרצפה..
כשנפלתי למטה והשתטחתי, נחלשתי והפסקתי לאחוז בחבל. ואז החבית החופשייה נפלה שוב למטה. כשהיא הגיעה לרצפה היא פגעה במרכז גופי היא והבלוקים שנשארו עליה, ושברה את האגן שלי וחבלה בכל אברי..
אחרי סיפור כזה, נס הוא שנשאר מי שיספר.
תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם

סמל אישי של משתמש
שלום ושלום
הודעות: 760
הצטרף: 02 ינואר 2015, 10:00

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שלום ושלום » 14 ינואר 2015, 00:42

דרך אגב, האם אני צודק שהתרגום המילולי של "ביזארי" הוא "מוזר"?
תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 14 ינואר 2015, 04:28

שלום ושלום כתב:דרך אגב, האם אני צודק שהתרגום המילולי של "ביזארי" הוא "מוזר"?
מוזר ומשונה.

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 14 ינואר 2015, 04:28

טהא כיאל, שייח' ערבי-ישראלי מהיישוב ג'דידה-מכר, הופתע לגלות כי כלי תקשורת בלבנון הכתירו אותו כמחבל המתאבד שביצע את הפיגוע בעיר טריפולי בלבנון, בו נהרגו תשעה בני אדם ו-35 אחרים נפצעו.

השייח', שכמובן חי ונושם ולא היה כלל בלבנון בזמן הפיגוע, לא הבין מדוע אנשים מתקשרים אליו ושואלים לשלומו. לאחר בירור קצר התברר כי כלי התקשורת בלבנון טעו ופרסמו את תמונתו תחת הכיתוב "המחבל טהא כיאל שביצע את הפיגוע".

לאחר מכן התברר כי שמו של השייח' דומה לשמו של המחבל וכלי התקשורת בלבנון פרסמו תמונות של השייח' מהרשתות החברתיות וטעו לחשוב כי זהו המחבל.

אלא שכאן לא הסתיימה הטעות. השייח' התקשר למערכות התקשורת בלבנון שטעו וניסה להעמיד אותן על טעותן, אלא שאלה לא האמינו לו.

גם כעת מתנוססת תמונתו של השייח' כמי שאחראי לפיגוע. לדבריו, הוא שוקל לתבוע את אותם כלי תקשורת שעדיין מפרסמים את תמונתו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 ינואר 2015, 10:55

IMG_20150125_104921.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

מאור הדור
הודעות: 190
הצטרף: 23 ינואר 2015, 15:25

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מאור הדור » 25 ינואר 2015, 21:46

יישר כוח על האשכול המעניין מאוד!

חקרן
הודעות: 37
הצטרף: 01 ינואר 2015, 22:08
מיקום: על הרי ההימלאה

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי חקרן » 25 ינואר 2015, 22:02

יצחק הספרן כתב:
IMG_20150125_104921.jpg
נראה קצת לא ככ מתאים...
בעבר ירוק גאה!!!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 ינואר 2015, 22:12

חקרן כתב:
יצחק הספרן כתב:
IMG_20150125_104921.jpg
נראה קצת לא ככ מתאים...
גם אני התלבטתי,
ולכן צנזרתי את המילים הבעיתיות,
כי מצד אחד זה לא כל כך מתאים ומצד שני חשוב שנדע עד לאיזה פרשנות הזויה הערב רב ברש(ע)ות הבג"צ, גוררים את העם בישראל,
ולכן הכנסתי זאת,
ומצד שני במכללת ספיר עשו מיצג ארסי שמשפיל את קודשי היהדות עד עפר,
שאם זה היה נעשה לאיסלם האומן היה נרצח, והמכללה היתה עולה באש, והיתה פה אינטיפדה שהיתה עולה על קודמותיה,
אבל את הדת היהודית אפשר להשפיל עד עפר (כשההגדרה עד אפר ממעיטה מחומרת המעשה),
ולמה אני מספר זאת, כי על אף שזה מידע חשוב נאלצתי לגנוז את התמונה גם בגלל הפריצות וגם בגלל החלחלה שתאחז בצופים,
ואכן מה להביא ומה לא זו התלבטות לא פשוטה.

חקרן
הודעות: 37
הצטרף: 01 ינואר 2015, 22:08
מיקום: על הרי ההימלאה

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי חקרן » 25 ינואר 2015, 22:14

אבל נראה לי בכל אופן שתצנזר את ההודעה הקודמת...
בעיקר אחרי הצינזור הבולט...
בעבר ירוק גאה!!!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 ינואר 2015, 22:40

אני מעדיף להשאיר זאת לשיקול דעת המנהלים,
ואם זה חורג? אשמח לדעת זאת מהם.

חקרן
הודעות: 37
הצטרף: 01 ינואר 2015, 22:08
מיקום: על הרי ההימלאה

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי חקרן » 25 ינואר 2015, 22:41

בסדר גמור.
בעבר ירוק גאה!!!

סמל אישי של משתמש
פעם חשבתי
הודעות: 1824
הצטרף: 10 אפריל 2013, 18:47

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעם חשבתי » 25 ינואר 2015, 22:54

המילה פיזי לא נורא. הבעיה היא שכתוב שם את המילה "דאס" בפירוש!


נו.
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2305

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 ינואר 2015, 23:36

פעם חשבתי כתב:המילה פיזי לא נורא. הבעיה היא שכתוב שם את המילה "דאס" בפירוש!


נו.
אכן הצדק אתך
ועל אף שהמשמעות רישומית (שינוי ברישום) בלבד,
אכן היה ראוי לשנות בכל זאת את המילה עצמה.

סמל אישי של משתמש
צונאמי
הודעות: 383
הצטרף: 23 מאי 2013, 16:08

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי צונאמי » 26 ינואר 2015, 16:22

איפה זה??
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
גוגל יקר,אתה מוכן לתת לי לסיים משפט לפני שאתה מתחיל לנחש?

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4151
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 27 ינואר 2015, 01:15

אתה לא מזהה את המקום? זה בחתימה שלך!
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
אין שם
הודעות: 1185
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 00:27

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי אין שם » 27 ינואר 2015, 22:17

צונאמי כתב:איפה זה??
בנתיבות מאחורי קבר ה""בבא סאלי" זיע"א.
כשאדם יודע שכל מארעותיו הם לטובתו, זאת הבחינה היא מעין עולם הבא. (ר' נחמן מברסלב)

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

צדק כפול, בנוסח אמריקה.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 27 ינואר 2015, 23:01

רק באמריקה

זהו המקרה המשפטי המדהים ביותר השנה, העשור וכפי הנראה גם בכל המאה!

עו"ד מהעיירה שרלוט שבצפון קרוליינה, רכש קופסא של סיגרים נדירים ויקרים וביטח אותם כנגד אש בין שאר הדברים. חודש לאחר מכן, כאשר סיים לעשן את כל חפיסת הסיגרים הנהדרים הללו ומבלי ששילם עדיין את התשלום הראשון עבור פרמיית הביטוח, הגיש העו"ד תביעה כנגד חברת הביטוח. בתביעתו, ציין העו"ד כי הסיגרים אבדו "בסדרה של דליקות קטנות". חברת הביטוח סירבה לשלם, בטענה ברורה כי האיש צרך את הסיגרים באופן הנורמלי.

העו"ד תבע ... וזכה !!!

בפסיקתו, הסכים השופט עם חברת הביטוח כי טענת התביעה היא חסרת-ערך. אך יחד עם זאת, ציין השופט שהעו"ד החזיק בפוליסת ביטוח מטעם החברה שבה צוינה אחריות כי הסיגרים מבוטחים וכן הובטח ביטוח כנגד אש, מבלי להגדיר מה נחשב כאש בלתי מקובלת, וחייב את הנתבעת לשלם בהתאם לכתב התביעה.

במקום לסבול ממהלך ארוך ובזבזני של ערעור, קיבלה חברת הביטוח את תוצאות המשפט ושילמה 15,000 דולר לעו"ד בגין אובדן הסיגרים הנדירים ב"דליקות".

ועתה לחלק המעניין של הסיפור:

לאחר שהעו"ד פדה את ההמחאה, חברת הביטוח הביאה למעצרו תחת ציון 24 סעיפי אשמה בגין "הצתה בזדון" כאשר תביעתו המקורית ועדותו במשפט הקודם משמשים כנגדו. העו"ד הורשע באשמת שריפה במזיד של רכושו המבוטח ונגזרו עליו 24 חודשי מאסר וקנס בסך 24,000 דולר.

יענקלה לולו
הודעות: 643
הצטרף: 31 אוקטובר 2014, 00:32

Re: צדק כפול, בנוסח אמריקה.

נושא שלא נקרא על ידי יענקלה לולו » 27 ינואר 2015, 23:51

יצחק הספרן כתב:רק באמריקה

זהו המקרה המשפטי המדהים ביותר השנה, העשור וכפי הנראה גם בכל המאה!

עו"ד מהעיירה שרלוט שבצפון קרוליינה, רכש קופסא של סיגרים נדירים ויקרים וביטח אותם כנגד אש בין שאר הדברים. חודש לאחר מכן, כאשר סיים לעשן את כל חפיסת הסיגרים הנהדרים הללו ומבלי ששילם עדיין את התשלום הראשון עבור פרמיית הביטוח, הגיש העו"ד תביעה כנגד חברת הביטוח. בתביעתו, ציין העו"ד כי הסיגרים אבדו "בסדרה של דליקות קטנות". חברת הביטוח סירבה לשלם, בטענה ברורה כי האיש צרך את הסיגרים באופן הנורמלי.

העו"ד תבע ... וזכה !!!

בפסיקתו, הסכים השופט עם חברת הביטוח כי טענת התביעה היא חסרת-ערך. אך יחד עם זאת, ציין השופט שהעו"ד החזיק בפוליסת ביטוח מטעם החברה שבה צוינה אחריות כי הסיגרים מבוטחים וכן הובטח ביטוח כנגד אש, מבלי להגדיר מה נחשב כאש בלתי מקובלת, וחייב את הנתבעת לשלם בהתאם לכתב התביעה.

במקום לסבול ממהלך ארוך ובזבזני של ערעור, קיבלה חברת הביטוח את תוצאות המשפט ושילמה 15,000 דולר לעו"ד בגין אובדן הסיגרים הנדירים ב"דליקות".

ועתה לחלק המעניין של הסיפור:

לאחר שהעו"ד פדה את ההמחאה, חברת הביטוח הביאה למעצרו תחת ציון 24 סעיפי אשמה בגין "הצתה בזדון" כאשר תביעתו המקורית ועדותו במשפט הקודם משמשים כנגדו. העו"ד הורשע באשמת שריפה במזיד של רכושו המבוטח ונגזרו עליו 24 חודשי מאסר וקנס בסך 24,000 דולר.

חזק ביותר.... זה סיפור... סיפור... וואו כמה מסרים הייתי מוציא מכאן אילו הייתי משגיח....

מאור הדור
הודעות: 190
הצטרף: 23 ינואר 2015, 15:25

Re: צדק כפול, בנוסח אמריקה.

נושא שלא נקרא על ידי מאור הדור » 27 ינואר 2015, 23:58

יענקלה לולו כתב:
יצחק הספרן כתב:רק באמריקה

זהו המקרה המשפטי המדהים ביותר השנה, העשור וכפי הנראה גם בכל המאה!

עו"ד מהעיירה שרלוט שבצפון קרוליינה, רכש קופסא של סיגרים נדירים ויקרים וביטח אותם כנגד אש בין שאר הדברים. חודש לאחר מכן, כאשר סיים לעשן את כל חפיסת הסיגרים הנהדרים הללו ומבלי ששילם עדיין את התשלום הראשון עבור פרמיית הביטוח, הגיש העו"ד תביעה כנגד חברת הביטוח. בתביעתו, ציין העו"ד כי הסיגרים אבדו "בסדרה של דליקות קטנות". חברת הביטוח סירבה לשלם, בטענה ברורה כי האיש צרך את הסיגרים באופן הנורמלי.

העו"ד תבע ... וזכה !!!

בפסיקתו, הסכים השופט עם חברת הביטוח כי טענת התביעה היא חסרת-ערך. אך יחד עם זאת, ציין השופט שהעו"ד החזיק בפוליסת ביטוח מטעם החברה שבה צוינה אחריות כי הסיגרים מבוטחים וכן הובטח ביטוח כנגד אש, מבלי להגדיר מה נחשב כאש בלתי מקובלת, וחייב את הנתבעת לשלם בהתאם לכתב התביעה.

במקום לסבול ממהלך ארוך ובזבזני של ערעור, קיבלה חברת הביטוח את תוצאות המשפט ושילמה 15,000 דולר לעו"ד בגין אובדן הסיגרים הנדירים ב"דליקות".

ועתה לחלק המעניין של הסיפור:

לאחר שהעו"ד פדה את ההמחאה, חברת הביטוח הביאה למעצרו תחת ציון 24 סעיפי אשמה בגין "הצתה בזדון" כאשר תביעתו המקורית ועדותו במשפט הקודם משמשים כנגדו. העו"ד הורשע באשמת שריפה במזיד של רכושו המבוטח ונגזרו עליו 24 חודשי מאסר וקנס בסך 24,000 דולר.

חזק ביותר.... זה סיפור... סיפור... וואו כמה מסרים הייתי מוציא מכאן אילו הייתי משגיח....
המסר העיקרי והחשוב ביותר: להיות ישר ולא ללכת בדרכים עקלקלות!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

סיפור הזוי בשידוכים. (ינקלה, רצית מוסר? בבקשה)

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 ינואר 2015, 00:05

סיפור שהובא בבחדרי לפני כמה שנים.
סיפור הזוי...

סיפור שמצאתי כאן בבחדרי...הצטמררתי למקראו הינה הוא לפניכם בהנאה...(או שלא...)
לכל כדור יש כתובת
זה קרה בשבוע שעבר. יום שלישי, לקראת ערב. הנייד שבכיסי צלצל. על הצג הופיע הכיתוב: "מתקשר אליך- חסוי". לאחר שהדובר מעבר לקו זיהה כי אני הדובר, הוא ביקש לגולל בפני סיפור שהתרחש בביתו. "הדברים חייבים להתפרסם. אנשים חייבים להבין ולהשכיל, וזוהי שליחותי כרגע", אמר בהתרגשות.

אינני יודע מי האיש ומה שמו. גם לא ביקשתי לדעת. במהלך השיחה התרשמתי כי הדובר מאחורי הקו אכן שפוי ואמין, די השתכנעתי כי הסיפור האמיתי, אין לי אפילו קצה של חוט מי האיש, ומה שהצלחתי להבין הוא שמקום ההתרחשות היה על קו ירושלים-בני ברק.

מעשה בשתי משפחות שהשתדכו ביניהן. החתן מירושלים והכלה מבני-ברק. מאז השידוך מצאו להן שתי המחותנות שפה משותפת, יחסי המשפחות התהדקו פלאים, ודומה היה כי הן מכירות מימים ימימה.

לפני כחודש, בשיחה לילית בין מחותנת לרעותה, נרקם הרעיון כי המשפחות יחליפו דירותיהן לשבוע ימים, אחרי תשעה באב. סוג של שבירת שיגרה. התכנית יצאה אל הפועל ובבוקרו של יום ראשון, שלאחר תשעה באב, התמקמו להן המשפחות זו בדירת זו.

ערב אחד, בעוד כל בני המשפחה יצאו לטייל, ישבה אם הכלה בדירת חתנה לעתיד, ומששעמומה גבר עליה, פתחה את אחד הארונות בסלון הבית, הביטה בתמונות, חיטטה באלבומים, עיינה במסמכים, ובדיוק כפי שאומרים חז"ל - "היום אומר לו עשה כך ומחר עשה כך" - לאחר כשעה מצאה עצמה אם הכלה נוברת במעמקי המגירות.

לפתע היא הבחינה בחפיסת טבליות. היא בחנה את כל צדדיה והחלה רועדת בכל גופה. על הקופסא נחה מדבקה ועליה מוטבע שמו המפורש של חתנה לעתיד. היא לא איבדה עשתונות, נטלה פיסת נייר, העתיקה את שם התרופה, החזירה את הסדר על כנו וסגרה את המגירות.

בשלב זה, החליטה, לא תאמר מאומה לבני משפחתה. למרות שהכל הבחינו בעננה של עצב ודאגה המרחפת על ראשה. במשך לילה שלם התהפכה המחותנת על יצועה, ועם שחר הודיעה לבני ביתה כי היא "חייבת" לצורך נושא דחוף - ומיד תשוב.

היעד - חדרו של רופא המשפחה בעיר מגוריה בני-ברק. ביד רועדת הגישה לד"ר את פיסת הנייר עם שמה של התרופה וביקשה אינפורמציה על מהותה. הד"ר הביט בעיון, הקיש את שם התרופה במחשבו ופסק: זו תרופה שנוטלים אותה בדרך-כלל החולים במחלות נפש דיכאוניות.

זו תרופה קלה או חזקה? שאלה המחותנת, כשזיעה קרה מכסה את כל גופה.

"את טבליות אלו נוטלים בדרך-כלל חולים הנמצאים עמוק בתוך מחלות הנפש או בתוך אשפוזם. אין ספק שהיא מיועדת לאנשים שאין להם תקנה ושיישארו כל ימי חייהם חולי נפש".

כשהיא שבורה ורצוצה, ובעיני דמיונה חזתה את פירוק השידוך ואת קיתונות השופכין שתטיל על השדכן ומשפחת החתן - הכיצד הוליכו אותה שלל, חזרה לבית בירושלים, וגוללה את כל המעשייה בפני בעלה. האיש האזין ברוב קשב, שמע את פרטי המעשה והודיע: "לא נעשה כלום עד אשר נשאל את פי האדמו"ר".

באותו יום אחר-הצהרים נכנס אבי הכלה אל 'הקודש פנימה', ויצא עם תשובה ברורה: הרבי הורה למחותנת להתוודות בפני אם החתן על החיטוט במגירות, ורק אז לבקש הסברים על התרופה המוזרה ומה פשר שמו של החתן שמוטבע על האריזה.

התברר, כי אכן המרשם הונפק עבור החתן דנן, אך לא חלילה בכדי שישתמש בו. מדובר היה בצורך שיאפשר לו להתמודד מול גורם ממשלתי כלשהו. הפעולה נעשתה לאחר קבלת היתר מפורש מרב לנהוג כך והכל בכדי שיוכל להמשיך לעסוק בתורה עוד שנים רבות באין מפריע.

לשמחת משפחת הכלה התברר, ללא ספק, כי מצבו הנפשי של חתננו המיועד בריא ואיתן, בדיוק כפי שהכירהו, ואין כל חשש לפגם כלשהו חלילה.

החתונה בעז"ה תתקיים במועדה, ולבושתה של המחותנת לא היה גבול. סקרנותה הובילה אותה לתהום, אך רק אז הבינה את משמעות הציווי של רבנו גרשום מאור הגולה בדבר האיסור על חיטוט בחפצי הזולת.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4151
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 28 ינואר 2015, 03:08

מאז שהחתן הגיע לגיל גיוס ועד לאירוסין לא יכלו להתפטר מהכדורים הללו?!
הבלתי אין פחי אשפה בישראל?!

ולכן נראה לומר, ולדעתי שמעתי את זה מקול שפוי אשר אינני מכירו, רק מזהה עליו שהוא כנה מאוד -
שהם הוכנסו במכוון לבין האלבומים של התמונות כדי להכשיל את המחותנת האורחת ולבוחנה אם תיפול בפח, וכך יתגלה עד כמה חטטנית היא, וזה יהיה אות לזהירות מפניה להמשך עשרות השנים הבאות. הרי אם תעלעל בתמונות ודאי תראה את הכדורים עם התווית המתקילה, ובלי ספק תרצה לבטל את השידוך ולא תוכל לשתוק ולכסות על פשע חיטוטה והתערבות קצה חוטמה הארוך בארונות המחותנים...
שווה להדביק כאלו כדורים עם שם החתן, רק בשביל המבחן הזה.
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
רמה בים
הודעות: 496
הצטרף: 29 אוקטובר 2014, 23:51

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי רמה בים » 28 ינואר 2015, 20:47

פעמון זהב ורימון כתב:מאז שהחתן הגיע לגיל גיוס ועד לאירוסין לא יכלו להתפטר מהכדורים הללו?!
הבלתי אין פחי אשפה בישראל?!

ולכן נראה לומר, ולדעתי שמעתי את זה מקול שפוי אשר אינני מכירו, רק מזהה עליו שהוא כנה מאוד -
שהם הוכנסו במכוון לבין האלבומים של התמונות כדי להכשיל את המחותנת האורחת ולבוחנה אם תיפול בפח, וכך יתגלה עד כמה חטטנית היא, וזה יהיה אות לזהירות מפניה להמשך עשרות השנים הבאות. הרי אם תעלעל בתמונות ודאי תראה את הכדורים עם התווית המתקילה, ובלי ספק תרצה לבטל את השידוך ולא תוכל לשתוק ולכסות על פשע חיטוטה והתערבות קצה חוטמה הארוך בארונות המחותנים...
שווה להדביק כאלו כדורים עם שם החתן, רק בשביל המבחן הזה.
'מהלך' לא רע!
פורום לדעת זך ונקי, כי אין לנו פורום אחר!
הבה נשמור על רָמָה בְּיַם ההודעות...

סמל אישי של משתמש
עויבד
הודעות: 726
הצטרף: 26 מאי 2013, 12:21

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי עויבד » 28 ינואר 2015, 21:08

מוזר שהם בכלל קנו את הכדורים... אני למשל מיד שיצאתי מחדר הפסיכיאטר למטה זרקתי את המרשמים לפח ענק לא לפני שקרעתוהו לגזרים ממש
אם אתה באמצע תקופה קשה ושואל את עצמך איפה ה׳, תזכור תמיד שגם מורה שותק באמצע מבחן....

יענקלה לולו
הודעות: 643
הצטרף: 31 אוקטובר 2014, 00:32

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יענקלה לולו » 28 ינואר 2015, 22:12

יוסי וויס כתב:מוזר שהם בכלל קנו את הכדורים... אני למשל מיד שיצאתי מחדר הפסיכיאטר למטה זרקתי את המרשמים לפח ענק לא לפני שקרעתוהו לגזרים ממש
אני דווקא השארתי... לך תדע מה איתי...
כל יום מישהוא אחר מזכיר לי, שכחת לקחת את הכדורים...
אחרים דווקא טוענים שלקחתי הרבה מידי...
יש כאלה אומרים לי שהכדורים לא מתאימים...
בינתיים נשארתי עם המרשמים, עד שיתאספו יחד ויחליטו מה נשאר איתי....

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 ינואר 2015, 23:08

יוסי וויס כתב:מוזר שהם בכלל קנו את הכדורים... אני למשל מיד שיצאתי מחדר הפסיכיאטר למטה זרקתי את המרשמים לפח ענק לא לפני שקרעתוהו לגזרים ממש
יש כאלו שלוקחים את הכדורים שיעזרו להם ב"עבודה" והמבין יבין.
ולכן לא כל מי שקנה מיד מסלק מביתו,
לעיתים סתם כך, ולעיתים, מזכרת מחוויה מעניינת.

סמל אישי של משתמש
שלום ושלום
הודעות: 760
הצטרף: 02 ינואר 2015, 10:00

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שלום ושלום » 29 ינואר 2015, 10:17

הכניסה את האף שלה לחתיכת גיליוטינה, הא?
תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 ינואר 2015, 11:22

שלום ושלום כתב:הכניסה את האף שלה לחתיכת גיליוטינה, הא?
ועל כך אמרן חז"ל יוסיף דעת יוסיף מכאוב,

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 ינואר 2015, 16:20

2 גנבים התלוננו במשטרת רחובות כי בזמן שהם פרצו, גנבו להם את הסלולארים

לפעמים המציאות עולה על כל דמיון וזה נשמע כמו מתיחה של 1 באפריל אך האירוע אמיתי. אל משרד הנוער במשטרת רחובות הגיעו 2 קטינים ובפיהם סיפור חריג, לטענת 2 הקטינים הם פרצו לרכב ברחובות, שברו את חלון הרכב וניסו לגנוב מהרכב כסף מזומן, אך לצערם בזמן הפריצה הם הופתעו על ידי בעל הרכב שהחליט להעניש אותם על הפריצה והנזק לרכבו ולקח מהם את 2 המכשירים הסלולאריים ונעלם מהמקום יחד עם רכבו. וכעת הם מבקשים את עזרת המשטרה באיתור המכשירים שלהם. המשטרה כמובן לקחה את התלונה שלהם ברצינות וגם את ההודעה שלהם ובתחילה פתחו להם תיק על התפרצות לרכב ובמקביל המשטרה מנסה לאתר את בעל הרכב ומכשירי הסלולארי שנגנבו.

סמל אישי של משתמש
שלום ושלום
הודעות: 760
הצטרף: 02 ינואר 2015, 10:00

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שלום ושלום » 08 פברואר 2015, 00:05

בשבת האחרונה התפללתי בישיבת תורה אור. נוכחתי לראות שיש שם שלושה קומות של בתי מדרש.
בקומת כניסה ארון הקודש וכיוון התפילה הוא לדרום, וכן בקומה שמעליה. ואילו בקומה השלישית הארון מוצב במזרח ולשם כיוון התפילה.
כשביררתי, נודע לי שגם בקומה מינוס 2 יש בית מדרש ושם מתפללים למזרח.
אני בחרתי לקיים בעצמי הרוצה להחכים ידרים...
תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 08 פברואר 2015, 22:02

גבר חרדי שלמד בישיבה ליטאית מוכרת ומתגורר בעיר, ניסה להתחתן עם אישה נוספת בעודו נשוי לאחרת תוך שהוא משקר כי כבר גירש אותה. ברגע האחרון הוא נתפס בשקריו.

האירוע התרחש ביום שלישי האחרון בשעות הצהריים, כאשר למנהל מחלקת נישואין הרב חזקיהו סאמין הגיע מידע כי ישנה בחורה הטוענת בבכי כי אדם הנשוי לה עומד להתחתן עם אישה אחרת.

לאחר שהעניין נבדק, נמצא כי עברו של הבחור בענייני נישואין מעיד על "דרך לא ישרה". מהבדיקה עלה כי הבחור התחתן לפני שלוש שנים בנישואים כדת משה וישראל אך לא באישור המועצה הדתית, עם צעירה בת 17. לפי הבדיקה, הוא אף ישב בכלא על אלימות כלפיה ועמד כאמור להינשא לאחרת דרך רבנות ירושלים בלא שנתן לראשונה גט.

הרב סאמין פנה לרב יצחק רלב"ג מרבנות ירושלים בבקשה שיטפל בנושא. הרב רלב"ג יצר קשר עם החתן שבתחילה ניסה להכחיש את המיוחס לו, אולם זמן קצר לאחר מכן הודה כי היה לו קשר עם הבחורה שהגיע למועצה הדתית וטענה שהוא נשוי לה, אך אמר "כבר נתתי לה גט".

לאחר שהרב רלב"ג הבהיר לו שלא יוכל להתחתן באותו היום והמשטרה בדרכה לעצור לו את חגיגת הנישואין, הסכים הלה לתת גט לבחורה לאחר שסירב לכך במשך תקופה.

הרב רלב"ג פנה לבית הדין הרבני בירושלים ובהליך מזורז של כל הגורמים ניתן לה גט עוד באותו היום. גורמים במועצה הדתית סיכמו: "אנו מקווים כי הפעם הנישואין שלו יהיו מוצלחים יותר".

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 12 פברואר 2015, 02:30

למעלה מחודשיים לחג הפסח ובעיתון 'המודיע' כבר נחלצים להקפיד על כך שהעובדים במאפיית המצות שיהיו רק עם סלולרי כשר.

תחת הכותרת "חדש בעולם המצות יד - הקפדה על עובדים במאפיית מצות ללא חשש סלולרי לא כשר", מציין סופר 'המודיע' כי בעל מאפיית מצות מפורסמת רכש מכשירים סללורים לעובדיו והחתים אותם על קנס של 10 אחוז משכרם למי שיימצא ברשותו סלולרי לא כשר.

"כידוע מלאכת אפיית המצות נעשית "לשם מצות מצווה" נאמר בכתבה, "יש אחריות כבדה לשמירת כשרות המצה מפני חימוץ, ועובדים רבים חס ושלום שיש להם אייפונים מדברים דיבורים שאינם ראויים - מה שפוגם בקדושת המצה.

לסיום מספר הכתב: "בשבוע שעבר התגלה עובד שהשתמש בסלולרי לא כשר פעם אחת והוא נקרא להנהלה והודיעו לו כי למחר אין לו מקום עבודה רק לאחר התנצלויות הסכימו לקבלו לאחר יום, אך הוא הפסיד יום עבודה.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4151
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 12 פברואר 2015, 02:34

זה לא ביזארי...
מי עובד במצות? בחורים שנפלטו מהישיבות, וב"ה לא משוטטים ברחובות.
אז אם הם במסגרת, לפחות עבודה חרדית, טוב מאוד שמתנים להם את העבודה והכסף בתנאים כאלו ששומרים על שיירי הרוחניות לבל יתדרדרו עוד יותר.
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 12 פברואר 2015, 02:57

פעמון זהב ורימון כתב:זה לא ביזארי...
מי עובד במצות? בחורים שנפלטו מהישיבות, וב"ה לא משוטטים ברחובות.
אז אם הם במסגרת, לפחות עבודה חרדית, טוב מאוד שמתנים להם את העבודה והכסף בתנאים כאלו ששומרים על שיירי הרוחניות לבל יתדרדרו עוד יותר.
אתה צודק, אבל זה עדיין בגדר פיקנטי, כי מעולם לא שמעתי שיעשו דבר כזה...
אבל בודאי חן חן להם!

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 12 פברואר 2015, 14:45

חה חה חה,
קונים להם פ'פונים כשרים, אבל לא נדרשים להשמיד את הטמאים, ועכשיו יש להם גם וגם...
זה כמו לקנות מלחיה עם מלח בהשגחת הבד"ץ, ולפזר על מאכלי טריפה...
זה לא אפילו שיירי רוחניות. זה פיסגת הטפשות.
זה סופר-פיקנטי. אולטרא ביזארי.

סמל אישי של משתמש
עויבד
הודעות: 726
הצטרף: 26 מאי 2013, 12:21

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי עויבד » 12 פברואר 2015, 14:58

אחד כשר
אחד להתקשר!
אם אתה באמצע תקופה קשה ושואל את עצמך איפה ה׳, תזכור תמיד שגם מורה שותק באמצע מבחן....

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 פברואר 2015, 07:09

אוסטרליה: האזרח המבוגר ביותר באוסטרליה מבלה את זמנו בסריגת סוודרים לפינגווינים  
 
  אנשים בגיל 109 בד״כ קוראים ספרים או ישנים, אך לא אלפרד אלפי, האיש המבוגר ביותר באוסטרליה שמבלה את זמנו בסריגת סוודרים מצמר לפינגווינים צעירים, שנפצעו.

הסורג הקשיש סיפר לערוץ החדשות האוסטרלי שכאשר קרן הפינגווין של פיליפ איילנד ביקשה סוודרים קטנטנים בעקבות דליפת נפט מסיבית שפצעה מאות פינגווינים קטנים, ולמינים שנמצאו רק בדרום אוסטרליה וניו זילנד, הוא לא יכל לסרב.

הקשיש עוסק בסריגה למעלה מ-80 שנים, אך זה הפעם הראשונה שלו לסריגי ציפור. קרן הפינגווין מדגישה כי "זה לא משהו אופנתי" - הסוודרים למעשה עשויים להציל את הפינגווינים שנפצעו מספיגת ובליעת השמן הרעיל.
באדיבות רוטר נט.
54dd506f38f6e10d1.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 13 פברואר 2015, 10:05

הרב אמנון יצחק: רוב הבשר בישראל טרף – אפתח כשרות משלי

הרב אמנון יצחק הכריז הבשר בישראל אינו מספיק כשר

על אף תו הכשרות של בד''צ הוא הפסיק באכילת בשר!

הרב אוכל רק דגים, ומתכנן להקים מערך כשרות חדש בתנאים מחמירים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 16 פברואר 2015, 22:34

ארה״ב: תושב צפון קרוליינה נעצר לאחר שהיה נושך לנשים את אפם.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 17 פברואר 2015, 11:20

עשרות כלי נשק נמצאו בחנות טלפונים ניידים, הבעלים נעצר

בן 24 מפתח תקווה נעצר לאחר שבחיפוש בחנות טלפונים ניידים שבבעלותו נתפסו עשרות כלי נשק ותחמושת. הצעיר חשוד בסחר באמצעי לחימה. גם חברתו נעצרה, לאחר שהשליכה אקדח מחלון ביתו כשהגיעו שוטרים לחיפוש.

(רענן בן צור)
cell-phone-gun-2.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 17 פברואר 2015, 11:28

כתובות רוססו בגן החיות בפתח תקווה: ''בית כלא לחפים מפשע''


אלמונים ריססו הלילה כתובות בגן החיות בפתח תקווה. על הקירות רוסס: "מה יפה בחיה בכלוב?" ו-"בית כלא לחפים מפשע

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 פברואר 2015, 16:08

יעקב פרי מפלגת יש עתיד: הדרך לטפל בחמאס, אלקעידה ודעאש היא דרך מדינית ולא צבאית

מקור: עכשיו ראיון שהוא נותן לספי עובדיה בגל"צ
יש עתיד: הפתרון מול ארגוני הטרור מדיני ולא צבאי. הצבעת יש עתיד נתת מתנה לחמאס
נ.ב נה לא לשכוח שההזוי הזה היה ראש השב"כ שאחראי על בטחוננו,
רק שתבינו באיזה ניסים אנו חיים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

יהודים רחמונעס, פורים או לא פורים ?!

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 פברואר 2015, 16:20

אמץ כלב: בעלי-חיים מחפשים בית חם לסופה


אם לא יימצאו להם בתים, כ-200 הכלבים וכ-100 חתולים פשוט יישבו בכלוב וירעדו מקור, אותו חלקם לא ישרדו. ב"תנו לחיות לחיות" קוראים לכם לאמץ למשך סוף השבוע את בעלי החיים מבתי המחסה
דליה מזורי | 19/2/2015 13:40

תנו לחיות לחיות כשהטמפרטורות צונחות, שורר קור מקפיא בבית המחסה בכפר רות שליד מודיעין. בעמותת 'תנו לחיות לחיות' זוכרים את הסערות הקודמות, בהן הכלבים ישבו בכלובים פתוחים ורעדו מקור. בעמותה אומרים, כי את מזג האוויר הזה קשה לנצח בתנאי כלבייה.

העמותה נתרמה וקיבלה אמנם שמיכות ומנורות חימום, אבל ציוד זה אינו מספיק כדי לחמם את החיות בקור המקפיא הצפוי באזור. בבתי המחסה ברחבי הארץ, נמצאים הכלבים והחתולים העזובים הללו בכלובים חשופים לרוחות: אין בכוחם של הניילונים לבודד מפני מהגשם והשמיכות אינן מחממות דיין, כשהם מפוחדים מרעשי הסופה שלא פוסקים מהברקים, הרעמים והרוחות המנשבות בעוז, רועדים בעלי החיים בקור כלבים מקפיא כל.

אם לא יימצאו להם בתים, כ-200 הכלבים וכ-100 חתולים פשוט יישבו בכלוב וירעדו מקור, אותו חלקם לא ישרדו.

ב"תנו לחיות לחיות" אומרים, כי בשנה שעברה, הציבור התגייס בצורה נפלאה לעזור להם, אך זה קרה רק לאחר שהחלה הסערה. הפעם מבקשים בעמותה למצוא לכלבים וגם לחתולים פתרון מבעוד מועד. "אמנם דאגנו להם לשמיכות, מלונות ומנורות חימום, עטפנו את התאים בניילונים, אבל את הקור המקפיא הזה לא ניתן לנצח בתנאי כלבייה".

לכן מבקשים בעמותה למצוא מראש כמה שיותר בתי אומנה זמניים לכלבים, אפילו לסוף השבוע בלבד, על מנת להקל מעליהם את החוויה הסוערת. העמותה קוראת לציבור לבוא לקחת כלבים לאומנה או אימוץ.

רק בבית המחסה בכפר רות – שהוא בית המחסר הגדול של "תנו לחיות לחיות", מצויים כיום כ-200 כלבים. בתי מחסה נוספים יש גם בגליל, בטבעון, באשקלון ובאילת. הכלבייה נמצאת בכניסה לכפר רות, מתחם 'הלוחש לכלבים'.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 פברואר 2015, 16:31

54e5d1432b637f0d.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 19 פברואר 2015, 22:00

הדבר הבא? מדענים ישתילו לכם מודם במוח.

חשבתם שהמשקפיים החכמים שגוגל פיתחה הם פרוייקט שאפתני אך מטריד? קבלו את הפיתוח החדש של סוכנות המחקר והפיתוח האמריקאית לאמצעי הגנה (DARPA) - מודם זעיר שיושתל בתוך קליפת המוח (קורטקס) שלכם.

למה זה טוב, אתם שואלים? ובכן, מדובר במכשיר קטנטן, בגודל של 2 מטבעות בקירוב, שיתחבר למכשירים חיצוניים כגון מצלמות, ויאפשר להקרין מידע חזותי שיופיע ממש מול עיני המשתמש. כך, משתמשים יוכלו לשוטט בעולמות של מציאות מדומה, לצפות בתמונות או סרטים ולהיחשף למידע שיוזרם ישירות למוח.

למעשה, המכשיר הזעיר "יתערב" בחלק הוויזואלי שבקליפת המוח; ויחדור דרך מערכת החיישנים החזותית של המשתמש, כך שניתן יהיה לראות שכבה נוספת של המציאות.

מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך שעדיין נמצאת בחיתוליה. עד כה נוסה המכשיר על המוח של דגי זברה, המכיל כ-85 אלף נוירונים (בהשוואה ל-100 מיליארד נוירונים שנמצאים במוחו של בנאדם). בשלב הראשוני מדובר במידע חזותי שיוצג ברזולוציה נמוכה, אולם החוקרים מקווים לשפר את הרזולוציה בעתיד הקרוב.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 22 פברואר 2015, 11:50

כתבה מרוטר
הוא חסיד חב"ד שהגיע לאזורים נידחים באלסקה,
שם חיים שבטי אינדיאנים שקיבלו אותו עליהם כ..שופט.

הוא נע בין איזור לאיזור,
מפיץ יהדות בקרב עשרות היהודים המתגוררים באלסקה הרחוקה, מחזק את האמונה בבורא העולם בקרב השבטים הפרימיטיביים •

זהו ר' דוד אברהם וואלוק, המתפרסם השבוע במגזין 'בית משיח' •

ר' דוד אברהם וואלוק הוא חסיד חב"ד שבנוסף להיותו חסיד,
הוא גם מכהן כשופט בקרב קבוצות אינדיאנים באלסקה.

הוא שוהה שם רוב ימות השנה וזוכה להערצה ולהערכה של הילידים המקומיים.

בשיחה עם העיתונאי ג'ף קירש מעיתון פורוורד הוא אומר בחיוך לגבי התמודדותו עם אוכל כשר:
"הבעיה היא שכרישים, כלבי ים ופירות ים, אינם כשרים.

אבל, ב"ה, באלסקה תמיד אפשר למצוא סלמון ודג הליבוט".

אי אפשר שלא לפתוח את הכתבה בשאלה המתבקשת:
כיצד בחור יהודי חביב מפרברי פילדלפיה נוחת לאזור כה מרוחק שבחודשי הקיץ הוא לא יכול לעשות הבדלה עד שהשמש "שוקעת" סוף סוף בשלוש לפנות בוקר?

"זו שאלה גדולה עם תשובה מורכבת", עונה דוד אברהם וואלוק, בן 44.

"ישנם שני דברים מוזרים הקשורים לכך.
בעצם, כנראה יותר משניים,
אבל שני דברים משונים מאוד.

ראשית, אני יהודי שומר תורה ומצוות, שזה דבר נדיר כאן באלסקה.
שנית, אני שופט שבטי — השופט שבטי היחיד במדינה שאינו יליד השבט".

וואלוק הינו אחד המומחים הארציים בחוקי שבטי ילידי אלסקה.

יחד עם שותף כתב ספרים על חוקים אלה.

בנוסף, הוא מחזיק משרד עורכי דין,
משמש כחבר צוות בבית ספר למשפטים בפורטלנד, אורוגן.

השופט היהודי של האינדיאנים

לוואלוק ורעייתו אסתר מלכה שלושה ילדים — נחמה חיה בת 11, יהודה דב בער בן 8, ואמונה גולדא בת 5.

הוא מחלק את זמנו בין סיאטל וושינגטון לבין סיטקה, ג'וניא,
כאשר בין לבין הוא מבקר בקהילות מבודדות נוספות המנקדות את מפת השממה האלסקית.

כמה הן מבודדות מהעולם, אתם שואלים?
לחלקן אין בכלל צנרת מים לשימוש ביתי.

בסיס האם של משפחת וואלוק היא סיאטל וושינגטון,
אומר דוד אברהם שמסייע לילדיו בשיעורי הבית שלהם דרך ה"סקייפ".

הוא מרבה לנוסע עם מטען של סידורים,
נרות שבת ועוד אביזרי יהדות נחוצים בתרמילו.

"אני טס כל כך הרבה שאני לא בטוח אם לי יש בכלל בסיס אם.

מזל שהיהדות היא דת ניידת כל כך".

למזלי, מעיד העיתונאי ג'ואף קירש מעיתון פורווארד,
הלו"ז הצפוף של וואלוק מיקם אותו בג'ונאו בירת אלסקה לזמן מספיק על מנת להיות עמו ערב שלם,
וזאת לאחר שנפגשנו בבית הדין של שבטי הטלינגיט והיידה הממוקם בבנין המרכזי של וועד השבטים.

מה נושאי הדיונים המגיעים לשולחנו של השופט וואלוק?
ובכן, לא פשעים חמורים במיוחד.

"באלסקה רוב ההתמקדות היא על נושאי המשפחה:
משמורות, אימוץ, אפוטרופוס, גירושין וילדים במצוקה.

כל שבט הוא בעצם משפחה מורחבת".

דוד אברהם משתדל להרבות שלום,
ובהודעה לעיתונות אודות הצורך לחזק את השלום בין האומות,
הוא מזכיר את הפסוק המפורסם בישעיהו אודות ימות המשיח,
בהם "לא ישא גוי אל גוי חרב, ולא ילמדו עוד מלחמה".

על השולחן בחדרו של וואלוק, בין חפצי אומנות שונים,
מונחת קרן איל הדומה לשופר.

"מהי הקרן המבריקה הדומה לשופר?" שואל העיתונאי.
"זה אכן שופר", עונה דוד אברהם וואלוק.

"צריכים לתקוע בו במשך כל חודש אלול.
כשמגיע חודש אלול אני נוהג לתקוע בו פה במשרדי, ללא התראה, ומפתיע את הצוות האדמיניסטרטיבי".

מאוחר יותר המשכנו את השיחה על מסלול חייו הלא–סבירים.

"כמו רוב הסיפורים היהודיים, זה מתחיל עם מלך", אומר וואלוק.

"המלך שנמצא בחוסר מנוחה בתוך חומות ארמונו,
מתגנב משער הארמון לבוש בבגדי כפרי.
הוא פוגש רועה צאן שמנגן את הניגון הכי נוגה ומהפנט שהמלך שמע אי–פעם.
המלך יושב ומאזין בשקיקה במשך שעות עד שהשמש השוקעת מכריחה אותו לחזור לארמונו.
המנגינה התקבעה במוחו והוא לא יכול לשכוח אותה.
אין מוסיקאי בכל ארצו שמצליח לנגן כך. המלך חי את שאר חייו כשהוא רודף כל הזמן אחר המנגינה ההיא.

"זה לא בדיוק הסיום המשמח הטיפוסי,
אבל יש כאן מסר", מסביר וואלוק.

"אנו היהודים, נפשותינו בוערות כאש.
אנו צאצאים של אותו מלך.
מנגינת הרועה שזורה בזיכרוננו הגנטי.
אנחנו עוברים את החיים כמו המלך,
בתשוקה עזה ונואשת לשמוע שוב את המנגינה הקסומה".

חיבור יהודי משורשי העם האינדיאני
וואלוק נולד והתחנך במשפחה קונסרבטיבית.
"לא דתית במיוחד" על פי תיאורו.

לאחר סיום מסלול החינוך הממלכתי, הוא המשיך את לימודיו באוניברסיטת פנסילבניה.

כסטודנט במעונות הסטודנטים הוא הושפע מהנהגות לא חיוביות,
ועבר מדיור בקמפוס לדירה פרטית, שהתבררה כסמוכה לבית חב"ד.

שכנו הי' יהודי בעל זקן ארוך,
לבוש בגדים שחורים. השניים התחברו,
אבל וואלוק לא הפך לחב"דניק. לפחות לא בשלב זה.

הוא סיים את לימודיו באוניברסיטת פנסילבניה בשנת תשנ"ב,
עם תואר ראשון בסוציולוגיה של דתות,
ולאחר מכן התמחה בדיני איכות הסביבה בבית ספר לואיס אנד קלרק למשפטים.

הוא התמסר מאוד לנושא איכות הסביבה ונתן את לבו ונפשו לנושא.

"השתתפתי בהפגנות, חיבקתי עצים,
קשרתי את עצמי בשרשראות ברזל לבולדוזרים.
אולם.. האש וההתלהבות היו חסרים.

שמתי לב שהנושא ממש בער בעצמות לאחרים, אבל לא לי.
במילים אחרות, לא זו המנגינה שהשתוקקתי לה.

בדיוק אז חבר הציע לו לעשות סטאז' משפטי כיועץ משפטי של שבטי הטלינגיט והיידה.

בתפקידו זה של יועץ השבט,
וואלוק הרגיש שהוא שומע סוף סוף את המנגינה — דרך הצדדים ההומאניים,
התרבותיים והרוחניים של איכות הסביבה.

מאז הוא הפך משוגע לדבר אחד — חוק אינדיאני.

דרך מערכת היחסים המתפתחת עם אוכלוסיית הילידים של אלסקה,
החל למצוא הקבלות בין תרבותם ותרבותו.

בכל יום הגיע אחד מזקני השבט לבקרו ובכל יום היה זקן השבט חוזר על אותו משפט:
"דייויד, תרבותנו, שפתנו ומורשתנו חשובים מאוד.
אתה חייב לעזור לנו".

כשהתגלה לאינדיאנים שוואלוק הוא בעצם יהודי,
הם החלו להתעניין ביהדותו.

'אם האינדיאנים מתעניינים ביהדותי,
ראוי שאף אני אתעניין בכך', חשב לעצמו.

הוא החל לקרוא וללמוד על יהדות וגילה תגלית מרעישה:
היהודים הם עם עתיק ורוחני עם מורשת עשירה!

ההתעוררות המכריעה הגיעה יום אחד בשעת שקיעה,
כשהוא ישוב על סלע ומתבונן בשמש השוקעת.

התובנה הכתה בו באחת:
הילדים, ההיסטוריה, המורשת, השפה — כל אלה חשובים מאוד לאינדיאנים.

"פתאום חשתי שהם חשובים לי מאוד.

מה עם ילדיי? ומה עם מורשתי שלי? הנה אני נלחמתי על שימור מורשת ילידי אלסקה — ומי נלחם לשמר את מורשת עמי שלי?"

כעת "נולדה" בו אובססיה שניה:
החזרת מורשתו היהודית לעצמו.

העיר סיטקה אשר באלסקה — עיר שוכנת על האי ברנוף
ועל חציו הדרומי של האי שיקגוף בארכיפלג אלכסנדר באוקיינוס השקט — לא היתה המקום האידיאלי לצאת למסלול חיפוש שורשים.

בסיטקה נמצאים כ–40 יהודים מתוך אוכלוסיה המונה מעט פחות מתשעת אלפים איש.

הוא עבר אפוא לאנקורג' —
"ירושלים של אלסקה" כהגדרתו — והתחבר לשליח של הרבי במקום הרב יוסף יצחק גרינברג,
והחל להתקרב ליהדות וחסידות.

בנוסף הצטרף למשרד עורכי דין לאיכות הסביבה.

במשך שהותו באנקורג' החלו קשריו לתורה ומצוות ולחב"ד הולכים ומתהדקים.

לדוד הייתה אמת מידה לבדוק את קצב התקרבותו:
בתחילה נסע לבית הכנסת בשבת והחנה את רכבו בסמוך לבית הכנסת.

אבל בהדרגה לא חש בנוח עם החניה הסמוכה למקום הקדוש ביום הקדוש,

והוא החל לחנות במרחק מקום,
בכל שבת רחוק יותר.

בשלב מסוים כבר לא היה לו נעים שהמתפללים ידעו שהוא נוסע בשבת.

כך הוא שם לב להתקדמות שלו ולקשר ההולך ומתהדק.

ואז הגיע היום המיוחל שהוא פנה לשליח עם בקשה:
נראה לי שאני רוצה ללמוד בישיבה.

שליח הרבי ניסה למונעו מהצעד הקיצוני וטען שאל לו לעזוב פרנסה טובה ולעשות מהפכות בחייו.

הוא הציע לו להירגע ולהתקדם בקצב איטי, אך בטוח.
"מה שבא מהר הולך מהר", נימק השליח.

דוד ראה את הצדק בדבריו ורק כעבור שנה וחצי היה בשל להירשם לישיבה במוריסטאון,

שם הוא השקיע את עצמו בלימודי גמרא והלכה.

במוריסטאון הוא גם השתדך עם רעייתו אסתר מלכה,
והשניים השתקעו בחממה החסידית המקומית.

פעילות חב"דית בסיטקה
לפני שמונה שנים,
עם לידת בתם הבכורה נחמה חיה,
הזוג וואלוק ארזו את מיטלטליהם ועברו לסיטקה שבאלסקה.

הרבי אמר שכל בית חסידי הוא בית חב"ד,

וביתם של משפחת וואלוק בסיטקה לא היה יוצא דופן.

בהתייעצות עם שליח הרבי באלסקה, הרב גרינברג,
הוחלט כי אחד הדברים הראשונים שהזוג הצעיר יעשה במקום מגוריו החדש,
יהיה הדפסת התניא.

הרב גרינברג ציטט את שיחתו של הרבי שהדפסת התניא בכל מקום מכינה את המקום לקראת הגאולה, ומזרזת את התגלות המשיח.

דוד החליט לקיים את הדפסת התניא בסמיכות לחג הפורים,
ולקיים מסיבת פורים לכל היהודים באזור.

הוא הזמין איפוא שני בחורים, פנחס טיילור ובערל ברפמן,
וגם את שני גיסיו,
לוי ומנחם מענדל רוזן, לסייע לו בפעילות.

לאחר שהדפיסו את התניא,
שלחו את הדפים המודפסים לכריכה,
לא לפני שישבו ולמדו מהדפים הטריים את פרק ל"ב בתניא.

בהשראת המסר של הפרק להוסיף באהבת ישראל,
חיפשו שני הבחורים דרך נוספת להגיע ליהודים נוספים בעיר.

דוד, שכאמור משדר תוכנית רדיו שבועית,
הצליח לסדר שעה נוספת עבור הבחורים הנמרצים,
שניהלו תוכנית מרתקת על יהדות בכלל,
ועל חג הפורים בפרט.

בסיום התוכנית, שהתקיימה ביום שישי,
הזמינו את כל יהודי האזור להגיע לתפילות השבת הקרובה,
ולמסיבת הפורים וקריאת המגילה במוצאי שבת ויום ראשון.

בעקבות התוכנית המוצלחת הגיעו לתפילות השבת כמה מיהודי המקום,
שלראשונה בחייהם השתתפו בתפילת שבת וראו ספר תורה.
לקריאת המגילה וחגיגת הפורים הגיעו כמעט כל היהודים באזור.

עיתונאי מקומי שהגיע לסקר את האירוע, התלהב כל כך עד שהכניס על כך ידיעה בעמוד הראשון של העיתון,
עם תמונת הבחורים רוקדים עם יהודי הקהילה.

בידיעה הארוכה כתב העיתונאי את כל פרשת חג הפורים,
כך שאם היה יהודי מקומי בודד שלא הגיע למסיבה — בוודאי קיבל אף הוא את המסר.

לאחר סוף שבוע גדוש פעילות, במהלך הטיסה חזרה, זכו הבחורים הפעילים להפתעה מעניינת:
גבר בגיל העמידה, שהציג את עצמו ככומר בכנסייה המקומית,
ניגש אל הבחורים והתעניין מה הביא אותם לסיטקה.

"האם שמעת פעם על פורים?", שאל פנחס.
"בוודאי, יש לי אפילו קצת מוצא יהודי", אמר הכומר,
"אבל רק מצד האמא שלי", המשיך.
פיו של פנחס נפער בתדהמה. הכומר הזה יהודי!

לאחר ששמעו פרטים נוספים על סבתו היהודייה שהיגרה מרוסיה לארצות הברית,
הציעו לו להניח תפילין בנחיתת הביניים הקרובה.

הוא הסכים, וכשהוא מעוטר עם תפילין,
ביקש פנחס מעובר אורח להנציח את הרגע הבלתי–שגרתי בתמונה משותפת.

את התמונה שלח אחר–כך לאימייל של הכומר,
שהודה לו על חגיגת הבר–מצווה הספונטנית שערכו לו,
והבטיח לחזור ולבדוק את שורשיו היהודיים.

בית פתוח לאורחים כאוהלו של אברהם אבינו,
ביתם היה פתוח בפני מתי מעט יהודי המקום ובפני מבקרים מזדמנים, לסעודות ולשיעורי תורה.

דוד מצטט את הפתגם הידוע:
אם אתה יודע אל"ף, למד אל"ף; אם אתה יודע בי"ת, למד בי"ת".

כך הוא נוהג. חלק מהאורחים אף העלו את רשמיהם בכתבות ובבלוגים.

אחת המבקרות, גב' ברברה שוטל,
למדה על הקהילה היהודית המיניאטורית בסיטקה דרך כתבה בעיתון היוקרתי "ניו יורק טיימס",
שם התראיין הסופר היהודי מיכאל שאבון על ספרו החדש, שעלילתו הדמיונית אירעה בעיר סיטקה.

מדוע בחר דווקא בסיטקה?
כי השם "סיטקה" מצלצל כשם יהודי.

הסופר מספר בראיון, בין היתר, על ביקורו בסיטקה,
על הקהילה היהודית המזערית הכוללת (למרבה ההפתעה?) גם עורך דין שהוא חסיד חב"ד,
מי אם לא ר' דוד וואלוק, יליד פילדלפיה.

הוא מתאר מפגש שוואלוק אירגן לכבודו עם כל חברי הקהילה.

תיאר את וואלוק עם זקן וציצית,
ואת קירות ביתו — עם תמונות של הרבי והרבי הריי"ץ.

גב' שוטל הזדהתה לגמרי עם הפרטים בכתבה כי גם היא גדלה בפילדלפיה;
היא עורכת דין כמוהו וגם השם וואלוק היה מוכר לה משנות לימודיה.

בנוסף לכך, העובדה שגם היא יהודיה, עוררה את סקרנותה.

הגב' ב. שוטל לא איבדה זמן, חיפשה את מספרו של דוד וואלוק, וחייגה אליו לסיטקה.

במשך השיחה התברר שהוואלוק שהיא זוכרת משנות לימודיה לא היה אלא אביו,
והוא, בנו דוד, ישמח לסייר איתה בסיטקה כמו שהוא סייר עם הסופר.

הוא הציע לה להתקשר לאביו שסיפר לה על ילדיו ונכדיו, ועל מסעו של דוד בדרך לחסידות.

גב' שוטל הגיעה לסיטקה, והוזמנה לבית משפחת וואלוק;
אם תרצו–בית חב"ד סיטקה, דרום מזרח אלסקה. בית חב"ד הקרוב ביותר נמצא במרחק של מעל אלף קילומטר מסיטקה,
וכפי שהיא כתבה ברשמיה:
"לולא דוד ורעייתו, לא היו חסידים כלל בסיטקה.

אבל גם ההיפך הוא נכון: אילולא סיטקה, דוד לא היה יהודי חסידי".

דוד חלק אתה את דרכו ליהדות וחסידות דרך השבט האינדיאני המקומי, והוסיף שלאחר לידת בתו הבכורה במוריסטאון,
הוא החל להרגיש את הקשיים הכלכליים של תלמיד ישיבה,
ורצה לחזור לסיטקה.

רעייתו אסתר, שגדלה בקראון הייטס, עזבה את הוריה ושמונה אחים ואחיות והלכה אחריו אל הבלתי נודע.

החיים בעיירה הקטנה היו בעוכריה כאשר לפתע אירע לה סיבוך רפואי והיא הוטסה בטיסת חירום לאנקורג',
שם שהתה בבית רפואה במשך שלושה חודשים.

דוד הפך לאב חד–הורי זמני,
כאשר הוא מתמודד בו זמנית עם עבודה,
טיפול בבת, טיסות לבקר את הרעיה,
משרת ייעוץ בבית הרפואה, ושידור תכניתו הדו–חודשית ברדיו.

אנשים שפוגשים את דוד לראשונה חושבים שהוא — להבדיל — כומר רוסי אורתודוקסי, וזאת בשל זקנו.

כאשר הוא מזדהה כיהודי הם מצהירים שהם לעולם לא פגשו יהודי וזו היכרותם הראשונה עם בן לעם היהודי.

אבל, בלי ידיעתם, הם בוודאי האזינו ליהודי ברדיו,
לדוד וואלוק, שתכניתו הפכה לפופולארית.

דוד הינו אישיות אהובה ומוערצת בסיטקה.

במשך הסיור שלו עם גב' שוטל,
היא חשה שהיא מלווה אישיות רמת מעלה ומפורסמת ברחובות העיר.

"לא אתפלא אם תיבחר לראשות העיר", סיכמה האורחת.

"לעשות את המקום מושלם יותר"
מה עם הלבוש?
האם זה לא מרתיע את הציבור?
וואלוק מודה שביום חול הוא לא לובש את כל הלבוש החסידי.

הכיפה וציצית כלל לא מרתיעים. אבל בשבתות הוא לבוש בלבוש חסידי שבתי מלא.

האם לא קשה לשמור מצוות כאשר מתוקף תפקידו הוא נוסע ממקום למקום באיזורים נרחבים ועצומים אך בעלי אוכלוסיה הדלילה בעולם?
"כן", מסכים וואלוק, "זה מאתגר, אבל אני נחוש להמשיך בתרומתי לעשות את העולם מקום מושלם יותר".

"בכל מקום בעולם ישנם ילידים,
בני שבטים, שסובלים מתקיפות מסיביות וההישרדות שלהם עומדת בסימן שאלה.

אם קיימת קבוצה אחת, עם אחד, שלמד כיצד לשרוד תקיפות מסיביות, זה העם היהודי".

הכתבה מתורגמת על פי כתבות ב"ניו יורק טיימס", עיתון פורוורד, "upenn.edu", ו'לחיים'.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 פברואר 2015, 07:24

הפתעה! מומיה כבן 1,000 שנים נמצא בתוך פסל בוד,הה (עבודה זרה)

מדענים גילו משהו מוזר בתוך פסל בוד,הה עתיק - שרידים החנוטים של נזיר, הפסל נלקח לסריקות CT במרכז רפואי באמסטרדם.
חוקרים קבעו כי הנזיר עבר חניטה עצמית, תהליך שכרוך בלהיקבר חיים פנימיים בזמן המדיטציה, ממצאי הבדיקות עולה שהחנוט היה בגיל של בין 30 ל-50 שנה ונשמר במנזר למשך 200 שנים כשהוא עטוף בנייר ואמייל, והמומיה שמקורה מסין בגיל שבין 900 ל-1,000 שנים וכיום הפסל נמצא במוזיאון בבודפשט.
תרגום רוטר
IMG_20150224_073931.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
נערך לאחרונה על ידי יצחק הספרן ב 24 פברואר 2015, 07:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4151
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 24 פברואר 2015, 07:27

בכוונה כתבת וחעב במקום ותעב?
זה לא ביקורת זו רק שאלה, חבר!
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 פברואר 2015, 07:42

פעמון זהב ורימון כתב:בכוונה כתבת וחעב במקום ותעב?
זה לא ביקורת זו רק שאלה, חבר!
כשהביקורת במקום,
אני מקבלה בשמחה,
והתקלה תוקנה,
תודה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

שיכור ולא מיין? תחליטו אתם. השר אריאל: לא עבר אף חוק אנטי דת

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 פברואר 2015, 08:31

השר אריאל דחה את הטענות נגד מפלגת הבית היהודי לפיהן במהלך הקדנציה האחרונה עברו חוקים אנטי דתיים, "היה סביב זה הרבה מהומה אבל בפועל לא עבר אף חוק שכזה. כדי להשפיע על המדיניות באופן ניכר, כדי שנחזק את עולם התורה ואת החברה ואת ארץ ישראל, בהחלט צריכים בית יהודי גדול".
ערוץ 7

ענת
הודעות: 33
הצטרף: 28 אוגוסט 2014, 23:58

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי ענת » 24 פברואר 2015, 10:00

כנראה שרק אם יכפו עליהם לאכול לחם עם חזיר צלוי בפסח שחל בשבת, אז בבית היהודי יגידו שיש כאן חשש לכפיה דתית. ואולי יבקשו להעביר זאת לבדיקה ליועץ המשפטי כדי שהוא יחליט.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 פברואר 2015, 10:26

ענת כתב:כנראה שרק אם יכפו עליהם לאכול לחם עם חזיר צלוי בפסח שחל בשבת, אז בבית היהודי יגידו שיש כאן חשש לכפיה דתית. ואולי יבקשו להעביר זאת לבדיקה ליועץ המשפטי כדי שהוא יחליט.
לא נזקקים בכלל לכול זה, יש הלו פסק הלכה ברור,, דינה דמלכותה דינה,
ואך ורק במקום אחד אינו חל, על "קדושת" ארץ ישראל
וגם זה רק על מעמקי ארץ ישראל ולא קדושת כל מה שמעליה,
משמי השמיים ועד שכבת האדמה המצמיחה הניתנת למכירה לגוי וגם שכבת אדמת הקבורה ש"מעדיפה" גוי שעשה צבא על חרדי מצבא השם.

ננח
הודעות: 2
הצטרף: 17 מרץ 2014, 21:17

Reן : ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי ננח » 24 פברואר 2015, 10:59

סיפור אמתי ששמעתי מחבר שסיפר בבית הכנסת בסעודה שלישית
בנו ב4 מגן הילדים שיחק בחול בגן והכניס גוף זר לתוך אזנו
כששב הביתה והתלונן על כאב באוזן נשלח לטרם שם בצילום ראו שיש דבר באוזן ונשלח לבית חולים
בבית החולים באמת הצליחו הרופאים לחלץ את הדבר וגילו שזה לא פחות ממחילה של חילזון (בערלה בלע"ז)
וחזרו הביתה בשלום
לאחר שבוע חזר הילד והתלונן בלית ביררה חזרו ההורים המודאגים שוב לרופא .וכשאציץ הרופא פנימה גילה.........את החילזון בעצמו
אמתי לגמרי :lol: :

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 25 פברואר 2015, 03:01

גשם מוזר פקד את רחובות דובאי לאחרונה:

3 מיליוני דולרים התעופפו ברחובות וגרמו לנהגים לצאת מהמכוניות וללקט אותם מהרצפה.
לפני חודשיים נרשם "גשם" דומה גם בהונג קונג.

יש קליפ ב'כיכר השבת'.

סמל אישי של משתמש
פעם חשבתי
הודעות: 1824
הצטרף: 10 אפריל 2013, 18:47

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעם חשבתי » 25 פברואר 2015, 10:20

שש משזר כתב:גשם מוזר פקד את רחובות דובאי לאחרונה:

3 מיליוני דולרים התעופפו ברחובות וגרמו לנהגים לצאת מהמכוניות וללקט אותם מהרצפה.
לפני חודשיים נרשם "גשם" דומה גם בהונג קונג.

יש קליפ ב'כיכר השבת'.
חזאים יכולים לצפות מראש איפה יהיה הגשם הבא? הייתי הולך לשם.
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2305

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 25 פברואר 2015, 22:50

איפוא החיידקים מצויים יותר? לא תאמינו!!!

מכשיר סמארטפון או ידית דלת של שירותים ציבוריים?
על פי מחקר שפורסם בוול סטריט ז'ורנל, דגימות שנלקחו מטלפונים סלולריים הכילו למעלה מ-33,200 מושבות חיידקים. לשם השוואה, בדלת של שירותים ציבוריים יש 4 מושבות חיידקים בלבד!
ההסבר לפער האדיר והמפתיע ככל הנראה נעוץ בעובדה שאנשים נוטים לפחות לרחוץ את ידיהם לפני שהם נוגעים בדלת השירותים, לעומת השימוש בטלפון הנייד.

אסלה או תיק של אשה?
חברה בריטית למוצרי היגיינה ערכה מחקר שמצא כי התיק התמים שכל אשה מחזיקה, רוחש חיידקים יותר מאסלת שירותים. נשמע דוחה? זה אכן כך.
למרבה האירוניה, הפריטים המזוהמים ביותר בתיק הם דווקא מוצרי הקוסמטיקה, הקרמים והמשחות. בגלל המרקם "האנושי" שלהם, תיקי עור נוטים להיות מזוהמים אף יותר.

ידית של עגלת קניות או ידית של משאבת דלק?

במחקר שנערך באוניברסיטת אריזונה גילה כי 72 אחוזים מעגלות הקניות שנבדקו הכילו חיידקים צואתיים ו-50 אחוזים מהעגלות הכילו חיידקים העלולים לגרום למחלות קשות. לעומת העגלות, ידית של משאבת דלק מזוהמת יותר ו-71 אחוזים מהן מכילות חיידקים מסוכנים.

רצפה של חדר כושר או שולחן עבודה במשרד?

תחזיקו חזק: מסתבר ששולחן המשרד שלכם מכיל פי 400 חיידקים מכמות החיידקים שנמצאת על רצפת חדר כושר, נתון מדהים אם לוקחים בחשבון שעל רצפת חדר כושר החמה והלחה (יעד מועדף על וירוסים ופטריות) מסתובבים אנשים ברגליים חשופות ומעבירים אליה את החיידקים שלהם.

פרוסת לימון בכוס מים במסעדה או מדרגות ברכבת התחתית בניו יורק?

מי שהיה פעם בניו יורק ידע להגיד שאין מקום מזוהם מהמדרגות של הרכבת התחתית. למרבה הזעזוע, מחקר שנערך בכתב העת Journal of Environmental Health גילה כמות גדולה יותר של חיידקים על...פרוסות הלימון שמגישים לנו בכוסות המים במסעדה.

אצבעות של אשה או כפות ידיים של גברים?
הנתונים המחרידים ומנפצי המיתוסים הבאים יקשו עליכם לחזור לסדר היום, ראו - הוזהרתם: מחקר שנערך באוניברסיטת קולורדו חושף שאצבעות של אשה מזוהמות יותר מכפות ידיים של גברים.
הסיבה לכך היא רמת החומציות הגבוהה בעורה של האשה, לעומת הגבר. אגב, לשטיפות חוזרות ונשנות של הידיים במים (ולא בחומר מחטא אחר) יש השפעה מזערית על מספר החיידקים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

זו גם "דרך לבקש דמי כיס"

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 26 פברואר 2015, 08:09

ראשון לציון: בן 17 גנב מאמו את הרכב וביקש תמורתו סכום כספי גבוה
אלון חכמון 25/02/2015 11:26

תושבת ראשל״צ התלוננה כי בנה בן ה-17 וחצי גנב את רכבה ונסע איתו כשהוא לוקח לה את התיק והוא נוהג ללא רישיון נהיגה. כאשר מסרה את תלונתה, התקשר אליה החשוד וזאת כשהחוקר שומע, וביקש תמורת החזרת הרכב סכום כספי גבוה.

בסריקות שביצעו שוטרי התחנה לאיתור הרכב הוא נמצא באחד הרחובות כשהוא לא מונע. שוטרים המתינו במקום ולאחר מספר דקות הגיע רכב ובו שני חשודים. אחד החשודים נכנס לרכב החונה ואז השוטרים עצרו את השניים כאשר התיק של המתלוננת נמצא ברכבו של השני.

(מעריב

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 27 פברואר 2015, 08:30

אלפי חסידי צאנז בראשות אדמו"רים, רבנים, ראשי ישיבות ואישי ציבור חגגו השבוע את שמחת נישואי נכד ההאדמו"ר מצאנז עם נכדת האדמו"ר מקרעטשניף.

החתן והכלה הובלו אל החופה רכובים על כרכרה רתומה לסוס.

יש תמונות בכיכר השבת.

בושה וחרפה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 01 מרץ 2015, 13:29

גבר נקם בצורה אכזרית באלמוני שגנב את ארוחת הצהריים של אשתו

כאשר אישה התלוננה כי ארוחות הצהריים שהיא מביאה למשרד נגנבות, בעלה הגה פתרון יצירתי במיוחד שגרם לגנב להתחרט על הרגע בו הניח ידיו על הקופסה הלא נכונה במקרר
מערכת וואלה! חדשות
אם עבדתם פעם במשרד עם הרבה עובדים, אתם ודאי מכירים את הסיטואציה: אתם פותחים את המקרר כדי לאכול את ארוחת הצהריים שלכם, אותה שמתם שם אחר כבוד בבוקר והיא איננה. לא בדקנו, אבל נראה לנו שמדובר באחד מפחי הנפש הגדולים ביותר שקיימים בעולם.

גולש באתר Reddit כתב שם השבוע וסיפר שהוא נהג להכין לאשתו קופסאות עם ארוחות צהריים מושקעות, אולם בכל פעם שחזרה מהמשרד התלוננה כי מישהו גנב לה את המזון. הבעל, שכינה עצמו "טוסט אד צ'יליס", החליט לנקום בגנב החצוף וללמד אותו לקח שיגרום לו להתחיל להביא אוכל משלו.

"הכנתי לאשתי כנפיים לארוחת הצהריים, כיוון שזה מאכל פופולארי בקרב העובדים", כתב הבעל. רק שהוא החליט לתבל את הכנפיים בכמות גדולה של רוטב פלפלים חריף ושבבים של פלפל צ'ילי מזן חריף במיוחד בשם ghost chili.

ביום למחרת נשמעו קולות מכיוון המטבחון במשרד. לאחר מספר דקות נראה עובד צעיר רץ לשירותים ומתחיל להקיא בכל מקום. האישה סיפרה שלפי הקולות שבקעו מהשירותים, הבחור הצעיר עמד למות. גניבות האוכל במשרד פסקו, והגולש עדכן שהגנב לא מסתכל לאשתו בעיניים מאז שנתפס.

וואלה.

סמל אישי של משתמש
שלמה קוסטליץ
הודעות: 1721
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:53
מיקום: בין חזון להגשמה
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שלמה קוסטליץ » 02 מרץ 2015, 09:14

שש משזר כתב:בושה וחרפה!
בושה וחרפה??? זהו מנהג צאנז, והם כבר עשו כך, אינספור פעמים. חכמים, הזהרו בדבריכם!
לחתום אינו רשאי שלא לחתום

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 02 מרץ 2015, 23:34

IMG_20150302_233745.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

''עלילת דם'': רמי לוי נגד להב''ה, שטענו שהוא ''מעסיק מחבלים'

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 מרץ 2015, 07:35

איש העסקים הגיש תביעה נגד יו"ר הארגון בנצי גופשטיין, בגין פרסום לשון הרע. בדף הפייסבוק של להב"ה פורסמה תמונת סכין נוטפת דם, לצד הכיתוב: "ראמזי לאוי שיווק השקמה - גם לכם מגיע למות בזול", על משקל פרסום הרשת שבבעלותו

איש העסקים רמי לוי הגיש לבית משפט השלום בירושלים תביעה נגד יו"ר ארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש), בנצי גופשטיין, על הוצאת לשון הרע ופרסום לשון הרע בדף הפייסבוק של הארגון, באתר האינטרנט של הארגון ובאתר "חדשות ערוץ 7". התביעה הוגשה בסדר דין פלילי והיא עוסקת בהאשמות של פעילי הארגון נגד לוי וכן בפרסום תמונה בפייסבוק שבה נכתב: "ראמזי לאוי שיווק השקמה - גם לכם מגיע למות בזול" (במקור: "רמי לוי שיווק השקמה - גם לכם מגיע לקנות בזול"), תוך שינוי הלוגו של הרשת והצגתו על רקע סכין נוטפת דם.

בדצמבר האחרון הפגינו פעילי להב"ה מול סניף "רמי לוי" במישור אדומים, לאחר פיגוע הדקירה שאירע במקום. הפעילים האשימו את לוי בהעסקת "אויבים ומחבלים". בתביעתו ציין לוי כי הוא רואה בחומרה רבה את האשמות שיוחסו לו. בנוסף הדגיש לוי כי סיוע למחבלים ואויבים הוא "דבר הרחוק ממנו כרחוק מזרח ממערב, בבחינת עלילת דם ממש".

בכתבה שפורסמה באתר האינטרנט של ערוץ 7 ואשר בגינה הוגשה הקובלנה הפלילית צוטט בין היתר גופשטיין שאמר כי "זכותנו לקיים משמרות מחאה מול הסופר ואם רמי לוי סבור כי המכות ירתיעו את נערי להב"ה מצפה לו הפתעה גמורה – הם ימשיכו להגיע עד אשר רמי לוי יפסיק את המדיניות שלו ויפטר מחבלים שעובדים אצלו בסופר. אני שב וקורא ללוי: תעסיק אוהבים ולא אויבים".

הדיון הראשון בנושא התקיים ביום שלישי שעבר. השופט שמונה לדון בתיק הינו אותו שופט שדן בתיק המעצר של גופשטיין לפני כמה חודשים. בשל כך ניתנה לו ארכה על מנת להחליט אם הוא מעוניין להגיש בקשה לפסול את השופט ובית המשפט דחה את הקראת כתב האישום לסוף חודש מאי.

בנצי גופשטיין מסר בתגובה: "אני שמח על ההזדמנות שרמי לוי נותן לי להוכיח שדיברתי אמת. אני מתכוון במשפט הזה להוכיח שרמי לוי מפרנס אויבי ישראל ומעודד התבוללות. אמשיך לעודד עבודה עברית למרות כל אלה שרוצים להפריע".

סנגורו של גופשטיין, פעיל הימין ועורך הדין איתמר בן גביר, אמר: "רמי לוי צריך להפנים ולקבל ביקורת אבל הטעות שלו שדווקא ההליך הזה מעניק למרשי הזדמנות להוכיח שהביקורת על לוי נכונה ואמיתית. כבר בשלב הראשון נבקש לקבל את כל רשימת העובדים בסופרים של לוי לדורותיהם ואת העבר הפלילי שלהם ונוכיח שלא רק שגופשטיין דיבר אמת אלא שלוי התנהג ברשלנות ובחוסר אחריות כלפי הלקוחות שלו שרבים מהם עזבו אותו בשנים האחרונות לאור ההתנהגות שלו".

מקור: וואלה

סמל אישי של משתמש
פעם חשבתי
הודעות: 1824
הצטרף: 10 אפריל 2013, 18:47

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעם חשבתי » 03 מרץ 2015, 10:10

יצחק הספרן כתב:
IMG_20150302_233745.jpg
אתה חושב שאת הקרטונים מדפיסים באיסרו חג? ודאי שזה מודפס מראש. ואולי בכלל מלפני כמה שנים.
הלא במדפי המכולת והצרכניה, לקונים, לא מגיע מארז קרטון זה אלא הפריטים הבודדים. לכן השאלה החשובה היא מה מודפס על האריזות עצמם - מה שצמוד לשורת תאריך הייצור, או האם ח"ו הודבקו מדבקות של נאפה לאחר וכו'.
כמו שלא יהיו טענות אם על הקרטון יהיה ציור של בייגלך, ובפנים יהיה תכולה של שמן. זה עניין של המוביל איך ובמה לארוז.
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2305

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15885
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 03 מרץ 2015, 10:13

בשנה שעברה לפני פסח ראיתי תמונה של מוצר חמץ (איני זוכר כרגע מהו) עם הכיתוב "נאפה לאחר פסח תשע"ד"...ה"י.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 מרץ 2015, 10:26

פעם חשבתי כתב:
יצחק הספרן כתב:
IMG_20150302_233745.jpg
אתה חושב שאת הקרטונים מדפיסים באיסרו חג? ודאי שזה מודפס מראש. ואולי בכלל מלפני כמה שנים.
הלא במדפי המכולת והצרכניה, לקונים, לא מגיע מארז קרטון זה אלא הפריטים הבודדים. לכן השאלה החשובה היא מה מודפס על האריזות עצמם - מה שצמוד לשורת תאריך הייצור, או האם ח"ו הודבקו מדבקות של נאפה לאחר וכו'.
כמו שלא יהיו טענות אם על הקרטון יהיה ציור של בייגלך, ובפנים יהיה תכולה של שמן. זה עניין של המוביל איך ובמה לארוז.
אילולי שראיתי במו עיני לא אחת, מוצרים עם תאריך עתידי וכיתוב נאפה לאחר הפסח, הייתי חושב כמוך, וחוץ מזה שלעיני חבילה זו נראת אריזה מקורית ולא אריזת מילוי/ממוחזרת.

סמל אישי של משתמש
פעם חשבתי
הודעות: 1824
הצטרף: 10 אפריל 2013, 18:47

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעם חשבתי » 03 מרץ 2015, 10:32

שלמה קוסטליץ כתב:
שש משזר כתב:בושה וחרפה!
בושה וחרפה??? זהו מנהג צאנז, והם כבר עשו כך, אינספור פעמים. חכמים, הזהרו בדבריכם!
הבושה שבוטאה היא על השורה שלפני זה. לא על כל הפוסט.
אכן בושה.
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2305

סמל אישי של משתמש
טוב לי
הודעות: 137
הצטרף: 22 פברואר 2014, 20:50

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי טוב לי » 03 מרץ 2015, 13:55

פעם חשבתי כתב:
שלמה קוסטליץ כתב:
שש משזר כתב:בושה וחרפה!
בושה וחרפה??? זהו מנהג צאנז, והם כבר עשו כך, אינספור פעמים. חכמים, הזהרו בדבריכם!
הבושה שבוטאה היא על השורה שלפני זה. לא על כל הפוסט.
אכן בושה.
גם אני הבנתי כמו קוסטליץ שזעמת על המנהג, ולא הבנתי על מה יצא הקצף.
עכשיו אני מבין שזעמת על כך שתמונות מהמעמד פורסמו בכיכר השבאב.
ועדין איני מבין, האם אתה כועס על עורכי השבאב? מה אתה מצפה מהם?
הם כבר עשו דברים גרועים מזה...

הדבר הנכון הוא פשוט לא להיכנס לשם!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

מכירה פומבית, כל המזדרז ""נשכר""

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 מרץ 2015, 01:19

54fcd12239ec65fc.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

יענקלה לולו
הודעות: 643
הצטרף: 31 אוקטובר 2014, 00:32

Re: מכירה פומבית, כל המזדרז ""נשכר""

נושא שלא נקרא על ידי יענקלה לולו » 09 מרץ 2015, 01:42

יצחק הספרן כתב:
54fcd12239ec65fc.jpg

ראה ספרן הוזהרת בבקשה תפסיק להביא כאן רעיונות לעסקני הצדקה עושר וכבוד
גם ככה אנו טובעים בים של סגולות, המצאות עלונים חתימות וכו'...

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: מכירה פומבית, כל המזדרז ""נשכר""

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 מרץ 2015, 01:50

יענקלה לולו כתב:
יצחק הספרן כתב:
ראה ספרן הוזהרת בבקשה תפסיק להביא כאן רעיונות לעסקני הצדקה עושר וכבוד
גם ככה אנו טובעים בים של סגולות, המצאות עלונים חתימות וכו'...
טוב טוב אז אני עובר לתשמישי קד(ו)שה;
סטודנטיות יצרו ''תפילין'' פמיניסטיות לנשים  
 
  לקראת יום האישה הבינלאומי החליטו במחלקה לאמנות רב תחומית בשנקר ליצור ´תפילין´ חדשניות לנשים
נתנאל לייפר, כיפה
י"ז אדר תשע"ה, 08/03/2015 14:02

במחלקה לאמנות רב תחומית בשנקר החליטו לקראת יום האשה הבינלאומי שחל היום (א') לנסות "לחדש" משהו מהמסורת ולתת לו כיוון אמנותי עכשווי, התוצאה הייתה שילוב שרבים יגדירו אותו כמגוחך אותו הם כינו - 'תפילין לנשים' .

"בפועל לקחנו כלים והתחלנו לברור אותם- הגענו לתפילין וראינו שהכול נעשה היום באופן ידני לכן החלטנו לנסות לשלב בעבודה הידנית גם חלק בטכנולוגיות עדכניות שאפשר להנדס במחשב. בחירה לפנות דווקא לנשים הייתה אמירה פמיניסטית וגם אמירה קונקרטית שיש נשים בעולם שמשתמשות בתפילין וזה פונה אליהם" סיפרה תות שגיא, אחת הסטודנטיות בסדנא.

היא הוסיפה, כי הם החליטו ליצור רק תפילין שמכוון כנגד הלב, "עניין אותנו יותר לכוון אל הלב שלדעתנו זה יותר מתאים לנשים, כאשר כלי פולחני לנשים אמור להתאים לעולם ולעומק הנשי".

שגיא הבהירה, כי לא הייתה כוונה להתריס או לפגוע במשהו, "עשינו את זה מתוך מקום אוהב ומסור למסורת היהודית ולא מתוך מקום הורס או התרסה, אלא ניסיון לחדש וליצור שיח יהודי עדכני פמיניסטי שמכבד את המסורת והולך בשילוב ובחיבור לא מתוך רצון לנתק". עם זאת היא סיפרה כי לפחות סטודנט אחד כעס ולא קיבל את הרעיון "האמנותי".

ניכר כי יוצרות 'התפילין' אינן בקיאות במיוחד במקורות התפילין והיותן 'הלכה למשה מסיני' והרעיונות העומדים מאחורי בתי התפילין המסורתיים והן החליטו כי התפילין אינן צריכות להיות שחורות או מרובעות. כמו כן, הן ויתרו על פרשיות התפילין הנהוגות ובחרו במקומן להטביע על דסקיות מתכת שמות נשים מפורסמות במסורת כמרים ודבורה ולהכניס אותן לתוך הבתים.

"כשחשבנו לשים את שמות הפרשה למשל בפרשת "בנות צלפחד" שם הפרשה הוא "פנחס" והרגשנו שלא נכון לנו לרשום את השם הזה אלא את השם הנשי", טענה שגיא. היוצרות התגאו שאת "הפרשיות" כלשונן, הן הכינו בעבודת יד. מסתבר שיוצרי ה'תפילין' שכחו שמטרת התפילין להניחן בשעת התפילה לבורא עולם ולא כאביזר הנצחה לאשה חשובה ככל שתהיה.
IMG_20150309_014916.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 מרץ 2015, 02:34

דרך אגב לגבי ה"תפילין"
הן יצרו רק של יד ,
שאומר שאולי לב (לדעתן) יש להן,
אבל גם לדעתן ראש אין להן ;-)

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 מרץ 2015, 23:41

למשטרה לא היו ראיות, אבל המנהל הושעה  
 
  "לא יכול להיות שכל אדם יגיש תלונה על עובד ציבור ונציבות שירות המדינה תחליט על השעייתו מבלי שהתברר אם הוא אשם או לא".

עולמו של עינן שמעון, מנהל בית הספר הממלכתי-דתי אוהל שלום בגדרה, חרב עליו לפני כמה חודשים. שמעון (37) הוכה בתוך שטח המוסד שהוא מנהל, אך למרות זאת דווקא הוא הואשם בתקיפה.

בנציבות שירות המדינה אף החליטו להשעות אותו מעבודתו, ורק בשבוע שעבר מחקה המשטרה את כתב האישום נגדו מחוסר ראיות.

על הטראומה הנפשית שעבר סיפר שמעון כי "בספטמבר האחרון מישהו קפץ מעל גדר בית הספר. שאלתי אותו 'מה אתה עושה כאן?' והוא החל לגדף אותי ולהעליב אותי ליד העובדים. ביקשתי ממנו לצאת והוא סירב".

בשלב זה, כך לדברי שמעון, הפולש נכנס לתוך מתחם הכיתות. "דרשתי ממנו לצאת אך הוא סירב. חסמתי לו את הדרך והוא בתגובה נתן לי אגרוף לפנים. הוצאתי אותו החוצה בסיועו של השומר ותוך כדי שדרשתי ממנו לצאת חייגתי מהנייד למשטרה בנוכחותו. אמרתי להם שישלחו ניידת שמישהו מסיג גבול והוא מכה אותי".

שמעון סיפר עוד כי הפולש "התפנה בליווי שלי וכשעמד בשער בית הספר אמר 'אתה תתלונן עליי, אני אתלונן עליך'. בדיעבד הבנתי שהוא הלך מיד להתלונן במשטרת רחובות. כשהגעתי למשטרת רחובות זה כבר היה לחקירה והגשת תלונה נגדית".

תוך פחות מחודש מרגע הגשת התלונה הוגש נגד שמעון כתב אישום. נציבות שירות המדינה דנה בנושא מיד לאחר המקרה, אך לבקשת פרקליטיו הדיון נדחה. באמצע פברואר הוחלט על השעייתו של המנהל מעבודתו.

עורכי הדין עמית חדד ואשר רובינגר ממשרדו של ד"ר יעקב וינרוט הציגו למשטרה טיעון סדור מדוע היה צריך לבטל את כתב האישום והוכיחו שמרשם לא ביצע עבירה. לדבריהם, "המתלונן קפץ לשטח בית הספר ללא אישור ולכן הוא בגדר פולש שאותו ניתן לסלק תוך שימוש בכוח סביר. במקרה שלנו מי שהותקף היה דווקא מנהל בית הספר ולכן כל הפעולות שמתוארות בכתב האישום הם לא יותר מתגובה של מנהל בית הספר למכת אגרוף שחטף בפניו".

"יכול היה לעבור ייסורים"

בסופו של דבר מחקה מחלקת התביעות במשטרה את כתב האישום בשל חוסר ראיות. עורכי הדין חדד ורובינגר מסרו כי "הגענו לתוצאה אבסורדית שבה קורבן העבירה מצא עצמו על ספסל הנאשמים. הוא יכול היה לעבור דרך ייסורים בהליך משפטי כדי להוכיח את חפותו תוך כדי השעיה ואיבוד פרנסתו. גם אם היה מזוכה בסוף הנזק לתדמיתו כבר היה בלתי ניתן לתיקון. עם זאת התביעה הוכיחה את יכולתה לשמוע את טענות ההגנה בנפש חפצה, ולהתעלם מהחלטתה הקודמת. יש בהחלטה זו של התביעה משום עשיית צדק והכרה בנכונות טענותיו של מרשנו".

המנהל שמעון עצמו סיכם: "כתב האישום היה הזוי לחלוטין, לא תקפתי ולא הכיתי. הוכחנו למשטרה שאני דובר אמת וגם נבדקתי בפוליגרף. אני מרגיש שהמערכת צריכה להשתנות. זה פגע בבית הספר, זה פגע בי במשפחתי וזה היה מיותר".

YNET

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 מרץ 2015, 23:13

9:27:53 תהיה שעה ייחודית היום-פעם במאה שנה למספרם. יום הפאי

3.141592753 הן 9 הספרות הראשונות במספר הלא מדויק הזה (כי אפשר לשפר את דיוקו עד אינסוף בעולם הלא רציונאלי של מספרים)
היום יום הפאי (3.14) והשעה לעייל קורית פעם במאה שנה למספרם

220px-Pi-unrolled-720.gif
יום הפָּאי הוא יום חג לא רשמי, הנחוג לכבוד הקבוע המתמטי פאי.


ישנם שני ימי חג מקובלים כדי לציין את האירוע: יום פאי ויום קירוב פאי.

14 במרץ מצוין במחלקות למתמטיקה באוניברסיטאות ברחבי העולם כ"יום פאי",
זאת כנגזרת מהקירוב בן שלוש הספרות לערך פאי, 3.14.
החג נחוג בדרך כלל בשעה 1:59 אחר הצהריים (3.14159).

חג זה, שאינו חג מוכר או רשמי, נחוג בדרכים שונות לאורך השנים.
קבוצות של אנשים, בדרך כלל ממועדוני פאי, מקדישים מחשבה לאופן בו פאי מילא תפקיד בחייהם
ומדמיינים עולם ללא פאי, אוכלים מאפה פאי, בדרך כלל משחקים בפינייטה (piñata), ואף שותים פינה קולדה.
בחג נשמעות ברכות כגון "בקירוב טוב" ו"שתזכה לספרה הבאה".

בחג נוהגים אף לקיים תחרויות שינון ספרותיו של פאי, מדליקים 3.14 נרות (בקירוב טוב) ועוד.

ב-14 במרץ 2015 נחגג יום הסופר-פאי, שמקיים את הקירוב 3.1415.
יש שיציינו גם את השעה 9:26:53 כהמשך סדר הספרות של פאי.

ביום פאי של שנת 2004 קבע דניאל טאמט שיא אירופי בדקלום פאי, כאשר דקלם אותו עד הספרה ה-22,514 שלו.

יום פאי בישראל
בישראל, יום זה (14 במרץ), שהוא יום הולדתו של אלברט איינשטיין, מוגדר כיום המדע.
ביום המדע מקדישים מערכת החינוך ומוסדות ממשלתיים תשומת לב מיוחדת לנושא המדע בכלל ולקידום המדע בארץ בפרט.
בכנסת ובבית הנשיא נערכים דיונים הנוגעים לקידום המדע בישראל.
ביום זה אף מוכרזים זוכי תחרות מדענים צעירים.

יום קירוב פאי
יום קירוב פאי הוא 22 ביולי.
תאריך זה נכתב בצורה 22/7, שבר שהוא קירוב פשוט לערך של פאי.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 מרץ 2015, 23:30

הודו: החתן נכשל בחשבון, הכלה ביטלה את החתונה

סיבה מספיק טובה: כלה בהודו נטשה את טקס הנישואין שלה לאחר שהחתן נכשל בפתרון בעיה מתמטית פשוטה. הכלה בחנה את כישורי החשבון של החתן וכשענה תשובה לא נכונה, היא החליטה לבטל את החתונה. כך הודיעה היום (יום ו') המשטרה המקומית.

הכלה שאלה את החתן: כמה זה 15 ועוד שש, והוא ענה: 17.

משפחתו של החתן ניסתה לשכנע את הכלה לחזור אך היא סירבה בטענה כי החתן הטעה אותה ואת משפחתה באשר להשכלתו.

המשטרה המקומית ניסתה לתווך בין המשפחות אך ללא הועיל. "משפחת החתן שמרה בסוד את החינוך הלקוי שלו", אמר אב הכלה מוהר סינג. "אפילו תלמיד כיתה א' יכול לענות על שאלה כזו".

שני הצדדים החזירו את כל המתנות שניתנו לפני החתונה, מסר מפקד המשטרה ראקש קומר. הטקס היה אמור להיערך ביום רביעי האחרון בכפר רסולאבאד שבצפון מדינת אוטר פראדש.

מרבית הנישואים בהודו מאורגנים בשידוך על ידי משפחות החתן והכלה. מלבד פגישות קצרות, בני הזוג כמעט ולא מכירים זה את זו לפני
החתונה.

לפני כחודש פורסם סיפור חתונה מדהים אחר מהודו. כלה החליטה להתחתן עם אחד האורחים בחתונתה אחרי שבעלה לעתיד סבל מהתקף והתמוטט. העיתון "טיימס אוף אינדיה" דיווח כי החתן סבל מהתקפי אפילפסיה, אך הסתיר את המידע החשוב הזה מכלתו ומבני משפחתה.

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 19 מרץ 2015, 22:21

"הרוטב הכי חריף בעולם" הציל את החיים של ראנדי שמיץ.

בדרום קרולינה יש חנות בשם "ארמון הפלפל" המתמחה ברטבים ותבלינים לא שגרתיים, ומייצרת את "הרוטב החריף ביותר בעולם" הנקרא 'פלאשבאנג' (flashbang).

בעלי החנות מאתגרים את הלקוחות לטעום את הרוטב שמטרתו, לפי הפרסומים, "להכריז מלחמה על בלוטות הטעם".

אז כמה הרוטב חריף? מאוד. כל מי שרוצה לגלות אומץ ולנסות את הרוטב (שכמובן, אינו כשר), נדרש לחתום על טופס ויתור טענות.

ראנדי שמיץ, תושב שיקגו שהגיע לבקר בדרום קרולינה, החליט להכריז מלחמה על בלוטות הטעם שלו, למרות פוטנציאל הסיכון, וטעם את הרוטב.

מה שקרה מספר דקות אחר כך, הוא לא ישכח לעולם.

"זה היה חריף מאוד" כתב ראנדי לאחר מעשה באתר החנות, "אבל בגלל שטעמתי כמות קטנה, התגברתי על זה תוך כמה דקות. אחותי עמדה לקחת את האתגר ולחתום על הטופס, ואז אמרתי לה לחכות כי אני לא מרגיש כל כך טוב".

שמיץ יצא מהחנות והתיישב על ספסל. "הדבר הבא שאני זוכר זה שהתעוררתי על מיטה בבית חולים, מכוסה בקיא" כתב שמיץ.

מסתבר ששמיץ חטף התקף והחל לפרכס מחוץ לחנות. הוא הובהל לבית החולים, שם נערכה לו סריקת MRI של המוח, בה התגלה כי אמנם התגבר על הרוטב החריף, אך מתפתח אצלו גידול סרטני בשלבים מוקדמים.

שמיץ הוטס לבית החולים נורת'ווסטרן ממוריאל בשיקגו, שם הוסר הגידול הממאיר מהאונה השמאלית של מוחו באופן מלא.

במכתב ששיגר שמיץ לחנות "ארמון הפלפל", ביקש להביע תודה לרוטב שהציל את חייו. "הרופאים אומרים שאם הגידול לא היה נמצא כעת, הוא גדל ומתפשט והייתי נאלץ לעבור טיפולי כימותרפיה והקרנות. ועכשיו אני ללא סרטן! רוטב הפלפל שלכם הציל את חיי!!!!".

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 24 מרץ 2015, 05:17

כמה פעמים רכשתם כרטיס טיסה במחלקת התיירות ושודרגתם להפתעתכם למחלקת העסקים? או אולי הזמנתם חדר רגיל בבית מלון ושוכנתם דווקא בסוויטה? סביר להניח שאף פעם. מסוג הדברים שתמיד קורים לאחרים, אבל לא לכם.

ובכן, הכירו את הבחור היהודי שמצא את השיטה כיצד ניתן לדפוק את חברות התעופה ובתי המלון בעולם.

ג'סטין רוס לי, איש חברה אמריקאי שנולד בניו-יורק, יודע כיצד למצוא את הפירצות השונות, ולנצל אותן לטובתו כך שהחופשה שלו תהיה אופטימלית. לדבריו, הוא נעזר בתכונה היהודית/ישראלית "חוצפה", שלמעשה מנהלת את העולם.

ג'סטין טוען שלא מדובר בהונאה, אלא פשוט בניצול השיטה לטובתו. כך, למשל, הוא רוכש כרטיס טיסה במחלקה הראשונה, מבלה את היום בטרקלין המפואר ומנצל את ההטבות כדי לעבוד משם, ובסוף היום מבטל את כרטיס הטיסה והולך הביתה. "מדוע לבזבז כסף על שטח משרדי כשאני פשוט יכול לבוא לכאן?".

שיטה אחרת שבה הוא נוקט מאפשרת לו לשדרג את מיקומו במטוס. כך, הוא רוכש כרטיס במחלקת התיירות, מפזר בוטנים על ריפוד המושב, קורא לדיילת ומתלונן כי הוא אלרגי לבוטנים וכך זוכה לשדרוג למחלקה טובה יותר.

כן, אתם לא טועים: הוא הטרול המושלם.

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 26 מרץ 2015, 03:27

על פי דיווחים שונים בכלי תקשורת בבריטניה, אסטרואיד ענק שעושה את דרכו לעבר כדור הארץ עלול לפגוע בכדור "והוא עלול לשנות את פני כדור הארץ". מדובר באסטרואיד שקוטרו כאלף מטרים והוא עשוי למחוק לחלוטין מדינה שלמה מעל פני כדור הארץ.

האסטרואיד, ששמו ‘2014-YB35', נע לכיוון כדור הארץ במהירות של לא פחות מ-37 אלף קילומטר לשעה.

"כל התנגשות עם האסטרואיד הענק עשויה לשנות את פני כדור הארץ, לגרום לרעידות אדמה או גלי צונאמי ענקיים" נמסר בדיווחים.

אלא שמומחים אחרים מטילים ספק רב בנוגע לאפשרות להתנגשות האסטרואיד עם כדור הארץ. לטענתם, הוא צפוי לחלוף במרחק רב מכדור הארץ ואין לא נשקפת כל סכנה.

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 26 מרץ 2015, 06:33

הידעתם? נביא ה' בקרבינו:

האדמו"ר מרימינוב, שביקר בפלורידה בקהילות המורכבות מיהודי דרום אמריקה ומהגרים מצרפת, נתן הוראה חד משמעית ליהודים לעזוב ולעלות לארץ וטען כי תפרוץ מלחמת אזרחים בארה"ב.

האדמו"ר אמר: "תעזבו כל זמן שעוד ניתן. המצב יחמיר ויהיה קשה לנוע ממדינה למדינה, אחרי מלחמת העולם השניה באו הניצולים ושאלו למה גדולי ישראל ואדמו"רים לא הורו ליהודי אירופה לעזוב בזמן ולהגר לישראל או לארה"ב בטרם פרצה המלחמה? והאמת צריכה להיאמר: אמרו ועוד איך אמרו, התחננו ליהודים אנא ברחו מאדמה הבוערת, אבל חלק מהגזירה היה 'שלא הקשיבו'.

"היום", אמר הרבי מרימינוב, "תקשיבו לי טוב טוב יהודים יקרים, מי שבידו לקום ולנסוע ולעלות לארץ הקודש שיקום ויעשה זאת בהקדם כשעדיין ניתן, זה כולל חלקים נרחבים מדרום אמריקה ורובה של אירופה.

"גם ארה"ב תהיה מקום סכנה במלחמה ועדיין מוקדם להורות לאיזה מדינה בתוך ארה"ב תשרוד, אבל חלקים רבים יחרבו וירעלו, גם מלחמת אזרחים תפרוץ בתוך ארה"ב ומדינות יתנתקו מהממשל הפדרלי. ארה"ב לא תשמש כמקום פליטה אבל כן ישאר כאן שארית הפליטה. ארץ ישראל תהיה המקום הבטוח ביותר לשרוד את המלחמה, אף על פי שגם שם יעברו קשיים נוראים",

לגבי שליחי חב"ד אמר האדמו"ר כי הם יכולים להישאר עדיין במקומם, כל זמן שיש להם מה לעשות בפועל ממש, אך עליהם לעודד את היהודים לעלות לארה"ק ולברוח, יש לשקול ולהתייעץ כל מקום שהפעילות תסתיים - השליחות מסתיימת ועליהם לקום ולעזוב את העיר בו הם פעלו,

"לו הייתי יכול בעצמי לעשות זאת הייתי קם ועולה לארץ ולחונן את עפרה אבל מה אעשה שאין לי רשות לעשות זאת - מהשמים מעכבים אותי בנתיים להישאר כאן בארה"ב".

בנוסף הסביר הרבי ואמר: "אני הגבר מהיחידים בזמננו שיכול לומר זאת כי כבר התפרסם בכל העולם שעיני צופות למרחקים, כמו איתור הילד לייבי קלצקי הי"ד ושלושת הבחורים בחלחול ועוד עשרות נעדרים, במקום שאחרים אין להם רשות לראות ולהורות, ונשתלתי בדור הזה על ידי הקב"ה ובהשגחה פרטית וכמפורסם שכשאני נאלץ לדבר לרבים ולתת הוראות אני עושה זאת כשהשכינה מדברת מתוך גרוני, ובכל מקום ששמי מגיע, כבר ידוע שהמקשיבים לי ישכונו בטח".

מקורבי האדמו"ר מדגישים כי השיחה נאמרה לקומץ קטן של מתפללים אחרי תפילת שחרית בבית כנסת מקומי של יוצאי דרום אמריקה וצרפת.

מסתקרן
הודעות: 464
הצטרף: 05 מאי 2013, 14:25

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מסתקרן » 26 מרץ 2015, 13:27

שש משזר כתב:הידעתם? נביא ה' בקרבינו:

האדמו"ר מרימינוב, שביקר בפלורידה בקהילות המורכבות מיהודי דרום אמריקה ומהגרים מצרפת, נתן הוראה חד משמעית ליהודים לעזוב ולעלות לארץ וטען כי תפרוץ מלחמת אזרחים בארה"ב.

האדמו"ר אמר: "תעזבו כל זמן שעוד ניתן. המצב יחמיר ויהיה קשה לנוע ממדינה למדינה, אחרי מלחמת העולם השניה באו הניצולים ושאלו למה גדולי ישראל ואדמו"רים לא הורו ליהודי אירופה לעזוב בזמן ולהגר לישראל או לארה"ב בטרם פרצה המלחמה? והאמת צריכה להיאמר: אמרו ועוד איך אמרו, התחננו ליהודים אנא ברחו מאדמה הבוערת, אבל חלק מהגזירה היה 'שלא הקשיבו'.

"היום", אמר הרבי מרימינוב, "תקשיבו לי טוב טוב יהודים יקרים, מי שבידו לקום ולנסוע ולעלות לארץ הקודש שיקום ויעשה זאת בהקדם כשעדיין ניתן, זה כולל חלקים נרחבים מדרום אמריקה ורובה של אירופה.

"גם ארה"ב תהיה מקום סכנה במלחמה ועדיין מוקדם להורות לאיזה מדינה בתוך ארה"ב תשרוד, אבל חלקים רבים יחרבו וירעלו, גם מלחמת אזרחים תפרוץ בתוך ארה"ב ומדינות יתנתקו מהממשל הפדרלי. ארה"ב לא תשמש כמקום פליטה אבל כן ישאר כאן שארית הפליטה. ארץ ישראל תהיה המקום הבטוח ביותר לשרוד את המלחמה, אף על פי שגם שם יעברו קשיים נוראים",

לגבי שליחי חב"ד אמר האדמו"ר כי הם יכולים להישאר עדיין במקומם, כל זמן שיש להם מה לעשות בפועל ממש, אך עליהם לעודד את היהודים לעלות לארה"ק ולברוח, יש לשקול ולהתייעץ כל מקום שהפעילות תסתיים - השליחות מסתיימת ועליהם לקום ולעזוב את העיר בו הם פעלו,

"לו הייתי יכול בעצמי לעשות זאת הייתי קם ועולה לארץ ולחונן את עפרה אבל מה אעשה שאין לי רשות לעשות זאת - מהשמים מעכבים אותי בנתיים להישאר כאן בארה"ב".

בנוסף הסביר הרבי ואמר: "אני הגבר מהיחידים בזמננו שיכול לומר זאת כי כבר התפרסם בכל העולם שעיני צופות למרחקים, כמו איתור הילד לייבי קלצקי הי"ד ושלושת הבחורים בחלחול ועוד עשרות נעדרים, במקום שאחרים אין להם רשות לראות ולהורות, ונשתלתי בדור הזה על ידי הקב"ה ובהשגחה פרטית וכמפורסם שכשאני נאלץ לדבר לרבים ולתת הוראות אני עושה זאת כשהשכינה מדברת מתוך גרוני, ובכל מקום ששמי מגיע, כבר ידוע שהמקשיבים לי ישכונו בטח".

מקורבי האדמו"ר מדגישים כי השיחה נאמרה לקומץ קטן של מתפללים אחרי תפילת שחרית בבית כנסת מקומי של יוצאי דרום אמריקה וצרפת.
מי זה האדמו"ר הזה?
מי היה רבו?
מה שמו ושם משפחתו?
האם יש לו חסידים?
הרושם שלי שמישהו חמד לצון על חשבונו

קטןודל
הודעות: 917
הצטרף: 02 אוקטובר 2014, 20:39

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי קטןודל » 26 מרץ 2015, 13:34

בפרשת לייבי קלצקי ע"ה (הי"ד?) שמעתי לראשונה את שמו, ושמעתי אז שהוא גר בב"פ ויש לו שם בית מדרש, הוא הולך בשבת בספודיק (כמו הגערערס), ומתנהג בגינוני קבלה וכדו'.

מסתקרן
הודעות: 464
הצטרף: 05 מאי 2013, 14:25

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מסתקרן » 26 מרץ 2015, 13:59

האדמו"ר מרימנוב גילה את הילד האבוד
עמיחי אבידן | כדורינט
הילד המיוחד בן ה-10 שהגיע לביקור בקרית יואל, שמעון זורגר, נעדר למשך יממה, ואיש לא ידע את מקום הימצאו ● בני המשפחה פנו לאדמו"ר מרימנוב שליט"א, שהתפרסם כאשר חזה ברוח קודשו את מיקומו של הילד לייבי קלצקי ז"ל ● האדמו"ר הרגיע אותם שהכל בסדר, ואז מסר את מיקומו המדוייק של הילד, ע"פ גורל שערך
רוח הקודש הופיעה בבית מדרשו של האדמו"ר מרימנוב? כנראה שכן. האדמו"ר מרימינוב ידוע בשכונת בורו פארק כאישיות המקרבת יהודים לאביהם שבשמים, וכמכניס אורחים גדול. שמעון זורגר, ילד מיוחד בן 10 שהגיע לביקור בקרית יואל, נעדר למשך יממה ונמצא ביום שני ביער כשהוא תשוש, לאחר מבע חיפושים נרחב בשילוב מאות מתנדבים וכוחות משטרה גדולים. מי שעזר לבני המשפחה למצוא את הילד האבוד, היה לא אחר מאשר האדמו"ר מרימנוב, שחזה את מקומו של הילד ברוח קודשו.
הר"ר יואל ויסהוז הי"ו, נהגו של האדמו"ר, סיפר ל'בחדרי חרדים' את הסיפור שמאחרי מציאתו של הילד: "ביום ראשון לפנות ערב באתי להסיע את האדמו"ר ובניו למונסי, לסגור שידוך לבנו הגדול של האדמו"ר עם נינת הגר"ש וואזנר. בהגיעם לבית הכלה - משפחת לעוו, קיבלו את פניהם אבי הכלה והאורחים. לפתע מתקבל טלפון דחוף משלמה שטובר, תושב קרית יואל המקורב לאדמו"ר. בשיחה הוא הסביר כי בעקבות ההצלחה של האדמו"ר בפרשת קלצקי, מקווים שגם עכשיו הוא יוכל לעזור לאתר את הילד".
"אחרי לחץ אין סופי על האדמו"ר, שבתחילה לא הסכים, החל הרבי להתרכז, ואמר: 'הילד חי!' הסעתי את הרבי בחזרה, ואז בשעה שתים בלילה דודתו של הילד התקשרה שוב, והרבי החליט 'נוסעים לבית של הילד', תוך שהוא מרגיע שוב שהילד חי.
הגענו לביתו של הילד בויליאמסבורג, הרבי עלה לבית עם בניו, שם כבר היו כל ילדי משפחת זורגר. הרבי ביקש כמה דברים, ועשה כמה פעולות למען שלומו ומציאתו של הילד, ואז הוא אמר 'בינתיים הכל בסדר, הילד נרדם'. אנחנו פונים לבורו פארק לבית המדרש של הרבי, שמתיישב לערוך את 'גורל הבעל שם טוב' ועוד גורלות לפענח את המיקום הרלוונטי לחיפושים, והנה יצא הפסוק הראשון.
הרבי פיענח אותו והצביע על נכונות השירטוט שעשה במפה של קרית יואל שהוצאתי מגוגל, לפי זה, הילד חי ונמצא באיזור יער ליז'ענסק. עדכנתי ב-SMS את המתנדבים ואת ויטריאול ראש 'השומרים' שם, ואכן, החיפושים עברו לליזיענסק - כל האיזור כולל החלק שנקרא בראך.
לאחר הפסקה קצרה, הוחלט להמשיך לחפש באזור בבוקר. הרבי ערך עוד גורל אחד ויוצא פסוק מדהים: כה אמר ה' מנעי קולך מבכי ועינייך מדמעה כי יש שכר לפעולתך נאום ה' ויש תקוה לאחריתך ושבו בנים לגבולם. בעקבות כך, הרבי הכריז שהילד יימצא בבוקר בריא ושלם, ואכן, בבוקר קיבלתי SMS: 'חסדי ה' כי לא תמנו כי לא כלו רחמיו, הילד נמצא בריא ושלם'".

המופת עם הילד לייבי קלצקי
לייבי קלצקי היה בנם של נחמן ואסתר קלצקי, ואח לארבע אחיות. משפחת קלצקי הם חסידי הרב בנימין אייזנברגר רב קהילת 'היכל התפילה'. ביום שני, 11 ביולי 2011, בשעות הצהריים, סיכם עם אמו שיצעד מהקעמפ היומי של בויאן המתקיים בשכונה, בו הוא לומד, ויפגש עמה באמצע הדרך, אך לא הופיע.
לאחר שלא הגיע למקום המפגש, ובמיוחד עקב העובדה שזה היה לו היום הראשון שהוא צועד לבדו ברחוב, החלו חיפושים נרחבים אחריו, שהשתתפו בהם כאלף שוטרים ממשטרת ניו יורק ואליהם הצטרפו כעשרת אלפים מתנדבים מברוקלין הפועלים בארגון החרדי "שומרים". המשטרה והארגון ניסו לעלות על עקבותיו של לייבי, בעיקר על ידי צפייה בסרטי אבטחה של החנויות לאורך רחובות השכונה. בתחילה ברחובות שבהם היה אמור לצעוד, ואחר כך התווספו עוד רחובות בשכונה במעגלים. מאמצים אלו נעשו על ידי מתנדבים רבים הן בהשגת הקלטות מבעלי החנויות והן בשעות הצפייה המרובות.
אנשים רבים שרצו לעזור בכל הדרכים, התחילו לאסוף כסף כפרס עבור מי שיביא את הידיעה שתוביל למציאתו של לייבי. בתחילה היה הסכום 5,000$ שעלה ל- 25,000$ ולבסוף הגיע ל- 100,000$.
קצה החוט שהוביל למציאתו היה האדמו"ר מרימינוב שליט"א, שניבא במדויק היכן יימצא הילד לייבי ז"ל.
"האדמו"ר יצא לחפש את לייבי, יחד עם אלפי המחפשים", סיפר אחד האברכים, "הוא מיקד את החיפושים ברחוב בו נמצא בסופו של דבר לייבי, ואף ביקש מהמשטרה עזרה וסיוע של כלבי גישוש. השוטרים לא התייחסו ברצינות לבקשותיו של האדמו"ר, ובשל כך התעכבה מציאת הגופה".
לקראת השעה 22:00 בלילה, נפגשו בלשי המשטרה עם האדמו"ר בביתו של סבו של לייבי ז"ל. בפגישה שרטט האדמו"ר לבלשים את המיקום המדויק של הדירה בה נמצא לייבי. לפני שיצא מבית הסבא ערך האדמו"ר תפילה מיוחדת ואמר: "עד שיפציע השחר יהיו חדשות".
3 שעות לאחר מכן, פרצו בלשי המשטרה לביתו של הרוצח הנתעב וגילו את גופת הילד, ויהי לנס.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 26 מרץ 2015, 21:40

מסתקרן כתב: מי זה האדמו"ר הזה?
מי היה רבו?
מה שמו ושם משפחתו?
האם יש לו חסידים?
הרושם שלי שמישהו חמד לצון על חשבונו
ללא שאביע עמדתי בנושא.
אין לו שום ייחוס, אלא הוא נכדו של הרמ"מ מרימנוב.
הוא היה חסידו של הפני מנחם [שלדעת כמה, החשיבו], ולאחר פטירתו החליט שהוא כעין ממשיך דרך.
שם משפחתו 'וסרטייל'.
יש לו אולי מנין של חסידים, קצת יותר אוהדים.
הוא מפורסם בארצינו, בעיקר כהזוי. גם כחכם. יש לו שם של 'כוכב'.
אכן בפרשיית לייבי קלצקי נתפרסם שמו כנ"ל, ואין לי שום מושג כמה זה נכון.

שוב, אין לי עסק בנסתרות, אבל לא מחשיבים אותו כצדיק נשגב. אלא כעוד 'רבי'לע' קצת משונה.

זאבי
הודעות: 755
הצטרף: 16 נובמבר 2012, 10:48

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי זאבי » 27 מרץ 2015, 10:45

מסתקרן כתב:האדמו"ר מרימנוב גילה את הילד האבוד
המופת עם הילד לייבי קלצקי
לייבי קלצקי היה בנם של נחמן ואסתר קלצקי, ואח לארבע אחיות. משפחת קלצקי הם חסידי הרב בנימין אייזנברגר רב קהילת 'היכל התפילה'. ביום שני, 11 ביולי 2011, בשעות הצהריים, סיכם עם אמו שיצעד מהקעמפ היומי של בויאן המתקיים בשכונה, בו הוא לומד, ויפגש עמה באמצע הדרך, אך לא הופיע.
לאחר שלא הגיע למקום המפגש, ובמיוחד עקב העובדה שזה היה לו היום הראשון שהוא צועד לבדו ברחוב, החלו חיפושים נרחבים אחריו, שהשתתפו בהם כאלף שוטרים ממשטרת ניו יורק ואליהם הצטרפו כעשרת אלפים מתנדבים מברוקלין הפועלים בארגון החרדי "שומרים". המשטרה והארגון ניסו לעלות על עקבותיו של לייבי, בעיקר על ידי צפייה בסרטי אבטחה של החנויות לאורך רחובות השכונה. בתחילה ברחובות שבהם היה אמור לצעוד, ואחר כך התווספו עוד רחובות בשכונה במעגלים. מאמצים אלו נעשו על ידי מתנדבים רבים הן בהשגת הקלטות מבעלי החנויות והן בשעות הצפייה המרובות.
אנשים רבים שרצו לעזור בכל הדרכים, התחילו לאסוף כסף כפרס עבור מי שיביא את הידיעה שתוביל למציאתו של לייבי. בתחילה היה הסכום 5,000$ שעלה ל- 25,000$ ולבסוף הגיע ל- 100,000$.
קצה החוט שהוביל למציאתו היה האדמו"ר מרימינוב שליט"א, שניבא במדויק היכן יימצא הילד לייבי ז"ל.
"האדמו"ר יצא לחפש את לייבי, יחד עם אלפי המחפשים", סיפר אחד האברכים, "הוא מיקד את החיפושים ברחוב בו נמצא בסופו של דבר לייבי, ואף ביקש מהמשטרה עזרה וסיוע של כלבי גישוש. השוטרים לא התייחסו ברצינות לבקשותיו של האדמו"ר, ובשל כך התעכבה מציאת הגופה".
לקראת השעה 22:00 בלילה, נפגשו בלשי המשטרה עם האדמו"ר בביתו של סבו של לייבי ז"ל. בפגישה שרטט האדמו"ר לבלשים את המיקום המדויק של הדירה בה נמצא לייבי. לפני שיצא מבית הסבא ערך האדמו"ר תפילה מיוחדת ואמר: "עד שיפציע השחר יהיו חדשות".
3 שעות לאחר מכן, פרצו בלשי המשטרה לביתו של הרוצח הנתעב וגילו את גופת הילד, ויהי לנס.
אני לא יודע!!!

אני זוכר דבר אחד שמאז שה-FBI נכנסו לתמונה (לצערינו זה לקח מס' ימים) הם פרצו לביתו של הרוצח תוך 3 שעות מאז שקיבלו לידם את הטיפול בתיק ולא המשטרה, ככה שאני זוכר ג"כ אז שאמרו שהוא ישב עם המפקד וכו' אבל הוא ישב ממש לא עם האנשים שמצאו אותו, וציבור גדול את בבורו פארק גיחך על בנו שלקח את הקרדיט לאביו בתואנה שהוא זה שגילה אותו, אבל זה היה רחוק מאד מלהיות מדויק כמו שהוא ניסה לשווק.

מסתקרן
הודעות: 464
הצטרף: 05 מאי 2013, 14:25

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מסתקרן » 27 מרץ 2015, 11:23

זאבי כתב:
מסתקרן כתב:האדמו"ר מרימנוב גילה את הילד האבוד
המופת עם הילד לייבי קלצקי
לייבי קלצקי היה בנם של נחמן ואסתר קלצקי, ואח לארבע אחיות. משפחת קלצקי הם חסידי הרב בנימין אייזנברגר רב קהילת 'היכל התפילה'. ביום שני, 11 ביולי 2011, בשעות הצהריים, סיכם עם אמו שיצעד מהקעמפ היומי של בויאן המתקיים בשכונה, בו הוא לומד, ויפגש עמה באמצע הדרך, אך לא הופיע.
לאחר שלא הגיע למקום המפגש, ובמיוחד עקב העובדה שזה היה לו היום הראשון שהוא צועד לבדו ברחוב, החלו חיפושים נרחבים אחריו, שהשתתפו בהם כאלף שוטרים ממשטרת ניו יורק ואליהם הצטרפו כעשרת אלפים מתנדבים מברוקלין הפועלים בארגון החרדי "שומרים". המשטרה והארגון ניסו לעלות על עקבותיו של לייבי, בעיקר על ידי צפייה בסרטי אבטחה של החנויות לאורך רחובות השכונה. בתחילה ברחובות שבהם היה אמור לצעוד, ואחר כך התווספו עוד רחובות בשכונה במעגלים. מאמצים אלו נעשו על ידי מתנדבים רבים הן בהשגת הקלטות מבעלי החנויות והן בשעות הצפייה המרובות.
אנשים רבים שרצו לעזור בכל הדרכים, התחילו לאסוף כסף כפרס עבור מי שיביא את הידיעה שתוביל למציאתו של לייבי. בתחילה היה הסכום 5,000$ שעלה ל- 25,000$ ולבסוף הגיע ל- 100,000$.
קצה החוט שהוביל למציאתו היה האדמו"ר מרימינוב שליט"א, שניבא במדויק היכן יימצא הילד לייבי ז"ל.
"האדמו"ר יצא לחפש את לייבי, יחד עם אלפי המחפשים", סיפר אחד האברכים, "הוא מיקד את החיפושים ברחוב בו נמצא בסופו של דבר לייבי, ואף ביקש מהמשטרה עזרה וסיוע של כלבי גישוש. השוטרים לא התייחסו ברצינות לבקשותיו של האדמו"ר, ובשל כך התעכבה מציאת הגופה".
לקראת השעה 22:00 בלילה, נפגשו בלשי המשטרה עם האדמו"ר בביתו של סבו של לייבי ז"ל. בפגישה שרטט האדמו"ר לבלשים את המיקום המדויק של הדירה בה נמצא לייבי. לפני שיצא מבית הסבא ערך האדמו"ר תפילה מיוחדת ואמר: "עד שיפציע השחר יהיו חדשות".
3 שעות לאחר מכן, פרצו בלשי המשטרה לביתו של הרוצח הנתעב וגילו את גופת הילד, ויהי לנס.
אני לא יודע!!!

אני זוכר דבר אחד שמאז שה-FBI נכנסו לתמונה (לצערינו זה לקח מס' ימים) הם פרצו לביתו של הרוצח תוך 3 שעות מאז שקיבלו לידם את הטיפול בתיק ולא המשטרה, ככה שאני זוכר ג"כ אז שאמרו שהוא ישב עם המפקד וכו' אבל הוא ישב ממש לא עם האנשים שמצאו אותו, וציבור גדול את בבורו פארק גיחך על בנו שלקח את הקרדיט לאביו בתואנה שהוא זה שגילה אותו, אבל זה היה רחוק מאד מלהיות מדויק כמו שהוא ניסה לשווק.
תכל'ס, האם הוא קיבל את 100,000$?!

סמל אישי של משתמש
חומת מגן
הודעות: 6980
הצטרף: 11 דצמבר 2012, 21:03
מיקום: ארצות הברית.

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי חומת מגן » 27 מרץ 2015, 16:47

קטןודל כתב:בפרשת לייבי קלצקי ע"ה (הי"ד?) שמעתי לראשונה את שמו, ושמעתי אז שהוא גר בב"פ ויש לו שם בית מדרש, הוא הולך בשבת בספודיק (כמו הגערערס), ומתנהג בגינוני קבלה וכדו'.
לצערינו הרוצח היה יהודי...
☺תן חיוך בן-אדם הכל לטובה☺

סמל אישי של משתמש
המורה
הודעות: 1630
הצטרף: 01 אוגוסט 2014, 12:52

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי המורה » 27 מרץ 2015, 19:39

חומת מגן כתב:
קטןודל כתב:בפרשת לייבי קלצקי ע"ה (הי"ד?) שמעתי לראשונה את שמו, ושמעתי אז שהוא גר בב"פ ויש לו שם בית מדרש, הוא הולך בשבת בספודיק (כמו הגערערס), ומתנהג בגינוני קבלה וכדו'.
איזה ספודיק?? לייבי קלצקי היה ילד!
חיים זה לא רק שיעור חשבון, זה גם מבחן.

דורש טוב
הודעות: 1
הצטרף: 27 מרץ 2015, 22:27

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי דורש טוב » 27 מרץ 2015, 23:09

ברור שנעשה כאן עוול , האדמו''ר לפי ההזמנות לשמחת צאצאיו שהזמנה הודבק על הלוח בספינקא לפני חודש בנישואי בנו , יחוסו : בעל הנודע ביהודה כמו כל משפחת קאפ [ לעלוב ברנוביץ ] בעל האוהב ישראל מאפטא ובעל השפתי כהן הש''ך כמו רוב משפחת סאמט , שלפי הנ''ל הוא גם מצאצאי הבר ריב''א מערלוי , והשלש הנ''ל מחברים אותו לבעל מגלה עמוקות [ שהרמ''מ מרימנוב מתיחס ] והש''לה הק' ככה שיחוס בכלל לא המדובר כאן ,
נעשה כאן עוול כי בכתבה כתוב שהשיחה היה שיחת מרעים אחרי התפילה , וכי למה מקומו ברבים על הנט. בפירסום ? ממתי כבר אין פרטיות בשיחות כגון דא ? אולי זה היה שיחה סתמית ניתוח פולטי ותו לא ? ממתי אסור לרבי להביע דעה ולהתערב בשיחה על מצב פולטי אי שם בפלורידה לפני קומץ תושבים כשכל אחד מנתח הבחירות בארץ נאום נתניהו וכו' וכו' [ לפי התאריך של השיחה ] המצב בעולם אז גם הרבי נוטל חלק בשיחה ? לפי דעתי המקלל נמצא מברך ! לא היינו נחשפים לדעתו של הרבי לו הפירסום ,האדמו''ר צנוע ושקט מאוד בשכונה בקושי שומעים ממנו , הוא יהודי צדיק נשגב וצדקה וחסד לא פוסק מביתו בשבת סועדים אצלו רבים , אורחים מאר''י וסתם יהודים גלמודים וכדומה , הוא אינו מתערב בשום דבר ונושא בשכונה וממעטים בכלל לראותו , הוא הולך בדרכו ויש אצלו קבלת קהל רצוף כל יום , עד שעות הלילה המאוחרות , תנוחו לבני ישראל אם באים אליו סימן שהם נושעים אצלו .
נכתב ערב שבת בחו''ל

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 27 מרץ 2015, 23:54

לא יודע אם שם משפחתך וסרטייל, או שמא סתם הזוי אתה. עד שהחלטת לפתוח ניק רק כדי שתוכל לכתוב דברי הערכה על הרבי המשונה.
אבל כל דבריך הזויים בהחלט.
מכיר אני את הרימנוב'ע רבי, ויודע אני מה ה'רחוב מדבר עליו', כמו שאני יודע בדיוק כמה 'קבלת קהל' יש לו 'עד לשעות הלילה', וכפי שהוא מוכר כצדיק ופועל ישועות.

די! הישראלים לא צריכים להתרגש מכל מילה שנאמרה ע"י מישהו. על מישהו. כשאין ממש בדבריו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 מרץ 2015, 22:30

שש משזר כתב:לא יודע אם שם משפחתך וסרטייל, או שמא סתם הזוי אתה. עד שהחלטת לפתוח ניק רק כדי שתוכל לכתוב דברי הערכה על הרבי המשונה.
אבל כל דבריך הזויים בהחלט.
מכיר אני את הרימנוב'ע רבי, ויודע אני מה ה'רחוב מדבר עליו', כמו שאני יודע בדיוק כמה 'קבלת קהל' יש לו 'עד לשעות הלילה', וכפי שהוא מוכר כצדיק ופועל ישועות.

די! הישראלים לא צריכים להתרגש מכל מילה שנאמרה ע"י מישהו. על מישהו. כשאין ממש בדבריו.
מה נותן ללעוג ליהודי הזה המתקרא האדמור מרימנוב,
חוץ מלשון הרע עסיסי ?.

מסתקרן
הודעות: 464
הצטרף: 05 מאי 2013, 14:25

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מסתקרן » 28 מרץ 2015, 22:38

דורש טוב כתב:ברור שנעשה כאן עוול , האדמו''ר לפי ההזמנות לשמחת צאצאיו שהזמנה הודבק על הלוח בספינקא לפני חודש בנישואי בנו , יחוסו : בעל הנודע ביהודה כמו כל משפחת קאפ [ לעלוב ברנוביץ ] בעל האוהב ישראל מאפטא ובעל השפתי כהן הש''ך כמו רוב משפחת סאמט , שלפי הנ''ל הוא גם מצאצאי הבר ריב''א מערלוי , והשלש הנ''ל מחברים אותו לבעל מגלה עמוקות [ שהרמ''מ מרימנוב מתיחס ] והש''לה הק' ככה שיחוס בכלל לא המדובר כאן ,
נעשה כאן עוול כי בכתבה כתוב שהשיחה היה שיחת מרעים אחרי התפילה , וכי למה מקומו ברבים על הנט. בפירסום ? ממתי כבר אין פרטיות בשיחות כגון דא ? אולי זה היה שיחה סתמית ניתוח פולטי ותו לא ? ממתי אסור לרבי להביע דעה ולהתערב בשיחה על מצב פולטי אי שם בפלורידה לפני קומץ תושבים כשכל אחד מנתח הבחירות בארץ נאום נתניהו וכו' וכו' [ לפי התאריך של השיחה ] המצב בעולם אז גם הרבי נוטל חלק בשיחה ? לפי דעתי המקלל נמצא מברך ! לא היינו נחשפים לדעתו של הרבי לו הפירסום ,האדמו''ר צנוע ושקט מאוד בשכונה בקושי שומעים ממנו , הוא יהודי צדיק נשגב וצדקה וחסד לא פוסק מביתו בשבת סועדים אצלו רבים , אורחים מאר''י וסתם יהודים גלמודים וכדומה , הוא אינו מתערב בשום דבר ונושא בשכונה וממעטים בכלל לראותו , הוא הולך בדרכו ויש אצלו קבלת קהל רצוף כל יום , עד שעות הלילה המאוחרות , תנוחו לבני ישראל אם באים אליו סימן שהם נושעים אצלו .
נכתב ערב שבת בחו''ל
תגובה פיקנטית וביזארית!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 מרץ 2015, 00:08

הצעתה ה"נפלאה" של חברת הוועדה המיעצת של j street מרשה פרידמן חברת כנסת לשעבר מ-רץ (מרץ דהיום),
מציעה בכינוס של ארגון "יהודי"/אנטישמי זה ליהודים להיות מיעוט מוגן בישראל,
או במילים אחרות לתת את השלטון לערבים ולקבל "זכויות" מיעוט מוגן (כמו המיעוטים סביבינו שמקבלים טיפול "עדין" בידי דת החרב), וזו אחת הדוגמאות לכישראל יורדים...! .

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 29 מרץ 2015, 04:53

שלושה ירדנים - חייל ושני ילדים - נסחפו לפנות בוקר על אבובים מירדן לגדה הישראלית של צפון ים המלח. הם נחתו בכפר הנופש "ביאנקיני", ולאחר שנבדקו על ידי המשטרה ורופא צבאי הם הוחזרו לירדן דרך גשר אלנבי.

שני הקטינים - נערה בת 14 וילד בן 10 - שהו בימים האחרונים בכפר נופש בצד הירדני. אתמול אחר הצהריים הם נכנסו למים ונסחפו עם הגלים מערבה. הגבר ניסה לסייע להם אבל לא הצליח ונסחף איתם, ככל הנראה במשך כעשר שעות, עד שהגיעו לצד הישראלי ב-4:00 לפנות בוקר.

"אני מדברת ערבית, אז שוחחתי איתם", סיפרה דינה דגן, בעלת כפר הנופש ביאנקיני. "הם סיפרו לנו שההורים שלהם לקחו אותם לטייל ואתמול אחר הצהריים הם נכנסו למים ונסחפו. הגבר ניסה לעזור להם לצאת מהמים אבל לא הצליח, וכשהתחיל להחשיך, התאורה של כפר הנופש שלנו עזרה להם להגיע.

"טיפלנו בהם, נתנו להם לאכול, לשתות ולהתקלח, הזמנו רופא צבאי מצה"ל שטיפל בהם, וגם את המשטרה. הילדים זכרו בעל פה את מספר הטלפון של ההורים שלהם אז התקשרנו אליהם. הם אמרו שהם כבר חשבו שהם מתו. הילדים החמודים האלה ברחו מהתופת בעיראק לפני שנתיים לירדן. הבחור המבוגר אמר להם כל הדרך שהם מגיעים למדינת אויב ופחד שירו בהם, אבל בסוף הם אמרו שהם רוצים להישאר פה.

"כל הזמן מלכלכים עלינו, והנה הם ראו שאנחנו מקבלים אותם יפה. הילדים סיפרו לי שהם פחדו מיהודים ופתאום הבינו שאנחנו טובים ורחמנים. אבל זה מה שמחדירים להם. חשוב לי להעביר מסר של שלום ונתינה לזולת בשעת פחד ומצוקה".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 מרץ 2015, 23:42

הילדות גזרו את השטרות: ''שיהיה יותר כסף''

איך מגדילים מזומנים? 2 ילדות קטנות שביקשו לעזור להוריהם, עקב מצבם הכלכלי הקשה, מצאו דרך מקורית להגדיל את כמות השטרות בבית.

הילדות לקחו שטרות שהניחו ההורים בבית וגזרו אותם לגזרים. מדובר ב-14 שטרות, בעיקר בערכים של 200 שקל ובסכום של יותר מ-2,000 שקל, שהפכו תוך דקות לערימת גזרי נייר צבעונית.

מה עושים? ההורים ההמומים החליטו לפנות לבנק ישראל. האם יצרה קשר עם מחלקת המטבע בבנק ישראל, שם ביקשו ממנה לשלוח להם את כל גזרי השטרות לבדיקה.
במכתב שצרפה האם היא כתבה: "זו התוצאה של משחק ילדות קטנות שרצו לעזור להורים שיהיה יותר כסף".

ומה אומרות התקנות? אולי זה יפתיע, אך על פי כללי בנק ישראל "מטבע שנפגם אגב שימוש והומצא לבנק למעלה מחציו, בחתיכה אחת או בכמה חתיכות, יחליפנו הבנק בהילך חוקי שווה ערך, ובלבד שהוכח להנחת דעתו של הבנק, שהחתיכות שהומצאו הן חלקים מאותו מטבע".

למרות שבמקרה זה ה"פגימה" לא הייתה בגלל שימוש במטבע, מחלקת המטבע בדקה את פניית הלקוחה וזיכתה את חשבון הבנק שלה בסכום הכולל של השטרות.

במחלקת המטבע בבנק ישראל מציינים כי ניתן לפנות לבנק ישראל לשם החלפה של שטרות פגומים וזאת על פי הכללים הקבועים בחוק.
ynet.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 31 מרץ 2015, 00:01

רוכבת סוסים בריטית התאבדה אחרי שסוסה האהוב הורדם בגלל מחלה
סטפני ליס, בת 42, לא יכלה להשלים עם מות סוסה.
היא נמצאה מתה כשהיא אוחזת בידה שיער מרעמת הסוס מספר שעות בלבד אחרי שהוא הורדם...

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 31 מרץ 2015, 00:25

רעש בלתי פוסק של צופר מכונית מהרחוב גרם לראיין בורנס, כתב באתר מקומי בקליפורניה, לבדוק מה המקור למטרד ומה שגילה הפתיע אותו והוא החליט לתעד את זה.

בסרטון שצילם בורנס, נראה כלב בולדוג שנשכח על ידי בעליו ברכב מסוג SUV. אך הכלב החכם לא התבלבל, והחל לצפור ממושכות כדי להסב את תשומת לב העוברים ושבים.

בכיכר השבת יש הסרטון מזה: http://www.kikar.co.il/167513.html.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 01 אפריל 2015, 00:19

לא יאומן: טלה עם פרצוף אנושי נולד ברוסיה. צפו בסרטון
טלה עם אף, עיניים ופה כשל אדם, נולד בחווה ברוסיה. החוואי: "חשכו עיניי. לדבר כזה לא ציפיתי"

וידאו מטריד, שזכה עד כה למיליוני צפיות, הועלה השבוע לרשת וזכה לתגובות נרעשות למדי. ובכן, לאור הממצאים שבו, אפשר גם להבין מדוע: בווידאו נראה טלה רך שזה עתה נולד – כשהוא בעל תכונות גנטיות 'אנושיות': ראשו אמנם ראש כבש, אך עיניו, אפו ופיו זהים לאלו של בני אדם.

מעשה זה אירע בכפר הרוסי צ'ירקה, הנושק לרפובליקת דגסטן. החוואי שנכח בהמלטה, בלסיוס אוורנטיאב (45), סיפר כי הייתה זו המלטה משונה ביותר, לפי כל אמות המידה שהכיר עד כה. "הטלה השמיע קולות משונים כשהגיח לאוויר העולם, והתחכך בבני אדם לזמן ממושך, הרבה יותר מאשר טלה רגיל.

"במהלך החורף היה לנו קצת קשה מבחינה כלכלית, ולכן שמחתי מאוד על ההמלטה הזו. חשבתי לעצמי שהגיע הזמן 'לעשות קצת כסף'. אבל כשהלכתי לראות כיצד מתקדמת ההמלטה, חשכו עיניי. לדבר כזה לא ציפיתי".

למרות ההפתעה שאוחזת בכולנו נוכח מקרה כזה - מעניין לציין כי בשולחן ערוך (סימן קצד) דווקא התריעו על תרחיש מעין זה. "המפלת דמות בהמה חיה ועוף, ושליא קשורה בה, אינה חוששת לולד אחר, ואם אינה קשורה בה, חוששת לולד אחר, ואף על פי שהולד הנדמה זכר, חוששין ליתן לה ימי טומאה של נקבה בשביל השליא".

"בגמרא כתוב שאישה יכולה להפיל עובר בדמות חיה או עוף, ודבר זה נדון באריכות ואף נפסק להלכה בענייני טומאה", מסביר דניאל בלס, עורך מדור תורה ומדע באתר הידברות. "מוטציה ופגם בהתפתחות העובר, מסוגלים ליצור עובר בדמות של חיה או עוף. כעת, אנו רואים שהדבר אפשרי גם מהכיוון ההפוך – אצל בעל חיים שנולד עם דפורמציה שמזכירה פני אדם. דבר זה מוכיח, שפגם ביצירת העובר, אכן מסוגל לייצר דמות שאינה ממינו".
http://www.hidabroot.org/he/article/111058
ScreenHunter_27 Mar. 31 12.50.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 01 אפריל 2015, 16:56

אדם שנטש כלבה בחולון נקנס ב-32 אלף שקלים  
 
לפני חצי שנה נקשרה גורת לברדור אל גדר בית המחסה של עמותת "גג לחיות" בחולון. הבעלים סירב במשך חודשים להגיע ולחתום על כתב ויתור על בעלות הכלבה, דבר שמנע את מסירתה לבית מאמץ.


העמותה התלוננה נגדו פעמיים במשטרה, אך לא נפתחה חקירה ולבסוף הגישה נגדו תביעה אזרחית. בית משפט השלום בראשון לציון הורה להעביר את הכלבה לידי העמותה, וקנס את הבעלים ב-32 אלף שקל בגין החזר הוצאות טיפול בכלבה.
ynet

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 אפריל 2015, 00:20

נורה 27 פעמים ושרד: 'עוד יום עבודה במשרד'

לוחם קומנדו אמריקני שנורה פעמים רבות בגופו במהלך קרב בעיראק, הצליח בדרך נס לחסל ארבעה לוחמי אויב ולהגיע בכוחות עצמו למסוק החילוץ. לאחר תהליך ארוך של שיקום הוא נערך למשימת חייו הבאה: "טריאתלון איש הברזל"

ynet

פורסם: 31/03/2015 11:15

לוחם קומנדו אמריקני שנורה 27 פעמים ועדיין הצליח ללחוץ על ההדק באקדחו ולהרוג שני לוחמי אויב יצא בחיים, עבר שיקום וכעת נערך למשימת חייו הבאה - להתחרות ב"טריאתלון איש הברזל" לזכר חבריו שנפלו בקרב. המרוץ כולל שחייה למרחק של 3.86 קילומטרים, רכיבת אופניים של 180 קילומטרים וריצת מרתון לאורך 42 קילומטרים.

העיתון הבריטי "טלגרף" דיווח אתמול (יום ב') כי מייקל דיי, לוחם לשעבר ב"אריות הים", יתחרה ב"טריאתלון איש הברזל" מטעם מרכז השיקום "קאריק" מדאלאס, שבו הוא טופל במשך שמונה שנים לאחר ששרד פציעות קשות מהמלחמה בעיראק.

סיפור הישרדותו המדהים של מייקל דיי מ"אריות הים"

בשנת 2007 נורה דיי 27 פעמים מאש אויב לאחר שהיה הראשון מיחידת הקומנדו שלו להיכנס לחדר שבו ארבו ארבעה לוחמי אויב. עם כניסתו לחדר נפתחה מיד אש לעברו.

איכשהו הצליח דיי להרוג שני לוחמי אויב בעזרת האקדח שלו, אבל אז התפוצץ רימון יד במרחק של כמה מטרים ממנו והוא איבד את הכרתו. 11 כדורים פגעו באפוד המגן של לוחם הקומנדו האמריקני ו-16 פגעו בגופו ופצעו אותו. דיי התעורר כעבור דקה, בעיצומה של הלחימה, הרים את רובהו שנשמט לקרקע וירה למוות בשני לוחמי אויב נוספים.

עם סיום הקרב קם דיי בדרך נס על רגליו והצליח ללכת בעצמו עד למסוק החילוץ שהעביר אותו לטיפול רפואי.

לוחם הקומנדו תיאר באתר האינטרנט שלו את הקרב שבו נורה 27 פעמים כ"קרב יריות בודד ביום עבודה רגיל במשרד". לדבריו, הוא נורה בשתי רגליו ובשתי ידיו וכמעט איבד את האגודל ביד שמאל. "ירו בי בבטן והייתי צמוד במשך שנה לשקית (דרכה הועברו הפרשות מערכת העיכול), עצם השכם הימנית שלי רוסקה, נוריתי פעמיים באחורי, פעם אחת בין רגלי, ואפוד המגן שלי נורה פעמים רבות ונשברו לי כמה צלעות".

דיי אושפז במשך 16 ימים בבית חולים ואיבד 25 קילוגרמים ממשקלו. כששוחרר הוא קיבל את עיטור "לב הארגמן", אחד העיטורים הוותיקים ביותר לאנשי הצבא האמריקני. לאחר מכן הוא התחיל טיפול להפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD) במרכז הרפואי "קאריק" בדאלאס שנמשך כאמור שמונה שנים.

הלוחם האמריקני המעוטר ישתתף בתחרות הספורט הקשה ומקווה לגייס 75 אלף דולר מתרומות למען חבריו לנשק. לדבריו, משימת חייו איננה לדאוג לעצמו אלא "לדאוג ולהוביל את אחיי ואחיותיי הפצועים". הכסף שייתרם יועבר למרכז "קאריק" שמתמחה בטיפול בחיילים פצועים ובילדים עם פגיעות מוח.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 אפריל 2015, 01:03

6.4.2015

KILO CUBE :למה קונים את זה?

אלפי קוביות טונגסטן חסרות שימוש כבר נמכרו בקיקסטארטר והחברה שצפויה לשלוח אותן קיבלה כמעט 300 אלף דולר

קילו קיוב (KILO CUBE) היא ללא שום ספק הקובייה הכי טובה שאתם יכולים למצוא. כיחידה שעשוייה מהיסוד טונגסטן , ובשוק שכולל רק אותה היא מצליחה לשמור על נתח של 100% ממנו, נכון לעכשיו, כשגם העתיד נראה מבטיח. עצם היותה לא פונקציונאלית בעליל מבטיח שגם לא תהיה לה שום תחרות.

רוצים?

את הקובייה ניתן לקנות באתר מימון הקהל קיקסטארטר עבור סכום שמתחיל ב-19 דולר לקובייה קטנה ו-199 דולר לגולת הכותרת: הקילו -  קובייה קטנה עם צלעות של 3.8 סנטימטר, ששוקלת בדיוק קילו. 

הביקוש עצום: אלפי קוביות כבר נמכרו והחברה שצפויה להתחיל לשלוח אותן באפריל כבר קיבלה כמעט 300 אלף דולר. ההצלחה העצומה מעלה הרבה שאלות ובראשן כמובן - מה לעזאזל עושים עם זה. ובכן, אין לנו מושג.

כלומר, טונגסטן הוא חומר נדיר ואחד היסודות הדחוסים ביותר אבל למה שמישהו ישלם על קובייה שלא עושה כלום? גם אם היא כבדה. אפילו היצרנית עצמה לא טורחת לומר כי החפץ עשוי לעשות משהו. לשאלה למי כדאי לקנות  את החפץ היא עונה בעמוד הפרויקט כי הסיבות יכולות להיות:   

כי:
אולי אתה אספן מתכות זה הדבר הדחוס שאתה יכול להשיג בגודל הזה .אתה מורה שרוצה להמם את התלמידים שלו בדחיסות של הטונגסטן.אתה רוצה את הדבר הקולי ביותר במשרד.ציטוט: "אתה רוצה את המבנה להתרכז בו כי לשחרר את היצרתיות או כדי לעשות מדיטציה". 

על החומר אומרת החברה כי הוא דחוס מנחושת ואורניום, קשה פי 4 מטיטניום פי 19 דחוס ממים ושכמעט בלתי אפשרי להמיס אותו במידה וחששתם - אתם הנוהגים להמיס חפצים שלכם .

מצד שני, החברה גם מפרסמת עדויות ושם הקו נראה יותר פרודי - נסיינים שאומרים דברים כגון "שהמשקל היה הפתעה מוחלטת. לא צחקתם על רמת הדחיסות".

מצד שלישי - מצחיק והכל - אנשים עדיין משלמים לדבר הזה שבסופו של דבר אפשר להגדיר כמשקולת נייר ממש יקרה.

אז מה? לא יודעים. ואולי זה דווקא מרענן מוצר שלא מבטיח שום דבר שבסוף לא יעשה, כולל את האשליה שיעשה אותנו מאושרים. אולי האושר הוא דווקא קובייה - שבסך הכל כבדה הרבה יותר ממה שהיא נראית. אולי האושר הוא חנות מתנות לגבר.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 06 אפריל 2015, 07:18

תודה רבה ליצחק הספרן שמשייט במרחבי הרשת ומביא דברים נחמדים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 07 אפריל 2015, 22:24

פסק הלכה בטורקיה: מותר להשתמש בנייר טואלט

Diyanet, הרשות הדתית העליונה בטורקיה, הכריזה היום (ג') כי מותר להשתמש בנייר טואלט לאחר עשיית צרכים, אולם הדגישה כי ההיתר ניתן רק במקרים שבהם לא ניתן להשתמש במים לצורכי ניקיון.
לפי הדיווח באתר העיתון היומי "הורייט", הגיעה בעקבות דיון ציבורי סוער בנוגע להנחיות לגבי ההתנהגות הנאותה בשירותים. "אם לא ניתן למצוא מים לצרכי התנקות, ניתן להשתמש בחומרים אחרים. למרות שהיו כאלו שטענו כי שימוש בנייר אינו מתאים כחומר ניקוי, משום שהוא משמש לכתיבה, הרי שאין בעיה להשתמש בנייר טואלט", נכתב בהצהרה.

בחודש מרץ האחרון, פסק ה-Diyanet כי ניתן להשתמש במוצרים שמכילים אלכוהול לצרכי הגיינה, כל עוד שלא נעשה שימוש באלכוהול לצרכים אחרים. "אם (חומר המכיל אלכוהול) נשפך על שמלה או על הגוף, יש לשטוף אותם, כדי שניתן יהיה להשתתף בתפילה.

"בעוד שזה אסור לשתות חומרים המכילים אלכוהול שהופקו לצרכי ניקוי, ניתן להשתמש בהם לצרכי ניקיון. המקום שאותו ניקו בעזרת אותם חומרים צריך להישטף כדי שיוכל לשמש לתפילה", נכתב בהצהרה.
nrg

כשתמצאו ערבי נווד במדבריות ערב (כמו שחיו מזמן מוחמד ועד לאחרונה ואפילו רבים מהם בימינו) משתמשים במים תקבלו צל"ש, ממי? ממוחמד כמובן ;)
כי כמו עוד חוקים שכתב, גם חוק זה לא בדיוק מעשי במדבריות,
ואילו דווקה כיום ש"איכשר דרא" ויש מים בברזים, ועוד מכל מדינות ערב הפסק יצא דדוקה בטורקיה ששופעת מים יותר ממדינות ערב האחרות, דווקא שם מצאו לנכון להוציא פתווה/צו "דתי" המתיר שימוש בנייר טואלט, לכו תבינו את הראש המוסלמי..

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***אזהרת צפיה*

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 אפריל 2015, 07:06

ארה״ב: מקרה נדיר של תינוק שנולד ״ללא אף״ באלבמה, אימו הוא תינוק מושלם.  
 
  התינוק אלי תומפסון הגיח לעולם בשעת אחר הצהריים המאוחרים, בריא לחלוטין, אבל עם הבדל אחד - לא היה לו אף.

"הכל הלך בסדר," סיפרה אימו של התינוק ל-ABC News "כשהוא נולד והרופא שם אותו עליי הסתכלתי עליו מקרוב ואמרתי, "אין לו אף," הרופאים לקחו אותו אל מחוץ לחדר." ולאחר מכן חזר הרופא והסביר לי מה קרה עם אלי "היה לו מבט מתנצל על פניו," היא אמרה. "ידעתי מיד שמשהו לא בסדר."

למרות שהתינוק לא הראה סימנים של הפרעות נוספות, סיפרה אימו שהיא הייתה בהתחלה בהלם ונסערת לשמוע את העדכון מהרופא.

ד"ר קרייג בראון, הרופא המיילד אמר ״זה מקרה מאוד, מאוד נדיר, ראיתי מומי פנים, שפה וחיך שסועים, אבל זו הפעם הראשונה שאני רואה מקרה של ילוד ללא אף", אמר בראון ל-ABC News.

רוטר
55245eae5bd3abb31.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 12 אפריל 2015, 23:24

בן 24 נתפס נוהג ללא רישיון לאחר שכבר ישב בכלא שנתיים וחצי על נהיגה ללא רישיון

"היום בסביבות השעה 1600 ברח' הפלמ"ח בקרית ים, עוכב ע"י סיור תחנת זבולון נהג לבדיקה, עקב עבירות תעבורה (חגורה ושימוש בנייד). במהלך הבדיקה, החשוד לא הציג רישיון נהיהגה ולמקום זומן צוות תנועה מתחנת זבולון שבבדיקה מצא כי מדובר בנהג לא מורשה שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה.
החשוד עוכב לתחנת זבולון שם נחקר ועומת עם החשדות ע"י חוליית הפסולים, לאחר שהתברר כי נתפס בעבר בעבירה זו ואף ריצה 30 חודשי מאסר על כך.

בתום חקירתו נכלא. מחר יובא לבית המשפט.

במשטרה יבקשו לעוצרו עד תום ההליכים. מדובר בתושב קרית חיים בן 24.

מקור: דוברות המשטרה

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 23 אפריל 2015, 09:51

משי זהב: "בן גוריון יהיה בגן עדן" •

יו"ר זק"א בראיון: "עוול שאין חרדים מדליקי משואות. לא הייתה כל כך הרבה תורה כאן מאז חזקיהו המלך"

לאחר שהדליק את משואת יום העצמאות בהר הרצל ב-2003, הגיע הערב (ד) יו"ר אירגון זק"א יהודה משי זהב להשתתף בטקס פתיחת חגיגות יום העצמאות והדלקת המשואות בהר הרצל בירושלים. 

בראיון ל'בחדרי חרדים' אומר משי זהב: "אני משתתף כל שנה בטקס המרגש שרואים כאן קיבוץ גלויות מכל עם ישראל. אבות אבותינו היו יכולים לחלום על דבר כזה, מדינה עצמאית יהודית. במדינה מתפתחת לא רק בתחום הגשמי, אני חושב שמאז חזקיהו המלך לא היה כזה הרבה תורה בעם ישראל. בן גוריון יהיה בגן עדן בזכות התורה במדינת ישראל. לא היו לישראל ימים טובים כמו היום מאז חורבן בית שני". 

סמל אישי של משתמש
זוית ראיה
הודעות: 292
הצטרף: 27 אוגוסט 2013, 16:09

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי זוית ראיה » 23 אפריל 2015, 10:23

יצחק הספרן כתב:משי זהב: "בן גוריון יהיה בגן עדן" •

יו"ר זק"א בראיון: "עוול שאין חרדים מדליקי משואות. לא הייתה כל כך הרבה תורה כאן מאז חזקיהו המלך"

לאחר שהדליק את משואת יום העצמאות בהר הרצל ב-2003, הגיע הערב (ד) יו"ר אירגון זק"א יהודה משי זהב להשתתף בטקס פתיחת חגיגות יום העצמאות והדלקת המשואות בהר הרצל בירושלים.

בראיון ל'בחדרי חרדים' אומר משי זהב: "אני משתתף כל שנה בטקס המרגש שרואים כאן קיבוץ גלויות מכל עם ישראל. אבות אבותינו היו יכולים לחלום על דבר כזה, מדינה עצמאית יהודית. במדינה מתפתחת לא רק בתחום הגשמי, אני חושב שמאז חזקיהו המלך לא היה כזה הרבה תורה בעם ישראל. בן גוריון יהיה בגן עדן בזכות התורה במדינת ישראל. לא היו לישראל ימים טובים כמו היום מאז חורבן בית שני".
למרות מדינת ישראל
נחמד להיות חשוב ועוד יותר חשוב להיות נחמד

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 אפריל 2015, 23:52

שר הביטחון הקנדי לשעבר: חייזרים מתהלכים בינינו וממשלות שומרות על נוכחותם בסוד

הוא טוען שלפחות ארבעה מינים של חייזרים נוכחים בכדור הארץ וכי לפחות 80 מינים של חוצנים ביקרו כדור הארץ.
הוא מאמין שלרוב המינים יש כוונות טובות כלפי האנושות.

המינים כוללים את "הלבנים הגבוהים" שעובדים לכאורה עבור צבא ארה"ב, במיוחד חיל האוויר, בפרויקטים אוויריים מתקדמים, כדוגמת אלה שנערכו בשטח 51 בנבאדה במהלך 1950.

מינים אחרים הם "בלונדינים נורדים" וישנם גם "אפורים קצרים" בגובה מטר וחצי.

לדבריו החייזרים מעדיפים שלא לחשוף את נוכחותם על פני כדור הארץ לציבור בעיקר בגלל שהם מיואשים מתרבות חרחור המלחמה ההרסנית של המין האנושי.

למרות שהחייזרים תרמו להתקדמות הטכנולוגיה האנושית, הם מסתירים מידע וידע מתקדם ביותר מפני שהם חוששים שבני האדם ישתמשו בכך למטרות הרסניות.
תרגום רוטר

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 26 אפריל 2015, 00:08

ד"ר וולשינצקי, מנהל בי"ח אברבנאל:
שר הבטחון הקנדי לשעבר הוא החייזר היחיד על פני כדור הארץ.
מקור: שומכלום

סמל אישי של משתמש
שלמה קוסטליץ
הודעות: 1721
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 21:53
מיקום: בין חזון להגשמה
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שלמה קוסטליץ » 26 אפריל 2015, 09:58

יצחק הספרן כתב:משי זהב: "בן גוריון יהיה בגן עדן" •

יו"ר זק"א בראיון: "עוול שאין חרדים מדליקי משואות. לא הייתה כל כך הרבה תורה כאן מאז חזקיהו המלך"

לאחר שהדליק את משואת יום העצמאות בהר הרצל ב-2003, הגיע הערב (ד) יו"ר אירגון זק"א יהודה משי זהב להשתתף בטקס פתיחת חגיגות יום העצמאות והדלקת המשואות בהר הרצל בירושלים. 

בראיון ל'בחדרי חרדים' אומר משי זהב: "אני משתתף כל שנה בטקס המרגש שרואים כאן קיבוץ גלויות מכל עם ישראל. אבות אבותינו היו יכולים לחלום על דבר כזה, מדינה עצמאית יהודית. במדינה מתפתחת לא רק בתחום הגשמי, אני חושב שמאז חזקיהו המלך לא היה כזה הרבה תורה בעם ישראל. בן גוריון יהיה בגן עדן בזכות התורה במדינת ישראל. לא היו לישראל ימים טובים כמו היום מאז חורבן בית שני". 
מישהו יכול להזכיר לו את ימי 'קשת' העליזים? הבנאדם היה 'יואליש קרויס' לפני 30 שנה... קמב"ץ העדה החרדית...

איפה שיש 'צומי' רואים אותו.
לחתום אינו רשאי שלא לחתום

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15885
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 26 אפריל 2015, 10:08

שלמה קוסטליץ כתב:
יצחק הספרן כתב:משי זהב: "בן גוריון יהיה בגן עדן" •

יו"ר זק"א בראיון: "עוול שאין חרדים מדליקי משואות. לא הייתה כל כך הרבה תורה כאן מאז חזקיהו המלך"

לאחר שהדליק את משואת יום העצמאות בהר הרצל ב-2003, הגיע הערב (ד) יו"ר אירגון זק"א יהודה משי זהב להשתתף בטקס פתיחת חגיגות יום העצמאות והדלקת המשואות בהר הרצל בירושלים. 

בראיון ל'בחדרי חרדים' אומר משי זהב: "אני משתתף כל שנה בטקס המרגש שרואים כאן קיבוץ גלויות מכל עם ישראל. אבות אבותינו היו יכולים לחלום על דבר כזה, מדינה עצמאית יהודית. במדינה מתפתחת לא רק בתחום הגשמי, אני חושב שמאז חזקיהו המלך לא היה כזה הרבה תורה בעם ישראל. בן גוריון יהיה בגן עדן בזכות התורה במדינת ישראל. לא היו לישראל ימים טובים כמו היום מאז חורבן בית שני". 
מישהו יכול להזכיר לו את ימי 'קשת' העליזים? הבנאדם היה 'יואליש קרויס' לפני 30 שנה... קמב"ץ העדה החרדית...

איפה שיש 'צומי' רואים אותו.
אשכול שנמחק מאוצה"ח:
בן גור גור.rar
צריך לחלץ ואז יש תקיה וקובץ - את התקיה לא למחוק ואת הקובץ לפתוח ע"י דפדפן (בכרום זה ודאי אמור לעבוד. הורדתי את זה עכשיו שוב ועבד לי).
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

יוסים
הודעות: 282
הצטרף: 31 ינואר 2013, 11:35

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יוסים » 26 אפריל 2015, 12:04

יצחק הספרן כתב:משי זהב: "בן גוריון יהיה בגן עדן" •

יו"ר זק"א בראיון: "עוול שאין חרדים מדליקי משואות. לא הייתה כל כך הרבה תורה כאן מאז חזקיהו המלך"

לאחר שהדליק את משואת יום העצמאות בהר הרצל ב-2003, הגיע הערב (ד) יו"ר אירגון זק"א יהודה משי זהב להשתתף בטקס פתיחת חגיגות יום העצמאות והדלקת המשואות בהר הרצל בירושלים. 

בראיון ל'בחדרי חרדים' אומר משי זהב: "אני משתתף כל שנה בטקס המרגש שרואים כאן קיבוץ גלויות מכל עם ישראל. אבות אבותינו היו יכולים לחלום על דבר כזה, מדינה עצמאית יהודית. במדינה מתפתחת לא רק בתחום הגשמי, אני חושב שמאז חזקיהו המלך לא היה כזה הרבה תורה בעם ישראל. בן גוריון יהיה בגן עדן בזכות התורה במדינת ישראל. לא היו לישראל ימים טובים כמו היום מאז חורבן בית שני". 
נכון שיש ריבוי תורה שלא היה כמוהו. נכון שיש שפע ברכה לעם ישראל שלא היה כמוהו. עדיין זה לא מאפשר הכרה או חבירה לציונים פורקי עול ומחללי שבת. זה שדברים התגלגלו על ידם. זה מכבשי דרחמנא ולא תעודת הכשר. לתשומת לב יהודה משי זהב.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 אפריל 2015, 06:27

עשרות מטוסים קורקעו אמש בשל תקלה באפליקציית האייפד

לפני כשנתיים חברת התעופה אמריקן אירליינס החליפה את ׳תיק הטיסה׳ של טייסיה באייפדים עמוסים תרשימי וחומרי עזר רלוונטים. אמש (ג׳) נודע כי בשל קריסת האפליקציה, עשרות טיסות של החברה בארצות הברית קורקעו

אמש (ג׳) קיבלו טייסים ונוסעי חברת התעופה אמריקן אירליינס המחשה לכך שטכנולוגיה זה נחמד ויפה, עד שהיא מחליטה לא לעבוד כשורה; עשרות טיסות קורקעו ונאלצו להמתין עד אשר האפליקציה הייעודית לטיסות החברה תתוקן. בחלק מהמקרים, טייסים הצליחו לפתור את הבעיה תוך כדי עליית הנוסעים למטוס, אך טייסים אחרים נאלצו לחזור בשנית לשער (לאחר שכבר התמקמו במסלול ההמראה), רק על מנת לקבל גישה לחיבור WiFi, בכדי לעדכן את האפליקציה ולנסות ולתקן את הבעיה שמונעת מהם להמריא.

הספרים המסורבלים הוחלפו בממשק ידידותית

כחלק מהמעבר שלנו לעולם דיגיטלי, מן המתבקש שחברות התעופה השונות יצטרפו למהפכה גם הן. הראשונה שעשתה זאת לאחר שקיבלה את אישור ה-FAA היא אמריקן אירליינס, אשר בחודש יוני 2013 הודיעה כי החליפה את כל הספרים עבי הכרס בתאי הטייס, המצוידים בהוראות ומדריכים למיניהם, ב-8000 אייפדים. המהלך נועד להפוך את חווית השימוש של הטייסים באותם מדריכים להרבה יותר פשוטה, נוחה ויעילה מאשר דפדוף אינסופי במטרה לחפש ערך ספציפי.

הסיבה לעיכובן של עשרות טיסות אמש, היא מכיוון ותוכנית ומפת הטיסה שאמורה הייתה להופיע באייפד לא הופיעה, וכל עוד בעיה זו לא תוקנה, אותם מטוסים לא קיבלו אישור להמראה. עדיין לא ברור מה גרם לתקלה וכמה טיסות עדיין מושפעות ומקורקעות בשל אותה תקלה, אך חלק מהנוסעים דיווחו בחשבונות הטוויטר שלהם כי כבר הצליחו להמריא (וכנראה גם לנחות).
מאז שנת 2013 חברות תעופה רבות עברו לעשות שימוש באייפדים בתור תיקי טיסה אלקטרונים, שכן ביכולתם לחסוך בעלויות הדלק (נשיאת ספרות החירום הרלוונטית) וגם להפוך את תהליך איתור המידע לפשוט יותר. המשמעות שבהסרת משקלם של אותם ספרים מהטיסות יחסוך לאמריקאים במינימום 400,000 גלונים של דלק, שהם למעלה ממיליון דולר בשנה.

מצד אחד מדובר במהלך מתבקש שנועד להקל ולפשט את עבודתם של הטייסים; מנגד, האירוע האחרון בו הושבתו עשרות טיסות של החברה מעיד כי ההסתמכות אך ורק על טכנולוגיה לא תמיד מועילה למצב ואיך אומרים, אולי לפעמים עדיף דווקא ללכת ׳לפי הספר׳. בכל מקרה אמנם באותו הרגע אותם נוסעים בוודאי חשו תסכול ומרמור כלפי החברה, אך בהתחשב באירועים האחרונים שהתרחשו בעולם התעופה, דווקא די מעודד ומנחם לראות שעדיין יש חברות ששמות את בטיחות הנוסעים לפני הכל.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 03 מאי 2015, 09:25

המלצרית שריגשה לקוח - וקיבלה טיפ של 3,000 דולר

מלצרית אמרה ללקוח שקיבלה הודעת פינוי מהדירה שלה בניו יורק - ולא ציפתה לתגובה שלו
מלצרית שאמרה ללקוח כי קיבלה הודעת פינוי מהדירה השכורה שלה זכתה ממנו לטיפ של 3,000 דולר.
זה קרה בארה"ב, שם לקוח בשם מייק נהג להזמין באופן קבוע ממלצרית מסוימת במשך כמעט שנה. כשהיא אמרה לו שקיבלה הודעת פינוי בתחילת אפריל הדבר נגע לליבו והוא החליט להשאיר לה את הטיפ האדיר, על חשבון של 40 דולר בלבד.
"האישה הזו מקסימה ושירתה אותנו כמעט שנה. מזה זמן מה רציתי לתרום את הכסף וזו נראית לי מטרה נעלה", אמר מייק לרשת ABC.
מייק כתב פתק למלצרית והודה לה על השירות שקיבל ממנה בשנה האחרונה. הוא אמר שבחר לתרום לה את הכסף כי הוא מודע ליוקר השכירות בניו יורק.
מ-גלובס
55456227158103711.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

תחילת הכותרת בוואינט ׳כשראיתי בכיתי׳ וכל כך למה ?

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 מאי 2015, 22:49

בשל "מקדש" הקופים בנפאל שחרב  
בין אתרי המורשת הרבים שנהרסו ברעש האדמה גם "מקדש" הקופים, מאתרי התיירות המפורסמים ביותר של קטמנדו, המוכר היטב גם למטיילים הישראלים. 70% מהמקדש נחרבו. כשהוא מוקף בהריסות, פנקג'י משתרע על מזרן שפרש בין פסלי בודה ב"מקדש" הקופים בקטמנדו. הוא מקווה שאם יישאר שם לשמור, בוזזים יתרחקו מהאתר שבו שימשו אבות-אבותיו כמשרתי דת במשך 1,600 שנה, ושלפני כשבוע נהרס ברעש האדמה. "מקדש הקופים", או בשמו האמיתי "בית תיפלת סוויימבונת", ניצב בראש גבעה בקטמנדו, והוא נחשב לאחד האתרים העתיקים והקדושים ביותר בנפאל.

חלק מהסטופות בבית התיפלה, שנבנו במאה השביעית לספירה, נותרו אמנם שלמות וכך גם כמה פסלים, אבל כעת יש חשש שבוזזים או מאמינים אדוקים שמקווים למעט מזל טוב אחרי הרעש ההרסני - יגנבו אותם. "אבותיי עבדו כאן ב-1,600 השנים האחרונות, אז אני נשאר", מסביר פנקג'י בן ה-61, שיושב יחף במחנה מאולתר יחד עם 200 בני אדם אחרים הגרים באתר.

הנפאלים בכללותם עוברים כעת לילות טרופים עם מעט מאוד שינה, בגלל רעשי המשנה וחוסר הנעימות שבלינה מחוץ לבתים הפגועים, אבל לטרדותיהם של שומרי בית התיפלה מצטרפת דאגה נוספת - החשש שגנבים יקחו כל מה שבאפשרותם. "אני לא ישן, אני עומד על המשמר. אני רוצה למנוע מאנשים לגנוב את הפסלים", מסביר פנקג'י.

אונסק"ו כבר שלחה קבוצה של מומחים כדי להעריך את הנזק שנגרם לבית התיפלה וכדי לנסות למנוע גניבות. הארכיאולוג והיסטוריון האמנות דיוויד אנדולפטו, שהגיע כאחד מחברי המשלחת, מודע במיוחד מהאפשרות של גניבת פסלי בודהה היום, היום שבו חוגגים את יום הולדתו של בודהה. "הרבה פסלים קטנים עשויי חמר נותרו שלמים בהריסות ויהיה קל מאוד לקחת אותם", הזהיר. אנדולפטו הצרפתי אומר כי פרץ בבכי כשגילה את ממדי ההרס בבית התיפלה. לדבריו 70% מ"מקדש" הקופים, אתר מורשת עולמי, נהרס.

"מקדש" הקופים מוכר היטב לישראלים שביקרו בנפאל, משום שזהו אתר התיירות המפורסם ביותר של קטמנדו. שמו העממי נובע מהעובדה שהמוני קופים חיים בתחומו של המקדש ולמרגלותיו. התיירים נוהגים לצלם אותם - ואם אפשר גם ללטף - בעודם צולחים את העלייה הארוכה של מאות מדרגות בדרך אל בית התיפלה שבמעלה הגבעה.

כלומר לא בתי כנסת לא מוסדות תורה, אבל בית אלילים עצב נורא,
כמה מסכנים,
ומסתבר שצריך לשמור את האלילים ממאמיניהם שלא יגנבום!
כן יאבדו כל בתי הפסילים והאלילים.

סמל אישי של משתמש
פעם חשבתי
הודעות: 1824
הצטרף: 10 אפריל 2013, 18:47

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעם חשבתי » 05 מאי 2015, 14:42

בעצם הרעש הזה לא היה אסון אלא ברכה
וקיום התפילה
להעביר גילולים מן הארץ - והאלילים כרות יכרתון.
ןיה"ר שנזכה מיד לסיפא: לתקן עולם במלכות שקי וכל בני בשר בשמך וכו'
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=2305

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 10 מאי 2015, 18:59

חליפות כוח רובוטיות יסייעו לפקידי בנק מזדקנים להרים כסף 
איירון מן, גרסת הפקיד היפני: בנק סומיטומו מיטסואי שכר מספר חליפות שלד חיצוני לסיוע בהרמת חפצים כבדים. הבנק יספק אותן לעובדים שמזיזים חבילות שטרות כבדות. המטרה: להקל על עובדים קשישים בעבודתם ולאפשר את המשך העסקתם 
רפאל קאהאן | 10.05.15, 16:39


הבנק היפני הגדול סומיטומו מיטסואי הודיע בשבוע שעבר כי ישכור שמונה חליפות שלד חיצוני לעובדיו. מדיווח של הוול סטריט ג'ורנל עולה כי מדובר בחליפות כוח ממונעות המיועדות לסייע בהרמת משקלים כבדים, תוך הגנה על גב המשתמש.


היצרנית, סטארט-אפ יפני בשם סייברדיין, כינתה את החליפה הרובוטית HAL (ואם אתם רואים מגמת בנומנקלטורה, אתם כנראה לא טועים), או Hybrid Assistive Limb. החברה מייצרת סדרה של מוצרים שנועדו למטרות סיוע רפואי או לסיוע במשימות בעסקים.מערכת HAL בפעולה


דובר הבנק מסר כי הסיבה לשכירת החליפות הם ההזדקנות המתגברת של כוח העבודה ביפן והרצון לסייע לעובדי חברת הבת שמספקת שירותי שילוח לכסף מזומן. "המאמץ שנדרש מעובדים מבוגרים לשינוע שקי מטבעות או חבילות שטרות, שכנע אותנו", הוסיף הדובר.

כ-16% מסך כח העבודה של חברת השילוח SMBC Delivery Service הם מעל גיל 65. חליפות HAL יכולות לגרום למשקל של 10 ק"ג להרגיש כמו 6 ק"ג. עד כה שימשו החליפות בעיקר במסגרת בתי אבות, מרכזים סיעודיים ומוסדות שיקום, ולא ניתן לרכוש אותן אלא רק לשכור או לחכור. נשיא חברת סייברדיין אמר ש-25% מאוכלוסיית יפן בת 65 ומעלה. "אני מקווה שהטכנולוגיה שלנו תאפשר לסייע באיכות החיים של אזרחים בוגרים".

נ.ב. אולי ייבאו מערכות כאלו שיעזרו לפקידים להרים ניירת משרדית או להקיש יותר מקשים במקלדת, מה שיקצר את הבירוקרטיה, אוי איזה הזיה חלפה בראשי זה הלו יחשוף את האבטלה הסמויה וישגרם לפנסיה מוקדמת ;-) י.ה.

תם שבהגדה
הודעות: 202
הצטרף: 14 ינואר 2014, 00:16

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי תם שבהגדה » 13 מאי 2015, 19:45

הלילה התקבלה במוקד 100 של משטרת מחוז ש"י שיחה מאביה של צעירה חרדית בת 21 תושבת ביתר עילית שמסר כי ביתו נעדרת זה מספר שעות, דבר שאינו אופייני לה.

מדובר בצעירה נורמטיבית העובדת בבית שמש הוריה אשר נלחצו מאי הגעתה פנו בבהילות למוקד המשטרה. ניסיונות חיוג לטלפון הנעדרת העלו כי הטלפון זמין ופעיל אך הנעדרת לא ענתה.

קצין נוער מרחב חברון פקד נמרוד פלדמן אשר ריכז את מאמצי האיתור הזעיק ניידות של מחוז ירושלים לחפש אחר הנעדרת בגבעת שאול שם הצעירה לומדת בסיום עבודתה. בשיחות יזומות עם מכריה של הנעדרת נמסר כי לא ראו אותה באותו יום.

במקביל, נוצר קשר עם המעסיק בבאיתור הבחורה התווסף שימוש באמצעים טכנולוגיים שהצביעו כי המכשיר נמצא בבית שמש.

לאחר שבדיקת איכון המכשיר הסלולארי של הצעירה העלתה כי המכשיר נמצא בבית שמש יצאה ניידת מתחנת בית שמש לכיוון מקום עבודתה, שם שמעו דפיקות חזקות מתוכו.

בעל המשרד הוזעק ופתח את המשרד בשעה ארבע לפנות בוקר, שם נמצאה הצעירה בריאה ושלמה, לאחר שננעלה במרפסת המשרד ללא הסלולארי שלה. הבחורה נמצאה במצב של תשישות
כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 15 מאי 2015, 06:11

ירדן: רופא שכח טלפון בגופה של מטופלת

משפחתה של אישה בת 36 הרגישה ברטט בבטנה. בבית החולים מצאו בה טלפון סלולרי שהושאר שם על ידי רופא בבית חולים פרטי.

מערכת NEXTER

משפחתה של חנאן עבדול-כארים בת ה-36 מירדן הבחינה בכך שמאז חזרה מבית החולים היא מתלוננת על כאבים עזים בבטנה, וכי מדי פעם ניתן להרגיש אותה רוטטת. אימה, מג'דה עבדול-כארים, לקחה אותה לבית החולים הפרטי בעמאן בו ילדה האישה מספר ימים קודם, אך שם לא היו מוכנים לטפל בה, כך מדווח אתר Gulf News.

מזל טוב, יש לך טלפון!

האישה הובאה לבית החולים הציבורי אל-באשיר בעיר, שם ביצעו בה הרופאים צילומי רנטגן שגילו כי בגופה שוכן טלפון סלולרי. הטלפון, שהדגם שלו לא צוין, הושאר בבטנה של האישה על ידי רופא שיילד אותה בניתוח קיסרי ב-24 באפריל. מסתבר כי לאחר שהוציא מקירבה את התינוק העצום שמשקלו 4.8 קילוגרם, השאיר הרופא את הטלפון שלו בבטנה של עבדול-כארים.

מסתקרן
הודעות: 464
הצטרף: 05 מאי 2013, 14:25

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מסתקרן » 15 מאי 2015, 09:31

זה מזכיר לי את הסיפור על הפרופסור המפוזר שהיה שוכח כל מיני חפצים בבטן מנותחיו, ואירע פעם ששאל אחרי ניתוח האם מישהו יודע היכן המטריה שלו?

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 17 מאי 2015, 21:02

ארה"ב: ברמן הגיש מיץ לא כשר - ונורה בבטנו

הסיפור ההזוי של השנה: יהודי ממונטנה ירה בברמן ובכלבו לאחר שהוגש לו קוקטייל לא כשר בניגוד לבקשתו

יהודי תושב מדינת מונטנה בארה"ב, נאשם בירי לעבר הברמן לאחר שהגיש לו קוקטייל עגבניות שאינו כשר. 

היורה, מונטה ליאון הנסון (59), ירה שני קליעים לעבר הברמן ג'ו לואיס שהוא אף שכנו. הכדור הראשון פגע בכלב הפיטבול שלו - שנהרג, והכדור השני פגע בבטנו של הברמן. 

ומדוע אירע הירי? היהודי הזמין קוקטייל אלכוהולי בשם 'עיניים אדומות' העשוי מבירה ומיץ עגבניות. למורת רוחו, הוגש לו קוקטייל עם 'קלמטו' העשוי ממיץ צדפות, במקום מיץ עגבניות, כך על פי סוכונות הידיעות AP. 

בתגובה, מונטה ליאון הנסון ירה לעבר הברמן, אך מי שספג את הכדור שנורה לעבר ראשו, היה כלב הפיטבול שנשא עמו - שנהרג במקום. כדור שני שנורה לעברו, פגע בבטנו של הברמן והוא פונה לבית החולים המקומי. 

הנסון נעצר, נקבעה לו ערבות של 250 אלף דולר, והוא טרם שוחרר. לעומת זאת, הפצוע שוחרר מבית החולים, אך יש לו עוד שלושה חודשי שיקום.

http://m.bhol.co.il/Article.aspx?id=83624

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15885
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 17 מאי 2015, 21:47

יצחק הספרן כתב:היורה, מונטה ליאון הנסון (59), ירה שני קליעים לעבר הברמן ג'ו לואיס שהוא אף שכנו. הכדור הראשון פגע בכלב הפיטבול שלו - שנהרג, והכדור השני פגע בבטנו של הברמן.
אני חושב שפה טמון הכלב...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 18 מאי 2015, 00:21

יאיר כתב:
יצחק הספרן כתב:היורה, מונטה ליאון הנסון (59), ירה שני קליעים לעבר הברמן ג'ו לואיס שהוא אף שכנו. הכדור הראשון פגע בכלב הפיטבול שלו - שנהרג, והכדור השני פגע בבטנו של הברמן.
אני חושב שפה טמון הכלב...
למבינים - גם ההמשך נכון:
זהו עצם הענין
אבל הכלב מת מזמן
וכו'

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15885
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 18 מאי 2015, 00:22

האמת שצ"ל *קבור... :lol:
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

אח איזה נחת, כמה ידע תורני ישראל היום מנחיל בעם ישראל :-) :-

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 18 מאי 2015, 09:12

jt0Vhl.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
אופק חדש
הודעות: 127
הצטרף: 29 אפריל 2015, 13:37

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי אופק חדש » 18 מאי 2015, 09:24

מדען צמרת כתב:
יאיר כתב:
יצחק הספרן כתב:היורה, מונטה ליאון הנסון (59), ירה שני קליעים לעבר הברמן ג'ו לואיס שהוא אף שכנו. הכדור הראשון פגע בכלב הפיטבול שלו - שנהרג, והכדור השני פגע בבטנו של הברמן.
אני חושב שפה טמון הכלב...
למבינים - גם ההמשך נכון:
זהו עצם הענין
אבל הכלב מת מזמן
וכו'
יאיר מנסה להאיר
את המדע של מדען צמרת
על הסיפור של יצחק הספרן...
נחמד

סמל אישי של משתמש
אופק חדש
הודעות: 127
הצטרף: 29 אפריל 2015, 13:37

Re: אח איזה נחת, כמה ידע תורני ישראל היום מנחיל בעם ישראל :-

נושא שלא נקרא על ידי אופק חדש » 18 מאי 2015, 09:25

יצחק הספרן כתב:
jt0Vhl.jpg
אם המשוגע לא היה שלי גם אני הייתי צוחק........

סמל אישי של משתמש
אופק חדש
הודעות: 127
הצטרף: 29 אפריל 2015, 13:37

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי אופק חדש » 18 מאי 2015, 13:45

למי שלא הבין
פעם מישהו עבר ברחוב וראה קבוצת אנשים עומדים מסביב למשוגע אחד והם כולם צוחקים ונהנים מהשטויות שהוא עושה. :lol:
ואז הוא הבחין שבצד עומד לו אדם ונראה עצוב מאוד, :cry:
אז הוא ניגש אליו ושואל אותו מדוע הינך כל כך עצוב? הנה תלך לשם לקבוצת האנשים ותהיה גם אתה שמח.. ;)
ענה לו האיש כן אתה צודק אם המשוגע שעומד באמצע לא היה הבן שלי גם אני הייתי צוחק..... :!:
לעניינו אם כל העמי הארצות לא היו אחים שלנו אני גם הייתי צוחק. אבל מה לעשות שכולנו אחים וערבים זה לזה... עצוב לראות שהם כל כך מתרחקים מכל דבר שמריח יהדות.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15885
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 18 מאי 2015, 14:52

מכאן שכל המוסיף גורע.
שאילו היו כותבים 'התנא הראשון' בלי המילים 'מי היה', זה היה עובר...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 19 מאי 2015, 23:07

סיפור הזוי, שמזכיר אולי יפי נפש מהשמאל שמטפחים מסגדים ועוד כיוצא באלה,

הודו: מוסלמים בביהאר תרמו אדמה לבניית המקדש ההינדי הגדול בעולם

מספר משפחות מוסלמיות בביהאר תרמו אדמה ואחרות מכרו אדמתם במחיר נמוך כדי לסייע לשכניהם ההינדים להקים את בית התיפלה ההינדי הגדול בעולם שצפוי להכיל 20,000 בני אדם.
זכיר הקרן שמקימה את בית התיפלה אמר שללא הסיוע של המוסלמים היה קשה להגשים את החלום.
בנוסף מסר הדובר שבית התיפלה ייבנה עמיד לרעידות אדמה לאור העובדה המצערת שכמה עשרות בני אדם מצאו מותם ברעידות האחרונות היות וביהאר נמצאת בקרבת הגבול עם נפאל.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 20 מאי 2015, 00:35

יאיר כתב:מכאן שכל המוסיף גורע.
שאילו היו כותבים 'התנא הראשון' בלי המילים 'מי היה', זה היה עובר...
מהזילזול הציבורי כאן,
אני מבין
שאף אחד כאן עוד לא היה בקבר של תנא קמא.
וכל שכן שלא ניסו את הסגולה הבדוקה, - הקבר של תנא דמסייע.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 מאי 2015, 01:04

מדען צמרת כתב:
יאיר כתב:מכאן שכל המוסיף גורע.
שאילו היו כותבים 'התנא הראשון' בלי המילים 'מי היה', זה היה עובר...
מהזילזול הציבורי כאן,
אני מבין
שאף אחד כאן עוד לא היה בקבר של תנא קמא.
וכל שכן שלא ניסו את הסגולה הבדוקה, - הקבר של תנא דמסייע.
ואת ביתו של בבא קמא (הבבא הראשון) זכית לפקוד ? ;)

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4151
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 20 מאי 2015, 01:21

:lol:
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 20 מאי 2015, 21:09

ש''ס (שוב) עם השמאל הקיצוני - פעילי ש''ס ממשיכים לשתף פעולה עם אנשי יוזמת ז'נבה

33 פעילים מרכזיים בתנועה קיימו סיור במזרח ירושלים ושמעו על ה'פתרון לסכסוך'.

פעילים מרכזיים במפלגת ש"ס השתתפו היום (רביעי) בסיור שטח של יוזמת ז'נבה במזרח ירושלים.

בין המשתתפים היו בעלי תפקידים ובהם סגן ומ"מ ראש עיריית אופקים, סגן ראש עירית בת ים וממלא מקום ראש מועצת באר יעקב, נציג ש"ס בהסתדרות וחברי מועצות עיר וראשי מועצות דתיות ברחבי הארץ.

הסיור התמקד במציאות החיים של הערבים והיהודים בירושלים ו'בצורך הדחוף למצוא פתרון מדיני לסכסוך הישראלי פלסטיני', כהגדרת יוזמת ז'נבה.

במהלך הסיור נערכו מספר תצפיות באזור, בין היתר על העיר העתיקה, אזור E1 ומעלה אדומים וקבר הנביא שמואל, במטרה להציג את הגבול המוצע ביוזמת ז'נבה במסגרת הסכם קבע בין ישראל לפלסטינים.

הסיור התקיים במסגרת סמינר בן יומיים לפעילי המפלגה, במהלכו נפגשו גם עם שר האסירים לשעבר ברשות הפלסטינית ותושב עזה, הישאם עבדלראזק, ושמעו הרצאות מפי מומחים על סוגיות הליבה של הסכסוך.

זו לא הפעם הראשונה שפעילים בש"ס משתפים פעולה עם יזומת ז'נבה.

שר הדתות היום, דוד אזולאי, הביע בעבר תמיכה ביוזמת ז'נבה, "מאז הסכם אוסלו התבגרנו - גם אנחנו וגם הפלסטינאים ומבינים שמלחמות לא יועילו".

ח"כ יעקב מרגי, שהשתתף בסמנריון דומה לפני כשנתיים, סיפר אז לערוץ 7 כי הוא מבין שיש צורך שלא להיות מקובע באמת האבסולוטית שכל אחד מאמין בה, אלא לשמוע גם את הצד שמנגד ולבחון את אמירותיו המדיניות.

לדבריו לא כל בכירי המפלגה "חיים את הנושא המדיני", כהגדרתו, ומשום כך נכון לפקוח את עיניהם ולהפגיש אותם עם עמדות שונות. זאת על מנת שלא ליצור קיבעון מחשבתי. "אם תשמע רק את קולות בית המדרש בסופו של דבר גם אתה תישמע כמו בית מדרש", אומר מרגי המציין כי לצד שמיעת עמדותיהם של אנשי 'יוזמת ז'נבה' השמיעו גם הש"סניקים שאלות קשות ומתריסות שחייבו את מארגני הסמינריון להשיב.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 מאי 2015, 00:33

הקיץ בא: צפו בטעמי הגלידה המוזרים בעולם
 
קימצ'י ואורז
 
בפורטלנד, אורגון, דוכן הגלידה Salt & Straw מגיש גלידות בטעמים שונים כגון חמאת בוטנים תאילנדית חריפה וקימצ'י עם אורז עם שבבי שוקולד.
 
ספירולינה ותה מטצ'ה
 
גלידריית Jeni's בצ'רלסטון, לואיזיאנה, מציעה גלידת אצות ספיר ולינה עם תה ירוק למון גראס וכוסברה
 
פואה גרא
 
גלידה זו מגלידריית Owen & Engine בשיקגו המציאו גלידת ממרח כבד אווז ברוטב שוקולד עם דובדבנים, ופיסות בישקוטי.
 
ירקות, פרשוטו ועוד
 
בגלידריית Oddfellows בברוקלין אפשר להזמין גלידות בטעמים כמו סלק, גבינת עיזים, מאלט, פרשוטו ומלון. השף אומר כי הגלידות הן למעשה "סלט בדמות גלידה".
 
קוקוס-קשיו-קארי
 
הטמפרטורה באריזונה בקיץ מרקיעה שחקים. גלידריית Sweet Republic מציעה שילובים שונים כגון קוקוס-קשיו-קארי, ודבש עם גבינת רוקפור.
 
שום
 
העיר גילרוי בקליפורניה מחשיבה עצמה כבירת השום של העולם. כדי להוכיח את הטענה, היא מקיימת פסטיבל שום שנתי שבו אפשר לקבל גביעי גלידת שום שבה יש – איך לא – שבבי שום טרי.
 
גבינת רוקפור עם בצלצלי שאלוט בקרמל
 
באירלנד, גלידריית Murphy's לא פוחדת לערוך ניסויים עם טעמי גלידה מענינים/מוזרים. כולל סלמון מעושן שעל פי טענתם היה "הגלידה המגעילה ביותר שאי פעם יצרנו". כעת מציע המקום גלידת גבינת רוקפור עם בצלצלי שאלוט בקרמל.
 
רוטב צ'ילי חריף וקרם מתוק
 
הגלידרייה הניידת Icecycle Creamery מציע לעוברים ולשבים מהדורות מוגבלות של גלידות בטעמים שונים כגון בטטה ופקאן מסוכר ומיני מרשמלו, רוטב ברבקיו ורוטב צ'ילי חריף עם קרם מתוק.
 
מיץ ירוק
 
חנות המיצים הטריים בלוס אנג'ליס Pressed Juicery מכינה מיני מיצים ירוקים הטובים למערכת העיכול ולבריאות בכלל. כעת היא מציעה גם גלידות ממיצים אלו בטעמים "ירוקים" כגון קייל, תרד, פטרוזיליה, חסה ערבית, מלפפון וסלרי. יש גם טעמים נוספים כגון גזר, סלרי וזנגביל (ג'ינג'ר). הגלידות מומתקות עם תמרים וקוקוס.
 
גלידת עלים ירוקים
 
אורוגולה ובצל
 
במקסיקו, מסעדת Le Baslic מציעה גלידת בצל על בסיס אורוגולה וקונפי עגבניות .

 
זנגביל פרא
 
גלידריית Bushtucker Icecream באוסטרליה מתמחה בטעמים לא סטנדרטיים כגון שזיף פרא, צמח הלילי פילי, קוואנדונג ודבש איקליפטוס.
 
אבסינת'
 
בברזיל השמשית מביאה גלידריית Mil Frotas בטעמי גלידה כגון שוקולד לבן וצ'ילי, לחם דבר, חלב מרוכז וקמח קסאבה עם דבשה. היא גם מציעה טעמים אלכוהוליים כגון קסאשה ואבסינת'.

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4151
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 21 מאי 2015, 00:36

שוין. אני לפני האוכל והוצאת לי את התיאבון. שכוייח.
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 מאי 2015, 00:46

פעמון זהב ורימון כתב:שוין. אני לפני האוכל והוצאת לי את התיאבון. שכוייח.
מי שאוכל סעודתו, בשעה מאוחרת שכזו, טוב לו שיאבד תיאבון ואל יעלה במשקל ;)

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4151
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 21 מאי 2015, 01:35

רבינו אני לא עולה על משקל,
ואם אין תיאבון - אוכלים לשם שמים נטו!
ולעולם לא מאוחר מלאכול סעודה דשינה. אתה יודע באיזה שעה יהיה סעודת שור הבר ולווייתן?? אתה מדמיין שזה יהיה באיזה בוקר אביבי בהיר דוקא? ואם יהיה אחישנה באמצע הלילה מה תגיד? זה מעלה במשקל?? חס ושלום רחמנא ליצלן מהאי דעתא.
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
שש משזר
הודעות: 4822
הצטרף: 15 ינואר 2014, 03:21
מיקום: ארה"ב

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי שש משזר » 21 מאי 2015, 09:28

מדען צמרת כתב:
יאיר כתב:מכאן שכל המוסיף גורע.
שאילו היו כותבים 'התנא הראשון' בלי המילים 'מי היה', זה היה עובר...
מהזילזול הציבורי כאן,
אני מבין
שאף אחד כאן עוד לא היה בקבר של תנא קמא.
וכל שכן שלא ניסו את הסגולה הבדוקה, - הקבר של תנא דמסייע.
אני כבר עושה שנים רבות מנין ת"ח שאומרים תפילת ה'אמר מר' אצל ציון המצוינת של ה'תנא קמא'. בעד תשלום מינימלי של מספר שקלים שעולים למספר גימטריה של 'תנא-קמא-דלא-נודע-למי'. כפול ח"י פעמים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

כפול

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 מאי 2015, 09:33

....
נערך לאחרונה על ידי יצחק הספרן ב 21 מאי 2015, 10:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 מאי 2015, 09:58

שש משזר כתב:
מדען צמרת כתב:
יאיר כתב:מכאן שכל המוסיף גורע.
שאילו היו כותבים 'התנא הראשון' בלי המילים 'מי היה', זה היה עובר...
מהזילזול הציבורי כאן,
אני מבין
שאף אחד כאן עוד לא היה בקבר של תנא קמא.
וכל שכן שלא ניסו את הסגולה הבדוקה, - הקבר של תנא דמסייע.
אני כבר עושה שנים רבות מנין ת"ח שאומרים תפילת ה'אמר מר' אצל ציון המצוינת של ה'תנא קמא'. בעד תשלום מינימלי של מספר שקלים שעולים למספר גימטריה של 'תנא-קמא-דלא-נודע-למי'. כפול ח"י פעמים.
אני יארגן (בל"נ) מספיק פרוטות ואני ימירם ללירות שיומרו לשקלים ישנים שיומרו לאגורת חדשות,
ואז מתוך תוכנית חיסכון שנשבור נוציא מטבע של 10 אגורות, ונביא פדיון לאדוני,
רק הבעיה שב10 אגורות יש למעלה מ73 פעמים את הסך של 13,626 פרוטות,
והשאלה אלו אין זה הוגן לשלם סך יקר שכזה וכבודו הגון הוא
אז איך כבודו מתכונן להשיג לי עודף על הסכום הנל ? ;)

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 21 מאי 2015, 14:46

אחרי בבא בתרא, אפסו תמו הבבות.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

השם מוריש ומעשיר, הפסד של 15,000,000,000דולר בשעה !.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 21 מאי 2015, 20:08

האיש העשיר בסין ''הפסיד'' 15 מיליארד דולר בתוך שעה

האיש העשיר בסין "הפסיד" 15 מיליארד דולר בתוך שעה
לי הג'ון, בעל השליטה בחברת הפאנלים הסולאריים האנרג'י, הפסיד - על הנייר - סכום עתק בשל צניחה של 47% במניה בהונג קונג

שירות כלכליסט
21.05.15, 12:17


לי הג'ון. הדיח את ג'ק מא מראש רשימת העשירים בסין בחודש שעבר

לי הג'ון, האיש העשיר בסין ויו"ר חברת האנרגי' (Hanergy) מהונג קונג, הפסיד ביום רביעי 15 מיליארד דולר כאשר צנחו מניות חברת הפנלים הסלולאריים שלו ב-47% במהלך שעת מסחר אחת בלבד בבורסת הונג קונג. החברה עצמה הפסידה 18.6 מיליארד דולר בשווי השוק שלה. המסחר במניות הושהה בבוקר המסחר "עד לפרסום הודעה עם מידע פנימי". לי, המחזיק מעט יותר מ-80% מהאנרג'י לא הגיע לאסיפה השנתית של בעלי מניות החברה שהתקיימה ביום רביעי בהונג קונג, שהתחילה בדיוק כאשר החלה הצניחה במניות. במקום זאת בחר לי לבקר בתערוכת האנרגיה הנקייה שערכה החברה בבייג'ין. כך מסר דובר החברה, על פי CNN.

עד כה החברה לא פרסמה הצהרה רשמית, מה שמוסיף לבלבול הקיים לגבי הסיבות להתרסקות המסתורית במניות האנרג'י. חברת ניהול הון אישי מניו יורק ביספוק (Bespoke) אמרה כי "הסיפור של האנרג'י הוא בלגאן מוחלט".

משקיעים, רגולטורים ואנליסטים בוחנים כבר חודשים רבים את נסיקתן המטאורית של מניות החברה ואת האופן שבו החברה מייצרת רווחים, מה שמדגיש את הסיכונים הכרוכים בהשקעות בשווקים מתעוררים.

בטרם ארעה הצניחה בשווי מניותיה של האנרג'י אתמול, רשמו המניות זינוק מסחרר של 625% במהלך השנה החולפת, מה שהופך את החברה לגדולה פי 7 מ"פירסט סולר" (Fisrt Soalr) - יצרנית הפנלים הסולאריים הגדולה בארה"ב.

באפריל השנה החברה הגיעה לשווי שוק של למעלה מ-45 מיליארד דולר ולי הדיח את מייסד עליבאבא, ג'ק מא, מראש רשימת עשירי סין שפרסמה סוכנות הורון במרץ. אולם טיפוס מהיר זה הביא עמו תהיות לגבי אפשרות של מניפולציות שוק וחששות נוספים הובעו השנה כאשר הודיעה החברה ש-60% ממכירותיה מגיעות מצד חברת האם מבייג'ין האנרג'י הולדינג ( Hanergy Holding Group) שבה מכהן לי גם כן כיו"ר.

ביום רביעי הודיעה סוכנות רויטרס כי ועדת ניירות הערך והחוזים העתידיים של הונג קונג מנהלים חקירה בת שבועות מספר בנוגע למניפולציית שוק, על פי גורם המקורב לעניין. בחודשים האחרונים דיווח ה"פייננשל טיימס" כי לי משתמש בנהלי חשבונאות ובתזוזות מחיר לא שגרתיות.
האנרג'י טרם הגיבה לדיווח.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 24 מאי 2015, 22:11

הבריח לארץ מיליון דולר מזוייפים כדי לשפוך אותם על חברו ביום חתונתו  
 
  דוברות מרכז:

מיליון דולר...ועוד מיליון...

בפעילות שוטרי מרחב נתב"ג מיחידת הבילוש 747 הוחשד גבר כבן 30 שחזר בטיסה ממוסקבה. בבדיקת כבודתו התגלו בה חבילות דולרים.
בדיקה מעמיקה יותר העלתה כי אין מדובר בדולרים אמתיים.
הנוסע סיפר לבלשים כי אלו מיליון דולר למשחק ואלו עלו לו במוסקבה 50 דולרים.
לדבריו ביקש להביא אותם לארץ על מנת לשפוך אותם על חברו ביום חתונתו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

העולם התחתון, כפשוטו וכמשמעו, פעילות בתוך הביוב

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 מאי 2015, 13:09

ראו את יצירתיות העולם התחתון,הבלשים הרימו את מכסה הביוב וגילו מבנה תת קרקעי לגידול חומרים אסורים
 
דוה״מ ( נגב): הבלשים הרימו את מכסה הביוב וגילו מעבר למבנה תת קרקעי שמשמש לגידולי הידרו, במבנה נמצאו למעלה מ-100 שתילים בגדלים שונים.

פעילות יזומה של בלשי תחנת באר שבע בפיקודו של פקד תומר פלס הביאה לחשיפת מבנה תת קרקעי בגודל של כ-20 מ"ר בתל שבע שמשמש לגידולי הידרו.
במהלך חיפוש יזום שנערך הבחינו הבלשים במכסה ביוב, כשהרימו אותו והתבוננו פנימה גילו את המבנה התת קרקעי שהכניסה אליו הייתה באמצעות סולם. 
הבלשים עצרו שלושה חשודים בשנות ה -30 לחייהם והעבירו אותם לחקירה בתחנת ב״ש.

רפ״ק ג׳יאר דוידוב קצין המודיעין והבילוש של תחנת באר שבע ציין כי פעילותם המקצועית של הבלשים הביאה לחשיפת המבנה התת קרקעי ששימש לגידול חומרים אסורים. עוד הוא ציין כי האכיפה כנגד סוחרי החומרים הנ"ל נמשכת כל העת ונדרשת יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא לאיתורם ומעצרם וכי חקירתם תמשך עד למיצוי הדין עם המעורבים.

לא לחינם יש מגדולי ישראל שאמרו שיש מה ללמוד מהם,
לו היינו משקיעים חלק מחשיבה ויצירתיות זו למלחמת היצר ו/או ללימוד תורה וכו׳ כנראה שהיינו משיגים קצת יותר

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

"נשיא" כי יחטא, לאשמת העם..

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 25 מאי 2015, 18:49

דעות יום שני ז' בסיון תשע''ה 16:30 25.05.15

הנשיא ריבלין יקבל אות כבוד מהקרן החדשה לישראל

הנשיא יכבד בנוכחותו כנס של הקרן החדשה לישראל, התומכת בין השאר בארגון "שוברים שתיקה", ואף יקבל אות כבוד מיוחד
ביום חמישי הקרוב יתקיים כנס גבעת חביבה השלישי לחברה משותפת. האירוע מטעם ארגון שתיל, הזרוע הביצועית של הקרן החדשה לישראל, גבעת חביבה ויוזמת קרן אברהם בגבעת חביבה .
שתיל מספקת שירותי ייעוץ והכוונה לעשרות עמותות בתחום זכויות האדם וצדק חברתי. הכנס יעסוק בנושא חברה משותפת,
תעסוקה, חינוך וחזון. לאירוע יגיעו גם יצחק הרצוג, יו"ר 'המחנה הציוני' ואיימן עודה, יו"ר הרשימה הערבית המשותפת. במהלך הכנס יוענק לנשיא המדינה, רובי ריבלין, אות כבוד מיוחד על פועלו למען החברה המשותפת וישא נאום מרכזי.

בעבר רבים ממחנה הימין ביטלו את השתתפותם באירועים של הקרן החדשה. ביניהם נפתלי בנט, איילת שקד ואפילו אריה דרעי.
ביטולים אלו הגיעו לאחר ביקורת על הקרן, בטענה כי זו תומכת במסע הדה-לגיטימציה נגד ישראל, ופועלת להעמיד את חיילי צה"ל למשפט בארכאות בינלאומיות.

מנכ"ל 'אם תרצו', מתן פלג, תוקף בחריפות את נשיא המדינה וקורא לו לבטל השתתפותו: "הקרן החדשה לישראל נלחמת בכל כוחה בחיילי צה"ל ובלגיטימציה של מדינת ישראל ומספקת חומרים לדו"חות שונות המבאישים את ריחנו".

נ.ב. למי שלא יודע, הקרן החדשה לישראל,
רודפת את עם ישראל בכל דרך,
וכל היכן שיש פירצה, הם דוחפים טריז,
אבל ממש בכל פירצה הכי קטנה,
ואם אין אז יוצרים אותה,
ואין (כמעט) מקום שאין נקודת חיכוך שאינם שם,
מאוטובוסים מהדרין ועד עידוד רוצחים מהישמעלים,
ואם הוא חבירם, זה אומר הרבה, למה הלך הזרזיר אצל העורב.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 26 מאי 2015, 19:06

מרוקנים את הבית של הבוסית  
 
כאשר חן יהב-לבנון, מנכ"לית בחברת היי-טק, נשלחה במסגרת עבודתה לחו"ל, היא נתנה לעובדים צ'ופר אחרון. במקום לארגן קונטיינר היא הזמינה אותם לדירתה - ושלחה אותם לפשוט על התכולה. מבגדים עד ספות, מסדינים עד צעצועים: שום דבר לא נשאר
אדוה כהן, "ידיעות אחרונות"פורסם: 26.05.15 , 09:30

כשחן יהב-לבנון (31), מנכ"לית חברת קליקסמוב, התבשרה שהיא עוברת לסן פרנסיסקו כדי לפתוח את הסניף האמריקני של החברה, היא התלבטה מה לעשות ברכוש שצברה המשפחה.

בסוף היא החליטה לערוך "בית פתוח" ולתת לעובדים לקחת את מה שימצא חן בעיניהם. העובדים אכן יצאו עם שלל רב, שכלל כלי מטבח, בגדים, רהיטים, כלי מיטה, פריטים דקורטיביים ומה לא.

בשבת הקרובה תעלה לבנון על מטוס לאמריקה, יחד עם בעלה ושני ילדיה. "החלטתי שיהיה קשה לעבור עם הכול, ושחבל לשלוח קונטיינר מהבית בתל אביב לבית החדש שלנו. אז החלטתי לעשות 'אופּן-האוס' לעובדי החברה," סיפרה אתמול. היא שלחה הודעה בווטסאפ לעובדים ושלשום בערב פתחה את הדלת.

במשך כמה שעות פשפשו העובדים במגרות, פתחו ארונות ובחנו את הרהיטים. "בהתחלה זה היה מעט מביך. הרגשנו כקבצנים שמחטטים בסחורה, ועוד אצל הבוס שלך. אבל חן ובעלה ממש עשו את זה בחינניות, וזה היה ממש יפה," סיפרה ליאת בורנשטיין, אחת העובדים. "אני לא באתי כדי לקחת משהו מסוים, אלא סתם, להיות עם כולם. בסוף חזרתי עם שלל, למשל רולרבליידס, שמאוד רציתי מאז שהייתי ילדה. אנשים יצאו מהבית של הבוסית שלהם עם סירים, כונניות ומה לא."

לבנון עצמה מאושרת על ההחלטה שקיבלה. "היה מאוד כיף," סיפרה אתמול. "העמדנו הכול לרשות העובדים - סלון, טלוויזיה, כונניות, בגדים, נעליים, תיקים, מגרות, כלי מטבח, מגבות, סדינים. בעיניי זה היה מובן מאליו אבל העובדים היו נורא בשוק והתרגשו." העובדים של קליקסמוב מספרים על אווירה משפחתית וחברית בעבודה, אבל הבית הפתוח אצל הבוסית הצליח להפתיע אפילו אותם.

"זה מצריך הרבה אומץ מצד הבוס, כי זו חדירה לפרטיות כשהעובדים שלך מגיעים אליך הביתה, מטיילים לך בין החדרים, פותחים מגרות ולוקחים אפילו בגדים אישיים וכלי איפור. זה באמת מרענן וחריג," הוסיפה ליאת בורנשטיין.

קליקסמוב מתמקדת בפרסום מבוסס תוצאות במובייל. החברה פיתחה פלטפורמה שמהווה נקודת מפגש למפרסמים מחד ולגופי מדיה מאידך. מודל הפרסום הספציפי שלה נועד לצמצם את הסיכון של הלקוחות, מאחר שהחברה מרוויחה רק כאשר הלקוח מצליח. מודל זה הפך למבוקש מאוד בתחומו בכל רחבי העולם. "אני מאוד קרובה לעובדים שלי," הסבירה לבנון בדירה המרוקנת. "נורא חשוב לי שהם יגיעו לעבודה עם חיוך ושהם יהיו מאושרים. אני יודעת עליהם הכול, אם הם התגרשו, יצאו לשידוך, אם הם עצובים או שמחים. אז מבחינתי זה היה ממש מובן מאליו".

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 27 מאי 2015, 07:03

7fuY2l.jpg
N0v5df.jpg
bC6apj.jpg
תושבי עיר ריאזן ברוסיה מצאו דרך מקורית להלחם בבורות בכבישי העיר.

לתושבי העיר ריאזן במרכז רוסיה נמאס מהבורות רבים בכבישי העיר, יום אחד הם החליטו לעודד את עירייה לטפל סוף סוף בבעיה, הם ציירו את דיוקן של ראש העיר ושילבו את הבורות בציור.אך העירייה לא קלטה את הרמז, היא פשוט מחקה את הציורים ולא טיפלה בבורות...
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
1010
הודעות: 6196
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי 1010 » 27 מאי 2015, 11:25

:D :D זה מה שנקרא "בורות" תרתי משמע
א.
ב.

ג. ברגע האמת, כולנו חרדים לדעת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

הצעת שידוך לבתו של אובמה :-)))

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 27 מאי 2015, 12:20

ניירובי ( AFP) -עורך דין בקניה הציע לנשיא ארצות הברית , ברק אובמה, 50 פרות ובעלי חיים שונים אחרים בתמורה לבתו בת ה16

פליקס קיפרונו אמר שהוא היה מוכן לשלם 50 פרות , 70 כבשים ו30 עיזים כדי להגשים את החלום להיות החתן הראשון שלו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 28 מאי 2015, 01:33

ו של האיש העשיר בסין קנה לכלב שלו שני שעוני אפל מוזהבים "כי ארבעה יהיה ראוותני מדי"
דגם אפל ווטש היוקרתי נמכר במחיר התחלתי של יותר מ-10,000 דולר; וואנג סיקונג הוא בנו של איל הנדל"ן הסיני וואנג ג'יאנלין - שהונו מוערך ב-14 מיליארד דולר

סוכנויות הידיעות
27.05.2015 עודכן ב- 20:06 27.05.2015

דגם היוקרה מצופה הזהב של השעון החכם של אפל, אפל ווטש, הנמכר במחיר התחלתי של יותר מ-10,000 דולרים, נמצא מחוץ להישג ידם של מרבית האנשים בעולם. אולם מסתבר שאם אתה בנו של האיש העשיר בסין, אתה יכול לקנות לא שעון אחד, אלא שניים - בשביל הכלב שלך.

וואנג סיקונג, בנו בן ה-26 של האיש העשיר בסין, איל הנדל"ן הסיני וואנג ג'יאנלין, פירסם צילום של הכלב שלו עונד שני שעוני אפל ווטש מצופי זהב שאותם רכש עבורו.

הכלב, אשר מתהדר בחשבון משלו באתר המדיה החברתית הסיני הפופולרי ווייבו, נראה עונד את השעונים על רגליו הקדמיות בצילום שפורסם בחשבונו. לצד הצילום הופיע הכיתוב: "יש לי שעונים חדשים! הייתי אמור לקבל ארבעה שעונים היות שיש לי ארבע רגליים, אבל זה נראה יותר מדי ראוותני אז הסתפקתי בשני שעונים. האם לכם יש שעון?".


וואנג ג'יאנלין, אביו של וואנג סיקונג, הוא יו"ר דליאן וונדה - חברת הנדל"ן הגדולה בסין - והונו האישי מוערך ב-14.1 מיליארד דולר. וואנג הבן משמש כדירקטור במועצת המנהלים של החברה וגם נחשב לאושיית מדיה חברתית בסין.
נ.ב. עם כאלו אושיות מדיה חברתית, פלא שפני הדור כפני הכלב ??? י.ה.
proxy.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15885
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 28 מאי 2015, 01:36

אני הייתי שמח מאוד לקבל רק 1% ממה שיש אחרי הנקודה של ה-14...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 מאי 2015, 10:45

עם אנטנה מחוברת למוח

ניל הארביסון הוא הכלאה בין בן אנוש לרובוט, ולא, לא מדובר בבדיחה. עם אנטנה על הראש וצ'יפ במוח ניל רואה את החום ומרגיש את מה שקורה בחלל - על אמת.

לראות ולא להאמין: בעולם המדע הבדיוני הוא לא ממש שונה, אבל בעולם האמתי של שנת 2015, ניל הארביסון, שהרכיב לעצמו אנטנה על הראש שמחוברת ישירות למוח - הוא ללא ספק תופעה מעניינת, מוזרה ואפילו מפחידה למדי. הארביסון, עיוור צבעים מלידה, החליט כי נמאס לו לראות את העולם בעיניים עיוורות לצבעים, ולכן ביקש ממנתח להרכיב לו אנטנה המחוברת לצ'יפ שהורכב במוחו על מנת לאפשר לו לראות צבעים.

אלא שהאנטנה הייחודית והמוזרה למדי מאפשרת להאביסון לא רק לראות צבעים רגילים שבני אדם רגילים יכולים לראות, אלא אף לראות צבעים באורכי גל שאינם נראים לעין האנושית, כמו צבעי אינפרה אדום ואינפרה סגול. זאת על ידי החיישן שמתרגם את הצבעים לסדרת אותות אנלוגיים המחקים את פעילותו של העין 'ומזרימה' למוחו את שלל הצבעים.

בימים אלו מבקר ניל, שאפשר בקלות לכנות אותו סייבורג (רובוט אנושי) ובראיון שהעניק לגיא לרר בתכנית 'הצינור' מספר ניל כי את הניתוח הוא עשה 'במתחרת' מכיוון שניתוח כזה הוא מסוכן ביותר ואסור לבצעו על פי החוק, כמו גם על פי האתיקה הרפואית - מה שגרם לו למצוא מנתח שיסכים לבצע ניתוח מוח מסובך ביותר, במחתרת ובאופן בלתי חוקי.

האנטנה הייחודית שמורכבת על ראשו מאפשרת לו גם לקלוט אותות מלוויינים מרוחקים - מאות אלפי קילומטרים מכדור הארץ. ובעצם להעניק לו כוחות על טבעיים, כשהוא מסוגל לעתים לראות גם את מה שקורה בחלל באמצעות הלוויינים המרוחקים.

בהרצאה שנתן מעל בימת 'טד' הדגים ניל, כאמור עיוור צבעים מלידה, כיצד הוא 'רואה' את הצבעים של חפצים שונים באמצעות האנטנה והצ'יפ. הוא גם סיפר על הקשיים השונים שנגרמים לו בעקבות העובדה כי האנטנה מורכבת באופן קבוע על ראשו. החל מבעיות עם הרשויות השונות, ועד אנשים שלא ממש מבינים אם מולם עומד רובוט או בן אנוש.

אנחנו מתקשים להחליט אם ניל הארביסון יותר מפחיד אותנו או יותר משעשע אותנו, מה שבטוח שמדובר בשינוי מסוכן למדי ולא ממש מומלץ לכם לשתול אנטנות וצ'יפים במוח.
IMG_20150529_104005.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 מאי 2015, 18:19

בבית המשפט העליון של מדינת ניו יורק בארצות הברית התקיים שלשום (רביעי) דיון בשאלה אם אפשר לראות בשימפנזים אנשים בעלי זכויות חוקיות מסוימות, זאת במסגרת תביעה של ארגון למען זכויות בעלי חיים. הארגון קורא לשחרר שני שימפנזים המוחזקים במרכז מחקר בלונג איילנד בארה"ב, בטענה כי הם "יצורים אוטונומיים", ומשווה את מצבם לזה של עבדים.

"אלה יצורים שיכולים לזכור את העבר ולתכנן קדימה לעתיד", אמר בבית המשפט פעיל זכויות בעלי החיים סטיבן ווייז, אשר משמש כנשיא ארגון "נו־היומנס רייטס פרוג'קט" (Nonhuman Rights Project). לדבריו, "זו אחת הסיבות לכך שכליאת שימפנזה גרועה לפחות כמו כליאת אדם, אם לא יותר".

הדיון יוצא הדופן בבית המשפט במנהטן עוסק בגורלם של הרקולס וליאו, שני שימפנזים בני שמונה, הנחקרים על ידי חוקר מאוניברסיטת סטוני ברוק (Stony Brook) בניו יורק. ארגון זכויות בעלי החיים הגיש תביעה על מנת לשחרר את השימפנזים, וביקש מבית המשפט להוציא עבורם צו הביאס קורפוס ("הביאו את הגוף" בלטינית). צו זה מורה לרשויות להביא בפני בית המשפט אנשים כלואים כדי לדון במעצרם, ולשחררם אם מעצרם אינו חוקי. בהתאם לכך, בית המשפט בניו יורק דן בשאלה כיצד מגדירים "אישיות" או "אנשים".

ווייז טען בפני השופטת ברברה ג'אפה כי שימפנזים דומים דיו לבני אדם על מנת להעניק להם חירויות גופניות, גם אם אינם זכאים לזכויות אחרות כגון זכות הצבעה או חופש דת. הוא ציטט בפני השופטת תצהירים של תשעה מומחים לשימפנזים, וטען כי מחקרים עדכניים מוכיחים שקופי־אדם (הומינידיים), אינם נשלטים רק על ידי אינסטינקטים, אלא מסוגלים לתכנן תוכניות ולבצע פעולות המשפיעות על עתידם. ווייז הוסיף כי לשימפנזים יש מודעות עצמית, הם מודעים לפעולת הזמן ויש להם מיומנויות שפה וכישורים מתמטיים. "בעלי חיים אלה הם יצורים אוטונומיים בעלי יכולת החלטה", אמר.

מנגד, עוזר התובע הכללי של ניו יורק המייצג את האוניברסיטה, כריסטופר קולסטון, טען כי אין להעניק לבעלי חיים כגון שימפנזים זכויות זהות לאלה של בני אדם, שכן הם לא מסוגלים למלא את החובות שאליהם מחויבים בני אדם בהתאם לחוק. קולסטון הזהיר כי הענקת זכות לחירות גופנית לשימפנזים על סמך היכולות הקוגניטיביות שלהם, תפתח פתח לדרישה להעניק זכויות דומות לבעלי חיים נוספים – מחיות משק ועד לחיות מחמד. "זה יהיה ממש כמו פתיחת סכר", אמר עוזר התובע בבית המשפט.

ארגון זכויות בעלי החיים הגיש בעבר בקשה דומה בנוגע לשני שימפנזים נוספים, טומי וקיקו, שמוחזקים גם הם בניו יורק. הארגון מבקש להעביר את ארבעת השימפנזים לשמורת טבע על אי שגודלו כ–20 דונם, שעליו חיים כ–25 שימפנזים נוספים. הארגון אינו מסתיר כי התביעות משמשות כמקרה מבחן לקידום תיאוריה משפטית חדשה. חבריו מעוניינים להוכיח כי בעלי חיים מסוימים, כגון קופי־אדם, דולפינים ופילים, ניחנים במאפיינים אנושיים המאפשרים לראות בהם אנשים בעלי זכויות חוקיות מסוימות, ולכן יש לאסור את החזקתם בשבי.

ערכאות נמוכות של מערכת בתי המשפט במדינת ניו יורק במחוזות פולטון, ניאגרה וסופולק, דחו בעבר את הטיעונים של ווייז בנוגע לטומי וקיקו, ופסיקותיהם אושרו בבתי משפט לערעורים. השופטים קבעו כי "בעלי חיים מעולם לא נתפשו כבני אדם לצורך צו הביאס קורפוס". אך פסיקות אלו לא הרתיעו את ווייז, שהגיש ערעור לבית המשפט העליון של ניו יורק.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

קורבנות אדם לאלילים ? לא רק פעם אלא גם כיום ! *אזהרת קריאה*

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 29 מאי 2015, 18:35

הודו: ''גורו'' הוכה למוות על ידי אספסוף על עריפת ראשו של ילד בן 5 כקורבן לקאלי

הודו: "גורו" הוכה למוות על ידי גברים ונשים על עריפת ראשו של ילד בן 5 כקורבן לאל ההינדי של המוות בהודו
נאנו מירדה גרר לכאורה את סאג'ן בג בן ה5, לביתו והרג אותו

המקומיים אומרים שהוא ערף את ראש הילד כקורבן לקאלי, האל ההינדי של המוות

המשטרה אומרת שמירדה ביצע את הטכס בזמן שהיה במחלוקת עם אביו של הילד

ישנם הסוברים שמאות קורבנות אדם מתקיימים בהודו בכל שנה

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 30 מאי 2015, 21:24

הרבה תודות על הידיעות המרתקות שמביא יצחק הספרן המבריק.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 מאי 2015, 21:42

מדען צמרת כתב:הרבה תודות על הידיעות המרתקות שמביא יצחק הספרן המבריק.
רוב תודות על התודות,
ואני ישמח אם יקומו לי מתחרים בפעילות בפורום,
זה יעלה את הפורום ויוסיף עניין ופעילות, ויוסיף לכולנו,
וגם תודות לחבירים על מאמציהם והשקעתם בפורום,
תוסיף ותתן להם כח ועידוד, וגם המודים בעצמם ירויחו מכך,
כך שכולם יצאו נשכרים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 מאי 2015, 22:16

"קפטן קטסטרופה" משחק עם המוות

Posted bהוא גבר גבה קומה בן 52, מורה לנהיגה במקצועו המתגורר בלונדון, אוהב מאוד לטייל בעולם ומשתדל לנהל חיים שלווים. משתדל – אבל לא כל כך מצליח. הרמז הראשון לכך שלא מדובר באדם מן היישוב מצוי בכינוי שהצמידו לו חבריו: "קפטן קטסטרופה". במלים אחרות: תכירו את איאן פורדרי הבריטי, האיש שהמוות הולך בעקבותיו.

בכתבה נרחבת שפרסם אודותיו העיתון דיילי מייל, כבר זכה פורדרי לכינוי חדש: "האיש בעל 99 הנשמות". זאת, מאחר שחייו ניצלו פעם אחר פעם משורת אסונות, ביניהם טביעת מעבורת, תאונות טיסה, בניינים שפוצצו על ידי המחתרת האירית, תאונות רכבת וגם שריפות. "אני לא יודע אם אני אדם בר-מזל או אדם חסר מזל", אמר פורדרי, כאשר פרש את שלל האירועים מסמרי השיער שמהם יצא ללא פגע. "אסונות רדפו אותי כל חיי. בכל פעם שקרה אסון אמרתי לעצמי: 'הו, לא עוד פעם!'. הגעתי למצב שבו אני נכנס לפאב ואנשים שמכירים אותי ממלמלים תפילות".

לדבריו, המקרה הראשון התרחש כאשר היה בן 11 ונסע עם בני כיתתו לטיול בסקוטלנד: הילדים הספיקו לעלות ברגע האחרון לרכבת ונסעו. הרכבת שהגיעה מיד לאחר מכן – התרסקה. שנה לאחר מכן יצא עם כיתתו לטיול בשוויץ וסיפור המעשה חזר על עצמו: התלמידים נכנסו לרכבת ונסעו. הרכבת הבאה – התרסקה במנהרה.

נדלג ל-1992: פורדרי ואשתו דאז סעדו ארוחת צהריים יחד עם חברים במסעדה בקובנט גארדן שבלונדון. יום למחרת, באותה השעה, התפוצצה במסעדה פצצה שהוטמנה על ידי המחתרת האירית (IRA), אדם אחד נהרג וחמישה נפצעו.

שלוש שנים לאחר מכן החל פורדרי ללמוד טיסה. יום לאחר אחד מהשיעורים הוא פתח עיתון וגילה שהמדריך שלו נהרג יחד עם חניך בהתרסקות מטוס. התברר כי שעה אחת בלבד לאחר שפורדרי סיים את השיעור שלו, אירעה במנוע המטוס תקלה שהביאה להתרסקותו ולמותם של השניים.

והיו עוד כמעט-אסונות אוויריים: כאשר טס לדרום אפריקה ארעה טעות של פקח טיסה בשדה תעופה, שהעביר הנחיות שגויות לטייסים. כתוצאה מכך, המטוס שבו טס פורדרי "כמעט ונחת על מטוס אחר". בטיסה אחרת, הפעם לדנמרק, פגעה-השתפשפה אחת מכנפי המטוס שבו טס פורדרי במטוס אחר – ושכבה ממנה התנתקה ונפלה.

והיה גם כמעט אסון ימי: ב-1987 הפליג יחד עם חברים לבלגיה, על גבי מעבורת. במהלך ההפלגה, כאשר ישב עם חבריו בבאר וסיפר להם סיפור, הוא הרים את ידיו, נגע בתקרה וחלק ממנה נותר בין אצבעותיו. "אמרתי להם: 'לעזאזל, המעבורת הזו לא בנויה כמו שצריך, היא פשוט מתפרקת'", סיפר פורדרי. לדבריו, הוא שכח מהאירוע, אבל נזכר בו חודש אחד לאחר מכן, כאשר ראה מבזק חדשות בטלוויזיה: המעבורת התהפכה וטבעה, 193 נוסעים ואנשי צוות מצאו את מותם. "הייתה לי צמרמורת", סיפר פורדרי.

חלפה שנה מפרשת המעבורת: פורדרי, שעבד בחברת שליחויות, העביר חבילה לחברה מסחרית בלונדון, סיים בכך את יום העבודה ונסע הביתה. כאשר הגיע לביתו, פתח את הטלוויזיה וראה משדר חדשות מיוחד: פצצה שהטמינה המחתרת האירית מוטטה את הבניין שבו מסר את החבילה ושני אנשים נהרגו. לדבריו, "הפצצה פספסה אותי בכ-20 דקות". טווח הזמנים הזה החזיר אותו למקרה אחר שהתרחש בחודש ינואר 2013 בלונדון, כאשר מסוק התנגש במנוף, וכתוצאה מכך נהרגו הטייס ואדם נוסף: "הייתי במקום התאונה 10 דקות לפני שהיא התרחשה".

והיו גם שריפות: ב-2006 שהה עם אשתו דאז באי כרתים. פורדרי ביקש להיכנס למסעדה מסוימת, אולם אשתו התעקשה לחפש מקום אחר. השניים הספיקו לצעוד מרחק קצר ואז אמרה לו רעייתו: "תסתובב". פורדרי עשה כמצוותה: המסעדה עלתה בלהבות. מאוחר יותר התברר, כי האש פרצה עקב דליפת גז, ובפיצוץ שאירע במטבח נפצע הטבח ואיבד יד.

ארבע שנים לאחר מכן הגיע עם רעייתו דאז לחופשה בסאן פרנסיסקו שבארה"ב. בדרך למרכז העיר הגדולה, הם נסעו במכונית דרך עיר קטנה הסמוכה לשדה התעופה. בסאן פרנסיסקו הם עצרו למנוחה בבאר – ומצאו את כל יושביו צופים בריכוז בטלוויזיה. "העיר הקטנה שדרכה עברנו לפני כשעה עלתה בלהבות. מצבורי גז מרכזיים התפוצצו, פרצה שריפה ו-50 אנשים נהרגו", סיפר פורדרי.

כיצד אתה מתמודד עם העובדה שהמוות הולך אחריך לכל מקום, שאלה אותו כתבת העיתון, ופורדרי השיב: "אם הייתי קצת יותר פרנואידי, אולי הייתי סוגר את עצמי באיזה מקום קטן ולא יוצא ממנו. לא פעם אני חש אחריות מסוימת כאשר אירועים מתרחשים. כאשר קורה אסון ואני נמצא באזור, אני שואל את עצמי: 'אם הייתי נשאר בבית, אולי זה לא היה קורה?'. אני מוצא נחמה בכך שאנשים שנמצאים איתי יודעים שלא יקרה להם שום דבר רע. איכשהו, אני תמיד מצליח לפספס את האסון. למרות שפיכות הדמים שמתחוללת מסביבי, אני אופטימיסט נצחי. אני משתדל לחיות את החיים במלואם, לחיות כאן ועכשיו. אני לא רוצה למות, אבל לא מפחד מהמוות".

אגב, כדאי לדעת: החופשה הבאה של פורדרי תתקיים בחודש יולי הקרוב – בשארם א-שייח'.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 30 מאי 2015, 22:30

המלטה נדירה: גורי כלבים נולדו עם פרווה ירוקה

"לא האמנתי למראה עיניי. תחילה חשבתי שהגורים פשוט מלוכלכים ומיד התחלתי לנקות אותם. רק אז הבנתי שזה לא 'לכלוך' ושהוא לא יירד" – כך אמרה מגדלת כלבים שכלבתה המליטה בתחילת החודש שני גורים בעלי פרווה קצרצרה בצבע ירוק.

ההמלטה הנדירה התרחשה ב-3 ביוני במחוז ואיאדוליד שבספרד. על פי דיווחים של אתר החדשות The Local, העיתון הספרדי Laguna al Día והעיתון הבריטי מירור, אאידה ולאלדו מולינה, שיחד עם אביה מתפרנסת מגידול כלבי דם (Bloodhound) סייעה לאחת מכלבותיה במהלך ההמלטה. הכלבה המעורבת המליטה מספר גורים, כאשר שניים מהם, נקבה וזכר, היו בעלי פרווה ירוקה. האח והאחות היו קטנים וחלשים יותר בהשוואה לשאר הגורים ולמרבה הצער, זמן קצר לאחר ההמלטה הנקבה נפטרה. הזכר עדיין חלש, אולם על פי הדיווחים הוא הולך ומתחזק, גם אם בקצב איטי.

"חקרתי את הנושא לעומק ולא מצאתי עדויות למקרה דומה בספרד", סיפר הוטרינר המקומי, דניאל ואלורדה, שפנה למדענים באוניברסיטת מדריד וביקש מהם לסייע לו בחקירת המקרה. בימים אלה מבצע הוטרינר שורת בדיקות של הגור בעל הפרווה הירוקה, במטרה לנסות ולהבין את הסיבה לצבעו המיוחד וכיצד ניתן לסייע לו להמשיך להתחזק.

אין זו הפעם הראשונה שבה מתרחשת המלטה של גורי כלבים בעלי פרווה ירוקה: בשנת 2012 דיווח העיתון הבריטידיילי מייל על הולדתו של מי שזכה לשם האלק ("הענק הירוק") – גור מסוג לברדור שבא לעולם עם פרווה בגוון ירוק בהיר. שבעת אחיו של האלק נולדו עם פרווה בצבע זהוב "רגיל", כצבע פרוותה של אמם. חקירת המקרה הובילה להשערה שהכלבה האם נחשפה במהלך חודשי הריונה לחומר בשם ביליברדין, צבען ירוק המתפתח לעתים בכיס המרה. מספר שבועות לאחר ההמלטה, שהתרחשה בבריטניה, דהה הצבע הירוק ופרוותו של האלק החלה לצמוח בצבעי הפרווה של אמו. לפי העיתון, מקרה דומה התרחש כשנתיים קודם לכן בעיר הסמוכה לסאו פאולו שבברזיל: בשנת 2010, במהלך המלטה של תשעה גורי לברדור, נולד אחד מהם (שזכה, כמובן, לשם האלק), עם פרווה ירוקה. גם במקרה זה הגוון יוצא הדופן הלך ודהה, ולאחר כעשרה ימים החלה פרוותו של האלק לצמוח בצבע זהוב. יש לציין, כי על פי דיווחים של כלי תקשורת אחרים, ידוע לפחות על מקרה אחד נוסף שבו נולד גור כלבים בעל פרווה ירוקה – בשנת 2008 בעיר ניו אורלינס שבארה"ב.
שני-גורי-כלבים-נולדו-עם-פרווה-בצבע-ירוק.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

חלומן של "מתקנות העולם בשם השוויון הנישא בפיהן לשווא.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 31 מאי 2015, 01:10

צפו: אישה מוליכה גבר על ארבע כשהוא קשור ברצועת כלב

עדיין לא ידוע מה עומד מאחורי המחזה המוזר שהתרחש בבוקר יום שישי האחרון באחד מרחובותיה המרכזיים של לונדון.

הסיפור, שזכה לכיסוי נרחב בכלי התקשורת בבריטניה, נחשף לראשונה בסרטון קצרצר שהעלה אדם שחלף ברחוב פרינגדון לחשבון הטוויטר שלו: אישה מוליכה גבר על ארבע כשהוא קשור ברצועה של כלב. על פי הדיווחים, בין השאר בעיתונים אינדיפנדנט, דיילי מייל, מירור ומטרו ושל רשת הטלוויזיה ITV, המחזה המשונה התרחש סמוך לשעה 08:30 בבוקר: האישה, אוחזת בידיה כוס קפה, הוליכה בשלווה את הגבר, שהיה לבוש במכנסיים כהים וחולצה לבנה מגוהצת. כאמור, הגבר הלך בעקבותיה על ידיו ורגליו כאשר צווארו נתון ברצועה של כלב בצבע ורוד.

עד מהרה הפך הסרטון המקורי לויראלי, והרשתות החברתיות הוצפו גם בסרטונים ובתמונות סטילס שצילמו עדים נוספים למחזה. לפי דיווח של העיתון דיילי מייל, האישה והגבר פסעו דרך ארוכה למדי: מאזור תחנת הרכבת התחתית של רחוב פרינגדון ועד לרחוב פליט (פליט סטריט) – הרחוב שבו שכנו בעבר מרבית מערכות העיתונים המרכזיים של בריטניה. העיתון אינדיפנדנט מיהר לפנות לסוכנות יחסי ציבור לונדונית הידועה בתרגילים מסוג זה, אולם בחברה הכחישו כל קשר למעשה. גם מארגון פטה, הפועל למען זכויות בעלי חיים ברחבי העולם, נמסר כי אין לו כל קשר לאירוע. במטרה לפתור את התעלומה, פרסמו מספר כלי תקשורת פנייה לציבור באתרי האינטרנט שלהם, בסגנון "אם אתם מזהים את הגבר או האישה, אנא שתפו אותנו במידע".
IMG_20150531_010659.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 31 מאי 2015, 01:18

צפו: 11 בעלי חיים מתמודדים על ראשות העיר

תושבי העיר הקטנה דיבייד במדינת קולורדו שבארה"ב יכריעו מי יהיה ראש העיר החדש. זאת, מכיוון שראש העיר המכהן מאז שנת 2012 החליט לסיים את כהונתו, לאחר שהגיע אל הגיל המופלג של שלוש שנים, לפרוש ולהתמסר – כך מעידים בסביבתו – לתחביב האהוב עליו: שינה. על הכיסא המתפנה נאבקים לא פחות מ-11 מועמדים שלכולם יש משהו משותף לא רק בינם לבין עצמם אלא גם עם ראש העיר היוצא.

ראש העיר הנוכחי הוא וולטר, חתול ג'ינג'י שזכה בבחירות הקודמות לראשות העירייה שבמחוז טלר, לאחר שהצליח להתגבר על פציעה קשה מהעבר שהותירה אותו עם שלוש רגליים. על פי דיווחים של רשתות הטלוויזיה CNN ופוקס ניוז ואתר החדשות המקומי גאזט, רשימת המתמודדים על ירושתו כוללת את הרבי החמור, ש-35 שנותיו מציבות אותו כזקן המועמדים; קייני שהוא זאב המחבב מאוד בני אדם; החתול באסטר, הזוכה לתמיכה מהחברה הצמודה שלו העונה לשם האלי ברי; קיפוד קטן בשם בלאקברי; הסוסה גרייסי; הכלבים סיידר, לילי, מילי, טדי וזאק; ואחרון חביב – כלב נוסף מסוג בלאדהאונד (כלב דם) העונה לשם פה טקל.

ההצבעה ל-11 המועמדים – שמולם לא התייצב אף מועמד אנושי – החלה ביום שבת האחרון, באמצעות האינטרנט ו-16 קלפיות פיסיות שהוצבו ברחבי העיר, והיום (שלישי) בשעה 19:00 (זמן מקומי) ייסגרו הקלפיות ויחל שלב ספירת הקולות.

הבחירות הן אמיתיות לחלוטין, אולם יש להן מטרה נוספת וחשובה ביותר: 11 המועמדים החייתיים הועמדו לבחירה על ידי בית המחסה לבעלי חיים הפועל במחוז, במטרה לגייס כספים להמשך פעילותו. לכן, ההצבעה כרוכה בתשלום של דולר אחד – וכל הכספים שייאספו יועברו במלואם אל בית המחסה. במטרה לגייס כמה שיותר כספים, התושבים רשאים להצביע כמה פעמים שהם רוצים, ללא כל הגבלה – למועמד אחד או למספר מועמדים. לדברי ננסי אדמס, מנהלת בית המחסה, "אנחנו מקווים להשיג סכום דומה לזה שהתקבל בבחירות הקודמות שבהן זכה וולטר – כעשרת אלפים דולר".
זכות החיות לבחור ולהיבחר.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 31 מאי 2015, 16:48

זאק דומה לאובמה לפני החלק'ה

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: חלומן של "מתקנות העולם בשם השוויון הנישא בפיהן לשווא.

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 31 מאי 2015, 16:50

יצחק הספרן כתב:צפו: אישה מוליכה גבר על ארבע כשהוא קשור ברצועת כלב
זה נורא פשוט.
בעל מאולף יש במשפחות הכי טובות.
כאן פשוט זו אשה טובה שגם הוציאה אותו לטיול.
מה ההתרגשות???

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: חלומן של "מתקנות העולם בשם השוויון הנישא בפיהן לשווא.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 31 מאי 2015, 23:06

מדען צמרת כתב:
יצחק הספרן כתב:צפו: אישה מוליכה גבר על ארבע כשהוא קשור ברצועת כלב
זה נורא פשוט.
בעל מאולף יש במשפחות הכי טובות.
כאן פשוט זו אשה טובה שגם הוציאה אותו לטיול.
מה ההתרגשות???
חזל אמרו חוכמת נשים בנתה ביתן,
וזה מאחורי הקלעים כמו שחקן בתיאטרון בובות, שכל היופי זה מאחורי הקלעים,
ואם השחקן יוצא מאחרי הקלעים, ועדין הבובה על חוטים, זה מאבד את רוב העניין, אבל עוד איך שהוא,
אבל אם הבובה זרוקה על הבמה, והשחקן סוחב לה בידיה וברגליה זה כבר נהיה נלעג ומטופש, אותו הדבר כאן ;) .

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 31 מאי 2015, 23:15

ילד שנסע על אופניו הותקף מאחור על ידי כלב, שאף התחיל לגרור אותו בשיניו,
אלא שאז זינק החתול הביתי שלהם על הכלב, תקף את הכלב ואף המשיך במרדף אחר הכלב, כשהכלב נמלט על נפשו מפני החתול.
IMG_20150530_230619.jpg
IMG_20150530_230729.jpg
IMG_20150530_232512.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

פאטשיילע
הודעות: 131
הצטרף: 31 מאי 2015, 17:16

Re: חלומן של "מתקנות העולם בשם השוויון הנישא בפיהן לשווא.

נושא שלא נקרא על ידי פאטשיילע » 31 מאי 2015, 23:27

מדען צמרת כתב:
יצחק הספרן כתב:צפו: אישה מוליכה גבר על ארבע כשהוא קשור ברצועת כלב
זה נורא פשוט.
בעל מאולף יש במשפחות הכי טובות.
כאן פשוט זו אשה טובה שגם הוציאה אותו לטיול.
מה ההתרגשות???
מה באמת היה שם הסיפור?

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 01 יוני 2015, 07:24

IMG_20150601_072108.jpg
סערה ברשת בעקבות תמונה שפרסמה אנט חסכייה  
  
המועמדת הערבייה בפריימריז הבית היהודי פרסמה בפייסבוק תמונה של בנה עושה קידוש בשבת ועוררה סערה. בעקבות סמסים והודעות זועמות חשפה: שני בנים שלי התגיירו

בשבת בערב פרסמה אנט חסכייה, המועמדת הערבייה בפריימריז הבית היהודי, תמונה של בנה כשהוא לבוש בגדי שבת, חבוש כיפה ועושה קידוש. רוב התגובות בפוסט היו יפות ומפרגנות, אך יש מי שלא אהב את העובדה שערבי לכאורה עשה קידוש, ולחסכייה החלו להגיע תגובות נזעמות, ובנוסף נעשו שיתופים של הפוסט ברשת ותקפו אותה על כך שבנה שומר שבת למרות שאינו יהודי. “יש הלכה שגוי ששמר שבת חייב מוות", חשפה חסכייה את אחד הסמסים הנזעמים.

בעקבות התקיפות והאיומים חשפה חסכייה הבוקר (א') כי שניים מבניה – דודו וגלעד – התגיירו. "אתמול בחצות קיבלתי את ההודעה הזאת וכמותה נשלחו לפייס והבנתי שהתמונה של הצדיק שלי עוררה דיון סוער וקללות והכפשות ברשת", כתבה חסכייה בפוסט שהעלתה.

"כמובן נלחצתי מהמילה מוות ולא נרדמתי כל הלילה ולכן החלטתי לחשוף סוד שזה ידוע בקרב המקורבים שלנו וכדי להדוף את המטורפים מעלינו - שני הבנים שלי דדו וגלעד

התגיירו. בברכה ובאהבה לוויתי אותם", הוסיפה חסכייה.

מקור: אתר כיפה
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 01 יוני 2015, 23:20

בימים עברו לכל רכבת היו מדרגות מסודרות לרדת,
ואילו דווקא בעידן המתקדם, כשלא עוצרים במקום שיש הגבהה עד לסף הקרון (כהרגלי העצלנים בדורנו) חוזרים לעידן פרימטיבי יותר של סולמות (וכמעט חבלים),
וזה הסיפור;
רכבת שנתקעה בין תחנת חיפה לבנימינה, באמצע הדרך מועברים נוסעים לרכבת נוספת באמצעות סולמות.
IMG_20150601_231037.jpg
IMG_20150601_231345.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 יוני 2015, 01:36

לא היה לו היכן לגור אז הזמין מנעולן שיפרוץ דירה אקראית ויחליף בה מנעול


דוה"מ שרון:
בתחנת נתניה התקבלה קריאה מבעלת דירה שטענה כי הגיעה לביתה במרכז העיר, על דלת ביתה שלט המציין שמו של אדם זר ומפתח הדלת לא פותח את דלתה.
למקום הגיע השוטר הקהילתי ובעודו מברר את פשר הדבר ניגש אליהם אדם שהציג עצמו כמנעולן וביקש ייתרת התשלום עבור החלפת המנעול.
בדיקה העלתה כי מעט קודם לכן המנעולן נקרא ע"י אדם אותו אינו מכיר להחליף מנעול בדלת הדירה וזה אף הציג על הדלת שלט עם שמו כתנאי לאמיתות היות הבית שלו.
המנעול הוחלף והמנעולן הלך לדרכו.
חקירה הביאה לאיתור החשוד שטען באזני השוטר כי לא היה לו היכן לגור אז החליט לגור בדירה זו.
החשוד, תושב נתניה יליד 69', נעצר.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15885
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 04 יוני 2015, 02:19

אהבתי.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 04 יוני 2015, 02:54

יאיר כתב:אהבתי.
האה אני מבין שקנית את הרעיון, ואתה הולך לממש אותו? ;)
איזה מזל שאינך יודע את כתובתי :roll: ;)

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

הדברת מקקים היקרה בעולם, 1,000,000,000 כן כן מיליארד דולר,

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 יוני 2015, 22:47

ארדואן עונה למבקרים: בניתי את הארמון הנשיאותי בגלל מתקפת ג'וקים

מתנגדיו של נשיא טורקיה טוענים כי הארמון שכולל 1,150 חדרים נבנה על ידי ארדואן בצורה לא חוקית על אדמות חקלאיות ויערות. כשמחר הבחירות לפרלמנט, טוען ארדואן כי מקקים פשטו על חדרי השירותים בארמון הישן: "אין מקום לדבר על בזבוז כשמדובר בעניינים של ייצוג"
נשיא טורקיה ארדואן הגן על החלטתו השנויה במחלוקת לבנות לעצמו ארמון נשיאותי חדש ומפואר, וטען כי נאלץ לעזוב את משרדו הישן מפני שסבל ממתקפת ג'וקים.

ארדואן הואשם שניצל משאבים של המדינה בבניית הארמון שכולל 1,150 חדרים. לטענת המתנגדים, הארמון נבנה בצורה לא חוקית על אדמות חקלאיות ויערות.

לקראת הבחירות לפרלמנט שיתקיימו במדינה מחר, הגבירו מנהיגי האופוזיציה את ההתקפות על ההוצאות המוגזמות בשל בניית הארמון, עד כדי כך שמוקדם יותר השבוע הזמין ארדואן את מנהיג האופוזיציה לביקור בארמון כדי לראות בעצמו שהאסלות לא עשויות זהב, כפי שגרסו המתנגדים.

ארדואן החליט לבנות את הארמון באנקרה עוד כשהיה ראש ממשלה והוא עבר אליו באוגוסט בתוקף תפקידו כנשיא. הארמון הנשיאותי הקודם הפך למעון ראש הממשלה. (ואיך ראש ממשלה יכול לגור עם ג׳וקים בשרותים י.ה)

בראיון שהעניק לערוץ הטלוויזיה ביום שישי, טען ארדואן כי ג'וקים פשטו על חדרי השירותים בארמון הישן. "האם מבנה כזה מתאים לראש הממשלה של טורקיה? אין שום מקום לדבר על בזבוז כשמדובר בעניינים של ייצוג".
נ.ב. ארמון בן 1150/אלף מאה וחמישים חדרים בעלות של מיליארד דולר,
שזה קרוב למליון דולר לחדר כשערך של מליון דולר בטורקיה שווה אולי לארבע מליון דולר בערכי ישראל, כך שתדמינו מה זה ארמון שכל חדר כחמש עשרה מליון שקל, כפול 1150 חדרים, וכל זאת מתורץ בתירוץ הזוי של מקקים בשרותים ובפרט שהארמון הישן משמש כיום למגורי ראש הממשלה מה שמבליט עוד יותר את השקר ההזוי והעלוב שבדבריו, וכשמדברים על מגלומניות של שליטים בימי קדם,
קיראו כתבה זו ותתחילו להבין עד כמה הזויים יכולים להיות גחמות של שליטים, שאין להם את הדרכת התורה !!!.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15885
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 06 יוני 2015, 23:43

הוא לא שמע על רידקס - "Riddex"? או לפחות על סנו 8+ (מועיל ל-8 חדשים)?
http://forum.otzar.org/forums/viewtopic ... 34#p129159

אני כבר 7 שנים עם רידקס ולא ראיתי גו'ק אחד או עכבר בבית (לעכבישים ונמלים זה לא עוזר).

אגב, הזמנתי מחו"ל עוד כמה מכשירים חשמליים במחירים מצחיקים שיהיה על בטוח (סתם. בעיקר נגד יתושים. נגד עכבישים ונמלים עוד לא מצאתי משהו שעובד).
חלק מהמכשירים עובדים על קול (את חלקם ניתן לשמוע) ורידקס עובד על הרשת החשמלית של הבית.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

הצלב האדום קיבל 500 מיליון דולר לשיקום האיטי – ובנה רק שישה

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 יוני 2015, 23:45

תחקיר חשף כי על אף טענות הארגון כי סיפק קורת גג ליותר מ-130 אלף מתושבי האיטי לאחר רעידת האדמה של 2010, הוא בנה רק שישה בתים קבועים והשתמש בחלק גדול מכספי התרומות לתשלום לארגונים אחרים
סוכנויות הידיעות
06.06.2015 10:38

כשרעידת אדמה קשה פקדה את האיטי ב-2010, מיליוני אנשים תרמו כסף לצלב האדום האמריקאי, והארגון גייס כמעט חצי מיליארד דולר לטובת תושבי האיטי – אחד ממאמצי גיוס התרומות המצליח ביותר של הצלב האדום אי פעם.

ואולם חמש שנים מאוחר יותר מתברר כי הצלב האדום לא השתמש בכסף הזה לבניית כבישים חדשים, בתי ספר או מאות בתים לתושבים שנותרו ללא קורת גג. תחנת הרדיו הציבורית NPR וארגון פרו-פובליקה ערכו תחקיר בחיפוש אחר 500 מיליון הדולר שגויסו על ידי הצלב האדום האמריקאי, ומצאו כי אף שהארגון טוען שסיפק בתים ליותר מ-130 אלף אנשים, מספר הבתים הקבועים שבנה בהאיטי הוא שישה בלבד.

לפי התחקיר, אחד המכשולים הגדולים ביותר שפגעו במאמצי השיקום של הצלב האדום בהאיטי היה הסתמכות גדולה מדי על זרים שאינם דוברי צרפתית או קריאולית. על אף הצהרותיו של הצלב האדום כי ישכור את שירותיהם של מקומיים, רק מעטים מתושבי האיטי הגיעו לעמדות הנהגה בארגון, מה שפגע בפרויקטים ועלה לארגון יותר כסף, משום שהוא נאלץ לשלם לארגונים אחרים כדי לעשות את עבודת השיקום.

בעלוני קידום טוען הצלב האדום כי סייע ליותר מ-4.5 מיליון תושבי האיטי "לשוב ולעמוד על רגליהם", ומביא כדוגמה פרויקטים שבהם "שוקמו 4,000 בתים, מה שסיפק לאלפי משפחות מחסה זמני, נתרמו 44 מיליון דולר למזון לאחר רעידת האדמה, וניתן סיוע לשיקומו של בית חולים".

ז'אן-מקס בלריב, ראש ממשלת האיטי באותה תקופה, מטיל ספק בטענות האלה. "500 מיליון דולר הם המון כסף להאיטי", אמר לפרו-פובליקה. "אני לא מתמטיקאי גדול, אבל אני יודע פחות או יותר כמה הדברים עולים. אלא אם היו משלמים על דלק אותו מחיר שאני שילמתי, אם היו משלמים לאנשים פי 20 ממה שאני שילמתי להם, אם עלות בית היתה גבוהה פי חמישה משאני שילמתי – הסכומים האלה לא מסתדרים".


אשה יושבת על הריסות התקדרלה בפורט או פראנס כמה ימים לאחר הרעש ב-2010

בתגובה של הצלב האדום הוא כינה את התחקיר של NPR ופרו-פובליקה "לא מאוזן, וחסר הקשר ודיוק... בהתאם לכל הכתבות הקודמות שלהם על הצלב האדום". "מאכזב במיוחד לראות איך העבודה שלנו הוצגה באופן מטעה, לאחר שענינו על יותר מ-100 שאלות וסיפקנו ראיון עם ראש התוכניות הבינלאומיות שלנו", נאמר בהודעת הארגון.

הצלב האדום טוען כי 91 סנט מכל דולר שהוא מקבל בתרומות מוקדשים לתוכניות סיוע, וכי השותפות עם ארגונים אחרים כרוכה בעלויות נמוכות.

רעידת האדמה בעוצמה 7 בסולם ריכטר שפקדה את האיטי ב-2010 הביאה למותם של כ-300 אלף בני אדם והותירה 1.5 מיליון חסרי בית. מגפת כולרה שהתפרצה בעקבות זאת גרמה למותם של יותר מ-8,500 אנשים נוספים. האיטי תקבל יותר מ-13 מיליארד דולר מגופים בינלאומיים בין 2010 ל-2020, לפי שליח האו"ם להאיטי.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 06 יוני 2015, 23:48

יאיר כתב:הוא לא שמע על רידקס - "Riddex"? או לפחות על סנו 8+ (מועיל ל-8 חדשים)?
http://forum.otzar.org/forums/viewtopic ... 34#p129159

אני כבר 7 שנים עם רידקס ולא ראיתי גו'ק אחד או עכבר בבית (לעכבישים ונמלים זה לא עוזר).

אגב, הזמנתי מחו"ל עוד כמה מכשירים חשמליים במחירים מצחיקים שיהיה על בטוח (סתם. בעיקר נגד יתושים. נגד עכבישים ונמלים עוד לא מצאתי משהו שעובד).
חלק מהמכשירים עובדים על קול (את חלקם ניתן לשמוע) ורידקס עובד על הרשת החשמלית של הבית.
יש פתיונות שהנמלים לוקחים לקן ושם מתים,
אבל אני רוצה לראות אותך מעדיף מכשיר חשמלי כזה על פני ארמון כזה כולל תחזוקה שותפת ;) .

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
הודעות: 15885
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
יצירת קשר:

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 07 יוני 2015, 00:01

יצחק הספרן כתב:
יאיר כתב:הוא לא שמע על רידקס - "Riddex"? או לפחות על סנו 8+ (מועיל ל-8 חדשים)?
http://forum.otzar.org/forums/viewtopic ... 34#p129159

אני כבר 7 שנים עם רידקס ולא ראיתי גו'ק אחד או עכבר בבית (לעכבישים ונמלים זה לא עוזר).

אגב, הזמנתי מחו"ל עוד כמה מכשירים חשמליים במחירים מצחיקים שיהיה על בטוח (סתם. בעיקר נגד יתושים. נגד עכבישים ונמלים עוד לא מצאתי משהו שעובד).
חלק מהמכשירים עובדים על קול (את חלקם ניתן לשמוע) ורידקס עובד על הרשת החשמלית של הבית.
יש פתיונות שהנמלים לוקחים לקן ושם מתים,
אבל אני רוצה לראות אותך מעדיף מכשיר חשמלי כזה על פני ארמון כזה כולל תחזוקה שותפת ;) .
לא תאמין אבל הזמנתי לפני מס' ימים גם אחד כזה (פתיון לא ארמון...) מחו"ל, טרם הגיע.

הקיץ הזה יש לי מכת נמלים בבית וגם עברו הרבה שנים מהריסוס האחרון (סתם כך האחריות של הריסוס על נמלים היא רק לחצי שנה אבל בד"כ זה מחזיק מעל 5 שנים) ואשתי מסרבת לרסס שוב בעקבות המקרה שהיה בגבעת מרדכי...

(למרות שיש גם ריסוס ידידותי לסביבה-עובד על לימון מרוכז שהנמלים שונאות, לא ניסיתי עדיין וגם נ"ל שזה עובד רק על נמלים ולא על עכבישים. עכבישים הם הכי בעייתים. גם אחרי הריסוס הקודם שעשיתי עדיין היה ניתן למצוא כמה...).
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4151
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 07 יוני 2015, 03:46

ספרן, סוף השורה האחרונה שלך בסיפור על ארדואן והמקקים נראה סתם טלאי, ככה נראה רודן, ככה נראה לא שפוי, ככה נראה ערבוטשי, אבל לתלות את השגעונות בהנהגה בלי תורה זה סתם לא במקום הפעם.

ואיך ראש הממשלה שאחריו חי עם מקקים בשירותים - זה לא פירכא, כי המקקים אוהבים רק את ארדואן. בטח אחרי שעבר משם הם מחפשים מקום אחר.
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 07 יוני 2015, 06:05

פעמון זהב ורימון כתב:ספרן, סוף השורה האחרונה שלך בסיפור על ארדואן והמקקים נראה סתם טלאי, ככה נראה רודן, ככה נראה לא שפוי, ככה נראה ערבוטשי, אבל לתלות את השגעונות בהנהגה בלי תורה זה סתם לא במקום הפעם.

ואיך ראש הממשלה שאחריו חי עם מקקים בשירותים - זה לא פירכא, כי המקקים אוהבים רק את ארדואן. בטח אחרי שעבר משם הם מחפשים מקום אחר.
לתלות את זה בהנהגה בלי תורה זה מאוד קשור, כי אפילו כיום שקושרים לפוליטיקאים ידיים ורגליים, אתה מגלה לא פעם את מעלליהם, על אחת כמה וכמה שהשליטים עשו כרצונם ללא הגבלה (ואפילו לאחרונה כגון סטאלין ימ"ש והקומוניזם שהיה נראה משופר מהתורה, ועוד בדיות שכמותו שהקו השווה זה חוקים/כללים שבטן השליט החליטה) זה היה הזוי לחלוטין וארדואן הוא רק דוגמית לזה, רק שפעם אפילו את התירוץ העלוב הזה הם לא היו חייבים לעם, וזאת לעומת הנהגת הרבנים או מלכי ישראל בהנהגת הסנהדרין היתה עולם אחר לחלוטין, ולכן לקחתי זאת לכיוון שיבליט את עליונות הנהגת התורה על פני כל חוקי בטן של מנהיג מאומות העולם, ועד לאיזה דיוטה יכול להוליך מנהיג שביטנו היא המנהיגה אותו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 07 יוני 2015, 20:01

מח''ש חוקרת את השוטרים שירו לעבר הערבי שדקר את הצעירה ברמלה
לטענת השוטרים הם ירו בו לאחר שאיים עליהם במברג, התמונות הוכיחו כי המברג נשאר בגבה של הצעירה. משפחתו טוענת כי השוטרים ירו בו במטרה להוציאו להורג, כשמצבו הולך בשעה זו ומדרדר.
השוטרים שינו את גרסתם וטענו כי הוא איים עליהם במוט ברזל כשעדת ראייה טוענת שאף זה לא קרה.
"נקווה מאד שהדוקר יתאושש ולא ימות", סיים כתב ערוץ 10..
נ.ב. יש שלא יבינו למה הסיפור מוזר ולמה הוא פה,
אז נזכור ששיטות חקירה אלו, כובלים את כוחות הביטחון,
ומערערים ומסכנים את בטחוננו, שגם כך לא במיטבו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

למה? למה לא תרמתם ? אולי עוד היה אפשר להציל ;-)

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 יוני 2015, 12:21

את מי? את הרגל של השועל מחמד ליבי. אופס טעיתי, מחמד הבריטי ;)

בריטי הוציא 10,000 לי''ש(כ60 אלף שח') בטיפולים רפואיים על חיית המחמד שלו-שועל

השועל המחמד חלה בסרטן והיה צורך לכרות את אחד מרגליו.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 יוני 2015, 22:38

תיאוריית הקונספירציה טוענת :כדור הארץ יושמד בספטמבר

ננעל בתאריך 08.06.15 בשעה 18:00 על-ידי אתאיסט. סיבה: נגלה עוד שלושה חודשים אם טעיתי בנעילה

לא מעט בלוגרים ומאמינים נוצרים טוענים שבעוד שלושה חודשים צפוי אסטורואיד ענק לפגוע בכדור הארץ שלנו. חלקם אף טוענים שזה יהיה יום הדין התנכ"י. בנאס"א מיהרו להרגיע: "לא קיים שום עצם שמיימי גדול שעשוי לפגוע בכדור הארץ במאות השנים הקרובות.
נ.ב. איזה מזל, נרגעתי ;). י.ה.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

"ואהבת לרעך" בסגנון גויי

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 08 יוני 2015, 23:53

דין וחשבון

בן 5 לא הגיע ליום הולדת - וקיבל קנס וכתב תביעה

כשהילד אלכס נאש ברגע האחרון לא הגיע למסיבת יום ההולדת של חברו לכיתה, לא הוא ולא הוריו העלו בדעתם שיהיו לכך השלכות מרחיקות לכת. כעבור כמה ימים נחתה בידיהם חשבונית על סך 15.95 ליש"ט
1841904-5.jpg
אלכס והמכתב שהודיע לו על החוב

ילד בן 5 עלול למצוא עצמו במרכזה של תביעה משפטית, מאחר שהוריו מסרבים לשלם חשבונית שקיבלו מהוריי ילד אחר בכיתתו שחגג יומולדת.

כשהילד, אלכס נאש, החליט ברגע האחרון שלא להגיע למסיבת יום ההולדת 6 של חברו לכיתה, שהתקיימה במרכז הסנואובורד בפליימות' שבבריטניה, לא הוא ולא הוריו העלו בדעתם שיהיו לכך השלכות מרחיקות לכת. כעבור כמה ימים העביר להם אחד המורים חשבונית על סך 15.95 ליש"ט. הם חשבו שהוא מתבדח, אבל המורה הסביר להם שהתבקש להעביר להם את החשבונית ממשפת לורנס, קרי: מהורי הילד שחגג יום הולדת. והסיבה? "דמי אי הופעה לאירוע".

הוריו ההמומים של אלכס פנו בפייסבוק למשפחת לורנס, במחשבה שיוכלו ליישר את ההדורים בשיחה משעשעת אחת. ציפתה להם הפתעה. גברת לורנס הבהירה להם כי עברו על התנאים שהובהרו בהזמנת היומולדת. משפחת נאש טענה כי בנם אלכס רצה לראות את סבא וסבתא שלו לפני נסיעתם בחגה הנוצרית ושאיבדו את ההזמנה שבוע לפני האירוע - אך ללא הועיל. גברת לורנס התעקשה שהם היו צריכים להודיע מראש שלא יבואו לאירוע. נכון לעכשיו, הוויכוח המוזר הזה עושה את דרכו לבית המשפט.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

מפלאי הבריאה, חלק מצמח שנראה כאצבע אנושית.

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 יוני 2015, 00:02

אצבע כרותה הובילה לחקירת רצח ואז התברר מה היא באמת

המשטרה פתחה בחקירת רצח בעקבות אצבע כרותה שנמצאה בחוף הים - ולאחר בדיקות מרובות גילתה שמדובר בצמח הגדל באוקיינוס. אופסי
1834149-5.jpg
האצבע המסתורית שהתגלתה בדרווין, אוסטרליה (קרדיט: NT Police)

מה שנראה כמו אצבע כרותה נמצא על ידי גבר אלמוני שטייל עם כלבו בשבוע שעבר בחוף לי פוינט ביץ' שבצפון דרווין, אוסטרליה. המשטרה הגיעה למקום ופתחה בחקירה כדי לגלות למי שייכת האצבע המסתורית. לאחר בדיקות ארוכות גילו כי האצבע הכי בכלל לא אנושית - מדובר בצמח.

עם מציאת האצבע החשודה, השוטרים נותרו מבולבלים אך לא מיהרו לקבוע שמדובר באצבע אנושית. היא נשלחה לבדיקה במחלקת זיהוי פלילי ומאחר שבבדיקה לא עלו תוצאות חד משמעיות בדבר זהות מקור האצבע - היא נשלחה לבדיקה פתולוגית שם גילו שלא מדובר באצבע - אלא בפטריית יער הנקראת "קסילריה פולימורפה" - צמח הגדול באוקיינוס האטלנטי ומכונה "אצבעות האיש המת" בגלל הדמיון שלו לאצבעות.

"שלחנו את האצבע לבדיקות מעבדה והחקירה נמצאת כרגע בשלבי סיום", סיפר מפקד המשטרה ברנדן לינדנר, "יש לציין שאם יתברר שמדובר בצמח 'אצבעות האיש המת' אז לפחות נוכל לומר שצדקנו כשאמרנו שזה אצבע - פשוט לא מהסוג האנושי".
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

סיפור הזוי ועצוב על ציונו של הרבי מחבד זוצק"ל

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 09 יוני 2015, 00:50

שאינני יודע אם לצחוק או לבכות.

בא להתפלל על קברו של האדמו"ר להצלחתו של הסוס שלו (והצליח לו)

ויקטור אספינוזה בא לקברו של האדמור מחב"ד כדי להתפלל שיזכה בתחרות מירוץ הסוסים שנערכה בשבת בניו יורק
הוא כבר זכה בשני תחרויות קודמות וקיוה לזכות בתחרות השלישית בתוך כחודש, דבר שלא התרחש כארבעים שנה בארה"ב

הסוס ששמו הוא "פרעה האמריקאי" שם שקראו לו בעליו היהודים שומרי שבת ממוצא מצרי, אכן זכה בתחרות בשבת האחרונה
ושוויו של הסוס בעקבות כך זינק למאה מיליון דולר !!! (לא טעות)

בתמונה נראה מתפלל על הקבר ולצידו החסידים

סמל אישי של משתמש
פעמון זהב ורימון
הודעות: 4151
הצטרף: 28 ינואר 2014, 02:36

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי פעמון זהב ורימון » 09 יוני 2015, 02:40

מה שם האמא של פרעה האמריקאי?
המאבד זמנו
כן יכול לחזור בתשובה!

נחת
הודעות: 111
הצטרף: 18 אוגוסט 2014, 18:37

Re: סיפור הזוי ועצוב על ציונו של הרבי מחבד זוצק"ל

נושא שלא נקרא על ידי נחת » 09 יוני 2015, 11:09

יצחק הספרן כתב:שאינני יודע אם לצחוק או לבכות.בתמונה ? ?? נראה מתפלל על הקבר ולצידו החסידים

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 10 יוני 2015, 11:53

518374fb7b339ca4.jpg
חוף הזכוכית  
 
בחוף אחד בקליפורניה שבארצות הברית גילו תושבי עיירה מה קורה לפסולת זכוכית אחרי הרבה זמן. אז הם החליטו להפוך את המפגע הסביבתי לשמורת טבע מנצנצת

ממפגע סביבתי לשמורת טבע מנצנצת צילום: Fort Bragg Promotion

תארו לכם מִזְבָּלָה. מקום שבו תּוֹשָׁבִים של עֲיָירָה שלמה זרקו במשך שנים את האשפה הביתית שלהם – בקבוקי זכוכית, מכשירים מְקוּלְקָלִים ואפילו מכוניות. עכשיו תארו לכם שהמזבלה הזו נמצאת על חוף ים יְפֵהפֶה. ממש חבל, נכון? זה לא נשמע כמו מקום שתרצו לבקר בו.
אבל לפעמים הַמְּצִיאוּת מפתיעה אותנו. אותה מזבלה הפכה עם הזמן, ועם קצת הַכְוָונָה וטיפול נכון של בני האדם, לאתר תַּיָּירוּת מרהיב ביופיו. למעשה, החוף הזה כל כך יפה ומיוחד, שהחליטו להפוך אותו לשמורת טבע מוגנת.

שיתוף פעולה עם הטבע

איך זה קרה? בתחילת המאה ה-20 החלו תושבי העיירה פּוֹרְט בְּרַאג שבצפון קָלִיפוֹרְנְיָה, בארצות הברית, להשליך את האשפה שלהם מעבר לצוק שבקצה העיירה, אל עבר החוף. האזור הפך למזבלה, ומדי פעם היו התושבים שורפים את הַפְּסוֹלֶת, כדי לצמצם את הֶיקֵּף ערמות האשפה. בשנת 1967 החליטו הָרָשׁוּיּוֹת המקומיות לסגור את האתר וגם תכננו וביצעו תוכניות ניקיון שונות, במטרה לתקן את הנזק שֶׁנִּגְרַם לסביבה.

במהלך כמה עשורים שבהם ניקו בני האדם את האשפה הבולטת דאג הָאוֹקְיָינוֹס השקט, שלחופו שוכנת העיירה, להשלים את העבודה. הים שטף את שְׁאֵרִיּוֹת הפסולת, ועל החוף נותרו בעיקר שברי זכוכית וכלי חֶרֶס, שנשטפו שוב ושוב במי הים. שנים של גֵּאוּת וְשֵׁפֶל ליטשו את שברי הזכוכית, עד שהם הפכו למעין חלוקי נחל צבעונים, נוצצים בשמש. התוצאה של העבודה הַמַּתְמֶדֶת של האוקיינוס היא חוף ים יִיחוּדִי ומקסים, מרוצף חֲלוּקֵי זכוכית קטנים וחלקים.

לפני כעשר שנים הושלמו סופית עבודות הניקיון של הרשויות באזור, והמדינה רכשה חלק גדול משטחו של מִתְחָם המכונה חוף הזכוכית. הוא הפך לחלק משמורת טבע גדולה יותר, ולאתר תיירות. שטח השמורה הוא כ-154 אלף מטרים רבועים, וצומחים בה כמה סוגים של צמחים מוגנים הנמצאים בסכנת הַכְחָדָה.
הֲמוֹנֵי מבקרים פוקדים את המקום ומזה כמה שנים נערך בו פֶסְטִיבָל שנתי, שבו משתתפים בין היתר אומנים ומעצבי תכשיטים חוֹבְבֵי זכוכית. אמנם בשטח השמורה אסור לְלַקֵּט את חלוקי הזכוכית, אבל חוף הזכוכית משתרע גם מעבר לשטחה, ושם מותר לאסוף את החלוקים ולהשתמש בהם.

כוחם של מים

שברי הזכוכית הפכו לחלוקים בזכות תהליך של אֶרוֹזְיָה, כלומר שְׁחִיקָה או בְּלָיָה. גלי הים נשברים ומכים שוב ושוב בשברי הזכוכית שהושלכו על החוף. השברים מִתְחַכְּכִים זה בזה, וגם במים עצמם, וכך הם נהיים חלקים יותר ויותר – כמו מִשְׁטָח שמלטשים אותו בנייר זכוכית.בטבע, סלעים נשחקים כל הזמן, על ידי רוח או מים. בחופי ימים ונהרות הַתַּהֲלִיךְ הזה בולט מאוד: חול, למשל, הוא תּוֹצָאָה של ארוזיה - חלקים של סלעים, אַלְמוּגִּים וּצְדָפִים שהמים שחקו במשך שנים רבות, עד שהם הפכו לגרגירים. נהר זורם שוחק גם הוא באופן מַתְמִיד את הסלעים שדרכם הוא שׁוֹצֵף.

גם האדמה שבקרקעית נעה עם זרם המים, וכך נוצר וּמִתְעַצֵּב במהלך הזמן הערוץ או העמק שבו זורם הנחל.
חוף הזכוכית בפורט בראג אינו היחיד – יש עוד כמוהו. למשל, בְּהַנַפֶּפֶּה שבהוואי נוצר חוף דומה ליד אזור תַּעֲשִׂיָּיה, שגם בו הושלכו זכוכיות רבות. ובכל זאת החוף בפורט בראג הוא מיוחד. גם כי הוא גדול במיוחד, וגם כי האנשים השקיעו בו הרבה עבודה ובחרו לנקות אותו וּלְהָגֵן עליו. לכן הוא דוגמה נֶהֱדֶרֶת לדרך שבה אפשר להפוך חיסרון ליתרון. מִפְגָּע סביבתי גדול הפך לשמורת טבע יפה ומיוחדת.

בשביל זה צריך כמה דברים. צריך לדעת לזהות את הבעיה וּלְגַיֵּס נכונות, תמיכה וּמַשְׁאַבִּים כדי לפתור אותה. צריך גם לעבוד עם הטבע, כלומר להשתמש בעוצמה שלו וְלִרְתּוֹם אותה למטרה חִיּוּבִית. ולבסוף, צריך לדעת איך להפסיק להרוס ומתי פשוט לשמור על מה שיש ולכבד אותו, בלי הרבה חוכמות.
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 12 יוני 2015, 00:49

יישר כוח ליצחק הספרן המביא לכאן שוב ושוב נושאים מרתקים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

נתניה: חנתה על המדרכה ושילמה 83 אלף שקל (כביכול הזוי אבל צו

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 יוני 2015, 02:19

אישה בת 65 שנפלה ונחבלה בעת שנאלצה לעקוף רכב שחנה על המדרכה וחסם את דרכה, פוצתה על ידי בעלת הרכב בעשרות אלפי שקלים
נהגת שחנתה על המדרכה באזור התעשייה בנתניה, תיאלץ לשלם 83 אלף שקלים להולכת רגל שנפלה ונפצעה, לאחר שנאלצה לרדת לכביש. כך עולה מפסק דין שניתן לאחרונה בבית משפט השלום בנתניה, במסגרת תביעת נזיקין שהגישה הולכת הרגל באמצעות עו''ד ענת קאופמן, כנגד בעלת הרכב.

ספטמבר 2009, י' (65) הלכה על המדרכה באזור התעשייה החדש בנתניה, כאשר הבחינה ברכב החונה על המדרכה וחוסם את דרכה. "לא הייתה לי אפשרות

לעקוף את הרכב כיוון שקצהו הקדמי היה צמוד לקיר הבטון הסמוך, לכן נאלצתי לרדת אל הכביש", אמרה התובעת במסגרת התצהיר שהוגש לבית המשפט. "כשירדתי מהמדרכה, החלקתי על אבן שפה משופעת, נפלתי ונחבלתי בכל חלקי גופי".

עוברי האורח שהיו במקום, הבחינו באישה מבוגרת היושבת על המדרכה ומתפתלת מכאבים. הם הושיבו אותה במקום בטוח בצד המדרכה והזעיקו את בתה, שפינתה אותה לבית החולים "מאיר" בכפר סבא

מהלך הבדיקות שנערכו במקום, התברר כי י' סובלת משבר בקרסול ומחבלות נוספות. היא אושפזה למשך שבועיים במחלקה האורתופדית של בית החולים ובהמשך נאלצה לעבור שני ניתוחים. התובעת סיפרה במסגרת התצהיר כי מאז התאונה היא סובלת מכאבים בקרסול, אשר מתגברים בכל שינויי מזג האוויר. עוד סיפר י', כי מאז התאונה היא מתקשה בהליכה ממושכת ונזקקת לעזרה בכל עבודות הבית.

הנתבעת - בעלת הרכב, שחסמה את דרכה של י', טענה מנגד כי אמנם היא החנתה את רכבה על המדרכה למשך עשר דקות בלבד, אך באופן שאיפשר מעבר להולכי הרגל. לפיכך, טענה, אינה נושאת באחריות לפגיעתה של י', שנפלה ונפגעה בשל חוסר זהירות.

בית המשפט לא השתכנע מטיעוניה של בעלת הרכב, וקבע כי היא נושאת באחריות לפגיעתה של התובעת, ועל כן חייב אותה בתשלום פיצויים בסך 83 אלף שקלים.

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 יוני 2015, 02:41

מבבואה: שער חדש למטבע 1$ תמורת 35,000,000,000,000,000 דולרים מקומיים

השער החדש למטבע חוץ במדינה נקבע החל מיום שני ובו יוחלפו השטרות הישנים.
המדינה סובלת מספר שנים מהיפר אינפציה והאזרחים נאלצו בשיאה להגיע עם שקי כסף למכולת כדי לקנות חלב או לחם.

תגובת אחד הניקים ברוטר לדבריםאין קשר בין הכתוב בעברית לכתוב באנגלית
בתגובה להודעה מספר 0

בכתבה המקורית מצויין שהמטבע לא בשימוש משנת 2009.
והחל מיום שני מי שיש לו יתרות ישנות בבנק משנת 2009 יוכל לקבל עבורם דולרים אמריקאים.
מי שיש לו עד 175 קווטריליון יקבל 5$ ומעל הסכום הזה לפי שער של 35 קווטריליון לדולר אמריקאי.
ומי שמחזיק שטרות (לא בבנק) יקבל דולר אמריקאי עבור כל 250 טריליון דולר זימבבואי.
e5ed3cc9-650d-49bd-a36c-3eb61b44f0f9-2060x1236.jpeg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
מדען צמרת
הודעות: 498
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 12:07

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי מדען צמרת » 14 יוני 2015, 06:08

בשביל מה קופים צריכים כסף?

סמל אישי של משתמש
יצחק הספרן
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 09:54

Re: ***סיפורים פיקנטיים וביזאריים...***

נושא שלא נקרא על ידי יצחק הספרן » 14 יוני 2015, 13:01

טביליסי: תושבים התבקשו להישאר בבתים לאחר שעשרות חיות ברחו מגן החיות הערוני אשה אחת כבר ניטרפה בידי אריה!

בין הבורחים (בשל השטפונות ששטפו והציפו את גן החיות)
6 טיגרסים כ6 אריות,7 דובים כ13 זאבים וחיות נוספות.
בנוסף 11 הרוגים בשטפונות
CHcf3_zUkAEuwS1.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

שלח תגובה