הדרום בוער - מתעדכן

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: אחד, יאיר

אלעזר

הדרום בוער - מתעדכן

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 01 נובמבר 2013, 00:04

הדרום בוער: חילופי אש כבדים ברצועה
שנה לחיסולו של רמטכ"ל חמאס ומבצע 'עמוד ענן' - הדרום בוער שוב • חילופי אש כבדים בין כוחות צה"ל לארגוני הטרור ברצועה • על פי מקורות זרים, חיל האוויר תקף את חאן יונס לפחות מחבל אחד נהרג • התראות לירי רקטות לעבר ישובי הדרום • מוקדם יותר: פריצה לישוב אדם הפעילה את האזעקה, שנשמעה גם בשכונות אחדות בירושלים

חילופי אש כבדים פרצו הלילה (ה) בין כוחות צה"ל לארגוני הטרור ברצועת עזה.

על פי מקורות ערבים, בהפצצה שקיים חיל האוויר באזור חאן יונס נהרג מחבל מארגון 'עז אדין אל קסאם', לדבריהם, חיל האוויר תוקף בשעות האחרונות את העיר בארטילריה כבדה.

על פי דיווח ראשוני, כוח צה"ל עסק בפיצוץ מנהרה בעין השלושה והוא הותקף בירי מרגמות. במקום עדיין מתקיימים חילופי אש כבדים.

עקב פעילות עוינת של המחבלים באיזור גבול רצועת עזה וירי לעבר כוחות צה"ל שהשיבו לעבר מקורות הירי, הועלתה רמת הכוננות בדרום ויש התראות לירי רקטות/טילים מעזה בטווח זמן מיידי.

גורמים צבאיים ציינו כי היום מלאה שנה בדיוק לחיסולו של רמטכ"ל החמאס, אחמד ג'עברי, ופתיחת מבצע 'עמוד ענן'.

מוקדם יותר נשמעה אזעקה בישוב אדם, בעקבות חדירה של 3 אנשים לתוך הישוב דרך הגדר הצפונית. התושבים התבקשו להישאר בבתים. האזעקה שהופעלה בישוב נשמעה גם בשכונות הסמוכות נווה יעקב ופסגת זאב בירושלים.
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

אלעזר

Re: הדרום בוער - מתעדכן

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 01 נובמבר 2013, 00:06

פצוע קשה ושלוש פצועים קל מירי לכיון ישראל
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה

פלוני

נושא שלא נקרא על ידי פלוני » 01 נובמבר 2013, 00:14

כלי תקשורת פלסטיניים מדווחים על חילופי אש באזור חאן יונס שברצועת עזה.

על פי הדיווחים נהרגו שני פלסטינים מירי חיילי צה''ל.

סמל אישי של משתמש
ממוש

נושא שלא נקרא על ידי ממוש » 01 נובמבר 2013, 00:52

ציטוט:
אירוע ירי קשה בדרום רצועת עזה: על פי מקורות פלסטינים, הלילה נורו פצצות מרגמה לעבר ישראל, וזאת לפי הדיווח לאחר כניסה של כוחות צה"ל לשטח הרצועה.

על פי הדיווחים, במהלך חילופי האש בין הצדדים, נורה פגז טנק צה"לי לעבר שטח מזרחי לחאן יונס. הפלסטינים מדווחים על לפחות הרוג אחד בחילופי האש.

לפי חלק מהדיווחים, ההרוג הוא פעיל בזרוע הצבאית של חמאס גדודי עז א-דין אל קסאם. עוד דווח כי בנוסף אליו, נפצעו פלסטינים נוספים כתוצאה מירי ארטילרי של צה"ל.

עדי ראייה פלסטינים סיפרו כי כוח של נגמ"שים וטנקים חדר לאזור הרצועה כשהוא מגובה על ידי מסוקי קרב
שיהא שם שמים מתאהב על ידינו

אלעזר

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 01 נובמבר 2013, 00:58

מצורף תמונה מההרוג בעזה
עזה כמוות.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
נערך לאחרונה על ידי אלעזר ב 01 נובמבר 2013, 01:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא על ידי יאיר » 01 נובמבר 2013, 01:00

לא רואים.
-----
עכשיו כן.
נערך לאחרונה על ידי יאיר ב 01 נובמבר 2013, 01:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

שרוליק

נושא שלא נקרא על ידי שרוליק » 01 נובמבר 2013, 01:24

יש שמועות שיש חייל הרוג מירי מרגמות ברצועת עזה

אלעזר

נושא שלא נקרא על ידי אלעזר » 01 נובמבר 2013, 01:29

שרוליק כתב:יש שמועות שיש חייל הרוג מירי מרגמות ברצועת עזה
מדובר אותו אחד אחד שדווח עליו כפצוע קשה, שלושת האחרים לכאורה ג"כ חיילים

האדמו''ר מאינטרנט

נושא שלא נקרא על ידי האדמו''ר מאינטרנט » 01 נובמבר 2013, 02:10

ה' ירחם...
נערך לאחרונה על ידי האדמו''ר מאינטרנט ב 01 נובמבר 2013, 02:29, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
zbz

נושא שלא נקרא על ידי zbz » 01 נובמבר 2013, 02:18

במחכ''ת של האדמו''ר שליט''א, אך נעלמה מעיני כבוד קדושתו מקרא מפורש ''בנפול אויביך אל תשמח'', ובפרט כשהנסיון כבר הוכיח שפעולות מעין אלו פותחות מעגל דמים וסבב לחימה שתוצאותיהם אינם לטובת ישראל. ולא באתי אלא להעיר, כתלמיד היושב ודן בקרקע...
צדיק בן צדיק
--------
"קופי‏" ‏-‏ ‏ה'ענן' כלה כחלום יעוף!

שרוליק

נושא שלא נקרא על ידי שרוליק » 01 נובמבר 2013, 02:44

תקרית בגבול הרצועה: 5 חיילים נפצעו -
תקרית בגבול הרצועה: 5 חיילים נפצעוכוח צה"ל, שפעל בשני צדי גדר המערכת ברצועת עזה כחלק מהמשך חשיפת מנהרת הטרור לפני חודש, עלה ככל הנראה על מטען. 5 חיילים נפצעו. בתגובה, צה"ל ירה פגז טנק לאזור חאן יונס וחיסל פעיל בזרוע הצבאית של חמאס

שרוליק

נושא שלא נקרא על ידי שרוליק » 01 נובמבר 2013, 10:51

5 חיילים נפצעו ממטען באזור כיסופים
שנה לחיסולו של רמטכ"ל חמאס • מטען הופעל נגד כוח מחיל הנדסה שפעל לפוצץ מנהרת הטרור שנחשפה • חמישה חיילים נפצעו - אחד מהם באורח קשה, אחד בינוני ושלושה קל • צה"ל השיב אש: חוסלו חמישה מחבלים • חיל האויר תקף מנהרה התקפית בדרום רצועת עזה • דובר צה"ל: החמאס מפר הבנות 'עמוד ענן' ומבצע פעילות התקפית

אלי שלזינגר, בחדרי חרדים 08:00 31/10/2013

חילופי אש כבדים פרצו הלילה (ה) בין כוחות צה"ל לארגוני הטרור ברצועת עזה, לאחר תקרית חמורה בגבול הרצועה: חמישה חיילים נפצעו - אחד מהם באורח קשה, כשמטען נפץ הופעל לעבר כוח של יחידת יהל"ם של צה"ל, שפעל באזור כיסופים לצורך פיצוץ מנהרת הטרור שנחשפה לפני מספר שבועות.

דובר צה"ל מסר: "במהלך הלילה פוצץ כוח צה"ל באופן מבוקר חלק מתוואי מנהרת הטרור שהתגלה בדרום רצועת עזה בתחילת החודש, זאת במטרה להרוס תשתית טרור נוספת של החמאס ולהסיר את האיום הנשקף לתושבי מדינת ישראל ממנהרה זו.

"במהלך הפעילות הופעל מטען לעבר כוח צה"ל וכתוצאה מכך נפצעו חמישה חיילי צה"ל: חייל אחד באורח קשה, חייל נוסף נפצע באורח בינוני ושלושה חיילים נפצעו באורח קל. הפצועים פונו במסוק להמשך קבלת טיפול רפואי בבית חולים.

"הודעה נמסרה למשפחות.

"בתגובה פתח כוח צה"ל באש לעבר מחבלים שנמצאו בנקודה סמוכה, זוהתה פגיעה. בהמשך, צה"ל באמצעות כלי טיס של חיל האויר תקף מנהרה התקפית בדרום רצועת עזה. זוהתה פגיעה מדויקת במטרה.

"בפעילותו הפר החמאס את הבנות 'עמוד ענן', ומבצע פעילות התקפית בשטח ישראל בבניית מנהרות התקפיות. חמאס הוא הריבון ברצועת עזה ועליו האחריות למנוע טרור מכל סוג. צה"ל ימשיך ויפעל להסרת איומים הנשקפים לתושבי מדינת ישראל וכוחות הביטחון".

שניים מחמשת החיילים שנפצעו הם קציני חיל הנדסה מפיקוד דרום בדרגת סגן אלוף ורב סרן. השניים נפצעו קל.

על פי מקורות פלשתינים, בהפצצות של חיל האוויר באזור חאן יונס הלילה נהרגו חמישה מחבלים מחבלים מארגון 'עז אדין אל קסאם', לדבריהם, חיל האוויר תקף את העיר בארטילריה כבדה.

עקב פעילות עוינת של המחבלים באיזור גבול רצועת עזה וירי לעבר כוחות צה"ל שהשיבו לעבר מקורות הירי, הועלתה רמת הכוננות בדרום ויש התראות לירי רקטות מעזה.

גורמים צבאיים ציינו כי היום מלאה שנה בדיוק לחיסולו של רמטכ"ל החמאס, אחמד ג'עברי, ופתיחת מבצע 'עמוד ענן'.

מוקדם יותר נשמעה אזעקה בישוב אדם, בעקבות חשד לחדירה של שלושה אנשים אל תוך הישוב דרך הגדר הצפונית. התושבים התבקשו להישאר בבתים. האזעקה שהופעלה בישוב נשמעה גם בשכונות הסמוכות נווה יעקב ופסגת זאב בירושלים.

לאחר שעה קלה נמסר על חזרה לשגרה.

שלח תגובה